_tricity gdynia service jam

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "_tricity gdynia service jam"

Transkrypt

1 _tricity gdynia service jam Organizator:

2 _program Piątek, :00 o idei global service jam 17:30 wypływamy na szerokie wody czym jest projektowanie usług? 18:00 krótko o design thinking 18:30 wiatr w żagle, czyli poznajemy temat 19:00 poznajemy się Sobota, :30 śniadanie 10:00 integracja i budowanie zespołów 10:30 morskie opowieści o skutecznym prezentowaniu projektów 11:00 jak ryby w wodzie kreatywne generowanie pomysłów 13:00 kropla w morzu potrzeb, czyli badamy użytkowników 15:00 prototypujemy i testujemy pod okiem mentorów 21:00 podsumowanie dnia Niedziela, :00 śniadanie 10:00 testujemy, prototypujemy i przygotowujemy prezentacje 15:30 na wznoszącej fali wielki finał z udziałem zaproszonych ekspertów

3 _zespół mentorów i organizatorów

4 _Anna Czoska Współpracuje z menedżerami wyższego i średniego szczebla oraz zespołami specjalistów dla korporacji. Realizuje projekty rekrutacyjne, prowadzi szkolenia, konsultacje oraz sesje coachigowe: grupowe i indywidualne. Tworzy startupy dedykowane branży HR: Virtual Recruiter, Rezumey.pl. Łączy też sport z biznesem tworząc Mistrzowskie Strategie.

5 _Ewa Janczukowicz-Cichosz Kierownik Centrum Designu Gdynia, absolwentka Zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim oraz Design Managment prowadzonych przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego wspólnie ze Szkołą Główną Handlową. Autorka i koordynatorka licznych projektów, w tym popularnego Festiwalu Gdynia Design Days. Pomysłodawczyni i koordynatorka licznych działań Centrum Designu Gdynia zarówno tych wspierających młodych projektantów jak i działań w przestrzeni miejskiej.

6 _Marta Steiner Od ponad 10 lat związana z branżą IT, UX i designem. Jest analitykiem biznesowym i specjalistą UX zarządzającym w Grupie Blue Media zespołem grafików, UX-ów i analityków. Wcześniej przez 7 lat związana z Wirtualną Polską. Specjalizuje się w przygotowaniu i prowadzeniu warsztatów wymagań i wdrożeniowych.

7 _Anna Tylikowska Z marketingiem i komunikacją związana od 9 lat. Zdobywała doświadczenie pracując zarówno po stronie agencyjnej, jak i w działach marketingu, głównie w branży finansowej. Ukończyła studia na Wydziale Geografii i Studiów Regionalnych UW oraz Zarządzanie Marketingiem oraz PR i Marketing Partnerski. Po przeprowadzce z Warszawy do Gdyni wcieliła w życie własny plan na działanie. Pomaga przedsiębiorcom we wprowadzeniu dobrych i użytecznych rozwiązań marketingowych. Obecnie ściśle współpracuje z Natalią Hatalską, wspierając research i promocję projektów na blogu hatalska.com.

8 _Paulina Walkowiak Improwizacja to jej sposób na życie, kieruje się zasadą czuję - działam. Skończyła projektowanie komunikacji, a zorientowania na człowieka nauczyła się podczas studiów antropologii. Od ponad 3 lat pracuje jako badacz jakościowy dla największych agencji badawczych w Polsce, aktualnie dla PBS. Propagatorka innowacyjnego podejścia do badań. Miłośniczka metody design thinking. Obecnie zajmuje się tematem customer experience. Klienci doceniają jej otwartość, empatię i zrozumienie problemów. Projektowanie powoduje u niej radosną ekscytację.

9 _Wojtek Aleksander Alchemik treści w firmie Dynatrace. Od 15 lat w branży internetowej i wydawniczej wykorzystuje swój szósty zmysł do pracy ze słowem i znakiem. Zajmuje się porządkowaniem, organizowaniem i poskramianiem chaosu, czyli architekturą informacji, usability, content strategy oraz systemami pomocy w oprogramowaniu. Jego misją jest prostowanie zawiłości i promowanie przejrzystej komunikacji w produkcie z użytkownikami. W wolnych chwilach na swojej gitarze uczy siebie i sąsiadów co to znaczy dobry rock 'n' roll.

10 _Piotr Duszyński Od ponad 11 lat prowadzi software house DeSmart, jest jednym z założycieli UXPin.com oraz Conventica.com. Przez wiele lat sam programował, jak również wspierał swoją wiedzą i doświadczeniem młodych programistów. Potrafi wytłumaczyć nawet najbardziej zawiłe tajniki w sposób prosty i przystępny. Pasjonat nowych technologii, maniak optymalizacji i rozwoju. Jego pierwszym komputerem był gumiak - ZX Spectrum.

11 _Kamil Łukasiewcz Mobile UX Designer w Movade.com, współzałożyciel projektu Everytap oraz Pitu Pitu. Tworzy produkty mobilne i www wykorzystywane przez miliony Polaków. Realizował projekty m.in. dla Nokaut.pl, UXPin oraz aplikacje korzystające z technologi ibeacon.

12 _Maciek Saganowski Twórca i właściciel Ultimo trójmiejskiej agencji service design, zajmującej się obsługą korporacji i startupów w zakresie badań i projektowania cyfrowych usług. Pracował m.in. dla takich marek jak Onet.pl, Deutsche Bank, Orbitz, Kredyt Bank, Wakacje.pl, Newsweek.pl, Merlin.pl, Polskie Radio, Samsung, Rossman, GetResponse, Nokaut czy itaxi. Współtwórca innowacyjnych aplikacji m.in. Booksy, aplikacji do rezerwowania usług lokalnych. Twórca największego polskiego festiwalu design thinking - ProductCamp.pl. Maciej posiada bogate doświadczenie międzynarodowe m.in. jako Head of Product w Orbitz Australia - odpowiedzialny za UX i konwersję dla grupy e-commerce, o rocznej sprzedaży przekraczającej pół miliarda dolarów. Absolwent University of Technology Sydney, MBA.

13 _Radosław Sterczyński Doktor psychologii, adiunkt w zakładzie psychologii poznawczej w Sopockim Wydziale SWPS, kierownik bloku specjalizacyjnego Stosowana Psychologia Twórczości oraz studiów podyplomowych User Experience - psychologia projektowania. Przez dwa lata pracował jako analityk badań rynkowych w sopockiej PBS oraz przez pięć lat jako konsultant statystyczny OKE w Gdańsku. Tworzył systemy kompetencji zawodowych dla ENERGA S.A. oraz WUP w Gdańsku.

14 _Marcin Więckowski Doświadczony menedżer marketingu z kilkunastoletnim doświadczeniem w marketingu strategicznym, zarządzaniu markami, komunikacji i PR. Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, Chartered Institute of Marketing w Londynie oraz Szkoły Strategii Marki SAR. Uczestnik prestiżowego Experienced Commercial Leadership Program w GE International. Pracował w start-up ach i w międzynarodowych korporacjach. Projektował strategie marek w różnych modelach biznesowych: B2B, B2C, B2B2C. Posiada kompetencje w obszarach marketingu strategicznego, komunikacji, pozycjonowania, segmentacji klientów, badaniach, architekturze i zarządzania markami na poziomie: produktu, grupy marek, korporacji.

15 _Eliza Mrozowska Absolwentka Wydziału Ekonomii Uniwersytetu Gdańskiego. Od prawie 10 lat zamustrowana w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym Gdynia. Członek zespołów i kierownik wielu projektów krajowych i międzynarodowych dedykowanych pomorskim przedsiębiorcom. Od 2 lat za sterami m.in. parkowej Strefy Startup Gdynia - miejsca wyjątkowego, gdzie pracują, uczą się i spotykają przyszłe rekiny biznesu opartego na nowoczesnych technologiach. _Aga Mróz W Strefie Startup Gdynia od samego początku. Zajmuje się głównie organizacją wydarzeń dotyczących projektowania usług, design thinking i UX. O projektowaniu usług dużo mówi, dużo czyta i wykorzystuje gdzie tylko może. Po godzinach działa w Stowarzyszeniu Kreatywnej Edukacji. Ćwiczy systematyczność prowadząc bloga o projektowaniu usług: servicesandbox.wordpress.org

16 _Marta Szymańska Absolwentka UMK w Toruniu i doktorantka w Katedrze Kulturoznawstwa UG. Zainteresowana codziennością i nowoczesnością. Miłośniczka filmu, fotografii i sztuki współczesnej. Od 2012 roku prowadzi zajęcia dydaktyczne na Uniwersytecie Gdańskim. W Strefie Startup Gdynia odpowiedzialna za konsultacje biznesowe, cykl Startup Your Weekend oraz tematy miejskie. _Katarzyna Gajewska Absolwentka Kulturoznawstwa na UAM, weteranka trzeciego sektora, miłośniczka nowych mediów i technologii. Amatorsko zajmuje się krytyką teatralną oraz rzeźbieniem w WordPressie. W Strefie Startup Gdynia odpowiada za kontakty z kołami naukowymi, pracuje również w obszarach komercjalizacji wiedzy, finansów i IT.

17 Barbara Betlejewska (ppnt.pl) Magda Laine-Zamojska (studiozamojski.com) Katarzyna Ziemann (ppnt.pl) Jacek Kotarbiński (kotarbinski.wordpress.com) _na wznoszącej fali, czyli wielki finał z udziałem Marcin Więckowski (whizbrand.com) Piotr Gajos (riskce.pl) Józef Balicki (Anioł Biznesu)

18 _dodatkowe informacje _złota zasada Jamu brzmi. baw się dobrze! To przede wszystkim jej przestrzegania od Was oczekujemy. _podczas Jamu zapewnimy Wam poczęstunek i nieograniczony dostęp do kawy. _jeśli macie w domu zbędne materiały, które mogą się przydać do wykonania prototypów, weźcie je ze sobą. Zapewniamy Was, że znajdziemy dla nich zastosowanie. _w niedzielę ok. 15:30 podsumowanie Jamu i prezentacja rezultatów naszej pracy z udziałem energetycznych ekspertów m.in. Barbary Betlejewskiej, Magdy Laine-Zamojskiej, Katarzyny Ziemann, Piotra Gajosa, Jacka Kotarbińskiego, Józefa Balickiego i Marcina Więckowskiego. Zaproście znajomych i rodzinę, żebyśmy mogli świętować wszyscy razem.

19 _do zobaczenia!

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni Głodni Sukcesu! Program kongresu Organizator Mecenasi Partnerzy Patroni honorowi Patroni medialni 1 MID - Międzynarodowy Instytut Demokracji Międzynarodowy Instytut Demokracji (MID) to organizacja pozarządowa,

Bardziej szczegółowo

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ 2014 KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ Jak rozwijać się przez całe życie? Program pierwszego dnia kongresu 25 listopada 2014 r. Centrum Nauki Kopernik Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

Do kogo skierowana. Efekty

Do kogo skierowana. Efekty O szkole Do kogo skierowana jest Cele Dlaczego SSM Zajęcia, ile, kiedy Efekty Fazy Wykładowcy Rekrutacja O szkole Dobrze wypromowana i wyrazista marka to generator pieniędzy dla jej właściciela. Współczesne

Bardziej szczegółowo

PROGRAM SZKOŁY MARKETINGU INTERAKTYWNEGO

PROGRAM SZKOŁY MARKETINGU INTERAKTYWNEGO Program Szkoły Marketingu Interaktywnego jest modyfikowany po każdej zakończonej edycji Szkoły. W tak dynamicznie zmieniającym się świecie technologii konieczne jest, aby każdy moduł był mocno osadzony

Bardziej szczegółowo

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY

Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY HARVARD BUSINESS REVIEW POLSKA REKOMENDUJE: Praktyczny i zorientowany na wyniki program dla działów marketingu B2B ICAN TOTAL MARKETING B2B Skuteczny marketing B2B = WZROST SPRZEDAŻY Zintegrowane podejście

Bardziej szczegółowo

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Sylwetki trenerów dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Menedżer, trener, mentorka, konsultantka zarządzania z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk ekonomicznych, o specjalności kompetencje menedżera w kierowaniu

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Wrocław, 29 listopada 2014 r. Hotel Sofitel Wrocław Old Town ul. Św. Mikołaja 67

KONFERENCJA IT. Wrocław, 29 listopada 2014 r. Hotel Sofitel Wrocław Old Town ul. Św. Mikołaja 67 KONFERENCJA IT Wrocław, 29 listopada 2014 r. Hotel Sofitel Wrocław Old Town ul. Św. Mikołaja 67 PARTNERZY 2 PARTNERZY MEDIALNI 3 NASI PRELEGENCI TOMASZ POPÓW - praktyk, przedsiębiorca - absolwent politechniki

Bardziej szczegółowo

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing

questus Diploma in Professional Marketing Programy certyfikowane Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing questus Programy certyfikowane The Chartered Institute of Marketing Diploma in Professional Marketing Akredytowane Centrum Szkoleniowe i Egzaminacyjne The Chartered Institute of Marketing CIM The Chartered

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Kraków, 15 listopada 2014 r. Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2

KONFERENCJA IT. Kraków, 15 listopada 2014 r. Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2 KONFERENCJA IT Kraków, 15 listopada 2014 r. Park Inn by Radisson ul. Monte Cassino 2 PARTNERZY 2 PARTNERZY MEDIALNI 3 NASI PRELEGENCI JACEK CHMIELECKI Lider od 18 lat odnoszący sukcesy w dużych międzynarodowych

Bardziej szczegółowo

40 FIRM W KLASTRZE. Blisko. Aktualności Konferencje Biznes Informatyka KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ

40 FIRM W KLASTRZE. Blisko. Aktualności Konferencje Biznes Informatyka KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ KWARTALNIK KLASTRA FIRM INFORMATYCZNYCH POLSKI WSCHODNIEJ Egzemplarz bezpłatny Nr 5 (III Kwartał 2013) Blisko 40 FIRM W KLASTRZE Aktualności Konferencje Biznes Informatyka W NUMERZE OD REDAKCJI 3 Aktualności

Bardziej szczegółowo

6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy

6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy IX KONGRES 6-7 maja 2015 r., Warszawa Stadion Narodowy Szanowny Uczestniku,,,O business intelligence powiedziano już wszystko"?! To prawda Masz za sobą lata praktyki w biznesie. Podnosisz kompetencje na

Bardziej szczegółowo

PROGRAM AKADEMICKI SAS

PROGRAM AKADEMICKI SAS Dla przyszłych liderów analityki i big data PROGRAM AKADEMICKI SAS THE POWER TO KNOW INFORMACJE O SAS SAS na świecie SAS Institute jest liderem rynku analityki biznesowej oraz największym niezależnym dostawcą

Bardziej szczegółowo

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja

Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking. Innowacyjna Komunikacja Program specjalizacji: Innowacyjna Komunikacja Akademia Arinova. Innovation Leader Thinking oferuje wiele możliwości wyboru najbardziej

Bardziej szczegółowo

TRÓJMIEJSKIE TARGI PRACY 11-12 MAJA 2015 KATALOG WYSTAWCÓW

TRÓJMIEJSKIE TARGI PRACY 11-12 MAJA 2015 KATALOG WYSTAWCÓW TRÓJMIEJSKIE TARGI PRACY 11-12 2015 KATALOG WYSTAWCÓW SPONSOR GŁÓWNY SPONSORZY BRANŻOWI PARTNER STRATEGICZNY WYSTAWCY WSTĘP TRÓJMIEJSKIE TARGI PRACY 2015 WSTĘP Szanowni Państwo, Witamy na XVIII edycji

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum

KONFERENCJA IT. Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum KONFERENCJA IT Katowice, 5 października 2013 r. hotel Novotel Centrum PARTNERZY PARTNERZY MERYTORYCZNI PARTNERZY PARTNERZY NASI PRELEGENCI MACIEJ KUREK Specjalista ds. PR marki 2BE.PL, Grupa Adweb. Absolwent

Bardziej szczegółowo

KRI. 4-5 czerwca 2014 roku VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014. Komunikacja z inwestorem a wycena spółki

KRI. 4-5 czerwca 2014 roku VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014. Komunikacja z inwestorem a wycena spółki KRI VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH 2014 Komunikacja z inwestorem a wycena spółki 4-5 czerwca 2014 roku Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA w Jachrance KRI VI KONGRES RELACJI INWESTORSKICH

Bardziej szczegółowo

Pharmaceutical Business Management Diploma

Pharmaceutical Business Management Diploma www.pwcacademy.pl Pharmaceutical Business Management Diploma Jesień/Zima 2013/2014 Program edukacyjny dla menedżerów firm farmaceutycznych Program realizowany przy współpracy: O programie Pharmaceutical

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca Advanced Executive Education UWAGA: Tylko 100 miejsc. Start od września 2012 r. Wybitni światowi eksperci i najnowsze metody budowy wartości firmy w warunkach niepewności

Bardziej szczegółowo

magazyn wydanie specjalne WSCHODZĄCYCH GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2)

magazyn wydanie specjalne WSCHODZĄCYCH GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2) magazyn 30 WSCHODZĄCYCH wydanie specjalne GWIAZD BIZNESU SHUTTERSTOCK (2) c2 młodzi, odważni, głodni sukcesu Andrzej Andrysiak zastępca redaktora naczelnego Dziennika Gazety Prawnej W wieku 27 lat Albert

Bardziej szczegółowo

FORUM MARKETINGU ZINTEGROWANEGO

FORUM MARKETINGU ZINTEGROWANEGO FORUM MARKETINGU ZINTEGROWANEGO Adgar Plaza ul. Postępu 17A Warszawa 3 15 34 sesje warsztatowe do wyboru case studies przegląd najciekawszych przykładów wielokanałowej komunikacji prelegentów z wiodących

Bardziej szczegółowo

Blok I Zarządzanie Projektami w marketingu

Blok I Zarządzanie Projektami w marketingu Blok I Zarządzanie Projektami w marketingu I warsztat: Budowanie wizerunku firmy w oparciu o reklamę Maciej Schab Absolwent Nauk Politycznych i Prawa, przez 11 lat prowadził własną działalność gospodarczą.

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl

PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska. Sprzedaż i Marketing. Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl PRZEGLĄD WYNAGRODZEŃ 2013 / 2014 Polska Sprzedaż i Marketing Specialists in sales and marketing recruitment www.michaelpage.pl 3 SPIS TREŚCI Wstęp...5 O Michael Page...6 Metodyka...7 1. DOBRA KONSUMENCKIE

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI AKADEMIA ROZWOJU I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI KATALOG TARGOWY B i u r o K a r i e r U A M w w w. b i u r o k a r i e r. a m u. e d u. p l Akademia Rozwoju i Przedsiębiorczości to wydarzenie organizowane z myślą

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczna efektywność i opłacalność projektów. Ekonomika zarządzania projektami w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych.

Ekonomiczna efektywność i opłacalność projektów. Ekonomika zarządzania projektami w przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. ZAŁĄCZNIK do wniosku o utworzenie studiów podyplomowych Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego Projekt studiów podyplomowych: Ekonomiczna efektywność i opłacalność projektów. Ekonomika

Bardziej szczegółowo

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin

Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Inwestowanie w wiedzę zawsze przynosi największe zyski. - Benjamin Franklin Uczenie się jest procesem, z którym stykamy się całe życie, nie ogranicza się wyłącznie do dzieciństwa i młodości. Człowiek przez

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJA IT. Wrocław, 26 października 2013 r. hotel Radisson Blu

KONFERENCJA IT. Wrocław, 26 października 2013 r. hotel Radisson Blu KONFERENCJA IT Wrocław, 26 października 2013 r. hotel Radisson Blu PARTNERZY 2 PARTNERZY MEDIALNI 3 NASI PRELEGENCI BARTŁOMIEJ JUSZCZYK Dyrektor zarządzający Grupy Adweb. W sektorze nowych mediów działa

Bardziej szczegółowo

Harvard Business Review Polska poleca

Harvard Business Review Polska poleca Harvard Business Review Polska poleca General Management Program Uwaga: Tylko 175 miejsc. Start od września 2012 r. Najnowsze światowe metody i sprawdzone narzędzia zwiększenia efektywności menedżerów!

Bardziej szczegółowo

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w

Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w Pomagać firmom z sektora finansowego w odnoszeniu coraz większych sukcesów poprzez wprowadzanie najlepszych praktyk i standardów rynkowych, by w efekcie rynek funduszy w Polsce rozwijał się w sposób nie

Bardziej szczegółowo

Małopolski Klaster Informatyczny

Małopolski Klaster Informatyczny Małopolski Klaster Informatyczny Potrzeby w zakresie kształcenia kadry IT perspektywa małopolskiego rynku Materiały z konferencji 0101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101010101

Bardziej szczegółowo