PRAGNIE MIEĆ SWÓJ DOM I SWOJEGO CZŁOWIEKA DO KOŃCA ŻYCIA! CZEKA NA DOM!

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PRAGNIE MIEĆ SWÓJ DOM I SWOJEGO CZŁOWIEKA DO KOŃCA ŻYCIA! CZEKA NA DOM!"

Transkrypt

1 NR 267 Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: RUDY TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW, A W SCHRONISKU SIEDZI Z INNYMI PSAMI ZAMKNIĘTY W BOKSIE. PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY! CZEKA NA DOM!

2 NR 237 Rozmiar: średni Umaszczenie: JASNY BRĄZ TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I POGODNY!! CZEKA NA DOM!

3 NR 484 Rasa: WILCZUR Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: PODPALANY, MIESZANY TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I POGODNY!! CZEKA NA DOM!

4 NR 477 Rasa: WILCZUR Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CIEMNY, MIESZANY BRĄZ TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I BARDZO SAMOTNY W SCHRONISKU. CZEKA NA DOM!!!

5 NR 118 Rasa: WILCZUR Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CZARNY ( WYGLĄDA JAK SZARIK) TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY, LUBI SIĘ BAWIĆ PRZYGARNIJ MNIE!

6 NR 488 Rasa: HASKI Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: SZARO-BIAŁY, DŁUŻSZA SIERŚĆ TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST SMUTNY, SAMOTNY, PRAGNIE CZUĆ SIĘ KOCHANY, PRAGNIE PRZYTULENIA I GŁASKANIA. JEST ŁAGODNY CZEKAM NA DOM!!!

7 NR 476 Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: RUDY TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I POGODNY! NIE POZWÓL ABY NADAL BYŁ SAMOTNY CZEKAM NA DOM!!!

8 NR 474 Rozmiar: średni Umaszczenie: W RÓŻNYCH ODCIENIACH BRĄZU, KUDŁATY TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I POGODNY! CHCE SIĘ BAWIĆ I BYĆ KOCHANYM! POKOCHAJ MNIE!!!

9 NR 435 Rozmiar: średni Umaszczenie: RUDY, DŁUGA SIERŚĆ TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. ON POTRZEBUJE SPACERÓW PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I POGODNY! PRZYGARNIJ MNIE!

10 NR 213 Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CZARNY TEN PIESEK NIE CHCIAŁBY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. UWIELBIA BIEGAĆ PIESEK JEST ŁAGODNY, UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY JEST WESOŁY I POGODNY! CZEKAM NA DOM!!!

11 NR 401 /SUCZKA Rozmiar: średni Umaszczenie: BRĄZOWO- CZARNA, DŁUGOWŁOSA TA SUCZKA NIE CHCIAŁABY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. POTRZEBUJE SPACERÓW SUCZKA JEST ŁAGODNA, UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA CZUJE SIĘ SAMOTNA CZEKAM NA CIEBIE!!!

12 NR 248 /SUCZKA Rozmiar: DUŻA Umaszczenie: CZARNA Z BIAŁĄ KRAWATKĄ SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA WEŹ MNIE!!!

13 NR 101 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY/ KUDŁATY NIE CHCĘ SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU! PIESEK JEST ŁAGODNY, POGODNY I JESDNOCZEŚNIE SAMOTNY. PRAGNIE TOWARZYSZYĆ SWOJEMU OPIEKUNOWI W SPACERACH. CHCE SIĘ BAWIĆ KOCHAJ MNIE!!!

14 NR 393 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: ŁACIATY, STARSZY PIESEK NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CZUJE SIĘ SAMOTNY! CHCE BYĆ PRZYTULANY I GŁASKANY A PRZEDE WSZYSTKIM KOCHANY. JEST ŁAGODNY PRZYGARNIJ MNIE!!!

15 NR 420 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: PODPALANY NIE POZWÓL ABY TEN PIESEK SPĘDZIŁ RESZTĘ W SCHRONISKU! PIESEK JEST ŁAGODNY, POGODNY, WESOŁY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST SAMOTNY CZEKAM NA DOM!!!

16 NR 429 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY/ PODPALANY PIESEK JEST MAŁY, ŁAGODNY, POGODNY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU CZEKAM NA DOM!!!

17 NR 405 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: JASNY BRĄZ (RUDAWY), KRÓTKA SIERŚĆ PIESEK NIE CHCE RESZTY SPĘDZIĆ W SCHRONISKU. JEST ŁAGODNY I POTULNY. CHCE BYĆ GŁASKANY. SZCZEGÓLNIE POLECNY DLA OSÓB STARSZYCH, DO SPACERÓW. NIE ZOSTAWIA SIERŚCI. WEŹ MNIE DO SIEBIE!!!

18 NR 205 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY, LEKKO PODPALANY, W BRĄZOWYCH SKARPETKACH NIE POZWÓL ABY NADAL ŻYŁ W SCHRONISKU!!! PIESEK JEST POGODNY, ŁAGODNY. LUBI SIĘ BAWIĆ. IDEALNY DLA DZIECI I OSÓB MIESZKAJĄCYCH W BLOKU.! CZEKAM NA DOM!!!

19 NR 444 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: BRĄZ/ PODPALANY TEN PIESEK NIE CHCE JUŻ ŻYĆ W SCHRONISKU. SZUKA NOWEGO OPIEKUNA. JEST SAMOTNY, ŁAGODNY. LUBI SPACERY, GŁASKANIE I PRZYTULANIE. CZEKAM NA DOM!!!

20 NR 211 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: KUDŁATY/ ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI SIERŚĆ. CZARNY PODPALANY PIESEK NIE CHCE JUŻ ŻYĆ W SCHRONISKU. JEST ŁAGODNY I PRZYJAZNY. LUBI SIĘ BAWIĆ. WEŹ MNIE!!!

21 NR 483 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY Z BIAŁĄ KRAWATKĄ I BIAŁYMI SKARPETKAMI, DŁUŻSZA SIERŚĆ PIESEK NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W KOJCU W SCHRONISKU. JEST PRZYJACIELSKI. LUBI DŁUGIE SPACERY I ZABAWĘ. ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

22 NR 443 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: BRĄZOWY, KRÓTKA SIERŚĆ PIESEK NIE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU. JEST AKTYWNY. LUBI SIĘ BAWIĆ I BIEGAĆ. IDEALNY DO DOMU PRYWATNEGO, GDZIE JEST OGRODZONE PODWÓRKO. CZEKAM NA DOM!!!

23 NR 245 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: JASNO-BRĄZOWY, KRÓTKA SIERŚĆ PIESEK JEST PRZESTRASZONY. NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE MIEĆ DOM. CZUJE SIĘ SAMOTNY. CHCIAŁBY SIĘ BAWIĆ. LUBI BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY PRZYGARNIJ MNIE!!!

24 NR 233 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY, Z BRĄZOWO-BIAŁYMI ŁATKAMI PIESEK NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE MIEĆ DOM. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNY. LUBI BYĆ GŁASKANY IDEALNY DLA OSÓB STARSZYCH. BĘDZIE IDEALNYM TOWARZYSZEM DO SPACERÓW WEŹ MNIE!!!

25 NR 417 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY - PODPALANY PIESEK JEST PRZESTRASZONY. NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE MIEĆ WŁAŚCICIELA, KTÓRY SIĘ NIM ZAOPIEKUJE. JEST ŁAGONY I POSŁUSZNY. LUBI DŁUGIE SPACERY. ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

26 NR 187 /SUCZKA Rozmiar: średni Umaszczenie: BRĄZOWO- CZARNA, ŚREDNIA SIERŚĆ TA SUCZKA NIE CHCIAŁABY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. POTRZEBUJE SPACERÓW SUCZKA JEST ŁAGODNA, UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA CZUJE SIĘ SAMOTNA WEŹ MNIE!!!

27 NR 285 /SUCZKA Rozmiar: średni Umaszczenie: BRĄZOWO- CZARNA, DŁUGOWŁOSA TA SUCZKA NIE CHCIAŁABY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. POTRZEBUJE SPACERÓW SUCZKA JEST ŁAGODNA, UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA LUBI SIĘ BAWIĆ ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

28 NR 489 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: BRĄZOWA/ PODPALANA- KRÓTKA SIERŚĆ PIESEK NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE MIEĆ DOM. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNA. LUBI BYĆ GŁASKANA. PRZYGARNIJ MNIE!!!

29 NR 279 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: BRĄZOWO-SZARA, ŚREDNIA SIERŚĆ SUCZKA NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE MIEĆ DOM. JEST ŁAGODNA. LUBI BYĆ GŁASKANA I CHODZIĆ NA DŁUŻSZE SPACERY I BIEGAĆ PRZYGARNIJ MNIE!!!

30 NR 472 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: KRÓTKA SIERŚĆ, BIAŁO CZARNA (PIT BULL) SUCZKA NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. JEST ŁAGODNA. LUBI SIĘ BAWIĆ I BIEGAĆ. WEŹ MNIE!!!

31 NR 412 /SUCZKA Rozmiar: SREDNIA Umaszczenie: BRĄZOWA Z ŁATKAMI (PIT BULL) PIESEK NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNA. LUBI BYĆ GŁASKANA LUBI SIĘ BAWIĆ I BIEGAĆ ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

32 NR 431 / SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: CZARNY, Z BRĄZOWO-BIAŁYMI ŁATKAMI, ŚREDNIA SIERŚĆ SUCZKA SZUKA DOMU JEST NIEZWYKLE ŁAGODNA. LUBI SIĘ BAWIĆ I BIEGAĆ WEŹ MNIE!!!

33 NR 464 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: CIEMNO BRĄZOWA-PODPALANA SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

34 NR 463 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: BRĄZOWA/PODPALANA- KRÓTKA SIERŚĆ SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA, CHCE SIĘ BAWIĆ UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA CHCĘ MIEĆ DOM!!!

35 NR 410 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: CZARNA PODPALANA SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA CHCĘ MIEĆ DOM!!!

36 NR 283 /SUCZKA Rozmiar: DUŻA Umaszczenie: CZARNA PODPALANA, KRÓTKA SIERŚĆ SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA. CHCE SIĘ BAWIĆ I BIEGAĆ. UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA WEŹ MNIE!!!

37 NR 403 /SUCZKA Rozmiar: DUŻA Umaszczenie: CIEMNO BRĄZOWA- KRÓTKA SIERŚĆ SUCZKA SZUKA DOMU. JEST SAMOTNA. NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY IDEALNA DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO. ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

38 NR 391 /SUCZKA Rozmiar: DUŻA Umaszczenie: CZARNA Z KRAWATKĄ, KRÓTKA SIERŚĆ SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. IDEALNA DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO PRZYGARNIJ MNIE!!!

39 NR 217 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: CZARNA, KRÓTKA SIERŚĆ NIE POZWÓL JEJ SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU SUCZKA JEST SAMOTNA. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. IDEALNA DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO CHCĘ MIEĆ DOM!!!

40 NR 212 /SUCZKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: CZARNA Z KRAWATKĄ SUCZKA NIE CHCE SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU, JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. IDEALNA DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO WEŹ MNIE!!!

41 NR 475 /SUCZKA/ WILCZUR MIESZANY Rozmiar: DUŻA Umaszczenie: BRĄZ PODPALANY NIE POZWÓL JEJ SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU! JEST ŁAGODNA I POGODNA CZUJE SIĘ SAMOTNA. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. IDEALNA DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

42 NR 414 /SUCZKA Rozmiar: DUŻA Umaszczenie: JASNO-BRĄZOWA O CIEMNYM PYSKU. SUCZKA JEST AKTYWNA I BARDZO LUBI BIEGAĆ. NIE CHCE DŁUŻEJ MIESZKAĆ ZAMKNIĘTA W SCHRONISKU. UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. IDEALNA DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO PRZYGARNIJ MNIE!!!

43 NR 295 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: JASNO- BRĄZOWY PIESEK JUŻ DŁUGO MIESZKA W SCHRONISKU. CHCE W KOŃCU ZNALEŹĆ DOM. CZUJE SIĘ SAMOTNY. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY UWIELBIA BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNY. POKOCHAJ MNIE!!!

44 NR 460 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: BRĄZOWO- BIAŁY PIESEK SZUKA DOMU, GDYŻ NIE CHCE MIESZKAĆ DŁUŻEJ ZAMKNIĘTYM SCHRONISKU. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNY WEŹ MNIE!!!

45 NR 482 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: CZARNY Z BIAŁĄ KRAWATKĄ, KUDŁATY PIESEK CHCE ZNALEŹĆ WŁAŚCICIELA. NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU JEST SAMOTNY. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. JEST ŁAGODNY I CHCE BYĆ GŁASKANY. ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!

46 NR 485 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CIEMNO-BRĄZOWY- PODPALANY PIESEK JEST SMUTNY, GDYŻ DŁUGO JUŻ MIESZKA W SCHRONISKU. SZUKA DOMU I MIŁOŚCI. CZUJE SIĘ SAMOTNY. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY SZUKAM DOMU!!!

47 NR 495 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY PIESEK JEST POGODNY, ALE NIE CHCE DŁUŻEJ ŻYĆ W SCHRONISKU LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY POKOCHAJ MNIE!!!

48 NR 430 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY PIESEK JEST POGODNY, ALE NIE CHCE DŁUŻEJ ŻYĆ W SCHRONISKU SZUKA MIŁOŚCI. JEST ŁAGODNY I CHCE BYĆ PRZYTULANY I GŁASKANY ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

49 NR 280 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: CZARNY- PODPALANY SAMOTNY PIESEK SZUKA WŁAŚCICIELA, KTÓRY W KOŃCU SIĘ NIM ZAOPIEKUJE I ZABIERZE GO ZE SCHRONISKA. PIESEK JEST ŁAGODNY LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY, CHCE BYĆ GŁASKANY. WEŹ MNIE!!!

50 NR 16 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: JASNO-BRĄZOWY PIESEK JEST POGODNY, ALE NIE CHCE DŁUŻEJ ŻYĆ W SCHRONISKU. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY JEST ŁAGODNY I MA WIELKĄ WOLĘ. CHCE KOCHAĆ. POKOCHAJ MNIE!!!

51 NR 454 Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CZARNY Z DŁUGĄ SIERŚCIĄ PIESEK JEST POGODNY, ALE NIE CHCE DŁUŻEJ ŻYĆ W SCHRONISKU LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY IDEALNY DO DOMU JEDNORODZINNEGO/ OGRODZONEGO CHCĘ MIEĆ DOM!!!

52 NR 442 Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: JASNO BRĄZOWY, KRÓTKA SIERŚĆ PIESEK JEST ZMĘCZONY, NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. CHCE BYĆ KOCHANY. LUBI SIĘ BAWIĆ I BIEGAĆ. CHCE BYĆ PRZYTULANY I GŁASKANY. MOŻE TO CIEBIE OBDARZY ZAUFANIEM I STANIE SIĘ TWOIM ODDANYM I WIERNYM PRZYJACIELEM PRZYGARNIJ MNIE!!!

53 NR 470 Rasa: WILCZUR Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CIEMNO-BRĄZOWY/ PODPALANY SAMOTNY PIESEK SZUKA WŁAŚCICIELA, KTÓRY W KOŃCU SIĘ NIM ZAOPIEKUJE I ZABIERZE GO ZE SCHRONISKA. PIESEK JEST ŁAGODNY LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY, CHCE BYĆ GŁASKANY. IDELANY DO OGRODZONEGO DOMU JEDNORODZINNEGO ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ!!!

54 NR.. Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CIEMNY BRĄZ, DŁUGA SIERŚĆ PIESEK JUŻ DŁUGO MIESZKA W SCHRONISKU, SZUKA DOMU. CHCE BYĆ KOCHANY JEST ŁAGODNY I LUBI DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANY MOŻE CIEBIE OBDARZY ZAUFANIEM I BĘDZIESZ JEGO NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM!! POKOCHAJ MNIE!!!

55 NR 223 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: CZARNY W BRĄZOWYCH SKARPETKACH PIESEK JEST ŁAGODNY, POGODNY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU DAJ MI DOM!!!

56 NR 466 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CZARNY, KRÓTKA SIERŚĆ NIE POZWÓL ABY TEN PIESEK SPĘDZIŁ RESZTĘ W SCHRONISKU! PIESEK JEST ŁAGODNY, POGODNY, WESOŁY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST SAMOTNY. POKOCHAJ MNIE!!!

57 NR 241 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: JASNO BRĄZOWY W BIAŁYCH SKARPETKACH, DŁUGA MIĘKKA SIERŚĆ JESTEM ŁAGODNY, LUBIĘ SIĘ BAWIĆ I BYĆ PRZYTULANY I GŁASKANY. ZAOPIEKUJ SIĘ NIM A OBDARZY CIĘ ZAUFANIEM I BĘDZIE TWOIM NAJLEPSZYM PRZYJACIELEM DAJ MI DOM!!!

58 NR 225 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: CIEMNO BRĄZOWY, JASNE ŁAPY NIE POZWÓL ABY TEN PIESEK SPĘDZIŁ RESZTĘ W SCHRONISKU! PIESEK JEST ŁAGODNY, POGODNY, WESOŁY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST SAMOTNY I WYCHUDZONY. POKOCHAJ MNIE!!!

59 NR 372 (JAMNIK MIESZANY) Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: BRĄZOWY Z BIAŁĄ KRAWATKĄ- KRÓTKIMI ŁAPKAMI NIE POZWÓL ABY TEN PIESEK SPĘDZIŁ RESZTĘ W SCHRONISKU! PIESEK JEST ŁAGODNY, POGODNY, WESOŁY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST SAMOTNY DAJ MI DOM!!!

60 NR 260 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: CZARNY PODPALANY O DŁUGIEJ SIERŚCI. PIESEK NIE CHCE DŁUŻEJ MIESZKAĆ W ZAMKNIĘTYM SCHRONISKU LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNY PODARUJ MI DOM!!!

61 NR 208 Rozmiar: DUŻY Umaszczenie: CZARNY- PODPALANY, DŁUGA SIERŚĆ PIESEK NIE CHCE MIESZKAĆ W SCHRONISKU. SZUKA DOMU. CHCE BYĆ KOCHANY. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. POKOCHAJ MNIE!!!

62 NR 453 Rozmiar: ŚREDNI Umaszczenie: BRĄZOWY- PODPALANY, ŚREDNIEJ DŁUGOŚCI SIERŚĆ PIESEK SZUKA DOMU, GDYŻ NIE CHCE MIESZKAĆ DŁUŻEJ ZAMKNIĘTYM SCHRONISKU. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANY I PRZYTULANY. JEST NIEZWYKLE ŁAGODNY OKAŻ MU MIŁOŚĆ A ODWDZIĘCZY SIĘ TYM SAMYM POKOCHAJ MNIE!!!

63 NR 458 / SUKA Rozmiar: ŚREDNIA Umaszczenie: DŁUGOWŁOSA, BRĄZOWO CZARNA SUCZKA JUŻ DŁUGO MIESZKA W SCHRONISKU. SZUKA WŁAŚCICIELA, KTÓRY OKAŻE JEJ SERCE. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. EST NIEZWYKLE ŁAGODNY POKOCHAJ MNIE!!!

64 NR Rasa: INNA SZCZENIAKI x5 Rozmiar: MAŁE Umaszczenie: CZARNE- PODPALANE ZOSTAŁYŚMY PODRZUCONE DO SCHRONISKA, SZUKAMY DOMU. NIE CHCEMY TU MIESZKAĆ. PSIAKI SĄ MAŁE, SZYBKO SIĘ UCZĄ, LUBIĄ SIĘ BAWIĆ. PRZYGARNIJ NAS!!!

65 NR 499 / SUKA Rozmiar: MAŁA Umaszczenie: CZARNA Z BIAŁĄ KRAWATKĄ. KRÓTKA SIERŚĆ SUCZKA JUŻ DŁUGO MIESZKA W SCHRONISKU. SZUKA WŁAŚCICIELA, KTÓRY OKAŻE JEJ SERCE. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. JEST ŁAGODNA DAJ MI DOM!!!

66 NR 418 / SUKA Rozmiar: MAŁA Umaszczenie: CZARNA Z JASNYM BRZUSZKIEM SUCZKA NIE CHCE JUŻ MIESZKAĆ W SCHRONISKU. SCHE ZNALEŹĆ WŁAŚCICIELA, KTÓRY SIĘ NIĄ ZAOPIEKUJE. LUBI BIEGAĆ I CHODZIĆ NA DŁUGIE SPACERY. CHCE BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA. JEST ŁAGODNA POKOCHAJ MNIE!!!

67 NR 494 /SUCZKA Rozmiar: średni Umaszczenie: BRĄZOWA Z CIEMNYM PYSZCZKIEM TA SUCZKA NIE CHCIAŁABY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. POTRZEBUJE SPACERÓW SUCZKA JEST ŁAGODNA, UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA CZUJE SIĘ SAMOTNA DAJ MI DOM!!!

68 NR 401 /SUCZKA Rozmiar: MAŁA Umaszczenie: JASNO BRĄZOWA, KRÓTKA SIERŚĆ TA SUCZKA NIE CHCIAŁABY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. POTRZEBUJE SPACERÓW SUCZKA JEST NIEZWYKLE ŁAGODNA, UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA CZUJE SIĘ SAMOTNA POKOCHAJ MNIE!!!

69 NR 251 PIES HASKI, MŁODY, ŁAGODNY CZEKA NA NOWEGO WŁAŚCICIELA!

70 NR 276 PIES BERNARDYN PRZYJAZNY, ŁAGODNY CZEKA NA WŁAŚCICIELA!

71 NR 111 PIES MAŚCI RUDEJ, DŁUGOWŁOSY, ŚREDNIEJ WIELKOŚCI, BARDZO WESOŁY CZEKA NA DOM!

72 NR 471 PIES KUNDELEK BIAŁY W CZARNE ŁATKI ŁAGODNY, POTULNY CZEKA NA DOM!

73 NR 56 PIES KUNDELEK CZARNY W BRĄZOWE ŁATY, ŁAGODNY, PRZYJAZNY CZEKA NA DOM!

NR 401 CZEKAM NA CIEBIE!!!

NR 401 CZEKAM NA CIEBIE!!! NR 401 /SUCZKA Rozmiar: średni Umaszczenie: BRĄZOWO- CZARNA, DŁUGOWŁOSA TA SUCZKA NIE CHCIAŁABY SPĘDZIĆ RESZTY W SCHRONISKU. POTRZEBUJE SPACERÓW SUCZKA JEST ŁAGODNA, UWIELBIA BYĆ GŁASKANA I PRZYTULANA

Bardziej szczegółowo

NR 241. Rasa: inna Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: JASNO BRĄZOWY W BIAŁYCH SKARPETKACH, DŁUGA MIĘKKA SIERŚĆ

NR 241. Rasa: inna Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: JASNO BRĄZOWY W BIAŁYCH SKARPETKACH, DŁUGA MIĘKKA SIERŚĆ NR 241 Rozmiar: MAŁY Umaszczenie: JASNO BRĄZOWY W BIAŁYCH SKARPETKACH, DŁUGA MIĘKKA SIERŚĆ JESTEM ŁAGODNY, LUBIĘ SIĘ BAWIĆ I BYĆ PRZYTULANY I GŁASKANY. ZAOPIEKUJ SIĘ NIM A OBDARZY CIĘ ZAUFANIEM I BĘDZIE

Bardziej szczegółowo

Zwierzęta które znalazły dom

Zwierzęta które znalazły dom Zwierzęta które znalazły dom Marcin, 18.02.2016 Około 8 miesięczna suczka. Błąkała się przez dwa tygodnie w okolicach Kombinatu w Ustrzykach Dolnych. Piesek jest zdrowy, przyjazny i bardzo wesoły. - Piesek

Bardziej szczegółowo

Psy szukające nowego domu:

Psy szukające nowego domu: Na tej stronie informujemy Państwa o zwierzętach, które zostały znalezione jako bezdomne na terenie gminy Kłodawa. Jeżeli ktoś z Państwa rozpoznał swojego zagubionego pupila i chciałby go odebrać bądź

Bardziej szczegółowo

Już zaadoptowane :-) ZAADOPTOWANY 4 WRZEŚNIA :)

Już zaadoptowane :-) ZAADOPTOWANY 4 WRZEŚNIA :) Czynnie włączamy się w pomoc dla Schroniska dla bezdomnych zwierząt w Kiczarowie 29, koło Stargardu. Od tego wydania, co tydzień prezentować będziemy zdjęcia zwierząt, przeznaczonych do adopcji. Jednocześnie

Bardziej szczegółowo

Nie bądź obojętny, przygarnij mnie!

Nie bądź obojętny, przygarnij mnie! Nie bądź obojętny, przygarnij mnie! Według Uchwały Rady Gminy Nr XV/104/2016 z dnia 4 marca 2016r. w sprawie opieki oraz zapobiegania bezdomności zwierzęta na terenie Gminy Skierniewic, adoptujący zwierzaka

Bardziej szczegółowo

Imię Czaruś Data przyjęcia do schroniska 22.10.2013 r. Płeć pies Rasa mieszana Data urodzenia 2008 Wielkość średni Kartoteka P 166

Imię Czaruś Data przyjęcia do schroniska 22.10.2013 r. Płeć pies Rasa mieszana Data urodzenia 2008 Wielkość średni Kartoteka P 166 ZWIERZĘTA DO ADOPCJI Imię Kajtek Data przyjęcia do schroniska 02.08.2010 r. Płeć Pies Data urodzenia 2007 Kartoteka P 81 Opis psa: Miły spokojna tęskni za domem, lubiący towarzystwo ludzi. Imię Andzia

Bardziej szczegółowo

Poniżej prezentujemy bezdomne zwierzęta odebrane z terenu Gminy Zapolice, które trafiły do schroniska dla zwierząt. Zwierzęta znajdują się pod stałą

Poniżej prezentujemy bezdomne zwierzęta odebrane z terenu Gminy Zapolice, które trafiły do schroniska dla zwierząt. Zwierzęta znajdują się pod stałą Poniżej prezentujemy bezdomne zwierzęta odebrane z terenu Gminy Zapolice, które trafiły do schroniska dla zwierząt. Zwierzęta znajdują się pod stałą opieką weterynaryjną, są zaszczepione przeciwko chorobom

Bardziej szczegółowo

Data odłowienia. mix średnia mix mała mix mały mix mały Mickiewicza. mix Średni

Data odłowienia. mix średnia mix mała mix mały mix mały Mickiewicza. mix Średni l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi łapami mix średnia 11-02-2014

Bardziej szczegółowo

miejsce znalezienia Data odłowienia mix średnia Mickiewicza Zelów u.l Mickiewicza mix mała Zelów ul. mix mały

miejsce znalezienia Data odłowienia mix średnia Mickiewicza Zelów u.l Mickiewicza mix mała Zelów ul. mix mały l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 3/Z samica 4 lata ruda z jasnymi łapami mix średnia 11-02-2014 Mickiewicza

Bardziej szczegółowo

Published on Urząd Miejski w Świeciu ( Strona główna > Przygarnij psa! Przygarnij psa! 29 listopada 2013

Published on Urząd Miejski w Świeciu (  Strona główna > Przygarnij psa! Przygarnij psa! 29 listopada 2013 Published on Urząd Miejski w Świeciu (https://www.swiecie.eu) Strona główna > Przygarnij psa! Przygarnij psa! 29 listopada 2013 [1] Dwadzieścia bezpańskich zwierząt, przebywających w Tymczasowym Punkcie

Bardziej szczegółowo

Data odłowienia. mix średnia mix mała mix mały mix mały Mickiewicza. mix Średni

Data odłowienia. mix średnia mix mała mix mały mix mały Mickiewicza. mix Średni l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi łapami mix średnia 11-02-2014

Bardziej szczegółowo

Mieszaniec czarna podpalana Umaszczenie:

Mieszaniec czarna podpalana Umaszczenie: Kama Sonia 20.05.2016 r. 30.10.2015 r. Wiek: Ur. ok. 2014 r. Wiek: Ur. 2015 r. Mieszaniec czarna podpalana mieszaniec Wścieklizna, odpchlenie, odrobaczenie, pchły. Wścieklizna, odpchlenie, odrobaczenie,

Bardziej szczegółowo

W obecnej chwili w schronisku znajdują same psy, ale można oddać pod opiekę również inne zwierzęta, które czekają na nowy dom.

W obecnej chwili w schronisku znajdują same psy, ale można oddać pod opiekę również inne zwierzęta, które czekają na nowy dom. W obecnej chwili w schronisku znajdują same psy, ale można oddać pod opiekę również inne zwierzęta, które czekają na nowy dom. Mogą to być koty: Gdyby również zaszła taka potrzeba zaopiekowalibyśmy się

Bardziej szczegółowo

Data przyjęcia do schroniska. Data odłowienia. miejsce znalezienia

Data przyjęcia do schroniska. Data odłowienia. miejsce znalezienia l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek w dniu przyjęcia do schroniska Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 1 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi

Bardziej szczegółowo

Data przyjęcia do schroniska. miejsce znalezienia. Data odłowienia. mix średnia Mickiewicza. Zelów u.l Mickiewicza. mix mała

Data przyjęcia do schroniska. miejsce znalezienia. Data odłowienia. mix średnia Mickiewicza. Zelów u.l Mickiewicza. mix mała l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek w dniu przyjęcia do schroniska Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi

Bardziej szczegółowo

Jak młodzi ludzie mogą pomóc zwierzętom? z buskiego schroniska PRZYTULISKO

Jak młodzi ludzie mogą pomóc zwierzętom? z buskiego schroniska PRZYTULISKO Jak młodzi ludzie mogą pomóc zwierzętom? z buskiego schroniska PRZYTULISKO Jak powstało schronisko? Właściwie jedna osoba dzięki niezwykłej determinacji i ogromnej bezinteresownej pracy utworzyła, zaczynając

Bardziej szczegółowo

Data przyjęcia do schroniska. Data odłowienia. miejsce znalezienia

Data przyjęcia do schroniska. Data odłowienia. miejsce znalezienia l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek w dniu przyjęcia do schroniska Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 1 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi

Bardziej szczegółowo

Published on Urząd Miejski w Świeciu ( Strona główna > Kto je przygarnie? Kto je przygarnie? 15 października 2014

Published on Urząd Miejski w Świeciu (  Strona główna > Kto je przygarnie? Kto je przygarnie? 15 października 2014 Published on Urząd Miejski w Świeciu (https://www.swiecie.eu) Strona główna > Kto je przygarnie? Kto je przygarnie? 15 października 2014 [1] 21 psów w Tymczasowym Punkcie dla Zwierząt w Sulnówku i 5 kociąt

Bardziej szczegółowo

Data przyjęcia do schroniska. miejsce znalezienia. Data odłowienia. mix średnia Mickiewicza. Zelów u.l Mickiewicza. mix mała

Data przyjęcia do schroniska. miejsce znalezienia. Data odłowienia. mix średnia Mickiewicza. Zelów u.l Mickiewicza. mix mała l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek w dniu przyjęcia do schroniska Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi

Bardziej szczegółowo

Katalog podopiecznych schroniska MEDOR do adopcji

Katalog podopiecznych schroniska MEDOR do adopcji Katalog podopiecznych schroniska MEDOR do adopcji Mięta to młoda suczka,który od tygodnia błąkała się po Aleksandrowie Łódzkim. Jest bardzo wesoła i kontaktowa. Po zabiegu sterylizacji polecamy sunię do

Bardziej szczegółowo

Data przyjęcia do schroniska. miejsce znalezienia. Data odłowienia. mix średnia Mickiewicza. Zelów u.l Mickiewicza. mix mała

Data przyjęcia do schroniska. miejsce znalezienia. Data odłowienia. mix średnia Mickiewicza. Zelów u.l Mickiewicza. mix mała l.p. nr. Gatunek Płeć Wiek w dniu przyjęcia do schroniska Maść Rasa wielkość Data odłowienia miejsce znalezienia Data przyjęcia do schroniska Nr chipa Zdjęcia psów 3/Z pies samica 4 lata ruda z jasnymi

Bardziej szczegółowo

Ulubione zabawki. "Pluszowy miś" Ola Szulejko. "Mój misiaczek" Karolina Parzybut. "Mój misiaczek" Karolina Parzybut

Ulubione zabawki. Pluszowy miś Ola Szulejko. Mój misiaczek Karolina Parzybut. Mój misiaczek Karolina Parzybut Ulubione zabawki "Pluszowy miś" Ola Szulejko Miś, miś, piękny miś, z którym każdy śpi dziś. Już zgadliście? Bo ja tak! To wasz wspaniały pluszak. Wasza mama i wasz tata, też z nim kiedyś spali. A wiecie,

Bardziej szczegółowo

TYPY PSÓW. KACPER ŻMUDA klasa IV Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaśkowicach

TYPY PSÓW. KACPER ŻMUDA klasa IV Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaśkowicach TYPY PSÓW KACPER ŻMUDA klasa IV Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego w Jaśkowicach Psy były hodowane przez człowieka od tysięcy lat między innymi do polowań, do ciągnięcia sań lub do pilnowania bydła

Bardziej szczegółowo

Nadszedł marzec z akcją "Zwierzę nie jest rzeczą"

Nadszedł marzec z akcją Zwierzę nie jest rzeczą Nadszedł marzec z akcją "Zwierzę nie jest rzeczą" Na zewnątrz już czuć pierwsze powiewy wiosny. Cieszymy się z pierwszych promieni słońca, z pierwszych kwiatów przebijających się przez śnieg, a także ze

Bardziej szczegółowo

PRZYJACIEL CZEKA W SCHRONISKU

PRZYJACIEL CZEKA W SCHRONISKU PRZYJACIEL CZEKA W SCHRONISKU W schroniskach dla zwierząt przebywa wiele tysięcy psów i kotów i ich liczba stale rośnie. Schronisko nie jest ich domem. Trafiły za kraty, choć nic nie zawiniły. Za smutnym

Bardziej szczegółowo

Rasa ta wywodzi się od spaniela angielskiego, którego poznamy na następnych

Rasa ta wywodzi się od spaniela angielskiego, którego poznamy na następnych Cocker spaniel amerykański Rasa ta wywodzi się od spaniela angielskiego, którego poznamy na następnych stronach książki. Spaniel amerykański to niezastąpiony towarzysz człowieka i wspaniały pies wystawowy.

Bardziej szczegółowo

Maj - nasza akcja powoli się kończy...

Maj - nasza akcja powoli się kończy... Maj - nasza akcja powoli się kończy... Teraz chciałabym Was szczególnie zmobilizować - przyłączcie się do akcji! Przynieś chociaż 1 drobiazg dla potrzebujących zwierząt! Najważniejsze informacje: W maju

Bardziej szczegółowo

Jak nauczyć szczeniaka załatwiania się na dworze?

Jak nauczyć szczeniaka załatwiania się na dworze? Jak nauczyć szczeniaka załatwiania się na dworze? Właśnie sprawiłeś sobie małego, prześlicznego szczeniaczka. Jakaż wielka jest twoja radość, bo to milutkie, puchate zwierzątko jest po prostu śliczne.

Bardziej szczegółowo

Tłumaczenia: Love Me Like You, Grown, Hair, The End i Black Magic. Love Me Like You. Wszystkie: Sha-la-la-la. Sha-la-la-la. Sha-la-la-la.

Tłumaczenia: Love Me Like You, Grown, Hair, The End i Black Magic. Love Me Like You. Wszystkie: Sha-la-la-la. Sha-la-la-la. Sha-la-la-la. Downloaded from: justpaste.it/nzim Tłumaczenia: Love Me Like You, Grown, Hair, The End i Black Magic Love Me Like You On mógłby mieć największy samochód Nie znaczy to, że może mnie dobrze wozić Lub jeździć

Bardziej szczegółowo

WOLONTARIUSZE W PRACY. TRZECIA WYCIECZKA DO SCHRONISKA Kundelek EDUKACJA NA RZECZ ZWIERZĄT

WOLONTARIUSZE W PRACY. TRZECIA WYCIECZKA DO SCHRONISKA Kundelek EDUKACJA NA RZECZ ZWIERZĄT Rzeszów, dnia 23.10.2013r. WOLONTARIUSZE W PRACY TRZECIA WYCIECZKA DO SCHRONISKA Kundelek EDUKACJA NA RZECZ ZWIERZĄT W dniu 23.10.2013r. o godzinie 14.00 nasi wolontariusze z radością wybierają się w odwiedziny

Bardziej szczegółowo

Dzień gdyńskich CiapKOTÓW

Dzień gdyńskich CiapKOTÓW Dzień gdyńskich CiapKOTÓW Gdyńskie schronisko Ciapkowo odwiedziło dziś wielu gości. Wszystko z okazji Dnia Otwartego w nowej kociarni. Był słodki poczęstunek i miła atmosfera. A najbardziej zadowolone

Bardziej szczegółowo

Nasze Zwierzaki. Klasa III b z PSP nr 8 w Opolu przedstawia swoje pupile

Nasze Zwierzaki. Klasa III b z PSP nr 8 w Opolu przedstawia swoje pupile Nasze Zwierzaki Klasa III b z PSP nr 8 w Opolu przedstawia swoje pupile Pani Agnieszka Oto Tina. Jest kundelkiem. Cały miot, z którego Tina pochodzi, trafił do naszej rodziny. Tina ma brata Chappy'ego.

Bardziej szczegółowo

Królowa zwierząt. Dawno, dawno temu, przed wiekami w leśnej krainie stał. Klara Mikicka 5a

Królowa zwierząt. Dawno, dawno temu, przed wiekami w leśnej krainie stał. Klara Mikicka 5a Klara Mikicka 5a Królowa zwierząt Dawno, dawno temu, przed wiekami w leśnej krainie stał piękny, wysoki zamek. W tym zamku mieszkał król, królowa i ich śliczna córka o imieniu Malina. Królewna bardzo kochała

Bardziej szczegółowo

!!! Ankieta dla przyszłych!!! Domów Tymczasowych!

!!! Ankieta dla przyszłych!!! Domów Tymczasowych! Ankieta dla przyszłych Domów Tymczasowych Szanowni Państwo Dziękując Państwu za wyrażoną chęć stworzenia domu tymczasowego dla naszych podopiecznych, Forum Pomocy Retrieverom Złoty Pies zwraca się do Państwa

Bardziej szczegółowo

Ankieta psa. Czy pies jest wysterylizowany/wykastrowany? Tak Nie *Data ostatniej cieczki: *Termin planowanej kastracji/sterylizacji:

Ankieta psa. Czy pies jest wysterylizowany/wykastrowany? Tak Nie *Data ostatniej cieczki: *Termin planowanej kastracji/sterylizacji: Nr Klienta Warszawa, dnia Ankieta psa Dane właściciela: Imię i nazwisko: PESEL: Telefon: Telefon awaryjny (do innej osoby) : E-mail: Adres zamieszkania: ul. -, Dane psa: Rasa: Imię: Płeć: Waga: kg Chip

Bardziej szczegółowo

Ankieta psa. Dane właściciela: Dane psa: Szczepienia:

Ankieta psa. Dane właściciela: Dane psa: Szczepienia: Nr Klienta Warszawa, dnia Ankieta psa Dane właściciela: Imię i nazwisko: PESEL: Telefon: Telefon awaryjny (do innej osoby) : E-mail: Adres zamieszkania: ul. -, Dane psa: Rasa: Imię: Płeć: Waga: kg Chip

Bardziej szczegółowo

Scenariusz zajęć nr 6

Scenariusz zajęć nr 6 Autor scenariusza: Krystyna Jakubowska Blok tematyczny: Listopadowe święto Scenariusz zajęć nr 6 I. Tytuł scenariusza: Józef Piłsudski wielkim marszałkiem. II. Czas realizacji: 2 jednostki lekcyjne. III.

Bardziej szczegółowo

TREŚCI DO WYBORU W OBRĘBIE TEMATU

TREŚCI DO WYBORU W OBRĘBIE TEMATU TREŚCI DO WYBORU W OBRĘBIE TEMATU Powitanie zabawa integracyjna Witaj Misiu Witaj Misiu, witaj Misiu Jak się masz? Jak się masz? Wszyscy Cię witamy, wszyscy Cię kochamy Bądź wśród nas, bądź wśród nas.

Bardziej szczegółowo

Ankieta psa. Dane właściciela: Dane psa: Informacje o stanie zdrowia:

Ankieta psa. Dane właściciela: Dane psa: Informacje o stanie zdrowia: Nr Klienta Warszawa, dnia Ankieta psa Dane właściciela: Imię i nazwisko: PESEL: Telefon: Telefon awaryjny (do innej osoby) : E-mail: Adres zamieszkania: ul. -, Dane psa: Rasa: Imię: Płeć: Waga: kg Chip

Bardziej szczegółowo

Formularz pobytu psa w hotelu

Formularz pobytu psa w hotelu Chwaszczyno,... [data] Formularz pobytu psa w hotelu Dane właściciela: Imię i nazwisko... PESEL... Adres zamieszkania... Numer telefonu... Adres email... Dane psa: Imię psa... Rasa psa... Wiek psa... Waga

Bardziej szczegółowo

HOLLY WEBB. Ilustracje Erica Jane Waters Przełożyła Katarzyna Janusik

HOLLY WEBB. Ilustracje Erica Jane Waters Przełożyła Katarzyna Janusik Dziewczynka, która rozmawia ze zwierzętami Szczeniaczek spełniający życzenia HOLLY WEBB Ilustracje Erica Jane Waters Przełożyła Katarzyna Janusik Rozdział pierwszy Najsmutniejszy szczeniaczek Molly leżała

Bardziej szczegółowo

Sobota - adoptuj kota! Kociaki do wyboru, do koloru! FOTO

Sobota - adoptuj kota! Kociaki do wyboru, do koloru! FOTO Sobota - adoptuj kota! Kociaki do wyboru, do koloru! FOTO data aktualizacji: 2018.02.17 Dziś obchodzimy międzynarodowy Dnia Kota. Z tej okazji przedstawiamy siedem uroczych kocurów, które czekają na ciepły

Bardziej szczegółowo

1. http://www.tvp.pl/dla-dzieci/psie-opowiesci/wideo, http://www.tvp.pl/dla-dzieci/psie-opowiesci/teledyski

1. http://www.tvp.pl/dla-dzieci/psie-opowiesci/wideo, http://www.tvp.pl/dla-dzieci/psie-opowiesci/teledyski Piosenki 1. http://www.tvp.pl/dla-dzieci/psie-opowiesci/wideo, http://www.tvp.pl/dla-dzieci/psie-opowiesci/teledyski Piosenki-klipy opowiadające o uczuciach z wyświetlanym tekstem. Portal TVP. 2. http://mp3.wp.pl/p/strefa/gatunki/na.html

Bardziej szczegółowo

Kotki bardzo szybko przyzwyczaiły się do kontaktu z człowiekiem, są wdzięczne za każdą okazaną im uwagę.

Kotki bardzo szybko przyzwyczaiły się do kontaktu z człowiekiem, są wdzięczne za każdą okazaną im uwagę. 3 małe śliczne kotki W Krakowie na swoje domy czekają trzy małe kotki. Jeden słodki chłopczyk, pręgowany z białym pyszczkiem i białymi skarpetkami- to typowy przywódca, jest najbardziej odważny i ciekawski.

Bardziej szczegółowo

Jak pomagać zwierzętom w schroniskach i azylach?

Jak pomagać zwierzętom w schroniskach i azylach? Jak pomagać zwierzętom w schroniskach i azylach? Jakie zwierzęta trafiają do oddane przez właścicieli z powodu np. choroby, wyjazdu zostawione na ulicy schronisk? Rudo- biały kot elegant. Do Fundacji trafił

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE PODSTAWOWE

INFORMACJE PODSTAWOWE Formularz służy spersonalizowaniu zakupionego wzoru. Formularz nie wolno edytować w przeglądarce internetowej. Każdy krok będziemy starać się dodatkowo opisać, aby ułatwić zamówienie. Ważne, aby dokładnie

Bardziej szczegółowo

IBAN : - 2/ : PL SWIFT : GOPZPLPW

IBAN : - 2/ : PL SWIFT : GOPZPLPW SZAFRAN Szafran to piękny pies w typie owczarka niemieckiego. Jego wiek został oceniony przez schroniskowego weterynarza na około 5 lat (według wolontariuszy jest starszy), z czego już 3 spędził w schroniskowym

Bardziej szczegółowo

ZWIERZAK Nr 1 MILUŚKA Właściciel Martynka Maniak klasa 1a

ZWIERZAK Nr 1 MILUŚKA Właściciel Martynka Maniak klasa 1a ZWIERZAK Nr 1 MILUŚKA Właściciel Martynka Maniak klasa 1a Witam, to jest Miluśka mój słodki króliczek. Jest cudowna, mięciutka, milutka i jest strasznym łakomczuszkiem. Dostałam Miluśkę 01.09.2011 roku

Bardziej szczegółowo

Jak pomagać zwierzętom w schroniskach i azylach?

Jak pomagać zwierzętom w schroniskach i azylach? Jak pomagać zwierzętom w schroniskach i azylach? Jakie zwierzęta trafiają do schronisk? oddane przez właścicieli z powodu np. choroby Rudo- biały kot elegant. Do Fundacji trafił z powodu choroby nowotworowej

Bardziej szczegółowo

DOMOWE ZWIERZĘTA POTRAFIĘ TO DOMOWE ZWIERZĘTA POTRAFIĘ TO OPIEKA ZABAWA PIELĘGNACJA

DOMOWE ZWIERZĘTA POTRAFIĘ TO DOMOWE ZWIERZĘTA POTRAFIĘ TO OPIEKA ZABAWA PIELĘGNACJA Dowiesz się, czym się żywią, jakie warunki należy im zapewnić oraz jak je pielęgnować. Pokaż, że jesteś odpowiedzialny, potrafisz się zaopiekować zarówno niewielkim chomiczkiem, jak i całkiem dużym psem.

Bardziej szczegółowo

Zdjęcie. zapewnić im opiekę bardzo prosimy o kontakt pod nr tel. 95 7465 564; 665 040 990.

Zdjęcie. zapewnić im opiekę bardzo prosimy o kontakt pod nr tel. 95 7465 564; 665 040 990. Zdjęcie Data zgłoszenia Opis zwierzęcia Opis zdarzenia 30.01.2012 r. Serca niektórych ludzi twardnieją wraz z narastającym mrozem Dnia 30 stycznia 2012 r. mieszkańcy Łubianki poinformowali nas o fakcie

Bardziej szczegółowo

Wskazówki i porady z zakresu bezpieczeństwa dla całej rodziny poznaj, stosuj i przekaż dalej

Wskazówki i porady z zakresu bezpieczeństwa dla całej rodziny poznaj, stosuj i przekaż dalej Wskazówki i porady z zakresu bezpieczeństwa dla całej rodziny poznaj, stosuj i przekaż dalej Wskazówki i porady z zakresu bezpieczeństwa dla całej rodziny poznaj, stosuj i przekaż dalej 1 Dzieci i psy

Bardziej szczegółowo

PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ Pies

PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ Pies UZUPEŁNIA ZESPÓŁ NADZORUJĄCY KOD UCZNIA DATA URODZENIA UCZNIA dysleksja dzień miesiąc rok PRÓBNY SPRAWDZIAN W SZÓSTEJ KLASIE SZKOŁY PODSTAWOWEJ Pies Informacje dla ucznia 1. Rozwiązania wszystkich zadań

Bardziej szczegółowo

tektury białej tektury brązowej Wybrane farby:

tektury białej tektury brązowej Wybrane farby: Dość często jesteśmy pytani, czym najlepiej jest malować nasze zabawki z tektury. W przypadku zabawek wykonanych z tektury białej odpowiedź jest prosta - wszystkim co wpadnie Wam w ręce. Tektura biała

Bardziej szczegółowo

W tym numerze: Starsi Młodszym 2. Kreatywna przerwa 3. Z życia klas 3A I 3F 3. Twórczość uczniowska 4-5. Ubieranie choinek 5. Z życia klas 3B 10

W tym numerze: Starsi Młodszym 2. Kreatywna przerwa 3. Z życia klas 3A I 3F 3. Twórczość uczniowska 4-5. Ubieranie choinek 5. Z życia klas 3B 10 W tym numerze: Starsi Młodszym 2 Kreatywna przerwa 3 Z życia klas 3A I 3F 3 Twórczość uczniowska 4-5 Ubieranie choinek 5 Z życia klas 3B 10 W naszej szkole uczniowie z klas starszych chętnie odwiedzają

Bardziej szczegółowo

IDEALNY PORADNIK dla WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT

IDEALNY PORADNIK dla WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT IDEALNY PORADNIK dla WŁAŚCICIELI ZWIERZĄT WŁAŚCICIELE ZWIERZĄT Pies i odkurzacz pod jednym dachem Wiele psów źle reaguje na odkurzanie w domu. Powodem jest hałas, który wydaje z siebie urządzenie. Ze strachu

Bardziej szczegółowo

Promienie miłości Bożej. Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu. Wszędzie tam, dokąd pójdę, napełnij moją duszę. Twoim Duchem i Twoim życiem.

Promienie miłości Bożej. Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu. Wszędzie tam, dokąd pójdę, napełnij moją duszę. Twoim Duchem i Twoim życiem. Promienie miłości Bożej Pomóż mi rozsiewać Twoją woń, o Jezu. Wszędzie tam, dokąd pójdę, napełnij moją duszę Twoim Duchem i Twoim życiem. Stań się Panem mojego istnienia w sposób tak całkowity, by całe

Bardziej szczegółowo

na-pomoc-ast@o2.pl www.facebook.com/napomocast Ankieta Adopcyjna

na-pomoc-ast@o2.pl www.facebook.com/napomocast Ankieta Adopcyjna STOWARZYSZENIE NF NaPomocAST tel. 888 832 890 na-pomoc-ast@o2.pl www.facebook.com/napomocast Ankieta Adopcyjna Każdą chętną osobę prosimy o zapoznanie się z naszą ankietą adopcyjną, pozwoli nam ona poznać

Bardziej szczegółowo

Prawdziwa miłość ani nie poucza, ani nie straszy.

Prawdziwa miłość ani nie poucza, ani nie straszy. 5 6 Tyle nam powiedział Święty Paweł, jaka może być miłość: cierpliwa, wytrwała... Widzimy taką miłość w życiu między ludźmi. Możemy ją opisać, używając słów mniej lub bardziej udanych, ale można się zgubić

Bardziej szczegółowo

Karta Gościa. Imię psa: termin pobytu w Psiastkarni: Imię i nazwisko. Imię psa: Adres zamieszkania: Tatuaż. Osoba Kontaktowa.

Karta Gościa. Imię psa: termin pobytu w Psiastkarni: Imię i nazwisko. Imię psa: Adres zamieszkania: Tatuaż. Osoba Kontaktowa. 1 Dane psa Imię psa: Rasa: Umaszczenie Płeć Wiek Waga Nr chipu Tatuaż Cechy szczególne: Dane Właściciela Pesel e-mail Adres zamieszkania: Ul. Miejscowość: Osoba Kontaktowa Osoba Upoważniona Hasło Odbioru

Bardziej szczegółowo

ul. Chocimska 1b 30-056 Kraków UMOWA ADOPCYJNA Imię i nazwisko Adres PESEL Seria i nr dowodu Nr telefon Adres e-mail Płeć: M / K wiek o umaszczeniu:

ul. Chocimska 1b 30-056 Kraków UMOWA ADOPCYJNA Imię i nazwisko Adres PESEL Seria i nr dowodu Nr telefon Adres e-mail Płeć: M / K wiek o umaszczeniu: Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom Stawiamy na Łapy ul. Chocimska 1b 30-056 Kraków UMOWA ADOPCYJNA Kraków, dnia... roku 201... r. \ Dane dotychczasowego opiekuna Imię i nazwisko Dane osoby adoptującej

Bardziej szczegółowo

TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE

TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE GROHE.PL OD XS DO XL TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE OD XS DO XL TWÓJ ULUBIONY DESIGN W ODPOWIEDNIM ROZMIARZE Od lat GROHE oferuje szeroką gamę baterii umywalkowych w różnorodnej stylistyce.

Bardziej szczegółowo

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom. ul. Chocimska 1b 30-065 Kraków kontakt@stawiamynalapy.pl tel. 513 037 175 KRS 0000491968. Umowa adopcyjna kota

Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom. ul. Chocimska 1b 30-065 Kraków kontakt@stawiamynalapy.pl tel. 513 037 175 KRS 0000491968. Umowa adopcyjna kota Krakowska Fundacja Pomocy Zwierzętom STAWIAMY NA ŁAPY ul. Chocimska 1b 30-065 Kraków kontakt@stawiamynalapy.pl tel. 513 037 175 KRS 0000491968 Umowa adopcyjna kota Kraków, dnia r. Dane dotychczasowego

Bardziej szczegółowo

ANKIETA PRZEDADOPCYJNA PSA ze Stowarzyszenia Zwierzęca Przystań w Pile. Ankietę przeprowadzono dnia...

ANKIETA PRZEDADOPCYJNA PSA ze Stowarzyszenia Zwierzęca Przystań w Pile. Ankietę przeprowadzono dnia... ANKIETA PRZEDADOPCYJNA PSA ze Stowarzyszenia Zwierzęca Przystań w Pile Ankietę przeprowadzono dnia... Imię psa, którego dotyczy ankieta Dane osoby zainteresowanej adopcją Imię i nazwisko Telefon Email

Bardziej szczegółowo

Jak wytresować swojego psa? Częs ć 5. Aportowanie

Jak wytresować swojego psa? Częs ć 5. Aportowanie Jak wytresować swojego psa? Częs ć 5 Aportowanie Aportowanie zabawa z psem Wbrew temu, co się powszechnie uważa, aportowanie nie jest dla psa naturalne i trzeba go tego po prostu nauczyć. Większość psów

Bardziej szczegółowo

ANKIETA ADOPCYJNA. Prosimy o szczere, wyczerpujące odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania.

ANKIETA ADOPCYJNA. Prosimy o szczere, wyczerpujące odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania. ANKIETA ADOPCYJNA Prosimy o szczere, wyczerpujące odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania. Celem tej ankiety jest: 1. określenie Państwa możliwości, jako przyszłych Opiekunów, 2. określenie warunków,

Bardziej szczegółowo

SCENARIUSZ UROCZYSTOSCI

SCENARIUSZ UROCZYSTOSCI SCENARIUSZ UROCZYSTOSCI Temat: Dzień Babci i Dziadka Cel główny: uczenie się czerpania radości ze sprawiania innym niespodzianek z okazji ich święta Cele operacyjne: Dziecko: czuje się współgospodarzem

Bardziej szczegółowo

Kielce, Drogi Mikołaju!

Kielce, Drogi Mikołaju! I miejsce Drogi Mikołaju! Kielce, 02.12.2014 Mam na imię Karolina, jestem uczennicą klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach. Uczę się dobrze. Zbliża się 6 grudnia. Tak jak każde dziecko, marzę o tym,

Bardziej szczegółowo

WYBRANY FRAGMENT Z KOBIETA Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI.

WYBRANY FRAGMENT Z KOBIETA Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI. WYBRANY FRAGMENT Z KOBIETA Z POCZUCIEM WŁASNEJ WARTOŚCI. Poniżej przedstawiam CI piramidę potrzeb człowieka. Zacznę od tych najbardziej podstawowych: 1. Potrzeby fizjologiczne( jedzenie, woda, sen, tlen)

Bardziej szczegółowo

Dodaj odpowiednią liczbę liter i przeczytaj dwie nazwy miejsca modlitwy Jezusa.

Dodaj odpowiednią liczbę liter i przeczytaj dwie nazwy miejsca modlitwy Jezusa. Dodaj odpowiednią liczbę liter i przeczytaj dwie nazwy miejsca modlitwy Jezusa... G +0 A+8 K+9 + D+7 C+ A+.. M+ A+8 N+ N+ B+ K+6 B+ Ę+ S+ J+ Ó+7 Dodaj odpowiednią liczbę liter i przeczytaj dwie nazwy miejsca

Bardziej szczegółowo

ANKIETA ADOPCYJNA. Prosimy o szczere, wyczerpujące odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania.

ANKIETA ADOPCYJNA. Prosimy o szczere, wyczerpujące odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania. ANKIETA ADOPCYJNA Prosimy o szczere, wyczerpujące odpowiedzi na zawarte w ankiecie pytania. Celem tej ankiety jest: 1. określenie Państwa możliwości, jako przyszłych Opiekunów, 2. określenie warunków,

Bardziej szczegółowo

Czarny EEBB, EeBB, EEBb, EeBb Żółty z czarnym nosem eebb, eebb Żółty z cielistym nosem (NBP) Czekoladowy EEbb, Eebb

Czarny EEBB, EeBB, EEBb, EeBb Żółty z czarnym nosem eebb, eebb Żółty z cielistym nosem (NBP) Czekoladowy EEbb, Eebb 3. Dziedziczenie umaszczenia. Dziedziczenie koloru czarnego i żółtego jest stosunkowo łatwe do wyjaśnienia i następuje według prostych praw Mendla : dominujący czarny i recesywny żółty. Dziedziczenie koloru,

Bardziej szczegółowo

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM?

JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? JAK ROZMAWIAĆ Z BOGIEM? wg Lucy Rooney, Robert Faricy SJ MODLITWA NA TYDZIEŃ TRZECI Uzdrowienie wewnętrzne Dzień pierwszy Przeczytaj ze zrozumieniem fragment Pisma Świętego: Łk. 4, 38-42 Wysoka gorączka

Bardziej szczegółowo

Fundacja N a d z i e j a D o b e r m a n a z siedzibą w Katowicach e-mail: adopcje@nadzieja-dobermana.pl

Fundacja N a d z i e j a D o b e r m a n a z siedzibą w Katowicach e-mail: adopcje@nadzieja-dobermana.pl Fundacja N a d z i e j a D o b e r m a n a z siedzibą w Katowicach e-mail: adopcje@nadzieja-dobermana.pl Osoby zainteresowane uprzejmie prosimy o zapoznanie się z ankietą. Wypełnienie ankiety nie jest

Bardziej szczegółowo

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku

I Komunia Święta. Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku I Komunia Święta Parafia pw. Bł. Jana Pawła II w Gdańsku Ktoś cię dzisiaj woła, Ktoś cię dzisiaj szuka, Ktoś wyciąga dzisiaj swoją dłoń. Wyjdź Mu na spotkanie Z miłym powitaniem, Nie lekceważ znajomości

Bardziej szczegółowo

Laura pokiwała głową. Od kilku tygodni codziennie mierzyli Belli temperaturę, bo ich weterynarz, Marek, powiedział, że tak najlepiej sprawdzić, czy

Laura pokiwała głową. Od kilku tygodni codziennie mierzyli Belli temperaturę, bo ich weterynarz, Marek, powiedział, że tak najlepiej sprawdzić, czy Rozdział pierwszy Bella wydaje się taka gruba! Laura popatrzyła pod stołem na Bellę, sukę rasy beagle, która siedziała pomiędzy nogami zebranych. Dyszała i nie wyglądała na zbyt zadowoloną. Brzuszek miała

Bardziej szczegółowo

Wersja polska: kwiecień 2010

Wersja polska: kwiecień 2010 FCI-Standard N 105 / 29. 03. 2006 /GB FRANCUSKI PIES WODNY (Barbet) Wersja polska: kwiecień 2010 2 POCHODZENIE : Francja. DATA PUBLIKACJI OBOWIĄZUJĄCEGO WZORCA 21.02.2006. UŻYTKOWOŚĆ: Pies do polowania

Bardziej szczegółowo

Poznajcie czworonożnych mieszkańców Starego Młyna

Poznajcie czworonożnych mieszkańców Starego Młyna Poznajcie czworonożnych mieszkańców Starego Młyna Restaurację w Nojewie otwarto po raz pierwszy w długi weekend na przełomie kwietnia i maja. Menu jak i lokalizacja przypadły do gustu licznym gościom.

Bardziej szczegółowo

BIEDRONKI MAJ. Bloki tematyczne: Polska Moja ojczyzna Jestem Europejczykiem Mieszkańcy łąki Święto mamy i taty

BIEDRONKI MAJ. Bloki tematyczne: Polska Moja ojczyzna Jestem Europejczykiem Mieszkańcy łąki Święto mamy i taty BIEDRONKI MAJ Bloki tematyczne: Polska Moja ojczyzna Jestem Europejczykiem Mieszkańcy łąki Święto mamy i taty Na początku miesiąca maja biedronki poczuły się prawdziwymi patriotami. Po raz kolejny w tym

Bardziej szczegółowo

Chrzest. 1. Dziękuję za uczestnictwo w Sakramencie Chrztu Świętego

Chrzest. 1. Dziękuję za uczestnictwo w Sakramencie Chrztu Świętego Teksty podziękowań do każdego tekstu można dołączyć nazwę uroczystości, imię i datę Chrzest 1. Dziękuję za uczestnictwo w Sakramencie Chrztu Świętego 2. Serdecznie dziękujemy za przybycie na uroczystość

Bardziej szczegółowo

Mój przyjaciel Pies. Zajęcia prowadzone metodą projektu edukacyjnego Grupa dzieci 3- latki,,krasnoludki Termin realizacji: r.

Mój przyjaciel Pies. Zajęcia prowadzone metodą projektu edukacyjnego Grupa dzieci 3- latki,,krasnoludki Termin realizacji: r. Mój przyjaciel Pies Zajęcia prowadzone metodą projektu edukacyjnego Grupa dzieci 3- latki,,krasnoludki Termin realizacji: 09.04 16.04.2018r. Opracowała: Agnieszka Myślewska Cele ogólne: zapoznanie z rolą

Bardziej szczegółowo

- akcyjny akcja 1% dystrybucja, roznoszenie ulotek o naszej organizacji na Ursynowie (styczeń kwiecień) kontakt: paulina.kasperska@fho.org.

- akcyjny akcja 1% dystrybucja, roznoszenie ulotek o naszej organizacji na Ursynowie (styczeń kwiecień) kontakt: paulina.kasperska@fho.org. Proponowany wolontariat: Hospicjum onkologiczne - na oddziale w bezpośrednim kontakcie z Pacjentem - akcyjny (spotkania z grupą Pacjentów) - koncerty, spotkania z poezją, - przedstawienia (oraz inne pomysły)

Bardziej szczegółowo

EGZEMPLARZ NIE DO SPRZEDAŻY! Wszelkie prawa należą do: Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Warszawa

EGZEMPLARZ NIE DO SPRZEDAŻY! Wszelkie prawa należą do: Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Warszawa Fragment darmowy udostępniony przez Wydawnictwo w celach promocyjnych. EGZEMPLARZ NIE DO SPRZEDAŻY! Wszelkie prawa należą do: Wydawnictwo Zielona Sowa Sp. z o.o. Warszawa 2013 www.zielonasowa.pl Jak Rudy

Bardziej szczegółowo

I takiego szczęśliwego zakończenia życzymy każdemu schroniskowemu zwierzakowi bez wyjątku!

I takiego szczęśliwego zakończenia życzymy każdemu schroniskowemu zwierzakowi bez wyjątku! Czym jest adopcja? Ktoś kiedyś powiedział, że adopcja schroniskowego psa lub kota ratuje tym zwierzętom życie. I chyba nie ma w tych słowach przesady, bowiem nawet najlepiej funkcjonujące schronisko nigdy

Bardziej szczegółowo

z Fundacji Bo Ja Kocham Psy.

z Fundacji Bo Ja Kocham Psy. ANKIETA PRZEDADOPCYJNA w sprawie adopcji psa z Fundacji Bo Ja Kocham Psy. Imię psa, którego dotyczy ankieta -. Imię i nazwisko, wiek, adres, adres email, telefon osoby zainteresowanej adopcją..... Czy

Bardziej szczegółowo

Lekcja 3 Nauka zakładania kagańca lub obroży uzdowej

Lekcja 3 Nauka zakładania kagańca lub obroży uzdowej Lekcja 3 Nauka zakładania kagańca lub obroży uzdowej Bierzemy do prawej ręki kaganiec i kliker, z lewej ręki będziemy wydawać smakołyki. Uczymy psa targetowania kagańca. Za każde spojrzenie, potem za dotknięcie

Bardziej szczegółowo

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie

Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie Pieśń: O zbawcza Hostio Panie, Jezu Chryste, wierzymy, że jesteś tutaj z nami, ukryty w tej drobinie chleba. Ty sam nas zapewniłeś, kiedy biorąc chleb w swoje ręce,

Bardziej szczegółowo

FCI-Standard N 315 / 22. 09. 2000 BROHOLMER

FCI-Standard N 315 / 22. 09. 2000 BROHOLMER FCI-Standard N 315 / 22. 09. 2000 BROHOLMER 2 POCHODZENIE : Dania. DATA PUBLIKACJI OBOWIĄZUJĄCEGO WZORCA : 26.06.2000. UŻYTKOWOŚĆ : Pies do towarzystwa i stróżujący. KLASYFIKACJA F.C.I. : Grupa 2 Pinczery,

Bardziej szczegółowo

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE Rok 2016 CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

EGZAMIN POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE W ZAWODZIE Rok 2016 CZĘŚĆ PRAKTYCZNA Arkusz zawiera informacje prawnie chronione do momentu rozpoczęcia egzaminu Układ graficzny CKE 2016 Nazwa kwalifikacji: Prowadzenie chowu, hodowli i inseminacji zwierząt Oznaczenie kwalifikacji: R.09

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ LICENCJI HODOWLANEJ owczarka niemieckiego (FCI 166)

FORMULARZ LICENCJI HODOWLANEJ owczarka niemieckiego (FCI 166) Klub Owczarka Niemieckiego (KON) FORMULARZ LICENCJI HODOWLANEJ owczarka niemieckiego (FCI 166) pies suka odmiana: krótkowłosa długowłosa miejsce licencji: data licencji: Sędzia licencjator:... Nazwa psa:.

Bardziej szczegółowo

Gratuluję Ci dołączenia do grupy ambitnych ludzi, którzy chcą świadomie wytyczać cele i konsekwentnie realizować swoje plany. Dziękuję Ci za zaufanie!

Gratuluję Ci dołączenia do grupy ambitnych ludzi, którzy chcą świadomie wytyczać cele i konsekwentnie realizować swoje plany. Dziękuję Ci za zaufanie! 0 Witam Cię serdecznie! Gratuluję Ci dołączenia do grupy ambitnych ludzi, którzy chcą świadomie wytyczać cele i konsekwentnie realizować swoje plany. Dziękuję Ci za zaufanie! Od 17 lat wspieram innych

Bardziej szczegółowo

Wzorzec FCI nr 352 ROSYJSKI TOY

Wzorzec FCI nr 352 ROSYJSKI TOY Wzorzec FCI nr 352 ROSYJSKI TOY 2 POCHODZENIE: Rosja. DATA PUBLIKACJI OBOWIĄZUJĄCEGO WZORCA: 21.02.2006 UŻYTKOWANIE: Pies do towarzystwa. KLASYFIKACJA FCI Grupa 9 Psy do towarzystwa i ozdobne. Sekcja 9

Bardziej szczegółowo

Koci biuletyn RTOnZ CZERWIEC 2010

Koci biuletyn RTOnZ CZERWIEC 2010 www.rtonz.radomsko.biz.pl Koci biuletyn RTOnZ CZERWIEC 2010 1 INKA - dystyngowana i ostrożna, o przejmującym spojrzeniu koteczka przyjechała, uciekając przed mrozem, z zakładu w Warszawie, na terenie którego

Bardziej szczegółowo

EDUKACJA NA RZECZ ZWIERZĄT

EDUKACJA NA RZECZ ZWIERZĄT EDUKACJA NA RZECZ ZWIERZĄT Pracując w SP nr 11 w Rzeszowie, jako nauczyciel przyrody i wychowawca młodzieży od wielu lat organizowałam szereg akcji charytatywnych ma rzecz pomocy zwierząt w schroniskach.

Bardziej szczegółowo

Poznajmy bliŝej psa. Poznajmy bliŝej psa - cykl zajęć, Beata Gawryś, Miejskie Przedszkole nr 46 w Katowicach. Temat: Poznajmy bliŝej psa

Poznajmy bliŝej psa. Poznajmy bliŝej psa - cykl zajęć, Beata Gawryś, Miejskie Przedszkole nr 46 w Katowicach. Temat: Poznajmy bliŝej psa Poznajmy bliŝej psa SCENARIUSZ Z ZAKRESU EDUKACJI HUMANITARNEJ DLA DZIECI W MŁODSZYM WIEKU PRZEDSZKOLNYM 5 jednostek metodycznych Cele szczegółowe: ukazanie znaczenia psa w Ŝyciu człowieka uczenie zasad

Bardziej szczegółowo

10 SEKRETÓW NAJLEPSZYCH OJCÓW 1. OKAZUJ SZACUNEK MATCE SWOICH DZIECI 2. DAJ DZIECIOM SWÓJ CZAS

10 SEKRETÓW NAJLEPSZYCH OJCÓW 1. OKAZUJ SZACUNEK MATCE SWOICH DZIECI 2. DAJ DZIECIOM SWÓJ CZAS 10 SEKRETÓW NAJLEPSZYCH OJCÓW 1. OKAZUJ SZACUNEK MATCE SWOICH DZIECI Jedną z najlepszych rzeczy, jaką ojciec może zrobić dla swoich dzieci, to okazywać szacunek dla ich mamy. Jeśli jesteś żonaty, dbaj

Bardziej szczegółowo

NICK

NICK NICK 967000009500746 Przyjacielski, uroczy psiak z dłuższą sierścią. Lubi kontakt z ludźmi, ale nie jest nachalny. Bardzo łagodny, nie ma w nim agresji. Dogaduje się bez problemu z innymi psami. Nick na

Bardziej szczegółowo

ADORACJA DLA DZIECI Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie

ADORACJA DLA DZIECI Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie ADORACJA DLA DZIECI Pozwólcie dzieciom przychodzić do mnie Pieśń: Blisko, blisko, blisko jesteś Panie mój lub O Jezu w Hostii utajony Panie Jezu, Ty nakazałeś aby pozwolić dzieciom przychodzić do Ciebie,

Bardziej szczegółowo

Analiza opinii o Szkołach Programów Indywidualnych i Plastycznych w Gdańsku

Analiza opinii o Szkołach Programów Indywidualnych i Plastycznych w Gdańsku Analiza opinii o Szkołach Programów Indywidualnych i Plastycznych w Gdańsku W badaniu wzięło udział 22 ankietowanych. Jest to 20% wszystkich Rodziców/Opiekunów prawnych. Poniżej zostały zebrane i przedstawione

Bardziej szczegółowo