Katalog usług Testowanie Oprogramowania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Katalog usług Testowanie Oprogramowania"

Transkrypt

1 Katalog usług Testowanie Oprogramowania

2

3 Szanowni Państwo, testerzy.pl dostarczają usługi z zakresu testowania oprogramowania oraz wsparcia procesu zapewnienia jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym katalogiem. Nasze portfolio zawiera pełny pakiet działań mających na celu zapewnianie jakości aplikacji komputerowych oraz sprzętu. Wspieramy również proces tworzenia zespołów testerskich. Robimy wszystko by pomóc Twojej firmie dostarczać bezbłędne aplikacje. Radosław Smilgin

4 Dostawa Usług Usługi dostarczamy w modelu najlepiej pasującym klientowi. Całkowicie dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Nasze usługi dostępne są: Online. Zdalnie. Dzięki technologiom internetowym jesteśmy w stanie dostarczać nasze usługi zdalnie. Testowanie produktów, testowanie aplikacji, rekrutacje czy Web Analytics mogą być wykonywane bez obciążenia Państwa powierzchni biurowej. Komunikujemy się przez VoIP, komunikatory, platformy online, telefonicznie. W siedzibie klienta. Niektóre usługi nie mogą odbywać się zdalnie dlatego nasi specjaliści pracują w Państwa firmie. Audyty, testowanie aplikacji firmowych, wdrożenia narzędzi wymagają naszej obecności w siedzibie klienta. Więcej informacji: >>

5 Spis usług Usługi Nazwa Strona Testowanie systemów 6 Rekrutacja Testerów. Rekrutacja Kierowników Testów 7 Automatyzacja Testów 8 Outsourcing Testerów 9 Testowanie Produktów 10 Web Analytics 11 Wdrożenia Narzędzi 12 Użyteczność i Dostępność 13 Audyt w oparciu o TMMi/TPI 14 Raport Porównawczy 15 Zarządzanie Defektami 16 Więcej informacji: >>

6 Testowanie Systemów Testowanie Systemów Testerzy.pl przetestują dla Państwa wszystkie typy aplikacji, bez względu na język programistyczny (Java,.Net, C itd.), platformę (Business Intelligence - Hurtownie danych, SAP, aplikacje internetowe, strony www itd.) oraz model tworzenia oprogramowania (model V, RUP, Agile etc.). Współpraca z nami jest idealnym rozwiązaniem dla firm informatycznych. Sprawdzamy poziom jakości produktu przed dostawą do klienta. Jesteśmy ułatwieniem dla klientów kupujących oprogramowanie od firm zewnętrznych. Dokonujemy testów akceptacyjnych za i dla końcowego użytkownika. Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe. Pracujemy dla projektów ograniczonych czasowo, budżetowo lub funkcjonalnie, stosując techniki bazujące na ryzyku i doświadczeniu. Automatyzujemy wszędzie tam, gdzie przynosi to korzyści lub oszczędności.

7 Rekrutacja Testerów Rekrutacja Testerów. Rekrutacja Kierowników Testów Pozyskiwanie najlepszych pracowników działu testów dla Państwa firmy jest kluczem do sukcesu wszystkich projektów. Testerzy.pl, dzięki swoim szerokim kontaktom oraz wielu narzędziom, pomogą znaleźć najlepszych testerów i kierowników testów w najkrótszym czasie. Jeśli szukają Państwo: testera, managera testów, lidera zespołu testerskiego, eksperta zapewniania jakości, projektanta testów lub specjalisty do automatyzacji testów, prosimy o przekazanie nam wymagań. My zajmiemy się resztą. Prowadzimy preselekcję, testy i rozmowy z kandydatami. Sprawdzamy poziom wiedzy i predyspozycje do zawodu. Obciążamy klienta kosztami tylko pod warunkiem znalezienia odpowiedniego kandydata. Rekrutujemy również całe zespoły testowe. Jak nikt inny na rynku znamy się na testowaniu i umiejętnościach testerskich. Jesteśmy w stanie wyselekcjonować najlepszych kandydatów. Dzięki szerokim znajomościom w branży testerskiej oraz najpopularniejszemu wortalowi dla testerów testerzy.pl mamy dostęp do największej ilości testerów i kierowników testów. U rekrutowanych testerów identyfikujemy braki i korygujemy je dzięki szkoleniom i materiałom do samodzielnej nauki.

8 Automatyzacja Testów Automatyzacja Testów Wprowadzamy testy automatyczne do organizacji. Automatyzujemy tylko te testy, których automatyzacja przynosi zysk. Pomagamy dokonać wyboru między rozwiązaniem komercyjnym, opensource lub własnoręcznie stworzonym narzędziem. Tworzymy "program" do testów: 1. ze względu na środowisko Internet aplikacje stand-alone 2. ze względu na typ: funkcjonalne (w tym regresywne) wydajnościowe i obciążeniowe użytecznościowe i dostępności Pracujemy na szerokim wachlarzu narzędzi takich komercyjnych dostawców jak Microsoft, Borland, AutomatedQA, Rational IBM, Mercury HP i innych. Oferujemy najbardziej sprawdzone narzędzia open-source: JMeter, Selenium etc. Automatyzacja testów wykonywana jest przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich, jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe.

9 Outsourcing Testerów Outsourcing Testerów Nie potrzebujecie Państwo zatrudniać testerów na stałe, bo nie macie dla nich zbyt wiele pracy w ciągu roku? Obawiacie się, że ich przygotowanie i edukacja będą zbyt czasochłonne i kosztowne? Nie chcecie utrzymywać systemów do zarządzania testami i narzędzi do ich wykonywania? Nie ma takiej konieczności. Testerzy.pl dostarczą testerów o każdym poziomie wiedzy i doświadczenia. W zakres oferty wchodzą: Testy funkcjonalne Testy kompatybilności wszystkie powszechnie używane przeglądarki internetowe w różnych wersjach Testy wydajnościowe Testy obciążeniowe centrum testów umożliwiające symulację użytkowników Testy bezpieczeństwa Testy użyteczności Automatyzacja testów Udostępnienie stałego wglądu w aktualny stan testów oraz raportów o błędach Nie muszą Państwo dbać o testy. My zajmiemy się wszystkim, dostarczając oprogramowanie na najwyższym poziomie. Ważna w czasach kryzysu cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe.

10 Testowanie Produktów Testowanie Produktów Oprogramowanie jest w dzisiejszych czasach częścią nawet urządzeń kuchennych. Jego niezawodność może oznaczać komercyjny sukces. Testerzy.pl przetestują dla Państwa dowolny produkt zawierający software, bez względu na jego rodzaj i zastosowanie: komputery sprzęt RTV i AGD telefony i akcesoria gry sprzęt fotograficzny produkty motoryzacyjne i wiele innych. Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla firm pragnących dostarczyć swoim klientom produkty najwyższej jakości. Sprawdzamy poziom jakości produktu przed dostawą do klienta. Możemy stanowić ułatwienie dla klientów kupujących produkty od firm zewnętrznych. Dokonujemy testów akceptacyjnych za i dla końcowego użytkownika. Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe. Automatyzujemy wszędzie tam, gdzie przynosi to korzyści lub oszczędności.

11 Web Analytics Web Analytics Web Analytics dostarcza informacji o działaniach użytkownika w obrębie strony internetowej. Analiza wspierająca: optymalizowanie strony www pod kątem wyszukiwarek (SEO) optymalizowanie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (SEM) i reklam na stronach internetowych badanie skuteczności kampanii owych oraz kampanii na tradycyjnych nośnikach (bilbord, radio, TV) badanie różnych wersji reklam analizowanie trendów użytkowników oraz zawartości strony porównywanie strony z konkurencyjnymi stronami z danej branży badanie użyteczności i dostępności poszczególnych elementów strony badanie nowej wersji strony w porównaniu z poprzednimi wersjami Klient otrzymuje pełen pakiet informacji o ruchu na stronie internetowej wraz z raportem jak optymalizować stronę internetową i/lub kampanie reklamowe. Dodatkowo dołączana jest analiza.

12 Wdrożenia Narzędzi Wdrożenia Narzędzi Proces wdrażania narzędzi do organizacji wymaga wsparcia ekspertów. Testerzy.pl znajdują i oceniają idealne narzędzia dla każdej organizacji. Pomagamy dokonać wyboru między rozwiązaniem komercyjnym, open-source lub własnoręcznie stworzonym narzędziem. Oferujemy serwis dla następujących narzędzi: wersjonowanie oprogramowania zarządzanie konfiguracją zarządzanie testami zarządzanie defektami i zmianą automatyzacja testów funkcjonalnych wydajnościowych i obciążeniowych użyteczności i dostępności Pracujemy na szerokim wachlarzu narzędzi takich komercyjnych dostawców jak Microsoft, Borland, AutomatedQA, Rational IBM, Mercury HP i innych. Oferujemy najbardziej sprawdzone narzędzia open-source: JMeter, Bugzilla, Selenium etc. Wdrożenia prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich, jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe.

13 Użyteczność i Dostępność Użyteczność i Dostępność Testerzy.pl bazując na swoim długoletnim doświadczeniu pomogą Państwu stworzyć użyteczny i dostępny interfejs aplikacji zarówno internetowej jaki i desktopowej. Oferujemy: projektowanie interfejsów zgodnie z normami, najlepszymi praktykami i wytycznymi ekspertów użyteczności audyt użyteczności bazujący na oceniarka.testerzy.pl ocenę i testy eksperckie interfejsów aplikacji internetowych i desktopowych testy z użytkownikami istniejącego interfejsu badanie dostępności interfejsów dla ludzi: z zaburzeniami widzenia i niedowidzącymi starszych niepełnosprawnych testy laboratoryjne interfejsów (eyetracking) Dzięki doświadczeniu w branży i znajomości setek tysięcy interfejsów udało nam się stworzyć profesjonalny serwis testów użytecznościowych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Interfejs aplikacji (z naciskiem na aplikacje internetowe) skrojone na potrzeby segmentu użytkowników, do których chcą Państwo dotrzeć.

14 Audyt w Oparciu o TMMi/TPI Audyt w Oparciu o TMMi/TPI Spośród wielu modeli usprawniających proces testowy w organizacji proponujemy te najbardziej znane i najczęściej praktykowane: TPI Test Process Improvement polegający na usprawnianiu i ulepszaniu procesu testowego w organizacji TMM Test Maturity Model - model oceny dojrzałości czynności testerskich Oba modele służą do oceny aktualnej sytuacji testów w firmie i pomagają usprawnić ich jakość w procesie tworzenia oprogramowania. Serwis polega na poddaniu audytowi działu testów lub osób odpowiedzialnych za przygotowanie i wykonywanie testów w firmie. Ocenie podlegają: proces testowy zarządzanie testami projektowanie i wykonywanie testów raportowanie wyników testów narzędzia w procesie testowym zaangażowanie kierownictwa w podnoszenie dojrzałości i jakości testów w organizacji W zależności od wybranego modelu organizacja zostaje sklasyfikowana na odpowiednim poziomie dojrzałości. Usprawanianie procesu testowego poprzez niezależną ocenę zewnętrznych ekspertów.

15 Raport Porównawczy Raport Porównawczy Testerzy.pl przetestują dla Państwa aplikacje oraz produkty w odniesieniu do konkurencji lub uznanych wzorców rynkowych. Proponujemy raport porównawczy oparty na testach produktów i opiniach użytkowników. Sprawdzamy poziom jakości produktu w porównaniu do benchmarków. Wspieramy planowanie rozwoju określając w jakim kierunku podąża rynek lub konkretna branża. Raport porównawczy pokazuje błędy popełniane przez konkurencję, tak by Państwo mogli ich uniknąć. Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych.

16 Zarządzanie Defektami Zarządzanie Defektami Oferujmy bazy danych do zarządzania defektami online. W ramach usługi zapewniamy: administrację bazą danych wsparcie użytkowników przy pomocy service desk zarządzanie załącznikami nieograniczone ilości użytkowników backup bazy Dostarczamy idealne rozwiązanie dla testów beta czy testów akceptacyjnych. Jeszcze nigdy komunikowanie defektów nie było tak łatwe! Oferujemy 2 tygodnie użytkowania bazy całkowicie za darmo! Zaloguj się na stronie i zobacz jak to działa. Baza defektów - Mantis Dzięki bazie online każdy członek projektu informatycznego, tester beta czy klient będzie miał możliwość raportowania defektów 24/7.

17 Testowanie jest i zawsze było moją pasją Radosław Smilgin, założyciel testerzy.pl, Testowanie jest inwestycją Wojciech Pająk, współwłaściciel testerzy.pl 21CN Radosław Smilgin ul. Sokolska 33/ Katowice Polska NIP tel. (32) , ,

Zespół ISIT O FIRMIE:

Zespół ISIT O FIRMIE: Oferta Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą usług świadczonych przez ISIT jest ona podstawą zadowolenia naszych klientów. Ofertę wzbogacamy o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie

Bardziej szczegółowo

SUPERMEDIA Interactive

SUPERMEDIA Interactive 1 SUPERMEDIA Interactive Sp. z o.o. ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa http://www.smi.pl e-mail: smi@smi.pl Infolinia 0 801 335 500 tel. +48 22 829 65 52 fax +48 22 829 65 42 2 O NAS KIM JESTEŚMY Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo Strony WWW Software Kreacja Strategia i doradztwo Klienci O nas Szanowni Państwo, pracujemy dla Państwa od 1996 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy przeszło 1000 projektów, w tym prawie 800 serwisów i

Bardziej szczegółowo

Certyfikowany tester Plan poziomu podstawowego

Certyfikowany tester Plan poziomu podstawowego Stowarzyszenie Jakości Systemów Certyfikowany tester Wersja 2011.1.1 Wersja 2011.1.1 Strona 1 z 85 stron 25-09-2012 Stowarzyszenie Jakości Systemów Wszelkie prawa dla wersji angielskiej zastrzeżone dla

Bardziej szczegółowo

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions SA Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions S.A. (Asseco BS) dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje gotowe

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

CORE Edycja Specjalna - 2011. Testwarez 2011. 10-11 października we Wrocławiu

CORE Edycja Specjalna - 2011. Testwarez 2011. 10-11 października we Wrocławiu CORE Edycja Specjalna - 2011 Testwarez 2011 10-11 października we Wrocławiu Wprowadzenie Testwarez 2011 INDEX 04 Redakcja... 04 Od redakcji Testwarez 2011 05 Automatyczne Testy Eksploracyjne Zbigniew

Bardziej szczegółowo

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET 1. Prelegenci Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Andrzej Baruch, programista aplikacji internetowych w Fild.NET, w tym aplikacji pod platformę SharePoint w technologii MVC. Fild.NET zajmuje

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Microsoft Dynamics NAV 2009 Analiza biznesowa Wiedza gwarancją sukcesu Dokument oficjalny www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis treści Zarys... 3 Na czym polega analiza biznesowa?... 3 Wiedza...3

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD PRODUKTÓW SOFTWARE AG

PRZEGLĄD PRODUKTÓW SOFTWARE AG PRZEGLĄD PRODUKTÓW SOFTWARE AG SPIS TREŚCI Wprowadzenie 3 Enterprise BPM Rozwiązania i Produkty - USPRAWNIENIE 4 Business Infrastructure Rozwiązania i Produkty DOSTOSOWANIE 12 Enterprise Data Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III.

QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III. Services Management Handboo Spis treści I. QAD ENTERPRISE APPLICATIONS 2011... 3 II. BRANŻOWE MAPY PROCESÓW... 9 III. OPINIE KLIENTÓW I ANALITYKÓW... 16 IV. QAD W BADANIACH FIRM ANALITYCZNYCH... 19 V.

Bardziej szczegółowo

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje

Witaj! kliknij. Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best. Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy. To zupełnie nic nie kosztuje Odkryj nowy sposób współpracy z Agencją Interaktywną Web-Best Witaj! Masz pytania? Chętnie na nie odpowiemy To zupełnie nic nie kosztuje kliknij O firmie Nasza Agencja Interaktywna jest już na rynku ponad

Bardziej szczegółowo

CRM. Zarządzanie relacjami z klientem (Customer Relationship Management)

CRM. Zarządzanie relacjami z klientem (Customer Relationship Management) CRM Zarządzanie relacjami z klientem (Customer Relationship Management) Wstęp Kim jest typowy klient? Co czy kto? Lata 60-te i 70-te XX wieku klasyczne techniki marketingowe: reklamy telewizyjne masowe

Bardziej szczegółowo

STARLIMS Version 10. W pełni konfigurowalny system do zarządzania informacją laboratoryjną

STARLIMS Version 10. W pełni konfigurowalny system do zarządzania informacją laboratoryjną STARLIMS Version 10 W pełni konfigurowalny system do zarządzania informacją laboratoryjną System STARLIMS jest użytecznym narzędziem dla laboratoriów, w których wymagane jest zarządzanie złożonymi procesami,

Bardziej szczegółowo

Rozwiązania Comarch dla sieci sprzedaży detalicznej

Rozwiązania Comarch dla sieci sprzedaży detalicznej Rozwiązania Comarch dla sieci sprzedaży detalicznej Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Szanowni Państwo, Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży

Bardziej szczegółowo

Informacje o kliencie

Informacje o kliencie Studium przypadku Branża: Przemysł Informacje o kliencie KGHM Polska Miedź S.A. to szósty producent miedzi i drugi srebra na świecie. Spółka zatrudnia 17.9 tys. pracowników. Grupa Kapitałowa to ponad 27

Bardziej szczegółowo

Case study 3 Nescafé Dolce Gusto. Kompleksowe wdrożenie e-commerce 13 dla TIM SA. Kompleksowa optymalizacja e-commerce 27 dla INTERSPORT Polska S.A.

Case study 3 Nescafé Dolce Gusto. Kompleksowe wdrożenie e-commerce 13 dla TIM SA. Kompleksowa optymalizacja e-commerce 27 dla INTERSPORT Polska S.A. 1 Spis treści Case study 3 Nescafé Dolce Gusto Kompleksowe wdrożenie e-commerce 13 dla TIM SA Kompleksowa optymalizacja e-commerce 27 dla INTERSPORT Polska S.A. Rozwijanie sprzedaży e-commerce 35 w modelu

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Uwolnij możliwości swojej firmy z ERP 2.0

Uwolnij możliwości swojej firmy z ERP 2.0 Uwolnij możliwości swojej firmy z ERP 2.0 www.erp.comarch.pl Raport IDC 2014 Vendors by EAS L&M Revenue Share in Poland, 2013 In recent years, Comarch has focused on developing 3rd-Platform solutions (e.g.,

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE

SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE SYSTEMY INFORMATYCZNE SPRAWDZONE W PRAKTYCE Duże doświadczenie i stabilny zespół konsultantów gwarantuje powodzenie w realizacji nawet bardzo skomplikowanych wdrożeń. Sevenbridge istnieje na rynku od 2004

Bardziej szczegółowo

Service Desk generyczny system do obsługi zgłoszeń serwisowych

Service Desk generyczny system do obsługi zgłoszeń serwisowych Wydział Informatyki Katedra Inżynierii Oprogramowania Inżynieria oprogramowania i baz danych Autorzy Oleksandr Bondarchuk, 7164 Dawid Pacholczyk, 6144 Tomasz Chudobiński, 7332 Krzysztof Pałka, 3949 Robert

Bardziej szczegółowo

Systemy ERP 2011. dla sektora przemysłowego. Jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa za pomocą systemów IT klasy ERP

Systemy ERP 2011. dla sektora przemysłowego. Jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa za pomocą systemów IT klasy ERP Raport MSI Polska maj 2011 www.msipolska.pl Systemy ERP 2011 dla sektora przemysłowego Jak zoptymalizować działanie przedsiębiorstwa za pomocą systemów IT klasy ERP Oferta na polskim rynku, przykłady wdrożeń,

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie przez wartości

Zarządzanie przez wartości 1 S&T w Polsce Services Polska to polski oddział Grupy S&T. Oferuje klientom pełen zakres usług w takich S&T obszarach jak: konsulting, outsourcing, projektowanie i wdrażanie systemów informatycznych,

Bardziej szczegółowo

Oferta Handlowa. Wsparcie informatyczne Hosting Sprzęt komputerowy Oprogramowanie

Oferta Handlowa. Wsparcie informatyczne Hosting Sprzęt komputerowy Oprogramowanie Oferta Handlowa Wsparcie informatyczne Hosting Sprzęt komputerowy Oprogramowanie Osoba odpowiedzialna za ofertę: Imię i Nazwisko Piotr Lachowicz E-mail: piotr@softgroup.com.pl Tel. +48 61 651 00 14 Tel.

Bardziej szczegółowo

Kluczowe aspekty wdrażania narzędzi do zarządzania projektami

Kluczowe aspekty wdrażania narzędzi do zarządzania projektami Kluczowe aspekty wdrażania narzędzi do zarządzania projektami Narzędzia IT do zarządzania projektami są tylko tak dobre, jak ludzie z nich korzystający i sposób w jaki są wykorzystywane. Mając na uwadze

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Zarządzanie łańcuchem dostaw Microsoft Dynamics NAV 2009 Zarządzanie łańcuchem dostaw Dokument oficjalny Niniejszy dokument opisuje sposób, w jaki aplikacja Microsoft Dynamics NAV 2009 może poprawić przejrzystość łańcucha dostaw,

Bardziej szczegółowo

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

BIZNES PLAN. Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki BIZNES PLAN dla Wnioskodawców ubiegających się o dofinansowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka Priorytet 8: Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo