Aukcja Biżuterii. WArSZAWA 11 grudnia 2012
- Sabina Pietrzak
1 Aukcja Biżuterii WArSZAWA 11 grudnia 2012
2 ul. Nowy Świat Warszawa tel. (22)
3 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA grudnia (WTOREK) 2012 GODZ WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 27 listopada 11 grudnia 2012 poniedziałek piątek w godzinach od do sobota w godzinach od do Dom Aukcyjny Desa Unicum Warszawa, ul. Marszałkowska 34-50
4 DESA Unicum ul. Marszałkowska Warszawa tel fax Juliusz Windorbski Prezes Zarządu tel Jan Koszutski Członek Zarządu Dyrektor Domu Aukcyjnego tel Adam Chełstowski Dyrektor Sieci Galerii Michał Olszewski Dyrektor Działu Sprzedaży Iza Rusiniak Dyrektor Działu Sztuki Współczesnej Dział Księgowości Płatności i rozliczenia Dział Prawny Małgorzata Kulma Główna Księgowa tel m.kulma@desa.pl Marlena Ulejczyk tel m.ulejczyk@desa.pl Urszula Przepiórka tel u.przepiorka@desa.pl Krystian Owczarek tel k.owczarek@desa.pl Public Relations Prenumerata Karolina Łopusińska tel fax k.lopusinska@desa.pl Zlecenia licytacji Karolina Łopusińska tel fax zlecenia@desa.pl Marketing i Promocja Maria Windorbska tel m.windorbska@desa.pl FineArt Communication Magdalena Żuk tel mzuk@fineart-com.pl Maria Peliwo tel mpeliwo@fineart-com.pl 2
5 Galeria Marszałkowska ul. Marszałkowska 34/ Warszawa Karolina Łopusińska Kierownik Galerii Aleksandra Łukaszewska Kornelia Sasanka-Lichocka Natalia Markowska Salon Wystawowy Marchand Pl. Konstytucji Warszawa tel marchand@desa.pl Małgorzata Lemanek Kierownik Galerii m.lemanek@desa.pl Agata Szkup a.szkup@desa.pl Dział Przyjęć Pl. Konstytucji Warszawa wyceny@desa.pl Joanna Tarnawska Kierownik Działu Przyjęć j.tarnawska@desa.pl Joanna Borkowska j.borkowska@desa.pl Karolina Łuźniak k.luzniak@desa.pl Marcin Koniak Fotograf m.koniak@desa.pl Marek Rygiel m.rygiel@desa.pl Wydawca DESA UNICUM Sp. z o.o. Redakcja ul. Marszałkowska Warszawa biuro@desa.pl Aukcja Biżuterii ISBN Nakład egzemplarzy konto Bank PKO BP SA NIP Opracowanie graficzne Activa Studio Zdjęcia Marcin Koniak 3
6 Galeria Biżuterii Grażyna Kobyłecka Kierownik Galerii Beata Paluch Daria Bojdys Grażyna Korcz Jerzy Lewiński Ekspert gemmolog ul. Nowy Świat Warszawa tel Zapraszamy: poniedziałek piątek: sobota: Wyceny biżuterii odbywają się: we wtorek od do i czwartek od do
7 Szanowni Państwo, Jest mi niezmiernie miło móc zaprezentować Państwu ofertę świątecznej Aukcji Biżuterii. Grudzień jest dla nas wszystkim wyjątkowym czasem poszukiwań upominków dla najbliższych. Biżuteria prezentowana w tym katalogu jest ponadczasowa i wyjątkowa. Prezentujemy przedmioty najwyższej próby w bardzo atrakcyjnych cenach wywoławczych. Nasza oferta jest bardzo dokładnie sprawdzana i analizowana przez gemmologa, rzeczoznawcę, biegłego sądowego Pana Jerzego Lewińskiego. Do każdego przedmiotu wydany jest certyfikat przez DESA Biżuteria. Mamy nadzieję, że przedmioty przez nas wybrane spełnią Państwa oczekiwania i staną się Państwa ozdobą lub upominkiem dla najbliższej osoby. Serdecznie zapraszamy do licytacji, Juliusz Windorbski Prezes Zarządu Szczegółowych informacji na temat biżuterii udzielają: zespół DESA Biżuteria: Beata Paluch tel Daria Bojdys tel , Grażyna Korcz tel a także mailowo: bizuteria@desa.pl DESA UNICUM 11 grudnia
8 Kolczyki, Francja, XIX w. złoto pr. 0,750, półperły, masa: 2,17 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Wisiorek, koniec XIX w. złoto pr. ~ 0,580, perły hodowlane, rozety diamentowe, szkła w szlifie carré, masa: 3,17 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z rubinami, pocz. XX w. złoto pr. 0,585, platyna pr. 0,950, 1 perła hodowlana, rubiny, rozety diamentowe, masa: 3,00 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta z rubinami, l. 20. XX w. złoto pr. 0,580, 5 diamentów ł. ~ 0,40 ct J/VS-Si, rubiny w szlifie trapezowym, diamenty w szlifie 8/8, masa: 9,23 g; dł. 18 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja:
9 Komplet biżuteryjny w formie liści, XIX w. brosza i kolczyki, złoto pr. 0,750, dukatowane, grawerowane, biała emalia, 3 granaty w szlifie kaboszon, masa: 28,50 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek wąż, XIX w. złoto pr. 4 (~ 0,500), grawerowane, 1 diament w szlifie kropli ~ 0,75 ct H/VS, 2 rubiny, masa: 6,88 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza w formie ptasiego pióra, Petersburg, XIX w. złoto pr. "56", 4 diamenty ł. ~ 0,75 ct, rozety diamentowe, masa: 9,19 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
10 Brosza secesyjna, XIX/XX w. portret kobiety, srebro dukatowane, emalia malarska, 1 perła, masa: 3, 44 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Wisiorek flakonik na perfumy srebro złocone pr. 0,925, 1 rubin w szlifie kaboszon, 3 diamenty, czerwono i biała emalia na giloszu, zakrętka metalowa, masa: 23,22 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Wisiorek w kształcie bratka, secesja, XIX/XX w. srebro złocone, emalia fioletowa, biała i żółta, masa: 9,49 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
11 Kolczyki emaliowane, secesja, XIX/XX w. złoto pr., srebro, 2 diamenty ł. ~ 0,14 ct, 2 rozety diamentowe, 2 perły hodowlane, emalia zielona i czarna, masa: 5,50 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Naszyjnik secesyjny, XIX/XX w. złoto pr. 0,585, dukatowane, 3 szafiry w szlifie kaboszon, 2 szafiry fasetowane, półperły, masa: 5,84 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek szafir kaboszon, koniec XIX w. złoto pr. ~ 0,585, 1 szafir w szlifie kaboszon, rozety diamentowe, masa: 3,19 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
12 Kolczyki z rozetami, XIX w. złoto pr. 0,585, srebro, rozety diamentowe, masa: 9,18 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Kolczyki w formie koniczynki, Austria, XIX w. złoto pr. "4" (0,585), 6 półpereł, 4 rozety diamentowe, masa: 2,71 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza z rozetami, XIX w. złoto pr. "3", srebro, 1 półrozeta holenderska, półrozety diamentowe, masa: 5,15 g; punce złotnika: "J.K." Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza z perłą, Austro-Węgry, XIX w. złoto pr. "4" ( ~ 0,580), srebro, 1 perła hodowlana, 12 diamentów ł. ~ 0,50 ct I-K/SI, rozety diamentowe, masa: 6,43 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
13 Naszyjnik w typie negligée, Europa Zachodnia, l. 20. XX w. platyna pr. ~ 0,950, złoto pr."2", 2 różowe perły hodowlane, 1 diament centralny ~ 0,10 ct, diamenty w szlifie 8/8, rozety diamentowe, masa: 7,25 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Naszyjnik z pereł, pocz. XX w. sznur pereł hodowlanych, narastających, ok. 3,2-6,1 mm, zapięcie złoto pr. ~ 0,585, srebro, 1 rozeta diamentowa, masa: 8,40 g; dł. 50 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza w formie gałązki konwalii, XX w. złoto pr. 0,585, 4 perły hodowlane, rozety diamentowe, masa: 4,43 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
14 Kolczyki z diamentowe, I poł. XX w. złoto pr. 0,585, platyna pr. 0,950, 2 diamenty ł.~ 1,60 ct K/VS2, masa: 2,90 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z rozetami, pocz. XX w. złoto pr. 0,750, 2 rozety diamentowe, masa: 3,52 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza z diamentami, Rosja, koniec XIX w. złoto pr. "56", 3 diamenty ł. ~ 1,20 ct H-I/Si-P, 2 rozety diamentowe, masa: 5,94 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
15 Kolczyki z diamentami, pocz. XX w. złoto pr. 0,585, 4 diamenty ~ 1,00 ct I-J/VS-P, 6 diamentów w szlifie 8/8, masa: 2,36 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Kolczyki z szafirami, Europa Zachodnia, pocz. XX w. złoto pr. ~ 0,750, 2 szafiry ł. ~ 3,50 ct, 28 diamentów ł. ~ 2,50 ct I-K/Si-P, masa: 7,05 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z szafirem, pocz. XX w. złoto pr. ~ 0,580, srebro, 1 szafir ~ 1,40 ct, 10 diamentów ł. ~ 0,80 ct I-J/VS-Si2, masa: 2,69 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
16 Naszyjnik w formie lilii, XIX/XX w. srebro werbletowane, 35 diamentów ł. ~ 1,50 ct I-J/P, łańcuszek złoto pr. 0,585, masa: 5,83 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek, pocz. XX w. białe złoto pr. "4", grawerowanie, 2 diamenty ł. ~ 1,35 ct I-K/Si -P, masa: 2,66 g; punce złotnika: "V.L." Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek, XX w. białe złoto 14 K, 1 diament ~ 1,50 ct I/P3, masa: 1,88 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
17 Kolczyki w formie wachlarza, l. 50. XX w. platyna pr. 0,950, 88 diamentów w szlifie 8/8 ł. ~ 2,50 ct H-I/VS-Si, 16 diamentów w szlifie bagiet ł. ~ 0,70 ct H/VS, masa: 13,55 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza art déco, l XX w. platyna pr. 0,950, 1 diament ~ 0,45 ct H/VS, 92 diamentów w szlifie 8/8 ł. ~ 2,50 ct H-J/VS-Si, masa: 13,47 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta art déco, l XX w. platyna pr. 0,950, diamenty w szlifach: brylantowy, markizy, bagiety ł. ~ 6,00 ct G-H/VS-Si, masa: 33,21 g, dł. 18 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja:
18 Kolczyki biedermeier, XIX w. złoto pr. 0,585, 2 półperły, masa: 1,45 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Medalion z jaskółką, Rosja, koniec XIX w. złoto pr. "56", dukatowane, emalia wielobarwna, 1 półperła, masa: 2,21 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta w formie dłoni i węża, XIX w. złoto pr. ~ 0,700, grawerowane, emalia kobaltowa i biała, 1 perła hodowlana, masa: 32,55 g; dł. 18 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: Szpilka, Rosja, 1864 r. złoto pr. "56", emalia kobaltowa, masa: 2,81 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
19 Wisiorek w formie kulki złoto pr. 0,585, czarny i biały onyks, 9 rubinów w szlifie kaboszon ł. ~ 0,30 ct, łańcuszek złoto pr. 0,585, masa: 8,68 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Medalion w formie serca, Austria(?), XIX w. złoto pr. "4" (~ 0,580) 1 półrozeta holenderska, rauty diamentowe, czarna emalia, z tyłu otwierany medalion z miejscem na fotografię, szkiełko, masa: 16,30 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta, biedermeier, XIX w. złoto pr. ~ 0,580, dukatowane, grawerowane, czarna emalia, 3 diamenty ł. ~ 0,45 ct H-I/Si, z tyłu otwierany medalion z miejscem na fotografię, szkiełko, masa: 22,90 g, dł. 18,5 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
20 Kolczyki diamentowe, XIX w. złoto pr. ~ 0,580, srebro, 36 diamentów ł. ~ 2,00 ct I-J/VS, masa: 5,42 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek art déco, l. 30. XX w. złoto pr. 0,585, białe złoto, 1 diament ~ 1,40 ct J/VS2, masa: 3,46 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek w typie art déco, XX w. białe złoto pr. 0,750, 1 brylant centralny ~ 0,95 ct J/VS1, 2 brylanty ł. ~ 1,00 ct H/VS, 2 brylanty ł. ~ 0,10 ct H/VS, 14 diamentów w szlifie 8/8 ł. ~ 0,40 ct, masa: 6,48 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
21 Pierścionek z diamentem, pocz. XX w. platyna pr. ~ 0,950, 1 diament ~ 1,15 ct K/P1, 10 diamentów w szlifie 8/8 ł. ~ 0,10 ct H-J/VS, masa: 2,93 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Kolczyki w formie kwiatów, l. 20. XX w. platyna pr. 0,950, 2 diamenty ł. ~ 2,70 ct J-K/VS1-Si2, 86 diamentów w szlifie 8/8 ł. ~ 1,00 ct I-J/VS-Si, masa: 10,95 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoletka art déco, l. 30. XX w. platyna pr. 0,950, białe złoto pr. 0,585, 9 diamentów ł. ~ 0,80 ct, 16 diamentów w szlifie 8/8 ł. ~ 0,40 ct H-I/VS-Si, masa: 11,70 g, dł. 17,5 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
22 Pierścionek z szafirem, art déco, l. 20. XX w. złoto pr. 0,585, platyna pr. 0,950, 1 szafir ~ 0,60 ct, 2 diamenty ł. ~ 0,20 ct I-J/VS-Si, 14 diamentów w szlifie 8/8, masa: 2,80 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Obrączka, XX w. białe złoto 18 K, 23 brylanty ł. ~ 1,00 ct H-K/VS-P, masa: 2,9 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Kolczyki, XX w. złoto 14 K, 2 diamenty ł. ~ 1,50 ct L-M/P1, masa: 1,15 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta art déco, l XX w. białe złoto pr. 0,585, 1 diament ~ 0,20 ct J/VS, 8 rautów diamentowych, masa: 6,93 g; dł. 17,5 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja:
23 Pierścionek z diamentami, pocz. XX w. platyna pr. 0,950, 5 diamentów ł. ~ 0,60 ct H-I/VS-P, masa: 3,48 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza z rubinem, art déco, l. 20. XX w. złoto pr. ~ 0,580, platyna pr. 0,950, 1 rubin, 1 diament ~ 0,25 ct, rauty diamentowe, masa: 5,93 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta art déco, l XX w. srebro werbletowane, 15 diamentów ł. ~ 1,00 ct I-K/VS-P, 4 rozety diamentowe, 4 rubiny syntetyczne, masa: 12,86 g; dł. 18 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
24 Naszyjnik z granatem, Europa Zachodnia, XX w. złoto pr. ~ 0,750, 1 granat w szlifie kaboszon, 9 pereł hodowlanych, diamenty w szlifie 8/8, łańcuszki białe i złote złoto pr. 0,750, masa: 36,46 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Kolczyki z perłami, XIX w. złoto pr. ~ 0,585, srebro, 2 diamenty ł. ~ 0,50 ct J-K/Si, 2 półrozety diamentowe, 2 perły hodowlane, masa: 5,50 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z szafirem i diamentem, pocz. XX w. platyna pr. 0950, 1 szt. diament ~ 2,49 ct M/SI, 1 szt. szafir ~ 2,38 ct, masa: 4,63 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
25 Wisior dwufunkcyjny-brosza platyna pr. 0,950, 1 diament centralny ~ 0,80 ct J/VS, 1 diament ~ 0,44 ct K/Si, diamenty w szlifie 8/8 ł. ~ 1,40 ct H-I /VS-Si, łańcuszek platyna pr. 0,950, zapięcie wtórne złoto, mechanizm odkręcany, masa: 19,84 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza z perłą, l. 50. XX w. platyna pr. 0,950, 1 perła stalowa hodowlana, brylanty ł. ~ 4,00 ct H-I/VS-SI, masa: 14,85 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z szafirem, art déco, l. 20. XX w. złoto pr. 0,750, platyna pr. 0,950, 1 szafir kaboszon ~ 1,80 ct, 20 diamentów ł. ~ 0,50 ct I-J/Si-P, 2 rozety diamentowe, szafiry w szlifach bagiet, masa: 5,02 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
26 Broszo-wisior w formie kosza kwiatów, XX w. srebro, złoto pr. 0,750, rozety diamentowe, 1 rubin kaboszon, 2 rubiny fasetowane, 3 szmaragdy fasetowane, 1 turkus, 2 perły, masa: 13,80 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza w formie gałązki z kwiatami, koniec XIX w. zakończona wstęgą, złoto pr. 0,560, srebro, emalia wielobarwna, rozety diamentowe, masa: 26,75 g; Stan zachowania: ubytki emalii, brak 1 rozety diamentowej i 3 kwiatów Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta z opalami, koniec XIX w. złoto pr. 0,585, 5 opali białych, rozety diamentowe, masa: 13,00 g, dł. 17,5 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja:
27 62 62 Bransoleta, I poł. XIX w. trójbarwne złoto pr. ~ 0,580, granulacja, filigran, cyzelowanie, zapięcie dekorowane emalią malarską na porcelanie w formie bukietu kwiatów, granaty, topazy, beryle, kwarce, masa: 46,55 g; dł. 19 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja:
28 Pierścionek, pocz. XX w. złoto pr. ~ 0,580, srebro, 1 diament ~ 1,25 ct M/P1, 2 rozety diamentowe, masa: 1,75 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza art déco, l XX w. platyna pr. 0,950, złoto pr. 0,750, 1 diament centralny ~ 0,75 ct I/P2, 10 diamentów ł. ~ 1,30 ct /, rozety diamentowe, masa: 6,25 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek, XX w. białe złoto 14 K, 1 diament w szlifie princessa ~ 0,25 ct I/P1, masa: 1,83 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
29 Pierścionek art déco, l XX w. białe złoto pr. 0,750, 1 diament centralny ~ 0,20 ct G/VS, 16 diamentów ł. ~ 0,65 ct H/VS-Si, masa: 3,80 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek damski, Tavannes Watch, l XX w biżuteryjny, platyna pr. ~ 0,950, grawerowanie, 156 diamentów w szlifie 8/8 ł.~ 2,50 ct H/VS, masa: 21,07 g, dł. 17,5 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
30 Komplet biżuterii, XIX w. brosza, kość słoniowa rzeźbiona w motywy kłosów zboża, zapięcie metal nieszlachetny, masa: 6,65 g; kolczyki, kość słoniowa, zapięcie wtórne złoto pr. 0,585 g, masa: 3,50 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Kolczyki, Bulgari, Włochy, XX w. złoto pr. 0,750, 2 szt. biały koral, masa: 26,87 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
31 Pierścionek emaliowany, pocz. XX w. złoto pr. ~ 0,585, emalia błękitna i biała, 1 półperła, masa: 5,46 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Medalion, Austria, XIX w. srebro pr. "3", błękitna i czarna emalia, 1 półperła, masa: 8,60 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoletka, Rosja, XIX w. złoto pr. "56", dukatowane, grawerowane, srebro, emalia błękitna, rozety diamentowe, otwierany medalion z miejscem na fotografię, szkiełko, masa: 24,89 g, dł. 17 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: Szpilka turkusowa złoto pr. ~ 0,560, 1 diament ~ 0,10 ct, turkusy, rozety diamentowe, masa: 2,50 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
32 Pierścionek art déco, l XX w. platyna pr. 0,950, złoto pr. 0,750, diamenty ł. ~ 1,00 ct I-J/Si-P, rozety diamentowe, masa: 3,91 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Wisiorek dekorowany kokardką platyna pr. 0,950, 3 diamenty ł. ~ 0,25 ct H-I/SI, rozety i półrozety diamentowe, łańcuszek srebro, masa: 3,07 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z diamentem, XX w. białe złoto 14 K, 1 diament ~ 0,50 ct I/P1, masa: 1,82 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
33 Kolczyki secesyjne, XIX w. złoto pr. ~ 0,580, srebro werbletowane, 4 diamenty ł. ~ 1,60 ct, 18 diamentów ł. ~ 0,30 ct H-J/VS, masa: 5,33 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Pierścionek z diamentami, Austria, pocz. XX w. złoto pr. "4", srebro, diamenty ł. ~ 1,00 ct H-I/VVS-Si, masa: 3,00 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
34 Spinki do mankietów, Norwegia, 1 poł XX w. dwustronne, srebro złocone, emalia kobaltowa na giloszu, masa: 7,10 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Krzyż emaliowany, koniec XIX w. srebro złocone, emalia kobaltowa, błękitna, biała, masa: 8,39 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Krzyżyk szafirowy, pocz. XX w. złoto pr. 0,750, platyna 0,950, szafiry fasetowane, rozety diamentowe, masa: 2,09 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Krzyż emaliowany, koniec XIX w. srebro złocone, werbletowane, emalia biała, wiśniowa, błękitna, masa: 8,10 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
35 Kolczyki biedermeier, XIX w. złoto pr. 0,585, dmuchane, granaty fasetowane, masa: 2,71 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza w formie gwiazdy, XIX w. metal złocony, granaty fasetowane, masa: 13,21 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Brosza w formie wstęgi, XIX w. metal srebrzony, granaty fasetowane, masa: 3,19 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Bransoleta z granatów, pocz. XX w. srebro pr. ~ 0,800, granaty fasetowane, półperły, masa: 38,25 g, dł. 19 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
36 Spinki do mankietów, Norwegia, 1 poł XX w. dwustronne, srebro pr. 0,925, biała emalia na giloszu, masa: 11,62 g Cena wywoławcza: 900 zł Estymacja: Spinki do mankietów, Tiffany, XX w. złoto pr. 0,750, srebro, masa: 13,86 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Komplet spinek frakowych, pocz. XX w. spinki do mankietów i kołnierzyka, złoto 18 K, masa perłowa, 4 diamenty ł. ~ 0,15 ct, spinki do kołnierzyka z onyksem, masa: 7,44 g punce złotnika: "L. S." Cena wywoławcza: zł Estymacja: Spinki do mankietów secesyjne, Austria, XIX/XX w. złoto pr. "4", 4 rozety diamentowe, masa: 6,99 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
37 Obrączka patriotyczna, r. srebro, emalia kobaltowa i brązowa, wewnątrz napis, masa: 2,21 g; Stan zachowania: ubytki emalii, zarysowania Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: Obrączka patriotyczna, pocz. XX w. z orłem w koronie, złoto pr. "4", srebro niskopróbne, masa: 2,14 g Cena wywoławcza: 800 zł Estymacja: Sygnet masoński, pocz. XX w. złoto pr. 14 K, emalia czarna, kobaltowa, grawerowany, napis w języku łacińskim: "IN HOC SIGNO VINCES", symbole: krzyż, gwiazda, cyrkiel, koło, masa:10,13 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
38 Szpila-brosza z motywem konia, pocz. XX w. złoto pr. 0,750, głowa konia malowana na masie perłowej pod szkłem powiększającym, masa: 9,52 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Szpilka w formie smoka, Francja, koniec XIX w. złoto pr. ~ 0,750, dukatowane, 1 diament, masa: 1,55 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Spinki do mankietów, Wiedeń, pocz. XX w. złoto pr. "4" (~ 0,585), głowy psów na masie perłowej, szkło, masa: 6,53 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Szpilka w formie podkowy, Wiedeń, koniec XIX w. złoto pr. "4", dukatowane, 5 diamentów ł. ~ 0,40 ct, masa: 5,83 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
39 Zegarek kieszonkowy, Annal, Szwajcaria r. damski, zakryty, złoto 14 K, grawerowane, 2 diamenty ł. ~ 0,10 ct, nr 58649, tarcza biała emalia, cyfry arabskie, masa brutto: 14,48 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek kieszonkowy, Henry Watch, Szwajcaria, pocz. XX w. zakryty, złoto 14 K, tarcza biała emalia, cyfry rzymskie, m/s, masa brutto: 99,95 g; Stan zachowania: uszkodzona koronka, wewnątrz brak szkiełka zabezpieczającego mechanizm Cena wywoławcza: zł Estymacja:
40 Zegarek kieszonkowy, XIX w. odkryty, złoto pr. ~ 0,580, z dekoracją z emalii wielobarwnej motyw kwiatowy, tarcza złota, grawerowana, cyfry rzymskie, mechanizm cylindryczny, nr kop , kluczyk na dewizce, masa brutto: 33,60 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek kieszonkowy, Patek Philippe, pocz. XX w. męski, odkryty, złoto pr. 0,750, grawerowany, emalia kobaltowa, na kopercie grawerowane inicjały: "HWR", tarcza metalowa, cyfry rzymskie, m/s, nr koperty: , nr mech , masa brutto: 55,75 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
41 Zegarek z dewizką, Francja, pocz. XIX w. złoto 18 K, dukatowane, półperły, masa: 55,90 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek kieszonkowy, Dubois-Peseux, Szwajcaria koniec XIX w. zakryty, złoto 14 K, grawerowany, ślady emalii, tarcza biała emalia, cyfry rzymskie, m/s, nr kop , masa brutto: 24,64 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
42 Zegarek naręczny, Omega, okres międzywojenny damski, złoto 14 K, 12 diamentów, emalia kobaltowa i biała na giloszu, tarcza cyfry arabskie, m/s, nr kop , nr mech , pasek wtórny, masa brutto: 15,58 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek naręczny, Jaeger-leCoultre, Szwajcaria, l. 50. XX w. złoto 18 K, czarna tarcza, automat, nr koperty , pasek skórzany, masa: 24,81 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek naręczny, Olympic Chronograf, l. 20. XX w. męski, antymagnetic, złoto pr. 0,750, nr koperty , tarcza matalowa, cyfry arabskie, pasek skórzany, masa brutto: 47,77 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
43 Zegarek naręczny Reverso, Jaeger-leCoultre, Szwajcaria, l. 80. XX w. z obrotową kopertą, rozmiar M, złoto pr. 0,750, nr ; , masa: 103,05 g; dodatkowy element bransolety o masie: 12,70 g, oryginalne pudełko i pełna dokumentacja Cena wywoławcza: zł Estymacja: Zegarek naręczny, Bedat & Co, No 3, 1997 r. damski, automat, białe i żółte złoto pr. 0,750, 84 diamenty 8/8 ł. ~ 0,70 ct, cyfry rzymskie, datownik, ref. 314, nr koperty 0564, nr mechanizmu ETA , koronka i klamra oryginalne, pasek skórzany, masa brutto: 27,64 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
44 Cygaretka, l XX w. złoto 14 K, grawerowane, bakelit, masa: 9,97 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Torebka z motywem palmy, Francja, l. 20. XX w. metal nieszlachetny, metalowe koraliki, wym.: 12,5 x 11 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: Cygaretka, pocz. XX w. złoto pr. ~ 0,580, grawerowane, ustnik kość słoniowa, emalia kobaltowa, masa: 7,38 g Cena wywoławcza: zł Estymacja: Cygaretka, I poł. XX w. złoto pr. ~ 0,585, emalia kobaltowa na giloszu, masa: 12,38 g Cena wywoławcza: zł Estymacja:
45 Pozytywka ze śpiewającym ptakiem, l. 40. XIX w. Genewa, sygn. Charles Bruguir nr 501 z kluczykiem, srebro złocone, złoto, dł. 9,4 cm pudełko o zaokrąglonych krawędziach, dekorowane fryzem neogotyckich arkad i rozet na giloszowanym tle, powierzchnia górna repusowany motyw wici roślinnej,, owalna nakrywka podnoszona przez dźwignię umieszczoną na boku pudełka ukazująca poruszającego się ptaszka, poruszenie dźwigni powoduje uruchomienie mechanizmu grającego, fletowego, z fusée. Stan zachowania: delikatne wgniecenie. Cena wywoławcza: zł Estymacja: DESA UNICUM 11 grudnia
46 Regulamin aukcji 1. Oferta aukcyjna Przedmiotem aukcji są dzieła sztuki lub inne obiekty kolekcjonerskie oddane do sprzedaży komisowej przez komitentów lub stanowiące własność Domu Aukcyjnego. Zgodnie z oświadczeniami komitentów powierzone obiekty stanowią ich własność bądź też komitenci mają prawa do ich rozporządzania, a ponadto, nie są one objęte jakimkolwiek postępowaniem sądowym i skarbowym, są wolne od zajęcia i zastawu oraz innych ograniczonych praw rzeczowych, a także jakichkolwiek roszczeń osób trzecich. Dom Aukcyjny zapewnia fachową wycenę, rzetelny opis katalogowy powierzonego do sprzedaży obiektu, a także pokrywa koszty jego ubezpieczenia. Aukcja jest prowadzona zgodnie z polskimi przepisami prawnymi przez osobę upoważnioną po stronie Domu Aukcyjnego zwaną dalej Aukcjonerem. Aukcjoner ma prawo do dowolnego rozdzielania lub łączenia obiektów oraz do ich wycofania z licytacji bez podania przyczyn. Opisy zawarte w katalogu aukcji mogą być uzupełnione lub zmienione przez Aukcjonera lub osobę przez niego wskazaną przed rozpoczęciem licytacji. Dom Aukcyjny zapewnia, że opisy katalogowe obiektów wystawionych na aukcji wykonane zostały w najlepszej wierze z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy fachowej pracowników Domu Aukcyjnego oraz współpracujących z Domem Aukcyjnym ekspertów. 2. Osobisty udział w aukcji Do uczestnictwa w licytacji upoważniają tabliczki z numerami aukcyjnymi, które można otrzymać przy stanowisku rejestracyjnym po wypełnieniu formularza udziału w aukcji. Pracownik Domu Aukcyjnego dokonujący rejestracji ma prawo poprosić o dokument potwierdzający tożsamość osoby rejestrowanej (dowód osobisty, paszport, prawo jazdy). Bezpośrednio po zakończeniu aukcji należy zwrócić tabliczkę z numerem aukcyjnym, a w przypadku zakupu odebrać potwierdzenie zawartych transakcji. 3. Licytacje w imieniu klienta Dom Aukcyjny może reprezentować klienta na podstawie zlecenia licytacji. Formularz zlecenia dostępny jest w katalogu (na ostatnich stronach), w siedzibie Domu Aukcyjnego oraz na stronie internetowej assets/files/formularze/zlecenie_licytacji.pdf. W przypadku zlecenia licytacji z limitem Dom Aukcyjny dokłada wszelkich starań, by klient zakupił obiekt w możliwie najniższej cenie, nie niższej jednak niż cena gwarancyjna. Jeśli limit jest niższy niż cena gwarancyjna zostaje zawarta transakcja warunkowa. Formularz należy przesłać faksem, pocztą, em lub zostawić osobiście w siedzibie Domu Aukcyjnego najpóźniej na dwie godziny przed rozpoczęciem licytacji. Wraz z formularzem klient powinien przesłać fotokopię dokumentu tożsamości w celach koniecznych do realizacji zlecenia licytacji. Dane osobowe klienta są informacjami poufnymi i pozostają do wyłącznej wiadomości Domu Aukcyjnego. O ile klient nie zażyczy sobie inaczej, rachunek za zawarte transakcje zostanie przesłany na adres podany przez klienta na formularzu. 4. Licytacje telefoniczne Klienci, którzy chcą licytować przez telefon, powinni przesłać zlecenia najpóźniej na jeden dzień przed dniem aukcji. Pracownicy Domu Aukcyjnego połączą się z klientem przed rozpoczęciem licytacji wybranych obiektów. Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości wzięcia udziału w licytacji telefonicznej w przypadku problemów z uzyskaniem połączenia z podanym przez klienta numerem telefonu. Za wyjątkiem opłaty aukcyjnej z tytułu licytacji telefonicznych Dom Aukcyjny nie pobiera żadnych dodatkowych opłat. Dom Aukcyjny zastrzega, że może rejestrować i archiwizować rozmowy telefoniczne z klientem, o których mowa powyżej. 5. Przebieg Aukcji O wysokości postąpienia decyduje Aukcjoner podając postąpienia wedle tabeli postąpień dla poszczególnych przedziałów cenowych, którą umieszczono na końcu regulaminu. W zależności od przebiegu aukcji, Aukcjoner może wedle własnego uznania zdecydować o innej wysokości postąpienia. Zakończenie licytacji obiektu następuje w momencie uderzenia młotkiem przez Aukcjonera i jest równoznaczne z zawarciem umowy sprzedaży między Domem Aukcyjnym a licytantem, który zaoferował najwyższą kwotę. W razie zaistnienia sporu w trakcie licytacji, Aukcjoner rozstrzyga spór lub ponownie przeprowadza licytację obiektu. Dom Aukcyjny zastrzega sobie prawo do licytowania jedynie wcześniej zgłoszonych przez uczestników aukcji obiektów. W sytuacji takiej numery obiektów są przed aukcją zgłaszane do Aukcjonera. Aukcja jest prowadzona w języku polskim, jednak na życzenie uczestnika aukcji niektóre spośród licytacji mogą być równolegle prowadzone w języku angielskim i niemieckim. Prośby takie powinny być składane najpóźniej na godzinę przed aukcją wraz z informacją, których obiektów dotyczą. Licytacja odbywa się w tempie obiektów na godzinę. 6. Cena wywoławcza Cena wywoławcza zamieszczona w katalogu pod opisem obiektu jest kwotą od której rozpoczyna się licytacja. Obiekty licytowane są w górę, tzn. licytacja może zakończyć się na kwocie wyższej niż cena wywoławcza lub równej tej kwocie. 7. Estymacja Podana w katalogu estymacja jest szacunkową wartością określoną przez Dom Aukcyjny. Zakończenie licytacji w przedziale estymacji lub powyżej górnej estymacji jest transakcją ostateczną. Zakończenie licytacji poniżej dolnej estymacji może być transakcją warunkową (patrz punkt 9). 8. Cena gwarancyjna Dla każdego obiektu Dom Aukcyjny ustala cenę gwarancyjną. Jej wysokość jest informacją poufną. Kwota ta mieści się pomiędzy ceną wywoławczą a dolną estymacją. Jeżeli w drodze licytacji cena gwarancyjna nie zostanie osiągnięta, zakończenie licytacji skutkuje zawarciem transakcji warunkowej, co zostaje ogłoszone przez Aukcjonera. 9. Transakcje warunkowe Dom Aukcyjny dopuszcza zawieranie transakcji warunkowej. Transakcja taka dochodzi do skutku pod warunkiem akceptacji wylicytowanej ceny przez właściciela obiektu. Zawarcie transakcji warunkowej jest traktowane jako prawnie wiążąca oferta nabycia obiektu po cenie wylicytowanej. Dom Aukcyjny zobowiązuje się w negocjować z właścicielem obiektu możliwość obniżenia ceny do kwoty wylicytowanej. Jeśli negocjacje nie przyniosą pozytywnego skutku w czasie pięciu dni roboczych od dnia aukcji, obiekt uznaje się za niesprzedany. Dom Aukcyjny zastrzega sobie prawo do przyjmowania po aukcji ofert równych cenie gwarancyjnej na obiekty wylicytowane warunkowo. W przypadku otrzymania takiej oferty od innego oferenta Dom Aukcyjny informuje o tym fakcie klienta, który wylicytował warunkowo. Klient ma prawo w takim wypadku do podniesienia swojej oferty do ceny gwarancyjnej i przysługuje mu pierwszeństwo w zakupie obiektu. Jeśli nie podniesie swojej oferty do ceny gwarancyjnej, transakcja warunkowa zostaje unieważniona a obiekt może zostać sprzedany drugiemu oferentowi po cenie gwarancyjnej. 10. Opłata aukcyjna i podatek VAT Do kwoty wylicytowanej Dom Aukcyjny dolicza opłatę aukcyjną w wysokości 15%. Kwota wylicytowana wraz z opłatą aukcyjną zawiera podatek od towarów i usług VAT. Opłata obowiązuje również w sprzedaży poaukcyjnej, w przypadku gdy obiekt nie został sprzedany na aukcji. Dom Aukcyjny wystawia faktury VAT marża. 11. Płatności Kupujący jest zobowiązany do zapłaty należności za wylicytowane obiekty w terminie 10 dni od dnia aukcji. Dom Aukcyjny będzie uprawniony do naliczenia odsetek ustawowych za okres opóźnienia w zapłacie. Dom Aukcyjny przyjmuje następujące formy płatności: Gotówka: PLN wszystkie transakcje zawierane są w polskich złotych. Inne waluty na specjalne życzenie po wcześniejszym uzgodnieniu, Dom Aukcyjny może przyjąć wpłatę w: euro, dolarach albo funtach brytyjskich. Przeliczenie będzie następowało po dziennym kursie kupna waluty Banku PKO BP SA pomniejszonym o 3%. Karty Kredytowe: Dom aukcyjny akceptuje następujące karty kredytowe: Master- Card, VISA, Maestro, VISA electron Przelew bankowy na rachunek: DESA UNICUM SP. Z O. O. ul. Marszałkowska 34-50, Warszawa Bank PKO BP SA Odstąpienie od umowy W razie opóźnienia nabywcy w zapłacie, Dom Aukcyjny po bezskutecznym upływie dodatkowo wyznaczonego terminu na zapłatę, może odstąpić od umowy z nabywcą. 13. Przejście własności obiektu Własność wylicytowanego obiektu przechodzi na nabywcę z chwilą zapłaty pełnej ceny powiększonej o opłatę aukcyjną. 14. Odbiór obiektów Odbiór wylicytowanych obiektów jest możliwy po dokonaniu pełnej zapłaty i powinien nastąpić w terminie do 10 dni od daty aukcji. W innych przypadkach przechowywanie i dostarczanie przedmiotów odbywa się na koszt i ryzyko nabywcy. 15. Reklamacje Wszelkie możliwe reklamacje będą rozpatrywane zgodnie z przepisami prawa polskiego. Reklamację z tytułu niezgodności towaru z umową można zgłosić w ciągu jednego roku od wydania obiektu. Wobec osób nie będących konsumentami Dom Aukcyjny nie ponosi odpowiedzialności za ukryte wady fizyczne oraz wady prawne zakupionych obiektów. 16. Obowiązujące przepisy prawa Dom Aukcyjny przypomina, że zgodnie z przepisami: ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. Nr 162 poz. 1568) wywóz określonych obiektów poza granice kraju wymaga zgody odpowiednich władz, ustawy z dnia 21 listopada 1996 r. o muzeach (Dz. U. z 1997 r. Nr 5, poz. 24, z późn. zm.) muzea rejestrowane mają prawo pierwokupu zabytków bezpośrednio na aukcji za kwotę wylicytowaną powiększoną o opłatę aukcyjną, ustawy z dnia 16 listopada 2000 r. o przeciwdziałaniu wprowadzaniu do obrotu finansowego wartości majątkowych pochodzących z nielegalnych lub nieujawnionych źródeł oraz o przeciwdziałaniu finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2000r. Nr 116, poz z późn. zm.) Dom Aukcyjny jest zobowiązany do zbierania danych osobowych nabywców dokonujących transakcji w kwocie powyżej 15 tysięcy euro. Tabela postąpień cena postąpienie ponad
47 Monika Osiecka 23 listopada 6 grudnia 2012 Wystawa połączona ze sprzedażą Salon Wystawowy Marchand, Warszawa, Pl. Konstytucji 2 poniedziałek piątek w godzinach od 11 do 19 sobota w godzinach od 11 do 16
48 Aukcja Sztuki Współczesnej 13 grudnia (czwartek) 2012 r., godz. 20 Wystawa obiektów 7 13 grudnia Dom Aukcyjny Desa Unicum ul. Marszałkowska 34-50, Warszawa
49 Milton H. Grenne ( ) Marylin Monroe fotografia czarno-biała, papier barytowy, wymiary 35,5 x 28 cm Cena wywoławcza: zł Estymacja: Milton H. Greene ( ) Aukcja Fotografii z kolekcji FOZZ 17 grudnia (poniedziałek) godz. 19 Wystawa obiektów 7 17 grudnia Ponad 100 zdjęć w ofercie Marilyn Monroe poznała Miltona w 1949 roku. Greene zdobywał wówczas popularność jako utalentowany fotograf znanych osobistości i mody. Jak później wspominała aktorka, pokazano jej teczkę z najpiękniejszymi zdjęciami, jakie kiedykolwiek widziałam. Marilyn spytała: Kto je zrobił? Przedstawiona Miltonowi, zdziwiona Marilyn, która zapewne spodziewała się zobaczyć starszego, statecznego fotografa, a ujrzała niskiego, ciemnowłosego, 27-letniego mężczyznę, wykrzyknęła: Ależ pan jest po prostu chłopakiem!. Milton odpowiedział: Cóż, pani jest po prostu dziewczyną.... Zażyłość pomiędzy aktorką i Miltonem H. Greene'em rozwinęła się w 1953 roku. Milton przez przeszło 4 lata, od 1953 do 1957 roku był jej fotografem, doradcą artystycznym i wspólnikiem w interesach. Zdjęcia pochodzą właśnie z tego okresu.
50 Aukcja Dzieł Sztuki 13 grudnia Aukcja Sztuki Współczesnej 13 grudnia Aukcja Fotografii Miltona H. Greene a 17 grudnia Aukcja Młodej Sztuki 19 grudnia Zapraszamy na najbliższe aukcje Dom Aukcyjny Desa Unicum ul. Marszałkowska 34/50, Warszawa tel ,
51 INKOGRAFIE KOLEKCJONERSKIE EDYCJE OBRAZÓW ponad 300 wzorów najbardziej znanych polskich artystów Edward Dwurnik, Zamek Królewski
52 cena: 9 zł (z 5% VAT)
Aukcja Biżuterii WASZAWA 9 LUTEGO 2012
Aukcja Biżuterii WASZAWA 9 lutego 2012 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM 9 LUTEGO 2012 GODZ. 19.00 WARSZAWA WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 26 stycznia 9 lutego 2012 poniedziałek piątek w godzinach
Bardziej szczegółowoAukcja Biżuterii. WArSZAWA 25 PAŹDZIERNIKA 2012
Aukcja Biżuterii WArSZAWA 25 PAŹDZIERNIKA 2012 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA 34-50 25 PAŹDZIERNIKA (WTOREK) 2012 GODZ. 19.00 WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 11 25 października
Bardziej szczegółowoAukcja Biżuterii Warszawa, 22 marca 2012
Aukcja Biżuterii Warszawa, 22 marca 2012 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA 34-50 22 MARCA 2012 GODZ. 19.00 WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 10 22 marca 2012 poniedziałek
Bardziej szczegółowoAukcja Biżuterii WASZAWA 8 GRUDNIA 2011
Aukcja Biżuterii WASZAWA 8 GRUDNIA 2011 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA 34-50 8 GRUDNIA 2011 GODZ. 19.00 WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 17 listopada 8 grudnia 2011 poniedziałek
Bardziej szczegółowoBransoletka Art Déco. Kolczyki Art Déco. Pierścionek Art Déco. lata 1920 30. złoto pr. ok. 0,585, masa 9,72 g diamenty łącznie ok.
301 Bransoletka Art Déco lata 1920 30 złoto pr. ok. 0,585, masa 9,72 g diamenty łącznie ok. 0,90 ct cena wywoławcza: 5 500 zł estymacja: 7 500 9 000 zł 302 Kolczyki Art Déco Austro-Węgry, Wiedeń, XIX/XX
Bardziej szczegółowoD O M A U KCYJNY DESA U N ICUM W A rszawa 1 3 CZerWCA 2013 Aukcja biżuterii AUK WArSZAWA 13 CZerWCA 2013 C JA b iżuteri
Aukcja biżuterii warszawa 13 czerwca 2013 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA 34-50 13 czerwca 2013 GODZ. 19.00 wystawa obiektów aukcyjnych 31 maja 13 czerwca 2013 Dom
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 10 CZERWCA Cena 19 zł (z 5% VAT)
AUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 10 CZERWCA 2014 Cena 19 zł (z 5% VAT) Aukcja biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM W WARSZAWIE 10 CZERWCA 2014 (WTOREK) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 27 MAJA 10 CZERWCA 2014
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 11 KWIETNIA 2017
AUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 11 KWIETNIA 2017 AUKCJA BIŻUTERII 11 KWIETNIA 2017 (WTOREK) GODZ 19 MIEJSCE AUKCJI I WYSTAWY DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. MARSZAŁKOWSKA 34 50 WARSZAWA WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII. WARSZAWA 23 października 2014
AUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 23 października 2014 AUKCJA BIŻUTERII 23 października 2014 (CZWARTEK) Godz. 19 MIEJSCE AUKCJI DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. MARSZAŁKOWSKA 34 50 WARSZAWA WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH
Bardziej szczegółowoaukcja BIżuterII WArszAWA 11 lutego 2016
aukcja BIżuterII WArszAWA 11 lutego 2016 Aukcja Biżuterii 11 lutego 2016 (czwartek) godz. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 29 stycznia 11 lutego 2016 PONIEDZIaŁEK PIĄTEK W GODZINACH OD 11 DO 19 SOBOTA W GODZINACH
Bardziej szczegółowoBIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA Aukcja 9 maja 2019 Warszawa BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA 9 MAJA 2019 (CZWARTEK) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 22 KWIETNIA 9 MAJA 2019 PONIEDZIAŁEK PIĄTEK W GODZINACH OD 11 DO 19 SOBOTA
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII. cena 29 zł (w tym 5% VAT)
cena 29 zł (w tym 5% VAT) WARSZAWA, 19 GRUDNIA 2013 DOM AUKCYJNY DESA UNICUM ul. Marszałkowska 34/50 00-554 Warszawa www.desa.pl Aukcja Biżuterii dom aukcyjny desa unicum warszawa ul. Marszałkowska 34-50
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 8 KWIETNIA 2014. Cena 29 zł (z 5 % VAT) ISBN 978-83-63230-82-1
AUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 8 KWIETNIA 2014 ISBN 978-83-63230-82-1 Cena 29 zł (z 5 % VAT) 9 788363 230821 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA 34-50 8 KWIETNIA 2014 GODZ.
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 27 LUTEGO 2018 WARSZAWA BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 27 LUTEGO 2018 (WTOREK) GODZ. 19 MIEJSCE AUKCJI I WYSTAWY DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. PIĘKNA 1A WARSZAWA WYSTAWA
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA Aukcja 11 grudnia 2018 Warszawa BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA 11 GRUDNIA 2018 (WTOREK ) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 27 LISTOPADA 11 GRUDNIA 2018 R. PONIEDZIAŁEK PIĄTEK W GODZINACH OD
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 16 GRUDNIA 2014
AUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 16 GRUDNIA 2014 AUKCJA BIŻUTERII 16 GRUDNIA 2014 (WTOREK) GODZ. 19 MIEJSCE AUKCJI I WYSTAWY DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. MARSZAŁKO WSKA 34 50 WARSZAWA WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 26 LUTEGO 2019 WARSZAWA BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA 26 LUTEGO 2019 (WTOREK) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 12 26 LUTEGO 2019 PONIEDZIAŁEK PIĄTEK W GODZINACH OD 11 DO 19 SOBOTA
Bardziej szczegółowoGaleria Biżuterii. Galeria Biżuterii
KATALOG BIŻUTERII Galeria Biżuterii Galeria Biżuterii Beata Paluch Kierownik Galerii beata.paluch@desabizuteria.pl tel. 664 981 451 Grażyna Korcz grazyna.korcz@desabizuteria.pl tel. 795 121 572 Monika
Bardziej szczegółowoAuKcJA BIżuTeRII. WARSZAWA 1 PAŹDZIeRNIKA 2013
AuKcJA BIżuTeRII WARSZAWA 1 PAŹDZIeRNIKA 2013 Aukcja biżuterii Dom aukcyjny Desa UNIcum warszawa Ul. marszałkowska 34/50 1 października 2013 godz. 19 Wystawa obiektów aukcyjnych 17 września 1 października
Bardziej szczegółowoaukcja Biżuterii WARSZAWA 23 KWIETNIA 2013
Aukcja Biżuterii WArSZAWA 23 KWIETNIA 2013 Aukcja Biżuterii DOM AUKCYJNY DESA UNICUM WARSZAWA UL. MARSZAŁKOWSKA 34-50 23 KWIETNIA (WTOREK) 2013 GODZ. 19.00 WYSTAWA OBIEKTÓW AUKCYJNYCH 5 kwietnia 8 kwietnia
Bardziej szczegółowoPRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ
DEFINICJE: Aukcja Aukcjoner Cena Minimalna Cena Wywoławcza Cena Szacunkowa Dokumentacja Katalog Aukcyjny Organizator Aukcji Pojazd Postąpienie Prowizja Regulamin Aukcja Pojazdów nakierowana na doprowadzenie
Bardziej szczegółowoBIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 18 WRZEŚNIA 2018 WARSZAWA
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 18 WRZEŚNIA 2018 WARSZAWA BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 18 WRZEŚNIA 2018 (WTOREK) GODZ. 19 MIEJSCE AUKCJI I WYSTAWY DOM AUKCYJNY DESA UNICUM PIĘKNA 1A WARSZAWA WYSTAWA
Bardziej szczegółowoaukcja BiŻUTerii WArSZAWA 6 PAŹDZierNikA 2015
aukcja BiŻUTerii WArSZAWA 6 PAŹDZierNikA 2015 Aukcja Biżuterii 6 października 2015 (WTORek) godz. 19 MIEJSCE AUKCJI i wystawy DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. MARSZAŁKO WSKA 34 50 WARSZAWA WYSTAWA OBIEKTÓW
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA Aukcja 25 września 2019 Warszawa BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA 25 WRZEŚNIA 2019 (ŚRODA) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 10 25 WRZEŚNIA 2019 PONIEDZIAŁEK PIĄTEK W GODZINACH OD 11 DO 19 SOBOTA
Bardziej szczegółowoAUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 24 MAJA 2016
AUKCJA BIŻUTERII WARSZAWA 24 MAJA 2016 AUKCJA BIŻUTERII 24 MAJA 2016 (WTOREK) GODZ. 19 WYSTAWA OBIEKTÓW 11-24 MAJA 2016 r. PONIEDZIAŁEK PIĄTEK W GODZINACH OD 11 DO 19 SOBOTA W GODZINACH OD 11 DO 16 MIEJSCE
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZEWODNIK DLA KLIENTA I. PRZED AUKCJĄ
REGULAMIN Niniejszy regulamin został sporządzony na potrzeby organizacji i przeprowadzenia II Aukcji charytatywnej Razem na bieguny sztuki organizowanej przez Fundację Marka Kamińskiego w Warszawie 23
Bardziej szczegółowoPRZEWODNIK DLA KLIENTA
Udział klienta w aukcji regulują WARUNKI SPRZEDAŻY AUKCYJNEJ, WARUNKI POTWIERDZENIA AUTENTYCZNOŚCI oraz niniejszy PRZEWODNIK DLA KLIENTA. Zachęcamy do zapoznania się z trzyczęściowym regulaminem, który
Bardziej szczegółowoFORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016
NUMER LICYTACYJNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA DO AUKCJI Aukcja malarstwa i grafiki SUPERNOVA 13 grudzień 2016 Proszę odesłać dwie pierwsze strony wypełnionego formularza (zeskanowane lub zdjęcie) na adres e-mail:
Bardziej szczegółowoWesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Sopocki Dom Aukcyjny AUKCJA RZEMIOSŁA 19 GRUDNIA (PIĄTEK) 2014, GODZ. 19.
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzy Sopocki Dom Aukcyjny AUKCJA RZEMIOSŁA 19 GRUDNIA (PIĄTEK) 2014, GODZ. 19.00 w siedzibie Sopockiego Domu Aukcyjnego w Warszawie, ul.
BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 12 GRUDNIA 2017 WARSZAWA BIŻUTERIA KOLEKCJONERSKA AUKCJA 12 GRUDNIA 2017 (WTOREK) GODZ. 19 MIEJSCE AUKCJI I WYSTAWY DOM AUKCYJNY DESA UNICUM UL. PIĘKNA 1A WARSZAWA UWAGA:
Bardziej szczegółowokids CollectioN 2015
kids * CollectioN EDYCJA 2015 To mój zaczarowany ogród. Tu się bawię i śmieję, tu marzę... kids * CollectioN od 109 zł Bransoleta, wzór AP123-7524, emalia, kauczuk syntetyczny, srebro rodowane od 99 zł
Bardziej szczegółowoRegulamin. 1 Informacje ogólne. 2 Oferta. 1. Ceny towarów znajdujących się w ofercie Sklepu są podane w PLN i zawierają podatek VAT.
Regulamin 1 Informacje ogólne 1. Sklep działający pod adresem mi-tu.pl, zwany dalej Sklepem lub Sprzedawcą, prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Warunkiem dokonania zamówienia w Sklepie
Bardziej szczegółowoRegulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A.
Regulamin sprzedaży pojazdów Sprawdzaukcje.pl poprzez aukcję internetową prowadzoną przez POL-MOT Auto S.A. Niniejszy regulamin określa zasady i warunki sprzedaży pojazdów i innych ruchomości poprzez aukcję
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SZKOLEŃ WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH PRZEZ OCDN MASTERMETODYKA I. POSTANOWIENIA OGÓLNE
REGULAMIN SZKOLEŃ WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH PRZEZ OCDN MASTERMETODYKA I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy regulamin określa warunki zgłoszenia, uczestnictwa w szkoleniach organizowanych
Bardziej szczegółowotel. 0048 61 851 88 10, tel. 0048 727 590 500 e-mail: biuro@gem-art.pl ; www.gem-art.pl
tel. 0048 61 851 88 10, tel. 0048 727 590 500 e-mail: biuro@gem-art.pl ; www.gem-art.pl Miło nam zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą, którą przygotowaliśmy na Aukcję nr.2 organizowaną przez GEM-ART
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH
REGULAMIN LICYTACJI SPRZEDAŻY ŚRODKÓW TRWAŁYCH Niniejszy regulamin określa szczegółowe zasady przeprowadzenia licytacji ustnej na sprzedaż środków trwałych będących własnością Wydziału Oceanotechniki i
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu. I. Postanowienia ogólne
Regulamin sklepu Poniższy regulamin obowiązuje sklep internetowy oraz jego klientów, w wersji aktualnej, opublikowanej na stronach sklepu w momencie zawarcia umowy kupna. Sklep internetowy znajdujący się
Bardziej szczegółowoKropka Milena Brózda-Nikiel z siedzibą w Krakowie, 31-916, os. Ogrodowe 12/2.
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO KROPKASHOES.COM I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy kropkashoes.com, dalej Sklep, działający pod adresem internetowym www.kropkashoes.com, dalej strona internetowa,
Bardziej szczegółowo4. W sklepie oferowane są produkty fabrycznie nowe, pozbawione wad fizycznych.
REGULAMIN SKLEPU OBOWIĄZUJĄCY DO DNIA 24.12.2014 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Sklep internetowy działający pod adresem: www.sklep.branq.eu prowadzony jest przez firmę: F.H.U. Rafał Zielonka mieszczącą się
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO
Załącznik do Zarządzenia Nr 250/2016 Wójta Gminy Wiśniowa z dnia 5 października 2016 r. REGULAMIN PRZETARGU USTNEGO (LICYTACJI) NA SPRZEDAŻ DREWNA OPAŁOWEGO I TARTACZNEGO 1. 1. Niniejszy regulamin przetargu
Bardziej szczegółowoREGULAMIN I WARUNKI SPRZEDAŻY KONI na aukcji w Stadzie Ogierów w Łącku podczas WEEKENDU Z JNBT 19-20.10.2013
REGULAMIN I WARUNKI SPRZEDAŻY KONI na aukcji w Stadzie Ogierów w Łącku podczas WEEKENDU Z JNBT 19-20.10.2013 1 Wykaz koni przeznaczonych do sprzedaży 1. Stado Ogierów w Łącku razem z JNBT wystawia na sprzedaż
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU Sprzedaż maszyn i urządzeń należących do Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego PZL Świdnik S.A. w Świdniku
REGULAMIN PRZETARGU Sprzedaż maszyn i urządzeń należących do Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego PZL Świdnik S.A. w Świdniku 1. NAZWA I ADRES SPRZEDAJĄCEGO Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL Świdnik S.A.
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO Home & Kids 1 Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy [dalej "Sklep"] prowadzi sprzedaż detaliczną przez Właściciela Sklepu za pośrednictwem internetu, na podstawie niniejszego
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL
REGULAMIN SPRZEDAŻY SKLEPU INTERNETOWEGO UBIERZSIEPOSWOJEMU.PL 1. Definicje Regulaminu Wszystkie terminy niżej wymienione, pisane dużą literą, będą miały na użytek niniejszego regulaminu następujące znaczenie:
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNiG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNiG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie
Bardziej szczegółowoUMOWA SPRZEDAŻY. 1. Sprzedawca sprzedaje Kupującemu, a Kupujący nabywa od Sprzedawcy następujący przedmiot (zwany dalej przedmiotem sprzedaży):
UMOWA SPRZEDAŻY zawarta w dniu... w Poznaniu pomiędzy: Sprzedającym:... z siedzibą w:...,...(kod pocztowy, miejscowość),...(ulica, numer)..., wpisany do rejestru przedsiębiorstw prowadzonego przez Sąd
Bardziej szczegółowoSzanowni Państwo, wyklucza jego postanowień. p Zdrowy But, zwany dalej Sklepem, prowadzi wysyłkową sprzedaż towarów za pośrednictwem serwisu Allegro.
Szanowni Państwo, Dokonanie zakupu na naszych aukcjach jest równoznaczne z akceptacją wszystkich zasad zawartych w niniejszym regulaminie. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z wyklucza jego postanowień.
Bardziej szczegółowoRegulamin zakupów. I. Postanowienia ogólne
Regulamin zakupów I. Postanowienia ogólne 1. Sklep internetowy www.czerwonaszpilka.pl zwany dalej Sklep (Sprzedawca) działający pod adresem Bdirect Magdalena Szewczuk ul. Łubinowa 1/9 52-210 Wrocław, nip
Bardziej szczegółowoREGULAMIN LICYTACJI. I. Tryb postępowania : Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.
REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej samochodu osobowego samochód marki CITROEN BERLINGO 1.6HDI o numerze rejestracyjnym KBC 60UP, rok produkcji 2007 będącego
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY KART WSTĘPU NA WYDARZENIE 1 INFORMACJE OGÓLNE
REGULAMIN SPRZEDAŻY KART WSTĘPU NA WYDARZENIE 1 INFORMACJE OGÓLNE 1. Organizatorem Wydarzenia jest Krakowska Fundacja Żeglarstwa Sportu i Turystyki HALS z siedzibą 31-113 Kraków ul. Straszewskiego 27.
Bardziej szczegółowoREGULAMIN. 1. Informacje Ogólne
REGULAMIN 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem nick u Swiat-Florysty na poratlu internetowym Allegro jest firma Sky-Net Łukasz Przeździecki z siedzibą w Warszawie przy ulicy Szańcowa 28. 2. Nasza obecność
Bardziej szczegółowoRegulamin sklepu internetowego Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie
Regulamin sklepu internetowego Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie Sklep internetowy, działający w domenie muzeumgniezno.pl, prowadzony jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego z siedzibą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN. 4. Przetarg odbędzie się w dniu 14.04.2008 r. o godz. 10.00, w siedzibie MEC Koszalin przy ul. Łużyckiej 25A, I piętro świetlica.
REGULAMIN przetargu nieograniczonego ustnego (licytacja) na sprzedaż środka trwałego Miejskiej Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Koszalinie, ul. Łużycka 25A. 1. Regulamin niniejszy określa szczegółowo warunki
Bardziej szczegółowoRegulamin licytacji na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego z odzysku w ŚSM w Kielcach
Regulamin licytacji na ustanowienie prawa odrębnej własności do lokalu mieszkalnego z odzysku w ŚSM w Kielcach I. Tryb postępowania. Postępowanie jest prowadzone w trybie licytacji ustnej i jest jawne.
Bardziej szczegółowoObowiązuje od dnia 01 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku
Obowiązuje od dnia 01 stycznia 2018 roku do 31 grudnia 2018 roku Cennik oferty promocyjnej realizowanej pod nazwą handlową Pakiet POLECONY ecommerce dla kontrahentów prowadzących sprzedaż wysyłkową Cennik
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI. PGNIG Technologie S.A. w Krośnie. 1 Postanowienia ogólne
REGULAMIN SPRZEDAŻY RUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚCI SPÓŁKI PGNIG Technologie S.A. w Krośnie 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin sprzedaży ruchomości stanowiących własności spółki PGNIG Technologie
Bardziej szczegółowoMinisterstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego:
Ministerstwo Zdrowia z siedzibą w Warszawie przy. ul. Miodowej 15 informuje, że posiada nw. zbędne składniki majątku ruchomego: Nazwa składnika majątku Rok prod. Numer identyfikacyjny (VIN) Poj. silnika
Bardziej szczegółowoUMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ. Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami:
UMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ Zawarta w Warszawie w dniu... pomiędzy firmami: I. Shop Dent Wojciech Madej z siedzibą na ul Dziupli 12, 02-454 Warszawa, NIP 5272541818 zwaną w dalszej części umowy Sprzedającym,
Tytuł: przez Volkswagen Leasing GmbH wersja: 2.0 Zastępuje wersję nr: 1.3 z dnia: 28.09.2018 Spis treści 1. Definicje... 2 2. Cel... 3 3. Zakres obowiązywania... 3 4. Postanowienia ogólne... 3 5. Przedmiot,
Bardziej szczegółowoRegulamin. Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu.
Regulamin Regulamin zakupów w sklepie Scarpa Dolce oraz warunków korzystania z treści serwisu. I. Informacje ogólne 1. Sklep internetowy Scarpa Dolce działający pod adresem www.sklep.scarpadolce.pl jest
Bardziej szczegółowoWARUNKI UCZESTNICTWA
WARUNKI UCZESTNICTWA World Travel Show 2019 r 1. ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA Zgłoszenie uczestnictwa w IV Edycji Międzynarodowych Targów Turystycznych World Travel Show (dalej jako: Targi) odbywa się poprzez
Bardziej szczegółowoZamówienia, zawarcie umowy;
Ogólne warunki sprzedaży i współpracy handlowej obowiązujące w spółce LUBRICANT POLSKA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Czechowicach- Dziedzicach wpisanej do rejestru przedsiębiorców
WARUNKI UCZESTNICTWA Centralne Targi Rolnicze 31.01-02.02.2020 r 1. ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA 1. Zgłoszenie uczestnictwa w Centralnych Targach Rolniczych (dalej jako: Targi) odbywa się poprzez przesłanie
Bardziej szczegółowoRegulamin. sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o.
Regulamin sklepu internetowego estetiq.pl, działającego pod adresem www.sklep.estetiq.pl prowadzonego przez firmę ESTETIQ POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, nr NIP 631-22-05-436, nr Regon 276179410.
Bardziej szczegółowoSklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. ul. Iwonicka 39 A.
Sklep internetowy, działająca pod adresem www.hurtowniabudowlana24.pl, jest prowadzona przez: Maxcomers Sp. z o.o. REGULAMIN ZAKUPÓW 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci
REGULAMIN LICYTACJI w sprawie szczegółowych zasad przeprowadzenia licytacji ustnej koparko - ładowarki marki NEW HOLLAND B100B o numerze fabrycznym N8GH17698, rok produkcji: 2008, 4322MTH, będącego własnością:
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU. Sprzedaż maszyn i urządzeń Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego PZL Świdnik S.A. w Świdniku
REGULAMIN PRZETARGU Sprzedaż maszyn i urządzeń Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego PZL Świdnik S.A. w Świdniku 1. NAZWA I ADRES SPRZEDAJĄCEGO Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL Świdnik S.A. z siedzibą
Bardziej szczegółowoREGULAMIN ZAMÓWIEŃ FIRMY KSE SP. Z O.O.
REGULAMIN ZAMÓWIEŃ FIRMY KSE SP. Z O.O. 1 Informacje ogólne Właścicielem marki Karmelkowo Manufaktura Cukierków jest firma KSE sp z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Kramarskiej 26, wpisaną do rejestru
WARUNKI UCZESTNICTWA 01.01. 2019 r 1. ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA Zgłoszenie uczestnictwa w Warsaw Comic Con (dalej jako: Targi) odbywa się poprzez przesłanie Organizatorowi przez Wystawcę formularza Zgłoszenie
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU PROWADZONEGO W DRODZE PUBLICZNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W PŁOCKU PRZY UL.
REGULAMIN PRZETARGU PROWADZONEGO W DRODZE PUBLICZNEGO PRZETARGU USTNEGO NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI ZABUDOWANEJ POŁOŻONEJ W PŁOCKU PRZY UL. KOŚCIUSZKI 22 I 22A, NA DZIAŁCE O NUMERZE EWIDENCYJNYM 1018. I
Bardziej szczegółowo45zł. 29zł. Oferta ważna od do r. 119zł. 5 10zł. 6 18zł. 8 99zł zł zł zł zł zł 11 28zł.
Oferta ważna od 20.04. do 01.06.2016 r. 1 45zł 3 4 2 5 10zł 6 18zł 8 99zł 2 139zł 7 139zł 15 29zł 13 36zł 9 25zł 10 149zł 11 28zł 12 1 14 49zł 16 94zł 1. Komplet srebrny: łańcuszek z medalikiem, pr. 925
Bardziej szczegółowo1. [Postanowienia ogólne]
Regulamin sklepu internetowego obowiązujący do dnia 25 grudnia 2014 Spis treści: 1. [Postanowienia ogólne] 2. [Rejestracja użytkownika] 3. [Złożenie zamówienia oraz realizacja transakcji] 4. [Płatność]
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE O PRZETARGU
Regulamin przetargu na sprzedaż ruchomości POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Przetarg organizowany jest na podstawie przepisów Kodeksu cywilnego oraz niniejszego Regulaminu przetargu. 2. Przetarg ogłasza, organizuje
Bardziej szczegółowoWARUNKI UCZESTNICTWA. BIOEXPO Warsaw 2019 r
WARUNKI UCZESTNICTWA BIOEXPO Warsaw 2019 r 1. ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA 1. Zgłoszenie uczestnictwa w I Międzynarodowych Targach Żywności i Produktów Ekologicznych BIOEXPO Warsaw (dalej jako: Targi) odbywa
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO MUZEUM TATRZAŃSKIEGO Regulamin sklepu internetowego Muzeum Tatrzańskiego w Zakopanem określa zakres i warunki sprzedaży produktów przez Muzeum z siedzibą w Zakopanem, adres:
Bardziej szczegółowoOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTOBUSU SZKOLNEGO
OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY AUTOBUSU SZKOLNEGO Wójt Gminy Sieciechów, informuje o ogłoszeniu pisemnego przetargu na sprzedaż samochodu marki AUTOSAN (autobus szkolny). 1. Nazwa i siedziba sprzedającego: Urząd
Bardziej szczegółowoREGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi
REGULAMIN SKLEPU INTERNETOWEGO belumi na dzień 7.04.2015 r. 1. Informacje Ogólne 1. Właścicielem i operatorem Sklepu Internetowego belumi jest belumi Krzysztof Sosnowski z siedzibą: ul. Ostródzka 44, 03-289
Bardziej szczegółowoDODATEK BEZPŁATNY GRUDZIEŃ 2016 BIŻUTERIA & ZEGARKI
DODATEK BEZPŁATNY GRUDZIEŃ 2016 BIŻUTERIA & ZEGARKI Prezentowaną biżuterię i zegarki kupią Państwo w salonach Apart na terenie całego kraju oraz w wygodnym i bezpiecznym sklepie internetowym z szybką wysyłką
Bardziej szczegółowoDo przeprowadzenia Aukcji ( licytacji ustna ) powołuję Komisję Przetargową w składzie:
ZARZĄDZENIE NR 7/2015 Dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Tomczycach z dnia 10.09.2015 roku w sprawie ogłoszenia aukcji ( licytacji ustnej ) na sprzedaż samochodu osobowego marki ŻUK A 18B LUX 1 Ogłaszam
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0 O NR REJ. GSP 59FM I POSTANOWIENIA OGÓLNE
REGULAMIN PRZETARGU NA SPRZEDAŻ SAMOCHODU OSOBOWEGO MARKI VOLKSWAGEN PASSAT B6 2.0 O NR REJ. GSP 59FM I POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Organizatorem przetargu jest Gmina Miasta Sopotu ul. Kościuszki 25/27, 81-704
Bardziej szczegółowoREGULAMIN PRZETARGU. Sprzedaż nie może nastąpić za cenę niższą od ceny wywoławczej.
REGULAMIN PRZETARGU Niniejszy Regulamin opracowano na podstawie Zarządzenia Nr 3553/2009 Prezydenta m. st. Warszawy z dnia 18 sierpnia 2009 r. w sprawie wprowadzenia Regulaminu przeprowadzenia przetargów
Bardziej szczegółowoI. Rodzaj świadczonych usług II. Przyjmowanie i realizacja zamówień
Regulamin Podmiotem świadczącym usługi pod adresem http://sklep-sportowy.eu jest: Sklep rowerowy Leszek Tomica, ul. Daszyńskiego 10, 43-450 Ustroń, Polska NIP: 548-135-12-69 Spis treści: I. Rodzaj świadczonych
Bardziej szczegółowo3.Sklep przyjmuje zamówienia za pośrednictwem strony www.hugoepapierosy.pl.
1.Postanowienia ogólne 1.Sklep internetowy hugo-epapierosy.pl działający pod adresem internetowym www.hugo-epapierosy.pl prowadzony jest przez P.H.U Hugo Sławomir Strzelczyk., z siedzibą w Oleśnicy (Rzeczpospolita
Bardziej szczegółowoUMOWA O WSPÓŁPRACY HANDLOWEJ
Bardziej szczegółowoZasady Submisji drewna organizowanej w Nadleśnictwie Bartoszyce w dniu 08 marca 2012 roku
Zasady Submisji drewna organizowanej w Nadleśnictwie Bartoszyce w dniu 08 marca 2012 roku 1 1. Zasady dotyczą submisyjnej sprzedaży drewna wielkowymiarowego dębowego. 2. Miejsce składowania drewna objętego
Bardziej szczegółowoOgłoszenie o przetargu w formie aukcji na sprzedaż samochodu marki SKODA OCTAVIA nr rej. DZL CS10
Złotoryja, dnia 30 sierpnia 2013r. Ogłoszenie o przetargu w formie aukcji na sprzedaż samochodu marki SKODA OCTAVIA nr rej. DZL CS10 Na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 21 maja 2010r. w sprawie
Bardziej szczegółowoZałącznik Nr 4. (Wzór) UMOWA NR
(Wzór) Załącznik Nr 4 UMOWA NR zawarta w dniu.. w Żarach pomiędzy: Gminą Żary o statusie miejskim w imieniu której działa Miejski Ośrodek Sportu, Rekreacji i Wypoczynku w Żarach ul. Telemanna 1, 68 200
Bardziej szczegółowoOGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH. Rozdział 1. Definicje
OGÓLNE WARUNKI ŚWIADCZENIA USŁUG SZKOLENIOWYCH Rozdział 1. Definicje Ilekroć w niniejszych Ogólnych Warunkach występują poniżej zdefiniowane pojęcia należy je rozumieć w sposób następujący: Organizator
Bardziej szczegółowoZasady zakupów w hurtowni Stanpol za pomocą internetu.
Zasady zakupów w hurtowni Stanpol za pomocą internetu. Warunkiem składania zamówień on-line w hurtowni Stanpol rejestracja w naszym systemie. I. Rejestracja Warunkiem zakupów w hurtowni internetowej Stanpol,
Bardziej szczegółowoRegulamin sprzedaży wysyłkowej. Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie. 1 Postanowienia ogólne
Regulamin sprzedaży wysyłkowej Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie 1 Postanowienia ogólne 1. Sprzedaż wysyłkowa prowadzona jest przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie, z siedzibą