Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 im. Jana Pawła II ul. Swobodna Dąbrowa Górnicza.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 im. Jana Pawła II ul. Swobodna 59 41-303 Dąbrowa Górnicza."

Transkrypt

1 Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 im. Jana Pawła II ul. Swobodna Dąbrowa Górnicza. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: nauczyciel rewalidacji w zakresie terapii SI wymagane: - wykształcenie wyższe w zakresie fizjoterapii z przygotowaniem pedagogicznym - studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny w zakresie oligofrenopedagogiki - uprawnienia do prowadzenia terapii SI Oferty proszę składać jedynie drogą elektroniczną do dnia Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na Telefon:

2 Fundacja "Mozaika" w Częstochowie ul. Staropolska Częstochowa. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: Nauczyciel w przedszkolu, klasach I-III i IV-VI Fundacja "Mozaika" w Częstochowie poszukuje nauczycieli: Wychowawca przedszkola - pełny etat Wymagania: wykształcenie kierunkowe + oligofrenopedagogika Pomoc nauczyciela przedszkola - pełny etat Wymagania: wykształcenie kierunkowe + wczesne wspomaganie rozwoju + oligofrenopedagogika Wychowawca edukacji zintegrowanej klasy I-III Wymagania: wykształcenie kierunkowe + oligofrenopedagogika

3 Nauczyciel wspomagający klasy I-III Wymagania: wykształcenie kierunkowe + oligofrenopedagogika Nauczyciele przedmiotów: - funkcjonowanie w środowisku, - muzyka z rytmiką, - plastyka, - technika, - wychowanie fizyczne. Wymagania: wykształcenie kierunkowe + oligofrenopedagogika. Ponadto wśród wszystkich nauczycieli aplikujących na w/w stanowiska pracy: - doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną,

4 - doświadczenie w pracy z dziećmi z niepełnosprawnościami sprzężonymi, - doświadczenie w pracy z dziećmi z autyzmem, - dodatkowe kwalifikacje do kwalifikacji podstawowych np. surdopedagogika, tyflopedagogika, terapia behawioralna i inne specjalistyczne Aplikacje: CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: Skontaktujemy się i zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne wyłącznie osoby, które zostaną wyłonione z wstępnej rekrutacji na podstawie przesłanych dokumentów aplikacyjnych tj. CV Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na Telefon:

5 Miejskie Przedszkole w Sośnicowicach ul. Szprynek Sośnicowice. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: nauczyciel języka angielskiego w przedszkolu z przygotowaniem pedagogicznym - wykształcenie kierunkowe (wych. przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna) - kwalifikacje dodatkowe do nauczania języka angielskiego, określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z r. w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz określenia szkół i wypadków, w których można zatrudnić nauczycieli niemających wyższego wykształcenia lub ukończonego zakładu kształcenia nauczycieli (tekst jedn.: Dz. U. z 2013 r. poz ze zm.) -prawo jazdy kat. B - min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego

6 Nauczyciel będzie obsługiwał 7 przedszkoli położonych na terenie Gminy Sośnicowice, w tym: 5 jednooddziałowych, 1 czterooddziałowe i 1 dwuoddziałowe. Miejscowości są od siebie oddalone od 3 do 6 km. Praca wiąże się z dojazdem do każdej z placówek. Wymiar etatu (niepełny) 18/25, praca w okresie r. do r. Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na adres: Telefon:

7 Przedszkole nr 6 ul. Konecznego Tychy. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: nauczyciel wych. przedszkolnego i j. angielskiego Wymagane kwalifikacje z wychowania przedszkolnego i j. angielskiego jednocześnie. Zatrudnienie od na pełny etat. Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na adres: Telefon:

8 Bajkowe Przedszkole ul. Modrzewiowa 30a Katowice. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: Nauczyciel Przedszkola i języka angielskiego wykształcenie kierunkowe (wychowanie przedszkolne: edukacja wczesnoszkolna) oraz kwalifikacje dodatkowe do nauczania języka angielskiego, książeczka sanepid. Praca od do Dokumenty aplikacyjne wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacyjnych proszę przesłać wyłącznie elektronicznie na adres: Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na adres: Telefon:

9 Przedszkole Miejskie Nr 54 ul. Kalinowa 115a Sosnowiec. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: nauczyciel wychowania przedszkolnego i języka angielskiego wykształcenie kierunkowe (wychowanie przedszkolne; edukacja wczesnoszkolna) konieczne kwalifikacje dodatkowe z zakresu nauczania języka angielskiego; książeczka san.-epid. Praca na zastępstwo - cały etat od r. Aplikacje (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) proszę przesyłać wyłącznie elektronicznie Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na adres: Telefon:

10 Przedszkle Miejskie Nr 54 ul. Kalinowa 115a Sosnowiec. Poszukiwani pracownicy na stanowiska: nauczyciel przedszkola i języka angielskiego Konieczne wykształcenie kierunkowe (wychowanie przedszkolne; edukacja wczesnoszkolna) oraz kwalifikacje dodatkowe do nauczania języka angielskiego; książeczka san.-epid. Praca na zastępstwo - cały etat od r. Aplikacje (wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji) proszę przesyłać wyłącznie elektronicznie Oferty prosimy składać osobiście na adres podany wyżej lub em na adres: Telefon: