Comarch CDN OPT!MA. program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Comarch CDN OPT!MA. program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego."

Transkrypt

1 Comarch CDN OPT!MA program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego.

2 Jesteś właścicielem mikro, małej lub średniej firmy? chcesz lepiej zarządzać firmą i zawsze podejmować trafne decyzje? comarch cdn OpT!MA to rozwiązanie właśnie dla ciebie! To właśnie dzięki programowi Comarch CDN OPT!MA zaoszczędzisz swój czas i pieniądze, zyskasz nowych Klientów, będziesz miał dostęp do szczegółowych analiz danych dotyczących Twojej firmy. Zaufanie, jakim obdarzyło nas już ponad firm korzystających z systemu comarch cdn OpT!MA to efekt wieloletniego doświadczenia, konsekwentnego doskonalenia produktu zgodnie z sugestiami naszych Klientów oraz wprowadzania aktualizacji programu pod kątem zgodności z ciągle zmieniającymi się przepisami. Comarch CDN OPT!MA to program składający się z modułów, dzięki czemu bardzo łatwo można go rozbudować. Pełna integracja modułów i jedna baza danych sprawia, że dane wprowadzane są do systemu tylko raz! Kupując program Comarch CDN OPT!MA Klient otrzymuje na okres 12 miesięcy cdn Asysta, czyli gwarancję na oprogramowanie, jego uaktualnienia, dostęp do bazy wiedzy gromadzonej na Indywidualnych Stronach Klienta jak również możliwość wsparcia merytoryczno-technicznego ze strony specjalistów Comarch. Firma decydująca się na system Comarch CDN OPT!MA może użytkować go także w ramach usługi comarch cdn Online. Główne zalety takiego rozwiązania to dostęp 24h na dobę do danych firmy, mniejszy koszt rozpoczęcia pracy z systemem, a przede wszystkim brak konieczności instalowania oprogramowania wystarczy przeglądarka www! Po więcej informacji zapraszamy na stronę O wysokiej jakości programu świadczą liczne nagrody i wyróżnienia dla programu Comarch CDN OPT!MA takie jak: Godło TERAZ polska przyznane w XIV edycji konkursu, rekomendacja Stowarzyszenia Księgowych w polsce czy Winning customers Award w kategorii Small Business Solution of the Year przyznawane przez firmę Microsoft. BiuroRachunkowe Obieg Dokumentów

3 HANDEL I USŁUGI Dzięki bieżącej informacji skróciliśmy do minimum niezbędny do obsługi Klienta czas możemy zająć się dalszym zdobywaniem rynku. Paweł Zięba, Sternet FAKTURY Moduł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi atutami jest cennik z dowolną ilością cen, możliwość wyliczenia wielowymiarowych rabatów oraz fiskalizacja paragonów i faktur. DETAL Moduł CDN OPT!MA Detal to specjalnie zaprojektowana aplikacja, obsługująca szybką sprzedaż detaliczną. Jest ściśle powiązana z Comarch CDN OPT!MA i ma na celu maksymalne uproszczenie pracy sprzedawców. Łatwa obsługa, współpraca z ekranami dotykowymi oraz niezwykle czytelny interfejs czyni z CDN OPT!MA Detal doskonałe narzędzie do pracy w każdym sklepie. SERWIS Moduł ten dedykowany jest firmom zajmującym się działalnością serwisową. Umożliwia on: Obsługę zleceń firm serwisowych Harmonogramowanie zadań Automatyczne fakturowanie zleceń Rejestrowanie urządzeń serwisowanych HANDEL Handel został stworzony do pomocy w fakturowaniu i obsłudze magazynu. W celu łatwiejszej pracy stworzono możliwość automatycznego tworzenia wydań i przyjęć zewnętrznych do dokumentów handlowych (takich jak faktury sprzedaży, paragony czy faktury zakupu). Ponad to w wersji Plus, moduł Handel oferuje możliwość ocechowania dostaw, a co za tym idzie wskazywania konkretnego towaru przy późniejszej sprzedaży. E-SKLEP Chcesz sprzedawać więcej? Dotrzeć do nowych Klientów? To rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie! Moduł CDN OPT!MA e-sklep to innowacyjne rozwiązanie służące do prowadzenia sprzedaży w Internecie. Najważniejsze zalety e-sklepu to: Pełna integracja z innymi produktami CDN zamówienie złożone w e-sklepie jest widoczne w Twoim programie fakturującym! Bezpieczna wymiana danych dotyczących towarów, cen, kontrahentów, transakcji Funkcjonalny i intuicyjny interfejs Integracja z serwisami płatności, porównywarkami cenowymi oraz serwisem aukcyjnym Allegro

4 KSIĘGOWOŚĆ I płace System posiada możliwości, dzięki którym wprowadzanie danych jest szybsze, a jednocześnie trudniej jest popełnić błąd. Umożliwia księgowanie dokumentów za pomocą schematów księgowych, co automatyzuje i przyspiesza dekretowanie. Program Comarch CDN OPT!MA na bieżąco jest dostosowywany do zmieniających się przepisów prawa. Anna Jedynak Doradca Podatkowy KSIĘGA podatkowa Obejmuje łatwą obsługę księgową firmy oraz rozliczenia z Urzędem Skarbowym na podstawie Księgi Przychodów i Rozchodów. Moduł jest zawsze zgodny z aktualnymi przepisami. ŚRODKI TRWAŁE Moduł ten pozwala na prowadzenie ewidencji środków trwałych oraz wartości niematerialnych i prawnych. Dzięki niemu można: Tworzyć plany amortyzacji Automatycznie księgować odpisy amortyzacyjne Rejestrować historię środka trwałego Swobodnie opisywać środki trwałe za pomocą definiowanych atrybutów BIURO RAcHUNKOWE Moduł Biuro Rachunkowe dzięki możliwościom funkcjonalnym oraz własnemu interfejsowi jest centralnym miejscem pracy każdego biura rachunkowego. Jest to panel wspierający codzienną pracę, dzięki któremu można łatwo kontrolować poszczególne etapy pracy z dokumentami Klienta, zarządzać zadaniami, organizować pracę, a także ewidencjonować postępy w procesie rozliczenia Klientów. KSIĘGA HANDLOWA Księga Handlowa to moduł pozwalający na obsługę pełnej księgowości zgodnie z Ustawą o Rachunkowości. Jego podstawowym atutem jest usprawnienie pracy dzięki automatyzacji procesu księgowania, ewidencjonowaniu VATu oraz wydrukach deklaracji rocznych. płace I KADRY Moduł CDN OPT!MA Płace i Kadry to rozwiązanie zawsze zgodne z przepisami kadrowo-płacowymi. Daje szerokie możliwości swobodnego definiowania składników wynagrodzenia. Dodatkowo: Współpracuje z programem Płatnik Nalicza i drukuje deklaracje podatkowe Wylicza składki ZUS i deklaracje Pozwala na sporządzanie deklaracji dla PFRON KASA/BANK Niezbędny element w każdej firmie, którego zadaniem jest ewidencja wydatków i wpływów, a także udostępnienie aktualnych informacji na temat kondycji finansowej firmy. Dzięki temu modułowi można planować płatności, rozliczać transakcje oraz kontrolować płynność finansową przedsiębiorstwa. Dodatkową zaletą jest współpraca z bankowością internetową.

5 ZARZĄDZANIE Szeroki zakres analiz jak również duże możliwości programu pozwalają na bieżąco monitorować wszystkie aspekty działalności naszej firmy. Edward Smolarski, właściciel firmy METACHEM Uporządkowanie bazy danych, spójność magazynu i księgowości oraz szybki i łatwy sposób przeprowadzania analiz ekonomiczno-finansowych pozwalają na podejmowanie konkretnych decyzji zarządczych. Krzysztof Marek, Mascort ANALIZY Niezwykle przydatny moduł, dzięki któremu możliwa staje się analiza danych w firmie. Szybkie przetwarzanie informacji i podejmowanie na ich podstawie decyzji jest kluczowe dla każdego właściciela firmy. Moduł ten to ponad 200 gotowych analiz, dane przedstawione w postaci prostych i zrozumiałych wykresów graficznych oraz tabel. crm CRM to moduł, dzięki któremu można rejestrować kontakty z Klientami. Można również wprowadzać zadania, jakie powinni wykonać poszczególni pracownicy w związku z obsługą Klientów. Znacznym ułatwieniem jest możliwość wprowadzenia zadania głównego i powiązanych z nim zadań szczegółowych, a także wystawianie faktur cyklicznych. pulpit MENADŻERA Oto narzędzie prawdziwego człowieka biznesu! Moduł Pulpit Menadżera daje: Dostęp do informacji o firmie wszędzie gdzie jest Internet Syntetyczne informacje o przychodach, kosztach, rozliczeniach czy podatkach Gotowe analizy i raporty o obrotach, zobowiązaniach, należnościach Bezpieczny definiowany dostęp do danych Dwie wersje językowe: polska i angielska OBIEG DOKUMENTÓW Masz dość bałaganu związanego z papierologią? Obieg dokumentów jest właśnie dla Ciebie! Ten moduł pozwala na gromadzenie oraz łatwe katalogowanie każdego rodzaju dokumentów Twojej firmy (skany, zdjęcia, pliki Word, Excel i inne). Dodatkowo można swobodnie wyszukiwać potrzebne dokumenty oraz definiować proces obiegu dokumentów wedle własnych potrzeb.

6 podstawowa oferta comarch cdn Funkcjonalność systemu / Wielkość firmy Systemy Comarch CDN to zintegrowane rozwiązania dla każdej firmy, biorące pod uwagę zarówno ich wielkość jak i specyfikę prowadzonej działalności. DOSTĘpNE pakiety comarch cdn OpT!MA: Elastyczność systemu CDN OPT!MA START Mikro - Detal to pakiet przeznaczony dla małych firm handlowych sprzedających detalicznie. Mikro - Detal gwarantuje zwiększenie szybkości sprzedaży oraz obsługi Klientów dzięki pracy na ekranach dotykowych. Mikroprzedsiębiorstwom dedykujemy pakiet CDN OPT!MA START Mikrofirma zawierający program do fakturowania i ewidencjonowania płatności. Małym przedsiębiorstwom oferujemy promocyjny pakiet CDN OPT!MA START Mała Firma do prowadzenia sprzedaży oraz uproszczonej księgowości. Pakiety CDN OPT!MA START można swobodnie rozbudowywać o kolejne moduły. Dzięki dedykowanym funkcjonalnościom system wspiera działanie firm handlowych i usługowych, jednostek administracji publicznej oraz biur rachunkowych. Dla dużych firm polecamy najchętniej kupowany w Polsce system klasy ERP comarch cdn XL. Comarch SA Al. Jana Pawła II 41 g Kraków tel: wew. 1 fax: Indywidualne strony Klientów Spółka Comarch Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie, Aleja Jana Pawła II 39A, zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym prowadzonym przez Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS Wysokość kapitału zakładowego Spółki wynosi ,00 zł. Kapitał zakładowy został wpłacony w całości. NIP:

program DO ZaRZĄDZaNIa I KSIĘGOWOŚcI DLa MałeJ I ŚReDNIeJ FIRMY, BIURa RacHUNKOWeGO ORaZ placówki MeDYcZNeJ

program DO ZaRZĄDZaNIa I KSIĘGOWOŚcI DLa MałeJ I ŚReDNIeJ FIRMY, BIURa RacHUNKOWeGO ORaZ placówki MeDYcZNeJ program DO ZaRZĄDZaNIa I KSIĘGOWOŚcI DLa MałeJ I ŚReDNIeJ FIRMY, BIURa RacHUNKOWeGO ORaZ placówki MeDYcZNeJ HaNDeL I USłUGI Dzięki bieżącej informacji skróciliśmy do minimum niezbędny do obsługi klienta

Bardziej szczegółowo

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA I KSIĘGOWOŚCI DLA MAŁEJ I ŚREDNIEJ FIRMY, BIURA RACHUNKOWEGO ORAZ PLACÓWKI MEDYCZNEJ

PROGRAM DO ZARZĄDZANIA I KSIĘGOWOŚCI DLA MAŁEJ I ŚREDNIEJ FIRMY, BIURA RACHUNKOWEGO ORAZ PLACÓWKI MEDYCZNEJ PROGRAM DO ZARZĄDZANIA I KSIĘGOWOŚCI DLA MAŁEJ I ŚREDNIEJ FIRMY, BIURA RACHUNKOWEGO ORAZ PLACÓWKI MEDYCZNEJ HANDEL I USŁUGI Dzięki bieżącej informacji skróciliśmy do minimum niezbędny do obsługi klienta

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch ERP Optima. Program do zarządzania i księgowości

ERP. Comarch ERP Optima. Program do zarządzania i księgowości ERP Comarch ERP Optima Program do zarządzania i księgowości HANDEL I USŁUGI FAKTURY Moduł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch ERP Optima. Program do zarządzania i księgowości

ERP. Comarch ERP Optima. Program do zarządzania i księgowości ERP Comarch ERP Optima Program do zarządzania i księgowości HANDEL I USŁUGI FAKTURY Moduł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch ERP Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych

ERP. Comarch ERP Optima. Rozwiązania dla biur rachunkowych ERP Comarch ERP Optima Rozwiązania dla biur rachunkowych Kompleksowy program do obsługi biur rachunkowych Wieloletnia współpraca z ekspertami z branży usług księgowych pozwoliła nam stworzyć Comarch ERP

Bardziej szczegółowo

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem cdn xl Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN 2 Wstęp Pewność jutra CDN XL to produkt całkowicie polski, dostosowany do krajowych i międzynarodowych realiów gospodarczych, w tym standardów

Bardziej szczegółowo

CDN OPT!MA. Program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego

CDN OPT!MA. Program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego CDN OPT!MA Program do zarządzania i księgowości dla małej, średniej firmy oraz biura rachunkowego CDN OPT!MA 2 Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego i konkurencyjnego rynku wymaga przyjaznych,

Bardziej szczegółowo

CDN XL. Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem

CDN XL. Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem CDN XL Zintegrowany System ERP do zarządzania przedsiębiorstwem ZINTEGROWANY SYSTEM DO ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM ERP BUSINESS INTELLIGENCE AUTOMATYZACJA INTEGRACJA DANYCH Wstęp Pewność jutra CDN XL

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch ERP XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki. Zarówno nasi

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y O D Z I E Ż O W O - T E K S T Y L N E J I O B U W N I C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie.

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

ERP. Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem ERP Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej

Bardziej szczegółowo

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J

przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J przyjazny system ERP D L A B R A N Ż Y S P O Ż Y W C Z E J Navireo to łatwy w obsłudze zintegrowany system informatyczny wspomagający zarządzanie w średniej firmie. Może być z powodzeniem stosowany również

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem

Comarch CDN XL. Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Comarch CDN XL Zintegrowany system do zarządzania przedsiębiorstwem Okres wyboru, projektowania i wdrożenia systemu Comarch CDN XL był ważnym i wymagającym egzaminem w strategicznym rozwoju naszej spółki.

Bardziej szczegółowo

1. Rozpoczęcie pracy z programem CDN OPT!MA

1. Rozpoczęcie pracy z programem CDN OPT!MA Ćwiczenie 1 konfiguracja programu CDN OPT!MA Strona 1 z 15 1. Rozpoczęcie pracy z programem CDN OPT!MA CDN OPT!MA to zintegrowany system do zarządzania odpowiadający potrzebom małej i średniej firmy. Cechy

Bardziej szczegółowo

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga

Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Znamy się na produkcji i to jest nasza przewaga Informatyka w produkcji cykliczne bezpłatne konferencje Elementem ważnym w procesie rozwoju oprogramowania do zarządzania produkcją są cykliczne konferencje

Bardziej szczegółowo

Comarch ERP Rozwiązania mobilne

Comarch ERP Rozwiązania mobilne Comarch Rozwiązania mobilne COMARCH ROZWIĄZANIA MOBILNE Rozwiązania mobilne Comarch to nowoczesne narzędzia dostępne na smartfony, kolektory danych czy też tablety z systemem operacyjnym Android. Aplikacje

Bardziej szczegółowo

Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL

Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL Opis funkcjonalności systemu Comarch CDN XL Podstawowe moduły Comarch CDN XL BUSINESS INTELLIGENCE - dane, informacje, decyzje Nowoczesne narzędzie do raportowania zdarzeń gospodarczych, stanowiące fundament

Bardziej szczegółowo

Linux. MacOS. Windows. Unix

Linux. MacOS. Windows. Unix do polskich realiów Oprogramowanie na zamówienie AION jest firmą doradczą, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu modelowania procesów biznesowych oraz inżynierii oprogramowania.

Bardziej szczegółowo

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia

System Symfonia. Rozwiązania pełne życia System Symfonia Rozwiązania pełne życia 1 prostota zaufanie 2 Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających

Bardziej szczegółowo

www.comarch.pl/szkolenia Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami

www.comarch.pl/szkolenia Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami www.comarch.pl/szkolenia Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami Księgowość w Comarch OPT!MA Księga Handlowa rozliczenia z kontrahentami i urzędami Strona 4

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Możliwości systemu ISOF-START

Możliwości systemu ISOF-START Możliwości systemu ISOF-START lipiec 2013 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny

Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0. Ogólnodostępny Zespół CDN OPT!MA CDN OPT!MA 1.0 Ogólnodostępny Spis treści 1. Informacje o produkcie... 4 1.1. Nazwa Produktu... 4 1.2. Odbiorcy docelowi... 4 1.3. Opis funkcjonalności... 4 1.3.1. CDN OPT!MA Kasa/Bank...

Bardziej szczegółowo

System, na który możesz liczyć. Skuteczne i pewne wsparcie w zarządzaniu biznesem

System, na który możesz liczyć. Skuteczne i pewne wsparcie w zarządzaniu biznesem 1 System, na który możesz liczyć Skuteczne i pewne wsparcie w zarządzaniu biznesem W Sage wiemy, że każda firma jest wyjątkowa. Dostarczamy rozwiązania informatyczne, które można łatwo dopasować do indywidualnych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika

Instrukcja użytkownika Instrukcja użytkownika Ogólne i Konfiguracja Wersja 2015.0.1 UWAGA Prawa wynikające z Warunków Gwarancji Użytkownik nabywa po rejestracji programu u Producenta. Dokumentem potwierdzającym rejestrację jest

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej

Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Zintegrowany system zarządzania ERP dla sieci sprzedaży detalicznej Jest wiele dróg do celu. Tworzymy najlepszą POSitive Retail POSitive Management Center POSitive Shop IQiosk Retail POSitive Multimedia

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo