Najczęściej zadawane pytania

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Najczęściej zadawane pytania"

Transkrypt

1 Najczęściej zadawane pytania LISTA PYTAŃ Urządzenie Pytania ogólne 1. Jakie jest pozycjonowanie rynkowe Skanera S3? 2. Co mierzy Skaner S3? 3. Jaka jest różnica między skanerem S2 Everest a modelem S3? 4. Co znajdzie się w zestawie Skanera S3, który otrzymam? Skaner S3 z ipadem mini 5. Jaki model ipada zostanie nadesłany w zestawie Skanera? 6. Czy model S3 działa z Androidem, laptopem PC, systemem operacyjnym Windows bądź innym urządzeniem komputerowym? 7. Czy mogę używać skanera S3 ze swoim iphonem, ipadem lub komputerem Apple? 8. Czy zamiast nadesłanego ipada mini mogę do obsługi skanera S3 wykorzystać swojego prywatnego ipada do obsługi skanera S3? 9. Czy nadesłany ipad, który otrzymam w zestawie skanera S3 będzie moją własnością? 10. Czy można wykorzystywać ipada mini również do celów prywatnych? Skanowanie z modelem S3 11. Czy do modelu S3 dołączone jest okablowanie? 12. W jaki sposób skaner S3 łączy się z ipadem mini? 13. Czy przy pomocy skanera S3 można łączyć się z siecią Wi-Fi? 14. Czy do skanowania potrzebne jest połączenie z Internetem? 15. Jak długo zajmuje rozruch i kalibracja modelu S3? 16. Jakie zasilanie jest potrzebne do obsługi urządzenia S3? 17. Jak długo trwa pomiar skanerem S3? 18. Jak długo można przeprowadzać pomiary skanerem S3 bez ładowania baterii? 19. Jakie materiały są niezbędne do przeprowadzania skanowania? 20. Czy istnieje możliwość używania kart skanowania z modelem S3? 21. Czy za pomocą ipada mini można odczytywać kody kreskowe kart skanowania? 22. Czy istnieje możliwość przeprowadzenia ponownego skanowania urządzeniem S3, gdy dana osoba przeskanowania była skanerem S2? 23. Jak często należy wgrywać wyniki pomiarów skanera S3? 24. W jakich językach dostępna jest aplikacja skanera S3? 25. W jaki sposób można przeglądać raporty skanera za pomocą ipada mini, celem sprawdzenia swojej aktywności w Programie Skanera? Wsparcie techniczne dla modelu S3 26. Czy w razie problemów urządzenie S3 będzie wyświetlać kody błędów?

2 27. Czy istnieje możliwość uzyskania pomocy technicznej dla urządzenia ipad mini? 28. W jaki sposób odbywa się wymiana wadliwego Skanera lub ipada? 29. Jak mogę zaktualizować system operacyjny IOS w ipadzie? 30. Jak zaktualizować aplikację skanera S3?

3 Urządzenie Pytania ogólne 1. Jakie jest pozycjonowanie rynkowe skanera S3? Skaner S3 to kolejny etap innowacji biznesowej. Skaner w dalszym ciągu, podobnie jak model S2 dokonuje pomiaru poziomu karotenoidów w tkance skóry. Sprzęt nie wykonuje żadnych innych pomiarów, nowa wersja nie stanowi więc rewolucyjnej zmiany. Nowy skaner można uznać za kontynuację poprzedniego urządzania w mniejszej, szybszej i bardziej przenośnej wersji. Urządzanie pozwala na łatwiejsze i skuteczniejsze rozwijanie Państwa biznesu. 2. Co mierzy Skaner S3? Podobnie jak model S2, skaner w wersji S3 dokonuje pomiaru poziomu karotenoidów w tkankach skóry, przy pomocy skanowania dłoni wykorzystując technologię spektroskopii Ramana. 3. Jaka jest różnica między skanerem S2 Everest a modelem S3? Skaner S3 charakteryzuje się: mniejszymi rozmiarami: o 20-25% szybszym działaniem: pomiar w 30 sekund zamiast 90 sekund w przypadku skanera S2 większą wygodą użytkowania: urządzenie wykorzystuje połączenie Bluetooth i jest zasilane bateriami (500 skanowań lub 6 godzin ciągłej pracy urządzenia na jednym ładowaniu) nowymi funkcjami aplikacji Skanera: o przegląd statusu Państwa skanera o śledzenie danych skanowań o automatyczne przypomnienie o przetestowaniu i synchronizacji skanera o zakup cyfrowych kart skanowania o dział wsparcia i obsługi 4. Co znajdzie się w zestawie skanera S3, który otrzymam? A. 1 x urządzenie Pharmanex BioPhotonic Scanner S3 B. 1 x ipad mini z obudową C. 1 x zestaw do ładowania i zasilania D. 1 x torba na urządzenie

4 Skaner S3 z ipadem mini 5. Jaki model ipada zostanie nadesłany w zestawie Skanera? W zestawie skanera S3 dołączony jest ipad mini Wi-fi 16 GB. Aby dowiedzieć się więcej na temat tego ipada należy odwiedzić stronę 6. Czy model S3 działa z Androidem, laptopem PC, systemem operacyjnym Windows bądź innym urządzeniem komputerowym? Niestety, nie. Skaner S3 nie działa z innymi systemami operacyjnymi lub urządzeniami poza dołączonym ipadem mini od Apple. Obecnie nie ma żadnych planów, aby dostosować aplikację skanera S3, celem zapewnienia kompatybilności z systemem android, Windows bądź innymi platformami. 7. Czy mogę używać skanera S3 ze swoim iphonem, ipadem lub komputerem Apple? Pierwsze wydanie skanera S3 przeznaczone jest do współpracy wyłącznie z ipadem mini, nie zaś z innymi urządzeniami Apple. Obecnie nie ma żadnych planów dostosowania oprogramowania przyszłych wersji urządzenia do współpracy z innymi produktami marki Apple. Kolejne aktualizacje uzależnione są od tego czy firma Nu Skin Enterprises będzie w stanie opracować oprogramowanie zapewniające dogodną kompatybilność z różnymi urządzeniami. 8. Czy zamiast nadesłanego ipada mini mogę do obsługi skanera S3 wykorzystać swojego prywatnego ipada do obsługi skanera S3? Tak. Mogą Państwo zainstalować aplikację skanera S3 na dowolnym ipadzie mini postępując zgodnie ze wskazówkami. Niemniej jednak, tylko jedno urządzenie ipad mini może być w danym czasie powiązane ze skanerem S3. 9. Czy nadesłany ipad, który otrzymam w zestawie skanera S3 będzie moją własnością? Niestety, nie. ipad mini jest wyłącznie dzierżawiony, jako element zestawu Skanera S3. Firma Nu Skin pozostaje właścicielem urządzenia zgodnie z postanowieniami Ramowej Umowy Dzierżawy i Licencji Skanera S Czy można wykorzystywać ipada mini również do celów prywatnych? Poza aplikacją S3, ipad mini oferuje wiele innych funkcjonalności, takich jak: Centum Gier, Sklep App, Kalendarz, Zdjęcia i Kamera, itd. Pragniemy przypomnieć, że urządzenie ipad mini jest Państwu dzierżawione w charakterze narzędzia biznesowego. Zatem wszelkie funkcjonalności ipada mini (aplikacja skanera S3 i inne) powinny być wykorzystywane w sposób zgody z zaleceniami Spólki dla celów rozwijania działalności biznesowej związanej z suplementami Pharmanex, a nie w celach osobistych, rodzinnych lub związanych z gospodarstwem domowym. Skanowanie z modelem S3 11. Czy do modelu S3 dołączone jest okablowanie? Dzięki wykorzystaniu połącznia Bluetooth oraz sieci Wi-Fi, skaner S3 jest bezprzewodowy. Jedynymi kablami zamieszczonymi w zestawie są ładowarki do Skanera i ipada mini. 12. W jaki sposób skaner S3 łączy się z ipadem mini? Urządzenie S3 łączy się z ipadem mini za pomocą bezprzewodowego połączenia Bluetooth. Nawiązanie połącznia jest możliwe, gdy przycisk Bluetooth jest włączony na skanerze. Dzięki niemu Skaner oraz ipad mini mogą być ze sobą połączone bezprzewodowo.

5 13. Czy przy pomocy skanera S3 można łączyć się z siecią Wi-Fi? Tak. ipad mini działa korzystając jedynie z połączenia Wi-Fi. Aby pobrać aplikację skanera S3 i przesłać wyniki skanowania do dany bazy danych Nu Skin, niezbędne jest połączenie z siecią Wi-Fi. 14. Czy do skanowania potrzebne jest połączenie z Internetem? Nie. Przy skanowaniu nie jest potrzebne nawiązywanie połącznia internetowego Wi-Fi. Połącznie to potrzebne jest do pobrania aplikacji skanera S3 i przesłania wyników skanowania do dany bazy danych Nu Skin. 15. Jak długo zajmuje rozruch i kalibracja modelu S3? Modelu S3 nie dotyczy rozruch, ale kalibracja przebiega w dwóch etapach: raz dziennie należy wykonać ślepe skanowanie, a skanowanie Operatora Skanera wymagane jest co 14 dni. Jeden pomiar trwa 30 sekund. Maksymalny czas kalibracji urządzenia wynosi więc 60 sekund. 16. Jakie zasilanie jest potrzebne do obsługi urządzenia S3? Skaner S3 wymaga zasilania 20V lub 2A. 17. Jak długo trwa pomiar skanerem S3? Pomiar trwa 30 sekund, natomiast przy skanerze S2 wynosił on 90 sekund. 18. Jak długo można przeprowadzać pomiary skanerem S3 bez ładowania baterii? Po otrzymaniu urządzenia S3, należy ładować skaner oraz ipad mini przez minimum 8 godzin przed rozpoczęciem korzystania z zestawu skanera. Jedno ładowanie pozwala wykonać 500 pomiarów, co odpowiada 6 godzinom nieprzerwanej pracy urządzenia. 19. Jakie materiały są niezbędne do przeprowadzania skanowania? Do przeskanowania klienta potrzebny jest aktywny skaner połączony z ipadem mini oraz kod karty skanowania. 20. Czy istnieje możliwość używania fizycznych kart skanowania z modelem S3? Tak. Mają Państwo do wyboru jedną z dwóch możliwości: użycie fizycznej karty skanowania kompatybilnej z wersją S2 lub nabycie digitalnych kodów kart skanowania za pomocą aplikacji. Bieżące karty skanowania współpracujące z modelem S2 działają także z modelem S Czy za pomocą ipada mini można odczytywać kody kreskowe kart skanowania? Tak. Aplikacja skanera S3 pozwala na odczytywanie kodów kreskowych z kart skanowania bez pobierania dodatkowego oprogramowania czy aplikacji. 22. Czy istnieje możliwość przeprowadzenia ponownego skanowania urządzeniem S3, gdy dana osoba przeskanowania była skanerem S2? Oczywiście, że tak. 23. Jak często należy wgrywać wyniki pomiarów skanera S3? Wgrywanie wyników pomiarów następuje za pomocą przycisku synchronizacji w aplikacji Skanera przy nawiązanym połączeniu z siecią Wi-Fi. Zaleca się wgrywanie danych ze skanera S3 po każdej sesji skanowania, w ten sposób Państwa raporty skanowania będą uaktualniane na bieżąco. Ewentualnie należy wgrywać dane skanowania co najmniej raz w miesiącu.

6 24. W jakich językach dostępna jest aplikacja skanera S3? Aplikacja skanera S3 została zlokalizowana w następujących językach regionu EMEA: angielski, czeski, duński, fiński, francuski, hebrajski, hiszpański, holenderski, niemiecki, norweski, polski, rosyjski, rumuński, słowacki, szwedzki, ukraiński, węgierski i włoski. 25. W jaki sposób można przeglądać raporty skanera za pomocą ipada mini, celem sprawdzenia swojej aktywności w Programie Skanera? Jeśli nawiązano połącznie z siecią Wi-Fi, mogą Państwo uzyskać dostęp do Internetu za pomocą ipada mini. Istnieje więc możliwość zalogowania się do strony internetowej Nu Skin, aby przejść do zakładki Biuro oraz platformy V&G (Wartość i Genealogia), gdzie dostępne są raporty skanera. Nie ma możliwości bezpośredniego dostępu do raportów skanera z poziomu aplikacji skanera S3. Wsparcie techniczne dla modelu S3 26. Czy w razie problemów urządzenie S3 będzie wyświetlać kody błędów? Tak. Podobnie jak w wersji S2, model S3 w razie jakichkolwiek problemów wyświetla te same kody błędów. Podawane są także wskazówki jak je rozwiązać. Ponadto mogą Państwo kontaktować się ze swoim lokalnym Koordynatorem Skanera, aby uzyskać wsparcie techniczne. 27. Czy istnieje możliwość uzyskania pomocy technicznej dla urządzenia ipad mini? Oferujemy wsparcie techniczne dla wszlekich problemów zaistniałych w związku z aplikacją skanera S3. Różne kwestie dotyczące ogólnego funkcjonowania ipada mini, w tym różne opcje menu, poza aplikacją S3, zostały omówione na stronie Istnieje również możliwość uzyskania pomocy w lokalnym punkcie Apple. 28. W jaki sposób odbywa się wymiana wadliwego Skanera lub ipada? Skoro firma Nu Skin pozostaje właścicielem zestawu skanera S3 (Skaner oraz ipad mini), w jej gestii leży wymiana wadliwych urządzeń i zapewnienie Państwu dostępu do poprawnie działającego sprzętu. 29. Jak mogę zaktualizować system operacyjny IOS w ipadzie? Jeśli Państwa ipad mini wymaga aktualizacji oprogramowania IOS do nowszej wersji, zostaną Państwo o tym poinformowani w okienku dialogowym, przypominającym o potrzebie aktualizacji oprogramowania urządzenia. Do zaktualizowania systemu, wystarczy potwierdzenie aktualizacji przez naciśnięcie jednego przycisku, co automatycznie inicjuje ten proces. 30. Jak zaktualizować aplikację skanera S3? Jeśli Państwa aplikacja skanera S3 wymagać będzie aktualizacji do nowszej wersji, zostaną Państwo o tym poinformowani w okienku dialogowym, przypominającym o potrzebnie aktualizacji do nowszej wersji aplikacji S3. Do zaktualizowania systemu, wystarczy potwierdzenie aktualizacji przez naciśnięcie jednego przycisku, co automatycznie inicjuje ten proces. FAQ_S3 Scanner_WEB_PL_PL_ NSE Products, Inc.

Instrukcja obsługi Nokia Lumia 800

Instrukcja obsługi Nokia Lumia 800 Instrukcja obsługi Nokia Lumia 800 Wydanie 2.0 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 4 Pierwsze kroki 6 Klawisze i części 6 Klawisze Wstecz, Start i Szukaj 7 Wkładanie karty SIM 8 Ładowanie telefonu

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Nokia E52

Instrukcja obsługi Nokia E52 Instrukcja obsługi Nokia E52 Wydanie 7.0 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 5 Kilka słów o urządzeniu 6 Usługi sieciowe 7 Informacje o technologii zarządzania prawami cyfrowymi (DRM) 7 Znajdowanie

Bardziej szczegółowo

BlackBerry Q10 Smartphone. Wersja: 10.2. użytkownika. Podręcznik

BlackBerry Q10 Smartphone. Wersja: 10.2. użytkownika. Podręcznik BlackBerry Q10 Smartphone Wersja: 10.2 Podręcznik użytkownika Opublikowano: 2013-10-21 SWD-20131021164144977 Spis treści Zacznij pracę... 6 Zapoznanie się z urządzeniem...6 Prezentacje wideo z cyklu Jak

Bardziej szczegółowo

Version 1.1. Readiris 14 Windows. Podręcznik użytkownika. 10/29/2012 I.R.I.S. Products & Technologies dgi

Version 1.1. Readiris 14 Windows. Podręcznik użytkownika. 10/29/2012 I.R.I.S. Products & Technologies dgi Version 1.1 Readiris 14 Windows Podręcznik użytkownika 10/29/2012 I.R.I.S. Products & Technologies dgi Readiris TM 14 - Podręcznik użytkownika Spis treści Podstawowe informacje o Readiris... 1 Co nowego

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika DS-620

Podręcznik użytkownika DS-620 Podręcznik użytkownika DS-620 DS-720D DS-620 DS-720D Wersja A POL Korzystanie z dokumentacji Dziękujemy za zakup urządzenia Brother! Przeczytanie dokumentacji pomoże w pełnym wykorzystaniu zalet urządzenia.

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Nokia C2-00

Instrukcja obsługi Nokia C2-00 Instrukcja obsługi Nokia C2-00 Wydanie 1.1 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 4 Dwa słowa o telefonie 5 Telefon z dwiema kartami SIM 5 Klawisze i części 5 Pierwsze kroki 6 Wkładanie karty SIM i baterii

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi urządzenia Nokia 5730 Xpress Music. Wydanie 2

Instrukcja obsługi urządzenia Nokia 5730 Xpress Music. Wydanie 2 Instrukcja obsługi urządzenia Nokia 5730 Xpress Music Wydanie 2 2009 Nokia. Wszelkie prawa zastrzeżone. DEKLARACJA ZGODNOŚCI NOKIA CORPORATION niniejszym oświadcza, że produkt RM-465 jest zgodny z zasadniczymi

Bardziej szczegółowo

ABBYY FineReader 11 Podręcznik użytkowanika

ABBYY FineReader 11 Podręcznik użytkowanika ABBYY FineReader 11 2011 ABBYY. Wszystkie prawa zastrzeżone. Informacje w tym dokumencie mogą się zmienić bez uprzedzenia i nie niosą żadnych zobowiązań po stronie ABBYY. Oprogramowanie opisane w tym dokumencie

Bardziej szczegółowo

ipad Podręcznik użytkownika System ios 8.1 (luty 2015)

ipad Podręcznik użytkownika System ios 8.1 (luty 2015) ipad Podręcznik użytkownika System ios 8.1 (luty 2015) Spis treści 8 Rozdział 1: ipad przegląd 8 ipad przegląd 9 Akcesoria 10 Ekran Multi-Touch 10 Przycisk Uśpij/Obudź 11 Przycisk Początek 12 Przyciski

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika programu Pinnacle Studio 18. Zawiera program Pinnacle Studio Plus i Pinnacle Studio Ultimate

Podręcznik użytkownika programu Pinnacle Studio 18. Zawiera program Pinnacle Studio Plus i Pinnacle Studio Ultimate Podręcznik użytkownika programu Pinnacle Studio 18 Zawiera program Pinnacle Studio Plus i Pinnacle Studio Ultimate Spis treści Przed rozpoczęciem............................... 1 Skróty i konwencje...................................

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Nokia C5 00

Instrukcja obsługi Nokia C5 00 Instrukcja obsługi Nokia C5 00 Wydanie 4.0 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 5 Kilka słów o urządzeniu 5 Aplikacje biurowe 6 Usługi sieciowe 6 Szybki start 7 Klawisze i części 7 Wkładanie karty

Bardziej szczegółowo

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu Metodyka prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych dla e-biznesu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja

Bardziej szczegółowo

Instrukcja funkcji SSL

Instrukcja funkcji SSL Instrukcja funkcji SSL (Secure Socket Layer) Aby uzyskać podstawowe informacje na temat sieci oraz zaawansowanych funkcji sieciowych urządzenia Brother: uu Instrukcja obsługi dla sieci. Najnowszy podręcznik

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi Nokia 500

Instrukcja obsługi Nokia 500 Instrukcja obsługi Nokia 500 Wydanie 2.0 2 Spis treści Spis treści Bezpieczeństwo 5 Pierwsze kroki 7 Klawisze i części 7 Wkładanie karty SIM 9 Wkładanie karty pamięci 10 Ładowanie 12 Włączanie i wyłączanie

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi programu CZAS PRACY EWIDENCJA - rejestracja czasu pracy pracowników.

Instrukcja obsługi programu CZAS PRACY EWIDENCJA - rejestracja czasu pracy pracowników. Instrukcja obsługi programu CZAS PRACY EWIDENCJA - rejestracja czasu pracy pracowników. Spis treści: Zanim rozpoczniesz: Wymagania techniczne... 2 Ograniczenia wersji demonstracyjnej... 2 Pierwsze czynności...

Bardziej szczegółowo

SZYBKI START Datapolis Process System v 4.2.0.4294

SZYBKI START Datapolis Process System v 4.2.0.4294 Datapolis.com, ul Wiktorska 63, 02-587 Warszawa tel. (+48 22) 398-37-53; fax. (+ 48 22) 398-37-93, office@datapolis.com SZYBKI START Datapolis Process System v 4.2.0.4294 Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca

Bardziej szczegółowo

Millenet Bankowość internetowa dla Przedsiębiorstw

Millenet Bankowość internetowa dla Przedsiębiorstw Millenet Bankowość internetowa dla Przedsiębiorstw Instrukcja Użytkownika cz. I 12 luty 2010 Strona 1 Spis treści 1 Informacje ogólne...5 1.1 WYMAGANIA TECHNICZNE I USTAWIENIA SPRZĘTOWE...5 1.1.1 Ustawienia

Bardziej szczegółowo

Skaner przenośny, Magicscan 884150, 300/600/900 dpi, WiFi, bezprzewodowe skanowanie do ios, 2 GB, obszar skanu 210 x 297 mm, USB

Skaner przenośny, Magicscan 884150, 300/600/900 dpi, WiFi, bezprzewodowe skanowanie do ios, 2 GB, obszar skanu 210 x 297 mm, USB INSTRUKCJA OBSŁUGI Nr produktu 000884150 Skaner przenośny, Magicscan 884150, 300/600/900 dpi, WiFi, bezprzewodowe skanowanie do ios, 2 GB, obszar skanu 210 x 297 mm, USB Strona 1 z 11 Przeznaczenie produktu

Bardziej szczegółowo

Partition Manager 12 Home

Partition Manager 12 Home Paragon Software Poland Sp. z o.o ul. Śląska 22/21 42 217 Częstochowa, Polska Tel. +48 (34) 343 81 81 Internet: www.paragon software.pl Email: kontakt@paragon software.pl Partition Manager 12 Home Podręcznik

Bardziej szczegółowo

Instrukcja programu http://icsklep.intercars.com.pl

Instrukcja programu http://icsklep.intercars.com.pl Instrukcja programu http://icsklep.intercars.com.pl Spis treści: 1. Informacje 1.1 O programie 1.2 Zalety programu 1.3 Wymagania sprzętowe 1.4 Cennik 1.5 Wersja demonstracyjna 2. Instalacja 2.1 Z Internetu

Bardziej szczegółowo

Sage Symfonia e-deklaracje

Sage Symfonia e-deklaracje Sage Symfonia e-deklaracje Podręcznik użytkownika Wersja 2015.b Producent: Sage sp. z o.o. tel. 22 455 56 00 www.sage.com.pl Windows jest znakiem towarowym firmy Microsoft Corporation. Microsoft SQL Server

Bardziej szczegółowo

SoundTouch 30/20. Systemy muzyczne Wi-Fi. Podręcznik użytkownika

SoundTouch 30/20. Systemy muzyczne Wi-Fi. Podręcznik użytkownika SoundTouch 30/20 Systemy muzyczne Wi-Fi Podręcznik użytkownika Bezpieczeństwo Należy uważnie przeczytać ważne zalecenia dotyczące bezpieczeństwa oraz ich przestrzegać. Ułatwią one prawidłowe konfigurowanie

Bardziej szczegółowo

G Data Security 2015. Podręcznik użytkownika

G Data Security 2015. Podręcznik użytkownika G Data Security 2015 Podręcznik użytkownika Wszystkie prawa zastrzeżone. Oprogramowanie oraz pisemny materiał informacyjny chronione są prawami autorskimi. Dozwolone jest wykonanie jednej kopii bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

Oferta firmy klikenter na świadczenie usług informatycznych

Oferta firmy klikenter na świadczenie usług informatycznych Oferta firmy klikenter na świadczenie usług informatycznych strona 1 z 17 Spis treści 1. O firmie... 3 2. Przedmiot oferty... 4 2.1. Tworzenie stron internetowych... 4 2.2. Tworzenie sieci komputerowej...

Bardziej szczegółowo

Focus 14 Blue Monitor brajlowski Podręcznik użytkownika

Focus 14 Blue Monitor brajlowski Podręcznik użytkownika Focus 14 Blue Monitor brajlowski Podręcznik użytkownika Freedom Scientific Inc. Opublikowany przez: Freedom Scientific Inc 11800 31st Court North St. Petersburg, Florida 337161805 USA http://www.freedomscientific.com

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi. 2011 VTech Printed in China 91-002574-003

Instrukcja obsługi. 2011 VTech Printed in China 91-002574-003 Instrukcja obsługi 2011 VTech Printed in China 91-002574-003 WSTĘP Aparat cyfrowy Kidizoom to wytrzymały aparat pozwalający dzieciom robić własne zdjęcia, nakręcać filmy i grać w gry! Aparat Kidizoom ma

Bardziej szczegółowo

Skaner fotograficzny HP Scanjet 4370 Podręcznik użytkownika

Skaner fotograficzny HP Scanjet 4370 Podręcznik użytkownika Skaner fotograficzny HP Scanjet 4370 Podręcznik użytkownika HP Scanjet 4370 Podręcznik użytkownika Prawa autorskie i licencja 2005 Copyright Hewlett-Packard Development Company, L.P. Z wyjątkiem przypadków

Bardziej szczegółowo

Podręcznik użytkownika Nokia 225

Podręcznik użytkownika Nokia 225 Podręcznik użytkownika Nokia 225 Wydanie 1.1 PL Podręcznik użytkownika Nokia 225 Spis treści Bezpieczeństwo 3 Pierwsze kroki 4 Klawisze i części 4 Wkładanie karty SIM, baterii i karty pamięci 4 Ładowanie

Bardziej szczegółowo

BITDEFENDER GRAVITYZONE

BITDEFENDER GRAVITYZONE BITDEFENDER GRAVITYZONE Przewodnik administratora Bitdefender GravityZone Przewodnik administratora Data publikacji 2014.11.18 Copyright 2014 Bitdefender Uwagi prawne Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna

Bardziej szczegółowo

U Instrukcja obsługi

U Instrukcja obsługi U Instrukcja obsługi Spis treści Ważne informacje...7 Android co i dlaczego?...8 Aplikacje...8 Czynności przygotowawcze...9 Przygotowanie telefonu do pracy...9 Włączanie i wyłączanie telefonu...11 Kreator

Bardziej szczegółowo