- Adrian Lewicki
1 Nr zlecenia: 83/01/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego oraz określenie wartości rynkowej DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] VIII-2017 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: WAUZZZ4G3EN Marka: AUDI Nr rejestracyjny: DW599VA Model pojazdu: A6 Quattro 3.0 TDi DPF 4G Nr Info-Ekspert: Wersja: S tronic Rok produkcji: 2014 Wskazanie drogomierza Data pierwszej rejestracji Data ważności badania technicznego km 2014/10/ /10/08 Rodzaj nadwozia Dop. masa całk. sedan 4 drzwiowy 2330 kg* Rodzaj silnika Pojemność / Moc silnika Doładowanie Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów Rodzaj skrzyni biegów Rodzaj napędu z zapłonem samoczynnym 2967 ccm / 150kW (204KM) Turbosp. z chłodn. powietrza 6 / widlasty / 24 automatyczna AWD (4x4) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Grafitowy 2-warstwowy z efektem metalicznym Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia ABS + EBV - korektor siły hamowania elektr. Autoalarm Blokada mechanizmu różnicowego EDS Czujnik jakości powietrza Czujnik wilgotności powietrza L.p Dysze spryskiwaczy podgrzewane Dywaniki welurowe Dźwignia zmiany biegów pokryta skórą Głośniki 8 szt Gniazdo 12V w bagażniku Hamulec postojowy elektryczny Immobilizer Kierownica 4-ramienna pokryta skórą Kierownica wielofunkcyjna Klimatyzacja automatyczna Kolumna kierownicy regulowana Koło zapasowe dojazdowe Kurtyny powietrzne foteli przednich i siedzeń tylnych Listwy wykończeniowe szyb bocznych srebrne Lusterka zewnętrzne podgrzewane elektr. Lusterka zewnętrzne regulowane elektrycznie Lusterka zewnętrzne w kolorze nadwozia Oparcie siedzeń tylnych składane Pakiet "Oświetlenie wnętrza" Pakiet dla palących Podłokietnik centralny przedni Podłokietnik siedzeń tylnych Poduszka powietrzna kierowcy Nazwa elementu wyposażenia Poduszka powietrzna pasażera Poduszki powietrzne boczne Radioodtwarzacz CD + MP3 Reflektory adaptacyjne Reflektory ksenonowe + spryskiwacze reflektorów Siedzenia tylne dzielone Sygnalizacja niezapiętych pasów przednich System elektronicznej kontroli toru jazdy ESP System p/działający zasypianiu kierowcy ASR(Anti Slip Regul} System Start/Stop System wspomagający pokonywanie wzniesień System zarządzający zintegrowany MMI (Multi Media Interface) Szyby atermiczne Szyby przednie i tylne regulowane elektr. Światła do jazdy dziennej LED Światła mijania włączane automatycznie Światła tylne LED Tapicerka tekstylna Tarcze kół alum. 17" 6-ramienne Tempomat Wskaźnik ciśnienia ogumienia Wspomaganie układu kierowniczego elektr. Servotronic Wycieraczka z czujnikiem deszczu Wykończenie wnętrza "Micrometallic" Wyświetlacz kolorowy 6,5" Wyświetlacz monochromatyczny Zabezpieczenie kół przed kradzieżą Zamek centralny zdalnie sterowany WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p. Nazwa elementu wyposażenia 1 Fotele przednie podgrzewane 2 Fotele przednie regulowane elektrycznie Fotel kierowcy regulowany elektrycznie Fotel kierowcy z pamięcią położenia Fotel pasażera regulowany elektrycznie Fotele przednie sportowe Fotele przednie z regul. elektr. odcinka lędźwiowego Instalacja do telefonu GSM z zest. głośnomówiącm + Bluetooth Instalacja do telefonu GSM z zest. głośnomówiącm + Bluetooth Złącze "ipod" Złącze "USB" Kamera cofania Klimatyzacja automatyczna 4 strefowa (dopłata) Komputer pokładowy z kolorowym wyświetlaczem Komputer pokładowy Wyświetlacz kolorowy Lakier metalizowany lub perłowy Lusterko wewnętrzne ściemniane automatycznie System Audi parking plus (przód i tył) System nawigacji Sat. MMI Navigation Plus + MMI touch Panel obsługowy MMI System nawigacji Sat. MMI Navigation Plus Strona 2
3 13 Żaluzja mech. na bocznych tylnych szybach+tylna regul.elektr OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Marka, typ Przednie lewe: GOODYEAR 225/60 Przednie prawe: GOODYEAR 225/60 Tylne lewe: GOODYEAR 225/60 Tylne prawe: GOODYEAR 225/60 R16 R16 R16 R16 102H 102H 102W 102W Bieżnik [mm] XL EFFICIENTGRIP MO MFS TL 7,5 XL EFFICIENTGRIP MO MFS TL 7,7 XL EFFICIENTGRIP PERFORMANCE TL 5,5 XL EFFICIENTGRIP PERFORMANCE TL 5,4 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (-) KOREKTY RÓŻNE: Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY Pojazd pochodzi z importu dealerskiego. Brak możliwości wybrania tej opcji w programie eksperckim Info Ekspert. Pojazd zarejestrowany po raz pierwszy w Polsce. Karta pojazdu wydana przez Urząd Miejski. Dodatkowy komplet kół w pojeździe - bez wpływu na wartość rynkową auta. OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU KABINA KIEROWCY - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Błotnik przedni L Zarysowania powłoki lakierowej 2 Błotnik przedni P Zarysowania powłoki lakierowej 3 Pokrywa przednia 4 Drzwi boczne przednie L Zarysowania powłoki lakierowej 5 Drzwi boczne przednie P Zarysowania powłoki lakierowej 6 Drzwi boczne tylne L Zarysowania powłoki lakierowej 7 Drzwi boczne tylne P Zarysowania powłoki lakierowej 8 Dach 9 Błotnik tylny L Zarysowania powłoki lakierowej 10 Błotnik tylny P Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej Opis Fot. nr Zarysowania powłoki lakierowej Odpryski powłoki lakierowej Zarysowania we wnękach drzwi tylnych. Pojazd nosi typowe dla jego okresu eksploatacji uszkodzenia powłoki lakierowej (niewielkie zarysowania, odpryski itp.) Strona 3
4 KABINA KIEROWCY Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Błotnik przedni lewy: Dach: Błotnik przedni prawy: Drzwi przednie lewe: Drzwi przednie prawe : Drzwi tylne lewe: Drzwi tylne prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: L.p. Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia Dach Błotnik przedni L Drzwi przednie L Drzwi tylne L Błotnik tylny L Błotnik przedni P Drzwi przednie P Drzwi tylne P Błotnik tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia Opis WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Zderzak przedni 2 Obudowa lusterka bocznego 3 Zderzak tylny Zarysowany 4 Szyba przednia Odpryski warstwy zewnętrznej Opis Fot. nr Zarysowany P Zarysowana Pęknięcie Strona 4
5 KABINA KIEROWCY Wyposażenie wewnętrzne L.p. 1 Nazwa elementu Poszycie tapicerskie drzwi bocznych tylnych L/P L Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr Zarysowane Uszkodzony uchwyt na napoje tylnej kanapy. Niesprawna roleta szyby tylnej - wyrwana z listw prowadzących. Wnętrze pojazdu nosi typowe dla jego okresu eksploatacji zabrudzenia oraz zużycie wszystkich elementów. JAZDA KONTROLNA 1 Głośność pracy silnika BEZ UWAG 2 Przyspieszenia pojazdu BEZ UWAG 3 Praca układu kierowniczego BEZ UWAG 4 Stateczność ruchu pojazdu BEZ UWAG 5 Głośność (stuki) zawieszenia BEZ UWAG 6 Zmiana biegów, działanie sprzęgła BEZ UWAG 7 Głośność skrzyni biegów / bloku napędowego BEZ UWAG 8 Skuteczność hamulca zasadniczego BEZ UWAG 9 Skuteczność hamulca pomocniczego BEZ UWAG 10 Działanie drogom. i szybkościomierza BEZ UWAG 11 Wskaźnik temperatury silnika BEZ UWAG 12 Skuteczność ogrzewania i przewietrzania BEZ UWAG Próba ruchowa przeprowadzona na niewielkim dystansie, w warunkach parkingowych, z prędkością do 50 km/h. DOKUMENTY I KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa TAK 2 Kluczyki (ilość sztuk) 1 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Zestaw narzędzi fabrycznych TAK 5 Podnośnik samochodowy TAK 6 Instrukcja obsługi TAK 7 Gaśnica TAK 8 Trójkąt ostrzegawczy TAK 9 Apteczka TAK Strona 5
6 Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. ü Pomiar powłoki lakierowej został wykonany urządzeniem będącym w posiadaniu rzeczoznawcy. Pomiar wykonany innym przyrządem może się różnić. ü Rzeczoznawca podczas oględzin poza warsztatem nie jest w stanie stwierdzić wypadkowej przeszłości pojazdu. W przypadku podwyższonych wartości pomiarów powłoki lakierowej, konieczna jest ekspertyza w warunkach warsztatowych. ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Przed odbiorem pojazdu, kupujący zobowiązany jest do konfrontacji rzeczywistego stanu z informacjami zawartymi w wycenie. Podpisanie protokołu odbioru jest równoznaczne ze zrzeczeniem się wszelkich roszczeń co do stanu technicznego. ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Wyposażenie standardowe wg. Info - Ekspert. Rzeczoznawca nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy programu. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 6
42 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 42
43 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 43
44 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 44
45 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 45
46 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 46
47 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 47
48 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Strona 48
49 Fot. nr 85 Fot. nr 86 Strona 49
50 Fot. nr 87 Fot. nr 88 Strona 50
51 Fot. nr 89 Fot. nr 90 Strona 51
52 Fot. nr 91 Fot. nr 92 Strona 52
53 Fot. nr 93 Fot. nr 94 Strona 53
54 Fot. nr 95 Fot. nr 96 Strona 54
55 Fot. nr 97 Fot. nr 98 Strona 55
56 Fot. nr 99 Fot. nr 100 Strona 56
57 Fot. nr 101 Fot. nr 102 Strona 57
58 Fot. nr 103 Fot. nr 104 Strona 58
59 Fot. nr 105 Fot. nr 106 Strona 59
60 Fot. nr 107 Fot. nr 108 Strona 60
61 Fot. nr 109 Fot. nr 110 Strona 61
62 Fot. nr 111 Fot. nr 112 Strona 62
63 Fot. nr 113 Fot. nr 114 Strona 63
64 Fot. nr 115 Fot. nr 116 Strona 64
65 Fot. nr 117 Fot. nr 118 Strona 65
66 Fot. nr 119 Fot. nr 120 Strona 66
67 Fot. nr 121 Fot. nr 122 Strona 67
68 Fot. nr 123 Fot. nr 124 Strona 68
69 Fot. nr 125 Fot. nr 126 Strona 69
70 Fot. nr 127 Fot. nr 128 Strona 70
71 Fot. nr 129 Fot. nr 130 Strona 71
72 Fot. nr 131 Fot. nr 132 Strona 72
73 Fot. nr 133 Fot. nr 134 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 73
Nr zlecenia: 79/01/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia:04/22/11/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:82/03/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:82/03/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/03 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2015/09/15 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:86/03/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:86/03/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/03 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia:53/15/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych 7 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia:10/23/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/23 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:84/03/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:84/03/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/03 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:66/21/12/2016/car-port DEALER
Nr zlecenia:66/21/12/2016/car-port DEALER z dnia: 2016/12/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Malinowski Jarosław/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: 45/04/01/2018/Car-Port STANDARD z dnia: 2018/01/04 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący
Nr zlecenia:16/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:33/30/05/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia: 43/15/12/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Dominik Sobczak/ zatw. Pion weryfikacyjny
Nr zlecenia:10/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:51/07/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/07 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:52/16/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jarosław Chwała/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:04/04/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/04 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:73/03/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:73/03/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/03 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia: 45/14/08/2017/HITACHI z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT
Bardziej szczegółowoWYPOSAŻENIE STANDARDOWE. Nr zlecenia:28/13/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:28/13/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:37/19/07/2017/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:38/08/12/2016/car-port STANDARD
Bardziej szczegółowoOCENA TECHNICZNA nr: SKODA OCTAVIA DW8G019 Wykonawca opinii : Jarosław Sapak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: Wykonawca opinii : Jarosław Sapak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Adres: Przeźmierowo, 62-081 Baranowo k/poznania Zlec. pismo,
Nr zlecenia:01/27/07/2016/hitachi z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy RAPORT
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy OPINIA TECHNICZNA Zadanie:
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:34/27/04/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:34/27/04/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/04/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: Bank Polskiej Spółdzielczości. Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny
Nr zlecenia:01/16/09/2015/pryw z dnia: 2015/09/16 Zleceniodawca: Bank Polskiej Spółdzielczości Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. pion weryfikacyjny RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:63/13/07/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia: 14/06/10/2017/HITACHI z dnia: 2017/10/06 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:74/12/12/2016/car-port STANDARD
Nr zlecenia:74/12/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący
Nr zlecenia: 53/15/11/2017/Car-Port STANDARD z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoR A P O R T T E C H N I C Z N Y. Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30
Nr zlecenia:18/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia: 83/27/09/2017/Car-Port DEALER z dnia: 2017/09/27 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny