Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia"

Transkrypt

1 DE-WZP-JC-321-7/13 Warszawa, Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów promocyjnych na potrzeby Ministerstwa Edukacji Narodowej - postępowanie DE-WZP-JC-321-7/13. Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą, Zamawiający przekazuje poniżej treść pytań dotyczących Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) wraz z udzielonymi wyjaśnieniami. Pytanie nr 1. Czy jest możliwość zamiany logo nr 4 na jeden kolor znakowania? Są produkty, na których nie ma możliwości zrobienia więcej niż 1 koloru nadruku i stąd moje pytanie. Czy przyjmują Państwo możliwość znakowania, przy niektórych artykułach, za pomocą naklejki? Zamawiający dopuszcza znakowanie monochromatyczne w przypadku następujących artykułów promocyjnych opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów : 1) kolorowy zakreślacz poz. nr 8, 2) kompas poz. nr 13, 3) bidon poz. 14, 4) magiczna piłeczka poz. nr 19, 5) piłka Zośka poz. nr 20. W przypadku pozostałych pozycji Zamawiający dopuszcza znakowanie produktu w 3 kolorach. Logotypy nr 1, 2, 3 są trójkolorowe wymagane konieczne jest zachowanie oryginalnych barw. W przypadku logotypu nr 4 Zamawiający dopuszcza zastosowanie 2 odcieni różu oraz kolor czarny lub szary. W przypadku powierzchni drewnianych Zamawiający dopuszcza znakowanie laserowe. W przypadku powierzchni metalowych Zamawiający dopuszcza grawerowanie. Zamawiający nie dopuszcza znakowania za pomocą naklejki.

2 Pytanie nr 2. Co Zamawiający rozumie poprzez określenie w punkcie 11. Silikonowy zegarek na rękę z nadrukiem: dowolna trwała technika? Przez jaki czas normalnego użytkowania nadruk powinien być trwały? Zamawiający za dowolną trwałą technikę uznaje techniki, jakimi najczęściej wykonuje się gadżety reklamowe ze znakowaniem (np. tampodruk, sitodruk, termotransfer, grawer itd.). Nadruk powinien być trwały przez minimalny wymagany w SIWZ okres trwania gwarancji przedmiotu (12 miesięcy). Pytanie nr 3. Czy Zamawiający dopuszcza umieszczenie logotypów na: zegarku silikonowym, kompasie, bidonie, magicznej piłce w jednym kolorze? Jest to związane z tym, że na artykułach w kolorze pomarańczowym czy niebieskim/granatowym mogą nie być widoczne logotypy, które właśnie te dwa kolory w sobie zawierają. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 4. W związku z informacją udzieloną nam przez wyłącznego importera art. wskazanego przez Zamawiającego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia pod pozycją nr 19 "Magiczna piłka/piłeczka kameleon w dwóch kolorach z nadrukiem", iż produkt ten w ilości wymaganej przez Państwa nie jest obecnie dostępny na rynku, a importer planuje jego sprowadzenie najwcześniej w czerwcu br. Wobec powyższego wnosimy o wycofanie/zamianę piłki na inny artykuł, gdyż dostawa dokładnie tego produktu jest niemożliwa w najbliższym czasie. Zgodnie z najlepszą posiadaną przez Zamawiającego wiedzą produkt jest dostępny na rynku. Zamawiający nie przewiduje więc wycofania bądź zamiany artykułu opisanego w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, poz. nr 19. Pytanie nr 5. Dotyczy Części B USB pamięci Informuję, że interesujący Państwa model USB jest w wymiarach 68*27*10mm (zdjęcie poniżej) Proszę zatem o dopuszczenie modelu większego, ponieważ uważam że w SIWZ jest błąd. Proszę również o dopuszczenie usb pamięci atrapy bez wnętrza. W związku z tym, iż nie jest możliwe sprowadzenie wzoru 1 szt. usb z wnętrzem. Informuję jednak że oczywiście finalny produkt będzie zgodny ze SIWZ Zamawiający nie dopuszcza pendrive a o wymiarach innych niż wymiary podane w SIWZ. Zamawiający nie przewiduje odstępstwa od rodzaju obudowy pendrive a (pendrive drewniany z zaokrąglonymi brzegami zgodnie ze wzorem). Zamawiający nie dopuszcza złożenia wraz z ofertą USB pamięci atrapy (bez wnętrza). Zamawiający podtrzymuje opis zawarty w SIWZ.

3 Pytanie nr 6. Proszę o dokładne określenie ilości kolorów znakowania na poszczególnych produktach. W związku z tym, że określenie full kolor nie jest wystarczające do sporządzenia precyzyjnej wyceny. Informuję również, że podali Państwo 4 różne logotypy, z których każdy ma inną ilość kolorów znakowania. W związku z powyższym nie jest możliwe dokonanie precyzyjnej wyceny. Jednocześnie informuję że na produktach drewnianych, metalowych, z PCV maksymalna możliwa ilość kolorów nadruku to 3, 4 kolory w zależności od projektu. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 7. Proszę o dopuszczenie próbek artykułów z nadrukowanym logotypem innym niż Państwa. Proszę też o dopuszczenie projektu znakowania w 1 kolorze. Zamawiający dopuszcza próbki artykułów z nadrukowanym logotypem innym niż podany w SIWZ przy zachowaniu liczby trzech kolorów zbliżonych do kolorystyki logotypów zamieszczonych w Załączniku nr 1 do SIWZ I. Informacje ogólne, z zastrzeżeniem odpowiedzi na pytanie nr 1. Opis przygotowania przykładowych próbek każdego zaoferowanego artykułu dostarczonego wraz z ofertą po jednym egzemplarzu zawarty jest w Rozdziale 6 ust. 6 SIWZ. Pytanie nr 8. Poz. 3 - zestaw drewnianych ołówków w kartonowej tubie- ilość 1000 szt. ( po 500 szt. z Logo nr.1, po 500 szt. z Logo nr. 4 ) Nadruk Logo nr. 4 na tubie- jest niemożliwy do wykonania- jest tam 6-7 kolorów nadruku, oznaczenie można wykonać tylko zaledwie w 4 kolorach. Czy istnieje możliwość zamiany- umieszczenia innego logotypu, który ma mniej kolorów, lub zaproponowanie naklejki przezroczystej na całej długości i szerokości tuby z oznaczeniem w Full kolorze- tak jak Państwo tego sobie życzyli z logotypem nr.4. Istnieje także możliwość wykonania etykiety- czyli naklejkę w kolorze białym z oznaczeniem w Full kolorze, lub nadruku w wersji monochromatycznej w 1 kolorze. Pytanie nr 9. Poz.4- zestaw drewnianych kredek w kartonowej tubie- ilość 1000 szt. Nadruk Logo nr. 4 na tubie- jest niemożliwy do wykonania- jest tam 6-7 kolorów nadruku, oznaczenie można wykonać tylko zaledwie w 4 kolorach. Czy istnieje możliwość zamiany- umieszczenia innego logotypu, który ma mniej kolorów lub zaproponowanie naklejki przezroczystej na całej długości i szerokości tuby z oznaczeniem w Full kolorze- tak jak Państwo tego sobie życzyli z logotypem nr.4.istnieje także możliwość wykonania etykiety- czyli naklejkę w kolorze białym z oznaczeniem w Full kolorze, lub nadruku w wersji monochromatycznej w 1 kolorze Odpowiedzi na pytania nr 8 i 9: Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1.

4 Pytanie nr 10. Poz.8.-kolorowy zakreślacz- ilość 1000 szt. Nadruk- Logo 4- jest niemożliwe do wykonania na takiej powierzchni w takiej ilości kolorów, poproszę o zmianę innego logo w lub nadruku- Logo 4- w wersji monochromatycznej- czyli w 1 kolorze. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 11. Poz.10- drewniany pen-drive ilość 500 szt. Oznaczenie w kolorze- Logo 1 i Logo 3- oczywiście możemy wykonać nadruk logotypów w kolorze bez problemu ale zazwyczaj na elementach drewnianych wykonuje się laserwypalanie. Proszę o wybór, czy pozostaje nadruk w kolorze. Czy do pen driva ma być dołączony breloczek? Cena nie ulegnie zmianie, czy dostarczona próbka może być atrapa? Oczywiście na etapie Zamówienia będzie to pełna pamięć 8GB. W przypadku powierzchni drewnianych Zamawiający dopuszcza znakowanie laserowe. Zamawiający dopuszcza dołączenie breloczka do pendrive a pod warunkiem, że cena produktu nie ulegnie zmianie. Dostarczona próbka nie może być atrapą. Pytanie nr 12. Poz. 11- silikonowy zegarek- ilość 500 szt. Niestety obydwa logotypy są niemożliwe do wykonania ponieważ, nie ma tam takiej powierzchni, aby umieścić oznaczenie. Obawiam się, że nadruk w 1 kolorze będzie również nieczytelny, ponieważ jest mała powierzchnia. Czy można wykonać sam napis Ministerstwo Edukacji Narodowej lub umieścić stronę www. w 1 kolorze. Zamawiający dopuszcza nadruk adresu strony Internetowej w 1 kolorze na silikonowym zegarku, opisanym w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, poz. nr 11, w następujący sposób: 50% kolor pomarańczowy - adres: w 1 kolorze, 50% kolor niebieski - adres: w 1 kolorze. Pytanie nr 13. Poz.12- latarka do książek ilość 500 szt. Latarka jest wykonana z metalu na elementach metalowych wykonuje się grawer, ponieważ nadruk szybko się ściera? Czy możecie Państwo zmienić oznaczenie zamiast nadruku na grawer, wychodzi to wtedy lepiej i jest metodą trwalszą. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 14. Poz.19- magiczna piłeczka- ilość 1000 szt. Nadruk- Logo 4- jest niemożliwe do wykonania na tym elemencie w tylu kolorach. Proponujemy zmienić Logo lub zmienić nadruk- Logo 4- w wersji monochromatycznej w 1 kolorze.

5 Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 15. Poz. 20- Piłka Zośka- ilość 1000 szt.- po 500 szt. z Logo nr.1, 500 szt.- z Logo 4 Nadruk- Logo 4- jest niemożliwy do wykonania na takiej piłce, czy istnieje możliwość wykonania graweru- laser na piłce w 1 kolorze? Lub nadruk w wersji monochromatycznej w 1 kolorze Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 16. Poz.21- Zestaw piłek do żonglowania w woreczku- ilość 1000 szt. po 500 szt. z Logo 1, Logo 4 Czy logotypy mogą być umieszczone na woreczku? Nie będzie problemu z ich zamieszczeniem w Full kolorze. Zgodnie z opisem poz. nr 21 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, Zamawiający wymaga: rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni woreczka. Pytanie nr 17. Poz. 5.- Notes A4 w linię z surowców wtórnych z długopisem- ilość 1000 szt. Czy notes- okładka może być w kolorze czarnym a nie naturalnym? Lub czy dopuszczacie Państwo notes A4 w kolorze okładki naturalnym, kartki w linie, tylko kartek 60 a nie 100 pozostałe zapisy w specyfikacji bez zmian? Lub czy istnieje możliwość zaproponowania notesu A4 zgodnym z zapisem SIWZ, tylko kartki gładkie. Pytanie nr 18. Dot. pkt 5. Czy dopuszczają Państwo notatnik A4 w czarnej oprawie z liczbą kartek mniejszą niż 100 szt. w notatniku. Odpowiedzi na pytania nr 17 i 18: Zamawiający dopuszcza następujące kolory okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz. Zamawiający dopuszcza notes A4 60 kartek w linie lub 60 kartek gładkich. Pytanie nr 19. Poz. 6. Notes ekologiczny A5 w linie z gumką, z wewnętrzną kieszenią na notatki, z nadrukiem na przedniej okładce: Niestety nie ma takiego notesu z okładką w kolorze naturalnym. Notes taki, jest dostępny w kolorach szarym i czarnym. Czy dopuszczacie Państwo do złożenia oferty z notesem z okładką w kolorze szarym lub czarnym? Zamawiający dopuszcza następujące kolory okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz. Pytanie nr 20. Czy w przypadku niemożności znakowania na produkcie dozwolone jest znakowanie na opakowaniu?

6 Zamawiający dopuszcza druk logotypów na opakowaniu w przypadku artykułów, na których nie można bezpośrednio nadrukować logotypów, tj. na: zestawie piłeczek do żonglowania (nadruk na woreczku) poz. nr 21 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, zestawie drewnianych ołówków w okrągłej tekturowej tubie (nadruk na tubie) poz. nr 3 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, zestawie drewnianych kredek w okrągłej tekturowej tubie (nadruk na opakowaniu) poz. nr 4 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów. Pytanie nr 21. Jeżeli dozwolone jest używanie logotypów w wersji monochromatycznej, to prosimy o wskazanie produktów, których może ten tryb znakowania dotyczyć? Pytanie nr 22. Jeżeli dozwolone jest używanie logotypów w wersji monochromatycznej, to prosimy o ich zamieszczenie na stronie z zapytaniem? Odpowiedzi na pytania nr 21 i 22: Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 23. Pytanie dotyczące notesów ekologicznych A5 Informuję, że notesy wg SIWZ są indywidualną produkcją, co za tym idzie nie jestem w stanie wysłać Państwu wzoru dokładnie takiego samego notesu w ilości 1szt. Uprzejmie proszę o dopuszczenie wzoru produktu z tego samego materiału, ale innej wielkości i bez zaokrąglonych narożników, ponieważ koszty wyprodukowania 1 szt. są zbyt wysokie. Proszę o dopuszczenie przesłania wzoru wg. poniższych parametrów: Oprawa: 154x216mm kreda +folia błysk bez zaokrąglonych narożników) notes papier biały offset 80g / 80 kartek / nadruk 1+1 gumka zamykająca notes gumka - uchwyt na długopis Informuję jednak, że finalny produkt będzie zgodny ze SIWZ Zamawiający nie dopuszcza próbek o parametrach innych niż artykuł docelowo zamawiany. Parametry artykułów promocyjnych mają być zgodne z opisem zawartym w SIWZ oraz wyjaśnieniach udzielonych do SWIZ. Pytanie nr 24. Czy przesłane wraz z ofertą oznakowane próbki mają mieć jedynie charakter poglądowy, tj. czy Zamawiający dopuszcza dostarczenie próbek np. w innym kolorze niż docelowo zamawiane? Zamawiający nie dopuszcza próbek w innym kolorze niż artykuł docelowo zamawiany. Parametry artykułów promocyjnych mają być zgodne z opisem zawartym w SIWZ oraz wyjaśnieniach udzielonych do SWIZ.

7 Pytanie nr 25. Szczegółowy opis zamówienia w pkt. 6 określa parametry notesy A5. Aby spełnić wymogi opisu koniecznym jest wykonanie pracy poligraficznej odpowiednich nadruków, już na etapie składania ofert. W związku z powyższym czy Zamawiający przewiduje zwrot kosztów za wykonanie przedmiotowego prototypu 1 szt.? Zgodnie z zapisami Rozdziału 3 ust. 8 SIWZ Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem art. 93 ust. 4 ustawy. W związku z powyższymi odpowiedziami Zamawiający, działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy, dokonuje zmiany w treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) w Załączniku nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zmieniony SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowi załącznik do niniejszego pisma. Wyjaśnienia treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia są wiążące dla wszystkich Wykonawców i należy je uwzględnić przy sporządzaniu oferty. Jednocześnie Zamawiający, działając na podstawie art. 38 ust. 6 ustawy, przedłuża termin składania i otwarcia ofert na dzień r. Godziny i miejsce składania i otwarcia ofert nie ulegają zmianie.

8 Załącznik Nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. Informacje ogólne 1. Przedmiot zamówieniem obejmuje wykonanie, dostarczenie do siedziby Zamawiającego oraz udzielenie gwarancji nie krótszej niż 12 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru, materiałów promocyjnych, zgodnie z zawartym poniżej szczegółowym opisem technicznym artykułów. 2. Artykuły będą fabrycznie nowe, pełnowartościowe i w pierwszym gatunku. 3. Wykonanie artykułów zgodnie ze wzorami graficznymi i wymaganiami technicznoilościowymi zawartymi w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów (poniżej). 4. Na wszystkich artykułach promocyjnych mają zostać nadrukowane wzory zgodnie z poniższymi wzorami graficznymi logotypów. Wzory graficzne logotypów dla materiałów promocyjnych Logotyp nr 1. Logotyp nr 2. Logotyp nr 3. Logotyp nr 4.

9 II. Szczegółowy opis techniczny artykułów: 1. Długopis drewniany zapakowany w tekturowe etui z nadrukiem na długopisie - długość: w przedziale cm - materiał: drewniany długopis ze srebrnym metalowym klipem; materiał: metal, drewno pokryte bezbarwnym lakierem, - typ: długopis automatyczny (wysuwanie i chowanie wkładu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części długopisu lub poprzez obrotowy mechanizm na korpusie), wkład wymienny w kolorze niebieskim, - typ nadruku: full color lub znakowanie laserowe, dowolna technika trwała - miejsce nadruku: pod klipem - rozmiar nadruku: maks. ¼ drewnianej powierzchni korpusu - kolor korpusu: naturalny Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 2). 2. Długopis tekturowy zapakowany w tekturowe etui z nadrukiem na długopisie - długość: w przedziale cm - materiał: tekturowy długopis z czarnym metalowym klipem i plastikowym włącznikiem; materiał: tektura, metal, plastik - typ: długopis automatyczny (wysuwanie i chowanie wkładu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części długopisu), wkład wymienny w kolorze niebieskim, - typ nadruku: full color, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. ¼ drewnianej powierzchni korpusu - miejsce nadruku: pod klipem - kolor korpusu: naturalny Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 2).

10 3. Zestaw drewnianych ołówków w okrągłej tekturowej tubie (min. 4 sztuki ołówków w 1 opakowaniu) z nadrukiem na opakowaniu - długość ołówka: w przedziale cm - materiał ołówka: ołówek drewniany, temperowany trójkątny - grafit HB - kolor: naturalny drewniany bez lakieru - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni opakowania, - materiał tuby: tektura - każdy zestaw musi posiadać oznakowanie CE i być przeznaczony do użytku przez dzieci w wieku powyżej 3 lat Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4). 4. Zestaw drewnianych kredek w okrągłej tekturowej tubie (min. 12 sztuk kredek w 1 opakowaniu) z temperówką z nadrukiem na opakowaniu - długość kredki: w przedziale 3-6 cm - materiał kredki: kredka drewniana (kredki muszą mieć różne kolory), miękki grafit - kolor: naturalny drewniany bez lakieru - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. 1/2 powierzchni opakowania, - materiał tuby: tektura - temperówka: plastikowa, kolor niebieski - każdy zestaw musi posiadać oznakowanie CE i być przeznaczony do użytku przez dzieci w wieku powyżej 3 lat Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 4).

11 5. Notes A4 w linię z surowców wtórnych z długopisem, z nadrukiem na przedniej okładce: - rozmiar notesu: A4 - sztywna twarda oprawa zewnętrzna z surowców wtórnych lub ekoskóry - ilość kartek: 100 kartek w linie lub 60 kartek w linie lub 60 kartek gładkich - dopuszczalny kolor okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz - kartki białe lub z ekologicznego papieru - biodegradowalny długopis (tekturowy z plastikowymi elementami) z niebieskim wkładem - wszystkie strony notatnika są sklejone ze sobą lub spiralnie zbindowane - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - nadruk: full color, dowolna technika trwała Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 1). 6. Notes ekologiczny A5 w linie z gumką, z wewnętrzną kieszenią na notatki, z nadrukiem na przedniej okładce: - rozmiar notesu: A5 - sztywna twarda oprawa zewnętrzna z surowców wtórnych, narożniki notesu zaokrąglone - ilość kartek: 80 kartek w linie - kartki białe lub z ekologicznego papieru - wszystkie strony notatnika są sklejone ze sobą lub zbindowane - dopuszczalny kolor okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz - wewnętrzna kieszeń na notatki w środku - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4).

12 7. Notes ekologiczny z karteczkami samoprzylepnymi z nadrukiem - rozmiar notesu: min. 8 x 10,5 x 1 cm - 25 samoprzylepnych fluorescencyjnych pasków w różnych kolorach - dwie kostki samoprzylepne po 50 i 25 karteczek - kolor okładki: naturalny (jasny) - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4). 8. Kolorowy zakreślacz typu 3w1, trójkątny, z nadrukiem - 3-kolorowy zakreślacz, trójkątny - trzy różne kolory: preferowany niebieski, pomarańczowy i zielony - materiał: tworzywo sztuczne - waga brutto: do kg - wymiary: maks. 9x9x1,5 cm - wielkość nadruku: min. 1/3 powierzchni obudowy zakreślacza - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary lub monochromatyczny, dowolna technika trwała; środek Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 4)

13 9. Torba A3 laminowana z nadrukiem - wymiary: A3 - kolor torby: biały - kolor sznurka: biały - rodzaj sznurka: syntetyczny lub bawełniany - nadruk logo: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - papier kredowany matowy min. 200 g/m2. - laminowana folią błyszczącą - nośność, min. 10 kg Ilość: 1000 sztuk (20% logotyp nr 4, 80% logotyp nr 1). 10. Drewniany pendrive z nadrukiem - typ: drewniany; zaokrąglone brzegi - wymiary: maks. 6 x 2,6 cm - kolor: naturalny (jasny) - pojemność: min. 8 GB, - min. prędkość odczytu: 15 MB/s, min. prędkość zapisu: 10 MB/s - USB 2.0 kompatybilne z USB hot plug and play - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub znakowanie laserowe - kompatybilność z systemami: Microsoft Windows 98SE/2000/ME/XP/ Vista, Windows 7, 8; Mac OS X 10.3.x, Linux rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni pendrive. Ilość: 500 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 3).

14 11. Silikonowy zegarek na rękę z nadrukiem - prostokątny zegarek na rękę z cyfrowym wyświetlaczem - materiał: silikonowa obudowa i pasek - wymiary: maks. 6,5 x 6,5 x1,5 cm - waga jednej szt. : maks. 0, 012 kg. - 1 bateria dołączona - nadruk na pasku, dowolna trwała technika, full color - kolory: niebieski i pomarańczowy w równej ilości. Ilość: 500 sztuk: - 50% kolor pomarańczowy - logotyp nr 2 lub adres: w 1 kolorze, - 50% kolor niebieski - logotyp nr 3 lub adres: w 1 kolorze 12. Latarka do książek z nadrukiem - lampa wyposażona w diodę LED - materiał: metal - wymiary: maks. 12x3,5x2 cm - kolor: srebrny - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub grawerowanie - rozmiar nadruku: maks. 3/4 powierzchni podstawy Ilość: 500 sztuk (logotyp nr 1).

15 13. Kompas z nylonową zawieszką z nadrukiem - materiał: plastik, nylonowa zawieszka - wymiary: maks. 12,7X6X1 cm - kolor: pomarańczowy, niebieski w równiej ilości - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni korpusu (tył) Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1 kolor pomarańczowy, 50% logotyp nr 3 kolor niebieski). 14. Bidon sportowy z nadrukiem - typ: sportowy - wykonany z poliwęglanu - pojemność: do 650 ml - kolor: niebieski i pomarańczowy w równej ilości - wymiary produktu: maks. 6.9x24.7cm - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. 3/4 powierzchni bidonu - musi zawierać na bidonie lub załączonej ulotce informację, że nie nadaje się do gorących napojów Ilość: 500 sztuk (logotyp nr 1).

16 15. Piłka nożna czarno-biała lub biała wykonana z PCV z nadrukiem wykonana z PCV, trzywarstwowa, solidne, trwałe szycie - kolor: czarno-biały lub biały - wymiary produktu: min. 20 cm średnicy - nadruk: dowolna trwała technika, full color - rozmiar nadruku: na dedykowanej łatce, min. ¾ powierzchni łatki Ilość: 500 sztuk (logotyp nr 1). 16. Piłka nożna plażowa (nadmuchiwana) czarno-biała z nadrukiem - wykonana z PCV - kolor: czarno-biały - wymiary produktu: min. 30 cm średnicy - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 - rozmiar nadruku: na dedykowanej łatce, min. ¾ powierzchni łatki Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4).

17 17. Skakanka cyfrowa z nadrukiem wskazuje ilość skoków i spalonych kalorii - kolor: niebieski i pomarańczowy w równej ilości - wymiary produktu: maks. 330x13,5x5,5 cm - nadruk: dowolna trwała technika, full color - rozmiar nadruku: maks. 3/4 powierzchni rączki skakanki - dołączona bateria - waga brutto: maks. 0.2kg Ilość: 800 sztuk 50% logotyp nr 1 lub 2 - kolor pomarańczowy, 50% logotyp nr 3 - kolor niebieski). 18. Cyfrowy stoper z nylonową zawieszką - kolor: niebieski i pomarańczowy w równej ilości - wymiary produktu: maks. 8x5x2 cm - nadruk: dowolna trwała technika, full color - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni obudowy stopera - dołączona bateria - waga brutto: maks. 0.01kg Ilość: 500 sztuk (50% logotyp nr 1 - kolor niebieski, 50% logotyp nr 3 - kolor pomarańczowy).

18 19. Magiczna piłka/piłeczka kameleon w dwóch kolorach z nadrukiem - materiał: tworzywo sztuczne - średnica: 9-14 cm - po podrzuceniu piłeczka otwiera się i pokazuje kolory, po złapaniu wraca do swojej formy - waga: maks. 150 g - preferowane kolory: pomarańczowo-granatowa lub pomarańczowo-biała - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. ½ powierzchni Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 4). 20. Piłka typu Zośka, do żonglowania, z nadrukiem - materiał: PU, solidne, trwałe szycie - średnica: min. 4 cm - waga: maks. 0,60 kg - preferowane kolory: pomarańczowo-granatowa lub pomarańczowo-biała - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4)

19 21. Zestaw piłeczek do żonglowania w woreczku z nadrukiem - materiał: PVC, solidne, trwałe szycie - wymiary: 15x5,1x4,8 cm - waga: maks. 0,60 kg - woreczek biały z bawełny i/lub poliestru - preferowane kolory: biało-pomarańczowa, biało-niebieska, biało-czerwona - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni woreczka Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4)

Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych.

Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych. SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Sukcesywna dostawa do siedziby Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim materiałów informacyjno promocyjnych. Zatwierdził: Z up. DYREKTORA GENERALNEGO

Bardziej szczegółowo

Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego (PPNT) II etap

Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego Parku Naukowo Technologicznego (PPNT) II etap Załącznik nr 1 do siwz ZP 45/2013/CZP Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia Opis zamówienia Nazwa: Wykonanie materiałów promocyjnych na potrzebę promocji projektu pn.: Rozbudowa Podkarpackiego

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Usługa dotycząca wykonania, uruchomienia, obsługi technicznej gier i quizów internetowych umieszczonych na stworzonej do tego celu stronie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA. w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego Postępowanie nr ZP/PRPW/PN/7/2012 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na produkcję i druk materiałów

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Do postępowania o wartości poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust.

Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia Do postępowania o wartości poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. Zamawiający: Politechnika Poznańska pl. Marii Skłodowskiej-Curie 5 60-965 Poznań NIP 777-00-03-699 www.put.poznan.pl Godziny urzędowania 7.00-15.00 tel. 061 665 3538 fax 061 665 3738 Specyfikacja Istotnych

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. dla Części II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. dla Części II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części II Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie artykułów informacyjnopromocyjnych na potrzeby projektu pn.

Bardziej szczegółowo

Obudowa wykonana z drewna o wysokim stopniu twardości, odporności na wgniecenia, interfejs: USB 2.0 lub 3.0, pojemność: min. 8 GB. grawer.

Obudowa wykonana z drewna o wysokim stopniu twardości, odporności na wgniecenia, interfejs: USB 2.0 lub 3.0, pojemność: min. 8 GB. grawer. Lp. Nazwa ilość sztuk Opis przedmiotu Rodzaj i kolor nadruku Przykładowe zdjęcie 1 Roll-up 1x2m dwustronny kolorowy z wydrukiem 2 2 Roll-up 1x2m jednostronny kolorowy z wydrukiem 2 Podłoże najwyższego

Bardziej szczegółowo

PAKIET A Korporacyjne PARP

PAKIET A Korporacyjne PARP LP. NAZWA Nakład PAKIET A Korporacyjne OPIS WYKONANIA 1. Kalendarz książkowy 2016 z logo 2. Planner, biuwar na biurko 100 szt. Format: B5. Rozmiar: ok. 172 x 240 mm. Surowiec: okładka skóra naturalna w

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiotem zamówienia jest dostawa upominków reklamowych o niżej wymienionych parametrach: L p. Tytuł Opis Ilość 1 Notes samoprzylepny Część I Notes samoprzylepny o parametrach:

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 6 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa materiałów wydawniczo-promocyjnych: I. Torby ekologiczne 10.000 szt. Wymiary wysokość 41 cm

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ II SIWZ SPECYFIKACJA PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Strona 1 z 8 I. SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest zakup, znakowanie oraz dostawa artykułów promocyjnoreklamowych do

Bardziej szczegółowo

OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA we Wrocławiu

OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA we Wrocławiu OKRĘGOWA KOMISJA EGZAMINACYJNA we Wrocławiu OKE / WOA / 150 / 3 / 013 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ),,Dostawa sprzętu komputerowego na potrzeby Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej we Wrocławiu

Bardziej szczegółowo

ZP/SL I-II/5/2015. Katowice, dnia 12.05.2015 ZATWIERDZAM. 1. Informacje o Zamawiającym

ZP/SL I-II/5/2015. Katowice, dnia 12.05.2015 ZATWIERDZAM. 1. Informacje o Zamawiającym Katowice, dnia 12.05.2015.. ZATWIERDZAM 1. Informacje o Zamawiającym PRZETARG NIEOGRANICZONY na dostawę 2 serwerów i/lub 1 laptopa z systemem operacyjnym w zakresach I - II dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu

Bardziej szczegółowo

MINISTERSTWO Warszawa, 2009-08- 04 EDUKACJI NARODOWEJ 00 918 WARSZAWA AL. SZUCHA 25

MINISTERSTWO Warszawa, 2009-08- 04 EDUKACJI NARODOWEJ 00 918 WARSZAWA AL. SZUCHA 25 MINISTERSTWO Warszawa, 2009-08- 04 EDUKACJI NARODOWEJ 00 918 WARSZAWA AL. SZUCHA 25 DE-WZP-BS-321-27/09 (44) Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA NA Dostawę materiałów promocyjnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007 2013 dla Mazowieckiej Jednostki WdraŜania Programów

Bardziej szczegółowo

Bydgoszcz, dnia 24 lipca 2015 r. Izba Skarbowa w Bydgoszczy LO-2/260/2/6/2015

Bydgoszcz, dnia 24 lipca 2015 r. Izba Skarbowa w Bydgoszczy LO-2/260/2/6/2015 Bydgoszcz, dnia 24 lipca 2015 r. Izba Skarbowa w Bydgoszczy LO-2/260/2/6/2015 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) dot. postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA na dostawę materiałów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA na dostawę materiałów biurowych i materiałów eksploatacyjnych do drukarek CENTRUM KSZTAŁCENIA I WYCHOWANIA O C H O T N I C Z Y C H H U F C Ó W P R A C Y W SZCZAWNICY JABŁONCE 34-460 Szczawnica, ul. Szlachtowska 75b tel./fax 18 262-27-80 e-mail: ckiwszczawnica@ohp.pl Nr regon

Bardziej szczegółowo

ZAMAWIAJĄCY: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego w Zamościu

ZAMAWIAJĄCY: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego w Zamościu ZAMAWIAJĄCY: Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Oskara Langego w Zamościu SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA 4 Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA POSTĘPOWANIE PROWADZONE W TRYBIE PRZETARGU NIEOGRANICZONEGO WARTOŚĆ

Bardziej szczegółowo

Strona1. Załącznik nr 1 do SIWZ nr ZP 45/2014/CES

Strona1. Załącznik nr 1 do SIWZ nr ZP 45/2014/CES Strona1 Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia 1) Nazwa zamówienia. 2) Źródło finansowania. 3) Ogólny opis i zakres przedmiotu zamówienia. 4) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 5) Termin

Bardziej szczegółowo

zakup i dostarczenie sprzętu komputerowego

zakup i dostarczenie sprzętu komputerowego Zamawiający Narodowe Centrum Kultury ul. Płocka 13 01 231 Warszawa tel. 22 2 100 100, fax. 22 2 100 101 Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia w przetargu nieograniczonym na zakup i dostarczenie sprzętu

Bardziej szczegółowo

POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia

POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA. Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia POLITECHNIKA WARSZAWSKA WYDZIAŁ MECHANICZNY ENERGETYKI I LOTNICTWA DZIEKAN ul. Nowowiejska 21/25, 00-665 Warszawa, Gmach ITC, pok. 104 fax: +48 22 234 66 32, e-mail: zampub@meil.pw.edu.pl Specyfikacja

Bardziej szczegółowo

Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa

Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa Zespół Szkół Elektronicznych i Licealnych Ul. Gen. Zajączka 7, 01-518 Warszawa www.zseil.edu.pl Specyfikacja Istotnych Warunków Zamówienia na dostawę sprzętu komputerowego Nr sprawy: ZP/02/11 Warszawa,

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Zał. nr 1 do SIWZ i zał. nr 1 do umowy Dot.: przetargu nieograniczonego na Wykonanie oraz dostawę materiałów promocyjnych. 1. Aluminiowy notes z długopisem: Opis produktu notes

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA PRZETARG NIEOGRANICZONY na wykonanie zadania pn.: Dostawa wyposażenia dla Muzeum Karkonoskiego w Jeleniej Górze II Zamawiający: Muzeum Karkonoskie w Jeleniej

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA W PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA DOSTAWĘ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA W PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA DOSTAWĘ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA W PRZETARGU NIEOGRANICZONYM NA DOSTAWĘ SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO 1. NAZWA ORAZ ADRES ZAMAWIAJĄCEGO: Zamek Królewski w Warszawie Pomnik Historii i Kultury Narodowej

Bardziej szczegółowo

Rozdział II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ)

Rozdział II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) Rozdział II OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (OPZ) 1. Informacje podstawowe 1.1 Przedmiot i cel zamówienia Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie promocji i informacji oraz dostawa materiałów

Bardziej szczegółowo

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU

OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU OGŁOSZENIE O ZAMÓWIENIU z dnia 15 lutego 2013 r. dokonywane w związku z realizacją projektu pn.: Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego

Bardziej szczegółowo

Dostawę sprzętu komputerowego i oprogramowania.

Dostawę sprzętu komputerowego i oprogramowania. Urząd Miasta Czeladź 41-250 Czeladź, ul. Katowicka 45 tel. 76 37 974 fax.76-33-694 e-mail administracyjny@um.czeladz.pl ZP / 17 / D / SE-AG / 08 Czeladź, marzec 2008r SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

Bardziej szczegółowo

Dęblin, dnia 21 października 2014 r.

Dęblin, dnia 21 października 2014 r. W YŻSZA SZKOŁA OFICERSKA SIŁ POWIETRZNYCH ZATWIERDZAM KANCLERZ WYŻSZEJ SZKOŁY OFICERSKIEJ SIŁ POWIETRZNYCH Dęblin, dnia 21 października 2014 r. mgr Waldemar Bieniek Nr sprawy Zp/pn/69/2014 Zamawiający:

Bardziej szczegółowo