PODSTAWOWE INFORMACJE

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "PODSTAWOWE INFORMACJE"

Transkrypt

1 PODSTAWOWE INFORMACJE

2 STRONA GŁÓWNA

3 REJESTRACJA/ LOGOWANIE

4 ZASADY ZAMAWIANIA POSIŁKÓW Zamówienia należy składać tylko poprzez naszą stronę internetową: Zamówienie należy złożyć najpóźniej do godz. 20:00 dnia poprzedniego np. chcąc zamówić posiłek na wtorek, zamówienie należy złożyć najpóźniej w poniedziałek do godz. 20:00; Zamówienie można składać na dowolnie wybrany okres czasu i w dowolnej konfiguracji posiłków (zupa, deser, zupa + drugie danie, etc.); Zgłoszenie indywidualnych diet (opcje: bezglutenowa, bezbiałkowa, wegetariańska) należy zgłaszać pod adresem

5 INSTRUKCJA ZAMAWIANIA Instrukcję zamawiania posiłków znajdą Państwo na stronie głównej:

6 MENU Nasze miesięczne MENU dostępne jest po zalogowaniu się na swoje konto, w zakładce MENU po lewej stronie:

7 RABATY Rodzinom wielodzietnym przysługują następujące rabaty: - drugie dziecko - 10% rabatu, - trzecie i kolejne dziecko - 20% rabatu; Rabaty naliczane są przy zamówieniach złożonych na cały zestaw obiadowy, składający się z: zupy i drugiego dania z napojem, na pełen miesiąc (min. 22 dni obiadowe). Rabaty naliczane są automatycznie. W przypadku nie naliczenia rabatu przez system, prosimy o kontakt mailowy pod adresem:

8 PŁATNOŚCI Tylko uprzednio opłacone zamówienia zostaną zrealizowane należy zatem od razu opłacić zamówienie. Płatności dokonywane są przelewem online, poprzez usługę płatniczą transferuj.pl

9 SYSTEM POWIADOMIEŃ MAILOWYCH System automatycznie wygeneruje i wyśle do Ciebie maila: - po rejestracji na naszym portalu, wraz z informacją o Twoim loginie oraz haśle, potrzebnymi do każdorazowego zalogowania; (prosimy o zachowanie tego maila); - dwa dni przed kończącym się zamówieniem, w celu przypomnienia o złóżeniu zamówienia na następny okres czasu; - przed rozpoczynającym się nowym miesiącem - z linkiem do pobrania aktualnego menu; - po zgłoszeniu nieobecności dziecka- przeniesieniu posiłku; - przy każdorazowym złożeniu zamówienia z numerem zamówienia i okresem, na który zostało ono złożone; - przy dokonywaniu płatności z infomacją o kwocie zamówienia, liczbą dni oraz informacją jak opłacić zamówienie;

10 REJESTRACJA

11 Na stronie głównej wybierz opcję: Załóż konto

12 Zarejestruj się, wpisując wymagane dane: Zapamiętaj swoje hasło i nazwę użytkownika - będą Ci potrzebne przy każdym logowaniu! Zaznacz informację: Nie jestem robotem w okienku na dole.

13 WAŻNE System zapamiętuje wpisany adres , przypisany do Twojego loginu. Nie ma możliwości, aby ponownie wykorzystać ten sam adres do innego loginu. Jeśli chciałbyś założyć nowe konto na adres , który był już użyty, będziemy musieli usunąć z systemu Twój wcześniejszy profil. W tym celu skontaktuj się z nami pod adresem:

14 Po zaznaczeniu okienka Nie jestem robotem system będzie chciał to zweryfikować :

15

16 Po udanej weryfikacji, zostaniesz zalogowany: Wybierz opcję : Przejdź do zamawiania posiłków, aby złożyć zamówienie.

17 Najpierw musisz utworzyć swój profil - wypełnij wszystkie wymagane pola: Podaj , na który chcesz otrzymywać wszystkie informacje najlepiej taki, z którego na bieżąco korzystasz.

18 Po upewnieniu się, że wszystkie pola zostały wypełnione prawidłowo, kliknij na żółte pole Zatwierdź dane :

19 System przeniesie Cię na stronę Osoby. Kliknij w granatowe okienko Dodaj osobę :

20 Wypełnij wymagane pola danymi osoby, dla której chcesz wykupić posiłki: Wybierając klasę, wybierz wielkość porcji: kinder, standard, delux (dotyczy tylko wybranych szkół).

21 Po wypełnieniu prawidłowo wszystkich pól, kliknij na żółte pole Zapisz : Jeśli masz dodatkowe uwagi, uwzględnij je w okienku na dole, np. dania na wynos.

22 Każdą następną osobę dodajemy w ten sam sposób klikając w okienko Dodaj osobę :

23 W celu złożenia zamówienia dla konkretnej osoby, kliknij na żółte pole Zamów posiłek :

24 Rozwiń listę dni, aby złożyc zamówienie, klikając na strzałkę po prawej stronie:

25 Zaznacz termin, na który chcesz złożyć zamówienie, a poniżej kombinację posiłków na dany okres: Wybierając np. opcję II danie+napój, system automatycznie zaznaczy tę opcję każdego dnia w całym okresie zamówienia.

26 Opcja Skonfiguruj ręcznie służy do tego, aby zamówić posiłki w różnych konfigurcjach - jednego dnia zupę, drugiego cały zestaw, a kolejnego np. tylko deser. Należy wtedy ręcznie zaznaczyć w poszczególne dni wybraną przez nas kombinację:

27 Istnieje możliwość zamówienia posiłku na wynos, wystarczy zaznaczyć okienko Na wynos (usługa dodatkowo płatna 1zł):

28 Po dokonaniu wyboru, na dole strony, zostanie podana informacja dotycząca ilości dni oraz kwoty do zapłaty za złożone zamówienie: Kliknij na żółte pole, aby zatwierdzić zamówienie.

29 Po zatwierdzeniu, na górze strony pojawi się okienko z komunikatem o liczbie dni i kwocie Twojego zamówienia: Po upewnieniu się, że kwota i ilość dni zostały naliczone prawidłowo, kliknij OK.

30 Następnie zostaniesz przeniesiony na stronę z numerem zamówienia oraz statusem Oczekuje : Kliknij na żółte pole: Opłać z transferuj w celu dokonania płatności.

31 Dokonaj płatności z transferuj.pl, wybierając swój bank:

32 Wypełnij wymagane pola i zatwierdź: Akceptuję regulamin. Kliknij na zielone pole: Następny krok.

33 Kontynuuj dokonywanie płatności, logując się na stronę swojego banku:

34 Po dokonaniu płatności, system zmieni status zamówienia z: Oczekuje na Opłacone. System automatycznie wyśle do Ciebie z infomacją o numerze i okresie czasu, na które zostało złożone zamówienie, a także informację dotyczacą płatności.

35 Złożone i opłacone zamówienie możesz wydrukować:

36 Klikając na zaznaczone na niebiesko zamówienie, przejdziesz na stronę z zamówieniem rozłożonym na poszczególne dni:

37 Wybierając poszczególny dzień z zamówienia, uzyskasz więcej szczegółów, takich jak rodzaj posiłku jaki zamówiłeś, menu na dany dzień oraz czy zamówienie zostało opłacone:

38 Po lewej stronie znajdziesz cztery zakładki: Zamówienia - tutaj składamy zamówienie; Osoby - tutaj dodajemy/wybieramy osobę; Profil - tutaj dokonujemy modyfikacji profilu; Menu tutaj znajdziesz nasze miesięczne menu;

39 ZGŁOSZENIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA PRZENIESIENIE POSIŁKU

40 Wejdź w zakładkę Zamówienia, a następnie kliknij na zaznaczone na niebiesko zamówienie: Nieobecność można zgłaszać tylko za pośrednictwem naszej strony internetowej!

41 System przeniesie Ciebie na stronę z zamówieniem, rozłożonym na poszczególne dni. Wybierz z listy dzień, na który chcesz zgłosić nieobecność: Nieobecność należy zgłaszać najpóźniej do godz. 07:00 rano w dniu, w którym dziecko będzie nieobecne!

42 Wchodząc w poszczególny dzień zamówienia, na który chcesz zgłosić nieobecność, zjedź na sam dół strony:

43 Na dole strony kliknij na żółte pole Dziecko będzie nieobecne : Pamiętaj, żeby to zrobić najpóźniej do godz. 07:00 rano w dniu, w którym dziecko będzie nieobecne!

44 Na górze strony pojawi się komunikat: Kliknij OK, aby kontynuować.

45 Na górze strony pojawi się komunikat : zamówienie przeniesione na dzień :

46 Klikając wstecz, powrócisz do listy dni danego zamówienia, rozłożonego na poszczególne dni tam pojawi się informacja o przeniesionym posiłku:

47 Po potwierdzeniu nieobecności, otrzymają Państwo na poniższą informację: Zamówienie przeniesione np. na dzień Posiłek zostanie przeniesiony na pierwszy wolny dzień po złożonym przez Państwa zamówieniu - w tym wypadku zamówienie złożone zostało od do ; i wypadają w weekend, a więc pierwszy wolny termin to ; Prosimy pamiętać o tym, aby następne zamówienie złożyć dopiero od

48 LOGOWANIE SIĘ DO SYSTEMU

49 Każda następna wizyta na naszej stronie wymaga już tylko zalogowania się do systemu, gdyż rejestracja odbywa się tylko za pierwszym razem.

50 Wystarczy zatem wpisać tylko hasło i nazwę użytkownika - tę którą podawałeś podczas rejestracji (duże i małe litery, cyfry oraz znaki mają tu znaczenie!) Następnie zaznacz okienko Nie jestem robotem i kliknij na zielone pole: Zaloguj :

51 Wybierz opcję : Przejdź do zamawiania posiłków, aby złożyć zamówienie.

52 W celu złożenia kolejnego zamówienia, należy wybrać zakładkę Zamówienia ( po lewej stronie), a następnie kliknąć w granatowe okienko Dodaj zamówienie :

53 W celu dodania kolejnej osoby, należy wybrać zakładkę Osoby (po lewej stronie), a nastepnie kliknąć w granatowe okienko : Dodaj osobę :

54 Aby dokonać zmian danych personalnych w swoim profilu, należy wybrać zakładkę Profil (po lewej stronie), dokonać zmian i potwierdzić klikając na dole strony w żółte okienko Zatwierdź dane :

55 Po lewej stronie znajdziesz również zakładkę z naszym miesięcznym menu:

56 Aby przejść na stronę główną, kliknij w okienko Kuchnia Cateringowa w lewym górnym rogu:

57 Wszelkie pytania, sugestie, bądź problemy z działaniem naszego portalu prosimy kierować na adres:

58 DZIĘKUJEMY ZA UWAGĘ!

Instrukcja zamawiania obiadów w szkole. Pyszoty.pl

Instrukcja zamawiania obiadów w szkole. Pyszoty.pl Instrukcja zamawiania obiadów w szkole Pyszoty.pl Witamy w firmie Pyszoty.pl. Niniejsza instrukcja ma na celu zapoznanie Państwa z naszym systemem do opłacania i zamawiania obiadów w szkole przez internet

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN STREFY KIBICA

REGULAMIN STREFY KIBICA REGULAMIN STREFY KIBICA 1. Strefa Kibica umożliwia przeglądanie i aktualizację swoich danych, kontakt z Klubem poprzez wysłanie formularza, udostępnienie karnetu innej osobie, zakup biletu lub karnetu

Bardziej szczegółowo

INTERNET BANKING przewodnik dla klienta

INTERNET BANKING przewodnik dla klienta INTERNET BANKING przewodnik dla klienta www.bssierakow.pl Instrukcja obsługi Internet Banking 1. Informacje ogólne Internet Banking jest jednym ze sposobów obsługi rachunku bankowego. Dzięki niej klient

Bardziej szczegółowo

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika

Bank Millennium. Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Bank Millennium Millenet dla Przedsiębiorstw Przewodnik użytkownika Spis treści Millenet tradycyjna bankowość w nowoczesnym wydaniu...3 Co należy zrobić, aby otworzyć Millenet dla Przedsiębiorstw?...4

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku

Internetowa Obsługa Rachunku Bank Spółdzielczy w Węgierskiej Górce Internetowa Obsługa Rachunku (Instrukcja Użytkownika) http://www.bs.wegierskagorka.pl Rozwój globalnej sieci Internet tworzy miejsce do powstawania nowych usług. Jedną

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 04

(instrukcja użytkownika) Wersja 04 BANK SPÓŁDZIELCZY w Końskowoli Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 04 http://www.bskonskowola.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie do

Bardziej szczegółowo

Internetowa obsługa rachunku

Internetowa obsługa rachunku Internetowa obsługa rachunku w Banku Spółdzielczym w Andrespolu (Instrukcja Użytkownika) http://www.bs-andrespol.pl https://online.bs-andrespol.pl SPIS TREŚCI: Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku

Internetowa Obsługa Rachunku BANK SPÓŁDZIELCZY w SKOCZOWIE Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bs.skoczow.pl https://online.bs.skoczow.pl Bank Spółdzielczy w Skoczowie Internetowa Obsługa Rachunku SPIS

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl

Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl BANK SPÓŁDZIELCZY w Józefowie nad Wisła Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bsjozefow.pl Bank Spółdzielczy w Józefowie nad Wisłą SPIS TREŚCI Wprowadzenie...3 Bezpieczeństwo...3

Bardziej szczegółowo

przez INTERNET BANKING Instrukcja Użytkownika http://www.bssusz.pl

przez INTERNET BANKING Instrukcja Użytkownika http://www.bssusz.pl Internetowa Obsługa Rachunku przez INTERNET BANKING Instrukcja Użytkownika http://www.bssusz.pl Rozwój globalnej sieci Internet tworzy miejsce do powstawania nowych usług. Jedną z nich jest Internet Banking,

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 01

(instrukcja użytkownika) Wersja 01 BANK SPÓŁDZIELCZY w Nałęczowie Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 01 http://www.bsnaleczow.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie do

Bardziej szczegółowo

Witamy wśród użytkowników panelu NextContent!

Witamy wśród użytkowników panelu NextContent! Witamy wśród użytkowników panelu NextContent! Narzędzie, które oddajemy do Twojego użytku, pozwala reklamodawcom na szybkie, skuteczne i trwałe promowanie treści wśród wydawców, a wydawcom na budowanie

Bardziej szczegółowo

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku umożliwia bowiem kontrolowanie swoich rachunków oraz

to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku umożliwia bowiem kontrolowanie swoich rachunków oraz bankowość internetowa Poradnik Użytkownika Bankowość Internetowa bezpieczeństwa i wygody. to idealne rozwiązanie dla tych, którzy wymagają od banku Bankowość Internetowa wykonywanie różnych operacji bankowych

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM

INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM Załącznik nr 1 do Regulaminu usług SBE w Banku Spółdzielczym w Bielsku Podlaskim. INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA USŁUGI INTERNET BANKING W BANKU SPÓŁDZIELCZYM W BIELSKU PODLASKIM https://konto.bsbielsk.pl SPIS

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU IRF DLA BIURA RACHUNKOWEGO Program Rachmistrz/Rewizor. Strona0

INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU IRF DLA BIURA RACHUNKOWEGO Program Rachmistrz/Rewizor. Strona0 INSTRUKCJA OBSŁUGI PROGRAMU IRF DLA BIURA RACHUNKOWEGO Program Rachmistrz/Rewizor Strona0 1. Zaloguj się na konto IRF, na adres: http://irf-system.pl 2. Hasło można zmienić, klikając w ustawienia. Strona1

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 19 000 (koszt wg taryfy operatora) 1 Spis treści: INFORMACJE PODSTAWOWE... 4 Bankowość Internetowa... 4 Bankowość

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 801 700 100 1 Spis treści: eurobank online... 4 Aktywacja usługi... 7 Serwis telefoniczny... 8 Aktywacja usługi...

Bardziej szczegółowo

Przewodnik dla klienta do internetowej obsługi rachunków bankowych w Banku Spółdzielczym w Błaszkach

Przewodnik dla klienta do internetowej obsługi rachunków bankowych w Banku Spółdzielczym w Błaszkach SGB Spółdzielcza Grupa Bankowa Przewodnik dla klienta do internetowej obsługi rachunków bankowych w Banku Spółdzielczym w Błaszkach https://ekonto.bankblaszki.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo...

Bardziej szczegółowo

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika

System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika System Internetowy Sez@m Podręcznik użytkownika Spis treści Wstęp... 3 Przygotowanie do korzystania z Systemu Internetowego Banku BPH... 4 Zasady bezpieczeństwa przy korzystaniu z Systemu Internetowego

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 011

(instrukcja użytkownika) Wersja 011 BANK SPÓŁDZIELCZY W BIAŁOGARDZIE PRZEWODNIK DLA KLIENTA (instrukcja użytkownika) Wersja 011 http://www.bsbialogard.pl https://ib.bsbialogard.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA

v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA v. 2015 INSTRUKCJA KONFIGURACJI I OBSŁUGI PLATFORMY SHEEPLA Spis treści 1. Wstęp...2 2. Rejestracja i wybór planu taryfowego...3 3. Pierwsze logowanie i konfiguracja...4 3.1 Przewoźnicy...5 3.2 Szablony

Bardziej szczegółowo

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego)

Logowanie. 2. Wpisać swój login i hasło w odpowiednie pola formularza (login i hasło zostało wysłane w email-u z danymi do konta dostępowego) Spis treści Logowanie... 4 Ustawienia konta...5 Użytkownicy... 7 *Kredyty ( Dodatkowe funkcjonalności - SaldeoSMART)...8 Menu Główne... 8 Dodanie nowego konta dla Firmy - Klienta Biura...10 Wybór formatu

Bardziej szczegółowo

Internetowa Obsługa Rachunku

Internetowa Obsługa Rachunku Załącznik Nr 1 do Uchwały Nr 91/2009 Zarządu Banku Spółdzielczego w Kleszczowie z dnia 22.10.2009 Internetowa Obsługa Rachunku (Instrukcja Użytkownika) https://www.online.bskleszczow.pl tel. 044 731 31

Bardziej szczegółowo

Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy

Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy Instrukcja obsługi systemu Korporacyjny i Indywidualny Rachunek Internetowy dla Banków Spółdzielczych Styczeń 2010 1 Spis treści 1. Podstawowe informacje...4 1.1. Wczytywanie certyfikatu do przeglądarki...4

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 801 700 100 1 Spis treści: eurobank online... 4 Serwis telefoniczny... 5 Aktywacja usługi...6 Twoja przeglądarka

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 012

(instrukcja użytkownika) Wersja 012 Załącznik Nr 5 do Instrukcji Systemu Internet Banking Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 012 http://www.hexabank.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo

(Przewodnik użytkownika systemu IB) Wersja 10

(Przewodnik użytkownika systemu IB) Wersja 10 Załącznik nr 17. 2 do Instrukcji świadczenia usług w zakresie prowadzenia rachunków bankowych, wydawania kart do rachunków oraz usług bankowości elektronicznej dla Klientów indywidualnych, SKO i PKZP w

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej

Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej Instrukcja obsługi bankowości elektronicznej e-mail: online@eurobank.pl pomoc telefoniczna: 19 000 1 Spis treści: INFORMACJE PODSTAWOWE... 3 Bankowość Internetowa... 3 Bankowość Telefoniczna... 9 KONFIGURACJA

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika) Wersja 09

(instrukcja użytkownika) Wersja 09 BANK SPÓŁDZIELCZY w Białej Podlaskiej Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) Wersja 09 http://www.bsbialapodlaska.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Konfiguracja... 4 Logowanie

Bardziej szczegółowo

(instrukcja użytkownika)

(instrukcja użytkownika) Internetowa Obsługa Rachunku (instrukcja użytkownika) http://www.bs.stary.sacz.pl SPIS TREŚCI Wprowadzenie... 3 Bezpieczeństwo... 3 Blokowanie dostępu do internetowego rachunku przez klienta... 3 Konfiguracja...

Bardziej szczegółowo