OFERTA Wszystkie prawa zastrzeżone

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "OFERTA. 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone"

Transkrypt

1 OFERTA 2014 Wszystkie prawa zastrzeżone

2 Piotr Tymochowicz Socjotechnik, doradca medialny, specjalista ds. komunikacji i marketingu politycznego, kreator wizerunku, konsultant w zakresie prowadzenia negocjacji, autor i propagator Teorii Wywierania Wpływu. Fizyk z wykształcenia i wieloletni, wytrawny badacz nauk społecznych. Doradca stojący za sukcesem medialnym najpopularniejszych polityków w Polsce. Kreator takich postaci jak: Stanisław Tymiński, Andrzej Lepper, Prezydent Urkainy Wiktor Juszczenko, Prezydent Lwowa: Andrij Sadowyj, Bokser i prezydent Kijowa Witali Kliczko, Janusz Palikot, Leszek Miller i wielu innych polityków, jak również ludzi biznesu, którzy dzięki niemu osiągali i osiągają spektakularne sukcesy w Polsce i za granicą. Współautor i jeden z głównych strategów Pomarańczowej Rewolucji na Ukrainie. Piotr Tymochowicz działa na rynku szkoleń od 1988 r. Jest twórcą i autorem metod o wspólnej nazwie Timoore Systems Jako autor i propagator metod Wywierania Wpływu jest trenerem prowadzącym najbardziej zaawansowane zajęcia. Natomiast w szkoleniach realizowanych z większą grupą uczestników Piotrowi Tymochowiczowi towarzyszy grupa licencjonowanych trenerów asystentów, wyspecjalizowanych w aktualnie realizowanej tematyce szkoleniowej. Piotr Tymochowicz nie angażuje do swoich zespołów wykładowców akademickich. Buduje własną kadrę wysokiej klasy specjalistów, prowadzących zajęcia na zasadach wyłączności w oparciu o swoje autorskie koncepcje.

3 Szkolenia Propozycja tematów szkoleń dla Liderów Wizerunkowy Trening Charyzmy Zamiast dość jałowych rozważań czy charyzma jest darem, czy umiejętnością nabytą, czy można się jej proceduralnie nauczyć proponuję konkretny trening charyzmatyczny który doświadczalnie udowodni, że każdy człowiek może być postrzegany jako charyzmatyk w różnym stopniu, w zależności od potrzeb. Może nie wszyscy mają potrzebę, aby wykreować się na absolutnie charyzmatycznego lidera, ale Absolutnie Wszyscy potrzebują wybranych technik charyzmatycznych, by umieć budzić pozytywne emocje, by skutecznie przekonywać innych. Sztuka prezentacji jako sposób budowania wizerunku Czas profesjonalnych prezentacji jako sztuki dla sztuki dawno już się skończył. Teraz wygrywać będą ci, którzy płaszczyznę prezentacji nauczą się traktować jako pretekst komunikacyjny do tego, by skutecznie przekonać ludzi do konkretnych rzeczy. Stąd nowy termin: Prezentacje Sprawcze jako następny po profesjonalizmie krok w kierunku skutecznego wywierania wpływu. Kierowanie i Zarządzanie Zespołem jako strategia wizerunkowa Program ten łączy ze sobą najskuteczniejsze strategie zarządzania zespołem w warunkach prosperity jak i w warunkach kryzysowych z efektywnym budowaniem odpowiedniego imag u Lidera, Prezesa lub Przewodniczącego zespołu czy też całego Zarządu. Wizerunkowe Szkolenie Liderów Często wiedza merytoryczna nie idzie w parze z umiejętnościami, charakterystycznymi z osobowością Lidera. To może być przyczyną załamania się najlepszych systemów zarządzania. Program Szkolenia Liderów zabezpiecza przed takim przypadkiem. Najistotniejszą obserwacją jest jednak to, że zarówno zbudować jak i potem utrzymać przekonujący wizerunek Lidera jest o wiele łatwiej niż ludzie zwykli uważać. Język ciała i komunikacja niewerbalna w ujęciu wizerunkowym O języku, mowie ciała napisano i powiedziano już bardzo wiele, z wyjątkiem rzeczy najważniejszych: Jak opanować sztukę posługiwania się ciałem, by być w pełni naturalnym, a przez to wiarygodnym. Jak świadomie kierować emocjami innych ludzi, za pomocą konkretnych stylów gestykulacji. Jak najskuteczniej budować swój wizerunek kreując konkretne nawyki gestykulacyjne. I tego właśnie dotyczy ten program.

4 Szkolenia Propozycja tematów szkoleń dla rzeczników prasowych i Działu PR Pakiet Szkoleń w Kryzysowych oraz Pseudokryzysowych Sytuacjach Kryzys jest pejoratywnym słowem kluczem mającym uzasadniać zmiany w budżecie w strukturze zatrudniania ludzi. Bywa pewnym rodzajem blefu rynkowego, którego skutkiem może być swoisty trend kryzysowy, prowokujący ludzi do zmiany stylu bycia, do oszczędzania lub inwestowania. Kryzys bywa też mierzalną krótkotrwałą lub długotrwałą rzeczywistą katastrofą danego obszaru rynku. Jakkolwiek rozumiany Kryzys jest pojęciem komplementarnym, czyli łączy ze sobą w jedną spójną całość dwa pozornie wykluczające się kierunki myślenia jak i rozumienia rynku. Z jednej strony bywa tragiczny w skutkach dla jednostek jak i koncernów, z drugiej jednak bywa zbawienny, twórczy, wręcz oczyszczający. Kryzys może być Nową Szansą na Sukces, na Rozwój, na Nowy Wizerunek i Nowe Umiejętności. Konflikt oraz Kryzys jako Proces Twórczy i Droga do Sukcesu Najnowszym trendem ostatnich lat w Stanach Zjednoczonych jest przedstawianie Konfliktu jako twórczego procesu, który może być traktowany jako okazja do poznania innych ludzi ich zapatrywań jak i przedstawienia swoich racji czy wręcz własnej prezentacji. Konflikt nie musi być pojęciem a priori kojarzymy pejoratywnie, wręcz przeciwnie. Konflikt może być bardzo pożądanym zjawiskiem w firmach czy jakichkolwiek grupach ludzi, którzy kontaktują się wzajemnie i którzy tworzą między sobą całą gamę relacji. Szkolenia mówią nie tylko o konflikcie jako procesie twórczym ale również o tym czym jest konflikt kontrolowany, jak go wywołać i co najważniejsze jak sterować, czyli jak zarządzać konfliktem.

5 Dział PR O Public Relations wiemy wszystko. Za naszą skutecznością stoi 30 lat doświadczenia Piotra Tymochowicza. Potrafimy stworzyć system komunikacji pomiędzy dowolną jednostką, organizacją a otoczeniem zewnętrznym i wewnętrznym. Nasze działania prowadzą do jasnej i czytelnej komunikacji budującej i podnoszącej wiarygodność. W ramach działań PR proponujemy: 1. Planowanie kampanii PR Piotr Tymochowicz jest ekspertem w zmienianiu przegranych w zwycięzców. Nie uznajemy schematów. Do każdego celu i dla każdego Klienta dobieramy indywidualną strategię, zawsze poprzedzoną wnikliwymi badaniami. Dzięki temu nasze kampanie oznaczają jedno: sukces naszych Klientów. 2. Komunikację wewnętrzną Do perfekcji opanowaliśmy mechanizmy wpływające na relacje międzyludzkie. Wiemy co zrobić, aby Państwa pracownicy myśleli o swojej Firmie jak o pozytywnej części swojego życia, byli jej najlepszymi ambasadorami. Wiemy, jak usprawnić komunikację między komórkami każdej instytucji, wprowadzając jasny i czytelny schemat komunikacji. Pracownicy Państwa Organizacji przestaną marnować czas na zrozumienie niejasnych instrukcji, będą mogli skupić się na pracy. O wiele bardziej wydajnie, niż to czynili do tej pory. 3. Audyt Komunikacyjny Nowatorskie techniki Piotra Tymochowicza zawsze prowadzą do pozytywnych przemian. Jakiekolwiek niepowodzenie nie oznacza, że Państwa projekt nie ma potencjału. Jeśli coś poszło nie tak, to najprawdopodobniej potrzebują Państwo nowej strategii. Jesteśmy po to, by odpowiedzieć na pytanie - co poszło nie tak i co zrobić, by to naprawić. 4. Media Relations Odpowiednia komunikacja z mediami do podstawa sukcesu. Nie od dziś wiadomo, że jeden artykuł ilustrowany zdjęciami jest wart więcej niż kosztowne reklamy na stronach gazet. Potrafimy zadbać o media i przeszkolić Państwa zespół i Zarząd do kontaktów z nimi. Posiadamy sposoby i umiejętności wykreowania mistrzów wystąpień publicznych i komunikacji międzyludzkiej.

6 Dział PR 5. Identyfikacja wizualna firmy, produktu Większość osób nie uświadamia sobie, jak wiele ma zalet. Nie zdają sobie sprawy, jak unikatowy jest produkt, który sprzedają. Ale czy inni o tym wiedzą? Aby pokazać to, co najlepsze potrzebny jest system identyfikacji wizualizacyjnej. Pokażemy wszystkim to co w Państwa Firmie lub w osobie Lidera jest najlepsze. Wyróżnimy go z tłumu lub wyeksponujemy jego ukryte walory. To podwyższy sprzedaż lub poprawi reputację Lidera. 6. Organizacja Eventów Ludzie kochają zabawę. To przez jej pozytywne emocje pozytywnie oceniają marki i ludzi. Dla nas zaproszenie na Państwa event hollywódzkich gwiazd to kwestia jednego telefonu. O naszych wydarzeniach mówi się jeszcze długo po ich zakończeniu. 7. Zarządzanie Kryzysowe Dla wielu kryzys jest początkiem końca, dla nas jest świetną okazją do promocji. Wiemy jak wyciszać negatywne emocje, a na bazie zainteresowania budować pozytywną reputację. Jeśli Państwa Firma jest w sytuacji kryzysowej, nie powinna wydawać milionów na prawników. Nie powinna starać się walczyć z mediami. Proszę zwrócić się do nas o pomoc. Zbadamy sytuację wyjściową i przygotujemy kompleksowy plan przekształcenia Państwa porażki w sukces. Kryzys bywa też mierzalną krótkotrwałą lub długotrwałą rzeczywistą katastrofą danego obszaru rynku. Jakkolwiek rozumiany Kryzys jest pojęciem komplementarnym, czyli łączy ze sobą w jedną spójną całość dwa pozornie wykluczające się kierunki myślenia jak i rozumienia rynku. Z jednej strony bywa tragiczny w skutkach dla jednostek jak i koncernów, z drugiej jednak bywa zbawienny, twórczy, wręcz oczyszczający. Kryzys jako zjawisko gospodarczo-społeczne rzadziej albo wcale, nie jest w mediach przedstawiany jako szansa, jako proces twórczy dla wielu firm jak i osób, tymczasem największe fortuny, najbardziej spektakularne sukcesy miały miejsce często właśnie w kryzysowych sytuacjach. Kryzys rynkowy może wyłonić najlepsze i najbardziej twórcze firmy, szczególnie takie, które postanowią wykorzystać ten czas na zmianę nie tylko wizerunku, sposobu działania na rynku, ale również takie firmy, które postawią na rozwój osobisty pracowników, menadżerów, zarządów, szczególnie w zakresie nowych form komunikowania się, budowania relacji oraz wykształcenia nowych umiejętności miękkich.

7 Realizacje Do niedawna przepis na skuteczność był pilnie strzeżoną tajemnicą Piotra Tymochowicza. Dziś jest w zasięgu Państwa ręki. Jeśli zechcą Państwo rozpocząć podróż na szczyt potrzebne stanie się doświadczenie, wiedza i geniusza człowieka, który o kreacji wie wszystko. Potrzebny będzie zespołu, który w tym celu został stworzony. Potrzebny będzie system, w skład którego wchodzą działy: Analiz i Badania Rynku Zdobędziemy wszelkie potrzebne informacje o Państwa konkurencji. Zbudujemy strategię i zastosujemy odpowiednie środki - będziemy przygotowani na każdą ewentualność. Nasi psycholodzy społeczni wraz z zespołami opracują najlepsze scenariusze działań podprogowych, które zapewnią Państwu sukces. Wykorzystamy ankiety, badania i analizy. Wszystko to, by zapewnić zwycięstwo. Marketingu szeptanego Będziemy obecni na forach internetowych, w mediach społecznościowych, portalach lokalnych i branżowych. Wszystko po to, aby skutecznie zbudować Państwa wiarygodność i efektywnie zarządzać wizerunkiem Państwa Firmy i jej Liderów. Każdą negatywną informację zamienimy w pozytywną. Państwa sukces stanie się jeszcze bardziej spektakularny. Eventowy Ludzie powinni to zapamiętać. Zbudowanie szerokiego grona odbiorców - Państwa potencjalnych klientów lub wyborców wymaga eventów, które przenikną do kultury masowej. Bogactwo formy, którym dysponujemy jest nieskończone. Zaplanujemy konferencje prasowe, happeningi lub imprezy masowe. Jedyną granicą w drodze po skuteczność i efektywność stanowi budżet. Fotografii i obrazu Jedno zdjęcie mówi więcej niż tysiąc słów. Jeden krótki film mówi więcej niż tysiąc zdjęć. Wiemy jak mistrzowsko zarządzać obrazem i jak poprzez emocje z niego płynące budować Państwa najlepszy wizerunek. Do Państwa usług oddajemy aktorów, fotografów i najlepszych grafików na polskim rynku.

8 Realizacje Prasy regionalnej Żyjemy w czasach globalizacji. Jesteśmy zalewani tonami informacji. Społeczeństwo chce znać prawdę, dlatego najbardziej ufa informacjom, które pochodzą z ich własnego podwórka. Jeśli chcą Państwo zdobyć zaufanie klientów, trzeba znaleźć się w lokalnych mediach. Wiemy jak to zrobić. Aktorski Teatr jest wszystkim. Jest oknem, w którym można przedstawić widzom własną firmę lub siebie. Tworzymy scenariusze, współpracujemy z najlepszymi reżyserami i aktorami, wystawiamy spektakle. Wyszukujemy talenty, uczymy emisji głosu, odpowiedniego akcentowania, zarówno biznesmenów jak i osoby publiczne. Kariery Nieważne kim naprawdę się jest. Ważne jak jest się postrzeganym przez otoczenie. Cele stawiane sobie wymagają unikalności i niepowtarzalnego stylu. Nasze umiejętności kreacji pomagają osobom stać się marką samą w sobie. Powodują, że inni ludzie będą chcieli być takimi samymi osobami. Internetu Brak obecności w sieci oznacza brak obecności w ogóle. Jeśli chcą Państwo zdobyć nowych klientów, jeśli chcą wygrać wybory, jeśli chcą żeby ich wizje i idee odniosły sukces potrzebna będzie pomoc naszych ekspertów i pomoc naszych programistów. Potrzebni będą ludzie, dla których Internet jest jedyną, prawdziwą rzeczywistością. Oni stworzą Państwa oczekiwany wizerunek na nowo.

9 Absolwenci moich szkoleń (tak Firmy, jak i osoby indywidualne) zdobywają głośne w kraju sukcesy, między innymi dlatego, że uwierzyli, iż cechy uważane powszechnie za wrodzone, takie jak: charyzma, komunikatywność, talenty organizacyjne, sugestywność to sprawa tylko odpowiednich taktyk, pewności siebie i... niczego więcej. Piotr Tymochowicz Zapraszamy do współpracy: ul. Mołdawska 9, Warszawa kom , tel , Dział Sprzedaży: Wszystkie przedstawione tu oferty dotyczą, wyłącznie autorskich koncepcji Piotra Tymochowicza, które w ciągu (już) 30 lat autor miał okazje praktycznie testować i doskonalić, zapewniając swoim Klientom Najwyższy Poziom Skuteczności. Żadne z prezentowanych ujęć nie zostało jeszcze spisane ani udostępnione szerszym kręgom Klientów. Żaden szkoleniowiec w Polsce (oprócz trenerów należących do ścisłego zespołu Piotra Tymochowicza) nie posiada praw do prezentowania przedstawionego materiału.

Magiczna. pozarządówka. Jak oczarować biznes? Poradnik dla organizacji pozarządowych

Magiczna. pozarządówka. Jak oczarować biznes? Poradnik dla organizacji pozarządowych Magiczna pozarządówka Jak oczarować biznes? Poradnik dla organizacji pozarządowych Konkordia to ruch społeczny, który działa na rzecz poprawy jakości działania fundacji i stowarzyszeń w Polsce oraz dąży

Bardziej szczegółowo

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych

Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości. Pomyśl o studiach podyplomowych Jedna myśl potrafi odmienić milion rzeczywistości Pomyśl o studiach podyplomowych Studia podyplomowe 2012/2013 Studia podyplomowe w WSE Dlaczego my? Na pierwszym miejscu stawiamy jakość dydaktyki oraz

Bardziej szczegółowo

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer magazynu SDJ Kariera. To

Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer magazynu SDJ Kariera. To Nr 1/2011 DRODZY CZYTELNICY Oddajemy w Państwa ręce pierwszy numer magazynu SDJ Kariera. To edycja specjalna dobrze Wam znanego Software Developer s Journal, w całości poświęcona tematowi kariery w branży

Bardziej szczegółowo

Anna Adamus-Matuszyńska PERSONAL PR, CZYLI KREOWANIE WIZERUNKU SPORTOWCA

Anna Adamus-Matuszyńska PERSONAL PR, CZYLI KREOWANIE WIZERUNKU SPORTOWCA Anna Adamus-Matuszyńska PERSONAL PR, CZYLI KREOWANIE WIZERUNKU SPORTOWCA Dlaczego wizerunek w sporcie jest ważny? Ludzi na świecie dzieli wiele różnic, kulturowych, politycznych, biologicznych, ekonomicznych,

Bardziej szczegółowo

Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym

Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym wsparcie 3D Diagnoza. Definicja. Działanie. Podręcznik świadczenia nowej usługi doradczej o charakterze proinnowacyjnym AUDYT MARKETINGOWY MŁODEJ FIRMY Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego

Bardziej szczegółowo

Psychologia w biznesie

Psychologia w biznesie dla przedsiębiorstw i ich pracowników z województwa zachodniopomorskiego Numer 11 maj 2013 Psychologia w biznesie Czy biznes potrzebuje psychologii? Biznes społecznie odpowiedzialny Czy sukcesu i kreatywności

Bardziej szczegółowo

WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I EKOLOGII z siedzibą w Suchej Beskidzkiej

WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I EKOLOGII z siedzibą w Suchej Beskidzkiej WSTiE WYŻSZA SZKOŁA TURYSTYKI I EKOLOGII z siedzibą w Suchej Beskidzkiej KIERUNEK: Politologia SPECJALNOŚĆ: Komunikacja społeczna RENATA STĘPIEŃ KREOWANIE WIZERUNKU PLACÓWKI OCHRONY ZDROWIA NA PRZYKŁADZIE

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA MEDIA RELATIONS W WYDAWNICTWIE

STRATEGIA MEDIA RELATIONS W WYDAWNICTWIE PR Education www.preducation.pl STRATEGIA MEDIA RELATIONS W WYDAWNICTWIE Dlaczego warto planować działania PR? Co ma wpływ na decyzje dziennikarzy? Jak budować dobre relacje z dziennikarzami? Jak zwiększyć

Bardziej szczegółowo

AUTORZY Justyna Cięgotura Agata Filipowska Jakub Jasiczak. PROJEKT OKŁADKI Izabela Jasiczak. REDAKCJA Jakub Jasiczak

AUTORZY Justyna Cięgotura Agata Filipowska Jakub Jasiczak. PROJEKT OKŁADKI Izabela Jasiczak. REDAKCJA Jakub Jasiczak 37 AUTORZY Justyna Cięgotura Agata Filipowska Jakub Jasiczak PROJEKT OKŁADKI Izabela Jasiczak REDAKCJA Jakub Jasiczak Publikacja powstała w ramach projektu pt. Rozwój kompetencji kadr B+R z wykorzystaniem

Bardziej szczegółowo

PUBLIC RELATIONS W NGO

PUBLIC RELATIONS W NGO PUBLIC RELATIONS W NGO Budowanie wizerunku organizacji pozarządowych Człowiek najlepsza inwestycja Autorki publikacji dołożyły wszelkich starań, aby opublikowane informacje były zgodne z najnowszym stanem

Bardziej szczegółowo

Umiejętności: przygotowanie menedżerskie, marketing, zasady współpracy, wizerunek firmy, sprzedaż, negocjacje

Umiejętności: przygotowanie menedżerskie, marketing, zasady współpracy, wizerunek firmy, sprzedaż, negocjacje Umiejętności: przygotowanie menedżerskie, marketing, zasady współpracy, wizerunek firmy, sprzedaż, negocjacje ZAGADNIENIA: Menedżer w małej i średniej firmie. Narzędzia skutecznego zarządzania. Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Uniwersalny Model Kompetencyjny

Uniwersalny Model Kompetencyjny Uniwersalny Model Kompetencyjny Podręcznik użytkownika Podręcznik użytkownika przygotowany przez Fundację Obserwatorium Zarządzania przy współpracy z Competency Institute Katalizator Innowacji - usługi

Bardziej szczegółowo

Polska Przyszłości. Cyfryzacja jako fundament wzrostu. Dialog

Polska Przyszłości. Cyfryzacja jako fundament wzrostu. Dialog Polska Przyszłości Cyfryzacja jako fundament wzrostu Podsumowanie dialogu z interesariuszami. Raport Microsoft Sp. z o.o. (Polska), 2012 r. 2013 r. Polska Przyszłości Cyfryzacja jako fundament wzrostu

Bardziej szczegółowo

STANDARD ODPOWIEDZIALNEGO I EKOLOGICZNEGO PROWADZENIA DZIAŁAŃ Z ZAKRESU MARKETINGU SPOŁECZNEGO

STANDARD ODPOWIEDZIALNEGO I EKOLOGICZNEGO PROWADZENIA DZIAŁAŃ Z ZAKRESU MARKETINGU SPOŁECZNEGO STANDARD ODPOWIEDZIALNEGO I EKOLOGICZNEGO PROWADZENIA DZIAŁAŃ Z ZAKRESU MARKETINGU SPOŁECZNEGO SPIS TREŚCI _01 Wstęp................................... str. 03 _02 Definicje związane z obszarem marketingu

Bardziej szczegółowo

Techniki komunikacji: komunikacja niewerbalna i techniki aktorskie w biznesie

Techniki komunikacji: komunikacja niewerbalna i techniki aktorskie w biznesie Oferta Szkoleń 1 Efektywność Fakt: Tylko jedna osoba na 5 jest rzeczywiście zaangażowana w pracę, którą wykonuje. Tymczasem ponad 100 badań potwierdziło związek między zaangażowaniem Pracowników a ich

Bardziej szczegółowo

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki

Katalog. Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Katalog Wszystkie Państwa potrzeby szkoleniowe mają jedno rozwiązanie: Akademię Szybkiej Nauki Akademia Szybkiej Nauki Tadeusz Buzarewicz ul. Nowogrodzka 49 00-695 Warszawa + 48 22 522 84 32 szkolenia@akn.pl

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

w instytucjach naukowych i badawczych

w instytucjach naukowych i badawczych Event marketing jako jedna z form innowacji marketingowych w instytucjach naukowych i badawczych mgr Aneta Olejniczak Instytut Lotnictwa Wprowadzenie Ogromne przemiany dokonujące się przez ostatnie lata

Bardziej szczegółowo

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy Artykuł pochodzi z publikacji: Zarządzanie kapitałem intelektualnym w organizacji inteligentnej, (Red.) W. Harasim, Wyższa Szkoła Promocji, Warszawa 2012 Joanna Konopka Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie

Bardziej szczegółowo

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników Agata Dragan Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników WSTĘP Kapitał ludzki jest zasobem każdego przedsiębiorstwa, który w znacznym stopniu wpływa na jego konkurencyjność, ale jednocześnie wymaga szczególnych

Bardziej szczegółowo

Mystery Shopping w budowaniu tożsamości organizacyjnej

Mystery Shopping w budowaniu tożsamości organizacyjnej Mystery Shopping w budowaniu tożsamości organizacyjnej Podręczniki Politechnika Lubelska Politechnika Lubelska Wydział Zarządzania ul. Nadbystrzycka 38 20-618 Lublin Magdalena Rzemieniak Ewa Tokarz Mystery

Bardziej szczegółowo

Dodatek promocyjny do Harvard Business Review Polska. Skuteczna sprzedaż 2012 Jak osiągać doskonałe wyniki na trudnym rynku.

Dodatek promocyjny do Harvard Business Review Polska. Skuteczna sprzedaż 2012 Jak osiągać doskonałe wyniki na trudnym rynku. do Harvard Business Review Polska Skuteczna sprzedaż 2012 Jak osiągać doskonałe wyniki na trudnym rynku Partner wydania: Wyraź to bez słów. Przedstawiamy HP SPECTRE XT Pro. Ultrabook dla biznesu. Ultrabook.

Bardziej szczegółowo

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO MOTYWOWANIE I JEGO ROLA W MULTI LEWEL MARKETINGU

UCZELNIA ŁAZARSKIEGO MOTYWOWANIE I JEGO ROLA W MULTI LEWEL MARKETINGU UCZELNIA ŁAZARSKIEGO Wydział Ekonomii i Zarządzania MOTYWOWANIE I JEGO ROLA W MULTI LEWEL MARKETINGU Joanna Górska Nr albumu 32888 Praca licencjacka napisana pod kierunkiem dr Małgorzaty Gałązki -Sobotki

Bardziej szczegółowo

KSZTAŁTOWANIE WIZERUNKU PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE NA PRZYKŁADZIE FIRMY TURYSTYCZNEJ TRAVELER

KSZTAŁTOWANIE WIZERUNKU PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE NA PRZYKŁADZIE FIRMY TURYSTYCZNEJ TRAVELER Uniwersytet Gdański Wydział Ekonomiczny Ewa Wrona Numer indeksu: 156256 KSZTAŁTOWANIE WIZERUNKU PRZEDSIĘBIORSTWA W INTERNECIE NA PRZYKŁADZIE FIRMY TURYSTYCZNEJ TRAVELER Praca licencjacka napisana w Zakładzie

Bardziej szczegółowo

Grzegorz Filipowicz WPOWADZENIE DO ZARZĄDZANIA SZKOLENIAMI

Grzegorz Filipowicz WPOWADZENIE DO ZARZĄDZANIA SZKOLENIAMI WPOWADZENIE DO ZARZĄDZANIA SZKOLENIAMI Zasadniczym celem wszelkich programów szkoleniowych jest zmiana wiedzy, umiejętności oraz postaw pracowników w takim zakresie, aby pozytywnie oddziaływało to na funkcjonowanie

Bardziej szczegółowo

Komunikacja działań CSR w Polsce

Komunikacja działań CSR w Polsce Komunikacja działań CSR w Polsce Raport z badania poświęconego komunikacji działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu zrealizowanego na grupie przedsiębiorstw oraz konsumentów słuchaczy programu

Bardziej szczegółowo

Oferta szkoleń w 2013 r.

Oferta szkoleń w 2013 r. Oferta szkoleń w 2013 r. RCS Sp. z o.o. ul. Spółdzielcza 8, 15-441 Białystok tel./fax 85 653 72 21, 653 74 75 e-mail: rcs@pfrr.pl www.rcs-hr.pl Spis treści I. Akademia sprzedaży....3 Szkolenie I. Profesjonalna

Bardziej szczegółowo

World Polska. Communication. A Pani znowu o tej komunikacji. Odpowiedzi między wierszami. Wydanie 3 / czerwiec 2013

World Polska. Communication. A Pani znowu o tej komunikacji. Odpowiedzi między wierszami. Wydanie 3 / czerwiec 2013 Communication World Polska Wydanie 3 / czerwiec 2013 A Pani znowu o tej komunikacji Joanna Malinowska - Parzydło, Personal Brand Insitute, Członek Honorowy IABC/Poland Komunikacja w oczach CEO Barbara

Bardziej szczegółowo

ROLA REKLAMY POLITYCZNEJ W KREOWANIU WIZERUNKU POLITYKA NA PRZYKŁADZIE KAMPANII PREZYDENCKIEJ 2005

ROLA REKLAMY POLITYCZNEJ W KREOWANIU WIZERUNKU POLITYKA NA PRZYKŁADZIE KAMPANII PREZYDENCKIEJ 2005 SZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA KOLEGIUM GOSPODARKI ŚWIATOWEJ PODYPLOMOWE STUDIUM PUBLIC RELATIONS EDYCJA VII, nr albumu 38748 PRACA DYPLOMOWA MGR JOANNA PISZCZ - NOWICKA ROLA REKLAMY POLITYCZNEJ W KREOWANIU WIZERUNKU

Bardziej szczegółowo

Inwestuj w innowacje!

Inwestuj w innowacje! RAPORT i Uczestnicy wszystkich edycji projektu Inwestuj w innowacje! Twoje zdrowie w dobrych rękach Spis treści Wstęp Wstęp 5 Szanowni Państwo, Relacje inwestorskie kluczem do sukcesu spółki? 6 Prezentacje

Bardziej szczegółowo