1-2 listopada 2014r.

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "1-2 listopada 2014r."

Transkrypt

1 1-2 listopada 2014r.

2 Cmentarz Rakowicki ulica Rakowicka zmiany w organizacji ruchu obowiązują w dniach 31 października od godz. 10:00 do 2 listopada ulica Rakowicka wyłączona z ruchu na odcinku od ul. Lubomirskiego do ul. Prandoty za wyjątkiem: Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK), dojazdu do posesji ul. Rakowicka nr (dojazd tylko od ul. Lubomirskiego), pojazdów posiadający przepustkę ZIKiT.

3 Cmentarz Rakowicki ulica Olszaoska zmiany w organizacji ruchu obowiązują w dniach 31 października od godz. 10:00 do 2 listopada ulica Olszaoska bez przejazdu w ul. Rakowicką; zakaz parkowania na ul. Olszaoskiej.

4 Cmentarz Rakowicki ulica Prandoty zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października od godz. 22:00 do dnia 2 listopada ulica wyłączona z ruchu; dopuszczeni do wjazdu: pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT, niepełnosprawni (dojazd tylko do parkingu od al. 29 Listopada); zaopatrzenie do godziny 5:00 rano, bez możliwości parkowania; parking dla osób niepełnosprawnych zlokalizowany od strony al. 29 Listopada (od godz. 5:00 w dniu r.).

5 Cmentarz Rakowicki ulica Chrobrego i aleja Beliny-Prażmowskiego zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 31 października od godz. 22:00 do dnia 2 listopada ulica Chrobrego jednokierunkowa od ulicy Łukasiewicza do ulicy Grochowskiej; wyjazd z ulicy Chrobrego wyłącznie w aleję Beliny- Prażmowskiego lub w ulicę Grochowską (tylko w kierunku ul. Brodowicza); w rejonie alei Beliny-Prażmowskiego dopuszczone parkowanie zgodnie z istniejącym oznakowaniem.

6 Cmentarz Rakowicki ulica Kamienna zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada wprowadzenie ruchu jednokierunkowego od al. 29 Listopada do przejazdu kolejowego; od al. Słowackiego dojazd tylko do ul. Murowanej, dalej brak przejazdu; parking dla osób niepełnosprawnych zlokalizowany po prawej stronie do przejazdu kolejowego - dojazd od al. 29 Listopada (od godz. 5:00 w dniu r.).

7 Cmentarz Rakowicki

8 Cmentarz Batowicki ulica Powstaoców zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada ulica wyłączona z ruchu na odcinku od ulicy Strzelców do skrzyżowania z drogą na Dziekanowice; dopuszczeni do wjazdu: komunikacja zbiorowa, rowery, taxi; niepełnosprawni, pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; mieszkaocy ulicy Powstaoców i Dziekanowickiej. przywrócenie ruchu ogólnego w nocy 1/ r. w godz. 20:00-5:00 po decyzji Policji.

9 Cmentarz Batowicki ulica Powstaoców obustronny zakaz zatrzymywania się w dniach r. niepełnosprawni mogą parkowad przy kaplicy w Batowicach; zakaz skrętu w lewo z alei 29 Listopada od strony Warszawy w ulicę Powstaoców. ulica Reduta wyłącza z ruchu kołowego (na odcinku od ul. Powstaoców do ul. Rozrywka) od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada.

10 Cmentarz Batowicki ulica Strzelców zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada wprowadzony jeden kierunek ruchu na odcinku ul. Strzelców od ulicy Powstaoców do Ronda Barei; w przeciwnym kierunku dopuszczone wyłącznie pojazdy komunikacji zbiorowej, rowery, taksówki i pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; przywrócenie ruchu dwukierunkowego dla ruchu ogólnego w nocy 1/ r. w godz. 20:00-5:00 po decyzji Policji.

11 Cmentarz Batowicki dodatkowy parking ulica Rozrywka - dojazd tylko od al. 29 Listopada przez ulicę Powstaoców i Strzelców, wyjazd tylko ul. Reduta, Sabały do ul. Marchołta.

12 Cmentarz Batowicki

13 Cmentarz Grębałowski ulica Kocmyrzowska zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada wprowadzony jeden kierunek ruchu od ulicy Łowioskiego do ulicy Architektów; objazd od strony Proszowic przez ulice Morcinka, Mistrzejowicką lub przez ulicę Architektów, Jagiełły, Petöfiego i Łowioskiego; dopuszczone parkowanie równoległe jednostronne na odcinku od ulicy Darwina do ulicy Architektów - w dniach 1 i r. w godz. 5:00-20:00, po przeciwnej stronie ulicy zakaz zatrzymywania się.

14 Cmentarz Grębałowski wprowadzony jeden kierunek ruchu w ulicy Poległych w Krzesławicach od ulicy Kocmyrzowskiej do ulicy Jagiełły; ulica Darwina wyłączona z ruchu na odcinku od ulicy Kocmyrzowskiej do ulicy Blokowej od dnia r. od godz. 5:00 do dnia r.; dopuszczeni do wjazdu w ulicę Darwina: komunikacja zbiorowa, niepełnosprawni, taxi, pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; zakaz zatrzymywania się na ul. Darwina na odcinku od ul. Kocmyrzowskiej do ul. Blokowej w dniach r; przywrócenie ruchu dwukierunkowego na ul. Kocmyrzowskiej i ul. Poległych w Krzesławicach w nocy 1/ r. w godz. 20:00-5:00 po decyzji Policji.

15 Cmentarz Grębałowski parking dla uprawnionych wyznaczony przed bramą główną i boczną cmentarza: dojazd do parkingu od ul. Kocmyrzowskiej i ul. Blokowej; wyjazd z parkingu tylko do ul. Blokowej.

16 Cmentarz Grębałowski

17 Cmentarz Podgórski zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada ulice Ludowa i Wapienna wyłączone z ruchu; zaopatrzenie stoisk handlowych do godziny 5:00 rano, bez możliwości parkowania; wprowadzony jeden kierunek ruchu w ulicy Swoszowickiej od ulicy Kamieoskiego do ulicy Robotniczej; ulica Wielicka bez ograniczeo w ruchu; parking: ulica Wielicka - pod Urzędem Miasta Krakowa.

18 Cmentarz Salwator zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada ulice św. Bronisławy i Malczewskiego wyłączone z ruchu; dopuszczeni do wjazdu w ulicę św. Bronisławy: mieszkaocy ulic: św. Bronisławy, Gontyna, Anczyca i al. Waszyngtona; taxi; niepełnosprawni; pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT; zaopatrzenie stoisk handlowych do godz. 5:00. zakaz zatrzymywania się na ul. św. Bronisławy.

19 Cmentarz Salwator dopuszczeni do wjazdu w ulicę Malczewskiego: Komunikacja Miejska w Krakowie (KMK); taxi; mieszkaocy ulicy Malczewskiego i Wodociągowej; niepełnosprawni; pojazdy posiadające przepustkę ZIKiT. na ul. Malczewskiego zakaz zatrzymywania się po prawej stronie od ul. Ks. Józefa w kierunku kopca.

20 Cmentarz przy ul. Bieżanowskiej zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada ul. Podmiłów - wprowadzenie jednego kierunku ruchu od ul. Bieżanowskiej w kierunku ul. Młodzieży; ul. Młodzieży - wprowadzenie jednego kierunku ruchu od ul. Podmiłów w kierunku ul. Bieżanowskiej; ul. Bieżanowska - zakaz zatrzymywania się pojazdów w rejonie cmentarza.

21 Cmentarz przy ulicy Wspólnej zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 1 listopada od godz. 5:00 do dnia 2 listopada ulica Wspólna wyłączona z ruchu na odcinku od ulicy Klonowica do ulicy Dobczyckiej wraz z ulicami przyległymi (ulica Andrychowska, Sempołowskiej, Podgwiezdna, Monterska); dopuszczeni do wjazdu: mieszkaocy ulicy Wspólnej i ulic przyległych. wyznaczony ogólnodostępny parking na ulicy Dobczyckiej (od ulicy Przekątnej), Jastrzębiej i Wspólnej (na ślepym odcinku).

22 Pozostałe cmentarze zakazy zatrzymywania się wprowadzone przy następujących cmentarzach w dniach r.: przy ulicy Niewodniczaoskiego; przy ulicy Sodowej; przy ulicy Niebieskiej; przy ulicy Mała Góra (również na odcinku ul. Ks. Łaczka); przy ulicy Glogera; przy ulicy Balickiej; przy ulicy Olszanickiej; przy ulicy Igołomskiej; przy ulicy Zawiłej; przy ulicy Wolskiego.

23 Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) października 2014 r. (sobota niedziela) 2 Linia będzie kursowad według specjalnego rozkładu jazdy w godz. od 9:00 do 18:00 z częstotliwością 10 min /405, NOWY BIEŻANÓW Teligi Wielicka Starowiślna Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI. Linia będzie kursowad w godzinach 9:00 18:00 z częstotliwością co 20 min. Linie w godz. od 9:00 do 19:00 będą kursowad według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 10 min oraz będą wydłużone wszystkimi kursami do CMENTARZA BATOWICE. Linie będą obsługiwane taborem wielkopojemnym. Linia będzie kursowad na wydłużonej trasie od pętli AZORY ulicami Conrada - Radzikowskiego Pasternik do CMENTARZA RZĄSKA wszystkimi kursami, w godzinach 10:00 17: Linia będzie obsługiwana taborem wielkopojemnym. CMENTARZ BATOWICE Powstaoców os. Piastów Piasta Kołodzieja Mikołajczyka Broniewskiego gen. Andersa al. Przyjaźni al. Róż 810 Żeromskiego Obrooców Krzyża Kocmyrzowska Darwina CMENTARZ GRĘBAŁÓW (powrót: Darwina - Blokowa Łowioskiego Kocmyrzowska). Linia kursowad będzie w godzinach 8:00-19:00 z częstotliwością co 20 min.

24 Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) października 2014 r. (poniedziałek czwartek) 105/405, 184 Linie w godz. od 9:00 do 19:00 będą kursowad według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 10 min oraz będą wydłużone wszystkimi kursami do CMENTARZA BATOWICE. Linie będą obsługiwane taborem wielkopojemnym. 110 Linia będzie obsługiwana taborem standardowym. 31 października 2014 r. (piątek) /405, 184 NOWY BIEŻANÓW Teligi Wielicka Starowiślna Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI. Linia będzie kursowad w godzinach 9:00 14:30 z częstotliwością co 20 min. Linie w godz. od 9:00 do 19:00 będą kursowad według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 10 min oraz będą wydłużone wszystkimi kursami do CMENTARZA BATOWICE. Linie będą obsługiwane taborem wielkopojemnym. 110 Linia będzie obsługiwana taborem standardowym. 810 CMENTARZ BATOWICE Powstaoców os. Piastów Piasta Kołodzieja Mikołajczyka Broniewskiego gen. Andersa al. Przyjaźni al. Róż Żeromskiego Obrooców Krzyża Kocmyrzowska Darwina CMENTARZ GRĘBAŁÓW (powrót: Darwina - Blokowa Łowioskiego Kocmyrzowska). Linia kursowad będzie w godzinach 10:00-17:00 z częstotliwością co 30 min.

25 5, 13, 16, 24 Linie będą zawieszone. 1, 2 Linie będą kursowad według specjalnych rozkładów jazdy z częstotliwością co 10 min w godzinach 8:00 19:00. 6 Linia będzie kursowad według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością co 20 min w godzinach 7:00 18: Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) 1-2 listopada 2014 r. ( sobota - niedziela) Linie tramwajowe BOREK FAŁĘCKI Zakopiaoska Brożka - Kapelanka Dietla Starowiślna Westerplatte Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI w godzinach ok. 8:00 19:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością 10 min, poza co 20 min. BRONOWICE MAŁE - Bronowicka Królewska Karmelicka Dunajewskiego Basztowa Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI w godzinach ok. 7:00 21:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością 10 min, poza co 20 min. NOWY BIEŻANÓW Teligi Wielicka Starowiślna Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI w godzinach ok. 8:00 20:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością 10 min, poza co 20 min. KURDWANÓW - Witosa Nowosądecka Wielicka Limanowskiego Krakowska Westerplatte Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI w godzinach ok. 5:00 8:00 z częstotliwością 30 min, 8:00 9:00 20 min, 9:00 17:00 10 min, 17:00 23:00 20 min. W dniu r. co 20 min. WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE Kocmyrzowska Bieoczycka Jana Pawła II Mogilska Lubicz Rakowicka CMENTARZ RAKOWICKI w godzinach ok. 5:00 8:00 z częstotliwością 30 min, 8:00 9:00 20 min, 9:00 17:00 10 min, 17:00 23:00 20 min. MISTRZEJOWICE Ks. Jancarza Mikołajczyka gen. Andersa Plac Centralny al. Solidarności Ujastek Łowioskiego - WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE w godzinach ok. 8:00 19:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością 10 min, poza co 20 min. OS. PIASTÓW Piasta Kołodzieja Mikołajczyka gen. Andersa Kocmyrzowska- WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE w godzinach ok. 8:00 19:00, w godz. 9:00 17:00 z częstotliwością 10 min, poza co 20 min. W dniu r. co 20 min.

26 Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) 1-2 listopada 2014 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe specjalne Cmentarz Batowice Powstaoców Strzelców Lublaoska Młyoska Miechowity Brogi Wileoska 29-Listopada CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD - Nowy Kleparz Wrocławska Stachiewicza - Makowskiego Różyckiego Azory w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 20 min. Cmentarz Batowice Powstaoców Strzelców Lublaoska 29-Listopada CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD - Nowy Kleparz al. Trzech Wieszczów Konopnickiej Monte Cassino Kapelanka Grota-Roweckiego Kobierzyoska Rostworowskiego Grota-Roweckiego Bobrzyoskiego Czerwone Maki w godzinach 8:00 20:00 (w godz z częstotliwością 10 min, poza co 20 min). Cmentarz Batowice Powstaoców Strzelców Lublaoska Młyoska Pilotów Olszyny Brodowicza Rondo Mogilskie Powstania Warszawskiego R. Grzegórzeckie Kotlarska Wielicka - CMENTARZ PODGÓRSKI Dworcowa Dworzec Płaszów w godzinach 8:00 20:00 (w godz z częstotliwością 10 min, poza co 20 min), w dniu r. co 20 min. Cmentarz Batowice Powstaoców Strzelców Lublaoska Młyoska Pilotów Olszyny Brodowicza Rondo Mogilskie Powstania Warszawskiego R. Grzegórzeckie Kotlarska Klimeckiego Powstaoców Wielkopolskich Wielicka - CMENTARZ PODGÓRSKI Wielicka Bieżanowska CMENTARZ PROKOCIM Bieżanowska Barbary Heleny Mała Góra CMENTARZ BIEŻANÓW - Aleksandry Nowy Bieżanów Południe w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 20 min. Dworzec Główny Zachód Pawia Al. 29 Listopada Lublaoska Strzelców Powstaoców Cmentarz Batowice z częstotliwością do godz. 6:00 co ok. 20 min, w godzinach 6:00 8:00 10 min, 8:00 9:00 5 min, 9:00 17:00 4 min, 17:00 18:00 6 min, 18:00 20:00 10 min, po 20:00 15 min. W dniu r. do godz. 6:00 co ok. 20 min, w godzinach 6:00 8:00 10 min, 8:00 18:00 6 min, 18:00 20:00 10 min, po 20:00 15 min. Cmentarz Batowice Powstaoców Strzelców Dobrego Pasterza - gen. Andersa Plac Centralny Jana Pawła II CMENTARZ MOGIŁA Bulwarowa al. Solidarności Kombinat Ujastek - Łowioskiego Kocmyrzowska Darwina Cmentarz Grębałów w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 20 min. Cmentarz Batowice Powstaoców Strzelców Dobrego Pasterza 29 Listopada al. Słowackiego al. Mickiewicza Czarnowiejska Piastowska Cichy Kącik w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 20 min. Cmentarz Batowice Powstaoców os. Piastów Piasta Kołodzieja Mikołajczyka Broniewskiego gen. Andersa al. Przyjaźni al. Róż Żeromskiego Obrooców Krzyża Kocmyrzowska Darwina Cmentarz Grębałów w godzinach 8:00 19:00 ( w godz z częstotliwością 5 min poza co 7,5 min), w dniu r. w godz z częstotliwością 7,5 min, poza co 10 min).

27 Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) 1-2 listopada 2014 r. (sobota - niedziela) Linie autobusowe specjalne 811 Pleszów Igołomska - Wyciąska Jeziorko Ruszcza Cmentarz w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 60 min Cmentarz Rząska Pasternik Radzikowskiego AZORY Weissa Różyckiego Makowskiego Łokietka Krowoderskich Zuchów KROWODRZA GÓRKA Fieldorfa-Nila Prądnicka Opolska Lublaoska Dobrego Pasterza al. Bora-Komorowskiego Okulickiego Nowolipki Makuszyoskiego Kocmyrzowska Darwina Cmentarz Grębałów Blokowa Łowioskiego Ujastek Kombinat. W obu kierunkach linia przejeżdża przez pętlę Azory. Linia kursuje z częstotliwością jak 138. Przed godz. 8:00 i po 18:00 linia skrócona do pętli Azory. Czyżyny Dworzec Medweckiego Stella-Sawickiego Dobrego Pasterza Strzelców Cmentarz Batowice w godzinach 9:00 19:00 z częstotliwością 30 min. 851 Borek Fałęcki Zawiła Pod Fortem Os. Kliny w godzinach 8:00 18:00 z częstotliwością 40 min Prądnik Biały Pachooskiego Wyki Batalionu Skała AK Łokietka Prądnicka Al. Słowackiego CMENTARZ RAKOWICKI ZACHÓD Wita Stwosza Dworzec Główny Wschód w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 20 min, poza jak obecna linia 154. Bronowice Małe Balicka Armii Krajowej Opolska Lublaoska Strzelców Powstaoców Cmentarz Batowice w godzinach 8:00 19:00 z częstotliwością 20 min. Os. Kurdwanów Stojałowskiego - Halszki Beskidzka Malborska Wielicka CMENTARZ PODGÓRSKI - Nowohucka Al. Jana Pawła II Bulwarowa Kombinat Łowioskiego Kocmyrzowska Darwina Cmentarz Grębałów (powrót: Blokowa, Łowioskiego, Al. Solidarności, Bulwarowa, Al. Jana Pawła II, Boruty-Spiechowicza, Andersa, Bieoczycka, Al. Pokoju) z częstotliwością jak linia 174, przed 8:00 i po 18:00 linia skrócona do pętli Kombinat. Os. Kurdwanów Stojałowskiego Halszki Witosa Łużycka Malborska Kamieoskiego Dietla Grzegórzecka Powstania Warszawskiego Brodowicza Pilotów Młyoska Lublaoska Strzelców Powstaoców Cmentarz Batowice z częstotliwością do godz. 8:00 20 min, w godzinach 8:00 18:00 10 min, po 18:00 20 min.

28 105/405, 138, 154, 174,184, , 101 Linie zawieszone. Linie kursowad będą wg specjalnych rozkładów jazdy co ok. 30 min. Do obsługi linii kierowany będzie tabor standardowy lub midi+. Uruchomiony zostanie dodatkowy przystanek Cmentarz Salwator. 107 Linia kursowad będzie wg specjalnego rozkładu jazdy co ok min, do obsługi kierowany będzie tabor standardowy. 109 Linia kursowad będzie według świątecznego rozkładu jazdy. Do obsługi kierowany będzie tabor standardowy. 110 Linia w kierunku Al. Przyjaźni kursowad będzie ulicą Blokową i Łowioskiego, z pominięciem ulicy Darwina. W kierunku przeciwnym bez zmian. Do obsługi linii kierowany będzie tabor standardowy. 122 Linie w obu kierunkach kursowad będzie ul. Architektów według specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością 40 min. 124/424 Linie w obu kierunkach kursowad będą przez ulicę Brodowicza. 142 Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) 1-2 listopada 2014 r. (sobota - niedziela) Linia w kierunku Os. Na Stoku kursowad będzie ulicami Blokową i Darwina, w kierunku Czyżyny Dworzec ulicami Jagiełły, Petofiego, Łowioskiego. Do obsługi linii kierowany będzie tabor wielkopojemny. 193 Do obsługi linii kierowany będzie tabor wielkopojemny. Inne zmiany na liniach autobusowych

29 Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) 1-2 listopada 2014 r. (sobota - niedziela) Inne zmiany na liniach autobusowych 201, 203 Linia będzie obsługiwana taborem standardowym. 202, 212, 222, , 260, 280 Linie w kierunku Kocmyrzowa kursowad będą bez zmian, w kierunku Czyżyny Dworzec przez ulicę Architektów, Poległych w Krzesławicach, Jagiełły, Nowolipki, Makuszyoskiego. Linie zostaną skrócone do Cmentarza Batowice. 257, 277 Linie zatrzymywad się będą na przystanku Cmentarz Rakowicki Zachód Linia kursowad będą wg specjalnego rozkładu jazdy z częstotliwością 20 min w godz. 8:00 19:00, poza jak obecnie. Linia zatrzymywad się będzie na przystanku Cmentarz Rakowicki Zachód. Linia w obu kierunkach kursowad będzie przez ul. Strzelców, z pominięciem ulicy Majora i Powstaoców (trasa objazdowa obowiązywad będzie od nocy 31.10/01.11 do nocy 02/ br.).

30 Dodatkowe przystanki: Cmentarz Batowice Wschód (w okresie r.); Cmentarz Podgórski; Bieżanów Cmentarz; Nowy Bieżanów (na ul. Barbary); Cmentarz Grębałów I; Cmentarz Salwator; Cmentarz Rząska. Nieczynne przystanki: Zmiany w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK) Rakowicka n/ż; Cmentarz Rakowicki (autobusowy). 1-2 listopada 2014 r. (sobota - niedziela)

31

32

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska

Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska Wszystkich Świętych - organizacja ruchu i komunikacja miejska Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu prezentuje zmiany w organizacji ruchu oraz funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie (KMK)

Bardziej szczegółowo

ul. Centralna 53, 31-586 Kraków tel. 12 616 75 55 www.zikit.krakow.pl

ul. Centralna 53, 31-586 Kraków tel. 12 616 75 55 www.zikit.krakow.pl Funkcjonowanie KMK oraz zmiany w organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie Uroczystości Wszystkich Świętych (29.10-02.11.2015) ul. Centralna 53, 31-586 Kraków tel. 12 616 75 55 www.zikit.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

30 października - 1 listopada 2010r.

30 października - 1 listopada 2010r. 30 października - 1 listopada 2010r. Cmentarz Rakowicki ulica Rakowicka i Olszańska zmiany w organizacji ruchu obowiązują od dnia 30 października od godz. 10:00 do dnia 1 listopada; ulica Rakowicka całkowicie

Bardziej szczegółowo

Zmiany w KMK i organizacji ruchu

Zmiany w KMK i organizacji ruchu Wszystkich Świętych 2015 Zmiany w KMK i organizacji ruchu 29 października ik - 2 listopada 2015r Cmentarz Rk Rakowicki iki ulica Rakowicka zmiany w organizacji ruchu obowiązują w dniach: 30 października

Bardziej szczegółowo

Dojazdy na cmentarze. Zmiany w organizacji ruchu

Dojazdy na cmentarze. Zmiany w organizacji ruchu Dojazdy na cmentarze. Zmiany w organizacji ruchu 2010-10-29 Czasowe linie autobusowe i tramwajowe, ulice zamknięte dla ruchu oraz zwiększona liczba patroli drogówki. We Wszystkich Świętych czekają nas

Bardziej szczegółowo

Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie Wszystkich Świętych

Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie Wszystkich Świętych Zmiany w organizacji ruchu i funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie Wszystkich Świętych 28 października 2 listopada 2017r. Cmentarz Rakowicki ulica Rakowicka zmiany w organizacji ruchu obowiązują

Bardziej szczegółowo

będzie się odbywać wyłącznie Cm. Rakowicki Zachód dwa przystanki Cm. Rakowicki Zachód Zawiła Cmentarz

będzie się odbywać wyłącznie Cm. Rakowicki Zachód dwa przystanki Cm. Rakowicki Zachód Zawiła Cmentarz 81 82 83 84 85 86 87 88 89 Wykaz tras dodatkowych linii TRAMWAJOWYCH kursujących w okresie Wszystkich Świętych 2016 Linie: 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 Borek Fałęcki Łagiewniki Wadowicka rondo Matecznego

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w środę, 1 listopada 2017 r.

Komunikacja miejska w środę, 1 listopada 2017 r. Komunikacja miejska w środę, 1 listopada 2017 r. 2017-10-26 W związku ze zwiększonymi potrzebami przewozowymi w rejonie cmentarzy w okresie uroczystości Wszystkich Świętych, w środę, 1 listopada zostaną

Bardziej szczegółowo

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Lipiec 2016 r.

FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Lipiec 2016 r. FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W KRAKOWIE PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Lipiec 2016 r. POTENCJAŁ PRZEWOZOWY W trakcie Światowych Dni Młodzieży w szczytowym okresie przewozów do ruchu kierowanych będzie:

Bardziej szczegółowo

3, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 23, 24, 50 nadal pozostają zawieszone,

3, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 23, 24, 50 nadal pozostają zawieszone, Linie tramwajowe: 3, 5, 6, 9, 11, 13, 19, 23, 24, 50 nadal pozostają zawieszone, 1 kursować będzie na zmienionej trasie: Salwator Zwierzyniecka, Franciszkańska, Starowiślna, Grzegórzecka, Powstania Warszawskiego,

Bardziej szczegółowo

Wprowadzanie rozkładu powakacyjnego i zmiany w komunikacji tramwajowej

Wprowadzanie rozkładu powakacyjnego i zmiany w komunikacji tramwajowej Wprowadzanie rozkładu powakacyjnego i zmiany w komunikacji tramwajowej 2017-08-31 Szanowni Pasażerowie! Uprzejmie informujemy, że wprowadzanie powakacyjnych rozkładów jazdy oraz przywracanie przejazdu

Bardziej szczegółowo

PROJEKT UKŁADU DZIENNYCH LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE

PROJEKT UKŁADU DZIENNYCH LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE Janusz Osman PROJEKT UKŁADU DZIENNYCH LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE z dnia 14.09.2016 /z uwzględnieniem stanu linii na dzień 01.09.2016/ Główne założenia projektu: 1.) Utrzymanie dotychczasowych połączeń

Bardziej szczegółowo

Zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 26.10.2014 r.

Zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 26.10.2014 r. Zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 26.10.2014 r. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu 26 października 2014 r. (niedziela) odbędzie się w Krakowie 1. PZU Cracovia

Bardziej szczegółowo

Inwestycja PKP: zamknięcie ul.grzegórzeckiej dla tramwajów

Inwestycja PKP: zamknięcie ul.grzegórzeckiej dla tramwajów Inwestycja PKP: zamknięcie ul.grzegórzeckiej dla tramwajów 2017-07-08 Od następnej soboty, 15 lipca, z powodu przebudowy wiaduktu kolejowego nad ul. Grzegórzecką, prowadzonej w ramach modernizacji linii

Bardziej szczegółowo

ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE

ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Kraków, dnia 23.07.2013

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 26 lipca 2016 (wtorek).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 26 lipca 2016 (wtorek). 15:00 100 Stała trasa stała trasa do zmiany - m.in. do czasu wstrzymania ruchu do Salwatora Linia 100 zostanie ZAWIESZONA. Kursy będą realizowane na trasie linii 101 (Kopiec Kościuszki OS. PODWAWELSKIE)

Bardziej szczegółowo

Przykładowe rozkłady jazdy autobusów i tramwajów jadących do obiektów przy ul. Kijowskiej 14

Przykładowe rozkłady jazdy autobusów i tramwajów jadących do obiektów przy ul. Kijowskiej 14 4 DWORZEC GŁÓWNY TRASA: WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE - Kocmyrzowska, Łowińskiego, Ujastek, Al. Solidarności, Al. Jana Pawła II, Mogilska, Lubicz, Basztowa, Dunajewskiego, Karmelicka, Królewska, Podchorążych,

Bardziej szczegółowo

1. Przesłanki do tworzenia nowego układu

1. Przesłanki do tworzenia nowego układu 1. Przesłanki do tworzenia nowego układu zwiększenie liczby (oraz udziału) podróży odbywanych transportem zbiorowym, konieczność zapewnienia pożądanej obsługi transportowej mieszkańców, konieczność uwzględnienia

Bardziej szczegółowo

Organizacja komunikacji miejskiej w czasie trwania 16. PZU Cracovia Maraton w niedzielę, r.

Organizacja komunikacji miejskiej w czasie trwania 16. PZU Cracovia Maraton w niedzielę, r. ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Organizacja komunikacji

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 30 lipca 2016 (sobota).

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 30 lipca 2016 (sobota). zmiany tras. Uwagi dodatkowe dla kierowców. Informacje dodatkowe Wyłączony ruch tramwajowy i autobusowy do Salwatora oraz na ulicach: Straszewskiego, Franciszkańskiej i Dominikańskiej Zmiany na liniach:

Bardziej szczegółowo

Powrót: tą samą jezdnią do mostu Dębnickiego, następnie ul. Zwierzyniecką - Powiśle Podzamcze Św. Idziego Grodzką do Rynku Głównego META

Powrót: tą samą jezdnią do mostu Dębnickiego, następnie ul. Zwierzyniecką - Powiśle Podzamcze Św. Idziego Grodzką do Rynku Głównego META Komunikat o zmianach w komunikacji miejskiej podczas 7. etapu 72. Tour de Pologne w Krakowie i wyścigów 8. Nutella Mini Tour de Pologne w sobotę, 8 sierpnia 2015 roku Zarząd Infrastruktury Komunalnej i

Bardziej szczegółowo

PROJEKT AUTORSKI NOWEGO UKŁADU SIECI LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE

PROJEKT AUTORSKI NOWEGO UKŁADU SIECI LINII TRAMWAJOWYCH w KRAKOWIE Janusz Osman PROJEKT AUTORSKI NOWEGO UKŁADU SIECI LINII w KRAKOWIE Wersja 2 z dnia 16.01.2011 (na bazie układu linii tramwajowych ze stycznia 2010 oraz stycznia 2011, z uwzględnieniem linii do Małego Płaszowa

Bardziej szczegółowo

71. Tour de Pologne w Krakowie zmiany w komunikacji miejskiej w dniu r.

71. Tour de Pologne w Krakowie zmiany w komunikacji miejskiej w dniu r. 71. Tour de Pologne w Krakowie zmiany w komunikacji miejskiej w dniu 9.08. 2014 r. Zarząd Infrastruktury Komunalnej i Transportu w Krakowie informuje, że w dniu 09 sierpnia 2014 r. (sobota) odbędzie się

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w czwartek - informacje dla pasażerów

Komunikacja miejska w czwartek - informacje dla pasażerów Komunikacja miejska w czwartek - informacje dla pasażerów W czwartek, 28 lipca komunikacja miejska w Krakowie będzie kursować według szkolnego rozkładu jazdy na dzień powszedni. Na ulice wyjadą specjalne

Bardziej szczegółowo

W związku z powyższym wymienione poniżej ulice zostaną wyłączone z ruchu:

W związku z powyższym wymienione poniżej ulice zostaną wyłączone z ruchu: ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Zarząd Infrastruktury Komunalnej

Bardziej szczegółowo

Komunikat o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w poniedziałek, 18 lipca 2016 roku

Komunikat o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w poniedziałek, 18 lipca 2016 roku Komunikat o zmianach w funkcjonowaniu Komunikacji Miejskiej w Krakowie w poniedziałek, 18 lipca 2016 roku Szanowni Pasażerowie! Uprzejmie informujemy, że w dniu 18 lipca 2016 r. (poniedziałek) odbędzie

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 29 lipca 2016 (piątek).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 29 lipca 2016 (piątek). 13:00 100 102 109 118 124 424 132 134 135 144 Krowodrza Górka... al. Kijowska Królewska Bronowicka BRONOWICE MAŁE Bielany... Księcia Józefa most Zwierzyniecki... Monte Cassino OS. PODWAWELSKIE Linia podzielona

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 28 lipca 2016 (czwartek).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Uwagi dodatkowe. Obowiązuje w dniu: 28 lipca 2016 (czwartek). Linia 100 cały dzień. Kursuje linia 101 wg 100 Specjalny rozkład jazdy dla linii 101 specjalnego rozkładu jazdy. 102 109 118 Krowodrza Górka... al. Kijowska Królewska Bronowicka BRONOWICE MAŁE Bielany...

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w środę - informacje dla pasażerów

Komunikacja miejska w środę - informacje dla pasażerów Komunikacja miejska w środę - informacje dla pasażerów Dzisiaj komunikacja miejska w Krakowie będzie kursować według szkolnego rozkładu jazdy na dzień powszedni. Po godzinie 9.00 na ulice wyjadą specjalne

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 27 lipca 2016 (środa).

LINIE AUTOBUSOWE. Planowane zmiany tras. Obowiązuje w dniu: 27 lipca 2016 (środa). Od Od 14:00 100 Linia 100 ZAWIESZONA cały dzień. Kursuje linia 101 wg specjalnego rozkładu jazdy. Specjalny rozkład jazdy dla linii 101 102 Stała trasa stała trasa do czasu zmiany na polecenie Dyspozytora

Bardziej szczegółowo

Jak poruszać się po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży? Przeczytaj i przekaż dalej!

Jak poruszać się po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży? Przeczytaj i przekaż dalej! Jak poruszać się po Krakowie w Światowe Dni Młodzieży? Przeczytaj i przekaż dalej! Zanim do naszego miasta przyjadą miliony pielgrzymów, zachęcamy wszystkich mieszkańców do zapoznania się z planem organizacji

Bardziej szczegółowo

Organizacja komunikacji podczas Krakowskich Spotkań Biegowych w dniach 17-19 kwietnia 2015 r.

Organizacja komunikacji podczas Krakowskich Spotkań Biegowych w dniach 17-19 kwietnia 2015 r. ZARZĄD INFRASTRUKTURY KOMUNALNEJ I TRANSPORTU W KRAKOWIE ul. Centralna 53, 31-586 Kraków, centrala tel. +48 12 616 7000, fax: +48 12 616 7417,email: sekretariat@zikit.krakow.pl Organizacja komunikacji

Bardziej szczegółowo

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Projekt jest opracowany bardzo precyzyjnie i realnie do wprowadzenia niemal od razu. Zakłada utrzymanie tej samej ilości

Bardziej szczegółowo

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Projekt jest opracowany bardzo precyzyjnie i realnie do wprowadzenia niemal od razu. Zakłada utrzymanie tej samej ilości

Bardziej szczegółowo

ZNICZ 2015 30.10.2015 roku 2.11.2015 roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie

ZNICZ 2015 30.10.2015 roku 2.11.2015 roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie ZNICZ 2015 30.10.2015 roku 2.11.2015 roku Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie PORADY DLA KIEROWCÓW UWAGA! Za przekroczenie prędkości na obszarze zabudowanym o 50 km/h kierującemu zostanie zatrzymane

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Zarządzenia Nr 10/2013 Dyrektora ZIKiT z dnia r.

Załącznik do Zarządzenia Nr 10/2013 Dyrektora ZIKiT z dnia r. Załącznik do Zarządzenia Nr 10/2013 Dyrektora ZIKiT z dnia 29.03.2013 r. WYKAZ PRZYSTANKÓW KOMUNIKACYJNYCH, KTÓRYCH WŁAŚCICIELEM LUB ZARZĄDZAJACYM JEST GMINA MIEJSKA KRAKÓW DOSTĘPNYCH TYLKO DLA OPERATORÓW

Bardziej szczegółowo

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZOBACZ INFORMACJE DROGOWE

ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZOBACZ INFORMACJE DROGOWE ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZOBACZ INFORMACJE DROGOWE Szanowni Państwo, 28 lipca 2013 roku w Rio de Janeiro Papież Franciszek ogłosił, że kolejne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w

Bardziej szczegółowo

linie tramwajowe nr 9, 11 i 50 planuje się skierować przez nowa estakadę;

linie tramwajowe nr 9, 11 i 50 planuje się skierować przez nowa estakadę; W poniedziałek, 31 sierpnia 2015 roku, zostaną wprowadzone powakacyjne rozkłady jazdy Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Jednocześnie uruchomione zostanie nowe torowisko tramwajowe na estakadzie pomiędzy

Bardziej szczegółowo

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski

4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski 2017-10-06 W niedzielę, 15 października odbędzie się 4. PZU Cracovia Półmaraton Królewski. Ze zmianami w organizacji ruchu związanymi z tą imprezą można zapoznać się

Bardziej szczegółowo

Wyścig kolarzy i zmiany w ruchu

Wyścig kolarzy i zmiany w ruchu Wyścig kolarzy i zmiany w ruchu Dzisiaj (sobota, 8 sierpnia), w Krakowie odbędzie się 7. etap 72. Tour de Pologne. To właśnie w stolicy Małopolski na ostatniej 25-kilometrowej trasie jazdy indywidualnej

Bardziej szczegółowo

Materiały do opracowania tymczasowej organizacji ruchu- Załącznik nr 5 do umowy (poprawiony) I. Strefy ograniczeń ruchu

Materiały do opracowania tymczasowej organizacji ruchu- Załącznik nr 5 do umowy (poprawiony) I. Strefy ograniczeń ruchu Materiały do opracowania tymczasowej organizacji ruchu- Załącznik nr 5 do umowy (poprawiony) I. Strefy ograniczeń ruchu Obszar zamknięty Błonia Ulice graniczne obszaru: 3 Maja, Piastowska, Focha. - B-1,

Bardziej szczegółowo

Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej

Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej Więcej, częściej i wygodniej: zmiany w komunikacji miejskiej 2017-02-24 Od soboty 4 marca wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Krakowie związane z pierwszym etapem wdrażania

Bardziej szczegółowo

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 31 lipca 2016 (niedziela).

LINIE AUTOBUSOWE Obowiązuje w dniu: 31 lipca 2016 (niedziela). Przewidywane y tras. Uwagi i informacje dodatkowe. Wyłączony ruch tramwajowy i autobusowy do Salwatora oraz na ulicach: Straszewskiego, Franciszkańskiej i Dominikańskiej Zmiany na liniach: 209, 229, 239,

Bardziej szczegółowo

Komunikacja miejska w niedzielę - informacje dla pasażerów

Komunikacja miejska w niedzielę - informacje dla pasażerów Komunikacja miejska w niedzielę - informacje dla pasażerów W niedzielę 31 lipca komunikacja miejska w Krakowie będzie kursować według wakacyjnego rozkładu jazdy na dzień powszedni. Na ulice wyjadą specjalne

Bardziej szczegółowo

STREFY OGRANICZEŃ RUCHU

STREFY OGRANICZEŃ RUCHU Schemat organizacji ruchu podczas ŚDM 2016 STREFY OGRANICZEŃ RUCHU Interaktywna mapa utrudnień powrót Obszar zamknięty: Błonia ulice Graniczne: 3 Maja, Piastowska, Focha w dniach: 23.07-01.08 Obszar zamknięty:

Bardziej szczegółowo

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym S-3 N O W E L I N I E T R A M W A J O W E S-3.1 Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym Budowa

Bardziej szczegółowo

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 21 października 2 listopada 2017 r.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 21 października 2 listopada 2017 r. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 21 października 2 listopada 2017 r. ZMIANY ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ RUCHU W REJONIE CMENTARZY CMENTARZ DYWITY

Bardziej szczegółowo

Półmaraton Królewski: w niedzielę zmiany w organizacji ruchu

Półmaraton Królewski: w niedzielę zmiany w organizacji ruchu Półmaraton Królewski: w niedzielę zmiany w organizacji ruchu 2017-10-11 W niedzielę, 15 października w Krakowie odbędzie się czwarta edycja PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego. W związku z tym, od godz.

Bardziej szczegółowo

WYKAZ ILOŚCIOWY TABLIC INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA PRZYSTANKACH TRAMWAJOWYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA.

WYKAZ ILOŚCIOWY TABLIC INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA PRZYSTANKACH TRAMWAJOWYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA. Załącznik nr 5 WYKAZ ILOŚCIOWY TABLIC INFORMACJI PASAŻERSKIEJ NA PRZYSTANKACH TRAMWAJOWYCH BĘDĄCYCH PRZEDMIOTEM ZAMÓWIENIA. Przedmiotowe urządzenia są na gwarancji przez cały okres umowy utrzymaniowej.

Bardziej szczegółowo

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 22 października 2 listopada 2016 r.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. 22 października 2 listopada 2016 r. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU ORAZ FUNKCJONOWANIE KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W OKRESIE ŚWIĘTA WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 22 października 2 listopada 2016 r. ZMIANY ZWIĄZANE Z ORGANIZACJĄ RUCHU W REJONIE CMENTARZY CMENTARZ

Bardziej szczegółowo

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym

Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym S-3 N O W E L I N I E T R A M W A J O W E S-3.1 Przebudowa ciągu drogowego ul. Grota-Roweckiego - ul. Bobrzyńskiego oraz budowa linii tramwajowej do III Kampusu UJ wraz z terminalem autobusowym Budowa

Bardziej szczegółowo

PLANY ROZWOJU KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W KRAKOWIE

PLANY ROZWOJU KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W KRAKOWIE PLANY ROZWOJU KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ W KRAKOWIE Tadeusz Trzmiel Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Kraków, Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Krakowa Szkielet perspektywicznego

Bardziej szczegółowo

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU Krakowskie Spotkania Biegowe w dniach r.

ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU Krakowskie Spotkania Biegowe w dniach r. ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU Krakowskie Spotkania Biegowe w dniach 28-30.04.2017 r. Nocna Dycha z Wawelem w dniu 28 kwietnia 2017 r. w godz. 21.00-22.30: START: deptak Al. 3 Maja na wysokości Stadionu Miejskiego

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym w Krakowie. (Opracowanie Zarządu Dróg i Komunikacji, www.zdik.krakow.pl p.

Bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym w Krakowie. (Opracowanie Zarządu Dróg i Komunikacji, www.zdik.krakow.pl p. Bezpieczeństwo rowerzystów w ruchu drogowym w Krakowie. (Opracowanie Zarządu Dróg i Komunikacji, www.zdik.krakow.pl p. Tadeusz Żelazny) Rowerzyści zaliczani są obok pieszych do niechronionych uczestników

Bardziej szczegółowo

Budowa KST, linia N-S, etap II A (Rondo Grzegórzeckie ul. Golikówka) wraz z ul. Kuklińskiego

Budowa KST, linia N-S, etap II A (Rondo Grzegórzeckie ul. Golikówka) wraz z ul. Kuklińskiego S-3 N O W E L I N I E T R A M W A J O W E S-3.1 Budowa KST, linia N-S, etap II A (Rondo Grzegórzeckie ul. Golikówka) wraz z ul. Kuklińskiego Budowa linii tramwajowej i sieci trakcyjnej do os. Lipska wraz

Bardziej szczegółowo

REJESTR SPORZĄDZANYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

REJESTR SPORZĄDZANYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO Biuletyn Informacji Publicznej Miasta Krakowa Urząd Miasta Krakowa Biuro Planowania Przestrzennego ul. Józefa Sarego 4, 31-047 Kraków REJESTR SPORZĄDZANYCH MIEJSCOWYCH PLANÓW ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE NR 3151/2017 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA Z DNIA r.

ZARZĄDZENIE NR 3151/2017 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA Z DNIA r. ZARZĄDZENIE NR 3151/2017 PREZYDENTA MIASTA KRAKOWA Z DNIA 16.11.2017 r. w sprawie przyjęcia i przekazania pod obrady Rady Miasta Krakowa autopoprawki do projektu uchwały Rady Miasta Krakowa w sprawie ustalenia

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XIV/156/11 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 11 maja 2011 r.

UCHWAŁA NR XIV/156/11 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 11 maja 2011 r. UCHWAŁA NR XIV/156/11 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 11 maja 2011 r. w sprawie określenia przystanków komunikacyjnych i dworców, których właścicielem bądź zarządzającym jest Gmina Miejska Kraków udostępnionych

Bardziej szczegółowo

Kraków, 4 grudnia 2015 r.

Kraków, 4 grudnia 2015 r. TRANSPORT, KOMUNIKACJA, PARKINGI Polityka transportowa Uchwała Nr XVIII/225/07 Rady Miasta Krakowa z dnia 4 lipca 2007 r. w sprawie przyjęcia Polityki Transportowej dla Miasta Krakowa na lata 2007 2015.

Bardziej szczegółowo

OCENA ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO W KRAKOWIE W LATACH 2007-2012 I PLANY ROZWOJU DO 2020 R.

OCENA ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO W KRAKOWIE W LATACH 2007-2012 I PLANY ROZWOJU DO 2020 R. OCENA ROZWOJU TRANSPORTU ZBIOROWEGO W KRAKOWIE W LATACH 2007-2012 I PLANY ROZWOJU DO 2020 R. Tadeusz Trzmiel Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa Kraków, 16 października 2012 roku Studium uwarunkowań i kierunków

Bardziej szczegółowo

PRIORYTETOWE PROJEKTY INWESTYCYJNE TRANSPORT DROGOWY

PRIORYTETOWE PROJEKTY INWESTYCYJNE TRANSPORT DROGOWY Opracowanie: Miejski Zarząd Baz Danych 26 rzeki obwodnice miejskie drogi główne drogi drugorzędne ulice koleje PRIORYTETOWE PROJEKTY INWESTYCYJNE TRANSPORT DROGOWY 1 Rozbudowa i modernizacja układu drogowego

Bardziej szczegółowo

Dnia r. (niedziela) na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych

Dnia r. (niedziela) na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych W związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od 29.10-02.11.2011 roku. Dnia 29.10.2011 r. (sobota) na wszystkich liniach tramwajowych i autobusowych

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2016r.

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2016r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ INŻYNIERII MIEJSKIEJ INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2016r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich

Bardziej szczegółowo

II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 23>32

II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 23>32 II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 23>32 II.1. Plany Plany miejscowe miejscowe Miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego są podstawowym instrumentem realizacji polityki przestrzennej. Zgodnie z ustawą

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Uchwały Nr. Rady Miasta Krakowa z dnia.

Załącznik do Uchwały Nr. Rady Miasta Krakowa z dnia. Załącznik do Uchwały Nr. Rady Miasta Krakowa z dnia. Określenie przystanków komunikacyjnych i dworców, których właścicielem jest Gmina Miejska Kraków udostępnionych dla operatorów i przewoźników. Część

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2017r.

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2017r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ INŻYNIERII MIEJSKIEJ INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2017r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2014r.

INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2014r. URZĄD MIEJSKI WROCŁAWIA WYDZIAŁ INŻYNIERII MIEJSKIEJ INFORMACJA o organizacji ruchu w rejonie cmentarzy w okresie święta Wszystkich Świętych w 2014r. W związku ze wzmożonym ruchem w rejonie wrocławskich

Bardziej szczegółowo

związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od roku do roku.

związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od roku do roku. W związku z dniem Wszystkich Świętych poniŝej przedstawiamy funkcjonowanie komunikacji miejskiej w dniach od 24.10.2009 roku do 01.11.2009 roku. Dnia 24.10.2009 r. (sobota) na wszystkich liniach tramwajowych

Bardziej szczegółowo

Podział obszaru Gminy Miejskiej Kraków na strefy

Podział obszaru Gminy Miejskiej Kraków na strefy Załącznik Nr 1 do zarządzenia Nr 1852/2007 Prezydenta Miasta Krakowa z dnia 7 września 2007 r. Podział obszaru Gminy Miejskiej Kraków na strefy Integralną częścią niniejszego załącznika jest mapa przedstawiająca

Bardziej szczegółowo

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW. Maj 2016 r.

SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW. Maj 2016 r. SCHEMAT ORGANIZACJI RUCHU PODCZAS ŚDM 2016 KRAKÓW Maj 2016 r. STREFY OGRANICZEŃ RUCHU STREFY OGRANICZEŃ RUCHU ZAMKNIĘTY BŁONIA ZAMKNIĘTY ŁAGIEWNIKI RUCHU I RUCHU II RUCHU III Ulice graniczne obszaru: 3

Bardziej szczegółowo

Remont ronda Grzegórzeckiego

Remont ronda Grzegórzeckiego Remont ronda Grzegórzeckiego Od północy (z 18 na 19 września) kierowcy mogli korzystać ze zmodernizowanego ronda Grzegórzeckiego. W czwartek, 18 września - na dwa tygodnie przed terminem - zakończyły się

Bardziej szczegółowo

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych oraz od 30 października do 3 listopada br.

Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych oraz od 30 października do 3 listopada br. Poznań, dnia 23 października 2013 r. INFORMACJA PRASOWA ZTM.KR.0614-38/13 Zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w weekend poprzedzający Wszystkich Świętych oraz od 30 października do 3 listopada

Bardziej szczegółowo

Zmiany w organizacji komunikacji autobusowej - komentarz ZIKiT

Zmiany w organizacji komunikacji autobusowej - komentarz ZIKiT Zmiany w organizacji komunikacji autobusowej - komentarz ZIKiT 2017-03-05 Od 4 marca zostały wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu linii autobusowych w ramach Komunikacji Miejskiej w Krakowie. Korekty mają

Bardziej szczegółowo

Rysunek I. PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY W 2014 roku

Rysunek I. PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY W 2014 roku Rysunek I. PODZIAŁ ADMINISTRACYJNY W 2014 roku VI Bronowice IV Prądnik Biały III Prądnik Czerwony V Krowodrza VII Zwierzyniec I Stare Miasto II Grzegórzki XIII Podgórze VII Dębniki IX Łagiewniki- Borek

Bardziej szczegółowo

ZNICZ roku roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie

ZNICZ roku roku. Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie ZNICZ 2017 27.10.2017 roku 2.11.2017 roku Wydział Ruchu Drogowego KWP w Krakowie Kierowco zachowaj ostrożność w rejonach cmentarzy! pamiętaj, że nastąpią zmiany w organizacji ruchu: stosuj się do poleceń

Bardziej szczegółowo

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana Nr Dzielnica Ulica Rodzaj P L O I Opłata Os. Tel. OFERTY DLA KOBIET 1153 Podgórze Kącik 13 mieszkaniu dwu + + CO M 550 zł z mediami 1 513926232 1154 Krowodrza/ Bronowice

Bardziej szczegółowo

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana Nr Dzielnica Ulica Rodzaj P L O I Opłata Os. Tel. OFERTY DLA KOBIET 1138 Azory Pużaka 2 pokoje w + + CO M Większy pokój: 800 zł + 3 512 990 293 1139 Prokocim Teligi Pokój

Bardziej szczegółowo

20 czerwca 21 czerwca 22 czerwca 23 czerwca 24 czerwca 25 czerwca 26 czerwca 27 czerwca 28 czerwca

20 czerwca 21 czerwca 22 czerwca 23 czerwca 24 czerwca 25 czerwca 26 czerwca 27 czerwca 28 czerwca 20 czerwca 21 czerwca 22 czerwca 23 czerwca 24 czerwca 25 czerwca 26 czerwca 27 czerwca 28 czerwca Dzielnica I Stare Miasto 17:00-20:00 17:00-20:00 10:00-13:00 15:00-18:00 Rynek Kleparski 4 (II piętro)

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Zarządzenia Nr 2971/2013 Prezydenta Miasta Krakowa Z dnia 2013-10-14

Załącznik do Zarządzenia Nr 2971/2013 Prezydenta Miasta Krakowa Z dnia 2013-10-14 Załącznik do Zarządzenia Nr 2971/2013 Prezydenta Miasta Krakowa Z dnia 2013-10-14 KATALOG INWESTYCJI MIEJSKICH WYBRANYCH DO PEŁNYCH KONSULTACJI SPOŁECZNYCH 2013 KATALOG INWESTYCJI MIEJSKICH WYBRANYCH DO

Bardziej szczegółowo

Raport z badania natężenia ruchu rowerowego w Krakowie

Raport z badania natężenia ruchu rowerowego w Krakowie Raport z badania natężenia ruchu rowerowego w Krakowie - 2016 wykonawca: PBS Sp. z o.o. autor: Kamil Pietrzak Sopot, wrzesień 2016 SPIS TREŚCI: Podstawowe informacje na temat badania... 4 1. Główne cele

Bardziej szczegółowo

UNOWOCZEŚNIENIE KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ W CENTRUM NA PRZYKŁADZIE KRAKOWA

UNOWOCZEŚNIENIE KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ W CENTRUM NA PRZYKŁADZIE KRAKOWA IV KONFERENCJA NAUKOWO TECHNICZNA MIASTO I TRANSPORT 2010 UNOWOCZEŚNIENIE KOMUNIKACJI TRAMWAJOWEJ W CENTRUM NA PRZYKŁADZIE KRAKOWA MAREK BAUER Politechnika Krakowska 24 lutego 2010 Politechnika Warszawska

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR XXI/143/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 27 marca 1991. w sprawie utworzenia w Mieście Krakowie dzielnic miejskich.

UCHWAŁA NR XXI/143/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 27 marca 1991. w sprawie utworzenia w Mieście Krakowie dzielnic miejskich. UCHWAŁA NR XXI/143/91 Rady Miasta Krakowa z dnia 27 marca 1991. w sprawie utworzenia w Mieście Krakowie dzielnic miejskich. Na podstawie art. 5 ust. 1 i art. 40 ust. 2 pkt 1 ustawy z dnia 8 marca 1990

Bardziej szczegółowo

Przygotowanie budowy odc. węzeł Modlnica - węzeł Nowohucki

Przygotowanie budowy odc. węzeł Modlnica - węzeł Nowohucki ST-3.2 Przygotowanie budowy odc. węzeł Modlnica - węzeł Nowohucki Budowa drogi głównej przyspieszonej S 2x3 (dwie jezdnie po trzy pasy ruchu) o długości ok. 14,5 km z przekroczeniem (tunelem) miejscowości

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR LIX/1308/16 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 7 grudnia 2016 r.

UCHWAŁA NR LIX/1308/16 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 7 grudnia 2016 r. UCHWAŁA NR LIX/1308/16 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 7 grudnia 2016 r. w sprawie ustalenia rozkładu godzin pracy krakowskich aptek ogólnodostępnych w 2017 roku. Na podstawie art. 94 ust. 2 ustawy z dnia 6

Bardziej szczegółowo

Rysunek I. Struktura wieku i płci mieszkańców Krakowa w 2011 roku

Rysunek I. Struktura wieku i płci mieszkańców Krakowa w 2011 roku Rysunek I. Struktura wieku i płci mieszkańców Krakowa w 2011 roku MĘŻCZYŹNI KOBIETY wiek liczba osób liczba osób wiek przedprodukcyjny wiek produkcyjny wiek poprodukcyjny Źródło: Urząd Statystyczny w Krakowie

Bardziej szczegółowo

Sylwester 2009 zmiany w komunikacji miejskiej

Sylwester 2009 zmiany w komunikacji miejskiej Sylwester 2009 zmiany w komunikacji miejskiej W celu zapewnienia komunikacji uczestnikom imprezy, uruchomione zostaną w nocy z 31.12.2009 r. na 1.01.2010 r. od ok. godz. 22.00 kursy dodatkowych składów

Bardziej szczegółowo

ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE. Modernizacja infrastruktury kolejowej na terenie. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego

ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE. Modernizacja infrastruktury kolejowej na terenie. w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE Modernizacja infrastruktury kolejowej na terenie województwa małopolskiego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego ODDZIAŁ REGIONALNY W KRAKOWIE Zakład Linii Kolejowych

Bardziej szczegółowo

Działania Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu na rzecz czystego powietrza w Krakowie

Działania Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu na rzecz czystego powietrza w Krakowie Działania Zarządu Infrastruktury Komunalnej i Transportu na rzecz czystego powietrza w Krakowie Podejmowanie działań na rzecz zmniejszenia liczby samochodów w tzw. śródmieściu funkcjonalnym, w szczególności

Bardziej szczegółowo

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem spotkań.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższym harmonogramem spotkań. Spotkania w Dzielnicach Do 16 czerwca br. w Dzielnicach Miasta Krakowa organizowane będą spotkania z mieszkańcami dotyczące budżetu obywatelskiego. Ich celem jest praca warsztatowa mieszkańców z udziałem

Bardziej szczegółowo

Zmiany organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Zmiany organizacji ruchu na Wszystkich Świętych Zmiany organizacji ruchu na Wszystkich Świętych W okresie Wszystkich Świętych od piątku, 28 października, do środy, 2 listopada bieżącego roku, w pobliżu płockich cmentarzy będzie obowiązywać zmieniona

Bardziej szczegółowo

KOMUNIKAT PRASOWY ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU

KOMUNIKAT PRASOWY ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU KOMUNIKAT PRASOWY ZARZĄDU TRANSPORTU MIEJSKIEGO W POZNANIU Funkcjonowanie komunikacji w okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku Poznań, dnia 17.12.2010 r. Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu

Bardziej szczegółowo

www.mzdik.pl WYKAZ OBJAZDÓW PODCZAS PÓŁMARATONU RADOMSKIEGO CZERWCA 76 W DNIU 21.06.2015 Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu

www.mzdik.pl WYKAZ OBJAZDÓW PODCZAS PÓŁMARATONU RADOMSKIEGO CZERWCA 76 W DNIU 21.06.2015 Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji w Radomiu www.mzdik.pl WYKAZ OBJAZDÓW PODCZAS PÓŁMARATONU RADOMSKIEGO CZERWCA 76 W DNIU 21.06.2015 LINIA 1 - objazdy podczas Półmaratonu Radomskiego Czerwca 76 Sienkiewicza,

Bardziej szczegółowo

UCHWAŁA NR CXIX/1889/14 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 22 października 2014 r.

UCHWAŁA NR CXIX/1889/14 RADY MIASTA KRAKOWA. z dnia 22 października 2014 r. UCHWAŁA NR CXIX/1889/14 RADY MIASTA KRAKOWA z dnia 22 października 2014 r. w sprawie aktualności Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Miasta Krakowa oraz miejscowych planów zagospodarowania

Bardziej szczegółowo

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET

Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana OFERTY DLA KOBIET Oferty mieszkań - Stuba u św. Jana Nr Dzielnica Ulica Rodzaj P L O I Opłata Os. Tel. OFERTY DLA KOBIET 1083 Krowodrza Górka Rusznikarska miejsce w pokoju 2- osobowym ok. 470 zł 1 601 383 026 1083 Stare

Bardziej szczegółowo

II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 31>40

II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 31>40 II. ZAGOSPODAROWANIE PRZESTRZENNE 31>40 II.1. Plany Plany miejscowe miejscowe Od 1 stycznia 2003, wraz z utratą ważności wszystkich miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego uchwalonych przed

Bardziej szczegółowo

PROPOZYCJE ZMIAN W ORGANIZACJI LINII AUTOBUSOWYCH WPROWADZONEJ PO ODDANIU DO RUCHU MOSTU gen. Elżbiety Zawackiej

PROPOZYCJE ZMIAN W ORGANIZACJI LINII AUTOBUSOWYCH WPROWADZONEJ PO ODDANIU DO RUCHU MOSTU gen. Elżbiety Zawackiej PROPOZYCJE ZMIAN W ORGANIZACJI LINII AUTOBUSOWYCH WPROWADZONEJ PO ODDANIU DO RUCHU MOSTU gen. Elżbiety Zawackiej WYDZIAŁ GOSPODARKI KOMUNALNEJ Toruń, 3 kwietnia 2014 r. Założenia do trasowania nowych i

Bardziej szczegółowo

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Aktualizacja projektu wersja III grudzień 2011

Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Aktualizacja projektu wersja III grudzień 2011 Tramwaj co 3 min w Krakowie Projekt nowego układu sieci linii tramwajowych w Krakowie Aktualizacja projektu wersja III grudzień 2011 1 WYKAZ LINII TRAMWAJOWYCH JAKIE PRZEWIDUJE PROJEKT (3/6/12/10/20) Linia

Bardziej szczegółowo

Rodzinne apartamenty. Poleska 3 Apartamenty

Rodzinne apartamenty. Poleska 3 Apartamenty Rodzinne apartamenty Poleska 3 Apartamenty 2015 Widok 1 Widok budynku Poleska Południowa Widok 2 Widok budynku Poleska Wschodnia Widok 3 Widok budynku Poleska Zachodnia Aranżacja apartamentu Przykładowa

Bardziej szczegółowo

Stołeczna komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych 2015 ( r.) Maciej Sadoch / Paweł Mudant Warszawa,

Stołeczna komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych 2015 ( r.) Maciej Sadoch / Paweł Mudant Warszawa, Stołeczna komunikacja miejska w okresie Wszystkich Świętych 2015 (24.10-2.11.2015 r.) Maciej Sadoch / Paweł Mudant Warszawa, 22.10.2015 Dojazd do cmentarzy w dniach 24-25.10.2015 r. sobota-niedziela Dojazd

Bardziej szczegółowo

Zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu

Zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu Zmiany w komunikacji miejskiej i organizacji ruchu Szczecin, 8 sierpnia 2016 Duże imprezy plenerowe wiążą się ze zmianami w kursowaniu transportu publicznego i organizacji ruchu w mieście. Podczas Festiwalu

Bardziej szczegółowo