Aby przybliżyć ludzi ku przyszłości, potrzeba nie tylko samochodu.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Aby przybliżyć ludzi ku przyszłości, potrzeba nie tylko samochodu."

Transkrypt

1

2 Aby przybliżyć ludzi ku przyszłości, potrzeba nie tylko samochodu. Kolejna wielka innowacja nosi Twój charakter, ponieważ Mercedes-Benz na pierwszym miejscu stawia Ciebie i Twoje potrzeby. Od zawsze. Teraz posuwamy się konsekwentnie o krok naprzód na nowym portalu dla klientów łączymy cały świat Mercedes-Benz: Mercedes me. Naszym celem jest zaoferowanie takich rozwiązań, które będą ściśle dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Dostęp do tego spersonalizowanego świata wymyśliliśmy na nowo, aby był łatwy, wygodny i nowoczesny: W ten sposób chcemy kształtować przyszłość. Wraz z Tobą.

3 Obraz z Mercedesem: motyw na tej stronie prezentuje Limuzynę nowej Klasy C; zużycie paliwa średnio: 5,7 3,8 [8,4 3,6] l/100 km, emisja CO 2 średnio: [195 94] g/km. Wartości w nawiasach kwadratowych dotyczą pojazdów z automatyczną skrzynią biegów.

4 Witaj w swoim świecie Mercedes-Benz. Mercedes-Benz daje niepowtarzalne poczucie nowoczesnego luksusu. Można go teraz doświadczyć z całkiem nowej perspektywy z perspektywy Mercedes me. To, co najlepsze z naszego świata Mercedes-Benz dopasowane do użytkownika zachwycająco, uskrzydlająco, lecz przede wszystkim zaskakująco. Od samego początku. Na przykład dzięki temu, że kluczem do tego świata nie jest samochód, lecz Państwo sami. Mercedes me otwiera bowiem dostęp do naszych zindywidualizowanych usług mobilnościowych, łącznościowych, serwisowych i finansowych. W centrum zainteresowania Mercedes me są Państwo to, co dla Państwa ważne, co porusza i inspiruje. Wraz z Państwem rozwijamy innowacyjne usługi i funkcje związane z samochodem, kształtując świat mobilności jutra. A kto chciałby kupić Mercedesa tak szybko, jak to możliwe, może wybrany przez siebie model w każdej chwili i z każdego miejsca zamówić w naszym sklepie internetowym Mercedes me Online Store. Ponieważ dzięki Mercedes me jesteśmy dla Państwa zawsze osiągalni. Świat Mercedes me jest dostępny nie tylko cyfrowo. Nasz specjalny salon Mercedes me Store w Hamburgu oraz inne miejskie centra marki w Monachium, Paryżu, czy Tokio otwierają przed Państwem świat Mercedes me również w samym sercu miasta. Tu można spędzić przyjemnie czas i łączyć się innymi. Mobilność Łączność Serwis Finansowanie Inspiracja Mercedes move me oferuje inteligentne rozwiązania mobilnościowe niezależnie od tego, czy posiadają Państwo samochód. Mercedes connect me umożliwia łączenie się ze swoim samochodem zawsze i z każdego miejsca. Mercedes assist me oferuje Państwu oraz Państwa Mercedesowi osobisty i zindywidualizo wany serwis. Mercedes finance me proponuje model finansowania i ubezpieczenie dokładnie dostosowane do wybranego samochodu oraz do Państwa potrzeb. Mercedes inspire me umożliwia udział w naszych innowacyjnych koncepcjach oraz współtworzenie marki Mercedes-Benz na drodze ku przyszłości.

5

6 Odkryj świat mobilności. Aby wyprzedzić innych, trzeba myśleć perspektywicznie. Firma moovel GmbH, jako spółka-córka Daimler Financial Services, tworzy rozwiązania mobilnościowe, które nie wymagają posiadania samochodu. Z przyjemnością współpracujemy z innowacyjnymi usługodawcami, wynajdując mobilność każdego dnia na nowo. Już teraz mogą Państwo odkryć nasze różnorodne oferty.

7 car2go. car2go to rozwiązanie proste i genialne pionierskie w dziedzinie krótkoterminowego wynajmu samochodów. Proste, ponieważ auto car2go jest zawsze tam, gdzie jest potrzebne. Genialne, ponieważ za auto car2go płaci się tylko wtedy, gdy się go używa co do minuty. Wypoży czenie car2go jest przy tym zupełnie nieskomplikowane: wystarczy wyszukać, zarezerwować i można ruszać. car2go black. Doskonałym partnerem w codziennych spontanicznych przejazdach jest car2go black. Nasz bazujący na aplikacji smartfonowej system car-sharingowy pozwoli Państwu cieszyć się komfortem Klasy B Mercedes-Benz. Wystarczy wyszukać samochód na położonym w pobliżu specjalnym miejscu parkingowym, a po jeździe pozostawić auto na jednym z takich miejsc. moovel. Publiczna komunikacja miejska, kolej, taksówki, wspólne przejazdy, rower czy car-sharing: aplikacja moovel łączy propozycje różnych oferentów mobilnościowych i prezentuje różne opcje komunikacji dla uzyskania optymalnych połączeń. Wystarczy więc zrobić tylko jedną rzecz: wybrać drogę. mytaxi. mytaxi jest światowym pionierem i liderem rynkowym wśród aplikacji taksówkowych. Aplikacja do zamawiania taksówek umożliwia bezpośrednie połączenie kierowcy taksówki z pasażerem oraz optymalizuje korzystanie z taksówek od zamówienia, poprzez kurs, po zapłatę. Tę apli kację pobrano dotąd ponad dziesięć milionów razy. Mercedes-Benz Rent. Tu mogą się Państwo cieszyć naszymi najnowszymi modelami samochodów. Za pomocą wyszukiwarki lokalizacji błyskawicznie znajdą Państwo wybrany samochód u jednego z partnerów Mercedes-Benz Rent w najbliższej okolicy. Jedyna wada: po zakończeniu wynajmu trzeba zwrócić samochód. Blacklane. Zawsze, gdy potrzebują Państwo usług szofera, nasz partner Blacklane zapewni sprawne podróżowanie po mieście komfortową limuzyną. Limuzynę Blacklane można wygodnie i niedrogo wynająć w każdym miejscu i w każdej chwili za pomocą aplikacji na smartfona lub na stronie internetowej, nawet 15 minut przed jazdą. FlixBus. Bezstresowe podróżowanie. Autobusami dalekobieżnymi naszego partnera FlixBus można wygodnie przemieszczać się z miasta do miasta. FlixBus tworzy rozbudowaną sieć dalekobieżnych połączeń autobusowych, obejmującą ponad 5000 bezpośrednich połączeń w Niemczech, Austrii, Czechach i Szwajcarii. Dzięki gwarancji miejsca siedzą cego i dużej przestrzeni na nogi w klimatyzowanym, komfortowym autokarze oraz bezpłatnej sieci WLAN w jakości LTE, FlixBus dowiezie Państwa wygodnie do celu. carpooling.com. Na naszej partnerskiej platformie carpooling.pl można oferować wolne miejsca w swoim samochodzie. Państwa pasażerowie rezerwują je łatwo przez Internet lub w aplikacji. W ten sposób mają Państwo pełną kontrolę i bezpieczeństwo oraz zyskują dofinansowanie kosztów paliwa i miłe towarzystwo w samochodzie.

8 Nie zawsze jedynym połączeniem jest droga. Mercedes connect me połączy Państwa z samochodem i samochód ze wszystkim, co dla Państwa ważne. Staną się Państwo częścią inteligentnej sieci. Aby tak się stało, potrzeba jedynie samochodu marki Mercedes-Benz. Nasze usługi łącznościowe zacieśnią Państwa więź z autem, czyniąc jego obsługę jeszcze bardziej intuicyjną.

9 Mercedes connect me. Usługi Podstawowe Mercedes connect me odciążą Państwa w wielu sprawach na przykład w diagnostyce pojazdu czy w razie awarii lub wypadku. W tym celu istotne informacje o pojeździe są przesyłane w odpowiednie miejsca i, jeśli trzeba, powodują uruchomienie dalszych działań. Może to być telefon z Państwa autoryzowanego serwisu, w celu uzgodnienia najbliższego terminu przeglądu technicznego, albo szybka interwencja pomocy drogowej lub pogotowia ratunkowego. Dostępne usługi to Zarządzanie przeglądami, Telediagnostyka, W razie awarii, W razie wypadku i telefon alarmowy Mercedes-Benz. Usługi Remote Online. Opcjonalne usługi Remote Online umożliwią Państwu łatwe sterowanie swym Mercedesem za pomocą smartfona. Dzięki nim można dokonywać zmian i ustawień lub sprawdzać informacje o samochodzie odpoczywając na sofie bądź w podróży. Zapomnieli Państwo, gdzie został zaparkowany samochód? Usługa Lokalizator pojazdu wskaże miejsce zaparkowania auta w promieniu do 1,5 kilometra. Śledzenie pojazdu GPS 1 wysyła informację, jeśli Państwa pojazd opuszcza zdefiniowany obszar lub do niego wjeżdża. Usługi Remote Online sygnalizują również, jeśli trzeba wkrótce zatankować (lub naładować samochód elektryczny). Z Usług Remote Online można korzystać za pomocą wyposażenia Remote Online, które jest dostępne opcjonalnie w połączeniu z systemami multimedialnymi Audio 20 CD i Audio 20 USB oraz jest integralnym elementem systemu multimedialnego COMAND Online. Samochody Mercedes-Benz z napędem elektrycznym posiadają Remote Online w standardzie. Korzystanie z wyposażenia dodatkowego Remote Online jest ograniczone do trzech lat od pierwszej rejestracji pojazdu, a następnie może być odpłatnie przedłużone. Live Traffic Information. Ta usługa pomaga Państwu w omijaniu korków drogowych i w jak najszybszym osiąganiu celu podróży. Jednocześnie Państwo i inni uczestnicy ruchu drogowego sami stają się źródłem informacji o ruchu drogowym, rejestrowanych w cza - sie rzeczywistym przez precyzyjny system informowania o sytuacji na drogach. Dzięki temu do Państwa samochodu mogą trafiać dokładnie te informacje o ruchu, które są istotne w ramach obliczania trasy i czasu przyjazdu do celu oraz, gdy to konieczne, możliwa jest dynamiczna modyfikacja wskazówek nawigacyjnych. Live Traffic Information jest elementem opcjonalnego multimedialnego systemu COMAND Online. Usługa ta jest aktywna przez trzy lata. Po tym terminie można ją odpłatnie przedłużać. Aplikacje Mercedes-Benz. Oprócz usług Remote Online będą Państwo mogli korzystać z wielu aplikacji, które dostarczą aktualnych wiadomości i informacji o połączeniach komunikacyjnych bądź zapewnią rozrywkę w czasie podróży. 1 Przewidywany termin uruchomienia: połowa 2015 r.

10 Obraz z Mercedesem: smartfon przedstawiony na tej stronie prezentuje Limuzynę nowej Klasy C; zużycie paliwa średnio: 5,7 3,8 [8,4 3,6] l/100 km, emisja CO 2 średnio: [195 94] g/km. Wartości w nawiasach kwadratowych dotyczą pojazdów z automatyczną skrzynią biegów.

11 Aktywuj swoje usługi Mercedes connect me. Oto jak wejść w przyszłościową mobilność opartą na połączeniach sieciowych: Za pomocą swojego adresu proszę się zarejestrować w portalu Mercedes me. Po potwierdzeniu, dealer Mercedes-Benz aktywuje dla Państwa konto użytkownika i powiąże Państwa samochód z Mercedes connect me. Następnie będą Państwo mogli wybrać dla siebie indywidualny zestaw usług z oferty Mercedes connect me. Oczywiście wybór ten można w każdej chwili zmienić. Dostępność poszczególnych usług zależy też od wybranego przez Państwa wyposażenia samochodu. Dalsze wygodne zarządzanie wybranymi usługami Mercedes connect me umożliwia portal dla klientów www. mercedes.me mogą też Państwo zarządzać nimi wraz ze swoim dealerem Mercedes-Benz. Polegaj na kompleksowym bezpieczeństwie i przejrzystości. Mobilność oparta na połączeniach sieciowych to rzecz fascynująca. Ważniejsze są Państwa prawa osobiste oraz czytelne warunki korzystania. Zwracamy uwagę, że usługi Mercedes connect me są dostępne dla fabrycznie nowych pojazdów Mercedes-Benz, w wybranych krajach. Najbliższy dealer Mercedes-Benz doradzi Państwu niezbędne wyposażenie pojazdu. Świadczenie usług Mercedes connect me odbywa się poprzez zamontowaną w samochodzie kartę SIM i jest uzależnione od dostępności sygnału sieci. Koszty połączenia między pojazdem a serwerem spółki Daimler AG pokrywa Daimler AG. Powiązanie samochodu z usługami Mercedes connect me odbywa się wyłącznie u autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz, po okazaniu dokumentów potwierdzających własność pojazdu. Klient może następnie wskazać inne osoby jako współużytkowników. Spółka Daimler AG gromadzi, zapisuje, przetwarza i wykorzystuje dane osobowe w zakresie niezbędnym do świadczenia usług Mercedes connect me i wynikającym z warunków korzystania z danej usługi oraz pod warunkiem, że wykorzystywanie danych zostało zaakceptowane przez klienta. System bezpieczeństwa Daimler AG skutecznie chroni wszystkie informacje i dane klienta przed niezamierzonym bądź bezprawnym zniszczeniem, zmianą, przekazaniem, utratą oraz dostępem niepowołanych osób trzecich. Więcej informacji o usługach, ich dostępności, okresach użytkowania i kosztach znajdą Państwo w cennikach Mercedes-Benz. Kompatybilność ze smartfonami i przeglądarkami internetowymi można sprawdzić na stronie

12 Jakość naszych samochodów charakteryzuje również nasz serwis: tylko to, co najlepsze. Indywidualny serwis dla mnie i mojego Mercedesa? Tak! Chcemy bowiem zaoferować Państwu nie tylko najlepszy samochód, lecz także najlepszą obsługę serwisową. Chcemy Państwa zachwycić. Obsługa serwisowa. Mercedes assist me bardzo upraszcza serwisowanie samochodu. Umożliwia wygodne wyszukanie przez Internet dealera Mercedes-Benz w okolicy oraz uzgodnienie terminu przeglądu technicznego. Elektroniczny Raport Serwisowy poinformuje Państwa zawsze o aktualnym stanie świadczeń serwisowych i eksploatacyjnych. Jeśli pomimo wszystko zdarzy się Państwu awaria techniczna, pakiet Mobilo Mercedes-Benz 1 zapewni dalszą mobilność. Gwarancja i mobilność. Nasze gwarancje i świadczenia serwisowe zapewniają Państwu opiekę pod każdym względem: Service 24h Mercedes-Benz przez całą dobę i w całej Europie służy pomocą w razie awarii i wypadków drogowych. Mobilo Mercedes-Benz 1. Standardowa gwarancja mobilności zapewni Państwu nieprzerwaną mobilność w razie, gdyby Państwa Mercedes uległ awarii. W ponad czterdziestu krajach Europy otrzymają Państwo szybką pomoc bezpłatnie i przez całą dobę. Obejmuje ona wydatki związane z pomocą na miejscu, np. odholowaniem pojazdu lub udostępnieniem pojazdu zastępczego. Nawet przez okres 30 lat. Te usługi są oczywiście dostępne również w razie wypadku, aktu wandalizmu lub nawet w przypadku zatankowania nieodpowiedniego paliwa. Zabezpieczeniem przed nieoczekiwanymi kosztami pobytu w warsztacie może być Umowa Serwisowa Mercedes-Benz 2. Elektroniczny Raport Serwisowy. Wszystkie przeprowadzone prace serwisowe są bezpiecznie zapisywane w centralnej bazie danych serwisowych Mercedes-Benz w przejrzysty sposób, zabezpieczone przed sfałszowaniem. Pełne informacje o przeprowadzonych pracach serwisowych są dostępne zawsze, także po zmianie warsztatu lub w przypadku sprzedaży pojazdu. Można je zobaczyć w portalu Mercedes me już na drugi dzień po wizycie w serwisie. Oprócz aktualnego raportu serwisowego mogą tam Państwo zobaczyć i w razie potrzeby wydrukować pełną historię serwisowania swojego samochodu. 1 Po upływie okresu obowiązywania (dwa lata od daty pierwszej rejestracji pojazdu) można przedłużać Mobilo wraz z każdym kolejnym przeglądem serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, maksymalnie do 30 lat. 2 Zgodnie z warunkami Umów Serwisowych Mercedes-Benz.

13

14 Twoje życzenia są tak indywidualne, jak możliwości ich spełnienia. Drogi do wybranego przez Państwa auta są tak różnorodne, jak nasze samochody. Daimler Financial Services pomoże w podjęciu decyzji, czy odpowiednim dla Państwa rozwiązaniem będzie kredyt, czy leasing, oraz jakie ubezpieczenie jest najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Kredyt. Bezpośrednia droga do własnego samochodu z gwiazdą rozpoczyna się od naszej oferty finansowej. Umożliwia ona dokładnie takie opłacenie wybranego samochodu, jakie pasuje do Państwa osobistych planów finansowych. Spełnimy Państwa marzenie, oferując korzystne kredyty. Wybierając wysokość pierwszej wpłaty oraz czas trwania umowy, mogą Państwo współdecydować o wysokości raty miesięcznej. Leasing. Nasza oferta leasingowa będzie najodpowiedniejsza dla osób chcących jeździć zawsze najnowszym modelem samochodu. Zapewniamy Państwu maksymalną elastyczność, oferując produkty leasingowe, w ramach których nie płaci się za nabycie pojazdu, a jedynie za jego użytkowanie, korzystając na atrakcyjnych ratach miesięcznych. Dzięki temu po upływie określonego czasu mogą Państwo zwrócić swój samochód i cieszyć się zawsze najnowszym modelem. Ubezpieczenie. Oferujemy Państwu niezawodną ochronę niezwykle bezpieczne pojazdy, a także pośrednictwo w nabywaniu atrakcyjnych produktów ubezpieczeniowych. Rozwiązania w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, stworzone przez nas przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniają kompleksową ochronę oraz gwarantują, że w razie wystąpienia szkody Państwa samochód zostanie naprawiony przez fachowców, według wytycznych producenta.

15

16

17 Inspiracja jest motorem przyszłości. Zapraszamy do współpracy chcielibyśmy Państwa zainspirować, a przede wszystkim prosimy, aby podzielili się Państwo z nami swymi przemyśleniami i wizjami. Mercedes inspire me to interakcja i dialog. W ten sposób razem kształtujemy przyszłość mobilności i marki Mercedes-Benz. Tworzymy społeczność, w ramach której zarejestrowani użytkownicy mogą partycypować w nowych pomysłach i dyskutować z naszymi pracownikami z różnych działów. Pod szyldem Mercedes inspire me przygotowujemy też coraz więcej ofert i atrakcji, które wykraczają poza klasyczne zagadnienia związane z samochodami między innymi eventy, podróże i wydarzenia lifestyle'owe. Już cieszymy się na Państwa pomysły.

18

19 Poznaj nas z nowej strony. Nasza witryna internetowa jest Państwa osobistym dostępem do świata Mercedes me, a więc do wszystkich ofert i usług mobilnościowych, łącznościowych, serwisowych, finansowych i inspiracyjnych. Tu odkryją Państwo możliwości, jakie daje łączność z Mercedes-Benz oraz jako pierwsi dowiedzą się o nowych technologiach Mercedes-Benz. Tu za pomocą aplikacji moovel wyszukają Państwo optymalne połączenie komunikacyjne, przez Internet uzgodnią termin przeglądu technicznego lub dobiorą model finansowania wybranego samochodu do swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od celu, startuj na

20 Informacje o niniejszej broszurze: Po zakończeniu redakcji tej publikacji, r., mogły nastąpić zmiany w wyszczególnionych w niej produktach. Producent zastrzega sobie prawo do dokonania przed terminem dostawy zmian konstrukcji czy formy, odstępstw od ustalonej kolorystyki, jak również do zmian zakresu dostawy, o ile te zmiany i odstępstwa są obiektywnie akceptowalne dla kupującego. Jeżeli sprzedawca lub producent w celu oznaczenia zamówienia lub przedmiotu zamówienia używa określonych symboli lub liczb, nie jest to podstawą nabycia jakichkolwiek praw ani roszczeń. Ilustracje mogą zawierać wyposażenie dodatkowe oraz akcesoria nienależące do standardowego zakresu dostawy. Technologia druku może mieć wpływ na różnice w przedstawionych kolorach. Niniejsza publikacja może zawierać typy pojazdów i usługi niedostępne w ofercie w niektórych krajach. Stwierdzenia na temat przepisów prawnych i podatkowych oraz ich skutków dotyczą wyłącznie Republiki Federalnej Niemiec w momencie zamykania redakcji. Wiążących i aktualnych informacji udzielą Państwu dealerzy samochodów Mercedes-Benz. Daimler AG, Mercedesstr. 137, Stuttgart MS/MAC /0415 Wydrukowano w Niemczech

Mercedes connect me. Witaj w swoim świecie.

Mercedes connect me. Witaj w swoim świecie. Mercedes connect me. Witaj w swoim świecie. Mobilność się zmienia. Dziś poruszamy się po świecie inaczej, stale korzystamy z Internetu, jesteśmy wciąż dostępni. Żyjemy cyfrowo. A samochody przez długi

Bardziej szczegółowo

Marco Polo Marco Polo ACTIVITY. Cennik.

Marco Polo Marco Polo ACTIVITY. Cennik. Marco Polo Marco Polo ACTIVITY Cennik. Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1 Średnie zużycie paliwa 2 (l/100 km) Emisja spalin 2 (g/km) Marco Polo

Bardziej szczegółowo

Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1. Emisja spalin 2 (g/km)

Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1. Emisja spalin 2 (g/km) Klasa V Cennik. Typ Długość Cena netto (PLN) Cena brutto (PLN) Rata miesięczna Lease&Drive Basic w PLN netto 1 Średnie zużycie paliwa 2 (l/100 km) Emisja spalin 2 (g/km) Klasa V V 200 d Kompakt 134 900

Bardziej szczegółowo

Mercedes-Benz MobiloVan. Siła napędowa Twojego biznesu

Mercedes-Benz MobiloVan. Siła napędowa Twojego biznesu Mercedes-Benz MobiloVan Siła napędowa Twojego biznesu Wciąż w drodze. Nawet przez 30 lat Zielone światło dla Citana, Sprintera i Vito: połączenie Mercedes-Benz MobiloVan i regularnych przeglądów w Autoryzowanym

Bardziej szczegółowo

Serwis All-inclusive. Bez dodatkowych warunków. Umowy serwisowe CharterWay dla samochodów ciężarowych.

Serwis All-inclusive. Bez dodatkowych warunków. Umowy serwisowe CharterWay dla samochodów ciężarowych. Serwis All-inclusive. Bez dodatkowych warunków. Umowy serwisowe CharterWay dla samochodów ciężarowych. Umowy serwisowe CharterWay: oszczędny i niezawodny sposób, aby Twój pojazd mógł być stale w ruchu.

Bardziej szczegółowo

Car-Net Usługi Guide & Inform oraz App-Connect dla samochodów użytkowych Volkswagen. Broszura informacyjna Czerwiec 2015 r.

Car-Net Usługi Guide & Inform oraz App-Connect dla samochodów użytkowych Volkswagen. Broszura informacyjna Czerwiec 2015 r. Car-Net Usługi Guide & Inform oraz App-Connect dla samochodów użytkowych Volkswagen Czerwiec 2015 r. czerwiec 2015 r. Usługi Car-Net dla samochodów użytkowych Volkswagen Szanowni Użytkownicy, z ogromną

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z em Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Basic i w kredycie 5,99% ważny od 15 lipca 2016 r. netto Gwarancyjny Klasa A Limuzyna A

Bardziej szczegółowo

%'00+- /;.+2+'% +0(1.+0+# 81.81 81.81 999 81.81%#45 2.

%'00+- /;.+2+'% +0(1.+0+# 81.81 81.81 999 81.81%#45 2. NOWE VOLVO S60 SPIS TREŚCI VOLVO NOWE S60 MY 12 VOLVO NOWE S60 MY 12 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WYPOSAŻENIE STANDARDOWE WYPOSAŻENIE

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych Mercedes-Benz z wyposa eniem podstawowym

Cennik samochodów osobowych Mercedes-Benz z wyposa eniem podstawowym Cennik samochodów osobowych z wyposa eniem podstawowym wraz z pakietem rozszerzonej gwarancji* do 5 lat. wa ny od 18 lipca 2012 * Szczegóły okreêlajà warunki Pakietu Extend Plus (opcja płatna dodatkowo).

Bardziej szczegółowo

Usługi BMW Connected Drive - Informacje

Usługi BMW Connected Drive - Informacje Usługi BMW Connected Drive - Informacje 1. Informacje ogólne BMW Vetriebs GmbH, Siegfried Marcus Strasse 24, 5021 Salzburg, Austria, siedziba i sąd rejestrowy: Salzburg Fn 63069, działająca przez swój

Bardziej szczegółowo

Państwa Klasa C: C 200

Państwa Klasa C: C 200 Ilustracja zbliżona Ilustracja zbliżona Podsumowanie Silnik C 200 13920 Model specjalny i pakiety 2356 PLN Lakier Czerń obsydianu metalik 4084 PLN Obręcze kół Obręcze kół ze stopów metali lekkich, 17"

Bardziej szczegółowo

1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4. 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4

1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4. 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4 Zasady programu Spis treści 1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4 3. Zestawy usług obsługi serwisowej w Serwisowym Programie Flotowym...

Bardziej szczegółowo

Karta MercedesServiceCard w skrócie.

Karta MercedesServiceCard w skrócie. Karta MercedesServiceCard w skrócie. Sprytniejsze i szybsze poruszanie się po Europie bez gotówki. Bezpłatna karta MercedesServiceCard w skrócie: Korzyści dla klientów MercedesServiceCard Bezgotówkowe

Bardziej szczegółowo

TAXI W KLASIE BIZNES. Przejazdy firmowe z mytaxi

TAXI W KLASIE BIZNES. Przejazdy firmowe z mytaxi TAXI W KLASIE BIZNES Przejazdy firmowe z mytaxi MYTAXI. REWOLUCYJNY POMYSŁ. Krótki film o aplikacji: http://www.youtube.com/watch?v=iejisclnbos mytaxi to bezpłatna aplikacja pozwalająca w szybki sposób

Bardziej szczegółowo

Carsharing. Alternatywa dla posiadania samochodu. Tamás Dombi Koordynator projektu INVOLVE

Carsharing. Alternatywa dla posiadania samochodu. Tamás Dombi Koordynator projektu INVOLVE Carsharing Alternatywa dla posiadania samochodu Tamás Dombi Koordynator projektu INVOLVE Wprowadzenie Carsharing wpisuje się w trend, który się rozwija w wielu dziedzinach życia: używać zamiast posiadać

Bardziej szczegółowo

FORD FIESTA VAN 201835_FiestaVan_2013_V2_Cover.indd 1-3 06/09/2012 12:43

FORD FIESTA VAN 201835_FiestaVan_2013_V2_Cover.indd 1-3 06/09/2012 12:43 FORD FIESTA VAN 1 2 3 5 6 7 8 9 10 11 12 FIV_MCA_V2_2013_COVER_#SF_POL_PL_bp 06/09/2012 14:58 Ułatwiamy Tobie życie Bogata gama usług finansowych, ubezpieczeniowych, serwisowych oraz assistance została

Bardziej szczegółowo

Oferta na zakup samochodu Peugeot 308 SW przygotowana dla Pani Agnieszki

Oferta na zakup samochodu Peugeot 308 SW przygotowana dla Pani Agnieszki L'emir sp.j. ul.sobieskiego 16 41-300 Dabrowa Górnicza tel. 32 639 00 00 www.lemir.com.pl Autoryzowany Dealer Peugeot Rafał Kozak Mobile: 693660248 e-mail: r.kozak.lemir@peugeot.com.pl. Oferta na zakup

Bardziej szczegółowo

i korzyści serwisowe Ograniczenie ryzyka Przewidywalność kosztów Elastyczność umowy Wyższa wartość pojazdu Komfort Oszczędność

i korzyści serwisowe Ograniczenie ryzyka Przewidywalność kosztów Elastyczność umowy Wyższa wartość pojazdu Komfort Oszczędność Pakiety serwisowe pakiety serwisowe zalety i korzyści Pakiety serwisowe to dwa rodzaje atrakcyjnych warunków opieki serwisowej dostosowanych do potrzeb użytkowników samochodów dostawczych marki Volkswagen

Bardziej szczegółowo

TAXI W KLASIE BIZNES. Przejazdy firmowe z mytaxi

TAXI W KLASIE BIZNES. Przejazdy firmowe z mytaxi TAXI W KLASIE BIZNES Przejazdy firmowe z mytaxi CO ZROBIĆ ABY URUCHOMIĆ USŁUGĘ: 2. Mytaxi otwiera konto firmowe: Założenie konta firmowego i hasła, Logowanie do konta poprzez stronę www.mytaxi.com.pl/logowanie.html

Bardziej szczegółowo

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie

Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop więcej niż zwykłe zakupy w internecie Pilz E-Shop W sferze Business-to-Business dzisiejsze sklepy internetowe muszą oferować dużo więcej niż tylko dostępny przez całą dobę portal zakupowy ich

Bardziej szczegółowo

Państwa mobilność jest naszą siłą napędową. MercedesServiceCard dla pojazdów użytkowych

Państwa mobilność jest naszą siłą napędową. MercedesServiceCard dla pojazdów użytkowych Państwa mobilność jest naszą siłą napędową MercedesServiceCard dla pojazdów użytkowych ... MercedesServiceCard umożliwi Państwu kontynuowanie podróży! Specjały kulinarne z Francji, ogniwa słoneczne z Niemiec,

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 3 czerwca 2016 r. Typ Cena netto Cena

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 18 stycznia 2016 r. Typ Cena netto

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 1 stycznia 2016 r. Typ Cena netto Cena

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 5 października 2015 r. Typ Cena netto

Bardziej szczegółowo

DAF MULTISUPPORT więcej niż

DAF MULTISUPPORT więcej niż DAF MULTISUPPORT więcej niż tylko naprawy i przeglądy DAF MULTISUPPORT TRUCKS PARTS FINANCE WWW.DAF.COM Usługi wspierające najlepszą ofertę biznesową Kompleksowa obsługa klienta W branży transportowej

Bardziej szczegółowo

Korzyści serwisowania floty w ASO. Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda Auto. Maciej Cieślik Jacek Golimowski Konrad Grzęda 22.05.

Korzyści serwisowania floty w ASO. Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda Auto. Maciej Cieślik Jacek Golimowski Konrad Grzęda 22.05. Korzyści serwisowania floty w ASO Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda Auto Maciej Cieślik Jacek Golimowski Konrad Grzęda 22.05.2013 Korzyści serwisowania floty w ASO, Dział Obsługi Posprzedażnej Skoda, Jacek

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w

Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 10 lipca 2015 r. Typ netto brutto Lease&Drive

Bardziej szczegółowo

PEUGEOT Boxer 330 L1H1 2.2 110 KM Pan Artur Lisakowski

PEUGEOT Boxer 330 L1H1 2.2 110 KM Pan Artur Lisakowski PIOTR MIDERA DORADCA HANDLOWY TEL. 502904910 INTERVAPO Sp. z o. o. Ul. Elbląska 98B 80-718 Gdańsk Data: 15-07-2014 Oferta na samochód PEUGEOT Boxer 330 L1H1 2.2 110 KM Pan Artur Lisakowski Opis samochodu

Bardziej szczegółowo

eschenker: Nowa generacja technologii TSL Schenker Sp. z o.o. Zespół DBSCHENKERinfo

eschenker: Nowa generacja technologii TSL Schenker Sp. z o.o. Zespół DBSCHENKERinfo : Nowa generacja technologii TSL Schenker Sp. z o.o. Zespół DBSCHENKERinfo 2016-07-07 Nowy : Twój elektroniczny klucz do przejrzystej logistyki Efektywne, szybkie i wygodne zarządzanie procesami logistycznymi

Bardziej szczegółowo

4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy. 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt

4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy. 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt 4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt 12-15 Ubezpieczenia Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenie 100% wartości fakturowej pojazdu

Bardziej szczegółowo

AlphaElectric Nabierz mocy z elektryczną mobilnością

AlphaElectric Nabierz mocy z elektryczną mobilnością AlphaElectric Nabierz mocy z elektryczną mobilnością AlphaElectric nowy wymiar mobilności Motoryzacja jest jednym z obszarów, w którym zmiany zachodzą w zawrotnym tempie. Obecnie jesteśmy świadkami postępu

Bardziej szczegółowo

Radość jest pod stałą ochroną. BMW Ubezpieczenia dla Ciebie. Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. BMW Financial Services Ubezpieczenia

Radość jest pod stałą ochroną. BMW Ubezpieczenia dla Ciebie. Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. BMW Financial Services Ubezpieczenia BMW Financial Services Ubezpieczenia www.bmwfs.pl Radość z jazdy Radość jest pod stałą ochroną. BMW Ubezpieczenia dla Ciebie i Twoich Bliskich. Mniejsza emisja. Większa radość z jazdy. Rozwiązania dopasowane

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych

Cennik samochodów osobowych Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 21 listopada 2016 r. Typ Cena netto

Bardziej szczegółowo

Pakiet Auto zmieniony NA PLUS

Pakiet Auto zmieniony NA PLUS Pakiet Auto zmieniony NA PLUS Pakiet Auto zmieniony NA PLUS Warianty ubezpieczenia w Pakiecie Auto po modyfikacji Bony na badanie techniczne i nie tylko Assistance dla 13 latków NNW z wyższą sumą i niższą

Bardziej szczegółowo

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego

mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego mnożą korzyści! Propozycja współpracy sprzedaży ratalnej dla Twojego sklepu internetowego Siła Santander Consumer Banku lider w sprzedaży ratalnej współpracujący z 17 000 punktów sprzedaży, w tym ze sklepami

Bardziej szczegółowo

CARSHARING Alternatywa dla posiadania samochodu

CARSHARING Alternatywa dla posiadania samochodu CARSHARING Alternatywa dla posiadania samochodu Tamás Dombi ZTM-PR Wprowadzenie W centrum dużego miasta, gdzie odległości są małe, wszystkie usługi dostępne, i jest gęsta sieć komunikacji miejskiej, nie

Bardziej szczegółowo

PROSTY PRZEWODNIK PO NISSANCONNECT EV SZYBKIE WPROWADZENIE

PROSTY PRZEWODNIK PO NISSANCONNECT EV SZYBKIE WPROWADZENIE PROSTY PRZEWODNIK PO NISSANCONNECT EV SZYBKIE WPROWADZENIE Wykorzystaj pełnię potencjału swojego samochodu elektrycznego Nissan, używając aplikacji NissanConnect EV. Wykonaj kilka prostych kroków, aby

Bardziej szczegółowo

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie.

Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Oferta dla rolników O BANKU Jeden z największych banków Europy Środkowo-Wschodniej, należący do Grupy UniCredit wiodącej międzynarodowej instytucji finansowej w Europie. Działa w Polsce od ponad 80 lat

Bardziej szczegółowo

Poznajmy się! Poznaj sekcje sprzedażowe. Statystyki

Poznajmy się! Poznaj sekcje sprzedażowe. Statystyki Poznajmy się! NASZANOWAZELANDIA.PL jest serwisem internetowym łączącym w sobie funkcje informacyjne, społecznościowe oraz sprzedażowe. Główny cel to dzielenie się aktualnymi informacjami dotyczącymi organizacji

Bardziej szczegółowo

PRZYJAZNY PRZEWODNIK PO SMARTFONACH

PRZYJAZNY PRZEWODNIK PO SMARTFONACH PRZYJAZNY PRZEWODNIK PO SMARTFONACH 01 NAJPOTRZEBNIEJSZE INFORMACJE I PODPOWIEDZI CO TO SĄ SMARTFONY I DO CZEGO SŁUŻĄ? SMARTFONY TO NIE TYLKO TELEFONY NOWEJ GENERACJI. TO MULTIFUNKCJONALNE URZĄDZENIA,

Bardziej szczegółowo

ABC Leasingu Marta Bielecka-Gozdek, Chief Sales Officer Alphabet Polska Fleet Management

ABC Leasingu Marta Bielecka-Gozdek, Chief Sales Officer Alphabet Polska Fleet Management ABC Leasingu Marta Bielecka-Gozdek, Chief Sales Officer Alphabet Polska Fleet Management Wzgórza Dylewskie / Marzec 2014 ABC leasingu Agenda 1. Co to jest Car Fleet Management? 2. Produkty leasingowe i

Bardziej szczegółowo

o Center SAUTER Vision Center wszystko jak na dłoni.

o Center SAUTER Vision Center wszystko jak na dłoni. SAUTER AUT AU UTE E ER Visio Vision sio io o Center SAUTER Vision Center wszystko jak na dłoni. Nowoczesna automatyka budynkowa staje się coraz bardziej skomplikowana, ale dzięki SAUTER Vision Center,

Bardziej szczegółowo

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA STARTER ASSISTANCE CLASSIC I COMFORT

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA STARTER ASSISTANCE CLASSIC I COMFORT NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA STARTER ASSISTANCE CLASSIC I COMFORT Czy pakiety Starter Assistance są przeznaczone dla wszystkich pojazdów?... 3 Ile czasu musi upłynąć od momentu płatności do aktywacji pakietu?...

Bardziej szczegółowo

Nieograniczona mobilność, elastyczność i bezpieczeństwo w całej Europie. Karta MercedesServiceCard dla pojazdów użytkowych.

Nieograniczona mobilność, elastyczność i bezpieczeństwo w całej Europie. Karta MercedesServiceCard dla pojazdów użytkowych. Nieograniczona mobilność, elastyczność i bezpieczeństwo w całej Europie. Karta MercedesServiceCard dla pojazdów użytkowych. ...pomoże Ci karta MercedesServiceCard! Specjały kulinarne z Francji, ogniwa

Bardziej szczegółowo

Mój styl życia wymaga nieograniczonej mobilności. Jeśli będę potrzebować samochodu zastępczego, dostanę go.

Mój styl życia wymaga nieograniczonej mobilności. Jeśli będę potrzebować samochodu zastępczego, dostanę go. BMW Financial Services Ubezpieczenia Ubezpieczenie pojazdu Radość z jazdy Mój styl życia wymaga nieograniczonej mobilności. Jeśli będę potrzebować samochodu zastępczego, dostanę go. Rozwiązania finansowe

Bardziej szczegółowo

Warunki ogólne programu Obietnica Nissan (Nissan Customer Promise)

Warunki ogólne programu Obietnica Nissan (Nissan Customer Promise) Warunki ogólne programu Obietnica Nissan (Nissan Customer Promise) Niniejszy dokument został wydany przez Nissan Sales CEE Kft., (dalej zw. Nissan ) i określa on warunki i zasady programu Obietnica Nissan

Bardziej szczegółowo

Pakiety AUTOCASCO Proama pozwalają na wybranie zakresu ochrony odpowiedniego do potrzeb klienta i jego auta

Pakiety AUTOCASCO Proama pozwalają na wybranie zakresu ochrony odpowiedniego do potrzeb klienta i jego auta Autocasco 1 Pakiety AUTOCASCO Proama pozwalają na wybranie zakresu ochrony odpowiedniego do potrzeb klienta i jego auta 2 Casco ASO Casco Komfortowy Casco Optymalny Wiek pojazdu do 4 lat do 8 lat do 11

Bardziej szczegółowo

BMW Financial Services Kredyt. www.bmwfs.pl. r ć. radość MożNa SFiNaNSoWaĆ Wedle TWoich życzeń. bmw KredyT SzyTy Na Miarę. Mn s m s. W ks ć.

BMW Financial Services Kredyt. www.bmwfs.pl. r ć. radość MożNa SFiNaNSoWaĆ Wedle TWoich życzeń. bmw KredyT SzyTy Na Miarę. Mn s m s. W ks ć. BMW Financial Services Kredyt www.bmwfs.pl r ć radość MożNa SFiNaNSoWaĆ Wedle TWoich życzeń. bmw KredyT SzyTy Na Miarę. Mn s m s. W ks ć. indywidualnie dopasowane rozwiązania FiNaNSoWe. inf m bmw F n n

Bardziej szczegółowo

Aplikacja JunkersHome swobodna, zdalna komunikacja z systemem grzewczym w Twoim domu

Aplikacja JunkersHome swobodna, zdalna komunikacja z systemem grzewczym w Twoim domu Aplikacja JunkersHome swobodna, zdalna komunikacja z systemem grzewczym w Twoim domu 2 Aplikacja JunkersHome JunkersHome mobilne sterowanie systemem ogrzewania Wyobraź sobie: wychodzisz z pracy, a w domu

Bardziej szczegółowo

Aplikacja JunkersHome swobodna, zdalna komunikacja z systemem grzewczym w Twoim domu

Aplikacja JunkersHome swobodna, zdalna komunikacja z systemem grzewczym w Twoim domu Aplikacja JunkersHome swobodna, zdalna komunikacja z systemem grzewczym w Twoim domu 2 Aplikacja JunkersHome JunkersHome mobilne sterowanie systemem ogrzewania Wyobraź sobie: wychodzisz z pracy, a w domu

Bardziej szczegółowo

MAKE IT YOURS. MINI FINANCIAL SERVICES.

MAKE IT YOURS. MINI FINANCIAL SERVICES. MAKE IT YOURS. MINI FINANCIAL SERVICES. Wiele dróg prowadzi do MINI, właściwa jest tylko jedna. Dołącz do rodziny MINI dzięki MINI Financial Services. Wybierz swoje MINI, personalizuj sposób finansowania,

Bardziej szczegółowo

JESTEŚMY PO TO, ABY WSPIERAĆ TWÓJ BIZNES NILFISK PAKIETY SERWISOWE SZYTE NA MIARĘ

JESTEŚMY PO TO, ABY WSPIERAĆ TWÓJ BIZNES NILFISK PAKIETY SERWISOWE SZYTE NA MIARĘ JESTEŚMY PO TO, ABY WSPIERAĆ TWÓJ BIZNES NILFISK PAKIETY SERWISOWE SZYTE NA MIARĘ PROFESJONALNY SERWIS POCZUJ RÓŻNICĘ Aby czyszczenie odznaczało się najwyższą jakością, musi spełniać dwa istotne wymogi.

Bardziej szczegółowo

DOBRE SAMOPOCZUCIE I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY.

DOBRE SAMOPOCZUCIE I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY. DOBRE SAMOPOCZUCIE I PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY. Mopar Vehicle Protection zawsze po Twojej stronie. POWERTRAIN CARE Obejmuje ochroną elementy mechaniczne silnika, skrzyni biegów i układu przeniesienia napędu

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa

D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa D-Link Assist: Najlepsza obsługa serwisowa Rapid Response Support D-Link Assist: natychmiastowa pomoc w każdej sytuacji Właściwe funkcjonowanie sieci komputerowej niejednokrotnie decyduje o sprawności

Bardziej szczegółowo

Dwa kraje, jeden system poboru opłat drogowych w Niemczech i Austrii za pomocą urządzeń pokładowych

Dwa kraje, jeden system poboru opłat drogowych w Niemczech i Austrii za pomocą urządzeń pokładowych PL wa kraje, jeden system poboru opłat drogowych w Niemczech i ustrii za pomocą urządzeń pokładowych www.toll-collect.de Pobór opłat drogowych w ustrii i Niemczech za pomocą urządzenia pokładowego (OBU)

Bardziej szczegółowo

NIEZBĘDNIK UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH

NIEZBĘDNIK UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH NIEZBĘDNIK UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH czyli odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania Pamiętaj! LINK4 to nie tylko ubezpieczenia komunikacyjne. W naszej ofercie znajdziesz również: Ubezpieczenie majątkowe

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. Uwaga: O ile nie zaznaczono inaczej, wszelkie warunki należy rozumieć jako minimalne.

Opis przedmiotu zamówienia. Uwaga: O ile nie zaznaczono inaczej, wszelkie warunki należy rozumieć jako minimalne. Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia Uwaga: O ile nie zaznaczono inaczej, wszelkie warunki należy rozumieć jako minimalne. Wykonawca świadczy usługi telefonii komórkowej w oparciu o sieć obejmującą

Bardziej szczegółowo

OFERTA TELE RADIO TAXI

OFERTA TELE RADIO TAXI OFERTA TELE RADIO TAXI Krótka charakterystyka korporacji TELE RADIO TAXI jest wiodącą korporacją taksówkarską w Warszawie. Założona w roku 1990 każdego dnia stawia do dyspozycji swoich Klientów flotę samochodów

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy cennik na następnych stronach

Szczegółowy cennik na następnych stronach Leasing Bosch 103% na KTSy z oprogramowaniem 1. Leasing 103%- Podstawowe założenia: - okres leasingowania: 36 msc. - czynsz inicjalny 10 % - wysokość wykupu: 1 % - bardzo atrakcyjne warunki finansowe dla

Bardziej szczegółowo

Oferta produktów i usług w zakresie monitorowania pojazdów firmy Monitoring Wielkopolski. Oferta handlowa. www.monitoringwielkopolski.

Oferta produktów i usług w zakresie monitorowania pojazdów firmy Monitoring Wielkopolski. Oferta handlowa. www.monitoringwielkopolski. Firma Monitoring Wielkopolski działa na rynku od 1998 roku w zakresie ochrony osób i mienia poprzez monitorowanie sygnałów alarmowych i wysyłanie grup interwencyjnych na miejsce zdarzenia. Firma Monitoring

Bardziej szczegółowo

Serwis rezerwacji noclegów online

Serwis rezerwacji noclegów online Serwis rezerwacji noclegów online R E Z E R W A C J E ON-LINE - FAKTY Ponad 75% badanych internautów, którzy jeżdżą na wakacje, wykorzystuje sieć Internet do planowania wypoczynku 46 % spośród tych osób

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

Poprawa systemu transportu publicznego poprzez zakup nowoczesnego taboru wraz z niezbędną infrastrukturą przez Komunikację Miejską Płock Sp. z o.o.

Poprawa systemu transportu publicznego poprzez zakup nowoczesnego taboru wraz z niezbędną infrastrukturą przez Komunikację Miejską Płock Sp. z o.o. Poprawa systemu transportu publicznego poprzez zakup nowoczesnego taboru wraz z niezbędną infrastrukturą przez Komunikację Miejską Płock Sp. z o.o. Zadanie 1 Zakup 15 sztuk nowych, nowoczesnych autobusów

Bardziej szczegółowo

OP-IV.272.49.2015.LK Załącznik nr 1 do SIWZ. Opis przedmiotu zamówienia

OP-IV.272.49.2015.LK Załącznik nr 1 do SIWZ. Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do Opis przedmiotu zamówienia Uwaga: O ile nie zaznaczono inaczej, wszelkie warunki należy rozumieć jako minimalne. 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii

Bardziej szczegółowo

Lex Best Dealer, Gazele Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Najlepszy Sprzedawca Samochodów Skoda.

Lex Best Dealer, Gazele Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Najlepszy Sprzedawca Samochodów Skoda. Z okazji 40-lecia istnienia firmy Zimny przygotowaliśmy dla Państwa ten specjalny katalog. Historia grupy Zimny rozpoczęła się w roku 1973, w którym to Pan Włodzimierz Zimny otworzył pierwszy warsztat

Bardziej szczegółowo

Śledzenie własnych postępów, analizowanie danych i poprawianie kondycji jeszcze nigdy nie było tak łatwe.

Śledzenie własnych postępów, analizowanie danych i poprawianie kondycji jeszcze nigdy nie było tak łatwe. Utworzono: 2016-07-03 01:23:32 Nawigacja rowerowa MIO Cyclo 505 HC Central Europe + komplet czujników (ekran dotykowy) Cena produktu: 1 990,00 PLN Koszt dostawy: 0,00 PLN Dostępność: Poznaj Mio Cyclo 505

Bardziej szczegółowo

Masz samochód masz Kredyt

Masz samochód masz Kredyt Masz samochód masz Kredyt Oferta + procedura 1 Spis treści A. Grupa docelowa Klientów oraz oferta B. Rodzaje pojazdów C. Wymagania stawiane Klientom, dokumenty D. Wniosek E. Wycena pojazdu F. Umowa i opłaty

Bardziej szczegółowo

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego.

1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. Obsługa Klientów 1000 powodów by wybrać kompletny serwis. 10 niepodważalnych przyczyn dominacji koloru żółtego. 01 18.500.000 produktów FANUC zainstalowanych na całym świecie 55 lat doświadczenia średni

Bardziej szczegółowo

Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania.

Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania. Wiążące oferty. Natychmiastowa rezerwacja. Zerowy czas oczekiwania. Zlecanie transportu lotniczego szybciej, niż kiedykolwiek wcześniej. Nadchodzi zmiana KN FreightNet usprawni i uprości procesy transportu

Bardziej szczegółowo

Poznaj nowy Windows. Piękny. Szybki. Wydajny.

Poznaj nowy Windows. Piękny. Szybki. Wydajny. Poznaj nowy Windows. Piękny. Szybki. Wydajny. Dostępne Najważniejsze wersje elementy, Windows: o których 1. trzeba Windows wiedzieć 8 i je pokazać : 2. 1. Windows Ekran startowy 8 Pro i żywe kafelki

Bardziej szczegółowo

Witamy w TNT. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

Witamy w TNT. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji Witamy w TNT Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji WITAMY W TNT WITAMY W TNT WITAJ Tworzymy międzynarodowy zespół specjalistów, który zapewnia najlepsze rozwiązania transportowe dopasowane do Twoich

Bardziej szczegółowo

NAJWIĘKSZY NIEZALEŻNY SERWIS I DEALER SAMOCHODÓW PREMIUM

NAJWIĘKSZY NIEZALEŻNY SERWIS I DEALER SAMOCHODÓW PREMIUM NAJWIĘKSZY NIEZALEŻNY SERWIS I DEALER SAMOCHODÓW PREMIUM Ceny usług i części niższe nawet do 50%. Serwis Audi Serwis BMW Serwis Land Rover / Jaguar Serwis Mercedes-Benz Serwis Porsche Serwis VOLVO Serwis

Bardziej szczegółowo

Celem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem

Celem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem Celem naszej firmy jest budowanie trwałych relacji z naszymi Klientami poprzez zapewnienie pełnego wsparcia informatycznego nad całym sprzętem komputerowym i oprogramowaniem. Szanowni Państwo! Firma PROSID

Bardziej szczegółowo

Innowacyjność plus więcej możliwości >> BP PLUS on-line. Najbardziej zaawansowana karta paliwowa w Polsce

Innowacyjność plus więcej możliwości >> BP PLUS on-line. Najbardziej zaawansowana karta paliwowa w Polsce Innowacyjność plus więcej możliwości >> BP PLUS on-line Najbardziej zaawansowana karta paliwowa w Polsce Karta BP PLUS Większy potencjał i doskonała efektywność Szukasz rozwiązań wspomagających zarządzanie

Bardziej szczegółowo

TECZKA PRASOWA. Czym jest FINANCE-TENDER.COM?

TECZKA PRASOWA. Czym jest FINANCE-TENDER.COM? Czym jest FINANCE-TENDER.COM? FINANCE-TENDER.COM jest pierwszą w Polsce platformą przetargową i ogłoszeniową oferującą nowoczesną metodę przeprowadzania przetargów elektronicznych oraz umożliwiającą przedsiębiorstwom

Bardziej szczegółowo

Renault Business Plan

Renault Business Plan Business Plan www.renaultfinansowanie.pl Business Plan NAJEM Prowadzenie firmy to często presja czasu i tysiące spraw do załatwienia. Skoncentruj się na zadaniach biznesowych my zajmiemy się resztą Jedna,

Bardziej szczegółowo

Firma Sylex ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę na zestaw Do monitorowania pojazdów systemem GPS.

Firma Sylex ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę na zestaw Do monitorowania pojazdów systemem GPS. Firma SYLEX ul Chełmońskiego 18/28 83-000 Pruszcz Gdański NIP 593-117-28-46 REGON 192796056 e-mil:biuro@sylex.pl Firma Sylex ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę na zestaw Do monitorowania pojazdów

Bardziej szczegółowo

Elastyczność i mobilność w jednym, kompletnym pakiecie Panasonic UC Pro. Doskonała łączność gdziekolwiek się znajdujesz

Elastyczność i mobilność w jednym, kompletnym pakiecie Panasonic UC Pro. Doskonała łączność gdziekolwiek się znajdujesz Elastyczność i mobilność w jednym, kompletnym pakiecie Panasonic UC Pro Doskonała łączność gdziekolwiek się znajdujesz Aplikacja UC Pro oferuje szeroki zakres możliwości Wykonywanie połączeń Szybkie i

Bardziej szczegółowo

G 500 4x4 2. Nowy model specjalny.

G 500 4x4 2. Nowy model specjalny. G 500 4x4 2. Nowy model specjalny. Król dróg. Ukoronowanie legendy. Czas wymagał nowego zdefiniowania pojęcia off-roadera. Miał to być pojazd łączący wszystkie zalety po wielokroć doskonałej Klasy G z

Bardziej szczegółowo

TSM TIME SLOT MANAGEMENT

TSM TIME SLOT MANAGEMENT TSM TIME SLOT MANAGEMENT System zarządzania zamówieniami i oknami czasowymi dostaw Spis treści O Firmie Nam zaufali Możliwości rozwiązań О produkcie Bezpieczeństwo i dostęp do informacji Problemy produkcyjne

Bardziej szczegółowo

Ćwiczenie. Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość.

Ćwiczenie. Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość. Ćwiczenie Temat: TeamViewer - zarządzanie komputerami na odległość. Zastosowanie: Śledzenie ustawień energetycznych, elektrycznych w programie i sterowanie nimi na odległość Wytłumaczenie ćwiczenia Ćwiczenie

Bardziej szczegółowo

Xway. Inne podejście do lokalizacji GPS obiektów mobilnych i zarządzania flotą

Xway. Inne podejście do lokalizacji GPS obiektów mobilnych i zarządzania flotą Xway Inne podejście do lokalizacji GPS obiektów mobilnych i zarządzania flotą prosty zakup: zainstaluj i korzystaj - brak umów! 3 lata transmisji GPRS na terenie Polski! aktywna ochrona pojazdu najwyższej

Bardziej szczegółowo

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE CZYM JEST TELEMEETING? Telemeeting to innowacyjna usługa telekonferencyjna, która umożliwia prostą, szybką

Bardziej szczegółowo

EMAPI Fleet. - opis systemu

EMAPI Fleet. - opis systemu EMAPI Fleet - opis systemu 1. EMAPI Fleet mapy cyfrowe dla biznesu Posiadasz flotę pojazdów i szerokie grono pracowników? Potrzebujesz skutecznego narzędzia pozwalającego na efektywniejsze zarządzanie

Bardziej szczegółowo

Regulamin oferty promocyjnej Samochód zastępczy za 9 zł promocja sms

Regulamin oferty promocyjnej Samochód zastępczy za 9 zł promocja sms Regulamin oferty promocyjnej Samochód zastępczy za 9 zł promocja sms 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin określa zasady oferty promocyjnej Samochód zastępczy za 9 zł promocja sms, prowadzonej

Bardziej szczegółowo

Przemysłowe Bramy Segmentowe

Przemysłowe Bramy Segmentowe Przemysłowe Bramy Segmentowe KRISPOL BRAMY DLA WYMAGAJĄCYCH Firma KRISPOL jest czołowym europejskim producentem bram i stolarki otworowej oraz liderem innowacji w zakresie technologii i designu produktów.

Bardziej szczegółowo

Korzystaj z aplikacji. www.autospecial.com.pl

Korzystaj z aplikacji. www.autospecial.com.pl Korzystaj z aplikacji STOP Korzystaj z aplikacji Panel Główny Panel: Ustawienia Panel: Assistance nawiązać kontakt telefoniczny lub mailowy z wybranym Dealerem, przeglądać otrzymane Wiadomości, zarządzać

Bardziej szczegółowo

CHŁODZIARKA HAIER HERO serii S100

CHŁODZIARKA HAIER HERO serii S100 CHŁODZIARKA HAIER HERO serii S100 PROMOCYJNA ROZSZERZONA DOŻYWOTNIA* GWARANCJA NA SPRĘŻARKĘ Firma Haier Europe Trading S.r.l., zwana dalej Haier, niniejszym zobowiązuje się do pokrywania przez 30 lat,

Bardziej szczegółowo

LEXUS SELECT SPRAWDZONY

LEXUS SELECT SPRAWDZONY LEXUS SELECT SPRAWDZONY LEXUS SELECT SPRAWDZONY Już od powstania marki w 1989 roku, fundamentalną zasadą, jaką kieruje się Lexus jest dążenie do doskonałości. W połączeniu ze światowej klasy produktami

Bardziej szczegółowo

1) WARUNKI GWARANCJI "1rok"

1) WARUNKI GWARANCJI 1rok Produkty MASTER są objęte jednym z trzech typów gwarancji (w zależności od produktu): 1 rok (żółta karta gwarancyjna) 2 lata (niebieska karta gwarancyjna) 1 rok + 1 rok (biała karta gwarancyjna) 1) WARUNKI

Bardziej szczegółowo

PYTANIA DO WEBINARIUM PROAUTO

PYTANIA DO WEBINARIUM PROAUTO PYTANIA DO WEBINARIUM PROAUTO 1. Kto montuje urządzenia? Urządzenia montują autoryzowane serwisy dostawcy usługi Firmy Finder. Po otrzymaniu przesyłki klient dzwoni do koordynatora montażu i samodzielnie

Bardziej szczegółowo

LEASING MOBILNOŚĆ BANK UBEZPIECZENIA

LEASING MOBILNOŚĆ BANK UBEZPIECZENIA LEASING MOBILNOŚĆ UBEZPIECZENIA BANK Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Bank. Leasing. Ubezpieczenia.

Bardziej szczegółowo

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń PizzaPolska.pl Zaproszenie do współpracy Wyszukaj Delektuj się Oceń Państwa serwis dostawczy w Internecie PizzaPolska jest... PizzaPolska.pl jest specjalistycznym portalem internetowym, skupiającym restauracje,

Bardziej szczegółowo

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl

Twój partner. w gastronomii! www.mmgastro.pl Twój partner w gastronomii! www.mmgastro.pl FIRMA M&M Gastro to lider sprzedaży profesjonalnego sprzętu dla gastronomii, firma gwarantująca każdemu klientowi profesjonalną i kompleksową obsługę od projektu

Bardziej szczegółowo

Klient poczty elektronicznej

Klient poczty elektronicznej Klient poczty elektronicznej Microsoft Outlook 2010 wysyłaj i odbieraj pocztę elektroniczną, zarządzaj kalendarzem, kontaktami oraz zadaniami. Aplikacja Outlook 2010 to narzędzie spełniające wszystkie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI. 1.Rozpoczęcie procesu zamówienia.

INSTRUKCJA OBSŁUGI. 1.Rozpoczęcie procesu zamówienia. INSTRUKCJA OBSŁUGI dokonywania zamówień w sklepie internetowym urwiskowo.pl dofinansowanych z ZFŚS Spółki Karol Kania i Synowie w ramach Paczek Mikołajkowych dla Dzieci Szanowni Państwo! Niniejsza instrukcja

Bardziej szczegółowo

PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 ŁATWE PRZESTAWIENIE SIĘ

PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 ŁATWE PRZESTAWIENIE SIĘ PTV MAP&GUIDE INTERNET V2 ŁATWE PRZESTAWIENIE SIĘ Spis treści Spis treści 1 PTV Map&Guide internet V2 co jest nowe?... 3 1.1 Zmiana modelu licencji... 3 1.1.1 Starzy klienci 3 1.1.2 Nowi klienci 3 1.2

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi!

Szanowni Państwo, Życzymy szerokiej i bezpiecznej drogi! PRZEWODNIK KLIENTA Szanowni Państwo, Mamy wielką przyjemność powitać Państwa w gronie Klientów Programu FCA Fleet Services, który powstał przy współpracy FGA Leasing Polska Sp. z o.o., FCA Poland S.A.

Bardziej szczegółowo