Aby przybliżyć ludzi ku przyszłości, potrzeba nie tylko samochodu.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Aby przybliżyć ludzi ku przyszłości, potrzeba nie tylko samochodu."

Transkrypt

1

2 Aby przybliżyć ludzi ku przyszłości, potrzeba nie tylko samochodu. Kolejna wielka innowacja nosi Twój charakter, ponieważ Mercedes-Benz na pierwszym miejscu stawia Ciebie i Twoje potrzeby. Od zawsze. Teraz posuwamy się konsekwentnie o krok naprzód na nowym portalu dla klientów łączymy cały świat Mercedes-Benz: Mercedes me. Naszym celem jest zaoferowanie takich rozwiązań, które będą ściśle dopasowane do oczekiwań naszych klientów. Dostęp do tego spersonalizowanego świata wymyśliliśmy na nowo, aby był łatwy, wygodny i nowoczesny: W ten sposób chcemy kształtować przyszłość. Wraz z Tobą.

3 Obraz z Mercedesem: motyw na tej stronie prezentuje Limuzynę nowej Klasy C; zużycie paliwa średnio: 5,7 3,8 [8,4 3,6] l/100 km, emisja CO 2 średnio: [195 94] g/km. Wartości w nawiasach kwadratowych dotyczą pojazdów z automatyczną skrzynią biegów.

4 Witaj w swoim świecie Mercedes-Benz. Mercedes-Benz daje niepowtarzalne poczucie nowoczesnego luksusu. Można go teraz doświadczyć z całkiem nowej perspektywy z perspektywy Mercedes me. To, co najlepsze z naszego świata Mercedes-Benz dopasowane do użytkownika zachwycająco, uskrzydlająco, lecz przede wszystkim zaskakująco. Od samego początku. Na przykład dzięki temu, że kluczem do tego świata nie jest samochód, lecz Państwo sami. Mercedes me otwiera bowiem dostęp do naszych zindywidualizowanych usług mobilnościowych, łącznościowych, serwisowych i finansowych. W centrum zainteresowania Mercedes me są Państwo to, co dla Państwa ważne, co porusza i inspiruje. Wraz z Państwem rozwijamy innowacyjne usługi i funkcje związane z samochodem, kształtując świat mobilności jutra. A kto chciałby kupić Mercedesa tak szybko, jak to możliwe, może wybrany przez siebie model w każdej chwili i z każdego miejsca zamówić w naszym sklepie internetowym Mercedes me Online Store. Ponieważ dzięki Mercedes me jesteśmy dla Państwa zawsze osiągalni. Świat Mercedes me jest dostępny nie tylko cyfrowo. Nasz specjalny salon Mercedes me Store w Hamburgu oraz inne miejskie centra marki w Monachium, Paryżu, czy Tokio otwierają przed Państwem świat Mercedes me również w samym sercu miasta. Tu można spędzić przyjemnie czas i łączyć się innymi. Mobilność Łączność Serwis Finansowanie Inspiracja Mercedes move me oferuje inteligentne rozwiązania mobilnościowe niezależnie od tego, czy posiadają Państwo samochód. Mercedes connect me umożliwia łączenie się ze swoim samochodem zawsze i z każdego miejsca. Mercedes assist me oferuje Państwu oraz Państwa Mercedesowi osobisty i zindywidualizo wany serwis. Mercedes finance me proponuje model finansowania i ubezpieczenie dokładnie dostosowane do wybranego samochodu oraz do Państwa potrzeb. Mercedes inspire me umożliwia udział w naszych innowacyjnych koncepcjach oraz współtworzenie marki Mercedes-Benz na drodze ku przyszłości.

5

6 Odkryj świat mobilności. Aby wyprzedzić innych, trzeba myśleć perspektywicznie. Firma moovel GmbH, jako spółka-córka Daimler Financial Services, tworzy rozwiązania mobilnościowe, które nie wymagają posiadania samochodu. Z przyjemnością współpracujemy z innowacyjnymi usługodawcami, wynajdując mobilność każdego dnia na nowo. Już teraz mogą Państwo odkryć nasze różnorodne oferty.

7 car2go. car2go to rozwiązanie proste i genialne pionierskie w dziedzinie krótkoterminowego wynajmu samochodów. Proste, ponieważ auto car2go jest zawsze tam, gdzie jest potrzebne. Genialne, ponieważ za auto car2go płaci się tylko wtedy, gdy się go używa co do minuty. Wypoży czenie car2go jest przy tym zupełnie nieskomplikowane: wystarczy wyszukać, zarezerwować i można ruszać. car2go black. Doskonałym partnerem w codziennych spontanicznych przejazdach jest car2go black. Nasz bazujący na aplikacji smartfonowej system car-sharingowy pozwoli Państwu cieszyć się komfortem Klasy B Mercedes-Benz. Wystarczy wyszukać samochód na położonym w pobliżu specjalnym miejscu parkingowym, a po jeździe pozostawić auto na jednym z takich miejsc. moovel. Publiczna komunikacja miejska, kolej, taksówki, wspólne przejazdy, rower czy car-sharing: aplikacja moovel łączy propozycje różnych oferentów mobilnościowych i prezentuje różne opcje komunikacji dla uzyskania optymalnych połączeń. Wystarczy więc zrobić tylko jedną rzecz: wybrać drogę. mytaxi. mytaxi jest światowym pionierem i liderem rynkowym wśród aplikacji taksówkowych. Aplikacja do zamawiania taksówek umożliwia bezpośrednie połączenie kierowcy taksówki z pasażerem oraz optymalizuje korzystanie z taksówek od zamówienia, poprzez kurs, po zapłatę. Tę apli kację pobrano dotąd ponad dziesięć milionów razy. Mercedes-Benz Rent. Tu mogą się Państwo cieszyć naszymi najnowszymi modelami samochodów. Za pomocą wyszukiwarki lokalizacji błyskawicznie znajdą Państwo wybrany samochód u jednego z partnerów Mercedes-Benz Rent w najbliższej okolicy. Jedyna wada: po zakończeniu wynajmu trzeba zwrócić samochód. Blacklane. Zawsze, gdy potrzebują Państwo usług szofera, nasz partner Blacklane zapewni sprawne podróżowanie po mieście komfortową limuzyną. Limuzynę Blacklane można wygodnie i niedrogo wynająć w każdym miejscu i w każdej chwili za pomocą aplikacji na smartfona lub na stronie internetowej, nawet 15 minut przed jazdą. FlixBus. Bezstresowe podróżowanie. Autobusami dalekobieżnymi naszego partnera FlixBus można wygodnie przemieszczać się z miasta do miasta. FlixBus tworzy rozbudowaną sieć dalekobieżnych połączeń autobusowych, obejmującą ponad 5000 bezpośrednich połączeń w Niemczech, Austrii, Czechach i Szwajcarii. Dzięki gwarancji miejsca siedzą cego i dużej przestrzeni na nogi w klimatyzowanym, komfortowym autokarze oraz bezpłatnej sieci WLAN w jakości LTE, FlixBus dowiezie Państwa wygodnie do celu. carpooling.com. Na naszej partnerskiej platformie carpooling.pl można oferować wolne miejsca w swoim samochodzie. Państwa pasażerowie rezerwują je łatwo przez Internet lub w aplikacji. W ten sposób mają Państwo pełną kontrolę i bezpieczeństwo oraz zyskują dofinansowanie kosztów paliwa i miłe towarzystwo w samochodzie.

8 Nie zawsze jedynym połączeniem jest droga. Mercedes connect me połączy Państwa z samochodem i samochód ze wszystkim, co dla Państwa ważne. Staną się Państwo częścią inteligentnej sieci. Aby tak się stało, potrzeba jedynie samochodu marki Mercedes-Benz. Nasze usługi łącznościowe zacieśnią Państwa więź z autem, czyniąc jego obsługę jeszcze bardziej intuicyjną.

9 Mercedes connect me. Usługi Podstawowe Mercedes connect me odciążą Państwa w wielu sprawach na przykład w diagnostyce pojazdu czy w razie awarii lub wypadku. W tym celu istotne informacje o pojeździe są przesyłane w odpowiednie miejsca i, jeśli trzeba, powodują uruchomienie dalszych działań. Może to być telefon z Państwa autoryzowanego serwisu, w celu uzgodnienia najbliższego terminu przeglądu technicznego, albo szybka interwencja pomocy drogowej lub pogotowia ratunkowego. Dostępne usługi to Zarządzanie przeglądami, Telediagnostyka, W razie awarii, W razie wypadku i telefon alarmowy Mercedes-Benz. Usługi Remote Online. Opcjonalne usługi Remote Online umożliwią Państwu łatwe sterowanie swym Mercedesem za pomocą smartfona. Dzięki nim można dokonywać zmian i ustawień lub sprawdzać informacje o samochodzie odpoczywając na sofie bądź w podróży. Zapomnieli Państwo, gdzie został zaparkowany samochód? Usługa Lokalizator pojazdu wskaże miejsce zaparkowania auta w promieniu do 1,5 kilometra. Śledzenie pojazdu GPS 1 wysyła informację, jeśli Państwa pojazd opuszcza zdefiniowany obszar lub do niego wjeżdża. Usługi Remote Online sygnalizują również, jeśli trzeba wkrótce zatankować (lub naładować samochód elektryczny). Z Usług Remote Online można korzystać za pomocą wyposażenia Remote Online, które jest dostępne opcjonalnie w połączeniu z systemami multimedialnymi Audio 20 CD i Audio 20 USB oraz jest integralnym elementem systemu multimedialnego COMAND Online. Samochody Mercedes-Benz z napędem elektrycznym posiadają Remote Online w standardzie. Korzystanie z wyposażenia dodatkowego Remote Online jest ograniczone do trzech lat od pierwszej rejestracji pojazdu, a następnie może być odpłatnie przedłużone. Live Traffic Information. Ta usługa pomaga Państwu w omijaniu korków drogowych i w jak najszybszym osiąganiu celu podróży. Jednocześnie Państwo i inni uczestnicy ruchu drogowego sami stają się źródłem informacji o ruchu drogowym, rejestrowanych w cza - sie rzeczywistym przez precyzyjny system informowania o sytuacji na drogach. Dzięki temu do Państwa samochodu mogą trafiać dokładnie te informacje o ruchu, które są istotne w ramach obliczania trasy i czasu przyjazdu do celu oraz, gdy to konieczne, możliwa jest dynamiczna modyfikacja wskazówek nawigacyjnych. Live Traffic Information jest elementem opcjonalnego multimedialnego systemu COMAND Online. Usługa ta jest aktywna przez trzy lata. Po tym terminie można ją odpłatnie przedłużać. Aplikacje Mercedes-Benz. Oprócz usług Remote Online będą Państwo mogli korzystać z wielu aplikacji, które dostarczą aktualnych wiadomości i informacji o połączeniach komunikacyjnych bądź zapewnią rozrywkę w czasie podróży. 1 Przewidywany termin uruchomienia: połowa 2015 r.

10 Obraz z Mercedesem: smartfon przedstawiony na tej stronie prezentuje Limuzynę nowej Klasy C; zużycie paliwa średnio: 5,7 3,8 [8,4 3,6] l/100 km, emisja CO 2 średnio: [195 94] g/km. Wartości w nawiasach kwadratowych dotyczą pojazdów z automatyczną skrzynią biegów.

11 Aktywuj swoje usługi Mercedes connect me. Oto jak wejść w przyszłościową mobilność opartą na połączeniach sieciowych: Za pomocą swojego adresu proszę się zarejestrować w portalu Mercedes me. Po potwierdzeniu, dealer Mercedes-Benz aktywuje dla Państwa konto użytkownika i powiąże Państwa samochód z Mercedes connect me. Następnie będą Państwo mogli wybrać dla siebie indywidualny zestaw usług z oferty Mercedes connect me. Oczywiście wybór ten można w każdej chwili zmienić. Dostępność poszczególnych usług zależy też od wybranego przez Państwa wyposażenia samochodu. Dalsze wygodne zarządzanie wybranymi usługami Mercedes connect me umożliwia portal dla klientów www. mercedes.me mogą też Państwo zarządzać nimi wraz ze swoim dealerem Mercedes-Benz. Polegaj na kompleksowym bezpieczeństwie i przejrzystości. Mobilność oparta na połączeniach sieciowych to rzecz fascynująca. Ważniejsze są Państwa prawa osobiste oraz czytelne warunki korzystania. Zwracamy uwagę, że usługi Mercedes connect me są dostępne dla fabrycznie nowych pojazdów Mercedes-Benz, w wybranych krajach. Najbliższy dealer Mercedes-Benz doradzi Państwu niezbędne wyposażenie pojazdu. Świadczenie usług Mercedes connect me odbywa się poprzez zamontowaną w samochodzie kartę SIM i jest uzależnione od dostępności sygnału sieci. Koszty połączenia między pojazdem a serwerem spółki Daimler AG pokrywa Daimler AG. Powiązanie samochodu z usługami Mercedes connect me odbywa się wyłącznie u autoryzowanych dealerów Mercedes-Benz, po okazaniu dokumentów potwierdzających własność pojazdu. Klient może następnie wskazać inne osoby jako współużytkowników. Spółka Daimler AG gromadzi, zapisuje, przetwarza i wykorzystuje dane osobowe w zakresie niezbędnym do świadczenia usług Mercedes connect me i wynikającym z warunków korzystania z danej usługi oraz pod warunkiem, że wykorzystywanie danych zostało zaakceptowane przez klienta. System bezpieczeństwa Daimler AG skutecznie chroni wszystkie informacje i dane klienta przed niezamierzonym bądź bezprawnym zniszczeniem, zmianą, przekazaniem, utratą oraz dostępem niepowołanych osób trzecich. Więcej informacji o usługach, ich dostępności, okresach użytkowania i kosztach znajdą Państwo w cennikach Mercedes-Benz. Kompatybilność ze smartfonami i przeglądarkami internetowymi można sprawdzić na stronie

12 Jakość naszych samochodów charakteryzuje również nasz serwis: tylko to, co najlepsze. Indywidualny serwis dla mnie i mojego Mercedesa? Tak! Chcemy bowiem zaoferować Państwu nie tylko najlepszy samochód, lecz także najlepszą obsługę serwisową. Chcemy Państwa zachwycić. Obsługa serwisowa. Mercedes assist me bardzo upraszcza serwisowanie samochodu. Umożliwia wygodne wyszukanie przez Internet dealera Mercedes-Benz w okolicy oraz uzgodnienie terminu przeglądu technicznego. Elektroniczny Raport Serwisowy poinformuje Państwa zawsze o aktualnym stanie świadczeń serwisowych i eksploatacyjnych. Jeśli pomimo wszystko zdarzy się Państwu awaria techniczna, pakiet Mobilo Mercedes-Benz 1 zapewni dalszą mobilność. Gwarancja i mobilność. Nasze gwarancje i świadczenia serwisowe zapewniają Państwu opiekę pod każdym względem: Service 24h Mercedes-Benz przez całą dobę i w całej Europie służy pomocą w razie awarii i wypadków drogowych. Mobilo Mercedes-Benz 1. Standardowa gwarancja mobilności zapewni Państwu nieprzerwaną mobilność w razie, gdyby Państwa Mercedes uległ awarii. W ponad czterdziestu krajach Europy otrzymają Państwo szybką pomoc bezpłatnie i przez całą dobę. Obejmuje ona wydatki związane z pomocą na miejscu, np. odholowaniem pojazdu lub udostępnieniem pojazdu zastępczego. Nawet przez okres 30 lat. Te usługi są oczywiście dostępne również w razie wypadku, aktu wandalizmu lub nawet w przypadku zatankowania nieodpowiedniego paliwa. Zabezpieczeniem przed nieoczekiwanymi kosztami pobytu w warsztacie może być Umowa Serwisowa Mercedes-Benz 2. Elektroniczny Raport Serwisowy. Wszystkie przeprowadzone prace serwisowe są bezpiecznie zapisywane w centralnej bazie danych serwisowych Mercedes-Benz w przejrzysty sposób, zabezpieczone przed sfałszowaniem. Pełne informacje o przeprowadzonych pracach serwisowych są dostępne zawsze, także po zmianie warsztatu lub w przypadku sprzedaży pojazdu. Można je zobaczyć w portalu Mercedes me już na drugi dzień po wizycie w serwisie. Oprócz aktualnego raportu serwisowego mogą tam Państwo zobaczyć i w razie potrzeby wydrukować pełną historię serwisowania swojego samochodu. 1 Po upływie okresu obowiązywania (dwa lata od daty pierwszej rejestracji pojazdu) można przedłużać Mobilo wraz z każdym kolejnym przeglądem serwisowym wykonanym w autoryzowanym serwisie Mercedes-Benz, maksymalnie do 30 lat. 2 Zgodnie z warunkami Umów Serwisowych Mercedes-Benz.

13

14 Twoje życzenia są tak indywidualne, jak możliwości ich spełnienia. Drogi do wybranego przez Państwa auta są tak różnorodne, jak nasze samochody. Daimler Financial Services pomoże w podjęciu decyzji, czy odpowiednim dla Państwa rozwiązaniem będzie kredyt, czy leasing, oraz jakie ubezpieczenie jest najlepiej dopasowane do Państwa potrzeb. Kredyt. Bezpośrednia droga do własnego samochodu z gwiazdą rozpoczyna się od naszej oferty finansowej. Umożliwia ona dokładnie takie opłacenie wybranego samochodu, jakie pasuje do Państwa osobistych planów finansowych. Spełnimy Państwa marzenie, oferując korzystne kredyty. Wybierając wysokość pierwszej wpłaty oraz czas trwania umowy, mogą Państwo współdecydować o wysokości raty miesięcznej. Leasing. Nasza oferta leasingowa będzie najodpowiedniejsza dla osób chcących jeździć zawsze najnowszym modelem samochodu. Zapewniamy Państwu maksymalną elastyczność, oferując produkty leasingowe, w ramach których nie płaci się za nabycie pojazdu, a jedynie za jego użytkowanie, korzystając na atrakcyjnych ratach miesięcznych. Dzięki temu po upływie określonego czasu mogą Państwo zwrócić swój samochód i cieszyć się zawsze najnowszym modelem. Ubezpieczenie. Oferujemy Państwu niezawodną ochronę niezwykle bezpieczne pojazdy, a także pośrednictwo w nabywaniu atrakcyjnych produktów ubezpieczeniowych. Rozwiązania w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, stworzone przez nas przy współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi, zapewniają kompleksową ochronę oraz gwarantują, że w razie wystąpienia szkody Państwa samochód zostanie naprawiony przez fachowców, według wytycznych producenta.

15

16

17 Inspiracja jest motorem przyszłości. Zapraszamy do współpracy chcielibyśmy Państwa zainspirować, a przede wszystkim prosimy, aby podzielili się Państwo z nami swymi przemyśleniami i wizjami. Mercedes inspire me to interakcja i dialog. W ten sposób razem kształtujemy przyszłość mobilności i marki Mercedes-Benz. Tworzymy społeczność, w ramach której zarejestrowani użytkownicy mogą partycypować w nowych pomysłach i dyskutować z naszymi pracownikami z różnych działów. Pod szyldem Mercedes inspire me przygotowujemy też coraz więcej ofert i atrakcji, które wykraczają poza klasyczne zagadnienia związane z samochodami między innymi eventy, podróże i wydarzenia lifestyle'owe. Już cieszymy się na Państwa pomysły.

18

19 Poznaj nas z nowej strony. Nasza witryna internetowa jest Państwa osobistym dostępem do świata Mercedes me, a więc do wszystkich ofert i usług mobilnościowych, łącznościowych, serwisowych, finansowych i inspiracyjnych. Tu odkryją Państwo możliwości, jakie daje łączność z Mercedes-Benz oraz jako pierwsi dowiedzą się o nowych technologiach Mercedes-Benz. Tu za pomocą aplikacji moovel wyszukają Państwo optymalne połączenie komunikacyjne, przez Internet uzgodnią termin przeglądu technicznego lub dobiorą model finansowania wybranego samochodu do swoich indywidualnych potrzeb. Niezależnie od celu, startuj na

20 Informacje o niniejszej broszurze: Po zakończeniu redakcji tej publikacji, r., mogły nastąpić zmiany w wyszczególnionych w niej produktach. Producent zastrzega sobie prawo do dokonania przed terminem dostawy zmian konstrukcji czy formy, odstępstw od ustalonej kolorystyki, jak również do zmian zakresu dostawy, o ile te zmiany i odstępstwa są obiektywnie akceptowalne dla kupującego. Jeżeli sprzedawca lub producent w celu oznaczenia zamówienia lub przedmiotu zamówienia używa określonych symboli lub liczb, nie jest to podstawą nabycia jakichkolwiek praw ani roszczeń. Ilustracje mogą zawierać wyposażenie dodatkowe oraz akcesoria nienależące do standardowego zakresu dostawy. Technologia druku może mieć wpływ na różnice w przedstawionych kolorach. Niniejsza publikacja może zawierać typy pojazdów i usługi niedostępne w ofercie w niektórych krajach. Stwierdzenia na temat przepisów prawnych i podatkowych oraz ich skutków dotyczą wyłącznie Republiki Federalnej Niemiec w momencie zamykania redakcji. Wiążących i aktualnych informacji udzielą Państwu dealerzy samochodów Mercedes-Benz. Daimler AG, Mercedesstr. 137, Stuttgart MS/MAC /0415 Wydrukowano w Niemczech

Mercedes connect me. Witaj w swoim świecie.

Mercedes connect me. Witaj w swoim świecie. Mercedes connect me. Witaj w swoim świecie. Mobilność się zmienia. Dziś poruszamy się po świecie inaczej, stale korzystamy z Internetu, jesteśmy wciąż dostępni. Żyjemy cyfrowo. A samochody przez długi

Bardziej szczegółowo

Vito. Furgon i Mixto.

Vito. Furgon i Mixto. Vito. Furgon i Mixto. Vito. Po prostu doskonały. Jeśli są Państwo zawsze gotowi do działania, konsekwentnie wykonują swą pracę, chętnie podejmują nowe wyzwania, to zasłużyli Państwo na zoptymalizowany

Bardziej szczegółowo

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY

SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY SEAT FOR BUSINESS SEAT FOR BUSINESS TECHNOLOGY TO ENJOY TECHNOLOGY TO ENJOY Jürgen Stackmann, Prezes, Komitet Wykonawczy SEAT S.A., Samochody SEAT charakteryzują się dużym zaawansowaniem technologicznym,

Bardziej szczegółowo

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki

W branży flotowej czeka nas przede wszystkim rozwój telematyki 14 FLOTA LIDERZY 2014 Liderzy Floty 2014 Statystyki firm członkowskich PZWLP po czwartym kwartale 2014 r. FSL Pełny wynajem długoterminowy Lp. Firma Liczba pojazdów 1 LeasePlan FM 20 808 2 Arval Polska

Bardziej szczegółowo

Schemat funkcjonowania systemu mobilet

Schemat funkcjonowania systemu mobilet Spis treści: 1. Najważniejsze cechy systemu mobilet Dlaczego warto korzystać z mobilet-u i czym różni się od znanych dotychczas systemów. 3 2. mobilet technologia jutra dostępna już dziś Czemu powstał,

Bardziej szczegółowo

4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy. 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt

4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy. 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt 4-7 Przegląd produktów Pakiet Praktyczny Pakiet Komfortowy Pakiet Prestiżowy 8-11 Finansowanie Leasing Kredyt 12-15 Ubezpieczenia Ubezpieczenia komunikacyjne Ubezpieczenie 100% wartości fakturowej pojazdu

Bardziej szczegółowo

Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w

Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w Cennik samochodów osobowych z wyposażeniem podstawowym wraz z Pakietem Gwarancyjnym oraz możliwością zakupu w programie Lease&Drive Basic i w kredycie 5,99% ważny od 10 lipca 2015 r. Typ netto brutto Lease&Drive

Bardziej szczegółowo

1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4. 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4

1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4. 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4 Zasady programu Spis treści 1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4 3. Zestawy usług obsługi serwisowej w Serwisowym Programie Flotowym...

Bardziej szczegółowo

Ogólne Warunki Handlowe oraz Korzystania z ConnectedDrive. 1. Usługi BMW ConnectedDrive oraz Umowy BMW ConnectedDrive

Ogólne Warunki Handlowe oraz Korzystania z ConnectedDrive. 1. Usługi BMW ConnectedDrive oraz Umowy BMW ConnectedDrive Ogólne Warunki Handlowe oraz Korzystania z ConnectedDrive 1. Usługi BMW ConnectedDrive oraz Umowy BMW ConnectedDrive 1.1 Spółka BMW Vertriebs GmbH, Siegfried Marcus Strasse 24, 5021 Salzburg, Austria,

Bardziej szczegółowo

GOSPODARKI Ranking najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP

GOSPODARKI Ranking najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP 21 TURBINY POLSKIEJ Najlepszy produkt DLA MSP 2014 GOSPODARKI Ranking najbardziej dynamicznych firm z sektora MSP fot: fotolia Najlepsze produkty dla MSP 22 TURBINY POLSKIEJ GOSPODARKI 150 NAJBARDZIEJ

Bardziej szczegółowo

Witamy w Inteligo! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Inteligo. 1 inteligo.pl

Witamy w Inteligo! Serdecznie pozdrawiamy Zespół Inteligo. 1 inteligo.pl Przewodnik po koncie Cieszymy się i dziękujemy, że korzystasz z naszych usług! Misją Inteligo jest dostarczanie wygodnych i niezawodnych rozwiązań codziennego bankowania, inspirowanych potrzebami naszych

Bardziej szczegółowo

BIG BYOD NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BITCOIN DATA ERP 2.0 DRUK 3D OD BIŻUTERII PO DOM PRACUJ ZDALNIE. WEARABLE TECHNOLOGY Odzież nie tylko dla geeków

BIG BYOD NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE BITCOIN DATA ERP 2.0 DRUK 3D OD BIŻUTERII PO DOM PRACUJ ZDALNIE. WEARABLE TECHNOLOGY Odzież nie tylko dla geeków NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE MAGAZYN COMARCH ERP NR 1/2014 (21) ISSN 2082-1581 www.nz.comarch.pl BYOD PRACUJ ZDALNIE ERP 2.0 Ewolucja, która uwolni możliwości Twojej firmy BITCOIN GLOBALNA REWOLUCJA FINANSOWA

Bardziej szczegółowo

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Ogólne warunki ubezpieczenia

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Ogólne warunki ubezpieczenia Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Ogólne warunki ubezpieczenia Twój majątek Zadzwoń do nas 801 28 28 28, +48 22 563 28 28 lub wejdź na stronę www.avivadirect.pl Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Aviva

Bardziej szczegółowo

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy

ABC Biznesu. Jak założyć warsztat. samochodowy ABC Biznesu Jak założyć warsztat samochodowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. Klienci warsztatu samochodowego / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4 3. Produkt/usługa / 5 3.1. Analiza potencjału firmy i

Bardziej szczegółowo

O czym warto pamiętać zimą?

O czym warto pamiętać zimą? MAGAZYN DLA UŻYTKOWNIKÓW FORDA ima to najtrudniejszy czas dla samochodu, ponieważ Zwarunki atmosferyczne mogą negatywnie wpływać na jego stan techniczny. Niesprawny pojazd stanowi zaś zagrożenie na drodze.

Bardziej szczegółowo

for me do wszystkich sieci nielimitowane rozmowy NOWOŚĆ LTE Internet do 150 Mb/s przewodnik FM GROUP Mobile nr 5e

for me do wszystkich sieci nielimitowane rozmowy NOWOŚĆ LTE Internet do 150 Mb/s przewodnik FM GROUP Mobile nr 5e for me do wszystkich sieci NOWOŚĆ LTE Internet do 150 Mb/s nielimitowane rozmowy 2013 Dołącz do sieci przewodnik FM GROUP nr 5e 2 nowe możliwości 3 spis treści Telefonia bez limitów Do udogodnień i luksusu

Bardziej szczegółowo

NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 18 WRZEŚNIA 2009. Samochód w firmie. str. str. str. str.

NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 18 WRZEŚNIA 2009. Samochód w firmie. str. str. str. str. NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z RZECZPOSPOLITĄ 18 WRZEŚNIA 2009 Samochód w firmie NOWA OPONA SNOWCONTROL Serie II MOC POD KONTROLĄ FsL niezależnie od wielkości floty it we flotach wykorzystanie

Bardziej szczegółowo

COMOS. Wyższa wydajność dzięki kompleksowemu zarządzaniu zakładem przemysłowym. www.siemens.com/comos

COMOS. Wyższa wydajność dzięki kompleksowemu zarządzaniu zakładem przemysłowym. www.siemens.com/comos COMOS Wyższa wydajność dzięki kompleksowemu zarządzaniu zakładem przemysłowym www.siemens.com/comos COMOS Przyszłość zarządzania zakładami przemysłowymi Kompleksowe wymagania dynamicznej gospodarki światowej

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Ogólne warunki ubezpieczenia

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Ogólne warunki ubezpieczenia Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Ogólne warunki ubezpieczenia majątek Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych Aviva Witamy w Aviva Dziękujemy za wybranie Aviva. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne w systemie

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKÓW

INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKÓW PL MYTO DLA SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH W NIEMCZECH INFORMACJE DLA UŻYTKOWNIKÓW Wydanie zaktualizowane 2014 Na zlecenie www.toll-collect.de SPIS TREŚCI Wstęp... 1 1 Informacje ogólne... 2 2 Obowiązek wykupu

Bardziej szczegółowo

Regulamin sklepu CYFROWE.PL

Regulamin sklepu CYFROWE.PL Regulamin sklepu CYFROWE.PL z Zasadami Sprzedaży i Polityką Prywatności W związku z nałożonym przez Ustawodawcę obowiązkiem informowania Konsumenta o obowiązujących w momencie zakupu zasadach sprzedaży

Bardziej szczegółowo

Możliwości podstawowe systemu ISOF

Możliwości podstawowe systemu ISOF Możliwości podstawowe systemu ISOF Copyright 2006-2015 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie.

WIĘKSZA moc. MNIEJSZE spalanie. Yaris Poznaj nowego Yarisa samochód miejski, który idealnie nadaje się na zatłoczone ulice. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Toyota Optimal Drive zapewnia maksymalne osiągi przy minimalnym zużyciu paliwa.

Bardziej szczegółowo

Nie mniej istotna jest również liczba. Czym się kierować przy wyborze karty?

Nie mniej istotna jest również liczba. Czym się kierować przy wyborze karty? Dodatek specjalny Karty paliwowe Czym się kierować przy wyborze karty? Najlepsze karty paliwowe umożliwiają kierowcy wybranie stacji dowolnego koncernu, dzięki czemu nie musi on planować trasy uwzględniając

Bardziej szczegółowo

Wypływamy na szerokie wody

Wypływamy na szerokie wody numer 7, listopad 2011 Wypływamy na szerokie wody Nowość Elektryczna bestia pokazuje kły Okazja Dobre auta z rodowodem Nowy departament postępowań elektronicznych e-sąd* *e-sąd obejmuje: wezwanie do zapłaty

Bardziej szczegółowo

Informacje dla użytkownika

Informacje dla użytkownika PL MYTO W NIEMCZECH Informacje dla użytkownika Wydanie zaktualizowane 2009 Na zlecenie S p i s t r e ś c i Wstęp... 1 1 Informacje ogólne... 2 2 Obowiązek wykupu myta... 4 2.1 Przepisy dotyczące obowiązku

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

NOWE ZADANIA SPRAWDZONY PARTNER. Urządzenie pokładowe od Toll Collect.

NOWE ZADANIA SPRAWDZONY PARTNER. Urządzenie pokładowe od Toll Collect. Urządzenie pokładowe od Toll Collect. Wszystkie informacje na stronie internetowej www.toll-collect.de Dowiedz się teraz Zamontuj urządzenie pokładowe I w drogę NOWE ZADANIA SPRAWDZONY PARTNER Adresy i

Bardziej szczegółowo