CENTRUM CISZA CUDNE WIDOKI. NOWA SIENNA Unikatowa realizacja biznesowo-mieszkaniowa w sercu Poznania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "CENTRUM CISZA CUDNE WIDOKI. NOWA SIENNA Unikatowa realizacja biznesowo-mieszkaniowa w sercu Poznania"

Transkrypt

1 CENTRUM CISZA CUDNE WIDOKI NOWA SIENNA Unikatowa realizacja biznesowo-mieszkaniowa w sercu Poznania

2 O INWESTYCJI UNIKATOWA REALIZACJA BIZNESOWO-MIESZKANIOWA W SERCU POZNANIA W sercu Poznania, w pełnej uroku dzielnicy Chwaliszewo, powstaje niezwykła inwestycja Nowa Sienna. Jest ona prestiżowym, wyjątkowym zespołem budynków biurowo-mieszkaniowych o jednym z najwyższych standardów wykończenia, mającym spełniać oczekiwania klientów o szczególnych wymaganiach. Nowa Sienna to nowoczesny kompleks w ramach jednego kwartału o zabudowie zwartej z wewnętrznym dziedzińcem i infrastrukturą towarzyszącą. Pierwszy etap inwestycji, oddany do użytkowania w 2010 roku, obecnie znajduje swoją kontynuację w dalszej części projektu, z terminem realizacji na koniec marca 2013 roku. Obiekt powstały w ramach pierwszego etapu otrzymał w 2009 roku, decyzją jury konkursu ogólnopolskiego magazynu Villa. Apartamenty i Mieszkania, tytuł najbardziej luksusowej inwestycji w Wielkopolsce. Został on przyznany za prestiżową lokalizację, wysoki standard wykończenia części wspólnych i funkcjonalny układ mieszkań. Druga część projektu swoją specyfikacją materiałową i jakością zastosowanych rozwiązań użytkowych będzie stanowić kontynuację ukończonego wcześniej budynku. Już dziś, zrealizowana w roku 2010 pierwsza część inwestycji należy do rodziny wysoce cenionych na poznańskim rynku nieruchomości obiektów wzniesionych w ostatnim czasie. Do tej rodziny należeć będzie w perspektywie zabudowa całego kwartału. Nowa Sienna to wyjątkowe miejsce, gdzie w jednej przestrzeni, tworząc unikatową wartość, spotykają się trzy elementy: CENTRUM, CISZA, CUDNE WIDOKI.

3

4

5 IDEA 3C CENTRUM Budynki Nowej Siennej, umiejscowione w samym sercu Chwaliszewa, historycznej dzielnicy Poznania, otwierają pierzeję ulicy Tylne Chwaliszewo od strony rzeki Warty i zakończenia ulicy Czartoria, kształtując tym samym wschodnią panoramę starej części miasta. Nowa Sienna jest doskonale wyeksponowana i w sposób rozpoznawalny wpisuje się w architektoniczną siatkę stolicy Wielkopolski. Dzieli ją tylko 5 minut piechotą od Rynku Starego Miasta, tyleż samo od Katedry i zabytkowych zabudowań na Ostrowie Tumskim, a od Warty i terenów rekreacyjnych ciągnących się wzdłuż jej koryta zaledwie jedna minuta. Dodatkowym atutem kompleksu jest rozlokowanie w bliskim sąsiedztwie kluczowych instytucji publicznych, m.in. Sądu Rejonowego i Okręgowego oraz Urzędu Miasta Poznania, jak również budynków biurowych i komercyjnych. Inwestycja oddalona jest o około 2 minuty drogi samochodem od ronda Śródka i skrzyżowania Garbar z ulicą Estkowskiego. Mieszkańców Nowej Siennej zachwyci również fakt, że Chwaliszewo to jedna z najmodniejszych dziś części Poznania. Powstaje tutaj wiele inicjatyw kulturalnych i artystycznych, prowadzona jest rewitalizacja dzielnicy. Chwaliszewo doczekało się również obszernego opracowania w formie albumu.

6 IDEA 3C CISZA Bardzo rzadko zdarza się, żeby mieszkańcy śródmieścia mogli całkowicie odgrodzić się od hałasu wielkomiejskiego życia. Jednak w przypadku Nowej Siennej jest to w pełni możliwe! Dzieje się tak dzięki idealnej lokalizacji poważnemu atrybutowi, na którym można budować przewagę konkurencyjną. Nowa Sienna jest położona co prawda w ścisłym centrum Poznania, przy najważniejszych liniach komunikacyjnych, ale znajduje się niejako na uboczu schowana przed wielkomiejskim ruchem, w bezpiecznej odległości od ruchliwych i hałaśliwych tras, za to urokliwie otwarta na zielone tereny wokół Warty. Nadto, planowana w przyszłości dalsza zabudowa nieruchomości sąsiednich, położonych przy ulicy Chwaliszewo, dodatkowo wykształci naturalną otulinę kompleksu od strony północnej. Nie bez znaczenia dla jakości życia mieszkańców Nowej Siennej jest również zastosowanie technologii budynkowych i materiałów wykończeniowych o najwyższych parametrach, które gwarantują m.in. znakomite wyciszenie wnętrza oraz podwyższoną izolację termiczną.

7 CUDNE WIDOKI Nie tylko bezpośrednie otoczenie Nowej Siennej stanowi wyjątkowy walor lokalizacji. Mieszkańcy budynku i pracownicy firm mających tutaj swoje siedziby będą mogli cieszyć się niepowtarzalną panoramą Starego Miasta, wspaniałym widokiem na przyrodę, a nawet skorzystać z bezpośredniego dostępu do rzeki i terenów zielonych Starego Koryta. Wyjątkową wartość Nowej Siennej stanowi roztaczająca się z przeszkleń kompleksu spektakularna panorama na Wartę i jej tereny zalewowe, wyspę Ostrów Tumski wraz z Katedrą, zabudowania Starej Gazowni i most św. Rocha. Do lokali znajdujących się na parterze Budynku A przynależą zielone tarasy od strony rzeki. Wyższe kondygnacje posiadają bezpieczną, czytelną oś widokową bezpośrednio na Katedrę, bez zagrożenia przesłonięcia z uwagi na brak warunków technicznych do posadowienia jakiejkolwiek budowli kubaturowej od strony wschodniej. Natomiast dodatkowym atutem Budynku B będzie optymalne położenie względem stron świata (południe i zachód), przestronne lobby wejściowe, zachowany widok na Wartę (3 lokale), pełny widok na tereny zielone Starego Koryta, zabudowania Starej Gazowni i dachy Starego Rynku (10 lokali).

8 HISTORYCZNA LOKALIZACJA Nowa Sienna położona jest na Chwaliszewie jednej z najstarszych dzielnic Poznania. Osada Chwaliszewo powstała na początku XV wieku. Miasteczko było własnością kapituły katedralnej, a jego nazwa miała według podań przypominać nazwisko kanonika Chwaliszewskiego. W 1444 roku, niemal w przeddzień bitwy pod Warną, przedstawiciele osady oraz kapituły poznańskiej otrzymali od króla Władysława III przywilej lokacyjny oparty na prawie magdeburskim. Przez wieki Chwaliszewo było osobnym miastem dysponującym własnym samorządem, ratuszem, dwoma kościołami, szpitalem i szubienicą, co świadczyło o jego sile i znaczeniu. Dopiero w 1800 roku decyzją władz pruskich zostało włączone w granice miasta Poznania. Intensywny rozwój Chwaliszewa przypadł na koniec XIX i początek XX wieku. W tym okresie powstały wspaniałe wielkomiejskie kamienice, które do 1945 roku nadawały całej dzielnicy osobliwy charakter, przykuwając wzrok bogactwem sztukaterii oraz form architektonicznych, jak również będąc domem dla ponad 7 tys. mieszkańców. Niestety w wyniku walk ulicznych podczas wyzwalania Poznania ciasno zabudowana poznańska Wenecja została zniszczona w 90 procentach. Na Siennej ocalał fragment jednego budynku, a po zabudowaniach ulicy Bednarskiej, Owocowej i Nadbrzeżnej nie pozostał żaden ślad. Morze ruin prawie doszczętnie zniszczonego Chwaliszewa, udokumentowane na fotografiach, zapiera dech w piersiach. Ogromne zmiany na Chwaliszewie zaszły również w latach 60. XX wieku. Wtedy to zmieniono bieg Warty oddalając ją od Starego Rynku, by zapobiec ciągłemu podmywaniu i zalewaniu kamienic. Rzekę poprowadzono pomiędzy Chwaliszewem a Ostrowem Tumskim, rozdzielając te dwie dzielnice, a jednocześnie łącząc Chwaliszewo ze Starym Miastem. Ulica Sienna wiodła niegdyś od Tylnego Chwaliszewa do zbiegu Bednarskiej z Czartoryją. Oficjalnie zyskała charakter ulicy w roku 1870, otrzymując nazwę w niemieckim brzmieniu Flurstrasse. Nazwa Sienna powróciła wraz z odzyskaniem niepodległości w 1919 roku. Dzisiaj Chwaliszewo staje się miejscem coraz częściej odwiedzanym i odzyskuje swój dawny blask, również dzięki działaniom rewitalizacyjnym prowadzonym przez Urząd Miasta Poznania i lokalne stowarzyszenia.

9

10

11 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA MIESZKANIOWA Budynek B, stanowiący drugi etap całej inwestycji, będzie dopełnieniem istniejącego już budynku mieszkalnego (Budynku A), który w 2009 roku otrzymał nagrodę ogólnopolskiego magazynu Villa. Apartamenty i Mieszkania dla najbardziej luksusowej inwestycji w Wielkopolsce. Termin realizacji Budynku B przewidywany jest na koniec marca 2013 roku. Cechą definiującą charakter zamierzenia budowlanego jest przemyślana koncepcja architektoniczna oraz wysoka dbałość o estetyczne doznania użytkowników. Projekt biurowca i części mieszkaniowej został stworzony przez architektów i projektantów wnętrz z pracowni Studio Lisiak, którzy postawili przede wszystkim na ponadczasowość i oryginalność, nie zapominając jednak o istotnych szczegółach wykończenia oraz jakości wykorzystywanych rozwiązań i materiałów. Rozmiary budynków oraz charakter fasady nawiązują do architektury przedwojennej pierzei, a szlachetne materiały wykończeniowe cegła klinkierowa ręcznie formowana, blacha tytanowo-cynkowa, kamień naturalny (okładzina granitowa) i drewno egzotyczne mają zapewnić ekspozycję najwyższego standardu. Bryła oraz elewacje wschodnia i północna były w tym zakresie konsultowane z Miejskim Konserwatorem Zabytków w Poznaniu, który obejmuje ochroną obszar Chwaliszewa, dzięki czemu budynki są wyrazem konserwatywnego podejścia do planowania obiektów w historycznych centrach miast. Dla części mieszkalnej drugiego etapu Nowej Siennej obowiązywać będzie ta sama filozofia, która pozwoliła z sukcesem zakończyć wcześniejszy fragment inwestycji. Ma ona odbicie w ciągu spójnych wytycznych, zapewniając najlepszą jakość wykonania i użytych materiałów, a także szereg udogodnień budynkowych. Bezpośredni dostęp do Budynku B, jak również podział samego budynku, zaprojektowano w taki sposób, aby poszczególne funkcje zostały od siebie oddzielone i nie stanowiły wzajemnej konkurencji na etapie użytkowania lokali. Zgodnie z tym założeniem charakter wewnętrznego dziedzińca pozostanie prywatny.

12 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA MIESZKANIOWA MIESZKANIE I 75,27 m 2 Numer budynku: B2 Piętro: 3 Ilość pokoi: 2P + AK Hol 8,55 Pokój dzienny + aneks kuchenny 45,61 Sypialnia 15,58 Łazienka 5,53 Powierzchnia mieszkania 75,27 MIESZKANIE I 47,62 m 2 Numer budynku: B2 Piętro: 3 Ilość pokoi: 2P + AK Hol 4,48 Pokój dzienny + aneks kuchenny 27,20 Sypialnia 11,47 Łazienka 4,47 Powierzchnia mieszkania 47,62

13 MIESZKANIE I 99,63 m 2 Numer budynku: B2 Piętro: 3 Ilość pokoi: 3P + AK Hol 10,98 Łazienka 7,13 Sypialnia 1 17,72 Sypialnia 2 13,25 Pokój dzienny + aneks kuchenny 48,00 WC 2,55 Powierzchnia mieszkania 99,63

14 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA MIESZKANIOWA PARTER I POW. USŁUGOWA Numer budynku: 2.1A Powierzchnia usługowa: 200,37 m 2 Powierzchnia usługowa w Budynku B, obsługiwana bezpośrednio z zewnątrz, od strony drogi publicznej, może być podzielona na trzy odrębne (autonomiczne) moduły. Dzięki temu klient otrzymuje elastyczne możliwości zakupu i aranżacji lokalu (zakup całości powierzchni lub poszczególnych modułów). Powierzchnie modułów: 1) 50,01 m² 2) 51,38 m² 3) 98,98 m² Wysokość pomieszczeń: 311 cm

15 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA BIUROWA Budynek B w części komercyjnej zaprojektowano zgodnie ze standardem biurowym klasy B+ (wg klasyfikacji obiektów CH Beck ). Rzut piętra typowego o powierzchni około 600 m² (z możliwością podziału na cztery odrębne moduły), konstrukcja żelbetowa płytowo-słupowa oraz przesunięte na jedną ze ścian dwa trzony windowo-komunikacyjne ułatwią dowolną aranżację wnętrz. Komunikację wewnętrzną dla lokali o funkcji biurowej zapewnią dwie klatki schodowe z dźwigami osobowymi. Przystanki tychże dźwigów zlokalizowane zostaną również w hali garażowej, jednak dla potrzeb ewakuacji zaprojektowano dwa autonomiczne biegi schodowe prowadzące na dziedziniec. Parter Budynku B, zarówno w części biurowej, jak i usługowej, będzie obsługiwany bezpośrednio z zewnątrz, od strony ulicy Tylne Chwaliszewo, a także od strony drogi wybudowanej w ramach inwestycji przedwojennej ulicy Bednarskiej.

16 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA BIUROWA Systemy wentylacji, klimatyzacji, a także odpowiednie instalacje elektryczne i teletechniczne stworzą wygodne środowiska pracy dla najemców nawet przy większym zagęszczeniu osób w lokalach biurowych. W tym zakresie zastosowano rozwiązania rozprowadzenia instalacji w suficie podwieszanym lub ścianach. Urządzenia wentylacji i klimatyzacji zostaną zamontowane w przestrzeni nadsufitowej, nawiewy zostaną umieszczone w płaszczyźnie sufitu podwieszanego lub ścianach. Zastosowano również system schładzania typu VRV (trzecia generacja najnowsza), połączony z systemem ogrzewania. Przewidziany poziom wymiany powietrza będzie wynosił 50m³/h/osobę. Opomiarowanie będzie dokonywane indywidualnie dla każdego klienta zgodnie z faktycznym zużyciem energii, dzięki niezależnym licznikom zużycia czynnika chłodzącego i ciepła technologicznego. Najważniejszą i najbardziej widoczną częścią Budynku B pozostanie fasada, tworząca przenikającą się, ceglano- -blaszaną (tytan-cynk) powierzchnię, zapewniającą równocześnie stałą izolację termiczną oraz wyciszenie wnętrza, uzyskane dzięki najlepszym parametrom stolarki okiennej (drewnianej).

17

18 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA BIUROWA PARTER I 1 BIURO Numer budynku: 2A Powierzchnia biurowa: 449,81 m 2 PARTER I 4 BIURA Numer budynku: 2.2A Powierzchnie biurowe: PB1 134,61 m 2 PB2 84,55 m 2 PB3 104,84 m 2 PB4 123,45 m 2

19 PIĘTRO 1, 2 I 1 BIURO Numer budynku: 3A Powierzchnia biurowa: 572,44 m 2 PIĘTRO 1, 2 I 4 BIURA Numer budynku: 3.2A Powierzchnie biurowe: PB1 177,72 m 2 PB2 109,88 m 2 PB3 121,34 m 2 PB4 118,96 m 2

20 NOWA SIENNA ETAP II INWESTYCJA BIUROWA 3 PIĘTRO + PODDASZE I 1 BIURO Numer budynku: 6A Powierzchnia biurowa: 577,79 m 2 3 PIĘTRO + PODDASZE I 2 BIURA Numer budynku: 6.1A Powierzchnie biurowe: PB1 287,34 m 2 PB2 287,75 m 2

21 ANTRESOLA I 1 BIURO Numer budynku: 7A Powierzchnia biurowa: 417,99 m 2 ANTRESOLA I 2 BIURA Numer budynku: 7.1A Powierzchnie biurowe: PB1 267,30 m 2 PB2 147,96 m 2

22 NOWA SIENNA ETAP II DANE TECHNICZNE Powierzchnia biurowa do wynajęcia parter: 450 m² typowe piętro: 592 m² ostatnie piętro: 615 m² m² pow. antresol Minimalna powierzchnia: 85 m² Łączna powierzchnia najmu: m² m² pow. antresol Udogodnienia Powierzchnia usługowa do sprzedaży parter: 200 m² Wysokość wnętrz do sufitu wykończonego: 311 cm Minimalna powierzchnia: 50 m² Jeden moduł stały: 99 m² Powierzchnia mieszkalna do sprzedaży typowe piętro (1-3): po 3 lokale na kondygnacji (75 m² + 48 m² m²) ostatnie piętro (4): 1 lokal (190 m² m² pow. antresoli + 58 m² pow. loggi) Minimalna powierzchnia: 48 m² Łączna powierzchnia mieszkalna: 10 lokali (859 m² m² pow. antresoli m² pow. loggi) klimatyzacja i wentylacja 3 windy szybkobieżne podwieszane sufity wysokość wnętrz do sufitu podwieszanego (biura: od 303 do 595 cm) wysokość wnętrz do sufitu wykończonego (mieszkania: od 264 do 550 cm) ochrona 24 h/dobę centrala monitoringu z systemem telewizji przemysłowej recepcja elektroniczny system kontroli dostępu czujniki dymu/ciepła SSWiN, Internet, system chłodzenia/grzania (wymiana powietrza 50 m³/h/osobę) dla środowiska pracy przyjęto zagęszczenie powierzchni 6,5 m²/osobę drewniane okna otwierane typu porte-fenêtre parking podziemny (53 miejsca) i naziemny (8 miejsc)

23

24

25 NOWA SIENNA ETAP I INWESTYCJA MIESZKANIOWA W Budynku A znajdują się gotowe do odbioru lokale mieszkalne o powierzchni użytkowej od 60 do 130 m², przy czym nie bez znaczenia pozostaje również funkcjonalnie połączona z lokalami powierzchnia dodatkowa, miejscami zwiększająca dostępny metraż o kolejne kilkadziesiąt metrów. Największe lokale, których atrakcyjność podkreślają wydzielone z ich górnej części obszerne antresole, znajdują się na ostatniej kondygnacji, gdzie miejscami wysokość pomieszczeń wynosi 6,4 metra. Do lokali znajdujących się na parterze Budynku A przynależą zielone tarasy (ogródki) od strony Warty. Lokale (a w zasadzie ich przestrzeń publiczna dzienna) są zorientowane w większości na wschód. Nadto zostały one zaprojektowane na całej szerokości Budynku A (tzw. przestrzał ) z wystrefowaną częścią nocną od strony dziedzińca. Komunikację wewnętrzną zapewniają cztery klatki schodowe z dźwigami osobowymi, a wejście z jednej klatki obsługuje tylko dwa lub trzy lokale na kondygnacji, co powinno zapewnić mieszkańcom maksymalne poczucie prywatności. W budynku znajduje się garaż podziemny z 54 miejscami parkingowymi. To właśnie ten budynek otrzymał w 2009 roku tytuł najbardziej luksusowej inwestycji w Wielkopolsce, decyzją jury konkursu ogólnopolskiego magazynu Villa. Apartamenty i Mieszkania. Szczegółowe i wyczerpujące informacje dotyczące wykończenia i wyposażenia budynku oraz lokali, jak również rozwiązań w zakresie udogodnień, dostępne są dla Państwa na stronie internetowej lub w drodze bezpośredniego kontaktu z osobą upoważnioną.

26 NOWA SIENNA ETAP I INWESTYCJA MIESZKANIOWA MIESZKANIE I 84,57 m 2 Numer budynku: A Piętro: 1 Ilość pokoi: 4P + K Hol 11,52 Pokój dzienny 19,78 Kuchnia 12,49 Sypialnia 1 10,89 Sypialnia 2 6,63 Sypialnia 3 13,60 Łazienka 5,45 WC 2,61 Pomieszczenie gospodarcze 1,60 Powierzchnia mieszkania 84,57 Loggia 3,99 MIESZKANIE I 114,54 m 2 Numer budynku: A Piętro: 3 Ilość pokoi: 3P + K Hol 6,30 Korytarz 13,15 Pokój dzienny 35,11 Kuchnia 14,46 Sypialnia 1 14,70 Sypialnia 2 15,82 Łazienka 1 3,79 Łazienka 2 8,32 Pomieszczenie gospodarcze 2,89 Powierzchnia mieszkania 114,54 Loggia 9,43

27 MIESZKANIE I 101,68 m 2 MIESZKANIE I 68,86 m 2 Numer budynku: A Piętro: 4 (poddasze) Ilość pokoi: 3P + AK + Antresola Hol 15,68 Pokój dzienny + aneks kuchenny 60,27 Sypialnia 1 11,07 Sypialnia 2 9,53 Łazienka 5,13 Powierzchnia mieszkania 101,68 Antresola 62,05 Numer budynku: A Piętro: 1 Ilość pokoi: 3P + K Hol 7,91 Pokój dzienny 20,00 Sypialnia 1 12,19 Sypialnia 2 13,88 Kuchnia 7,35 Łazienka 5,64 WC 1,89 Powierzchnia mieszkania 68,86 Loggia 3,37 ANTRESOLA I 62,05 m 2

28 NOWA SIENNA ETAP I INWESTYCJA MIESZKANIOWA

29

30

31 INWESTOR Nowa Sienna Sp. z o.o. ul. Ks. J. Popiełuszki 2, Konin tel. +48 (63) , fax +48 (63) BIURO SPRZEDAŻY I OBSŁUGI PROJEKTU Nowa Sienna Sp. z o.o. ul. Grunwaldzka 38A/6u, Poznań tel. +48 (61) , fax +48 (61) gsm (1) , gsm (2) ADRES INWESTYCJI ul. Tylne Chwaliszewo Poznań Zdjęcia ze stron: 3, 8, 9, 23 i 29 pochodzą ze zbiorów Biblioteki Uniwersyteckiej UAM w Poznaniu.

32 CENTRUM CISZA CUDNE WIDOKI

PARTER BUDYNEK B (w budowie)

PARTER BUDYNEK B (w budowie) BIURA PARTER BUDYNEK B (w budowie) PARTER, powierzchnie biurowe lokal powierzchnia wynajem CAŁOŚĆ B.0 455,22 m² 45 PLN B.0.1 134,61 m² 49 PLN sprzedaż B.0.2 84,55 m² 49 PLN 7500 PLN B.0.3 104,84 m² 49

Bardziej szczegółowo

Poznań, ul. chwaliszewo 72

Poznań, ul. chwaliszewo 72 Poznań, ul. chwaliszewo 72 OPIS BUDYNKU Lokale mieszkalne Tarasy z widokiem na Wartę i Stare Miasto powierzchnie od 33 m2 do 72 m2 Lokalizacja w samym centrum miasta Wysokiej jakości architektura Bezpośrednie

Bardziej szczegółowo

TEL +48 505 100 799 TEL +48 514 968 042 M.KUPREWICZ@SZAFARNIA10.PL BIURO@SZAFARNIA10.PL WWW.AMBERTOWER.PL. Specyfikacja Budynku

TEL +48 505 100 799 TEL +48 514 968 042 M.KUPREWICZ@SZAFARNIA10.PL BIURO@SZAFARNIA10.PL WWW.AMBERTOWER.PL. Specyfikacja Budynku TEL +48 505 100 799 TEL +48 514 968 042 M.KUPREWICZ@SZAFARNIA10.PL BIURO@SZAFARNIA10.PL WWW.AMBERTOWER.PL Specyfikacja Budynku Nazwa Adres Data oddania Liczba kondygnacji Pow. użytkowa Pow. biurowa Pow.

Bardziej szczegółowo

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 LOKALIZACJA Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Z osiedla do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu

Bardziej szczegółowo

MODUO MOKOTÓW HOUSE ECI RESIDENTIAL

MODUO MOKOTÓW HOUSE ECI RESIDENTIAL MODUO MOKOTÓW HOUSE Inwestycja MODUO Mokotów House powstaje w południowej części dzielnicy Mokotów. To właśnie ten fragment miasta przeżywał w ciągu ostatnich 20 lat dynamiczny rozwój. Nowoczesne budynki

Bardziej szczegółowo

FABRYCZNA OFFICE PARK

FABRYCZNA OFFICE PARK Fotografia: styczeń 2014 Ultranet, od 8 lat specjalizujący się w realizacji biurowców, przedstawia ofertę wynajmu lub sprzedaży nowoczesnej powierzchni biurowo-usługowej. Jest to nowoczesny i funkcjonalny

Bardziej szczegółowo

SZYPERSKA OFFICE CENTER SZYPERSKA OFFICE CENTER OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI. 1 S t r o n a

SZYPERSKA OFFICE CENTER SZYPERSKA OFFICE CENTER OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI. 1 S t r o n a SZYPERSKA OFFICE CENTER OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI 1 S t r o n a BUDYNEK MAMY PRZYJEMNOŚD ZAPREZENTOWAD SZYPERSKA OFFICE CENTER NOWOCZESNY BIUROWIEC KLASY A W CENTRUM POZNANIA ORAZ ZAPROPONOWAD PAOSTWU

Bardziej szczegółowo

KAMERALNY BUDYNEK BIUROWY BUDYNEK ZEFIR REPREZENTACYJNY HOL TARASY WIDOKOWE PARKING

KAMERALNY BUDYNEK BIUROWY BUDYNEK ZEFIR REPREZENTACYJNY HOL TARASY WIDOKOWE PARKING KAMERALNY BUDYNEK WY REPREZENTACYJNY HOL Centrum informacji dla osób przybywających do obiektu będzie stanowiła elegancko wykończona recepcja znajdująca się na parterze. Przemieszczanie się pomiędzy kondygnacjami

Bardziej szczegółowo

Nieruchomość gruntowa niezabudowana

Nieruchomość gruntowa niezabudowana Nieruchomość gruntowa niezabudowana WAR S ZAWA 01 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY Przedmiotowa nieruchomość znajduje się w dzielnicy Żoliborz przy zbiegu ulic Powązkowskiej, Krasińskiego i Elbląskiej. 6 linii tramwajowych

Bardziej szczegółowo

Annopol Business Park. W ramach Annopol Business Park powstaje kompleks złożony z trzech czterokondygnacyjnych budynków biurowych.

Annopol Business Park. W ramach Annopol Business Park powstaje kompleks złożony z trzech czterokondygnacyjnych budynków biurowych. Annopol Business Park W ramach Annopol Business Park powstaje kompleks złożony z trzech czterokondygnacyjnych budynków biurowych. Grochowska Modlińska GDAŃSK 7 BIAŁOŁĘKA Wybrze ż e Gdańskie S8 BIAŁYSTOK

Bardziej szczegółowo

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Poznań, ul. Murawa 12-18

Powierzchnie biurowe do wynajęcia Poznań, ul. Murawa 12-18 Powierzchnie biurowe do wynajęcia Poznań, ul. Murawa 12-18 Opis projektu 1 Murawa Office Park to jedyny tego rodzaju projekt w Poznaniu: to zespół pięciu niewysokich, eleganckich i nowoczesnych budynków

Bardziej szczegółowo

Funkcja związana z uprawianiem żeglarstwa, hotelowa, usługowa i biurowa. Nabrzeże Beniowskiego, wzdłuż Alei Jana Pawła II

Funkcja związana z uprawianiem żeglarstwa, hotelowa, usługowa i biurowa. Nabrzeże Beniowskiego, wzdłuż Alei Jana Pawła II Inwestycja Funkcja obiektu Lokalizacja Inwestor Projektant Nowa Marina Gdynia Funkcja związana z uprawianiem żeglarstwa, hotelowa, usługowa i biurowa Nabrzeże Beniowskiego, wzdłuż Alei Jana Pawła II Biuro

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O LOKALACH UŻYTKOWYCH PRZEZNACZONYCH DO NAJMU W DRODZE KONKURSU OFERT NR VIII/2014

INFORMACJE O LOKALACH UŻYTKOWYCH PRZEZNACZONYCH DO NAJMU W DRODZE KONKURSU OFERT NR VIII/2014 poz. 1 - ul. Celna 2/4 pow. 33,16 m 2 Adres: ul. Celna 2/4 Obręb/działka: 5-02-11 / 48 III piętro, wejście z klatki schodowej Powierzchnia całkowita (podstawowa) lokalu: 33,16 m 2. Wyposażenie lokalu w

Bardziej szczegółowo

Kraków os. Bohaterów Września 82 ul. Piasta Kołodzieja

Kraków os. Bohaterów Września 82 ul. Piasta Kołodzieja Kraków os. Bohaterów Września 82 ul. Piasta Kołodzieja COLUMBUS O BUDYNKU Columbus Office Center to wysokiej klasy obiekt biurowo-handlowy zlokalizowany w północnej części Krakowa, w dzielnicy Mistrzejowice,

Bardziej szczegółowo

LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. www.nieruchomosci.lobos.

LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. www.nieruchomosci.lobos. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA z WZiZT na zabudowę budynkiem biurowo- -usługowym lub usługowo-hotelowym o powierzchni użytkowej 24000 m 2 W CENTRUM AL.POKOJU 1A

Bardziej szczegółowo

Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania.

Jesteśmy do Państwa pełnej dyspozycji, jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania. Szanowni Państwo, Poniżej przedstawiamy informację o możliwości ofertę najmu powierzchni handlowych i biurowych w nowoczesnym obiekcie, należącym do firmy Omega NMB Sp. z o.o., zlokalizowanym w Lublinie

Bardziej szczegółowo

WROCŁAW ul. Kołłątaja 15 budynek biurowo - administracyjny

WROCŁAW ul. Kołłątaja 15 budynek biurowo - administracyjny WROCŁAW ul. Kołłątaja 15 budynek biurowo - administracyjny Wrocław, ul. Kołłątaja 15 Działka nr 40 Powierzchnia działki: 534 m² Działka zabudowana budynkiem biurowo - usługowym Księga wieczysta: WR1K/00097378/6

Bardziej szczegółowo

idealna lokalizacja Restauracja Poczta Dworzec Główny 15 minut* Rynek 20 minut* Sklep Przedszkole Przystanek autobusowy Szkoła podstawowa Kościół

idealna lokalizacja Restauracja Poczta Dworzec Główny 15 minut* Rynek 20 minut* Sklep Przedszkole Przystanek autobusowy Szkoła podstawowa Kościół Restauracja Poczta Sklep Dworzec Główny 15 minut* Rynek 20 minut* Przedszkole Przystanek autobusowy Szkoła podstawowa Kościół Biblioteka Miejska Osiedle na Błoniu Przychodnia Ośrodek sportowy Piekarnia

Bardziej szczegółowo

MURAPOL S. A. Bielsko-Biała, Osiedle Grunwaldzka

MURAPOL S. A. Bielsko-Biała, Osiedle Grunwaldzka MURAPOL S. A. Bielsko-Biała, Osiedle Grunwaldzka Murapol S.A. docenili nas Dedykowana opieka Posiadamy funkcję Opiekuna Klienta. Jest nim Doradca, który prowadzi Klienta przez cały proces sprzedaży mieszkania

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Katowice, ul. Pocztowa - 9 grunt zabudowany Powierzchnia gruntu: 2309 m kw. Położenie: Katowice Pocztowa 9 Tytuł prawny do gruntu: prawo użytkowania wieczystego Zabudowa: Kliknij

Bardziej szczegółowo

WROCŁAW ul. Rejtana budynek biurowo - administracyjny

WROCŁAW ul. Rejtana budynek biurowo - administracyjny WROCŁAW ul. Rejtana budynek biurowo - administracyjny Wrocław, ul. Rejtana 9-11 Działka nr 39 Powierzchnia działki: 876,0 m² Działka zabudowana budynkiem biurowo usługowym Księga wieczysta: WR1K/00102868/7

Bardziej szczegółowo

OPIS ZBYWANEJ NIERUCHOMOŚCI

OPIS ZBYWANEJ NIERUCHOMOŚCI Załącznik nr 4 OPIS ZBYWANEJ NIERUCHOMOŚCI 1. Działka gruntowa - obszar 1193 m 2. Powierzchnia płaska, teren w całości zagospodarowany. Dojście do nieruchomości utwardzone kostką Polbruk, parking samochodowy

Bardziej szczegółowo

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL www.inwestorhm.pl DZIAŁ KOMERCJALIZACJI Bartłomiej Stuła tel. 660-678-382 bartek.stula@grupainwest.pl

Bardziej szczegółowo

Wrocław, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8. Wynajem powierzchni biurowych: Tel. 71 7812 205 Mob. 601 950 466

Wrocław, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8. Wynajem powierzchni biurowych: Tel. 71 7812 205 Mob. 601 950 466 CUPRUM NOVUM Wrocław, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8 Wynajem powierzchni biurowych: Tel. 71 7812 205 Mob. 601 950 466 Lokalizacja biurowca CUPRUM NOVUM Ulica: Gen. Wł. Sikorskiego 2-8, ul. Podwale 3-4 Miasto:

Bardziej szczegółowo

Wrocław, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8. Wynajem powierzchni biurowych: Tel. 71 7812 205 Mob. 601 950 466

Wrocław, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8. Wynajem powierzchni biurowych: Tel. 71 7812 205 Mob. 601 950 466 CUPRUM NOVUM Wrocław, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8 Wynajem powierzchni biurowych: Tel. 71 7812 205 Mob. 601 950 466 Lokalizacja biurowca CUPRUM NOVUM Ulica: Gen. Wł. Sikorskiego 2-8, ul. Podwale 3-4 Miasto:

Bardziej szczegółowo

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL www.inwestorhm.pl DZIAŁ KOMERCJALIZACJI Bartłomiej Stuła tel. 660-678-382 bartek.stula@grupainwest.pl

Bardziej szczegółowo

INWESTYCJE KOMERCYJNE

INWESTYCJE KOMERCYJNE INWESTYCJE KOMERCYJNE PRZESTRZEŃ SKROJONA NA POTRZEBY TWOJEJ FIRMY GDAŃSK NORDIKA ul. Jabłoniowa Klasa B+ Kompleks biurowo-usługowy NORDIKA zlokalizowany jest w dynamicznie rozwijającej się, południowej

Bardziej szczegółowo

Wężyka 10 PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD

Wężyka 10 PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD, Czyżyny kameralny, energooszczędny budynek mieszkalny bezpieczeństwo i komfort w atrakcyjnej lokalizacji Prezentujemy Państwu naszą najnowszą inwestycję kameralny,

Bardziej szczegółowo

Twój komfort naszym standardem

Twój komfort naszym standardem Twój komfort naszym standardem GDAŃSK TORUŃ WARSZAWA ŁOWICZ POZNAŃ SZCZECIN WARSZAWA RAWA MAZ. KALISZ ZIELONA GÓRA LUBLIN RADOM Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane WROCŁAW JELENIA GÓRA KATOWICE KRAKÓW jest

Bardziej szczegółowo

TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA

TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA UL. TĘCZOWA 11, 53-601 WROCŁAW POWIERZCHNIA DO WYNAJĘCIA: MODUŁ 1 MODUŁ 2 MODUŁ 3,5 MODUŁ 4 MODUŁ 8 MODUŁ 7 MODUŁ 6 135M2 79M2 69M2

Bardziej szczegółowo

DLA WYMAGAJĄCYCH W NOWEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA PIŁA OFERTA HANDLOWA

DLA WYMAGAJĄCYCH W NOWEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA PIŁA OFERTA HANDLOWA DLA WYMAGAJĄCYCH W NOWEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA PIŁA OFERTA HANDLOWA Mariusz Błocki ul. Długosza 15 64-920 Piła office.mieszka@gmail.com www.biuro-pila.pl tel. 508 205 723 OPIS INWESTYCJI Już dziś

Bardziej szczegółowo

exporis s.c. ul. Makuszyńskiego 17 B 41-200 Sosnowiec

exporis s.c. ul. Makuszyńskiego 17 B 41-200 Sosnowiec exporis s.c. BUDYNEK USŁUGOWO-BIUROWY Lokal handlowo-usługowy 123 m2 ul. 3-go Maja i Małachowskiego 1, Sosnowiec Budynek jest nowoczesnym i funkcjonalnym obiektem handlowo-usługowym z częścią biurową położonym

Bardziej szczegółowo

WYCIĄG Z OPERATU SZACUNKOWEGO

WYCIĄG Z OPERATU SZACUNKOWEGO WYCIĄG Z OPERATU SZACUNKOWEGO 1. PRZEDMIOT WYCENY NIERUCHOMOŚĆ STANOWIĄCA LOKAL MIESZKALNY Przedmiotem operatu szacunkowego jest nieruchomość lokalowa objęta księgą wieczystą KW Nr KR2K/00036597/9 lokal

Bardziej szczegółowo

Komercyjne powierzchnie do wynajecia w centrum Jaworzna

Komercyjne powierzchnie do wynajecia w centrum Jaworzna Komercyjne powierzchnie do wynajecia w centrum Jaworzna to zabytkowy, XIX wieczny budynek wolnostojący, połączony z nadbudowaną i dobudowaną nową częścią użytkową o łącznej powierzchni użytkowej sięgającej

Bardziej szczegółowo

Aparthotel przestrzeń luksusu

Aparthotel przestrzeń luksusu Aparthotel przestrzeń luksusu Aparthotel Aparthotel to budynek o powierzchni użytkowej ok. 11 500 m 2 z garażem podziemnym oraz centrum rekreacyjno-konferencyjnym. Ten luksusowy obiekt nawiązywać będzie

Bardziej szczegółowo

OFERTA WYNAJMU LOKALI Zapraszamy do wynajęcia lokali w znanej kaŝdemu łodzianinowi nieruchomości, połoŝonej w centrum miasta przy ulicy Kopernika 22.

OFERTA WYNAJMU LOKALI Zapraszamy do wynajęcia lokali w znanej kaŝdemu łodzianinowi nieruchomości, połoŝonej w centrum miasta przy ulicy Kopernika 22. Kopernika 22 - Łódź OFERTA WYNAJMU LOKALI Zapraszamy do wynajęcia lokali w znanej kaŝdemu łodzianinowi nieruchomości, połoŝonej w centrum miasta przy ulicy Kopernika 22. Budynek frontowy posesji jest wpisany

Bardziej szczegółowo

TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA

TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA UL. TĘCZOWA 11, 53-601 WROCŁAW POWIERZCHNIA DO WYNAJĘCIA: II PIĘTRO MODUŁ 1 MODUŁ 2 MODUŁ 3 MODUŁ 4 MODUŁ 5 MODUŁ 6 185M2 135M2 69M2

Bardziej szczegółowo

nowa jakość nowy projekt nowe ceny!!!!

nowa jakość nowy projekt nowe ceny!!!! odkryj nowa jakość nowy projekt nowe ceny!!!! wysoka jakość wykończenia projekt przemyślany w każdym detalu % mieszkań -pokojowych wielkość mieszkań dostosowana do zróżnicowanych potrzeb Klientów niskie

Bardziej szczegółowo

PILCHOWO PROJEKT KONCEPCYJNY OSIEDLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH - ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ W PILCHOWIE

PILCHOWO PROJEKT KONCEPCYJNY OSIEDLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH - ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ W PILCHOWIE PILCHOWO PROJEKT KONCEPCYJNY OSIEDLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH - ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ W PILCHOWIE DZ NR 75/15, 75/8, 75/7, 75/21, obręb Pilchowo 72-004 Pilchowo, woj. zachodniopomorskie Inwestor:

Bardziej szczegółowo

Idealna Lokalizacja. Osiedle Paryskie powstaje w samym sercu Bydgoszczy,

Idealna Lokalizacja. Osiedle Paryskie powstaje w samym sercu Bydgoszczy, Budlex Ponad 27 lat na rynku oraz kilkanaście tysięcy zadowolonych klientów sprawiło, iż zdecydowaliśmy się na realizację wyjątkowego projektu łączącego nasze doświadczenie z pasją tworzenia. Klasyczna

Bardziej szczegółowo

ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65

ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65 ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65 PREZENTACJA LOKALI UŻYTKOWYCH W OBIEKCIE HANDLOWO USŁUGOWO - BIUROWYM Opis nieruchomości Zespół budynków usługowo - handlowo biurowych, w standardzie B+ w rewitalizowanych budynkach

Bardziej szczegółowo

zamieszkaj na Belgijskiej

zamieszkaj na Belgijskiej zamieszkaj na Belgijskiej 142,67m² w tym garaż (15,58m²) prywatny ogródek strefa dzienna 3 sypialnie, poddasze użytkowe Muchobór Mały Wrocław - Fabryczna przedszkole gimnazjum boisko sportowe ul. Strzegomska

Bardziej szczegółowo

SIGMA. WPT to miejsce dla Ciebie! Dane techniczne

SIGMA. WPT to miejsce dla Ciebie! Dane techniczne WPT to miejsce dla Ciebie! SIGMA Dane techniczne Kondygnacje naziemne: 5 Powierzchnia użytkowa: 5 335,30 m 2 Powierzchnia biurowa: 2 548,80 m 2 Powierzchnia laboratoryjna: 995,90 m 2 Kubatura: 25 273,00

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ. Wrocław Pl. Wolności 10

INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ. Wrocław Pl. Wolności 10 INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ Wrocław Pl. Wolności 10 KONTAKT Bank Zachodni WBK S.A. Obszar Logistyki i Zarządzania Nieruchomościami ul. Ofiar Oświęcimskich 38/40 50-950 Wrocław tel. 071/393-8149

Bardziej szczegółowo

Prezentacja najmu powierzchni biurowej w Biznes Parku Kraszewskiego 1 Październik 2013

Prezentacja najmu powierzchni biurowej w Biznes Parku Kraszewskiego 1 Październik 2013 Prezentacja najmu powierzchni biurowej w Biznes Parku Kraszewskiego 1 Październik 2013 Podstawowe informacje Biznes Park Kraszewskiego 1 to zespół 5 budynków biurowych klasy A i B: Alfa, Beta, Gamma, Delta,

Bardziej szczegółowo

Państwa działalności gospodarczej. Obiekt posiada garaże podziemne i naziemne wyposażone łącznie w kilkaset stanowisk postojowych.

Państwa działalności gospodarczej. Obiekt posiada garaże podziemne i naziemne wyposażone łącznie w kilkaset stanowisk postojowych. WYSOKA Dane podstawowe: miejscowość Wysoka, ul. Lipowa, Obręb 0028 Wysoka, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie, działka Nr 46/68 (nowy podział: 46/73-83) o łącznej powierzchni

Bardziej szczegółowo

OPIS INWESTYCJI. UWAGA- rozwiązania projektowe i techniczne pozwalają na łączenie poszczególnych lokali znajdujących się na jednej kondygnacji.

OPIS INWESTYCJI. UWAGA- rozwiązania projektowe i techniczne pozwalają na łączenie poszczególnych lokali znajdujących się na jednej kondygnacji. OPIS INWESTYCJI Zespół mieszkaniowy Kolonia ZACISZE w Krakowie obejmuje dwa budynki mieszkaniowe wielorodzinne w zabudowie bliźniaczej, trzykondygnacyjne z poddaszem użytkowym, składający się z dwóch części

Bardziej szczegółowo

Budujemy powyżej oczekiwań

Budujemy powyżej oczekiwań Budujemy powyżej oczekiwań Kameralne osiedle domów przy ul. Chełmońskiego w Krakowie www.atal.pl www.bronowiceresidence.pl 14 komfortowych lokali mieszkalnych Bronowice Residence Domy to inwestycja składająca

Bardziej szczegółowo

PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD. Wielicka 44. Kraków, Podgórze Nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych

PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD. Wielicka 44. Kraków, Podgórze Nowoczesny kompleks budynków wielorodzinnych POŚĆ ITYCJI TO U TDRD ielicka Kraków, Podgórze owoczesny kompleks budynków wielorodzinnych Prezentujemy Państwu nową inwestycję awel ervice Osiedle ielicka nowoczesny, starannie zaprojektowany ielicka

Bardziej szczegółowo

O f e r t a w y n a j m u p o w i e r z c h n i k o m e r c y j n e j Czechowice ul. Traugutta 11

O f e r t a w y n a j m u p o w i e r z c h n i k o m e r c y j n e j Czechowice ul. Traugutta 11 Bielskie Technologie Sp. z o.o. 43-512 Kaniów ul. Stefana Kóski 45 O f e r t a w y n a j m u p o w i e r z c h n i k o m e r c y j n e j Czechowice ul. Traugutta 11 Czechowice-Dziedzice, marzec 2014 r.

Bardziej szczegółowo

TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA

TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA TEMIDA I BUSINESS CENTER PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA UL. TĘCZOWA 11, 53-601 WROCŁAW POWIERZCHNIA DO WYNAJĘCIA: 247 M2 - II PIĘTRO 268 M2 - II PIĘTRO 524 M2 - II PIĘTRO Właściciel/Zarządca

Bardziej szczegółowo

Mieszkania przyjazne rodzinie

Mieszkania przyjazne rodzinie Mieszkania przyjazne rodzinie Osiedle Familijne O inwestycji Osiedle Familijne zlokalizowane jest w Krakowie przy ul. Dobrego Pasterza. Zostało ono zaprojektowane z myślą o indywidualnych potrzebach naszych

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPRZEDAŻY / WYNAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH NA DZIEDZIŃCU HANDLOWO-USŁUGOWYM NOWE SERCE JEŻYC PRZY UL. DĄBROWSKIEGO 29 W POZNANIU

OFERTA SPRZEDAŻY / WYNAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH NA DZIEDZIŃCU HANDLOWO-USŁUGOWYM NOWE SERCE JEŻYC PRZY UL. DĄBROWSKIEGO 29 W POZNANIU OFERTA SPRZEDAŻY / WYNAJMU LOKALI UŻYTKOWYCH NA DZIEDZIŃCU HANDLOWO-USŁUGOWYM NOWE SERCE JEŻYC PRZY UL. DĄBROWSKIEGO 29 W POZNANIU WWW.NOWESERCEJEZYC.PL Spis treści Opis nieruchomości 01 02 03 04 05 Otoczenie

Bardziej szczegółowo

Myśląc o Wrocławiu należy pamiętać o dużych możliwościach inwestycyjnych. To miasto wyjątkowe, żywe, stwarzające szanse na rozwój.

Myśląc o Wrocławiu należy pamiętać o dużych możliwościach inwestycyjnych. To miasto wyjątkowe, żywe, stwarzające szanse na rozwój. Wrocław, stolica Dolnego Śląska, jest jednym z najstarszych i najpiękniejszych miast w Polsce. To wyjątkowe miasto. Każdego dnia bogata historia przeplata się z nowoczesnością oraz tętniącym życiem gospodarczym.

Bardziej szczegółowo

O INWESTYCJI. Oferujemy Państwu bogaty wybór mieszkań w dwóch budynkach:

O INWESTYCJI. Oferujemy Państwu bogaty wybór mieszkań w dwóch budynkach: ATRIUM PARK nasza nowa inwestycja przy ulicy Bociana 6B i 6C w Krakowie. Bociana to zaciszna uliczka znana w Krakowie głównie z powodu powstałych w tym rejonie dwóch oryginalnych i wysoko ocenianych deweloperskich

Bardziej szczegółowo

Stara Papiernia zaproszenie do dialogu technicznego

Stara Papiernia zaproszenie do dialogu technicznego Stara Papiernia zaproszenie do dialogu technicznego OGŁOSZENIE O DIALOGU TECHNICZNYM W PRZEDMIOCIE REALIZACJI PRZEDSIĘWZIĘCIA: Rewitalizacja obiektu "starej papierni" i "dworku" przy ul. Szyperskiej 8-9,

Bardziej szczegółowo

Wis³a. Park im. W. Bednarskiego. Edukacja. Sport. Kultura. Œliska. Kalwaryjska. Konopnickiej. Powstañców Œl¹skich. Kamieñskiego.

Wis³a. Park im. W. Bednarskiego. Edukacja. Sport. Kultura. Œliska. Kalwaryjska. Konopnickiej. Powstañców Œl¹skich. Kamieñskiego. Inwestycja Melanitta Apartments to 5-kondygnacyjny wielorodzinny budynek mieszkaniowy, który pomimo swego modernistycznego charakteru wkomponowuje siê w architekturê dzielnicy m.in. za spraw¹ wyodrêbnionego

Bardziej szczegółowo

PIERWSZY BUDYNEK APARTAMENTOWY NA TERENIE KNUROWA osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku

PIERWSZY BUDYNEK APARTAMENTOWY NA TERENIE KNUROWA osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku Apartamenty PIERWSZY BUDYNEK APARTAMENTOWY NA TERENIE KNUROWA osiedle mieszkaniowe Cztery Pory Roku Venit projektant osiedla Cztery Pory Roku Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Nazwa projektu: Centrum Biurowe Neptun Adres: Aleja Grunwaldzka 103A, Gdańsk, Polska Deweloper: Hines Architekt: AHR Architects Powierzchnia biurowa:

Nazwa projektu: Centrum Biurowe Neptun Adres: Aleja Grunwaldzka 103A, Gdańsk, Polska Deweloper: Hines Architekt: AHR Architects Powierzchnia biurowa: Nazwa projektu: Centrum Biurowe Neptun Adres: Aleja Grunwaldzka 103A, Gdańsk, Polska Deweloper: Hines Architekt: AHR Architects Powierzchnia biurowa: 15 300 m² (19 kondygnacji) Powierzchnia usługowa: 700

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA

PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA PREZENTACJA PRZESTRZENI BIUROWYCH DO WYNAJĘCIA TEMIDA II UL. TĘCZOWA 13,53-602 WROCŁAW POWIERZCHNIA DO WYNAJĘCIA: 35M2 - I PIĘTRO 1 AKTUALNIE OFERUJEMY Szanowni Państwo, W ofercie Surfland Sp. z o.o. Sp.k

Bardziej szczegółowo

OFERTA SPRZEDAŻY KAMIENICY W POZNANIU PRZY ULICY SŁOWACKIEGO 20 (DZIELNICA JEŻYCE)

OFERTA SPRZEDAŻY KAMIENICY W POZNANIU PRZY ULICY SŁOWACKIEGO 20 (DZIELNICA JEŻYCE) OFERTA SPRZEDAŻY KAMIENICY W POZNANIU PRZY ULICY SŁOWACKIEGO 20 (DZIELNICA JEŻYCE) POZNAŃ, LIPIEC 2014 1. Opis nieruchomości: a) działka: nr 142, arkusz mapy 12, obręb Nr 0021 Jeżyce, o powierzchni 752

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O LOKALACH UŻYTKOWYCH PRZEZNACZONYCH DO NAJMU W DRODZE KONKURSU OFERT NR XIII/2014

INFORMACJE O LOKALACH UŻYTKOWYCH PRZEZNACZONYCH DO NAJMU W DRODZE KONKURSU OFERT NR XIII/2014 poz. 1 - ul. S. Dubois 12 pow. 30,52 m 2 Adres: ul. S. Dubois 12 V piętro, VI kondygnacja nadziemna Obręb/działka: 5-01-06 / 1 Powierzchnia całkowita (podstawowa) lokalu: 30,52 m 2. Wyposażenie lokalu

Bardziej szczegółowo

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH

MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE W KATOWICACH REALIZACJE BARWA SYSTEM R R MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KONGRESOWE Projektant: JEMS ARCHITEKCI Inwestor: MIASTO KATOWICE Wykonawca: WARBUD S.A. Adres: ALEJA KORFANTEGO,

Bardziej szczegółowo

Adres: ulica...numer domu...numer mieszkania...dzielnica... Imię i nazwisko sprzedającego... telefon...

Adres: ulica...numer domu...numer mieszkania...dzielnica... Imię i nazwisko sprzedającego... telefon... Metryczka mieszkania Część I Adres: ulica...numer domu...numer mieszkania.....dzielnica...... Imię i nazwisko sprzedającego...... telefon...... Imię i nazwisko pośrednika...... nr licencji. telefon...

Bardziej szczegółowo

RODZINNY ZAKĄTEK. PAWŁOWICE ul. Stawowa. Objęta programem Inwestuj w nieruchomości. Rządowe dopłaty Mieszkanie dla młodych. Mieszkania z ogrodem

RODZINNY ZAKĄTEK. PAWŁOWICE ul. Stawowa. Objęta programem Inwestuj w nieruchomości. Rządowe dopłaty Mieszkanie dla młodych. Mieszkania z ogrodem RODZINNY ZAKĄTEK PAWŁOWICE ul. Stawowa Rządowe dopłaty Mieszkanie dla młodych Mieszkania z garażem Mieszkania z ogrodem Objęta programem Inwestuj w nieruchomości Program Zamień Stare na Nowe RODZINNY ZAKĄTEK

Bardziej szczegółowo

O INWESTYCJI. ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie.

O INWESTYCJI. ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie. O INWESTYCJI ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie. Okolica ul. Bociana jest znana w Krakowie głównie z powodu powstałych w tym rejonie oryginalnych i wysoko ocenianych projektów

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ - Warszawa ulica Sowińskiego 28 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Kliknij i zlokalizuj na mapie Powierzchnia gruntu: 23 954 m2 Powierzchnia użytkowa: 5 888,10 m2 Adres: ul. Sowińskiego 28, Warszawa Tytuł prawny

Bardziej szczegółowo

WARSZAWA, ul. Belgradzka 18

WARSZAWA, ul. Belgradzka 18 LOKAL HANDLOWY Przedmiotowy lokal znajduje się w parterze wielorodzinnego budynku mieszkalnego, przy ulicy Belgradzkiej 18, na terenie dzielnicy Ursynów w Warszawie. LOKALIZACJA Pawilon handlowy własność

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE 01.09.2012 r.

OTWARCIE 01.09.2012 r. OTWARCIE 01.09.2012 r. Szanowni Państwo dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą wynajmu powierzchni handlowych w nowopowstającym centrum handlowo-usługowym GALERIA PÓŁNOC zlokalizowanym w północnej części

Bardziej szczegółowo

NOWA SIENNA, INWESTYCJA B POZNAŃ, TYLNE CHWALISZEWO 25

NOWA SIENNA, INWESTYCJA B POZNAŃ, TYLNE CHWALISZEWO 25 NOWA SIENNA, INWESTYCJA B POZNAŃ, TYLNE CHWALISZEWO 25 Opis Projektu (NOWA SIENNA SP. Z O.O.) Poznań, dnia 31 maja 2011 roku 1. Opis projektu 1.1 Lokalizacja i charakterystyka nieruchomości. http://www.nowasienna.pl/1_projekt/1-1_inwestycja/1-1-1_lokalizacja

Bardziej szczegółowo

Standardowy dom energooszczędny Termoizolacja

Standardowy dom energooszczędny Termoizolacja Standardowy dom Termoizolacja Fundament styrodur pionowa (dookoła płyty fundamentowej) 20 cm Dach styropian 20 cm styropian 30 cm Ściana Tylko jedna (zewnętrzna) warstwa izolacji 15 cm Mostki termiczne

Bardziej szczegółowo

A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A

A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A A P A R T A M E N T Y S I E L E C K A Mokotów od zawsze kojarzony z dobrym adresem jest jedną z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji. Apartamenty Sielecka to wyjątkowe połączenie unikalnej,

Bardziej szczegółowo

BEMA 16/18... N O W O C Z E S N Y W D E TA L U

BEMA 16/18... N O W O C Z E S N Y W D E TA L U P R T T Y I S Z K L KLSYCZY W FORI...... O W O C Z S Y W D T L U S Z O W I P Ń S T W O iepodważalnym atutem apartamentów na parterze, pierwszym i drugim piętrze są narożne, ponad 30-metrowe tarasy, które

Bardziej szczegółowo

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ GWARANTUJE

NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ GWARANTUJE NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ GWARANTUJE Bemowo Residence - Twój apartament z widokiem na park U zbiegu ulic Szeligowskiej i Połczyńskiej powstaje kameralny projekt Bemowo Residence jedynie 104 lokale. Oferta, najchętniej

Bardziej szczegółowo

SPRZEDAŻ ATRAKCYJNEGO LOKALU UŻYTKOWEGO NA ŻOLIBORZU. Warszawa, dzilenica Żoliborz, ul. Włościańska 15 lok. Nr. 98

SPRZEDAŻ ATRAKCYJNEGO LOKALU UŻYTKOWEGO NA ŻOLIBORZU. Warszawa, dzilenica Żoliborz, ul. Włościańska 15 lok. Nr. 98 SPRZEDAŻ ATRAKCYJNEGO LOKALU UŻYTKOWEGO NA ŻOLIBORZU Warszawa, dzilenica Żoliborz, ul. Włościańska 15 lok. Nr. 98 Cena 950.000 zł do negocjacji Tylko 7.000 za/m² KONTAKT Bank Spółdzielczy w Piasecznie

Bardziej szczegółowo

OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ

OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ OFERTA WYNAJMU POWIERZCHNI BIUROWEJ Invest Park Hajduki S.A. ul. Stalowa 17, 41-506 Chorzów Tel.: +48 32 771 40 70 Fax: +48 32 771 40 73 O NAS Invest Park Hajduki S.A. funkcjonuje na terenie byłych Zakładów

Bardziej szczegółowo

PROJEKT(BUDOWLANY(( PRZEBUDOWY(I(ZMIANY(SPOSOBU(UŻYTKOWANIA(POMIESZCZEŃ( Z(PRZEZNACZENIEM(NA(POMIESZCZENIA(ŚWIETLICY(SZKOLNEJ(

PROJEKT(BUDOWLANY(( PRZEBUDOWY(I(ZMIANY(SPOSOBU(UŻYTKOWANIA(POMIESZCZEŃ( Z(PRZEZNACZENIEM(NA(POMIESZCZENIA(ŚWIETLICY(SZKOLNEJ( PROJEKTBUDOWLANY PRZEBUDOWYIZMIANYSPOSOBUUŻYTKOWANIAPOMIESZCZEŃ ZPRZEZNACZENIEMNAPOMIESZCZENIAŚWIETLICYSZKOLNEJ Obiekt: PomieszczeniawbudynkuSzkołyPodstawowejnr23wBytomiu Lokalizacja: ul.wojciechowskiego6,41"933bytom

Bardziej szczegółowo

Domy w Dobrzewinie. Nowa inwestycja Cena nieruchomości: 549 tys. zł MAMY 24 LAT DOŚWIACZENIA. Energooszczędny. Dogodna lokalizacja

Domy w Dobrzewinie. Nowa inwestycja Cena nieruchomości: 549 tys. zł MAMY 24 LAT DOŚWIACZENIA. Energooszczędny. Dogodna lokalizacja Nowa inwestycja 2011 DO ODBIORU Miejscowość: Dobrzewino ul. Przyleśna Charakterystyka nieruchomości Domy w Dobrzewinie Wysoki standard wykończenia Dom gotowy do zamieszkania Położenie blisko lasu i jeziora

Bardziej szczegółowo

Opis miejsca. Pin-Up Studio to wyjątkowa przestrzeń eventowa w samym centrum Warszawy, w 2013 roku poszerzona o nowe hale.

Opis miejsca. Pin-Up Studio to wyjątkowa przestrzeń eventowa w samym centrum Warszawy, w 2013 roku poszerzona o nowe hale. Poznaj nas Opis miejsca Pin-Up Studio to wyjątkowa przestrzeń eventowa w samym centrum Warszawy, w 2013 roku poszerzona o nowe hale. W budynku byłej drukarni Expresu Wieczornego i Sztandaru Młodych mieszczą

Bardziej szczegółowo

Gdynia Mały Kack, Ul. Strzelców

Gdynia Mały Kack, Ul. Strzelców Gdynia Mały Kack, Ul. Strzelców Mieszkanie na sprzedaż Dane nieruchomości: Numer oferty: TY38873 Powierzchnia: 101,00 m Pow. działki: 0,00 m Liczba pokoi: 4 Piętro/Pięter 6/6 Rok budowy: 009 Balkon: Taras

Bardziej szczegółowo

Jaka jest dokładna lokalizacja obiektu którego aranżacja jest przedmiotem konkursu?

Jaka jest dokładna lokalizacja obiektu którego aranżacja jest przedmiotem konkursu? Pytania i odpowiedzi: Pytanie 1: Jaka jest dokładna lokalizacja obiektu którego aranżacja jest przedmiotem konkursu? Istnieje część magazynowa. Część rozbudowywana budynku nie istnieje. Początek realizacji,

Bardziej szczegółowo

Osiedle Borkowska ,,OSIEDLE BORKOWSKA to zespół 29 domów mieszkalnych w zabudowie szeregowej po sześć sztuk w każdym szeregu położonych przy ul. Św. Antoniego pomiędzy ul. Borkowską, a Jana Pawła I

Bardziej szczegółowo

Apartamenty z gwarancją zysku

Apartamenty z gwarancją zysku Apartamenty z gwarancją zysku Inwestycja bez ryzyka Apartamenty Jerozolimskie Invest oferuje nowatorski system opieki i zarządzania wysokiej klasy apartamentami, generujący stałe i pewne zyski z najmu.

Bardziej szczegółowo

MURAPOL S. A. Tychy, Osiedle Cztert Pory Roku

MURAPOL S. A. Tychy, Osiedle Cztert Pory Roku MURAPOL S. A. Tychy, Osiedle Cztert Pory Roku Murapol S.A. docenili nas Dedykowana opieka Posiadamy funkcję Opiekuna Klienta. Jest nim Doradca, który prowadzi Klienta przez cały proces sprzedaży mieszkania

Bardziej szczegółowo

Sprzedaż nowych mieszkań mieszkania dla młodych. promienne.pl. nowe apartamenty na sprzedaż od 3400 zł / m 2

Sprzedaż nowych mieszkań mieszkania dla młodych. promienne.pl. nowe apartamenty na sprzedaż od 3400 zł / m 2 Sprzedaż nowych mieszkań mieszkania dla młodych promienne.pl nowe apartamenty na sprzedaż od 3400 zł / m 2 Przykładowe mieszkania BUDYNEK-B, PIĘTRO-1 APARTAMENT 50,96 m 2 BUDYNEK-B, PIĘTRO-2 APARTAMENT

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Kraków, ul. Lubicz - 4 grunt zabudowany NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Powierzchnia gruntu: 824 m kw. Położenie: Kraków Lubicz 4 Tytuł prawny do gruntu: prawo użytkowania wieczystego Zabudowa: Budynek biurowy

Bardziej szczegółowo

OPERAT SZACUNKOWY ZAWIERAJĄCY OKREŚLENIE WARTOŚCI RYNKOWEJ. prawa do odrębnej własności lokalu mieszkalnego. wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej

OPERAT SZACUNKOWY ZAWIERAJĄCY OKREŚLENIE WARTOŚCI RYNKOWEJ. prawa do odrębnej własności lokalu mieszkalnego. wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej OPERAT SZACUNKOWY ZAWIERAJĄCY OKREŚLENIE WARTOŚCI RYNKOWEJ prawa do odrębnej własności lokalu mieszkalnego wraz z udziałem w nieruchomości wspólnej położonego: Kraków ul. Moniuszki 2a/8. Autor: Kraków,

Bardziej szczegółowo

POWIERZCHNIE PRZEZNACZONE NA WYNAJEM

POWIERZCHNIE PRZEZNACZONE NA WYNAJEM LOKAL MIESZKALNY TORZYM UL. WOJSKA POLSKIEGO 20 Przedmiot wynajmu: (gmina Torzym, powiat sulęciński, województwo lubuskie) Lokal mieszkalny nr 2 o powierzchni użytkowej 72,43m 2 wraz z 2 pomieszczeniem

Bardziej szczegółowo

Kraków numer 5/wrzesień-październik 2010. Trzy pokoje z kuchnią, w amfiladzie...

Kraków numer 5/wrzesień-październik 2010. Trzy pokoje z kuchnią, w amfiladzie... Kraków numer 5/wrzesień-październik 2010 Trzy pokoje z kuchnią, w amfiladzie... GESTIDOM SP. Z O.O. - Oddział IV 2 1 i 2-POKOJOWE od 25m² STARE PODGÓRZE - mieszkania od 25 do 52 m² w kameralnej kamienicy.

Bardziej szczegółowo

ŁÓDŹ, Pomorska 65 PREZENTACJA LOKALI UŻYTKOWYCH W OBIEKCIE HANDLOWO USŁUGOWO - BIUROWYM. KONCEPT WS Sp. z o.o. S.K., ul. Karpia 21A, 61-619 Poznań

ŁÓDŹ, Pomorska 65 PREZENTACJA LOKALI UŻYTKOWYCH W OBIEKCIE HANDLOWO USŁUGOWO - BIUROWYM. KONCEPT WS Sp. z o.o. S.K., ul. Karpia 21A, 61-619 Poznań ŁÓDŹ, Pomorska 65 PREZENTACJA LOKALI UŻYTKOWYCH W OBIEKCIE HANDLOWO USŁUGOWO - BIUROWYM OPIS NIERUCHOMOŚCI Zespół budynków usługowo - handlowo biurowych, w standardzie B+ w rewitalizowanych budynkach po

Bardziej szczegółowo

UCIECZKA OD BETONOWYCH KURORTÓW

UCIECZKA OD BETONOWYCH KURORTÓW UCIECZKA OD BETONOWYCH KURORTÓW Stwórz wymarzone miejsce dla siebie i najbliższych w jednym z najpiękniejszych zakątków nad polskim morzem. Komfortowe domy jednorodzinne oraz przestronne apartamenty to

Bardziej szczegółowo

DEWELOPER. Projekt biurowca Kaleidoscope

DEWELOPER. Projekt biurowca Kaleidoscope DEWELOPER Firma Pro Urba jest obecna na polskim rynku deweloperskim od 2004 roku i należy do hiszpańskich grup kapitałowych: Grupo Proconsol, Urbanizadora XXI, Inmobiliaria del Ebro oraz banku Caja de

Bardziej szczegółowo

O projekcie. Witamy na Romera!

O projekcie. Witamy na Romera! Witamy na Romera! Na Romera to kolejna w Polsce inwestycja doświadczonego belgijskiego dewelopera - firmy Matexi. Projekt wyróżnia się nowatorskim połączeniem budynku mieszkalnego z wydzieloną częścią

Bardziej szczegółowo

Miejsce inne niż wszystkie

Miejsce inne niż wszystkie Miejsce inne niż wszystkie Wybrzeże Wyspiańskiego. To tutaj, nad Odrą, w niedalekim sąsiedztwie Mostu Grunwaldzkiego powstaje unikalna inwestycja Wyspiańskiego 11. To nowy adres prestiżu, gdzie zlokalizowany

Bardziej szczegółowo

Zakres remontu i rozbudowy

Zakres remontu i rozbudowy 1. PRZEDMIOT I CEL OPRACOWANIA Zakres remontu i rozbudowy Opracowanie obejmuje projekt budowlany architektoniczny rozbudowy budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz jego remontu

Bardziej szczegółowo

LEWIN BRZESKI, Sikorskiego Prezentacja nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą

LEWIN BRZESKI, Sikorskiego Prezentacja nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą Szanowni Państwo, LEWIN BRZESKI, Sikorskiego Prezentacja nieruchomości z przeznaczeniem na działalność gospodarczą Przedstawiamy prezentację nieruchomości składającej się zespołu nowoczesnych budynków

Bardziej szczegółowo

ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa

ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa ul. Grochowska 306/308, 03-840 Warszawa PRAGA - DOSKONAŁE MIEJSCE DLA TWOJEJ FIRMY - Praga jest zlokalizowana bardzo blisko centrum Warszawy. - Praga to historyczna Warszawa z zachowanym porządkiem architektonicznym,

Bardziej szczegółowo

I. A Decyzja PINB w powiecie wałbrzyskim Nr 334/2014 z dnia 13.10.2014r. pismo znak NB.BG/7356/55-15/3446-07/6/1778/2014

I. A Decyzja PINB w powiecie wałbrzyskim Nr 334/2014 z dnia 13.10.2014r. pismo znak NB.BG/7356/55-15/3446-07/6/1778/2014 1 ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA I. ZAŁĄCZNIKI I. A Decyzja PINB w powiecie wałbrzyskim Nr 334/2014 z dnia 13.10.2014r. pismo znak NB.BG/7356/55-15/3446-07/6/1778/2014 I. B Decyzja PINB w powiecie wałbrzyskim Nr

Bardziej szczegółowo