STREFA KLIENTA PRAGMA INKASO SA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "STREFA KLIENTA PRAGMA INKASO SA"

Transkrypt

1 STREFA KLIENTA PRAGMA INKASO SA INSTRUKCJA OBSŁUGI PRAGMA INKASO SA wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów oferuje nowoczesne narzędzie, które gwarantuje stały dostęp do informacji dotyczących obsługi zleconych do windykacji wierzytelności oraz możliwość wpływania na jej przebieg. W panelu Strefy Klienta znajdą Państwo bieżące informacje dotyczące: relacji z działań i ustaleń z dłużnikiem, rokowań co do sukcesu windykacji, zawartych ugód i porozumień o spłacie, prowadzonego na rzecz Klienta postępowania sądowego, dat i kwot wpłat dokonanych na poczet przekazanej wierzytelności, rozliczeń pomiędzy Klientem a PRAGMA INKASO SA z tytułu dokonanych wpłat. Panel daje możliwość aktywnego uczestnictwa Klienta poprzez opcję dodawania własnych notatek z informacjami i sugestiami. W przypadku umów podpisywanych na windykację prawną Strefa Klienta umożliwia bieżące śledzenie: notatek operacyjnych pracowników działu prawnego i działu windykacji adnotacji o etapach postępowania w sprawie takich jak złożony pozew, skierowanie wniosku o nadanie klauzuli, uzyskane orzeczenia itd., ustaleń telefonicznych z sądu i kancelarii komorniczych, pobranie dokumentów do sprawy w postaci skanów pism, nakazów, korespondencji procesowej i egzekucyjnej; możliwość udzielania wskazówek przez Klienta, wgląd w raporty zbiorcze,

2 bezpośrednie przekazywanie sugestii i informacji przez Klienta, które automatycznie otrzymują wszyscy pracownicy zaangażowani w prowadzenie sprawy, a także bezpośrednie zlecanie przez Klienta wyjazdu windykatora do dłużnika, udziału w czynnościach komorniczych oraz możliwość wszczęcia pełnego procesu windykacji na każdym etapie prowadzenia. Strefa Klienta to przygotowane indywidualnie dla każdego Klienta konto, do którego dostęp otrzymuje się w momencie podpisania umowy na podany w umowie adres mailowy. Klient w Strefie znajdzie wszystkie istotne szczegóły i informacje związane z ewidencją zleconych wierzytelności: Ewidencja złożonych zleceń windykacyjnych Ewidencja przesłanej dokumentacji księgowej Archiwum archiwum wykonanych zleceń. Dzięki temu, na każdym etapie realizacji sprawy, Kontrahent ma pełny wgląd w prowadzone prace. Korzystanie ze Strefy Klienta jest bezpłatne. 1. Logowanie do systemu W celu zalogowania się do panelu Strefy Klienta proszę wejść na stronę lub serwis internetowy PRAGMA INKASO i z lewej strony odszukać ikonę do logowania oraz kliknąć na przycisk więcej. Wyświetli się strona bezpiecznego logowania do systemu. Proszę wprowadzić hasło i login wysłany przez system na adres mailowy podany w umowie.

3 Istnieje możliwość sprawdzenia jak działa Strefa Klienta. Na poziomie logowania wpisujemy: login: demo hasło: demo123 W tym momencie logujemy się do wersji demonstracyjnej Strefy Klienta.

4 2. Nawigacja po Strefie Klienta Po zalogowaniu się do Strefy Klienta wyświetli się lista aktywnych spraw. Po zaznaczeniu odpowiedniej opcji możemy zobaczyć także sprawy archiwalne lub wszystkie zlecone od początku współpracy. Można również wyfiltrować danego dłużnika po nr NIP, nazwie oraz numerze sprawy.

5 W tym miejscu można wyrazić zgodę na otrzymywanie miesięcznych raportów z notatek bezpośrednio na maila podanego w umowie.

6 Istnieje również opcja otrzymywania raportów dziennych tj. każdej nowej notatki na adres mailowy, w wybranej sprawie.

7 Po zalogowaniu jest również widoczny STAN sprawy, gdzie po najechaniu kursorem na konkretny skrót, rozwija się legenda informująca na jakim etapie jest sprawa. Na końcu strony, pod tabelą można całość wygenerować do Excela, gdzie skróty te są już rozwinięte. Usprawnienie to daje bardziej czytelny obraz działań Grupy PRAGMA INKASO, szczególnie gdy Klient przekazuje większy pakiet dłużników.

8 Po kliknięciu na nazwę dłużnika wyświetlą się szczegóły sprawy oraz rozliczenie wpłat dokonanych na rzecz wskazanej wierzytelności. W tym miejscu Klient może prześledzić ich wartość oraz sposób zarachowania, np. na należność główną (NG), koszty postępowania sądowego. Klient ma także możliwość wygenerowania rozliczeń w arkuszu Excelu i zapisania w swojej bazie danych.

9 Klikając na górnym pasku na notatki możemy prześledzić wszystkie notatki wpisane przez pracowników zajmujących się wierzytelnością. Klient ma także możliwość dodania własnej notatki, która zostanie automatycznie przekazana prowadzącym sprawę.

10 Na górnym pasku mamy również pozycje, klikając otrzymamy listę przekazanych przez Klienta dokumentów, z których wskazana wierzytelność wynika.

11 Dzięki Strefie Klienta, Klient jest automatycznie powiadamiany o brakach prawnych, które może uzupełnić z poziomu Strefy Klienta w czterech krokach.

12 4 kroki do prawidłowego uzupełnienia informacji/dokumentacji: 1) Wybieramy przycisk z listy braków, który znajduje się po prawej stronie listy wszystkich aktywnych załączników (rys. powyżej) 2) Zaznaczamy pozycję, która wymaga uzupełnienia i wybieramy pliku z dysku (rys. poniżej) 3) Możemy dodać krótki opis do pliku lub podanie niezbędnych informacji (rys. poniżej) 4) Przyciskamy button/link 'Uzupełnij' (rys. poniżej) Istnieje możliwość również dodawania kilku plików na raz służy do tego przycisk: dodaj kolejny plik/dokument.

13 W każdym momencie Klient może zgłosić nowe zlecenie windykacji klikając w przycisk po lewej stronie (rys. poniżej). Po wypełnieniu wszystkich informacji potrzebnych do zgłoszenia klikamy w przycisk dodaj zlecenie i sprawa automatycznie zostaje zgłoszona do osoby, która danego Klienta obsługuje. Windykacja prawna W przypadku umowy podpisanej na windykację prawną, Klientowi przysługują dodatkowe opcje zleceń do wyboru. To Klient decyduje, kiedy i czy w ogóle chciałby zintensyfikować działania. Czytając notatki windykacyjne pracownik Grupy PRAGMA INKASO SA może zasugerować, iż wyjazd windykatora do dłużnika w danym momencie przyniósłby spory efekt. Klient czytając notatki ze sprawy może zlecić wyjazd windykatora jest to opcja dodatkowa warunki uzgadniane w trakcie zawierania umowy:

14 Klient może również w trakcie prowadzenia działań zlecić udział Windykatora w czynnościach z komornikiem lub zlecić pełny proces windykacji. To klient podejmuje decyzje, czy i w którym momencie podjąć dodatkowe działania. Wszystkie warunki dodatkowych zleceń są uzgadniane w trakcie zawierania umowy.

15 3. Wylogowanie ze Strefy Klienta Po wylogowaniu się ze Strefy Klienta wyświetli się okno dialogowe:

Internetowy System Składania Wniosków PISF wersja 2.2. Instrukcja dla Wnioskodawców

Internetowy System Składania Wniosków PISF wersja 2.2. Instrukcja dla Wnioskodawców Internetowy System Składania Wniosków PISF wersja 2.2 Instrukcja dla Wnioskodawców Poznań 2011 1 Spis treści 1.Dostęp do ISSW... str.3 1.1.Zakładanie konta ISSW 1.2.Logowanie do systemu ISSW 1.3. Logowanie

Bardziej szczegółowo

Przewodnik programu. Jak uruchomić aplikację Geo-Info 6 i.kerg. Jak zgłosić pracę geodezyjną

Przewodnik programu. Jak uruchomić aplikację Geo-Info 6 i.kerg. Jak zgłosić pracę geodezyjną Jak uruchomić aplikację Geo-Info 6 i.kerg Jak zgłosić pracę geodezyjną 2014 Jak obejrzeć informacje o zarejestrowanych pracach geodezyjnych Jak zarezerwować numery obiektów Jak pozyskać informacje o zarezerwowanych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja programu http://icsklep.intercars.com.pl

Instrukcja programu http://icsklep.intercars.com.pl Instrukcja programu http://icsklep.intercars.com.pl Spis treści: 1. Informacje 1.1 O programie 1.2 Zalety programu 1.3 Wymagania sprzętowe 1.4 Cennik 1.5 Wersja demonstracyjna 2. Instalacja 2.1 Z Internetu

Bardziej szczegółowo

Instrukcja użytkownika STUDENTA AKADEMICKIEGO SYSTEMU ARCHIWIZACJI PRAC

Instrukcja użytkownika STUDENTA AKADEMICKIEGO SYSTEMU ARCHIWIZACJI PRAC Instrukcja użytkownika STUDENTA AKADEMICKIEGO SYSTEMU ARCHIWIZACJI PRAC Akademicki System Archiwizacji Prac (ASAP) to nowoczesne, elektroniczne archiwum prac dyplomowych zintegrowane z systemem antyplagiatowym

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika

Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika 1 Streamsoft Podręcznik użytkownika programów z serii PCBIZNES (Ala, Ewa, Aga, Iza) jest stale aktualizowany. Najnowsze wersje podręcznika są dostępne na stronie internetowej produktu:

Bardziej szczegółowo

Informatyczny System Zarządzania Budżetami Jednostek Samorządu Terytorialnego (BeSTi@)

Informatyczny System Zarządzania Budżetami Jednostek Samorządu Terytorialnego (BeSTi@) Informatyczny System Zarządzania Budżetami Jednostek Samorządu Terytorialnego (BeSTi@) System powstał w ramach projektu PHARE 2002/000-580.01.09 Zarządzanie Finansami Publicznymi Dokumentacja użytkownika

Bardziej szczegółowo

Pomoc Pocztowy24Biznes

Pomoc Pocztowy24Biznes Pomoc Pocztowy24Biznes Spis treści 1. Lista rachunków str. 2 2. Lista operacji str. 3 3. Grupy rachunków str. 4 4. Autoryzacja dokumentów str. 5 5. Historia dokumentów str. 7 6. Folder dokumentów str.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA POBIERANIA ZAŚWIADCZEŃ ELEKTRONICZNYCH

INSTRUKCJA POBIERANIA ZAŚWIADCZEŃ ELEKTRONICZNYCH INSTRUKCJA POBIERANIA ZAŚWIADCZEŃ ELEKTRONICZNYCH Dostęp do zaświadczeń elektronicznych jest możliwy dla czynnych członków izby, po zalogowaniu się do PORTALU PIIB znajdującego się na stronie Polskiej

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu CZAS PRACY EWIDENCJA - rejestracja czasu pracy pracowników.

Instrukcja obsługi programu CZAS PRACY EWIDENCJA - rejestracja czasu pracy pracowników. Instrukcja obsługi programu CZAS PRACY EWIDENCJA - rejestracja czasu pracy pracowników. Spis treści: Zanim rozpoczniesz: Wymagania techniczne... 2 Ograniczenia wersji demonstracyjnej... 2 Pierwsze czynności...

Bardziej szczegółowo

1. Rejestracja 2. Logowanie 3. Zgłaszanie nowego wniosku projektowego

1. Rejestracja 2. Logowanie 3. Zgłaszanie nowego wniosku projektowego 1. Rejestracja Dostęp do wniosku projektowego możliwy jest jedynie dla zarejestrowanych użytkowników. Aby zostać zarejestrowanym należy wypełnić formularz dostępny na stronie www.polskapomoc.gov.pl, a

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU. INFOR System KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW. Nasza wiedza i narzędzia wspierają Twoją strategię. Wersja 9.

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU. INFOR System KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW. Nasza wiedza i narzędzia wspierają Twoją strategię. Wersja 9. INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU INFOR System KSIĘGA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW Nasza wiedza i narzędzia wspierają Twoją strategię Wersja 9.0 www.biznesmen.com.pl pomoc@biznesmen.com.pl 1 Spis treści I.Wstęp...

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SYSTEMU AFILIACYJNEGO leadaff. 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN SYSTEMU AFILIACYJNEGO leadaff. 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN SYSTEMU AFILIACYJNEGO leadaff 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w systemie afiliacyjnym leadaff. 2. Właścicielem systemu afiliacyjnego leadaff

Bardziej szczegółowo

Procedura prowadzenia kontroli krzyżowych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki

Procedura prowadzenia kontroli krzyżowych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Procedura prowadzenia kontroli krzyżowych w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Warszawa 2013 SPIS TREŚCI: 1. Podstawa prawna prowadzenia kontroli krzyżowych programu... 3 2. Cel kontroli krzyżowej

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi stron internetowych opartych na systemie Quick.Cms Zawartość

Instrukcja obsługi stron internetowych opartych na systemie Quick.Cms Zawartość Instrukcja obsługi stron internetowych opartych na systemie Quick.Cms Zawartość Logowanie do panelu administracyjnego strony... 2 Modyfikacja wstępnej konfiguracji strony... 3 Zarządzanie stronami... 6

Bardziej szczegółowo

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych Getinonline dla osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej)

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych Getinonline dla osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej) Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych Getinonline dla osób fizycznych (nie prowadzących działalności gospodarczej) 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin otwierania i prowadzenia

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi serwisu działaj.barycz.pl dla grantobiorcy:

Instrukcja obsługi serwisu działaj.barycz.pl dla grantobiorcy: Instrukcja obsługi serwisu działaj.barycz.pl dla grantobiorcy: Serwis działaj.barycz.pl służy promocji Programu Działaj Lokalnie realizowanego na obszarze Doliny Baryczy. Administratorem serwisu jest Ośrodek

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PROGRAMU MINI MONITORING wersja 2.2.0.2

PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PROGRAMU MINI MONITORING wersja 2.2.0.2 PODRĘCZNIK UŻYTKOWNIKA PROGRAMU MINI MONITORING wersja 2.2.0.2 Spis treści: O PROGRAMIE...2 INSTALACJA...2 PIERWSZE URUCHOMIENIE PROGRAMU...6 USTAWIANIE OPCJI PROGRAMU...6 Zakładka USTAWIENIA PROGRAMU...6

Bardziej szczegółowo

System SQ. Zlecanie badań gleby oraz tworzenie map zasobności wykorzystując System SQ. AgroEkspert Polska

System SQ. Zlecanie badań gleby oraz tworzenie map zasobności wykorzystując System SQ. AgroEkspert Polska System SQ Zlecanie badań gleby oraz tworzenie map zasobności wykorzystując System SQ. AgroEkspert Polska Zawartość Wstęp... 3 Rejestacja w Systemie... 3 Moduł aplikacji mobilnej... 4 Tworzenie obysu pola...

Bardziej szczegółowo

Archiwum Prac Dyplomowych. http://apd.amu.edu.pl

Archiwum Prac Dyplomowych. http://apd.amu.edu.pl Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM Archiwum Prac Dyplomowych Instrukcja dla studentów Opracował: Szymon Garbarek, WNPiD UAM Procedura przygotowania pracy do obrony w Archiwum Prac Dyplomowych

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO FIRMY SOLGAZ 25-12-2014 I.

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO FIRMY SOLGAZ 25-12-2014 I. REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO FIRMY SOLGAZ z 25-12-2014 I. Definicje Użyte w Regulaminie pojęcia oznaczają: 1. Klient osoba fizyczna, osoba prawna lub jednostka organizacyjna niebędąca osobą prawną, której

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI)

System Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) System Zarządzania Obiegiem Informacji (SZOI) Moduł Świadczeniodawcy Instrukcja dodawania nowego miejsca udzielania świadczeń dla umów zaopatrzenia w przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze Poznań,

Bardziej szczegółowo

STRONY DEALERSKIE W SYSTEMIE K2

STRONY DEALERSKIE W SYSTEMIE K2 STRONY DEALERSKIE W SYSTEMIE K2 (aktualizacja na sierpień 2014) INSTRUKCJA ZARZĄDZANIA TREŚCIĄ Poniżej prezentujemy instrukcję obsługi nowej wersji systemu zarządzania treścią K2 po migracji na nową platformę.

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU BECKER Content Manager

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU BECKER Content Manager INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU BECKER Content Manager Instrukcja zawiera informacje o sposobie przeglądania, kupowania, pobierania i instalowania aktualizacji oraz dodatkowych zawartości w urządzeniu nawigacyjnym

Bardziej szczegółowo

ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu

ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu Opracowali nauczyciele: Anna Słowińska i Monika Włodek, informatyk Jarosław Orczykowski pod kierunkiem dyrektora szkoły Anety Nowak 1 Spis

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ZARZĄDZANIA PORTFELAMI, W SKŁAD KTÓRYCH WCHODZI JEDEN LUB WIĘKSZA LICZBA INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ZARZĄDZANIA PORTFELAMI, W SKŁAD KTÓRYCH WCHODZI JEDEN LUB WIĘKSZA LICZBA INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG ZARZĄDZANIA PORTFELAMI, W SKŁAD KTÓRYCH WCHODZI JEDEN LUB WIĘKSZA LICZBA INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH PRZEZ SKARBIEC TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A. 1. Postanowienia ogólne

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO

REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym prowadzonym przez Sprzedającego pod adresem www.telmobile.pl. Sprzedającym jest Tel Mobile Sp.

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Treścią czyli jak prosto i przyjemnie zarządzać serwisem internetowym

System Zarządzania Treścią czyli jak prosto i przyjemnie zarządzać serwisem internetowym System Zarządzania Treścią czyli jak prosto i przyjemnie zarządzać serwisem internetowym Systemy CMS są bardzo popularne od dawna. W sieci znajdziemy mnóstwo gotowych, darmowych rozwiązań. Wystarczy pobrać,

Bardziej szczegółowo

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A.

Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A. Deutsche Bank Regulamin otwierania i prowadzenia rachunków bankowych oraz świadczenia usług płatniczych dla Konsumentów przez Deutsche Bank Polska S.A. Rozdział I: Postanowienia ogólne 1 Zakres regulacji

Bardziej szczegółowo

(obowiązuje od dnia 7 kwietnia 2013 r.)

(obowiązuje od dnia 7 kwietnia 2013 r.) Regulamin prowadzenia rachunków bankowych, świadczenia usług bankowości elektronicznej oraz wydawania i używania debetowych kart płatniczych przez Idea Bank S.A. dla klientów indywidualnych (obowiązuje

Bardziej szczegółowo

Plan wyników i rozwoju oraz przegląd procesu oceny wyników na koniec roku

Plan wyników i rozwoju oraz przegląd procesu oceny wyników na koniec roku Plan wyników i rozwoju oraz przegląd procesu oceny wyników na koniec roku Przewodnik dla bezpośredniego przełożonego/ kierownika funkcyjnego Plan wyników i rozwoju (PLP) oraz procesy oceny wyników na koniec

Bardziej szczegółowo