Perspektywa przyszłości pełna sukcesów

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Perspektywa przyszłości pełna sukcesów"

Transkrypt

1

2

3 Perspektywa przyszłości pełna sukcesów Przed wieloma przedsiębiorstwami, a szczególnie tymi z sektora transportu i logistyki, stoją dziś wielkie wyzwania. Koszty operacyjne gwałtownie rosną. Klienci wymagają coraz szerszego wachlarza usług. Przepisy prawne są surowe, a konkurencja - duża. Dlatego też aktywnie działające przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na korzystanie z profesjonalnych rozwiązań z zakresu obsługi floty pojazdów do zarządzania parkiem pojazdów, kierowcami i usługami transportowymi. Takie właśnie profesjonalne rozwiązania wyróżniają nas na rynku! Dzięki wieloletniej obecności w Państwa sektorze, jak nikt inny rozumiemy wyzwania, przed którymi stają Państwo na co dzień. Dział badań i rozwoju firmy Transics, największy w sektorze telematycznym, trzyma rękę na pulsie i na podstawie najbardziej innowacyjnych technologii projektuje funkcjonalne rozwiązania, doskonale wspierające Państwa w codziennym poszukiwaniu wydajności operacyjnej.

4 Elastyczna i szybka integracja z firmowym środowiskiem back-office Dzięki ścisłej współpracy z wyspecjalizowanymi partnerami spoza branży (operatorami sieci telekomunikacyjnych, firmami produkującymi oprogramowanie itp.) jesteśmy w stanie zaoferować kompletne rozwiązania dla komputerów pokładowych i związane z nimi oprogramowanie, komunikację mobilną oraz usługi IT. Nasz cel to zrozumienie potrzeb wszystkich zainteresowanych stron, to jest planistów, kierowców, menedżerów, a także Państwa klientów i nieustanne oferowanie im doskonale dopasowanych rozwiązań. Transics jest europejskim liderem wysokiej jakości rozwiązań do zarządzania flotą pojazdów. Nasze rozwiązania wykorzystywane są przez wiele małych i dużych firm transportowych i logistycznych w całej Europie stwarzając perspektywę sukcesu w przyszłości.

5

6

7 Jasne spojrzenie na Państwa działalność Transics oferuje innowacyjne produkty i usługi, które pomagają firmom transportowym usprawnić ich działanie. Stosując nasze rozwiązania uzyskują Państwo jasne spojrzenie na swoją działalność, co pomoże Państwu proaktywnie zdefiniować możliwości optymalizacji: efektywniejsze planowanie, bardziej przejrzystą strukturę wydatków, wyższe marże itd. Należy pamiętać, że optymalizacja nie kończy się na Państwa przedsiębiorstwie. Dlatego też Transics całkowicie angażuje się w stałą i przejrzystą współpracę ze zleceniodawcami i podwykonawcami: dzięki otwartości naszych platform oferujemy wszystkim zainteresowanym stronom - kierowcom, planistom i innym partnerom - wiele możliwości optymalnego dopasowania swej pracy do potrzeb pozostałych osób.

8 Profesjonalne rozwiązanie do kompleksowego zarządzania flotą pojazdów TX-CONNECT: innowacyjna platforma back-office Dzięki TX-CONNECT - internetowej platformie back-office - kierowcy, planiści, menedżerowie, a także podwykonawcy i klienci mogą bez przeszkód komunikować się ze sobą, uzyskując łatwy dostęp do potrzebnych informacji w czasie rzeczywistym. Mogą nadzorować czas jazdy i odpoczynku kierowców, kontrolować ich styl jazdy oraz śledzić pozycje wielu pojazdów jednocześnie. Rezultatem jest optymalne i bardziej rentowne zarządzanie taborem - osiągalne dzięki pojedynczej aplikacji, którą można łatwo zintegrować z już istniejącym oprogramowaniem do zarządzania transportem. Unikanie kar i mandatów dzięki zintegrowanemu systemowi przetwarzania danych z tachografów cyfrowych Firmy transportowe korzystające z komputerów pokładowych TX-MAX mogą rozszerzyć oprogramowanie TX-CONNECT o moduł TX-SOCIAL, który zapewnia odczyt w czasie rzeczywistym i archiwizację danych z tachografów cyfrowych (kart kierowcy i pamięci masowych). Dzięki temu rozwiązaniu firmy mogą bardziej efektywnie kontrolować czas jazdy i odpoczynku kierowców i unikać w ten sposób kar i mandatów nakładanych przez służby kontrolne za naruszanie przepisów dotyczących czasu pracy.

9 Inteligentny drugi pilot Komputery pokładowe TX-MAX i Quattro Plus stanowią idealne wsparcie kierowcy, pełniąc funkcję drugiego pilota. Najnowsza technologia i rozszerzony zestaw funkcji gwarantują efektywne wsparcie codziennej pracy kierowców i planistów: Nawigacja dostosowana do potrzeb kierowców samochodów ciężarowych: omijanie centrów miast, minimalizacja liczby nadłożonych kilometrów Komunikacja GPRS: optymalna dostępność na terenie całej Europy przy stałych kosztach miesięcznych Przetwarzanie danych z tachografów cyfrowych: udostępnienie kierowcom i planistom informacji w czasie rzeczywistym o pozostałym czasie jazdy i odpoczynku Pokładowy skaner dokumentów: szybsze fakturowanie i błyskawiczny dostęp do dokumentów transportowych Monitoring temperatury: dzięki niezależnym czujnikom temperatury lub interfejsowi obsługującemu rejestratory temperatury możliwy jest transport żywności i towarów wymagających stałej kontroli temperatury TX-SMART: mobilne i szybkie włączanie podwykonawców do łańcucha dostaw Nowa aplikacja internetowej TX-SMART zapewnia dyspozytorom komunikację z podwykonawcami, których pojazdy nie są wyposażone w komputer pokładowy Transics. Wystarczy, że kierowcy posiadają telefon komórkowy typu smartphone (np. Blackberry lub iphone) z dostępem do przeglądarki internetowej i GPS. Za jego pomocą można w czasie rzeczywistym wymieniać informacje tekstowe, przesyłać zlecenia i dyspozycje, śledzić pozycję pojazdu i status realizacji zadań.

10

11 TX-ECO: telematyka na rzecz ekonomicznego i ekologicznego stylu jazdy TX-ECO to nowe rozwiązanie służące do monitorowania i doskonalenia stylu jazdy kierowców, dzięki któremu można obniżyć koszty zużycia paliwa, zmniejszyć emisję CO 2 i zwiększyć bezpieczeństwo na drodze. Przy współpracy z instytutem szkolenia kierowców (Key Driving Competences) fi rma Transics opracowała nowatorski program indywidualnych szkoleń i coachingu, dzięki któremu możliwe jest uzyskanie stałej i długotrwałej zmiany zachowań kierowców. Pomiar Codzienna informacja zwrotna dla kierowcy Stała kontrola Szkolenie Raporty o trendach Efektem jest spadek średniego zużycia paliwa co najmniej o 7% (co oznacza średnią oszczędność rzędu 250 /miesiąc/pojazd).

12 Jedno wyjątkowe rozwiązanie - niezliczone korzyści Zwiększanie efektywności operacyjnej Państwa firmy Dzięki Transics wszystkie ogniwa łańcucha wartości w firmie znakomicie ze sobą współgrają. Kierowcy szybko komunikują się z bazą, a potencjalni zleceniodawcy czy podwykonawcy zyskują przegląd całości przedsięwzięcia logistycznego. Zmniejszanie wydatków W czasie rzeczywistym zyskują Państwo wgląd w czasy oczekiwania, pozycję i działanie, włączając w to dane tachografu oraz w styl jazdy Państwa kierowców. Bezpośrednim tego rezultatem są dokładniej wypłacane wynagrodzenia, zmaksymalizowane użycie floty i ograniczenie liczby straconych kilometrów. Dzięki ryczałtowej opłacie telekomunikacyjnej obowiązującej na terenie Europy ( flat fee ) oszczędzają Państwo ponadto na kosztach komunikacji. Większe zadowolenie klientów Transics zapewnia Państwu narzędzia umożliwiające lepsze wywiązywanie się z umów zawartych z klientami: dostarczanie w czasie rzeczywistym elektronicznych potwierdzeń dostawy, przeglądu statusu i śledzenia czasów dostaw, raportów i analiz rezultatów w stosunku do założonych usług.

13 Przestrzeganie przepisów i zapewnianie bezpieczeństwa Transics pomaga Państwu i Państwa kierowcom przestrzegać przepisów prawa: komputer pokładowy przesyła w czasie rzeczywistym informacje z tachografu. W ten sposób zarówno planista, jak i kierowca są informowani o czasach jazdy i odpoczynku. Dzięki systemowi TX-ON BOARD GEOFENCING, w który wyposażony jest komputer pokładowy, kierowcy podczas wjazdu na miejsce załadunku bądź rozładunku, informowani są o szczególnych przepisach, których należy przestrzegać na danym terenie. Motywowanie personelu Transics zmniejsza związany z administracją nakład pracy i zwiększa zadowolenie pracowników dzięki przyjaznym dla użytkowników rozwiązaniom: obsłudze w języku używanym przez kierowcę i planistę, personalizacji zgodnie z potrzebami poszczególnych osób, takimi jak oprogramowanie listy płac, zarządzanie transportem czy planowanie. Oszczędzanie paliwa i ochrona środowiska Komputer pokładowy bezbłędnie rejestruje zużycie paliwa i styl jazdy kierowcy. Oprogramowanie Transics przygotowuje na tej podstawie przejrzyste analizy, które pozwalają Państwu dopasować plany, oszczędzić paliwo, a także zmniejszyć emisję CO 2.

14

15 Wyzwania stają się nowymi możliwościami Transics zna wyzwania, z jakimi muszą się Państwo zmierzyć na co dzień. Są one punktem wyjścia dla naszych rozwiązań. Oferowane przez nas wysokiej jakości rozwiązania zarządzania flotą pojazdów obejmują szeroki wachlarz zaawansowanych funkcji, które znacznie upraszczają pracę Państwa i wszystkich zaangażowanych stron. Dzięki temu mogą się Państwo skoncentrować na tym, co jest naprawdę ważne. Moi kierowcy są w siódmym niebie: komputer pokładowy TX-MAX jest przyjazny dla użytkowników, obsługuje się go niemal intuicyjnie i można na nim absolutnie polegać. To technologia z najwyższej półki. Krzysztof Dakowicz, Dyrektor Logistyki, Adampol, Polska (280 samochody ciężarowe) To podstawa, by widzieć i wiedzieć, gdzie znajdują się nasze pojazdy i czy są gotowe do załadunku lub rozładunku. Dzięki TX-CONNECT możemy uzyskać informację na obojętnie jaki temat, kiedy tylko tego zapragniemy. Gustavo Chaos, kierownik systemu, Setram, Hiszpania (300 samochodów ciężarowych) Dawniej kładliśmy silny nacisk jedynie na czynności związane z transportem i logistyką; dziś stwierdzamy jednak, że dodatkowo świadczone usługi stają się coraz ważniejsze. Dzięki Transics klienci końcowi mogą uzyskać wszystkie niezbędne informacje dotyczące przebiegu transportu swoich towarów przez Internet. Ivo Marechal, Dyrektor generalny, Groep H. Essers, Belgia (1.000 samochodów ciężarowych) Dzięki rozwiązaniu Transics byliśmy w stanie uwzględnić w naszych planach dane dotyczące zużycia paliwa i użyć ich, by dopasować styl jazdy kierowcy w celu zmniejszenia zużycia paliwa. Wolter Jr Koops, dyrektor generalny, Wolter Koops, Holandia (400 samochodów ciężarowych)

16 Transics International NV, powstała w roku 1991, produkuje i wprowadza na rynek wysokiej jakości rozwiązania do zarządzania flotą pojazdów dla sektorów transportu i logistyki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wysiłkom zespołu Badań i Rozwoju oraz intensywnej koncentracji na potrzebach klientów, Transics zasługuje na miano lidera na europejskim rynku w swoim sektorze. Poza siedziba główną firmy w Ieper (Belgia), Transics działa aktywnie w całej Europie. Od czerwca 2007 r. spółka notowana jest na giełdzie (Euronext Brussels). Więcej informacji o firmie i oferowanych przez nią rozwiązaniach i usługach można uzyskać na stronie: TRANSICS Ter Waarde Ieper - Belgia Tel +32 (0) Faks +32 (0)

Elektroniczne cięcie kosztów

Elektroniczne cięcie kosztów Mimo braków finansowych, przewoźnicy coraz chętniej informatyzują swoje firmy Elektroniczne cięcie kosztów W krajach Beneluksu ponad 90 proc. firm transportowych z flotą powyżej 100 pojazdów jest wyposażonych

Bardziej szczegółowo

Scania Fleet Management to kompleksowe. Inwestycja, która szybko się zwróci

Scania Fleet Management to kompleksowe. Inwestycja, która szybko się zwróci Komentarz Ilony Kąckiej, specjalisty ds. systemów zarządzania flotą Scania Polska S.A. na temat Scania Fleet Management. W ciągu ostatnich lat na polskim rynku dostrzec można rosnące zainteresowanie telematyką.

Bardziej szczegółowo

Monitoring w działaniach logistycznych na przykładzie transportu Monitoring in logistic activities as an example of transport

Monitoring w działaniach logistycznych na przykładzie transportu Monitoring in logistic activities as an example of transport Zeszyty Naukowe UNIWERSYTETU PRZYRODNICZO-HUMANISTYCZNEGO w SIEDLCACH Nr 101 Seria: Administracja i Zarządzanie 2014 dr hab. inż. Przemysław Simiński, prof. UPH Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Dodatek promocyjny

RAPORT. Dodatek promocyjny RAPORT Dodatek promocyjny Dodatek promocyjny RAPORT PARTNER RAPORTU: Wspomagane zarządzanie Systemy ERP ułatwiają pracę zarządom i menedżerom liniowym, pośrednio obniżając koszty działalności przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

A Daimler company. Zarządzanie czasem FleetBoard pełna przejrzystość czasu pracy kierowcy.

A Daimler company. Zarządzanie czasem FleetBoard pełna przejrzystość czasu pracy kierowcy. A Daimler company Zarządzanie czasem FleetBoard pełna przejrzystość czasu pracy kierowcy. Satelita GPS Lokalizacja GPS Większa oszczędność i przejrzystość działania w Twojej firmie. Firma Inwestycja w

Bardziej szczegółowo

4STRona. 13 STRona. 6STRona. atutem. e-commerce. Nowy wymiar logistyki produktów. Ludzie. Co nakręca. spożywczych. są naszym największym

4STRona. 13 STRona. 6STRona. atutem. e-commerce. Nowy wymiar logistyki produktów. Ludzie. Co nakręca. spożywczych. są naszym największym www.raben-group.com www.freshlogistics.com.pl Czasopismo dla Klientów Raben Group Grudzień 2013 4STRona Ludzie są naszym największym atutem 6STRona Nowy wymiar logistyki produktów spożywczych 13 STRona

Bardziej szczegółowo

Bezstratne planowanie

Bezstratne planowanie INNOWACJE ZARZĄDZANIE WIEDZA Rynek rozwiązań do planowania frachtów i eliminowania pustych przebiegów w ostatnich latach dynamicznie się rozwinął Michał Klecha Bezstratne planowanie W czasach, gdy marże

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP

Szanowni Państwo, Zbigniew Rymarczyk. Wiceprezes Comarch S.A. Dyrektor Sektora ERP Comarch ALTUM to pierwsza inteligentna platforma ERP, dedykowana do kompleksowego wsparcia wszystkich kluczowych procesów biznesowych w średnich i dużych firmach handlowych, usługowych oraz sieciach handlowych.

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie łańcuchem dostaw Dokument oficjalny Niniejszy dokument opisuje sposób, w jaki aplikacja Microsoft Dynamics NAV 2009 może poprawić przejrzystość łańcucha dostaw,

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Czasem FleetBoard Pełna przejrzystość od pierwszego kilometra optymalne planowanie eksploatacji.

Zarządzanie Czasem FleetBoard Pełna przejrzystość od pierwszego kilometra optymalne planowanie eksploatacji. A Daimler company Pełna przejrzystość od pierwszego kilometra optymalne planowanie eksploatacji. 2014 Driver and logistics management Daimler FleetBoard 1 To się opłaca. Ekonomicznie, wydajnie i przejrzyście

Bardziej szczegółowo

NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej

NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej NOwE TEChNOlOgiE W BraNŻy logistyczno-spedycyjnej OpraCOwał: Dr PawEł ROMaNOw WY ŻsZa SzkOła logistyki W POzNaNiu WARsZAWA 2013 ABstraKt Wopracowaniu zaprezentowano systematyzację kluczowych technologii

Bardziej szczegółowo

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki 14 FLOTA LIDERZY 2014 Liderzy Floty 2014 Statystyki firm członkowskich PZWLP po czwartym kwartale 2014 r. FSL Pełny wynajem długoterminowy Lp. Firma Liczba pojazdów 1 LeasePlan FM 20 808 2 Arval Polska

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

biznes Logistyka branży FMCG Kosztowne błędy przy kontroli czasu pracy kierowców

biznes Logistyka branży FMCG Kosztowne błędy przy kontroli czasu pracy kierowców kwiecień 4/2013 (35) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka branży FMCG Transport drogowy narodowa specjalność

Bardziej szczegółowo

Informacja o firmie Unisys

Informacja o firmie Unisys Informacja o firmie Unisys Unisys jest firmą o globalnym zasięgu oferującą usługi profesjonalne i rozwiązania informatyczne. Nasi pracownicy łączą fachową wiedzę z precyzyjnym myśleniem i konsekwentnym

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD OUTSOURCINGOWY 26 MISTRZOWIE 52 OSZCZĘDNOŚCI MILE. OGIEŃ z WODĄ (2012) Outsourcing w sektorze publicznym

PRZEGLĄD OUTSOURCINGOWY 26 MISTRZOWIE 52 OSZCZĘDNOŚCI MILE. OGIEŃ z WODĄ (2012) Outsourcing w sektorze publicznym Numer 03 (2012) monitoring należności: jak zjeść ciastko i mieć ciastko Raport: Outsourcing w Polsce 2011-2012 NAJNOWSZE ARTYKUŁY, POGLĄDY I OPINIE DOTYCZĄCE OUTSOURCINGU ISBN 978-83-931740-2-7 NUMER 3

Bardziej szczegółowo

PROJEKTOWANIE LOGISTYCZNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH

PROJEKTOWANIE LOGISTYCZNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Anna Sołtysik-Piorunkiewicz PROJEKTOWANIE LOGISTYCZNYCH SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH Wprowadzenie Współcześnie realizowana logistyka opiera się na technologiach informatycznych i bez nich byłaby niewydolna.

Bardziej szczegółowo

BROSZURA TEMATYCZNA. Sprzęt i wyposażenie medyczne

BROSZURA TEMATYCZNA. Sprzęt i wyposażenie medyczne BROSZURA TEMATYCZNA Sprzęt i wyposażenie medyczne Production and design: Global Sales and Marketing department IBS, ASW and IBS VIRTUAL ENTERPRISE are registered trademarks of IBS AB, in the European Union

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka. Logistyka branży farmaceutycznej. Co przyniesie rok 2013 w transporcie i logistyce?

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka. Logistyka branży farmaceutycznej. Co przyniesie rok 2013 w transporcie i logistyce? styczeń 1/2013 (32) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka branży farmaceutycznej Czy warto jeździć na magnesie?

Bardziej szczegółowo

Outsourcing w zarządzaniu flotą samochodową

Outsourcing w zarządzaniu flotą samochodową 24 FLOTA Outsourcing w zarządzaniu flotą samochodową Niemal każda prężnie rozwijająca się firma potrzebuje samochodów dla swoich pracowników, aby mogli oni realizować wyznaczone im cele. Istnieje wiele

Bardziej szczegółowo

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka

Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka KWIECIEŃ 4/2014 (46) biznes Miesięcznik profesjonalistów branży transport-spedycja-logistyka Cena 9,90 zł (5% VAT) ISSN 2081 5255 Temat numeru: Logistyka i transport branży FMCG Powierzchnie magazynowe

Bardziej szczegółowo

Wpływ. s. 24 s. 30. w obiektach logistyki. Metodyka wdrożeń TMS s. 42. logistycznych na markę. od 2013 r. przedstawicielem marek: Logistyka

Wpływ. s. 24 s. 30. w obiektach logistyki. Metodyka wdrożeń TMS s. 42. logistycznych na markę. od 2013 r. przedstawicielem marek: Logistyka Energooszczędność Wpływ w obiektach logistyki logistycznych na markę s. 24 s. 30 Metodyka wdrożeń TMS s. 42 Logistyka dopasowania s. 54 REKLAMA nr 2 [32] kwiecień maj 2013 cena 20,00 zł (w tym 5% VAT)

Bardziej szczegółowo

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm

Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Biała księga Najlepsze zasady ochrony danych i ciągłości biznesowej w mobilnym świecie Przewodnik dla małych i średnich firm Autorzy: Colm Keegan, starszy analityk; Dan Conde, analityk; Leah Matuson, analityk

Bardziej szczegółowo

DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE

DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE DYNAMICZNA OPTYMALIZACJA PLANOWANIA PRACY SERWISANTÓW W TERENIE 3 WITAMY W ŚWIECIE CIĄGŁEJ OPTYMALIZACJI Opracowujemy unikatowe produkty

Bardziej szczegółowo

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży

- Nowoczesna platforma wsparcia sprzedaży Opierając się na kilkunastoletnim doświadczeniu w branży SFA stworzyliśmy system na miarę nowej ery ery post PC, w której mobilność jest codziennością, zaś smartfony oraz tablety stanowią sprzęty powszechnego

Bardziej szczegółowo

Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna

Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Dojrzałość rynku elektronicznego biznesu typu B2B w Polsce na przykładzie doświadczeń we wdrażaniu działania 8.2 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka 2007-2013 Wstęp Głównym celem przedstawionej

Bardziej szczegółowo