Volvo Z punktu A do B lub tylko. dokąd zapragniesz

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Volvo 9700. Z punktu A do B lub tylko. dokąd zapragniesz"

Transkrypt

1 Volvo 9700 Z punktu A do B lub tylko dokąd zapragniesz

2 Polegaj na Volvo Zaufaj swojemu autokarowi Jazda autokarem to doskonały sposób na podróżowanie. Twoi pasażerowie docierają bezpośrednio do celu wyprawy, wygodnie i bezpiecznie, wraz z całym potrzebnym bagażem. Podczas jazdy mogą podziwiać krajobrazy, delektować się muzyką i oglądać dobre filmy w klimatyzowanej i komfortowej przestrzeni. Wszystkie autokary Volvo zostały zaprojektowane z myślą o satysfakcji pasażerów i maksymalnej wydajności w całym okresie eksploatacji. Bogata oferta usług towarzyszących pomoże Ci dotrzymać obietnicy składanej klientom nawet, w okresach szybkiego rozwoju Twojej firmy i zwiększenia liczby obsługiwanych tras. Przede wszystkim chcemy być Twoim najlepszym partnerem w interesach, oferując bezpieczne i niezawodne autobusy turystyczne, wraz z troskliwym wsparciem w trakcie i po sprzedaży. Dzięki nieustannemu dialogowi z naszymi klientami i dostawcami jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom użytkowników, w zakresie funkcjonalności, niezawodności, komfortu i bezpieczeństwa. Jesteśmy przekonani, że ta bliska współpraca zapewni dodatkowe korzyści. Tobie i Twoim pasażerom.

3 Volvo to bezproblemowa eksploatacja Pojazd stanowi tylko połowę sukcesu w branży przewozów turystycznych. Dlatego Volvo oferuje bogatą gamę usług, wyposażenia dodatkowego i akcesoriów, dzięki którym zachowasz pełną kontrolę nad kosztami i wydajnością swojej floty. W celu zachowania swoich walorów użytkowych, znakomitej prezencji i jakości, komfortowy autokar podobnie jak wszystkie Twoje pojazdy wymaga opieki. Podstawą osiągania trwałej rentowności jest utrzymywanie wysokiej dyspozycyjności i wydajności w całym okresie eksploatacji, poprzez optymalizację użytkowania i minimalizację kosztów obsługi technicznej. Wynikiem takiego podejścia jest wysoka wartość autobusów Volvo przy odsprzedaży. W osiągnięciu jak najwyższego dochodu z inwestycji pomogą Ci usługi finansowe, kontrakty serwisowe i rozwiązania telematyczne. Kontrakty serwisowe (Niebieski, Srebrny i Złoty) Kontrakty obejmujące obsługę techniczną i naprawy. Wysoka dyspozycyjność pojazdu. Niższe zużycie paliwa i większe bezpieczeństwo jazdy. Przewidywalne koszty serwisu. Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo i Oryginalne Części Volvo. Kontrola zużycia paliwa Szkolenie z zakresu ekonomicznej jazdy, dostosowane do specyfiki przewozów. Raporty dotyczące zużycia paliwa i wydajności, rozwiązania telematyczne. Finansowanie skuteczne rozwiązania Łatwo dostępne wszystko w jednym miejscu. Pakiety rozwiązań opłacane raz w miesiącu. Finansowanie poprzez Volvo Financial Services. Większa dostępność części Sprawniejsza obsługa serwisowa całej gamy produktów, dzięki większej unifikacji podzespołów. Łatwiejsze dokumentowanie i magazynowanie części dla poszczególnych klientów. Systemy obsługi posprzedażnej obsługujące indywidualne specyfikacje na podstawie numeru podwozia. więcej informacji o naszych usługach znajdziesz na stronie

4 Sukces dzięki Volvo 9700 Volvo 9700 jest dokładnie tym, czego potrzebujesz, żeby zwiększyć swoją wydajność. Komfortowy autobus turystyczny lub praktyczny pojazd do przewozów liniowych na dowolnej trasie. Możesz wybierać spośród dwóch wersji wyposażenia standardowego i długiej listy opcji dodatkowych, które ułatwią Ci dostosowanie Volvo 9700 do swoich potrzeb. Komfort jazdy, klimat wnętrza i wygląd również reprezentują najwyższy poziom. Mocny i oszczędny układ napędowy, w połączeniu z typowymi dla Volvo, doskonałymi właściwościami jezdnymi, tworzą optymalną kombinację osiągów, bezpieczeństwa aktywnego i niezawodności. W Volvo nigdy nie zapominamy o kierowcy. Wygląd i funkcjonalność jego miejsca pracy ułatwiają zachowanie koncentracji i czujności. Przewidywalne reakcje pojazdu i łatwość panowania nad jego mocą mają decydujące znaczenie dla bezpieczeństwa, komfortu i wydajności samego kierowcy.

5 Premium czy Superior? Volvo 9700 o dwóch twarzach Masz do dyspozycji dwie zoptymalizowane wersje wyposażenia: Premium i Superior. Zależnie od pokonywanych odległości i oczekiwań Twoich pasażerów, stanowią solidną bazę do stworzenia preferowanej konfiguracji. Dodatkowo oferujemy bogatą gamę akcesoriów. Komfort autobusu turystycznego determinują przede wszystkim fotele. Dlatego elementy te projektujemy jako integralny element pojazdu. W przypadku Volvo 9700 możesz wybierać spośród trzech różnych typów foteli. Dopełnieniem przestrzeni pasażerskiej są klimatyzacja, wyciszone wnętrze i wysokiej jakości system audio. Duże szyby zaopatrzono w rolety przeciwsłoneczne. Oferta obejmuje także stoliki i wiele innych udogodnień. W Volvo 9700 komfort i wygoda obejmują także stanowisko kierowcy. Fotel jest wyposażony w amortyzację, ogrzewanie (Volvo 9700 Superior) i inne funkcje. Wygodzie i bezpieczeństwu sprzyjają czytelne wskaźniki, logicznie rozplanowana deska rozdzielcza i łatwo dostępne elementy sterujące. Podobnie jak wielokrotnie nagradzany Alcolock alkomat Volvo blokujący rozruch silnika system nawigacji GPS oraz elektrycznie sterowane osłony przeciwsłoneczne i szyby boczne. Z przodu ochronę kierowcy i pilota zapewniają dwa opracowane przez Volvo systemy bezpieczeństwa: Front Impact Protection (FIP) i Knee Impact Protection System (KIPS). Przednia belka przeciwnajazdowa FUPS (Front Underrun Protection System) chroni pasażerów innych pojazdów przed skutkami czołowego zderzenia z autobusem.

6 Moc i przyjemność jazdy Efektywna jazda wymaga sprawnego i trwałego źródła mocy. Jest nim wytrzymały, niezawodny i oszczędny 13-litrowy silnik wysokoprężny Volvo, spełniający normę emisji spalin Euro 5/EEV. Jego 420 lub 460 koni mechanicznych i ogromny moment obrotowy, dostępny już od niskiej prędkości obrotowej, szybko i bezpiecznie dowiozą pasażerów do celu podróży. Za płynną jazdą kryje się nie tylko silnik, ale także elektronicznie sterowana 12-biegowa skrzynia biegów Volvo I-Shift. Ponieważ została opracowana przez Volvo, harmonijnie współpracuje z naszymi jednostkami napędowymi. Zapewnia szybką zmianę biegów i jest dostosowana do specyfiki dale kich podróży autobusem. Oprogramowanie sterujące zoptymalizowano pod kątem dużych prędkości średnich, niskiego zużycia paliwa i jak najmniejszej liczby zmian biegów, co zwiększa komfort jazdy i trwałość podzespołów oraz ogranicza emisję spalin. Pod górę, z góry, w upale lub lodowatym wietrze. Nieważne jakie jake panują warunki, Volvo pozostaje jednakowo bezpieczne. Bezpieczeństwo jazdy zwiększają wyjątkowo skuteczne hamulce z elektronicznym rozdziałem siły hamowania. Wydajny zwalniacz przejmuje większość cykli normalnego hamowania, tym samym zmniejszając zużycie hamulców zasadniczych. Duża trwałość Volvo to solidna konstrukcja. Wytrzymałe podzespoły mechaniczne poz walają na długie okresy międzyobsługowe. Na przykład, tylna oś nie wymaga obsługi wcześniej niż po km. Rama W autokarze Volvo wyraźnie odczuwa się troskę o wysoką jakość, m.in. za z sprawą wytrzymałych i sztywnych ram podwozia i nadwozia, zapewniających niski poziom hałasu, drgań i wstrząsów, co ma bezpośredni wpływ na płynność i komfort jazdy. Obsługa techniczna Wysokiej wydajności sprzyjają długie okresy międzyobsługowe i łatwość obsługi technicznej. Ponadto, decydując się na kontrakt serwisowy, zyskujesz pełną kontrolę nad kosztami eksploatacji i gwarancję stosowania wyłącznie Oryginalnych Części Volvo, wymienianych przez specjalistów.

7 fakty liczby Przestrzeń pasażerska Przestronna, bezpieczna i komfortowa. Bogate wyposażenie, m.in. trzypunktowe pasy bezpieczeństwa i podwyższane siedziska dla dzieci. W wyposażeniu dodatkowym są dostępne fotele dla dzieci, skierowane do tyłu. Wnętrze o zharmonizowanej kolorystyce Zaprojektowane przez Volvo wnętrza o zharmonizowanej kolorystyce podsufitki, ścian, wykładzin, zasłon i foteli. Klimatyzacja W pełni automatyczny układ klimatyzacji z nagrzewnicami zamontowanymi na dachu, i odrębnym układem klimatyzacji dla stanowiska pracy kierowcy. Stanowisko kierowcy Przestronne, skutecznie wyciszone i ergonomiczne. Wygodnie rozmieszczone elementy sterujące i czytelne wskaźniki. Regulowana kierownica. Deska rozdzielcza z powierzchnią redukującą odblaski. Bogate wyposażenie standardowe, obejmujące m.in. elektronicznie sterowane szyby, osłony przeciwsłoneczne, elektrycznie podgrzewane siedzenia (Volvo 9700 Superior) oraz system nawigacji. W wyposażeniu dodatkowym jest dostępna kamera cofania. Masa całkowita pojazdu Autobus dwuosiowy: kg, Autobus trzyosiowy: kg. Wymiary Wysokość: 3,6, 3,8 m. Szerokość: 2,55 m. Długość: 12,3 m, 13,0 m, 13,8 m. Pojemność przestrzeni bagażowej: Autobus dwuosiowy: do 10,5 m³. Autobus trzyosiowy: do 12 m³. Silnik Volvo D13C, 420 KM (2100 Nm) lub 460 KM (2400 Nm). Spełniający normy Euro 5 i EEV. Skrzynia biegów Elektronicznie sterowana, 12-biegowa skrzynia biegów Volvo I-Shift. Tylna oś Oś Volvo z pojedynczą przekładnią główną; kilka przełożeń do wyboru. Zawieszenie Elektronicznie sterowane zawieszenie pneumatyczne z funkcją przyklęku. Niezależne zawieszenie przednie. Układ hamulcowy Elektronicznie sterowane hamulce tarczowe Volvo (EBS), z układem stabilizacji toru jazdy ESP (Electronic Stability Program), hamulec silnikowy VEB (Volvo Engine Brake). Kompaktowy zwalniacz Volvo dostępny w wyposażeniu dodatkowym. Drzwi Drzwi przednie i tylne otwierają się na zewnątrz i do tyłu. Wersje wyposażenia Premium i Superior Volvo 9700 jest dostępne w dwóch wersjach wyposażenia: Superior i Premium, z których każda pozwala na wybór opcji dotyczących m.in. układu napędowego, przestrzeni pasażerskiej, stanowiska kierowcy, systemów audiowizualnych, klimatyzacji. W celu uzyskania szczegółowych informacji o wersjach i wyposażeniu dodatkowym, skontaktuj się z przedstawicielem Volvo Buses. więcej informacji na

8 RSP Polish. Printed in Sweden. Pokazane lub wymienione w niniejszej broszurze wyposażenie może być wyposażeniem dodatkowym lub jednym z dodatkowych akcesoriów. Niektóre elementy wyposażenia mogą być niedostępne na rynku polskim. Rezerwujemy sobie prawo do zmiany parametrów technicznych naszych produktów bez uprzedniego powiadamiania.

volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast

volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast volvo 7900 hybrid O krok dalej W KIERUNKU czystszych miast większe korzyści, lepszy świat Postępujący rozwój miast na całym świecie powoduje, że coraz więcej ludzi jest zależnych od sprawnej komunikacji

Bardziej szczegółowo

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351

NOWE VOLVO FH IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012. www.transportpolski.pl MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO ISSN 1642-7351 IVECO STRALIS HI-WAY NEOPLAN JETLINER CARAVAN SALON 2012 www.transportpolski.pl ISSN 1642-7351 indeks 36939x Rok XIII NR 4 2012 cena 6,50 zł (w tym VAT 8%) MAGAZYN TRANSPORTU DROGOWEGO NOWE VOLVO FH Dla

Bardziej szczegółowo

Informacje. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności

Informacje. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności Informacje Stara Wieś, 15 kwietnia 2013 r. Scania oferuje inteligentne samochody ciężarowe o dużej ładowności Dzięki modułowemu systemowi produktów Scania, klienci mogą wybierać spośród milionów opcji

Bardziej szczegółowo

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton.

Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. Atego. Antos. Transport dystrybucyjny. 6,5 26 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla kierowców, przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI.

EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y D O S K O N A Ł Y W K A Ż D E J S Y T U A C J I EUROCARGO. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. N O W Y Eurocargo to prawdziwy symbol w swoim segmencie. Wciąż pozostaje wzorem niezawodności i elastyczności,

Bardziej szczegółowo

Vito. Furgon i Mixto.

Vito. Furgon i Mixto. Vito. Furgon i Mixto. Vito. Po prostu doskonały. Jeśli są Państwo zawsze gotowi do działania, konsekwentnie wykonują swą pracę, chętnie podejmują nowe wyzwania, to zasłużyli Państwo na zoptymalizowany

Bardziej szczegółowo

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY SEAT FOR BUSINESS SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY TECHNOLOGY TO ENJOY Jürgen Stackmann, Prezes, Komitet Wykonawczy SEAT S.A., Samochody SEAT charakteryzują się dużym zaawansowaniem technologicznym,

Bardziej szczegółowo

NOWE DUCATO PRZEWÓZ TOWARÓW. www.fiatprofessional.pl

NOWE DUCATO PRZEWÓZ TOWARÓW. www.fiatprofessional.pl CIAO FIAT to bezpłatny* program usług informacyjnych i pomocy Assistance marki Fiat Professional. Pomoc Assistance dostępna jest przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Od poniedziałku do soboty, w

Bardziej szczegółowo

Prawdziwy towarzysz 4x4.

Prawdziwy towarzysz 4x4. Zawsze do celu. Suzuki Jimny to sprawdzony przyjaciel, gotowy na każdą wyprawę i przygodę. Poznawaj z nim nowe horyzonty. Pokonaj wszystkie przeszkody i zdobądź szczyt. Uwaga: Aluminiowe obręcze kół oraz

Bardziej szczegółowo

Grand Vitara. 2 Prezentowany model: Grand Vitara 2.4 Premium (wersja 5-drzwiowa). 3

Grand Vitara. 2 Prezentowany model: Grand Vitara 2.4 Premium (wersja 5-drzwiowa). 3 Grand Vitara Klasyczny model Suzuki w nowym wydaniu. Jak zawsze wszechstronny i niezawodny, bezpieczny i komfortowy. Nic nie jest w stanie zatrzymać Grand Vitary, ani trudna droga, ani zła pogoda. Podróżuj

Bardziej szczegółowo

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. Nowa Dacia Duster Nowa Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest

Bardziej szczegółowo

Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton.

Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton. Actros. Transport dalekobieżny. 18 26 ton. Transport ciężki. Do 250 ton. RoadStars: Dołącz do nas to się opłaca. RoadStars. RoadStars to nowa interaktywna platforma komunikacyjna marki Mercedes-Benz dla

Bardziej szczegółowo

Nowa ANTARA NOWE MOŻLIWOŚCI.

Nowa ANTARA NOWE MOŻLIWOŚCI. Nowa ANTARA NOWE MOŻLIWOŚCI. 1 NOWE MOŻLIWOŚCI. Opel Antara daje kierowcy poczucie dużej niezależności. Zaawansowany napęd na wszystkie koła i mocne silniki pozwalają posmakować prawdziwej wolności. A

Bardziej szczegółowo

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON

85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 5600 85-130 KMMF MASSEY FERGUSON 02 www.masseyferguson.com Spis treści Strona 04 Skonstruowane przez nas, stworzone dla Was Strona 06 Duża moc i niezawodność od firmy Massey Ferguson Strona 10 Moc nowej

Bardziej szczegółowo

NOWE OBLICZE ASTRY. Nigdy dotąd rodzina modeli Astra nie była tak bardzo atrakcyjna.

NOWE OBLICZE ASTRY. Nigdy dotąd rodzina modeli Astra nie była tak bardzo atrakcyjna. NOWA ASTRA SEDAN 1 NOWE OBLICZE ASTRY. Nigdy dotąd rodzina modeli Astra nie była tak bardzo atrakcyjna. Nigdy też nie była tak dobrze wyposażona. Do modeli Hatchback, Sports Tourer oraz GTC z niezliczonymi

Bardziej szczegółowo

Dacia Duster, rzetelna i solidna.

Dacia Duster, rzetelna i solidna. Dacia Duster Dacia Duster, rzetelna i solidna. W świecie, w którym wartość postrzegana nie ma nic wspólnego z rzeczywistą wartością, gdzie to, co modne jednego dnia, następnego dnia już jest przestarzałe,

Bardziej szczegółowo

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję

Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Auris 2 Toyota Auris: wybór, który da Ci pełną satysfakcję Doświadcz nowoczesności, komfortu, przestrzeni i praktyczności. Odkryj możliwości systemu Toyota Optimal Drive, który zapewnia wspaniałą dynamikę

Bardziej szczegółowo

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive.

Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. Corolla Każda podróż zaczyna się z zaufaniem Rzucająca się w oczy stylistyka, ponadprzeciętna jakość i innowacyjna technologia Toyota Optimal Drive. To wszystko kluczowe elementy dające niezapomniane wrażenia

Bardziej szczegółowo

Koparko-ładowarka 432F

Koparko-ładowarka 432F Koparko-ładowarka 432F Silnik wysokoprężny Cat 3054C DIT* Znamionowa moc maksymalna (wg normy ISO 14395) przy 2200 obr./min 74,5 kw (101 KM) Znamionowa moc użyteczna (wg normy ISO 9249) przy 2200 obr./min

Bardziej szczegółowo

D 51EX/PX. Spycharka gąsienicowa D51EX/PX-22. MOC SILNIKA 99,0 kw / 133 KM @ 2.200 obr/min MASA EKSPLOATACYJNA D51EX-22: 12.710 kg D51PX-22: 13.

D 51EX/PX. Spycharka gąsienicowa D51EX/PX-22. MOC SILNIKA 99,0 kw / 133 KM @ 2.200 obr/min MASA EKSPLOATACYJNA D51EX-22: 12.710 kg D51PX-22: 13. D 51EX/PX Spycharka gąsienicowa D51EX/PX-22 MOC SILNIKA 99,0 kw / 133 KM @ 2.200 obr/min MASA EKSPLOATACYJNA D51EX-22: 12.710 kg D51PX-22: 13.100 kg Prezentacja Spycharki Komatsu D51EX/PX-22 są niezawodne,

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata.

Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Land Cruiser 150 Ponad 60 lat doświadczenia na drogach ponad 150 krajów całego świata. Od afrykańskich sawann i burz śnieżnych na Antarktydzie aż po dżungle Amazonii Land Cruiser odgrywał kluczową rolę

Bardziej szczegółowo

EUROCARGO EURO VI. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. Obsługa posprzedażna: innowacje w przeglądach Eurocargo Euro VI

EUROCARGO EURO VI. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. Obsługa posprzedażna: innowacje w przeglądach Eurocargo Euro VI EUROCARGO EURO VI. DOSKONAŁY W KAŻDEJ SYTUACJI. Historia sukcesu: lider od samego początku Wierność tradycji Nowe, jeszcze mocniejsze silniki Euro VI FPT Skrzynie biegów: nowe 12-stopniowe przekładnie

Bardziej szczegółowo

DOSKONAŁOŚĆ W NIEDOSKONAŁYM ŚWIECIE

DOSKONAŁOŚĆ W NIEDOSKONAŁYM ŚWIECIE NOWA HONDA Detale specyfikacji wyposażeniowej zawarte w tym katalogu nie odnoszą się do konkretnego produktu, który jest dostarczany lub sprzedawany przez firmę. Producent zastrzega sobie prawo do zmiany

Bardziej szczegółowo

N O W Y J E E P C H E R O K E E

N O W Y J E E P C H E R O K E E NOWY JEEP CHEROKEE STWORZONY Z PRAWDZIWEGO DNA MARKI JEEP. Zupełnie nowy Jeep Cherokee 2014 podnosi poprzeczkę, oferując doskonałe właściwości jezdne oraz prowadzenie, niskie zużycie paliwa, najlepszy

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO

AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH VOLVO VOLVO FM 3 6 Dbałość o szczegóły 7 16 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 17 23 Wnętrze Komfort Schowki 24 29 Komunikacja

Bardziej szczegółowo

Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia.

Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia. Taki jest Wyjątkowy charakter, niepowtarzalna linia. 2 3 Taki jest Doskonałe osiągi, sportowy styl. 4 5 Taki jest Jedyny w swoim rodzaju. Nadwozie Swifta emanuje pozytywną energią dając przedsmak dynamicznej

Bardziej szczegółowo

AKCESORIA VOLVO TRUCKS

AKCESORIA VOLVO TRUCKS Volvo Trucks. Driving Progress AKCESORIA VOLVO TRUCKS NOWA SERIA VOLVO FH I VOLVO FH16 Potraktuj to osobiście. 3 10 Dbałość o szczegóły 11 20 Elementy zewnętrzne Kabina Oświetlenie Koła Podwozie 21 30

Bardziej szczegółowo

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków).

Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 2 Stworzony z pasją (nie przez teoretyków). GT86 Model GT86 został stworzony przez zespół pasjonatów motoryzacji, którym przyświecał jeden cel: pozwolić kierowcy czerpać czystą radość z jazdy. Design

Bardziej szczegółowo

Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego.

Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Gama OPEL Combo Samochody użytkowe Opla. Lepsze wykorzystanie kapitału obrotowego. Serwis i wzornictwo Opla 4 Przestrzeń ładunkowa i dostęp do ładunku 8 Silniki i bezpieczeństwo 10 Zakup samochodu użytkowego

Bardziej szczegółowo