Zmiany w KMK i organizacji ruchu

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zmiany w KMK i organizacji ruchu"

Transkrypt

1 Wszystkich Świętych 2015 Zmiany w KMK i organizacji ruchu 29 października ik - 2 listopada 2015r

2 Cmentarz Rk Rakowicki iki ulica Rakowicka zmiany w organizacji ruchu obowiązują w dniach: 30 października od godz. 10:00 do 1 listopada ulica Rakowicka wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Lubomirskiego do ul. Grochowskiej; 30 października od godz. 22:00 do 1 listopada ulica Rakowicka wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Grochowskiej do ul. Prandoty. Dopuszczeni do wjazdu: Komunikacja Miejska w Krakowie, dojazd do posesji ul. Rakowicka nr (dojazd tylko od ul. Lubomirskiego), pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT.

3 Cmentarz Rk Rakowicki iki ulica Olszańska zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 30 października od godz. 10:00 do 1 listopada ulica Olszańska bez przejazdu w ul. Rakowicką; zakaz parkowania na ul. Olszańskiej.

4 Cmentarz Rk Rakowicki iki ul. Prandoty, ul. Grochowska (na odcinku od ul. Rakowickiej do ul. Beliny Prażmowskiego) zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 30 października od godz. 22:00 do dnia 1 listopada ulice wyłączone z ruchu; dopuszczeni do wjazdu: pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT, niepełnosprawni (dojazd tylko do parkingu od al. 29 Listopada); zaopatrzenie do godziny 5:00 rano, bez możliwości parkowania; parking dla osób niepełnosprawnych zlokalizowany od strony al. 29 Listopada (od godz. 5:00 w dniu r.).

5 Cmentarz Rk Rakowicki iki ulica B.Chrobrego i aleja Beliny Prażmowskiego Organizacja ruchu bez zmian. Dopuszczone parkowanie zgodnie z istniejącym oznakowaniem.

6 Cmentarz Rk Rakowicki iki ulica Kamienna zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od al. 29 Listopada do przejazdu kolejowego (dopuszczeni do wjazdu: niepełnosprawni, pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT, pojazdy dojeżdżające do parkingów przy ul. Kamiennej ); od al. Słowackiego dojazd tylko do ul. Murowanej, dalej brak przejazdu;

7 Cmentarz Rk Rakowicki iki

8 Cmentarz Bt Batowicki iki ulica Powstańców zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada ulica wyłączona z ruchu na odcinku od ulicy Strzelców do skrzyżowania z drogą na Dziekanowice; dopuszczeni do wjazdu: komunikacja zbiorowa, rowery, taxi; niepełnosprawni, pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; mieszkańcy ulicy Powstańców i Dziekanowickiej. przywrócenie ruchu ogólnego w nocy r. w godz. 20:00 5:00 po decyzji Policji.

9 Cmentarz Bt Batowicki iki ulica Powstańców obustronny zakaz zatrzymywania się w dniach r. niepełnosprawni mogą parkować przy kaplicy w Batowicach; zakaz skrętu w lewo z alei 29 Listopada od strony Warszawy w ulicę Powstańców. ulica Reduta wyłączona z ruchu kołowego na odcinku od ul. Powstańców do ul. Reduta boczna (sięgacz łączący ą y ul. Strzelców z ul. Reduta) od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada.

10 Cmentarz Bt Batowicki iki ulica Strzelców zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada wprowadzony jeden kierunek ruchu na odcinku ul. Strzelców od ulicy Powstańców do Ronda Barei; w przeciwnym kierunku dopuszczone wyłącznie pojazdy: komunikacji zbiorowej, rowery, taksówki i pojazdy posiadające idj przepustkę ZIKiT; przywrócenie ruchu dwukierunkowego dla ruchu ogólnego w nocy r. w godz. 20:00 5:00 po decyzji Policji.

11 Cmentarz Bt Batowicki iki dodatkowy parking ulica Rozrywka dojazd przez ulicę Powstańców i Strzelców. Uwaga! W związku z prowadzonymi pracami na ul. Reduta na odcinku od ul. Rozrywka do ul. Sabały wyjazd z parkingu do ul. Strzelców przez ul. Reduta boczna (sięgacz łączący ą y ul. Strzelców z ul. Reduta).

12 Cmentarz Bt Batowicki iki

13 Cmentarz Grębałowski ł ulica Kocmyrzowska zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada pozostawiony ruch dwukierunkowy na ul. Kocmyrzowskiej; dopuszczone parkowanie równoległe jednostronne na ul dopuszczone parkowanie równoległe jednostronne na ul. Kocmyrzowskiej na odcinku od ulicy Darwina do ulicy Architektów w dniach r. w godz. 5:00 20:00, po przeciwnej stronie ulicy zakaz zatrzymywania się.

14 Cmentarz Grębałowski ł wprowadzony jeden kierunek ruchu w ulicy Poległych w Krzesławicach od ulicy Zielony Jar do ulicy Kocmyrzowskiej; ulica Darwina wyłączona z ruchu na odcinku od ulicy Kocmyrzowskiej do ulicy Blokowej od dnia r. od godz. 5:00 do dnia r.; dopuszczeni ido wjazdu w ulicę Darwina: komunikacja zbiorowa, niepełnosprawni, taxi, pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; zakaz zatrzymywania się na ul. Darwina na odcinku od ul. Kocmyrzowskiej do ul. Blokowej w dniach r; przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Poległych w Krzesławicach w nocy 31.10/ r. w godz. 20:00 5:00 po decyzji Policji.

15 Cmentarz Grębałowski ł parking dla uprawnionych wyznaczony przed bramą główną i boczną cmentarza: dojazd do parkingu od ul. Kocmyrzowskiej i ul. Blokowej; wyjazd z parkingu tylko do ul. Blokowej.

16 Cmentarz Grębałowski ł

17 Cmentarz Podgórski zmiany w organizacji ruchuobowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada ulice Ludowa i Wapienna wyłączone z ruchu; zaopatrzenie stoisk handlowych do godziny 5:00 rano, bez możliwości parkowania; wprowadzony jeden kierunek ruchu w ulicy Swoszowickiej od ulicy Kamieńskiego do ulicy Robotniczej; ulica Wielicka bez ograniczeń w ruchu; parking: ulica Wielicka pod Urzędem ę Miasta Krakowa.

18 Cmentarz Salwator zmiany w organizacji ruchuobowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada ulice św. Bronisławy i Malczewskiego wyłączone z ruchu; dopuszczeni do wjazdu w ulicę św. Bronisławy: mieszkańcy ulic: św. Bronisławy, Gontyna, Anczyca i al. Waszyngtona; taxi; niepełnosprawni; pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; zaopatrzenie stoisk khandlowych hdo godz :00, bez możliwości parkowania; zakaz zatrzymywania się na ul. św. Bronisławy.

19 Cmentarz Salwator dopuszczeni do wjazdu w ulicę Malczewskiego: KomunikacjaMiejska w Krakowie (KMK); taxi; mieszkańcy ń ulicy Malczewskiego Ml i Wodociągowej; Wd niepełnosprawni; pojazdy posiadające idj przepustkę ZIKiT; na ul. Malczewskiego zakaz zatrzymywania się po prawej stronie od ul. Ks. Józefa w kierunku kopca.

20 Cmentarz przy ul. Bieżanowskiej zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października ik od godz. 5:00 500do dnia 1 listopada ul. Podmiłów wprowadzenie jednego kierunku ruchu od ul. Bieżanowskiej ż w kierunku k ul. Młodzieży; diż ul. Młodzieży wprowadzenie jednego kierunku ruchu od ul. Podmiłów w kierunku ul. Bieżanowskiej; ul. Bieżanowska zakaz zatrzymywania się pojazdów w rejonie cmentarza.

21 Cmentarz przy ulicy Wspólnej zmiany w organizacji ruchuobowiązują od dnia 31 października od godz. 5:00 do dnia 1 listopada ulica Wspólna wyłączonał z ruchu na odcinkuod dik d ulicy Klonowica do ulicy Dobczyckiej wraz z ulicami przyległymi (ulica Andrychowska, Sempołowskiej, Podgwiezdna, Monterska); dopuszczeni do wjazdu: mieszkańcy ulicy Wspólnej i ulic przyległych; wyznaczony ogólnodostępny parking na ulicy Dobczyckiej (od ulicy Łapanowskiej), p Jastrzębieję i Wspólnej (na ślepym odcinku).

22 Pozostałe cmentarze zakazy zatrzymywania się wprowadzone przy następujących cmentarzach w dniach r.: przy ulicy Niewodniczańskiego; przy ulicy Balickiej; przy ulicy Sodowej; przy ulicy Olszanickiej; przy ulicy Niebieskiej; przy ulicy Igołomskiej; przy ulicy Mała Góra (również przy ulicy Zawiłej; na odcinku ul. Ks. Łaczka); przy ulicy Wolskiego. przy ulicy Glogera;

23 Tramwajowe linie specjalne linia 81 Borek Fałęcki Zakopiańska Kalwaryjska Limanowskiego Starowiślna Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Lubicz Cmentarz Rakowicki; linia 82 Bronowice Małe Bronowicka Królewska Karmelicka Dunajewskiego Basztowa Lubicz Rakowicka Cmentarz Rakowicki; linia 83 Nowy Bieżanów Teligi Wielicka estakada Klimeckiego Powstania Warszawskiego Lubicz Rakowicka Cmentarz Rakowicki; linia 84 Kurdwanów Witosa Nowosądecka Wielicka Limanowskiego Krakowska Stradomska Westerplatte Lubicz Rakowicka Cmentarz Rakowicki; linia 85 Wzgórza Krzesławickie Kocmyrzowska Bieńczycka Jana Pawła II Mogilska Lubicz Rakowicka Cmentarz Rakowicki;

24 Tramwajowe linie specjalne linia 86 Mistrzejowice Ks. Jancarza a Mikołajczyka gen. Andersa Kocmyrzowska Wzgórza Krzesławickie; linia 87 Os. Piastów PiastaKołodzieja Mikołajczyka gen. Andersa Plac Centralny al. Solidarności Ujastek Łowińskiego Wzgórza Krzesławickie; linia 88 Mały Płaszów estakada Wielicka Starowiślna Westerplatte Lubicz Cmentarz Rakowicki; linia 89 Nowy Bieżanów Wielicka Starowiślna Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Mogilska Jana Pawła II Bieńczycka Andersa Mistrzejowice.

25 Autobusowe linie specjalne linia 801 Cmentarz Batowice Powstańców Strzelców Lublańska Młyńska Miechowity Brogi Wileńska al. 29 Listopada CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD Nowy Kleparz Wrocławska Stachiewicza Makowskiego Różyckiego Azory Conrada Radzikowskiego Rząska Cmentarz; linia 802 Cmentarz Batowice Powstańców Strzelców Lublańska al. 29 Listopada CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD Nowy Kleparz al. TrzechWieszczów Konopnickiej MonteCassino Kapelanka Grota Roweckiego Kobierzyńska Rostworowskiego Grota Roweckiego Bobrzyńskiego Czerwone Maki;

26 Autobusowe linie specjalne linia 803 Cmentarz Batowice Powstańców Strzelców Lublańska Młyńska Pilotów Olszyny Brodowicza Rondo Mogilskie Powstania Warszawskiego Rondo Grzegórzeckie Kotlarska Klimeckiego Powstańców Wielkopolskich Wielicka CMENTARZ PODGÓRSKI Dworcowa Dworzec Płaszów; linia 804 Cmentarz Batowice Powstańców Strzelców Lublańska Młyńska Pilotów Olszyny Brodowicza Rondo Mogilskie Powstania Warszawskiego Kotlarska Klimeckiego Powstańców Wielkopolskich Wielicka CMENTARZ PODGÓRSKI Wielicka Bieżanowska CMENTARZ PROKOCIM Bieżanowska Barbary Heleny CMENTARZBIEŻANÓW Wielicka Wieliczka Krakowska Wieliczka Narutowicza Wieliczka Piłsudskiego Wieliczka Kampus;

27 Autobusowe linie specjalne linia 805 Dworzec Główny Zachód Pawia CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD al. 29 Listopada Lublańska Strzelców Powstańców Cmentarz Batowice; linia 806 Cmentarz Batowice Powstańców Strzelców Dobrego Pasterza Andersa PlacCentralnyim.R.Reagana JanaPawła II CMENTARZ MOGIŁA Bulwarowa al. Solidarności Kombinat Ujastek Łowińskiego Blokowa Darwina Cmentarz Grębałów (powrót: Darwina, Kocmyrzowska, Łowińskiego); linia 809 Cmentarz Batowice Powstańców Strzelców Dobrego Pasterza al. 29 Listopada CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD al. Słowackiego al. Mickiewicza Czarnowiejska Piastowska Królowej Jadwigi Olszanicka Olszanica;

28 Autobusowe linie specjalne linia 810 Cmentarz Batowice Powstańców os. Piastów Piasta Kołodzieja Mikołajczyka Obrońców Krzyża Kocmyrzowska Łowińskiego Blokowa Darwina Cmentarz Grębałów (powrót: Darwina, Kocmyrzowska); linia 811 Pleszów Igołomska Wyciąska Jeziorko Ruszcza; linia 838 Chełmońskiego Osiedle Stawowa Jasnogórska Conrada AZORY Weissa Różyckiego Makowskiego Łokietka Krowoderskich Zuchów Fieldorfa Nila Prądnicka Opolska Lublańska Dobrego Pasterza Okulickiego Kocmyrzowska Darwina CMENTARZ GRĘBAŁÓW Blokowa Łowińskiego Ujastek Kombinat. W obu kierunkach linia przejeżdżaprzezpętlę Azory; linia 851 Borek Fałęcki Zawiła Pod Fortem Judyma Szkoła;

29 Autobusowe linie specjalne linia 854 Prądnik Biały Pachońskiego Wyki Batalionu Skała AK Łokietka Wybickiego Prądnicka Al. Słowackiego CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD Wita Stwosza Dworzec Główny Wschód; linia 863 Rżąka Wielicka Dom Spokojnej Starości Jakubowskiego Kostaneckiego Teligi Ćwiklińskiej Mała Góra (powrót Barbary) Bieżanowska Półłanki Agatowa Złocień Agatowa Półłanki Lesisko Klasztorna Bulwarowa Orkana Struga Żeromskiego Obrońców Krzyża Kocmyrzowska Łowińskiego Blokowa Darwina Cmentarz Grębałów ę (powrót: Darwina Kocmyrzowska); linia 872 Mydlniki Balicka ArmiiKrajowej Conrada Opolska Lublańska Strzelców Powstańców Cmentarz Batowice;

30 Autobusowe linie specjalne linia 874 Os Kurdwanów Stojałowskiego Hals ki Beskid ka linia 874 Os. Kurdwanów Stojałowskiego Halszki Beskidzka Malborska Wielicka CMENTARZ PODGÓRSKI Powstańców Wielkopolskich Nowohucka al. Pokoju al. Jana Pawła II Bulwarowa Kombinat Łowińskiego Blokowa Darwina Cmentarz Grębałów (powrót:darwina Kocmyrzowska Łowińskiego); linia 884 Os. Kurdwanów Stojałowskiego Halszki Witosa Łużycka Malborska Kamieńskiego Dietla Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Brodowicza Pilotów Młyńska Lublańska Strzelców Powstańców Cmentarz Batowice.

31 29 30 października 2015 r. (czwartek piątek) i 2 listopada 2015 r. (poniedziałek) Linie tramwajowe: linia 2 kursować będzie według normalnego rozkładu jazdy. Do obsługi linii w dniach r. kierowane będą wozy NGT8. linia 82 kursować będzie w godzinach ok. 9:00 14:30 zczęstotliwością co 20 minut (kursuje tylko r.); linia 83 kursować będzie w godzinach ok. 9:00 14:30 zczęstotliwością co 20 minut; linia 84 kursować będzie w godzinach ok. 9:00 14:30 zczęstotliwościąę ą co 20 minut.

32 29 30 października 2015 r. (czwartek piątek) i 2 listopada 2015 r. (poniedziałek) Linie autobusowe: linie 105/405, 184 kursować będą wg specjalnych rozkładów w godz. ok. 9:00 19:00 z częstotliwością co 10 minut, poza tymi godzinami jak obecnie. W godzinach 9:00 19:00 wszystkie kursy zostaną wydłużone do Cmentarza Batowice; linia 110 doobsługi linii kierowany będzie tabor standardowy; linia 128 w godzinach ok. 9:00 19:00 wszystkie kursy zostaną wydłużone do Cmentarza Batowice; linia 429 zostanie zawieszona; linia 810 kursować będzie w godzinach ok. 10:00 17:00 zczęstotliwością co 30 minut.

33 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie tramwajowe Linie tramwajowe: linie 5, 9, 11, 13, 19 zostaną zawieszone; linia 1 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością co 10 min w godz. ok. 8:00 19:00, poza tymi godzinami jak obecnie. Do obsługi kierowane będą pociągi typu E1+c3; linia 2 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością co 10 min w godz. ok. 8:00 19:00, poza tymi godzinami jak obecnie. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu NGT6;

34 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie tramwajowe: linia 6 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy w godz. ok. 7:00 19:00 z częstotliwością co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu NGT6; linia 23 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy w godz. ok. 7:00 19:00 z częstotliwością co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu GT8S; linia 50 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy zczęstotliwościąę ą co 20 min. Do obsługiliniikierowanebędą ę ą pociągitypu 2014N i NGT8;

35 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie tramwajowe: linia 81 kursować będzie w godzinach ok. 5:00 22:00, do 7:00 co 30 min, w godz. 9:00 17:00 co 10 min, w pozostałych godzinach co 20 min. Doobsługi linii kierowane będą pociągitypungt6ieu8n; linia 82 kursować będzie w godzinach ok. 8:00 20:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością co 10 min, poza tymi godzinami co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu3x105na; linia 83 kursować będzie w godzinach ok. 8:00 20:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwościąę ą co 10 min, poza tymi godzinami co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typungt8;

36 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie tramwajowe: linia 84 kursować będzie w godzinach ok. 8:00 20:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością co 10 min, poza tymi godzinami co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu3x105na; linia 85 kursować będzie przez cały dzień, wgodzinachok.5:00 8:00 zczęstotliwością co 30 min, 8:00 9:00 20 min, 9:00 17:00 10 min, 17:00 23:00 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu NGT8; linia 86 kursować będzieę w godzinach ok. 8:00 19:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością co 10 min, poza tymi godzinami co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu3x105na;

37 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie tramwajowe: linia 87 kursować będzie w godzinach ok. 8:00 19:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością co 10 min, poza tymi godzinami co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typue1+c3; linia 88 kursować będzie w godzinach ok. 7:00 8:00 z częstotliwością co 30 min, w godzinach 8:00 20:00 co 20 min. Do obsługi linii kierowane będą pociągi typu EU8N; linia 89 kursować będzie przez cały dzień, wgodzinachok.5:00 8:00 zczęstotliwościąę ą co 30 min, później co 20 min. Do obsługi liniikierowane będą pociągi typu NGT6 i E1+c3.

38 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linie 105/405, 154, 163, 183, 184, 422 zostaną zawieszone; linie 138, 153, 174 zostaną zawieszone w godz. 9:00 19:00; linie 100, 101 kursować będą wg specjalnych rozkładów jazdy co ok. 30 min. linia 107 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy co ok min. Doobsługi kierowanybędzie tabor standardowy; linia 110 doobsługi linii kierowany będzie tabor standardowy; linia 122 kursować będzieę według specjalnego rozkładu jazdy zczęstotliwością co 40 min. W kierunku Alei Przyjaźni kursować będzie przez ulicę Architektów;

39 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linie 124/424 w obu kierunkach kursować będą przez ulicę Brodowicza; linia 128 wszystkie kursy zostaną wydłużone do Cmentarza Batowice. Doobsługi linii kierowany będzie taborwielkopojemny; linia 142 wgodzinach9:00 19:00 kursować będzie co 20 minut na trasie Os. Na Stoku Cmentarz Batowice. W kierunku Os. Na Stoku kursować będzie ulicami: Blokową, Darwina, Kocmyrzowską, Architektów. W kierunku Cmentarza Batowice ulicami: Poległych wkrzesławicach, Darwina, Blokową. Doobsługi linii kierowany będzie tabor wielkopojemny;

40 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linie 153 i 193 w godzinach 9:00 19:00 linia 153 zostanie zawieszona. Wzamiankursować będzie linia 193 z częstotliwością co 15 minut. Wszystkie kursy zostaną skrócone do Cmentarza Batowice. Doobsługi linii 193 kierowany będzie tabor wielkopojemny; linie 201, 203 doobsługi linii kierowany będzie tabor standardowy; linie 202, 212, 222, 232 w obu kierunkach kursować będą bez zmian; linie 250, 260, 280 skrócone zostaną do Cmentarza Batowice; linie 257, 277 zatrzymywać y sięę będąę ą na przystanku Cmentarz Rakowicki Zachód;

41 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linia 503 kursować będzie wg specjalnego rozkładu jazdy zczęstotliwością co 20 minut w godz. 8:00 19:00, poza jak obecnie. Linia zatrzymywać się będzie na przystanku Cmentarz Rakowicki Zachód. Doobsługi linii kierowany będzie tabor wielkopojemny; linia 610 w obu kierunkach kursować będzie przez ul. Strzelców, z pominięciem ulicy Majora i Powstańców (trasa objazdowa obowiązywać będzie od nocy 29/30.10 do nocy 02/ br.); pozostałe linie nocne kursować będąę ą bez zmian, według rozkładów jazdy dla danej nocy;

42 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linia 801 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 15 min; linia 802 kursować będzie w godzinach 8:00 20:00 (w godz. 9:00 19:00 z częstotliwością co 10 min, poza co 20 min); linia 803 kursować będzie w godzinach 8:00 20:00 (w godz. 9:00 19:00 z częstotliwością co 10 min, poza co 20 min); linia 804 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 20 min;

43 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe Linie autobusowe: linia 805 kursować będzie z częstotliwością do godz. 6:00 co ok. 20 min, w godzinach 6:00 8:00 10 min, 8:00 9:00 5 min, 9:00 17:00 4 min, 17:00 18:00 6 min, 18:00 20:00 10 min, po 20:00 15 min; linia 806 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 20 min; linia 809 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 20 min; linia 810 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 5 min;

44 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linia 811 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 60 min; linia 838 wgodzinach9:00 19:00 linia 138 zostanie zawieszona. W zamian kursować będzie linia 838 z częstotliwością jak linia 138. Do obsługi linii kierowany będzie tabor wielkopojemny; linia 851 kursować będzie w godzinach 8:00 18:00 z częstotliwością co 40 min; linia 854 kursować będzieę w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwościąę ą co 20 min, w pozostałych godzinach z częstotliwością jak linia 154;

45 31 października - 1 listopada 2015 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe: linia 863 kursować będzie przez cały dzień, wgodzinach8:00 19:00 co 20 minut, w pozostałych godzinach co 30 minut. Do obsługi linii kierowany będzie taborwielkopojemny; linia 872 kursować będzie w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością co 20 min; linia 874 w godzinach 9:00 19:00 linia 174 zostanie zawieszona. Wzamiankursować będzie linia 874 z częstotliwością co 20 minut. Do obsługi linii kierowany będzieę tabor wielkopojemny; linia 884 kursować będzie z częstotliwością do godz. 8:00 20 min, w godzinach 8:00 18:00 10 min, po 18:00 20 min.

46 31 października 1 listopada 2015 r. (sobota niedziela) Dodatkowe przystanki: Cmentarz Grębałów Południe w ciągu ul. Darwina. Przystanek ten po dniu r. dla linii 110 pozostanie na stałe i będzie funkcjonował jako n/ż ; Nowolipki i Wiadukty dla linii 838 w kierunku Kombinatu; Cmentarz Półłanki dla linii 123 i 863; Nowy Bieżanów na ul. Barbary przy pętli tramwajowej; pozostałe uruchamiane przystanki: Cmentarz Podgórski, Cmentarz Bieżanów, Cmentarz Salwator, Rząska Cmentarz, Dobrego Pasterza. Nieczynne przystanki: Rakowicka n/ż ; Cmentarz Rakowicki (autobusowy).

47 31 października 1 listopada 2015 r. (sobota niedziela) Zasady zachowania biletów okresowych: Bilety okresowe wykupione na linię numer 9 zachowują ważność w tramwajach linii 89 na całej trasie przejazdu. Bilety okresowe wykupione na linię numer 19 zachowują ważność w tramwajach linii 81 na całej trasie przejazdu. Opłata za przejazd liniami specjalnymi (za wyjątkiem linii 801 do przystanku Cmentarz Rząska oraz linii 804 na odcinku Wielicka Granica Miasta Wieliczka) wg taryfy miejskiej.

48 INFORMACJA O ZMIANACH W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ O ZMIANACH W FUNKCJONOWANIU KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE W OKRESIE DNIA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH JEST DOSTĘPNA NA STRONACH: k k ORAZ POD NUMERAMI TELEFONÓW:

ul. Centralna 53, 31-586 Kraków tel. 12 616 75 55 www.zikit.krakow.pl

ul. Centralna 53, 31-586 Kraków tel. 12 616 75 55 www.zikit.krakow.pl Funkcjonowanie KMK oraz zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie Uroczystości Wszystkich Świętych (29.10-02.11.2015) ul. Centralna 53, 31-586 Kraków tel. 12 616 75 55 www.zikit.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu prezentuje zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK)

Bardziej szczegółowo

1-2 listopada 2014r.

1-2 listopada 2014r. 1-2 listopada 2014r. Cmentarz Rakowicki ulica Rakowicka zmiany w organizacji ruchu obowiązują w dniach 31 października od godz. 10:00 do 2 listopada ulica Rakowicka wyłączona z ruchu na odcinku od ul.

Bardziej szczegółowo

Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie Wszystkich Świętych

Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie Wszystkich Świętych Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie Wszystkich Świętych 28 października 2 listopada 2017r. Cmentarz Rakowicki ulica Rakowicka zmiany w organizacji ruchu obowiązują

Bardziej szczegółowo

30 października - 1 listopada 2010r.

30 października - 1 listopada 2010r. 30 października - 1 listopada 2010r. Cmentarz Rakowicki ulica Rakowicka i Olszańska zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 30 października od godz. 10:00 do dnia 1 listopada; ulica Rakowicka całkowicie

Bardziej szczegółowo

Dojazdy na cmentarze. Zmiany w organizacji ruchu

Dojazdy na cmentarze. Zmiany w organizacji ruchu Dojazdy na cmentarze. Zmiany w organizacji ruchu 2010-10-29 Czasowe linie autobusowe i tramwajowe, ulice zamknięte dla ruchu oraz zwiększona liczba patroli drogówki. We Wszystkich Świętych czekają nas

Bardziej szczegółowo

będzie się odbywać wyłącznie Cm. Rakowicki Zachód dwa przystanki Cm. Rakowicki Zachód Zawiła Cmentarz

będzie się odbywać wyłącznie Cm. Rakowicki Zachód dwa przystanki Cm. Rakowicki Zachód Zawiła Cmentarz 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Wykaz tras dodatkowych linii TRAMWAJOWYCH kursujących w okresie Wszystkich Świętych 2016 Linie: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 Borek Fałęcki Łagiewniki Wadowicka rondo Matecznego

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w środę, 1 listopada 2017 r.

Komunikacja miejska w środę, 1 listopada 2017 r. Komunikacja miejska w środę, 1 listopada 2017 r. 2017-10-26 W związku ze zwiększonymi potrzebami przewozowymi w rejonie cmentarzy w okresie uroczystości Wszystkich Świętych, w środę, 1 listopada zostaną

Bardziej szczegółowo

3, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 23, 24, 50 nadal pozostają zawieszone,

3, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 23, 24, 50 nadal pozostają zawieszone, Linie tramwajowe: 3, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 23, 24, 50 nadal pozostają zawieszone, 1 kursować będzie na zmienionej trasie: Salwator Zwierzyniecka, Franciszkańska, Starowiślna, Grzegórzecka, Powstania Warszawskiego,

Bardziej szczegółowo

Wprowadzanie rozkładu powakacyjnego i zmiany w komunikacji tramwajowej

Wprowadzanie rozkładu powakacyjnego i zmiany w komunikacji tramwajowej Wprowadzanie rozkładu powakacyjnego i zmiany w komunikacji tramwajowej 2017-08-31 Szanowni Pasażerowie! Uprzejmie informujemy, że wprowadzanie powakacyjnych rozkładów jazdy oraz przywracanie przejazdu

Bardziej szczegółowo

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Lipiec 2016 r.

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Lipiec 2016 r. FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Lipiec 2016 r. POTENCJAŁ PRZEWOZOWY W trakcie Światowych Dni Młodzieży w szczytowym okresie przewozów do ruchu kierowanych będzie:

Bardziej szczegółowo

Inwestycja PKP: zamknięcie ul.grzegórzeckiej dla tramwajów

Inwestycja PKP: zamknięcie ul.grzegórzeckiej dla tramwajów Inwestycja PKP: zamknięcie ul.grzegórzeckiej dla tramwajów 2017-07-08 Od następnej soboty, 15 lipca, z powodu przebudowy wiaduktu kolejowego nad ul. Grzegórzecką, prowadzonej w ramach modernizacji linii

Bardziej szczegółowo

PROJEKT UKŁADU DZIENNYCH LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE

PROJEKT UKŁADU DZIENNYCH LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE Janusz Osman PROJEKT UKŁADU DZIENNYCH LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE z dnia 14.09.2016 /z uwzględnieniem stanu linii na dzień 01.09.2016/ Główne założenia projektu: 1.) Utrzymanie dotychczasowych połączeń

Bardziej szczegółowo

Przykładowe rozkłady jazdy autobusów i tramwajów jadących do obiektów przy ul. Kijowskiej 14

Przykładowe rozkłady jazdy autobusów i tramwajów jadących do obiektów przy ul. Kijowskiej 14 4 DWORZEC GŁÓWNY TRASA: WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II, Mogilska, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Karmelicka, Królewska, Podchorążych,

Bardziej szczegółowo

Zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 26.10.2014 r.

Zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 26.10.2014 r. Zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 26.10.2014 r. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu 26 października 2014 r. (niedziela) odbędzie się w Krakowie 1. PZU Cracovia

Bardziej szczegółowo

PROJEKT AUTORSKI NOWEGO UKŁADU SIECI LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE

PROJEKT AUTORSKI NOWEGO UKŁADU SIECI LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE Janusz Osman PROJEKT AUTORSKI NOWEGO UKŁADU SIECI LINII w KRAKOWIE Wersja 2 z dnia 16.01.2011 (na bazie układu linii tramwajowych ze stycznia 2010 oraz stycznia 2011, z uwzględnieniem linii do Małego Płaszowa

Bardziej szczegółowo

1. Przesłanki do tworzenia nowego układu

1. Przesłanki do tworzenia nowego układu 1. Przesłanki do tworzenia nowego układu zwiększenie liczby (oraz udziału) podróży odbywanych transportem zbiorowym, konieczność zapewnienia pożądanej obsługi transportowej mieszkańców, konieczność uwzględnienia

Bardziej szczegółowo

Organizacja komunikacji miejskiej w czasie trwania 16. PZU Cracovia Maraton w niedzielę, r.

Organizacja komunikacji miejskiej w czasie trwania 16. PZU Cracovia Maraton w niedzielę, r. ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Organizacja komunikacji

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 30 lipca 2016 (sobota).

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 30 lipca 2016 (sobota). zmiany tras. Uwagi dodatkowe dla kierowców. Informacje dodatkowe Wyłączony ruch tramwajowy i autobusowy do Salwatora oraz na ulicach: Straszewskiego, Franciszkańskiej i Dominikańskiej Zmiany na liniach:

Bardziej szczegółowo

Powrót: tą samą jezdnią do mostu Dębnickiego, następnie ul. Zwierzyniecką - Powiśle Podzamcze Św. Idziego Grodzką do Rynku Głównego META

Powrót: tą samą jezdnią do mostu Dębnickiego, następnie ul. Zwierzyniecką - Powiśle Podzamcze Św. Idziego Grodzką do Rynku Głównego META Komunikat o zmianach w komunikacji miejskiej podczas 7. etapu 72. Tour de Pologne w Krakowie i wyścigów 8. Nutella Mini Tour de Pologne w sobotę, 8 sierpnia 2015 roku Zarząd Infrastruktury Komunalnej i

Bardziej szczegółowo

ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE

ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Kraków, dnia 23.07.2013

Bardziej szczegółowo

Komunikat o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w poniedziałek, 18 lipca 2016 roku

Komunikat o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w poniedziałek, 18 lipca 2016 roku Komunikat o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w poniedziałek, 18 lipca 2016 roku Szanowni Pasażerowie! Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 lipca 2016 r. (poniedziałek) odbędzie

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 26 lipca 2016 (wtorek).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 26 lipca 2016 (wtorek). 15:00 100 Stała trasa stała trasa do zmiany - m.in. do czasu wstrzymania ruchu do Salwatora Linia 100 zostanie ZAWIESZONA. Kursy będą realizowane na trasie linii 101 (Kopiec Kościuszki OS. PODWAWELSKIE)

Bardziej szczegółowo

71. Tour de Pologne w Krakowie zmiany w komunikacji miejskiej w dniu r.

71. Tour de Pologne w Krakowie zmiany w komunikacji miejskiej w dniu r. 71. Tour de Pologne w Krakowie zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 9.08. 2014 r. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu 09 sierpnia 2014 r. (sobota) odbędzie się

Bardziej szczegółowo

W związku z powyższym wymienione poniżej ulice zostaną wyłączone z ruchu:

W związku z powyższym wymienione poniżej ulice zostaną wyłączone z ruchu: ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Zarząd Infrastruktury Komunalnej

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w środę - informacje dla pasażerów

Komunikacja miejska w środę - informacje dla pasażerów Komunikacja miejska w środę - informacje dla pasażerów Dzisiaj komunikacja miejska w Krakowie będzie kursować według szkolnego rozkładu jazdy na dzień powszedni. Po godzinie 9.00 na ulice wyjadą specjalne

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w czwartek - informacje dla pasażerów

Komunikacja miejska w czwartek - informacje dla pasażerów Komunikacja miejska w czwartek - informacje dla pasażerów W czwartek, 28 lipca komunikacja miejska w Krakowie będzie kursować według szkolnego rozkładu jazdy na dzień powszedni. Na ulice wyjadą specjalne

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 29 lipca 2016 (piątek).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 29 lipca 2016 (piątek). 13:00 100 102 109 118 124 424 132 134 135 144 Krowodrza Górka... al. Kijowska Królewska Bronowicka BRONOWICE MAŁE Bielany... Księcia Józefa most Zwierzyniecki... Monte Cassino OS. PODWAWELSKIE Linia podzielona

Bardziej szczegółowo

Organizacja komunikacji podczas Krakowskich Spotkań Biegowych w dniach 17-19 kwietnia 2015 r.

Organizacja komunikacji podczas Krakowskich Spotkań Biegowych w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Organizacja komunikacji

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 28 lipca 2016 (czwartek).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 28 lipca 2016 (czwartek). Linia 100 cały dzień. Kursuje linia 101 wg 100 Specjalny rozkład jazdy dla linii 101 specjalnego rozkładu jazdy. 102 109 118 Krowodrza Górka... al. Kijowska Królewska Bronowicka BRONOWICE MAŁE Bielany...

Bardziej szczegółowo

Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej

Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej 2017-02-24 Od soboty 4 marca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Krakowie związane z pierwszym etapem wdrażania

Bardziej szczegółowo

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Projekt jest opracowany bardzo precyzyjnie i realnie do wprowadzenia niemal od razu. Zakłada utrzymanie tej samej ilości

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 27 lipca 2016 (środa).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 27 lipca 2016 (środa). Od Od 14:00 100 Linia 100 ZAWIESZONA cały dzień. Kursuje linia 101 wg specjalnego rozkładu jazdy. Specjalny rozkład jazdy dla linii 101 102 Stała trasa stała trasa do czasu zmiany na polecenie Dyspozytora

Bardziej szczegółowo

Materiały do opracowania tymczasowej organizacji ruchu- Załącznik nr 5 do umowy (poprawiony) I. Strefy ograniczeń ruchu

Materiały do opracowania tymczasowej organizacji ruchu- Załącznik nr 5 do umowy (poprawiony) I. Strefy ograniczeń ruchu Materiały do opracowania tymczasowej organizacji ruchu- Załącznik nr 5 do umowy (poprawiony) I. Strefy ograniczeń ruchu Obszar zamknięty Błonia Ulice graniczne obszaru: 3 Maja, Piastowska, Focha. - B-1,

Bardziej szczegółowo

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Projekt jest opracowany bardzo precyzyjnie i realnie do wprowadzenia niemal od razu. Zakłada utrzymanie tej samej ilości

Bardziej szczegółowo

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2017-10-06 W niedzielę, 15 października odbędzie się 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Ze zmianami w organizacji ruchu związanymi z tą imprezą można zapoznać się

Bardziej szczegółowo

ZNICZ 2015 30.10.2015 roku 2.11.2015 roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie

ZNICZ 2015 30.10.2015 roku 2.11.2015 roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie ZNICZ 2015 30.10.2015 roku 2.11.2015 roku Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie PORADY DLA KIEROWCÓW UWAGA! Za przekroczenie prędkości na obszarze zabudowanym o 50 km/h kierującemu zostanie zatrzymane

Bardziej szczegółowo

Jak poruszać się po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży? Przeczytaj i przekaż dalej!

Jak poruszać się po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży? Przeczytaj i przekaż dalej! Jak poruszać się po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży? Przeczytaj i przekaż dalej! Zanim do naszego miasta przyjadą miliony pielgrzymów, zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z planem organizacji

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 31 lipca 2016 (niedziela).

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 31 lipca 2016 (niedziela). Przewidywane y tras. Uwagi i informacje dodatkowe. Wyłączony ruch tramwajowy i autobusowy do Salwatora oraz na ulicach: Straszewskiego, Franciszkańskiej i Dominikańskiej Zmiany na liniach: 209, 229, 239,

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Zarządzenia Nr 10/2013 Dyrektora ZIKiT z dnia r.

Załącznik do Zarządzenia Nr 10/2013 Dyrektora ZIKiT z dnia r. Załącznik do Zarządzenia Nr 10/2013 Dyrektora ZIKiT z dnia 29.03.2013 r. WYKAZ PRZYSTANKÓW KOMUNIKACYJNYCH, KTÓRYCH WŁAŚCICIELEM LUB ZARZĄDZAJACYM JEST GMINA MIEJSKA KRAKÓW DOSTĘPNYCH TYLKO DLA OPERATORÓW

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w niedzielę - informacje dla pasażerów

Komunikacja miejska w niedzielę - informacje dla pasażerów Komunikacja miejska w niedzielę - informacje dla pasażerów W niedzielę 31 lipca komunikacja miejska w Krakowie będzie kursować według wakacyjnego rozkładu jazdy na dzień powszedni. Na ulice wyjadą specjalne

Bardziej szczegółowo

linie tramwajowe nr 9, 11 i 50 planuje się skierować przez nowa estakadę;

linie tramwajowe nr 9, 11 i 50 planuje się skierować przez nowa estakadę; W poniedziałek, 31 sierpnia 2015 roku, zostaną wprowadzone powakacyjne rozkłady jazdy Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Jednocześnie uruchomione zostanie nowe torowisko tramwajowe na estakadzie pomiędzy

Bardziej szczegółowo

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym S-3 N O W E L I N I E T R A M W A J O W E S-3.1 Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym Budowa

Bardziej szczegółowo

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZOBACZ INFORMACJE DROGOWE

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZOBACZ INFORMACJE DROGOWE ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZOBACZ INFORMACJE DROGOWE Szanowni Państwo, 28 lipca 2013 roku w Rio de Janeiro Papież Franciszek ogłosił, że kolejne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w

Bardziej szczegółowo

STREFY OGRANICZEŃ RUCHU

STREFY OGRANICZEŃ RUCHU Schemat organizacji ruchu podczas ŚDM 2016 STREFY OGRANICZEŃ RUCHU Interaktywna mapa utrudnień powrót Obszar zamknięty: Błonia ulice Graniczne: 3 Maja, Piastowska, Focha w dniach: 23.07-01.08 Obszar zamknięty:

Bardziej szczegółowo

Wyścig kolarzy i zmiany w ruchu

Wyścig kolarzy i zmiany w ruchu Wyścig kolarzy i zmiany w ruchu Dzisiaj (sobota, 8 sierpnia), w Krakowie odbędzie się 7. etap 72. Tour de Pologne. To właśnie w stolicy Małopolski na ostatniej 25-kilometrowej trasie jazdy indywidualnej

Bardziej szczegółowo

Półmaraton Królewski: w niedzielę zmiany w organizacji ruchu

Półmaraton Królewski: w niedzielę zmiany w organizacji ruchu Półmaraton Królewski: w niedzielę zmiany w organizacji ruchu 2017-10-11 W niedzielę, 15 października w Krakowie odbędzie się czwarta edycja PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. W związku z tym, od godz.

Bardziej szczegółowo

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym S-3 N O W E L I N I E T R A M W A J O W E S-3.1 Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym Budowa

Bardziej szczegółowo

WYKAZ ILOŚCIOWY TABLIC INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA PRZYSTANKACH TRAMWAJOWYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA.

WYKAZ ILOŚCIOWY TABLIC INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA PRZYSTANKACH TRAMWAJOWYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA. Załącznik nr 5 WYKAZ ILOŚCIOWY TABLIC INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA PRZYSTANKACH TRAMWAJOWYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA. Przedmiotowe urządzenia są na gwarancji przez cały okres umowy utrzymaniowej.

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XIV/156/11 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 11 maja 2011 r.

UCHWAŁA NR XIV/156/11 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 11 maja 2011 r. UCHWAŁA NR XIV/156/11 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 11 maja 2011 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych i dworców, których właścicielem bądź zarządzającym jest Gmina Miejska Kraków udostępnionych

Bardziej szczegółowo

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 21 października 2 listopada 2017 r.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 21 października 2 listopada 2017 r. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 21 października 2 listopada 2017 r. ZMIANY ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ RUCHU W REJONIE CMENTARZY CMENTARZ DYWITY

Bardziej szczegółowo

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU Krakowskie Spotkania Biegowe w dniach r.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU Krakowskie Spotkania Biegowe w dniach r. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU Krakowskie Spotkania Biegowe w dniach 28-30.04.2017 r. Nocna Dycha z Wawelem w dniu 28 kwietnia 2017 r. w godz. 21.00-22.30: START: deptak Al. 3 Maja na wysokości Stadionu Miejskiego

Bardziej szczegółowo

Budowa KST, linia N-S, etap II A (Rondo Grzegórzeckie ul. Golikówka) wraz z ul. Kuklińskiego

Budowa KST, linia N-S, etap II A (Rondo Grzegórzeckie ul. Golikówka) wraz z ul. Kuklińskiego S-3 N O W E L I N I E T R A M W A J O W E S-3.1 Budowa KST, linia N-S, etap II A (Rondo Grzegórzeckie ul. Golikówka) wraz z ul. Kuklińskiego Budowa linii tramwajowej i sieci trakcyjnej do os. Lipska wraz

Bardziej szczegółowo

Podział obszaru Gminy Miejskiej Kraków na strefy

Podział obszaru Gminy Miejskiej Kraków na strefy Załącznik Nr 1 do zarządzenia Nr 1852/2007 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 7 września 2007 r. Podział obszaru Gminy Miejskiej Kraków na strefy Integralną częścią niniejszego załącznika jest mapa przedstawiająca

Bardziej szczegółowo

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW. Maj 2016 r.

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW. Maj 2016 r. SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Maj 2016 r. STREFY OGRANICZEŃ RUCHU STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZAMKNIĘTY BŁONIA ZAMKNIĘTY ŁAGIEWNIKI RUCHU I RUCHU II RUCHU III Ulice graniczne obszaru: 3

Bardziej szczegółowo

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 22 października 2 listopada 2016 r.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 22 października 2 listopada 2016 r. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 22 października 2 listopada 2016 r. ZMIANY ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ RUCHU W REJONIE CMENTARZY CMENTARZ

Bardziej szczegółowo

PLANY ROZWOJU KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W KRAKOWIE

PLANY ROZWOJU KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W KRAKOWIE PLANY ROZWOJU KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W KRAKOWIE Tadeusz Trzmiel Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Kraków, Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Krakowa Szkielet perspektywicznego

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym w Krakowie. (Opracowanie Zarządu Dróg i Komunikacji, www.zdik.krakow.pl p.

Bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym w Krakowie. (Opracowanie Zarządu Dróg i Komunikacji, www.zdik.krakow.pl p. Bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym w Krakowie. (Opracowanie Zarządu Dróg i Komunikacji, www.zdik.krakow.pl p. Tadeusz Żelazny) Rowerzyści zaliczani są obok pieszych do niechronionych uczestników

Bardziej szczegółowo

PRIORYTETOWE PROJEKTY INWESTYCYJNE TRANSPORT DROGOWY

PRIORYTETOWE PROJEKTY INWESTYCYJNE TRANSPORT DROGOWY Opracowanie: Miejski Zarząd Baz Danych 26 rzeki obwodnice miejskie drogi główne drogi drugorzędne ulice koleje PRIORYTETOWE PROJEKTY INWESTYCYJNE TRANSPORT DROGOWY 1 Rozbudowa i modernizacja układu drogowego

Bardziej szczegółowo

OCENA ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO W KRAKOWIE W LATACH 2007-2012 I PLANY ROZWOJU DO 2020 R.

OCENA ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO W KRAKOWIE W LATACH 2007-2012 I PLANY ROZWOJU DO 2020 R. OCENA ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO W KRAKOWIE W LATACH 2007-2012 I PLANY ROZWOJU DO 2020 R. Tadeusz Trzmiel Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Kraków, 16 października 2012 roku Studium uwarunkowań i kierunków

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Uchwały Nr. Rady Miasta Krakowa z dnia.

Załącznik do Uchwały Nr. Rady Miasta Krakowa z dnia. Załącznik do Uchwały Nr. Rady Miasta Krakowa z dnia. Określenie przystanków komunikacyjnych i dworców, których właścicielem jest Gmina Miejska Kraków udostępnionych dla operatorów i przewoźników. Część

Bardziej szczegółowo

Działania Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu na rzecz czystego powietrza w Krakowie

Działania Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu na rzecz czystego powietrza w Krakowie Działania Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu na rzecz czystego powietrza w Krakowie Podejmowanie działań na rzecz zmniejszenia liczby samochodów w tzw. śródmieściu funkcjonalnym, w szczególności

Bardziej szczegółowo

Przygotowanie budowy odc. węzeł Modlnica - węzeł Nowohucki

Przygotowanie budowy odc. węzeł Modlnica - węzeł Nowohucki ST-3.2 Przygotowanie budowy odc. węzeł Modlnica - węzeł Nowohucki Budowa drogi głównej przyspieszonej S 2x3 (dwie jezdnie po trzy pasy ruchu) o długości ok. 14,5 km z przekroczeniem (tunelem) miejscowości

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR LIX/1308/16 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 7 grudnia 2016 r.

UCHWAŁA NR LIX/1308/16 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 7 grudnia 2016 r. UCHWAŁA NR LIX/1308/16 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 7 grudnia 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy krakowskich aptek ogólnodostępnych w 2017 roku. Na podstawie art. 94 ust. 2 ustawy z dnia 6

Bardziej szczegółowo

Zmiany w organizacji komunikacji autobusowej - komentarz ZIKiT

Zmiany w organizacji komunikacji autobusowej - komentarz ZIKiT Zmiany w organizacji komunikacji autobusowej - komentarz ZIKiT 2017-03-05 Od 4 marca zostały wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych w ramach Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Korekty mają

Bardziej szczegółowo

związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od roku do roku.

związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od roku do roku. W związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od 24.10.2009 roku do 01.11.2009 roku. Dnia 24.10.2009 r. (sobota) na wszystkich liniach tramwajowych

Bardziej szczegółowo

Dnia r. (niedziela) na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych

Dnia r. (niedziela) na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych W związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od 29.10-02.11.2011 roku. Dnia 29.10.2011 r. (sobota) na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych

Bardziej szczegółowo

Raport z badania natężenia ruchu rowerowego w Krakowie

Raport z badania natężenia ruchu rowerowego w Krakowie Raport z badania natężenia ruchu rowerowego w Krakowie - 2016 wykonawca: PBS Sp. z o.o. autor: Kamil Pietrzak Sopot, wrzesień 2016 SPIS TREŚCI: Podstawowe informacje na temat badania... 4 1. Główne cele

Bardziej szczegółowo

Kraków, 4 grudnia 2015 r.

Kraków, 4 grudnia 2015 r. TRANSPORT, KOMUNIKACJA, PARKINGI Polityka transportowa Uchwała Nr XVIII/225/07 Rady Miasta Krakowa z dnia 4 lipca 2007 r. w sprawie przyjęcia Polityki Transportowej dla Miasta Krakowa na lata 2007 2015.

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XXI/143/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 27 marca 1991. w sprawie utworzenia w Mieście Krakowie dzielnic miejskich.

UCHWAŁA NR XXI/143/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 27 marca 1991. w sprawie utworzenia w Mieście Krakowie dzielnic miejskich. UCHWAŁA NR XXI/143/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 27 marca 1991. w sprawie utworzenia w Mieście Krakowie dzielnic miejskich. Na podstawie art. 5 ust. 1 i art. 40 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 1990

Bardziej szczegółowo

REJESTR SPORZĄDZANYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

REJESTR SPORZĄDZANYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa Urząd Miasta Krakowa Biuro Planowania Przestrzennego ul. Józefa Sarego 4, 31-047 Kraków REJESTR SPORZĄDZANYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Bardziej szczegółowo

20 czerwca 21 czerwca 22 czerwca 23 czerwca 24 czerwca 25 czerwca 26 czerwca 27 czerwca 28 czerwca

20 czerwca 21 czerwca 22 czerwca 23 czerwca 24 czerwca 25 czerwca 26 czerwca 27 czerwca 28 czerwca 20 czerwca 21 czerwca 22 czerwca 23 czerwca 24 czerwca 25 czerwca 26 czerwca 27 czerwca 28 czerwca Dzielnica I Stare Miasto 17:00-20:00 17:00-20:00 10:00-13:00 15:00-18:00 Rynek Kleparski 4 (II piętro)

Bardziej szczegółowo

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych oraz od 30 października do 3 listopada br.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych oraz od 30 października do 3 listopada br. Poznań, dnia 23 października 2013 r. INFORMACJA PRASOWA ZTM.KR.0614-38/13 Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych oraz od 30 października do 3 listopada

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE NR 3151/2017 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA Z DNIA r.

ZARZĄDZENIE NR 3151/2017 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA Z DNIA r. ZARZĄDZENIE NR 3151/2017 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA Z DNIA 16.11.2017 r. w sprawie przyjęcia i przekazania pod obrady Rady Miasta Krakowa autopoprawki do projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie ustalenia

Bardziej szczegółowo

WYKAZ APTEK OBJĘTYCH ZBIÓRKĄ LEKÓW r.

WYKAZ APTEK OBJĘTYCH ZBIÓRKĄ LEKÓW r. WYKAZ APTEK OBJĘTYCH ZBIÓRKĄ LEKÓW - 2017 r. L.p. Lokalizacja apteki Nazwa apteki 1 ul. Aleksandry 11 Ziko 2 ul. Armii Krajowej 97 Na Widoku 3 al. Daszyńskiego 3 Pod Halą 4 al. Pokoju 14 Niezapominajka

Bardziej szczegółowo

Rysunek I. PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY W 2014 roku

Rysunek I. PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY W 2014 roku Rysunek I. PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY W 2014 roku VI Bronowice IV Prądnik Biały III Prądnik Czerwony V Krowodrza VII Zwierzyniec I Stare Miasto II Grzegórzki XIII Podgórze VII Dębniki IX Łagiewniki- Borek

Bardziej szczegółowo

II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 23>32

II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 23>32 II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 23>32 II.1. Plany Plany miejscowe miejscowe Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego są podstawowym instrumentem realizacji polityki przestrzennej. Zgodnie z ustawą

Bardziej szczegółowo

KOMUNIKAT PRASOWY ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU

KOMUNIKAT PRASOWY ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU KOMUNIKAT PRASOWY ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU Funkcjonowanie komunikacji w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Poznań, dnia 17.12.2010 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu

Bardziej szczegółowo

ZNICZ roku roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie

ZNICZ roku roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie ZNICZ 2017 27.10.2017 roku 2.11.2017 roku Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie Kierowco zachowaj ostrożność w rejonach cmentarzy! pamiętaj, że nastąpią zmiany w organizacji ruchu: stosuj się do poleceń

Bardziej szczegółowo

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana Nr Dzielnica Ulica Rodzaj P L O I Opłata Os. Tel. OFERTY DLA KOBIET 1153 Podgórze Kącik 13 mieszkaniu dwu + + CO M 550 zł z mediami 1 513926232 1154 Krowodrza/ Bronowice

Bardziej szczegółowo

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana Nr Dzielnica Ulica Rodzaj P L O I Opłata Os. Tel. OFERTY DLA KOBIET 1138 Azory Pużaka 2 pokoje w + + CO M Większy pokój: 800 zł + 3 512 990 293 1139 Prokocim Teligi Pokój

Bardziej szczegółowo

Stołeczna komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych 2015 ( r.) Maciej Sadoch / Paweł Mudant Warszawa,

Stołeczna komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych 2015 ( r.) Maciej Sadoch / Paweł Mudant Warszawa, Stołeczna komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych 2015 (24.10-2.11.2015 r.) Maciej Sadoch / Paweł Mudant Warszawa, 22.10.2015 Dojazd do cmentarzy w dniach 24-25.10.2015 r. sobota-niedziela Dojazd

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2014r.

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2014r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ INŻYNIERII MIEJSKIEJ INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2014r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2016r.

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2016r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ INŻYNIERII MIEJSKIEJ INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2016r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich

Bardziej szczegółowo

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana Nr Dzielnica Ulica Rodzaj P L O I Opłata Os. Tel. OFERTY DLA KOBIET 1083 Krowodrza Górka Rusznikarska miejsce w pokoju 2- osobowym ok. 470 zł 1 601 383 026 1083 Stare

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2017r.

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2017r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ INŻYNIERII MIEJSKIEJ INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2017r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich

Bardziej szczegółowo

ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE. Modernizacja infrastruktury kolejowej na terenie. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE. Modernizacja infrastruktury kolejowej na terenie. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE Modernizacja infrastruktury kolejowej na terenie województwa małopolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE Zakład Linii Kolejowych

Bardziej szczegółowo

Sylwester 2009 zmiany w komunikacji miejskiej

Sylwester 2009 zmiany w komunikacji miejskiej Sylwester 2009 zmiany w komunikacji miejskiej W celu zapewnienia komunikacji uczestnikom imprezy, uruchomione zostaną w nocy z 31.12.2009 r. na 1.01.2010 r. od ok. godz. 22.00 kursy dodatkowych składów

Bardziej szczegółowo

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Aktualizacja projektu wersja III grudzień 2011

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Aktualizacja projektu wersja III grudzień 2011 Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Aktualizacja projektu wersja III grudzień 2011 1 WYKAZ LINII TRAMWAJOWYCH JAKIE PRZEWIDUJE PROJEKT (3/6/12/10/20) Linia

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XL/275/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 20 grudnia 1991 r. w sprawie lokalizacji targowisk.

UCHWAŁA NR XL/275/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 20 grudnia 1991 r. w sprawie lokalizacji targowisk. UCHWAŁA NR XL/275/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 20 grudnia 1991 r. w sprawie lokalizacji targowisk. Na podstawie art. 5 Dekretu z dnia 2 sierpnia 1951 r. o targach i targowiskach /Dz. U. Nr 41 poz. 312,

Bardziej szczegółowo

Remont ronda Grzegórzeckiego

Remont ronda Grzegórzeckiego Remont ronda Grzegórzeckiego Od północy (z 18 na 19 września) kierowcy mogli korzystać ze zmodernizowanego ronda Grzegórzeckiego. W czwartek, 18 września - na dwa tygodnie przed terminem - zakończyły się

Bardziej szczegółowo

Rysunek I. Struktura wieku i płci mieszkańców Krakowa w 2011 roku

Rysunek I. Struktura wieku i płci mieszkańców Krakowa w 2011 roku Rysunek I. Struktura wieku i płci mieszkańców Krakowa w 2011 roku MĘŻCZYŹNI KOBIETY wiek liczba osób liczba osób wiek przedprodukcyjny wiek produkcyjny wiek poprodukcyjny Źródło: Urząd Statystyczny w Krakowie

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji komunikacji zbiorowej w okresie Wszystkich Świętych w 2014 r.

INFORMACJA o organizacji komunikacji zbiorowej w okresie Wszystkich Świętych w 2014 r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ TRANSPORTU INFORMACJA o organizacji komunikacji zbiorowej w okresie Wszystkich Świętych w 2014 r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich cmentarzy w okresie

Bardziej szczegółowo

Organizacja ruchu w dniu 04/ (piątek)

Organizacja ruchu w dniu 04/ (piątek) Organizacja ruchu w dniu 04/05.08.2017 (piątek) Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych nr 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 01:00 z częstotliwością co 30 minut: Nr 2 z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo:

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Zarządzenia Nr 2971/2013 Prezydenta Miasta Krakowa Z dnia 2013-10-14

Załącznik do Zarządzenia Nr 2971/2013 Prezydenta Miasta Krakowa Z dnia 2013-10-14 Załącznik do Zarządzenia Nr 2971/2013 Prezydenta Miasta Krakowa Z dnia 2013-10-14 KATALOG INWESTYCJI MIEJSKICH WYBRANYCH DO PEŁNYCH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH 2013 KATALOG INWESTYCJI MIEJSKICH WYBRANYCH DO

Bardziej szczegółowo

WORLD YOUTH DAYS 2016 KRAKÓW. June 2016 r.

WORLD YOUTH DAYS 2016 KRAKÓW. June 2016 r. WORLD YOUTH DAYS 2016 KRAKÓW June 2016 r. TRAFFIC RESTRICTIONS ZONES Closed zone BŁONIA Closed zone ŁAGIEWNIKI ZONE I ZONE II ZONE III Border streets 3 Maja, Piastowska, Focha. Signs indicating the zone

Bardziej szczegółowo

Plan dla Starego Podgórza

Plan dla Starego Podgórza Plan dla Starego Podgórza Dlaczego Plan? Obszar Starego Podgórza, w szczególności ulicy Kalwaryjskiej, cechuje nadmierny ruch samochodów, generujący korki, opóźnienia w kursowaniu tramwajów oraz brak przestrzeni

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR CXIX/1889/14 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 22 października 2014 r.

UCHWAŁA NR CXIX/1889/14 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 22 października 2014 r. UCHWAŁA NR CXIX/1889/14 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 22 października 2014 r. w sprawie aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa oraz miejscowych planów zagospodarowania

Bardziej szczegółowo

UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z IMPREZĄ IMPACT FESTIVAL NA BEMOWIE

UTRUDNIENIA W RUCHU W ZWIĄZKU Z IMPREZĄ IMPACT FESTIVAL NA BEMOWIE KRP IV BEMOWO, WOLA Źródło: http://wola.policja.waw.pl/r4/aktualnosci/33759,utrudnienia-w-ruchu-w-zwiazku-z-impreza-impact-festival-na-bemowie.html Wygenerowano: Piątek, 10 marca 2017, 18:10 Strona znajduje

Bardziej szczegółowo