Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia"

Transkrypt

1 DE-WZP-JC-321-7/13 Warszawa, Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów promocyjnych na potrzeby Ministerstwa Edukacji Narodowej - postępowanie DE-WZP-JC-321-7/13. Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych (tekst jedn.: Dz. U. z 2010 r. Nr 113, poz. 759 z późn. zm.), zwanej dalej ustawą, Zamawiający przekazuje poniżej treść pytań dotyczących Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ) wraz z udzielonymi wyjaśnieniami. Pytanie nr 1. Czy jest możliwość zamiany logo nr 4 na jeden kolor znakowania? Są produkty, na których nie ma możliwości zrobienia więcej niż 1 koloru nadruku i stąd moje pytanie. Czy przyjmują Państwo możliwość znakowania, przy niektórych artykułach, za pomocą naklejki? Zamawiający dopuszcza znakowanie monochromatyczne w przypadku następujących artykułów promocyjnych opisanych w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów : 1) kolorowy zakreślacz poz. nr 8, 2) kompas poz. nr 13, 3) bidon poz. 14, 4) magiczna piłeczka poz. nr 19, 5) piłka Zośka poz. nr 20. W przypadku pozostałych pozycji Zamawiający dopuszcza znakowanie produktu w 3 kolorach. Logotypy nr 1, 2, 3 są trójkolorowe wymagane konieczne jest zachowanie oryginalnych barw. W przypadku logotypu nr 4 Zamawiający dopuszcza zastosowanie 2 odcieni różu oraz kolor czarny lub szary. W przypadku powierzchni drewnianych Zamawiający dopuszcza znakowanie laserowe. W przypadku powierzchni metalowych Zamawiający dopuszcza grawerowanie. Zamawiający nie dopuszcza znakowania za pomocą naklejki.

2 Pytanie nr 2. Co Zamawiający rozumie poprzez określenie w punkcie 11. Silikonowy zegarek na rękę z nadrukiem: dowolna trwała technika? Przez jaki czas normalnego użytkowania nadruk powinien być trwały? Zamawiający za dowolną trwałą technikę uznaje techniki, jakimi najczęściej wykonuje się gadżety reklamowe ze znakowaniem (np. tampodruk, sitodruk, termotransfer, grawer itd.). Nadruk powinien być trwały przez minimalny wymagany w SIWZ okres trwania gwarancji przedmiotu (12 miesięcy). Pytanie nr 3. Czy Zamawiający dopuszcza umieszczenie logotypów na: zegarku silikonowym, kompasie, bidonie, magicznej piłce w jednym kolorze? Jest to związane z tym, że na artykułach w kolorze pomarańczowym czy niebieskim/granatowym mogą nie być widoczne logotypy, które właśnie te dwa kolory w sobie zawierają. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 4. W związku z informacją udzieloną nam przez wyłącznego importera art. wskazanego przez Zamawiającego w Szczegółowym Opisie Przedmiotu Zamówienia pod pozycją nr 19 "Magiczna piłka/piłeczka kameleon w dwóch kolorach z nadrukiem", iż produkt ten w ilości wymaganej przez Państwa nie jest obecnie dostępny na rynku, a importer planuje jego sprowadzenie najwcześniej w czerwcu br. Wobec powyższego wnosimy o wycofanie/zamianę piłki na inny artykuł, gdyż dostawa dokładnie tego produktu jest niemożliwa w najbliższym czasie. Zgodnie z najlepszą posiadaną przez Zamawiającego wiedzą produkt jest dostępny na rynku. Zamawiający nie przewiduje więc wycofania bądź zamiany artykułu opisanego w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, poz. nr 19. Pytanie nr 5. Dotyczy Części B USB pamięci Informuję, że interesujący Państwa model USB jest w wymiarach 68*27*10mm (zdjęcie poniżej) Proszę zatem o dopuszczenie modelu większego, ponieważ uważam że w SIWZ jest błąd. Proszę również o dopuszczenie usb pamięci atrapy bez wnętrza. W związku z tym, iż nie jest możliwe sprowadzenie wzoru 1 szt. usb z wnętrzem. Informuję jednak że oczywiście finalny produkt będzie zgodny ze SIWZ Zamawiający nie dopuszcza pendrive a o wymiarach innych niż wymiary podane w SIWZ. Zamawiający nie przewiduje odstępstwa od rodzaju obudowy pendrive a (pendrive drewniany z zaokrąglonymi brzegami zgodnie ze wzorem). Zamawiający nie dopuszcza złożenia wraz z ofertą USB pamięci atrapy (bez wnętrza). Zamawiający podtrzymuje opis zawarty w SIWZ.

3 Pytanie nr 6. Proszę o dokładne określenie ilości kolorów znakowania na poszczególnych produktach. W związku z tym, że określenie full kolor nie jest wystarczające do sporządzenia precyzyjnej wyceny. Informuję również, że podali Państwo 4 różne logotypy, z których każdy ma inną ilość kolorów znakowania. W związku z powyższym nie jest możliwe dokonanie precyzyjnej wyceny. Jednocześnie informuję że na produktach drewnianych, metalowych, z PCV maksymalna możliwa ilość kolorów nadruku to 3, 4 kolory w zależności od projektu. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 7. Proszę o dopuszczenie próbek artykułów z nadrukowanym logotypem innym niż Państwa. Proszę też o dopuszczenie projektu znakowania w 1 kolorze. Zamawiający dopuszcza próbki artykułów z nadrukowanym logotypem innym niż podany w SIWZ przy zachowaniu liczby trzech kolorów zbliżonych do kolorystyki logotypów zamieszczonych w Załączniku nr 1 do SIWZ I. Informacje ogólne, z zastrzeżeniem odpowiedzi na pytanie nr 1. Opis przygotowania przykładowych próbek każdego zaoferowanego artykułu dostarczonego wraz z ofertą po jednym egzemplarzu zawarty jest w Rozdziale 6 ust. 6 SIWZ. Pytanie nr 8. Poz. 3 - zestaw drewnianych ołówków w kartonowej tubie- ilość 1000 szt. ( po 500 szt. z Logo nr.1, po 500 szt. z Logo nr. 4 ) Nadruk Logo nr. 4 na tubie- jest niemożliwy do wykonania- jest tam 6-7 kolorów nadruku, oznaczenie można wykonać tylko zaledwie w 4 kolorach. Czy istnieje możliwość zamiany- umieszczenia innego logotypu, który ma mniej kolorów, lub zaproponowanie naklejki przezroczystej na całej długości i szerokości tuby z oznaczeniem w Full kolorze- tak jak Państwo tego sobie życzyli z logotypem nr.4. Istnieje także możliwość wykonania etykiety- czyli naklejkę w kolorze białym z oznaczeniem w Full kolorze, lub nadruku w wersji monochromatycznej w 1 kolorze. Pytanie nr 9. Poz.4- zestaw drewnianych kredek w kartonowej tubie- ilość 1000 szt. Nadruk Logo nr. 4 na tubie- jest niemożliwy do wykonania- jest tam 6-7 kolorów nadruku, oznaczenie można wykonać tylko zaledwie w 4 kolorach. Czy istnieje możliwość zamiany- umieszczenia innego logotypu, który ma mniej kolorów lub zaproponowanie naklejki przezroczystej na całej długości i szerokości tuby z oznaczeniem w Full kolorze- tak jak Państwo tego sobie życzyli z logotypem nr.4.istnieje także możliwość wykonania etykiety- czyli naklejkę w kolorze białym z oznaczeniem w Full kolorze, lub nadruku w wersji monochromatycznej w 1 kolorze Odpowiedzi na pytania nr 8 i 9: Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1.

4 Pytanie nr 10. Poz.8.-kolorowy zakreślacz- ilość 1000 szt. Nadruk- Logo 4- jest niemożliwe do wykonania na takiej powierzchni w takiej ilości kolorów, poproszę o zmianę innego logo w lub nadruku- Logo 4- w wersji monochromatycznej- czyli w 1 kolorze. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 11. Poz.10- drewniany pen-drive ilość 500 szt. Oznaczenie w kolorze- Logo 1 i Logo 3- oczywiście możemy wykonać nadruk logotypów w kolorze bez problemu ale zazwyczaj na elementach drewnianych wykonuje się laserwypalanie. Proszę o wybór, czy pozostaje nadruk w kolorze. Czy do pen driva ma być dołączony breloczek? Cena nie ulegnie zmianie, czy dostarczona próbka może być atrapa? Oczywiście na etapie Zamówienia będzie to pełna pamięć 8GB. W przypadku powierzchni drewnianych Zamawiający dopuszcza znakowanie laserowe. Zamawiający dopuszcza dołączenie breloczka do pendrive a pod warunkiem, że cena produktu nie ulegnie zmianie. Dostarczona próbka nie może być atrapą. Pytanie nr 12. Poz. 11- silikonowy zegarek- ilość 500 szt. Niestety obydwa logotypy są niemożliwe do wykonania ponieważ, nie ma tam takiej powierzchni, aby umieścić oznaczenie. Obawiam się, że nadruk w 1 kolorze będzie również nieczytelny, ponieważ jest mała powierzchnia. Czy można wykonać sam napis Ministerstwo Edukacji Narodowej lub umieścić stronę www. w 1 kolorze. Zamawiający dopuszcza nadruk adresu strony Internetowej w 1 kolorze na silikonowym zegarku, opisanym w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, poz. nr 11, w następujący sposób: 50% kolor pomarańczowy - adres: w 1 kolorze, 50% kolor niebieski - adres: w 1 kolorze. Pytanie nr 13. Poz.12- latarka do książek ilość 500 szt. Latarka jest wykonana z metalu na elementach metalowych wykonuje się grawer, ponieważ nadruk szybko się ściera? Czy możecie Państwo zmienić oznaczenie zamiast nadruku na grawer, wychodzi to wtedy lepiej i jest metodą trwalszą. Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 14. Poz.19- magiczna piłeczka- ilość 1000 szt. Nadruk- Logo 4- jest niemożliwe do wykonania na tym elemencie w tylu kolorach. Proponujemy zmienić Logo lub zmienić nadruk- Logo 4- w wersji monochromatycznej w 1 kolorze.

5 Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 15. Poz. 20- Piłka Zośka- ilość 1000 szt.- po 500 szt. z Logo nr.1, 500 szt.- z Logo 4 Nadruk- Logo 4- jest niemożliwy do wykonania na takiej piłce, czy istnieje możliwość wykonania graweru- laser na piłce w 1 kolorze? Lub nadruk w wersji monochromatycznej w 1 kolorze Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 16. Poz.21- Zestaw piłek do żonglowania w woreczku- ilość 1000 szt. po 500 szt. z Logo 1, Logo 4 Czy logotypy mogą być umieszczone na woreczku? Nie będzie problemu z ich zamieszczeniem w Full kolorze. Zgodnie z opisem poz. nr 21 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, Zamawiający wymaga: rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni woreczka. Pytanie nr 17. Poz. 5.- Notes A4 w linię z surowców wtórnych z długopisem- ilość 1000 szt. Czy notes- okładka może być w kolorze czarnym a nie naturalnym? Lub czy dopuszczacie Państwo notes A4 w kolorze okładki naturalnym, kartki w linie, tylko kartek 60 a nie 100 pozostałe zapisy w specyfikacji bez zmian? Lub czy istnieje możliwość zaproponowania notesu A4 zgodnym z zapisem SIWZ, tylko kartki gładkie. Pytanie nr 18. Dot. pkt 5. Czy dopuszczają Państwo notatnik A4 w czarnej oprawie z liczbą kartek mniejszą niż 100 szt. w notatniku. Odpowiedzi na pytania nr 17 i 18: Zamawiający dopuszcza następujące kolory okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz. Zamawiający dopuszcza notes A4 60 kartek w linie lub 60 kartek gładkich. Pytanie nr 19. Poz. 6. Notes ekologiczny A5 w linie z gumką, z wewnętrzną kieszenią na notatki, z nadrukiem na przedniej okładce: Niestety nie ma takiego notesu z okładką w kolorze naturalnym. Notes taki, jest dostępny w kolorach szarym i czarnym. Czy dopuszczacie Państwo do złożenia oferty z notesem z okładką w kolorze szarym lub czarnym? Zamawiający dopuszcza następujące kolory okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz. Pytanie nr 20. Czy w przypadku niemożności znakowania na produkcie dozwolone jest znakowanie na opakowaniu?

6 Zamawiający dopuszcza druk logotypów na opakowaniu w przypadku artykułów, na których nie można bezpośrednio nadrukować logotypów, tj. na: zestawie piłeczek do żonglowania (nadruk na woreczku) poz. nr 21 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, zestawie drewnianych ołówków w okrągłej tekturowej tubie (nadruk na tubie) poz. nr 3 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów, zestawie drewnianych kredek w okrągłej tekturowej tubie (nadruk na opakowaniu) poz. nr 4 w Załączniku nr 1 do SIWZ w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów. Pytanie nr 21. Jeżeli dozwolone jest używanie logotypów w wersji monochromatycznej, to prosimy o wskazanie produktów, których może ten tryb znakowania dotyczyć? Pytanie nr 22. Jeżeli dozwolone jest używanie logotypów w wersji monochromatycznej, to prosimy o ich zamieszczenie na stronie z zapytaniem? Odpowiedzi na pytania nr 21 i 22: Zgodnie z odpowiedzią na pytanie nr 1. Pytanie nr 23. Pytanie dotyczące notesów ekologicznych A5 Informuję, że notesy wg SIWZ są indywidualną produkcją, co za tym idzie nie jestem w stanie wysłać Państwu wzoru dokładnie takiego samego notesu w ilości 1szt. Uprzejmie proszę o dopuszczenie wzoru produktu z tego samego materiału, ale innej wielkości i bez zaokrąglonych narożników, ponieważ koszty wyprodukowania 1 szt. są zbyt wysokie. Proszę o dopuszczenie przesłania wzoru wg. poniższych parametrów: Oprawa: 154x216mm kreda +folia błysk bez zaokrąglonych narożników) notes papier biały offset 80g / 80 kartek / nadruk 1+1 gumka zamykająca notes gumka - uchwyt na długopis Informuję jednak, że finalny produkt będzie zgodny ze SIWZ Zamawiający nie dopuszcza próbek o parametrach innych niż artykuł docelowo zamawiany. Parametry artykułów promocyjnych mają być zgodne z opisem zawartym w SIWZ oraz wyjaśnieniach udzielonych do SWIZ. Pytanie nr 24. Czy przesłane wraz z ofertą oznakowane próbki mają mieć jedynie charakter poglądowy, tj. czy Zamawiający dopuszcza dostarczenie próbek np. w innym kolorze niż docelowo zamawiane? Zamawiający nie dopuszcza próbek w innym kolorze niż artykuł docelowo zamawiany. Parametry artykułów promocyjnych mają być zgodne z opisem zawartym w SIWZ oraz wyjaśnieniach udzielonych do SWIZ.

7 Pytanie nr 25. Szczegółowy opis zamówienia w pkt. 6 określa parametry notesy A5. Aby spełnić wymogi opisu koniecznym jest wykonanie pracy poligraficznej odpowiednich nadruków, już na etapie składania ofert. W związku z powyższym czy Zamawiający przewiduje zwrot kosztów za wykonanie przedmiotowego prototypu 1 szt.? Zgodnie z zapisami Rozdziału 3 ust. 8 SIWZ Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, z zastrzeżeniem art. 93 ust. 4 ustawy. W związku z powyższymi odpowiedziami Zamawiający, działając na podstawie art. 38 ust. 4 ustawy, dokonuje zmiany w treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia (SIWZ) w Załączniku nr 1 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Zmieniony SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA stanowi załącznik do niniejszego pisma. Wyjaśnienia treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia są wiążące dla wszystkich Wykonawców i należy je uwzględnić przy sporządzaniu oferty. Jednocześnie Zamawiający, działając na podstawie art. 38 ust. 6 ustawy, przedłuża termin składania i otwarcia ofert na dzień r. Godziny i miejsce składania i otwarcia ofert nie ulegają zmianie.

8 Załącznik Nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. Informacje ogólne 1. Przedmiot zamówieniem obejmuje wykonanie, dostarczenie do siedziby Zamawiającego oraz udzielenie gwarancji nie krótszej niż 12 miesięcy licząc od daty podpisania protokołu odbioru, materiałów promocyjnych, zgodnie z zawartym poniżej szczegółowym opisem technicznym artykułów. 2. Artykuły będą fabrycznie nowe, pełnowartościowe i w pierwszym gatunku. 3. Wykonanie artykułów zgodnie ze wzorami graficznymi i wymaganiami technicznoilościowymi zawartymi w rozdziale II. Szczegółowy opis techniczny artykułów (poniżej). 4. Na wszystkich artykułach promocyjnych mają zostać nadrukowane wzory zgodnie z poniższymi wzorami graficznymi logotypów. Wzory graficzne logotypów dla materiałów promocyjnych Logotyp nr 1. Logotyp nr 2. Logotyp nr 3. Logotyp nr 4.

9 II. Szczegółowy opis techniczny artykułów: 1. Długopis drewniany zapakowany w tekturowe etui z nadrukiem na długopisie - długość: w przedziale cm - materiał: drewniany długopis ze srebrnym metalowym klipem; materiał: metal, drewno pokryte bezbarwnym lakierem, - typ: długopis automatyczny (wysuwanie i chowanie wkładu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części długopisu lub poprzez obrotowy mechanizm na korpusie), wkład wymienny w kolorze niebieskim, - typ nadruku: full color lub znakowanie laserowe, dowolna technika trwała - miejsce nadruku: pod klipem - rozmiar nadruku: maks. ¼ drewnianej powierzchni korpusu - kolor korpusu: naturalny Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 2). 2. Długopis tekturowy zapakowany w tekturowe etui z nadrukiem na długopisie - długość: w przedziale cm - materiał: tekturowy długopis z czarnym metalowym klipem i plastikowym włącznikiem; materiał: tektura, metal, plastik - typ: długopis automatyczny (wysuwanie i chowanie wkładu odbywa się poprzez naciśnięcie przycisku w górnej części długopisu), wkład wymienny w kolorze niebieskim, - typ nadruku: full color, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. ¼ drewnianej powierzchni korpusu - miejsce nadruku: pod klipem - kolor korpusu: naturalny Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 2).

10 3. Zestaw drewnianych ołówków w okrągłej tekturowej tubie (min. 4 sztuki ołówków w 1 opakowaniu) z nadrukiem na opakowaniu - długość ołówka: w przedziale cm - materiał ołówka: ołówek drewniany, temperowany trójkątny - grafit HB - kolor: naturalny drewniany bez lakieru - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni opakowania, - materiał tuby: tektura - każdy zestaw musi posiadać oznakowanie CE i być przeznaczony do użytku przez dzieci w wieku powyżej 3 lat Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4). 4. Zestaw drewnianych kredek w okrągłej tekturowej tubie (min. 12 sztuk kredek w 1 opakowaniu) z temperówką z nadrukiem na opakowaniu - długość kredki: w przedziale 3-6 cm - materiał kredki: kredka drewniana (kredki muszą mieć różne kolory), miękki grafit - kolor: naturalny drewniany bez lakieru - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. 1/2 powierzchni opakowania, - materiał tuby: tektura - temperówka: plastikowa, kolor niebieski - każdy zestaw musi posiadać oznakowanie CE i być przeznaczony do użytku przez dzieci w wieku powyżej 3 lat Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 4).

11 5. Notes A4 w linię z surowców wtórnych z długopisem, z nadrukiem na przedniej okładce: - rozmiar notesu: A4 - sztywna twarda oprawa zewnętrzna z surowców wtórnych lub ekoskóry - ilość kartek: 100 kartek w linie lub 60 kartek w linie lub 60 kartek gładkich - dopuszczalny kolor okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz - kartki białe lub z ekologicznego papieru - biodegradowalny długopis (tekturowy z plastikowymi elementami) z niebieskim wkładem - wszystkie strony notatnika są sklejone ze sobą lub spiralnie zbindowane - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - nadruk: full color, dowolna technika trwała Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 1). 6. Notes ekologiczny A5 w linie z gumką, z wewnętrzną kieszenią na notatki, z nadrukiem na przedniej okładce: - rozmiar notesu: A5 - sztywna twarda oprawa zewnętrzna z surowców wtórnych, narożniki notesu zaokrąglone - ilość kartek: 80 kartek w linie - kartki białe lub z ekologicznego papieru - wszystkie strony notatnika są sklejone ze sobą lub zbindowane - dopuszczalny kolor okładki: jasny naturalny, czarny, ciemny brąz - wewnętrzna kieszeń na notatki w środku - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4).

12 7. Notes ekologiczny z karteczkami samoprzylepnymi z nadrukiem - rozmiar notesu: min. 8 x 10,5 x 1 cm - 25 samoprzylepnych fluorescencyjnych pasków w różnych kolorach - dwie kostki samoprzylepne po 50 i 25 karteczek - kolor okładki: naturalny (jasny) - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4). 8. Kolorowy zakreślacz typu 3w1, trójkątny, z nadrukiem - 3-kolorowy zakreślacz, trójkątny - trzy różne kolory: preferowany niebieski, pomarańczowy i zielony - materiał: tworzywo sztuczne - waga brutto: do kg - wymiary: maks. 9x9x1,5 cm - wielkość nadruku: min. 1/3 powierzchni obudowy zakreślacza - nadruk: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary lub monochromatyczny, dowolna technika trwała; środek Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 4)

13 9. Torba A3 laminowana z nadrukiem - wymiary: A3 - kolor torby: biały - kolor sznurka: biały - rodzaj sznurka: syntetyczny lub bawełniany - nadruk logo: full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4, dowolna technika trwała - rozmiar nadruku: maks. 1/3 powierzchni oprawy zewnętrznej - papier kredowany matowy min. 200 g/m2. - laminowana folią błyszczącą - nośność, min. 10 kg Ilość: 1000 sztuk (20% logotyp nr 4, 80% logotyp nr 1). 10. Drewniany pendrive z nadrukiem - typ: drewniany; zaokrąglone brzegi - wymiary: maks. 6 x 2,6 cm - kolor: naturalny (jasny) - pojemność: min. 8 GB, - min. prędkość odczytu: 15 MB/s, min. prędkość zapisu: 10 MB/s - USB 2.0 kompatybilne z USB hot plug and play - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub znakowanie laserowe - kompatybilność z systemami: Microsoft Windows 98SE/2000/ME/XP/ Vista, Windows 7, 8; Mac OS X 10.3.x, Linux rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni pendrive. Ilość: 500 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 3).

14 11. Silikonowy zegarek na rękę z nadrukiem - prostokątny zegarek na rękę z cyfrowym wyświetlaczem - materiał: silikonowa obudowa i pasek - wymiary: maks. 6,5 x 6,5 x1,5 cm - waga jednej szt. : maks. 0, 012 kg. - 1 bateria dołączona - nadruk na pasku, dowolna trwała technika, full color - kolory: niebieski i pomarańczowy w równej ilości. Ilość: 500 sztuk: - 50% kolor pomarańczowy - logotyp nr 2 lub adres: w 1 kolorze, - 50% kolor niebieski - logotyp nr 3 lub adres: w 1 kolorze 12. Latarka do książek z nadrukiem - lampa wyposażona w diodę LED - materiał: metal - wymiary: maks. 12x3,5x2 cm - kolor: srebrny - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub grawerowanie - rozmiar nadruku: maks. 3/4 powierzchni podstawy Ilość: 500 sztuk (logotyp nr 1).

15 13. Kompas z nylonową zawieszką z nadrukiem - materiał: plastik, nylonowa zawieszka - wymiary: maks. 12,7X6X1 cm - kolor: pomarańczowy, niebieski w równiej ilości - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni korpusu (tył) Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1 kolor pomarańczowy, 50% logotyp nr 3 kolor niebieski). 14. Bidon sportowy z nadrukiem - typ: sportowy - wykonany z poliwęglanu - pojemność: do 650 ml - kolor: niebieski i pomarańczowy w równej ilości - wymiary produktu: maks. 6.9x24.7cm - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. 3/4 powierzchni bidonu - musi zawierać na bidonie lub załączonej ulotce informację, że nie nadaje się do gorących napojów Ilość: 500 sztuk (logotyp nr 1).

16 15. Piłka nożna czarno-biała lub biała wykonana z PCV z nadrukiem wykonana z PCV, trzywarstwowa, solidne, trwałe szycie - kolor: czarno-biały lub biały - wymiary produktu: min. 20 cm średnicy - nadruk: dowolna trwała technika, full color - rozmiar nadruku: na dedykowanej łatce, min. ¾ powierzchni łatki Ilość: 500 sztuk (logotyp nr 1). 16. Piłka nożna plażowa (nadmuchiwana) czarno-biała z nadrukiem - wykonana z PCV - kolor: czarno-biały - wymiary produktu: min. 30 cm średnicy - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 - rozmiar nadruku: na dedykowanej łatce, min. ¾ powierzchni łatki Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4).

17 17. Skakanka cyfrowa z nadrukiem wskazuje ilość skoków i spalonych kalorii - kolor: niebieski i pomarańczowy w równej ilości - wymiary produktu: maks. 330x13,5x5,5 cm - nadruk: dowolna trwała technika, full color - rozmiar nadruku: maks. 3/4 powierzchni rączki skakanki - dołączona bateria - waga brutto: maks. 0.2kg Ilość: 800 sztuk 50% logotyp nr 1 lub 2 - kolor pomarańczowy, 50% logotyp nr 3 - kolor niebieski). 18. Cyfrowy stoper z nylonową zawieszką - kolor: niebieski i pomarańczowy w równej ilości - wymiary produktu: maks. 8x5x2 cm - nadruk: dowolna trwała technika, full color - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni obudowy stopera - dołączona bateria - waga brutto: maks. 0.01kg Ilość: 500 sztuk (50% logotyp nr 1 - kolor niebieski, 50% logotyp nr 3 - kolor pomarańczowy).

18 19. Magiczna piłka/piłeczka kameleon w dwóch kolorach z nadrukiem - materiał: tworzywo sztuczne - średnica: 9-14 cm - po podrzuceniu piłeczka otwiera się i pokazuje kolory, po złapaniu wraca do swojej formy - waga: maks. 150 g - preferowane kolory: pomarańczowo-granatowa lub pomarańczowo-biała - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. ½ powierzchni Ilość: 1000 sztuk (logotyp nr 4). 20. Piłka typu Zośka, do żonglowania, z nadrukiem - materiał: PU, solidne, trwałe szycie - średnica: min. 4 cm - waga: maks. 0,60 kg - preferowane kolory: pomarańczowo-granatowa lub pomarańczowo-biała - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 lub monochromatyczny - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4)

19 21. Zestaw piłeczek do żonglowania w woreczku z nadrukiem - materiał: PVC, solidne, trwałe szycie - wymiary: 15x5,1x4,8 cm - waga: maks. 0,60 kg - woreczek biały z bawełny i/lub poliestru - preferowane kolory: biało-pomarańczowa, biało-niebieska, biało-czerwona - nadruk: dowolna trwała technika, full color lub 2 odcienie różu oraz kolor czarny lub szary w przypadku logotypu nr 4 - rozmiar nadruku: maks. ¾ powierzchni woreczka Ilość: 1000 sztuk (50% logotyp nr 1, 50% logotyp nr 4)

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA część I zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ i Umowy SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa gadżetów promocyjnych na potrzeby Departamentu

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA CZĘŚCI I

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA CZĘŚCI I SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA DLA CZĘŚCI I Lp. Przedmiot: Opis: Ilość /szt./ Uwagi/ sposób znakowania: zdjęcia poglądowe 1 torba papierowa Torba papierowa kolorowa o wymiarach 42 cm (wysokość)

Bardziej szczegółowo

BDG.WZP.311.18.2015.16.JG Warszawa, 3 lipca 2015 r. Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonanie materiałów promocyjnych MNiSW.

BDG.WZP.311.18.2015.16.JG Warszawa, 3 lipca 2015 r. Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonanie materiałów promocyjnych MNiSW. BDG.WZP.311.18.2015.16.JG Warszawa, 3 lipca 2015 r. Wykonawcy (znak postępowania: BDG.WZP.311.18.2015.8.JG) Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonanie materiałów promocyjnych MNiSW.

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie

Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia: Wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie A. Część ogólna Przedmiotem zamówienia jest wykonanie

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. CZĘŚĆ OGÓLNA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów promocyjnych na potrzeby projektu Przygotowanie instrumentów wsparcia dla systemu ocen oddziaływania

Bardziej szczegółowo

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, dn. 20.09.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, dn. 20.09.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, dn. 20.09.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny BDGzp 2120B 51/13 Wykonawcy ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia dot.

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE WYMAGANIA OGÓLNE

ZAPYTANIE OFERTOWE WYMAGANIA OGÓLNE RNWK 042.2.2014-74 Swarzędz, dnia 05.09.2014 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Burmistrz Miasta i Gminy Swarzędz zaprasza do złożenia oferty na wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla zadania Przeciwdziałanie

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA. 1. Materiały reklamowe będące przedmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe (rok produkcji 2014), pełnowartościowe, w pierwszym gatunku.

SPECYFIKACJA. 1. Materiały reklamowe będące przedmiotem zamówienia będą fabrycznie nowe (rok produkcji 2014), pełnowartościowe, w pierwszym gatunku. Załącznik nr 6 dot.: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego. Numer sprawy: RK 07/2014. Nazwa zadania: dostawa materiałów reklamowych dla Polskiego Radia Regionalnej Rozgłośni w Kielcach Radio

Bardziej szczegółowo

Opakowanie: zbiorczo w opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem, karton opisany nazwą produktu i ilością sztuk.

Opakowanie: zbiorczo w opakowanie zabezpieczające przed uszkodzeniem, karton opisany nazwą produktu i ilością sztuk. Część II Załącznik nr 2 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Departament Infrastruktury Społecznej Wydział Polityki Społecznej) Lp. Nazwa asortymentu Ilość 1. Reklamowy ołówek grafitowy 1000 szt. Wymiar

Bardziej szczegółowo

Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia

Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia Załącznik nr 5 do siwz/ załącznik nr 1 do wzoru umowy Zakres I Kubek ceramiczny ilość 100 sztuk. Rys 1. Przykładowy przedmiot zamówienia a) materiał: kubek ceramiczny; porcelana z zewnątrz matowa, wewnątrz

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do zapytania o szacunkową wartośd zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Lp. NAZWA OPIS NAKŁAD PRZYKŁADOWY RYSUNEK POGLĄDOWY O ile nie wskazano inaczej, znakowanie wykonane techniką

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany. Część I. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany. Część I. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany Część I Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów szkoleniowych

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie poniższych gadżetów promocyjnych:

Opis przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie poniższych gadżetów promocyjnych: Opis przedmiotu zamówienia Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostarczenie poniższych gadżetów promocyjnych: 1. Ładowarka 100 szt. sieciowa (prąd wejściowy 110-220V) i samochodowa 12V niebieska

Bardziej szczegółowo

Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-reklamowych na potrzeby projektu do siedziby Zamawiającego

Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-reklamowych na potrzeby projektu do siedziby Zamawiającego Wstępny Opis Przedmiotu Zamówienia I. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest Zaprojektowanie, wykonanie i dostawa materiałów promocyjno-reklamowych na potrzeby projektu do siedziby Zamawiającego

Bardziej szczegółowo

Specyfikacja techniczna

Specyfikacja techniczna Załącznik nr 5 Specyfikacja techniczna Lp. 1 Typ: Ilość: 500 Kubek Ocean (M/040/B) Kubek typu Ocean (M/040/B) Kubek wykonany z porcelany poj. 300 ml. Średnica: 68 mm. Wysokość: 125 mm. Pojemność: 300 mm.

Bardziej szczegółowo

Dotyczy przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów informacyjnych i promocyjnych

Dotyczy przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów informacyjnych i promocyjnych Numer sprawy OA-3331 30/09 ZMIENIONY Załącznik Nr 1.1 do SIWZ Dotyczy przetargu nieograniczonego na dostawę artykułów informacyjnych i promocyjnych SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ I ARTYKUŁY

Bardziej szczegółowo

Część I - materiały konferencyjne i drobne upominki

Część I - materiały konferencyjne i drobne upominki SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I - materiały konferencyjne i drobne upominki Załącznik nr 1 do SIWZ po modyfikacji z dnia 29 grudnia 2014 r. 1 smycz taśma ok. 15 mm x 800 mm 2 500 Opis: smycz

Bardziej szczegółowo

BDG.WZP.311.35.2014.28.JG Warszawa, 9 stycznia 2015 r.

BDG.WZP.311.35.2014.28.JG Warszawa, 9 stycznia 2015 r. BDG.WZP.311.35.2014.28.JG Warszawa, 9 stycznia 2015 r. Wykonawcy (znak postępowania: BDG.WZP.311.35.2014.8.JG) Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonanie materiałów promocyjnych

Bardziej szczegółowo

1. DŁUGOPIS Ilość: 3300 szt. Kolory: Materiał: Wymiar dopuszczalny: około Technika zdobienia: Nadruk: Wkład: Opakowanie: Końcówka mechanizmu

1. DŁUGOPIS Ilość: 3300 szt. Kolory: Materiał: Wymiar dopuszczalny: około Technika zdobienia: Nadruk: Wkład: Opakowanie: Końcówka mechanizmu 1. DŁUGOPIS Ilość: 3300 szt. Kolory: grafit (1500 sztuk), ciemnoczerwony (1800 sztuk) Materiał: metal Wymiar dopuszczalny: około 140 x 10 x 10 mm (+/- 5%) Technika zdobienia: grawer laserowy Nadruk: dwustronny,

Bardziej szczegółowo

ZATWIERDZAM. Leszek Grabarczyk Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju

ZATWIERDZAM. Leszek Grabarczyk Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju 00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 47a tel.: +48 22 39 07 401, fax: +48 22 20 13 408 sekretariat@ncbr.gov.pl Warszawa, 9 października 2015 r. ZATWIERDZAM Leszek Grabarczyk Zastępca Dyrektora Narodowego Centrum

Bardziej szczegółowo

Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego nr 4/BAF-VI/UE/PN/13 na materiały promocyjne SOLID

Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego nr 4/BAF-VI/UE/PN/13 na materiały promocyjne SOLID MINISTERSTWO SPRAW WEWNĘTRZNYCH Biuro Administracyjno-Finansowe Warszawa, dnia 31 stycznia 2013 r. BAF VI 2374 1-1/2013 Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia publicznego nr 4/BAF-VI/UE/PN/13

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Opis przedmiotu zamówienia Zał. nr 1 do SIWZ i zał. nr 1 do umowy Dot.: przetargu nieograniczonego na Wykonanie oraz dostawę materiałów promocyjnych. 1. Aluminiowy notes z długopisem: Opis produktu notes

Bardziej szczegółowo

Sygn. post. ZP

Sygn. post. ZP Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego Biuro Zamówień Publicznych al. Piłsudskiego 8 90-051 Łódź fax /+42/ 663 33 91 www.lodzkie.pl Sygn. post. ZP.272.06.2014 Łódź, dnia 20.02.2014r. Zamawiający Województwo

Bardziej szczegółowo

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych: Rys. 1 Przykładowy wygląd breloka z monetą

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych: Rys. 1 Przykładowy wygląd breloka z monetą Załącznik 1 Do Istotnych Postanowień Umowy Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostawa materiałów promocyjnych: 1. Brelok z monetą: Rys. 1 Przykładowy wygląd breloka

Bardziej szczegółowo

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ DE-WZP-JC-321-20/13

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ DE-WZP-JC-321-20/13 MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ DE-WZP-JC-321-20/13 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (SIWZ) NA DOSTAWĘ MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH DLA MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ o wartości zamówienia poniżej

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do SIWZ i projektu umowy stanowiącego zał. nr 9 do SIWZ

Załącznik nr 1 do SIWZ i projektu umowy stanowiącego zał. nr 9 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (Wydział Informacji Europejskiej - Lubuski Punkt Informacyjny EUROPE DIRECT ZIELONA GÓRA) Lp. Nazwa asortymentu Ilość Wymiar (+/-3%) Szczegółowy opis asortymentu

Bardziej szczegółowo

Centrum Badawcze Polskiej Akademii Nauk Konwersja Energii i Źródła Odnawialne w Gminie Jabłonna

Centrum Badawcze Polskiej Akademii Nauk Konwersja Energii i Źródła Odnawialne w Gminie Jabłonna Gdańsk, dnia 30.07.2015r. Szczegółowy opis przedmiotu zapytania 61/D/Jab/2015 Dostawa materiałów promocyjnych do promocji Centrum Badawczego PAN Konwersja Energii i Źródła Odnawialne. W związku z realizacją

Bardziej szczegółowo

1. Długopis dla projektu Cała naprzód ku zatrudnieniu. L.p. Cecha Wymagane parametry

1. Długopis dla projektu Cała naprzód ku zatrudnieniu. L.p. Cecha Wymagane parametry Specyfikacja upominków reklamowych dla projektu Cała naprzód ku zatrudnieniu, który współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach. 1. Długopis dla projektu Cała naprzód ku zatrudnieniu L.p.

Bardziej szczegółowo

funkcjonowanie? 3. Estetyka i precyzja wykonania, np.:

funkcjonowanie? 3. Estetyka i precyzja wykonania, np.: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Załącznik Nr 1 do Zapytania ofertowego Dostawa artykułów promocyjnych dla Zakładu Gospodarki Komunalnej Bolesław Sp. z o.o. I. Cześć ogólna w Bolesławiu" 1. Przedmiotem

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia: wykonanie i dostawa materiałów promocyjnych na potrzeby Instytucji Zarządzającej Zintegrowanym Programem Operacyjnym Rozwoju Regionalnego. I.

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany. Część II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany. Część II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (zwany dalej: SOPZ ) - zmodyfikowany Część II Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych na konferencję

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia na usługę wykonania materiałów informacyjno promocyjnych na szkolenia

Opis przedmiotu zamówienia na usługę wykonania materiałów informacyjno promocyjnych na szkolenia Oznaczenie sprawy: DOA-IV.272.7.2016 Zał. do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia na usługę wykonania materiałów informacyjno promocyjnych na szkolenia 1. Cel i przedmiot zamówienia W związku z realizacją Zadania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ i umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Zakup materiałów promocyjnych na potrzeby Województwa Lubuskiego oraz dostawa do siedziby Zamawiającego Biuro Sejmiku. 1. Wszystkie

Bardziej szczegółowo

1. blok firmowy w kratkę A4-500 szt.

1. blok firmowy w kratkę A4-500 szt. Załącznik nr 2 do SIWZ Nr postępowania: ZP/11/055/D/16 SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. blok firmowy w kratkę A4-500 szt. 1. OPIS Blok firmowy w kratkę A4 zawierający 25 kartek klejonych wzdłuż

Bardziej szczegółowo

MINISTERSTWO ZDROWIA Warszawa, 30.09.2013 r.

MINISTERSTWO ZDROWIA Warszawa, 30.09.2013 r. MINISTERSTWO ZDROWIA Warszawa, 30.09.2013 r. Biuro Dyrektora Generalnego MZ-AGZ-270-10379-4/JP/13 WSZYSCY WYKONAWCY Uprzejmie informuję, że w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem

Bardziej szczegółowo

Lumini Agencja Reklamowa www.lumini.com.pl

Lumini Agencja Reklamowa www.lumini.com.pl Długopis z bambusa MCM - 17787 Komplet EKO (ołówek, gumka, temperówka) AG - 19811 Ekologiczny długopis z korpusem wykonanym z bambusa. Pozostałe części wyprodukowano z plastiku na bazie kukurydzy. Posiada

Bardziej szczegółowo

- graficzne elementy materiałów promocyjnych nie są zatarte, rozmazane, popękane, nie zmieniają koloru podczas pocierania dłonią,

- graficzne elementy materiałów promocyjnych nie są zatarte, rozmazane, popękane, nie zmieniają koloru podczas pocierania dłonią, Załącznik nr 1 do SIWZ i umowy Wszystkie materiały promocyjne muszą spełniać następujące kryteria: - trwałość, tj. materiał nie ulega trwałym zniekształceniom, - nie występują zarysowania, przebarwienia,

Bardziej szczegółowo

c) długopis aluminiowy 300 szt.

c) długopis aluminiowy 300 szt. Lp. Nazwa asortymentu Ilość 1. Zestawy konferencyjne (teczki, notesy, długopisy aluminiowe) 300 szt. Wymiar (+/-3%) Zestaw konferencyjny: a) teczka A4 standard 300 szt. b) notatnik A5 300 szt. Szczegółowy

Bardziej szczegółowo

część VI Załącznik nr 6 Nakład łącznie lp opis przedmiotu zamówienia zdjęcie przykładowe nadruk / grawer jm

część VI Załącznik nr 6 Nakład łącznie lp opis przedmiotu zamówienia zdjęcie przykładowe nadruk / grawer jm część VI lp opis przedmiotu zamówienia zdjęcie przykładowe nadruk / grawer jm Załącznik nr 6 Nakład łącznie 1 Balony lateksowe, z nadrukiem 2+1, kolory balonów: żółty, zielony (ocień kolorów musi uwzgledniać

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 e do SIWZ i umowy Część V Departament Ochrony Zdrowia SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Umieszczone zdjęcia są zdjęciami poglądowymi. Lp. Nazwa asortymentu Ilość Wymiar (+/-10%) 1.

Bardziej szczegółowo

Załącznik 4 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Załącznik 4 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik 4 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia 1. Przedmiotem zamówienia Przedmiotem zamówienia według klasyfikacji CPV są: CPV 22462000-6 Materiały reklamowe Przedmiotem zamówienia jest Dostawa

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Lp. Nazwa Wymiar Ilość Opis Materiałów Promocyjnych Poglądowe zdjęcie 1 smycz taśma 2 smycz taśma 3 zestawy - notesy z kolorowymi indeksami

Bardziej szczegółowo

Oszacowanie Wartości Zmówienia

Oszacowanie Wartości Zmówienia Oszacowanie Wartości Zmówienia W związku z realizacją przez Centrum RZL projektów systemowych: 1) Projekt B2.1/1.2 Diagnoza społeczna 2009-2013 ; 2) Projekt B2.3/1.1 Analiza czynników wpływających na zwiększenie

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zamawiający: Powiat Przasnyski ul. Św. St. Kostki 5 06-300 Przasnysz tel./fax /029/ 752-22-70

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zamawiający: Powiat Przasnyski ul. Św. St. Kostki 5 06-300 Przasnysz tel./fax /029/ 752-22-70 Przasnysz, dnia 28.09.2011 r. ROŚ.042.1.2011 Zamawiający: Powiat Przasnyski ul. Św. St. Kostki 5 06-300 Przasnysz tel./fax /029/ 752-22-70 ZAPYTANIE OFERTOWE zaprasza do złożenia ofert na wykonanie materiałów

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. dla Części II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. dla Części II. Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA dla Części II Rozdział 1. INFORMACJE OGÓLNE 1.1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostarczenie artykułów informacyjnopromocyjnych na potrzeby projektu pn.

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1. Wymiar (+/-3%) Lp. Nazwa asortymentu Ilość

Załącznik nr 1. Wymiar (+/-3%) Lp. Nazwa asortymentu Ilość Załącznik nr 1 Szczegółowy Opis Zamówienia (Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze) Materiały promocyjne w związku z projektem Lubuskie przeciw przemocy Siła w szacunku w rodzinie siła

Bardziej szczegółowo

Zestawy dla uczestników konferencji i warsztatów w skład, których wchodzą:

Zestawy dla uczestników konferencji i warsztatów w skład, których wchodzą: Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w przetargu nieograniczonym w ramach projektu Twoje Serce Twoim Życiem Program Zmniejszania

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia Wspólny Słownik Zamówień - CPV Główny przedmiot: 22.46.20.00-6 Przedmiotem zamówienia jest dostawa firmowych materiałów reklamowych z oznaczeniem

Bardziej szczegółowo

GOZ-591-2214-16/15 Warszawa, dn. 28 sierpnia 2015 r. WYKONAWCY

GOZ-591-2214-16/15 Warszawa, dn. 28 sierpnia 2015 r. WYKONAWCY GOZ-591-2214-16/15 Warszawa, dn. 28 sierpnia 2015 r. WYKONAWCY Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego pn.: Wykonanie materiałów promocyjnych dla jednostek organizacyjnych Państwowej

Bardziej szczegółowo

DA.2100-1-10/15 Załącznik nr 1

DA.2100-1-10/15 Załącznik nr 1 DA.2-1-10/15 Załącznik nr 1 Pozyc ja 1 Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia materiałów promocyjnych w ramach promocji Krajowego Funduszu Szkoleniowego Nazwa towaru Opis przedmiotu ilość Jednostkowa Wartość

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (część II)

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (część II) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (część II) Załącznik nr 2 do SIWZ i umowy Notes z karteczkami samoprzylepnymi 1. Opis/materiał Notes w twardej kartonowej oprawie, w formacie 106x80 mm/ zamknięty

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 do SIWZ i umowy SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby Departamentu Europejskiego Funduszu

Bardziej szczegółowo

Warszawa, 24 czerwca 2011 r. RZP B/2011/06/01. ODPOWIEDŹ NA ZAPYTANIA Z DNIA 14 i 17 CZERWCA 2011 R.

Warszawa, 24 czerwca 2011 r. RZP B/2011/06/01. ODPOWIEDŹ NA ZAPYTANIA Z DNIA 14 i 17 CZERWCA 2011 R. Zamówienie jest współ finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach pomocy technicznej Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko RZP B/2011/06/01 Warszawa, 24 czerwca

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) Logo: Stop zwolnieniom z WF-u, MSiT. Załącznik nr 1do SIWZ

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) Logo: Stop zwolnieniom z WF-u, MSiT. Załącznik nr 1do SIWZ Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) Logo: Stop zwolnieniom z WF-u, MSiT Załącznik nr 1do SIWZ 1 Lp. 1. Rodzaj artykułu Smyczka suwak z zawieszką w kształcie logo Liczba 10 000 Opis wymagań Zamawiającego*

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA- CZĘŚĆ I

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA- CZĘŚĆ I SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA- CZĘŚĆ I OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANA ILOŚĆ (w sztukach) 1. Portfel męski 70 z naturalnej skóry w jednolitym kolorze czarnym o wymiarach ok. 10x13 cm (dopuszczalne

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (Część 1) 1. Oznaczenia kodu CPV Wspólnego Słownika Zamówień (kod i opis): Główny kod CPV: 22462000-6. materiały reklamowe Dodatkowe

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 3 do siwz/ Załącznik do wzoru umowy 1. Długopis metalowy 500 sztuk Długopis z metalowym korpusem i chromowanymi wykończeniami (klips, końcówka) z mechanizmem

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 26 kwietnia2016 r. Biuro Zamówień Publicznych BZP-064/204/2016

Warszawa, dnia 26 kwietnia2016 r. Biuro Zamówień Publicznych BZP-064/204/2016 Warszawa, dnia 26 kwietnia2016 r. Biuro Zamówień Publicznych BZP-064/204/2016 Zamawiający: Bank Gospodarstwa Krajowego Al. Jerozolimskie 7 00-955 Warszawa BZP/27/DK/2016 (znak postępowania) Wyjaśnienie

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE na przygotowanie i dostawę gadżetów

ZAPYTANIE OFERTOWE na przygotowanie i dostawę gadżetów Czerwonka, 06.09.2016 r. ZAPYTANIE OFERTOWE na przygotowanie i dostawę gadżetów I. ZAMAWIAJĄCY: Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Zielony Szlak Niziny Mazowieckiej Czerwonka Włościańska 38, 06-232

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Radom, dn. 17.01.2012r. BZP.271.1663.2011.SH

Wszyscy Wykonawcy. Radom, dn. 17.01.2012r. BZP.271.1663.2011.SH Radom, dn. 17.01.2012r. BZP.271.1663.2011.SH Wszyscy Wykonawcy Dot.: przetargu nieograniczonego na dostawę gadżetów promocyjnych miasta Radomia, ogłoszonego w dniu 12.01.2011r. na tablicy informacyjnej

Bardziej szczegółowo

WYKONANIE MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH

WYKONANIE MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH Załącznik nr 3a do SIWZ WYKONANIE MATERIAŁÓW PROMOCYJNYCH 1. Wszystkie oferowane Produkty muszą być nowe, pełnowartościowe, pierwszego gatunku, nie gorsze niż określone przez Zamawiającego w SIWZ, oraz

Bardziej szczegółowo

ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (2)

ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (2) 65-057 Zielona Góra ul. Podgórna 7 tel. +48 /68/456 52 00, 320 20 37 fax +48 /68/456 52 96 www.lubuskie.pl DA.III.272.2.14.2012 Zielona Góra, 2012 03 09 wg rozdzielnika ZMIANA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 1 OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. CZĘŚĆ OGÓLNA 1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA - Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby Zamawiającego artykułów promocyjnych, zwanych dalej artykułami, wraz

Bardziej szczegółowo

Nr postępowania : DOA-IV.272.18.2016

Nr postępowania : DOA-IV.272.18.2016 Nr postępowania : DOA-IV.272.18.2016 zał. do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia usługi wykonania materiałów edukacyjnych w ramach projektu Bioróżnorodność Opolszczyzny skarbem dziedzictwa przyrodniczego :

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1 do SIWZ i umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ( część I - zadanie nr 1 i 2)

Załącznik nr 1 do SIWZ i umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ( część I - zadanie nr 1 i 2) Załącznik nr 1 do SIWZ i umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia ( część I - zadanie nr 1 i 2) Przedmiot zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest dostawa i wykonanie gadżetów promocyjnych na potrzeby

Bardziej szczegółowo

BDG.WZP.311.35.2014.19.JG Warszawa, 29 grudnia 2014 r.

BDG.WZP.311.35.2014.19.JG Warszawa, 29 grudnia 2014 r. BDG.WZP.311.35.2014.19.JG Warszawa, 29 grudnia 2014 r. Wykonawcy (znak postępowania: BDG.WZP.311.35.2014.8.JG) Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego Wykonanie materiałów promocyjnych

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis zakresu zamówienia przygotowanie, wykonanie oraz dostawa gadżetów promocyjnych dla Gminy Lublin 8 części

Szczegółowy opis zakresu zamówienia przygotowanie, wykonanie oraz dostawa gadżetów promocyjnych dla Gminy Lublin 8 części Załącznik nr 1 do SIWZ Załącznik nr 1 do umowy Szczegółowy opis zakresu zamówienia przygotowanie, wykonanie oraz dostawa gadżetów promocyjnych dla Gminy Lublin 8 części CZĘŚĆ 1: Pamięć USB Opis przedmiotu:

Bardziej szczegółowo

SP ND. 3012.1.2.2012 Załącznik nr 2 c do SIWZ. Kalkulacja cenowa

SP ND. 3012.1.2.2012 Załącznik nr 2 c do SIWZ. Kalkulacja cenowa SP ND. 3012.1.2.2012 Załącznik nr 2 c do SIWZ Kalkulacja cenowa Dotyczy postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na: Dostawę pomocy dydaktycznych, programów edukacyjnych, sprzętu komputerowego

Bardziej szczegółowo

ul. Roosevelta 15, 90 056 Łódź, tel. (042) 230 15 50, fax. (042) 230 15 51 email: cop@cop.lodzkie.pl, www.cop.lodzkie.pl

ul. Roosevelta 15, 90 056 Łódź, tel. (042) 230 15 50, fax. (042) 230 15 51 email: cop@cop.lodzkie.pl, www.cop.lodzkie.pl Nr sprawy ZP/3/COP/2010 Załącznik nr 2 do SIWZ Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Nazwa Ilość / szt. Parametry wymagane Parametry oferowane 1. Kalendarz książkowy ekoskóra 200 szt. Kalendarz terminarz

Bardziej szczegółowo

OR-12.3410-40/08 Kraków, 19 marca 2008 r.

OR-12.3410-40/08 Kraków, 19 marca 2008 r. OR-12.3410-40/08 Kraków, 19 marca 2008 r. dotyczy: odpowiedzi na pytania do treści SIWZ w postępowaniu na Zakup materiałów promocyjnych dla Urzędu Miasta Krakowa w 2008 r. Wykonawcy w postępowaniu OR-12.3410-40/08

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia CZĘŚĆ OGÓLNA 1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest dostawa materiałów promocyjnych do Urzędu Miasta Łodzi określonych co do rodzaju i ilości w poniŝszych

Bardziej szczegółowo

Podkładki korkowe 6 sztuk. Nadruk: zdjęcie, logo Lubuskie - warte zachodu, opis zdjęcia. Projekty przesłane przez zamawiającego.

Podkładki korkowe 6 sztuk. Nadruk: zdjęcie, logo Lubuskie - warte zachodu, opis zdjęcia. Projekty przesłane przez zamawiającego. Część V Artykuły różne załącznik nr 1e do SIWZ Lp. 1. Nazwa asortymentu Magnes na lodówkę - elastyczne Ilość 8000 szt. Wymiar (+/-3%) wymiar 9,7 cm x 9,7 cm Szczegółowy opis asortymentu Magnes na lodówkę

Bardziej szczegółowo

Ilość w szt. lub w kg lub kpl. 1 2 3 5 6 7=5*6 8 9=7*8 10=7+9

Ilość w szt. lub w kg lub kpl. 1 2 3 5 6 7=5*6 8 9=7*8 10=7+9 Załącznik nr 1 opis przedmiotu zamówienia wraz z kalkulacją ceny ofertowej, Sprawa nr Zamawiający informuje, iż wzory oraz kolory wymagane przez poszczególne jednostki znajdują się na stronie internetowej

Bardziej szczegółowo

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, dn. 17.09.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, dn. 17.09.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi Warszawa, dn. 17.09.2013 r. 00-930 Warszawa, ul. Wspólna 30 Dyrektor Generalny BDGzp 2120B 51/13 Wykonawcy ubiegający się o udzielenie przedmiotowego zamówienia dot.

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do SIWZ oraz wzoru umowy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Koszulka młodzieżowa typ: T-shirt unisex z krótkim rękawem; ściągacz wzmocniony

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Opracowanie graficzne, produkcja oraz dostawa materiałów promocyjnych.

ZAPYTANIE OFERTOWE. Opracowanie graficzne, produkcja oraz dostawa materiałów promocyjnych. Podzamcze, 29 października 2013 roku DPI.272.72.2013 ZAPYTANIE OFERTOWE Regionalne Centrum Naukowo-Technologiczne (adres: 26-060 Chęciny) zwraca się z uprzejmą prośbą o przedstawienie oferty cenowej na

Bardziej szczegółowo

EKOGADŻETY. czyli materiały reklamowe przyjazne środowisku. Agencja Reklamowa New Life biuro@new-life.pl Tel: 513 149 845 505 903 743 www.new-life.

EKOGADŻETY. czyli materiały reklamowe przyjazne środowisku. Agencja Reklamowa New Life biuro@new-life.pl Tel: 513 149 845 505 903 743 www.new-life. EKOGADŻETY czyli materiały reklamowe przyjazne środowisku Agencja Reklamowa New Life biuro@new-life.pl Tel: 513 149 845 505 903 743 www.new-life.pl NOTESY NOTESY Modny i ekologiczny! Notes w okładce wykonanej

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Projekt: Wizualizacja i gadety promocyjne KSOW 2012 rok

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Projekt: Wizualizacja i gadety promocyjne KSOW 2012 rok Załcznik nr 2 A KSOW do siwz RW. ZP.D.272.44.2012.JR Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Projekt: Wizualizacja i gadety promocyjne KSOW 2012 rok Lp. Nazwa przedmiotu 1. Torba papierowa 2. Torba papierowa

Bardziej szczegółowo

Szczegółowe wskazanie parametrów technicznych i jakościowych:

Szczegółowe wskazanie parametrów technicznych i jakościowych: Szczegółowe wskazanie parametrów technicznych i jakościowych: Załącznik nr 5 Zamawiający zakupi wszystkie produkty we wskazanych ilościach, nie będzie korzystał z możliwości zamiany produktów między sobą.

Bardziej szczegółowo

Zadanie nr 1, materiały drukowane

Zadanie nr 1, materiały drukowane Załącznik nr 1 do SIWZ - charakterystyka, Zadanie nr 1, materiały drukowane 1. TECZKA DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI/ SZKOLEŃ format: na dokumenty A4 bigowana na pół grzbiet 3 mm wykrojnik producenta kieszonka/zakładka

Bardziej szczegółowo

II Wymagania dotyczące jakości wykonania artykułów Wszystkie artykuły muszą być nowe i w pierwszym gatunku. III. Dostawa zamówienia 1. Wykonawca dosta

II Wymagania dotyczące jakości wykonania artykułów Wszystkie artykuły muszą być nowe i w pierwszym gatunku. III. Dostawa zamówienia 1. Wykonawca dosta Załącznik nr 1 do SIWZ Załącznik nr 1 do umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia I. Część ogólna 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie i dostawa artykułów informacyjno-promocyjnych, zwanych dalej

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego CZĘŚĆ II ZAMÓWIENIA Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie,

Bardziej szczegółowo

Pytania i odpowiedzi cz.3. 1. Proszę o podanie czy teczka ofertowa ma być z kartonu i jaka gramatura?

Pytania i odpowiedzi cz.3. 1. Proszę o podanie czy teczka ofertowa ma być z kartonu i jaka gramatura? Pytania i odpowiedzi cz.3 1. Proszę o podanie czy teczka ofertowa ma być z kartonu i jaka gramatura? ODP: Teczka ofertowa powinna być wykonana z papieru kredowego o gramaturze 350g. 2. Ze względów technologicznych

Bardziej szczegółowo

Lithuania-Poland-Russia Cross-Border Co-operation Programme 2007-2013 is co-financed with funds from the European Union.

Lithuania-Poland-Russia Cross-Border Co-operation Programme 2007-2013 is co-financed with funds from the European Union. Ldz. 90 902/4798/MZ/2013 Olsztyn, dnia 26.09.2013 r. Do wiadomości uczestników postępowania Dotyczy: postępowania nr 372/2013/PN/DZP o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (1)

WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA (1) 65-057 Zielona Góra ul. Podgórna 7 tel. +48 /68/456 52 00, 320 20 37 fax +48 /68/456 52 96 www.lubuskie.pl DA.III.272.2.14.2012 Zielona Góra, 2012 03 09 wg rozdzielnika WYJAŚNIENIA TREŚCI SPECYFIKACJI

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa produktu Ilość Szczegółowy opis produktu Zdjęcie poglądowe

Lp. Nazwa produktu Ilość Szczegółowy opis produktu Zdjęcie poglądowe zał. do SIWZ nr DOA-IV.272.33.2014 Opis przedmiotu zamówienia wykaz materiałów biurowych z przeznaczeniem na szkolenia, posiedzenia i konferencje w ramach projektu pn. Województwo opolskie otwarte na współpracę

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do ogłoszenia Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CZĘŚĆ I L.P. NAZWA MATERIAŁU ILOŚĆ OPIS/ WYMAGANE PARAMETRY 1 2 3 4 1. Teczka konferencyjna z wizualizacją projektu 100 szt. Teczki konferencyjne

Bardziej szczegółowo

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E LORP.41235-1/51/MK/14 I. ZAMAWIAJĄCY. Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie ul. Obywatelska 4, 20-092 Lublin Regon: 430123913 NIP: 712-193-69-39 Z A P Y T A N I E O F E R T O W E II. TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA.

Bardziej szczegółowo

ZAŁĄCZNIK I do SIWZ. Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki

ZAŁĄCZNIK I do SIWZ. Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechnika Gdańska Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki ZAŁĄCZNIK I do SIWZ ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bardziej szczegółowo

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie al. Kraśnicka Lublin. Wykonawca** Cena ofertowa za cały przedmiot. ...zł. netto (cyfrowo i słownie)

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie al. Kraśnicka Lublin. Wykonawca** Cena ofertowa za cały przedmiot. ...zł. netto (cyfrowo i słownie) OFERTA Na Część III Druk i dostawa materiałów poligraficznych, wykonanie i dostawa materiałów reklamowych i systemu wystawienniczego oraz zorganizowanie wystawy plenerowej Zamawiający Wykonawca** ** w

Bardziej szczegółowo

Szczecin, dnia 27.10.2015 r.

Szczecin, dnia 27.10.2015 r. Szczecin, dnia 27.10.2015 r. Zamawiający: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ul. Solskiego 3 71-323 Szczecin Tel.: + 48 91 486 15 56 Faks: + 48 91 486 15 57 Wykonawcy

Bardziej szczegółowo

Katowice, 10.04.2014 ZAPYTANIE OFERTOWE

Katowice, 10.04.2014 ZAPYTANIE OFERTOWE Katowice, 10.04.2014 ZAPYTANIE OFERTOWE I. Zamawiający Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Katowicach (zwany dalej MOPS Katowice) ul. Jagiellońska 17, 40-032 Katowice. Sekcja ds. Realizacji Projektu Damy

Bardziej szczegółowo

załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia

załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia KP-TP-I.ZP.D.272.79.2014.AD załącznik nr 2 do specyfikacji istotnych warunków zamówienia Załącznik do WNIOSEKU O WSZCZĘCIE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO na usługę wykonania i dostawy

Bardziej szczegółowo

L.p. Materiały promocyjne Specyfikacja produktu Ilości prognozowane

L.p. Materiały promocyjne Specyfikacja produktu Ilości prognozowane Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Dział II Wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych dla Wydziału Promocji i Informacji, Oddziału Promocji i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Płocka w Płocku

Bardziej szczegółowo

WIP.271.3.2.2012.JJ ZAPYTANIE OFERTOWE

WIP.271.3.2.2012.JJ ZAPYTANIE OFERTOWE WIP.271.3.2.2012.JJ Szydłowiec, 31.10.2012r. ZAPYTANIE OFERTOWE 1. Zamawiający: Gmina Szydłowiec, Rynek Wielki 1, 26 500 Szydłowiec 2. Przedmiot zamówienia Przedmiotem zamówienia jest wykonanie materiałów

Bardziej szczegółowo

Wyniki z wyboru ofert w zapytaniu ofertowym

Wyniki z wyboru ofert w zapytaniu ofertowym Wyniki z wyboru ofert w zapytaniu ofertowym Zamawiający: Zielony Pierścień Tarnowa Skrzyszów 335 A W dniu 23.12.2014r. na stronie internetowej http://www.lgdzpt.pl/ oraz w siedzibie Zamawiającego zamieszczono

Bardziej szczegółowo

znak sprawy: 05/ZP-POKL/2012 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie ul Tuwima 10, 10-748 Olsztyn

znak sprawy: 05/ZP-POKL/2012 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie ul Tuwima 10, 10-748 Olsztyn znak sprawy: 05/ZP-POKL/2012 Instytut Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności Polskiej Akademii Nauk w Olsztynie ul. Tuwima 10; 10-748 Olsztyn tel. (089) 539-31-47, fax (089) 539-31-47 http://www.pan.olsztyn.pl

Bardziej szczegółowo

Usługa obejmuje w szczególności przygotowanie i dostarczenie następujących materiałów:

Usługa obejmuje w szczególności przygotowanie i dostarczenie następujących materiałów: Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Polska-Saksonia 2007-2013 W ramach realizowanego

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe w celu wyboru wykonawcy i dokonania zakupu

Zapytanie ofertowe w celu wyboru wykonawcy i dokonania zakupu Zapytanie ofertowe w celu wyboru wykonawcy i dokonania zakupu Stowarzyszenie LGD "Kraina Łęgów Odrzańskich" zwraca się z prośbą o wycenę materiałów promocyjnych o następujących parametrach: 1) Koszulki

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis asortymentu

Szczegółowy opis asortymentu Część I Artykuły papiernicze załącznik nr 1a do SIWZ Lp. Nazwa asortymentu Ilość Wymiar (+/-5%) SMYCZ ŻAKARDOWA Szczegółowy opis asortymentu Zdjęcie (wzór) Materiał: smycze sitodrukowe na taśmie satynowej.

Bardziej szczegółowo