- Ryszard Borkowski
1 Nr zlecenia:04/22/11/2016/car-port z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY Zadanie: Ocena stanu technicznego oraz określenie wartości rynkowej DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] XI-2016 Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy VIN: WAUZZZ8T7AA Marka: AUDI Nr rejestracyjny: WWL7630A Model pojazdu: A5 Coupe Quattro 2.0 TFSI B8 Nr INFO-EKSPERT Wersja: S tronic Rok produkcji: 2010 Wskazanie drogomierza km Data pierwszej rejestracji 2010/09/30 Data ważności badania technicznego 2017/10/12 Rodzaj nadwozia coupe 2 drzwiowy Dop. masa całk kg* Rodzaj silnika z zapłonem iskrowym (wtrysk) Pojemność / Moc silnika 1984 ccm / 155kW (211KM) Doładowanie Turbosp. z chłodn. powietrza Liczba cylindrów / Układ cylindrów / Liczba zaworów 4 / rzędowy / 16 Rodzaj skrzyni biegów automatyczna Rodzaj napędu AWD (4x4) Kolor powłoki lakierowej, (rodzaj lakieru) Czarny 2-warstwowy typu uni Strona 1
2 WYPOSAŻENIE STANDARDOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia ABS + EBV - korektor siły hamowania elektr. Dysze spryskiwaczy podgrzewane Dywaniki Fotel kierowcy z regulacją wysokości Fotel pasażera z regulacją wysokości Głośniki 8 szt. Immobilizer L.p Tapicerka tekstylna Tarcze kół alum. 17" 6-ramienne 14 Kierownica sportowa pokryta skórą Klimatyzacja automatyczna Komputer pokładowy Kurtyny powietrzne foteli przednich i siedzeń tylnych Listwy wykończeniowe srebrne Lusterka zewnęt. podgrzew. i regul.elektr.w kolorze nadwozia Napęd na cztery koła Nazwa elementu wyposażenia Poduszki powietrzne boczne Pokrywa bagażnika otwierana automatycznie Radio CONCERT CD + MP3 Reflektory ksenonowe Siedzenia tylne dzielone Spryskiwacze reflektorów Sygnalizacja niezapiętego pasa bezpieczeństwa kierowcy System elektronicznej kontroli toru jazdy ESP Szyby przednie regulowane elektr. Światła do jazdy dziennej Światła p/mgielne przednie Oparcie siedzeń tylnych składane Podłokietnik centralny przedni Poduszka powietrzna kierowcy Poduszka powietrzna pasażera Wspomaganie układu kierowniczego elektr. Servotronic Wykończenie elementami ozdobnymi "Micrometallic platin" Wyświetlacz monochromatyczny Zamek centralny zdalnie sterowany WYPOSAŻENIE DODATKOWE L.p Nazwa elementu wyposażenia Instalacja telefonu GSM + zestaw głośnomówiący + Bluetooth Kierownica wielofunkcyjna pokryta skórą (dopłata) Koło zapasowe dojazdowe System Audi parking plus (przód i tył) Tarcze kół alum. 17" 7-ramienne (dopłata) OPIS ZAMONTOWANEGO W POJEŹDZIE OGUMIENIA Koło Marka, typ Przednie lewe: CONTINENTAL 225/50 Przednie prawe: CONTINENTAL 225/50 Tylne lewe: CONTINENTAL 225/50 Tylne prawe: CONTINENTAL 225/50 R17 R17 R17 R17 98Y 98Y 98Y 98Y XL SPORT CONTACT 5 TL FR XL SPORT CONTACT 5 TL FR XL SPORT CONTACT 5 TL FR XL SPORT CONTACT 5 TL FR Bieżnik [mm] 5,7 5,8 6,2 6,0 KOREKTY WARTOŚCI POJAZDU KOREKTA ZA PIERWSZĄ REJESTRACJĘ (+) KOREKTA ZA WYPOSAŻENIE (+) KOREKTA ZA PRZEBIEG (+) KOREKTY RÓŻNE: Stan utrzymania i dbałość o pojazd (-) Konieczne naprawy pojazdu (-) KOREKTY RÓŻNE RAZEM (-) KOREKTA ZA OGUMIENIE (+) Strona 2
3 UWAGI RZECZOZNAWCY DOTYCZĄCE WYCENY Pojazd jest unieruchomiony ze względu na niesprawny silnik. Wg informacji uzyskanych od osoby udostępniającej pojazd do oględzin, samochód trafił do serwisu ze względu na zbyt duży pobór oleju. Po diagnozie okazało się, że świeca jest niesprawna, na tłokach znajdują się rysy, głowica zdemontowana. Silnik kwalifikuje się do wymiany lub kapitalnego remontu. QL_Nag_Tyt OPIS STANU TECHNICZNEGO ZESPOŁÓW POJAZDU KABINA KIEROWCY - Szkielet i poszycia zewnętrzne L.p. Nazwa elementu L/P Rodzaj uszkodzenia 1 Błotnik przedni P Zarysowania powłoki lakierowej 2 Drzwi boczne L Wgniecenie, odpryski lakieru 3 Drzwi boczne P Odpryski powłoki lakierowej 4 Błotnik tylny P Wgnieciony z zarysowaniami powłoki lakierowej Opis Fot. nr Pojazd zabrudzony, możliwość wykrycia dodatkowych uszkodzeń po umyciu. KABINA KIEROWCY Opis powłoki lakierowej Pokrywa przednia: Dach: Błotnik przedni lewy: Błotnik przedni prawy: Drzwi lewe: Drzwi prawe: Błotnik tylny lewy: Błotnik tylny prawy: Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia: L.p. Nazwa elementu L / P Grubość powłoki [µm] 1 Pokrywa przednia Dach Błotnik przedni L Opis Strona 3
4 4 Drzwi L Błotnik tylny L Błotnik przedni P Drzwi P Błotnik tylny P Pokrywa (drzwi) tyłu nadwozia WYPOSAŻENIE ZEWNĘTRZNE L.p. 1 Nazwa elementu L/P Zderzak tylny Rodzaj uszkodzenia Opis Fot. nr Opis Fot. nr Starcia powłoki lakierowej, zarysowany KABINA KIEROWCY Wyposażenie wewnętrzne L.p. 1 Nazwa elementu Wykładzina dachu (podsufitka) L/P Rodzaj uszkodzenia Poplamiona JAZDA KONTROLNA Ze względu na niesprawny silnik brak możliwości uruchomienia pojazdu i odbycia jazdy próbnej. Pojazd unieruchomiony. DOKUMENTY i KOMPLETACJA POJAZDU 1 Książka serwisowa TAK 2 Kluczyki (ilość sztuk) 2 3 Dowód rejestracyjny TAK 4 Zestaw narzędzi fabrycznych TAK 5 Podnośnik samochodowy TAK 6 Instrukcja obsługi TAK 7 Trójkąt ostrzegawczy TAK Zastrzeżenia ograniczające opinię. ü Nie weryfikowano odczytanego stanu drogomierza z zapisami w urządzeniach elektronicznych pojazdu. ü Niniejsza ekspertyza służy wyłącznie do oszacowania wartości rynkowej przedmiotu wyceny i nie może być wykorzystywana do żadnego innego celu, niż wymieniony powyżej. W szczególności wycena nie może stanowić podstawy do oceny cech i stanu wycenianego obiektu przy jego zakupie. ü Rzeczoznawca nie bierze na siebie odpowiedzialności za wady ukryte (prawne i fizyczne) oraz ewentualne skutki wynikające z dalszego użytkowania przedmiotu wyceny, a także za skutki wykorzystania samej wyceny. ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana, w szczególności nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. ü Wycenę przeprowadzono w oparciu o dostarczoną dokumentację oraz badanie organoleptyczne wycenianego obiektu. Nie prowadzono badań diagnostycznych oraz weryfikacji warsztatowej przedmiotu wyceny. ü Niniejsza wycena została sporządzona na podstawie oględzin wycenianego przedmiotu w warunkach występujących w miejscu jego udostępnienia. Strona 4
5 ü Rok produkcji pojazdu - nie weryfikowano. Przyjęto w oparciu o dane przekazane przez ü Powyższa wycena nie jest ekspertyzą stanu technicznego przedmiotu wyceny i za taką nie może być uznawana. Zleceniodawcę. ü Niniejsza wycena nie może być publikowana w całości w jakimkolwiek dokumencie bez zgody wykonawców i bez uzgodnienia z nimi formy i treści takiej publikacji. Zakaz publikacji nie dotyczy posługiwania się wyceną w umowach cywilno-prawnych zawieranych przez zleceniodawcę i dotyczących przedmiotu ü Nie badano poprawności i/lub budowy numerów identyfikacyjnych/seryjnych obiektu oraz nie weryfikowano prawdziwości danych obiektu. ü Niniejsza wycena nie może być traktowana jako gwarancja sprzedaży przedmiotu wyceny za oszacowaną wartość. Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 5
6 DOKUMENTACJA FOTOGRAFICZNA Fot. nr 1 Fot. nr 2 Strona 6
7 Fot. nr 3 Fot. nr 4 Strona 7
8 Fot. nr 5 Fot. nr 6 Strona 8
9 Fot. nr 7 Fot. nr 8 Strona 9
10 Fot. nr 9 Fot. nr 10 Strona 10
11 Fot. nr 11 Fot. nr 12 Strona 11
12 Fot. nr 13 Fot. nr 14 Strona 12
13 Fot. nr 15 Fot. nr 16 Strona 13
14 Fot. nr 17 Fot. nr 18 Strona 14
15 Fot. nr 19 Fot. nr 20 Strona 15
16 Fot. nr 21 Fot. nr 22 Strona 16
17 Fot. nr 23 Fot. nr 24 Strona 17
18 Fot. nr 25 Fot. nr 26 Strona 18
19 Fot. nr 27 Fot. nr 28 Strona 19
20 Fot. nr 29 Fot. nr 30 Strona 20
21 Fot. nr 31 Fot. nr 32 Strona 21
22 Fot. nr 33 Fot. nr 34 Strona 22
23 Fot. nr 35 Fot. nr 36 Strona 23
24 Fot. nr 37 Fot. nr 38 Strona 24
25 Fot. nr 39 Fot. nr 40 Strona 25
26 Fot. nr 41 Fot. nr 42 Strona 26
27 Fot. nr 43 Fot. nr 44 Strona 27
28 Fot. nr 45 Fot. nr 46 Strona 28
29 Fot. nr 47 Fot. nr 48 Strona 29
30 Fot. nr 49 Fot. nr 50 Strona 30
31 Fot. nr 51 Fot. nr 52 Strona 31
32 Fot. nr 53 Fot. nr 54 Strona 32
33 Fot. nr 55 Fot. nr 56 Strona 33
34 Fot. nr 57 Fot. nr 58 Strona 34
35 Fot. nr 59 Fot. nr 60 Strona 35
36 Fot. nr 61 Fot. nr 62 Strona 36
37 Fot. nr 63 Fot. nr 64 Strona 37
38 Fot. nr 65 Fot. nr 66 Strona 38
39 Fot. nr 67 Fot. nr 68 Strona 39
40 Fot. nr 69 Fot. nr 70 Strona 40
41 Fot. nr 71 Fot. nr 72 Strona 41
42 Fot. nr 73 Fot. nr 74 Strona 42
43 Fot. nr 75 Fot. nr 76 Strona 43
44 Fot. nr 77 Fot. nr 78 Strona 44
45 Fot. nr 79 Fot. nr 80 Strona 45
46 Fot. nr 81 Fot. nr 82 Strona 46
47 Fot. nr 83 Fot. nr 84 Dokument wystawiony elektronicznie, ważny bez podpisu Strona 47
Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2015/09/15 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Nr zlecenia:53/15/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/15 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Budowlanych 7 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż.wiesław Kędzierski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: z dnia: 2017/06/20 Zleceniodawca: Idea Bank S.A. ul. Przyokopowa 33 01-208 Warszawa Rzeczoznawca: Auto-TechnikaDariusz GromadkaCCRS581/12/15RS001443 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Wycena wartości
Bardziej szczegółowoStrzegomska 42b, Wrocław Określenie wartości rynkowej pojazdu Dane: [O] II-2019
z dnia: 15.02.2019 Opinia numer: 01/15/02/2019 Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Zadanie:
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232
OCENA TECHNICZNA nr: z dnia: 2015/09/22 Rzeczoznawca : mgr inż. Marek BĄK RS 001232 Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Zadanie: Ocena stanu technicznego i określenie wartości
Nr zlecenia:03/28/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/28 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Szymon Nowak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoWYCENA Nr: W-WW1225T/02/17 z dnia: 2017/02/06
WYCENA Nr: W-WW1225T/02/17 z dnia: 2017/02/06 DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Marka: TOYOTA Model pojazdu: Corolla Diesel 1.4 MR`10 Wersja: Terra Nr rejestracyjny: WW1225T Rok prod.: 2011 Rodzaj pojazdu:
Bardziej szczegółowoOpinia techniczna numer: JK z dnia: 2019/02/17 Rzeczoznawca : J. Kiliszek nr upr.751, S. Kurmanowski nr upr.1234
Opinia techniczna numer: z dnia: Rzeczoznawca : J. Kiliszek nr upr.751, S. Kurmanowski nr upr.1234 Zleceniodawca:IDEA LEASING S.A. Adres: STRZEGOMSKA 42B, 53-611 WROCŁAW Zlec. pismo, znak: ZLECENIE ZGODNIE
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: PWIK W PIASECZNIE ŻEROMSKIEGO PIASECZNO. Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy
Nr zlecenia:40/13/02/2017/prywatne z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: PWIK W PIASECZNIE ŻEROMSKIEGO 39 05-500 PIASECZNO Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT TECHNICZNY
Nr zlecenia:17/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:12/05/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/05 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy
z dnia: 08.02.2019 Opinia numer: 04/08/02/2019 Wykonawca opinii : mgr inż. Marcin Żaak, mgr inż. Aleksander Bucki Zleceniodawca: Idea Getin Leasing S.A. Adres: Strzegomska 42b, 53-611 Wrocław Zadanie:
Bardziej szczegółowoWykonawca wyceny : AUTOPOL ZESPÓŁ RZECZOZNAWCÓW. ul. ŻWIRKI I WIGURY 1 00-906 WARSZAWA. Marka: OPEL Model pojazdu: Corsa C 1.
Wycena numer: OPEL CORSA C WI9845C DANE IDENTYFIKACYJNE POJAZDU Dane: [O] I-2015 Nr INFO-EKSPERT 028-02420 Nr identyfikacyjny (VIN) W0L0XCF6856107621 Data pierwszej rejestracji 2005/11/15 Wskazanie drogomierza
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:86/03/01/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:86/03/01/2017/car-port STANDARD z dnia: 2017/01/03 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 79/01/08/2017/Car-Port STANDARD z dnia: 2017/08/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Mateusz Gumkowski/zatw. Pion Weryfikacyjny
Nr zlecenia: 45/14/08/2017/HITACHI z dnia: Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy RAPORT
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT Sp.z o.o. ul. Budowlanych 7 62-081 Baranowo Rzeczoznawca: mgr inż. Piotr Szuleta OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie wartości rynkowej pojazdu DANE IDENTYFIKACYJNE
Bardziej szczegółowoRzeczoznawca : mgr inż. Janusz Kistela. Strzegomska 42b Wrocław. Rodzaj pojazdu: Samochód osobowy WYPOSAŻENIE (
OCENA TECHNICZNA nr: WPR-756/31/2015 Rzeczoznawca : mgr inż. Janusz Kistela Zleceniodawca: Idea Leasing SA Adres: Strzegomska 42b 53-611 Wrocław Zadanie: Stałe Nr INFO-EKSPERT Nr identyfikacyjny (VIN)
Nr zlecenia:07/13/02/2017/car-port z dnia: 2017/02/13 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jacek Michalski/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:pzf7464. Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo Baranowo k/poznania
Nr zlecenia:pzf7464 z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: mgr inż.ireneusz Grzegolec - RS 000402 OPINIA TECHNICZNA Zadanie: Określenie
Nr zlecenia:07/01/12/2016/car-port z dnia: 2016/12/01 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Andrzej Masiak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:51/16/12/2016/car-port STANDARD
Nr zlecenia:51/16/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/16 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Jarosław Chwala/ zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:66/21/12/2016/car-port DEALER
Nr zlecenia:66/21/12/2016/car-port DEALER z dnia: 2016/12/21 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Malinowski Jarosław/zatw. pion weryfikacyjny
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:74/12/12/2016/car-port STANDARD
Nr zlecenia:74/12/12/2016/car-port STANDARD z dnia: 2016/12/12 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący
Bardziej szczegółowoPODSTAWA OPINII /2015/FINA/JASC
Opinia techniczna numer: 15.11.2018.JK z dnia: Rzeczoznawca : J. Kiliszek nr upr.751, S. Kurmanowski nr upr.123 Zleceniodawca:IDEA LEASING S.A. Adres: STRZEGOMSKA 42B, 53-611 WROCŁAW Zlec. pismo, znak:
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:54/02/12/2016/car-port STANDARD
Nr zlecenia: z dnia: Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy OPINIA TECHNICZNA Zadanie:
Bardziej szczegółowoNr zlecenia:33/30/05/2017/car-port STANDARD
Nr zlecenia:51/07/11/2016/hitachi z dnia: 2016/11/07 Zleceniodawca: Hitachi Capital Polska Sp. z o.o. Palisadowa 20/22 01-940 Warszawa Rzeczoznawca: Adrian Zubiak/ zatw. pion weryfikacyjny erzeczoznawcy
Nr zlecenia:16/30/11/2016/car-port z dnia: 2016/11/30 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: Przemysław Rusak/zatw. Pion Weryfikacyjny erzeczoznawcy
Bardziej szczegółowoZleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B Warszawa
Nr zlecenia:08/25/07/2016/toyota BANK z dnia: 2016/07/25 Zleceniodawca: TOYOTA LEASING POLSKA SP. Z. O. O. ul. Postępu 18B 02-676 Warszawa Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy
Nr zlecenia:02/02/09/2016/car-port z dnia: 2016/09/02 Zleceniodawca: CARPORT - Aukcje Samochodowe Przeźmierowo 62-081 Baranowo k/poznania Rzeczoznawca: inż. Rafał Jabbar/ zatw. pion weryfikujący erzeczoznawcy