strona nr: 8 Wentylacja mechaniczna Sali Gimnastycznej 2.1 Wentylacja Sali Gimnastycznej - Nawiew N-1 74 KNRW 401/331/3 Wykucie otworów w ścianach z cegieł dla otworów drzwiowych i okiennych, na zaprawie wapiennej/cementowo-wapiennej, o grubości ponad 1/2 cegły 0,3*1,0*0,8 = 0,24 0,24 ~0,240 m3 75 KNRW 202/1611/6 Rusztowanie ramowe warszawskie, przesuwne, wysokość do 6 m 4 kolumna 76 KNR 217/102/5 (1) Przewody wentylacyjne z blachy stalowej, prostokątne, typ A/I - udział kształtek do 55%, obwód przewodu do 1800 mm, ocynkowane R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 85 m2 77 KNR 217/146/4 (1) Czerpnie lub wyrzutnie ścienne prostokątne, typ A, o obwodach do 3260 mm, czerpnie 78 KNR 217/154/4 79 kalkulacja indywidualna - dostawa i montaŝ centralki nawiewnej podwieszonej do konstrukcji ramy stalwej + automatyka sterowania 1 kpl 80 KNR 217/212/4 81 KNR 217/138/5 (1) Kratki wentylacyjne do przewodów stalowych i aluminiowych, o obwodach do 2400 mm, typ A - analogia kratka nawiewna ST-WG 1225x125z nasadką typu G R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 5 szt 82 KNRW 202/612/2 lepikiem na gorąco do podłoŝa z blach falistych lub trapezowych - płyty gr 5 cm 45 m2 83 KNRW 215/405/6 Rurociągi miedziane o połączeniach lutowanych, na ścianach w budynkach, Fi 28 mm 15 m 84 KNRW 215/405/8 Rurociągi miedziane o połączeniach lutowanych, na ścianach w budynkach, Fi 42 mm 15 m 85 KNRW 215/411/3 (2) Zawór przelotowy prosty c.o. M3007 Ŝeliwny ocynkowany, Fi 25 mm 3 szt 86 KNRW 215/411/4 (2) Zawór przelotowy prosty c.o. M3007 mosięŝny, Fi 40 mm 3 szt 87 KNR 34/101/11 Izolacja rurociągów otulinami Thermaflex FRZ - jednowarstwowymi, izolacja 20 mm (N), rurociąg Fi 28-48 mm 30 m 2.2 Wentylacja Sali Gimnastycznej - Wywiew W-1 88 KNRW 401/545/2 Rozebranie pokrycia dachowego z blachy, nie nadającego się do uŝytku 1*1 = 1,0 1,0 ~1,000 m2 89 KNRW 401/537/2 Uzupełnienie obróbek blacharskich, murów ogniowych, koszów i okapów, z blachy ocynkowanej - blacha powlekana 2 m2 90 KNRW 202/1611/6 Rusztowanie ramowe warszawskie, przesuwne, wysokość do 6 m 4 kolumna 91 KNR 217/102/5 (1) Przewody wentylacyjne z blachy stalowej, prostokątne, typ A/I - udział kształtek do 55%, obwód przewodu do 1800 mm, ocynkowane R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 55 m2 92 KNR 217/143/2 (4) Czerpnie lub wyrzutnie dachowe prostokątne, typ A i B, o obwodach do 1760 mm, wyrzutnie typ B 93 KNR 217/154/4 94 kalkulacja indywidualna - dostawa i montaŝ centralki nawiewnej podwieszonej do konstrukcji ramy stalwej 1 kpl 95 KNR 217/212/4 96 KNR 217/138/3 (1) Kratki wentylacyjne do przewodów stalowych i aluminiowych, o obwodach do 1400 mm, typ A -analogia kratka nawiewna ST-WG 425x225 R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 4 szt 97 KNRW 202/612/2 lepikiem na gorąco do podłoŝa z blach falistych lub trapezowych - płyty gr 5 cm 28 m2 2.3 Wentylacja Sali korekcyjnejj - Nawiew N-2 98 KNRW 401/331/3 Wykucie otworów w ścianach z cegieł dla otworów drzwiowych i okiennych, na zaprawie wapiennej/cementowo-wapiennej, o grubości ponad 1/2 cegły 0,3*1,0*0,8 = 0,24 0,24 ~0,240 m3 Juszczyn_1 Zuzia (C) DataComp 1994-2007(lic. 12648)
strona nr: 9 99 KNR 217/102/5 (1) Przewody wentylacyjne z blachy stalowej, prostokątne, typ A/I - udział kształtek do 55%, obwód przewodu do 1800 mm, ocynkowane R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 62 m2 100 KNR 217/146/4 (1) Czerpnie lub wyrzutnie ścienne prostokątne, typ A, o obwodach do 3260 mm, czerpnie 101 KNR 217/154/4 102 kalkulacja indywidualna - dostawa i montaŝ centralki nawiewnej podwieszonej do konstrukcji ramy stalwej + automatyka sterowania 1 kpl 103 KNR 217/212/4 104 KNR 217/138/5 (1) Kratki wentylacyjne do przewodów stalowych i aluminiowych, o obwodach do 2400 mm, typ A - analogia kratka nawiewna ST-WG 1225x125 z nasadką typu G R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 5 szt 105 KNRW 202/612/2 lepikiem na gorąco do podłoŝa z blach falistych lub trapezowych - płyty gr 5 cm 35 m2 2.4 Wentylacja Sali Korekcyjnej - Wywiew W-2 106 KNRW 401/545/2 Rozebranie pokrycia dachowego z blachy, nie nadającego się do uŝytku 1*1 = 1,0 1,0 ~1,000 m2 107 KNRW 401/537/2 Uzupełnienie obróbek blacharskich, murów ogniowych, koszów i okapów, z blachy ocynkowanej - blacha powlekana 2 m2 108 KNR 217/102/5 (1) Przewody wentylacyjne z blachy stalowej, prostokątne, typ A/I - udział kształtek do 55%, obwód przewodu do 1800 mm, ocynkowane R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 31 m2 109 KNR 217/143/2 (4) Czerpnie lub wyrzutnie dachowe prostokątne, typ A i B, o obwodach do 1760 mm, wyrzutnie typ B 110 KNR 217/154/4 111 kalkulacja indywidualna - dostawa i montaŝ centralki nawiewnej podwieszonej do konstrukcji ramy stalwej 1 kpl 112 KNR 217/212/4 113 KNR 217/138/2 (1) Kratki wentylacyjne do przewodów stalowych i aluminiowych, o obwodach do 1200 mm, typ A analogia kratka nawiewna ST-WG 325x225 R= 0,955 M= 1,000 S= 1,000 5 szt 114 KNRW 202/612/2 lepikiem na gorąco do podłoŝa z blach falistych lub trapezowych - płyty gr 5 cm 25 m2 Juszczyn_1 Zuzia (C) DataComp 1994-2007(lic. 12648)
Juszczyn_1 Zuzia (C) DataComp 1994-2007(lic. 12648) strona nr: 10 Remont elewacji budynku ZS. 3.1 Stolarka 115 KNR 19/930/2 (1) balkonowe z PCV, okna uchylne jednodzielne, do 0,6 m2, osadzanie na kotwach Okna O-8, 75x75cm, 5 szt 0,75*0,75*5 = 2,8125 2,8125 ~2,813 m2 116 KNR 19/930/3 (1) balkonowe z PCV, okna uchylne jednodzielne, do 1,0 m2, osadzanie na kotwach Okna O-7, 75x105cm, 5 szt 0,75*1,05*5 = 3,9375 3,9375 ~3,938 m2 117 KNR 19/930/9 (1) balkonowe z PCV, okna rozwierane i uchylno-rozwierane, dwudzielne, do 2,0 m2, osadzanie na kotwach Okna O-6, 120x145cm, 1 szt 1,2*1,45*1 = 1,74 1,74 ~1,740 m2 118 KNR 19/930/11 (1) balkonowe z PCV, okna rozwierane i uchylno-rozwierane, dwudzielne, ponad 2,5 m2, osadzanie na kotwach Okna O-1, 175x205cm, 12 szt 1,75*2,05*12 = 43,05 Okna O-2, 175x145cm, 9 szt 1,75*1,45*9 = 22,8375 Okna O-3, 175x180cm, 8 szt 1,75*1,80*8 = 25,2 Okna O-4, 160x155cm, 5 szt 1,6*1,55*5 = 12,4 Okna O-5, 160x180cm, 3 szt 1,6*1,8*3 = 8,64 112,1275 ~112,128 m2 119 KNR 401/354/11 Wykucie z muru, podokienników stalowych, drewnianych O-1: 175, 12szt 1,75*12 = 21,0 O-2: 175, 9szt 1,75*9 = 15,75 O-3: 175, 8szt 1,75*8 = 14,0 O-4: 160, 5szt 1,6*5 = 8,0 O-5: 160, 3szt 1,6*3 = 4,8 O-6: 120, 1szt 1,2*1 = 1,2 O-7, O-8: 75, 10szt 0,75*10 = 7,5 72,25 ~72,250 m 120 KNRW 401/323/1 Obsadzenie w ścianach z cegieł, podokienniki drewniane lub stalowe do 1,5 - Podokiennik stalowy szer. 35cm, + 2 szt. końcówki, (m- parapet stalowy) O-6: 120, 1szt 1 = 1,0 O-7, O-8: 75, 10szt 10 = 10,0 11,0 ~11,000 szt 121 KNRW 401/323/2 Obsadzenie w ścianach z cegieł, podokienniki drewniane lub stalowe ponad 1,5 - Podokiennik stalowy szer. 35cm, + 2 szt. końcówki, (m- parapet stalowy ) O-1: 175, 12szt 12 = 12,0 O-2: 175, 9szt 9 = 9,0 O-3: 175, 8szt 8 = 8,0 O-4: 160, 5szt 5 = 5,0 O-5: 160, 3szt 3 = 3,0 37,0 ~37,000 szt 122 KNR 19/929/12 (1) Wymiana okien i drzwi balkonowych zespolonych na okna i drzwi balkonowe z PCV, drzwi balkonowe, osadzanie na kotwach - analogia drzwi wejściowe D-1, 2 zamki, samozamykacz, ogranicznik, szyby P-2 Drzwi D-1, 180x270-1 szt 1,8*2,7 = 4,86 4,86 ~4,860 m2 123 KNR 19/929/12 (1) Wymiana okien i drzwi balkonowych zespolonych na okna i drzwi balkonowe z PCV, drzwi balkonowe, osadzanie na kotwach -analogia drzwi wejściowe D-2, 2 zamki, samozamykacz, ogranicznik, szyby P-2 Drzwi D-2, 150x210-1 szt 1,5*2,1 = 3,15 3,15 ~3,150 m2 124 KNRW 401/1204/8 Malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków, przygotowanie powierzchni z poszpachlowaniem nierówności (sfalowań) powierzchni tynków OścieŜa wew. 0,3*(1,75+2*1,45)*6 = 8,37 0,3*(1,75+2*2,05)*8 = 14,04 0,3*(1,75+2*1,8)*4 = 6,42 0,3*(1,8+2*2,7) = 2,16 OścieŜa wew. 0,3*(1,75+2*1,45)*2 = 2,79 0,3*(1,2+2*1,45) = 1,23 0,3*(0,9+2*1,77) = 1,332 0,3*(1,6+2*1,8)*2 = 3,12 0,3*(1,6+2*1,5)*2 = 2,76 0,3*(0,75+2*0,75)*5 = 3,375 0,3*(0,75+2*1,0)*5 = 4,125 OścieŜa wew. 0,3*(1,6+2*1,5)*4 = 5,52 Elewacja Zachodnia = OścieŜa wew. 0,25*(1,75+2*2,05)*4 = 5,85 0,25*1,8*3*4 = 5,4
Juszczyn_1 Zuzia (C) DataComp 1994-2007(lic. 12648) strona nr: 11 66,492 ~66,49 m2 125 KNRW 401/1204/2 Malowanie farbami emulsyjnymi starych tynków, 2-krotne, ścian 66,49 m2 3.2 Elewacja - docieplenie - Elewacja Zachodnia 126 KNRW 202/1609/1 Rusztowania ramowe zewnętrzne RR-1/30, przyścienne, wysokość do 10 m 709,85 m2 127 KNR 23/2611/1 Przygotowanie podłoŝa pod docieplenie metodą lekką - mokrą, oczyszczenie mechaniczne i zmycie Elewacja Zachodnia = ściana 15,35*7,3 = 112,055 6,5*5,0 = 32,5 Potrącenie okna -1,8*1,8*4 = -12,96-1,75*2,05*4 = -14,35-2,45*3,2 = -7,84 109,405 ~109,41 m2 128 KNR 23/2612/1 płyt styropianowych do ścian 109,41 m2 129 KNR 23/2612/2 płyt styropianowych do ościeŝy OścieŜa 0,25*(1,75+2*2,05)*4 = 5,85 0,25*1,8*3*4 = 5,4 11,25 ~11,250 m2 130 KNR 23/2612/4 Ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi system Stopter, przymocowanie płyt styropianowych dyblami do ściany z cegły 109*4 = 436,0 436,0 ~436,000 szt 131 KNR 23/2612/6 warstwy siatki, ściany 109,41 m2 132 KNR 23/2612/7 warstwy siatki, ościeŝa 11,25 m2 133 KNR 23/2612/8 Ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi system Stopter, ochrona naroŝników wypukłych kątownikiem metalowym (1,75+2*2,05)*4 = 23,4 1,8*3*4 = 21,6 45,0 ~45,000 mb 134 KNR 23/931/1 Cermit SN20 wykonana ręcznie na uprzednio przygotowanym podłoŝu, nałoŝenie na podłoŝe podkładowej masy tynkarskiej 109,41 m2 135 KNR 23/931/2 (1) ścianach płaskich i powierzchniach poziomych, mieszanka Atlas DR-20 109,41 m2 136 KNR 23/931/4 (1) ościeŝach, szerokości do 30 cm, mieszanka Atlas DR-20 11,25 m2 3.3 Elewacja północna, południowa i wschodnia - remont 137 KNR 23/2611/1 Przygotowanie podłoŝa pod docieplenie metodą lekką - mokrą, oczyszczenie mechaniczne i zmycie ściana 16,0*8,8 = 140,8 20,05*6,6 = 132,33 potrącenia okna -1,75*1,45*6 = -15,225-1,75*2,05*8 = -28,7-1,75*1,8*4 = -12,6-1,8*2,7 = -4,86 ściana 8,8*5,50 = 48,4 11,20*5,0 = 56,0 20,1*7,0 = 140,7 potrącenia okna -1,75*1,45*2 = -5,075-1,2*1,45 = -1,74-0,9*1,77 = -1,593-1,6*1,8*2 = -5,76-1,6*1,5*2 = -4,8-0,75*0,75*5 = -2,8125-0,75*1,0*5 = -3,75 ściana 19,1*9,1-3,4*4,0-4,5*3,5 = 144,46 potrącenia okna -1,6*1,5*4 = -9,6 566,1745 ~566,17 m2 138 KNR 23/2612/6 warstwy siatki, ściany 566,17 m2 139 KNR 23/2612/7 warstwy siatki, ościeŝa
Juszczyn_1 Zuzia (C) DataComp 1994-2007(lic. 12648) strona nr: 12 ościeŝa 0,25*(1,75+2*1,45)*6 = 6,975 0,25*(1,75+2*2,05)*8 = 11,7 0,25*(1,75+2*1,8)*4 = 5,35 0,25*(1,8+2*2,7) = 1,8 ościeŝa 0,25*(1,75+2*1,45)*2 = 2,325 0,25*(1,2+2*1,45) = 1,025 0,25*(0,9+2*1,77) = 1,11 0,25*(1,6+2*1,8)*2 = 2,6 0,25*(1,6+2*1,5)*2 = 2,3 0,25*(0,75+2*0,75)*5 = 2,8125 0,25*(0,75+2*1,0)*5 = 3,4375 ościeŝa 0,25*(1,6+2*1,5)*4 = 4,6 46,035 ~46,04 m2 140 KNR 23/2612/8 Ocieplenie ścian budynków płytami styropianowymi system Stopter, ochrona naroŝników wypukłych kątownikiem metalowym ościeŝa (1,75+2*1,45)*6 = 27,9 (1,75+2*2,05)*8 = 46,8 (1,75+2*1,8)*4 = 21,4 (1,8+2*2,7) = 7,2 ościeŝa (1,75+2*1,45)*2 = 9,3 (1,2+2*1,45) = 4,1 (0,9+2*1,77) = 4,44 (1,6+2*1,8)*2 = 10,4 (1,6+2*1,5)*2 = 9,2 (0,75+2*0,75)*5 = 11,25 (0,75+2*1,0)*5 = 13,75 ościeŝa (1,6+2*1,5)*4 = 18,4 184,14 ~184,140 mb 141 KNR 23/931/1 Cermit SN20 wykonana ręcznie na uprzednio przygotowanym podłoŝu, nałoŝenie na podłoŝe podkładowej masy tynkarskiej 566,17 m2 142 KNR 23/931/2 (1) ścianach płaskich i powierzchniach poziomych, mieszanka Atlas DR-20 566,17 m2 143 KNR 23/931/4 (1) ościeŝach, szerokości do 30 cm, mieszanka Atlas DR-20 46,04 m2 144 KNR 202/921/1 Licowanie płytkami klinkierowymi 25x12 cm, ścian - analogia płytki z kamienia ciosanego - piaskowiec cokół 16,0*2,2 = 35,2 20,05*1,9 = 38,095 1,5*2,0*4+0,2*2,0*2 = 12,8 Elewacja Zachodnia = cokół 15,35*1,8 = 27,63 6,5*1,0 = 6,5 cokół 8,80*1,0 = 8,8 11,2*1,0 = 11,2 cokół 2,5*2,7 = 6,75 146,975 ~146,975 m2 145 kalkulacja indywidualna - okócie z blachy powlekanej zakończenia cokołu Elewacja Północna 16+20,05 = 36,05 Elewacja Zachodnia 15,35+6,5 = 21,85 Elewacja Południowa 8,8+11,2 = 20,0 Eleacja Wschodnia 2,5 = 2,5 80,4 ~80,400 m 146 KNR 202/1505/10 Malowanie 2-krotne zewnętrznych tynków gładkich bez gruntowania Elewacja zachodnia 15,3*1,5 = 22,95 19,2*1,0 = 19,2 42,15 ~42,150 m2 147 KNRW 202/1519/4 Malowanie tynków zewnętrznych farbami, akrylową 12,2*2,7 = 32,94 32,94 ~32,940 2,00 m2 3.4 Obróbki elewacji 148 Kalkulacja indywidualna: demontaŝ i montaŝ lamp oświetleniowych 5 szt 149 Kalkulacja indywidualna: demontaŝ i montaŝ kamer monitoringu 5 szt 150 Kalkulacja indywidualna: demontaŝ i montaŝ krat okiennych 3 szt 151 KNR 401/1212/5 (1) Malowanie farbą olejną elementów metalowych, kraty i balustrady z prętów prostych, 2-krotne Kraty 1,75*2,05*3 = 10,7625
strona nr: 13 Balustrada wejściowa 1,1*(4,0+4,0+4,0) = 13,2 23,9625 ~23,963 m2 152 KNR 712/213/1 (1) Malowanie pędzlem - emalie chlorokauczukowe, konstrukcje pełnościenne, emalia ogólnego stosowania Daszek wejściowy 5,0*2,5 = 12,5 WIATROŁAP 3,5*3,5 = 12,25 24,75 ~24,750 1,50 m2 153 KNRW 202/410/4 Ołacenie połaci dachowych łatami 38x50 mm w rozstawie ponad 24 cm wejście do kuchni 3,5*2,5 = 8,75 8,75 ~8,750 m2 154 KNR 15/522/1 Pokrycie dachów blachami trapezowymi, powlekanymi, skok fali 100 mm, przy rozstawie łat 16 cm 8,75 m2 Juszczyn_1 Zuzia (C) DataComp 1994-2007(lic. 12648)