Executive Summary. Dlaczego warto zainwestować w rynek gier komputerowych? Zespół Produkty Very Nice Studio S.A. Prestiżowi partnerzy

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Executive Summary. Dlaczego warto zainwestować w rynek gier komputerowych? Zespół Produkty Very Nice Studio S.A. Prestiżowi partnerzy"

Transkrypt

1 Prezentacja Spółki

2 Executive Summary Dlaczego warto zainwestować w rynek gier komputerowych? olbrzymi, stale rosnący rynek globalny (szacowany na ponad 74 miliardy $ w r. 2011) 145 milionów graczy w samych Stanach Zjednoczonych (około 30% rynku) niewielkie koszty produkcji gier w Polsce w stosunku do możliwości ich sprzedaży poprzez globalną sieć dystrybucji cyfrowej oferta premium - bonus za wczesne wejście, Very Nice Studio S.A. prowadzi przygotowania do debiutu na NewConnect w III kwartale 2012 r. Zespół Produkty Very Nice Studio S.A. Zaawansowany stan aktualnej produkcji - pierwsze premiery już w Q1/2012 Własne tytuły z zachowaniem pełnych IP (Intellectual Properties) Zdywersyfikowana oferta produkowana cross-platformowo (PC, Mac, iphone/ipad/android) - mniejsze koszty, mniejsze ryzyko 10 lat doświadczeń w branży gier kompletna, kompetentna grupa specjalistów dystrybucja oparta na globalnych sieciach dystrybucji cyfrowej (Appstore, Android Market, portale casualowe) innowacyjny projekt UNSCENE - zagospodarowanie znalezionej niszy rynkowej szacowanej na 2,5 miliona graczy, sprzedaż gier w 6 wersjach językowych z tej serii do 2016 roku. narzędzia i technologia do produkcji gier na PC, Mac, iphone/ipad, Android zespół zrealizował w swojej historii ponad 50 tytułów dla innych podmiotów Prestiżowi partnerzy Breakthru Films - zdobywca Oskara, producent "Latającej Maszyny" Trefl S.A. - jeden z największych producentów puzzli i gier planszowych na świecie

3 Rynek globalny...4 Atuty...20 Projekty w trakcie realizacji...26 New Connect...32 Informacje o Spółce...34

4 Rynek globalny Obecna sytuacja to nowe rozdanie w przemyśle gier wideo od lat najdynamiczniej rozwijającej się i profitowej gałęzi show biznesu. Olaf Szewczyk, Przekrój, 7 listopada 2011

5 Gry komputerowe to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej na świecie. Wartość globalnego ekosystemu gier w roku 2011 oszacowana została na ponad 74 miliardy dolarów. Do roku 2015 wzrośnie ona według szacunków do 112 miliardów USD. Źródło: Od 2008 roku globalne przychody ze sprzedaży gier komputerowych przewyższają łączne przychody ze sklepowej sprzedaży filmów na płytach DVD Źródło: raport GfK International z 2008 r. Już w 2008 roku gry komputerowe odpowiadały za 53% wydatków w ramach szacowanego na 61 mld USD segmentu domowej rozrywki Źródło: raport GfK International z 2008 r.

6 Gry komputerowe to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej na świecie. USA stanowią około 30% globalnego rynku gier komputerowych Realny średnioroczny wzrost rynku gier wideo w USA w latach wyniósł 10,6%, przy średniej 1,4% dla całej gospodarki USA Źródło: raport Video Games in the 21st Century Entertainment Software Association W 72 % amerykańskich gospodarstw domowych gra się w gry komputerowe. Źródło: Źródło:

7 Gry komputerowe to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej na świecie. Preferencje graczy (Stany Zjednoczone) rosnący udział segmentu gier małych i średnich 50% grających korzysta z przynajmniej czterech platform Źródło:

8 Gry komputerowe to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej na świecie. Wydatki na gry (Stany Zjednoczone) Wyraźny spadek wydatków na gry konsolowe w stosunku do segmentu gier małych i średnich Źródło:

9 Gry komputerowe to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej na świecie. Czas poświęcony na granie dziennie (Stany Zjednoczone) Wyraźna przewaga gier typu Casual Źródło:

10 Gry komputerowe to najdynamiczniej rozwijająca się gałąź branży rozrywkowej na świecie. Krajami, w których sprzedaż gier cechują najwyższe obroty są obok Stanów Zjednoczonych również Japonia, Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Chiny, Korea Południowa, Brazylia, Włochy, Hiszpania, Rosja, Meksyk Źródło:

11 Platformy mobilne - iphone, IPad, Android 55 % wszystkich graczy w USA używa do grania swoich telefonów komórkowych lub innych urządzeń przenośnych (Źródło: Rynek gier przeznaczonych na smartfony / tablety z systemami ios i Android jest na etapie potężnego wzrostu. Jego udział w rynku gier mobilnych w Stanach Zjednoczonych w roku 2009 wynosił 19%, w %, a w % (szacunki). Wzrost ten odbywa się kosztem dwóch wcześniej podstawowych platform mobilnych: Nintendo DS oraz PlayStation Portable. Źródło: Flurry Analytics, The NPD Group Za:

12 Platformy mobilne - iphone, IPad, Android Liczba telefonów i tabletów obsługiwanych przez IOS przekracza 250 milionów sztuk, a urządzeń z Androidem 200 milionów sztuk. Źródło: Przychody generowane przez App Store w roku 2010 wyniosły około 1,8 miliarda USD, w 2011 około 2,9 miliarda USD (szacunek, wzrost o 63,4 %). Źródło:

13 Platformy mobilne - iphone, IPad, Android Liczba aplikacji na Android Market jest większa niż na AppStore i rośnie bardziej dynamicznie Codziennie na świecie aktywowanych jest 700 tysięcy urządzeń z systemem operacyjnym Android Źródło: https://twitter.com/#!/arubin/ status/ Źródło:

14 Platformy mobilne - iphone, IPad, Android Pomimo mniejszej liczby aplikacji na platformy Apple wciąż ściągana jest nieco większa liczba aplikacji niż na Androida Zgodnie z przewidywaniami na podstawie dynamiki wzrostu w ciągu kilku miesięcy i na tym polu Android powinien wyprzedzić produkty Apple Źródło:

15 Platformy mobilne - USA W okresie od stycznia do października 2011 roku w Stanach Zjednoczonych smartfony z Androidem stanowiły 53%, a produkty Apple 29% ogółu sprzedanych urządzeń. Źródło: The NPD Group, Consumer Tracking Service, Mobile Phone Track Za:

16 Platformy mobilne - świat W trzecim kwartale 2011 roku na świecie produkty z Androidem stanowiły 52,5%, a produkty Apple 15% ogółu sprzedanych urządzeń na świecie. Rok wcześniej Android miał tylko 25,3 % rynku, wzrost który odnotował odbył się kosztem wszystkich pozostałych znaczących na rynku platform (przede wszystkim Symbiana i RIM, w niewielkim stopniu również ios). Źródło:

17 Platformy mobilne - iphone, IPad, Android W sumie przychody generowane przez 4 główne sklepy z aplikacjami na urządzenia mobilne (należące do firm Apple, Google, RIM, Nokia) wyniosły w 2010 roku 2,1 mld USD, w 2011 roku szacowane są na 3,8 mld USD (wzrost o 77,7 %), a dalsze prognozy przewidują kolejne lata dwucyfrowych wzrostów (2012 5,6 mld USD, ,9 mld USD, ,3 mld USD), napędzanych przez szybko rosnącą sprzedaż smartfonów. Źródło: IHS Screen Digest Research Za:

18 Zalety dystrybucji cyfrowej całkowicie eliminuje marże wydawców wersji pudełkowych, dystrybutorów wprowadzających produkt do sieci handlowej, a także detalicznych sprzedawców, co z kolei pozwala na zwiększenie marży producenta gier. nie ma wymogu utrzymywania zapasów, brak też jednostkowych kosztów wytworzenia produktu, dzięki czemu po osiągnięciu progu zwrotu nakładów każdy kolejny sprzedany egzemplarz stanowi czysty dochód Spółki. produkty dystrybuowane są przez wyspecjalizowane platformy / portale, które wprawdzie pobierają znaczący procent od sprzedaży (30-60%) ale zapewniają natychmiastowy dostęp do milionów klientów i są w stanie zapewnić odpowiednią ekspozycję produktu Dystrybucja przez Internet odpowiadała za 46% wartości światowej sprzedaży gier w 2009 roku. Od tamtego czasu dynamicznie się rozwijała, na przykład największy na świecie dystrybutor gier PC przez Internet: portal Steam ogłosił, że w roku 2011 zwiększył sprzedaż o ponad 100 procent już po raz siódmy. Źródło: - Newzoo Games Market Report, maj

19 Przewaga konkurencyjności polskiego producenta gier Rynek gier komputerowych jest rynkiem globalnym. Źródło przewagi konkurencyjnej polskiego producenta nad producentami amerykańskimi i zachodnioeuropejskimi to: znacząco niższy koszt pracy programistów i grafików; zachowanie bardzo wysokiego poziomu usług; Porównywalny dostęp do globalnych instrumentów sprzedaży (AppStore, Android Market, portale gier casual typu Big Fish Games) "Nie trzeba wielomilionowych inwestycji, sztabów ludzi, wymuszonych cyrografów z wydawcami, by odnieść światowy sukces i zbić fortunę jako twórca przebojowych gier. Polacy już to wiedzą i skutecznie eksplorują nowe e-ldorado" Olaf Szewczyk, Przekrój, 7 listopada 2011

20 Atuty Patrząc na zmiany na światowym rynku i możliwość samodzielnego wydania swojej gry na Steamie czy AppStorze bez specjalnych komplikacji w korzystnym modelu biznesowym, naprawdę nie było lepszego momentu, aby tworzyć gry. Polacy do dzieła!!!" Marcin Iwiński, współzałożyciel / Członek Zarządu CD Projekt RED S.A. wywiad na gadzinowski.pl z 24 listopada 2011

21 Historia zespołu Very Nice Studio W latach założyciele Very Nice Studio S.A. pracowali w gdańskiej firmie Aidem Media tworząc lub współtworząc ponad 40 gier edukacyjnych na PC CD spopularyzowanych także na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej Producentem i właścicielem wszelkich praw do przedstawionych produktów jest firma Aidem Media

22 Historia zespołu Very Nice Studio W roku 2008 powstaje Very Nice Studio spółka cywilna Brosz, Hrynkiewicz, Jaskot, Lula. Ważniejsze projekty: Seria gier edukacyjnych na PC CD pt. Klik dla Wydawnictw Szkolnych i Pedagogicznych Właścicielem wszelkich praw do serii gier Klik są Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne scenariusz i projekty graficzne do gry Reksio I Miasto Sekretów wydanej później jako City of Secrets. Gra oceniana bardzo wysoko przez graczy (4,5/5), setki recenzji w itunes i ściągnięć z App Store'a Producentem i właścicielem wszelkich praw do gier Reksio i Miasto Sekretów oraz City of Secrets jest firma Aidem Media "City of Secrets is one of the few games worth its cost on the App Store. I would compare it on the level of a Pixar film, in the sense that it is friendly to kids, but it still has some inside jokes that would cause an adult to laugh. High praise for a game on ios, but it is that good. I can easily recommend this game for those interested in adventure games and those who have never touched one before." Źródło:

23 Very Nice Studio S.A. W roku 2011 rozpoczyna działalność Very Nice Studio S.A., będąca faktyczną kontynuacją Very Nice Studio s.c. firma dąży do pozycji kojarzonego z innowacyjnymi tytułami trendsettera na rynku gier, który wyszukuje nisze i niekonwencjonalne rozwiązania z wykorzystaniem różnych technologii stanowiska i licencje Unity 3D Pro, umożliwiające tworzenie aplikacji na platformy: Windows, Macintosh, iphone, ipod, ipad, Android, Sony PS3, Nintendo Wii, Xbox 360, przeglądarki www samowystarczalny zespół programistów, scenarzystów, grafików, dźwiękowców i animatorów wejście na New Connect w celu pozyskania środków niezbędnych to tworzenia własnych produktów o globalnym zasięgu spółka jest start-up'em jedynie formalnie, w praktyce kontynuuje działalność istniejącej wcześniej spółki cywilnej, której przekształcenie okazało się nieopłacalne.

24 Very Nice Studio S.A. - Prognozy Porównanie przychodów i kosztów Very Nice Studio s.c. z prognozowanymi przychodami i kosztami Very Nice Studio S.A.

25 Strategia rozwoju Very Nice Studio S.A. opiera swą strategię rozwoju o trzy główne filary: Produkcja własnych tytułów z zachowaniem pełnych IP (Intellectual Properties) i ich dystrybucja poprzez utarte kanały cyfrowe. Gry produkowane cross platformowo (wydawane na kilka różnych platform równolegle); kierowane do szerokiego spektrum graczy; o zasięgu globalnym. Projekt UNSCENE pakiet innowacyjnych produktów, którego składowymi są nowatorskie gry i serwis internetowy (częściowo o charakterze społecznościowym). UNSCENE celuje w globalną niszę nie dostrzeżoną jeszcze przez innych producentów gier i niesie ze sobą potencjał zdobycia przez Very Nice Studio S.A. pozycji światowego lidera w dziedzinie, której dotyczy projekt. Prestiżowe produkcje tworzone we współpracy z innymi podmiotami. Obecnie nad wspólnymi projektami pracujemy z Trefl S.A. (producent i wydawca puzzli i gier planszowych) i BreakThru Films (producent filmów, zdobywca Oscara za krótkometrażowy film animowany Piotruś i Wilk ).

26 Projekty w trakcie realizacji (...)cyfrowa dystrybucja daje bezpośrednio dostęp twórców do graczy bez pośrednika czyli wydawcy. Standardowy model branżowy przy cyfrowej dystrybucji czy to AppStore Macowy czy Steam oferuje podział przychodu 70/30 (70 dla twórcy, a 30 dla platformy) to naprawdę super warunki. Marcin Iwiński, współzałożyciel / Członek Zarządu CD Projekt RED S.A. wywiad na z 24 listopada 2011

27 Between Light and Dark seria gier przygodowo-logicznych ze szczegółową, realistyczną grafiką i wciągającą fabułą gry z segmentu casual, co gwarantuje dotarcie do szerokiej rzeszy odbiorców przygotowywana równocześnie na wiele platform: PC, Mac, IPad, Android przeznaczona na rynki anglojęzyczne, dystrybuowana we współpracy z Big Fish Games premiera pierwszej części Q grywalne demo deweloperskie gotowe w Q innowacyjne pomysły wpisane w klasyczne ramy gatunku HOPA (Hidden Object Puzzle Adventure)

28 Projekt UNSCENE pakiet innowacyjnych produktów (gry i portal) o zasięgu globalnym skierowany do niezagospodarowanej grupy docelowej niezagospodarowana nisza rynkowa o wielkości szacunkowej 2,5 mln użytkowników brak realnej konkurencji na rynku planowana sprzedaż sztuk do 2016 r. zaawansowane prace prototypowe mocny, pozytywny impakt PR planowane uruchomienie produktu przełom 2012/ 2013

29 Seria aplikacji na platformy mobilne dla Breakthru Films*/Tapisodes *producenta filmów animowanych ( Latająca Maszyna ), zdobywcy Oscara za film Piotruś i Wilk edukacyjne, bogato animowane aplikacje do nauki języka angielskiego na platformy mobilne: Animal Alphabet, Mix'n'Match, Grumpy Farm - premiera na AppStore Q1/Q produkt prestiżowy dla Very Nice Studio S.A. skojarzenie naszego logo z rozpoznawalną na całym świecie marką w dziedzinie animacji

30 Gry i aplikacje na platformy mobilne (ios / Android) gry z gatunków: puzzle, arcade, word puzzle różne modele biznesowe dystrybucji: paid, freemium, in-app purchase technologia pozwalająca produkować tytuł jednocześnie na obie platformy silnik pozwalający na równoległe tworzenie kilku gier skierowanych do różnych grup odbiorców pierwsza premiera Q2/2012

31 Word Hex - wciągająca gra z gatunku "word puzzle" przeznaczona na smartony (ios, Android) W pełni działajaca wersja testowa gry maj 2012 Wersja międzynarodowa (angielska) w trybie freemium z możliwością płatnej aktualizacji do wersji PRO. Niezależne, płatne wersje językowe gry (hiszpańska, niemiecka, francuska, japońska, włoska, rosyjska, polska) - lato 2012 Wewnętrzna waluta, in-all purchase Szybka i tania możliwość tworzenia kolejnych wersji narodowych, dla rzadziej używanych języków Planowana premiera na AppStore: , na Google Play: Planowane rozbudowanie gry o integrację z portalem facebook Gra promowana serią krótkich filmów animowanych

32 "Koala Mądrala" seria edukacyjnych gier planszowych dla TREFL S.A. 16 gier wprowadzanych na polski rynek Q4/ Q2/2012 kontynuacja owocnej współpracy z renomowanym wydawcą gier planszowych i puzzli kontrakt tantiemowy z zachowaniem IP europejska premiera serii odbyła się na 61 Targach Gier i Zabawek w Norymberdze (luty 2012) 5 gier z serii Koala Mądrala... oraz Matematyczne Safari i Angielski od kuchni zostały wyróżnione w tegorocznej, dziesiątej edycji Konkursu Świat Przyjazny Dziecku, organizowanym przez Komitet Ochrony Praw Dziecka

33 New Connect

34 W związku z planami rozwoju i zintensyfikowania prac nad realizowanymi projektami, Very Nice Studio S.A. prowadzi przygotowania do debiutu na NewConnect w III kwartale 2012 r. W ramach oferty prywatnej, która zostanie przeprowadzona w czerwcu 2012 r., spółka zamierza pozyskać ok. 600 tys. zł.

35 Informacje o Spółce

36 Podstawowe informacje Very Nice Studio Spółka Akcyjna siedziba: ul. Wrocławska Gdynia KRS: NIP: REGON:

37 Struktura Very Nice Studio S.A. Zarząd Spółki: Prezes Zarządu... Krzysztof Hrynkiewicz Wiceprezes Zarządu... Bartłomiej Brosz Wiceprezes Zarządu... Rafał Krotowski-Cacha Członek Zarządu... Przemysław Jaskot Członek Zarządu... Jarosław Lula Kontrolę nad Spółką sprawuje Rada Nadzorcza, składająca się aktualnie z pięciu osób, powoływanych i odwoływanych przez Zgromadzenie. Wspólna kadencja Rady Nadzorczej trwa 5 lat. Very Nice Studio S.A. zatrudnia obecnie 6 osób na umowę o pracę: 2 scenarzystów, 2 grafików i 2 programistów. Spółka stale współpracuje ze sprawdzonymi przy wcześniejszych produkcjach i doświadczonymi podmiotami zewnętrznymi: grafikami, animatorami, aktorami, tłumaczami, testerami, kompozytorami, inżynierami dźwięku.

38 Dane teleadresowe Very Nice Studio i PKF Consult: Very Nice Studio S.A. siedziba: ul. Wrocławska 63, , Gdynia; Osoby do kontaktu: Wiceprezes Zarządu Rafał Krotowski-Cacha Tel.: Autoryzowany Doradca NewConnect PKF Consult Sp. z o.o. ul. Elblaska 15/17, Warszawa Tel. (+48 22) , Osoby do kontaktu: Mariusz Frątczak Anna Mikitiuk Tel.: (22)

Executive Summary. Dlaczego warto zainwestować w rynek gier komputerowych? Zespół Produkty Very Nice Studio S.A. Prestiżowi partnerzy

Executive Summary. Dlaczego warto zainwestować w rynek gier komputerowych? Zespół Produkty Very Nice Studio S.A. Prestiżowi partnerzy Prezentacja Spółki Dlaczego warto zainwestować w rynek gier komputerowych? olbrzymi, stale rosnący rynek globalny (szacowany na ponad 74 miliardy $ w r. 2011) 145 milionów graczy w samych Stanach Zjednoczonych

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA PRASOWA 16.03.2015

KONFERENCJA PRASOWA 16.03.2015 KONFERENCJA PRASOWA 16.03.2015 O SPÓŁCE LIDER RYNKU LICZNE SUKCESY SZEROKIE KOMPETEN- CJE NOWE TYTUŁY Jedno z najnowocześniejszych studiów deweloperskich w Europie i największa firma produkującą gry na

Bardziej szczegółowo

1. PricewaterhouseCoopers: Global entertainment and media Outlook: 2009-2013;

1. PricewaterhouseCoopers: Global entertainment and media Outlook: 2009-2013; W prezentacji korzystamy z raportów: 1. PricewaterhouseCoopers: Global entertainment and media Outlook: 2009-2013; 2. Entertainment Software Association: Essential Facts About Computer and Video Game Industry

Bardziej szczegółowo

Polski rynek mobile vs biznes

Polski rynek mobile vs biznes Konrad Telakowiec Wiceprezes Zarządu coigdzie.pl Polski rynek mobile vs biznes? Jak rozwija się biznes na Polskim rynku mobile?? Jak wypadamy względem światowych trendów?? Jak mobile pozwala nam dotrzeć

Bardziej szczegółowo

IFider. informacje pod ręką. Marcin Zyga tel. 666863668 email: mzyga@ifider.pl

IFider. informacje pod ręką. Marcin Zyga tel. 666863668 email: mzyga@ifider.pl IFider informacje pod ręką Marcin Zyga tel. 666863668 email: mzyga@ifider.pl Kontekst problemu! Ciągle tworzona jest nowa informacja.! Jest jej coraz więcej.! Powstaje szum informacyjny.! Informacja dostępna

Bardziej szczegółowo

KIERUNKI ROZWOJU

KIERUNKI ROZWOJU KIERUNKI ROZWOJU 2017-2019 AGENDA 1. Rynek gier wideo Struktura rynku gier wideo w 2017 roku Rozwój rynku na przestrzeni lat 2. Prezentacja Spółki Mocne strony CI Games 3. Kierunki rozwoju Sytuacja finansowa

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA NA LATA

STRATEGIA NA LATA STRATEGIA NA LATA 2017-18 Cele strategiczne QubicGames S.A. wydawcą i developerem niezależnych gier Premium pozycjonowanie spółki jako Indie Premium Game Publisher and Developer Działalność inwestycyjna

Bardziej szczegółowo

T-Bull S.A. Made by gamers for gamers. STRATEGIA ROZWOJU T-Bull S.A. na lata Wrocław, 19 września 2017 r.

T-Bull S.A. Made by gamers for gamers. STRATEGIA ROZWOJU T-Bull S.A. na lata Wrocław, 19 września 2017 r. T-Bull S.A. Made by gamers for gamers STRATEGIA ROZWOJU T-Bull S.A. na lata 2017 2022 Wrocław, 19 września 2017 r. 1 7 60 265 lat doświadczenia w branży gier mobilnych -osobowy zespół pasjonatów gier milionów

Bardziej szczegółowo

Grupa CD PROJEKT Wyniki finansowe 2014

Grupa CD PROJEKT Wyniki finansowe 2014 Grupa CD PROJEKT Wyniki finansowe 2014 Adam Kiciński Prezes Zarządu Piotr Nielubowicz Wiceprezes Zarządu, CFO Plan prezentacji Przegląd wyników finansowych Najważniejsze wydarzenia - aktualizacja Przygotowania

Bardziej szczegółowo

dodanych Rynek usług w Polsce 2011 2edycja! i multimedialnych Prognozy rozwoju na lata 2011-2015 Data publikacji: kwiecień 2011

dodanych Rynek usług w Polsce 2011 2edycja! i multimedialnych Prognozy rozwoju na lata 2011-2015 Data publikacji: kwiecień 2011 2edycja! Rynek usług dodanych i multimedialnych w Polsce 2011 Prognozy rozwoju na lata 2011-2015 Data publikacji: kwiecień 2011 Język: polski, angielski Słowo od autora Zdecydowana większość przychodów

Bardziej szczegółowo

2.3.5. Umiejętności związane z wiedzą 2.4. Podsumowanie analizy literaturowej

2.3.5. Umiejętności związane z wiedzą 2.4. Podsumowanie analizy literaturowej Spis treści 1. Przesłanki dla podjęcia badań 1.1. Wprowadzenie 1.2. Cel badawczy i plan pracy 1.3. Obszar badawczy 1.4. Znaczenie badań dla teorii 1.5. Znaczenie badań dla praktyków 2. Przegląd literatury

Bardziej szczegółowo

Morizon SA. Prezentacja do raportu rocznego 2015

Morizon SA. Prezentacja do raportu rocznego 2015 Morizon SA Prezentacja do raportu rocznego 2015 Grupa Morizon Największy w Polsce niezależny wydawca specjalistycznych serwisów nieruchomościowych 3 mln wizyt miesięcznie Do Grupy należą m.in. Morizon.pl,

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie operacyjne i wyniki finansowe 3Q 2012 Grupy

Podsumowanie operacyjne i wyniki finansowe 3Q 2012 Grupy Podsumowanie operacyjne i wyniki finansowe 3Q 2012 Grupy 16 listopada 2012 Adam Kiciński Prezes Zarządu Piotr Nielubowicz Członek Zarządu Podstawowe informacje o Grupie Grupa CD Projekt RED 1994 2012 2002

Bardziej szczegółowo

Very Nice Studio SA coraz bliżej małego parkietu 26.04.2012.

Very Nice Studio SA coraz bliżej małego parkietu 26.04.2012. Very Nice Studio SA coraz bliżej małego parkietu 26.04.2012. Wywiad z Panem Krzysztofem Hrynkiewiczem, prezesem spółki Very Nice Studio SA, która już w maju rozpocznie ofertę prywatną akcji. W bieżącym

Bardziej szczegółowo

UNIVERSE MOTORSPORT NETWORK

UNIVERSE MOTORSPORT NETWORK MOTORSPORT NETWORK UNIVERSE Rynek motoryzacyjny jest jednym z największych i znaczących sektorów ekonomicznych na świecie. Motorsport Network prezentuje największe motoryzacyjne wydarzenia na świecie.

Bardziej szczegółowo

Wyniki finansowe Grupy CD PROJEKT za pierwsze półrocze 2014 roku

Wyniki finansowe Grupy CD PROJEKT za pierwsze półrocze 2014 roku Wyniki finansowe Grupy CD PROJEKT za pierwsze półrocze 2014 roku Adam Kiciński Prezes Zarządu! Piotr Nielubowicz Wiceprezes Zarządu, CFO Plan prezentacji Przegląd wyników finansowych Najważniejsze wydarzenia

Bardziej szczegółowo

Etap rozwoju. Geografia

Etap rozwoju. Geografia 2 Sektor Etap rozwoju Wartość inwestycji e-commerce technologie i usługi mobilne media cyfrowe finansowanie wzrostu i ekspansji 1,5-5 mln EUR Geografia Polska i inne kraje CEE 3 Spółki portfelowe MCI.Techventures

Bardziej szczegółowo

DEBIUT NA NEWCONNECT 13 LIPCA 2011 R. Siedziba: Wrocław Strona Emitenta: www.internetworks.pl. Prezentacja Spółki

DEBIUT NA NEWCONNECT 13 LIPCA 2011 R. Siedziba: Wrocław Strona Emitenta: www.internetworks.pl. Prezentacja Spółki DEBIUT NA NEWCONNECT Siedziba: Wrocław Strona Emitenta: www.internetworks.pl 13 LIPCA 2011 R. Prezentacja Spółki PRZEDMIOT DZIAŁALNOŚCI WDRAŻANIE OPROGRAMOWANIA WSPIERAJĄCEGO ZARZĄDZANIE PRZEDSIĘBIORSTWEM

Bardziej szczegółowo

Raport okresowy kwartalny za okres

Raport okresowy kwartalny za okres Raport okresowy kwartalny za okres 01.04.2011 30.06.2011 I. Informacje o emitencie Nazwa Emitenta: Nicolas Games S.A. Forma prawna: Spółka Akcyjna Siedziba: Katowice Kraj siedziby: Rzeczpospolita Polska

Bardziej szczegółowo

Inwestycje Kapitałowe w innowacyjne projekty

Inwestycje Kapitałowe w innowacyjne projekty Inwestycje Kapitałowe w innowacyjne projekty Krótko o inkubatorze Forma prawna Spółka akcyjna Zasięg geogr. Polska (Świat) Start 2008 Oczekiwana st. zwrotu 70 % rocznie Debiut NC 7 czerwca 2010 Ilość projektów

Bardziej szczegółowo

W październiku br. na rynku NewConnect pojawiło się siedem nowych spółek.

W październiku br. na rynku NewConnect pojawiło się siedem nowych spółek. W październiku na NewConnect pojawiło się siedem nowych spółek. W październiku br. na rynku NewConnect pojawiło się siedem nowych spółek. Poltronic SA: wejście na NewConnect 1 października 2010; był to

Bardziej szczegółowo

Rynek. w Polsce edycja! wyposażenia wnętrz. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata Data wydania: IV kwartał 2011

Rynek. w Polsce edycja! wyposażenia wnętrz. Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata Data wydania: IV kwartał 2011 3. edycja! Rynek wyposażenia wnętrz w Polsce 2011 Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2011-2013 Data wydania: IV kwartał 2011 Języki raportu: polski, angielski Word from the author Kryzys finansowy

Bardziej szczegółowo

KRAKÓW, DNIA 30 MAJA 2017 ROKU

KRAKÓW, DNIA 30 MAJA 2017 ROKU RAPORT ROCZNY SKONSOLIDOWANY ZA ROK 2016 Bloober Team S.A. ul. Cystersów 9, 31-553 Kraków www.blooberteam.com KRAKÓW, DNIA 30 MAJA 2017 ROKU Kraków, 30 maja 2017 Szanowni Akcjonariusze, Przekazujemy do

Bardziej szczegółowo

Gametrade.pl serwis legalnej wymiany i sprzedaży gier. Damian Legawiec @ Aula. 08.10.2009 projekt wspierany przez TMT.incubator

Gametrade.pl serwis legalnej wymiany i sprzedaży gier. Damian Legawiec @ Aula. 08.10.2009 projekt wspierany przez TMT.incubator Gametrade.pl serwis legalnej wymiany i sprzedaży gier Damian Legawiec @ Aula. 08.10.2009 projekt wspierany przez TMT.incubator O gametrade.pl (1/2) serwis przeznaczony dla entuzjastów: gier komputerowych

Bardziej szczegółowo

Handel. internetowy. w Polsce 2012 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce 2012-2014. Data wydania: III kwartał 2012

Handel. internetowy. w Polsce 2012 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce 2012-2014. Data wydania: III kwartał 2012 Handel internetowy w Polsce 2012 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce 2012-2014 Data wydania: III kwartał 2012 Języki raportu: polski, angielski Słowo od autora Handel internetowy w Polsce ma coraz

Bardziej szczegółowo

Mobilna przyszłość biznesu. Błażej Marciniak Dyrektor Sprzedaży Usług IT CTM Mobiltek SA

Mobilna przyszłość biznesu. Błażej Marciniak Dyrektor Sprzedaży Usług IT CTM Mobiltek SA Mobilna przyszłość biznesu Błażej Marciniak Dyrektor Sprzedaży Usług IT CTM Mobiltek SA Agenda Mobilność w biznesie. Stan obecny i trendy na przyszłość Opłacalność wdrażania rozwiązań mobilnych Jak dobrze

Bardziej szczegółowo

Prognoza Cisco: 13-krotny wzrost globalnego ruchu w sieciach mobilnych na przestrzeni lat

Prognoza Cisco: 13-krotny wzrost globalnego ruchu w sieciach mobilnych na przestrzeni lat Prognoza Cisco: 13-krotny wzrost globalnego ruchu w sieciach mobilnych na przestrzeni lat 2012-2017 Prognoza Cisco wskazuje, że do 2017 roku technologia 4G będzie obsługiwać prawie 10 % wszystkich połączeń

Bardziej szczegółowo

BLOOBER TEAM S.A. Raport kwartalny za I kwartał 2012 roku. Kraków, dnia 9 maja 2012 roku

BLOOBER TEAM S.A. Raport kwartalny za I kwartał 2012 roku. Kraków, dnia 9 maja 2012 roku BLOOBER TEAM S.A. Raport kwartalny za I kwartał 2012 roku Kraków, dnia 9 maja 2012 roku SPIS TREŚCI 1. Podstawowe informacje o Spółce... 3 2. Wybrane dane finansowe z bilansu na dzień 31 marca 2012 roku

Bardziej szczegółowo

www.thefarm51.com Prezentacja dla inwestorów The Farm 51 Group SA 14 marca 2012 r.

www.thefarm51.com Prezentacja dla inwestorów The Farm 51 Group SA 14 marca 2012 r. www.thefarm51.com Prezentacja dla inwestorów The Farm 51 Group SA Robert Siejka Kamil Bilczyński Wojciech Pazdur - Prezes Zarządu - Członek Zarządu - Członek Zarządu 14 marca 2012 r. Agenda Informacje

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA SPÓŁKI. 1 sierpnia 2017 r.

PREZENTACJA SPÓŁKI. 1 sierpnia 2017 r. PREZENTACJA SPÓŁKI 1 sierpnia 2017 r. PODSTAWOWE INFORMACJE O SPÓŁCE The Dust jest deweloperem gier mobilnych na platformy Android, ios i Windows. Spółka zrealizowała wiele projektów, w tym na zlecenie

Bardziej szczegółowo

2013 Global report. Polska. w porównaniu ze światem. 2013 Global Report- Polska w porównaniu ze światem Public Ericsson 2013-10-09 Page 1

2013 Global report. Polska. w porównaniu ze światem. 2013 Global Report- Polska w porównaniu ze światem Public Ericsson 2013-10-09 Page 1 2013 Global report Polska w porównaniu ze światem 2013 Global Report- Polska w porównaniu ze światem Public Ericsson 2013-10-09 Page 1 Consumerlab Coroczne badania 100000 RESPONDENTÓW REPREZENTUJĄCYCH

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA WYNIKÓW FINANSOWYCH. styczeń - czerwiec Warszawa, 29 sierpnia 2012 r.

PREZENTACJA WYNIKÓW FINANSOWYCH. styczeń - czerwiec Warszawa, 29 sierpnia 2012 r. PREZENTACJA WYNIKÓW FINANSOWYCH styczeń - czerwiec 2012 Warszawa, 29 sierpnia 2012 r. I PÓŁROCZE 2012 W GRUPIE ACTION PLAN PREZENTACJI 1. Wyniki finansowe 2. Realizacja prognozy finansowej 3. Polityka

Bardziej szczegółowo

POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie

POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie POWER PRICE S.A. Moc ukryta w cenie Warszawa, marzec 2011 r. Dane rejestrowe spółki Power Price S.A. ul. Rosy Bailly 36 01-494 Warszawa tel./fax (22) 25 01 700 www.powerprice.pl e-mail: biuro@powerprice.pl

Bardziej szczegółowo

Doradcy24 - Strategia i założenia modelu biznesowego. Doradcy24 sp. z o.o., ul. Pańska 73, Warszawa

Doradcy24 - Strategia i założenia modelu biznesowego. Doradcy24 sp. z o.o., ul. Pańska 73, Warszawa Doradcy24 - Strategia i założenia modelu biznesowego AGENDA 1. Informacje o spółce 2. Rynek 3. Działalność Doradcy24 4. Strategia na lata 2008-2012 5. Cele emisji i debiutu na NewConnect Profil firmy W

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY WEEDO S.A. III KWARTAŁ ROKU Katowice, dnia 14 listopada 2011r.

RAPORT OKRESOWY WEEDO S.A. III KWARTAŁ ROKU Katowice, dnia 14 listopada 2011r. RAPORT OKRESOWY WEEDO S.A. III KWARTAŁ ROKU 2011 Katowice, dnia 14 listopada 2011r. RAPORT ZAWIERA: 1. PODSTAWOWE INFORMACJE O EMITENCIE 2. WYBRANE DANE FINANSOWE Z BILANSU ORAZ RACHUNKU ZYSKÓW I STRAT

Bardziej szczegółowo

Cafe News. Nowe Media. Nowa rzeczywistość.

Cafe News. Nowe Media. Nowa rzeczywistość. Cafe News Nowe Media. Nowa rzeczywistość. O Cafe News Cafe News kreuje wolną, niezagospodarowaną jeszcze przestrzeń rynkową. Dzięki temu konkurencja przestaje być istotna Spółka jest agregatorem treści

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY jednostkowy ZA I KWARTAŁ 2012 R.

RAPORT KWARTALNY jednostkowy ZA I KWARTAŁ 2012 R. jednostkowy ZA STOPKLATKA S.A. z siedzibą w Warszawie Warszawa, 14 maja 2012 roku SPIS TREŚCI 1. LIST DO AKCJONARIUSZY... 3 2. WYBRANE JEDNOSTKOWE DANE FINANSOWE ZAWIERAJĄCE PODSTAWOWE POZYCJE BILANSU

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY ZA II KWARTAŁ 2013 R. 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie. 14 sierpnia 2013 r.

RAPORT KWARTALNY ZA II KWARTAŁ 2013 R. 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie. 14 sierpnia 2013 r. RAPORT KWARTALNY ZA 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie 14 sierpnia 2013 r. SPIS TREŚCI PISMO ZARZĄDU... 3 DANE FINANSOWE... 4 KOMENTARZE ZARZĄDU NA TEMAT CZYNNIKÓW I ZDARZEŃ, KTÓRE MIAŁY WPŁYW

Bardziej szczegółowo

Symulator doboru koloru i przetłoczenia bramy garażowej oraz wzoru drzwi wejściowych. do elewacji budynku klienta

Symulator doboru koloru i przetłoczenia bramy garażowej oraz wzoru drzwi wejściowych. do elewacji budynku klienta Symulator doboru koloru i przetłoczenia bramy garażowej oraz wzoru drzwi wejściowych do elewacji budynku klienta Wszechobecna nowa technologia Smartfony obecnie coraz częściej zastępują zwykłe telefony

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY ZA IV KWARTAŁ 2012 R. 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie. 14 lutego 2013 r.

RAPORT KWARTALNY ZA IV KWARTAŁ 2012 R. 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie. 14 lutego 2013 r. RAPORT KWARTALNY ZA 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie 14 lutego 2013 r. SPIS TREŚCI I. PISMO ZARZĄDU... 3 II. DANE FINANSOWE... 4 III. KOMENTARZE ZARZĄDU NA TEMAT CZYNNIKÓW I ZDARZEŃ, KTÓRE MIAŁY

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY EXAMOBILE S.A. IV KWARTAŁ ROKU 2012. Bielsko-Biała, 13.02.2013 r.

RAPORT OKRESOWY EXAMOBILE S.A. IV KWARTAŁ ROKU 2012. Bielsko-Biała, 13.02.2013 r. RAPORT OKRESOWY EXAMOBILE S.A. IV KWARTAŁ ROKU 2012 Bielsko-Biała, 13.02.2013 r. Raport EXAMOBILE S.A. za IV kwartał roku 2012 został przygotowany zgodnie z aktualnym stanem prawnym w oparciu o Regulamin

Bardziej szczegółowo

GRUPA CD PROJEKT PIERWSZE PÓŁROCZE ADAM KICIŃSKI Prezes Zarządu. PIOTR NIELUBOWICZ Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych

GRUPA CD PROJEKT PIERWSZE PÓŁROCZE ADAM KICIŃSKI Prezes Zarządu. PIOTR NIELUBOWICZ Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych GRUPA CD PROJEKT PIERWSZE PÓŁROCZE 2015 ADAM KICIŃSKI Prezes Zarządu PIOTR NIELUBOWICZ Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych ADAM BADOWSKI Członek Zarządu, Szef Studia CD PROJEKT RED AGENDA Wiedźmin 3 w liczbach

Bardziej szczegółowo

RYNEK SMARTFONÓW ŚWIATOWE TENDENCJE ORAZ SYTUACJA W POLSCE GABINETY KOSMETYCZNE W POLSCE PRÓBA OSZACOWANIA LICZBY

RYNEK SMARTFONÓW ŚWIATOWE TENDENCJE ORAZ SYTUACJA W POLSCE GABINETY KOSMETYCZNE W POLSCE PRÓBA OSZACOWANIA LICZBY RYNEK SMARTFONÓW ŚWIATOWE TENDENCJE ORAZ SYTUACJA W POLSCE GABINETY KOSMETYCZNE W POLSCE PRÓBA OSZACOWANIA LICZBY BADANIE PRZEPROWADZONE NA ZLECENIE MEDIA4U SP. Z O.O. Plan Prezentacji 1. Światowe tendencje

Bardziej szczegółowo

Handel internetowy w Polsce 2014. Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2014-2019

Handel internetowy w Polsce 2014. Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2014-2019 2 Język: polski, angielski Data publikacji: Q4 Format: pdf Cena od: 1800 Sprawdź w raporcie Jaka będzie wartość sprzedaży internetowej w Polsce w 2019 roku? Jakie marki uruchomiły lub planują uruchomić

Bardziej szczegółowo

PREZENTACJA INWESTORSKA

PREZENTACJA INWESTORSKA PREZENTACJA INWESTORSKA BIKERSHOP FINANSE S.A. LISTOPAD 2016 R. 1 BIKERSHOP - PODSTAWOWE INFORMACJE Znaczący polski dystrybutor sprzętu sportowego produkowanego przez producentów rowerowych, narciarskich,

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY za I kwartał 2012r. YELLOW HAT S.A. Obejmujący sprawozdania finansowe za okres Warszawa

RAPORT OKRESOWY za I kwartał 2012r. YELLOW HAT S.A. Obejmujący sprawozdania finansowe za okres Warszawa RAPORT OKRESOWY za I kwartał 2012r. YELLOW HAT S.A. Obejmujący sprawozdania finansowe za okres 1.01.2012 31.03.2012 Warszawa 15.05.2012 Raport YELLOW HAT S.A. za I kwartał 2012 roku został przygotowany

Bardziej szczegółowo

Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych. Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut

Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych. Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut Warszawa, 8 grudnia 2011 Nokaut.pl mobilna rewolucja na rynku zakupów internetowych Dziś ostatni dzień zapisów na akcje Grupy Nokaut czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek

Bardziej szczegółowo

Z usługi można korzystać jednocześnie na kilku urządzeniach. Jakość sygnału dostosowuje się do prędkości łącza.

Z usługi można korzystać jednocześnie na kilku urządzeniach. Jakość sygnału dostosowuje się do prędkości łącza. GSMONLINE.PL UPC wprowadza w Polsce Horizon TV 2014-05-21 UPC wprowadza do Polski usługę Horizon TV. Od 21.05 uzytkownicy pakietów Select Extra HD oraz Max Extra HD mogą korzystać ze specjalnej mobilnej

Bardziej szczegółowo

Aplikacja mobilna na ipada dla klientów Citi Handlowy

Aplikacja mobilna na ipada dla klientów Citi Handlowy Warszawa, 24 września 2013 Aplikacja mobilna na ipada dla klientów Citi Handlowy Citi Handlowy uruchomił nową aplikację bankowości mobilnej, tym razem na ipada. Aplikacja od początku do końca została zaprojektowana

Bardziej szczegółowo

Akademia Młodego Ekonomisty

Akademia Młodego Ekonomisty Akademia Młodego Ekonomisty Najbardziej podziwiane firmy świata Albert Tomaszewski Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 7 grudnia 2010 r. Co oznacza sukces w dzisiejszym świecie? Jakie są jego źródła? 1

Bardziej szczegółowo

NewConnect. Wojciech Zieliński Prezes Zarządu MakoLab S.A.

NewConnect. Wojciech Zieliński Prezes Zarządu MakoLab S.A. NewConnect nowa perspektywa MakoLab S.A. Wojciech Zieliński Prezes Zarządu MakoLab S.A. Historia 1989 powstanie firmy, elektroniczne usługi DTP 1995dystrybucja oraz tworzenie autorskiego oprogramowania

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY II KWARTAŁ 2012

RAPORT KWARTALNY II KWARTAŁ 2012 RAPORT KWARTALNY II KWARTAŁ 2012 za okres od 01.04.2012 do 30.06.2012 Raport został przygotowany przez Emitenta zgodnie z wymogami określonymi w 5 ust. 4.1. Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego

Bardziej szczegółowo

Igoria Trade S.A. RAPORT za II kwartał 2013 roku 1 kwietnia 2013 roku 30 czerwca 2013 roku

Igoria Trade S.A. RAPORT za II kwartał 2013 roku 1 kwietnia 2013 roku 30 czerwca 2013 roku Igoria Trade S.A. RAPORT za II kwartał 2013 roku 1 kwietnia 2013 roku 30 czerwca 2013 roku Warszawa, 14 sierpnia 2013 roku Raport został przygotowany przez Emitenta zgodnie z wymogami określonymi w załączniku

Bardziej szczegółowo

Opis raportu. Główne zagadnienia: Kliknij, aby kupić.

Opis raportu. Główne zagadnienia: Kliknij, aby kupić. 3. edycja! Rynek dystrybucji artykułów kosmetycznych w Polsce 2012 Analiza rynku i prognozy rozwoju na lata 2012-2014 Data wydania: I kwartał 2012 Języki raportu: polski, angielski Opis raportu Raport

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie finansowe I kwartał 2014

Podsumowanie finansowe I kwartał 2014 Podsumowanie finansowe I kwartał 2014 Warszawa, 20 maja 2014 r. Struktura właścicielska i operacyjna Zygmunt Solorz-Żak* ING OFE ok. 5% ok. 66% ok. 29% Pozostali akcjonariusze 100% 100% Sprzedaż pojemności

Bardziej szczegółowo

RAPORT za II kwartał 2012 r.

RAPORT za II kwartał 2012 r. RAPORT za II kwartał 2012 r. The Farm 51 Group SA to spółka zajmująca się produkcją gier przeznaczonych na większość dostępnych obecnie platform, przede wszystkim komputery osobiste, konsole i urządzenia

Bardziej szczegółowo

M4B S.A. RAPORT KWARTALNY ZA OKRES OD DNIA 01 PAŹDZIERNIKA 2011 ROKU DO DNIA 31 GRUDNIA 2011 ROKU

M4B S.A. RAPORT KWARTALNY ZA OKRES OD DNIA 01 PAŹDZIERNIKA 2011 ROKU DO DNIA 31 GRUDNIA 2011 ROKU M4B S.A. RAPORT KWARTALNY ZA OKRES OD DNIA 01 PAŹDZIERNIKA 2011 ROKU DO DNIA 31 GRUDNIA 2011 ROKU Spis treści: 1. Wybrane dane finansowe z bilansu i rachunku zysków i strat 2. Komentarz Zarządu na temat

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY ZA II KWARTAŁ 2012 R. 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie. 14 sierpnia 2012 r.

RAPORT KWARTALNY ZA II KWARTAŁ 2012 R. 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie. 14 sierpnia 2012 r. RAPORT KWARTALNY ZA 11 BIT STUDIOS S.A. z siedzibą w Warszawie 14 sierpnia 2012 r. SPIS TREŚCI I. PISMO ZARZĄDU... 3 II. DANE FINANSOWE... 4 III. KOMENTARZE ZARZĄDU NA TEMAT CZYNNIKÓW I ZDARZEŃ, KTÓRE

Bardziej szczegółowo

Jednostkowy raport kwartalny spółki GRUPA MENNICE KRAJOWE S.A. za I kwartał 2013 roku obejmujący okres. od 1 stycznia do 31 marca 2013 roku

Jednostkowy raport kwartalny spółki GRUPA MENNICE KRAJOWE S.A. za I kwartał 2013 roku obejmujący okres. od 1 stycznia do 31 marca 2013 roku Jednostkowy raport kwartalny spółki GRUPA MENNICE KRAJOWE S.A. za I kwartał 2013 roku obejmujący okres od 1 stycznia do 31 marca 2013 roku Warszawa, 14 maja 2013 roku 1 Spis Treści 1 PODSTAWOWE DANE O

Bardziej szczegółowo

Firma Oponiarska DĘBICA S.A.

Firma Oponiarska DĘBICA S.A. Firma Oponiarska DĘBICA S.A. Podsumowanie wyników I kwartału 2008 r. Warszawa, 29 kwietnia 2008 r. T.C. DĘBICA S.A. (1) Agenda Executive summary Sytuacja na rynku Skonsolidowane wyniki finansowe Perspektywy

Bardziej szczegółowo

Prezentacja Zarządu Warszawa, 10 luty 2012

Prezentacja Zarządu Warszawa, 10 luty 2012 Prezentacja Zarządu Warszawa, 10 luty 2012 Struktura Grupy 100% 100% 100% Częstotliwości Częstotliwości Częstotliwości Infrastruktura W skład Grupy NFI Midas wchodzą: Aero 2 Sp. z o.o., Mobyland Sp. z

Bardziej szczegółowo

Grupa Nokaut rusza oferta publiczna

Grupa Nokaut rusza oferta publiczna Warszawa, 29 listopada 2011 rusza oferta publiczna Akwizycja Skąpiec.pl i Opineo.pl S.A. czołowy gracz e-commerce w Polsce, właściciel internetowych porównywarek cen opublikowała dziś prospekt emisyjny

Bardziej szczegółowo

Od pomysłu do produktu Narzędzia oraz proces produkcji gier komputerowych i na platformy mobilne

Od pomysłu do produktu Narzędzia oraz proces produkcji gier komputerowych i na platformy mobilne Od pomysłu do produktu Narzędzia oraz proces produkcji gier komputerowych i na platformy mobilne Szkolenie dla studentów Politechniki Koszalińskiej 16 maja 18 czerwca 2011 Agencja Reklamowa Rhema Press

Bardziej szczegółowo

Handel internetowy w Polsce 2015 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2015-2020

Handel internetowy w Polsce 2015 Analiza i prognoza rozwoju rynku e-commerce na lata 2015-2020 2 Język: polski, angielski Data publikacji: wrzesień 2015 Format: pdf Cena od: 1800 Sprawdź w raporcie Jakie zmiany czekają rynek e-commerce w Polsce w 2020 roku? Jakie decyzje zakupowe podejmują Polacy?

Bardziej szczegółowo

GRUPA AB WYNIKI FINANSOWE Q3/2012

GRUPA AB WYNIKI FINANSOWE Q3/2012 GRUPA AB WYNIKI FINANSOWE Q3/2012 Warszawa, 13-14 listopada 2012 INFORMACJE O GRUPIE AB AB S.A. jest największym dystrybutorem IT i elektroniki użytkowej w regionie Europy Środkowo Wschodniej Początki

Bardziej szczegółowo

GfK FUTUREBUY 2016 Oferta zakupu raportu

GfK FUTUREBUY 2016 Oferta zakupu raportu GfK FUTUREBUY 2016 Oferta zakupu raportu 25 krajów Austria Indie Rosja Australia Włochy Hiszpania Belgia Japonia Szwecja Brazylia Korea Szwajcaria Kanada Arabia Saudyjska Turcja Chiny Meksyk Wielka Brytania

Bardziej szczegółowo

Usługi. biznesowego. dla segmentu. w Polsce 2012 Prognozy rozwoju na lata 2012-2016. 2edycja! telekomunikacyjne. Data publikacji: IV kwartał 2012

Usługi. biznesowego. dla segmentu. w Polsce 2012 Prognozy rozwoju na lata 2012-2016. 2edycja! telekomunikacyjne. Data publikacji: IV kwartał 2012 2edycja! Usługi telekomunikacyjne dla segmentu biznesowego w Polsce 2012 Prognozy rozwoju na lata 2012-2016 Data publikacji: IV kwartał 2012 Język: polski, angielski Słowo od autora Usługi telekomunikacyjne

Bardziej szczegółowo

SMS Kredyt Holding S.A. w drodze na NewConnect. Autoryzowany Doradca:

SMS Kredyt Holding S.A. w drodze na NewConnect. Autoryzowany Doradca: SMS Kredyt Holding S.A. w drodze na NewConnect Autoryzowany Doradca: 1 Wyłączenia odpowiedzialności Materiał ten ma na celu prezentację podstawowych założeo działalności Spółki SMS Kredyt Holding S.A.

Bardziej szczegółowo

Tworzenie aplikacji na WP. Blog dotyczący.net oraz WP.

Tworzenie aplikacji na WP. Blog dotyczący.net oraz WP. = = Tworzenie aplikacji na WP. Blog dotyczący.net oraz WP. Kursy Walut: - 45k ściągnięć, - 1,7k ocen, - średnia ocena 4,5, - 3 miejsce w rankingu najczęściej pobieranych płatnych aplikacji. Ponad 400k

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY EXAMOBILE S.A. II KWARTAŁ ROKU Bielsko-Biała, r.

RAPORT OKRESOWY EXAMOBILE S.A. II KWARTAŁ ROKU Bielsko-Biała, r. RAPORT OKRESOWY EXAMOBILE S.A. II KWARTAŁ ROKU 2013 Bielsko-Biała, 13.08.2013 r. Raport EXAMOBILE S.A. za II kwartał roku 2013 został przygotowany zgodnie z aktualnym stanem prawnym w oparciu o Regulamin

Bardziej szczegółowo

LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy.

LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy. LOG Global Edition jak wykorzystać potencjał firmy. 27 kwietnia br. w Warszawie odbyła się premiera LOG Global Edition, produktu polskiej firmy LOG Systems. Zaprezentowane oprogramowanie znacznie ułatwi

Bardziej szczegółowo

Potwierdzenie nadania raportu Raport Kwartalny.

Potwierdzenie nadania raportu Raport Kwartalny. Serwisy Giełdowe GPW https://www2.gpw.com.pl/u=nr-0721/s=gpfezmfvj4maag7xyzeaaabv/nr/? Strona 1 z 1 2011-11-14 NewConnect - Rynek Akcji GPW Elektroniczna Baza Informacji Menu Strona główna Dodaj raport

Bardziej szczegółowo

RAPORT za II kwartał 2013 r.

RAPORT za II kwartał 2013 r. RAPORT za II kwartał 2013 r. 01.04.2013 r. 30.06.2013 r. The Farm 51 Group SA to spółka zajmująca się produkcją gier przeznaczonych na większość dostępnych obecnie platform, przede wszystkim komputery

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY ZA IV I KWARTAŁ 2011

RAPORT KWARTALNY ZA IV I KWARTAŁ 2011 RAPORT KWARTALNY ZA IV I KWARTAŁ 2011 Warszawa, 14 1 lutego 2012 Finhouse Spółka Akcyjna ul. Nowogrodzka 50 00-695 Warszawa Tel. (22) 42 90 85, fax. (22) 5 88 5 info@finhouse.pl Sąd Rejonowy dla m.st.

Bardziej szczegółowo

Bank walczy o bazę klientów. Internauta szuka rozwiązań finansowych. Umożliwiamy instytucjom finansowym pozyskiwanie klientów

Bank walczy o bazę klientów. Internauta szuka rozwiązań finansowych. Umożliwiamy instytucjom finansowym pozyskiwanie klientów Co robimy? Internauta szuka rozwiązań finansowych Bank walczy o bazę klientów Udostępniamy narzędzia do porównania oferty banków Umożliwiamy instytucjom finansowym pozyskiwanie klientów Nasza idea Comperia.plto

Bardziej szczegółowo

Global entertainment and media outlook

Global entertainment and media outlook www.pwc.com/outlook Warszawa 13 września 2016 Global entertainment and media outlook 2016-2020 Global E&M Outlook jest najszerszym globalnym opracowaniem dotyczącym branży mediów i rozrywki $ Wydatki na

Bardziej szczegółowo

KIERUNKI ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM

KIERUNKI ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM Katedra Ekonometrii i Informatyki Andrzej Dudek KIERUNKI ROZWOJU SYSTEMÓW INFORMATYCZNYCH ZARZĄDZANIA PRZEDSIĘBIORSTWEM 1 Rynek systemów ERP na świecie Wg Forbes w 2012 roku dynamika światowego rynku systemów

Bardziej szczegółowo

Raport na temat działalności eksportowej europejskich przedsiębiorstw z sektora MSP

Raport na temat działalności eksportowej europejskich przedsiębiorstw z sektora MSP Raport na temat działalności Raport na temat działalności eksportowej europejskich przedsiębiorstw z sektora MSP Kierunki eksportu i importu oraz zachowania MSP w Europie Lipiec 2015 European SME Export

Bardziej szczegółowo

CMS, CRM, sklepy internetowe, aplikacje Web

CMS, CRM, sklepy internetowe, aplikacje Web CMS, CRM, sklepy internetowe, aplikacje Web Aplikacje PHP, open source, dodatki Add-ins, templatki, moduły na zamówienie Aplikacje mobilne jquery Mobile + PhoneGap Kilka platform w cenie jednego kodu JavaScript!

Bardziej szczegółowo

Big Data Marketing. Zbieramy, przetwarzamy i monetyzujemy dane o Internautach

Big Data Marketing. Zbieramy, przetwarzamy i monetyzujemy dane o Internautach Big Data Marketing Zbieramy, przetwarzamy i monetyzujemy dane o Internautach Misja Cloud Technologies S.A. jest liderem rynku reklamy internetowej w segmencie technologii do przetwarzanych w chmurze (ang.

Bardziej szczegółowo

ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA

ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA RAPORT KWARTALNY ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedziba w Bydgoszczy za okres 01.10.2012r. 31.12.2012r. Bydgoszcz, dnia 14.02.2013 roku 1 Spis treści 1. Wybrane dane finansowe Emitenta... 3 2. Podstawowe

Bardziej szczegółowo

Venture Incubator S.A.

Venture Incubator S.A. Venture Incubator S.A. Raport kwartalny za III kwartał 2012 r. Wrocław, 12 listopada 2012 r. Spis treści: 1. PODSTAWOWE INFORMACJE O SPÓŁCE... 2 2. PORTFEL INWESTYCYJNY... 2 3. WYBRANE DANE FINANSOWE...

Bardziej szczegółowo

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl

MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY. Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl MEDIAFLEX PREZENTACJA FIRMY Mediaflex Sp. z o. o.. ul. Wodna 17, 30-556 Kraków www.mediaflex.pl Mediaflex oferta Oferujemy kompleksowe działania wspomagające działalność naszych Klientów w Internecie.

Bardziej szczegółowo

styczeń - marzec 2012 Warszawa, 7 maja 2012 r.

styczeń - marzec 2012 Warszawa, 7 maja 2012 r. styczeń - marzec 2012 Warszawa, 7 maja 2012 r. PIERWSZY KWARTAŁ 2012 W GRUPIE ACTION PLAN PREZENTACJI 1. Wyniki finansowe 2. Działania budujące wartość ACTION 3. Osiągnięcia spółek Grupy ACTION 4. Publikacja

Bardziej szczegółowo

FutureBuy 2017 Oferta zakupu raportu GfK Polonia. GfK 2016 Oferta zakupu Future Buy 2017

FutureBuy 2017 Oferta zakupu raportu GfK Polonia. GfK 2016 Oferta zakupu Future Buy 2017 FutureBuy 2017 Oferta zakupu raportu GfK Polonia 1 20 krajów USA Holandia Indonezja Kanada Francja Indje Meksyk Niemcy Japonia Brazylia Polska Korea Południowa 11 kategorii FMCG Produkty do sprzątania

Bardziej szczegółowo

Polska Szerokopasmowa Raport Cisco: Czterokrotny wzrost ruchu w Internecie w ciągu czterech lat

Polska Szerokopasmowa Raport Cisco: Czterokrotny wzrost ruchu w Internecie w ciągu czterech lat Raport Cisco: Czterokrotny wzrost ruchu w Internecie w ciągu czterech lat Strona 1/5 Autorzy dorocznego raportu Cisco VNI Forecast szacują, że liczba urządzeń i połączeń internetowych ulegnie w latach

Bardziej szczegółowo

Informacja prasowa Warszawa, 11.12.2014 r.

Informacja prasowa Warszawa, 11.12.2014 r. Informacja prasowa Warszawa, 11.12.2014 r. Włącz się go gry z Turtle Beach! ABC Data wprowadza do swojej oferty akcesoria uznanej marki peryferiów gamingowych ABC Data S.A., lider rynku dystrybucji IT

Bardziej szczegółowo

RAPORT KWARTALNY ZA I KWARTAŁ 2012

RAPORT KWARTALNY ZA I KWARTAŁ 2012 RAPORT KWARTALNY ZA I KWARTAŁ 2012 Warszawa, 15 1 maja 2012 Finhouse Spółka Akcyjna ul. Nowogrodzka 50 00-695 Warszawa Tel. (22) 423 90 85, fax. (22) 353 88 53 info@finhouse.pl Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy,

Bardziej szczegółowo

mtim Dedykowane aplikacje mobilne dla TIM S.A.

mtim Dedykowane aplikacje mobilne dla TIM S.A. mtim Dedykowane aplikacje mobilne dla TIM S.A. O TIM TIM S.A. jest jednym z największych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych w Polsce. 25 lat w branży, z czego 17 lat na Giełdzie Papierów Wartościowych

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY za IV kwartał 2011r. YELLOW HAT S.A. Obejmujący sprawozdania finansowe za okres Warszawa

RAPORT OKRESOWY za IV kwartał 2011r. YELLOW HAT S.A. Obejmujący sprawozdania finansowe za okres Warszawa RAPORT OKRESOWY za IV kwartał 2011r. YELLOW HAT S.A. Obejmujący sprawozdania finansowe za okres 1.10.2011 31.12.2011 Warszawa 14.02.2012 Raport YELLOW HAT S.A. za IV kwartał 2011 roku został przygotowany

Bardziej szczegółowo

1. Co to jest zjedztam.pl i jaki jest cel portalu 2. Grupy docelowe 3. Narzędzia dla poszczególnych grup docelowych 4. Korzyści dla obu grup

1. Co to jest zjedztam.pl i jaki jest cel portalu 2. Grupy docelowe 3. Narzędzia dla poszczególnych grup docelowych 4. Korzyści dla obu grup Plan prezentacji 1. Co to jest zjedztam.pl i jaki jest cel portalu 2. Grupy docelowe 3. Narzędzia dla poszczególnych grup docelowych 4. Korzyści dla obu grup docelowych 5. Etapy wdrożenia 6. Model biznesowe

Bardziej szczegółowo

RAPORT MIESIĘCZNY STYCZEŃ

RAPORT MIESIĘCZNY STYCZEŃ RAPORT MIESIĘCZNY STYCZEŃ 2013 2013-02-12 www.digate.pl Spis treści 1. Informacje na temat wystąpienia tendencji i zdarzeń w otoczeniu rynkowym Emitenta, które w ocenie emitenta mogą mieć w przyszłości

Bardziej szczegółowo

RAPORT ZA III KWARTAŁ 2010 R. WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA. z siedzibą w Poznaniu

RAPORT ZA III KWARTAŁ 2010 R. WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA. z siedzibą w Poznaniu RAPORT ZA III KWARTAŁ 2010 R. WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA z siedzibą w Poznaniu 15-11-2010 1. Podstawowe informacje o Emitencie Nazwa WERTH-HOLZ SPÓŁKA AKCYJNA Siedziba ul. Szarych Szeregów 27, 60-462 Poznań

Bardziej szczegółowo

REWOLUCJA NOWYCH MEDIÓW

REWOLUCJA NOWYCH MEDIÓW REWOLUCJA NOWYCH MEDIÓW LEPSZA OD INTERNETU BYŁABY TYLKO TELEPATIA. MICHAEL DELL NA POCZĄTKU BYŁ CHAOS ...A NASTĘPNIE POJAWIŁ SIĘ INTERNET. TWÓRCY ROBERT CAILLIAU INTERNETU SIR TIMOTHY BERNERS-LEE 1993

Bardziej szczegółowo

ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA

ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA RAPORT KWARTALNY ROTOPINO.PL SPÓŁKA AKCYJNA z siedziba w Bydgoszczy za okres 01.07.2012r. 30.09.2012r. Bydgoszcz, dnia 08.11.2012 roku 1 Spis treści 1. Wybrane dane finansowe Emitenta... 3 2. Podstawowe

Bardziej szczegółowo

ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016

ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016 Warszawa, 1 marca 2016 roku Informacja prasowa ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016 ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w Polsce i w regionie

Bardziej szczegółowo

w drodze na NewConnect

w drodze na NewConnect w drodze na NewConnect Siedziba: Dąbrowa Górnicza Strona internetowa: www.bioerg.pl Kapitał zakładowy: 850.000 zł Łączna liczba akcji: 8.500.000 Nowa emisja: 8.500.000 akcji Cena emisyjna: 0,40 zł za akcję

Bardziej szczegółowo

JEDNOSTKOWY RAPORT KWARTALNY KORBANK S.A. II KWARTAŁ 2011 R.

JEDNOSTKOWY RAPORT KWARTALNY KORBANK S.A. II KWARTAŁ 2011 R. JEDNOSTKOWY RAPORT KWARTALNY KORBANK S.A. II KWARTAŁ 2011 R. Wrocław, 12 sierpnia 2011 r. Spis treści 1. Informacje o Emitencie... 3 2. Wybrane dane finansowe Emitenta za okres od 1 kwietnia 2011 r. do

Bardziej szczegółowo

Podsumowanie finansowe I półrocze 2014

Podsumowanie finansowe I półrocze 2014 Podsumowanie finansowe I półrocze 2014 Warszawa, 2 września 2014 r. Struktura właścicielska i operacyjna Zygmunt Solorz-Żak* ING OFE ok. 5% ok. 66% ok. 29% Pozostali akcjonariusze 100% 100% Sprzedaż pojemności

Bardziej szczegółowo

RAPORT OKRESOWY ZA III KWARTAŁ 2011 ROKU

RAPORT OKRESOWY ZA III KWARTAŁ 2011 ROKU RAPORT OKRESOWY ZA III KWARTAŁ 2011 ROKU Iława, listopad 2011 r. RAPORT OKRESOWY ZA III KWARTAŁ 2011 ROKU 2011-11-14 SPIS TREŚCI 1. PODSTAWOWE INFORMACJE O SPÓŁCE - 3-2. WYBRANE DANE FINANSOWE ZA II KWARTAŁ

Bardziej szczegółowo