ul. Konarskiego 3, 01-355 Warszawa Miejsce postojowe i chodnik przy budynku nr 132 NAZWA INWESTYCJI : Miejsce postojowe i chodnik przy budynku nr 132 ADRES INWESTYCJI : Osiedle Akadeickie "Przyjaźń" INWESTOR : APS Zakład Osiedle Akadeickie "Przyjaźń" ADRES INWESTORA : ul. Konarskiego 3, 01-355 Warszawa ADRES WYKONAWCY : > DATA OPRACOWANIA : 16.04.2015 Stawka roboczogodziny : Pozio cen : 0,00 zł NARZUTY Ogółe wartość kosztorysowa robót : 0,00 zł WYKONAWCA : INWESTOR : Data opracowania 16.04.2015 Data zatwierdzenia Dokuent został opracowany przy poocy prograu NORMA STD 1
Miejsce postojowe i chodnik przy budynku nr 132 R*0; M*0; S*0 1 45222000-9 Miejsce postojowe 1 KNR 2-01 Ręczne usunięcie warstwy ziei urodzajnej 0125-02 (huusu) o grubości do 15 c z darnią z przerzute obiar = 5,60*3,00 = 16,800 0,263*0,955*0=0/ 2 KNR 2-01 0307-03 Roboty ziene z przewoze gruntu taczkai na odległość do 10 (kat.gr.iv) obiar = 5,60*3,00*0,05+0,232 = 1,072 3,43*0,955*0=0/ 3 0103-02 Ręczne profilowanie i zagęszczenie podłoŝa pod warstwy konstrukcyjne nawierzchni w gruncie kat. III-IV obiar = 5,60*3,00 = 16,800 0,1866*0=0/ 2* 3930000 woda 0,005*0=0 / 4 0401-04 Rowki pod krawęŝniki i ławy krawęŝnikowe o wyiarach 30x30 c w gruncie kat.iii-iv obiar = 3,00 0,3346*0=0/ 5 0401-02 Rowki pod krawęŝniki i ławy krawęŝnikowe o wyiarach 20x20 c w gruncie kat.iii-iv obiar = 5,60*2+3,00 = 14,200 0,1489*0=0/ 6 0402-04 Ława pod krawęŝniki i obrzeŝa betonowa obiar = 3,00*0,30*0,10+(2*5,60+3,00)*0,10* 0,10 = 0,232 9,02*0=0/ 2* 2600619 deski iglaste obrzynane 25 kl.iii 0,04*0=0 / 0,27*0=0 / 0,47*0=0 / 5* 0000000 ateriały poocnicze 0,5%(od M2+M3+M4) 6* 2370699 ieszanka betonowa 1,04*0=0 / 7 0403-03 KrawęŜniki betonowe wystające o wyiarach 15x30 c na podsypce ceentowo-piaskowej (płasko na wjeździe) obiar = 3,00 0,429*0=0/ 2* 2223041 krawęŝniki drogowe betonowe 15x30 c 1,02*0=0/ 0,0127*0=0 / - 2 -
4* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0039*0=0t/ 0,0042*0=0 / 8 ObrzeŜa betonowe o wyiarach 30x8 c na 0407-05 podsypce ceentowo-piaskowej z wypełnienie spoin zaprawą ceentową obiar = 3,00+5,60*2 = 14,200 0,2771*0=0/ 2* 2220802 obrzeŝa betonowe 30x8 c 1,02*0=0/ 0,0055*0=0 / 4* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0016*0=0t/ 0,0014*0=0 / 9 0114-07 Podbudowa z kruszywa łaanego - warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 8 c obiar = 5,60*3,00 = 16,800 0,0304*0=0/ 2* 1600614 tłuczeń kaienny niesortowany 0,1697*0=0t/ 3* 1600601 Miał kaienny łaany (kruszyny) 0,0143*0=0t/ 0,008*0=0 / 5* 0000000 ateriały poocnicze 6* 12511 Zagęszczarka płytowa EPC400 ERRUT waga -g 90kg, szerokość płyty 400, siła odśrodkowa 0,0256*0=0-g/ 10 0114-08 Podbudowa z kruszywa łaanego - warstwa górna - za kaŝdy dalszy 1 c grubości po zagęszczeniu Krotność = 7 obiar = 5,60*3,00 = 16,800 0,0011*0*7=0/ 2* 1600614 tłuczeń kaienny niesortowany 0,0212*0*7=0t/ 3* 0000000 ateriały poocnicze 11 0105-07 Podsypka ceentowo-piaskowa z zagęszczenie echaniczny - 3 c grubość warstwy po zagęszczeniu obiar = 5,60*3,00 = 16,800 0,144*0=0/ 2* 1601899 piasek 0,0389*0=0 / 3* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0088*0=0t/ 0,0045*0=0 / 5* 0000000 ateriały poocnicze - 3 -
6* 12511 Zagęszczarka płytowa EPC400 ERRUT waga -g 90kg, szerokość płyty 400, siła odśrodkowa 0,13*0=0-g/ 12 Place i zatoki postojowe z płyt drogowych aŝurowych 0509-03 MEBA 10 obiar = 5,60*3,00 = 16,800 0,7246*0=0/ 2* 2220699 Płyta drogowa betonowa aŝurowa MEBA 10 1,1*0=0 / 0,0895*0=0 / 4* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0042*0=0t/ 0,048*0=0 / Miejsce postojowe - 4 -
2 45200000-9 Chodnik 13 Rozebranie chodników, wysepek przystankowych 0815-02 i przejść dla pieszych z płyt betonowych 50x50x7 c na podsypce piaskowej obiar = 1,60*1,70+3,20*1,00 = 5,920 0,1249*0=0/ 14 0814-02 Rozebranie obrzeŝy 8x30 c na podsypce piaskowej obiar = 1,60+1,70+3,20 = 6,500 0,0795*0=0/ 15 KNR 2-01 0307-03 Roboty ziene z przewoze gruntu taczkai na odległość do 10 (kat.gr.iv) - do zasypki płyt MEBA obiar = 5,92*0,15 = 0,888 3,43*0,955*0=0/ 16 0407-05 ObrzeŜa betonowe o wyiarach 30x8 c na podsypce ceentowo-piaskowej z wypełnienie spoin zaprawą ceentową obiar = 1,60+1,70+3,20 = 6,500 0,2771*0=0/ 2* 2220802 obrzeŝa betonowe 30x8 c 1,02*0=0/ 0,0055*0=0 / 4* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0016*0=0t/ 0,0014*0=0 / 17 0114-03 Podbudowa z kruszywa naturalnego - warstwa górna o grubości po zagęszczeniu 8 c obiar = 5,92 0,0122*0=0/ 2* 1602299 pospółka 0,0982*0=0 / 3* 3930000 woda 0,008*0=0 / 4* 0000000 ateriały poocnicze 5* 12511 Zagęszczarka płytowa EPC400 ERRUT waga -g 90kg, szerokość płyty 400, siła odśrodkowa 0,13*0=0-g/ 18 0114-04 Podbudowa z kruszywa naturalnego - warstwa górna - za kaŝdy dalszy 1 c grubości po zagęszczeniu Krotność = 2 obiar = 5,92 0,0002*0*2=0/ 2* 1602299 pospółka 0,0123*0*2=0 / 3* 3930000 woda 0,001*0*2=0 / - 5 -
4* 0000000 ateriały poocnicze 5* 12511 Zagęszczarka płytowa EPC400 ERRUT waga -g 90kg, szerokość płyty 400, siła odśrodkowa ((0,0001+0,0002=0,0003)*0)*2=0-g/ 19 Podsypka ceentowo-piaskowa z zagęszczenie 0105-05 ręczny - 3 c grubość warstwy po za- gęszczeniu obiar = 5,92 0,2136*0=0/ 2* 1601899 piasek 0,0389*0=0 / 3* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0088*0=0t/ 0,0045*0=0 / 5* 0000000 ateriały poocnicze 20 0105-06 Podsypka ceentowo-piaskowa z zagęszczenie ręczny - za kaŝdy dalszy 1 c grubość warstwy po zagęszczeniu Krotność = 2 obiar = 5,92 0,0395*0*2=0/ 2* 1601899 piasek 0,0129*0*2=0 / 3* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0029*0*2=0t/ 0,0015*0*2=0 / 5* 0000000 ateriały poocnicze 21 0502-04 Chodniki z płyt betonowych 50x50x7 c na podsypce ceentowo-piaskowej z wypełnienie spoin zaprawą ceentową obiar = 5,92 szt. 0,5985*0=0/ 2* 2221403 płyty chodnikowe betonowe 50x50x7 c 4,08*0=0szt./ 0,0849*0=0 / 4* 1700301 ceent portlandzki zwykły bez dodatków 35 0,0185*0=0t/ 0,0286*0=0 / Chodnik - 6 -
-g 3 45112000-5 Wywóz ateriałów z deontaŝu 22 KNR 4-01 Wywóz ziei saochodai saowyładowczyi d.3 0108-06 na odległość do 1 k grunt.kat. III obiar = 5,60*3,00*0,15+1,072+6,50*0,08* 0,30 = 3,748 1,02*0=0/ 2* 39811 saochód saowyładowczy 5 t 0,63*0=0-g/ 23 d.3 KNR 4-01 0108-08 Wywóz ziei saochodai saowyładowczyi - za kaŝdy nast. 1 k Krotność = 29 obiar = 3,748 -g 1* 39811 saochód saowyładowczy 5 t 0,03*0*29=0-g/ 24 opłata kounalna za składowisko d.3 kalk. własna obiar = 3,748 1* opłata 1*0=0 / Wywóz ateriałów z deontaŝu CAŁY KOSZTORYS - 7 -