Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność."

Transkrypt

1 O F i r m i e Firma F.B.I. TASBUD łączy w sobie tradycję i nowoczesność. F.B.I. TASBUD została założona w 1985 roku. Od samego początku charakteryzowała się prężnym działaniem i indywidualnym podejściem do Klienta. Dodatkowo zmiany gospodarcze wolny rynek, konkurencja i rosnące wymagania Klientów umocniły naszą firmę i zmotywowały do prężnego rozwoju. Ponad 25 letnie doświadczenie, nowoczesna organizacja pracy, gwarancja solidności i terminowości oraz wysoka jakość świadczonych usług to atuty, które pozwalają nam w pełni zadowolić nawet najbardziej wymagającego Inwestora. Nasza oferta to kompleksowa obsługa Klientów od profesjonalnego doradztwa technicznego, poprzez tworzenie projektu inwestycji do realizacji robót, jako Generalny Wykonawca. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, zaplecze techniczne i wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, co umożliwiło nam zrealizowanie inwestycji budowlanych: mieszkaniowych, użyteczności publicznej, przemysłowych, jak również obiektów rządowych i wojskowych o ograniczonym dostępie. Poprzez wysoką jakość świadczonych usług, terminowość i szybkość realizowanych zleceń zdobyliśmy duże zaufanie, jako Generalny Wykonawca. Przez wszystkie lata naszej działalności zdążyliśmy wypracować sobie bardzo dobrą opinię u Inwestorów, co możemy potwierdzić licznymi referencjami. Firma odnotowuje ciągły rozwój i dąży do uzyskania jeszcze wyższej jakości wykonywanych robót oraz spełnienia nawet najbardziej wygórowanych oczekiwań Inwestorów.

2 Oferta firmy F.B.I. TASBUD obejmuje projektowanie i wykonawstwo w branży budowlanej, sanitarnej i elektrycznej. Firma zarejestrowana jest w Urzędzie Dozoru Technicznego, co uprawnia nas do wykonywania specjalistycznych instalacji i urządzeń ciśnieniowych. Ponadto posiadamy uprawnienia w zakresie gospodarowania odpadami niebezpiecznymi, takimi jak: azbest, rtęć, ropa naftowa oraz wieloma innymi substancjami szkodliwymi, co umożliwia nam prowadzenie prac specjalistycznych z zachowaniem szczególnych procedur. Wysokie kwalifikacje naszej kadry oraz stosowanie najlepszych materiałów umacniają nasz wizerunek, dlatego też zachęcamy Państwa do korzystania z usług F.B.I. TASBUD. N a s z a K a d r a Zatrudniamy wysoko wykwalifikowanych i wyselekcjonowanych pracowników, których doświadczenie zawodowe zapewnia najwyższą jakość wykonywanych robót w całym zakresie działalności F.B.I. TASBUD. W firmie pracuje elitarny personel, ponadto cała załoga na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, poprzez specjalistyczne kursy i szkolenia, co sprawia, że wykonujemy roboty z zastosowaniem najnowszych technologii i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dokładność, solidność, zaangażowanie, czystość, wysoka kultura osobista, samodzielność, profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego problemu to cechy, które charakteryzują cały zespół pracowników F.B.I. TASBUD. Nasza kadra techniczna, zarazem projektowa jak i kierownicza, posiada uprawnienia w pełnym zakresie bez ograniczeń we wszystkich branżach. Pracownicy fizyczni posiadają wymagane uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania wszelkich robót budowlanych.

3 Z a p l e c z e T e c h n i c z n e Dysponujemy nowoczesną flotą transportową i profesjonalnym sprzętem technicznym, co umożliwia nam realizację pełnego zakresu robót w ramach zawieranych umów. Jako Generalny Wykonawca podejmujemy się wykonawstwa robót specjalistycznych, trudnych i nietypowych. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych jedynie ich realizacja może zająć nieco więcej czasu. Jesteśmy gotowi do profesjonalnego, solidnego i szybkiego zrealizowania Państwa zamówienia z gwarancją najwyższej jakości. Aby potwierdzić kompetencje oraz profesjonalizm naszej firmy i utwierdzić Państwa zaufanie informujemy, iż jesteśmy w trakcie zdobywania międzynarodowych certyfikatów jakości ISO, stanowiących współczesną formę gwarancji solidności firmy. Gwarantujemy terminową realizację i wysoką jakość robót i usług oraz konkurencyjne ceny. We wszystkich branżach oferujemy nowoczesne rozwiązania i zastosowanie najnowszych technologii. Stosowane materiały posiadają wymagane opinie techniczne, atesty, certyfikaty dopuszczające do stosowania na rynku. M i s j a F i r m y Naszą MISJĄ jest dostarczanie i utrwalanie najlepszej jakości, jako głównego atrybutu F.B.I. TASBUD w wykonywanych usługach.

4 C e l e F i r m y Nadrzędnym CELEM działalności F.B.I. TASBUD jako Generalnego Wykonawcy jest spełnianie wszystkich oczekiwań Klientów oraz zastosowanie optymalnych technologii w zakresie wykonywanych przez nas usług zgodnie z naszym mottem: Bazując na doświadczeniu budujemy stabilną przyszłość. D a n e K o n t a k t o w e F.B.I. TASBUD ul. Balaton Warszawa tel.: tel./fax.:

5 I n w e s t y c j e o s t a t n i o z r e a l i z o w a n e o r a z w t r a k c i e r e a l i z a c j i Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych 9-cio piętrowego i 4-ro piętrowego z dwupoziomowym garażem podziemnym i usługami w parterze RÓŻOPOL-BRÓDNO w Warszawie, róg ul. Kondratowicza i Rembielińskiej W samym sercu dzielnicy Targówek, przy zbiegu ulic Kondratowicza i Rembielińskiej wybudowaliśmy Inwestycję mieszkaniową składającą się z budynków: 9-cio piętrowego i 4-ro piętrowego, zawierających łącznie 122 lokale mieszkalne, z dwupoziomowym garażem podziemnym na 142 miejsca postojowe i dziewięcioma lokalami usługowymi w parterze. Inwestycja nosi nazwę po historycznej wsi Różopol, która niegdyś zajmował ten obszar, a po I Wojnie Światowej została włączona w granice Warszawy. Wielkość mieszkań wynosi od 29 m² do 98 m². Do mieszkań na parterze przypisane są ogródki. Dach 4-ro kondygnacyjnego budynku wypełniony jest zielenią, tworząc tzw. zielony dach dostępny dla wszystkich mieszkańców kompleksu. Obiekt wyróżnia się nowoczesną architekturą, której jednym z elementów jest szklana elewacja, funkcjonalny układ mieszkań, a także nowoczesne rozwiązania technologiczne oraz wysoki standard wykończenia.

6 Budowa wielofunkcyjnego Centrum dla osób z chorobą Alzheimera wraz z modernizacją Domu Pomocy Społecznej przy ul. Nowoursynowskiej w Warszawie W zacisznym miejscu Warszawy, przy ulicy Nowoursynowskiej 216 zakończyliśmy budowę flagowej inwestycji jednego z najnowocześniejszych w Europie ośrodków opiekuńczych dla osób dotkniętych chorobą Alzheimera oraz innymi chorobami otępiennymi. Centrum dla osób z chorobą Alzheimera składa się z nowo wybudowanych obiektów oraz zmodernizowanego, przebudowanego Domu Pomocy Społecznej, które mieszczą zespół mieszkalny dla chorych wraz z ogrodami oraz część administracyjno-terapeutyczną i część mieszkalną dla rodzin osób chorych, gdzie znajdą oni fachowe wsparcie. Obiekt posiada łącznie 4 439,05 m² powierzchni, gdzie opiekę znajdzie ponad 120 pensjonariuszy.

7 Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ w Warszawie, ul. Cegłowska 80 W 2011 i 2012 roku poprzez wykonanie kompleksowej przebudowy Szpitala Bielańskiego F.B.I. TASBUD wspierała realizację misji placówki, jaką jest udzielanie świadczeń zdrowotnych na możliwie najwyższym poziomie jakości w zakresie dostępnych środków finansowych, zgodnie z zasadami sztuki medycznej, doświadczeniem personelu, najlepszymi tradycjami, osiągnięciami naukowymi oraz nowymi technologiami medycznymi, w przyjaznych i bezpiecznych warunkach pobytu oraz pracy. W zakres robót wchodziła m.in.: rozbudowa i modernizacja pawilonu H, poradni K oraz kompleksowy remont Centralnego Bloku Operacyjnego, przebudowa pomieszczeń administracyjno-biurowych w czynnym obiekcie, polegające na wykonaniu robót budowlanych: konstrukcyjnych i wykończeniowych, sanitarnych, wod.-kan., c.o., wentylacji i klimatyzacji, gazu, gazów medycznych, ppoż., robót elektrycznych, teletechnicznych, instalacji przeciwpożarowej oraz szeregu robót towarzyszących.

8 Pawilon handlowo-usługowy w Warszawie, ul. Krasnobrodzka 11 W samym centrum Bródna, przy pętli autobusowej, wykonana została przebudowa i rozbudowa istniejącego, podpiwniczonego, trzykondygnacyjnego budynku: pawilonu handlowo-usługowobiurowego, obejmująca roboty konstrukcyjne w tym wyminę wszystkich ścian zewnętrznych, wymianę dachu, wymianę ślusarki oraz stolarki, wymianę wszystkich instalacji sanitarnych i elektrycznych, roboty wykończeniowe oraz dostosowanie do użytku pawilonu i wyeliminowanie zagrożenia dla użytkowników w postaci usunięcia elementów azbestowych budynku (nasza firma jako jedna z nielicznych w Polsce posiada uprawnienia do zabezpieczania i używania wyrobów zawierających substancje niebezpieczne, w tym azbest oraz ich bezpiecznego użytkowania). Roboty związane z azbestem wymagały niezwykłej precyzji, aby nie zagrażały zdrowiu mieszkańców okolicznych budynków. Przebudowany pawilon charakteryzuje się zrównoważoną, charakterystyczną formą bryły z użyciem współczesnych materiałów zarówno konstrukcyjnych, instalacyjnych oraz wykończeniowych. Przyjazna dostępność powierzchni usługowych i handlowych uzyskana została poprzez wygodną i czytelną komunikację oraz łatwość dojścia z ciągów pieszych, natomiast atrakcyjna przestrzeń wewnętrzna obiektu otrzymana została poprzez specjalne ukształtowanie komunikacji wewnętrznej. Charakterystyczna architektura stanowi równocześnie walor zapraszający klienta jak i rozpoznawalny znak przestrzenny.

9 Dom Dziecka nr 2 w Warszawie, ul. Jaktorowska 6 Budynek Domu Dziecka nr 2 im. dr Janusza Korczaka w Warszawie został pobudowany w 1912 roku. Oficjalne otwarcie Domu Sierot nastąpiło w 1913 roku i do czas II Wojny Światowej pełnił on swoją funkcję. W 1940 roku Dom Sierot został przeniesiony do Getta, a budynek aż do 1957 roku zajmowały różne instytucje państwowe. W 2010 roku, niespełna 100 lat od pobudowania obiektu, firma F.B.I. TASBUD rozpoczęła jego kompleksową modernizację, obejmującą zarówno część zewnętrzną jak i wewnętrzną. Rozebrane zostało poddasze budynku, wykonaliśmy nowe pokrycie dachowe, zabytkową elewację budynku wraz z jego ociepleniem, wewnątrz budynku wykonaliśmy szereg precyzyjnych robót konstrukcyjnych polegających na wymianie stropów oraz innych elementów konstrukcyjnych, wymieniliśmy posadzki, wykonaliśmy szereg robót sanitarnych związanych z wymianą instalacji wody ziemnej, ciepłej, instalacji centralnego ogrzewania i kanalizacji, instalacji gazowej, instalacji c.t., zmodernizowaliśmy sanitariaty wraz z montażem ceramiki sanitarnej i wyposażenia dodatkowego, wykonaliśmy: instalację wentylacji w budynku, modernizację węzła ciepłowniczego, modernizację instalacji elektrycznej, wymianę stolarki drzwiowej oraz kompleksowy remont i modernizację kuchni łącznie z montażem specjalistycznego wyposażenia oraz separatorów.

10 Nadbudowa poddasza użytkowego w celu uzyskania lokali mieszkalnych w budynku przy ul. Białobrzeskiej 62/64 w Warszawie W zaciszu dzielnicy Ochota zrealizowaliśmy budowę polegającą na nadbudowie budynku, podlegającego ochronie konserwatorskiej, o dwie kondygnacje poddasza pięciokondygnacyjnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego w celu uzyskania dodatkowych lokali mieszkalnych. Ponadto w zakres Inwestycji wchodziło wykonanie szachtu windowego wraz z zamontowaniem windy. Inwestycja była specyficzna i nietuzinkowa, ponieważ wszelkie roboty wykonane zostały przy czynnym obiekcie, co wymaga dodatkowego zabezpieczenia oraz niezwykłej precyzji prowadzonych robót.

11 Wykonanie termomodernizacji wraz z wymianą stolarki pawilonów IIB, IIC, III, IVA, IVB, IVC SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym realizowane w ramach zadania pod nazwą Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie gmin Związku Gmin Regionu Płockiego oraz zarządzanie energią w budynkach użyteczności publicznej w Samodzielnym Zespole Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym SZPZOZ im. Dzieci Warszawy w Dziekanowie Leśnym położony jest w rejonie Puszczy Kampinoskiej. Placówka powstała w 1967 roku, a na jej terenie przeprowadziliśmy rewitalizację sześciu pawilonów. Do 1967 roku obiekt pełnił funkcję sanatorium dla kobiet chorych na gruźlicę, które zostało przeniesione do Otwocka, a w jego miejsce powstał szpital dziecięcy. W zakres robót wykonanych przez F.B.I. TASBUD wchodziły m.in.: roboty konstrukcyjne: wymiana oraz naprawa balkonów, zabezpieczenie fundamentów, wymiana stolarki oraz ocieplenie budynków wraz z wykonaniem nowej ozdobnej elewacji.

12 Klinika BUDZIK na terenie Instytutu POMNIK CENTRUM ZDROWIA DZIECKA w Warszawie, ul. Dzieci Polskich 20 F.B.I. TASBUD współpracując od lat z fundacją Ewy Błaszczyk AKOGO ma swój znaczny udział w budowie Kliniki BUDZIK, zrealizowanej na terenie INSTYTUTU POMNIK ZDROWIA DZIECKA w Warszawie, gdzie znajdą opiekę dzieci w śpiączce spowodowanej ciężkim niedotlenieniem mózgu. Klinika zajmuje powierzchnię m² i znajdzie się w niej 15 pokoi przystosowanych do pełnej hospitalizacji i rehabilitacji neurologicznej dzieci. BUDZIK połączony jest łącznikiem z oddziałem Rehabilitacji Pediatrycznej w Centrum Zdrowia Dziecka. Pełny program leczniczo-rehabilitacyjny Kliniki BUDZIK będzie obejmował: farmakoterapię, leczenie zachowawcze, świadczenia pielęgniarskie i pielęgnacyjne, program leczenia usprawniającego (rehabilitacja), program leczenia wspomagający kinezyterapię, program psychologiczny oraz diagnostykę i konsultacje lekarskie jak również program psychologicznego wsparcia dla rodziców i opiekunów dzieci w śpiączce, dotkniętych długotrwałym stresem i wypaleniem.

13 Przebudowa i rozbudowa kompleksu budynków Agencji Rezerw Materiałowych w Konstancinie Jeziornie w tym wyburzenie istniejącego obiektu oraz wybudowanie na to miejsce nowoczesnego podpiwniczonego budynku o przeznaczeniu biurowo-konferencyjnym oraz adaptacja pomieszczeń na archiwum zakładowe w budynku dydaktycznym Działu Obsługi Szkoleniowo-Konferencyjnej Na terenie Konstancina-Jeziorny przeprowadziliśmy przebudowę oraz rozbudowę kompleksu budynków Agencji Rezerw Materiałowych w tym wyburzyliśmy istniejący obiekt, a na jego miejscu wybudowaliśmy nowoczesny budynek wraz z kondygnacją podziemną o przeznaczeniu biurowokonferencyjnym oraz zaadaptowaliśmy pomieszczenia na archiwum zakładowe w budynku dydaktycznym Działu Obsługi Szkoleniowo-Konferencyjnej. W przedmiotowym budynku znajdują się pokoje gościnne wraz z zapleczem technicznym. Poszczególne skrzydła budynku mają od jednej do trzech kondygnacji, natomiast zakres przebudowy obejmował strefę wejściową budynku powiększenie holu głównego w poziomie parteru oraz połączenie poprzez tę strefę starej części budynku z nowym obiektem. Nowo wybudowany budynek składa się z części biurowo-konferencyjnej urzędu wraz z zapleczem gastronomicznym i technicznym. Wybudowany budynek jest obiektem o podwyższonym standardzie posiadającym kondygnację podziemną o nowoczesnym wyglądzie, spełniający wszystkie standardy konferencyjne wymagane w obecnych czasach.

14 Kompleks budynków mieszkalnych wielorodzinnych z częścią biurową, usługami w parterze i garażami podziemnymi wraz z infrastrukturą techniczną u zbiegu ulic Sowińskiego i Piłsudskiego w Legionowie W samym centrum miasta Legionowo, przy skrzyżowaniu ulic Sowińskiego i Piłsudskiego, wybudowaliśmy II etap inwestycji prowadzonej przez Spółdzielnię Mieszkaniową Lokatorsko Własnościową w Legionowie, na który składają się dwa pięciokondygnacyjne budynki mieszkalne z garażami podziemnymi, połączone narożnym eliptycznym budynkiem biurowym z usługami w parterze. Całkowita powierzchnia użytkowa przekracza m², na co składa się 58 lokali mieszkalnych, 63 miejsca postojowe i niemal 2 000,00 m² przeznaczonych na lokale usługowe i biurowe. Nowoczesna bryła budynku biurowego jest bardzo efektownym elementem w samym centrum prężenie rozwijającego się miasta Legionowo. Na parterze znajduje hol wejściowy z szatnią. Dostęp na poszczególne kondygnacje zapewnia klatka schodowa i windy. Nowo wybudowana inwestycja bardzo ładnie współgra z okolicznym Ratuszem i Placem poprzez efektowne zastosowanie wysokojakościowych materiałów i rozwiązań architektonicznych (elewacja ceramiczna i szkło, aluminium).

15 Budowa budynku wielorodzinnego mieszkalnego z garażem podziemnym noszącego nazwę Willa RADOMIŁA przy ul. Klonowica w Radomiu Willa RADOMIŁA to czteropiętrowy budynek z windą oraz garażem podziemnym, w którym znajduje się 35 luksusowych lokali mieszkalnych. Nowoczesny i dynamiczny wygląd budynku o wysokim standardzie i korzystnej cenie jest przykładem rozwoju architektonicznego miasta, gdzie nadal w znacznej większości przeważają stare nieremontowane kamienice lub wielkopłytowe bloki. Bogata oferta mieszkaniowa inwestycji Willi RADOMIŁA dostosowana jest do wymagań i potrzeb każdej osoby pragnącej mieszkać w miłej i zadbanej okolicy. W budynku znajdują się mieszkania o metrażu od 23 m² do 64 m² oraz lokale usługowe w parterze.

16 Budowa Zespołu Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie Zespół Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w Ignacowie kształci uczniów niepełnosprawnych intelektualnie. Jest to jedyna taka placówka w obrębie tej części Mazowsza. F.B.I. TASBUD rozbudowała poprzednią placówkę, żeby mogło w niej znaleźć swoje miejsce jeszcze więcej podopiecznych o różnym stopniu upośledzenia. Nowe obiekty to nie tylko nowy budynek szkoły z nowoczesnymi salami dydaktycznymi, ale również dwukondygnacyjny łącznik łączący nowy budynek szkoły ze starszą częścią, która uległa przebudowaniu oraz specjalistyczna nowo wybudowana hala sportowa, umożliwiająca prawidłowy rozwój fizyczny uczniów. Zewnętrzna część obiektu została wyposażona w nowe boisko sportowe, specjalistyczną bieżnię oraz plac zabaw dla najmłodszych dzieci. W obrębie tej części Mazowsza jest to aktualnie największa Inwestycja kubaturowa.

17 Dom Kultury KADR w Warszawie, ul. Rzymowskiego 32 Dla m.st. Warszawy Dzielnicy Mokotów F.B.I. TASBUD buduje Dom Kultury KADR, który jest największą oraz najciekawszą flagową Inwestycją w tej części Warszawy. Będzie to jeden z najnowocześniejszych inteligentnych obiektów kulturalnych w Warszawie, gdzie aktywnie spędzą czas zarówno dzieci, młodzież jak i osoby dorosłe oraz seniorzy. Na powierzchni m² znajdą się m.in.: sala widowiskowa mogąca pełnić funkcję kina, pracownia plastyczna, muzyczna, sala do integracyjnych spotkań z osobami starszymi, sale do ćwiczeń ruchowych i kawiarnia, a także garaż podziemny na 50 stanowisk. Budynek poprzez swoją formę zachęcać będzie do aktywnego, twórczego spędzania wolnego czasu, oferując bogaty program różnorakich zajęć ruchowych, tanecznych, teatralnych, manualnych, jak również wystaw artystycznych i wernisaży. Ważnym aspektem jest integracja z niepełnosprawnymi, dlatego cały budynek zostanie przystosowany do korzystania z niego przez osoby niepełnosprawne. Budynek będzie charakterystycznym znakiem przestrzennym, poprzez swój niecodzienny kształt oraz interaktywną, ruchomą elewację.

18 Budowa budynku wielorodzinnego mieszkalnego z garażem podziemnym pod nazwą KAMIENICA POD PIĄTKAMI przy ul. Krochmalnej 55 w Warszawie Na granicy dwóch najstarszych Dzielnic m.st. Warszawy, a zarazem najbardziej rozwijających się obecnie pod względem architektonicznym oraz przestrzennym Śródmieścia i Woli, budujemy nowy, pięcio i sześciokondygnacyjny ekskluzywny apartamentowiec, który jest usytuowany pomiędzy dwoma istniejącymi już budynkami osiedla Żelazna. Wcześniej znajdowała się tu stara kamienica, która ze względu na stan grożący zawaleniem, została wyburzona. Na jej miejscu stawiamy nowoczesny, zróżnicowany poziomowo budynek mieszkalny o wysokim standardzie, który zawiera przestronne apartamenty, miejsca postojowe zlokalizowane w garażu podziemnym wraz z ciekawym zagospodarowaniem terenu.

19 Rozbudowa, modernizacja i doposażenie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Ciechanowie W powstałym w 1915 roku szpitalu, który z biegiem lat przeistoczył się z małej jednostki leczniczej w Specjalistyczny Szpital Wojewódzki, F.B.I. TASBUD, uczestnicząc w realizacji zadania pn. Rozwój Systemu Ratownictwa Medycznego, dobudowuje Szpitalny Oddział Ratunkowy, modernizuje obecny Oddział wraz z doposażeniem istniejącej już części i wyposażeniem nowej w specjalistyczny sprzęt medyczny ratujący życie. Nowy Oddział będzie podzielony na takie sektory jak: rejestracja i przyjęcia pacjentów, segregacja medyczna, sala resuscytacyjno-zabiegowa, wstępnej intensywnej terapii, terapii natychmiastowej, obserwacji, konsultacyjna oraz zaplecze administracyjnogospodarcze. Aby umożliwić pacjentom kontynuowanie leczenia i nieograniczony dostęp do opieki medycznej F.B.I. TASBUD prowadzi wszelkie roboty w czynnym obiekcie, starając się jednocześnie nie zakłócać spokoju pacjentów.

20 Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego w Piasecznie W ścisłym centrum Piaseczna F.B.I. TASBUD rozpoczyna właśnie budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z garażem podziemnym oraz towarzyszącą rozbudowaną infrastrukturą. Na czterech kondygnacjach znajdą się przestronne apartamenty wraz z tarasami i loggiami. Teren posesji położony w drugiej linii zabudowy gwarantuje ciszę oraz komfort korzystania z tarasów przynależnych do mieszkań oraz stanowi zaciszne miejsce sprzyjające wypoczynkowi. Na ogrodzonym terenie powstanie również plac zabaw zapewniający dzieciom rozwój fizyczny, a liczne zakątki zieleni umilą mieszkańcom każdą chwilę.

21 Gruntowna przebudowa oraz dobudowa kondygnacji zarazem nadziemnych jak i podziemnych budynku przy ul. Lubelskiej 23 na terenie Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy Od lipca 2012 roku przywracamy dawną świetność zabytkowej kamienicy przy ul. Lubelskiej 23 w Dzielnicy Praga-Południe. Pochodzący z 1908 roku budynek jest całkowicie zniszczony, a jego konstrukcja grozi zawaleniem. Naszym zadaniem jest budowa nowej konstrukcji budynku, jego przebudowa oraz dobudowa kondygnacji zarazem nadziemnych jak i podziemnych oraz wymiana instalacji sanitarnych, elektrycznych, wodnych, centralnego ogrzewania oraz wykonania węzła i przyłącza sieci cieplnej, szereg robót budowlano-wykończeniowych oraz wykonanie docieplenia budynku wraz z nową elewacją i wymianę poszycia dachowego. Dodatkowo w budynku zaprojektowano windę, w związku z czym zmieni się dotychczasowy rozkład pomieszczeń budynku. Oddanie kamienicy do użytku planowane jest na początek 2014 roku. Celem naszych robót jest uzyskanie dawnego prestiżu kamienicy, nadając jej nowoczesne rozwiązania architektoniczne i ekskluzywny wygląd w tej części Warszawy.

22 Budowa ekskluzywnego budynku mieszkalnego wielorodzinnego apartamentowego z garażem podziemnym przy ul. Dynasy 18 w Warszawie W samym sercu Śródmieścia, w okolicy Krakowskiego Przedmieścia, w przepięknej zabudowie z okresu dwudziestolecia międzywojennego, budujemy ekskluzywny wielokondygnacyjny budynek, który składać się będzie z przestronnych apartamentów oraz zautomatyzowanego garażu podziemnego. Historia terenu pod nową inwestycją sięga XVIII wieku i wiąże się ściśle z księciem Karlem Ottonem von Nassau-Siegenem, znanym jako książę Denassów, od którego wzięła się nazwa tej części Śródmieścia, zniszczonej znacznie w czasie II Wojny Światowej. Po dawnych Dynasach została jedynie ul. Dynasy, gdzie aktualnie budujemy pierwszy od przeszło 70 lat budynek, który będzie odzwierciedleniem nowoczesnego stylu z zachowaniem elementów z minionej epoki, dzięki czemu idealnie wkomponuje się w otaczający teren oraz zabudowę. Apartamentowiec powstaje na skarpie, przez co między przeciwległymi ścianami będzie około siedmiu metrów różnicy, co wymaga zastosowania specjalistycznych technologii inżynieryjnych. Budynek wyposażony będzie w dwie windy osobową i samochodową a elewacja zostanie wykonana z wysokojakościowego szlachetnego kamienia i wykończona szklanymi płytami odbijającymi okoliczną zieleń, co spowoduje nadanie dawnego wizerunku tego pięknego miejsca.

23 Rozbudowa Szkoły Podstawowej na terenie Gminy Raszyn w miejscowości Sękocin Na terenie Gminy Raszyn w miejscowości Sękocin prowadzimy roboty polegające na rozbudowaniu obecnej Szkoły Podstawowej. Zakres robót obejmuje dobudowanie nowej, wielokondygnacyjnej części od strony wschodniej starego budynku. Na parterze nowego budynku znajdować się będą takie pomieszczenia jak: hol z klatką schodową i windą, szatnie, sanitariaty, sklepik, świetlica, jadalnia wraz z w pełni wyposażonym zapleczem gastronomicznym. Na pierwszym piętrze zlokalizowane będą: sale dydaktyczne, sale multimedialne, pomieszczenia gospodarcze oraz sanitariaty. Po zrealizowaniu dobudowy nowego budynku zostanie gruntownie przebudowany obecny budynek, który zmieni całkowicie swoje przeznaczenie. W środkowej części budynku zostanie dobudowana jedna kondygnacja, gdzie znajdować się będą szatnie z natryskami dla potrzeb boiska i korytarz z platformą schodową a pierwsze piętro zostanie zaadaptowane na potrzeby sal dydaktycznych. Część wschodnia i północna kompleksu zostanie gruntownie zmodernizowana, począwszy od wymiany istniejących instalacji oraz stolarki okiennej i drzwiowej poprzez wzmocnienie i zmodyfikowanie konstrukcji po wymianę poszycia dachowego i dostosowanie tej części na potrzeby sal komputerowych wraz z serwerownią, sali gimnastycznej wraz z zapleczem, kotłowni. Zagospodarowana zostanie również przestrzeń wokół Szkoły. Znajdą się tam nowoczesne place zabaw dla dzieci, poliuretanowe podłoża, budynek gospodarczy, chodniki, parking oraz trybuny i boisko.

PLACÓWKI OŚWIATOWE. Dotychczas w 2009 r. zrealizowano:

PLACÓWKI OŚWIATOWE. Dotychczas w 2009 r. zrealizowano: PLACÓWKI OŚWIATOWE Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji zajmuję się między innymi prowadzeniem bieżących remontów i konserwacji placówek oświatowych. W zakresie tej opieki nad placówkami są: bieżące

Bardziej szczegółowo

ZDROWIE I POMOC SPOŁECZNA. I - 1 Modernizacja i budowa obiektów służby zdrowia i pomocy społecznej

ZDROWIE I POMOC SPOŁECZNA. I - 1 Modernizacja i budowa obiektów służby zdrowia i pomocy społecznej I ZDROWIE I POMOC OŁECZNA I - 1 Modernizacja i budowa obiektów służby zdrowia i pomocy społecznej Numer zadania: I - 1.1 Nazwa p-programu: Jednostka koordynująca : Modernizacja obiektów lecznictwa zamkniętego

Bardziej szczegółowo

Zapraszam Państwa do zapoznania się z prezentacją głównych mokotowskich inwestycji, realizowanych przez Urząd Dzielnicy Mokotów BOGDAN OLESIŃSKI

Zapraszam Państwa do zapoznania się z prezentacją głównych mokotowskich inwestycji, realizowanych przez Urząd Dzielnicy Mokotów BOGDAN OLESIŃSKI Zapraszam Państwa do zapoznania się z prezentacją głównych mokotowskich inwestycji, realizowanych przez Urząd Dzielnicy Mokotów BOGDAN OLESIŃSKI SKI Burmistrz Dzielnicy Mokotów m.st. Warszawy Warszawa,

Bardziej szczegółowo

Projekty objęte dofinansowaniem w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO NA LATA :

Projekty objęte dofinansowaniem w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO NA LATA : Projekty objęte dofinansowaniem w ramach REGIONALNEGO PROGRAMU OPERACYJNEGO WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO NA LATA 2007-2013: - TBS Prawobrzeże Sp. z o.o. - Wspólnota Mieszkaniowa przy ul. Śląskiej 51

Bardziej szczegółowo

Opis do koncepcji. 1. Przedmiot opracowania Przedmiotem opracowania jest koncepcja rozbudowy szkoły podstawowej.

Opis do koncepcji. 1. Przedmiot opracowania Przedmiotem opracowania jest koncepcja rozbudowy szkoły podstawowej. Opis do koncepcji 1. Przedmiot opracowania Przedmiotem opracowania jest koncepcja rozbudowy szkoły podstawowej. 2. Dane ewidencyjne 2.1. Czapury Ogrodowa 1 Nr ewid. działek: 49/4 i 49/7 obręb: Czapury,

Bardziej szczegółowo

Zakres remontu i rozbudowy

Zakres remontu i rozbudowy 1. PRZEDMIOT I CEL OPRACOWANIA Zakres remontu i rozbudowy Opracowanie obejmuje projekt budowlany architektoniczny rozbudowy budynku Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz jego remontu

Bardziej szczegółowo

INSTALBUD SP. Z O.O.

INSTALBUD SP. Z O.O. https://www.facebook.com/instalbudspzoo/ www.instalbudspzoo.pl Jesteśmy z Wami od 1989 roku! INSTALBUD SP. Z O.O. Firma oferuje, jako kluczowy obszar działalności, pełny zakres usług związanych z realizacją

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XXVII/206/2004 RADY GMINY LEŻAJSK z dnia 10 listopada 2004r.

UCHWAŁA NR XXVII/206/2004 RADY GMINY LEŻAJSK z dnia 10 listopada 2004r. UCHWAŁA NR XXVII/206/2004 RADY GMINY LEŻAJSK z dnia 10 listopada 2004r. w sprawie zmiany uchwały Nr XI /93/2003 Rady Gminy Leżajsk z dnia 11 września 2003 r w sprawie uchwalenia wieloletniego programu

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWE INFORMACJE

PODSTAWOWE INFORMACJE PODSTAWOWE INFORMACJE API Sp. z o.o. to polska firma budowlana działająca na rynku od 2008 roku. Oferta API Sp. z o.o. obejmuje 3 główne obszary: - Wykonawstwo robót ogólnobudowlanych - Wykonawstwo obiektów

Bardziej szczegółowo

Inwentaryzacja budowlana

Inwentaryzacja budowlana jednostka projektowa obiekt budowlany Budynek sali gimnastycznej stadium Inwentaryzacja budowlana data 08.2012 adres obiektu budowlanego nr działki inwestor Miasto Poznań Poznań, Pl. Kolegiacki 17 zespół

Bardziej szczegółowo

WSTĘP DO REWITALIZACJI OBSZAROWEJ CENTRUM ŁODZI

WSTĘP DO REWITALIZACJI OBSZAROWEJ CENTRUM ŁODZI PROGRAM WSTĘP DO REWITALIZACJI OBSZAROWEJ CENTRUM ŁODZI PROGRAM REMONTOWY DLA NIERUCHOMOŚCI GMINNYCH ZLOKALIZOWANYCH W STREFIE WIELKOMIEJSKIEJ ŁODZI NA LATA 2011-2014 OBSZAR DZIAŁANIA Programem objęty

Bardziej szczegółowo

Budowlane ARS. Przedsiębiorstwo. s. c. W R O C Ł A W

Budowlane ARS. Przedsiębiorstwo. s. c. W R O C Ł A W W R O C Ł A W Profil firmy s.c. jest firmą zarejestrowaną we Wrocławiu. Stworzoną na bazie dwóch podmiotów gospodarczych działających od roku 1997 r. Prowadzimy działalność na terenie całego kraju w ramach

Bardziej szczegółowo

Mgr Aniela Piotrowicz Poznań - UM

Mgr Aniela Piotrowicz Poznań - UM Mgr Aniela Piotrowicz Poznań - UM Nowy wizerunek Biblioteki Głównej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu Współczesne biblioteki akademickie to coraz częściej placówki ściśle powiązane z uczelnianymi centrami

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 Lista projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Chrzanów

Załącznik nr 2 Lista projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Chrzanów S t r o n a 1 Załącznik nr 2 Lista projektów Gminnego Programu Rewitalizacji Gminy Spis tabel Tabela 1. Zestawienie zgłoszonych projektów miejsce i termin realizacji... 2 Tabela 2 Spójność i komplementarność

Bardziej szczegółowo

Warszawa, październik 2012 r.

Warszawa, październik 2012 r. Załącznik do SIWZ nr 2 PROGRAM FUNKCJONALNO - UŻYTKOWY remontu istniejących pomieszczeń w Oddziałach Dermatologii Dorosłych i Laryngologii w budynku D oraz w Oddziale I Wewnętrznym w budynku A Międzyleskiego

Bardziej szczegółowo

Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne. Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Kujawsko-Pomorskie Inwestycje Medyczne Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Inwestycje w WSZ 2 Zadania inwestycyjne w WSZ w latach 2009-2012 Modernizacja Oddziału Noworodków Koszt: 0,5 mln zł Zakup

Bardziej szczegółowo

LINIE TRAMWAJOWE. Budowa linii tramwajowej KST, etap II B (ul. Lipska - ul. Wielicka)

LINIE TRAMWAJOWE. Budowa linii tramwajowej KST, etap II B (ul. Lipska - ul. Wielicka) S - 1 LINIE TRAMWAJOWE S-1.2 Budowa linii tramwajowej KST, etap II B (ul. Lipska - ul. Wielicka) Budowa linii tramwajowej na odcinku ul. Lipska - ul. Wielicka o długości ok. 1,4 km (podwójnego toru), w

Bardziej szczegółowo

DLA WYMAGAJĄCYCH W NOWEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA PIŁA OFERTA HANDLOWA

DLA WYMAGAJĄCYCH W NOWEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA PIŁA OFERTA HANDLOWA DLA WYMAGAJĄCYCH W NOWEJ INWESTYCJI W CENTRUM MIASTA PIŁA OFERTA HANDLOWA Mariusz Błocki ul. Długosza 15 64-920 Piła office.mieszka@gmail.com www.biuro-pila.pl tel. 508 205 723 OPIS INWESTYCJI Już dziś

Bardziej szczegółowo

MOyE studio projektowe mgr inż. arch. Anna Stasz

MOyE studio projektowe mgr inż. arch. Anna Stasz OPIS INWENTARYZACJI 1. Podstawa i zakres opracowania: Umowa zawarta z Inwestorem na podstawie zgody właścicieli przedmiotowej nieruchomości. Wizja na przedmiotowej posesji. Wytyczne programowo - funkcjonalne

Bardziej szczegółowo

ANEKS do PROGRAMU FUNKCJONALNO-UŻYTKOWEGO Aktualizacja na dzień 07.05.2015 r.

ANEKS do PROGRAMU FUNKCJONALNO-UŻYTKOWEGO Aktualizacja na dzień 07.05.2015 r. ANEKS do PROGRAMU FUNKCJONALNO-UŻYTKOWEGO Aktualizacja na dzień 07.05.2015 r. I. STRONA TYTUŁOWA 1. Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: ZDUŃSKOWOLSKI INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2. Adres obiektu

Bardziej szczegółowo

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10

Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 Wola Prestige WolaPrestige.indd 1 03/09/2010 13:27:10 LOKALIZACJA Jednym z największych atutów inwestycji jest lokalizacja. Z osiedla do ścisłego centrum miasta można dojechać samochodem zaledwie w ciągu

Bardziej szczegółowo

PILCHOWO PROJEKT KONCEPCYJNY OSIEDLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH - ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ W PILCHOWIE

PILCHOWO PROJEKT KONCEPCYJNY OSIEDLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH - ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ W PILCHOWIE PILCHOWO PROJEKT KONCEPCYJNY OSIEDLA BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH - ZESPOŁU ZABUDOWY MIESZKANIOWEJ W PILCHOWIE DZ NR 75/15, 75/8, 75/7, 75/21, obręb Pilchowo 72-004 Pilchowo, woj. zachodniopomorskie Inwestor:

Bardziej szczegółowo

KONKURS TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2017 Zgłaszana inwestycja:

KONKURS TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2017 Zgłaszana inwestycja: KONKURS TOP INWESTYCJE POLSKI WSCHODNIEJ 2017 Zgłaszana inwestycja: Przedszkole moich marzeń budowa zaplecza żłobka gminnego poprzez rozbudowę i przebudowę Przedszkola Samorządowego nr 1 w Ustrzykach Dolnych

Bardziej szczegółowo

Plan Postępowań o udzielenie zamówienia na 2017 rok

Plan Postępowań o udzielenie zamówienia na 2017 rok Przedmiot Rodzaj 1 Zakup mebli Dostawa przetarg nieograniczony lub licytacja 16 500,00 zł I 2 Dostawa i montaż szafek ubraniowych w Zespole Szkół nr 72 przy ul. Konwiktorskiej 5/7 w. Dostawa przetarg nieograniczony

Bardziej szczegółowo

AB-PROJEKT F.P.H.U. 30-001 KRAKÓW UL. KAMIENNA 19A/2 PROJEKT WYKONAWCZY TECHNOLOGIA WYPOSAŻENIA, STANDARDY WYKOŃCZENIA - BUDYNEK NR 2A

AB-PROJEKT F.P.H.U. 30-001 KRAKÓW UL. KAMIENNA 19A/2 PROJEKT WYKONAWCZY TECHNOLOGIA WYPOSAŻENIA, STANDARDY WYKOŃCZENIA - BUDYNEK NR 2A AB-PROJEKT F.P.H.U. 30-001 KRAKÓW UL. KAMIENNA 19A/2 TEMAT: ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM OPIEKI NAD KOBIETĄ I DZIECKIEM - PRZEBUDOWA I ROZBUDOWA BUDYNKU NR 15, 16, 17 ORAZ BUDOWA BUDYNKU 2A WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ

Bardziej szczegółowo

Budynek szkolny w Pobiedniku Małym Gmina Igołomnia-Wawrzeńczyce

Budynek szkolny w Pobiedniku Małym Gmina Igołomnia-Wawrzeńczyce OBIEKT: Remont i przebudowa wnętrz budynku szkolnego na potrzeby osób TEMAT: Koncepcja architektonicza ADRES: Budynek szkolny w Pobiedniku Małym Gmina Igołomnia-Wawrzeńczyce INWESTOR: Chrześcijańskie Stowarzyszenie

Bardziej szczegółowo

BUDYNEK GŁÓWNY. Powiat Skarżyski ul. Konarskiego 20 26-110 Skarżysko-Kamienna

BUDYNEK GŁÓWNY. Powiat Skarżyski ul. Konarskiego 20 26-110 Skarżysko-Kamienna Data opracowania: 2012-10-26 Nr opracowania: 3/10/2012 INWESTOR OBIEKT RODZAJ OPRACOWANIA Powiat Skarżyski ul. Konarskiego 20 26-110 Skarżysko-Kamienna Szpital Powiatowy w Skarżysku-Kamiennej ul. Szpitalna

Bardziej szczegółowo

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL www.inwestorhm.pl DZIAŁ KOMERCJALIZACJI Bartłomiej Stuła tel. 660-678-382 bartek.stula@grupainwest.pl

Bardziej szczegółowo

Klient: casdasd cdasdasd Telefon: (99) Doradca: Wądrzyk Marcin

Klient: casdasd cdasdasd Telefon: (99) Doradca: Wądrzyk Marcin PRZY PTASIEJ RIVER POINT SUN HOUSE I2 DEVELOPMENT ARCHICOM TEMAR DEWELOPER Ptasia Mieszczańska Kleczkowska Liczba pięter 6 8 9 4 4 Przewidywany czynsz za metr 6,00 9,00 7,00 Termin oddania (kwartał, rok)

Bardziej szczegółowo

Klient: casdasd cdasdasd Telefon: (99) Doradca: Wądrzyk Marcin

Klient: casdasd cdasdasd Telefon: (99) Doradca: Wądrzyk Marcin MARIPOSA PARKOWE ZŁOTNIKI SUWALSKA ZAUŁEK ZŁOTNICKI III SALWIRAK ARKOP CTE SA SDG INVEST Arbuzowa Małopolska Suwalska Opoczyńska Liczba pięter 3 2 2 4 Lokali na piętrze 5 6 12 8 Przewidywany czynsz za

Bardziej szczegółowo

OPIS ZBYWANEJ NIERUCHOMOŚCI

OPIS ZBYWANEJ NIERUCHOMOŚCI Załącznik nr 4 OPIS ZBYWANEJ NIERUCHOMOŚCI 1. Działka gruntowa - obszar 1193 m 2. Powierzchnia płaska, teren w całości zagospodarowany. Dojście do nieruchomości utwardzone kostką Polbruk, parking samochodowy

Bardziej szczegółowo

Załącznik Nr 16 Informacja z realizacji wydatków za 2009 rok Zadania własne gminy Inwestycje oświatowo kulturalne.

Załącznik Nr 16 Informacja z realizacji wydatków za 2009 rok Zadania własne gminy Inwestycje oświatowo kulturalne. Załącznik Nr 16 Informacja z realizacji wydatków za 2009 rok Zadania własne gminy Inwestycje oświatowo kulturalne. dz. 801 rozdz.80101 6050 1. Budowa nowej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 19 przy ul.

Bardziej szczegółowo

Wężyka 10 PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD

Wężyka 10 PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD PEWNOŚĆ INWESTYCJI TO U NAS STANDARD, Czyżyny kameralny, energooszczędny budynek mieszkalny bezpieczeństwo i komfort w atrakcyjnej lokalizacji Prezentujemy Państwu naszą najnowszą inwestycję kameralny,

Bardziej szczegółowo

P R A C O W N I A P R O J E K T O W A

P R A C O W N I A P R O J E K T O W A tel./ fax. ( 0-32 ) 256-56-15 kom.0601-68-87-87 e-mail: hirszberg@poczta.onet.pl. NIP: 634-107-47-64 P R A C O W N I A P R O J E K T O W A A R C H I T E K T mgr inż. Halina Piotrowska- Hirszberg 40-026

Bardziej szczegółowo

Informacja o obiekcie biurowo-socjalnym z halą magazynowo-produkcyjną 1. Informacje ogólne:

Informacja o obiekcie biurowo-socjalnym z halą magazynowo-produkcyjną 1. Informacje ogólne: Informacja o obiekcie biurowo-socjalnym z halą magazynowo-produkcyjną 1. Informacje ogólne: Nieruchomość położona jest na terenie Synergy Park w Przyszowicach przy ulicy Granicznej 66 w gminie Gierałtowice

Bardziej szczegółowo

idealna lokalizacja Restauracja Poczta Dworzec Główny 15 minut* Rynek 20 minut* Sklep Przedszkole Przystanek autobusowy Szkoła podstawowa Kościół

idealna lokalizacja Restauracja Poczta Dworzec Główny 15 minut* Rynek 20 minut* Sklep Przedszkole Przystanek autobusowy Szkoła podstawowa Kościół Restauracja Poczta Sklep Dworzec Główny 15 minut* Rynek 20 minut* Przedszkole Przystanek autobusowy Szkoła podstawowa Kościół Biblioteka Miejska Osiedle na Błoniu Przychodnia Ośrodek sportowy Piekarnia

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ. Bydgoszcz ul. Długa 57

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ. Bydgoszcz ul. Długa 57 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Bydgoszcz ul. Długa 57 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY Nieruchomość gruntowa o powierzchni 713 m² zabudowana budynkiem biurowym o powierzchni użytkowej 975 m². Cena wywoławcza nieruchomości

Bardziej szczegółowo

S A C H A J K O P R O J E K T

S A C H A J K O P R O J E K T S A C H A J K O P R O J E K T MGR INZ. ALEKSANDRA SACHAJKO 93-134 Łódź, ul. Poznańska 17/19 M 17 TEL. 0-501-359-321 PROJEKT BUDOWLANY WYKONANIA ROBÓT BUDOWLANYCH DLA POMIESZCZEŃ KUCHNI I ŁAZIENKI W BUDYNKU

Bardziej szczegółowo

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL

OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL OPOLSKA CENTRUM OFERTA WYNAJMU LOKALI USŁUGOWYCH I BIUROWYCH KATOWICE, CENTRUM, UL. OPOLSKA WWW.INWESTORHM.PL www.inwestorhm.pl DZIAŁ KOMERCJALIZACJI Bartłomiej Stuła tel. 660-678-382 bartek.stula@grupainwest.pl

Bardziej szczegółowo

Dom i biuro w Swarzędzu z dużymi pomieszczeniami produkcyjno magazynowymi.

Dom i biuro w Swarzędzu z dużymi pomieszczeniami produkcyjno magazynowymi. Dom i biuro w Swarzędzu z dużymi pomieszczeniami produkcyjno magazynowymi. 17/JG/4 Typ oferty: Cena: Lokalizacja: Powierzchnia: Liczba pokoi: Powierzchnia działki: Balkon: Piwnica: Garaż/miejsce parkingowe:

Bardziej szczegółowo

PODSTAWOWE INFORMACJE

PODSTAWOWE INFORMACJE PODSTAWOWE INFORMACJE API Sp. z o.o. to polska firma budowlana działająca na rynku od 2008 roku. Oferta API Sp. z o.o. obejmuje 3 główne obszary: - Wykonawstwo robót ogólnobudowlanych - Wykonawstwo obiektów

Bardziej szczegółowo

Lokalizacja. Sami Swoi tel. (+48)

Lokalizacja. Sami Swoi tel. (+48) Lokalizacja Nieruchomość położona jest w Bełchatowie, w woj. łódzkim u zbiegu alei kardynała Wyszyńskiego i alei Jana Pawła II komunikujących osiedla: Dolnośląskie, Przytorze oraz Ludwików. Podstawowe

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zamawiający: Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tomaszowie Lubelskim Adres: ul. Słowackiego 7 b; 22-600 Tomaszów Lubelski telefon: 84 6642271

Bardziej szczegółowo

ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65

ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65 ŁÓDŹ, ul. Pomorska 65 PREZENTACJA LOKALI UŻYTKOWYCH W OBIEKCIE HANDLOWO USŁUGOWO - BIUROWYM Opis nieruchomości Zespół budynków usługowo - handlowo biurowych, w standardzie B+ w rewitalizowanych budynkach

Bardziej szczegółowo

LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. www.nieruchomosci.lobos.

LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM. www.nieruchomosci.lobos. LOBOS aleja POKOJU NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA W CENTRUM NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA z WZiZT na zabudowę budynkiem biurowo- -usługowym lub usługowo-hotelowym o powierzchni użytkowej 24000 m 2 W CENTRUM AL.POKOJU 1A

Bardziej szczegółowo

Oferta nieruchomości Bielsko-Biała, ul. Komorowicka

Oferta nieruchomości Bielsko-Biała, ul. Komorowicka Oferta nieruchomości Plik wygenerowany przez generator ofert PDF przygotowany przez silnet.pl Oferta nieruchomości Lokalizacja:, województwo śląskie Współrzędne GPS: 49.840601, 19.051583 Powierzchnia:

Bardziej szczegółowo

7.2 Lokalizacja, stan zagospodarowania otoczenia nieruchomości, informacje ogólne

7.2 Lokalizacja, stan zagospodarowania otoczenia nieruchomości, informacje ogólne 7.2 Lokalizacja, stan zagospodarowania otoczenia nieruchomości, informacje ogólne Przedmiotowa nieruchomość zlokalizowana jest w Libertowie w gminie Mogilany, około 9,0 km na południe od ścisłego centrum

Bardziej szczegółowo

Prace ogólnobudowlane

Prace ogólnobudowlane www.skynet.com.pl Prace ogólnobudowlane Prace ogólnobudowlane Fit Out Usługa Fit out obejmuje całościową realizację wykończenia powierzchni biurowych, handlowych, przemysłowych i użyteczności publicznej.

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Warszawa ul. Sobczaka 11

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Warszawa ul. Sobczaka 11 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Warszawa ul. Sobczaka 11 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY Willa położona w Warszawie, przy ul. Sobczaka 11 (Bemowo). Na nieruchomość składa się prawo własności działki gruntu o powierzchni

Bardziej szczegółowo

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego

Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego PROJEKT PN.: OŻYWIENIE SPOŁECZNO-GOSPODARCZE W PÓŁNOCNO-WSCHODNIEJ CZĘŚCI WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO POPRZEZ REWITALIZACJĘ TERENÓW POWOJSKOWYCH W SKIERNIEWICACH Fundusze Europejskie dla rozwoju regionu łódzkiego

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU DZIAŁEK NR 838/2; 838/2, 1038 POŁOŻONYCH w ŻABNICY, UL. SZKOLNA WĘGIERSKA GÓRKA

PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU DZIAŁEK NR 838/2; 838/2, 1038 POŁOŻONYCH w ŻABNICY, UL. SZKOLNA WĘGIERSKA GÓRKA PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU DZIAŁEK NR 838/2; 838/2, 1038 POŁOŻONYCH w ŻABNICY, UL. SZKOLNA 34-350 WĘGIERSKA GÓRKA Autorzy projektu: Architektura: Projektant: mgr inż. arch. Maciej Wiewióra nr upr.

Bardziej szczegółowo

5. OPIS BUDYNKÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA NIERUCHOMOŚCI

5. OPIS BUDYNKÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA NIERUCHOMOŚCI 23 5. OPIS BUDYNKÓW ZNAJDUJĄCYCH SIĘ NA NIERUCHOMOŚCI Tczew, ul. 30 Stycznia 1) Budynek administracyjny (działka nr 3) Powierzchnia zabudowy 646 m² Powierzchnia użytkowa 1.164,2 m² Kubatura 3.236,62 m³

Bardziej szczegółowo

Uchwała Nr XXV/302/2004 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 24 lutego 2004r.

Uchwała Nr XXV/302/2004 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 24 lutego 2004r. Uchwała Nr XXV/302/2004 Rady Miasta Nowego Sącza z dnia 24 lutego 2004r. w sprawie podjęcia zobowiązań na wydatki związane z współfinansowaniem projektów złożonych do Urzędu Marszałkowskiego Województwa

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ. Wrocław Pl. Wolności 10

INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ. Wrocław Pl. Wolności 10 INFORMACJA O SPRZEDAśY NIERUCHOMOŚCI BIUROWEJ Wrocław Pl. Wolności 10 KONTAKT Bank Zachodni WBK S.A. Obszar Logistyki i Zarządzania Nieruchomościami ul. Ofiar Oświęcimskich 38/40 50-950 Wrocław tel. 071/393-8149

Bardziej szczegółowo

DOMY BUDOWANE Z PASJĄ

DOMY BUDOWANE Z PASJĄ DOMY BUDOWANE Z PASJĄ Domy z keramzytu - domy w tradycji KATALOG OFERTOWY - DOMY W STANDARDZIE ENERGOOSZCZĘDNYM Zrealizowaliśmy ponad 300 inwestycji w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Posiadamy ponad

Bardziej szczegółowo

INWENTARYZACJA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

INWENTARYZACJA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ INWENTARYZACJA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ Budynek Wielofunkcyjny ul. Kolejowa 6 55-002 Kamieniec Wrocławski Zamawiający: Gmina Czernica ul. Kolejowa 3 55-003 Czernica Data

Bardziej szczegółowo

Państwa działalności gospodarczej. Obiekt posiada garaże podziemne i naziemne wyposażone łącznie w kilkaset stanowisk postojowych.

Państwa działalności gospodarczej. Obiekt posiada garaże podziemne i naziemne wyposażone łącznie w kilkaset stanowisk postojowych. WYSOKA Dane podstawowe: miejscowość Wysoka, ul. Lipowa, Obręb 0028 Wysoka, gmina Kobierzyce, powiat wrocławski, województwo dolnośląskie, działka Nr 46/68 (nowy podział: 46/73-83) o łącznej powierzchni

Bardziej szczegółowo

Rozbudowa bazy noclegowej i rehabilitacyjnej w 21 WSzU-R SP ZOZ w Busku Zdroju, przebudowa i rozbudowa budynku Nr 3 Opis techniczny.

Rozbudowa bazy noclegowej i rehabilitacyjnej w 21 WSzU-R SP ZOZ w Busku Zdroju, przebudowa i rozbudowa budynku Nr 3 Opis techniczny. Spis treści: 1. Przedmiot inwestycji 2. Istniejący stan zagospodarowania działki 3. Projektowane zagospodarowanie działki 4. Podstawowe załoŝenia technologii uŝytkowania obiektu 5. Funkcja obiektu 6. Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

PROJEKT(BUDOWLANY(( PRZEBUDOWY(I(ZMIANY(SPOSOBU(UŻYTKOWANIA(POMIESZCZEŃ( Z(PRZEZNACZENIEM(NA(POMIESZCZENIA(ŚWIETLICY(SZKOLNEJ(

PROJEKT(BUDOWLANY(( PRZEBUDOWY(I(ZMIANY(SPOSOBU(UŻYTKOWANIA(POMIESZCZEŃ( Z(PRZEZNACZENIEM(NA(POMIESZCZENIA(ŚWIETLICY(SZKOLNEJ( PROJEKTBUDOWLANY PRZEBUDOWYIZMIANYSPOSOBUUŻYTKOWANIAPOMIESZCZEŃ ZPRZEZNACZENIEMNAPOMIESZCZENIAŚWIETLICYSZKOLNEJ Obiekt: PomieszczeniawbudynkuSzkołyPodstawowejnr23wBytomiu Lokalizacja: ul.wojciechowskiego6,41"933bytom

Bardziej szczegółowo

Obowiązujące przepisy i normy z zakresu budownictwa: -Ustawa z dnia PRAWO BUDOWLANE Ustawa ze zmianami z dnia 27marca 2003r

Obowiązujące przepisy i normy z zakresu budownictwa: -Ustawa z dnia PRAWO BUDOWLANE Ustawa ze zmianami z dnia 27marca 2003r I. SKŁAD ZESPOŁU AUTORSKIEGO - ARCHITEKTURA PROJEKTANT: mgr inż. arch. Justyna Uszałowicz upr. nr 2/R-519/LOOIA/10 II. OPIS TECHNICZNY 1. LOKALIZACJA KOMPLEKS 3 dz. nr 22/24 2. INWESTOR ŁÓDZKA SPECJALNA

Bardziej szczegółowo

EKSPERTYZA TECHNICZNA TOM VI

EKSPERTYZA TECHNICZNA TOM VI P r a c o w n i a A r c h i t e k t o n i c z n a Pracownia Architektoniczna S.C. mgr inż. arch Anna Matla, mgr inż. Sławomir Koziara EKSPERTYZA TECHNICZNA TOM VI Przebudowa części pomieszczeń parteru

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia publicznego

Opis przedmiotu zamówienia publicznego Załącznik nr 1 Opis przedmiotu zamówienia publicznego na kompleksowe Opracowanie 8 audytów energetycznych dla budynków znajdujących się przy ul. Kużaja od nr 58 do nr 70 oraz przy ul. Sikorskiego 4 w Radzionkowie,

Bardziej szczegółowo

Inwentaryzacja oraz opis nieruchomości. [rzuty kondygnacji w formacie dwg, pdf oraz jpg w pliku elektronicznym Rybnicka_29_inwentaryzacja.

Inwentaryzacja oraz opis nieruchomości. [rzuty kondygnacji w formacie dwg, pdf oraz jpg w pliku elektronicznym Rybnicka_29_inwentaryzacja. Załącznik nr 10 do Regulaminu konkursu Inwentaryzacja oraz opis nieruchomości [rzuty kondygnacji w formacie dwg, pdf oraz jpg w pliku elektronicznym Rybnicka_29_inwentaryzacja.zip] Nieruchomość stanowi

Bardziej szczegółowo

Budujemy wartość dla Państwa satysfakcji

Budujemy wartość dla Państwa satysfakcji SZTUKA BUDOWANIA Szanowni Państwo Na początku 2006 roku grupa przyjaciół powołała do życia Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlane PROFBUD sp. z o.o., mające działać na rynku budowlanym montażu konstrukcji

Bardziej szczegółowo

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią.

Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią. Osiedle przy ul. Bartąskiej wyróżniać się będzie nowoczesną architekturą oraz pięknie zaaranżowaną zielenią. Estetyczne i funkcjonalne mieszkania oraz bezpieczna przestrzeń do zabawy dla dzieci sprawią,

Bardziej szczegółowo

INWENTARYZACJA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ

INWENTARYZACJA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ INWENTARYZACJA ARCHITEKTONICZNO-BUDOWLANA BUDYNKU UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ Budynek Zespołu Szkół w Chrząstawie Wielkiej ul. Wrocławska 19 55-003 Czernica Zamawiający: Gmina Czernica ul. Kolejowa 3 55-003

Bardziej szczegółowo

PROJEKT MODERNIZACJI PRZEDSZKOLA NR 7 (blok 307) W LEGIONOWIE architektura i konstrukcja

PROJEKT MODERNIZACJI PRZEDSZKOLA NR 7 (blok 307) W LEGIONOWIE architektura i konstrukcja PROJEKT MODERNIZACJI PRZEDSZKOLA NR 7 (blok 307) W LEGIONOWIE architektura i konstrukcja INWESTOR URZĄD MIEJSKI W LEGIONOWIE 05-120 LEGIONOWO, ul. Piłsudskiego 3 ADRES BUDOWY Legionowo, ul. Husarska AUTORZY

Bardziej szczegółowo

budynek 560 m2 do adaptacji

budynek 560 m2 do adaptacji Data wydruku: 16.03.2017 PAWLIK NIERUCHOMOŚCI ul. Pomorska 77, 90-224 Łódź www.pawlik.com.pl biuro@pawlik.com.pl Kontakt z agentem: Karolina Majewska tel: +48426386040 mob: +48603307036 karolina.majewska@pawlik.com.pl

Bardziej szczegółowo

Operat szacunkowy lokalu mieszkalnego - wyciąg. Dla lokalu mieszkalnego nr 113 nie została założona księga wieczysta.

Operat szacunkowy lokalu mieszkalnego - wyciąg. Dla lokalu mieszkalnego nr 113 nie została założona księga wieczysta. Operat szacunkowy lokalu mieszkalnego - wyciąg 1. ograniczonego prawa rzeczowego stanowiącego lokal mieszkalny na 5 kondygnacji o pow.53,0000m2 składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ OLSZTYN, UL. MICKIEWICZA 2

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ OLSZTYN, UL. MICKIEWICZA 2 NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ OLSZTYN, UL. MICKIEWICZA 2 PRZEDMIOT SPRZEDAŻY Nieruchomość położona w Olsztynie przy ulicy Mickiewicza 2, w skład której wchodzą dwa lokale usługowo-biurowe o łącznej powierzchni

Bardziej szczegółowo

1 STRONA TYTUŁOWA 1 3 SPIS RYSUNKÓW 4 DANE OGÓLNE 3 4.1 PRZEDMIOT OPRACOWANIA. 3 4.2 INWESTOR. 3 4.3 PODSTAWA OPRACOWANIA. 3 4.

1 STRONA TYTUŁOWA 1 3 SPIS RYSUNKÓW 4 DANE OGÓLNE 3 4.1 PRZEDMIOT OPRACOWANIA. 3 4.2 INWESTOR. 3 4.3 PODSTAWA OPRACOWANIA. 3 4. 2 SPIS TREŚCI 1 STRONA TYTUŁOWA 1 2 SPIS TREŚCI 2 3 SPIS RYSUNKÓW 2 4 DANE OGÓLNE 3 4.1 PRZEDMIOT OPRACOWANIA. 3 4.2 INWESTOR. 3 4.3 PODSTAWA OPRACOWANIA. 3 4.4 LOKALIZACJA 3 5 ZAGOSPODAROWANIE TERENU

Bardziej szczegółowo

NR IDENTYFIKACYJNY:

NR IDENTYFIKACYJNY: ARSENAŁ KULTURY - KONCEPCJA PRZEBUDOWY WRAZ Z ROZBUDOWA BUDYNKU PRZY ULWEŁNIANY RYNEK 18 W GORZOWIE WIELKOLSKIM NA POTRZEBY INSTYTUCJI KULTURY-MIEJSKIEGO OŚRODKA SZTUKI I MIEJSKIEGO CENTRUM KULTURY ORAZ

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) I.

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) I. Załącznik nr 1 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) I. Przedmiot zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie inwentaryzacji architektoniczno-budowlanej, wykonanie dokumentacji projektowej

Bardziej szczegółowo

PROGRAM NAPRAWCZY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W MARSZEWSKIEJ GÓRZE NA LATA

PROGRAM NAPRAWCZY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W MARSZEWSKIEJ GÓRZE NA LATA PROGRAM NAPRAWCZY ŚRODOWISKOWEGO DOMU SAMOPOMOCY W MARSZEWSKIEJ GÓRZE NA LATA 2012 2014 A. DIAGNOZA Środowiskowy Dom Samopomocy w Marszewskiej Górze jest placówką dziennego pobytu przeznaczoną dla 30 osób

Bardziej szczegółowo

! # %!& # ( ) &%! # % & # & ( # %,#. #&/. 0 1) #) (! & ) %+% &(, ( ( )(. (!2302# &,#. #&/. 0 45( & 2# 1) %6&4 . #&/. 7 (1 ( &) & )!

! # %!& # ( ) &%! # % & # & ( # %,#. #&/. 0 1) #) (! & ) %+% &(, ( ( )(. (!2302# &,#. #&/. 0 45( & 2# 1) %6&4 . #&/. 7 (1 ( &) & )! ! # %!& # ( ) &%! # % & # & ( + # %,#. #&/. 0 1) #) (! & ) %+% &(, ( ( )(. (!2302# &,#. #&/. 0 45( & /!/ 2# 1) %6&4 /!/. #&/. 7 (1 ( &) & )! +%% &(, ( ( ),# &) 8 /!/ Przedmiot opracowania Nr rys. Nr str.

Bardziej szczegółowo

PROJEKT BUDOWLANY PRZEBUDOWY, ROZBUDOWY I NADBUDOWY BUDYNKU PRZEDSZKOLA NR 243 W WARSZAWIE, PRZY UL. KORDIANA 7/11 "KORDIANA"

PROJEKT BUDOWLANY PRZEBUDOWY, ROZBUDOWY I NADBUDOWY BUDYNKU PRZEDSZKOLA NR 243 W WARSZAWIE, PRZY UL. KORDIANA 7/11 KORDIANA PROJEKT BUDOWLANY PRZEBUDOWY, ROZBUDOWY I NADBUDOWY BUDYNKU PRZEDSZKOLA NR 243 W WARSZAWIE, PRZY UL. KORDIANA 7/11 "KORDIANA" Tom I - PROJEKT ZAGOSPODAROWANIA TERENU Tom II - ARCHITEKTURA Tom III - KONSTRUKCJE

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA I. DANE OGÓLNE

SPIS TREŚCI ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA I. DANE OGÓLNE SPIS TREŚCI ZAWARTOŚĆ OPRACOWANIA...1 I. DANE OGÓLNE...1 II. ZAGOSPODAROWANIE DZIAŁKI...2 III. OPIS TECHNICZNY...4 1. Przedmiot opracowania...4 2. Stan istniejący...4 IV. CZĘŚĆ RYSUNKOWA...6 ZAWARTOŚĆ

Bardziej szczegółowo

ZAKRES PRAC INWESTYCYJNYCH I REMONTOWYCH MIENIA JASIELSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W JAŚLE w 2009 ROKU

ZAKRES PRAC INWESTYCYJNYCH I REMONTOWYCH MIENIA JASIELSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W JAŚLE w 2009 ROKU Załącznik do uchwały Rady Nadzorczej nr 25/2009 z dnia 25 marca 2009 r. ZAKRES PRAC INWESTYCYJNYCH I REMONTOWYCH MIENIA JASIELSKIEJ SPÓŁDZIELNI MIESZKANIOWEJ W JAŚLE w 2009 ROKU A. Budynki i lokale A.

Bardziej szczegółowo

Hala 100-lecia KS Cracovii. Centrum Sportu Niepełnosprawnych. Zgłoszenie do konkursu Polskie Oskary Sportowe EDYCJA 2013

Hala 100-lecia KS Cracovii. Centrum Sportu Niepełnosprawnych. Zgłoszenie do konkursu Polskie Oskary Sportowe EDYCJA 2013 KS Cracovii EDYCJA 2013 Grupa I: sport kategoria 4: sport osób niepełnosprawnych Sportowej w Krakowie ul. W. Sławka. 10 sekretariat@zis.krakow.pl +48 12 616 6300 Obiekt: /gen. proj. / Oprac. Grawit Nosiadek

Bardziej szczegółowo

Każde mieszkanie posiada balkon lub taras o powierzchni 2

Każde mieszkanie posiada balkon lub taras o powierzchni 2 Denna Nowe Polesie to kompleks mieszkaniowy zlokalizowany w spokojnej, łódzkiej dzielnicy Polesie - pomiędzy ulicami Pienistą i Falistą. Położenie kompleksu zapewnia doskonały dojazd do Śródmieścia, jak

Bardziej szczegółowo

Twój komfort naszym standardem

Twój komfort naszym standardem Twój komfort naszym standardem GDAŃSK TORUŃ WARSZAWA ŁOWICZ POZNAŃ SZCZECIN WARSZAWA RAWA MAZ. KALISZ ZIELONA GÓRA LUBLIN RADOM Osiedle Jarzębinowe zlokalizowane WROCŁAW JELENIA GÓRA KATOWICE KRAKÓW jest

Bardziej szczegółowo

POZWOLENIA NA BUDOWĘ (w tym odmowy) STYCZEŃ - LIPIEC 2017 r. l.p. NR DECYZJI data wniosku

POZWOLENIA NA BUDOWĘ (w tym odmowy) STYCZEŃ - LIPIEC 2017 r. l.p. NR DECYZJI data wniosku POZWOLENIA NA BUDOWĘ (w tym odmowy) STYCZEŃ - LIPIEC 2017 r. l.p. NR DECYZJI data wniosku data decyzji inwestor adres inwestycji obiekt przeznaczenie uwagi 1. 1/2017 2016-11-30 2016-01-02 WSPÓLNOTA Kasprowicza

Bardziej szczegółowo

O INWESTYCJI. ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie.

O INWESTYCJI. ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie. O INWESTYCJI ATRIUM PARK - Nowa inwestycja przy ulicy Bociana w Krakowie. Okolica ul. Bociana jest znana w Krakowie głównie z powodu powstałych w tym rejonie oryginalnych i wysoko ocenianych projektów

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA. ROZBUDOWY SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W IZABELINIE Ul. Tetmajera 3A Izabelin

KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA. ROZBUDOWY SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W IZABELINIE Ul. Tetmajera 3A Izabelin EGZ. NR KONCEPCJA ARCHITEKTONICZNA ROZBUDOWY SAMODZIELNEGO PUBLICZNEGO ZAKŁADU OPIEKI ZDROWOTNEJ W IZABELINIE Ul. Tetmajera 3A 05-080 Izabelin BRANŻA: ARCHITEKTURA INWESTOR: Gmina Izabelin ul. 3-go Maja

Bardziej szczegółowo

OTWARCIE 01.09.2012 r.

OTWARCIE 01.09.2012 r. OTWARCIE 01.09.2012 r. Szanowni Państwo dziękuję za zainteresowanie naszą ofertą wynajmu powierzchni handlowych w nowopowstającym centrum handlowo-usługowym GALERIA PÓŁNOC zlokalizowanym w północnej części

Bardziej szczegółowo

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ

NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Kraków, ul. Lubicz - 4 grunt zabudowany NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ Powierzchnia gruntu: 824 m kw. Położenie: Kraków Lubicz 4 Tytuł prawny do gruntu: prawo użytkowania wieczystego Zabudowa: Budynek biurowy

Bardziej szczegółowo

PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA ATLANT OPINIA TECHNICZNA

PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA ATLANT OPINIA TECHNICZNA PRACOWNIA PROJEKTOWA ARCHITEKTURY I BUDOWNICTWA ATLANT Jan Koperkiewicz, 82-300 Elbląg, ul.prusa 3B/6 NIP 578 102 14 41 tel.: (55) 235 47 25 e-mail: jankoperkiewicz@wp.pl REGON 170049655 OPINIA TECHNICZNA

Bardziej szczegółowo

Z MYŚLĄ O LUDZIACH I DLA LUDZI. generalne wykonawstwo

Z MYŚLĄ O LUDZIACH I DLA LUDZI. generalne wykonawstwo Z MYŚLĄ O LUDZIACH I DLA LUDZI generalne wykonawstwo Spis treści O nas Dział Generalnego ykonawstwa 3 Hala Mistrzów łocławek 4 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza Poznań 5 Fabryka Imperial Tobacco Jankowice

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA PRZEBUDOWY DWORCA - RACIBÓRZ

KONCEPCJA PRZEBUDOWY DWORCA - RACIBÓRZ KONCEPCJA PRZEBUDOWY DWORCA - RACIBÓRZ KWIECIEŃ 2016 R. www.pkpsa.pl www.pkpsa.pl 1. ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE 1. ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE Poprawa warunków obsługi i odprawy podróżnych oraz osób pracujących w budynku

Bardziej szczegółowo

OFERTA WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH

OFERTA WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH OFERTA WYNAJMU NIERUCHOMOŚCI POŁOŻONYCH W MIĘDZYLESIU O PKP S.A. 2 Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. zarządza ponad 100 tys. nieruchomości na sprzedaż i wynajem w całej Polsce. Należą do nas dworce

Bardziej szczegółowo

OBIEKT: PRZEDSZKOLE SPECJALNE

OBIEKT: PRZEDSZKOLE SPECJALNE PRACOWNIA ARCHITEKTURY BOGDAN KOBYLIŃSKI NIP 729 132 44 77, REGON 471409201, DZIAŁ. GOSP. 49344 10-447 Olsztyn ul. T. Kościuszki 95/4, tel (89) 676 89 32, tel 603 974 473; e-mail: pab.kobylinski@gmail.pl

Bardziej szczegółowo

OCENA TECHNICZNA. STANU TECHNICZNEGO BUDYNKU NR 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego NR 4 we Wrocławiu

OCENA TECHNICZNA. STANU TECHNICZNEGO BUDYNKU NR 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego NR 4 we Wrocławiu OCENA TECHNICZNA STANU TECHNICZNEGO BUDYNKU NR 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego NR 4 we Wrocławiu dla zakresie adaptacji pomieszczeń dla utworzenia R Kardiologicznej 2p w części IV Budynku NR 1 DOTYCZY

Bardziej szczegółowo

Zakończenie prac modernizacji obiektów Instytutu w Warszawie, Szczecinie, Igołomi i Łodzi dotacje inwestycyjne MNiSW na lata 2012 2013

Zakończenie prac modernizacji obiektów Instytutu w Warszawie, Szczecinie, Igołomi i Łodzi dotacje inwestycyjne MNiSW na lata 2012 2013 Zakończenie prac modernizacji obiektów Instytutu w Warszawie, Szczecinie, Igołomi i Łodzi dotacje inwestycyjne MNiSW na lata 2012 2013 Szanowni Państwo, Z ogromną przyjemnością i satysfakcją informuję,

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA PRZEBUDOWY DWORCA - RACIBÓRZ

KONCEPCJA PRZEBUDOWY DWORCA - RACIBÓRZ KONCEPCJA PRZEBUDOWY DWORCA - RACIBÓRZ MAJ 2016 R. www.pkpsa.pl www.pkpsa.pl 1. ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE 1. ZAŁOŻENIA PROJEKTOWE Poprawa warunków obsługi i odprawy podróżnych oraz osób pracujących w budynku

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ROZBIÓRKI. ul. Wolności Płońsk, dz. nr ewid. 751,752. Biuro Projektów INWEST-P 06-400 Ciechanów ul. Bat. Chłopskich 17a

PROJEKT ROZBIÓRKI. ul. Wolności Płońsk, dz. nr ewid. 751,752. Biuro Projektów INWEST-P 06-400 Ciechanów ul. Bat. Chłopskich 17a 06-400 CIECHANÓW, ul. Batalionów Chłopskich 17a, tel./fax (48) 023.673-48-78. NIP: 566-000-33-78, REGON: 130027188, PROJEKT ROZBIÓRKI SALI GIMNASTYCZNEJ WRAZ Z ZAPLECZEM ORAZ ŁĄCZNIKIEM PRZY GIMNAZJUM

Bardziej szczegółowo

BEMA 16/18... N O W O C Z E S N Y W D E TA L U

BEMA 16/18... N O W O C Z E S N Y W D E TA L U P R T T Y I S Z K L KLSYCZY W FORI...... O W O C Z S Y W D T L U S Z O W I P Ń S T W O iepodważalnym atutem apartamentów na parterze, pierwszym i drugim piętrze są narożne, ponad 30-metrowe tarasy, które

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia

Szczegółowe określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia Szczegółowe określenie przedmiotu oraz zakresu zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie zaprojektuj i wykonaj adaptację opróżnionego budynku mieszkalno użytkowego przy ul. Jagiellońskiej

Bardziej szczegółowo

PROGRAM FUNKCJONALNO - UŻYTKOWY (PFU) Zaprojektowanie i wykonanie drzwi zewnętrznych

PROGRAM FUNKCJONALNO - UŻYTKOWY (PFU) Zaprojektowanie i wykonanie drzwi zewnętrznych PROGRAM FUNKCJONALNO - UŻYTKOWY (PFU) DLA ZAMÓWIENIA POD NAZWĄ: Zaprojektowanie i wykonanie drzwi zewnętrznych realizowanego w ramach zamówienia Modernizacja i wyposażenie COEK Studio sposobem na zwiększenie

Bardziej szczegółowo

DPS - RATAJE 1... BIURO PROJEKTOWO USŁUGOWE Roman Salach Poznań, ul. Wrocławska 20/11 tel./fax (0 61) NIP

DPS - RATAJE 1... BIURO PROJEKTOWO USŁUGOWE Roman Salach Poznań, ul. Wrocławska 20/11 tel./fax (0 61) NIP DPS - RATAJE 1 BIURO PROJEKTOWO USŁUGOWE Roman Salach 61-838 Poznań, ul. Wrocławska 20/11 tel./fax (0 61) 661-99-45 NIP 778-011-44-37 PROGRAM FUNKCJONALNO UŻYTKOWY DLA NOWO POWSTAJACEGO DOMU POMOCY SPOLECZNEJ

Bardziej szczegółowo

Dzielimy sie, dobra, energia,

Dzielimy sie, dobra, energia, Dzielimy sie, dobra, energia, Kompleksowa realizacja usług w trybie ZAPROJEKTUJ i WYBUDUJ Realizujemy usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii branży ciepłowniczej, grzewczej, wentylacyjnoklimatyzacyjnej,

Bardziej szczegółowo