INSTRUKCJA DLA PACJENTA

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INSTRUKCJA DLA PACJENTA"

Transkrypt

1 INSTRUKCJA DLA PACJENTA Jak założyć konto?... 3 Jak się zalogować?... 5 Jak wyszukać specjalistę?... 6 Przypadek 1: Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na psycheon.pl... 6 Przypadek 2: Jeżeli posiadasz konto i jesteś po zalogowaniu... 6 Opcje wyszukiwania... 7 Jak umówić pierwszą wizytę?... 8 Przypadek 1: Z poziomu wyszukiwania - jeśli jesteś już w pełni zdecydowany na wybranego specjalistę... 8 Przypadek 2: Ze strony specjalisty - jeśli najpierw chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym specjaliście... 9 Finalizacja umawiania wizyty Jak zadać pytanie specjaliście? Przypadek 1: Z poziomu wyszukiwania - jeśli jesteś już w pełni zdecydowany na wybranego specjalistę Przypadek 2: Ze strony specjalisty - jeśli najpierw chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym specjaliście Płatności Jak zapłacić? Doładowania konta Przelewy Ankiety Wypełnianie ankiety Wizyta Wymagania techniczne Instalacja dodatku do przeglądarki Internet Explorer Test wideo Jak rozpocząć wizytę online? Przypadek 1: Czat... 25

2 Przypadek 2: Wideo Jak odwołać wizytę? Powiadomienia Ustawienia Kontakt... 32

3 Jak założyć konto? W celu założenia konta na platformie: 1. Naciśnij przycisk załóż konto w prawym górnym rogu ekranu. 2. Z pokazanego okna naciśnij przycisk pacjent.

4 3. Wypełnij pola rejestracji zgodnie z ich opisem oraz zaznacz odpowiednie kwadraciki. A. Imię B. Nazwisko C. Adres - potrzebny między innymi w celu aktywacji konta oraz do otrzymywania powiadomień z platformy, w tym o zbliżających się wizytach D. Powtórz adres E. Hasło - będzie używane wraz z em do logowania na platformie, musi mieć przynajmniej 6 znaków F. Powtórz hasło G. Telefon - potrzebny jedynie do powiadomień sms o wizytach H. Data urodzenia I. Zaakceptuj regulamin poprzez kliknięcie w pusty kwadracik w polu przy Akceptuję regulamin J. Ostatni kwadracik zostaw zaznaczony, jeśli wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach od PsycheON Sp. z o.o. Dzięki temu będziesz zawsze na bieżąco. W przeciwnym razie, odznacz go poprzez kliknięcie w niego 4. Naciśnij przycisk Zarejestruj. Jeśli wszystkie dane zostały wpisane poprawnie, Twoje konto zostanie utworzone. 5. Aktywuj swoje konto poprzez kliknięcie w link aktywacyjny wysłany na a podanego podczas rejestracji (jeśli nie przyjdzie w ciągu kilku minut, sprawdź folder spam, gdyż może się tam przypadkowo znaleźć).

5 Jak się zalogować? 1. Naciśnij przycisk zaloguj w prawym górnym rogu ekranu, co spowoduje pokazanie się okna logowania. 2. Wpisz swój adres oraz hasło podane podczas rejestracji. 3. Wybierz czy chcesz się logować automatycznie przy każdej wizycie poprzez kliknięcie w pusty kwadracik w polu przy Pamiętaj mnie. 4. Kliknij zaloguj się.

6 Jak wyszukać specjalistę? Przypadek 1: Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta na psycheon.pl 1. Wejdź w zakładkę dla chorego i rodziny z górnego menu. 2. Najedź kursorem na czerwony przycisk po prawej stronie. 3. Z menu naciśnij na Znajdź specjalistę Przypadek 2: Jeżeli posiadasz konto i jesteś po zalogowaniu 1. W celu przejścia do powyższego ekranu naciśnij na swoje imię i nazwisko widoczne na każdej stronie w prawym górnym rogu. 2. Naciśnij na umów wizytę. 3. Naciśnij na przycisk inny w celu przejścia do ekranu, który umożliwi Ci znalezienie specjalisty.

7 Opcje wyszukiwania 4. Typ porady - wybierz zakres interesujących Cię porad (online: wideo lub czat). 5. Termin porady - wybierz termin porady poprzez kliknięcie w odpowiedni pusty kwadracik. 6. Filtrowanie wyników - możesz filtrować wyniki według imienia, nazwiska oraz miejscowości. 7. Miejscowość - uzupełnij pole Miejscowość nazwą miejscowości, w której się znajdujesz w celu zobaczenia na mapie najbliższych specjalistów i naciśnij ikonę lupy. Możesz również kliknąć w wypełnij po prawej stronie w celu automatycznego pobrania informacji o Twoim miejscu pobytu. W takim przypadku, gdy przeglądarka zapyta o zezwolenie na użycie lokalizacji Twojego komputera, zezwól na to klikając odpowiedni przycisk.

8 Jak umówić pierwszą wizytę? Poniższa instrukcja przedstawia kroki dla zalogowanego użytkownika. Jeśli nie masz jeszcze konta, lub nie jesteś aktualnie zalogowany, to w momencie naciśnięcia przycisku "Umów", po wybraniu typu wizyty, która Cię interesuję zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji/logowania. Po zarejestrowaniu/zalogowaniu umawianie wizyty zostanie automatycznie wznowione. Instrukcje dotyczące zakładania konta oraz logowania dostępne są na początku instrukcji. Przypadek 1: Z poziomu wyszukiwania - jeśli jesteś już w pełni zdecydowany na wybranego specjalistę 1. Po zakończeniu wyszukiwania, naciśnij na ikonę kalendarza wybranego specjalisty.

9 2. W celu wybrania jednej z trzech najbliższych wizyt, naciśnij na przycisk wybierz przy wybranym terminie i w instrukcji, przejdź do finalizacji umawiania wizyty. 3. Wybierz zakres widoku grafiku: miesiąc, tydzień, dzień lub dziś. 4. Z grafiku na wybranym terminie naciśnij ikonkę strzałki. 5. Naciśnij na Umów. Przypadek 2: Ze strony specjalisty - jeśli najpierw chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym specjaliście 1. Po zakończeniu wyszukiwania, naciśnij na imię lub nazwisko specjalisty.

10 2. Gdy już przeczytasz o wybranym specjaliście i zdecydujesz sie na wizytę, naciśnij przycisk umów wizytę lub grafik. 2. W celu wybrania jednej z trzech najbliższych wizyt, naciśnij na przycisk wybierz przy wybranym terminie i w instrukcji, przejdź do finalizacji umawiania wizyty. 3. Wybierz zakres widoku grafiku: miesiąc, tydzień, dzień lub dziś. 4. Z grafiku na wybranym terminie naciśnij ikonkę strzałki. 5. Naciśnij na Umów.

11 Finalizacja umawiania wizyty 1. Z listy rozwijanej, która pojawi się po kliknięciu w napis Online, wybierz typ wizyty. 2. Z listy rozwijanej, która pojawi się po kliknięciu w napis wideo, wybierz formę wizyty. 3. Naciśnij przycisk Umów. 4. Naciśnij przycisk "Zapłać". Wizyta zostanie opłacona z dostępnych środków lub pojawi się ekran przelewy24, który umożliwi dokonanie płatności.

12 Jak zadać pytanie specjaliście? Poniższa instrukcja przedstawia kroki dla zalogowanego użytkownika. Jeśli nie masz jeszcze konta, lub nie jesteś aktualnie zalogowany, to w momencie naciśnięcia na "Zadaj pytanie" zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracji/logowania. Po zarejestrowaniu/zalogowaniu zadawanie pytania zostanie automatycznie wznowione. Przypadek 1: Z poziomu wyszukiwania - jeśli jesteś już w pełni zdecydowany na wybranego specjalistę 1. Po zakończeniu wyszukiwania, naciśnij na ikonę znaku zapytania wybranego specjalisty.

13 2. Temat - wpisz temat swojego pytania. 3. Treść pytania - wpisz treść swojego pytania. 4. Zapisz pytanie - możesz zapisać pytanie jako wersję roboczą i wrócić do niego później. 5. Naciśnij na Wyślij pytanie i zapłać. W momencie gdy naciśniesz ten przycisk i dokonasz płatności, pytanie zostanie wysłane do wybranego specjalisty i nie będzie dalszej możliwości jego edycji. Przypadek 2: Ze strony specjalisty - jeśli najpierw chcesz dowiedzieć się więcej o wybranym specjaliście 1. Po zakończeniu wyszukiwania, naciśnij na imię lub nazwisko specjalisty.

14 2. Gdy już przeczytasz o wybranym specjaliście i zdecydujesz sie na zadanie pytania, naciśnij przycisk zadaj pytanie. 3. Temat - wpisz temat swojego pytania. 4. Treść pytania - wpisz treść swojego pytania. 5. Zapisz pytanie - możesz zapisać pytanie jako wersję roboczą i wrócić do niego później. 6. Naciśnij na Wyślij pytanie i zapłać. W momencie gdy naciśniesz ten przycisk i dokonasz płatności, pytanie zostanie wysłane do wybranego specjalisty i nie będzie dalszej możliwości jego edycji.

15 Płatności Jak zapłacić? Po wyborze terminu wizyty lub zadaniu pytania specjaliście, pojawi się okienko, w którym oprócz możliwości zapłaty znajdują się dodatkowe informacje. Przykładowe okienko w przypadku płatności za pytanie do specjalisty. Po naciśnięciu na przycisk Zapłać, płatność zostanie opłacona z dostępnych środków lub zostaniesz przeniesiony do ekranu płatności za pomocą serwisu Przelewy24. Doładowania konta Ten ekran będzie widoczny bezpośrednio po zalogowaniu, jednakże jeśli już znajdujesz się w innym miejscu na stronie, naciśnij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu w celu przejścia do poniższego ekranu. 1. Po zalogowaniu naciśnij z menu przycisk Płatności.

16 2. Wpisz kwotą o jaką chcesz zwiększyć swój stan konta. 3. Naciśnij przycisk Doładuj - zostaniesz przeniesiony do ekranu płatności za pomocą serwisu Przelewy24. Przelewy24 Płatności są obsługiwane przez Przelewy24 w celu uniknięcia problemów z czasem księgowania płatności. 1. Wybierz swój bank, za pomocą którego dokonasz płatności poprzez kliknięcie w jego logo lub wybierz opcję przedpłaty (w prawym dolnym rogu) co pozwoli na tradycyjną płatność z użyciem druku przelewu na poczcie.

17 2. Jeśli pojawi się taki ekran, naciśnij na przycisk Tak. 3. Po zalogowaniu na swoje konto bankowe i dokonaniu płatności, otworzy się powyższy ekran. Poczekaj na potwierdzenie pozytywnego zakończeniu procesu płatności. Jeśli nie otrzymasz potwierdzenia w ciągu kilku sekund, sprawdzaj co jakiś czas stan płatności poprzez przycisk "odśwież" aż pojawi się następny ekran.

18 4. Gdy zobaczysz że transakcja została zakończona poprawnie, poczekaj 10 sekund albo naciśnij przycisk Dalej.... Zostaniesz przeniesiony z powrotem na platformę. Wypełnianie ankiety Ankiety Jeśli specjalista udostępni Ci ankietę, otrzymasz powiadomienie. Możesz ją wypełnić w kilku prostych krokach. Ten ekran będzie widoczny bezpośrednio po zalogowaniu, jednakże jeśli już znajdujesz się w innym miejscu na stronie, naciśnij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu w celu przejścia do poniższego ekranu. 1. Po zalogowaniu naciśnij na przycisk wypełnij ankiety.

19 2. Naciśnij na ikonę pióra w celu przejścia do wypełniania ankiety. 3. Udziel odpowiedzi. W zależności od rodzaju pytania, odpowiedz wpisując treść, zaznaczając odpowiednią odpowiedź/odpowiedzi lub wybierając odpowiedź z listy rozwijanej. 4. Po wypełnieniu ankiety, naciśnij na Wyślij ankietę. W tym momencie wypełniona ankieta zostanie wysłana do specjalisty i nie będzie dalszej możliwości edycji odpowiedzi.

20 Wizyta Wymagania techniczne Zanim rozpoczniesz wizytę upewnij się że Twój komputer spełnia podstawowe wymagania techniczne: -Łącze internetowe o szybkości min 250kb wysyłania oraz pobierania (w przypadku wideokonferencji) -Kamera internetowa z mikrofonem (w przypadku wideokonferencji) -Przeglądarka internetowa: Internet Explorer 11+, Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera Jeśli Twoja przeglądarka nie będzie spełniać wymagań technicznych zostaniesz o tym poinformowany poprzez wyświetlenie powyższego komunikatu. Po naciśnięciu na "rozwiąż ten problem", pojawi się poniższe okno, które ułatwi instalację dodatku do przeglądarki Internet Explorer lub pobranie innej odpowiedniej przeglądarki. Instalacja przeglądarki będzie przebiegać w ten sam sposób co instalacje innych programów. Instalacja dodatku do przeglądarki Internet Explorer Po naciśnięciu na "zainstaluj dodatek do wideokonferencji" pojawi się poniższy komunikat, z którego wybierz "Uruchom".

21 Instalacja dodatku rozpocznie się automatycznie po naciśnięciu przycisku "Uruchom". Gdy instalacja zostanie ukończona i okienko o nazwie "OpenTok for IE" zniknie, naciśnij na "tutaj" w celu odświeżenia strony. W tym momencie możesz przejść do testu wideo, w celu upewnienia się że wszystko działa poprawnie.

22 Test wideo Aby uniknąć problemów podczas wizyty, zalecamy wykonanie testu wideo, który pozwoli przetestować swoje ustawienia oraz kamerę internetową. 1. Naciśnij na "przetestuj wideo" 2. W następnym oknie również naciśnij na "Przetestuj wideo". Na tym etapie upewnij się że Twoja kamera internetowa jest podłączona i zainstalowana.

23 3. Gdy w przeglądarce pojawi się prośba o dostęp do np. kamery internetowej, naciśnij na przycisk, który umożliwi przeglądarce ten dostęp w celu rozpoczęcia testu wideo. W zależności od przeglądarki, strzałka wskazywać będzie prawidłowe miejsce gdzie należy to zrobić. 4. Jeśli zobaczysz obraz ze swojej kamery internetowej naciśnij na przycisk "tak". 5. Jeśli zostaniesz poproszony o udostępnienie mikrofonu, zrób to w sposób analogiczny do udostępnienia kamery internetowej. Następnie naciśnij na "Przetestuj mikrofon". W ciągu kolejnych 5 sekund powiedz coś do mikrofonu w celu przetestowania go.

24 6. W tym momencie zostanie odtworzone nagranie testowe. Jeśli usłyszałeś swoje nagranie, naciśnij na przycisk "Zakończ test". Jak rozpocząć wizytę online? Przypomnienie o zbliżającej się wizycie otrzymasz na adres podany podczas rejestracji oraz sms-em na numer telefonu podany podczas rejestracji. 1. Kilka minut przed planowaną wizytą, na stronie zobaczysz informację o czasie pozostałym do wizyty. Żeby wejść do internetowego gabinetu naciśnij na Gabinet.

25 2. Poczekaj na rozpoczęcie wizyty. Przypadek 1: Czat 3. Treść wiadomości - w tym polu wpisz treść wiadomości do specjalisty. 4. Naciśnij Wyślij żeby wysłać wiadomość. Rozmowa nie zniknie nawet po tym jak opuścisz gabinet w czasie trwania wizyty i wejdziesz do niego ponownie.

26 Przypadek 2: Wideo W przypadku gdy w przeglądarce pojawi się prośba o dostęp do np. kamery internetowej, naciśnij na przycisk, który umożliwi przeglądarce ten dostęp w celu prawidłowego rozpoczęcia wizyty wideo. W przeglądarce Google Chrome W przeglądarce Mozilla Firefox W przeglądarce Opera W przeglądarce Internet Explorer

27 3. Obraz z kamery internetowej. 4. Opcje do wyłączania obrazu, głosu oraz do zmaksymalizowania rozmowy na pełen ekran. 5. Ustawienia głośności. 6. Treść wiadomości - w tym polu możesz wpisywać treść wiadomości tekstowej do specjalisty. Rozmowa nie zniknie nawet po tym jak opuścisz gabinet w czasie trwania wizyty i wejdziesz do niego ponownie. 7. Naciśnij Wyślij żeby wysłać wiadomość tekstową.

28 Jak odwołać wizytę? Ten ekran będzie widoczny bezpośrednio po zalogowaniu, jednakże jeśli już znajdujesz się w innym miejscu na stronie, naciśnij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu w celu przejścia do poniższego ekranu. 1. Po zalogowaniu naciśnij na przycisk zobacz listę wizyt. 2. Naciśnij na Odwołaj pod wizytą, którą chcesz odwołać. 3. W kolejnym okienku, wpisz powód odwołania wizyty. 4. Naciśnij na Odwołaj. W tym momencie Twoja wizyta zostanie odwołana, jednakże pamiętaj o odpowiednio wczesnym odwołaniu wizyty w celu zwrotu pełnej zapłaconej wcześniej kwoty.

29 Powiadomienia Ten ekran będzie widoczny bezpośrednio po zalogowaniu, jednakże jeśli już znajdujesz się w innym miejscu na stronie, naciśnij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu w celu przejścia do poniższego ekranu. 1. Po zalogowaniu naciśnij z menu przycisk Powiadomienia. Powiadomienia otrzymasz o swoich wizytach, pytaniach, płatnościach i innych ważnych kwestiach. Otrzymasz je także gdy specjalista odpowie na Twoje pytanie. Powiadomienia otrzymasz również na swój adres .

30 Ustawienia W każdej chwili możesz zmienić swoje dane. Ten ekran będzie widoczny bezpośrednio po zalogowaniu, jednakże jeśli już znajdujesz się w innym miejscu na stronie, naciśnij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu w celu przejścia do poniższego ekranu. 1. Po zalogowaniu naciśnij z menu przycisk Ustawienia. 2. W celu zmiany hasła naciśnij na zmień hasło. 3. W celu zmiany danych naciśnij na moje dane.

31 Hasło 4. Wpisz, aktualne oraz nowe hasło. 5. Naciśnij na Zmień hasło Moje Dane 6. Edytuj wybrane dane. 7. Naciśnij na Zmień dane

32 Kontakt W każdej chwili możesz się z nami skontaktować. Ten ekran będzie widoczny bezpośrednio po zalogowaniu, jednakże jeśli już znajdujesz się w innym miejscu na stronie, naciśnij na swoje imię i nazwisko w prawym górnym rogu w celu przejścia do poniższego ekranu. 1. Po zalogowaniu naciśnij z menu przycisk Kontakt.

33 2. Wpisz swoje imię i nazwisko. 3. Wpisz swój adres Naciśnij na pole czwarte i wybierz z listy kategorię, które najlepiej opisuję powód Twojego kontaktu z nami. 5. Wpisz treść swojej wiadomości. 6. Po wpisaniu wiadomości, naciśnij na Wyślij. W tym momencie wiadomość zostanie wysłana i nie będzie dalszej możliwości jej edycji. 7. Możesz również skontaktować się z nami pod numerem telefonu lub pisząc wiadomość na adres

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku umożliwia bowiem kontrolowanie swoich rachunków oraz

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku umożliwia bowiem kontrolowanie swoich rachunków oraz bankowość internetowa Poradnik Użytkownika Bankowość Internetowa bezpieczeństwa i wygody. to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku Bankowość Internetowa wykonywanie różnych operacji bankowych

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi plusbank24

Instrukcja obsługi plusbank24 Instrukcja obsługi plusbank24 Systemu Bankowości Elektronicznej Aplikacja Klienta - Kanał Internet Część 1 z 2 Spis treści Spis treści...2 Przedmowa...55 Informacje o podręczniku...66 1. Bezpieczeństwo...77

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi plusbank24

Instrukcja obsługi plusbank24 Instrukcja obsługi plusbank24 Systemu Bankowości Elektronicznej Aplikacja Klienta - Kanał Internet Część 1 z 2 Spis treści Spis treści... 2 Przedmowa... 5 Informacje o podręczniku... 6 1. Bezpieczeństwo...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 19 000 1 Spis treści: INFORMACJE PODSTAWOWE... 3 Bankowość Internetowa... 3 Bankowość Telefoniczna... 9 KONFIGURACJA

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej

elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej Instrukcja zakładania konta wersja 8.1. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ul. Batorego 5, 02-591 Warszawa www.epuap.gov.pl 1. WPROWADZENIE...

Bardziej szczegółowo

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego)

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego) Spis treści Logowanie...3 Menu Główne...4 Ustawienia konta...5 Użytkownicy...7 Kredyty...8 Dodanie nowego konta dla Firmy...9 Lista Firm...11 Baza kontrahentów...13 Import Kontrahentów dla Firmy (3)...14

Bardziej szczegółowo

Dla ułatwienia pracy wydrukuj poniższą instrukcję

Dla ułatwienia pracy wydrukuj poniższą instrukcję Spis treści Dla ułatwienia pracy wydrukuj poniższą instrukcję Część I... 2 1. Założenie konta... 2 Krok 1. Załóż konto dla osoby fizycznej w systemie EBOI.... 2 Krok 2. Aktywuj konto... 7 2. Wypełnienie

Bardziej szczegółowo

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Bank Millennium Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Spis treści Millenet tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu...3 Co należy zrobić, aby otworzyć Millenet dla Przedsiębiorstw?...4

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 801 700 100 1 Spis treści: eurobank online... 4 Aktywacja usługi... 7 Serwis telefoniczny... 8 Aktywacja usługi...

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet

Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet Przewodnik po systemie bankowości elektronicznej PKO Banku Polskiego ipkonet SPIS TREŚCI DZIEŃ DOBRY...3 I. WYMAGANIA TECHNICZNE...4 Podstawowe zasady bezpiecznego korzystania z ipkonet... 5 II. POCZĄTEK...5

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Instrukcja dla klienta

Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych. Instrukcja dla klienta Instrukcja obsługi systemu: Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych Instrukcja dla klienta Data aktualizacji: 28-01-2013 1 Spis treści 1 Podstawowe zasady bezpiecznego

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika)

(instrukcja użytkownika) Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bs.stary.sacz.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego rachunku przez klienta... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi poczty elektronicznej Office 365 i programu Microsoft Lync 2013

Instrukcja obsługi poczty elektronicznej Office 365 i programu Microsoft Lync 2013 Instrukcja obsługi poczty elektronicznej Office 365 i programu Microsoft Lync 2013 Autorstwo: Praca została wykonana przez uczniów ZST im. Tadeusza Kościuszki w Radomiu, pod nadzorem Artura Rudnickiego.

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl

Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl BANK SPÓŁDZIELCZY w Józefowie nad Wisła Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl Bank Spółdzielczy w Józefowie nad Wisłą SPIS TREŚCI Wprowadzenie...3 Bezpieczeństwo...3

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 04

(instrukcja użytkownika) Wersja 04 BANK SPÓŁDZIELCZY w Końskowoli Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 04 http://www.bskonskowola.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie do

Bardziej szczegółowo

Witamy wśród użytkowników panelu NextContent!

Witamy wśród użytkowników panelu NextContent! Witamy wśród użytkowników panelu NextContent! Narzędzie, które oddajemy do Twojego użytku, pozwala reklamodawcom na szybkie, skuteczne i trwałe promowanie treści wśród wydawców, a wydawcom na budowanie

Bardziej szczegółowo

BANK SPÓŁDZIELCZY w Słupcy Interfejs Mobilny Internet Bankingu (instrukcja użytkownika) Wersja 005 http://www.bs.slupca.pl

BANK SPÓŁDZIELCZY w Słupcy Interfejs Mobilny Internet Bankingu (instrukcja użytkownika) Wersja 005 http://www.bs.slupca.pl BANK SPÓŁDZIELCZY w Słupcy Interfejs Mobilny Internet Bankingu (instrukcja użytkownika) Wersja 005 http://www.bs.slupca.pl SPIS TREŚCI 1. Wprowadzenie...2 2. Bezpieczeństwo...3 3. Konfiguracja...4 4. Logowanie

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 01

(instrukcja użytkownika) Wersja 01 BANK SPÓŁDZIELCZY w Nałęczowie Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 01 http://www.bsnaleczow.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie do

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 012

(instrukcja użytkownika) Wersja 012 Załącznik Nr 5 do Instrukcji Systemu Internet Banking Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 012 http://www.hexabank.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

Przewodnik dla Klienta systemu EKONTO

Przewodnik dla Klienta systemu EKONTO systemu EKONTO Wersja 012 http://www.bspruszczgd.pl https://ekonto.bspruszczgd.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie...3 Bezpieczeństwo...3 Konfiguracja...5 Logowanie do systemu...8 Menu główne programu...10 RACHUNKI...12

Bardziej szczegółowo

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl

CZEŚĆ I. (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl CZEŚĆ I GOSPODARCZY BANK SPÓŁDZIELCZY w STRZELINIE Internet Banking (Przewodnik dla Klienta) https://online.gbsstrzelin.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 5 Logowanie

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM Załącznik nr 1 do Regulaminu usług SBE w Banku Spółdzielczym w Bielsku Podlaskim. INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM https://konto.bsbielsk.pl SPIS

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 19 000 (koszt wg taryfy operatora) 1 Spis treści: INFORMACJE PODSTAWOWE... 4 Bankowość Internetowa... 4 Bankowość

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 015

(instrukcja użytkownika) Wersja 015 BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOGARDZIE Przewodnik dla Klienta (instrukcja użytkownika) Wersja 015 http://www.bsbialogard.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 015

(instrukcja użytkownika) Wersja 015 BANK SPÓŁDZIELCZY w Łaskarzewie Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 015 http://www.bslaskarzew.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego

Bardziej szczegółowo

Podręcznik Klienta Indywidualnego

Podręcznik Klienta Indywidualnego Podręcznik Klienta Indywidualnego SGB-Bank S.A i Zrzeszone Banki Spółdzielcze SPIS TREŚCI WSTĘP... 3 KONFIGURACJA PRZEGLĄDARKI INTERNETOWEJ... 4 ZASADY BEZPIECZEŃSTWA PRZY KORZYSTANIU Z SGB ONLINE... 4

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 011

(instrukcja użytkownika) Wersja 011 BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOGARDZIE PRZEWODNIK DLA KLIENTA (instrukcja użytkownika) Wersja 011 http://www.bsbialogard.pl https://ib.bsbialogard.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 014

(instrukcja użytkownika) Wersja 014 Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 014 http://www.bslacko.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego rachunku przez klienta... 3

Bardziej szczegółowo

(Przewodnik użytkownika systemu IB) Wersja 10

(Przewodnik użytkownika systemu IB) Wersja 10 Załącznik nr 17. 2 do Instrukcji świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych, wydawania kart do rachunków oraz usług bankowości elektronicznej dla Klientów indywidualnych, SKO i PKZP w

Bardziej szczegółowo