Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy nie muszą martwić się o swój biznes i spokojnie jeżdżą na wakacje?

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy nie muszą martwić się o swój biznes i spokojnie jeżdżą na wakacje?"

Transkrypt

1 Dlaczego niektórzy przedsiębiorcy nie muszą martwić się o swój biznes i spokojnie jeżdżą na wakacje? Twój biznes to ciągła walka? Bywają takie dni, kiedy czujesz się potwornie zmęczony, przygaszony, bezradny? Z drugiej strony wiesz, że są przedsiębiorcy, którzy zawsze mają czas i pieniądze na to, żeby w dowolnym momencie pojechać ze swoją rodziną na wakacje i kompletnie o nic się nie martwić... Nie pozwól, żeby Twój biznes zabierał całe Twoje życie Niestety, ale wielu przedsiębiorcom ich biznes zabiera cały życie. Brakuje nam czasu dla rodziny, brakuje nam czasu dla siebie. Dodatkowo ciągle obawiamy się, że jak zachorujemy i nie będziemy mogli już tak ciężko pracować to może się okazać, że zabraknie nam pieniędzy. Zabraknie pieniędzy dla nas, a co gorsze zabraknie pieniędzy dla naszej ukochanej rodziny... Chciałbyś poświęcać więcej czasu dla rodziny zamiast ciągle pracować? Czy jako przedsiębiorcy jesteśmy skazani na "biznesową klatkę"? W końcu są na świecie przedsiębiorcy, którzy nie mają takich problemów. Jakimś cudem nie pracują tak ciężko jak my. Mają również mnóstwo czasu, ale wykorzystują go tylko na ważne dla nich rzeczy. Mogą w dowolnym momencie zabrać swoją rodzinę i pojechać na wakacje, bez żadnych konsekwencji. Co ciekawe, w tym czasie ich biznes funkcjonuje tak samo, jakby funkcjonował gdyby byli na miejscu. Mam dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość: Ty również możesz stworzyć systemowy biznes, który pomoże Ci "wyrwać czas" i poświęcić go na rzeczy, które są naprawdę ważne w Twoim życiu. Głęboko wierzę, że masz kilka takich dziedzin życia, które są dla Ciebie znacznie ważniejsze niż spędzanie kolejnej godziny w firmie.

2 To jednak może sporo kosztować Mnie kosztowało to kilkadziesiąt tysięcy złotych wydanych na edukację i poszukiwanie takiej drogi. Poszukiwanie rozwiązania, dzięki któremu mój biznes będzie niezależny ode mnie i nawet jak mi się coś stanie to moja rodzina będzie miała za co żyć przez długie lata. Oprócz pieniędzy kosztowało mnie to również mnóstwo czasu i nerwów. Często okazywało się, że niektóre rozwiązania nie działają tak jak powinny i musiałem szukać nowej drogi. Dzisiaj, z całą pewnością mogę powiedzieć, że udało mi się! Stworzyłem system, który może działać beze mnie Czy to wszystko jest bardzo skomplikowane? Być może słyszałeś kiedyś, że w praktyce najprostsze rzeczy działają najlepiej. Podobnie jest tutaj. Jest kilka obszarów i zasad, które trzeba znać. Znając te zasady i trzymając się ich, będąc przy tym konsekwentnym dosłownie każdy, niezależnie od ilorazu inteligencji jest w stanie wdrożyć ten system. Opiera się on na rozwiązaniach, które być może nie są Ci do końca obce, ale dopiero połączone w całość, czyli w system sprawiają, że wszystko bardzo prosto działa. Poznaj moją historię Moja przygoda z biznesem zaczęła się w wieku 20 lat, kiedy założyłem swoją agencję reklamową. Początki biznesu były bardzo ekscytujące. To wszystko było połączone z młodzieńczym entuzjazmem i chęcią działania. Dwoiłem się i troiłem żeby jak najlepiej zaspokoić potrzeby moich klientów. Były coraz większe pieniądze. Biznes się rozwijał. Zatrudniałem już kilkanaście osób. Jednak czułem się uwięziony. Czułem jakby ktoś zabrał mi moją swobodę i wolność. Zacząłem się obawiać czy to przypadkiem nie moje dziecko: mój biznes, który stworzyłem. To odkrycie mnie zszokowało i jednocześnie przybiło. Sprawiło, że zacząłem się wypalać. Biznes zakładałem głównie bo to, żeby być bardziej wolnym i niezależnym. Móc decydować kiedy pracuję, a kiedy nie. Tymczasem pracowałem po kilkanaście godzin dziennie i nie bardzo widziałem wtedy rozwiązanie jak to zmienić. Pomogła edukacja i mentor Kiedy podjąłem decyzję, że najwyższy czas na zmiany wszystko się kompletnie odwróciło. Z pomocą mojego mentora i drogich, amerykańskich szkoleń udało mi się zaplanować bardzo prosty system. Jego wdrożenie zajęło mi trochę czasu, ale efekty widoczne były już od początku wdrażania. Już od samego początku zmian zacząłem pracować mniej, a pomimo tego biznes wciąż nieźle funkcjonował Obecnie moja sytuacja wyglądała tak, że gdyby nagle coś mi się stało, moja rodzina mogłaby się utrzymać tylko z tego, co wypracowałem.

3 Moja żona, Dorota, prawdopodobnie nie musiałaby iść do pracy, a już na pewno nie miałaby nad sobą presji katastrofy ekonomicznej. Wydaje mi się, że to chyba najlepsze co może być dla odpowiedzialnego faceta. Poczucie, że zapewnił bezpieczeństwo swojej rodzinie. Nawet na wypadek swojej śmierci. I nie mówię tu o ubezpieczeniu na życie. Bardzo prosty model Cały system opiera się kilku prostych elementach. Najpierw musimy zadbać o odpowiednią "mentalność". Przez mentalność mam na myśli wszystkie proste, ale ważne czynniki na które mamy wpływ, takie jak odkrywanie powołania i zarządzanie własnym czasem. Kolejnym krokiem jest stworzenie systemu biznesowego, który działa bez nas. System taki powinien działać na odpowiednim rynku, mieć odpowiedni produkt. Powinniśmy również wiedzieć jak szybko i skutecznie promować ten produkt i co najważniejsze jak dobrze delegować pracę innym ludziom. Ostatnim elementem systemu są szczegóły, takie jak odpowiednie pozyskiwanie ruchu do naszego biznesu, sekrety komunikacji oraz kilka gotowych rozwiązań, które są skrótem w biznesie, dzięki któremu możemy pracować mniejszą ilość godzin. Spójrz na opinie ludzi o modelu Systemowego Biznesu Opinia Ireneusza Woszczka na temat szkolenia System Produkcji Pieniędzy na podstawie którego powstała książka Systemowy Biznes : "Zarobiłem prawie 22 razy więcej niż kosztowała mnie inwestycja w Twoje szkolenie!" Piotrze, Chciałem Ci bardzo podziękować bo szkolenie, w którym miałem przyjemność uczestniczyć bardzo wiele mi dało. (...) Nie będę tu także mówił o tym, że było to chyba jedno z najbardziej wartościowych dla mnie szkoleń i na dodatek najtańszych jeżeli wezmę pod uwagę to co dzięki Tobie już osiągnąłem.(...)

4 Dzięki temu, że wziąłem udział w Twoim szkoleniu w grudniu 2010 roku osiągnąłem zwrot z inwestycji w wysokości 2185%!!! Tak, nie pomyliłem się zarobiłem prawie 22 razy więcej niż kosztowała mnie inwestycja w Twoje szkolenie!!! Ireneusz Woszczek Opinia Radosława Kowalczyka: "W ciągu dwóch dni zapisało się na moją listę adresową dwa razy więcej osób niż odkąd mam ową listę!" Witaj, Pozdrawiam przedświąteczne, piszę bo jestem pozytywnie nakręcony i niesamowicie podniecony tym, że stosując tylko 1 rzecz ze szkolenia System Produkcji Pieniędzy w ciągu dwóch dni zapisało się na moją listę adresową dwa razy więcej osób niż od Lipca - czyli odkąd mam ową listę :) a to dopiero początek... Niesamowite jak skuteczne to są metody (...). Jeszcze raz wielkie dzięki, za to że chciało się Tobie to wszystko zrobić!!! Radosław Kowalczyk Opinia Krzysztofa Krzywokulskiego: "Szkolenie to pokazało kroki, jakie należy poczynić, aby uruchomić automatyczny system sprzedaży, który pracuje nawet kiedy śpimy" (...) Same szkolenie, jakże intensywne, pokazało jaki potencjał niesie ze sobą Internetowy Marketing i jak go wykorzystywać w swojej działalności. Rzeka możliwości płynie praktycznie obok nas, a my powinniśmy umieć z niej korzystać. Jeśli posiadamy produkt lub usługę, którą próbujemy sprzedawać szkolenie to pokazało nam kroki jakie należy poczynić aby uruchomić automatyczny system sprzedaży, który pracuje nawet kiedy śpimy. Krzysztof Krzywokulski Czy ten system jest również dla Ciebie? Spójrz na kilka korzyści jakie może Ci dać system, który dokładnie opisuje w swojej książce "Systemowy Biznes", czy Ty również wolisz: Pracować we własnym domu gdy masz na to ochotę? Spędzać więcej czasu z bliskimi i mieć siłę się tym cieszyć? Nie zastanawiać się nad ceną butów, podwyżkami prądu i wysokością czesnego w szkole? Nie martwić się, czy ZUS pozwoli w przyszłości opłacić lekarza?

5 Mieć luźniejsze pieniądze, by było Cię stać na pomaganie potrzebującym, wspieranie celu dobroczynnego? Zarabiać nawet wtedy, kiedy nie pracujesz i jesteś na wakacjach? Mieć poczucie, że robisz to co lubisz i wiesz, że inni również widzą w tym sens? Czuć, że inni Cię szanują i wdzięczni są za to co dla nich robisz? W końcu zacząć wyjeżdżać na prawdziwe wakacje? Opinie klientów Posłuchaj uczestników szkolenia na temat systemowego biznesu jakie odbyło się pewien czas temu: "Jesteś moim mentorem przez duże M"

6 Cześć Piotrze, Bardzo Ci dziękuję za to wspaniałe szkolenie. Pokazałeś mi ogrom możliwości zarabiania pieniędzy. Podoba mi się sposób w jaki przekazujesz wiedzę. Opowiadasz z pasją, a jednocześnie bije od Ciebie niesamowite ciepło. Wyzwoliłeś we mnie tak pozytywne emocje, jakich dawno nie doświadczyłem. Podziwiam Cię, że w 2 dni szkoleniowe byłeś w stanie przekazać taki ogrom wiedzy. Szkolenie prowadziłeś konkretnie i nie lałeś wody. Uważam je za najlepsze na jakim do tej pory byłem. Teraz już wiem co znaczy: "Pieniądze leżą na ulicy, tylko trzeba się po nie schylić". Dzisiaj przekształcam to na: "Pieniądze leżą w Internecie, a Ty pokazałeś mi jak je podnieść, realizując swoją pasję i pomagając innym ludziom". Jesteś fantastycznym człowiekiem. Jesteś moim Mentorem przez duże "M". Jarosław Stolarczuk Chciałbym Tobie Piotrze jeszcze raz podziękować za szkolenie Dajesz niesamowitą wiedzę. Najbardziej zadowolony jestem z elementów o których nie myślałem zapisując się na Twoje szkolenie, czyli z "mentalności producenta" i wszystkich uwag co do zatrudniania pracowników Twoich i Lidki. Wszystko co przedstawiłeś na szkoleniu było przejrzyste i w 100% zrozumiałe. (...) Urzekła mnie Twoja osobowość, klimat jaki się wokół Ciebie tworzy oraz ludzie których skupiasz Piotr Majewski, Paweł Krzyworączka, Adrian Kołodziej, Marcin Godlewski oraz p. Marek (właściciel kilku dużych spółek). Jednym słowem dziękuję i do zobaczenia. Adam Mrowiec "Dla mnie to najlepsze szkolenie, w jakim kiedykolwiek brałem udział!" Dla mnie to najlepsze szkolenie, w jakim kiedykolwiek brałem udział! Nie dość, że dało mi masę wysoce wartościowej wiedzy, to jeszcze wpłynęło pozytywnie na moją duszę - czuję, że mogę więcej! Tego naprawdę mi było trzeba! Gratuluję! Rafal Chmielewski Bardzo cieszę się, że mogłam być obecna na szkoleniu Piotra: Systemu Produkcji Pieniędzy (...) W szkoleniu urzekło mnie niezwykłe usystematyzowanie wiedzy i podkreślanie prawdziwych priorytetów, aby nie tracić czasu i energii na rzeczy, które można pominąć, bądź sprowadzić swój udział w nich do minimum. W końcu szkolenie to nosiło nazwę

7 Systemu Produkcji Pieniędzy ;-) (...) Bardzo podobała mi się I część szkolenia Mentalność Producenta Pieniędzy. Mam nadzieję, że będę te wiedzę przenosić nie tylko na życie zawodowe, ale również życie osobiste i relacje z najbliższymi, prowadząc regularny rachunek sumienia z podejmowanych zadań i planów. Myślę, że bez tego fundamentu, nasze działania są dużo bardzie chaotyczne i mniej satysfakcjonujące. Katarzyna Różkowska Nie obiecuję Ci, że będzie łatwo Najpierw trzeba włożyć sporo pracy, aby coś stworzyć i rozwinąć. Dopiero potem jest czas na odpoczynek, gdy stworzysz działający mechanizm. Moją rolą jest pokazać Ci jak stworzyć taki mechanizm - Twoją rolą jest go stworzyć. Warto włożyć najpierw trochę czasu i zbudować swój system biznesowy, aby potem odzyskać wolność. Chodzi o to, abyś miał stały dochód niezależny od czasu Twojej pracy... a do tego możliwość szybkiego wygenerowania dodatkowego przychodu praktycznie na zawołanie. Możesz to sobie wyobrazić w taki sposób, że pracujesz kiedy chcesz i gdzie chcesz. Doglądasz tylko co jakiś czas czy system działa. Jeśli chcesz zarabiać więcej, powtarzasz mój proces tworzenia systemu biznesowego - i tworzysz w ten sposób kolejny, nowy biznes. Proces ten możesz ciągle powtarzać i dokładać następne biznesy do swojej kolekcji. Jeśli jednak nic nie zrobisz, nie wykonasz akcji, możesz pozostać w tym samym miejscu gdzie jesteś :-( Bądź zatem nastawiony na działanie, podejmowanie decyzji, podejmowanie akcji, a potem cieszenie się efektami raz wykonanej pracy! Dla kogo jest książka "Systemowy Biznes"? Jest to książka dla osób, które: Chcą jeszcze bardziej rozwinąć biznes już posiadany, bo nie są do końca zadowolone z zysków oraz ilości wolnego czasu... Chcą zbudować sobie nowy biznes (choćby od zera). Mają dość pracy na etacie, albo dotychczas brakowało im paru elementów układanki potrzebnych do tego, by zacząć. Zdecydowana większość znanych mi firm nie wykorzystuje nawet 1% tego, czego dowiesz się z tej książki. Zazwyczaj zostawiają mnóstwo pieniędzy na stole, dla swojej konkurencji. Możesz bardzo dużo skorzystać również wtedy, gdy już prowadzisz firmę i szukasz sposobów na jej znaczne ulepszenie. Dla kogo książka "Systemowy Biznes NIE jest? Chcę być z Tobą szczery. Ta książka nie jest dla każdego. Jest dla zdeterminowanych i ambitnych osób. Nie dla osób, które chcą robić coś na ćwierć gwizdka. To dla ludzi, którzy chcą zbudować solidny biznes... choć swoją drogą, ten biznes to będzie też sporo dobrej zabawy!

8 Mój sposób zapewni Ci długofalowy sukces. Nie jest on jednak dla Ciebie, jeśli chcesz sprzedawać produkty bardzo niskiej jakości, prowadzić nieetyczny marketing, fabrykować opinie i czynić inne niemoralne rzeczy. Jeśli masz takie nastawienie i uważasz, że jest ono w porządku, to nie kupuj tej książki. Sądzę, że to uczciwie postawiona sprawa. Jeśli jednak chcesz sprzedawać coś, co pomaga ludziom, zmienić chociaż kawałek tego świata na lepsze swoją pracą, dążysz do dobra nie tylko dla siebie, ale też dla innych, to jest to książka dla Ciebie. Jeśli jesteś pracowity, albo przynajmniej starasz się (każdy z nas ma w sobie mniej lub więcej lenia i trzeba nad tym pracować) to serdecznie Cię zapraszam. Co dokładnie zawiera książka "Systemowy Biznes"? Część I: Mentalność przedsiębiorcy Rozdział I Odnajdź w sobie powołanie i zacznij działać Możliwości współczesnego świata Wszystko zaczyna się w głowie Sukces a pochodzenie Budowanie systemu a proaktywność Planowanie Język myśli Zmiana myślenia Pokora Sztuka dzielenia Jak widzieć więcej Harmonia w życiu i biznesie Win-Win Zacznij od siebie Potęga różnic Sztuka samokontroli i doskonalenia Podsumowanie dnia Rozdział II Procesy zarządzania czasem GTD Getting Things Done Najpierw rzeczy najważniejsze Budowanie relacji Planowanie i wdrażanie Planowanie a życiowa harmonia Pożeracze czasu i twój biznes Praktyczne rady Rozdział III Wybór własnej metody i mierzenie skuteczności Prostota w działaniu Cztery sfery odnowy czyli jak osiągnąć harmonię Rozdział IV Podstawy biznesu Marża a narzut Jak wystartować

9 Jak być dobrym liderem Sprawowanie kontroli Efektywność metod promocji Gotowość na podjęcie ryzyka Efekt mnożnika Grupy wsparcia Dziewięć punktów przyłożenia dźwigni wzrostu Przekonania ograniczające Odwracanie ryzyka Wąskie gardło Część II: Tworzenie drukarni pieniędzy tj. systemu biznesowego Rozdział I Wejście na rynek Znalezienie niszy W poszukiwaniu pieniędzy Model klasy średniej Paląca potrzeba Jak znaleźć rynek? Na jakich klientów warto zorientować swój biznes Drabina intymności Jak zbudować linię produktową Rozdział II Jak szybko stworzyć produkt Wybór niszy a produkt Public domain Budowanie wartości dla klienta Odwracanie ryzyka Status klientów Segmentacja rynku Rozdział III Sekrety pisania tekstów reklamowych Uwierz, że potrafisz pisać Pisz naturalnie Nie ufaj ślepo wzorcom Kochaj swoich klientów Bądź przywódcą Strona formalna pisania Formuła 3S Bądź przewodnikiem Kwalifikuj klienta Pozostałe elementy oferty Call To Action Formularz zamówienia Post scriptum Implicite-explicite Psychologia

10 Czułe punkty emocjonalne Zamiana pytań klientów na punkty Skuteczne historie Opowiadanie jestem zupełnie jak ty Dowody Dobry tekst reklamowy powinien powalać na kolana Skuteczny nagłówek Zmiana postrzegania ceny Rozdział IV Jak zorganizować wszystko technicznie, nie ucząc się programowania Wybór programu Hosting Mapa myśli Podstawy FTP Podstawy HTML Rozdział V Delegowanie Dlaczego nie delegujemy? Komu można delegować? Rodzaje umów Czy delegujesz dostatecznie dobrze? Czego nie delegujemy Frank Kern i Neil Strauss Wyszkolenie pracowników i procedury Ucz się na cudzych błędach Gdzie znaleźć dobrych wykonawców? Opis stanowiska Pytania rekrutacyjne Kogo warto zatrudnić na stałe, a kogo tylko na zlecenie? Jak skutecznie i dobrze zlecać Jak zlecać, aby efekt był wysokiej jakości Critical Chain Project Management (CCPM) Brak priorytetów Łańcuch krytyczny Wprowadzanie buforów Monitorowanie buforów Część III: Uruchamiamy produkcję pieniędzy wprowadzamy biznes na rynek Rozdział I Systemy promocji i sprzedaży Uruchamiamy biznes! Lista adresowa Metoda małych kroków Partnerzy strategiczni Budowanie listy poprzez reklamę Gdzie warto się promować Linki sponsorowane

11 Rozdział II Jak wygenerować ruch na stronie najlepsze sprawdzone metody Jak zrobić squeeze page Jak to zrealizować technicznie? Co działa w Polsce? Podkręcanie squeeze page'a Inne sposoby promocji Rozdział III Sekrety komunikacji i zaawansowane budowanie relacji z listą adresową Strategia przynęty Rodzaje przynęt Nie co, a jak Marketing a osobowość Podziel się swoją historią Przedstaw swoje wartości Tworzenie legend Tajemny język Solidne przynęty Zmasowany Atak Ćwiczenie Postaw na wysokie standardy Metody sprzedażowe Squeeze page w praktyce Promocja squeeze page Rozdział IV Jak zdobyć partnerów, którzy cię wypromują Wszystko, co o joint venture wiedzieć powinieneś Nawiąż relację, zdobądź zaufanie Dobrze wybieraj partnerów Strategie współpracy w ramach joint venture Rozdział V Jak uruchomić kampanię linków AdWords, by przynosiła zysk Linki sponsorowane a zyski z AdWords Dlaczego warto stosować dopasowania Inne czynniki wpływające na wynik jakości Tworzenie tekstów reklamowych Kilka zaawansowanych wskazówek CPA cost per action Rozdział VI Obsługa klienta Jest jeszcze coś... Dodatkowo, w cenie książki otrzymasz ode mnie dwa bonusy, które sprawią, że wszystko będzie znacznie łatwiejsze do wprowadzenia w Twoim, konkretnym przypadku: 1. Zeszyt ćwiczeń Systemowego Biznesu, dzięki któremu przygotujesz konkretny plan działania pod swoją firmę. Z pomocą sporządzonego planu będziesz w stanie

12 stworzyć system, który pozwoli Ci zyskać mnóstwo wolnego czasu. Bonus o wartości 55zł netto 2. Dostęp do zamkniętego forum na którym będziesz mógł wymieniać się doświadczeniami oraz uzyskasz wsparcie grupy osób, które również chcą zyskać więcej czasu i uwolnić się od biznesu, który zabiera ich życie, ale wciąż mieć nad nim kontrolę. Bonus o wartości 95zł netto Oszczędzasz 93% Łączna wartość bonusów: 150zł netto Książka "Systemowy Biznes" powstała na bazie szkolenia, które odbyło się na żywo o nazwie System Produkcji Pieniędzy. Szkolenie to kosztowało 997zł. W tym miejscu chcę zdradzić Ci moją intencję. Pragnę, aby wszyscy przedsiębiorczy ludzie mogli stworzyć własne systemy biznesowe, które nie wymagają 12h codziennej pracy. Wiem o tym, że na szkolenie za 997zł nie każdy mógł sobie pozwolić. Z tego powodu na podstawie szkolenia napisałem książkę, która merytorycznie zawiera wszystkie najważniejsze informacje ze szkolenia. Mam dla Ciebie niespodziankę. Książka "Systemowy Biznes" jest aż 93% tańsza niż szkolenie na bazie której powstało. Wszystko po to, aby pomóc jak największej liczbie ludzi stworzyć system, który działa bez nich. System, który pozwala uzyskać mnóstwo wolnego czasu w naszej biznesowej przygodzie. Ile zatem kosztuje książka "Systemowy Biznes"? Cena jaką postanowiłem ustalić za książkę wynosi 67zł. Teoretycznie mógłbym ją rozdawać za darmo, ale z praktyki wiem, że rzeczy rozdawane za darmo nie mają żadnej wartości dla ludzi i nie poświęcają im oni swojego czasu. Z tego powodu wyceniłem książkę na dostępną dla wszystkich kwotę oraz dołączam do niej dwa wartościowe bonusy. Zauważ, że same bonusy, jakie chce Ci dać warte są 150zł. Jeżeli zatem chcesz zyskać więcej czasu, który wykorzystasz na to, co jest dla Ciebie najważniejsze kup teraz książkę Systemowy Biznes : Tak, Chce Zyskać Więcej Czasu (przycisk zakupu)

13 Ryzyko biorę na siebie Jeśli wciąż nie jesteś przekonany to mam dla Ciebie niespodziankę! Chcę Ci dać połowę tej książki całkowicie za darmo. Jeżeli w ciągu 3 tygodni uznasz, że dałem Ci wartościową wiedzę to dopiero wtedy zapłacisz za książkę i otrzymasz ode mnie jej kompletny egzemplarz. Wariant taki nazywa się Test. Aby z niego skorzystać kliknij Dodaj do koszyka i w formularzu zamówienia wybierz Test. Wtedy nie zapłacisz ani złotówki. Jeśli jednak chcesz od razu mieć kompletną książkę, w całości, wraz z dwoma bonusami: zeszytem ćwiczeń oraz dostępem do zamkniętego forum to w formularzu zamówienia wybierz wariant Standard. W cenie 67zł otrzymasz ode mnie książkę Systemowy Biznes w wersji elektronicznej wraz z dwoma bonusami: zeszytem ćwiczeń oraz dostępem do zamkniętego forum. Jeśli jednak masz większe wymagania i chcesz posiadać tę książkę na półce w swojej bibliotece to możesz wybrać wariant Premium. W cenie, oprócz dwóch bonusów: zeszytu ćwiczeń oraz dostępu do zamkniętego forum otrzymasz książkę Systemowy Biznes w wersji fizycznej, z twardą okładką wysłaną prosto do Twojego domu. Dodatkowo, na maila otrzymasz jej wersję elektroniczną. Wariant Test Standard Premium Darmowe pół książki Systemowy Biznes Książka Systemowy Biznes w wersji elektronicznej Zeszyt dwiczeo Systemowego Biznesu Dostęp do zamkniętego forum Książka Systemowy biznes w wersji drukowanej Cena 0zł 67zł 127zł Ciężkie życie przedsiębiorcy Co się stanie jeśli nie zapoznasz się z treścią książki Systemowy Biznes? Otóż nic się nie stanie. Nic się równie nie zmieni w Twoim biznesowym życiu. Być może przez lata wciąż będziesz podążał drogą pełną obaw, wątpliwości, bezradności. Pamiętaj, że ciągle robiąc te same rzeczy i działając według takiego samego schematu jak zwykle, nikt o zdrowym rozsądku nie może oczekiwać, że nagle zacznie osiągać inne, znacznie lepsze wyniki. Oferuję Ci dzisiaj całe know-how o systemie, który działa. Wiem, że ten system działa ponieważ sprawdziłem go na własnej skórze. Sprawdzili go również inni ludzie i u nich również działał. System ten znacząco uprości Twoją pracę w biznesie. Jednak tylko i wyłącznie od Ciebie zależy czy skorzystasz z tej okazji i poprawisz swoja życie zyskując większą ilość wolnego czasu.

14 Zamiast ciężkiej drogi przedsiębiorcy pracującego 12h dziennie w swoim biznesie możesz wybrać drogę znacznie łatwiejszą. Drogę systemową, gdzie na pewnym etapie Twój systemowy biznes będzie mógł działać bez Ciebie. Jeżeli zatem chcesz znacznie ułatwić sobie pracę to zamów teraz książkę Systemowy Biznes : Tak, Chcę Ułatwić Sobie Pracę (przycisk zakupu) Krótkie podsumowanie Książka Systemowy Biznes napisana została na podstawie szkolenia System Produkcji Pieniędzy, które kosztowało 997zł. Jednak idąc za swoją intuicją postanowiłem sprzedawać ją znacznie taniej. Wszystko po to, aby jak największa liczba ludzi mogła cieszyć się większą niezależnością od własnego biznesu. Wszystko po to, aby przedsiębiorcy mieli więcej czasu dla siebie i dla swojej rodziny. Książka kosztuje jedynie 67zł i zawiera 200stron(tutaj dokładniej liczbę trzeba dać) wartościowej treści, wyjaśniającej krok po kroku Jak zamienić biznesową klatkę na systemowy biznes, który na pewnym etapie będzie w stanie działać bez Twojej pracy. Książka składa się z trzech głównych części: 1. Mentalność przedsiębiorcy to I część wyjaśniająca wszystkie najważniejsze kwestie odnośnie naszego nastawiania, co jest wbrew pozorom bardzo ważne 2. Tworzenie systemu biznesowego to II część wyjaśniająca jakie elementy wchodzą w skład systemowego biznesu tak, aby nasza firma działała bardzo dobrze bez naszej obecności 3. Uruchamiamy produkcję pieniędzy to III część wyjaśniająca jak to wszystko dokładnie zrobić krok po kroku tak, aby system dobrze działał To niepowtarzalna okazja. To szansa na ogromne zmiany. To możliwość ułatwienia sobie życia. Wszystko to za sprawą książki Systemowy Biznes, którą możesz zamówić już teraz: Zamawiam Teraz! (przycisk zakupu)

15 PS Jeśli uważasz, że to całkiem fajny system, ale raczej nie będzie działał w Twoim biznesie to warto, żebyś wiedział, że na początku praktycznie każdy tak uważa. Później jednak okazuje się, że daje się to wszystko wdrożyć w zdecydowanej większości biznesów. Naturalnie wszystko trzeba odpowiednio dostosowywać pod specyficzny rodzaj biznesu, ale po takiej modyfikacji opisywany w książce system może działać w biznesie praktycznie każdego rodzaju. PPS Jeśli uważasz, że nie masz szans na to, żeby znaleźć czas na przeczytanie tej książki to tym bardziej powinieneś ją kupić i przeczytać. Poza tym książka jest podzielona na obszary tematyczne i przeciętny rozdział ma stron. Być może nie znajdziesz czasu na to, żeby przeczytać całą książkę na raz, ale stron dziennie to w praktyce 30-60min czytania w zależności od tego jak szybko czytasz. 30 minut dziennie to czas, który mogą wygospodarować nawet najbardziej zajęci ludzie na świecie.

darmowy e-book Wyznaczanie

darmowy e-book Wyznaczanie darmowy e-book BRIAN TRACY INTERNATIONAL Brian tracy Wyznaczanie Celów Osobisty przewodnik Ludzie mający jasne, sprecyzowane i zapisane cele mogą w o wiele krótszym czasie osiągnąć więcej, niż ludzie bez

Bardziej szczegółowo

Mariusz Kapusta. Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-użycie niekomercyjne-bez utworów zależnych 3.0 Unported.

Mariusz Kapusta. Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-użycie niekomercyjne-bez utworów zależnych 3.0 Unported. Mariusz Kapusta Ten utwór jest dostępny na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa-użycie niekomercyjne-bez utworów zależnych 3.0 Unported. Jak zacząć działać i nie przestać. Spis treści Proaktywnie.pl

Bardziej szczegółowo

Obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, którzy codziennie walczą o lepszy byt dla siebie i rodziny, i o lepszy świat.

Obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, którzy codziennie walczą o lepszy byt dla siebie i rodziny, i o lepszy świat. Obecnym i przyszłym przedsiębiorcom, którzy codziennie walczą o lepszy byt dla siebie i rodziny, i o lepszy świat. Spis treści 1. Wstęp..................................... 9 2. Przedsiębiorczość co to

Bardziej szczegółowo

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników Agata Dragan Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników WSTĘP Kapitał ludzki jest zasobem każdego przedsiębiorstwa, który w znacznym stopniu wpływa na jego konkurencyjność, ale jednocześnie wymaga szczególnych

Bardziej szczegółowo

Jak zostać człowiekiem wolnym finansowo i uchronić się przed stratą pieniędzy?

Jak zostać człowiekiem wolnym finansowo i uchronić się przed stratą pieniędzy? Jak zostać człowiekiem wolnym finansowo i uchronić się przed stratą pieniędzy? Mr. X Ententa LTD http://ententa.pl/wolnosc finansowa/ 1 Coraz więcej osób w Polsce i na świecie, słyszało o wolności finansowej

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Autorzy: Ben Yoskovitz i Susan Burns Wydawca w Polsce: HRstandard.pl Tłumaczenie: Magdalena Nowacka, SETENTA 1 Spis treści: Wstęp Dlaczego właśnie

Bardziej szczegółowo

DOCENIĆ BIBLIOTEKĘ JaK skutecznie PrOwaDzIĆ rzecznictwo

DOCENIĆ BIBLIOTEKĘ JaK skutecznie PrOwaDzIĆ rzecznictwo DOCENIĆ BIBLIOTEKĘ Jak skutecznie Prowadzić rzecznictwo 1. 1 autorki: Małgorzata Borowska Maja Branka Joanna Wcisło redakcja merytoryczna: Maja Branka redakcja językowa i korekta: Maja Branka Jakub Jedliński

Bardziej szczegółowo

PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI

PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI Załącznik nr 1 PODRĘCZNIK ŚWIAT DOBREJ PRZYSZŁOŚCI INNOWACYJNA METODA I NARZĘDZIA PRACY WYCHOWAWCZEJ PROWADZENIE ROZMÓW Spis treści WPROWADZENIE DO COACHINGU... 3 Geneza powstania metody... 3 Cele coachingu...

Bardziej szczegółowo

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

Barbara Przybylska Związek Biur Porad Obywatelskich. Alina Wasilewska, Fundacja Batorego, program Obywatele dla Demokracji.

Barbara Przybylska Związek Biur Porad Obywatelskich. Alina Wasilewska, Fundacja Batorego, program Obywatele dla Demokracji. Zapis sesji "Rola poradnictwa prawnego i obywatelskiego w rozwoju społeczeństwa obywatelskiego w Polsce". VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, Warszawa, 15 września 2014 r Dzień dobry Państwu,

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Wydanie IV Stan na grudzień 2013 Publikacja bezpłatna

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Ocenianie kształtujące: Dzielmy się tym, co wiemy! Zeszyt trzeci: Informacja zwrotna

Ocenianie kształtujące: Dzielmy się tym, co wiemy! Zeszyt trzeci: Informacja zwrotna Ocenianie kształtujące: Dzielmy się tym, co wiemy! Zeszyt trzeci: Informacja zwrotna Autorzy: Agnieszka Arkusińska Ewa Borgosz Aleksandra Cupok Bernadetta Czerkawska Krystyna Dudak Justyna Franczak Joanna

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą poradnik dla nowo powstałych firm SPIS TREŚCI WPROWADZENIE 4 1. NA STARCIE 5 1.1. Ile jest wart pomysł na biznes 5 1.2. Czy firma ma szanse powodzenia na rynku

Bardziej szczegółowo

Jak prowadziæ seminaria i warsztaty

Jak prowadziæ seminaria i warsztaty Jak prowadziæ seminaria i warsztaty Autor: Robert L. Jolles T³umaczenie: Monika Lipiec-Szafarczyk ISBN: 83-246-0052-3 Tytu³ orygina³u: How to Run Seminars and Workshops: Presentation Skills for Consultants,

Bardziej szczegółowo

Jak działać skutecznie? Por a dnik Lider a lok a lnego

Jak działać skutecznie? Por a dnik Lider a lok a lnego Damian Hamerla Krzysztof Kacuga Jak działać skutecznie? Por a dnik Lider a lok a lnego FUNDACJA EDUKACJA DLA DEMOKRACJI Warszawa 2005 Opracowanie graficzne skład oraz łamanie: Cyprian Malinowski Publikacja

Bardziej szczegółowo

Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę?

Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę? Tomasz przybysz-przybyszewski Praca bez barier Jak POMÓC znaleźć pracę? Publikacja wydana w ramach projektu Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy jest współfinansowana ze środków Unii

Bardziej szczegółowo

NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM. Wallace Wattles

NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM. Wallace Wattles NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM Wallace Wattles Niniejsza książka jest darmowa (wygasły na nią prawa autorskie) i powinna dotrzeć do jak największej ilości osób. Jeśli znasz kogoś, kogo mogłaby zainteresować

Bardziej szczegółowo

NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM. Wallace Wattles

NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM. Wallace Wattles NAUKA JAK ZOSTAĆ BOGATYM Wallace Wattles Niniejsza książka jest darmowa (wygasły na nią prawa autorskie) i powinna dotrzeć do jak największej ilości osób. Jeśli znasz kogoś, kogo mogłaby zainteresować

Bardziej szczegółowo

UWAGA! Poradnik! UWAGA! Poradnik! Obudź w sobie Profesjonalnego Menedżera Społecznego

UWAGA! Poradnik! UWAGA! Poradnik! Obudź w sobie Profesjonalnego Menedżera Społecznego UWAGA! Poradnik! Obudź w sobie Profesjonalnego Menedżera Społecznego 1 Publikację opracowano i wydano w wyniku realizacji projektu REkreacja. Profesjonalny Menedżer Społeczny. Projekt dofinansowany ze

Bardziej szczegółowo

Poradnik dla szukających pracy

Poradnik dla szukających pracy Poradnik dla szukających pracy PODZIEL SIĘ WIEDZĄ, TEN E-BOOK TO ŚWIETNY PREZENT DLA PRZYJACIÓŁ, KTÓRY NIC NIE KOSZTUJE! Możesz go wysłać jako specjalny prezent pocztą elektroniczną, możesz go również

Bardziej szczegółowo

swój biznes Historie miłośników jedzenia, którzy swoją pasję zmienili w karierę Rachel Hofstetter

swój biznes Historie miłośników jedzenia, którzy swoją pasję zmienili w karierę Rachel Hofstetter Ugotuj swój biznes Historie miłośników jedzenia, którzy swoją pasję zmienili w karierę Rachel Hofstetter Tytuł oryginału: Cooking Up a Business. Lessons from Food Lovers Who Turned Their Passion into a

Bardziej szczegółowo

GDYŃSKA DEBATA MŁODYCH

GDYŃSKA DEBATA MŁODYCH GDYŃSKA DEBATA MŁODYCH ORGANIZATOR: WSPÓŁORGANIZACJA I DOFINANSOWANIE: PARTNERZY DEBATY: PATRONAT: Prezydent Miasta Gdyni dr WOJCIECH SZCZUREK SPIS RZECZY 4 OD REDAKCJI ROZMOWA 5 DZIAŁALNOŚĆ SPOŁECZNA

Bardziej szczegółowo

DZIAŁAJ LOKALNIE WOKÓŁ DOBRA WSPÓLNEGO VI EDYCJA PROGRAMU

DZIAŁAJ LOKALNIE WOKÓŁ DOBRA WSPÓLNEGO VI EDYCJA PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE WOKÓŁ DOBRA WSPÓLNEGO VI EDYCJA PROGRAMU DZIAŁAJ LOKALNIE WOKÓŁ DOBRA WSPÓLNEGO VI EDYCJA PROGRAMU 1 2 SPIS TREŚCI 4 JAK REALIZUJEMY PROGRAM DZIAŁAJ LOKALNIE? DOBRO WSPÓLNE. OPISY WYBRANYCH

Bardziej szczegółowo

darmowy fragment Pełna wersja ebooka dostępna jest w serwisie www.dobryebook.pl

darmowy fragment Pełna wersja ebooka dostępna jest w serwisie www.dobryebook.pl yłączenie elementów nawigacyjnych w całym ebooku. Funkcja działa w programie Adobe Reader od wersji.0. Spis treści Następna strona oprzednia strona darmowy fragment ełna wersja ebooka dostępna jest w serwisie

Bardziej szczegółowo

M AT E R I A Ł Y P O M O C N I C Z E D L A U C Z N I Ó W

M AT E R I A Ł Y P O M O C N I C Z E D L A U C Z N I Ó W M AT E R I A Ł Y P O M O C N I C Z E D L A U C Z N I Ó W m ł o d z i o b y w a t e l e d z i a ł a j ą Publikacja finansowana ze środków Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu Warszawa 2004 03 06 06

Bardziej szczegółowo

Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Zbuduj swój wizerunek Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj

Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Zbuduj swój wizerunek Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj Niniejszy darmowy ebook zawiera fragment pełnej wersji pod tytułem: Zbuduj swój wizerunek Aby przeczytać informacje o pełnej wersji, kliknij tutaj Darmowa publikacja dostarczona przez HOLON - wszechswiat

Bardziej szczegółowo