Głowy. Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości Zawrót. Szkoleniowy. Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny!

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Głowy. Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013. Zawrót. Szkoleniowy. Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny!"

Transkrypt

1 Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości 2013 Szkoleniowy Zawrót Głowy Wstęp na każde szkolenie jest bezpłatny! Od 10 do 18 października br. można rezerwować miejsce na szkolenie oraz odebrać bilety wstępu w siedzibie Biura Karier UAM w Domu Studenckim Jowita (p. 113) przy ul. Zwierzynieckiej 7c. Biuro Karier jest czynne od pon. do pt. w godz. 9:00 15:00. Liczy się kolejność zgłoszeń!

2 Temat: Szukasz pracy? Zacznij od portali społecznościowych! Nowe media, nowe perspektywy. Szkolenie będzie miało charakter inspiracyjny i pozwoli spojrzeć na używane na co dzień portale społecznościowe z innej perspektywy jako na narzędzia mogące pracować w służbie naszej kariery! Myślisz, że dobrze znasz wszystkie funkcje Facebooka? Używałeś Twittera czy Instagrama głównie do śledzenia tweetów i zdjęć znanych ludzi? Poznaj inne możliwości i kreatywnie wykorzystaj czas spędzony na tych portalach! Szkolenie będzie zawierało szczegółowy opis funkcjonowania fanpage a na Facebooku od momentu jego stworzenia, przez śledzenie i analizowanie statystyk, aż po zbieranie publiczności. Sylwia Budasz jest trenerem w organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie WIOSNA, Stowarzyszenie Lepszy Świat). Przez wiele lat była Koordynatorem Wojewódzkim projektu Szlachetna PACZKA w województwie wielkopolskim. Obecnie pełni funkcję Koordynatora ds. szkoleń w projekcie AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w Poznaniu. Prywatnie jest geografem, nauczycielem i pasjonatem podróży. Temat: Elevator pitch trening skutecznej autoprezentacji. Elevator pitch, czyli autoprezentacja w windzie to umiejętność przydatna nie tylko dla przedsiębiorców, ale także dla pracowników, którzy szukają nowych możliwości rozwoju. Autoprezentacja w windzie nie jest mową sprzedażową. Rozmówca ma kupić Ciebie, Twój pomysł na siebie, Twoją przedsiębiorczość, a nie Twoje produkty. Chodzi o to, aby w jak najlepszy sposób przedstawić swoją ofertę - pomysł na biznes - w bardzo krótkim czasie. Jeśli chcesz poznać podstawowe zasady skutecznej prezentacji swojego pomysłu na biznes przed potencjalnym inwestorem wsiądź do NASZEJ WIDNY!

3 Prowadzący: Małgorzata Marczak jest pracownikiem UCITT UAM w Poznaniu, wykładowcą oraz trenerem i doktorantką na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyła m.in. Podyplomowe Studium Administracji Europejskiej UAM oraz studia podyplomowe Akademia Trenera w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Jest autorką, współautorką oraz realizatorką projektów szkoleniowych, doradczych, badawczych i promocyjnych z zakresu wspierania przedsiębiorczości. Lidia Kozłowska jest doradcą zawodowym, koordynatorką Preinkubatora Akademickiego UAM, trenerką i organizatorką szkoleń z zakresu przedsiębiorczości oraz rozwoju własnej kariery zawodowej pod kątem własnego biznesu. Posiada uprawnienia i doświadczenie w przeprowadzaniu Kwestionariusza Uzdolnień Przedsiębiorczych. Piotr Piątek jest absolwentem WSHiG na kierunku Zarządzanie obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi oraz pasjonatem nowych technologii i ciekawych rozwiązań. Obecnie jest Dyrektorem Fundacji Wspieramy Wielkich Jutra. Od kilku lat aktywnie wspiera środowiska start'upowe w Polsce. Poprzez Portal Pomysłów pomaga młodym ludziom stawiać pierwsze kroki we własny biznes. Temat: Kruczki prawne, możliwości, okazje, czyli prawo pracy dla niewtajemniczonych. Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami prawa pracy przydatnymi na rynku pracy, w szczególności z zagadnieniami dotyczącymi ochrony trwałości stosunku pracy i dyskryminacji również na etapie rekrutacji pracowników. Podczas szkolenia prowadząca zaprezentuje konkretne casusy i rozstrzygnięcia spraw przez Sąd Najwyższy. Dr Aleksandra Bocheńska jest prawnikiem, doktorem nauk prawnych specjalizującym się w prawie pracy. Jest zatrudniona na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na stanowisku Zastępcy Kierownika Działu Kadr i Organizacji.

4 Temat: Lean Canvas - sprawdź, czy Twój pomysł na biznes ma sens. Uczestnicy dowiedzą się czym właściwie jest lean canvas i na czym polega podejście "lean" w biznesie. Usłyszą też o lean startup i running lean. Prowadzący opowie o tworzeniu modeli biznesowych w oparciu o tabelę lean canvas, a wypełniając ją uczestnicy będą bazować na własnych lub wymyślonych pomysłach na biznes. Szkolenie będzie również okazją do poznania szerokiego zastosowania modelu lean canvas i nauczenia się jak, dzięki z pozoru prostej tabeli, sprawdzić czy nasz pomysł ma sens, jak możemy go rozwijać i jak możemy na nim zarobić. Prowadzący: Michał Olszewski jest członkiem zarządu / managerem inwestycyjnym. Doświadczenie zdobył pracując dla największych polskich serwisów internetowych - Gazeta.pl i Allegro. Rozwijał i zarządzał platformami dla user generated content: blogi, fora, social swapping. Specjalizuje się w zagadnieniach związanych z obsługą użytkowników, social mediami, community managementem, pozyskiwaniem i tworzeniem treści. Jest współorganizatorem, mentorem lub jurorem na imprezach startupowych (Mini SeedCamp, StartupFest, Startup Weekendy w Poznaniu i Szczecinie). Early adopter, zaangażowany prokrastynator. Temat: Wykreuj CV w jęz. angielskim. Uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób stworzyć międzynarodowe CV na najwyższym poziomie, dzięki któremu bez obaw będą mogli aplikować na stanowiska w zagranicznych korporacjach. Poznają również wiele ciekawostek, takich, jak różnice pomiędzy CV brytyjskim, a CV amerykańskim. Ponadto, uzyskają niezbędne informacje o współcześnie panujących trendach w przygotowaniu życiorysów zawodowych, zarówno od strony graficznej, jak i merytorycznej. Wszystko to sprawi, że dotychczasowe CV stanie się bardziej czytelne i atrakcyjne dla potencjalnego pracodawcy i otworzy drzwi do międzynarodowej kariery.

5 Kornelia Filut jest absolwentką Wydziału Anglistyki UAM oraz lektorką języka angielskiego w Centrum Języków Obcych Kontakt w Poznaniu. Jako akredytowany egzaminator międzynarodowych egzaminów biznesowych TOEIC oraz LCCI English for Business specjalizuje się w prowadzeniu kursów Business English. Jest beneficjentką unijnego programu Grundvig. Uczestniczyła w warsztatach poświęconych metodom uczenia Business English na Malcie. Temat: Jak zarabiać w Internecie? Dostęp do Internetu daje możliwość dodatkowego dochodu. Podczas szkolenia zostaną przedstawione możliwości zarobku, ranking stron oraz zagadnienia dotyczące zakładania własnego biznesu w sieci. Jeśli szukasz rozwiązania, aby podreperować swój budżet to szkolenie jest dla Ciebie. Celem spotkania jest pomoc w wyborze narzędzi do pracy, które faktycznie przyniosą korzyści. Prowadzący: Piotr Piątek jest absolwentem WSHiG na kierunku Zarządzanie obiektami hotelarskimi i gastronomicznymi oraz pasjonatem nowych technologii i ciekawych rozwiązań. Obecnie jest Dyrektorem Fundacji Wspieramy Wielkich Jutra. Od kilku lat aktywnie wspiera środowiska start'upowe w Polsce. Poprzez Portal Pomysłów pomaga młodym ludziom stawiać pierwsze kroki we własny biznes. Temat: Prokrastynacja vs. osiąganie celów. Jak ruszyć z miejsca i wygrać sukces? Świetnie działasz pod presją czasu i potrafisz dokonać rzeczy niemożliwych w przeciągu zaledwie kilku godzin. Co robisz z pozostałym czasem? Wypełniasz go odkładaniem rzeczy na później? Każdy z nas czasem to robi. To spotkanie będzie dotyczyło zmiany nawyków, które ograniczają Twoją skuteczność.

6 Prowadzący: Łukasz Drobnik jest trenerem i coachem. Przeprowadził ponad 3000 godzin zajęć warsztatowych i konsultacji indywidualnych. Współpracuje z klientami korporacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, grupami młodzieżowymi, grupami samorozwoju. W pracy z grupą skupia się na rozwoju umiejętności i kształtowaniu postaw w obszarze przywództwa, komunikacji, motywacji, rozwiązywania konfliktów oraz zarządzania zmianą. Pracuje w Pracowni Psychologicznej TU. Temat: Skąd brać środki na działania obywatelskie? czyli o finansowaniu trzeciego sektora. Z każdym rokiem w naszym kraju zwiększa się liczba zawiązywanych organizacji pozarządowych. Cele ich działań są bardzo różnorodne i dotyczyć mogą niemal każdego obszaru działalności m. in. pomocy społecznej, kultury, sportu, propagowania zdrowego odżywania, rozwoju przedsiębiorczości itp. Panuje przekonanie, że w organizacjach pozarządowych pracuje się wyłącznie społecznie i osoby te nie pobierają za swoje działania wynagrodzeń. Tymczasem tzw. trzeci sektor może być miejscem pracy, tak jak są nim pozostałe sektory: publiczny i prywatny. Organizacje pozarządowe mogą pozyskiwać środki z wielu źródeł i na wiele sposobów, o czym opowie doradca z Centrum PISOP. Prowadzący: Michał Cybula jest ekonomistą specjalizującym się w polityce społecznej. W Centrum PISOP pracuje jako doradca oraz asystent przy koordynacji projektów. W praktyce zajmuje się doradzaniem z zakresu zakładania organizacji pozarządowych oraz pozyskiwania środków na ich działalność, organizacją wydarzeń Stowarzyszenia, tworzeniem i administrowaniem bazami danych, opracowaniem materiałów szkoleniowych oraz monitoringiem działań projektowych.

7 Temat: Matryca kompetencji skutecznego przedsiębiorcy. Ci, którzy osiągnęli spektakularne sukcesy w biznesie, nie dotarli na szczyt dzięki wrodzonym zdolnościom. Swój sukces zawdzięczają cechom i kompetencjom, które nabyli w procesie modelowania i kształtowania swojej osobowości. Jest jednak zespół cech, które łączą ludzi osiągających sukces w budowaniu biznesu. Nie musisz budować fundamentów samodzielnie. Zapytaliśmy o to naszych Mentorów z Polski i ze Świata. Oni podzielili się z nami swoimi doświadczeniami przed kamerą po GrowUp StartUp. Na tej podstawie został stworzony model przedstawiający kompetencje, które pomogą Ci w efektywnym przejściu drogi od startupu do globalnego biznesu. Zuzanna Kaniewska - jest dyrektorem AIP Poznań oraz współtworzy firmę pozycjonującą strony internetowe Semstar.pl. W latach zdobywała umiejętności i doświadczenie biznesowe w praktyce, reprezentując firmę Eniro Polska. Pracując w ogólnopolskiej korporacji, wielokrotnie zostawała wyróżniana za imponujące wyniki sprzedażowe, efektywne pozyskiwanie klientów oraz skuteczne podtrzymywanie relacji z nimi. Ambicja i ciągła chęć samokształcenia zaowocowała dyplomem ukończenia BA International Studies z Uniwersytetu Greenwich oraz podjęciem studiów podyplomowych MBA na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Temat: Źródła finansowania działalności gospodarczej. Podczas szkolenia omówione zostaną podstawowe źródła finansowania działalności dostępne dla mikro i małych przedsiębiorców wraz z praktycznymi przykładami w zależności od wysokości potrzebnych nakładów, etapu rozwoju firmy oraz celu wydatkowania środków. Spotkanie obejmować będzie także ćwiczenie, podczas którego każdy zespół otrzyma konkretny przypadek firmy wymagającej dodatkowego finansowania. Celem ćwiczenia będzie wskazanie najkorzystniejszych w danym przypadku możliwości sfinansowania przedsięwzięcia.

8 Prowadzący: Piotr Nędzewicz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, podyplomowych studiów menedżerskich oraz studiów podyplomowych Menedżer Innowacji, realizowanych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W swojej karierze doświadczenie zdobywał prowadząc własną działalność doradczą, jak również w Grant Thornton oraz w firmie NYTKO SA. W InQbatorze Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM (od 2011) odpowiedzialny jest za rozwój usług proinnowacyjnych, zajmuje się też doradztwem biznesowym, prowadzi szkolenia i warsztaty dla firm oraz przyszłych przedsiębiorców. Temat: Odważ się zarządzanie zmianą i proaktywność. Zmiana niczym kiełkujące nasiono, silne drzewo a może huragan? Rewolucja czy daleka droga? Codziennie stajemy w obliczu zmian w jaki sposób? Na szkoleniu poznasz proces zmian tych małych i wielkich, aby lepiej rozumieć siebie i otaczający świat oraz aktywnie osiągać swoje cele. Dzięki spotkaniu szkoleniowym poznasz mechanizmy wpływające na proces przechodzenia przez zmianę, będziesz miał okazję przećwiczyć umiejętności stawiania osobistych celów w podejmowaniu zmian oraz zwiększysz samoświadomość swoich reakcji w sytuacji zmiany. Weronika Witczak od 6 lat pracuje z grupami, wspierając rozwój indywidualny, zespołów i organizacji (ponad 3500 godzin). Jest absolwentką psychologii na UAM w Poznaniu. Ukończyła Studium Umiejętności Pracy z Grupą oraz Studium Treningu Grupowego w grupie training & counsalting. Zdała międzynarodowy egzamin 101 z zakresu Analizy Transakcyjnej. Jest certyfikowanym konsultantem Extended DISC. Specjalizuje się w szkoleniach rozwijających umiejętności interpersonalne. Jest trenerem w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich i obsługi klienta. Wspiera procesy rekrutacji, diagnozując potencjał kandydatów. Jest asesorem w AC i DC.

9 Temat: 404? Nie udało się nawiązać połączenia? Trening z komunikacji i rekrutacji. Celem spotkania szkoleniowego jest zapoznanie uczestników z komunikacją w procesie rekrutacyjnym. Podczas szkolenia zostaną omówione następujące tematy: Rekruter też człowiek, rekrutowany tym bardziej; Komunikowanie się ważna umiejętność, której uczymy się od narodzin i posiadamy nieprzerwanie aż do śmierci; Jak dać się zrekrutować i nie zwariować praktyczne ćwiczenia z komunikacji. Prowadzący odpowie również na pytanie, jak zwiększyć swoją efektywność podczas rekrutacji. Małgorzata Łojek jest psychologiem z wykształcenia, HRowcem z pasji. Na co dzień rekruter, od święta trener. Obecnie zarządza działem rekrutacji w poznańskim oddziale informatycznej firmy Sii. Po pracy gotuje i czyta powieści kryminalne. Jej misją jest rozwijanie umiejętności i wspieranie rozwoju innych. Motto życiowe: Dopóki nie uczynisz nieświadomego świadomym, będzie ono kierowało Twoim życiem, a Ty będziesz nazywał to przeznaczeniem. Temat: Kulturowy tygiel, czyli praca w międzynarodowym środowisku. Celem szkolenia jest zaprezentowanie dynamiki pracy w międzynarodowym środowisku, problemów i wyzwań z tym związanych. Podczas spotkania odbędzie się także dyskusja dotycząca oczekiwań lub obaw, jakie niesie ze sobą praca w międzynarodowym środowisku. Zostaną przekazane podstawowe informacje, pozwalające przygotować się do wejścia we wspomnianą strukturę.

10 Prowadzący: Marcin Rulka jest absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego: Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych. Od 2008 roku jest związany z rekrutacją, zdobywał doświadczenie w międzynarodowych firmach doradztwa personalnego, specjalizując się głównie w rekrutacjach IT oraz na stanowiska wyższego szczebla. W firmie Infosys pracuje od kwietnia 2013 r. na stanowisku: Konsultant ds. rekrutacji. Temat: Networking wiedzieć, jak budować długofalowe relacje biznesowe, aby odnieść korzyści na rynku. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się czym jest profesjonalny networking i otrzymają wskazówki, jak wykorzystywać jego narzędzia zależnie od osobistych potrzeb oraz oczekiwań otoczenia. Podjęty zostanie temat budowania oraz korzystania z sieci kontaktów biznesowych a także możliwości rozwoju kompetencji, dzięki dzieleniu się wiedzą, pomysłami i doświadczeniami w gronie specjalistów. Beata Zięba jest socjologiem, trenerem biznesu i administracji, doradcą MSP. Posiada doświadczenie zawodowe w prowadzeniu szkoleń dla różnorodnych grup odbiorców (kadra menedżerska, pracownicy, administracja publiczna, w tym pracownicy publicznych służb zatrudnienia, studenci, bezrobotni). Współpracowała jako trener, wykładowca, konsultant z wielkopolskimi uczelniami oraz instytucjami rynku pracy. Wielokrotnie brała udział jako trener w projektach unijnych. Jest współautorką opracowań dotyczących analizy rynku pracy.

11 Temat: Personal branding wiedzieć, jak świadomie i odpowiedzialnie budować swój wizerunek specjalisty na rynku. W czasie szkolenia poruszone zostaną kwestie znaczenia wizerunku osobistego dla budowania pozycji na rynku pracy, stawania się pożądanym kandydatem na pracownika lub wiarygodnym partnerem w biznesie. Uczestnicy pracować będą nad zbudowaniem osobistego planu działania z wykorzystaniem narzędzi promocji siebie jako specjalisty, ale co ważniejsze podejmą próbę dokonania samooceny, przeanalizowania swoich wartości, dążeń i planów zawodowych. Magdalena Ignaczak jest psychologiem, trenerem biznesu i administracji, doradcą MSP. Posiada ponad 12 lat doświadczenia w opracowywaniu i prowadzeniu autorskich programów szkoleń z zakresu public relations, psychologii zarządzania i biznesu, zarządzania zasobami ludzkimi i rozwojem zawodowym. Jest doradcą dla sektora MSP w zakresie rozwoju osobistych kompetencji istotnych dla przedsiębiorcy, promocji i budowania wizerunku mikroprzedsiębiorstwa oraz zasad i standardów obsługi klientów. Temat: Jak pociągnąć innych studencki leadership w praktyce. Kierunek i szybkość realizacji zadania postawionego przed grupą jest w dużym stopniu zależny od lidera. Niektórzy mówią, że liderem trzeba się urodzić, jednak zdaniem prowadzącego na bycie nim składa się kilka kluczowych kompetencji, które każdy może w sobie rozwinąć. Celem spotkania jest pogłębienie wiedzy i umiejętności uczestników na ten temat.

12 Prowadzący: Łukasz Drobnik jest trenerem i coachem. Przeprowadził ponad 3000 godzin zajęć warsztatowych i konsultacji indywidualnych. Współpracuje z klientami korporacyjnymi, organizacjami pozarządowymi, grupami młodzieżowymi, grupami samorozwoju. W pracy z grupą skupia się na rozwoju umiejętności i kształtowaniu postaw w obszarze przywództwa, komunikacji, motywacji, rozwiązywania konfliktów oraz zarządzania zmianą. Pracuje w Pracowni Psychologicznej TU. Temat: Korzystaj z Europy na studiach. Jak wyjechać za granicę na wolontariat, praktyki lub staż? Co dostaniesz od prowadzącego, przychodząc na szkolenie? Wiedzę jak porządnie zabrać się za wyjazd zagraniczny na staż lub wolontariat, a także co robić... gdy nie ma pomysłu, co dalej robić. Prowadzący pokaże Tobie internetową bazę z blisko 500 krajowymi i europejskimi programami, które pomogą Ci sfinansować wolontariat, staż czy praktyki za granicą oraz źródła informacji, rozwiewające wszystkie Twoje wątpliwości nt. życia poza granicami kraju. Będziesz miał okazję zastanowić się, co możesz zyskać, a na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Otrzymasz także bezpłatne broszury informacyjne, a przede wszystkim dowiesz się, gdzie szukać dalszych informacji. Prowadzący: Karol Kułaga zawodowo zajmuje się relacjami międzynarodowymi, a zwłaszcza tym wszystkim, co wynika z nich dla przeciętnego Kowalskiego. Wcześniej pracował w Centrum Informacji Europejskiej w Poznaniu, obecnie w Regionalnym Ośrodku Debaty Międzynarodowej. Jest także wolontariuszem w punkcie informacji Eurodesk sieci ponad tysiąca organizacji w 33 krajach Europy, zajmującej się informacją młodzieżową.

13 Temat: Jestem studentem! Jaka strategia rozwoju kariery przyniesie mi sukces? Rozwój kariery zawodowej jest jak sterowanie okrętem, który posiada cel podróży i jest zależny od kierunku wiatru, prądów morskich i innych czynników. Idąc tym tokiem myślenia w trakcie warsztatów omówimy różne modele rozwoju kariery, a następnie każdy uczestnik wyznaczy swój cel i scenariusz jego realizacji pamiętając o: własnych aktualnych możliwościach, potrzebie ciągłego rozwoju wiedzy i umiejętnościach, szansach wspomagających realizację celu i zagrożeniach ograniczających możliwość rozwoju kariery. Konfucjusz powiedział: żaden wiatr nie jest dobry dla okrętu, który nie zna portu swojego przeznaczenia. Dlatego też, w trakcie szkolenia uczestnicy zobaczą różne drogi rozwoju swojej kariery, aby następnie mogli wyznaczyć skuteczny cel. Prowadzący: Marek B. Krzymiński jest przedsiębiorcą i trenerem, który specjalizuje się w profesjonalnym doradztwie strategicznym dla firm na rynku polskim oraz międzynarodowym. Z wieloma sukcesami wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu firmy METIS GROUP, w której od założenia zrealizował kilkadziesiąt projektów doradczych. Jest absolwentem Grenoble Graduate School of Business na kierunku Master in International Business. Wielki wpływ na rozwój kwalifikacji zawodowych miała praca w firmie międzynarodowej InterActive International w trakcie pobytu w Londynie. Temat: Jak komunikować się efektywnie w biznesie? Podczas spotkania szkoleniowego zostaną przedstawione współzależności, jakie panują pomiędzy klientem, sprzedawcą, a pracownikiem Działu Obsługi Klienta. Dowiecie się, jakie znaczenie ma właściwa komunikacja oraz budowanie relacji w sytuacji biznesowej. Zajęcia będą realizowane w formie aktywnej z przedstawieniem poprawnych i niepoprawnych zachowań oraz wynikających z nich błędów komunikacyjnych i ich wpływu na relacje w kontakcie biznesowym, a także na sprzedaż.

14 Katarzyna Warelis jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego /Wydział Zarządzania oraz menedżerem operacyjnym z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w pracy w działach sprzedaży i marketingu na rynku lokalnym, Europy Wschodniej i Centralnej. Jest liderem posiadającym wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu i skutecznym kierowaniu rozwojem zespołów handlowych, z umiejętnością skupiania uwagi ludzi wokół prowadzonych projektów, inicjatyw i zadań. Temat: COACHING GRUPOWY: Samoocena jako podstawa świadomego budowania własnej kariery zawodowej. Co oznacza świadome budowanie własnej kariery zawodowej i jak zaplanować rozwój zawodowy? Warsztat coachingowy poświęcony będzie tematyce znajomości swoich słabych i mocnych stron, szans i zagrożeń ze strony rynku pracy oraz idealnych warunków miejsca i organizacji pracy. Mowa będzie o maksymalnym dopasowaniu osobistego potencjału i preferencji jako wyznaczniku budowania konsekwentnej i spójnej ścieżki kariery. Agnieszka Karpińska jest psychologiem w projekcie "Mam dziecko pracuję (...) realizowanym przez Fundację Aktywności Lokalnej w Poznaniu. W roku 2005 wyjechała do Sydney, które wzbudziło w niej nieodpartą chęć rozwijania się w branży nowoczesnego HR-u. Obejmowała różnorodne stanowiska od koordynatora w projektach unijnych, przez doradcę zawodowego kobiet, po dyrektora firmy szkoleniowej. Swoją przygodę z coachingiem zaczęła 2 lata temu.

15 Dokonałeś wyboru? Nie zwlekaj i przyjdź do Biura Karier UAM. Biuro Karier UAM (p. 113) ul. Zwierzyniecka 7c, Poznań Czynne: poniedziałek piątek w godz. 9:00 15:00

AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Biuro Karier AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Wydział Matematyki i Informatyki ul. Umultowska 87 Campus Morasko Czekają na Ciebie: Symulacje rozmów kwalifikacyjnych ds. efektywnego uczenia się ds.

Bardziej szczegółowo

Akademia Coachingu Petrichor

Akademia Coachingu Petrichor Akademia Coachingu Petrichor Informacje o usłudze Numer usługi 2016/02/29/7117/4938 Cena netto 6 200,00 zł Cena brutto 6 200,00 zł Cena netto za godzinę 0,00 zł Cena brutto za godzinę 0,00 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

WIĘCEJ. MOCNIEJ. BARDZIEJ. Unikatowy warsztat dla trenerów i coachów.

WIĘCEJ. MOCNIEJ. BARDZIEJ. Unikatowy warsztat dla trenerów i coachów. Projekt Bo chcę! WIĘCEJ. MOCNIEJ. BARDZIEJ. Unikatowy warsztat dla trenerów i coachów. AUTORSKI PROJEKT stworzony i prowadzony z pasją przez: Katarzyna DUJANOWICZ Gabriela BOROWCZYK WARSZAWA, 21-22.02.2015

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny HR Biznes Partner

Profesjonalny HR Biznes Partner Warszawa 26 27 czerwca SZKOLENIE PRZEZNACZONE DLA: Profesjonalny managerów HR ów konsultantów HR sp. ds. rekrutacji KLUCZOWE zagadnienia Rola a w zarządzaniu zmianą Cechy przywódcze niezbędne do pełnienia

Bardziej szczegółowo

KWALIFIKACJE ABSOLWENTA: Absolwent specjalności Branding jest przygotowany do realizacji zadań zawodowych w trzech obszarach:

KWALIFIKACJE ABSOLWENTA: Absolwent specjalności Branding jest przygotowany do realizacji zadań zawodowych w trzech obszarach: PLAN STUDIÓW NA KIERUNKU: Komunikacja wizerunkowa (reklama, public relations, branding) Studia niestacjonarne II stopnia (magisterskie) SPECJALNOŚĆ: branding PROGRAM OBOWIĄZUJĄCY OD ROKU AKADEMICKIEGO

Bardziej szczegółowo

Raport WSB 2014 www.wsb.pl

Raport WSB 2014 www.wsb.pl Studenci, Absolwenci, Pracodawcy. Raport WSB 2014 www.wsb.pl WPROWADZENIE prof. dr hab. Marian Noga Dyrektor Instytutu Współpracy z Biznesem WSB we Wrocławiu Z przyjemnością oddaję w Państwa ręce pierwszy

Bardziej szczegółowo

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016 OFERTA DLA KLAS I

Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016 OFERTA DLA KLAS I OFERTA DLA KLAS I WYKŁAD DLA UCZNIÓW Planowanie kariery zawodowej- co już możesz robić dla siebie, aby w przyszłości twoja decyzja edukacyjno-zawodowa była prosta Podczas wykładu poznasz istotne zasady

Bardziej szczegółowo

Studia menedżerskie. Opis kierunku. WSB Opole - Studia podyplomowe. ,,Studia menedżerskie'' - studia podyplomowe w WSB w Opolu- edycja VI.

Studia menedżerskie. Opis kierunku. WSB Opole - Studia podyplomowe. ,,Studia menedżerskie'' - studia podyplomowe w WSB w Opolu- edycja VI. Studia menedżerskie WSB Opole - Studia podyplomowe Opis kierunku,,studia menedżerskie'' - studia podyplomowe w WSB w Opolu- edycja VI. Zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga od menedżerów zdolności do osiągania

Bardziej szczegółowo

BTI SALES SCHOOL SZKOŁA SPRZEDAŻY BTI

BTI SALES SCHOOL SZKOŁA SPRZEDAŻY BTI BTI SALES SCHOOL SZKOŁA SPRZEDAŻY BTI BTI CONSULTING W LICZBACH ponad 30 lat na rynku ponad 5 mln klientów w 36 krajach świata 2 000 akredytowanych trenerów więcej niż 200 000 dni szkoleniowych Partnerzy

Bardziej szczegółowo

Menedżer Fitness & Wellness

Menedżer Fitness & Wellness Menedżer Fitness & Wellness Studia Podyplomowe Zostań pierwszym w Polsce Dyplomowanym Menedżerem Fitness & Wellness. Kreowanie standardów zarządzania sportem poprzez edukowanie i podnoszenie kwalifikacji

Bardziej szczegółowo

Analiza Transakcyjna dla menedżerów

Analiza Transakcyjna dla menedżerów Analiza Transakcyjna dla menedżerów Poznań, 27-28 kwietnia 2016r. Skontaktuj się z nami i zapisz: tel. 606 42 42 00 lub 61 657 09 77 mail: spotkanie@spotkanie.edu.pl Skuteczność przez zaangażowanie Analiza

Bardziej szczegółowo

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR szkolenia tematyczne

DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR szkolenia tematyczne DOLNOŚLĄSKA AKADEMIA KADR szkolenia tematyczne Kim jesteśmy? recruit.pl to nowoczesna agencja doradztwa personalnego i szkoleń oraz dostawca rozwiązań informatycznych dla branży Human Resources. Naszą

Bardziej szczegółowo

Systemy, miary oraz narzędzia zapewniania jakości w szkoleniach zawodowych

Systemy, miary oraz narzędzia zapewniania jakości w szkoleniach zawodowych TEMAT SZKOLENIA Systemy, miary oraz narzędzia zapewniania jakości w ch Dzień 1 OPIS SZKOLENIA GRUPA DOCELOWA Przedstawiciele Publicznych Służb Zatrudnienia/PSZ, instytucji edukacyjnych i szkoleniowych,

Bardziej szczegółowo

Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem (3 semestry)

Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem (3 semestry) Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem (3 semestry) WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Doradztwo zawodowe i psychospołeczne z e-doradztwem studia podyplomowe w WSB w Szczecinie

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: BUDOWANIE I ROZWÓJ EFEKTYWNYCH STRUKTUR TRENERSKICH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

Jak zdobyć atrakcyjną pracę?

Jak zdobyć atrakcyjną pracę? Jak zdobyć atrakcyjną pracę? Cena szkolenia: za darmo Często spotykam kobiety, które mają swoje marzenia, mnóstwo pomysłów, energii i chęci realizacji swoich aspiracji w życiu zawodowym. Niestety w zderzeniu

Bardziej szczegółowo

Oferta dla biur karier

Oferta dla biur karier Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum Oferta dla biur karier Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum ul. Garncarska 2/9, 61-817 Poznań tel. 501 684 242 e-mail: extremum@extremum.org.pl

Bardziej szczegółowo

JUBILEUSZOWA OFERTA SZCZĘŚLIWA 13!

JUBILEUSZOWA OFERTA SZCZĘŚLIWA 13! JUBILEUSZOWA OFERTA SZCZĘŚLIWA 13! TO JUŻ Perfect Consulting Rok 2012 jest dla Perfect Consulting Rokiem Szczególnego Jubileuszu! Już od 13 lat promujemy zasadę, że największym zasobem organizacji są zatrudnieni

Bardziej szczegółowo

Psychologia sprzedaży

Psychologia sprzedaży Psychologia sprzedaży Informacje o usłudze Numer usługi 2016/05/04/5005/8977 Cena netto 300,00 zł Cena brutto 369,00 zł Cena netto za godzinę 50,00 zł Cena brutto za godzinę 61,50 Możliwe współfinansowanie

Bardziej szczegółowo

Podstawowe obszary, jakie wchodzą w zakres kształcenia, są następujące:

Podstawowe obszary, jakie wchodzą w zakres kształcenia, są następujące: PROGRAM NAUCZANIA NA KIERUNKU: Komunikacja wizerunkowa (reklama, public relations, branding) SPECJALNOŚĆ: public relations FORMA STUDIÓW : niestacjonarne POZIOM KSZTAŁCENIA : II stopnia PROGRAM OBOWIĄZUJĄCY

Bardziej szczegółowo

Szkoła Trenerów STO. pomożemy Ci w tym!

Szkoła Trenerów STO. pomożemy Ci w tym! Szkoła Trenerów STO Jeśli chcesz: zdobyć nowy, prestiżowy zawód doskonalić swoje umiejętności rozwijać się pomożemy Ci w tym! Dzięki udziałowi w naszym projekcie możesz: zrealizować swoje życiowe cele

Bardziej szczegółowo

Doradztwo i Coaching. program studiów II stopnia. cdv.pl

Doradztwo i Coaching. program studiów II stopnia. cdv.pl cdv.pl Doradztwo i Coaching program studiów II stopnia cdv.pl Fakty: Collegium Da Vinci to jedyna uczelnia w Polsce uprawniona do nadawania tytułu magistra doradztwa i coachingu. Tym samym nasi Absolwenci

Bardziej szczegółowo

Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I)

Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I) Specjalizacja: Zarządzanie projektami (I) Osoba koordynująca: dr inż. Tomasz Pieciukiewicz Tomasz.Pieciukiewicz1@pjwstk.edu.pl Czego uczymy. Umiejętności po ukończeniu specjalizacji. Celem specjalizacji

Bardziej szczegółowo

Motto: Liczy się efekt! Profesjonalna Rekrutacja i Selekcja dla doradców klienta

Motto: Liczy się efekt! Profesjonalna Rekrutacja i Selekcja dla doradców klienta Motto: Liczy się efekt! Profesjonalna Rekrutacja i Selekcja dla doradców klienta Instytut Rozwoju Personalnego GANESA Szanowni Państwo, W obliczu nadchodzących zmian w ustawodawstwie, a tym samym powstaniu

Bardziej szczegółowo

Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu ul. Ozimska 48a, Opole. Szkolny System Doradztwa Zawodowego

Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu ul. Ozimska 48a, Opole. Szkolny System Doradztwa Zawodowego Publiczne Gimnazjum nr 5 im. Aleksandra Kamińskiego w Opolu ul. Ozimska 48a, 45-368 Opole Szkolny System Doradztwa Zawodowego Opole 2015 Obowiązujące akty prawne dotyczące udzielania uczniom pomocy w wyborze

Bardziej szczegółowo

Akademickie Centrum Kariery zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych w ramach 27 edycji Akademii Kariery.

Akademickie Centrum Kariery zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych w ramach 27 edycji Akademii Kariery. Akademia Kariery - 27 edycja cyklu szkoleniowego (8-12.04.2013) Akademickie Centrum Kariery zaprasza do udziału w bezpłatnych szkoleniach prowadzonych w ramach 27 edycji Akademii Kariery. Szkolenia prowadzone

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie Usługa realizowana w ramach Projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP

Zaproszenie Usługa realizowana w ramach Projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Zaproszenie Usługa realizowana w ramach Projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Szanowni Państwo, Mam przyjemność zaprosić Państwa firmę do udziału w Usłudze

Bardziej szczegółowo

TEMAT SZKOLENIA Ewaluacja programów i projektów, Informacja zwrotna i (obszar 7) OPIS SZKOLENIA

TEMAT SZKOLENIA Ewaluacja programów i projektów, Informacja zwrotna i (obszar 7) OPIS SZKOLENIA TEMAT SZKOLENIA Ewaluacja programów i projektów, Informacja zwrotna i (obszar 7) OPIS SZKOLENIA GRUPA DOCELOWA Przedstawiciele Publicznych Służb Zatrudnienia/PSZ, instytucji edukacyjnych i szkoleniowych,

Bardziej szczegółowo

Nie przepracowałem ani jednego dnia w życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność.

Nie przepracowałem ani jednego dnia w życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność. Nie przepracowałem ani jednego dnia w życiu. Wszystko co robiłem, to była przyjemność. - Thomas Edison - Ta maksyma będzie towarzyszyć tegorocznej, już trzeciej, edycji projektu Uniwersytetu Łódzkiego

Bardziej szczegółowo

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie TRATWA Wrocław

Projekt realizowany przez Stowarzyszenie TRATWA Wrocław Projekt realizowany przez Stowarzyszenie TRATWA Wrocław Celem projektu było: przygotowanie grupy przyszłych liderów społecznych (wykształconych, młodych ludzi) do wejścia na rynek pracy w ramach III sektora

Bardziej szczegółowo

PROGRAM KSZTAŁCENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU

PROGRAM KSZTAŁCENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU PROGRAM KSZTAŁCENIA STUDIÓW PODYPLOMOWYCH AKADEMIA TRENERÓW BIZNESU 1. Nazwa studiów podyplomowych: Akademia trenerów biznesu 2. Zwięzły opis kierunku Studia podyplomowe Akademia trenerów biznesu prowadzone

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS

Szanowni Państwo, Koordynator Festiwalu BOSS Szanowni Państwo, w imieniu Fundacji Studenckie Forum Business Centre Club zwracamy się do Państwa z ofertą współpracy przy projekcie Festiwal BOSS. Mamy nadzieję, że poniższa oferta będzie dla Państwa

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

KOMPETENCJE COACHINGOWE

KOMPETENCJE COACHINGOWE KOMPETENCJE COACHINGOWE W PRACY MENEDŻERA 2 KOMPETENCJE COACHINGOWE W PRACY MENEDŻERA Podczas szkolenia poznasz samego siebie, swój styl myślenia i działania. Dowiesz się, jak tę wiedzę wykorzystać w praktyce.

Bardziej szczegółowo

Profesjonalny doradca klienta - metody i narzędzia coachingu w aktywizacji zawodowej

Profesjonalny doradca klienta - metody i narzędzia coachingu w aktywizacji zawodowej Motto: Wierzę, że jeśli pokażesz ludziom problemy i wskażesz ich rozwiązania, to pobudzisz ich do działania Bill Gates Profesjonalny doradca klienta - metody i narzędzia coachingu w aktywizacji zawodowej

Bardziej szczegółowo

Agnieszka Kwiatkowska

Agnieszka Kwiatkowska Warsztat: PR-owiec - dziennikarzem. Rola mediów w PR Warsztat: PR - ostatnia szansa w kryzysie Opis warsztatów: Warsztaty wprowadzą słuchaczy w jedną z dziedzin PR - Media Relations Uczestnicy dowiedzą

Bardziej szczegółowo

Oferta dla uczelni. Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum. www.extremum.org.pl

Oferta dla uczelni. Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum. www.extremum.org.pl Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum Oferta dla uczelni Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum ul. Garncarska 2/9, 61-817 Poznań tel. 501 684 242 e-mail: extremum@extremum.org.pl

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM AKADEMII ROZWOJU KARIERY w 2015 roku

HARMONOGRAM AKADEMII ROZWOJU KARIERY w 2015 roku Akademia Rozwoju Kariery 2015 HARMONOGRAM AKADEMII ROZWOJU KARIERY w 2015 roku 01.07.2015 Lider doskonały czyli jak przewodzić zespołom... 3 08.07.2015- Sztuka tworzenia wizerunku. Czyli jak pewnością

Bardziej szczegółowo

Warsztat GUIDE ME! 8 9 października 2010r. w Łodzi

Warsztat GUIDE ME! 8 9 października 2010r. w Łodzi Warsztat GUIDE ME! 8 9 października 2010r. w Łodzi TEMAT SZKOLENIA Rozpoznanie i analiza potrzeb szkoleniowych Perspektywa organizacji i rynku pracy (obszar 1) Polityka kadrowa i kompetencje trenerskie

Bardziej szczegółowo

Akademia Rozwoju Kariery 2014 Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach

Akademia Rozwoju Kariery 2014 Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach Akademia Rozwoju Kariery 2014 Biura Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach 02.07.2014, godz. 10.00-15.00 s. 415, AIP ul. Bankowa 14, Lipiec 2014 r. Zasady pracy zespołowej Capgemini, p. Anna Pałka

Bardziej szczegółowo

Analiza etapu przygotowawczego. oraz etapów identyfikowania i dokumentowania. dla kwalifikacji "Trener zarządzania"

Analiza etapu przygotowawczego. oraz etapów identyfikowania i dokumentowania. dla kwalifikacji Trener zarządzania Analiza etapu przygotowawczego oraz etapów identyfikowania i dokumentowania dla kwalifikacji "Trener zarządzania" 28.04.2015r., Kraków Adam Matyaszek Kierownik Projektu HEURESIS Certyfikowani Trenerzy

Bardziej szczegółowo

Od Wciskania do Sprzedawania. Mistrzem Etycznej Sprzedaży

Od Wciskania do Sprzedawania. Mistrzem Etycznej Sprzedaży Szkolenie Od Wciskania do Sprzedawania czyli jak zostać Mistrzem Etycznej Sprzedaży Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zmieniłoby się Twoje życie zawodowe, gdyby każdy klient z otwartymi rękoma brał

Bardziej szczegółowo

WARSZTATY. Warsztaty przygotowania biznes planu

WARSZTATY. Warsztaty przygotowania biznes planu WARSZTATY Warsztaty przygotowania biznes planu Celem warsztatów jest rozwój wiedzy i umiejętności potrzebnych do: I. Przygotowania biznes planu w trakcie warsztatów II. Rozwoju działalności firmy w kolejnych

Bardziej szczegółowo

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu

Doradztwo zawodowe z elementami coachingu Doradztwo zawodowe z elementami coachingu WSB Gdańsk - Studia podyplomowe Opis kierunku Doradztwo zawodowe z elementami coachingu - studia w WSB w Gdańsku. Profesja doradcy zawodowego to możliwość wykonywania

Bardziej szczegółowo

Marketing strategiczny, operacyjny, e-marketing dla małych firm. 4-dniowe szkolenie w ramach projektu Kluczowe Kompetencje w Biznesie

Marketing strategiczny, operacyjny, e-marketing dla małych firm. 4-dniowe szkolenie w ramach projektu Kluczowe Kompetencje w Biznesie Marketing strategiczny, operacyjny, e-marketing dla małych firm 4-dniowe szkolenie w ramach projektu Kluczowe Kompetencje w Biznesie 2 Marketing strategiczny, operacyjny, e-marketing dla małych firm Szkolenie

Bardziej szczegółowo

Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University

Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Psychologia w zarządzaniu organizacjami - certyfikat Franklin University - studia

Bardziej szczegółowo

OFERTA WSPÓŁPRACY W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI

OFERTA WSPÓŁPRACY W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI OFERTA WSPÓŁPRACY W RAMACH PROGRAMU OPERACYJNEGO KAPITAŁ LUDZKI PODDZIAŁANIE 2.1.1 ROZWÓJ KAPITAŁU LUDZKIEGO W PRZEDSIĘBIORSTWACH KONKURS HEROSI ORGANIZACJI Strona 1 z 8 Spis treści 1. Zakres merytoryczny

Bardziej szczegółowo

w w w.w o r l d w i d e s c h o o l.p l OVER 45

w w w.w o r l d w i d e s c h o o l.p l OVER 45 grupa worldwideschool w w w.w o r l d w i d e s c h o o l.p l INFORMACJA O ZREALIZOWANYM PROJEKCIE OVER 45 OVER 45 INFORMACJA O ZREALIZOWANYM PROJEKCIE OVER 45 Worldwide School Sp. z o.o. w okresie od

Bardziej szczegółowo

Akademia coachingu. Opis kierunku. WSB Gdańsk - Studia podyplomowe. Akademia coachingu - studia w WSB w Gdańsku.

Akademia coachingu. Opis kierunku. WSB Gdańsk - Studia podyplomowe. Akademia coachingu - studia w WSB w Gdańsku. Akademia coachingu WSB Gdańsk - Studia podyplomowe Opis kierunku Akademia coachingu - studia w WSB w Gdańsku. Osoby chcące osiągać wybitne rezultaty, np. w biznesie, sporcie, życiu osobistym coraz chętniej

Bardziej szczegółowo

MIERZENIE EFEKTYWNOŚCI DZIAŁAŃ SPOŁECZNYCH

MIERZENIE EFEKTYWNOŚCI DZIAŁAŃ SPOŁECZNYCH MIERZENIE EFEKTYWNOŚCI DZIAŁAŃ SPOŁECZNYCH PRAKTYCZNE WYKORZYSTANIE MODELU LBG W FUNDACJACH KORPORACYJNYCH Warszawa, 11 września 2014r. Małgorzata Greszta, SGS Polska NASZA EKSPERCKA WIEDZA W ZAKRESIE

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University (studia modułowe)

Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University (studia modułowe) Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University (studia modułowe) WSB Gdańsk - Studia podyplomowe Opis kierunku Zarządzanie zasobami ludzkimi z certyfikatem Franklin University- studia

Bardziej szczegółowo

Projekt Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Projekt Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Projekt Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości Młodzieżowy Inkubator Przedsiębiorczości Inicjatywy promujące postawy przedsiębiorcze i wspierające rozwój przedsiębiorczości Fundusz Grantów na Inicjatywy

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie Studia stacjonarne Stopień studiów: Iº Rok studiów: II

Zarządzanie Studia stacjonarne Stopień studiów: Iº Rok studiów: II TEMATYKI SEMINARIÓW Zarządzanie Studia stacjonarne Stopień studiów: Iº Rok studiów: II Zapisy na seminarium: 18 lutego w godz. 13:15 Proponowane tematy (obszary) prac licencjackich: Prof. nadzw. dr hab.

Bardziej szczegółowo

SET DLA PROFESJONALISTÓW

SET DLA PROFESJONALISTÓW Jesteśmy członkiem: Pomagamy: SET DLA PROFESJONALISTÓW SZKOLENIA BEZPŁATNE Temat: PROJEKTOWANIE EFEKTYWNYCH SZKOLEŃ I PROCESÓW ROZWOJOWYCH Informator dla Uczestnika " Stwarzamy możliwości do rozwoju kreując

Bardziej szczegółowo

POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU

POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU BANK PROGRAMÓW GRUPOWYCH PORAD ZAWODOWYCH I GRUPOWEJ INFORMACJI ZAWODOWEJ 2014r. Bank Programów Porad Grupowych i Grupowych Informacji Zawodowych w Powiatowym Urzędzie Pracy

Bardziej szczegółowo

II stopień SYLWETKA ABSOLWENTA: Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna

II stopień SYLWETKA ABSOLWENTA: Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna Pedagogika Opiekuńczo-Resocjalizacyjna 1. Studenci zdobywają wiedzę z teoretycznych podstaw w zakresie pedagogiki penitencjarnej, pedagogiki czasu wolnego, gerontopedagogiki. Posiadają uporządkowaną wiedzę

Bardziej szczegółowo

YOUTH BUSINESS POLAND

YOUTH BUSINESS POLAND YOUTH BUSINESS POLAND OPIS IV EDYCJI PROGRAMU MENTORINGOWO-SZKOLENIOWEGO Organizatorzy: Patroni honorowi: PROGRAM YOUTH BUSINESS POLAND Youth Business Poland jest częścią The Prince s Youth Business International,

Bardziej szczegółowo

1. Jaki zakres usług jest skierowany do szkół wyższych?

1. Jaki zakres usług jest skierowany do szkół wyższych? 1. Jaki zakres usług jest skierowany do szkół wyższych? Akademia Terra Arcanorum przeprowadza projekty edukacyjne w postaci warsztatów umiejętności społecznych skierowanych do studentów szkół wyższych,

Bardziej szczegółowo

POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU

POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU POWIATOWY URZĄD PRACY W RADOMIU BANK PROGRAMÓW GRUPOWYCH PORAD ZAWODOWYCH I GRUPOWEJ INFORMACJI ZAWODOWEJ 2013r. Bank Programów Porad Grupowych i Grupowych Informacji Zawodowych w Powiatowym Urzędzie Pracy

Bardziej szczegółowo

Program szkoleniowy Lloyd s Register dla absolwentów uczelni

Program szkoleniowy Lloyd s Register dla absolwentów uczelni Program szkoleniowy Lloyd s Register dla absolwentów uczelni Marcin Szmyt HR Business Partner Zawartość prezentacji 1. Program szkolenia absolwentów 2. Kompetencje nietechniczne potencjalnych przyszłych

Bardziej szczegółowo

Już jutro ruszają zapisy na szkolenia organizowane w ramach naszego projektu "Akademia Biznesu"

Już jutro ruszają zapisy na szkolenia organizowane w ramach naszego projektu Akademia Biznesu Już jutro ruszają zapisy na szkolenia organizowane w ramach naszego projektu "Akademia Biznesu" "Akademia Biznesu" to cykl spotkań, szkoleń i warsztatów promujących i wspierających przedsiębiorczość wśród

Bardziej szczegółowo

Oferta dla III sektora

Oferta dla III sektora Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum Oferta dla III sektora Stowarzyszenie Młodych Profesjonalistów Extremum ul. Garncarska 2/9, 61-817 Poznań tel. 501 684 242 e-mail: extremum@extremum.org.pl

Bardziej szczegółowo

KONKURS HEROSI ORGANIZACJI WSPARCIE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I DZIAŁÓW HR

KONKURS HEROSI ORGANIZACJI WSPARCIE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ I DZIAŁÓW HR PROPOZYCJA UDZIAŁU W PROJEKCIE DORADCZO-SZKOLENIOWYM PROPOZYCJA UDZIAŁU W PROJEKCIE DORADCZO-SZKOLENIOWYM WSPÓŁFINANSOWANYM ZE ŚRODKÓW UNII EUROPEJSKIEJ KONKURS HEROSI ORGANIZACJI WSPARCIE DLA KADRY ZARZĄDZAJĄCEJ

Bardziej szczegółowo

MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014

MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014 MISTRZOWSKA REKRUTACJA NARZĘDZIA 2014 Holbern sp. z o.o. www.holbern.pl MISTRZOWSKA REKRUTACJA - NARZĘDZIA 2014 DLA KOGO JEST TRENING? Specjaliści działu personalnego/hr Menedżerowie działu personalnego/hr

Bardziej szczegółowo

MISTRZ I UCZEŃ - model kształcenia praktycznego

MISTRZ I UCZEŃ - model kształcenia praktycznego Spotkanie branżowe dla studentów i pracodawców Kierunek: INFORMATYKA NOWOCZESNE PLATFORMY INFORMATYCZNE COLLEGIUM MAZOVIA Innowacyjna Szkoła Wyższa realizuje projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Bardziej szczegółowo

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE:

ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE: Z ZAPROSZENIE NA SZKOLENIE: WSPARCIE ROZWOJU PRACOWNIKÓW W FIRMIE RODZIN- NEJ: ABC DORADZTWA, MENTORINGU Zespół Projektu Firmy Rodzinne ma przyjemność zaprosić na szkolenie: Wsparcie rozwoju pracowników

Bardziej szczegółowo

Projektant strategii sprzedaży

Projektant strategii sprzedaży Projektant strategii sprzedaży Informacje o usłudze Numer usługi 2016/05/02/8910/8928 Cena netto 1 850,00 zł Cena brutto 2 275,50 zł Cena netto za godzinę 115,63 zł Cena brutto za godzinę 142,22 Usługa

Bardziej szczegółowo

SPRZEDAWANIE. skuteczne techniki sprzedaży, czyli jak możesz sprzedawać więcej i efektywniej

SPRZEDAWANIE. skuteczne techniki sprzedaży, czyli jak możesz sprzedawać więcej i efektywniej Szkolenie otwarte: Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania. Prosimy o kontakt: e-mail: kontakt@mr-db.pl tel. +48 606 356 999 www.mr-db.pl MRDB SPRZEDAWANIE skuteczne techniki sprzedaży, czyli jak

Bardziej szczegółowo

Nowe. zatrudnienia. perspektywy. -outplacement na Mazowszu

Nowe. zatrudnienia. perspektywy. -outplacement na Mazowszu Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Nowe perspektywy zatrudnienia -outplacement na Mazowszu Szanowni Państwo, informacja zawarta w niniejszym

Bardziej szczegółowo

pomagamy Klientom w realizacji celów biznesowych

pomagamy Klientom w realizacji celów biznesowych pomagamy Klientom w realizacji celów biznesowych Szanowni Państwo, zapraszamy do udziału w projekcie szkoleniowym skierowanym do dyrektorów personalnych, menedżerów i specjalistów HR, którzy chcą rozwijać

Bardziej szczegółowo

Szkolenie Prawa konsumenta w praktyce, czyli reklamacja, rękojmia i gwarancja

Szkolenie Prawa konsumenta w praktyce, czyli reklamacja, rękojmia i gwarancja Dzień dobry, Poniżej przesyłamy informacje o najciekawszych szkoleniach, konkursach i projektach, które odbywają się w grudniu. Miłej lektury. Szkolenie Prawa konsumenta w praktyce, czyli reklamacja, rękojmia

Bardziej szczegółowo

PRAKTYCZNE ELEMENTY KSZTAŁCENIA ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY RYNKU PRACY PROGRAM ROZWOJU WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO

PRAKTYCZNE ELEMENTY KSZTAŁCENIA ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY RYNKU PRACY PROGRAM ROZWOJU WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO Uniwersytet DZKI w w w. w z. u n i. l o d z. p l Zaproszenie do współpracy w ramach realizacji projektu pt.: PRAKTYCZNE ELEMENTY KSZTAŁCENIA ODPOWIEDZIĄ NA POTRZEBY RYNKU PRACY PROGRAM ROZWOJU WYDZIAŁU

Bardziej szczegółowo

PLAN PRACY NAUCZYCIELA DORADCY ZAWODOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 Gimnazjum nr 131 im. K.K.Baczyńskiego w Warszawie Monika Polesiak

PLAN PRACY NAUCZYCIELA DORADCY ZAWODOWEGO W ROKU SZKOLNYM 2015/2016 Gimnazjum nr 131 im. K.K.Baczyńskiego w Warszawie Monika Polesiak PLAN PRACY NAUCZYCIELA DORADCY ZAWODOWEGO W ROKU SZKOLNYM Gimnazjum nr 131 im. K.K.Baczyńskiego w Warszawie Monika Polesiak Obszar pracy nauczyciela doradcy zawodowego w szkole i jego najważniejsze zadania

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Doradcy Zawodowego. opracowała Anita Fabrycka - szkolny doradca zawodowy

Sprawozdanie z działalności Szkolnego Doradcy Zawodowego. opracowała Anita Fabrycka - szkolny doradca zawodowy Sprawozdanie z działalności Szkolnego Doradcy Zawodowego opracowała Anita Fabrycka - szkolny doradca zawodowy Udział uczniów klas 3 A, 3 B, 3 C w Salonie Maturzystów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu

Bardziej szczegółowo

Train The Trainer - szkolenie dla trenerów z Arturem Sokołowskim /Warszawa/

Train The Trainer - szkolenie dla trenerów z Arturem Sokołowskim /Warszawa/ Train The Trainer - szkolenie dla trenerów z Arturem Sokołowskim /Warszawa/ Informacje o usłudze Numer usługi 2016/04/06/8786/7514 Cena netto 1 950,00 zł Cena brutto 2 398,50 zł Cena netto za godzinę 121,88

Bardziej szczegółowo

oferta dla Marketingu

oferta dla Marketingu ! oferta dla Marketingu Warsztaty współpracy Marketing - Sprzedaż. Szkolenia kompetencyjne dla Działu Marketingu. Doradztwo przetargowe i efektywna współpraca z Agencją.. WARSZTATY WSPÓŁPRACY MARKETING

Bardziej szczegółowo

Przebieg usługi w przedsiębiorstwie Projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP

Przebieg usługi w przedsiębiorstwie Projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Przebieg usługi w przedsiębiorstwie Projekt Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości Zarządzanie kompetencjami w MSP Usługa szkoleniowo doradcza z zakresu zarządzania kompetencjami w MSP jest realizowana

Bardziej szczegółowo

PWP Rynek pracy dla mam

PWP Rynek pracy dla mam PWP Rynek pracy dla mam Projekt PWP Rynek pracy dla mam realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013: Priorytet VII Promocja integracji społecznej, Działanie 7.2 Przeciwdziałanie

Bardziej szczegółowo

to autorski, 100-godzinny program szkoleniowy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w pracy trenerskiej.

to autorski, 100-godzinny program szkoleniowy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w pracy trenerskiej. to autorski, 100-godzinny program szkoleniowy dla osób, które stawiają pierwsze kroki w pracy trenerskiej. to podstawowa wiedza i najważniejsze umiejętności w pracy trenera. Dlaczego Szkoła Młodych Trenerów?

Bardziej szczegółowo

Certyfikowany Kurs Kompetencji Coacha i Mentora dla menedżerów i coachów

Certyfikowany Kurs Kompetencji Coacha i Mentora dla menedżerów i coachów Certyfikowany Kurs Kompetencji Coacha i Mentora dla menedżerów i coachów Jedyny w Polsce certyfikowany przez Association for Coaching (AC) kurs Coachingu i Mentoringu Warszawa 2015 1 O coachingu i mentoringu

Bardziej szczegółowo

Katedra Marketingu. Wydział Zarządzania. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT

Katedra Marketingu. Wydział Zarządzania. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT Katedra Marketingu Wydział Zarządzania Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT Drogi studencie! Dziękujemy, że zainteresowała Cię oferta Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego!

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie projektami

Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Zarządzanie projektami - studia na WSB w Szczecinie Podczas nauki słuchacze nabędą umiejętności zastosowania najlepszych, najnowszych

Bardziej szczegółowo

The power of PEOPLE pierwsza w Polsce certyfikacja D3

The power of PEOPLE pierwsza w Polsce certyfikacja D3 The power of PEOPLE pierwsza w Polsce certyfikacja D3 Chcesz podnieść swoją konkurencyjność i wyróżnić się na rynku? Certyfikat D3 368 C 355 C C-0 M-0 Y-0 K-60 368 C 355 C PANTON 424 C 292 C 285 C K-100

Bardziej szczegółowo

Michał Janiszek Tel. 603 774 922

Michał Janiszek Tel. 603 774 922 Michał Janiszek Tel. 603 774 922 ul. Kryształowa 4/6, 20-582 Lublin michal.janiszek@inbmarketing.pl Portfolio trenerskie Michał Janiszek nałogowy aktywista. Uwielbia sytuacje w których może działać i dawać

Bardziej szczegółowo

Efektywność headhuntera znaczenie projektów direct& executivesearch w polityce rekrutacyjnej organizacji

Efektywność headhuntera znaczenie projektów direct& executivesearch w polityce rekrutacyjnej organizacji Efektywność headhuntera znaczenie projektów direct& executivesearch w polityce rekrutacyjnej organizacji - Partner / Head of Operations ZANIM ZACZNIEMY CO BĘDZIE DALEJ? KIM JESTEM I JAKĄ FIRMĘ REPREZENTUJĘ?

Bardziej szczegółowo

Dni Przedsiębiorczości z PWSZ 15-21 listopada 2010r.

Dni Przedsiębiorczości z PWSZ 15-21 listopada 2010r. Dni Przedsiębiorczości z PWSZ 15-21 listopada 2010r. W dniach 15-21 listopada 2010r. w Polsce po raz trzeci obchodzony był Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, którego głównym celem jest propagowanie postaw

Bardziej szczegółowo

Warszawski System. Współpraca m.st. Warszawy z pracodawcami na rzecz rozwoju szkół zawodowych. Warszawa, 1 grudnia 2015 r.

Warszawski System. Współpraca m.st. Warszawy z pracodawcami na rzecz rozwoju szkół zawodowych. Warszawa, 1 grudnia 2015 r. Warszawski System Współpraca m.st. Warszawy z pracodawcami na rzecz rozwoju Doradztwa szkół zawodowych Zawodowego Warszawa, 1 grudnia 2015 r. Warszawski System Doradztwa Zawodowego Koncepcja funkcjonowania

Bardziej szczegółowo

EUROPEJSKI INSTYTUT ROZWOJU KADR SZTUKA ASSESSMENTU

EUROPEJSKI INSTYTUT ROZWOJU KADR SZTUKA ASSESSMENTU SZTUKA ASSESSMENTU SZTUKA ASSESSMENTU Szkolenie dla Asesorów Praktyczny warsztat skierowany do: Menedżerów HR Specjalistów działów HR, odpowiadających za selekcję i rekrutację Osób zarządzających zespołami

Bardziej szczegółowo

High School Business Challenge

High School Business Challenge High School Business Challenge ORGANIZATOR Studenckie Koło Naukowe Biznesu Szkoła Główna Handlowa w Warszawie SKN Biznesu jest jedną z najmłodszych, ale i najszybciej rozwijających się organizacji studenckich

Bardziej szczegółowo

Organizatorzy spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców z woj. opolskiego. Środki na rozwój eksportu dla Twojego przedsiębiorstwa

Organizatorzy spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców z woj. opolskiego. Środki na rozwój eksportu dla Twojego przedsiębiorstwa Organizatorzy spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców z woj. opolskiego Środki na rozwój eksportu dla Twojego przedsiębiorstwa Fundacja została założona w 2010r. we Wrocławiu w celu: promocji przedsiębiorczości

Bardziej szczegółowo

Profesjonalne bezpłatne szkolenia dla kobiet. Zarządzanie efektywnością personelu w firmie uwzględniające różnorodność wiekową

Profesjonalne bezpłatne szkolenia dla kobiet. Zarządzanie efektywnością personelu w firmie uwzględniające różnorodność wiekową Profesjonalne bezpłatne szkolenia dla kobiet Zarządzanie efektywnością personelu w firmie uwzględniające różnorodność wiekową Do kogo skierowane są szkolenia? Szkolenie skierowane jest do Ciebie jeśli:

Bardziej szczegółowo

Inżynier Idealny praktyczne aspekty rekrutacji na stanowiska techniczne

Inżynier Idealny praktyczne aspekty rekrutacji na stanowiska techniczne Inżynier Idealny praktyczne aspekty rekrutacji na stanowiska techniczne Alpharec Sp. z o.o. to przede wszystkim: rekrutacja i selekcja poszukiwania bezpośrednie menedżerów assessment & development centre

Bardziej szczegółowo

Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem

Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem PROGRAM DLA BASENÓW I OBIEKTÓW SPORTOWYCH Szkolenie Jak sobie radzić z trudnym Klientem dla kasjerów, działów obsługi Klienta, służby ratowniczej itp. Obiekty sportowe kierujące swoją ofertę do ogółu społeczności

Bardziej szczegółowo

Rozwiń skrzydła przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości

Rozwiń skrzydła przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości Rozwiń skrzydła przy wsparciu Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości 1 Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości (API) są odpowiedzią na potrzeby rynku dotyczące prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Bardziej szczegółowo

OGÓLNOPOLSKIE BADANIE MBE STUDENT INDEX 2013: FINANSE I BANKOWOŚĆ. Audyt, Zarządzanie ryzykiem Doradztwo: Podatkowe, Transakcyjne, Biznesowe

OGÓLNOPOLSKIE BADANIE MBE STUDENT INDEX 2013: FINANSE I BANKOWOŚĆ. Audyt, Zarządzanie ryzykiem Doradztwo: Podatkowe, Transakcyjne, Biznesowe OGÓLNOPOLSKIE BADANIE MBE STUDENT INDEX 2013: FINANSE I BANKOWOŚĆ Audyt, Zarządzanie ryzykiem Doradztwo: Podatkowe, Transakcyjne, Biznesowe SPIS TREŚCI 1. WSTĘP 2. PROFIL RESPONDENTA 3. AUDYT I USŁUGI

Bardziej szczegółowo

DORADZTWO ZAWODOWE. Strona1. Doradztwo zawodowe

DORADZTWO ZAWODOWE. Strona1. Doradztwo zawodowe Strona1 DORADZTWO ZAWODOWE Moduł 1: Diagnoza zawodowa Pierwsze spotkanie poświęcone jest określeniu problemu z jakim zmaga się klient, oraz zaproponowaniu sposobu jego rozwiązania. Jeśli klient jest zainteresowany

Bardziej szczegółowo

Model walidacji i uzupełniania kompetencji zawodowych osób 50+

Model walidacji i uzupełniania kompetencji zawodowych osób 50+ Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Model walidacji i uzupełniania kompetencji zawodowych osób 50+ Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej Realizatorzy projektu Lider Partner

Bardziej szczegółowo

Wyniki badao kariery i planów zawodowych studentów Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej. w badaniu wzięło udział 104 studentów WSEH

Wyniki badao kariery i planów zawodowych studentów Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej. w badaniu wzięło udział 104 studentów WSEH Wyniki badao kariery i planów zawodowych studentów Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w badaniu wzięło udział 104 studentów WSEH Zakres badao: 1) kariera i wyobrażenie wymarzonej pracy 2) plany

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA PR I KOMUNIKACJA BIZNESOWA. FUNDACJA ALL THAT ART! 26 i 27 października 2012 Wrocław

SZKOLENIA PR I KOMUNIKACJA BIZNESOWA. FUNDACJA ALL THAT ART! 26 i 27 października 2012 Wrocław 26 PAŹDZIERNIKA 2012 Od PR-owca do Konsultanta Komunikacji Biznesowej. Jak przekształcać PR w komunikację biznesową? HALINA FRAŃCZAK I TADEUSZ DULIAN DELOITTE Strategia komunikacji 1. Co to jest komunikacja

Bardziej szczegółowo

Kadry i płace. Opis kierunku. WSB Szczecin - Studia podyplomowe

Kadry i płace. Opis kierunku. WSB Szczecin - Studia podyplomowe Kadry i płace WSB Szczecin - Studia podyplomowe Opis kierunku Kadry i płace - studia na WSB w Szczecinie Celem studiów podyplomowych na kierunku Kadry i Płace jest przekazanie aktualnej wiedzy z zakresu

Bardziej szczegółowo