Volvo 9500 Doceniony przez użytkowników. Volvo Buses. Driving quality of life

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Volvo 9500 Doceniony przez użytkowników. Volvo Buses. Driving quality of life"

Transkrypt

1 Volvo 9500 Doceniony przez użytkowników Volvo Buses. Driving quality of life

2 Volvo 9500 jest właściwym pierwszym krokiem do zbudowania floty autokarów turystycznych Volvo. Autobus ten charakteryzuje się niezwykłą ekonomicznością w przypadku przewozów dalekobieżnych i liniowych. Nowy, ekonomiczny silnik Euro 6 zapewnia znakomite właściwości jezdne i mniejsze zużycie paliwa. Inwestując, możesz polegać na dyspozycyjności, niezawodności i bezpieczeństwie pojazdów Volvo. To doskonały autokar turystyczny, zapewniający efektywność kosztów i oferujący komfort pasażerom w dobrej cenie.

3 Zwiększona efektywność działalności Autentyczna wydajność Autobus Volvo 9500 łączy efektywność kosztów z jakością i bezpieczeństwem, z których słyną pojazdy Volvo. Niezawodna dyspozycyjność Volvo 9500 i nasze usługi zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić maksimum dyspozycyjności pojazdu i bezproblemową obsługę techniczną dokładnie wtedy, gdy trzeba. Przyjazność dla środowiska Autobusy Volvo są przyjazne dla środowiska i dają wyraźne korzyści biznesowe dzięki lżejszemu i bardziej ekonomicznemu silnikowi Euro 6. Oszczędność paliwa i mniejszy koszt eksploatacji Oszczędność paliwa w nowym silniku Euro 6 autobusu Volvo 9500 jest jeszcze większa niż w poprzednich silnikach. Ponadto oferujemy szereg usług, które ją jeszcze bardziej zwiększają. Korzyści dla kierowcy Ergonomia w autobusach Volvo jest klasą samą w sobie to profesjonalne miejsce pracy, zapewniające kierowcy znakomity komfort prowadzenia i pozwalające mu zachować koncentrację i czujność. Zadowoleni klienci Volvo 9500 to znakomity autokar turystyczny dla pasażerów, którzy cenią sobie komfort i dobrą cenę. Jakąkolwiek wersję Volvo 9500 wybierzesz, pasażerowie otrzymają więcej, niż oczekują. Partnerstwo w biznesie Chcemy być Twoim najlepszym partnerem biznesowym. Oferujemy szereg usług, które zmaksymalizują dyspozycyjność pojazdów, zmniejszą koszty eksploatacji i ułatwią zarządzanie flotą. Słynne bezpieczeństwo Volvo W firmie Volvo zawsze na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo. Mamy to w genach. Doświadczają tego i doceniają to codziennie kierowcy i pasażerowie z całego świata.

4 Mniejszy koszt eksploatacji Oszczędność do 10 % kosztów paliwa Nowy silnik Volvo z serii Euro 6 jest jeszcze oszczędniejszy pod względem zużycia paliwa niż poprzednie. Jest to uwarunkowane zarówno charakterystyką silnika, jak i sposobem eksploatacji oraz obsługi pojazdu. W związku z tym stale rozwijamy usługi zmniejszające zużycie paliwa szkolenia dla kierowców, zarządzanie paliwem i optymalna obsługa techniczna mogą realnie zaoszczędzić do 10 % paliwa. To zysk od samego początku. Zaoszczędź do 10 % paliwa i jeszcze bardziej zredukuj emisję spalin. Usługi oszczędzania paliwa Usługa zarządzania flotą zapewnia szczegółowe raporty pozwalające śledzić zużycie paliwa w zależności od sposobu jazdy. Na przykład szkolenie dla kierowców uzupełnione o I-Coaching dostarcza kierowcy informacji, które pomagają utrwalać nowo zdobyte kompetencje ekonomicznej jazdy. Większa wydajność dzięki szkoleniu kierowców Usługa szkolenia dla kierowców pozwala poprawić umiejętności kierowców i zmniejszyć zużycie paliwa. Nasi eksperci uczą kierowców na całym świecie, jak jeździć sprawniej, a tym samym jak zapewnić pasażerom przyjemniejszą podróż. Silnik Euro 6 o niższym zużyciu paliwa Nasz nowy, niezwykle ekonomiczny 8-litrowy silnik Euro 6 charakteryzuje się zmniejszonym zużyciem paliwa przy dużej mocy i wysokim momencie obrotowym. Zaawansowany system zarządzania silnikiem i legendarna już 12-biegowa skrzynia biegów Volvo I-Shift, gwarantują wysoką efektywność redukcji kosztów paliwa.

5 Niezawodna dyspozycyjność Ma jeździć, jeździć i jeździć Autokary powinny być w ruchu. Niezawodność to podstawa biznesu. Wiemy, że liczy się każda minuta i każdy kilometr. Dlatego Volvo 9500 i nasze usługi mają na celu zapewnienie maksymalnej dyspozycyjności. Sprawdzona technologia Volvo i wytrzymałość gwarantują niezawodność i długi czas użytkowania. A jeśli dodasz do tego usługi takie, jak indywidualny harmonogram serwisowy, szkolenie dla kierowców i nasze autoryzowane warsztaty, na które zawsze możesz liczyć, otrzymasz dyspozycyjność 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Ekonomiczniej z kontraktem serwisowym Nasze kontrakty serwisowe zapewniają bezproblemową obsługę techniczną i wyższą wartość pojazdu przy odsprzedaży. Gwarantują użycie tylko oryginalnych części Volvo które zostały zamontowane przez fachowców. Indywidualne kontrakty uwzględniają takie aspekty, jak warunki eksploatacji, przebieg, zużycie paliwa i charakter przewozów. Usługi zarządzania pojazdem Planowanie obsługi technicznej pomaga w zapewnieniu optymalnej dostępności pojazdu i zapobiega nieplanowanym przestojom. Dzięki zainstalowanemu na pokładzie systemowi telematycznemu operator dokładnie wie, jak liczna jest i w jakich warunkach działa jego flota, co pozwala mu adaptować odpowiednio obsługę techniczną i optymalizować działanie. Większa dyspozycyjność dzięki szkoleniom dla kierowców Styl jazdy wpływa nie tylko na zużycie paliwa i doznania pasażerów. Jest on także najważniejszym czynnikiem wpływającym na ogólne zużycie eksploatacyjne autobusu. Dzięki naszym szkoleniom dla kierowców również najlepsi z nich mogą udoskonalić swoje umiejętności. Dbały i dobrze wyszkolony kierowca podnosi dyspozycyjność pojazdu.

6 Dla kierowcy Doskonałe MIEJSCE PRACY Stanowisko kierowcy w autobusie Volvo 9500 zostało zaprojektowane tak, aby zapewnić mu doskonały komfort prowadzenia. Przestronność i rozwiązania ergonomiczne na najwyższym poziomie, przejrzysta deska rozdzielcza z nowym zestawem wskaźników i kontrolek rozmieszczonych w zasięgu wzroku pomagają zachować kierowcy koncentrację i czujność. Volvo 9500 zaprasza do jazdy. Dynamiczny silnik w połączeniu ze skrzynią biegów Volvo I-Shift zapewniają komfort prowadzenia. Zarówno oprogramowanie skrzyni biegów, jak i tylna oś są zoptymalizowane pod kątem potrzeb wycieczek autokarowych. Wszystko to oznacza cichą, wygodną i wydajną pracę przez cały dzień. Doskonała widoczność zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Autobus Volvo 9500 jest wyposażony w duże szyby, trzysegmentowe lusterka zewnętrzne i kamerę wsteczną. I-Coaching pomaga kierowcom jeździć bezpieczniej, ekonomiczniej i wygodniej. Dostarcza szybkiej informacji o parametrach jazdy, takich jak za duża prędkość obrotowa, nadmierna praca na biegu jałowym, zbyt duża prędkość czy ostre skręty, dzięki czemu kierowca może poprawić swoją technikę jazdy. Stanowisko kierowcy odznacza się niskim poziomem hałasu, umożliwia regulację klimatyzacji i szereg indywidualnych ustawień, które zwiększają komfort jazdy. Ponadto oferuje mnóstwo miejsca na rzeczy osobiste.

7 Zadowolenie klientów komfort w dobrej cenie Volvo 9500 jest bardzo ekonomiczny w przypadku przewozów dalekobieżnych i liniowych. To najlepszy autokar turystyczny dla pasażerów, którzy cenią sobie wysoki komfort i jakość. Którąkolwiek wersję Volvo 9500 wybierzesz, pasażerowie otrzymają więcej, niż oczekują. Przestronne wnętrze zapewnia pasażerom przyjemny klimat. Nowe fotele zaprojektowane ze znaną skandynawską ergonomią, niski poziom hałasu wnętrza i wydajne sterowanie klimatyzacją oferują im większy komfort podróży. Mniejszy ciężar większa pojemność załadunku. Nowe, lżejsze fotele to nie tylko oszczędność paliwa, ale także możliwość zabrania na pokład większej liczby pasażerów lub większej ilości ich bagażu, a to każdego dnia przyczynia się do większej wydajności. Dużo miejsca. Cokolwiek pasażerowie chcą prze- -wieźć mają zapewnione wygodne i bezpieczne miejsce do przechowania bagażu przez całą drogę. Czy to bagaż podręczny potrzebny podczas podróży, czy większe rzeczy ładowane do bagażnika w Volvo 9500 znajdzie się miejsce na wszystko. Nowe fotele o zwiększonym komforcie. Nowe, bardzo wygodne fotele zaprojektowano zgodnie z zasadami ergonomii, aby zapewnić spokojną i przyjemną jazdę wszystkim pasażerom niezależnie od wzrostu. Fotele są dostępne w dwóch standardach komfortu, z wieloma różnymi szczegółami wyposażenia, w zależności od indywidualnych potrzeb.

8 Przyjazność dla środowiska Wydajność przyjazna dl a środowisk a opłaca się W Volvo nie widzimy sprzeczności pomiędzy ochroną środowiska a opłacalnością. Wręcz przeciwnie. Dlatego właśnie idziemy tą drogą, na której inteligentne rozwią zania są z jednej strony przyjazne dla środowiska, a z drugiej dają korzyści bizne sowe. Nazywamy to wydajnością przyjazną dla środowiska i jest ona obecna w każdym autokarze turystycznym Volvo. Również Volvo 9500 został zaprojektowany tak, aby można było działać w sposób opłacalny i zrównoważony. Elementem tego rozwiązania jest 8-litrowy silnik Euro 6, w którym zastosowano szersze podejście niż tylko koncentracja na procesie dalszego oczyszczania spalin. Nowy silnik jest także lżejszy i bardziej wydajny, dzięki temu zużywa mniej paliwa i w konsekwencji emituje mniej spalin. W firmie Volvo rozumiemy to jako odpowiednie ustawienie proporcji. Z jednej strony dostarczanie wymaganej mocy, a z drugiej oszczędność paliwa i zmniejszenie wpływu na środowisko. W rezultacie pomagamy klientom zmniejszyć koszty i usprawwnić ich biznes.

9 Autentyczna wydajność Jakość Volvo w dobrej cenie Kupując autokar turystyczny Volvo otrzymasz to, za co płacisz czyli jakość i bezpieczeństwo, z których słynie Volvo, a także doskonałą technologię dbającą o środowisko. W autokarze Volvo 9500 osiągnęliśmy to wszystko, koncentrując się cały czas na autentycznej efektywności kosztów. Dzięki temu jest to naprawdę dostępny i wyjątkowo elastyczny wybór. Każdy pojazd może być dostosowany do specyficznych wymagań użytkownika maksymalizujących jego wydajność. Podsumowując to nie tylko zakup autokaru, to inwestycja mająca zapewnić przyszłe zyski. Zaprojektuj swój autokar turystyczny Volvo 9500 Możesz podać indywidualną, własną specyfikację dla zamawianego autokaru Volvo Szeroki zakres opcji pozwala wybrać od najbardziej oszczędnych wersji do przewozów liniowych, po bardziej wyposażone do przewozów dalekobieżnych. Do wyboru są pasy bezpieczeństwa, zasłony, wieszaki na ubrania, półki na bagaż, składane stoliki, podnóżki, światła sufitowe i systemy nagłośnienia. Wszystko zależy od tego, jak ma być użytkowany autokar i jakie są oczekiwania pasażerów.

10 Partnerstwo w biznesie Dodatkowe usługi, które pomogą zaoszczędzić pieniądze Kupując Volvo 9500, kupujesz nie tylko autokar turystyczny. Kupujesz źródło dochodów. Nasze doświadczenie, wiedza i znajomość biznesu powodują, że jesteśmy najlepszym partnerem biznesowym. Możemy zaoferować zestaw niezawodnych usług optymalizujących w pełni cel związany z charakterem Twojej działalności, po jasno określonych kosztach. A przy tym pomożemy zmaksymalizować czas sprawności floty, zmniejszyć koszty jej eksploatacji i ułatwić zarządzanie nią. A w końcu, co równie ważne, pomożemy uzyskać większą wartość pojazdu przy jego odsprzedaży dlatego autobusy Volvo są tak popularne. Usługi Volvo Bus Services Dysponujemy zakresem usług, który pozwala nam przyjąć częściową lub całkowitą odpowiedzialność za Twoje pojazdy i zagwarantować ich bezproblemowe działanie. Zarządzanie flotą i poszczególnymi pojazdami, kontrakty serwisowe i finansowanie to tylko przykłady usług, które pomagają zachować kontrolę nad kosztem i wydajnością floty. Europejska sieć usług Świadczymy usługi w ponad 1000 warsztatachi centrach serwisowych w całej Europie, gdziekolwiek się znajdziesz. Oryginalne usługi serwisowe Volvo to gwarancja, że autokar zawsze zostanie obsłużony w najlepszy sposób i przy użyciu oryginalnych części Volvo, co zapewni jego wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo. Volvo Action Service Volvo Action Service to usługa pomocy drogowej dostępna przez całą dobę i wszystkie dni w roku. Wystarczy jeden telefon i pomoc jest już w drodze do każdego, kto ma usterkę w swoim autobusie lub autokarze Volvo. Volvo Action Service ma za zadanie pomóc we wszystkim: od naprawy po pomoc finansową i prawną, a w razie potrzeby zapewnić tłumacza i powrót kierowcy do domu.

11 Słynne bezpieczeństwo Volvo Czuj się bezpiecznie przez całą drogę W Volvo bezpieczeństwo jest zawsze na pierwszym miejscu. Tę zasadę mamy w genach i ona określa nasze myślenie i sposób projektowania produktów. Do świadczają tego i doceniają to codziennie kierowcy i pasażerowie z całego świata. Gruntowne testy bezpieczeństwa Wykonujemy szereg testów w pełnej skali, aby zapewnić najwyższe możliwe bezpieczeństwo. Test zderzenia bocznego i rzeczywisty test dachowania, aby sprawdzić wytrzymałość dachu to tylko kilka przykładów. Stanowisko kierowcy Optymalne stanowisko kierowcy wspomaga jego koncentrację i czujność. Ergonomiczny projekt, niski poziom hałasu i komfortowy klimat. Wyjątkowa widoczność Duże panele szyb, nowe, szersze lusterka zewnętrzne, mocne światła ksenonowe, światła przeciwmgielne i kamera wsteczna zapewniają znakomitą widoczność. I-Coaching Dostarcza kierowcy ważnych informacji, które przyczyniają się do bezpiecznej jazdy. Na przykład ostrzeżenie przed zbyt szybkim wejściem w zakręt. Znakomita obsługa i doskonałe hamowanie Świetne trzymanie się drogi i stabilność to zasługa zależnego zawieszenia przedniego Volvo (RFS) i elektronicznego systemu stabilizacji toru jazdy pojazdu (ESP). Mocny hamulec silnikowy oraz zintegrowany zwalniacz wraz z elektronicznie sterowanymi hamulcami tarczowymi (EBS) zapewniają znakomitą wydajność hamowania dokładnie wtedy, gdy trzeba. Wspomaganie parkowania Czujniki w tylnym zderzaku ułatwiają kierowcy jazdę do tyłu. Wskaźnik na desce rozdzielczej i sygnał dźwiękowy pomagają mu przy manewrach. Blokada Volvo Alco Lock Jeśli chcesz zwiększyć bezpieczeństwo jeszcze bardziej, zamów dodatkowo blokadę Volvo Alco Lock. Ochrona kolan w razie zderzenia (KIP) Panele absorbujące energię umieszczone za zestawem wskaźników zmniejszają ryzyko urazu kolan i nóg kierowcy podczas zderzenia czołowego. Ochrona w razie zderzenia czołowego (FIP) W przedniej ścianie ramy są wbudowane elementy, które rozpraszają energię uderzenia i wpływają na poprawę bezpieczeństwa pasywnego podczas kolizji. Przednia belka przeciwnajazdowa (FUPS) Podczas zderzenia czołowego z samochodem osobowym unikatowy system zabezpieczający chroni kierowcę i pasażerów tego pojazdu. Fotele pasażerskie Volvo Fotele dla pasażerów są pozbawione ostrych krawędzi, mają strefy deformacji i zminimalizowaną liczbę punktów możliwego zakleszczenia ciała. Fotele są dostępne z dwu- lub trzypunktowymi pasami bezpieczeństwa. Bezpieczeństwo dzieci Fotele mogą być wyposażone w zintegrowane, odwrócone tyłem do kierunku jazdy foteliki dziecięce lub w podwyższane siedziska dla dzieci.

12 Fakty i liczby Wymiary i masa Długość [m] 12,3 Szerokość [m] 2,55 Wysokość [m] 3,60 Dopuszczalna masa całkowita pojazdu [kg] Układ napędowy Standard emisji spalin Euro 6 Silnik wysokoprężny Moc [KM] Moment obrotowy [Nm] Vo l v o D 8 K, 6 -cylind r o wy siln ik r z ę d o wy z s ystemem be z p o ś r e d n i e go wtry s k u paliw a comm o n rail 32 0 l ub lub 1400 Skrzynia biegów System automatycznego wybierania biegów Volvo I-Shift. Dostępny ze zintegrowanym zwalniaczem. Układ wydechowy Tłumik jednoelementowy. W normalnych warunkach jazdy filtr DPF regeneruje się samoczynnie, bez ingerencji kierowcy. Zbiorniki paliwa Olej napędowy [l] 480 AdBlue [l] 64 Osie, zawieszenie i układ kierowniczy Przednia oś Sztywna oś przednia Volvo RFS Tylna oś Jednostopniowa przekładnia główna Volvo o optymalnym przełożeniu całkowitym Zawieszenie Elektronicznie sterowane zawieszenie pneumatyczne z funkcją przyklęku we wszystkich wersjach Wspomaganie kierownicy Opony 295/80 R22.5" 315/80 R22.5" Hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego Obręcze kół Dostępne stalowe lub aluminiowe obręcze kół Układ hamulcowy Elektronicznie sterowane hamulce tarczowe (EBS) Volvo i elektroniczny system stabilizacji toru jazdy (ESP). Hamulec silnikowy i funkcja Brake Blending (hamowania mieszanego). Stanowisko kierowcy Przestrzenne stanowisko kierowcy z możliwością wielu indywidualnych regulacji w celu uzyskania wyjątkowej ergonomii i wygody. Nowy zestaw wskaźników z ulepszonym interfejsem człowiek-maszyna (HMI). Siedzenia pasażerów Rodzaj siedzeń Turystyczne siedzenia Volvo, dostępne w dwóch standardach komfortu i wyposażone w różne opcje w celu spełnienia indywidualnych wymagań pasażerów Opcje fotelików dla dzieci Klimatyzacja Podwyższanie siedziska dla dzieci Volvo lub zintegrowane, odwrócone tyłem do kierunku jazdy foteliki dziecięce Strefy Oddzielne strefy klimatyzacji dla kierowcy i pasażerów Wentylacja i ogrzewanie Klimatyzacja [kw] 27 lub 36 System audiowizualny Wydajna wentylacja, dachowe elementy grzewcze Radio i DVD, mikrofony kierowcy i przewodnika, 19-calowe monitory panoramiczne, zmieniacz płyt DVD, złącze USB na desce rozdzielczej. Volvo 9500 Więcej informacji na

13 Volvo Buses. Driving quality of life RSP Polish. Pokazane lub wymienione w niniejszej broszurze wyposażenie może być wyposażeniem dodatkowym lub jednym z dodatkowych akcesoriów. Niektóre elementy mogą być niedostępne na rynku polskim. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany parametrów technicznych naszych produktów bez uprzedniego powiadamiania.

Vito. Furgon i Mixto.

Vito. Furgon i Mixto. Vito. Furgon i Mixto. Vito. Po prostu doskonały. Jeśli są Państwo zawsze gotowi do działania, konsekwentnie wykonują swą pracę, chętnie podejmują nowe wyzwania, to zasłużyli Państwo na zoptymalizowany

Bardziej szczegółowo

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351 IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIII NR 4 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO NOWE VOLVO FH Dla

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI.

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y D O S K O N A Ł Y W K A Ż D E J S Y T U A C J I EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y Eurocargo to prawdziwy symbol w swoim segmencie. Wciąż pozostaje wzorem niezawodności i elastyczności,

Bardziej szczegółowo

Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton.

Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton. Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla

Bardziej szczegółowo

Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM

Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM Nowy Avensis JAKOŚĆ KL ASY PREMIUM Nowy Avensis. Wyrafinowana sylwetka i niezawodna jakość klasy Premium. 2 lata 3 gwarancji Harmonia kształtu Dopracowane detale nadwozia nadają Toyocie Avensis zdecydowany

Bardziej szczegółowo

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive.

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. Corolla Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. To wszystko kluczowe elementy dające niezapomniane wrażenia

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Nowy Land Cruiser V8

Nowy Land Cruiser V8 Nowy Land Cruiser V8 Nowy, odświeżony Land Cruiser V8 posiada wiele udoskonaleń technologicznych i zmian w linii nadwozia, które nadają mu jeszcze bardziej zdecydowany charakter. Jedź tam, gdzie tylko

Bardziej szczegółowo

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton.

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla kierowców, przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy.

Nowy Prius. * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Nowy Prius * gwarancja tylko w przypadku wykonywania regularnych testów akumulatora w Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty. Szczegóły u Sprzedawcy. Technologia Nowy Prius z systemem Hybrid Synergy Drive

Bardziej szczegółowo

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata.

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Land Cruiser 150 Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Od afrykańskich sawann i burz śnieżnych na Antarktydzie aż po dżungle Amazonii Land Cruiser odgrywał kluczową rolę

Bardziej szczegółowo

Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie

Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie Verso-S Wyobraź sobie życie, w którym jest mniej zmartwień i więcej przyjemności. Proste i inteligentne nowe Verso-S w zaskakujący sposób łączy w sobie wszechstronność i komfort. 2 3 Podnieś swoje oczekiwania

Bardziej szczegółowo

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY SEAT FOR BUSINESS SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY TECHNOLOGY TO ENJOY Jürgen Stackmann, Prezes, Komitet Wykonawczy SEAT S.A., Samochody SEAT charakteryzują się dużym zaawansowaniem technologicznym,

Bardziej szczegółowo

Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego.

Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Gama OPEL Combo Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Serwis i wzornictwo Opla 4 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku 8 Silniki i bezpieczeństwo 10 Zakup samochodu użytkowego

Bardziej szczegółowo

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Auris 2 Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Doświadcz nowoczesności, komfortu, przestrzeni i praktyczności. Odkryj możliwości systemu Toyota Optimal Drive, który zapewnia wspaniałą dynamikę

Bardziej szczegółowo

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 5600 85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com Spis treści Strona 04 Skonstruowane przez nas, stworzone dla Was Strona 06 Duża moc i niezawodność od firmy Massey Ferguson Strona 10 Moc nowej

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. Nowa Dacia Duster Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest

Bardziej szczegółowo

NOWA KONSTRUKCJA. Oto najpotężniejszy i najbardziej luksusowy ze wszystkich modeli Pajero, jakie stworzyliśmy.

NOWA KONSTRUKCJA. Oto najpotężniejszy i najbardziej luksusowy ze wszystkich modeli Pajero, jakie stworzyliśmy. www.mitsubishi.pl NOWA KONSTRUKCJA Oto najpotężniejszy i najbardziej luksusowy ze wszystkich modeli Pajero, jakie stworzyliśmy. Wytrzymały, a jednocześnie wyrafinowany. Elegancka, śmiała i mocna konstrukcja

Bardziej szczegółowo

Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Dacia Duster, rzetelna i solidna. Dacia Duster Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest przestarzałe,

Bardziej szczegółowo

Fendt 800 Vario 819 822 824 826 828

Fendt 800 Vario 819 822 824 826 828 Fendt 800 Vario 819 822 824 826 828 800 Nowe ciągniki Fendt 800 Vario Kiedy pasja tworzy innowację Wraz z nowymi ciągnikami Fendt serii 800 Vario, Fendt wprowadza nową generację ciągników kompaktowych

Bardziej szczegółowo

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę,

Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, Avensis Przewodnik Skąd pochodzi siła charakteru? Wszystko zależy od pewności siebie, odwagi i prawidłowej oceny własnych możliwości. Wystarczy uświadomić sobie drogę, jaką pokonałeś, i poznać cel, do

Bardziej szczegółowo

WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY

WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS MAGAZYN SPRZEDAŻY WORKING ON THE HI - WAY WRZESIEŃ 2012 NUMER 55 MAGAZYN SPRZEDAŻY WYDANIE SPECJALNE STRALIS M A G A Z Y N S P R Z E D

Bardziej szczegółowo

Dacia Lodgy również. Dbasz o swoją rodzinę?

Dacia Lodgy również. Dbasz o swoją rodzinę? Dacia Lodgy Dbasz o swoją rodzinę? Dacia Lodgy również Dacia Lodgy wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych rodzin. Ten dostępny w wersji 5- i 7-osobowej van posiada wiele zalet. Dla zapewnienia maksimum

Bardziej szczegółowo

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa

Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Nowy Auris Nowy Auris. Całkiem nowa perspektywa Design Gotowy na wszelkie wyzwania - to kwintesencja nowego, bardziej dynamicznego charakteru samochodów marki Toyota. Pojemność Nowy Auris to niezwykle

Bardziej szczegółowo

volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast

volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast większe korzyści, lepszy świat Postępujący rozwój miast na całym świecie powoduje, że coraz więcej ludzi jest zależnych od sprawnej komunikacji

Bardziej szczegółowo

www.flota.com.pl TESTUJE RENAULT

www.flota.com.pl TESTUJE RENAULT www.flota.com.pl TESTUJE RENAULT Od Redakcji Profesjonalna konsekwencja Renault od wielu lat konsekwentnie pracuje na swoją marką jednego z najważniejszych flotowych brandów. Robi to w ciszy i skupieniu,

Bardziej szczegółowo

Grand Vitara. 2 Prezentowany model: Grand Vitara 2.4 Premium (wersja 5-drzwiowa). 3

Grand Vitara. 2 Prezentowany model: Grand Vitara 2.4 Premium (wersja 5-drzwiowa). 3 Grand Vitara Klasyczny model Suzuki w nowym wydaniu. Jak zawsze wszechstronny i niezawodny, bezpieczny i komfortowy. Nic nie jest w stanie zatrzymać Grand Vitary, ani trudna droga, ani zła pogoda. Podróżuj

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Sandero... Wprost idealna dla ciebie.

Nowa Dacia Sandero... Wprost idealna dla ciebie. Nowa Dacia Sandero Nowa Dacia Sandero... Wprost idealna dla ciebie. Czego oczekujesz od samochodu? Atrakcyjnego wyglądu, dopracowanego, dobrze wyposażonego wnętrza, dużo miejsca dla całej rodziny, starannego

Bardziej szczegółowo

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków).

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 2 Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 Model GT86 został stworzony przez zespół pasjonatów motoryzacji, którym przyświecał jeden cel: pozwolić kierowcy czerpać czystą radość z jazdy. Design

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO VOLVO FM 3 6 Dbałość o szczegóły 7 16 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 17 23 Wnętrze Komfort Schowki 24 29 Komunikacja

Bardziej szczegółowo