Volvo 9500 Doceniony przez użytkowników. Volvo Buses. Driving quality of life

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Volvo 9500 Doceniony przez użytkowników. Volvo Buses. Driving quality of life"

Transkrypt

1 Volvo 9500 Doceniony przez użytkowników Volvo Buses. Driving quality of life

2 Volvo 9500 jest właściwym pierwszym krokiem do zbudowania floty autokarów turystycznych Volvo. Autobus ten charakteryzuje się niezwykłą ekonomicznością w przypadku przewozów dalekobieżnych i liniowych. Nowy, ekonomiczny silnik Euro 6 zapewnia znakomite właściwości jezdne i mniejsze zużycie paliwa. Inwestując, możesz polegać na dyspozycyjności, niezawodności i bezpieczeństwie pojazdów Volvo. To doskonały autokar turystyczny, zapewniający efektywność kosztów i oferujący komfort pasażerom w dobrej cenie.

3 Zwiększona efektywność działalności Autentyczna wydajność Autobus Volvo 9500 łączy efektywność kosztów z jakością i bezpieczeństwem, z których słyną pojazdy Volvo. Niezawodna dyspozycyjność Volvo 9500 i nasze usługi zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum dyspozycyjności pojazdu i bezproblemową obsługę techniczną dokładnie wtedy, gdy trzeba. Przyjazność dla środowiska Autobusy Volvo są przyjazne dla środowiska i dają wyraźne korzyści biznesowe dzięki lżejszemu i bardziej ekonomicznemu silnikowi Euro 6. Oszczędność paliwa i mniejszy koszt eksploatacji Oszczędność paliwa w nowym silniku Euro 6 autobusu Volvo 9500 jest jeszcze większa niż w poprzednich silnikach. Ponadto oferujemy szereg usług, które ją jeszcze bardziej zwiększają. Korzyści dla kierowcy Ergonomia w autobusach Volvo jest klasą samą w sobie to profesjonalne miejsce pracy, zapewniające kierowcy znakomity komfort prowadzenia i pozwalające mu zachować koncentrację i czujność. Zadowoleni klienci Volvo 9500 to znakomity autokar turystyczny dla pasażerów, którzy cenią sobie komfort i dobrą cenę. Jakąkolwiek wersję Volvo 9500 wybierzesz, pasażerowie otrzymają więcej, niż oczekują. Partnerstwo w biznesie Chcemy być Twoim najlepszym partnerem biznesowym. Oferujemy szereg usług, które zmaksymalizują dyspozycyjność pojazdów, zmniejszą koszty eksploatacji i ułatwią zarządzanie flotą. Słynne bezpieczeństwo Volvo W firmie Volvo zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Mamy to w genach. Doświadczają tego i doceniają to codziennie kierowcy i pasażerowie z całego świata.

4 Mniejszy koszt eksploatacji Oszczędność do 10 % kosztów paliwa Nowy silnik Volvo z serii Euro 6 jest jeszcze oszczędniejszy pod względem zużycia paliwa niż poprzednie. Jest to uwarunkowane zarówno charakterystyką silnika, jak i sposobem eksploatacji oraz obsługi pojazdu. W związku z tym stale rozwijamy usługi zmniejszające zużycie paliwa szkolenia dla kierowców, zarządzanie paliwem i optymalna obsługa techniczna mogą realnie zaoszczędzić do 10 % paliwa. To zysk od samego początku. Zaoszczędź do 10 % paliwa i jeszcze bardziej zredukuj emisję spalin. Usługi oszczędzania paliwa Usługa zarządzania flotą zapewnia szczegółowe raporty pozwalające śledzić zużycie paliwa w zależności od sposobu jazdy. Na przykład szkolenie dla kierowców uzupełnione o I-Coaching dostarcza kierowcy informacji, które pomagają utrwalać nowo zdobyte kompetencje ekonomicznej jazdy. Większa wydajność dzięki szkoleniu kierowców Usługa szkolenia dla kierowców pozwala poprawić umiejętności kierowców i zmniejszyć zużycie paliwa. Nasi eksperci uczą kierowców na całym świecie, jak jeździć sprawniej, a tym samym jak zapewnić pasażerom przyjemniejszą podróż. Silnik Euro 6 o niższym zużyciu paliwa Nasz nowy, niezwykle ekonomiczny 8-litrowy silnik Euro 6 charakteryzuje się zmniejszonym zużyciem paliwa przy dużej mocy i wysokim momencie obrotowym. Zaawansowany system zarządzania silnikiem i legendarna już 12-biegowa skrzynia biegów Volvo I-Shift, gwarantują wysoką efektywność redukcji kosztów paliwa.

5 Niezawodna dyspozycyjność Ma jeździć, jeździć i jeździć Autokary powinny być w ruchu. Niezawodność to podstawa biznesu. Wiemy, że liczy się każda minuta i każdy kilometr. Dlatego Volvo 9500 i nasze usługi mają na celu zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności. Sprawdzona technologia Volvo i wytrzymałość gwarantują niezawodność i długi czas użytkowania. A jeśli dodasz do tego usługi takie, jak indywidualny harmonogram serwisowy, szkolenie dla kierowców i nasze autoryzowane warsztaty, na które zawsze możesz liczyć, otrzymasz dyspozycyjność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ekonomiczniej z kontraktem serwisowym Nasze kontrakty serwisowe zapewniają bezproblemową obsługę techniczną i wyższą wartość pojazdu przy odsprzedaży. Gwarantują użycie tylko oryginalnych części Volvo które zostały zamontowane przez fachowców. Indywidualne kontrakty uwzględniają takie aspekty, jak warunki eksploatacji, przebieg, zużycie paliwa i charakter przewozów. Usługi zarządzania pojazdem Planowanie obsługi technicznej pomaga w zapewnieniu optymalnej dostępności pojazdu i zapobiega nieplanowanym przestojom. Dzięki zainstalowanemu na pokładzie systemowi telematycznemu operator dokładnie wie, jak liczna jest i w jakich warunkach działa jego flota, co pozwala mu adaptować odpowiednio obsługę techniczną i optymalizować działanie. Większa dyspozycyjność dzięki szkoleniom dla kierowców Styl jazdy wpływa nie tylko na zużycie paliwa i doznania pasażerów. Jest on także najważniejszym czynnikiem wpływającym na ogólne zużycie eksploatacyjne autobusu. Dzięki naszym szkoleniom dla kierowców również najlepsi z nich mogą udoskonalić swoje umiejętności. Dbały i dobrze wyszkolony kierowca podnosi dyspozycyjność pojazdu.

6 Dla kierowcy Doskonałe MIEJSCE PRACY Stanowisko kierowcy w autobusie Volvo 9500 zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić mu doskonały komfort prowadzenia. Przestronność i rozwiązania ergonomiczne na najwyższym poziomie, przejrzysta deska rozdzielcza z nowym zestawem wskaźników i kontrolek rozmieszczonych w zasięgu wzroku pomagają zachować kierowcy koncentrację i czujność. Volvo 9500 zaprasza do jazdy. Dynamiczny silnik w połączeniu ze skrzynią biegów Volvo I-Shift zapewniają komfort prowadzenia. Zarówno oprogramowanie skrzyni biegów, jak i tylna oś są zoptymalizowane pod kątem potrzeb wycieczek autokarowych. Wszystko to oznacza cichą, wygodną i wydajną pracę przez cały dzień. Doskonała widoczność zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Autobus Volvo 9500 jest wyposażony w duże szyby, trzysegmentowe lusterka zewnętrzne i kamerę wsteczną. I-Coaching pomaga kierowcom jeździć bezpieczniej, ekonomiczniej i wygodniej. Dostarcza szybkiej informacji o parametrach jazdy, takich jak za duża prędkość obrotowa, nadmierna praca na biegu jałowym, zbyt duża prędkość czy ostre skręty, dzięki czemu kierowca może poprawić swoją technikę jazdy. Stanowisko kierowcy odznacza się niskim poziomem hałasu, umożliwia regulację klimatyzacji i szereg indywidualnych ustawień, które zwiększają komfort jazdy. Ponadto oferuje mnóstwo miejsca na rzeczy osobiste.

7 Zadowolenie klientów komfort w dobrej cenie Volvo 9500 jest bardzo ekonomiczny w przypadku przewozów dalekobieżnych i liniowych. To najlepszy autokar turystyczny dla pasażerów, którzy cenią sobie wysoki komfort i jakość. Którąkolwiek wersję Volvo 9500 wybierzesz, pasażerowie otrzymają więcej, niż oczekują. Przestronne wnętrze zapewnia pasażerom przyjemny klimat. Nowe fotele zaprojektowane ze znaną skandynawską ergonomią, niski poziom hałasu wnętrza i wydajne sterowanie klimatyzacją oferują im większy komfort podróży. Mniejszy ciężar większa pojemność załadunku. Nowe, lżejsze fotele to nie tylko oszczędność paliwa, ale także możliwość zabrania na pokład większej liczby pasażerów lub większej ilości ich bagażu, a to każdego dnia przyczynia się do większej wydajności. Dużo miejsca. Cokolwiek pasażerowie chcą prze- -wieźć mają zapewnione wygodne i bezpieczne miejsce do przechowania bagażu przez całą drogę. Czy to bagaż podręczny potrzebny podczas podróży, czy większe rzeczy ładowane do bagażnika w Volvo 9500 znajdzie się miejsce na wszystko. Nowe fotele o zwiększonym komforcie. Nowe, bardzo wygodne fotele zaprojektowano zgodnie z zasadami ergonomii, aby zapewnić spokojną i przyjemną jazdę wszystkim pasażerom niezależnie od wzrostu. Fotele są dostępne w dwóch standardach komfortu, z wieloma różnymi szczegółami wyposażenia, w zależności od indywidualnych potrzeb.

8 Przyjazność dla środowiska Wydajność przyjazna dl a środowisk a opłaca się W Volvo nie widzimy sprzeczności pomiędzy ochroną środowiska a opłacalnością. Wręcz przeciwnie. Dlatego właśnie idziemy tą drogą, na której inteligentne rozwią zania są z jednej strony przyjazne dla środowiska, a z drugiej dają korzyści bizne sowe. Nazywamy to wydajnością przyjazną dla środowiska i jest ona obecna w każdym autokarze turystycznym Volvo. Również Volvo 9500 został zaprojektowany tak, aby można było działać w sposób opłacalny i zrównoważony. Elementem tego rozwiązania jest 8-litrowy silnik Euro 6, w którym zastosowano szersze podejście niż tylko koncentracja na procesie dalszego oczyszczania spalin. Nowy silnik jest także lżejszy i bardziej wydajny, dzięki temu zużywa mniej paliwa i w konsekwencji emituje mniej spalin. W firmie Volvo rozumiemy to jako odpowiednie ustawienie proporcji. Z jednej strony dostarczanie wymaganej mocy, a z drugiej oszczędność paliwa i zmniejszenie wpływu na środowisko. W rezultacie pomagamy klientom zmniejszyć koszty i usprawwnić ich biznes.

9 Autentyczna wydajność Jakość Volvo w dobrej cenie Kupując autokar turystyczny Volvo otrzymasz to, za co płacisz czyli jakość i bezpieczeństwo, z których słynie Volvo, a także doskonałą technologię dbającą o środowisko. W autokarze Volvo 9500 osiągnęliśmy to wszystko, koncentrując się cały czas na autentycznej efektywności kosztów. Dzięki temu jest to naprawdę dostępny i wyjątkowo elastyczny wybór. Każdy pojazd może być dostosowany do specyficznych wymagań użytkownika maksymalizujących jego wydajność. Podsumowując to nie tylko zakup autokaru, to inwestycja mająca zapewnić przyszłe zyski. Zaprojektuj swój autokar turystyczny Volvo 9500 Możesz podać indywidualną, własną specyfikację dla zamawianego autokaru Volvo Szeroki zakres opcji pozwala wybrać od najbardziej oszczędnych wersji do przewozów liniowych, po bardziej wyposażone do przewozów dalekobieżnych. Do wyboru są pasy bezpieczeństwa, zasłony, wieszaki na ubrania, półki na bagaż, składane stoliki, podnóżki, światła sufitowe i systemy nagłośnienia. Wszystko zależy od tego, jak ma być użytkowany autokar i jakie są oczekiwania pasażerów.

10 Partnerstwo w biznesie Dodatkowe usługi, które pomogą zaoszczędzić pieniądze Kupując Volvo 9500, kupujesz nie tylko autokar turystyczny. Kupujesz źródło dochodów. Nasze doświadczenie, wiedza i znajomość biznesu powodują, że jesteśmy najlepszym partnerem biznesowym. Możemy zaoferować zestaw niezawodnych usług optymalizujących w pełni cel związany z charakterem Twojej działalności, po jasno określonych kosztach. A przy tym pomożemy zmaksymalizować czas sprawności floty, zmniejszyć koszty jej eksploatacji i ułatwić zarządzanie nią. A w końcu, co równie ważne, pomożemy uzyskać większą wartość pojazdu przy jego odsprzedaży dlatego autobusy Volvo są tak popularne. Usługi Volvo Bus Services Dysponujemy zakresem usług, który pozwala nam przyjąć częściową lub całkowitą odpowiedzialność za Twoje pojazdy i zagwarantować ich bezproblemowe działanie. Zarządzanie flotą i poszczególnymi pojazdami, kontrakty serwisowe i finansowanie to tylko przykłady usług, które pomagają zachować kontrolę nad kosztem i wydajnością floty. Europejska sieć usług Świadczymy usługi w ponad 1000 warsztatachi centrach serwisowych w całej Europie, gdziekolwiek się znajdziesz. Oryginalne usługi serwisowe Volvo to gwarancja, że autokar zawsze zostanie obsłużony w najlepszy sposób i przy użyciu oryginalnych części Volvo, co zapewni jego wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. Volvo Action Service Volvo Action Service to usługa pomocy drogowej dostępna przez całą dobę i wszystkie dni w roku. Wystarczy jeden telefon i pomoc jest już w drodze do każdego, kto ma usterkę w swoim autobusie lub autokarze Volvo. Volvo Action Service ma za zadanie pomóc we wszystkim: od naprawy po pomoc finansową i prawną, a w razie potrzeby zapewnić tłumacza i powrót kierowcy do domu.

11 Słynne bezpieczeństwo Volvo Czuj się bezpiecznie przez całą drogę W Volvo bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Tę zasadę mamy w genach i ona określa nasze myślenie i sposób projektowania produktów. Do świadczają tego i doceniają to codziennie kierowcy i pasażerowie z całego świata. Gruntowne testy bezpieczeństwa Wykonujemy szereg testów w pełnej skali, aby zapewnić najwyższe możliwe bezpieczeństwo. Test zderzenia bocznego i rzeczywisty test dachowania, aby sprawdzić wytrzymałość dachu to tylko kilka przykładów. Stanowisko kierowcy Optymalne stanowisko kierowcy wspomaga jego koncentrację i czujność. Ergonomiczny projekt, niski poziom hałasu i komfortowy klimat. Wyjątkowa widoczność Duże panele szyb, nowe, szersze lusterka zewnętrzne, mocne światła ksenonowe, światła przeciwmgielne i kamera wsteczna zapewniają znakomitą widoczność. I-Coaching Dostarcza kierowcy ważnych informacji, które przyczyniają się do bezpiecznej jazdy. Na przykład ostrzeżenie przed zbyt szybkim wejściem w zakręt. Znakomita obsługa i doskonałe hamowanie Świetne trzymanie się drogi i stabilność to zasługa zależnego zawieszenia przedniego Volvo (RFS) i elektronicznego systemu stabilizacji toru jazdy pojazdu (ESP). Mocny hamulec silnikowy oraz zintegrowany zwalniacz wraz z elektronicznie sterowanymi hamulcami tarczowymi (EBS) zapewniają znakomitą wydajność hamowania dokładnie wtedy, gdy trzeba. Wspomaganie parkowania Czujniki w tylnym zderzaku ułatwiają kierowcy jazdę do tyłu. Wskaźnik na desce rozdzielczej i sygnał dźwiękowy pomagają mu przy manewrach. Blokada Volvo Alco Lock Jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo jeszcze bardziej, zamów dodatkowo blokadę Volvo Alco Lock. Ochrona kolan w razie zderzenia (KIP) Panele absorbujące energię umieszczone za zestawem wskaźników zmniejszają ryzyko urazu kolan i nóg kierowcy podczas zderzenia czołowego. Ochrona w razie zderzenia czołowego (FIP) W przedniej ścianie ramy są wbudowane elementy, które rozpraszają energię uderzenia i wpływają na poprawę bezpieczeństwa pasywnego podczas kolizji. Przednia belka przeciwnajazdowa (FUPS) Podczas zderzenia czołowego z samochodem osobowym unikatowy system zabezpieczający chroni kierowcę i pasażerów tego pojazdu. Fotele pasażerskie Volvo Fotele dla pasażerów są pozbawione ostrych krawędzi, mają strefy deformacji i zminimalizowaną liczbę punktów możliwego zakleszczenia ciała. Fotele są dostępne z dwu- lub trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo dzieci Fotele mogą być wyposażone w zintegrowane, odwrócone tyłem do kierunku jazdy foteliki dziecięce lub w podwyższane siedziska dla dzieci.

12 Fakty i liczby Wymiary i masa Długość [m] 12,3 Szerokość [m] 2,55 Wysokość [m] 3,60 Dopuszczalna masa całkowita pojazdu [kg] Układ napędowy Standard emisji spalin Euro 6 Silnik wysokoprężny Moc [KM] Moment obrotowy [Nm] Vo l v o D 8 K, 6 -cylind r o wy siln ik r z ę d o wy z s ystemem be z p o ś r e d n i e go wtry s k u paliw a comm o n rail 32 0 l ub lub 1400 Skrzynia biegów System automatycznego wybierania biegów Volvo I-Shift. Dostępny ze zintegrowanym zwalniaczem. Układ wydechowy Tłumik jednoelementowy. W normalnych warunkach jazdy filtr DPF regeneruje się samoczynnie, bez ingerencji kierowcy. Zbiorniki paliwa Olej napędowy [l] 480 AdBlue [l] 64 Osie, zawieszenie i układ kierowniczy Przednia oś Sztywna oś przednia Volvo RFS Tylna oś Jednostopniowa przekładnia główna Volvo o optymalnym przełożeniu całkowitym Zawieszenie Elektronicznie sterowane zawieszenie pneumatyczne z funkcją przyklęku we wszystkich wersjach Wspomaganie kierownicy Opony 295/80 R22.5" 315/80 R22.5" Hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego Obręcze kół Dostępne stalowe lub aluminiowe obręcze kół Układ hamulcowy Elektronicznie sterowane hamulce tarczowe (EBS) Volvo i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP). Hamulec silnikowy i funkcja Brake Blending (hamowania mieszanego). Stanowisko kierowcy Przestrzenne stanowisko kierowcy z możliwością wielu indywidualnych regulacji w celu uzyskania wyjątkowej ergonomii i wygody. Nowy zestaw wskaźników z ulepszonym interfejsem człowiek-maszyna (HMI). Siedzenia pasażerów Rodzaj siedzeń Turystyczne siedzenia Volvo, dostępne w dwóch standardach komfortu i wyposażone w różne opcje w celu spełnienia indywidualnych wymagań pasażerów Opcje fotelików dla dzieci Klimatyzacja Podwyższanie siedziska dla dzieci Volvo lub zintegrowane, odwrócone tyłem do kierunku jazdy foteliki dziecięce Strefy Oddzielne strefy klimatyzacji dla kierowcy i pasażerów Wentylacja i ogrzewanie Klimatyzacja [kw] 27 lub 36 System audiowizualny Wydajna wentylacja, dachowe elementy grzewcze Radio i DVD, mikrofony kierowcy i przewodnika, 19-calowe monitory panoramiczne, zmieniacz płyt DVD, złącze USB na desce rozdzielczej. Volvo 9500 Więcej informacji na

13 Volvo Buses. Driving quality of life RSP Polish. Pokazane lub wymienione w niniejszej broszurze wyposażenie może być wyposażeniem dodatkowym lub jednym z dodatkowych akcesoriów. Niektóre elementy mogą być niedostępne na rynku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany parametrów technicznych naszych produktów bez uprzedniego powiadamiania.

Z punktu A do B, dokądkolwiek zechcesz

Z punktu A do B, dokądkolwiek zechcesz Volvo 9 700 Z punktu A do B, dokądkolwiek zechcesz Volvo 9700 to podstawowe narzędzie do pracy w transpocie dalekobieżnym zapewnia wydajność i elastyczność w każdym zastosowaniu. To doskonale wyposażony

Bardziej szczegółowo

Volvo 8900 Twój pracowity wspólnik. Volvo Buses. Driving quality of life

Volvo 8900 Twój pracowity wspólnik. Volvo Buses. Driving quality of life Volvo 8900 Twój pracowity wspólnik Volvo Buses. Driving quality of life Autobus Volvo 8900 spełnia wszystkie wymagania w komunikacji międzymiastowej i podmiejskiej. Jest uniwersalny dzięki możliwości wyboru

Bardziej szczegółowo

Volvo Z punktu A do B, dokądkolwiek zechcesz

Volvo Z punktu A do B, dokądkolwiek zechcesz Volvo 9700 Z punktu A do B, dokądkolwiek zechcesz Volvo 9700 to podstawowe narzędzie do pracy w transpocie dalekobieżnym zapewnia wydajność i elastyczność w każdym zastosowaniu. To doskonale wyposażony

Bardziej szczegółowo

Volvo Buses. Driving quality of life. Ekonomika i ekologiczność w miastach

Volvo Buses. Driving quality of life. Ekonomika i ekologiczność w miastach Volvo Buses. Driving quality of life Volvo 7 900 HYBRID Ekonomika i ekologiczność w miastach Autobusy Volvo 7900 Hybrid to zupełnie nowa jakość w trosce o środowisko, ich poziom emisji spalin jest dużo

Bardziej szczegółowo

Volvo 9700. Z punktu A do B lub tylko. dokąd zapragniesz

Volvo 9700. Z punktu A do B lub tylko. dokąd zapragniesz Volvo 9700 Z punktu A do B lub tylko dokąd zapragniesz Polegaj na Volvo Zaufaj swojemu autokarowi Jazda autokarem to doskonały sposób na podróżowanie. Twoi pasażerowie docierają bezpośrednio do celu wyprawy,

Bardziej szczegółowo

ZYSK ROŚNIE Z KAŻDYM PRZEBYTYM KILOMETREM TRASY

ZYSK ROŚNIE Z KAŻDYM PRZEBYTYM KILOMETREM TRASY VOLVO 9700 ZYSK ROŚNIE Z KAŻDYM PRZEBYTYM KILOMETREM TRASY W sytuacji, gdy konkurencja się zaostrza, a ceny paliw są wyższe niż kiedykolwiek, niezbędne staje się posiadanie takich narzędzi, które zapewnią

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5

PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC. Oferta Wykonawcy - oferowane parametry 1 2 3 4 5 /pieczęć / PARAMETRY TECHNICZNE SAMOCHODU OSOBOWEGO, OCHRONNEGO POWYŻEJ 5 MIEJSC Lp. Wyszczególnienie Opis DANE TECHNICZNE 1. Silnik wysokoprężny spełniający normę emisji spalin min. EURO 5 2. Maksymalna

Bardziej szczegółowo

BMW W OFERCIE DLA BIZNESU.

BMW W OFERCIE DLA BIZNESU. BMW W OFERCIE DLA BIZNESU. W TWOIM NAJLEPSZYM INTERESIE. BMW SERII 3. IKONA SPORTU. GWIAZDA BIZNESU. JUŻ ZA 99 900 PLN. WYPOSAŻENIE STANDARDOWE BMW SERII 3 - Inteligentne połączenie alarmowe + Teleservice

Bardziej szczegółowo

Vito 113 CDI Furgon Długi. Dane techniczne

Vito 113 CDI Furgon Długi. Dane techniczne Vito 113 CDI Furgon Długi Silnik : MG7 Silnik OM 651 DE 22 LA 100kW 3800/min Moc maksymalna 100 kw / 136 KM Maksymalny moment obrotowy 310 Nm Pojemność całkowita 2143 cm3 Średnica cylindra 83.0 mm Skok

Bardziej szczegółowo

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie,

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie, Znak spr.: EL-2710/05/2009 Szczecin, 19.11.2009 r. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego Zamawiający: Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe reprezentujące Skarb Państwa Regionalna

Bardziej szczegółowo

Volvo Group Trucks Poland. Kraków 2015

Volvo Group Trucks Poland. Kraków 2015 Kraków 2015 Styczeń 2013 początek procesu integracji sieci serwisowej Volvo Trucks i Renault Trucks na rynku polskim 29.11.2013 - jedna firma reprezentująca dwie marki na polskim rynku, odpowiada za sprzedaż

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 29 990 zł LS+ 1.0 MT ESC 68 KM 118 g/km 31 990 zł 1.0 MT ESC 68

Bardziej szczegółowo

volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast

volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast większe korzyści, lepszy świat Postępujący rozwój miast na całym świecie powoduje, że coraz więcej ludzi jest zależnych od sprawnej komunikacji

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Dostawa fabrycznie nowych samochodów dla jednostek organizacyjnych podległych Ministerstwu Sprawiedliwości. CZĘŚĆ 1 Dostawa 1 sztuki samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO CLASSIC 4D ROK MODELOWY 2011, ROK PRODUKCJI 2011 CENY CENNIKOWE CENA MOC SILNIKA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 31 690 zł 84 KM 200 zł 3 700 zł 34 490 zł 84 KM 200

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA OFEROWANEGO POJAZDU. Minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego

SPECYFIKACJA TECHNICZNA OFEROWANEGO POJAZDU. Minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego Załącznik nr 4 SPECYFIKACJA TECHNICZNA OFEROWANEGO POJAZDU Lp. 1 Minimalne parametry wymagane przez Zamawiającego Rok produkcji 2012 lub 2013, fabrycznie nowy, wolny od wad konstrukcyjnych, materiałowych

Bardziej szczegółowo

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk

*poniższa oferta dotyczy wyłącznie 2 sztuk d e a l e r Informacja techniczna wraz z ofertą handlową dla 2sztuk autobusów miejskich marki KAPENA / IVECO typ Iveco 65 C Urby dostępnych w terminie 7 dni od uzyskania pierwszego zamówienia. *poniższa

Bardziej szczegółowo

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE

http://www.renault.pl/samochody-nowe/samochody-osobowe/twingo/... 01 PREFERENCJE 02 WERSJE 03 WYPOSAŻENIE 04 FINANSOWANIE PODSUMOWANIE 1 z 6 2011-08-02 15:08 Twingo Konfigurator UWAGA! Wszystkie informacje zawarte w konfiguratorze w tym ceny, zdjęcia samochodów, dostępność, nie stanowią w żaden sposób oferty handlowej w rozumieniu przepisów

Bardziej szczegółowo

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2)

NLR85A - Ls 35. długość podana z uwzględnieniem pojazdu równomiernie załadowanego oraz obciążonego zgodnie z dopuszczalnym naciskiem na oś (2) LS 35 3,5 t NLR85A - Ls 35 Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy Ls 35 E Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2490 D min. 650 Długość całkowita K 4735 Zwis przedni A 1100 Długość zabudowy (min/max) (1)

Bardziej szczegółowo

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny

Hyundai Nowy i20. Oferta specjalna dla Pekao Leasing. Wersja: CLASSIC PLUS, silnik: 1.2. Kolor nadwozia: Baby Elephant Kolor tapicerki: Czarny Oferta specjalna dla Pekao Leasing Przedstawiciel handlowy: Jakub Czerniak Handlowiec tel: 504-243-977 jakub.czerniak@autobroker.pl Auto Broker Mełgiewska 10 Hyundai Nowy i20 Wersja: CLASSIC PLUS, silnik:

Bardziej szczegółowo

7,32% ECOSTRALIS. oszczędność zużycia paliwa w modelu. Auto Service

7,32% ECOSTRALIS. oszczędność zużycia paliwa w modelu. Auto Service 7,32% TÜV SÜD potwierdza certyfikatem porównanie pomiarów zużycia paliwa wykonane przez Iveco. oszczędność zużycia paliwa w modelu ECOSTRALIS Dodatkowe informacje dot. szczegółów testu dostępne są na stronie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA Nr sprawy: RZP-II-WI/22/DZP-1/2014 Załącznik Nr 6 do SIWZ Z SPECYFIKACJA TECHNICZNA Oferowany samochód ciężarowy: - marka: - model:. OPIS/Minimalny wymagany parametr Parametr techniczny oferowany przez

Bardziej szczegółowo

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM

OFERTA HANDLOWA. dla FIRM Warszawa 2012 r. Auto-Pol-Serwis Autoryzowany Dealer Samochodów OPEL OFERTA HANDLOWA dla FIRM Ofertę przygotował: Michał Misaczek + 48 600 454 431 Opel Vivaro, Van L2H1 2.9t (L2 H1, 2900) 2.0 CDTI, 84

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 5D ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA 70 KM 36 990 zł 86 KM 75 KM 40 490 zł 46 990 zł 1.4 MT Start/Stop 1.3d MT Start/Stop 86 KM 75 KM 43 990 zł 46 990 zł 51 490

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA:

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA: Zał. nr 1 do SIWZ WT.2370.10.2370 Załącznik nr 1 do Umowy nr... SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DLA: 6 SZTUK SAMOCHODÓW SPECJALNYCH LEKKICH KWATERMISTRZOWSKICH. Wymagania minimalne

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna autobusów

Specyfikacja techniczna autobusów Załącznik nr 6 do SIWZ Specyfikacja techniczna autobusów Niepodzielone fragmenty tabeli należy uznać za wspólne dla obydwu typów autobusów 1. Pojemność autobusu - ilość pasażerskich miejsc siedzących od

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu.

Numer ogłoszenia: ; data zamieszczenia: OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA. Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Numer ogłoszenia: 8932-2015; data zamieszczenia: 14.01.2015 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie dotyczy: Ogłoszenia o zamówieniu. Informacje o zmienianym ogłoszeniu: 7004-2015 data 12.01.2015 r.

Bardziej szczegółowo

MODELE. Max. moc. Model KM

MODELE. Max. moc. Model KM MODELE Max. moc Model 30 40 50 KM 35 41 47 ZASTOSOWANIE Wszechstronne ciągniki sprawdzają się w: sadach szklarniach ogrodnictwie parkach i ogrodach utrzymaniu zieleni sektorze komunalnym SYLISTYKA Zwarta

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów

Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów ... nazwa i adres wykonawcy Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna oferowanych samochodów Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena

IMPREZA 07MY * * Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena 01 IMPREZA 07MY Moc (kw/km) Skrzynia biegów Pojemność (cm 3 ) Cena Wersja sedan Impreza 2.5 WRX 000 Impreza 2.5 WRX SUN Impreza 2.5 WRX STI 77/105 77/105 manualna automatyczna 1498 1498 18 160 19 490 118/160

Bardziej szczegółowo

Samochody Użytkowe. Crafter Podwozie. Rok modelowy Ważny od

Samochody Użytkowe. Crafter Podwozie. Rok modelowy Ważny od Crafter Podwozie Rok modelowy 016 Ważny od 1.05.015 Samochody Użytkowe 1 Modele bazowe rozstaw osi [mm] rodzaj kabiny silnik moc [kw/km] norma emisji spalin* układ siedzeń cena PLN bez VAT cena PLN z VAT

Bardziej szczegółowo

NLR85 - L 35 Série Bleu. Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy

NLR85 - L 35 Série Bleu. Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy L 35 Série Bleu - 3,5 t NLR85 - L 35 Série Bleu Wymiary oraz zalecane rozmiary tylnej zabudowy L 35 F L 35 H Wymiary (mm) Rozstaw osi X 2750 3350 D min. 650 Długość całkowita K 5295 6015 Zwis przedni A

Bardziej szczegółowo

DEUTZ-FAHR. AGROPLUS F Keyline

DEUTZ-FAHR. AGROPLUS F Keyline AGROPLUS F Keyline DEUTZ-FAHR AGROPLUS F Keyline 55-65 - 75-80.4 AGROPLUS F KEYLINE. DOSKONAŁE WYPOSAŻENIE W PRZYSTĘPNEJ CENIE. Także w sektorze gospodarstw sadowniczych wyposażenie techniczne ma decydujące

Bardziej szczegółowo

Pojęcie Ekojazdy Eco-Driving

Pojęcie Ekojazdy Eco-Driving Ekojazda Pojęcie Ekojazdy Eco-Driving jest nurtem edukacyjnym i świadomość zainicjowanym w celu dostarczenia użytkownikom dróg porad i zasad, które pokazują, że regularne przeglądy pojazdu połączone ze

Bardziej szczegółowo

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem

Parametry techniczne pojazdu wymagane przez Zamawiającego (1) Z wyposażeniem Załącznik nr 3 do zaproszenia Specyfikacja techniczna samochodu 9 osobowego przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych z możliwością przewożenia 1 osoby na wózku inwalidzkim Parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

Parametry funkcjonalno techniczne. Specyfikacja techniczna oferowanego samochodu osobowego typu hatchback, 5-drzwi.

Parametry funkcjonalno techniczne. Specyfikacja techniczna oferowanego samochodu osobowego typu hatchback, 5-drzwi. Parametry funkcjonalno techniczne. Specyfikacja techniczna oferowanego samochodu osobowego typu hatchback, 5-drzwi.... (producent/marka/model pojazdu) Oferowany samochód osobowy jest fabrycznie nowy, nie

Bardziej szczegółowo

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył)

ZASTOSOWANIE. - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne. standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) ZASTOSOWANIE - Profesjonalne sadownictwo - Uprawy specjalistyczne - Szerokość min. od 1100mm standard 1280mm (przy ogumieniu 360/70 R 24 tył) SILNIK - EURO II - Duża pojemność 3,0 lub 4,0 L -Chłodzenie

Bardziej szczegółowo

1 3 5 7 9 11 12 13 15 17 [Nm] 400 375 350 325 300 275 250 225 200 175 150 125 155 PS 100 PS 125 PS [kw][ps] 140 190 130 176 120 163 110 149 100 136 100 20 1000 1500 2000 2500 3000 3500 4000 4500 RPM 90

Bardziej szczegółowo

Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami

Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami Nadarzyn, 30 kwietnia 2009 r. Nowe pojazdy w ofercie Scania: P 360 i P 400 Euro 5 Samochody ciężarowe Scania serii P dostępne z większymi silnikami Dzięki dostępności rozwijających duży moment obrotowy,

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. 530i, 530i xdrive.

Dane techniczne. Nowe BMW serii 5 Limuzyna. 530i, 530i xdrive. 10/2016 strona 1 Dane techniczne. 530i, 530i xdrive. BMW 530i Limuzyna BMW 530i xdrive Limuzyna Karoseria Liczba drzwi / miejsc 4 / 5 4 / 5 Dł. / szer. / wys. (pusty) mm 4936 / 1868 / 1479 4936 / 1868

Bardziej szczegółowo

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r.

NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. NZ-NTZ/I/PN/04/08 Gdynia, 27. 05.2008 r. Dot. postępowania o zamówienie publiczne prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Dostawę dwóch samochodów dla Morskiej Służby Poszukiwania i Ratownictwa.

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 3 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 3 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Furgon kompakt z rozstawem osi 3200 mm. Dopuszczalna masa całkowita w kg Napęd na koła przednie 4 x 2

Furgon kompakt z rozstawem osi 3200 mm. Dopuszczalna masa całkowita w kg Napęd na koła przednie 4 x 2 Dane techniczne. Legenda do wymiarów: Wszystkie wymiary podano w milimetrach i są wartościami uśrednionymi. Dotyczą pojazdów z wyposażeniem podstawowym i bez obciążenia. a) Wysokość pojazdu w połączeniu

Bardziej szczegółowo

VOLVO S60 & V60 DRIV. Dodatek do instrukcji obsługi

VOLVO S60 & V60 DRIV. Dodatek do instrukcji obsługi VOLVO S60 & V60 DRIV Dodatek do instrukcji obsługi Informacje o tym dodatku Informacje o tej publikacji Niniejsza instrukcja stanowi uzupełnienie zasadniczej instrukcji obsługi samochodu. Dodatek ten omawia

Bardziej szczegółowo

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1

SKODA FABIA I. Prezentacja wyposażenia samochodu marki: Część: 1 Prezentacja wyposażenia samochodu marki: SKODA FABIA I Część: 1 Niniejsza prezentacja powstała na podstawie materiałów dostępnych w salonach sprzedaży oraz na stronie internetowej Skoda Auto Poland. Tabele

Bardziej szczegółowo

Nowy Vito Furgon i Mixto. Cennik

Nowy Vito Furgon i Mixto. Cennik Nowy Vito Furgon i Mixto Cennik Wyposażenie standardowe. Vito Furgon. Nadwozie XXAntena w szybie przedniej XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna nieprzeszklona XXLusterka zewnętrzne regulowane

Bardziej szczegółowo

Wybór, który się opłaca.

Wybór, który się opłaca. Wybór, który się opłaca. Bravuris 3 HM Bravuris 2 Bravuris 4x4 Brillantis 2 Vanis 2 Dobre opony. Dobra cena. Witamy w świecie opon Barum Bravuris 3 HM Jazda bez ograniczeń. Bravuris 2 Ekonomiczny wyczynowiec.

Bardziej szczegółowo

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie

Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t. Cena (brutto): zł. Komfort. Bezpieczeństwo. Elektrycznie sterowane szyby boczne przednie Opel Vivaro 2.5 CDTI 146KM Van L2H1 2.9t Cena (brutto): 102 450 zł Typ nadwozia dostawcze Pojemność silnika (ccm) 2464 Moc silnika 146 Rodzaj paliwa diesel Typ silnika 2.5 CDTI 146KM Pojemność bagażnika

Bardziej szczegółowo

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085

Państwa członkowskie - Zamówienie publiczne na dostawy - Dodatkowe informacje - Procedura otwarta. PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 1/7 Niniejsze ogłoszenie w witrynie TED: http://ted.europa.eu/udl?uri=ted:notice:182085-2011:text:pl:html PL-Kraków: Samochody osobowe 2011/S 111-182085 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji

Bardziej szczegółowo

Modyfikacja podzespołów objętych homologacją firmy Scania

Modyfikacja podzespołów objętych homologacją firmy Scania Informacje ogólne Informacje ogólne Homologacja nadawana jest w celu spełnienia wymogów prawnych związanych z bezpieczeństwem w ruchu drogowym, wpływem na środowisko naturalne itd. W przypadku modyfikacji

Bardziej szczegółowo

Specjalne zabezpieczenie antykradzieżowe nie

Specjalne zabezpieczenie antykradzieżowe nie Numer wyceny 791 Data wyceny 2014-08-08 Wycena na dzień 2014-08-08 Numer licencji / użytkownik 19206 / EurotaxGlass's Polska Sp. z o.o. DANE POJAZDU - kod EC 0066490 Numer rejestracyjny / numer VIN / Data

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Zał. nr 1 do formularza oferty CHARAKTERYSTYKA BUSA DO PRZEWOZU OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. Z o.o. www.mzk.krotoszyn.pl Kryterium

Bardziej szczegółowo

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.

Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren. Silnik. Przekładnia. Koncepcja sterowania. Ecotronik od Steyr. IDEALNE ZESTRoJENIE SILNIKA, PRZEKŁADNI I OBSŁUGI. www.steyr-traktoren.com Wydajność, na której możesz polegać: ECOtronik 02 WSTĘP Silnik.

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Wykaz ważniejszych oznaczeń i skrótów 10. Od autorów 13. Wstęp 14. Rozdział 1. Ogólna charakterystyka samochodów użytkowych 17

Spis treści. Wykaz ważniejszych oznaczeń i skrótów 10. Od autorów 13. Wstęp 14. Rozdział 1. Ogólna charakterystyka samochodów użytkowych 17 Spis treści Wykaz ważniejszych oznaczeń i skrótów 10 Od autorów 13 Wstęp 14 Rozdział 1. Ogólna charakterystyka samochodów użytkowych 17 1.1. Klasyfikacja, przeznaczenie i wymagania stawiane samochodom

Bardziej szczegółowo

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu

Wycieraczki. Doskonałość w każdym calu Doskonałość w każdym calu Przegląd Naturalnie pierwszy wybór Wycieraczki DENSO, charakteryzujące się unikatowym projektem, wykonane z materiałów doskonałej jakości zgodnie z najbardziej wymagającymi normami

Bardziej szczegółowo

volvo 8900 stworzony

volvo 8900 stworzony volvo 8900 stworzony miejskie wyzwanie Transport publiczny odgrywa coraz ważniejszą rolę w rozwoju naszego społeczeństwa. Troska o środowisko i optymalizacja przewozu pasażerów są dla nas nie tylko wyzwaniem,

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja pojazdów:

Specyfikacja pojazdów: Załącznik nr 3 Specyfikacja techniczna: Samochody ciężarowe - 4 szt.: Specyfikacja pojazdów: Lp Charakterystyka i parametry / minimalne wymagania Oferowane parametry* 1 2 3 1 Rodzaj pojazdu Fabrycznie

Bardziej szczegółowo

CHARAKTERYSTYKA AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO - ZAŁ. NR 1. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna

CHARAKTERYSTYKA AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO - ZAŁ. NR 1. Szczegółowa Specyfikacja Techniczna CHARAKTERYSTYKA AUTOBUSU TURYSTYCZNEGO - ZAŁ. NR 1 Szczegółowa Specyfikacja Techniczna Cena Wiek Kryterium Do 280 000,00 zł. (netto) Opis parametrów wymaganych przez Zamawiającego Fabrycznie nowy ( 2012

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012. Amarok Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Amarok Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni biegów

Bardziej szczegółowo

Oferowane 15 autobusów, posiadających co najmniej 40 miejsc siedzących dla podróżnych, o których mowa w pkt 1 lit. b) rozdziału III SIWZ.

Oferowane 15 autobusów, posiadających co najmniej 40 miejsc siedzących dla podróżnych, o których mowa w pkt 1 lit. b) rozdziału III SIWZ. Załącznik nr 2a do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.. miejscowość, data WYMAGANIA I OPIS TECHNICZNY DO OFERTY (każda ze stron powinna być podpisana) Dane wykonawcy (firma, adres korespondencyjny,

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA MINIMALNE DOTYCZĄCE SAMOCHÓDU 5 OSOBOWEGO. 14. Dwa komplety kół na obręczach stalowych letnie i zimowe (w sumie z zamontowanymi)

WYMAGANIA MINIMALNE DOTYCZĄCE SAMOCHÓDU 5 OSOBOWEGO. 14. Dwa komplety kół na obręczach stalowych letnie i zimowe (w sumie z zamontowanymi) Załącznik Nr 1 do SIWZ CZĘŚĆ I ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE DOTYCZĄCE SAMOCHÓDU 5 OSOBOWEGO 1. Rok produkcji: 2015 2. Typ nadwozia: sedan/limuzyna 3. Liczba drzwi: 4 4. Silnik: diesel 5. Pojemność silnika:

Bardziej szczegółowo

S M L XL. wersja 5 drzwiowa

S M L XL. wersja 5 drzwiowa Cennik ważny od 02-02-2015 r. wersja 5 drzwiowa S M L XL 1.4 DOHC benzynowy 100 KM 6MT 55 540 zł 57 540 zł 64 540 zł 1.6 GDI benzynowy 135 KM 6MT 60 540 zł 62 540 zł 69 540 zł 81 040 zł 1.4 CRDi wysokoprężny

Bardziej szczegółowo

10 punktów zielonej jazdy

10 punktów zielonej jazdy Kampania Spraw, aby samochody stały się przyjazne środowisku, ma celu ograniczenie szkodliwego wpływu samochodów na środowisko naturalne oraz zachęcenie kierowców do ekologicznego podejścia do jazdy samochodem.

Bardziej szczegółowo

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

Numer ogłoszenia: 389142-2011; data zamieszczenia: 21.11.2011 OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego Caravelle

Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego Caravelle Dane techniczne Obowiązują dla roku modelowego 2012 Caravelle Informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO 2 znajdują się w niniejszych danych technicznych. Nie wszystkie kombinacje silnika, skrzyni

Bardziej szczegółowo

2. Wymagania techniczne dla odbiorów jednostkowych

2. Wymagania techniczne dla odbiorów jednostkowych Wymagania dla odbiorów jednostkowych, kat. M, N, O (propozycja SPCM) strona 1 z 8 Propozycja SPCM odnośnie wymagań technicznych dla odbiorów jednostkowych pojazdów kategorii M, N, O SPCM, 05.03.2013 1.

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) NAZWA: Nr referencyjny nadany sprawie: JRP.231.19.2015.KG CZĘŚĆ III OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) 1 DOSTAWA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO Z URZĄDZENIEM HAKOWYM Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa

Bardziej szczegółowo

Twoje X5 xdrive25d.

Twoje X5 xdrive25d. Twoje X5 xdrive25d. www.bmw.pl/myconfig/w0j6u2j3 16.03.2016 1/9 Model X5 xdrive25d. Model: 231KM Pojemność skokowa: 1995ccm Emisja CO2: 146.0g/km [1] Zużycie paliwa: 5.6l/100km [1] 251 60 16.03.2016 2/9

Bardziej szczegółowo

Twoje X5 xdrive25d.

Twoje X5 xdrive25d. Twoje X5 xdrive25d. www.bmw.pl/myconfig/m2d0t8l0 24.05.2016 1/9 Model X5 xdrive25d. Model: 231KM Pojemność skokowa: 1995ccm Emisja CO2: 146.0g/km [1] Zużycie paliwa: 5.6l/100km [1] 253 50 24.05.2016 2/9

Bardziej szczegółowo

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem

Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem Maksymalna wysokość podnoszenia: 17,56 m Maksymalny zasięg: 14,26 m Silnik: JCB ECOMAX 93 KW - 126 KM Przekładnia hydrostatyczna ze sterowaniem elektronicznym Automatyczne poziomowanie RTH5.18 OPIS MASZYNY

Bardziej szczegółowo

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;.

OFERTA. Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... TEL; FAX;...e-mail;. NO-223/XVI/15 OFERTA Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP;. TEL; FAX;...e-mail;. (nazwa (firma), dokładny adres wykonawcy/wykonawców, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D

CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D ROCZNIK PRODUKCJI 2013, ROK MODELOWY 2014 CENY I WYPOSAŻENIE AVEO 4D CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA EMISJA CO2 CENA LS 1.2 5MT 70 KM 138 g/km 38 490 zł 1.2 5MT 86 KM 129 g/km 41 990 zł Start/Stop 75 KM 97

Bardziej szczegółowo

Moc w ciągłej dyspozycji. Technika produkcji lokomotyw

Moc w ciągłej dyspozycji. Technika produkcji lokomotyw Moc w ciągłej dyspozycji. Technika produkcji lokomotyw Voith Turbo Lokomotivtechnik Od 25 roku firma Voith łączy kompetencje w dziedzinie techniki lokomotyw - od konstruowania, poprzez produkcję, po usługi

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIE O ZMIANIE OGŁOSZENIA Ogłoszenie powiązane: Ogłoszenie nr 382236-2011 z dnia 2011-11-16 r. Ogłoszenie o zamówieniu - Warszawa Opis przedmiotu zamówienia 1. Zamówienie obejmuje dostawę samochodu typu MINIBUS oraz pięciu samochodów

Bardziej szczegółowo

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D

CORSA KONWERTOWANA VAN 5D VAN 5D WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI. Wykonywana przez wyspecjalizowany zakład Obejmuje m.in. demontaż tylnej kanapy i pasów bezpieczeństwa oraz montaż zestawu grodzeniowego

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów:

Opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest zakup 4 samochodów osobowych wg poniżej wskazanych parametrów: Część I samochód nr 1 sedan 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa samochodu osobowego

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 4 do SIWZ [Znak sprawy: PFRON - samochód/2014]

Załącznik nr 4 do SIWZ [Znak sprawy: PFRON - samochód/2014] Pieczęć Wykonawcy ZESTAWIENIE WYMAGANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNO UŻYTKOWYCH I WARUNKÓW GWARANCJI Przedmiot zamówienia: fabrycznie nowy samochód - autobus przystosowany do przewozu osób niepełnosprawnych

Bardziej szczegółowo

F.U.H.P. AJAX Biuro serwis i części zamienne, 31-752 Kraków ul. Mrozowa 20a tel.: +48 12 262 95 78; www.ajax.krakow.pl

F.U.H.P. AJAX Biuro serwis i części zamienne, 31-752 Kraków ul. Mrozowa 20a tel.: +48 12 262 95 78; www.ajax.krakow.pl Szanowni Państwo! Miło nam przedstawić ofertę na dostawę wózka widłowego Hyundai, który pozwoli Państwu usprawnić procesy transportu wewnątrzzakładowego. Wózek widłowy, który poniżej przedstawiamy, dobraliśmy

Bardziej szczegółowo

Citan Tourer prywatny. Cennik

Citan Tourer prywatny. Cennik Citan Tourer prywatny Cennik Wyposażenie standardowe. Citan Tourer. Nadwozie XXAntena dachowa XXNadwozie w pełni przeszklone XXDrzwi przesuwne z prawej strony XXKlapa tylna z wycieraczką i spryskiwaczem

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK

CENY I WYPOSAŻENIE SPARK CENY I WYPOSAŻENIE SPARK ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE MOC SILNIKA CENA LPG PRZYSTOSOWANIE INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM* 68 KM + 28990 zł 30990 zł Bezpieczeństwo System stabilizacji toru jazdy (ESC) 6

Bardziej szczegółowo

Biznes bez przestojów.

Biznes bez przestojów. A Daimler Brand Samochód zastępczy 2-letnia gwarancja na części Całodobowa pomoc w trasie Biznes bez przestojów. OFERTA 2017 Wybierz Pakiety Serwisowe Mercedes-Benz dla samochodów dostawczych i spraw,

Bardziej szczegółowo

SERIA N i F 2015 Wersja Euro 5b+ Wersja Euro VI V 3.0

SERIA N i F 2015 Wersja Euro 5b+ Wersja Euro VI V 3.0 SERIA N i F 2015 Wersja Euro 5b+ Wersja Euro VI V 3.0 WERSJA 2 Indeks SERIA N Wersja Euro 5b+ Wersja Euro VI 3,5 ton 04-17 5,5 ton 18-19 3,5 ton 20-27 5,5 ton 28-29 6,5 ton 30-31 7,5 ton 32-37 SERIA F

Bardziej szczegółowo

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT

Korzyść klienta 44% Korzyść klienta 37% EMOTION SPORT Gama (rynek polski) Logika gamy FRESH ACTIVE DYNAMIC Dodatkowo do wyposażenia FRESH Dodatkowo do wyposażenia ACTIVE - ABS z EBD - Poduszki powietrzne boczne przednie - Klimatyzacja manualna - Poduszki

Bardziej szczegółowo

ISUZU MOTORS LIMITED

ISUZU MOTORS LIMITED ISUZU MOTORS LIMITED Isuzu Benelux Spółka Akcyjna Oddział w Polsce zastrzega sobie prawo wprowadzenia bez uprzedzenia zmian danych zawartych w niniejszym katalogu, w tym parametrów technicznych, wyposażenia,

Bardziej szczegółowo

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Gorzów Wlkp., 28.11.2012 r. Postępowanie: BG-IV.272.43.2012 Modyfikacja Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Zgodnie z art. 38 ust.4 ustawy Prawo zamówień publicznych z dnia 29.01.2004 r. (Dz. U.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. "DOSTAWA SAMOCHODÓW SŁUŻBOWYCH DLA MIEJSKIEGO ZARZĄDU DRÓG W BIELSKU-BIAŁEJ." OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA z dnia 21.08.2015 r. 1 Przedmiotem zamówienia jest dostawa, w terminie do 3 miesięcy od dnia zawarcia

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I. Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan

Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I. Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan Załącznik nr 1 specyfikacja techniczna Pakiet I Specyfikacja techniczna samochodu osobowego o nadwoziu 4-drzwiowym typu sedan... (producent/marka/model pojazdu) Oferowany samochód osobowy jest fabrycznie

Bardziej szczegółowo

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność

Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność .pl https://www..pl Ciągniki rolnicze serii 7: najlepsza technologia, największa wydajność Autor: materiały firmowe Data: 7 grudnia 2016 Ciągniki rolnicze Serii 7 zostały opracowane przez markę DEUTZ-

Bardziej szczegółowo

Trolejbus alternatywny wybór

Trolejbus alternatywny wybór Trolejbus alternatywny wybór Czyste i ciche miasto to marzenie wielu jego mieszkańców. Redukując poziom hałasu i emisji spalin, aglomeracje miejskie wychodzą naprzeciwko oczekiwaniom ludności. W trosce

Bardziej szczegółowo

5G / 5GH Standard 60 do 66 kw (80 do 90 KM) Kompaktowa wydajność

5G / 5GH Standard 60 do 66 kw (80 do 90 KM) Kompaktowa wydajność 5G / 5GH Standard 60 do 66 kw (80 do 90 KM) Kompaktowa wydajność 2 Seria 5G / 5GH Kompaktowa wydajność ma teraz nowe imię: Standardowa seria 5G Twój ciągnik John Deere z serii 5G podoła wszelkim zadaniom,

Bardziej szczegółowo

Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP; TEL;. FAX;... ;...

Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP; TEL;. FAX;... ;... NO-223/I/16 OFERTA Dane dotyczące wykonawcy/wykonawców w przypadku oferty wspólnej: Nazwa... Adres... REGON;. NIP; TEL;. FAX;...e-mail;... (nazwa (firma), dokładny adres wykonawcy/wykonawców, a w przypadku

Bardziej szczegółowo

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat

Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna. Cena wyposażenia dodatkowego. Rata kredytu Skoda Kredyt Niskich Rat Twoja konfiguracja Rapid Spaceback 1.2 MPI 55 kw (75 KM) 5-biegowa manualna Podsumowanie Cena cennikowa 48 550 zł Cena wyposażenia dodatkowego 2 000 zł Cena lakieru 1 800 zł Upust -4 700 zł 47 650 zł Cena

Bardziej szczegółowo

Twoje BMW220d Coupé. u0l4l9t0. ID konfiguracji. Przegląd cen Ceny w zł [1] Cena modelu 135 100,00 Cena opcji 59 397,00 Cena całkowita 194 497,00

Twoje BMW220d Coupé. u0l4l9t0. ID konfiguracji. Przegląd cen Ceny w zł [1] Cena modelu 135 100,00 Cena opcji 59 397,00 Cena całkowita 194 497,00 Twoje BMW220d Coupé Przegląd cen [1] Cena modelu 135 10 Cena opcji 59 397,00 Cena całkowita 194 497,00 Cena całkowita zawiera 23% podatku VAT wynoszącego 36 369,36 zł ID konfiguracji u0l4l9t0 Data wydruku

Bardziej szczegółowo

Wybór, który się opłaca.

Wybór, który się opłaca. Wybór, który się opłaca. Bravuris 3 HM Bravuris 2 Bravuris 4x4 Brillantis 2 Vanis 2 Polaris 3 SnoVanis 2 Dobre opony. Dobra cena. Witamy w świecie opon Barum Bravuris 3 HM Trwałość i większa oszczędność

Bardziej szczegółowo

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt.

W razie jakichkolwiek pytań lub dodatkowych informacji uprzejmie proszę o kontakt. Warszawa, 20 lutego 2013 Mam przyjemność przedstawić Pani kompleksową ofertę na model samochodu PEUGEOT, którym jest Pani zainteresowana. Niniejsza oferta zawiera specyfikacje i kalkulacje cen samochodu:

Bardziej szczegółowo

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO

CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO CENY I WYPOSAŻENIE ORLANDO ROK MODELOWY 2013 CENY CENNIKOWE CENA INFORMACJA DODATKOWA INSTALACJA LPG Z MONTAŻEM 60 990 zł 65 290 zł 69 790 zł 78 790 zł + 74 540 zł 80 540 zł 85 540 zł 90 540 zł Z 77 540

Bardziej szczegółowo