Festiwal Inspiracji. Warszawa, sierpnia 2015 ANNA SZUBERT KONSULTANT MENTOR TRENER DARIUSZ MILCZAREK KONSULTANT COACH TRENER

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Festiwal Inspiracji. Warszawa, 27-29 sierpnia 2015 ANNA SZUBERT KONSULTANT MENTOR TRENER DARIUSZ MILCZAREK KONSULTANT COACH TRENER"

Transkrypt

1 Festiwal Inspiracji Warszawa, sierpnia 2015 MÓWCY Festiwalu Inspiracji ANNA SZUBERT KONSULTANT MENTOR TRENER Anna Szubert jest pierwszym w Polsce certyfikowanym w USA Strategiem Personal Brandingu. Jest doradcą z zakresu budowania marki osobistej, wizerunku, PR i protokołu biznesowego. Należy do SPM organizacji zrzeszającej najlepszych mówców motywacyjnych. Rok temu otrzymała statuetkę kobiety biznesu w konkursie Businesswoman & Life, a w tym roku nominację do nagrody Polskie Lwice Biznesu. DARIUSZ MILCZAREK KONSULTANT COACH TRENER Specjalizuje się w szeroko rozumianym rozwoju sił sprzedażowych, na poziomie strategicznym i operacyjnym. Od 1995 roku realizuje projekty szkoleniowe dla polskich oraz międzynarodowych instytucji biznesowych, prowadzi indywidualne sesje coachingowe i przygotowuje prelegentów do wystąpień publicznych. W jego kursach uczestniczyło ponad 5 tysięcy osób. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, współtwórca oraz wieloletni akcjonariusz House of Skills, a od 2007 roku managing partner Sandler Training Polska i master franchi- GRZEGORZ TURNIAK MÓWCA MANAGER COACH Założyciel i prezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce oraz Polskiego Stowarzyszenia Profesjonalnych Facylitatorów. Niestrudzony orędownik idei networkingu oraz zarządzania talentami i karierą. W 2006 roku założył i do grudnia 2012 roku był prezesem firmybni Polska Sp. z o.o. Obecnie: dyrektor wykonawczy BNI Polska Sp. z o.o. w Warszawie i Łodzi. Certyfikowany konsultant OD (OD Institute Ohio), nauczyciel przedsiębiorczości (Babson College) oraz certyfikowany coach ICC. Współautor takich książek jak m.in. Alchemia Kariery i Praktyczny poradnik networkingu.

2 IWONA MAJEWSKA-OPIEŁKA PSYCHOLOG TRENER MENTOR AUTORKA KSIĄ- ŻEK Jedna z najciekawszych postaci ruchu rozwoju potencjału człowieka w Polsce. W latach 90. prowadziła szkolenia w Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. W 2000 roku założyła w PolsceAkademię Skutecznego Działania, która funkcjonuje w oparciu o koncepcję rozwoju organizacji dostosowaną do polskiej mentalności. Od 15 lat wspiera firmy w dążeniu do wzrostu wydajności pracy, poprzez popularyzowanie metod zarządzania, wypracowanych w duchu najnowszych osiągnięć psychologii. Laureatka nagrody PNSA z 2012 roku, w kategorii najlepszy trener sprzedaży. Współautor takich JACEK WALKIEWICZ MÓWCA PSYCHOLOG AUTOR Mówca ceniony za wiedzę merytoryczną oraz inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań i wykładów. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Od prawie dwudziestu lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dla osób dorosłych. Autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 300 firm. Autor książki pt. Pełna MOC życia i bestsellera pt. Pełna MOC możliwości. JERZY ZIENTKOWSKI MÓWCA MENTOR AUTOR Zaskakująco precyzyjny mówca, mentor i trener. Od 2011 roku wiceprezes Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce oraz organizator Festiwalu Inspiracji i Spectacular Speaking. Zajmuje się poszerzaniem świadomości komunikacyjnej, rocznie prowadząc kilkadziesiąt szkoleń, wykładów i prezentacji i mentorując klientów wyższego szczebla zarządzania. Działając na styku biznesu, sprzedaży i obsługi klienta wypracował unikatowy zestaw rentownych narzędzi komunikacyjnych, pozwalający na współpracę z różnymi branżami w wielonarodowych środowiskach. Finalista mistrzostw Europy w przemówieniach humorystycznych i mistrz Polski w przemówieniach improwizowanych.

3 KAMIL KOZIEŁ MÓWCA MANAGER TRENER Założyciel IT School i PrezARToraz partner w ORA-600. Trener z ponad 10-letnim doświadczeniem, skuteczny manager i ceniony mówca. Zwolennik kreatywności w prezentacjach. Korzysta z technik stosowanych przez aktorów, stand-upperów i designerów. Wykładał na SGH w Warszawie oraz WSB i UE w Poznaniu. Występował na Festiwalu Inspiracji i na dwóch ostatnich edycjach infoshare. Na początku tego roku prowadził imprezę Efektywne Przywództwo, na której prelegentami byli m.in. Robert Cialdini i gen. Roman Polko. Jego motto to: Najlepsze decyzje biorą się z doświadczenia, a doświadczenie bierze się ze złych decyzji. MAREK KOWALCZYK MÓWCA MANAGER WYDAWCA Profesjonalny mówca, ekspert w zakresie zarządzania projektami metodą łańcucha krytycznego oraz wykładowca uniwersytecki na Uczelni Łazarskiego i Politechnice Warszawskiej. Prezes zarządu MANDARINE Project Partners, partner w wydawnictwie MINT Books specjalizującym się w publikacjach dotyczących teorii ograniczeń Eliyahu M. Goldratta oraz kurator TEDxWSB we Wrocławiu. Wraz ze swoim zespołem pomógł zrealizować największy projekt IPO w Europie, w którym brało udział ponad 2000 osób, jak również terminowo wprowadził na giełdę PGE Polską Grupę Energetyczną SA. KAROL BARTKOWSKI MÓWCA PRZEDSIĘBIORCA TRENER Pasjonat psychologii społecznej oraz komunikacji interpersonalnej. Specjalizuje się w zarządzaniu konfliktem i wystąpieniach publicznych, których do tej pory przeprowadził 3 tysiące. Doświadczenie zdobywał w jednej z największych firm świata,general Electric, a od 14 lat prowadzi Beinard Consulting, która doradza przedsiębiorstwom, jak skutecznie komunikować się z klientami. Współpracował z takimi organizacjami i firmami jak m.in. Łódzka Izba Przemysłowo- Handlowa, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Gdański, Politechnika Warszawska, jak również Avans, Sony Centre, Bosch, Makro i Praktiker.

4 MAREK SKAŁA MÓWCA PUBLICYSTA TRENER Profesjonalny mówca, certyfikowany coach ICF oraz właściciel firmy szkoleniowej MEGALIT Instytut Szkoleń. Publicysta, wykładowca uniwersytecki i twórca pierwszych w Polsce studiów z zakresu Public Relations. Autor książek z zakresu biznesu, w tym bestsellera pt. Psychologia zmiany Rzecz dla wściekniętych. Publikował w niemal wszystkich pismach związanych z marketingiem, reklamą oraz Public Relations: Rynek Kapitałowy, Businessman Magazine, Parkiet, Brief, Impact,Press, Marketing Serwis, Manager, Personel, Marketing EWA FOLEY PROMOTORKA POZYTYWNEGO ŻYCIA TRENER MÓWCA Autorka popularnych książek-poradników (także audiobooków) zwanych trylogią życia. Prowadzi autorskie treningi, motywujące do zdrowego, twórczego i odpowiedzialnego życia. Jej prezentacje są autentyczne, pełne swobody, spontaniczności i entuzjazmu. Jest znana z poczucia humoru, pogody ducha i wewnętrznej siły. Jest inspiracją dla ludzi szukających nowych dróg i możliwości życiowych. Pasjonatka-obieżyświatka. Podróżuje odwiedzając ciekawe miejsca i ośrodki, ciągle doskonaląc swój warsztat, spotykając liderów światowego ruchu rozwoju potencjału ludzkiego, w który jest aktywnie zaangażowana. Organizuje wyprawy świadomych globetrotterów w miejsca mocy Ameryki Północnej i Południowej, Australii i Nowej Zelandii. PIOTR CHIMKO MÓWCA MANAGER TRENER Profesjonalny mówca i manager finansowy, pracujący dlaphilips. W ciągu ostatnich piętnastu lat zdobywał doświadczenie w międzynarodowym środowisku akademickim i korporacyjnym. Pełnił tak różne role, jak informatyk, audytor procesów biznesowych, czy kontroler finansowy. Przewodził wdrożeniom projektów różnego typu: od czysto informatycznych, poprzez optymalizujące koszty, po wprowadzanie nowinek technologicznych. W tym czasie stał się pasjonatem tematyki dojrzałego i świadomego przywództwa.uważa, że każdy, kto przyjmuje odpowiedzialność za wspólny sukces, zasługuje na miano lidera.

5 PIOTR CIESZEWSKI MÓWCA MANAGER TRENER BIZNESU Mówca specjalizujący się w obszarach przywództwa, motywacji i etyki w biznesie. Trener oraz zdobywca Mount Everest. Swoje najsłynniejsze przemówienie pt. "Twój Everest wygłosił dla ponad 10 tysięcy osób. Motywował m.in. pracowników Banku BPH, BOSH, House of Skills, Prudential, Banku PKO BP. W 2002 roku został najmłodszym dyrektorem oddziału w 120-letniej historii korporacji budowlanej SKANSKA. W ciągu pięciu lat wspólnie z pracownikami potroił sprzedaż, a jego oddział osiągnął bardzo wysokie wskaźniki w badaniach zaangażowania i satysfakcji pracowników, przeprowadzanych przez niezależny Instytut Gallupa. Obecnie ekspert w Ministerstwie Infrastruktury i Rozwo- RAFAŁ MIRKOWSKI KONSULTANT MANAGER TRENER Manager z ponad 20-letnią praktyką, specjalista ds. motywujących systemów wynagrodzeń, doświadczony konsultant wdrażania zmian, pasjonat efektywności, Pan Tabelka i Mr. Excel oraz matematyk i absolwent studiów MBA. Wynalazca Multiplanera skutecznego narzędzia do planowania zadań oraz autor Multiplanowania metody pozwalającej lepiej zarządzać sobą, czasem, zespołem i biznesem. Skuteczne planowanie, przy pomocy odpowiednich narzędzi, doprowadziło go do efektywnego zarządzania. Od tego czasu rozwijanie ludzi w lepszej organizacji życia stało się jego misją i pasją. RAFAŁ ŻAK MÓWCA AUTOR COACH Od dwunastu lat rozwija potencjał, zarówno jednostek, jak i organizacji. Pracuje z grupami wysokiego potencjału osobami, które codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych firm. Zalicza do tej grupy przede wszystkim szefów zespołów projektowych i managerów. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców i zwycięzca konkursu na najlepszą mowę biznesową 2014 roku. Publikuje teksty dotyczące rozwoju kompetencji oraz prowadzi bloga poświęconego wizerunkowi biznesu w kulturze masowej. Fascynuje go temat kulturowo uwarunkowanych granic rozwoju osobistego.

6 ROBERT KROOL MÓWCA KONSULTANT MENTOR Członek-założyciel Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce oraz fundator i prezes zarządu Fundacji LifeSkills. W ciągu ostatnich 26 lat poświęcił ponad 10 tysięcy godzin indywidualnym konsultacjom, przeprowadził ponad 10 tysięcy godzin sesji mentoringowych oraz wykonał ponad 2 tysiące analiz wyróżników behawioralnych, w kontekście użyteczności ról kierowniczych i eksperckich. Sklasyfikowany przez magazynthinktank na 7. miejscu w rankingu najbardziej wpływowych doradców biznesowych w Polsce. W jego seminariach wzięło udział ponad 500 tysięcy managerów i przedsiębiorców. SEBASTIAN KOTOW DORADCA PSYCHOLOG BIZNESU TRENER Konsultant i doradca biznesowy, menedżer i wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego (Psychologia Biznesu & MBA). Zajmuje się psychologią biznesu, ekonomią zaufania, błędami myślenia i wpływem społecznym. Jest autorem publikacji i artykułów w tematyce sprzedaży, zaufania w biznesie oraz rozwoju zawodowego menedżerów. Pracuje z największymi polskimi i międzynarodowymi firmami. Wykłada, szkoli, prowadzi sesje strategiczne dla zarządów firm, indywidualne konsultacje, coaching dla przedsiębiorców i najwyższej kadry menedżerskiej. W jego programach uczestniczyło w ciągu ostatnich kilku lat ponad 40 tysięcy uczestników. Jest członkiem rady ekspertów ośrodka dialogu i analiz ThinkThank oraz International Association for Research in Economic Psychology. Jest przewodniczącym rady nadzorczej Quadrilion S.A oraz CEO firmy doradczej MindShift Lab WOJCIECH HERRA MÓWCA KONSULTANT TRENER Specjalizuje się w projektach ukierunkowanych na zwiększanie efektywności sprzedaży. Prowadzi badania nad wpływem cech osobowościowych na osiągane wyniki, w sporcie i biznesie. Poszukuje odpowiedzi na pytanie: co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych? W latach pracował dla AchieveGlobal największej międzynarodowej firmy szkoleniowej. Prowadził projekty i szkolenia dla takich firm jak 3M,Cisco, Dell, DHL, Fujitsu, GoldenLine, Harley- Davidson, Kompania Piwowarska, PZU, Randstad, Sephora, SKANSKA, GlaxoSmithKleine, Impel, Renault, Volvo, Toyota, Raiffeisen Bank i Yamaha.

7 MICHAŁ ZAWADKA MÓWCA KONSULTANT MENTOR Optymista, trener, edukator, mówca inspiracyjno-motywacyjny. Pisarz, autor książek motywacyjnych i społecznych dla dzieci: Zarządzanie marzeniami oraz Mądrość z Natury. Założyciel wydawnictwa Mind&Dream. Aktor, konferansjer, lektor. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców. Prowadzi szkolenia z wystąpień publicznych, komunikacji i sztuki słowa dla firm, menedżerów i wszystkich tych, którzy mają coś do powiedzenia. Na scenie spędził ponad 6000 godzin. Zagrał 1500 spektakli teatralnych. W ciągu ostatnich 2 lat w jego warsztatach, szkoleniach i konferencjach wzięło udział ponad osób. Aktywnie działa w edukacji dzieci i młodzieży. Rocznie, z ADELA WARAĆ KONFERANSJERKA PREZENTERKA TV PROWADZI INSPIRACJI 2015 FESTIWAL Od pięciu lat pojawi się na scenie w Polsce i za granicą by zapowiadać najlepszych mówców, szkoleniowców i artystów. Kontakt z niesamowitymi osobami, które spotyka prowadząc różnego rodzaju wydarzenia napędza ją do działania i tym samym daje poczucie spełnienia i radości, zamieniając pracę w pasję. Bo jej pasją jest życie, a życie to ludzie. Na swoim koncie ma wiele zrealizowanych newsów, serwisów informacyjnych oraz programów autorskich. Do tej pory współpracowała min. z Dami TV, Dami Media, Eska TV, TV Puls, Nportal.no, Technikalia.tv. Zaufały jej takie firmy i instytucje jak 360 SBC, KGHM, Teraz Polska, OVB, Expo XXI, Libra Project, Ambasada RP w Oslo, UCI, Reinhold Expo. JAN SIWEK MANAGER KONSULTANT MÓWCA Wielokrotnie zapraszany jako wykładowca na Ogólnopolskie Kongresy Medyczne, seminaria, warsztaty i spotkania grupowe. Prowadzi szkolenia dla lekarzy radiologów, ortopedów, kardiologów, neurologów, fizyków medycznych i pracowników IT szpitali. Społecznie jako Przewodniczący Sekcji Monitorów w Polskim Towarzystwie Inżynierii Klinicznej uczestniczy w przygotowywaniu procedur i przepisów dla Ministerstwa Zdrowia. Członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców w Polsce. Od 2003 roku objął funkcję Dyrektora Działu Medycznego w Alstor, wprowadzając na rynek polski wiele nowatorskich rozwiązań dla wspomagania pracy lekarzy najnowszymi rozwiązaniami dla ucyfrowienia diagnostyki obrazowej, ortopedii, kardiologii, neurologii, mammografii oraz prowa-

8 WITOLD ANUSZ MÓWCA PASJONAT CHALLENGER Pasjonat negocjacji, negocjator, trener negocjacji handlowych, trener sprzedaży, mówca inspiracyjno-motywacyjny z ponad 20 letnim doświadczeniem w biznesie, w negocjacjach i w sprzedaży. Doświadczenie praktyczne zdobywał w takich koncernach jak Coca-Cola, Altadis i Longman. Warsztaty umiejętności oraz wystąpienia inspiracyjne oprócz Polski prowadził w Holandii, w Czechach, na Węgrzech. Autor pierwszego polskiego systemu sprzedaży i zarządzania sprzedażą: ANUSZ CHALLENGER Selling System oraz autor narzędzi do mierzenia i analizowania praktycznego poziomu umiejętności sprzedażowych handlowców i sprzedawców oraz umiejętności managerskich osób zarządzających zespołami. Absolwent American Studies Center na UW. JACEK CHMIELECKI LIDER TWÓRCA MÓWCA Lider od 18 lat odnoszacy sukcesy w dużych miedzynarodowych firmach, na rynku IT: Cisco Systems, SAP, Google. Praktyk biznesu i sprzedaży, Znawca świata Korporacji, Trener, Inwestor. Członek Stowarzyszenia Mówców Profesjonalnych w Polsce. Twórca strategii rozwoju Kanału partnerskiego dla Europy Centralnej Rosji Bliskiego Wschodu i Ameryki Łacińskiej, Strategii restrukturyzacji sprzedaży partnerskiej dla krajów skandynawskich i Bliskiego Wschodu dla Cisco Systems. Manager zarządzający sprzedażą, telesprzedażą i strukturą kanału partnerskiego na rykach międzynarodowych. Odpowiadając za customer support dla Google na rynku niemieckim, austriackim, szwajcarskim stworzył najlepszy zespół w rejonie EMEA obsługujący klientów biznesowych i indywidualnych. Prowadzi szkolenia dla Firm i Klientów indywidualnych z zakresu komunikacji, sprzedaży, prezentacji, przywództwa, rekrutacji, motywacji, zarządzania czasem. Prelegent na konferencjach branżowych i uczelniach. ŁUKASZ JAKÓBIAK TWÓRCA MÓWCA REALIZATOR MARZEŃ Łukasz Jakóbiak - twórca i prowadzący talk-show 20m2. Otrzymał nominację do nagrody Wiktora w kategorii Odkrycie Telewizyjne Roku Znalazł się w rankingu 50 Najbardziej Kreatywnych w Biznesie magazynu Brief. Prowadzi w całej Polsce wykłady motywacyjne pod hasłem: Znajdź Siłę. Do czerwca 2015 roku wysłuchało go na żywo ponad osób. Był gościem seminarium Go Big Or Go Home z Randy Gagem i Mateuszem Grzesiakiem gdzie wykładał dla ponad pół tysiąca uczestników. Wykładał jako jeden z 12 mówców na Festiwalu Inspiracji w 2014 r. W 2015 roku wystąpił dla publiczności obok Nicka Vujicica. Występował na Uniwersytecie Oxford i na prestiżowej konferencji TEDx. Swoje wykłady dawał dla takich firm jak Allianz, PZU, ING, Orange,

KONFERENCJA IT. Kraków, 15 listopada 2014 r. Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2

KONFERENCJA IT. Kraków, 15 listopada 2014 r. Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2 KONFERENCJA IT Kraków, 15 listopada 2014 r. Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2 PARTNERZY 2 PARTNERZY MEDIALNI 3 NASI PRELEGENCI JACEK CHMIELECKI Lider od 18 lat odnoszący sukcesy w dużych międzynarodowych

Bardziej szczegółowo

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing questus Programy certyfikowane The Chartered Institute of Marketing Diploma in Professional Marketing Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing CIM The Chartered

Bardziej szczegółowo

Integralny element długookresowej strategii

Integralny element długookresowej strategii 22 Integralny element długookresowej strategii Rok 2014 był bardzo dobry dla przedsiębiorstw działających w branży outsourcingu. Wyraźnie wzrosło zarówno zainteresowanie usługami, jak i zaufanie do firm,

Bardziej szczegółowo

Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania.

Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania. P A R T T I M E E X E C U T I V E S T U D I A M B A Szanowni Państwo! Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania. W zarządzaniu wyniki coraz

Bardziej szczegółowo

Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2012

Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2012 Organizator IV Międzynarodowa Konferencja Interim Management 2012 29 listopada 2012r. Centrum Kongresowe Millenium Plaza, Aleje Jerozolimskie 123A, 26p., Warszawa Partner strategiczny Partnerzy wydarzenia

Bardziej szczegółowo

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w efekcie rynek funduszy w Polsce rozwijał się w sposób nie

Bardziej szczegółowo

6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy

6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy IX KONGRES 6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy Szanowny Uczestniku,,,O business intelligence powiedziano już wszystko"?! To prawda Masz za sobą lata praktyki w biznesie. Podnosisz kompetencje na

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. SZKOLENIA GÓRNOŚLĄSKA AGENCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ROZWOJU SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu Iwona Kuraszko Szymon Augustyniak Spis treści 1

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczna efektywność i opłacalność projektów. Ekonomika zarządzania projektami w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

Ekonomiczna efektywność i opłacalność projektów. Ekonomika zarządzania projektami w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. ZAŁĄCZNIK do wniosku o utworzenie studiów podyplomowych Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego Projekt studiów podyplomowych: Ekonomiczna efektywność i opłacalność projektów. Ekonomika

Bardziej szczegółowo

PROGRAM SZKOŁY MARKETINGU INTERAKTYWNEGO

PROGRAM SZKOŁY MARKETINGU INTERAKTYWNEGO Program Szkoły Marketingu Interaktywnego jest modyfikowany po każdej zakończonej edycji Szkoły. W tak dynamicznie zmieniającym się świecie technologii konieczne jest, aby każdy moduł był mocno osadzony

Bardziej szczegółowo

Strategie w czasach kryzysu

Strategie w czasach kryzysu Strategie w czasach kryzysu Jak podnieść efektywność? BĄDŹ SKUTECZNY Dobrze zarządzać sobą i czasem BO CZAS TO PIENIĄDZ! Zarządzanie wiedzą od WIESZ do UMIESZ Zarządzanie zmianą NOWE NIESTRASZNE Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Kompendium MBA TM. Robert Noworolski Prezes Zarządu QUEST Change Managers Sp. z o.o. WARSZTATY OPERACYJNO-WDROŻENIOWE DLA MENEDŻERÓW.

Kompendium MBA TM. Robert Noworolski Prezes Zarządu QUEST Change Managers Sp. z o.o. WARSZTATY OPERACYJNO-WDROŻENIOWE DLA MENEDŻERÓW. Robert Noworolski Prezes Zarządu QUEST Change Managers Sp. z o.o. Kompendium MBA WARSZTATY OPERACYJNO-WDROŻENIOWE DLA MENEDŻERÓW Edycja XXXII Już ponad 350 menedżerów i właścicieli firm ukończyło 30 edycji

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

Działamy Razem 3. Przewodnik po projekcie. Edycja III. Strona 1

Działamy Razem 3. Przewodnik po projekcie. Edycja III. Strona 1 Działamy Razem 3 Strona 1 Edycja III Przewodnik po projekcie luty grudzień 2014 Witamy w projekcie Działamy razem 3 Szanowni Państwo, Strona 2 Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce Przewodnik po III

Bardziej szczegółowo

magazyn wydanie specjalne WSCHODZĄCYCH GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2)

magazyn wydanie specjalne WSCHODZĄCYCH GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2) magazyn 30 WSCHODZĄCYCH wydanie specjalne GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2) c2 młodzi, odważni, głodni sukcesu Andrzej Andrysiak zastępca redaktora naczelnego Dziennika Gazety Prawnej W wieku 27 lat Albert

Bardziej szczegółowo

Ogólne informacje o studiach MBA

Ogólne informacje o studiach MBA Master of Business Administration 2012 14 LAT TRADYCJI EDUKACJI MENEDŻERSKIEJ Ogólne informacje o studiach MBA Master of Business Administration prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać

Bardziej szczegółowo

XII FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI

XII FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI Zarządzanie łańcuchem dostaw i tworzenie wartości dla klientów Logistycy na front! XII FORUM POLSKICH MENEDŻERÓW LOGISTYKI 8-9 października 2015 r., Airport Hotel Okęcie 2015 2015 Szanowny Uczestniku,

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum KONFERENCJA IT Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum PARTNERZY PARTNERZY MERYTORYCZNI PARTNERZY PARTNERZY NASI PRELEGENCI MACIEJ KUREK Specjalista ds. PR marki 2BE.PL, Grupa Adweb. Absolwent

Bardziej szczegółowo

Zarzàdzanie talentami:

Zarzàdzanie talentami: Ekonomia Etyka Marketing Ład korporacyjny Organizacja Przywództwo Społeczne zaangażowanie Zarządzanie personelem Zarzàdzanie talentami: Wyzwania, trendy, przykłady rozwiązań Raport Badawczy E-0011-06-RR

Bardziej szczegółowo

Martyna Ubych. - Redaktor naczelna czasopisma i portalu branżowego. Alterbusiness.info

Martyna Ubych. - Redaktor naczelna czasopisma i portalu branżowego. Alterbusiness.info 1 OD REDAKCJI Trzymacie w dłoni pierwszy numer czasopisma Alterbusiness.info kwartalnego periodyku publikowanego dla osób, firm i instytucji zaangażowanych w biznes, zwany potocznie alternatywnym. Biznes

Bardziej szczegółowo

Wszechświat funkcjonuje dzięki ciągłemu przekształcaniu się różnych rodzajów energii: chemicznej, cieplnej, świetlnej, mechanicznej czy elektrycznej.

Wszechświat funkcjonuje dzięki ciągłemu przekształcaniu się różnych rodzajów energii: chemicznej, cieplnej, świetlnej, mechanicznej czy elektrycznej. Połączyła nas Spis treści 02 04 06 08 10 12 14 16 18 20 22 24 Rozwijamy grupę technologiczną Podążamy drogą strategii Mierzymy wszystkie media Dostarczamy nowoczesne produkty Tworzymy z pasją Wdrażamy

Bardziej szczegółowo

Małopolskie Doradztwo Biznesowe

Małopolskie Doradztwo Biznesowe 1 zaprasza do udziału w projekcie Małopolskie Doradztwo Biznesowe Szansa na rozwój Twojej firmy! 2 Małopolskie Doradztwo Biznesowe Skorzystaj z możliwości bezpłatnej usługi doradczej. Oferujemy Państwu

Bardziej szczegółowo

Studia podyplomowe. Wyróżnij się na rynku pracy. w Uczelni Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków

Studia podyplomowe. Wyróżnij się na rynku pracy. w Uczelni Kwiatkowskiego. Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków Studia podyplomowe w Uczelni Kwiatkowskiego Wyróżnij się na rynku pracy Zajęcia prowadzone przez ekspertów-praktyków Współpraca z partnerami biznesowymi oraz organizacjami Zajęcia w formie warsztatów,

Bardziej szczegółowo

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR

Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji. Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR Polska Organizacja Handlu i Dystrybucji Raport Dobrych Praktyk CSR spis treści Wstęp List Prezesa Polskiej Organizacji Handlu i Dystrybucji

Bardziej szczegółowo

40 FIRM W KLASTRZE. Blisko. Aktualności Konferencje Biznes Informatyka KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ

40 FIRM W KLASTRZE. Blisko. Aktualności Konferencje Biznes Informatyka KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ Egzemplarz bezpłatny Nr 5 (III Kwartał 2013) Blisko 40 FIRM W KLASTRZE Aktualności Konferencje Biznes Informatyka W NUMERZE OD REDAKCJI 3 Aktualności

Bardziej szczegółowo

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE Finansowanie projektów samorządowych czas na indywidualizm i innowacje 1 RAMOWY PROGRAM XI Ogólnopolskiej konferencji BGK dla JST

Bardziej szczegółowo

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

DORADZTWO. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. DORADZTWO 1 2 GAPR sp. z o.o. 3 GAPR sp. z o.o. Górnośląska Agencja

Bardziej szczegółowo

Zrównoważony rozwój. Scanmed Multimedis w 2012 roku

Zrównoważony rozwój. Scanmed Multimedis w 2012 roku Zrównoważony rozwój Scanmed Multimedis w 2012 roku Spis treści Część 1. Ogólne informacje o Grupie Scanmed Multimedis Wstęp 6 O Raporcie 7 Oświadczenie Zarządu na temat znaczenia zrównoważonego rozwoju

Bardziej szczegółowo

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu część II

polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu część II 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu część II 15 polskich przykładów społecznej odpowiedzialności biznesu część II Redakcja: Natalia Ćwik Marcin Grzybek Beata Saracyn Publikacja

Bardziej szczegółowo