NIE MASZ JESZCZE SWOJEGO BILETU? NAPISZ DO NAS: pl w temacie BRAK BILETU

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "NIE MASZ JESZCZE SWOJEGO BILETU? NAPISZ DO NAS: andrzej.sobolewski@milewskipartnerzy pl w temacie BRAK BILETU"

Transkrypt

1 NIE MASZ JESZCZE SWOJEGO BILETU? NAPISZ DO NAS: pl w temacie BRAK BILETU LOKALIZACJA INEA Stadion ul. Bułgarska Poznań WEJŚCIE Piesze wejście na stadion: Wejście od ulicy Ptasiej, Wejście od ulicy Bułgarskiej i wejście od ulicy Rumuńskiej (zobacz mapkę na ostatniej stronie). PARKING Na terenie stadionu zostaną przygotowane parkingi dla aut osobowych. Parkingi mają ograniczoną ilość miejsc (decyduje kolejność przybycia). Koszt 30,00 zł, płatność gotówką przy wjeździe pojazdu. Możliwość jednorazowego wjazdu. Wjazd na parking od ulicy Ptasiej (zobacz mapkę na ostatniej stronie). PARKING DLA AUT PRZEWOŻĄCYCH OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNE, PORUSZAJĄCE SIĘ NA WÓZKACH INWALIDZKICH Na terenie stadionu zostanie przygotowany parking dla aut przewożących osoby niepełnosprawne, poruszające się na wózkach inwalidzkich (zobacz mapkę na ostatniej stronie).

2 POSTÓJ AUTOKARÓW Postój autokarów zostanie zorganizowany na wydzielonym pasie ruchu na ulicy Bułgarskiej (zobacz mapkę na ostatniej stronie). DATA I GODZINA Wejście na stadion będzie możliwe od godziny 7:00 rano 30 kwietnia 2015 roku. Na bilecie została zawarta informacja którą bramą uczestnik wchodzi na stadion. Wydarzenie rozpoczynamy o godzinie 10:00. Planowane zakończenie wydarzenia o godzinie 21:00. PRZERWY W trakcie wydarzenia przewidziana jest jedna długa przerwa obiadowa, która potrwa około 75 minut (1 godzina i 15 minut). CATERING Podczas wydarzenia przewidziana jest przerwa obiadowa, w trakcie której będzie można zakupić jedzenie i napoje. Milewski & Partnerzy nie organizują stanowisk cateringowych, zajmuje się tym firma zewnętrzna. Osoby, które przebywają na specjalnej diecie proszone są o zabranie ze sobą własnego prowiantu. Kioski cateringowe znajdują się na terenie całego stadionu i będą mieli do nich dostęp wszyscy uczestnicy wydarzenia. Osoby posiadające bilety na płycie stadionu (trybuna 5) po wejściu otrzymają opaski na rękę, dzięki którym będą mogli skorzystać z punktów znajdujących się w trybunach stadionu. Na płycie stadionu zostaną również ustawione małe punkty cateringowe i automaty z przekąskami. REJESTRACJA Rejestracja wejście uczestników na stadion rozpoczyna się 30 kwietnia 2015 roku, od godziny 7:00. Prosimy o zabranie ze sobą przesłanych biletów. Wydarzenie rozpoczyna się o 10:00. Prosimy w miarę możliwości o punktualne przybycie na stadion. Osoby, które mają miejsca wykupione na płycie (trybuna 5) w momencie rozpoczęcia wydarzenia (od 10:00 do 10:20) mogą mieć utrudnioną możliwość zajęcia miejsca ze względu na część artystyczną rozpoczynającą widowisko. W przypadku spóźnienia uczestnik będzie miał możliwość wejścia na stadion, jednak uprzejmie prosimy o punktualność. Ułatwi nam to sprawną realizację scenariusza imprezy. PRZECHOWALNIA Wnoszenie bagażu (walizki, walizki na kółkach, duże torby) na obiekt stadionu będzie zabronione, dlatego prosimy o pozostawienie go w przechowalni, hotelu lub w aucie na parkingu. Na terenie stadionu znajdują się dwie przechowalnie bagażu przy punktach informacyjnych. Cenne rzeczy będzie można pozostawić w przechowalni. Koszt jednorazowy 30 zł, płatność gotówką. Ilość miejsc w przechowalni ograniczona.

3 WSTĘP Wstęp na wydarzenie będzie możliwy wyłącznie za okazaniem ważnego biletu i jest możliwy tylko raz. Po opuszczeniu terenu wydarzenia uczestnik nie będzie miał możliwości powrotu na stadion. BILETY Prosimy pamiętać, aby mieć ze sobą czytelnie wydrukowany bilet. W momencie, gdy uczestnik nie będzie miał biletu wstępu (czytelnego) będzie zmuszony udać sie do punku informacyjnego w którym obsługa sprawdzi bilet i ewentualnie wydrukuje go na nowo. Sytuacja taka bardzo spowolni i utrudni nam pracę. Za dodatkowy wydruk biletu pobieramy opłatę w wysokości 20 zł. Płatność będzie realizowana w tym samym punkcie informacyjnym. Miejsce to zostanie wskazane przez ochronę obiektu. WEJŚCIE BRAMAMI NA STADION Numer bramy dostępu znajduje się na każdym bilecie. W momencie wchodzenia przez bramę należy zeskanować kod kreskowy umieszczony na bilecie poprzez włożenie go do czytnika. Następnie sprawnie przejść przez kołowrót. Przy każdej bramie będą osoby pomagające uczestnikom przejść przez kołowrót. Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich mające bilet na płycie stadionu (trybuna 5) będą miały specjalnie przygotowane wejścia na obiekt. TŁUMACZENIE Wystąpienia anglojęzyczne będą tłumaczone konsekutywnie ze sceny. STRÓJ Sugerujemy strój swobodny, niekrępujący ruchów. Przypominamy, że stadion jest obiektem odkrytym, dlatego prosimy o zabranie ze sobą ciepłego okrycia wierzchniego. WCHODZENIE NA WYDARZENIE Z MAŁYMI DZIEĆMI Dzieci do lat 4 mają wstęp wolny i muszą być pod stałą opieką osoby dorosłej. Prosimy nie zabierać ze sobą wózków. Możliwość wejścia z nosidełkiem lub z chustą dla dziecka. Na stadionie zostanie przygotowane pomieszczenie, w którym można będzie nakarmić dziecko Pokój dla Matki z dzieckiem. Dostęp do tego miejsca wskażą stewardzi obiektu. OSOBY NIEPEŁNOLETNIE Uczestnicy niepełnoletni mogą wziąć udział w wydarzeniu, jeżeli są pod opieką osoby dorosłej, także biorącej udział w wydarzeniu. W innym przypadku niepełnoletni uczestnik może zostać poproszony przez stewarda o pisemną zgodę opiekuna na udział w spotkaniu.

4 ZAJMOWANIE MIEJSC NIEZGODNYCH Z REZERWACJĄ Zajmowanie miejsc przez uczestników będzie koordynowane przez stewardów i wolontariuszy (charakterystycznie oznaczeni). Każdy steward ma prawo o poproszenie uczestnika do pokazania biletu. W przypadku zajęcia miejsca innego, niż wskazuje bilet, uczestnik zostanie poproszony o zmianę miejsca. W przypadku odmowy, uczestnik może zostać poproszony o opuszczenie wydarzenia, bez prawa powrotu oraz zwrotu opłaty za bilet. WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI Prosimy o niepozostawianie żadnych swoich rzeczy podczas jakiejkolwiek przerwy. Organizatorzy nie biorą odpowiedzialności za rzeczy uczestników pozostawione na obiekcie. ZABRONIONE NAGRYWANIE/FILMOWANIE/FOTOGRAFOWANIE Filmowanie i nagrywanie w formie cyfrowej czy video podczas wydarzenia jest zabronione. Zabronione jest również robienie zdjęć aparatem oraz telefonem komórkowym. Naruszenie tego zakazu będzie się wiązało z koniecznością opuszczenia przez uczestnika wydarzenia, bez prawa powrotu oraz zwrotu opłaty za bilet. UŻYWANIE TELEFONÓW KOMÓRKOWYCH, TABLETÓW, KOMPUTERÓW Używanie powyższych urządzeń podczas wydarzenia jest całkowicie zabronione. SPOŻYWANIE ALKOHOLU I INNYCH UŻYWEK Obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu, jak i innych używek na terenie stadionu. W przypadku, gdy uczestnik będzie pod wpływem alkoholu lub innych używek, może zostać poproszony o opuszczenie wydarzenia bez prawa powrotu i zwrotu opłaty za bilet. PARASOLE Obowiązuje zakaz wnoszenia parasoli na stadion. Prosimy o ewentualne zabranie płaszczy przeciwdeszczowych. W przypadku niesprzyjającej pogody, dla uczestników na płycie, organizator zapewnia darmowe peleryny przeciwdeszczowe. WNOSZENIE SZKLANYCH BUTELEK Podczas wydarzenia obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia szklanych butelek, opakowań i innych materiałów wykonanych ze szkła.

5 NIEUSTALONE Z ORGANIZATOREM DZIAŁANIA REKLAMOWE W trakcie trwania wydarzenia, przed i po obowiązuje całkowity zakaz dystrybucji jakichkolwiek form reklamowych przez uczestników szkolenia (w szczególności ulotek reklamowych, oferowanie zniżek dla uczestników na inne wydarzenia oraz innych działań mających na celu dystrybucję jakichkolwiek ofert na terenie obiektu, jak i w jego obrębie) bez pisemnej zgody Organizatora/specjalnego oznaczenia dla wystawców. Niezastosowanie się do powyższego będzie miało konsekwencje prawne oraz konsekwencje usunięcia uczestnika z wydarzenia bez prawa zwrotu opłaty za bilet. Wszystkich prosimy o zachowanie spokoju i wyrozumiałości dla siebie oraz stewardów, wolontariuszy i ochrony. Będzie nas kilkadziesiąt tysięcy osób i w wielu przypadkach uprzejmość w stosunku do drugiego człowieka wystarczy, aby rozwiązać większość wyzwań, jakie staną przed nami. Pamiętaj: Najlepszą walutą przy rejestracji i podczas wydarzenia jest fantastyczny uśmiech

6

R E G U L A M I N PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT przez Spółkę PKP Intercity (RPO-IC)

R E G U L A M I N PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT przez Spółkę PKP Intercity (RPO-IC) Tekst ujednolicony obowiązuje od dnia 14 grudnia 2014 r. PKP Intercity Spółka Akcyjna R E G U L A M I N PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT przez Spółkę PKP Intercity (RPO-IC) Obowiązuje od dnia 16 listopada

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT ARRIVA RP SP. Z O.O. (RAR)

REGULAMIN PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT ARRIVA RP SP. Z O.O. (RAR) REGULAMIN PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT ARRIVA RP SP. Z O.O. (RAR) Obowiązuje od 12 grudnia 2010r. Podstawa prawna: Zarządzenie nr 27/2010 Zarządu Arriva RP Sp. z o.o. w sprawie wprowadzenia Taryfy

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PRZEWOZU osób, rzeczy i zwierząt oraz obsługi i odprawy podróżnych Koleje Małopolskie sp. z o.o. (RPO KMŁ)

REGULAMIN PRZEWOZU osób, rzeczy i zwierząt oraz obsługi i odprawy podróżnych Koleje Małopolskie sp. z o.o. (RPO KMŁ) Tekst ujednolicony obowiązujący od dnia 1 marca 2015 r. Koleje Małopolskie sp. z o.o. REGULAMIN PRZEWOZU osób, rzeczy i zwierząt oraz obsługi i odprawy podróżnych Koleje Małopolskie sp. z o.o. (RPO KMŁ)

Bardziej szczegółowo

Regulamin przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. (RPO-SKM) REGULAMIN

Regulamin przewozu osób, rzeczy i zwierząt przez PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. (RPO-SKM) REGULAMIN Załącznik nr 1 Uchwały nr 53/2014 Zarządu PKP SKM w Trójmieście Sp. z o. o. z dnia 07 lutego 2014r. PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Spółka z o.o. REGULAMIN PRZEWOZU OSÓB, RZECZY I ZWIERZĄT przez

Bardziej szczegółowo

Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r.

Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r. Regulamin Biegu na 10 km, 15.04.2015 r. BIEG NA 10 KM I. CELE IMPREZY 1. Popularyzacja i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. 2. Promocja miasta Warszawy w Polsce i na

Bardziej szczegółowo

MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY KARTA ROWEROWA PODRĘCZNIK MŁODEGO ROWERZYSTY

MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY KARTA ROWEROWA PODRĘCZNIK MŁODEGO ROWERZYSTY Samorząd Województwa Mazowieckiego MOJE PIERWSZE PRAWO JAZDY KARTA ROWEROWA PODRĘCZNIK MŁODEGO ROWERZYSTY MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO Drodzy Młodzi Przyjaciele, Moje pierwsze prawo jazdy karta

Bardziej szczegółowo

Umowa o świadczenie usług. System Polska (załącznik do Umowy zakupu MULTIKARNETÓW) OK System Polska S.A.

Umowa o świadczenie usług. System Polska (załącznik do Umowy zakupu MULTIKARNETÓW) OK System Polska S.A. Użyte w Umowie oraz niniejszym Regulaminie wybrane zwroty oznaczają: Użytkownik (Użytkownik MULTIKARNETU) to osoba posiadająca i korzystająca z MULTIKARNETU. Każdy Użytkownik nabywa uprawnienia do osobistego

Bardziej szczegółowo

Działaj w przestrzeni! Jak zorganizować wydarzenie w przestrzeni publicznej w Warszawie

Działaj w przestrzeni! Jak zorganizować wydarzenie w przestrzeni publicznej w Warszawie Działaj w przestrzeni! Jak zorganizować wydarzenie w przestrzeni publicznej w Warszawie ORGANIZATORKO, ORGANIZATORZE! Jednym z kluczowych etapów organizacji wydarzenia w przestrzeni publicznej jest uzyskanie

Bardziej szczegółowo

Warunki przewozu osób na linii autobusowej KOPENHAGA MALMÖ AIRPORT KOPENHAGA

Warunki przewozu osób na linii autobusowej KOPENHAGA MALMÖ AIRPORT KOPENHAGA Warunki przewozu osób na linii autobusowej KOPENHAGA MALMÖ AIRPORT KOPENHAGA 1.Przewoźnik jest zobowiązany do: - zrealizowania przewozu pasażera i jego bagażu na trasie określonej w bilecie, zgodnie z

Bardziej szczegółowo

Autokary: k Bezpieczeństwo: j Bagaż: n Cenne przedmioty, pieniądze: p Chore dziecko: Dokumenty: Dyskoteki: Dopłata transportowa:

Autokary: k Bezpieczeństwo: j Bagaż: n Cenne przedmioty, pieniądze: p Chore dziecko: Dokumenty: Dyskoteki: Dopłata transportowa: Autokary: korzystamy z usług sprawdzonych i uznanych w kraju przewoźników. Wszystkie autokary posiadają aktualne badania techniczne, odpowiednie zezwolenie i licencje. W większości przypadków jest możliwość

Bardziej szczegółowo

Ogólne WARUNKI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW

Ogólne WARUNKI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW Ogólne WARUNKI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW UDZIELENIA NATYCHMIASTOWEJ POMOCY AUTO POMOC Ogólne WARUNKI UBEZPIECZENIA KOSZTÓW UDZIELENIA NATYCHMIASTOWEJ POMOCY AUTO POMOC KOD: I-AP-02/13 Spis treści Twoja umowa

Bardziej szczegółowo

W sześciu krokach zarejestruj swój Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket MGTKT)

W sześciu krokach zarejestruj swój Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket MGTKT) W sześciu krokach zarejestruj swój Złoty Bilet Messiego (Messi Golden Ticket MGTKT) 1. Wejdź na naszą stronę internetową www.messichoosetobelieve.com. 2. Wyszukaj podstronę na temat Złotego Biletu Messiego.

Bardziej szczegółowo

KODEKS DOBREGO POSTĘPOWANIA PRZY OBSŁUDZE

KODEKS DOBREGO POSTĘPOWANIA PRZY OBSŁUDZE KODEKS DOBREGO POSTĘPOWANIA PRZY OBSŁUDZE NAZIEMNEJ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH I OSÓB Z OGRANICZONĄ MOŻLIWOŚCIĄ PORUSZANIA SIĘ PODRÓŻUJĄCYCH DROGĄ LOTNICZĄ ROZPORZĄDZENIE NR 1107/2006 Międzynarodowy Port Lotniczy

Bardziej szczegółowo

Polityka prywatności. Wprowadzenie

Polityka prywatności. Wprowadzenie Polityka prywatności Wprowadzenie Poniższy dokument określa politykę prywatności firmy Travian Games GmbH z siedzibą Wilhelm-Wagenfeld Straβe 22, 80807 w Monachium, w Niemczech (określanej dalej mianem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ WARSAW STARTUP GAME 1. Definicje Określenia użyte w niniejszym regulaminie (dalej: Regulamin ) oznaczają: 1.

REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ WARSAW STARTUP GAME 1. Definicje Określenia użyte w niniejszym regulaminie (dalej: Regulamin ) oznaczają: 1. REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ WARSAW STARTUP GAME 1. Definicje Określenia użyte w niniejszym regulaminie (dalej: Regulamin ) oznaczają: 1. Gra gra miejska Warsaw Startup Game prowadzona na zasadach określonych

Bardziej szczegółowo

Informacje szczegółowe. 1. Jakie organizacje (biorące udział w konkursie) mogą prowadzić kluby na wsi?

Informacje szczegółowe. 1. Jakie organizacje (biorące udział w konkursie) mogą prowadzić kluby na wsi? Informacje szczegółowe 1. Jakie organizacje (biorące udział w konkursie) mogą prowadzić kluby na wsi? Działalnością klubów zajmują się utworzone przez mieszkańców (nawet początkowo dla potrzeb konkursu)

Bardziej szczegółowo

Dz.U. 1984 Nr 53 poz. 272. Prawo przewozowe 1) Rozdział 1 Przepisy ogólne

Dz.U. 1984 Nr 53 poz. 272. Prawo przewozowe 1) Rozdział 1 Przepisy ogólne Kancelaria Sejmu s. 1/27 Dz.U. 1984 Nr 53 poz. 272 USTAWA z dnia 15 listopada 1984 r. Opracowano na podstawie: tj. Dz. U. z 2012 r. poz. 1173, 1529. Prawo przewozowe 1) Rozdział 1 Przepisy ogólne Art.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU BE ACTIVE

REGULAMIN PROGRAMU BE ACTIVE REGULAMIN PROGRAMU BE ACTIVE Niniejszy Regulamin określa: 1) ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez Instytut Rozwoju Fitness sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, za pośrednictwem

Bardziej szczegółowo

Dokument powstał we współpracy z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na podstawie wytycznych Komisji Europejskiej

Dokument powstał we współpracy z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na podstawie wytycznych Komisji Europejskiej Dokument powstał we współpracy z Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na podstawie wytycznych Komisji Europejskiej Stan na 2 stycznia 2014 r. Warszawa 2014 Aleje Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa

Bardziej szczegółowo

Lp Spis treści Str. Podstawa Miejskiego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Gminie Miejskiej Przemyśl w latach 2009 2015...

Lp Spis treści Str. Podstawa Miejskiego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Gminie Miejskiej Przemyśl w latach 2009 2015... MIEJSKI PROGRAM DZIAŁAŃ NA RZECZ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W ZAKRESIE REHABILITACJI SPOŁECZNEJ, ZAWODOWEJ ORAZ PRZESTRZEGANIA PRAW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH W GMINIE MIEJSKIEJ PRZEMYŚL NA LATA 2009 2015 Lp Spis

Bardziej szczegółowo

BEZPŁATNY. z chorobą nowotworową4. Pracownia Psychologii Klinicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz Fundacja Tam i z Powrotem

BEZPŁATNY. z chorobą nowotworową4. Pracownia Psychologii Klinicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz Fundacja Tam i z Powrotem Pracownia Psychologii Klinicznej Wielkopolskiego Centrum Onkologii oraz Fundacja Tam i z Powrotem przedstawiają: Pomoc socjalna przewodnik dla pacjentów z chorobą nowotworową4 BEZPŁATNY Patronat honorowy:

Bardziej szczegółowo

Ulgi i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością w mieście Legnica

Ulgi i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością w mieście Legnica Ulgi i udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością w mieście Legnica Miasto Legnicy jest przyjazne dla osób niepełnosprawnych. Samorząd legnicki podejmuje szereg działań na rzecz środowiska osób niepełnosprawnych

Bardziej szczegółowo

ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu

ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu ZASADY FUNKCJONOWANIA DZIENNIKA ELEKTRONICZNEGO ZSO Nr7 w Radomiu Opracowali nauczyciele: Anna Słowińska i Monika Włodek, informatyk Jarosław Orczykowski pod kierunkiem dyrektora szkoły Anety Nowak 1 Spis

Bardziej szczegółowo

BEZPIECZEŃSTWO ORGANIZACJI IMPREZ

BEZPIECZEŃSTWO ORGANIZACJI IMPREZ BEZPIECZEŃSTWO ORGANIZACJI IMPREZ Wszystkie imprezy, które organizujemy i zamieszczamy w naszej ofercie są zorganizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i zawsze są zgłaszane we właściwych kuratoriach

Bardziej szczegółowo

Regulamin Systemu mobilet. 1 Postanowienia ogólne

Regulamin Systemu mobilet. 1 Postanowienia ogólne Regulamin Systemu mobilet Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania z Systemu mobilet i odnosi się do wszystkich stosunków pomiędzy Użytkownikiem a Operatorem Systemu mobilet. 1 Postanowienia ogólne

Bardziej szczegółowo

Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej?

Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej? Jak skutecznie prowadzić zajęcia na platformie edukacyjnej? Poradnik Agnieszka Wedeł-Domaradzka Anita Raczyńska Krajowy Ośrodek Wpierania Edukacji Zawodowej i Ustawicznej Warszawa 2013 Szanowni Państwo,

Bardziej szczegółowo

POMOC W DOBROWOLNYM POWROCIE Z POLSKI. Zasady i praktyka

POMOC W DOBROWOLNYM POWROCIE Z POLSKI. Zasady i praktyka POMOC W DOBROWOLNYM POWROCIE Z POLSKI Zasady i praktyka Międzynarodowa Organizacja ds. Migracji IOM wyznaje zasadę, że uporządkowane migracje z poszanowaniem praw człowieka przynoszą korzyści zarówno osobom

Bardziej szczegółowo

PRAWO PRZEWOZOWE. Rozdział 1. Przepisy ogólne. Art. 1.

PRAWO PRZEWOZOWE. Rozdział 1. Przepisy ogólne. Art. 1. PRAWO PRZEWOZOWE Dz.U. 2000 Nr 50 poz. 601 Data wydania: 2000.05.29 Nienaniesione zmiany: Dz.U. 2003 Nr 149 poz. 1452, stan prawny na dzień: 2001.01.01 USTAWA z dnia 15 listopada 1984 r. Prawo przewozowe.

Bardziej szczegółowo

Zasady organizacji i prowadzenia wycieczek turystycznych z udziałem osób niepełnosprawnych

Zasady organizacji i prowadzenia wycieczek turystycznych z udziałem osób niepełnosprawnych Zasady organizacji i prowadzenia wycieczek turystycznych z udziałem osób niepełnosprawnych Definicja osoby niepełnosprawnej oraz jej prawa zawarte są w Karcie Praw Osób Niepełnosprawnych. Jest to Ustawa

Bardziej szczegółowo