Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy"

Transkrypt

1 Access Professional Edition Elastyczny system kontroli dostępu, który rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy

2 2 Access Professional Edition: doskonałe rozwiązanie przeznaczone do kontroli dostępu dla małych i średnich firm Skalowalny system kontroli dostępu, który można rozbudować w miarę wzrostu potrzeb Szeroka gama rozwiązań z zakresu kontroli dostępu i zabezpieczeń przeznaczonych do różnorakich zastosowań Elastyczne przypisywanie uprawnień operatorowi i posiadaczom Możliwość zamontowania pięciu kamer przy każdych drzwiach Zgodność ze standardowymi czytnikami i formatami kart Lista obecności: Tutaj widoczne są szczegóły dotyczące posiadaczy karty (np. bieżąca lokalizacja lub firma). System Access Professional Edition spełnia szeroki zakres wymagań dotyczących bezpieczeństwa, umożliwiając jednocześnie integrację kompleksowych funkcji wideo lub monitorowania systemów sygnalizacji włamania. jak systemy CCTV, systemy sygnalizacji włamania i napadu czy zarządzanie pracą wind. Można go także łatwo rozbudować, zachowując zainstalowane elementy, dzięki czemu nie zostaną zmarnowane żadne zasoby ani inwestycje. System Access Professional Edition to proste w obsłudze, skalowalne oprogramowanie do kontroli dostępu przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw o wysokich wymaganiach w zakresie bezpieczeństwa. Ten modułowy system rośnie wraz z potrzebami Twojej firmy i można go łączyć z szeroką gamą funkcji kontroli dostępu i zabezpieczeń, takimi System Access Professional Edition wykorzystuje strukturę klient-serwer, oferując dostęp do serwera z dowolnego autoryzowanego stanowiska pracy. Intuicyjny interfejs wzorowany na systemie Windows oraz inteligentne funkcje pomagają w zarządzaniu systemem. Zoptymalizowane procesy oraz wysoka jakość sprawiają, że system ten stanowi bezpieczną inwestycję.

3 3 Pasek narzędzi aplikacji: Ikony pozwalają uruchomić różne aplikacje, w zależności od uprawnień użytkownika. Obszar informacji: Zawartość zależy od wybranego zastosowania, np. dane posiadacza karty, pojedynczy lub poczwórny strumień wizyjny w czasie rzeczywistym itp. Drzewo urządzeń: Może służyć do włączania i wyłączania obrazów, sterowania drzwiami i umożliwiania weryfikacji online. Ekran weryfikacji wideo: Umożliwia dostęp do porównania bazy danych posiadacza karty z obrazem z kamery identyfikującej, strumieni wizyjnych systemów dozorowych i przycisków sterujących do przyznawania lub odmawiania dostępu. Weryfikacja online: Pięciu ostatnich posiadaczy kart, którzy próbowali uzyskać dostęp do drzwi.

4 4 Szeroki wachlarz rozwiązań wychodzących naprzeciw oczekiwaniom klientów Access Professional Edition pozwala dostosować system zabezpieczeń do obsługi funkcji wykraczających poza kontrolę dostępu, z uwzględnieniem budżetu Twojej firmy. Dostępnych jest wiele elementów sprzętowych i funkcji dostosowanych do indywidualnych wymagań. Nie jest to jednak jedyny czynnik stanowiący o bezkonkurencyjności tego systemu. Należy do nich także łatwy w obsłudze interfejs operatora oraz możliwość zarządzania danymi nawet posiadaczy kart oraz 128 czytników, jak również obsługi ich wejść i wyjść. Weryfikacja wideo Weryfikacja wideo zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo. Każde drzwi mogą być monitorowane przez maksymalnie pięć kamer, błyskawicznie identyfikujących zagrożenia lub osoby postronne. W momencie wysłania żądania dostępu, na ekranie automatycznie pojawia się zdjęcie posiadacza karty, dzięki czemu dostęp do wyznaczonych obszarów mają wyłącznie upoważnione osoby. Weryfikacja alarmów Po odebraniu sygnału alarmu, na przykład gdy drzwi były otwarte zbyt długo lub gdy okazano nieważną kartę identyfikacyjną, na ekranie operatora natychmiast pojawia się obraz z kamery monitorującej dane wejście, który może być od razu nagrywany za pomocą cyfrowego rejestratora wizyjnego. Dostęp do archiwów alarmów przechowywanych w rejestrze zdarzeń można uzyskać za pomocą jednego przycisku. Połączenie uprawnień dostępu z weryfikacją wideo w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Przy każdych drzwiach można zamontować maksymalnie pięć kamer błyskawicznie identyfikujących zagrożenia lub osoby postronne, aby zapewnić dostęp do wyznaczonych obszarów wyłącznie osobom upoważnionym.

5 5 Uzbrajanie/rozbrajanie systemów sygnalizacji włamania i napadu Systemy sygnalizacji włamania i napadu podłączone do kontrolera dostępu można łatwo uzbrajać i rozbrajać, korzystając z odpowiednio zweryfikowanych uprawnień i właściwego kodu PIN. Możliwość dostosowania funkcji obsługi dla każdego operatora oraz określenia dodatkowych uprawnień dla posiadaczy kart W systemie może zalogować się jednocześnie aż 16 operatorów wykonujących różne zadania. Na przykład pracownicy ochrony mogą otrzymać zezwolenie na zarządzanie alarmami i przeglądanie rejestrów, podczas gdy personel informatyczny może konfigurować system i nadawane uprawnienia, natomiast administratorzy systemu mają dostęp do wszystkich funkcji. Zwiększona elastyczność systemu pozwala personelowi korzystać z różnych formatów i technologii autoryzacji, np. pilotów, kart lub kluczy zbliżeniowych. Dzięki temu możliwe jest jednoczesne użytkowanie nowych i wcześniej używanych komponentów systemu i stopniowa, ekonomiczna migracja pomiędzy różnymi technologiami czytników.

6 6 Wydajne zarządzanie systemem zabezpieczeń dzięki funkcji widoku map Wbudowana funkcja widoku mapy zacznie poprawia znajomość sytuacji w przypadku alarmu i można z niej korzystać w połączeniu z dozorem wizyjnym. Nawigacja między widokiem z kamery i planem budynku jest prosta dzięki hiperłączom. Ponadto dostęp do widoku na żywo i funkcji sterowania drzwiami można uzyskać z poziomu mapy oraz drzewa urządzeń. Dziennik zawiera dane zdarzeń w czasie rzeczywistym, które można szybko i łatwo przeglądać. Aby zapewnić najwyższy stopień bezpieczeństwa, wszystkie elementy od serwera do zarządzania danymi po kontrolery drzwi są w pełni szyfrowane. Struktury drzew: Struktury drzew map i urządzeń ułatwiają nawigację i sterowanie. Możliwe jest utworzenie aż trzech poziomów ważności. Lista alarmów: Po wyświetleniu zdarzeń alarmowych operator może podjąć odpowiednie działania. Po uruchomieniu alarmu automatycznie wyświetlane są odpowiednie mapy i widoki z kamer. Sterowanie urządzeniami: Bezpośrednie sterowanie urządzeniami zapewniające jednocześnie dostęp do widoku kamery na żywo i kontrolowanie drzwi. Weryfikacja alarmów wideo: Przekazuje strumienie wizyjne z kamery na żywo, dzięki czemu umożliwia operatorom weryfikację zdarzeń alarmowych i podjęcie odpowiednich działań.

7 7 Przykład instalacji: Standardowy system kontroli dostępu połączony z systemem monitoringu wizyjnego opartym na sieci IP oraz systemem sygnalizacji włamania i napadu obsługuje szeroki zakres funkcji zabezpieczeń drzwi z podziałem na strefy, np. kontrolę dostępu, funkcje weryfikacji wideo i weryfikacji alarmów, czy uzbrajanie i rozbrajanie stref systemu antywłamaniowego za pomocą centrali alarmowej. 1 Serwer bazy danych Access Professional 2 Stacja robocza-klient Access Professional Edition, stacja monitorowania alarmów 3 Kontroler dostępu AMC do obsługi czytników pracujących w standardzie Wiegand lub RS Czytnik kontroli dostępu, np. czytnik z serii LECTUS lub Delta Czytnik kontroli dostępu z klawiaturą, np. model LECTUS duo 3000 CK Urządzenie wizyjne IP, np. kamera Dinion IP, VIP-X, Videojet X DVR (cyfrowy rejestrator wizyjny) System zabezpieczeń, który dostosowuje się do Twoich potrzeb Niewątpliwą zaletą jest fakt, że po wykorzystaniu wszystkich możliwości systemu program Access Professional Edition można bezproblemowo rozbudować do systemu kontroli dostępu dla firm. Rozwój przestrzeni Program Access Professional Edition umożliwia zarządzanie danymi nawet posiadaczy kart i 128 czytników, jak również obsługę ich wejść i wyjść niezależnie od tego, czy jest zainstalowany w sklepie, wynajętym biurowcu, fabryce czy biurze. Stwarza to mnóstwo możliwości zmiany konfiguracji systemu wraz ze zmianą potrzeb Twojej firmy. System jest w pełni kompatybilny ze standardowymi czytnikami i formatami kart. Można nim zarządzać z kilku stacji roboczych lub komputerów klienckich dysponujących różnymi profilami użytkownika. Modułowy kontroler dostępu (AMC), który jest wykorzystywany przez APE, jest również zgodny z systemem Building Integration System (BIS). Dzięki temu rozbudowa systemu nie wymaga aktualizacji sprzętu i tym samym chroni inwestycję. Produkty, na których można polegać Szeroka gama innowacyjnych produktów najwyższej jakości firmy Bosch Security Systems gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji. O ich niezawodności stanowią wysoka jakość i zoptymalizowana funkcjonalność, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów i pozwalają zminimalizować całkowity koszt posiadania.

8 Tradycja jakości i innowacji Od ponad 125 lat marka Bosch jest synonimem jakości i niezawodności. Firma Bosch to światowy dostawca innowacyjnych technologii wspartych najwyższą jakością obsługi klienta. Bosch Security Systems oferuje szeroki zakres produktów i systemów zabezpieczeń, ewakuacji i nagłośnienia, które stanowią doskonałe rozwiązanie w wielu zastosowaniach, zarówno w instytucjach rządowych, obiektach użyteczności publicznej, jak również budynkach komercyjnych, szkołach i domach. Jeśli wymagasz rozwiązań, na których możesz polegać, wybierz Boscha. Bosch Security Systems Zapraszamy na nasze strony internetowe nasz adres Bosch Sicherheitssysteme GmbH, 2014 Zastrzega się prawo do zmian Wydrukowano w Niemczech 05/14 MS-OT-pl-01_F01U520566_02

Systemy nadzoru IP firmy Axis. Nieograniczone możliwości nadzoru wizyjnego.

Systemy nadzoru IP firmy Axis. Nieograniczone możliwości nadzoru wizyjnego. Systemy nadzoru IP firmy Axis. Nieograniczone możliwości nadzoru wizyjnego. Rynek systemów nadzoru wizyjnego stale rośnie za sprawą coraz większych potrzeb w dziedzinie bezpieczeństwa publicznego i prywatnego,

Bardziej szczegółowo

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych

Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych Zintegrowany system zarządzania dla obiektów hotelowych InteliHotel. Inteligentny Hotel POSitive Hospitality POSitive Restaurant POSitive SPA & Sport

Bardziej szczegółowo

Inwestujemy w relacje

Inwestujemy w relacje Bankowość Korporacyjna BusinessNet Wszystko, czego potrzebuję, muszę mieć w jednym miejscu. BusinessNet to wyjątkowy zestaw narzędzi bankowych, który pozwoli Ci na skuteczne zarządzanie finansami Twojej

Bardziej szczegółowo

Rodzina adresowalnych central sygnalizacji pożaru firmy Bosch: jedna platforma spełniająca wszystkie wymagania

Rodzina adresowalnych central sygnalizacji pożaru firmy Bosch: jedna platforma spełniająca wszystkie wymagania Rodzina adresowalnych central sygnalizacji pożaru firmy Bosch: jedna platforma spełniająca wszystkie wymagania Niezrównana elastyczność W skład tej kompleksowej rodziny wchodzą dwie serie central sygnalizacji

Bardziej szczegółowo

Możliwości Systemu APA Vision BMS dla domu i przemysłu Grudzień 2012

Możliwości Systemu APA Vision BMS dla domu i przemysłu Grudzień 2012 Możliwości Systemu APA Vision BMS dla domu i przemysłu Grudzień 2012 www.visionsystem.pl Strona 2 z 18 APA Vision BMS to scentralizowany i modułowy system zarządzania inteligentnym budynkiem. Jest w pełni

Bardziej szczegółowo

IMPAX 6 IMPAX 6....bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same.

IMPAX 6 IMPAX 6....bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same. IMPAX 6 IMPAX 6...bo nie wszystkie systemy PACS sà takie same. Solidny fundament systemów informatycznych w Twoim szpitalu Placówki s u by zdrowia na całym Êwiecie wykorzystujà nowoczesne technologie zarzàdzania

Bardziej szczegółowo

Synology NAS Przewodnik użytkownika

Synology NAS Przewodnik użytkownika Synology NAS Przewodnik użytkownika ID dokumentu Syno_UsersGuide_NAS_20130906 Spis treści Rozdział 1: Wprowadzenie Rozdział 2: Synology DiskStation Manager pierwsze kroki Instalacja serwera Synology NAS

Bardziej szczegółowo

PORADNIK UŻYTKOWNIKA. PowerMaster-10 G2. W pełni nadzorowany bezprzewodowy system alarmowy. www.visonic.com

PORADNIK UŻYTKOWNIKA. PowerMaster-10 G2. W pełni nadzorowany bezprzewodowy system alarmowy. www.visonic.com PORADNIK UŻYTKOWNIKA PowerMaster-10 G2 W pełni nadzorowany bezprzewodowy system alarmowy www.visonic.com Instrukcja obsługi urządzenia PowerMaster-10/30 G2 Spis treści 1. Wprowadzenie... 3 Przedmowa...

Bardziej szczegółowo

Możliwości Systemu APA Vision BMS dla domu i przemysłu Wrzesień 2013

Możliwości Systemu APA Vision BMS dla domu i przemysłu Wrzesień 2013 Możliwości Systemu APA Vision BMS dla domu i przemysłu Wrzesień 2013 www.apainnovative.pl www.visionsystem.pl Strona 2 z 19 APA Vision BMS to scentralizowany i modułowy system zarządzania inteligentnym

Bardziej szczegółowo

SZYBKI START Datapolis Process System v 4.2.0.4294

SZYBKI START Datapolis Process System v 4.2.0.4294 Datapolis.com, ul Wiktorska 63, 02-587 Warszawa tel. (+48 22) 398-37-53; fax. (+ 48 22) 398-37-93, office@datapolis.com SZYBKI START Datapolis Process System v 4.2.0.4294 Ostatnia aktualizacja: 10 czerwca

Bardziej szczegółowo

BlackBerry Q10 Smartphone. Wersja: 10.2. użytkownika. Podręcznik

BlackBerry Q10 Smartphone. Wersja: 10.2. użytkownika. Podręcznik BlackBerry Q10 Smartphone Wersja: 10.2 Podręcznik użytkownika Opublikowano: 2013-10-21 SWD-20131021164144977 Spis treści Zacznij pracę... 6 Zapoznanie się z urządzeniem...6 Prezentacje wideo z cyklu Jak

Bardziej szczegółowo

Partition Manager 12 Home

Partition Manager 12 Home Paragon Software Poland Sp. z o.o ul. Śląska 22/21 42 217 Częstochowa, Polska Tel. +48 (34) 343 81 81 Internet: www.paragon software.pl Email: kontakt@paragon software.pl Partition Manager 12 Home Podręcznik

Bardziej szczegółowo

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu

Metodyka prowadzenia szkoleń. z wykorzystaniem urządzeń. mobilnych dla e-biznesu Metodyka prowadzenia szkoleń z wykorzystaniem urządzeń mobilnych dla e-biznesu Projekt został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu Uczenie się przez całe życie Publikacja

Bardziej szczegółowo

Instrukcja obsługi rejestratora TruVision DVR 11

Instrukcja obsługi rejestratora TruVision DVR 11 Instrukcja obsługi rejestratora TruVision DVR 11 P/N 1072595C-PL REV 1.0 ISS 07MAY13 Copyright Znaki towarowe i patenty Producent Certyfikaty Zgodność z przepisami FCC Dyrektywy Unii Europejskiej 2013

Bardziej szczegółowo

Inteligentny system monitorowania linii Multilin

Inteligentny system monitorowania linii Multilin GE Digital Energy Inteligentny system monitorowania linii Multilin Efektywne kosztowo kompleksowe rozwiązanie, zapewniające przydatne informacje dzięki zaawansowanej analityce Inteligentny system monitorowania

Bardziej szczegółowo

Lunar Program powiększający Wersja 7.0

Lunar Program powiększający Wersja 7.0 Lunar Program powiększający Wersja 7.0 dla Systemów Operacyjnych Microsoft Windows Copyright 1998-2006 Dolphin Oceanic Ltd. Technology House Blackpole Estate, West Worcester WR3 8TJ Wielka Brytania Tel:

Bardziej szczegółowo

Jak działa Internet i co z tego wynika dla prób jego regulacji?

Jak działa Internet i co z tego wynika dla prób jego regulacji? Michał Małyszko Jak działa Internet i co z tego wynika dla prób jego regulacji? 1. Wstęp Celem niniejszego dokumentu jest opisanie w przystępny i zrozumiały sposób zasad działania sieci Internet oraz proponowanych

Bardziej szczegółowo

System Zarządzania Forte

System Zarządzania Forte System Zarządzania Forte prostota zaufan ie Kim jesteśmy i co robimy Grupa Sage jest jednym z trzech najbardziej cenionych na świecie dostawców rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie dla

Bardziej szczegółowo

CA-10 Wersja programowa 5.11

CA-10 Wersja programowa 5.11 Centrala alarmowa CA-10 Wersja programowa 5.11 INSTRUKCJA INSTALATORA GDAŃSK ca10i_pl 05/09 OSTRZEŻENIA Ze względów bezpieczeństwa system alarmowy powinien być instalowany przez wykwalifikowanych specjalistów.

Bardziej szczegółowo

System ABB-free@home Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd

System ABB-free@home Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd System ABB-free@home Sterowanie instalacjami domowymi tak proste, jak nigdy dotąd Ułatwienie pracy Instalacja i uruchamianie jeszcze nigdy nie były tak łatwe. ABB-free@home to prosty system automatyki

Bardziej szczegółowo

LOGO!Soft Comfort pomoc online

LOGO!Soft Comfort pomoc online LOGO!Soft Comfort pomoc online Instrukcja obsługi LOGO!Soft Comfort V7.0 1 Interfejs użytkownika 2 Samouczek 3 Przykładowe aplikacje 4 Materiały referencyjne 5 Porady i podpowiedzi 6 Dane techniczne Wyznaczanie

Bardziej szczegółowo

ABC. bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych przy użyciu systemów informatycznych

ABC. bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych przy użyciu systemów informatycznych ABC bezpieczeństwa danych osobowych przetwarzanych przy użyciu systemów informatycznych WYDAWNICTWO SEJMOWE Warszawa 2007 BIURO GENERALNEGO INSPEKTORA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa

Bardziej szczegółowo

ABBYY FineReader 11 Podręcznik użytkowanika

ABBYY FineReader 11 Podręcznik użytkowanika ABBYY FineReader 11 2011 ABBYY. Wszystkie prawa zastrzeżone. Informacje w tym dokumencie mogą się zmienić bez uprzedzenia i nie niosą żadnych zobowiązań po stronie ABBYY. Oprogramowanie opisane w tym dokumencie

Bardziej szczegółowo

Wiodące na świecie oprogramowanie do drukowania etykiet, kodów kreskowych, tagów RFID i kart

Wiodące na świecie oprogramowanie do drukowania etykiet, kodów kreskowych, tagów RFID i kart Wiodące na świecie oprogramowanie do drukowania etykiet, kodów kreskowych, tagów RFID i kart Seagull Scientific to lider technologiczny od 1985 r. Aplikacja BarTender to pierwszy program dla systemu operacyjnego

Bardziej szczegółowo

NGC-30 Modułowy elektroniczny system sterowania, monitorowania i dystrybucji zasilania dla ogrzewania elektrycznego

NGC-30 Modułowy elektroniczny system sterowania, monitorowania i dystrybucji zasilania dla ogrzewania elektrycznego Modułowy elektroniczny system sterowania, monitorowania i dystrybucji zasilania dla ogrzewania elektrycznego KORYTKO KABLOWE Moduły kart sterujących WYŁĄCZNIK GŁÓWNY 800 mm PANEL OPERATORSKI Raychem NGC-30

Bardziej szczegółowo

Acronis i Acronis Secure Zone są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Acronis, Inc.

Acronis i Acronis Secure Zone są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Acronis, Inc. Copyright Acronis, Inc., 2000 2011. Wszelkie prawa zastrzeżone. Acronis i Acronis Secure Zone są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Acronis, Inc. Acronis Compute with Confidence, Acronis Startup Recovery

Bardziej szczegółowo

Proces Produkcyjny w SAP Business One

Proces Produkcyjny w SAP Business One Proces Produkcyjny w SAP Business One Najlepsze Nowe Rozwiązanie 1 Spis Treści 3... O Firmie 3... Esencja obu Rozwiązań 3... Stworzony dla Produkcji 4... Rozwiązania dla Biznesu 4... Globalny ale Lokalny

Bardziej szczegółowo

BEZPROBLEMOWA PRACA MOBILNA DZIĘKI PAKIETOWI TOSHIBA EASYGUARD

BEZPROBLEMOWA PRACA MOBILNA DZIĘKI PAKIETOWI TOSHIBA EASYGUARD BEZPROBLEMOWA PRACA MOBILNA DZIĘKI PAKIETOWI TOSHIBA EASYGUARD Toshiba EasyGuard zapewnia większe bezpieczeństwo danych, zaawansowaną ochronę systemu oraz łatwość nawiązywania połączeń. To rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

Opis systemu B2B. Przygotowanie projektu infrastruktury elektrotechnicznej dla klientów,

Opis systemu B2B. Przygotowanie projektu infrastruktury elektrotechnicznej dla klientów, Opis systemu B2B W ramach realizacji projektu wdrożony zostanie jeden system B2B. W wyniku realizacji przedmiotowej inwestycji zostanie wdrożony 1 kompleksowy system automatyzujący relacje B2B pomiędzy

Bardziej szczegółowo

Wymagania w zakresie. regulacji monitoringu

Wymagania w zakresie. regulacji monitoringu Wymagania w zakresie regulacji monitoringu Wstęp...2 1. Cel i zakres pożądanych regulacji...9 2. Proponowane definicje...16 3. Obowiązki informacyjne, jakie powinny wykonać podmioty stosujące monitoring,

Bardziej szczegółowo