Frogster Interactive Pictures AG

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Frogster Interactive Pictures AG"

Transkrypt

1 Portfolio GIER Frogster

2 Frogster Frogster Interactive Pictures AG Frogster Interactive Pictures AG z siedzibą w Berlinie to notowana na giełdzie spółka, której działalność od wczesnych etapów skupiona jest na dynamicznie rozwijającym się sektorze rynku Massively Multiplayer Online Games (MMOG). Firma licencjonuje, promuje i obsługuje swoje wirtualne światy dla milionów graczy w Europie, Ameryce Północnej oraz Oceanii. I N T E R A C T I V E P I C T U R E S O N L I N E G A M I N G A M E R I C A P A C I F I C Grupa Frogster W Europie działalność operacyjną grupy Frogster dodatkowo wspiera spółka zależna Frogster Online Gaming. Frogster America i Frogster Pacific rozwijają i obsługują rynki gier online w Ameryce Północnej i Oceanii. W swoich biurach w Berlinie i San Francisco grupa Frogster zatrudnia obecnie ponad 200 pracowników na stanowiskach związanych z licencjonowaniem, IT, projektowaniem stron internetowych, tworzeniem oprogramowania, zarządzaniem produktami, marketingiem, PR, zarządzaniem społecznością, pomocą techniczną, sprzedażą, hostingiem, rozliczeniami a także finansami i zarządzaniem. W roku 2008 Frogster został nagrodzony w konkursie Ort im Land der Ideen, pod patronatem prezydenta Niemiec. W roku 2010 większościowy udział w Frogster Interactive Pictures AG przejęła spółka Gameforge AG. Pod względem liczby graczy, liczby zatrudnionych pracowników i wysokości obrotów, Gameforge i Frogster tworzą wspólnie największe przedsiębiorstwo w branży gier online w Europie. Portfolio Już ponad 6 milionów użytkowników gra w czołowe tytuły firmy Frogster, takie jak Runes of Magic, Mythos i Bounty Bay Online. Obecnie spółka przygotowuje trzy kolejne ambitne gry MMO TERA, Eligium i RaiderZ, których premiery przewidziane są na rok Frogster planuje ponadto wejście na rynek gier przeglądarkowych, z tytułami Throne of Fire i Bounty Bay Live.

3

4 TERA jest wciągającą i pełną akcji grą MMORPG, osadzoną w zapierającym dech w piersiach świecie fantasy. Oferuje dynamiczną rozgrywkę, dając graczom całkowitą kontrolę nad swoją postacią. Konieczne jest aktywne celowanie, unikanie i blokowanie ataków wroga, aby być skutecznym na polu bitwy. Wybierz jedną spośród siedmiu ras i ośmiu klas postaci, i zajmij swoje miejsce w szeregach Valkyon Federation. Walcząc w nowopowstałym sojuszu, będziesz musiał współpracować, aby wykorzystać ostatnią szansę na pokój, w obliczu niepokonanego dotąd przeciwnika. Epickie bitwy na zawsze zmienią Twoje spojrzenie na gry MMO. TERA zabierze Cię w podróż po najbardziej żywym i fantastycznym świecie, jaki kiedykolwiek widziałeś w grze komputerowej: ponad wzniosłymi szczytami, przez toksyczne bagna pełne potworów, pozornie niekończące się równiny oraz podziemia, wprost do serca zła, zagrażającego temu światu. To jest TERA. To jest świat, który musisz ocalić! Decyzja należy do Ciebie Niezależnie od tego czy najlepiej czujesz się będąc w samym środku starcia, skupiając na sobie uwagę przeciwnika, czy raczej trzymając się z tyłu, ze stoickim spokojem wspomagając swoich sojuszników w TERA znajdziesz klasę dla siebie. Archer pozostaje nieuchwytny, poza zasięgiem nieprzyjaciela, zatrzymując fale wrogów gradem śmiercionośnych strzał. Wojownicy, jak Lancer, Warrior, Berserker czy Slayer dysponują ogromną siłą pozwalającą im radzić sobie z tłumami przeciwników zaskakująco szybko, podczas gdy pozostający poza główną bitwą Sorcerer, Mystic i Priest są ich nieodzownym wsparciem. Sorcerer zadaje obrażenia za pomocą potężnych czarów, natomiast Mystic i Priest potrafią uleczyć rannych towarzyszy. Zmień historię swojej postaci wybierając jedną z siedmiu ras (Amani, Baraka, Castanic, Elin, Human, High Elf, Popori) i sposób w jaki grasz, decydując się na najbardziej pasującą do Ciebie klasę.

5 System walki oparty na akcji Pewna ręka i znajomość dostępnego arsenału to podstawa, bo walka w TERA wymaga refleksu i obeznania na polu bitwy. Odsuń się od przeciwnika, aby złapać oddech, wyleczyć się i zaplanować kolejny ruch, po czym rusz do ataku wykorzystując szereg zabójczych umiejętności. Wyprowadzając serie celnych ataków, otrzymasz możliwość połączenia kilku umiejętności w śmiercionośne kombinacje ciosów, dzięki czemu walka w TERA będzie naprawdę wciągająca i efektowna. Polityka Odniesienie sukcesu na polu bitwy jest nieodłączną częścią TERA, ale dominacja na scenie politycznej może się okazać równie użyteczna! Gracze w TERA mają możliwość kandydowania w wyborach dzięki przełomowemu systemowi politycznemu - wybierając prowincję lub kontynent, każdy może ubiegać się o stanowisko zarządcy prowincji, Vanarcha lub zarządcy całego kontynentu - Exarcha. Niesie to ze sobą oczywiście rozliczne korzyści jak prestiż, chwałę oraz władzę. Zasiadając na tronie, zarządcy będą mogli obniżać i podwyższać podatki, przyłączać do prowincji nowe tereny, oraz przestawiać BNów wedle uznania. Oprócz tego uzyskają również dostęp do specjalnego ekwipunku i wierzchowców wyróżniających ich w tłumie. Wszystko to można osiągnąć zarówno przy pomocy politycznych zagrywek, jak i walcząc na specjalnych polach bitew i tylko od gracza zależy, którą drogę obierze. Charakterystyka Do wyboru 7 ras i 8 klas postaci Olbrzymi świat gry Wspaniała grafika dzięki silnikowi Unreal 3 System walki oparty na akcji Przełomowy system polityczny WWP: Wybitnie Wielkie Potwory Ekscytujące walki PvP na polach bitwy Informacje o grze Informacje o grze: Fantasy MMORPG Producent: Bluehole Studio Data premiery: Początek 2012 Języki: DE, EN, FR USK/PEGI: W trakcie testów Oficjalna strona:

6 Po wyniszczającej, wieloletniej, wojnie z armią okrutnych demonów, Ludziom pozostała jedynie ucieczka za morze. Ci, którym udało się przeżyć walki i trudy podróży, osiedlili się na nowym kontynencie. Nie byli tam jednak sami. Szybko nawiązali kontakt ze światłymi Elfami, tajemniczymi Silvan oraz odważnymi Pandami. Nadszedł beztroski czas zgody i pokoju. Nie na długo jednak, gdyż potężna armia demonów po raz kolejny zebrała swoje siły i natarła na kolejny kontynent. W czasach zagrożenia, zjednoczone rasy stanęły do walki. Ich nadzieja spoczywa na wybrańcu, który ma poprowadzić sojusz czterech ras do zwycięstwa nad armią demonów i ocalić świat przed chaosem zniszczenia. Fantasy MMORPG ELIGIUM Wybraniec odznacza się wyjątkową głębią pełnego możliwości świata. Zanurzeni w klimatycznej fabule gracze, mogą przedzierać się przez rzędy zróżnicowanych zadań. Za urozmaicenia odpowiadają między innymi wymagające walki z bossami, instancje grupowe, wierzchowce i chowańce, gildie, system PvP z rankingami oraz złożony system ulepszania przedmiotów. Łatwo się nauczyć, ciężko opanować Przy wyborze postaci, Wybrańcowi przysługują cztery zróżnicowane rasy, które są już powiązane z odpowiednimi klasami. Gracz może przemierzać świat jako Ludzki Wojownik lub Mag, Elfi Łowca, Druid Silvan lub Panda Obrońca. Wypełniając misje, postać zdobywa przeróżne umiejętności, które nie są rozwijane przez inwestowanie w nie punktów, ale w trakcie ich używania. Dzięki temu każdy może opracować własny styl gry. Przykładowo, ludzki wojownik może stać się skuteczny w agresywnej walce wręcz lub opanować do perfekcji obronę i styl defensywny. Druid może stać się artystą transformacji lub zyskać zaufanie pomocnych stworzeń. Opanowane umiejętności mogą być przyporządkowane do odpowiednich klawiszy na klawiaturze, a dzięki krótkim czasom odnowy, zapewniają szybką i wymagająca walkę z potworami i innymi graczami.

7 Będzie jeszcze lepiej Umiejętności to nie wszystko! Również właściwości oraz specjalne działanie broni i pancerzy mogą być indywidualnie dopasowane. Bogaty system ulepszeń oferuje różne runy i kamienie szlachetne oraz miejsca na nie. Posiadają one określone atrybuty, zależne od zdobytych punktów doświadczenia. Działa to na podobnej zasadzie jak w przypadku umiejętności i częstotliwości ich używania. Należy być uważnym, gdyż przedmioty psują się w wyniku eksploatacji, mogą nawet ulec całkowitemu zniszczeniu. Da się temu zapobiec przez rozważne użytkowanie i łączenie ich z innymi przedmiotami. Krok przed wrogiem W rozległym i zróżnicowanym świecie ELIGIUM wierzchowce zapewniają ulgę zmęczonym podróżnikom. Są one jednak czymś więcej, niż tylko środkiem transportu. Wierni towarzysze zapewniają graczom wzmocnienia i aktywnie wspomagają ich w walce. Jakość pomocy zależna jest od tego, jak dużo czasu właściciel poświęca na opiekę nad swoim towarzyszem. Od małego można dbać o nie, dostarczając im odpowiednią żywność i rzucając zaklęcia, aż dorosną. Obok wierzchowców gracze mają do dyspozycji chowańce, które również posiadają użyteczne funkcje. W odpowiednim zestawieniu, bohater ze swoim wierzchowcem i chowańcem, stanowi niepokonane trio. Charakterystyka 5 grywalnych kombinacji rasa/klasa Bogate możliwości specjalizacji, dzięki systemom umiejętności i ulepszania przedmiotów Wymagające instancje i lochy Aspekty gildiowe i PvP, frakcje, wojny gildii, domy, systemy rankingowe i wiele więcej Użyteczne wierzchowce i chowańce Informacje o grze Informacje o grze: Fantasy MMORPG Producent: Shanda Games Ltd. Data premiery: Pierwszy kwartał 2012 Języki: DE, EN, FR, PL USK/PEGI: W trakcie testów Oficjalna strona:

8 Ze swoim zróżnicowaniem i szerokim wyborem funkcji, Runes of Magic na nowo wyznacza standardy darmowych gier MMORPG. Wielokrotnie nagradzany tytuł, zachwyca historią fantastycznego świata Taborei, opowiedzianą w ponad 4000 misjach. Regularne aktualizacje gwarantują ciągły rozwój, dodając zarówno elementy dla pojedynczych poszukiwaczy przygód jak i całych drużyn. Oprócz ciekawych potyczek PvP (wojny gildii, areny i pola bitwy), gracze mają do dyspozycji ponad 30 instancji, lochów, niezliczoną ilość bossów, elitarnych potworów i rajdy, przeznaczone dla 36 graczy. Od 16 czerwca 2011, wraz z Chapterem IV Lands of Despair Runes of Magic wzbogaciło się o trzecie rozszerzenie. Tajemniczy władca demonów Sismond rzucił straszliwą klątwę na krainę, zamieniając całe wioski i miasta w stada bezmyślnych zombie. Los tego świata spoczywa w rękach graczy! Muszą pokonać armie Sismonda i przywrócić pokój. Po raz pierwszy, dzięki systemowi wieloklasowemu, gracze mogą wybrać trzecią klasę dla swojej postaci. Kolejne rozszerzenie Runes of Magic zapewnia wiele nowych opcji, a to wszystko jak dawniej, bez żadnych opłat miesięcznych. Charakterystyka System wieloklasowy 2 rasy i 8 klas 31 zróżnicowanych stref Ponad 4000 misji Liczne zwierzątka i wierzchowce 36 wymagających instancji Międzyserwerowe pola bitwy 18 potyczek publicznych Informacje o grze Gatunek: Producent: Daty wydania: Języki: USK/PEGI: Oficjalna strona: Fantasy MMORPG Runewaker Entertainment Ltd Chapter I Rise of the Demon Lord Chapter II The Elven Prophecy Chapter III The Elder Kingdoms Chapter IV Lands of Despair DE, PL, EN, FR, ES, NL Od 12 lat / 12+

9 WKRÓTCE

10 Bounty Bay Online przenosi graczy w realia historycznych odkryć geograficznych, mających miejsce na przestrzeni XV i XVI wieku. W pełnej urozmaiceń, morskiej scenerii, gracze mogą wcielić się w rolę korsarza, handlarza, rybaka, odkrywcy lub przedstawiciela jednego z wielu innych zawodów. Przemierzając siedem mórz, różne kontynenty i kultury, odkrywają oni nowe miejsca i osobliwości świata. Gracze mogą walczyć w lądowych potyczkach lub epickich starciach na pełnym morzu oraz wypełniać przeróżne misje. Po czterech latach, Bounty Bay Online jako jedno z pierwszych zlokalizowanych europejskich MMO, wciąż płynie naprzód, na pełnych żaglach, przez morze gier sieciowych a na pokładzie ponad zarejestrowanych podróżników. Od premiery w 2007 roku ukazały się łącznie cztery dodatki do tego darmowego MMO, wzbogacające jego zawartość. Niedawno, 3 sierpnia, ukazała się najnowsza aktualizacja - Raging Seas, rozszerzająca ostatni dodatek Atlantis o cały ładunek nowych możliwości. Wśród nich: ciekawa morska instancja oraz nowe statki i rodzaje amunicji. Dodatkowo wprowadzono system, dzięki któremu statki mogą być ulepszone i zmodyfikowane według osobistych preferencji. Charakterystyka Setki realnych modeli statków Morskie i lądowe starcia na otwartych terenach oraz w instancjach Ponad 60 historycznych miast i portów Do wyboru serwery darmowe lub płatne w abonamencie System handlu, gildii i kolonii Szeroki wachlarz klas i zawodów, rozwinięty system umiejętności i rozwój własnego statku Informacje o grze Gatunek: Producent: Daty wydania: Języki: USK/PEGI: Oficjalna strona: MMORPG Snail Game Premiera wersji niemieckiej Premiera wersji angielskiej Premiera dodatku Storm Island Premiera wersji francuskiej Premiera dodatku Colony Premiera dodatku Beyond the Horizon Premiera dodatku Atlantis Aktualizacja Raging Seas DE, EN, FR Od 12 lat / 12+

11 MYTHOS przenosi sprawdzoną formułę gier Hack`n`Slash na grunt sieciowych gier RPG, zachowując najważniejsze cechy obu gatunków. Tytuł oferuje graczom wirtualny świat fantasy, osadzony w komiksowej stylistyce, w którym czeka wiele ciekawych instancji i niezliczona liczba rozmaitych potworów. MYTHOS oferuje porywające pojedynki PvP na arenie oraz walkę ramię w ramię z przyjaciółmi przeciw hordom potworów. Do dyspozycji graczy oddano cztery rasy i trzy klasy. Podczas gry istnieje możliwość tworzenia wyjątkowych kombinacji umiejętności, ulepszania i wytwarzania własnych przedmiotów. Premiera MYTHOS miała miejsce 28 kwietnia w językach: niemieckim, angielskim, polskim, francuskim oraz tureckim. To bezpłatne MMO jest ciągle wzbogacane o nową zawartość. Wraz z ostatnią aktualizacją, poziom maksymalny postaci został podniesiony z 50 do 51. Wprowadzono także system PvP Lamento oraz system rankingowy Mistrza Lochów. W emocjonujących pojedynkach na arenie, fani Hack`n`Slash mogą skrzyżować topory i rąbać innych do woli. Najlepszym przyznawane są nagrody w postaci potężnych broni, zbroi i wyjątkowych towarzyszy. System Mistrza Lochów to coś dla pojedynczych graczy, mierzy on czas w jakim pokonane zostały potwory w lochu. Tutaj też czekają nagrody w postaci użytecznych pakietów przedmiotów. W przyszłości planowe są kolejne rozszerzenia i aktualizacje. Charakterystyka Połączenie Hack`n`Slash z MMO Niezliczone, generowane losowo instancje i przedmioty Rozbudowany system rzemiosła i przedmiotów Wyjątkowy system osiągnięć W pełni modyfikowalne cztery rasy i trzy klasy postaci Pojedynki i bitwy w trybie PvP, samemu lub z przyjaciółmi Systematyczne i darmowe aktualizacje nowych elementów gry Informacje o grze Gatunek: Producent: Daty wydania: Języki: USK/PEGI: Oficjalna strona: Hack`n`Slash MMO HanbitSoft, Inc DE, EN, FR, PL, TR Od 12 lat / PEGI: 12

12 KONTAKT NEWSROOM Dodatkowe informacje prasowe oraz materiały graficzne i wideo dostępne są w naszym Newsroomie (Serwerze Prasowym): Frogster Interactive Pictures AG / Frogster Online Gaming GmbH Hardenbergstraße 9A Berlin Tel: +49 (0) Fax: +49 (0) Mail: www: I N T E R A C T I V E P I C T U R E S 2011 HanbitSoft Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Mythos wydany przez Frogster Online Gaming GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone. RaiderZ, wszystkie prawa zastrzeżone przez MAIET entertainment Inc., licencja Frogster Online Gaming GmbH. RaiderZ jest chronionym znakiem handlowym. Wszystkie prawa zastrzeżone. Bounty Bay Online, produkt wydany przez Frogster Online Gaming GmbH oraz Frogster Interactive Pictures AG. Wszystkie prawa zastrzeżone Suzhou Snail Electronic Co., Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone. Bounty Bay Online jest własnością i zastrzeżonym znakiem handlowym Suzhou Snail Electronic Co., Ltd. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie i znak handlowy Radiant Arcana należą do Runewaker Entertainment Corp. Wszystkie prawa zastrzeżone. Prawa autorskie i zarejestrowany znak handlowy Runes of Magic należą do Frogster Online Gaming GmbH. Wszystkie prawa zastrzeżone. TERA i TERA : The Exiled Realm of Arborea są zastrzeżonymi znakami handlowymi Bluehole Studio Inc Bluehole Studio Inc. Wszystkie prawa zastrzeżone. Produkt wydany przez Frogster Online Gaming GmbH oraz Frogster Interactive Pictures AG. Wszystkie prawa zastrzeżone. Magic World Online 2 Shanda Games Limited, licencja Frogster Online Gaming GmbH. Magic World Online 2 i Eligium są zastrzeżonymi znakami handlowymi. Wszystkie prawa zastrzeżone.

League of Legends (TOP Lane)

League of Legends (TOP Lane) Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry League of Legends (TOP Lane) autor: Michał Hłasko (c) 2014 GRY-Online S.A. Producent Riot Games, Wydawca Riot Games Prawa do użytych w tej publikacji tytułów,

Bardziej szczegółowo

CAPCOM CO., LTD. 2013, 2014 ALL RIGHTS RESERVED. Nintendo 2DS and Nintendo 3DS are trademarks of Nintendo Nintendo.

CAPCOM CO., LTD. 2013, 2014 ALL RIGHTS RESERVED. Nintendo 2DS and Nintendo 3DS are trademarks of Nintendo Nintendo. CAPCOM CO., LTD. 2013, 2014 ALL RIGHTS RESERVED. Nintendo 2DS and Nintendo 3DS are trademarks of Nintendo. 2015 Nintendo. MONSTER HUNTER TO SERIA GIER RPG AKCJI. GRACZ WCIELA SIĘ W NICH W ROLĘ ŁOWCY, KTÓRY

Bardziej szczegółowo

Prezentacja wyników H1 2013

Prezentacja wyników H1 2013 WYNIKI FINANSOWE Warszawa, 03.09.2013 Prezentacja wyników H1 2013 Agenda Istotne wydarzenia Wyniki finansowe Grupy Alien Rage Enemy Front Lords of the Fallen Pytania i odpowiedzi Istotne wydarzenia Spłata

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Might & Magic X. Legacy. autor: Marcin Xanas Baran. (c) 2014 GRY-Online S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Might & Magic X. Legacy. autor: Marcin Xanas Baran. (c) 2014 GRY-Online S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Might & Magic X Legacy autor: Marcin Xanas Baran (c) 2014 GRY-Online S.A. Producent Limbic Entertainment, Wydawca Ubisoft, Wydawca PL Ubisoft Prawa do użytych

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Legends of Dawn. autor: Marcin Xanas Baran. (c) 2013 GRY-Online S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Legends of Dawn. autor: Marcin Xanas Baran. (c) 2013 GRY-Online S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Legends of Dawn autor: Marcin Xanas Baran (c) 2013 GRY-Online S.A. Producent Dreamatrix Game Studios, Wydawca UIG Entertainment Prawa do użytych w tej publikacji

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. LEGO Przygoda. gra wideo. autor: Patrick YxU Homa. (c) 2014 GRY-Online S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. LEGO Przygoda. gra wideo. autor: Patrick YxU Homa. (c) 2014 GRY-Online S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry LEGO Przygoda gra wideo autor: Patrick YxU Homa (c) 2014 GRY-Online S.A. Producent Traveller's Tales, Wydawca Warner Bros Interactive Entertainment, Wydawca

Bardziej szczegółowo

Epicki Kamień gromu. Potwory oraz właściwości lochu (1 talia lochu, Rząd #1): Talie bohaterów (4-5 stosów, Rząd #2):

Epicki Kamień gromu. Potwory oraz właściwości lochu (1 talia lochu, Rząd #1): Talie bohaterów (4-5 stosów, Rząd #2): Epicki Kamień gromu Zasady te są wariantem dla podstawowych reguł gry Kamień gromu opracowanymi przez znanego twórcę gier Richarda Launius a. Według niego dobrym sposobem na zwiększenie różnorodności rozgrywki,

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą! Organizacja Organizator imprez firmowych Atrakcji Atrakcje przy obozie Games Academy organizuje profesjonalna firma outdoorowa Paint Force, która na co dzień zajmuje się Organizacja imprezami integracyjnymi.

Bardziej szczegółowo

NBA Live 2004 Poradnik GRY-OnLine. Nieoficjalny poradnik GRY-OnLine do gry. NBA Live. autor: Krzysztof Bakterria Mielnik

NBA Live 2004 Poradnik GRY-OnLine. Nieoficjalny poradnik GRY-OnLine do gry. NBA Live. autor: Krzysztof Bakterria Mielnik Nieoficjalny poradnik GRY-OnLine do gry NBA Live 2004 autor: Krzysztof Bakterria Mielnik (c) 2002 GRY-OnLine sp. z o.o. Prawa do użytych w tej publikacji tytułów, nazw własnych, zdjęć, znaków towarowych

Bardziej szczegółowo

Witaj w Programie Partnerskim StarGames

Witaj w Programie Partnerskim StarGames Witaj w Programie Partnerskim StarGames Jesteś już gotowy do reklamowania StarGames.com na swojej stronie i zarabiania w ten sposób pieniędzy! StarGames.com gwaiazda kasyn online. StarGames.com oferuje

Bardziej szczegółowo

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Medal of Honor. Warfighter. autor: Piotr Ziuziek Deja

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Medal of Honor. Warfighter. autor: Piotr Ziuziek Deja Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Medal of Honor Warfighter autor: Piotr Ziuziek Deja Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent EA Games, Wydawca

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. The Elder Scrolls V: Skyrim. (wojna domowa) Legion Cesarski i bunt Gromowładnych

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. The Elder Scrolls V: Skyrim. (wojna domowa) Legion Cesarski i bunt Gromowładnych Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry The Elder Scrolls V: Skyrim (wojna domowa) Legion Cesarski i bunt Gromowładnych autor: Jacek Stranger Hałas Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie

Bardziej szczegółowo

Dragon Age: Początek Przebudzenie (Atlas Świata)

Dragon Age: Początek Przebudzenie (Atlas Świata) Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Dragon Age: Początek Przebudzenie (Atlas Świata) autor: Karol Karolus Wilczek Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. PlanetSide 2. autor: Kuba Zaan Zgierski

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. PlanetSide 2. autor: Kuba Zaan Zgierski Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry PlanetSide 2 autor: Kuba Zaan Zgierski Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent Sony Online Entertainment,

Bardziej szczegółowo

Wpływ gier komputerowych i sieciowych na zachowania agresywne dzieci mgr Agnieszka Taper

Wpływ gier komputerowych i sieciowych na zachowania agresywne dzieci mgr Agnieszka Taper Wpływ gier komputerowych i sieciowych na zachowania agresywne dzieci mgr Agnieszka Taper www.cps.edu.pl RODZAJE GIER RODZAJE GIER GRY JEDNOOSOBOWE (single player) - Platformówki (Super Mario Bros) - Przygodowe

Bardziej szczegółowo

Rozwijajcie się. zarabiajcie! CEL GŁÓWNY. WZROST Europejski Program Motywacyjny 2012/13

Rozwijajcie się. zarabiajcie! CEL GŁÓWNY. WZROST Europejski Program Motywacyjny 2012/13 Rozwijajcie się & zarabiajcie! CEL GŁÓWNY WZROST Europejski Program Motywacyjny 2012/13 Rok finansowy 2012/13 rokiem wzrostu! Skoncentrujcie się na wzroście to temat będący wspólnym elementem dla całego

Bardziej szczegółowo

Spis treści. Podstawowe sterowanie żołnierzem 3. Ekran gry w trybie kampanii 6. Kampania 7. Ekran gry w trybie ONLine 9.

Spis treści. Podstawowe sterowanie żołnierzem 3. Ekran gry w trybie kampanii 6. Kampania 7. Ekran gry w trybie ONLine 9. TM Spis treści Podstawowe sterowanie żołnierzem 3 Ekran gry w trybie kampanii 6 Kampania 7 Ekran gry w trybie ONLine 9 Gra ONLine 10 Współpraca 12 Mój żołnierz 14 Sklep Battlefield 3 17 Battlelog 18 Podstawowe

Bardziej szczegółowo

JAK GRAĆ ONLINE? Korzystając z poniższych wskazówek, będziesz mógł rozgrywać mecze online, przekonasz się jakie to proste, ciekawe i ekscytujące.

JAK GRAĆ ONLINE? Korzystając z poniższych wskazówek, będziesz mógł rozgrywać mecze online, przekonasz się jakie to proste, ciekawe i ekscytujące. JAK GRAĆ ONLINE? Korzystając z poniższych wskazówek, będziesz mógł rozgrywać mecze online, przekonasz się jakie to proste, ciekawe i ekscytujące. 0. STWÓRZ SWÓJ EMBLEMAT I BARWY Dostęp do wszystkich stron

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Eador. Władcy rozdartego świata. autor: Maciej Czarny Kozłowski

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Eador. Władcy rozdartego świata. autor: Maciej Czarny Kozłowski Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Eador Władcy rozdartego świata autor: Maciej Czarny Kozłowski Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent

Bardziej szczegółowo

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Need for Speed: Undercover. autor: Adam Fandarel Makowski

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Need for Speed: Undercover. autor: Adam Fandarel Makowski Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Need for Speed: Undercover autor: Adam Fandarel Makowski Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent EA Games,

Bardziej szczegółowo

CZYM JEST YO-KAI WATCH?

CZYM JEST YO-KAI WATCH? CZYM JEST YO-KAI WATCH? ODKRYJ UKRYTY ŚWIAT YO-KAI! GDZIEŚ W POBLIŻU MUSI UKRYWAĆ SIĘ YO-KAI! CZYM SĄ YO-KAI? Yo-kai można znaleźć na całym świecie, jednak dla większości ludzi są niewidoczne. Zazwyczaj

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Lineage II: Goddess of Destruction. autor: Jacek Ramzes Winkler. (c) 2013 GRY-Online S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Lineage II: Goddess of Destruction. autor: Jacek Ramzes Winkler. (c) 2013 GRY-Online S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Lineage II: Goddess of Destruction autor: Jacek Ramzes Winkler (c) 2013 GRY-Online S.A. Producent NCsoft, Wydawca NCsoft, Wydawca PL CDP.pl / CD Projekt Prawa

Bardziej szczegółowo

Witaj w Instytucie Lumos!

Witaj w Instytucie Lumos! Witaj w Instytucie Lumos! www.smiclumos.pl Mlody adepcie magii! W swoich dłoniach trzymasz właśnie poradnik, który pomoże Ci zagłębić się w fascynujący i pełen przygód Świat Magii. To właśnie w nim znajdziesz

Bardziej szczegółowo

Numer i nazwa obszaru: 5 Wdrażanie nowych, innowacyjnych sposobów nauczania i oceniania, w celu podnoszenia efektywności kształcenia w cyfrowej szkole

Numer i nazwa obszaru: 5 Wdrażanie nowych, innowacyjnych sposobów nauczania i oceniania, w celu podnoszenia efektywności kształcenia w cyfrowej szkole Numer i nazwa obszaru: 5 Wdrażanie nowych, innowacyjnych sposobów nauczania i oceniania, w celu podnoszenia efektywności kształcenia w cyfrowej szkole Temat szkolenia: Gryfikacja i inne innowacyjne metody

Bardziej szczegółowo

ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016

ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016 Warszawa, 1 marca 2016 roku Informacja prasowa ABC Data najlepszym dystrybutorem Europy Środkowo-Wschodniej EMEA Channel Academy 2016 ABC Data, lider rynku nowoczesnej dystrybucji IT w Polsce i w regionie

Bardziej szczegółowo

Czym jest Titanfall? Instalacja gry Uwaga: sprawdź wymagania sprzętowe na stronie http://www.ea.com/pl

Czym jest Titanfall? Instalacja gry Uwaga: sprawdź wymagania sprzętowe na stronie http://www.ea.com/pl TM Spis treści Czym jest Titanfall?...2 Sterowanie...3 Menu główne...7 Dołączanie do gry...7 Czym jest Titanfall? Przez wiele lat mieszkańcy Kresów stanowili dla IMC przeszkodę w wydobywaniu lokalnych

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry XCOM: Enemy Unknown. autor: Sławomir Asmodeusz Michniewski. (c) 2012 GRY-Online S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry XCOM: Enemy Unknown. autor: Sławomir Asmodeusz Michniewski. (c) 2012 GRY-Online S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry XCOM: Enemy Unknown autor: Sławomir Asmodeusz Michniewski (c) 2012 GRY-Online S.A. Producent XCOM: Enemy Unknown, Wydawca 2K Games, Wydawca PL Cenega Poland

Bardziej szczegółowo

Partnerski Projekt Szkół Comenius, Münster i Bremerhaven, 3-8 X 2011. Podsumowanie ewaluacji - wszystkie szkoły partnerskie

Partnerski Projekt Szkół Comenius, Münster i Bremerhaven, 3-8 X 2011. Podsumowanie ewaluacji - wszystkie szkoły partnerskie ARKUSZ EWALUACJI UCZNIA Partnerski Projekt Szkół Comenius, Münster i Bremerhaven, 3-8 X 2011 Podsumowanie ewaluacji - wszystkie szkoły partnerskie 1. Zawartość merytoryczną (naukową, poznawczą) programu

Bardziej szczegółowo

Karta produktowa PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA MODECOM VOLCANO MC-GMX4 BLACK

Karta produktowa PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA MODECOM VOLCANO MC-GMX4 BLACK Karta produktowa PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA to propozycja specjalistycznej myszy optycznej przeznaczonej dla miłośników najcięższego kalibru. Myszkę MODECOM VOLCANO MC- GMX4 BLACK

Bardziej szczegółowo

2 Might and Magic: Heroes VI drzewko zdolności bohatera mocy

2 Might and Magic: Heroes VI drzewko zdolności bohatera mocy 2 Might and Magic: Heroes VI drzewko zdolności bohatera mocy 3 Might and Magic: Heroes VI drzewko zdolności bohatera mocy 4 Might and Magic: Heroes VI drzewko zdolności bohatera mocy MODEL BOHATERA Obrońca

Bardziej szczegółowo

VIRTUALFUN WEJDŹ DO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI!

VIRTUALFUN WEJDŹ DO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI! VIRTUALFUN WEJDŹ DO WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI! Wirtualna Rzeczywistość to nowa jakość rozrywki! Za pomocą najnowszej technologii możesz się przenieść do wybranego przez siebie wirtualnego świata, doświadczając

Bardziej szczegółowo

Magiczny Rycerz Oficjalnie Starcie Bezpośrednie - Zasady Turniejowe

Magiczny Rycerz Oficjalnie Starcie Bezpośrednie - Zasady Turniejowe 1 Magiczny Rycerz Oficjalnie Starcie Bezpośrednie - Zasady Turniejowe Armie dwóch graczy toczą bitwy w dzikiej walce o zwycięstwo! Data wejścia w życie: 1 stycznia 2002 Wstęp Witaj w świecie turniejów

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Total War Rome II. autor: Sławomir Asmodeusz Michniewski. (c) 2013 GRY-Online S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Total War Rome II. autor: Sławomir Asmodeusz Michniewski. (c) 2013 GRY-Online S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Total War Rome II autor: Sławomir Asmodeusz Michniewski (c) 2013 GRY-Online S.A. Producent Creative Assembly, Wydawca SEGA, Wydawca PL Cenega Poland Prawa

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Endless Space. autor: Konrad Ferrou Kruk

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Endless Space. autor: Konrad Ferrou Kruk Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Endless Space autor: Konrad Ferrou Kruk Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent Amplitude Studios, Wydawca

Bardziej szczegółowo

1. PricewaterhouseCoopers: Global entertainment and media Outlook: 2009-2013;

1. PricewaterhouseCoopers: Global entertainment and media Outlook: 2009-2013; W prezentacji korzystamy z raportów: 1. PricewaterhouseCoopers: Global entertainment and media Outlook: 2009-2013; 2. Entertainment Software Association: Essential Facts About Computer and Video Game Industry

Bardziej szczegółowo

Dobble? Co to takiego?

Dobble? Co to takiego? SZALONA GRA WYMAGAJĄCA REFLEKSU OD 2 DO 8 GRACZY OD 6. ROKU ŻYCIA GWIEZDNE WOJNY ZASADY GRY Dobble? Co to takiego? Gra Dobble składa się z 55 kart. Na każdej z nich znajduje się 8 różnych symboli z puli

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA PRASOWA 16.03.2015

KONFERENCJA PRASOWA 16.03.2015 KONFERENCJA PRASOWA 16.03.2015 O SPÓŁCE LIDER RYNKU LICZNE SUKCESY SZEROKIE KOMPETEN- CJE NOWE TYTUŁY Jedno z najnowocześniejszych studiów deweloperskich w Europie i największa firma produkującą gry na

Bardziej szczegółowo

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE CZYM JEST TELEMEETING? Telemeeting to innowacyjna usługa telekonferencyjna, która umożliwia prostą, szybką

Bardziej szczegółowo

25 lat doświadczenia Miliony kilometrów Tysiące przesyłek Setki klientów Nigdy nie zawiedliśmy.

25 lat doświadczenia Miliony kilometrów Tysiące przesyłek Setki klientów Nigdy nie zawiedliśmy. 25 lat doświadczenia Miliony kilometrów Tysiące przesyłek Setki klientów Nigdy nie zawiedliśmy. Krótko o nas. L ata doś wiadc zeń. MROZEK TRANSPORT / Krótko o nas Już od 25 lat wspieramy polskich przedsiębiorców

Bardziej szczegółowo

10 na 10 komunikuj się skutecznie

10 na 10 komunikuj się skutecznie 10 na 10 komunikuj się skutecznie Czym jest program 10 na 10 komunikuj się skutecznie 10 na 10 komunikuj się skutecznie jest programem przygotowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych pod honorowym

Bardziej szczegółowo

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Dead Space. autor: Łukasz Verminus Malik. (c) 2008 GRY-OnLine S.A.

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Dead Space. autor: Łukasz Verminus Malik. (c) 2008 GRY-OnLine S.A. Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Dead Space autor: Łukasz Verminus Malik (c) 2008 GRY-OnLine S.A. Producent EA Games, Wydawca Electronic Arts Inc., Wydawca PL Electronic Arts Polska Prawa do

Bardziej szczegółowo

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Titanfall. autor: Norbert Norek Jędrychowski. (c) 2014 GRY-Online S.A.

Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Titanfall. autor: Norbert Norek Jędrychowski. (c) 2014 GRY-Online S.A. Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Titanfall autor: Norbert Norek Jędrychowski (c) 2014 GRY-Online S.A. Producent Respawn Entertainment, Wydawca Electronic Arts Inc., Wydawca PL Electronic Arts

Bardziej szczegółowo

Karta produktowa PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA MODECOM VOLCANO MC-GMX2 BLACK

Karta produktowa PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA MODECOM VOLCANO MC-GMX2 BLACK Karta produktowa PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA PRZEWODOWA MYSZ OPTYCZNA to nowoczesna mysz adresowana do wymagających graczy. Wyposażona w nowoczesny sensor optyczny PAW3212 została zaprojektowana przez profesjonalistów

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

Podnoszę swoje kwalifikacje

Podnoszę swoje kwalifikacje Podnoszę swoje kwalifikacje Dorota Marszałek Podejmując działania edukacyjne musisz brać pod uwagę fakt, iż współczesny rynek pracy wymaga ciągłego dokształcania i rozwoju od wszystkich poszukujących pracy,

Bardziej szczegółowo

10 na 10 komunikuj się skutecznie

10 na 10 komunikuj się skutecznie 10 na 10 komunikuj się skutecznie Czym jest program 10 na 10 komunikuj się skutecznie? 10 na 10 komunikuj się skutecznie jest programem przygotowanym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych pod

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Atlas Świata. autor: Artur Arxel Justyński. (c) 2010 GRY-OnLine S.A.

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Atlas Świata. autor: Artur Arxel Justyński. (c) 2010 GRY-OnLine S.A. Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Two Worlds II Atlas Świata autor: Artur Arxel Justyński (c) 2010 GRY-OnLine S.A. Producent Reality Pump, Wydawca Zuxxez, Wydawca PL CD Projekt Prawa do użytych

Bardziej szczegółowo

Zasady ogólne: 1. Tereny na stołach rozstawia organizator i/lub sędzia. Gracze nie modyfikują pola bitwy.

Zasady ogólne: 1. Tereny na stołach rozstawia organizator i/lub sędzia. Gracze nie modyfikują pola bitwy. I Warunki ogólne 1. Każdy gracz wystawia armię o koszcie nie przekraczającym 200 pkt. Armia musi być zgodna z podręcznikami: The Hobbit: An Unexpected Journey SG, The Free Peoples, Kingdoms of Men, Mordor,

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Age of Wonders III. autor: Norbert Norek Jędrychowski

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Age of Wonders III. autor: Norbert Norek Jędrychowski Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Age of Wonders III autor: Norbert Norek Jędrychowski Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent Triumph

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Might & Magic: Heroes VI. (prolog, mechanika, wskazówki) autor: Maciej Czarny Kozłowski

Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry. Might & Magic: Heroes VI. (prolog, mechanika, wskazówki) autor: Maciej Czarny Kozłowski Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Might & Magic: Heroes VI (prolog, mechanika, wskazówki) autor: Maciej Czarny Kozłowski Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl

Bardziej szczegółowo

oferta MSP Interactive

oferta MSP Interactive INFORMACJE O MARCE 1 2 3 MSP Interactive to marka należąca do Kerris Group, firmy skupionej wokół nowoczesnych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Doświadczenie wyniesione ze współpracy z sektorem małych

Bardziej szczegółowo

Kraina Króla Agamisa Ekscytująca gra strategiczna dla 2-4 graczy od lat 10.

Kraina Króla Agamisa Ekscytująca gra strategiczna dla 2-4 graczy od lat 10. Kraina Króla Agamisa Ekscytująca gra strategiczna dla 2-4 graczy od lat 10. Król Agamis rządzi ze swego zamku całą Krainą Przygód. Bogate miasta, rozległe lasy i postrzępione pasma górskie, majestatyczna

Bardziej szczegółowo

Need for Speed Rivals

Need for Speed Rivals Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Need for Speed Rivals autor: Jacek "Stranger" Hałas (c) 2013 GRY-Online S.A. Producent Ghost Games, Wydawca Electronic Arts Inc., Wydawca PL Electronic Arts

Bardziej szczegółowo

Legendary Legions jest świetną grą typu turowego, dzieje się w cudownym świecie fantasy zamieszkiwanym przez różne rodzaje potworów i istot.

Legendary Legions jest świetną grą typu turowego, dzieje się w cudownym świecie fantasy zamieszkiwanym przez różne rodzaje potworów i istot. Legendary Legions jest świetną grą typu turowego, dzieje się w cudownym świecie fantasy zamieszkiwanym przez różne rodzaje potworów i istot. Mamy możliwość wyboru jednej z dwóch stron, dobra i zła, sam

Bardziej szczegółowo

Kontrola rodzicielska

Kontrola rodzicielska Kontrola rodzicielska UWAGA DO RODZICÓW Przed umożliwieniem dzieciom gry na systemie Vita należy skonfigurować kontrolę rodzicielską. 4-419-422-01(1) System Vita oferuje funkcje, które pomagają rodzicom

Bardziej szczegółowo

Pirates of the Savage Sea

Pirates of the Savage Sea Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry Might & Magic: Heroes VI Pirates of the Savage Sea autor: Asmodeusz Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Producent

Bardziej szczegółowo

Grupa Wydawnicza Gazet Lokalnych

Grupa Wydawnicza Gazet Lokalnych Grupa Wydawnicza Gazet Lokalnych Od 2004 r. www.extrapolska.pl Wydawnictwo Gazet Regionalnych Spółka Extra Media jest wydawnictwem w 100% z kapitałem polskim, od ponad 10 lat działającym na krajowym rynku

Bardziej szczegółowo

Stań w obronie legendarnego Camelot! Jednak uważaj, wśród Rycerzy Okrągłego Stołu czai się zdrajca! Cienie nad Camelot to ze wszech miar niezwykła gra wymagająca od graczy z jednej strony pełnej współpracy

Bardziej szczegółowo

Serwis www.rehabilitacja.baza-wiedzy.pl został stworzony z myślą o łatwiejszym dostępie do informacji o obiektach rehabilitacyjnych i sanatoriach.

Serwis www.rehabilitacja.baza-wiedzy.pl został stworzony z myślą o łatwiejszym dostępie do informacji o obiektach rehabilitacyjnych i sanatoriach. 1/6 2/6 1. Kim jesteśmy. Serwis www.rehabilitacja.baza-wiedzy.pl został stworzony z myślą o łatwiejszym dostępie do informacji o obiektach rehabilitacyjnych i sanatoriach. Autorem serwisu jest firma Info

Bardziej szczegółowo

Wydział Prewencji KSP

Wydział Prewencji KSP Dzieci bezpieczne online, czyli o czym warto wiedzieć - Gry online Gry online to jedna z popularnych aktywności dzieci i młodzieży online. Współczesna oferta różnych gier jest ogromna: od stosunkowo prostych

Bardziej szczegółowo

Gratuluję wszystkim absolwentom! Dzięki wytężonej pracy i. wielu poświęceniom otrzymujecie dziś dyplom Master of

Gratuluję wszystkim absolwentom! Dzięki wytężonej pracy i. wielu poświęceniom otrzymujecie dziś dyplom Master of Przemówienie Ambasadora Stephena D. Mulla Ceremonia wręczenia dyplomów WIEMBA Uniwersytet Warszawski 29 czerwca 2013r. Gratuluję wszystkim absolwentom! Dzięki wytężonej pracy i wielu poświęceniom otrzymujecie

Bardziej szczegółowo

Szara Druzyna. Dostępne sojusze: Elfy Wysokiego Rodu Shire Czarodzieje i Wielkie Orły Drużyna Pierścienia Rohan Gondor Leśne Elfy

Szara Druzyna. Dostępne sojusze: Elfy Wysokiego Rodu Shire Czarodzieje i Wielkie Orły Drużyna Pierścienia Rohan Gondor Leśne Elfy Szara Druzyna Dostępne sojusze: Elfy Wysokiego Rodu Shire Czarodzieje i Wielkie Orły Drużyna Pierścienia Rohan Gondor Leśne Elfy Zasada Specjalna Armii: Na jednego Strażnika Północy albo Dunedaina (w tym

Bardziej szczegółowo

Anioły zawsze są obok ciebie i cały czas coś do

Anioły zawsze są obok ciebie i cały czas coś do Anioły zawsze są obok ciebie i cały czas coś do ciebie mówią zwłaszcza wtedy, kiedy się do nich modlisz. Ich subtelny głos, który dociera do nas w postaci intuicyjnych odczuć i myśli ciężko usłyszeć w

Bardziej szczegółowo

Majesty Anthology i Majesty: Zestaw dodatków - kody zniżkowe

Majesty Anthology i Majesty: Zestaw dodatków - kody zniżkowe Majesty Anthology i Majesty: Zestaw dodatków - kody zniżkowe Autor: Smaug czwartek, 17 luty 2011 RPG WARS - gry RPG, crpg, Diablo, Gothic, SpellForce, Baldur's Gate Specjalnie dla wszystkich czytelnikãłw

Bardziej szczegółowo

Nieoficjalny poradnik GRY-OnLine do gry. Loki. autor: Bartosz bartek Sidzina

Nieoficjalny poradnik GRY-OnLine do gry. Loki. autor: Bartosz bartek Sidzina Nieoficjalny poradnik GRY-OnLine do gry Loki autor: Bartosz bartek Sidzina Copyright wydawnictwo GRY-OnLine S.A. Wszelkie prawa zastrzeżone. www.gry-online.pl Prawa do użytych w tej publikacji tytułów,

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych

Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych SECURITY FOR VIRTUAL AND CLOUD ENVIRONMENTS Ochrona czy wydajność? Liczba maszyn wirtualnych wyprzedziła fizyczne już 2009 roku. Dzisiaj ponad połowa

Bardziej szczegółowo

Dotacje na innowacje Inwestujemy w waszą przyszłość

Dotacje na innowacje Inwestujemy w waszą przyszłość Załącznik nr 1 Załącznik techniczny przedmiotu zamówienia zakup badań w zakresie opracowania wersji serwera aplikacyjnego pod aplikację wektorową i obsługi wymiany treści multimedialnych w tymże serwerze

Bardziej szczegółowo

Samouczek. zespół BeeFighters.com. https://www.facebook.com/beefighters. Kopiowanie bez zgody autora zabronione.

Samouczek. zespół BeeFighters.com. https://www.facebook.com/beefighters. Kopiowanie bez zgody autora zabronione. Samouczek zespół BeeFighters.com https://www.facebook.com/beefighters Kopiowanie bez zgody autora zabronione. Spis treści 1. Początki... 2 2. Przygoda... 2 3. Akcje... 3 4. Ogród/Wymiana miodu... 3 5.

Bardziej szczegółowo

WSTĘP. Szanowni Państwo,

WSTĘP. Szanowni Państwo, WSTĘP Szanowni Państwo, Jesteśmy największym portalem ekologicznym w Polsce. Skupiamy wokół siebie zarówno środowisko biznesowe, jak również użytkowników indywidualnych zainteresowanych tematyką ekologii.

Bardziej szczegółowo

Strategia Grupy Kapitałowej CD PROJEKT na lata 2016 2021

Strategia Grupy Kapitałowej CD PROJEKT na lata 2016 2021 Strategia Grupy Kapitałowej CD PROJEKT na lata 2016 2021 Grupa CD PROJEKT Działający od 1994 roku CD PROJEKT jest obecnie grupą firm z branży elektronicznej rozrywki koncentrujących się na dwóch obszarach

Bardziej szczegółowo

Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym

Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym Sklepy internetowe Działający siedem dni w tygodniu, przez 24h na dobę sklep internetowy stanie się skutecznym sposobem sprzedaży Twoich produktów - według badań GUS około 33% internautów korzysta z Internetu

Bardziej szczegółowo

Stanowisko Blizzarda na gamescom. Data publikacji : 22.08.2010

Stanowisko Blizzarda na gamescom. Data publikacji : 22.08.2010 Stanowisko Blizzarda na gamescom Data publikacji : 22.08.2010 Zgodnie z obietnicą, przedstawiamy Wam tegoroczne stanowisko firmy Blizzard Entertainmanet na targach gamescom. Do dyspozycji fanów, oddane

Bardziej szczegółowo

CardScan- wprowadzenie

CardScan- wprowadzenie CardScan- wprowadzenie Bezpośredni transfer Twoich wizytówek wprost do Twojej bazy teleadresowej CardScan oferuje eleganckie i praktyczne rozwiązanie, które pozwala nie tylko zeskanować szybko posiadane

Bardziej szczegółowo

(poradnik szybkiego levelowania)

(poradnik szybkiego levelowania) Nieoficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry TERA (poradnik szybkiego levelowania) autor: Jakub Bugielski (c) 2014 GRY-Online S.A. Producent Bluehole Studios, Wydawca Gameforge AG, Wydawca PL Frogster

Bardziej szczegółowo

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA JESTEŚMY RODZINNĄ FIRMĄ Z WIELOMA TRADYCJAMI RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA 15 lat działalności na polskim rynku. Wieloletnie doświadczenie i wiedza to nasza przewaga konkurencyjna. Otwartość na nowe rynki

Bardziej szczegółowo

Pomyśl o darmowym hotspot Wi-Fi w Twojej firmie.

Pomyśl o darmowym hotspot Wi-Fi w Twojej firmie. Pomyśl o darmowym hotspot Wi-Fi w Twojej firmie. Potrafimy zwiększyć aktywność użytkowników na Twojej stronie na Facebooku i zapewnić im łatwy dostęp do sieci Wi-Fi Usługa HotSpot-WiFi.pl Oferowana przez

Bardziej szczegółowo

The Sims 3: Pokolenia

The Sims 3: Pokolenia Oficjalny polski poradnik GRY-OnLine do gry The Sims 3: Pokolenia autor: Maciej Psycho Mantis Stępnikowski (c) 2011 GRY-OnLine S.A. Producent EA Games, Wydawca Electronic Arts Inc., Wydawca PL Electronic

Bardziej szczegółowo

REFERAT PRACY DYPLOMOWEJ

REFERAT PRACY DYPLOMOWEJ REFERAT PRACY DYPLOMOWEJ Temat pracy: Projekt o implementacja pakietu gier planszowych realizowany na platformie Android Autor: Paweł Piechociński Promotor: dr Jadwiga Bakonyi Kategorie: gra planszowa

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy W jaki sposób firmy tworzą strategie? Prof. nadzw. dr hab. Justyna Światowiec-Szczepańska Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 19 listopada 2015 r. Dr Tomaszie Projektami

Bardziej szczegółowo

Jeśli uważasz, że franczyza jest dla Ciebie szansą na udany biznes i chcesz zostać franczyzobiorcą, przeczytaj informacje w artykule.

Jeśli uważasz, że franczyza jest dla Ciebie szansą na udany biznes i chcesz zostać franczyzobiorcą, przeczytaj informacje w artykule. Jeśli uważasz, że franczyza jest dla Ciebie szansą na udany biznes i chcesz zostać franczyzobiorcą, przeczytaj informacje w artykule. Europejskie statystyki dowodzą, że prowadzenie działalności w ramach

Bardziej szczegółowo

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci

Andrzej Wojtal. Tajna wiedza o zarabianiu. w sieci Andrzej Wojtal Tajna wiedza o zarabianiu w sieci Copyright by Andrzej Wojtal & e-bookowo Projekt okładki: Jarosław Drążek ISBN 978-83-7859-040-8 Wydawca: Wydawnictwo internetowe e-bookowo www.e-bookowo.pl

Bardziej szczegółowo

Akademia Młodego Ekonomisty

Akademia Młodego Ekonomisty Akademia Młodego Ekonomisty Zwycięskie strategie przedsiębiorstw Prof. Justyna Światowiec-Szczepańska Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 9 kwietnia 2015 r. Podstawowe czynności w formułowaniu strategii

Bardziej szczegółowo

Pierwsze kroki w programie QuarkXPress 10.0.1

Pierwsze kroki w programie QuarkXPress 10.0.1 Pierwsze kroki w programie QuarkXPress 10.0.1 SPIS TREŚCI Spis treści Pokrewne dokumenty...3 Wymagania systemowe...4 Wymagania systemowe: Mac OS X...4 Wymagania systemowe: Windows...4 Instalowanie: Mac

Bardziej szczegółowo

Przewodnik po Najem-Wynajem.pl

Przewodnik po Najem-Wynajem.pl Przewodnik po Najem-Wynajem.pl Witamy na Najem-Wynajem.pl! Dziękujemy za okazane nam zaufanie i cieszymy się z nawiązanej współpracy. Rozpoczęcie współpracy z Najem Wynajem to szansa zaistnienia w największym

Bardziej szczegółowo

www.slodkiflirt.pl Nowe zjawisko w świecie gier online Dating-Game!

www.slodkiflirt.pl Nowe zjawisko w świecie gier online Dating-Game! www.slodkiflirt.pl Nowe zjawisko w świecie gier online Dating-Game! Beemoov to francuska wytwórnia gier online, która osiągnęła niesamowity sukces. Firma ma przyjemność zaprezentować Słodki Flirt, swoją

Bardziej szczegółowo

Regulamin Serwera Ardanis.pl

Regulamin Serwera Ardanis.pl Regulamin Serwera Ardanis.pl DEFINICJE Awaria - Problem z działaniem Serwera Gry Ardanis.pl, Serwera Strony Ardanis.pl lub Forum Ardanis.pl wynikający z odpowiedzialności Administratora. Serwer - komputer

Bardziej szczegółowo

Wszechstronne urządzenie. z wbudowanymi wszystkimi funkcjami. zapory ogniowej i technologiami. zabezpieczeń. Symantec Gateway Security SERIA 5400

Wszechstronne urządzenie. z wbudowanymi wszystkimi funkcjami. zapory ogniowej i technologiami. zabezpieczeń. Symantec Gateway Security SERIA 5400 Wszechstronne urządzenie z wbudowanymi wszystkimi funkcjami zapory ogniowej i technologiami zabezpieczeń Symantec Gateway Security SERIA 5400 W obliczu nowoczesnych, wyrafinowanych zagrożeń bezpieczeństwa

Bardziej szczegółowo

Autor gry: Karol Borsuk Projekt graficzny i ilustracje: Piotr Socha

Autor gry: Karol Borsuk Projekt graficzny i ilustracje: Piotr Socha Autor gry: Karol Borsuk Projekt graficzny i ilustracje: Piotr Socha Superfarmer to gra, która powstała w Warszawie w 1943 roku. Nosiła wtedy tytuł Hodowla zwierzątek. Grę wymyślił wybitny polski matematyk,

Bardziej szczegółowo

Dynamizm i potencjał sektora egambling akcje małych spółek jako istotny element portfela.

Dynamizm i potencjał sektora egambling akcje małych spółek jako istotny element portfela. Dynamizm i potencjał sektora egambling akcje małych spółek jako istotny element portfela. Wojciech Trzaska dyrektor ds. Relacji Inwestorskich Konferencja Profesjonalny Inwestor 2008 Międzyzdroje bet-at-home.com

Bardziej szczegółowo

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny I. INFORMACJE OGÓLNE Focus Telecom Polska Sp. z o.o. działa w branży ICT od 2008 roku. Firma specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

Polsat Viasat ExPlorE

Polsat Viasat ExPlorE wiosna 2016 Polsat Viasat Explore Polsat Viasat Explore daje widzom coś więcej! Jesteśmy zdecydowani, żądni przygód i ekscytuje nas odkrywanie tego, co nowe i niezwykłe. Interesuje nas świat oraz historie

Bardziej szczegółowo

Historia FL Interactive

Historia FL Interactive Historia FL Interactive Grudzień-00 Football League i Premium TV tworzą FLPTV joint venture w celu stworzenia sieci oficjalnych stron klubowych Wrzesień-02 FLPTV restructured with rights fees abandoned

Bardziej szczegółowo

Systemy gry obronnej w koszykówce AUTOR: ZBIGNIEW WILMIŃSKI

Systemy gry obronnej w koszykówce AUTOR: ZBIGNIEW WILMIŃSKI Systemy gry obronnej w koszykówce AUTOR: ZBIGNIEW WILMIŃSKI Gra w obronie uważana jest za trudna i niewdzięczną, a przecież jest tak ważną, comożna uzasadnić słowami - koszykówka zaczyna się w obronie.

Bardziej szczegółowo

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl

Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Are you inmusic? Dołącz do świata muzycznych możliwości i stań się rozpoznawalny z nowym portalem wiedzy o muzyce inmusic.pl Twoje miejsce elementem gry? Stań się częścią narodzin nowego na polskim rynki

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA. Gra dla 2 graczy w wieku 8-108 lat

INSTRUKCJA. Gra dla 2 graczy w wieku 8-108 lat INSTRUKCJA Gra dla 2 graczy w wieku 8-108 lat ELEMENTY GRY Sakiewka z 45 klejnotami (3 zielone, 6 fioletowych, 9 żółtych, 12 czerwonych, 15 niebieskich) 49 kart: 24 karty postaci (po 12 dla każdego gracza)

Bardziej szczegółowo

Zasady działania botów w grach MMO, sposoby ochrony przed nimi i omijania zabezpieczeń

Zasady działania botów w grach MMO, sposoby ochrony przed nimi i omijania zabezpieczeń Zasady działania botów w grach MMO, sposoby ochrony przed nimi i omijania zabezpieczeń Wprowadzenie: Czym są boty? Kto używa botów? Jakie typy botów wyróżniamy? Sposoby ich wykrywania. Sposoby unikania

Bardziej szczegółowo

Oryginalne części Ford

Oryginalne części Ford Oryginalne części Ford Ponieważ zależy nam równie mocno jak Tobie Feel the difference Dbamy o Twojego Forda Przywrócenie pierwotnego stanu technicznego po kolizji wymaga nie lada umiejętności i wiedzy.

Bardziej szczegółowo

Working holiday Kreta 2013

Working holiday Kreta 2013 Working holiday Kreta 2013 Drogi studencie, jeżeli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad pracą za granicą, która pozwoli Ci w zdobyciu doświadczenia i rozwoju Twoich umiejętności społecznych, a także przyniesie

Bardziej szczegółowo

ios7 bezpieczniejszy dla dziecka

ios7 bezpieczniejszy dla dziecka ios7 bezpieczniejszy dla dziecka Zastanawiacie się nad instalacją ios7 albo już go macie? Polecam tę aktualizację wszystkim rodzicom. Jeśli Wasze dziecko ma własny tablet / smartfona lub korzysta z Waszych

Bardziej szczegółowo