Katalog usług Testowanie oprogramowania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Katalog usług Testowanie oprogramowania"

Transkrypt

1 Katalog usług Testowanie oprogramowania

2 Szanowni Państwo, testerzy.pl dostarczają usługi z zakresu testowania oprogramowania oraz wsparcia procesu zapewnienia jakości. Dziękujemy za otwarcie naszego katalogu i zachęcamy do zapoznania się z nim. Nasze portfolio zawiera pełny pakiet działań mających na celu zapewnianie jakości aplikacji komputerowych oraz sprzętu. Robimy wszystko, by pomóc Twojej firmie w dostarczeniu bezbłędnych aplikacji. Radosław Smilgin

3 Dostawa usług Usługi dostarczamy w modelu najlepiej pasującym klientowi. Całkowicie dopasowujemy się do potrzeb i oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Nasze usługi dostępne są: Online. Zdalnie. Dzięki technologiom internetowym jesteśmy w stanie dostarczać nasze usługi zdalnie. Testowanie produktów, testowanie aplikacji, rekrutacje czy Web Analytics mogą być wykonywane bez obciążenia Państwa powierzchni biurowej. Komunikujemy się przez VoIP, komunikatory, platformy online, telefonicznie. W siedzibie klienta. Niektóre usługi nie mogą odbywać się zdalnie dlatego nasi specjaliści pracują w Państwa firmie. Audyty, testowanie aplikacji firmowych, wdrożenia narzędzi wymagają naszej obecności w siedzibie klienta. Więcej informacji: >>

4 Spis usług Usługi Nazwa Strona Testowanie aplikacji 5 Testowanie stron www 6 Testowanie produktów 7 Użyteczność i dostępność 8 Testy wydajności 9 Raport porównawczy 10 Automatyzacja testów 11 Wdrożenia narzędzi 12 Zarządzanie defektami 13 Oprogramowanie 14 Outsourcing testerów 15 Rekrutacja testerów. Rekrutacja kierowników testów 16 Dokumentacja testerska 17 Dane testowe 18 Audyt w oparciu o TMMi/TPI 19 Web Analytics 20 Doradztwo 21 Więcej informacji >>

5 Testowanie aplikacji Testowanie aplikacji testerzy.pl przetestują dla Państwa wszystkie typy aplikacji, bez względu na język programistyczny (Java,.Net, C itd.), platformę (Business Intelligence - Hurtownie danych, SAP, aplikacje internetowe, strony www, itd.) czy też model tworzenia oprogramowania (model V, RUP, Agile etc.). Współpraca z nami jest idealnym rozwiązaniem dla firm informatycznych. Sprawdzamy poziom jakości produktu przed dostawą do klienta. Jesteśmy ułatwieniem dla klientów kupujących oprogramowanie od firm zewnętrznych. Dokonujemy testów akceptacyjnych za i dla końcowego użytkownika. Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe. Pracujemy dla projektów ograniczonych czasowo, budżetowo lub funkcjonalnie, stosując techniki bazujące na ryzyku i doświadczeniu. Automatyzujemy wszędzie tam, gdzie przynosi to korzyści lub oszczędności.

6 Testowanie stron www Testowanie stron www Kompleksowa obsługa testowania stron WWW, aplikacji internetowych i rozwiązań sieciowych. Służymy naszymi usługami zarówno młodym startupom jak i dużym korporacjom. z bazami danych MySQL, MS SQL, Oracle. Wykonujemy następujące testy: Testy funkcjonalne zgodności z wymaganiami i/lub najlepszymi praktykami Testy bezpieczeństwa Testy niefunkcjonalne: testy użyteczności testy kompatybilności testowanie interfejsów testowanie wydajności testowanie obciążenia testowanie przeciążenia Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe. Pracujemy dla projektów ograniczonych czasowo, budżetowo lub funkcjonalnie, stosując techniki bazujące na ryzyku i doświadczeniu. Automatyzujemy wszędzie tam, gdzie przynosi to korzyści lub oszczędności.

7 Testowanie produktów Testowanie produktów Oprogramowanie jest w dzisiejszych czasach częścią nawet urządzeń kuchennych. Jego niezawodność może oznaczać komercyjny sukces. Testerzy.pl przetestują dla Państwa dowolny produkt zawierający software, bez względu na jego rodzaj i zastosowanie: komputery sprzęt RTV i AGD telefony i akcesoria gry sprzęt fotograficzny produkty motoryzacyjne i wiele innych. Jesteśmy idealnym rozwiązaniem dla firm pragnących dostarczyć swoim klientom produkty najwyższej jakości. Sprawdzamy poziom jakości produktu przed dostawą do klienta. Możemy stanowić ułatwienie dla klientów kupujących produkty od firm zewnętrznych. Dokonujemy testów akceptacyjnych za i dla końcowego użytkownika. Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe. Automatyzujemy wszędzie tam, gdzie przynosi to korzyści lub oszczędności.

8 Użyteczność i dostępność Użyteczność i dostępność Testerzy.pl bazując na swoim długoletnim doświadczeniu pomogą Państwu stworzyć użyteczny i dostępny interfejs aplikacji zarówno internetowej jaki i desktopowej. Oferujemy: projektowanie interfejsów zgodnie z normami, najlepszymi praktykami i wytycznymi ekspertów użyteczności audyt użyteczności bazujący na oceniarka.testerzy.pl ocenę i testy eksperckie interfejsów aplikacji internetowych i desktopowych testy z użytkownikami istniejącego interfejsu badanie dostępności interfejsów dla ludzi: z zaburzeniami widzenia i niedowidzącymi starszych niepełnosprawnych testy laboratoryjne interfejsów (eyetracking) Dzięki doświadczeniu w branży i znajomości setek tysięcy interfejsów udało nam się stworzyć profesjonalny serwis testów użytecznościowych zarówno dla klientów korporacyjnych jak i indywidualnych. Interfejs aplikacji (z naciskiem na aplikacje internetowe) skrojone na potrzeby segmentu użytkowników, do których chcą Państwo dotrzeć.

9 Testy wydajności Testy wydajności Oferta testerzy.pl zawiera usługę testowania aplikacji odnośnie aspektów wydajnościowych i czasów odpowiedzi widzialnych z punktu widzenia końcowego użytkownika. Wskazujemy rozwiązania negatywnie wpływające na jakość końcowego produktu. Sprawdzamy wydajność aplikacji wobec wymagań i/lub najlepszych praktyk: 1. Czas przetwarzania żądań przez serwer 2. Czas logowania 3. Czas wyszukiwania 4. Czas załadowania strony Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Pracujemy dla projektów ograniczonych czasowo, budżetowo lub funkcjonalnie, stosując techniki bazujące na ryzyku i doświadczeniu.

10 Raport porównawczy Raport porównawczy Testerzy.pl przetestują dla Państwa aplikacje oraz produkty w odniesieniu do konkurencji lub uznanych wzorców rynkowych. Proponujemy raport porównawczy oparty na testach produktów i opiniach użytkowników. Sprawdzamy poziom jakości produktu w porównaniu do benchmarków. Wspieramy planowanie rozwoju określając w jakim kierunku podąża rynek lub konkretna branża. Raport porównawczy pokazuje błędy popełniane przez konkurencję, tak by Państwo mogli ich uniknąć. Testy w naszej firmie prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych.

11 Automatyzacja testów Automatyzacja testów Wprowadzamy testy automatyczne do organizacji. Automatyzujemy tylko te testy, których automatyzacja przynosi zysk. Pomagamy dokonać wyboru między rozwiązaniem komercyjnym, opensource lub własnoręcznie stworzonym narzędziem. Tworzymy "program" do testów: 1. ze względu na środowisko Internet aplikacje stand-alone 2. ze względu na typ: funkcjonalne (w tym regresywne) wydajnościowe i obciążeniowe użytecznościowe i dostępności Pracujemy na szerokim wachlarzu narzędzi takich komercyjnych dostawców jak Microsoft, Borland, AutomatedQA, Rational IBM, Mercury HP i innych. Oferujemy najbardziej sprawdzone narzędzia open-source: JMeter, Selenium etc. Automatyzacja testów wykonywana jest przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich, jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe.

12 Wdrożenia narzędzi Wdrożenia narzędzi Proces wdrażania narzędzi do organizacji wymaga wsparcia ekspertów. Testerzy.pl znajdują i oceniają idealne narzędzia dla każdej organizacji. Pomagamy dokonać wyboru między rozwiązaniem komercyjnym, open-source lub własnoręcznie stworzonym narzędziem. Oferujemy serwis dla następujących narzędzi: wersjonowanie oprogramowania zarządzanie konfiguracją zarządzanie testami zarządzanie defektami i zmianą automatyzacja testów funkcjonalnych wydajnościowych i obciążeniowych użyteczności i dostępności Pracujemy na szerokim wachlarzu narzędzi takich komercyjnych dostawców jak Microsoft, Borland, AutomatedQA, Rational IBM, Mercury HP i innych. Oferujemy najbardziej sprawdzone narzędzia open-source: JMeter, Bugzilla, Selenium etc. Wdrożenia prowadzone są przez najlepszych ekspertów w branży. Dysponują oni wieloletnim doświadczeniem i praktyką zarówno w wielkich, jak i mniejszych projektach informatycznych. Cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe.

13 Zarządzanie defektami Zarządzanie defektami W ramach usługi zapewniamy: Oferujmy bazy danych do zarządzania defektami online. administrację bazą danych wsparcie użytkowników przy pomocy service desk zarządzanie załącznikami nieograniczone ilości użytkowników backup bazy Dostarczamy idealne rozwiązanie dla testów beta czy testów akceptacyjnych. Jeszcze nigdy komunikowanie defektów nie było tak łatwe! Oferujemy 2 tygodnie użytkowania bazy całkowicie za darmo! Zaloguj się na stronie i zobacz jak to działa. Baza defektów - Mantis Nasze narzędzia skrócą czas przygotowania i wytworzenia oprogramowania.

14 Oprogramowanie Oprogramowanie Tworzymy oprogramowanie wspierające prace testerów. Dla naszych klientów tworzymy aplikacje wspierające testowanie oprogramowania i zarządzanie jakością w projekcie. Tworzymy zarówno aplikacje desktopowe, jak i sieciowe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu budujemy aplikacje, które rzeczywiście mogą przydać się w codziennej pracy każdego testera. Wiemy czego testerzy potrzebują w swojej codziennej pracy. Dostarczamy rozwiązania do ich potrzeb i oczekiwań, by jeszcze lepiej byli w stanie wykonywać swoją pracę.

15 Outsourcing testerów Outsourcing testerów Nie potrzebujecie Państwo zatrudniać testerów na stałe, bo nie macie dla nich zbyt wiele pracy w ciągu roku? Obawiacie się, że ich przygotowanie i edukacja będą zbyt czasochłonne i kosztowne? Nie chcecie utrzymywać systemów do zarządzania testami i narzędzi do ich wykonywania? Nie ma takiej konieczności. Testerzy.pl dostarczą testerów o każdym poziomie wiedzy i doświadczenia. W zakres oferty wchodzą: Testy funkcjonalne Testy kompatybilności wszystkie powszechnie używane przeglądarki internetowe w różnych wersjach Testy wydajnościowe Testy obciążeniowe centrum testów umożliwiające symulację użytkowników Testy bezpieczeństwa Testy użyteczności Automatyzacja testów Udostępnienie stałego wglądu w aktualny stan testów oraz raportów o błędach Nie muszą Państwo dbać o testy. My zajmiemy się wszystkim, dostarczając oprogramowanie na najwyższym poziomie. Ważna w czasach kryzysu cena jest konkurencyjna w stosunku do wewnętrznych działów testów oraz do innych firm outsourcingowych. Przyjmujemy zlecenia krótko- i długoterminowe.

16 Rekrutacja testerów Rekrutacja testerów. Rekrutacja kierowników testów Pozyskiwanie najlepszych pracowników działu testów dla Państwa firmy jest kluczem do sukcesu wszystkich projektów. Testerzy.pl, dzięki swoim szerokim kontaktom oraz wielu narzędziom, pomogą znaleźć najlepszych testerów i kierowników testów w najkrótszym czasie. Jeśli szukają Państwo: testera, managera testów, lidera zespołu testerskiego, eksperta zapewniania jakości, projektanta testów lub specjalisty do automatyzacji testów, prosimy o przekazanie nam wymagań. My zajmiemy się resztą. Prowadzimy preselekcję, testy i rozmowy z kandydatami. Sprawdzamy poziom wiedzy i predyspozycje do zawodu. Obciążamy klienta kosztami tylko pod warunkiem znalezienia odpowiedniego kandydata. Dajemy możliwość samodzielnego pozyskiwania pracowników: praca.testerzy.pl całkowicie darmowy serwis z ogłoszeniami, zaprojektowany z myślą o firmach z branży IT. Jak nikt inny na rynku znamy się na testowaniu i umiejętnościach testerskich. Jesteśmy w stanie wyselekcjonować najlepszych kandydatów. Dzięki szerokim znajomościom w branży testerskiej oraz najpopularniejszemu wortalowi dla testerów testerzy.pl mamy dostęp do największej ilości testerów i kierowników testów. U rekrutowanych testerów identyfikujemy braki i korygujemy je dzięki szkoleniom i materiałom do samodzielnej nauki.

17 Dokumentacja testerska Dokumentacja testerska Definiujemy i oferujemy wzory dokumentów testerskich: Plan testów (Master Test Plan) Specyfikacja testowa (Test Specification) Raport z testów (Test Report) W oparciu o najpopularniejsze normy, standardy rynkowe, najlepsze praktyki oraz doświadczenie naszych konsultantów stworzyliśmy uniwersalne wzorce dokumentów przydatne na każdym etapie procesu testowania. W ramach naszej usługi sprzedajemy dokumenty wzorcowe według następujących praw autorskich i następującego klucza: "Do wglądu" - dokument jest nieedytowalnym plikiem PDF; licencja umożliwia zapoznanie się z dokumentem bez możliwości kopiowania jego części lub całości. "Do edycji, w jednym projekcie" - dokument edytowalny, przekazywany jako plik XLS lub DOC (lub w formacie OOD); licencja umożliwia użycie dokumentu w ramach jednego projektu testowego. "Do edycji, bez ograniczenia ilości projektów" - dokument edytowalny, przekazywany jako plik XLS lub DOC (lub w formacie OOD); licencja dla całej firmy, umożliwia nielimitowane użycie dokumentu w ramach jednego podmiotu gospodarczego. Definiowanie dokumentów zajmuje zazwyczaj bardzo dużo czasu. Przy naszym wsparciu nie musisz na to poświęcać już więcej czasu.

18 Dane testowe Dane testowe testerzy.pl przygotowują dane testowe do testów aplikacji. Dane mogą być: w dowolnym formacie np. HTML, SQL, CSV, XLS itd. dowolnego typu np. imiona polskie, nazwiska, PESEL, numery porządkowe, numery telefonów, adresy itd. następujących trybach: generowane pozytywne/negatywne, rzeczywiste (tam gdzie nie obowiązuje Ustawa o Ochronie Danych Osobowych). typowe dla polskich i angielskich aplikacji. testerzy.pl sprzedają rzeczywiste, polskie dane. Baza teleadresowa: województwa, miasta, powiaty, gminy, ulice, kody pocztowe - koszt PLN netto. Baza polskich nazwisk i imion - koszt PLN netto. Inne bazy: na zlecenie wyszukujemy szczególne dane potrzebne do testów aplikacji - koszt negocjowany indywidualnie.

19 Audyt w oparciu o TMMi/TPI Audyt w oparciu o TMMi/TPI Spośród wielu modeli usprawniających proces testowy w organizacji proponujemy te najbardziej znane i najczęściej praktykowane: TPI Test Process Improvement polegający na usprawnianiu i ulepszaniu procesu testowego w organizacji TMM Test Maturity Model - model oceny dojrzałości czynności testerskich Oba modele służą do oceny aktualnej sytuacji testów w firmie i pomagają usprawnić ich jakość w procesie tworzenia oprogramowania. Serwis polega na poddaniu audytowi działu testów lub osób odpowiedzialnych za przygotowanie i wykonywanie testów w firmie. Ocenie podlegają: proces testowy zarządzanie testami projektowanie i wykonywanie testów raportowanie wyników testów narzędzia w procesie testowym zaangażowanie kierownictwa w podnoszenie dojrzałości i jakości testów w organizacji W zależności od wybranego modelu organizacja zostaje sklasyfikowana na odpowiednim poziomie dojrzałości. Usprawnianie procesu testowego poprzez niezależną ocenę zewnętrznych ekspertów.

20 Web Analytics Web Analytics Web Analytics dostarcza informacji o działaniach użytkownika w obrębie strony internetowej. Analiza wspierająca: optymalizowanie strony www pod kątem wyszukiwarek (SEO) optymalizowanie kampanii reklamowych w wyszukiwarkach (SEM) i reklam na stronach internetowych badanie skuteczności kampanii owych oraz kampanii na tradycyjnych nośnikach (bilbord, radio, TV) badanie różnych wersji reklam analizowanie trendów użytkowników oraz zawartości strony porównywanie strony z konkurencyjnymi stronami z danej branży badanie użyteczności i dostępności poszczególnych elementów strony badanie nowej wersji strony w porównaniu z poprzednimi wersjami Klient otrzymuje pełen pakiet informacji o ruchu na stronie internetowej wraz z raportem jak optymalizować stronę internetową i/lub kampanie reklamowe. Dodatkowo dołączana jest analiza.

21 Doradztwo Doradztwo Doradzamy jak udoskonalić testowanie w Twojej firmie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy w wielu obszarach testowania oprogramowania: 1. Proces 2. Automatyzacja 3. Narzędzia 4. Optymalizacja testowania 5. Zarządzanie zmianą w projektach informatycznych 6. Zarządzanie ryzykiem 7. Interfejsy graficzne aplikacji 8. Przetargi i zamówienia publiczne 9. Budowanie zespołów testowych Doświadczenie: Współpracujmy z międzynarodowymi firmami doradczymi takimi jak 7N czy Ernst & Young. Uzupełniamy ich wiedzę o aspekty testowania oprogramowania.

22 Klienci Klienci testerzy.pl prowadzą projekty z zakresu testowania każdego oprogramowania. Lista naszych stałych Klientów rośnie z roku na rok. Dziękujemy Firmom, które nam zaufały! PORTFOLIO USŁUG >>

23 Szkolenia w testerzy.pl Szkolenia Oprócz wachlarza usług dotyczących testowania oprogramowania, nasza oferta zawiera również szkolenia testerskie. Przygotowujemy i organizujemy szkolenia zarówno praktycznie, jak i przygotowujące do certyfikowanych egzaminów. SZKOLENIA PRAKTYCZNE - Dobry Tester - Laboratorium - Dobry Menedżer Testów - Laboratorium - Dobry Przypadek Testowy - Laboratorium - Testowanie w Metodykach Agile - Testowanie w Projektach Internetowych - Testowanie Oprogramowania Wbudowanego - Testy Jednostkowe dla Testerów - Testowanie Wydajności - Performance Testing - Testowanie Użyteczności - Usability Testing - Analiza Internetowa - Web Analytics - Odbiór Oprogramowania - Testowanie akceptacyjne SZKOLENIA TEORETYCZNE - Zarządzanie Procesem Testowania - Automatyzacja Testowania SZKOLENIA CERTYFIKOWANE - ISTQB Foundation Level/Poziom podstawowy (język angielski/polski). Przygotowanie do egzaminu. - ISTQB Advanced - Core. Przygotowanie do certyfikatów Test Manager, Test Analyst i Technical Test Analyst. - ISTQB Poziom Advanced - Test Manager. Przygotowanie do egzaminu. - ISTQB Poziom Advanced - Test Analyst. Przygotowanie do egzaminu. - ISTQB Poziom Advanced - Technical Test Analyst. Przygotowanie do egzaminu. - ISEB Poziom Foundation. Przygotowanie do egzaminu. - ISEB Poziom Intermediate. Przygotowanie do egzaminu. Pobierz katalog szkoleń certyfikowanych>> Pobierz katalog szkoleń praktycznych>>

24 Testowanie jest i zawsze było moją pasją Radosław Smilgin, założyciel portalu testerzy.pl Testowanie jest inwestycją Wojciech Pająk, współwłaściciel portalu testerzy.pl 21CN ul. Sokolska 33/ Katowice Polska NIP tel. (32) , ,

Katalog usług Testowanie Oprogramowania

Katalog usług Testowanie Oprogramowania Katalog usług Testowanie Oprogramowania Szanowni Państwo, testerzy.pl dostarczają usługi z zakresu testowania oprogramowania oraz wsparcia procesu zapewnienia jakości. Zachęcamy do zapoznania się z naszym

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń Testowanie Oprogramowania

Katalog szkoleń Testowanie Oprogramowania Katalog szkoleń Testowanie Oprogramowania Szanowni Państwo, Szkolenia testerzy.pl pozwalają odnaleźć się w świecie nowych technologii i jakości oprogramowania. Zachęcamy do zapoznania się z naszym nowym

Bardziej szczegółowo

Szkolenia praktyczne w testerzy.pl to profesjonalne i solidne wprowadzenie w arkana testowania.

Szkolenia praktyczne w testerzy.pl to profesjonalne i solidne wprowadzenie w arkana testowania. Szanowni Państwo Szkolenia praktyczne w testerzy.pl to profesjonalne i solidne wprowadzenie w arkana testowania. Dostarczamy pełny zakres usług w procesie odpowiedniego przygotowania uczestników do roli

Bardziej szczegółowo

Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie Oprogramowania

Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie Oprogramowania Katalog szkoleń certyfikowanych Testowanie Oprogramowania Szanowni Państwo, Certyfikowane szkolenia testerzy.pl to dwie uznane ścieżki szkoleniowe dla testerów ISTQB oraz ISEB. Dostarczamy pełny zakres

Bardziej szczegółowo

CORE Edycja Specjalna - 2011. Testwarez 2011. 10-11 października we Wrocławiu

CORE Edycja Specjalna - 2011. Testwarez 2011. 10-11 października we Wrocławiu CORE Edycja Specjalna - 2011 Testwarez 2011 10-11 października we Wrocławiu Wprowadzenie Testwarez 2011 INDEX 04 Redakcja... 04 Od redakcji Testwarez 2011 05 Automatyczne Testy Eksploracyjne Zbigniew

Bardziej szczegółowo

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009

Whitepaper. Nowa generacja rozwiązań ERP. Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć. nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper Nowa generacja rozwiązań ERP Jak nowe technologie pomagają redukować koszty i tworzyć nowe możliwości dla firmy PAC 2009 Whitepaper nowa generacja rozwiązań ERP Styczeń 2010 Wstęp Rozwój rozwiązań

Bardziej szczegółowo

IBM Global Technology Services. Razem. z nami. możesz więcej KATALOG USŁUG IT. wszystko co. potrzebujesz by odnieść sukces. www.ibm.

IBM Global Technology Services. Razem. z nami. możesz więcej KATALOG USŁUG IT. wszystko co. potrzebujesz by odnieść sukces. www.ibm. IBM Global Technology Services Razem z nami możesz więcej KATALOG USŁUG IT wszystko co potrzebujesz by odnieść sukces 1 O I N N O W A C Y J N O Ś C I Szanowni Państwo, Panuje opinia, że przyszłość należy

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie procesami biznesowymi z systemem ADONIS

Zarządzanie procesami biznesowymi z systemem ADONIS Zarządzanie procesami biznesowymi z systemem ADONIS Funkcjonalność i scenariusze zastosowań BOC Wien Bäckerstr. 5/3 A - 1010 Wien Tel.: +43-1-5132736-0 Fax: +43-1-5132736-5 www.boc-group.com boc@boc-group.com

Bardziej szczegółowo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo

Strony WWW. Software. Kreacja. Strategia i doradztwo Strony WWW Software Kreacja Strategia i doradztwo Klienci O nas Szanowni Państwo, pracujemy dla Państwa od 1996 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy przeszło 1000 projektów, w tym prawie 800 serwisów i

Bardziej szczegółowo

ISTQB Software Testing Foundation część #1

ISTQB Software Testing Foundation część #1 CORE Nº1 - Kwiecień 2010 Testowanie niebezpieczny zawód Prawdziwe QA Zapewnienie Jakości i wartości Second Life jako sposób rekrutacji testerów Jak być lepszym testerem? ISTQB Software Testing Foundation

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

Zespół ISIT O FIRMIE:

Zespół ISIT O FIRMIE: Oferta Zachęcamy do zapoznania się z kompleksową ofertą usług świadczonych przez ISIT jest ona podstawą zadowolenia naszych klientów. Ofertę wzbogacamy o indywidualne podejście, wiedzę i doświadczenie

Bardziej szczegółowo

Przykładowe pytania egzaminacyjne. rozszerzenia poziomu podstawowego. Certyfikowany Tester Zwinny

Przykładowe pytania egzaminacyjne. rozszerzenia poziomu podstawowego. Certyfikowany Tester Zwinny Przykładowe pytania egzaminacyjne do rozszerzenia poziomu podstawowego Certyfikowany Tester Zwinny.01 Prawa autorskie Dokument niniejszy może być kopiowany w całości lub części pod warunkiem, że podane

Bardziej szczegółowo

Certyfikowany tester Plan poziomu podstawowego

Certyfikowany tester Plan poziomu podstawowego Stowarzyszenie Jakości Systemów Certyfikowany tester Wersja 2011.1.1 Wersja 2011.1.1 Strona 1 z 85 stron 25-09-2012 Stowarzyszenie Jakości Systemów Wszelkie prawa dla wersji angielskiej zastrzeżone dla

Bardziej szczegółowo

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie

Exact Synergy. Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Exact Synergy Wspólny dostęp do zintegrowanych danych w Twojej firmie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Synergy jako produkt 6 Narzędzia dostępne w Exact Synergy 10 Zarządzanie

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGIE NARZĘDZIA I INFRASTRUKTURA IT. Oferta szkoleń i doradztwa

TECHNOLOGIE NARZĘDZIA I INFRASTRUKTURA IT. Oferta szkoleń i doradztwa TECHNOLOGIE NARZĘDZIA I INFRASTRUKTURA IT Oferta szkoleń i doradztwa Czy współczesne przedsiębiorstwo może poprawnie Czy współczesne przedsiębiorstwo może poprawnie funkcjonować nie korzystając z wyspecjalizowanych

Bardziej szczegółowo

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET

Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET 1. Prelegenci Andrzej Biesiekirski, Prezes Zarządu Fild.NET Andrzej Baruch, programista aplikacji internetowych w Fild.NET, w tym aplikacji pod platformę SharePoint w technologii MVC. Fild.NET zajmuje

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK 2 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

ZAŁĄCZNIK 2 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) ZAMAWIAJĄCY: UNIWERSYTET MEDYCZNY w Łodzi al. Kościuszki 4, 90-419 Łódź ZAŁĄCZNIK 2 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) na Dostawę systemu informatycznego klasy BPMS wraz z wdrożeniem 5 Aplikacji procesowych,

Bardziej szczegółowo

SUPERMEDIA Interactive

SUPERMEDIA Interactive 1 SUPERMEDIA Interactive Sp. z o.o. ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa http://www.smi.pl e-mail: smi@smi.pl Infolinia 0 801 335 500 tel. +48 22 829 65 52 fax +48 22 829 65 42 2 O NAS KIM JESTEŚMY Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

RAPORT. Dodatek promocyjny

RAPORT. Dodatek promocyjny RAPORT Dodatek promocyjny Dodatek promocyjny RAPORT PARTNER RAPORTU: Wspomagane zarządzanie Systemy ERP ułatwiają pracę zarządom i menedżerom liniowym, pośrednio obniżając koszty działalności przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA

ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA ANALIZA PRZEDWDROŻENIOWA Implementacja Systemu B2B w firmie Lancelot i w przedsiębiorstwach partnerskich Przygotowane dla: Przygotowane przez: Lancelot Marek Cieśla Grzegorz Witkowski Constant Improvement

Bardziej szczegółowo

QUALITY FUNCTION DEPLOYMENT (QFD)

QUALITY FUNCTION DEPLOYMENT (QFD) CORE Nº 2 - Lipiec 2010 Manifest jakości Przypadek biznesowy automatyzacji testów oprogramowania ISTQB Software Testing Foundation część II Hiper-produktywne Agile QUALITY FUNCTION DEPLOYMENT (QFD) Słuchanie

Bardziej szczegółowo

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav

Microsoft Dynamics NAV 2009. Analiza biznesowa. Wiedza gwarancją sukcesu. Dokument oficjalny. www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Microsoft Dynamics NAV 2009 Analiza biznesowa Wiedza gwarancją sukcesu Dokument oficjalny www.microsoft.com/poland/dynamics/nav Spis treści Zarys... 3 Na czym polega analiza biznesowa?... 3 Wiedza...3

Bardziej szczegółowo

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej

Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Jednolita Platforma Wymiany Informacji, czyli strategiczne podejście do inwestycji IT w obszarze zunifikowanej komunikacji i pracy grupowej Przykładowe rozwiązania możliwe do realizacji na platformie Lotus

Bardziej szczegółowo

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie

Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Exact Globe Wzrost produktywności w całym przedsiębiorstwie Spis treści 2 Stworzone z myślą o wyzwaniach Twojej firmy 4 Exact Globe 6 Księgowość finansowa i administracja 10 Zakupy i magazynowanie 14 Planowanie

Bardziej szczegółowo

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION

PLATFORMA systemowa MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION MICROSOFT BUSINESS SOLUTIONS NAVISION PLATFORMA systemowa PLATFORMA SYSTEMOWA Platforma systemu Microsoft Business Solutions Navision bazuje na sprawnym współdziałaniu wielu technologii informatycznych.

Bardziej szczegółowo

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe

BIZNES FIRMA NOWOCZESNA. Bezpieczna poczta. Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18. Media społecznościowe BIZNES benchmark magazyn #7 / 06 / 2014 Wykorzystanie technologii GPS w firmach s. 25 Bezpieczna poczta Czego nie trzymać w swojej skrzynce s. 6 Urządzenia mobilne Tendencje panujące na rynku s. 18 Media

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW IT

KATALOG PRODUKTÓW IT Międzynarodowe Targi Poznańskie 2008 KATALOG PRODUKTÓW IT DLA PRZEMYSŁU I ADMINISTRACJI PARTNERZY www.kadry.tv telewizja interaktywna dla mened erów wykorzystaj multimedia w ogl daj prezentacje produktu

Bardziej szczegółowo

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw

ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw ARTYKUŁ PRZEGLĄDOWY Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw Dynamiczne infrastruktury dla dynamicznych przedsiębiorstw WPROWADZENIE Aby zapewnić sobie elastyczność i możliwość szybkiego

Bardziej szczegółowo