ROK ILOŚĆ PRACOWNIKÓW LOBO ILOŚĆ PRACOWNIKÓW PRACA TYMCZASOWA / OUTSOURCING

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "ROK ILOŚĆ PRACOWNIKÓW LOBO ILOŚĆ PRACOWNIKÓW PRACA TYMCZASOWA / OUTSOURCING"

Transkrypt

1

2 o lobo hr Lobo jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji i outsourcingu pracowniczego, a także konsultingu w dziedzinie szeroko pojętego human resources. Powstaliśmy w 2011 r. Pomimo panującego wówczas kryzysu gospodarczego prężnie rozwijaliśmy się czerpiąc siłę z ambicji i profesjonalnego podejścia do biznesu. Sukces, który osiągnęliśmy w ciągu 4 lat to: zespół 40 osób oddziały w Warszawie, Gdyni, Poznaniu, Wrocławiu oraz Amsterdamie bieżąca realizacja kilkuset projektów rekrutacyjnych dynamicznie rosnąca liczba pracowników w ramach outsourcingu pracowniczego, blisko 450 osób w Q r. 200% wzrost przychodów w 2014 r.

3 ROK ILOŚĆ PRACOWNIKÓW LOBO ILOŚĆ PRACOWNIKÓW PRACA TYMCZASOWA / OUTSOURCING

4 ,00 zł WYSOKOŚĆ WYPŁACANYCH WYNAGRODZEŃ ,00 zł ,00 zł ,00 zł ,00 zł ,00 zł ,00 zł ,00 zł 0,00 zł

5 o lobo hr Wyróżniamy się przede wszystkim elastycznością w podejściu do oczekiwań naszych Klientów oraz nastawieniem na sukces, który osiągamy dzięki zaangażowaniu, kreatywności oraz narzędziom oferowanym nam przez najnowszą technologię. Wspólnym mianownikiem wszystkich działań Lobo niezmiennie pozostaje profesjonalizm i interes naszych partnerów biznesowych.

6 misja i wizja Misją Lobo jest dostarczanie najwyższej jakości usług i stałe wychodzenie naprzeciw nowym trendom społecznym, gospodarczym i technologicznym. Cel ten realizujemy wierząc, że dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wymaga elastycznego podejścia nie tylko do potrzeb Klientów, lecz także do nas samych. Kładziemy szczególny nacisk na zdolność do szybkiego reagowania i wykorzystywania pojawiających się szans. Naszą wizją jest możliwość dotarcia do każdej osoby na świecie z indywidualnie dopasowaną usługą, której realizacja będzie wsparta przez globalnie funkcjonującą organizację.

7 rekrutacja Usługi rekrutacyjne stanowią trzon usług Lobo. Nasi headhunterzy to profesjonaliści, którzy dzięki kreatywności wspartej najnowszymi zdobyczami technologii docierają do kandydatów nieosiągalnych standardowymi metodami rekrutacyjnymi. Pracujemy głównie wykorzystując tzw. Direct Search czyli narzędzie bezpośredniego w przeciwieństwie do ogłoszeń wyszukiwania i kontaktowania się z osobami o określonych cechach i kwalifikacjach. OGŁOSZENIA VS DIRECT SEARCH OGŁOSZENIA 7% DIRECT SEARCH 93% Direct Search, by był skuteczny, wymaga z jednej strony nieskrępowanej pomysłowości i doskonałej znajomości rynku, z drugiej zaś taktu, poufności i przestrzegania zasad etyki zawodowej. Cenimy i pielęgnujemy powyższe wartości, czym wyróżniamy się wśród konkurencji.

8 rekrutacja Czas to pieniądz nasz i naszych Partnerów. Termin realizacji projektu rekrutacyjnego uzależniony jest od jego stopnia skomplikowania. W większości wypadków kandydatów przestawiamy już w pierwszym tygodniu współpracy. Proces rekrutacji nie kończy się na odnalezieniu i przedstawieniu odpowiednich osób. Oferujemy wsparcie w zakresie organizowania spotkań, negocjacji a także w toku procesu wyboru najlepszego kandydata. System informatyczny Lobo, który tworzony jest w oparciu o najnowsze rozwiązania i trendy technologiczne, dostarczy Państwu narzędzi, dzięki którym współpraca przy projekcie przestanie polegać na przeszukiwaniu dziesiątek wiadomości w mailowej skrzynce odbiorczej, lecz przyjmie formę przejrzystego, prostego i wygodnego dostępu do wszystkich procesów rekrutacyjnych realizowanych przez Lobo, w tym do wszystkich kandydatów przedstawionych Państwu od początku współpracy. System umożliwi nie tylko wgląd do projektu ale także zapewni sprawne i intuicyjne zarządzanie kandydatami.

9 rekrutacja Nasze działania rekrutacyjne są profesjonalne i skuteczne. Wysoka jakość naszych usług pozwala utrzymać wskaźnik realizacji gwarancji na bardzo niskim poziomie. PROJEKTY OBJĘTE GWARANCJĄ GWARANCJE 3% BRAK GWARANCJI 97% Jakość usług Lobo potwierdzona została licznymi referencjami, które pochodzą od globalnych korporacji, średniej wielkości przedsiębiorstw, startup ów, firmy z różnorodnych branż i regionów.

10 60 ILOŚĆ ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW REKRUTACJE STAŁE Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q1

11 praca tymczasowa Praca tymczasowa i outsourcing pracowniczy są rozwiązaniami skierowanymi do pracodawców, którym zależy na oszczędności czasu i kosztów związanych z zatrudnieniem oraz na elastyczności w zarządzaniu zasobami ludzkimi. W zakresie tej usługi rolą Lobo jest nie tylko rekrutacja ale przede wszystkim przejęcie wszelkich obowiązków kadrowo-płacowych związanych z samym zatrudnieniem. Cechą charakterystyczną jest fakt, że stosunek pracy nawiązany zostaje pomiędzy Lobo a pracownikiem, który następnie zostaje oddelegowany przez Lobo do Klienta. Kluczową korzyścią tej formy współpracy jest duża elastyczność nawiązywania i rozwiązywania stosunku pracy oraz przeniesienie na zewnętrzny podmiot wszelkich obowiązków związanych z zatrudnianiem. W efekcie nasz Klient otrzymuje określoną ilość pracowników na wskazanych przez siebie warunkach oraz jedną, comiesięczną fakturę rozliczającą całość usługi.

12 80 ILOŚĆ ZREALIZOWANYCH PROJEKTÓW PRACA TYMCZASOWA Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q1

13 35 ILOŚĆ KLIENTÓW PRACA TYMCZASOWA Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q Q1

14 try & hire Try & Hire łączy elementy usługi rekrutacyjnej oraz outsourcingu pracowniczego. Celem współpracy jest wypróbowanie kandydata przez Klienta z tym zastrzeżeniem, że w okresie próby nie dochodzi do nawiązania między nimi formalnego stosunku prawnego. Kandydat zostaje zatrudniony przez Lobo a następnie jest oddelegowany do Klienta na określony czas. Po okresie próbnym Klient podejmuje decyzję o bezpośrednim zatrudnieniu kandydata, o przedłużeniu okresu próbnego lub o zakończeniu współpracy. Try & Hire jest usługą korzystną dla tych firm, które cenią sobie brak jakichkolwiek zobowiązań prawnych w okresie próbnym kandydata.

15 zatrudnianie cudzoziemców Posiadamy wiedzę i doświadczenie w zakresie złożonych procesów rekrutacji i legalizacji pracowników z Europy Wschodniej i Azji w Polsce. Z uwagi na dużą ilość czynności administracyjnych oraz wielość czynników mogących przesądzić o sukcesie lub fiasku procedury, warto powierzyć realizację usługi profesjonalnemu podmiotowi. Lobo zagwarantuje dochowanie wszelkich wymogów formalnych i minimalizację ryzyka w toku procedury rekrutacji i legalizacji pracy cudzoziemców.

16 konsulting & IT Zapewniamy kompleksowe wsparcie doradcze w zakresie procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Ponadto organizujemy szkolenia, audyty, assessmenty, w toku których współpracujemy z uznanymi specjalistami, gwarantującymi najwyższą jakość wsparcia. Lobo to profesjonalizm i nowoczesność. Nie ma dziś nowoczesności bez Technologii Informatycznych. Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży IT oferujemy dziś wsparcie nie tylko w rekrutacji najwyższej klasy specjalistów lecz również w zakresie projektowania, realizacji oraz finansowania projektów informatycznych.

17 finanse Niektórzy z naszych Klientów działają w branżach narażonych na podwyższone ryzyko utraty płynności finansowej. Inni poszukują nowych możliwości inwestycyjnych. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy - wspólnie z naszymi partnerami - rozwiązania dla firm i osób prywatnych. Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług doradczych i finansowych. Pomagamy wcielić w życie Państwa decyzje biznesowe i trwale zadbać o Waszą płynność finansową. Nie jest dla nas przeszkodą negatywna ocena kredytowa, niekorzystny zapis w BIK czy zadłużenie w ZUS lub Urzędzie Skarbowym. Udzielamy pożyczek opierając się jedynie na solidnym zabezpieczeniu, którym najczęściej jest nieruchomość. Honorujemy także zastaw na akcjach, majątku spółki lub udziałach firmy. Rozpatrujemy wszystkie rozwiązania niestandardowe, a mogące stanowić gwarancję. Elastycznie dopasujemy oprocentowanie i czas kredytowania do Państwa oczekiwań i możliwości. Uproszczone zasady, szybkość podejmowania decyzji i bezpieczeństwo, sprawiają, że nasza oferta jest skrojona właśnie dla Państwa.

18 dlaczego lobo? zalety współpracy Najwyższy poziom usług rekrutacyjnych i outsourcingu pracowniczego. Nasi headhunterzy za pomocą profesjonalnych technik docierają do kandydatów nieosiągalnych standardowymi metodami rekrutacyjnymi. Doświadczony i niezawodny dział księgowy gwarantuje sprawną i bezpieczną obsługę outsourcingu pracowniczego. Konsulting, szkolenia, assessmenty, szeroko pojęte doradztwo w zakresie kompetencji miękkich i twardych, realizowane przez uznanych specjalistów.

19 dlaczego lobo? zalety współpracy IT i Finanse, nasze dodatkowe linie biznesowe, dzięki którym możemy wspierać Państwa w kluczowych kwestiach związanych z funkcjonowaniem i rozwojem biznesu. Elastyczność - Rozumiemy konkretne Państwa potrzeby i potrafimy stosować niestandardowe metody, formy czy warunki współpracy. Sukces setki skutecznie przeprowadzonych projektów, stale rosnąca baza zadowolonych Klientów i referencji. Z nami możesz osiągnąć więcej!

20 zaufali nam

21 zaufali nam

22

Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Przygotowała Alicja Szepietowska, Polskie Forum HR

Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Przygotowała Alicja Szepietowska, Polskie Forum HR Nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu 2014 Przygotowała Alicja Szepietowska, Polskie Forum HR Usługi agencji zatrudnienia Agencje zatrudnienia są to niepubliczne instytucje rynku pracy świadczące usługi

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. GŁÓWNE LOGO Polski HR S.A. skupia

Bardziej szczegółowo

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów

Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Prezentacja oferty - KDA Kancelaria Doradców i Audytorów KDA Kancelaria Doradców i Audytorów Spółka Doradztwa Podatkowego Sp. z o.o. ul. Głogowska 100/6; 60-263 Poznań kancelaria@kdadp.pl; www.kdadp.pl,

Bardziej szczegółowo

Rozwijaj się bez przeszkód

Rozwijaj się bez przeszkód Rozwijaj się bez przeszkód Team Connect to zespół doświadczonych ekspertów z sektora IT & Telecom oraz konsultantów HR wyspecjalizowanych w rozwiązaniach dla Klientów biznesowych. Zakres usług Team Connect:

Bardziej szczegółowo

RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU. Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR

RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU. Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR RYNEK AGENCJI ZATRUDNIENIA W 2013 ROKU Analiza danych, trendów, prognozy, dobre praktyki agencji Polskiego Forum HR redakcja: Agnieszka Zielińska Alicja Szepietowska projekt: Piotr Gamdzyk RYNEK AGENCJI

Bardziej szczegółowo

Integralny element długookresowej strategii

Integralny element długookresowej strategii 22 Integralny element długookresowej strategii Rok 2014 był bardzo dobry dla przedsiębiorstw działających w branży outsourcingu. Wyraźnie wzrosło zarówno zainteresowanie usługami, jak i zaufanie do firm,

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo

III edycja poznaj wnioski i opinie specjalistów z sektora outsourcingu

III edycja poznaj wnioski i opinie specjalistów z sektora outsourcingu Ogólnopolskie Badanie Rynku 2013 Outsourcingu III edycja poznaj wnioski i opinie specjalistów z sektora outsourcingu Payroll consulting Administracja wynagrodzeniami Zarzàdzanie dokumentacjà personalnà

Bardziej szczegółowo

PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO PROGRAMÓW REFERENCYJNYCH

PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO PROGRAMÓW REFERENCYJNYCH PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO PROGRAMÓW REFERENCYJNYCH Wywiad z Michael B. Junge, Irvine Technology Corporation JAK WYGLĄDA EFEKTYWNA REKRUTACJA W CZASACH KRYZYSU? Monika Konopka, TATA Global Beverages TRENDY W

Bardziej szczegółowo

OUTSOURCING. Polska jednym z liderów sektora usług biznesowych. 5 11 grudnia 2014 r.

OUTSOURCING. Polska jednym z liderów sektora usług biznesowych. 5 11 grudnia 2014 r. 29 Polska jednym z liderów sektora usług biznesowych W ostatnich kilkunastu latach Polska stała się jednym z kluczowych graczy w obszarze scentralizowanych usług biznesowych. Na ten sukces złożyła się

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

Kiedy zatem rozpoczyna się zarządzanie kontaktem outsourcingowym? Początek świadomego konstruowania zasad współpracy powinien nastąpić

Kiedy zatem rozpoczyna się zarządzanie kontaktem outsourcingowym? Początek świadomego konstruowania zasad współpracy powinien nastąpić 16 Zarządzanie kontraktem Kontrakt outsourcingowy to coś więcej niż umowa współpracy pomiędzy firmami. Wynika to m.in. ze specyfiki usługi, jaką jest outsourcing oraz ze zobowiązań, które biorą na siebie

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNA ROLA OUTSOURCINGU RACHUNKOWOŚCI

INNOWACYJNA ROLA OUTSOURCINGU RACHUNKOWOŚCI INNOWACYJNA ROLA OUTSOURCINGU RACHUNKOWOŚCI 1. Definicja i formy outsourcingu Funkcjonowanie przedsiębiorstw na rynku jest uzależnione od ich efektywności w działaniu, która przejawia się przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

13 19 grudnia 2013 r.

13 19 grudnia 2013 r. 13 19 grudnia 2013 r. 25 26 13 19 grudnia 2013 r. NAJLEPSZE PRODUKTY DLA BIZNESU Najlepsze produkty dla biznesu Firmy, które rosną, dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2014 / 2015 FINANSE, KSIĘGOWOŚĆ, CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH, AUDYT, PRAWO, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2014 / 2015 FINANSE, KSIĘGOWOŚĆ, CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH, AUDYT, PRAWO, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2014 / 2015 FINANSE, KSIĘGOWOŚĆ, CENTRA USŁUG WSPÓLNYCH, AUDYT, PRAWO, ZARZĄDZANIE ZASOBAMI LUDZKIMI Specialists in finance & accounting recruitment www.michaelpage.pl 2 3 SPIS TREŚCI

Bardziej szczegółowo

MICHAEL PAGE GLOBALNY BAROMETR HR 2013

MICHAEL PAGE GLOBALNY BAROMETR HR 2013 MICHAEL PAGE Plan działania w obszarze HR wspólny cel strategiczny, różne priorytety regionalne ŚWIEŻE SPOJRZENIE NA ZMIANY ZACHODZĄCE W OBSZARZE ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE WSTĘP

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Pracy ci u nas dostatek. IT Factor: Polska szuka programistów. Specjalista IT potrzebny od zaraz. Między słowami menedżera IT i działu HR

Spis treści. Pracy ci u nas dostatek. IT Factor: Polska szuka programistów. Specjalista IT potrzebny od zaraz. Między słowami menedżera IT i działu HR Kadry IT 1 Spis treści Pracy ci u nas dostatek Robert Jesionek 3 IT Factor: Polska szuka programistów. Rozmowa z Anną Wicha... 4 Specjalista IT potrzebny od zaraz Adam Sanocki, Maciej Sokołowski... 7 Między

Bardziej szczegółowo

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy

Rozdział 6. Wpływ efektywności form szkolenia pracowników na konkurencyjność firmy Artykuł pochodzi z publikacji: Zarządzanie kapitałem intelektualnym w organizacji inteligentnej, (Red.) W. Harasim, Wyższa Szkoła Promocji, Warszawa 2012 Joanna Konopka Wyższa Szkoła Promocji w Warszawie

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

Shangri La S.A. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski. Wzrost konkurencyjnosci. Kompleksowe wsparcie. Wypracowane standardy

Shangri La S.A. Dlaczego warto rozpocząć współpracę: Stałe zyski. Wzrost konkurencyjnosci. Kompleksowe wsparcie. Wypracowane standardy Shangri La S.A. Shangri La S.A. Hospitality Management Holding powstał w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi w szeroko pojętej branży hospitality. Działalność holdingu koncetruje

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie 2014 roku na rynku. 6 12 lutego 2015 r. RYNEK WINDYKACJI W POLSCE

Podsumowanie 2014 roku na rynku. 6 12 lutego 2015 r. RYNEK WINDYKACJI W POLSCE 78 Podsumowanie 2014 roku na rynku Rok 2014 był kolejnym, w którym zanotowaliśmy wzrost na rynku wierzytelności. Byliśmy również świadkami największej transakcji zakupu wierzytelności w historii, otwarcia

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl KIERUNKI STUDIÓW Z OBSZARÓW: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO EKOLOGIA I ENERGIA FINANSE HR IT JĘZYKI OBCE KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ

Bardziej szczegółowo

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM

SZUKAJ PRACY BRANŻE Z EUROSTUDENTEM WYDANIE TARGOWE. Rozwiń się z Nami! ZRÓB KARIERĘ INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ W KORPORACJI Z POTENCJAŁEM Dynamiczny rozwój w Infosys BPO Poland www.eurostudent.pl październik 2014 Rozwiń się z Nami! KONKURS PZU: INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ WYGRAJ 5.000 ZŁ! WYDANIE TARGOWE SZUKAJ PRACY RAPORT SPECJALNY ZRÓB KARIERĘ

Bardziej szczegółowo

BCC2014 Edycja 12. Firmy doradcze i kancelarie prawnicze

BCC2014 Edycja 12. Firmy doradcze i kancelarie prawnicze BCC2014 Edycja 12 Firmy doradcze i kancelarie prawnicze BCC Firmy doradcze i kancelarie prawnicze Wydawnictwa Business Centre Club: GAZETA BCC Klubowy miesięcznik BCC o sprawach najważniejszych dla polskich

Bardziej szczegółowo

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS

Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Outsourcing rachunkowości 03/2015 PLUS Spis treści 04 Ocena zasadności outsourcingu 10 Workflow. Elektroniczny obieg dokumentów narzędzie wspierające pracę 14 Żeby napić się mleka, nie trzeba hodować krowy

Bardziej szczegółowo

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Exact Synergy Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Synergy jako produkt 6 Narzędzia dostępne w Exact Synergy 10 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

INFORMATOR DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH, SAMORZĄDOWCÓW I INWESTORÓW. www.knowhow.com.pl

INFORMATOR DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH, SAMORZĄDOWCÓW I INWESTORÓW. www.knowhow.com.pl www.knowhow.com.pl INFORMATOR DLA PODMIOTÓW LECZNICZYCH, SAMORZĄDOWCÓW I INWESTORÓW SPIS TREŚCI LECZYMY SŁUŻBĘ ZDROWIA 5 NARZĘDZIA INFORMATYCZNE MED IT 9 MedLider 10 Benchmarking 11 FINANSOWANIE ROZWOJU

Bardziej szczegółowo

kompleksowe doradztwo działamy zgodnie

kompleksowe doradztwo działamy zgodnie kompleksowe doradztwo działamy zgodnie Szanowni Państwo Jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowym doradztwie dla przedsiębiorstw, administracji publicznej i samorządowej oraz organizacji pozarządowych.

Bardziej szczegółowo

Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu

Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu Półroczne sprawozdanie z działalności emitenta - Talex S.A. w Poznaniu Sierpień 2014 Informacje ogólne o Spółce Firma : TALEX Spółka Akcyjna Siedziba : 61 619 Poznań, ul Karpia 27D Telefon : (061) 8 275

Bardziej szczegółowo