INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords"

Transkrypt

1 O USŁUDZE Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli trafiać do tych, którzy naprawdę są zainteresowani reklamowanym produktem lub usługą. KORZYŚCI Dajemy Ci maksimum swobody - samodzielnie ustalasz budżet, czas i miejsce emisji reklamy... FAQ Jak utworzyć linki? Którą wybrać strategię? Czy linki są dla mnie odpowiednią formą reklamy? CENNIK Pakiety dostosowane do Twojego budżetu reklamowego oraz darmowe konsultacje i pomoc w tworzeniu linków... KONTAKT Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy szczegóły oferty... INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords Infolinia:

2 O usłudze Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli trafiać do tych, którzy naprawdę są zainteresowani reklamowanym produktem czy usługą. Więcej, winna być elastyczna, czyli taka, aby można było szybko, z łatwością i możliwie najniższym kosztem zmieniać reklamowany produkt celem dopasowania go do potrzeb rynku. Ponadto doskonała reklama to taka, za którą reklamodawca będzie płacił tylko wtedy, gdy jej adresat zapoznał się z ofertą firmy. Łatwo zauważyć, że tych wymagań nie spełnia reklama w tradycyjnych mediach - telewizyjna, radiowa, prasowa. Nie mogą im również sprostać billboardy, plakaty, ulotki czy katalogi firmowe. Czym jest zatem reklama idealna? Okazuje się nią z pewnością Kampania Linków Sponsorowanych Google AdWords. Popularność i powszechność linków sponsorowanych wynika z tego, że są one pozytywnie odbierane i przydatne dla użytkowników Internetu. Kampania linków sponsorowanych w Google to bardzo efektywna forma reklamy internetowej, dzięki której reklamowana strona może od razu pokazać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w formie linków sponsorowanych na promowane wyrażenia kluczowe. Kampania Google AdWords umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które szukają w Internecie informacji związanych z działalnością Państwa firmy. W zależności od przyjętej przez Państwa strategii, po wprowadzeniu w wyszukiwarce Google danego wyrażenia, Państwa reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad naturalnymi wynikami. Infolinia:

3 Korzyści Kampania linków sponsorowanych to nieograniczona możliwość wykorzystania potencjału komunikatu internetowego. Docieramy wyłącznie do klientów realnie zainteresowanych naszą ofertą. Link sponsorowany to idealna propozycja dla firm, które chcą dotrzeć do danej grupy docelowej w sposób szybki, prosty i nieinwazyjny. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce wyrażenia pozycjonowanie lub linki sponsorowane Państwa reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad wynikami naturalnymi, w zależności od przyjętej strategii. Dzięki kliknięciu w link internauta potencjalny klient może wejść na stronę i wybrać produkty czy usługi z Państwa oferty. Przykładowe reklamy mogą wyglądać następująco: Skuteczne pozycjonowanie Stać Cię na pierwszą pozycję. Skorzystaj z doświadczenia liderów! Daj się znaleźć Skuteczne kampanie AdWords. Zaufaj certyfikowanym ekspertom! Trafiając za pośrednictwem linku na Państwa stronę, internauta wykazuje zainteresowanie prezentowaną ofertą. Odwiedziny na stronie oznaczają, że użytkownik ocenił oferty firm konkurencyjnych i wybrał Państwa propozycję, jest zainteresowany Państwa usługami i zamierza rozpocząć współpracę jako usługodawca lub usługobiorca. Obok korzyści płynących z trafnego nakierowania linków sponsorowanych na grupę docelową, tę nowoczesną formę kampanii reklamowej wyróżnia: Szerokie grono odbiorców Dziś 16,7 miliona osób w Polsce, a ponad miliard na świecie, korzysta z wyszukiwarek internetowych. To liczba Państwa potencjalnych Klientów - liczba, której z pewnością nie można zlekceważyć! Możliwość reklamy za granicą Państwa reklama może być widoczna na ekranach monitorów w ponad 150 krajach na całym świecie. Możemy promować Państwa stronę internetową praktycznie w każdym kraju świata, gdzie działa wyszukiwarka Google. Opłaty tylko za wejście na stronę Korzystając z usługi linków sponsorowanych, będą Państwo płacić tylko za kliknięcia czyli wyłącznie wtedy, gdy internauta kliknie w reklamę, a link zaprowadzi go na Państwa witrynę. Infolinia:

4 Korzyści Obecność w najpopularniejszym medium Badania opinii publicznej oraz analizy rynku potwierdzają Internet stał się medium o największej sile nośnej i mocy perswazyjnej. Polacy spędzają w Sieci dziesiątki godzin tygodniowo, przenosząc tam swoją aktywność w tym robienie zakupów. Obecność reklamowa w Internecie to współcześnie obowiązek każdej firmy, która chce odnieść sukces sprzedażowy. Bardzo dokładne targetowanie Kampanię AdWords można bardzo precyzyjnie skonfigurować i nakierować, według kryterium czasu godzin, pory dnia, dni tygodnia, lokalizacji geograficznej użytkownika kontynentu, kraju, województwa, miasta, a nawet konkretnej dzielnicy. Linki są dzięki temu wyświetlane w czasie, gdy użytkownicy korzystają z wyszukiwarki najintensywniej i w miejscu, do którego reklamodawca kieruje ofertę. Inwestycja pod kontrolą Reklamodawca płaci tyle, ile chce wystarczy określić limit dziennych wydatków na kliknięcia, by zachować pełną kontrolę nad kosztami i ocenić czas trwania kampanii. Nasi specjaliści pomogą ustalić, jaki dzienny budżet jest optymalny z perspektywy branży i dobranych wyrażeń kluczowych oraz celów marketingowych kampanii. To reklamodawca decyduje, jakie fundusze przeznaczy na reklamę w Internecie w danym miesiącu. Efekt widoczny natychmiast Reklama w postaci linku sponsorowanego jest widoczna wśród wyników wyszukiwania niemal natychmiast po ustaleniu słów kluczowych i treści reklam. Efekt sprzedażowy może być zatem odczuwalny zaraz po uruchomieniu kampanii. Profesjonalna kampania - zespół certyfikowanych specjalistów Opiekę nad najdrobniejszym aspektem kampanii powierzamy specjalistom certyfikowanym przez firmę Google Inc. Zapewnia to maksymalny profesjonalizm w prowadzeniu kampanii, fachowe doradztwo oraz umiejętną optymalizację parametrów a co za tym idzie, poczucie bezpieczeństwa reklamodawcy i skuteczność reklam AdWords. Możliwość reklamy sezonowej Możliwość emitowania i wstrzymywania reklamy w wybranych miesiącach - a nawet o dowolnej porze dnia - pozwala na maksymalne wykorzystanie okresów promocyjnych (sezonowych) w firmie. Kampanię linków sponsorowanych można wykorzystywać dowolnie w okresach wzmożonej promocji produktów czy usług. Infolinia:

5 FAQ Najczęściej zadawane pytania Czym różnią się linki sponsorowane od naturalnych wyników wyszukiwania? Przede wszystkim, reklama w Google AdWords umożliwia ukazanie się firmowej strony internetowej od razu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania po wpisaniu wybranych słów i wyrażeń kluczowych. Reklama ta ukazuje się na prawo od haseł wskazanych przez wyszukiwarkę lub - jako tzw. nagroda od Google - ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, na podświetlonym polu. Czy można oszacować koszt za kliknięcie danego wyrażenia? Koszt kliknięcia uzależniony jest od konkurencyjności danego wyrażenia, a także od treści reklamy oraz historii kampanii reklamowej. Przed rozpoczęciem kampanii można go oszacować z dość dokładnym przybliżeniem, natomiast w trakcie trwania kampanii można je ocenić realnie, także w kontekście stawek ustalanych przez konkurencję. Dużą rolę odgrywają zarówno czynniki ilościowe - czas trwania kampanii, stawka za kliknięcie, wysokość dziennego budżetu - jak i jakościowe, czyli Wynik Jakości. Mogą być Państwo pewni, że specjaliści z Sunrise System napiszą tekst reklamy tak, by koszt za kliknięcie był jak najniższy. Na jak długo starczy pakiet? Jeśli zdecydują Państwo, by reklama pojawiała się przez miesiąc, ustalimy budżet dzienny tak, by środki przeznaczone na miesięczną reklamę wystarczyły na 30 dni. Jeśli ustalona kwota okaże się zbyt niska w stosunku do zgłaszanego popytu na nią, reklama będzie pojawiać się sporadycznie, by nie została "wyklikana" na samym początku dnia. Istnieje również możliwość zwiększenia kwoty dziennego budżetu do sugerowanego poziomu pozwalającego na emisję reklam bez ograniczeń. Na ile wyrażeń kluczowych, moja strona będzie się pojawiać w wyszukiwarce? Mają Państwo możliwość emisji swojej reklamy nawet na 200 wyrażeń kluczowych. Maksymalna liczba wyrażeń, na jakie Państwa linki będą widoczne, różni się w zależności od wybranego pakietu. Mogą być Państwo pewni, że nasi certyfikowani specjaliści Google AdWords pomogą w przygotowaniu optymalnej listy wyrażeń i słów kluczowych. Infolinia:

6 FAQ Najczęściej zadawane pytania Co wchodzi w zakres obsługi kampanii? Na obsługę kampanii reklamowej składa się szereg czynności zapewniających jej prawidłowe prowadzenie i najbardziej skuteczne rezultaty. Są to między innymi: stały nadzór stawek za "kliknięcia", adekwatnie do wybranej strategii, pilnowanie ciągłości kampanii - każdorazowo informujemy Państwa o kończącym się budżecie. bieżąca optymalizacja Państwa kampanii polegająca na systematycznym zwiększaniu jej rentowności i efektywności, zmiana treści linków i wyrażeń kluczowych, sporządzanie comiesięcznych raportów z kampanii, Co wchodzi w skład jednorazowej opłaty aktywacyjnej? W cenę tej opłaty wliczamy koszt wielu działań, zapewniających prawidłowy "start" Państwa kampanii. Są to między innymi: opłata aktywacyjna do firmy Google, założenie indywidualnego konta firmy w Panelu Klienta, który umożliwia Państwu edycję treści linków, wyrażeń kluczowych oraz wgląd w raporty z kampanii, założenie indywidualnego konta dla Państwa firmy w Google, sporządzenie listy proponowanych przez nas wyrażeń kluczowych, tworzenie i modyfikacja treści linków sponsorowanych, stała pomoc w tym zakresie, sprofilowanie kampanii pod kątem Państwa firmy, zatwierdzenie treści linków sponsorowanych przez naszych specjalistów, zgodnie z zasadami Google AdWords. Jak będą przygotowywane linki reklamowe? W porozumieniu z Państwem przygotujemy krótkie i zachęcające teksty reklamowe, eksponujące zalety Państwa firmy. Każdy link konstruowany będzie zgodnie ze wskazówkami redakcyjnymi i standardami Google. Przy pomocy wygodnego Panelu Klienta każdy link będzie oczywiście każdorazowo konsultowany przed emisją reklamy w wyszukiwarce. Czy będę płacić za wyświetlenie mojej reklamy? Korzystając z AdWords, będą Państwo płacić tylko za "kliknięcia" czyli tylko wtedy, gdy internauta "kliknie" myszką w reklamę, a link zaprowadzi go na Państwa witrynę. Czy mogę emitować reklamę w formie linków sponsorowanych w wybranych godzinach? Tak, istnieje możliwość skonfigurowania kampanii tak, by pojawiała się we wskazanym przez Państwa godzinach. Odpowiednio zaplanowany harmonogram godzinowy z pewnością ograniczy koszty reklamy. Czy w czasie trwania kampanii reklamowej mogę zmieniać wyrażenia i treści linków? Podczas opieki nad Państwa witryną elastycznie dostosowujemy usługę do zgłaszanych potrzeb. Oznacza to ciągłą możliwość zmian wyrażeń kluczowych oraz treści linków sponsorowanych. Zmiany wprowadzamy natychmiast po otrzymaniu od Państwa akceptacji treści linków do emisji. Infolinia:

7 FAQ Najczęściej zadawane pytania Czy można wyświetlać linki na każdą wybraną frazę? Przy kampanii prowadzonej przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords, którzy przy planowaniu, wdrażaniu i optymalizacji reklam wykorzystują profesjonalne narzędzia Google, można niemal z gwarantowaną pewnością określić, na jakie wyrażenia kluczowe link będzie się wyświetlał. Kluczem do sukcesu jest zatem zgodność ze wskazówkami Google i profesjonalne monitorowanie kampanii. Czy muszę sam pilnować miejsca, które zajmuje mój link reklamowy? Przez cały czas trwania kampanii pozycje Państwa reklam w kolumnie linków będą obserwować nasi specjaliści. Ta obserwacja i analiza posłuży również optymalnemu dysponowaniu przez Sunrise System budżetem, zgodnie z wybraną strategią. Czy istnieje zabezpieczenie przed nieuczciwymi kliknięciami? Istnieje specjalnie zaprojektowany algorytm, który wychwytuje nieuczciwe kliknięcia. Jeśli zauważy dużo kliknięć z jednego adresu IP, koszty za te kliknięcie są zwracane. W ten sposób kampania jest zabezpieczona przed nieuczciwymi kliknięciami dzięki czemu konkurencja nie "wyklika" wyznaczonego budżetu. Czy jest możliwe ograniczenie zasięgu kampanii tylko do wybranego regionu? Oczywiście. Na przykład, jeżeli odbiorcami produktów lub usług Państwa firmy są przede wszystkim mieszkańcy Wielkopolski, można tak sprofilować kampanię, aby oferta reklamowa pojawiała się tylko na ekranach internautów w tym regionie. Takie ograniczenie pozwoli na jeszcze precyzyjniejsze sprofilowanie Państwa reklamy oraz na zaoszczędzenie środków. Czy mogę w jakiś sposób kontrolować kliknięcia? Aby mieli Państwo całkowitą kontrolę nad wydatkami na reklamę, ustawiamy budżet dzienny. Jeśli okaże się, że jest on zbyt niski, zostaną o tym Państwo poinformowani. Wówczas, po uzyskaniu zgody, zwiększymy budżet dzienny do sugerowanej kwoty, która zapewni widoczność linków przez cały dzień bądź zmienimy strategię na mniej agresywną. Dlaczego warto połączyć AdWords i pozycjonowanie? Integracja kampanii AdWords z pozycjonowaniem przynosi korzyści znane jako efekt wzmocnienia. Łączenie obu skutecznych metod promocji w wyszukiwarkach umożliwi Państwu prowadzenie bardziej agresywnej, szeroko zakrojonej kampanii reklamowej. Dzięki połączeniu AdWords z pozycjonowaniem Państwa strona może być obecna przynajmniej w dwóch różnych miejscach na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Ponadto warto podkreślić, że linki sponsorowane, oprócz ewidentnej korzyści, jaką są bezpośrednie wejścia na Państwa stronę, pomogą przy precyzyjniejszym doborze listy wyrażeń kluczowych do pozycjonowania serwisu www. Czy w jednej kampanii mogę promować kilka domen? Oczywiście. W ramach jednego pakietu możliwe jest promowanie kilku Państwa domen. Czy będę miał dostęp do konta AdWords? Skuteczność kampanii reklamowej mogą Państwo śledzić, korzystając z miesięcznych raportów, które zamieszczamy w Panelu Klienta, gdzie znajduje się również lista wyrażeń kluczowych oraz treść linków. Infolinia:

8 FAQ Najczęściej zadawane pytania Od czego zależy miejsce, na którym pojawi się moja reklama? Miejsce, które zajmie Państwa link w tej kolumnie, zależy od wyników jakości i kosztów reklamy - a te wiążą się z konkurencyjnością właściwą danej branży. Jeśli konkurencja jest w niej niewielka, również koszty utrzymania reklamy na czołowych pozycjach kolumny są nieduże. O tym, które miejsce ma zająć Państwa link reklamowy, przesądza strategia wybrana przez naszego Klienta. Oferujemy Państwu jej trzy rodzaje: Oszczędnościową, Optymalną i Agresywną. Oszczędnościowa Pozwala na wyświetlanie Państwa reklamy najdłużej, ale niekoniecznie na najwyższych pozycjach wobec linków sponsorowanych konkurencji. Zamawiając ten rodzaj kampanii, mają Państwo pewność, że koszt "kliknięcia" w reklamę będzie najniższy z możliwych. Optymalna Umożliwi Państwa linkom zajęcie wysokich pozycji przy zachowaniu optymalnych kosztów. Nasi specjaliści będą tak dysponować budżetem, aby Państwa reklamy lokowały się na najwyższych miejscach wobec linków konkurencyjnych, a cena za jedno "kliknięcie" wciąż będzie optymalna. Agresywna Co prawda wiąże się z większymi kosztami za "kliknięcie", ale jej celem jest zajęcie przez Państwa stronę pierwszego miejsca w kolumnie reklam. Co ważne, podjęcie kampanii tego rodzaju stwarza największą szansę na nagrodę: to link na specjalnym, pomarańczowym tle, usytuowany ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Ile wyrażeń i linków mogę wykorzystać w kampanii? W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkanaście możliwości. Pierwsze trzy pakiety prezentowane poniżej - proponują różne ilości słów kluczowych i linków. Następne pakiety nie ograniczają Państwa w żaden sposób. Czy linki sponsorowane można kierować na inne kraje? Oczywiście. W ramach kampanii AdWords można kierować linki na dowolną lokalizację, język oraz wyszukiwarkę. Dzięki temu docelowi odbiorcy z całego świata, korzystający z różnych wyszukiwarek, mogą zobaczyć Państwa reklamę, także w ojczystym języku. Infolinia:

9 FAQ Najczęściej zadawane pytania Jakie korzyści wiążą się z inwestycją w wyższe pakiety linków sponsorowanych Google AdWords? Wyższe pakiety Google AdWords to możliwość prowadzenia intensywniejszej i dłuższej kampanii reklamowej w Internecie. To szansa na pozyskanie większej liczby wejść na stronę oraz większe prawdopodobieństwo otrzymania nagrodę od Google miejsca linku sponsorowanego na podświetlonym polu ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Wyższe pakiety to możliwość kontaktu nie z setką, nie z tysiącem, ale nawet z dziesiątkami tysięcy potencjalnych klientów. I wreszcie wyższe pakiety Google AdWords to niższa prowizja dla naszej firmy oraz większa kwota na promocje Państwa produktów i usług w Internecie. Czy można opracować specjalną strategię w sezonie sprzedażowym właściwym dla naszej branży? Jak wskazują: doświadczenie oraz statystyki Google popyt na określone produkty jest uzależniony od pory roku. Na przykład: pod koniec zimy zwiększa się zainteresowanie produktami związanymi z branżą budowlaną, meblarską i odzieżową. Z początkiem wiosny rozpoczynają się poszukiwania miejsc na urlopy, imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, szkolenia i kursy wakacyjne. W drugiej połowie roku zwiększa się popyt na zimowy sprzęt sportowy, cieplejszą odzież i prezenty świąteczne. Wraz ze zmianą krajobrazu za oknem zmieniają się potrzeby konsumentów. Odpowiedź na te zachowania jest ogromną szansą na zwiększenie obrotów finansowych Państwa firm. Specjalnie dla Was, analizując statystyki udostępniane przez Google, wprowadzamy nowatorską strategię sprzedaży linków sponsorowanych - Sezon na zysk. Do miana głównej zalety naszej nowej propozycji urasta możliwość zaspokojenia konkretnych potrzeb klienta - zdeterminowanych przez okres roku kalendarzowego. Wiemy, kiedy wzrasta zainteresowanie określonymi produktami i usługami. Wiemy, kiedy jest Państwa sezon na zysk. Skorzystanie z tej wiedzy to ogromna szansa na zwiększenie przychodów Państwa firmy! Zapytaj naszych doradców handlowych o Sezon na zysk - nową strategię linków sponsorowanych Google AdWords. Co muszę zrobić, aby rozpocząć kampanię linków sponsorowanych Google Adwords? Aby rozpocząć skuteczną kampanię linków sponsorowanych Google AdWords, wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni pakiet i strategię kampanii reklamowej dla Państwa firmy. Po tych ustaleniach otrzymacie Państwo fakturę pro forma z wyliczeniem kosztów kampanii Google AdWords. Natychmiast po wpłynięciu środków na nasze konto wysyłamy do Państwa zestawienie proponowanych słów kluczowych, na które będzie się wyświetlała reklama. Po dobraniu słów i wyrażeń pomożemy w stworzeniu treści linków sponsorowanych - tak, by koszt za kliknięcie był jak najniższy. Na każdym etapie trwania kampanii mają Państwo możliwość zmiany treści linków sponsorowanych oraz wyrażeń kluczowych. Zmiany wprowadzimy natychmiast po otrzymaniu akceptacji linków do emisji. Wyniki kampanii reklamowej mogą Państwo śledzić dzięki miesięcznym raportom, jakie zamieszczamy w Panelu Klienta. Znajdą w nim Państwo również wyrażenia kluczowe oraz treść linków sponsorowanych. Nasi pracownicy posiadają wydany przez firmę Google Inc. certyfikat Qualified Google Advertising Professional, potwierdzający profesjonalne przygotowanie do prowadzenia kampanii Google AdWords. Infolinia:

10 Cennik Linki sponsorowane Google AdWords to jedna z najbardziej elastycznych form reklamy, gdzie płaci się za efekt w postaci wejścia na stronę i pozyskania potencjalnego klienta. Aby zapewnić naszym klientom dostosowanie tej formy promocji do budżetów przeznaczonych na reklamę, przygotowaliśmy kilkanaście możliwości do wyboru. Poniżej prezentujemy szczegółowy wykaz opłat za wybrany model kampanii AdWords. Zapraszamy do analizy oferty i kontaktu z nami! Nazwa usługi Wpłata na kliknięcia Opłata za prowadzenie kampanii Cena netto Jednorazowa opłata aktywacyjna 199,00 zł Pakiet Mini 350,00 zł 249,00 zł 599,00 zł Pakiet Standard 500,00 zł 299,00 zł 799,00 zł Pakiet Premium 700,00 zł 399,00 zł 1099,00 zł Pakiet Super Premium 1 300,00 zł 699,00 zł 1 999,00 zł W przypadku większych budżetów przeznaczonych na kampanię linków sponsorowanych prowizja za prowadzenie kampanii jest jeszcze bardziej atrakcyjna: Budżet przeznaczony na kampanię Wpłata na kliknięcia Opłata za prowadzenie kampanii Prowizja 3 000,00 zł 2 000,00 zł 1 000,00 zł 33% 5 000,00 zł 3 500,00 zł 1 500,00 zł 30% 7 500,00 zł 5 400,00 zł 2 100,00 zł 28% ,00 zł 7 400,00 zł 2 600,00 zł 26% ,00 zł ,00 zł 3 450,00 zł 23% ,00 zł ,00 zł 4 200,00 zł 21% ,00 zł ,00 zł 5 400,00 zł 18% ,00 zł ,00 zł 7 500,00 zł 15% ,00 zł ,00 zł 9 000,00 zł 12% ,00 zł ,00 zł ,00 zł 10% Powyżej ,00 zł do negocjacji do negocjacji do negocjacji Infolinia:

11 Kontakt Zapraszamy do kontaktu z nami: Wszystkie osoby poszukujące więcej informacji o świadczonych przez nas usługach internetowych zapraszamy na nasze firmowe strony internetowe w tym między innymi na: - stronę poświęconą naszej firmie i jej kulturze organizacyjnej; - stronę dotyczącą wyłącznie usługi pozycjonowania; stronę omawiającą usługę linków sponsorowanych oraz na nasz blog firmowy dotyczący e-marketingu to jest stronę Centrum Innowacyjno Wdrożeniowe w biurowcu Delta Dział Pozycjonowania i Performance Marketing usytuowane są w biurowcu Delta w Poznaniu. Działy pracują nad konkurencyjnością usług firmy, tworząc rozwiązania odpowiadające najnowszym wymaganiom wyszukiwarek internetowych. Zadaniem zespołów jest dbać o to, aby każde stosowane rozwiązanie skutecznie promowało strony naszych Klientów na najwyższe wyniki wyszukiwania. Zespół Doradców Biznesowych w Andersia Tower Wszystkich Klientów i Partnerów biznesowych, zainteresowanych osobistym kontaktem ze specjalistami z naszej firmy, zapraszamy serdecznie do nowego biura spółki mieszczącego się na ostatnim piętrze Andersia Tower, który jest obecnie najwyższym i najbardziej prestiżowym biurowcem w Poznaniu. Budynek Andersia Tower usytuowany jest w ścisłym centrum Poznania, na Placu Andersa, przy skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się budynek Poznańskiego Centrum Finansowego, Hotel Novotel oraz Stary Browar, w bardzo bliskim zasięgu jest Dworzec Autobusowy, Dworzec Główny PKP oraz Stary Rynek. Położenie firmy w pobliżu głównych dworców Poznania zapewnia bardzo dobrą komunikację, wygodę dla odwiedzających nas Klientów z innych miast, natomiast bezpośrednie sąsiedztwo renomowanych hoteli i dobrych restauracji pozwala naszym gościom na luksus i wygodę nawet w przypadku spotkań biznesowych wykraczających poza ramy jednego dnia. Dla Klientów odwiedzających nas własnym środkiem lokomocji pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy parking strzeżony. Sunrise System sp. z o.o. Plac Andersa 3, Poznań Budynek Andersia Tower XVIII p. Witamy w przyszłości reklamy strona dot. pozycjonowania strona dot. linków sponsorowanych blog firmowy dot. e-marketingu INFOLINIA: TELEFON: FAX: Firma spółki: Sunrise System sp. z o.o.; siedziba: Poznań; adres: Plac Andersa 3, Poznań; oznaczenie sądu rejestrowego: Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, Poznań; numer KRS: ; wysokość kapitału zakładowego: zł; NIP: ; REGON: Infolinia:

PEŁNA KONTROLA KOSZTÓW POZYSKANIA KLIENTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

PEŁNA KONTROLA KOSZTÓW POZYSKANIA KLIENTA NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA PEŁNA KONTROLA KOSZTÓW POZYSKANIA KLIENTA PRZEWODNIK PO USŁUDZE: Płatne Kampanie UWAGA! Płacisz jedynie za klikniecia S T A R T Skuteczność reklamy płatnej polega na jej trafności oraz najnowocześniejszym

Bardziej szczegółowo

INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords

INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords WSTĘP Jak wygląda reklama idealna? Jakie cechy są jej właściwe? Naszym zdaniem powinna być przede wszystkim skuteczna... O USŁUDZE Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie

Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie Oferta prowadzenia działań reklamowych w Internecie 1. Dlaczego reklama w Internecie cieszy się powodzeniem? W Polsce jest ponad 17 milionów Internautów; Przeciętny Internauta spędza w sieci ponad 50 godzin

Bardziej szczegółowo

Spis Treści. 1. Wprowadzenie. 2. Dlaczego warto wykorzystywać linki sponsorowane? 3. Zasady współpracy. 4. Cennik

Spis Treści. 1. Wprowadzenie. 2. Dlaczego warto wykorzystywać linki sponsorowane? 3. Zasady współpracy. 4. Cennik Spis Treści 1. Wprowadzenie 2. Dlaczego warto wykorzystywać linki sponsorowane? 3. Zasady współpracy. 4. Cennik 5. Korzyści płynące ze współpracy z nami? 6. Słownik Wprowadzenie Popularność linków sponsorowanych

Bardziej szczegółowo

Oferta prowadzenia kampanii reklamowej AdWords

Oferta prowadzenia kampanii reklamowej AdWords Oferta prowadzenia reklamowej AdWords Oferta ważna 14 dni od daty otrzymania e-maila ofertę przygotował: e-mail: www: tel: fax: Bernard Piekara bernard@inetmedia.pl +48 12 681 55 57 Zawartość niniejszego

Bardziej szczegółowo

Oferta reklam On-Line

Oferta reklam On-Line Oferta reklam On-Line Reklamy ON-LINE, czyli reklamy w sieci Internet dają możliwości dużo większej interakcji z użytkownikiem niż tradycyjne media. Internet pozwala dokładniej określić grupę odbiorców,

Bardziej szczegółowo

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe?

Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Dlaczego warto pozycjonować strony internetowe? Co to jest pozycjonowanie stron internetowych? Pozycjonowanie to wszelkie działania mające na celu podniesienie pozycji strony internetowej, na określone słowa kluczowe, w wyszukiwarce Google. Dlaczego

Bardziej szczegółowo

Oferta KEO dla Biznesu

Oferta KEO dla Biznesu Oferta KEO dla Biznesu Tworzenie stron internetowych Mottem przewodnim naszej pracy są estetyczne i miłe dla oka strony. Tworzone przez nas witryny są oparte na najnowszych technologiach i odpowiednio

Bardziej szczegółowo

- google.pl (dla serwisów polskich) - google.com (dla witryn i fraz obcojęzycznych)

- google.pl (dla serwisów polskich) - google.com (dla witryn i fraz obcojęzycznych) Pozycjonowanie stron to najpopularniejsza obecnie metoda promocji serwisów www w Internecie. Obejmuje szereg działań dokonywanych wobec określonej strony internetowej. Prowadzą one do tego, aby po wpisaniu

Bardziej szczegółowo

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY

SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY SEO / SEM PREZENTACJA OFERTY 1CONTENT 2 Zajmujemy się marketingiem internetowym. Zdobywaliśmy doświadczenie w znanych firmach pcozycjonerskich oraz agencjach interaktywnych. Wypracowaliśmy własne metody

Bardziej szczegółowo

Linki sponsorowane. Docieraj do milionów nowych klientów! Grzegorz Kordeczka WebDoctor.pl

Linki sponsorowane. Docieraj do milionów nowych klientów! Grzegorz Kordeczka WebDoctor.pl Linki sponsorowane Docieraj do milionów nowych klientów! Grzegorz Kordeczka WebDoctor.pl Liczba Polaków codziennie odwiedzających Google Procent internautów w Polsce korzystających z wyszukiwarki Google

Bardziej szczegółowo

Skuteczne kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych dla Twojej firmy. ABC linków sponsorowanych

Skuteczne kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych dla Twojej firmy. ABC linków sponsorowanych Skuteczne kampanie reklamowe w linkach sponsorowanych dla Twojej firmy ABC linków sponsorowanych Czym są linki sponsorowane? Teksty reklam Dowolne teksty reklam oraz dowolna ilość tekstów do każdej kampanii

Bardziej szczegółowo

KOMPLEKSOWA OPIEKA NAD STRONĄ WWW.SKORYTAPICERSKIE.PL REKLAMA STRONY: Pozycjonowanie do 50 słów kluczowych Promocja w Google i Bing Linki sponsorowane Google AdWords Reklamy graficzne oraz Remarketing

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi

Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych. Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych Szansa dla małych i średnich firm na konkurowanie z największymi Podstawowe informacje na temat pozycjonowania Według badań Search Engine Watch 81% internautów

Bardziej szczegółowo

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko

OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU. KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko OFERTA PERFORMANCE MARKETINGU KERRIS performance - Efektywność ponad wszystko O nas 2 1 2 Efektywność ponad W skrócie: wszystko Nie uznajemy kompromisów i nie zadowalamy się średnimi wynikami. Naszym celem

Bardziej szczegółowo

Kampania linków sponsorowanych Google Adwors

Kampania linków sponsorowanych Google Adwors Kampania linków sponsorowanych Google Adwors Sens istnienia każdego serwisu internetowego realizuje się poprzez odwiedzających go Użytkowników. Nawet najbardziej funkcjonalny i efektowny serwis stanie

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2012

Oferta reklamowa 2012 Oferta reklamowa 2012 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

Artykuły Sponsorowane

Artykuły Sponsorowane Artykuły Sponsorowane w największym polskim portalu Horeca i w efektach wyszukiwania z Gwarancją Skuteczności kim jesteśmy? Pierwszy polski portal gastronomiczny jest najstarszym i największym portalem

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2013

Oferta reklamowa 2013 Oferta reklamowa 2013 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Oferta przygotowana przez BerMar multimedia. POZYCJONOWANIE oferta. e-mail: info@bermar.pl tel.: 00 48 (71) 725 61 22

Oferta przygotowana przez BerMar multimedia. POZYCJONOWANIE oferta. e-mail: info@bermar.pl tel.: 00 48 (71) 725 61 22 POZYCJONOWANIE oferta Elementy oferty W ramach usług związanych z poprawieniem rozpoznawalności marki oraz dostępności do informacji o firmie w sieci WWW oferujemy: Audyt serwisu WWW; Analizę pozycji strony

Bardziej szczegółowo

Co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce Google, gdy masz biuro rachunkowe?

Co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce Google, gdy masz biuro rachunkowe? Co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce Google, gdy masz biuro rachunkowe? Czy w Krakowie naprawdę poszukują księgowych? Ile razy w miesiącu w Warszawie szuka się doradcy podatkowego? Czy pełna księgowość

Bardziej szczegółowo

INTERNET - NOWOCZESNY MARKETING

INTERNET - NOWOCZESNY MARKETING STRONA INTERNETOWA TO JUŻ ZBYT MAŁO! INTERNET ROZWIJA SIĘ Z KAŻDYM DNIEM MÓWIMY JUŻ O: SEM Search Engine Marketing, czyli wszystko co wiąże się z marketingiem internetowym w wyszukiwarkach. SEM jest słowem

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI

Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Oferta reklamowa w serwisach Grupy Marketingowej TAI Targetmarketing.pl to serwis, w którym w prosty i szybki sposób można kupić marketingową bazę danych, stworzyć własną kampanię e-mailingową oraz pozyskać

Bardziej szczegółowo

Magda Puchała Marcin Sugak Jerzy Zimowski. e-marketing / marketing elektroniczny /

Magda Puchała Marcin Sugak Jerzy Zimowski. e-marketing / marketing elektroniczny / Pozycjonowanie stron w wyszukiwarkach internetowych emarketing e-marketing / marketing elektroniczny / Wykorzystywanie Internetu w celu promocji produktów lub usług firmy; marketing on-line. e-marketing

Bardziej szczegółowo

Dobra pozycja w Google? Dlaczego warto nam zaufać?

Dobra pozycja w Google? Dlaczego warto nam zaufać? Pozycja w Google to główny czynnik wpływający na popularność Twojej strony internetowej WWW. Dzięki wysokim pozycjom w wyszukiwarkach strona zyskuje coraz więcej unikalnych odwiedzin, a co za tym idzie,

Bardziej szczegółowo

Reklama w wyszukiwarce

Reklama w wyszukiwarce Reklama w wyszukiwarce RYNEK NIERUCHOMOŚCI Czego użytkownicy szukają częściej? Ile kosztuje jedno kliknięcie w reklamę wyświetlaną po słowie mieszkanie do wynajęcia? Jak wygląda sezonowość na rynku reklamowym

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2017

Oferta reklamowa 2017 Oferta reklamowa 2017 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY

Jak się promujemy? Jak się zareklamować? Oferujemy Klientom 2 Pakiety Reklamowe: PAKIET WIZERUNKOWY Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce oferuje między innymi reklamę firmom, których działalność związana jest z: budową, aranżacją i zarządzaniem inwestycjami biurowymi. Dzięki współpracy z nami,

Bardziej szczegółowo

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje

maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje maciaszczyk interaktywny wzbudzamy e-mocje Nie chcemy, żeby ludzie Cię zobaczyli. Chcemy, żeby Cię zapamiętali. Jak zbudujemy Twój wizerunek w Internecie? Kompleksowa oferta działań interactive obejmuje

Bardziej szczegółowo

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca

SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE. Bydgoszcz, dnia..2014 r. Usługodawca Bydgoszcz, dnia..2014 r. SMO MEDIA I KANAŁY SPOŁECZNOŚCIOWE Usługodawca Talem Technologies Sp. z o.o. ul. Cieszkowskiego 22/1; 85-052 Bydgoszcz Tel. 52 366 70 73; Infolinia: 801 080 238 NIP: 967-12-41-356;

Bardziej szczegółowo

Jaki budżet pozwoli na 260 tys. wyświetleń reklamy materiałów budowlanych

Jaki budżet pozwoli na 260 tys. wyświetleń reklamy materiałów budowlanych Jaki budżet pozwoli na 260 wyświetleń reklamy materiałów budowlanych w sieci wyszukiwania - miesięcznie? Czego użytkownicy szukają częściej - cegieł, czy pustaków? Ile kosztuje jedno kliknięcie w reklamę

Bardziej szczegółowo

INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu

INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu INNOWACYJNA FORMA REKLAMY NA PORTALU 10naj.eu Realizacja przez ASIB Press & Media PO PIERWSZE INNOWACYJNOŚĆ, FORMA REKLAMY, KTÓREJ JESZCZE NIE BYŁO NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH! SPRAWDŹ! PRZEGLĄD NAJBARDZIEJ

Bardziej szczegółowo

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl

Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Szanowni Państwo, Poniżej pozwolimy sobie przedstawić argumenty przemawiające za tym, że warto zainwestować w reklamę w portalu budnet.pl Portal budnet.pl jest tematycznym serwisem informacyjnym, skierowanym

Bardziej szczegółowo

Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm

Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm Optymalizacja kampanii Google AdWords w Super-Pharm +68% więcej odwiedzin przy tym samym budżecie O Super-Pharm Firma Super-Pharm Poland Sp. z o.o. to

Bardziej szczegółowo

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl

Biurowce. Jak się promujemy? Czym jest portal e-biurowce? Jak się zareklamować? PAKIET ZŁOTY PAKIET SREBRNY. www.e-biurowce.pl Czym jest portal e-biurowce? Portal e-biurowce umożliwia wizerunkową i merytoryczną reklamę Państwa biurowca. Dzięki zestawieniu wszystkich materiałów tekstowych i graficznych, potencjalny najemca ma w

Bardziej szczegółowo

Oferta pozycjonowania strony internetowej. Barbara Woś b.wos@s90.pl 698-833-065 32-725-39-40

Oferta pozycjonowania strony internetowej. Barbara Woś b.wos@s90.pl 698-833-065 32-725-39-40 Oferta pozycjonowania strony internetowej Barbara Woś b.wos@s90.pl 698-833-065 32-725-39-40 O NAS Naszą główną usługą jest pozycjonowanie stron internetowych (SEO). Nasi specjaliści posiadają 7 letnie

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie do reklamy w wyszukiwarkach

Wprowadzenie do reklamy w wyszukiwarkach Wprowadzenie do reklamy w wyszukiwarkach Interruption marketing Permission Marketing Reklama a użytkownik internetu 5 tys. przekazów reklamowych dziennie na osobę (badanie DoubleClick). Człowiek buduje

Bardziej szczegółowo

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci!

Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej. Szkolenie. Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! Tomasz Bonek Marta Smaga Spółka z o.o. dla Dolnośląskiej Izby Gospodarczej Szkolenie Jak zarabiać w internecie? Przenieś swój biznes do sieci! O nas Współautorzy jednego z największych sukcesów na polskim

Bardziej szczegółowo

Google Grants (dla ZHP) czyli 10 000 $ na reklamy w AdWords. Nie czekaj! Działaj.

Google Grants (dla ZHP) czyli 10 000 $ na reklamy w AdWords. Nie czekaj! Działaj. Google Grants (dla ZHP) czyli 10 000 $ na reklamy w AdWords Nie czekaj! Działaj. Informacje o programie Uczestnicy programu Google Grants otrzymują bezpłatną reklamę w AdWords na Google.com. Tworzą własne

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie. Co to takiego?

Pozycjonowanie. Co to takiego? Pozycjonowanie Co to takiego? WSTĘP SEO to akronim angielskiej nazwy Search Engine Optimization, czyli optymalizacja witryn internetowych pod kątem wyszukiwarek. Pozycjonowanie w uproszczeniu skupia się

Bardziej szczegółowo

Co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce Google, gdy prowadzisz lokal gastronomiczny?

Co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce Google, gdy prowadzisz lokal gastronomiczny? Co warto wiedzieć o reklamie w wyszukiwarce Google, gdy prowadzisz lokal gastronomiczny? Czy w Krakowie przez internet restauracji szukają częściej niż w Gdańsku? Gdzie znajdziesz smakoszy kuchni chińskiej?

Bardziej szczegółowo

Oferta dla na autorską akcję Commerce PRO, czyli kompleksowe działania polegające na wsparciu sprzedaży przy wykorzystaniu Search Engine Marketing

Oferta dla na autorską akcję Commerce PRO, czyli kompleksowe działania polegające na wsparciu sprzedaży przy wykorzystaniu Search Engine Marketing Oferta dla na autorską akcję Commerce PRO, czyli kompleksowe działania polegające na wsparciu sprzedaży przy wykorzystaniu Search Engine Marketing // Search Engine Marketing Commerce PRO to autorskie rozwiązanie

Bardziej szczegółowo

Oferta reklam w serwisie okf.pl. www.okf.pl

Oferta reklam w serwisie okf.pl. www.okf.pl Oferta reklam w serwisie okf.pl www.okf.pl Szanowni Państwo, idąc na przeciw potrzebom Klientów, dajemy Państwu możliwość zamieszczania różnego rodzaju reklam na łamach naszego portalu. Biorąc pod uwagę

Bardziej szczegółowo

Spis treści. O autorce. O recenzentach. Wprowadzenie

Spis treści. O autorce. O recenzentach. Wprowadzenie Spis treści O autorce O recenzentach Wprowadzenie Rozdział 1. Badanie rynku i konkurencji oraz ustalanie celów Koncentracja na trafności Identyfikowanie konkurentów przy użyciu wyników wyszukiwania w Google

Bardziej szczegółowo

POMAGAMY NASZYM KLIENTOM ZDOBYWAĆ SZCZYTY!

POMAGAMY NASZYM KLIENTOM ZDOBYWAĆ SZCZYTY! POMAGAMY NASZYM KLIENTOM ZDOBYWAĆ SZCZYTY! nr.: 1 OD ROKU 2001 PRZEWODNIK PO USŁUDZE: Pozycjonowania UWAGA! Płacisz jedynie za pozycje 1 10 w Pozycjonowaniu Organicznym Ciągłym opłaty uzależnione są jedynie

Bardziej szczegółowo

ANALITYKA INTERNETOWA

ANALITYKA INTERNETOWA ANALITYKA INTERNETOWA Oferta cyklicznych analiz ruchu w witrynie www KILKA SŁÓW O NAS Zapraszamy do świata Yetiz Interactive, miejsca w którym kreacja, technika i marketing internetowy łączą się, aby dostarczyć

Bardziej szczegółowo

Google Planner Keyword - Poradnik

Google Planner Keyword - Poradnik Google Planner Keyword - Poradnik Co to jest Google Planner Keyword? Google Keyword Planner dawniej Google Keyword Tools to darmowe narzędzie udostępniane przez Google do wyszukiwania słów kluczowych,

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2015

Oferta reklamowa 2015 Oferta reklamowa 2015 Nr 1 w Polsce Biuranet.pl jest największym portalem o tematyce nieruchomości komercyjnych w Polsce. Działąjący już od 2006, systematycznie rozwijany, od lat pomaga w wynajęciu wolnej

Bardziej szczegółowo

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl

Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Chcę być dobrze widoczny na Biuranet.pl Baner 468x60 : Wyświetlany na stronie głównej i podstronach. Baner 468x60 450 zł /msc (lub 90 zł /CPM*) Baner wyświetla się w konkretnym rejonie poszukiwań (np.

Bardziej szczegółowo

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO) POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO) Nasza oferta różni się od ofert innych firm pozycjonujących. W Polsce firmy pozycjonujące strony przygotowują zestaw słów kluczowych pod które przygotowują pozycjonowanie.

Bardziej szczegółowo

serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y

serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y serwisy WWW portale tematyczne sklepy internetowe pozycjonowanie kampanie Google Adwords e-mail marketing poligrafia roll-up y Pokaż się tam, gdzie wszyscy szukają w Google! Ponad 90% użytkowników korzysta

Bardziej szczegółowo

Pakiety podstawowe. Cena: 8750 zł netto

Pakiety podstawowe. Cena: 8750 zł netto Serdecznie dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Powstaliśmy z połączenia wielu doświadczeń zdobytych w różnych dziedzinach marketingu, informatyki oraz finansów, co sprawia, że potrafimy dopasować

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH

OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH OFERTA DLA UCZELNI WYŻSZYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Ponad 2 500 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu

Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu Oferta współpracy dla autoryzowanych dealerów samochodów Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu Wypromuj salon w swoim regionie. mojeauto.pl - internetowa platforma motoryzacyjna. Od 2000 roku udostępnia

Bardziej szczegółowo

ZWIĘKSZAMY ZYSKI ZE SPRZEDAŻY E-COMMERCE

ZWIĘKSZAMY ZYSKI ZE SPRZEDAŻY E-COMMERCE Oferujemy optymalne rozwiązania w marketingu internetowym dla e-commerce Zaufany partner na rynku e-commerce Twórca platformy Loopa.eu Współzałożyciel ecommercepolska ZWIĘKSZAMY ZYSKI ZE SPRZEDAŻY E-COMMERCE

Bardziej szczegółowo

GetWeb Twoja firma w Internecie

GetWeb Twoja firma w Internecie GetWeb Twoja firma w Internecie Spis treści: 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 Czy wiesz, że możesz wykorzystać Internet w biznesie? Dlaczego akurat strona internetowa? Czym jest strona internetowa dla firmy?

Bardziej szczegółowo

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni!

Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! www.stronaw3dni.pl Nowa strona internetowa Twojej Firmy w 3 dni! W pakiecie: + indywidualny projekt + wersja mobilna + domena i hosting na rok gratis! od 1299 zł 989 zł netto ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ

Bardziej szczegółowo

Gdzie szukać klientów?"

Gdzie szukać klientów? Gdzie szukać klientów?" Każda firma potrzebuje nowych klientów. Stale napływający nowi klienci to woda na młyn każdego biznesu. Jeśli brakuje ich w Twojej firmie to koniecznie zbadaj potencjał rynku na

Bardziej szczegółowo

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce

NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE. - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce NOWE TRENDY REKLAMY ONLINE - Allbiz Międzynarodowe Centrum E-commerce PODZIAŁ PREZENTACJI: 1 Potencjał sieci Internet dla rozwoju biznesu. 2 Aktualne sposoby przyciągania klientów przy użyciu globalnej

Bardziej szczegółowo

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH

OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH OFERTA DLA SZKÓŁ POLICEALNYCH Istniejemy nieprzerwanie już od 10 lat Portal dlamaturzysty.pl Blisko 2 000 000 użytkowników rocznie - pozwól im do siebie dotrzeć 2 Portal dlamaturzysty.pl jest informatorem

Bardziej szczegółowo

Prosta droga do informacji. Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl

Prosta droga do informacji. Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl Prosta droga do informacji Oferta reklamowa w portalu drogowym www.edroga.pl O portalu... Gdzie znajdziesz największą grupę polskich drogowców? W portalu drogowym edroga.pl. Ten największy portal branżowy

Bardziej szczegółowo

RTB. skuteczna reklama w internecie

RTB. skuteczna reklama w internecie RTB skuteczna reklama w internecie REMARKETING Remarketing Korzystając z prostej w obsłudze platformy, zyskujesz dostęp do nowoczesnych narzędzi marketingowych, dzięki którym znacząco podniesiesz skuteczność

Bardziej szczegółowo

Budowa profesjonalnego mediaplanu

Budowa profesjonalnego mediaplanu 2012 Budowa profesjonalnego mediaplanu Wojciech Szymański Kampania marketingowa e-usługi Rzeszów, 24 października 2012 Kompetencje prowadzącego Wojciech Szymański - kierownik Działu Promocji w Wyszukiwarkach

Bardziej szczegółowo

Wzrost liczby transakcji dzięki optymalizacji z Google Analytics case studies

Wzrost liczby transakcji dzięki optymalizacji z Google Analytics case studies 1 z 5 2013-01-29 10:05 portal wiedzy dla biznesu Wzrost liczby transakcji dzięki optymalizacji z Google Analytics case studies Małgorzata Kucharska-Grochocka Sunrise System Sp. z o.o. 2013-01-24 08:00:00

Bardziej szczegółowo

Poznajmy się! Poznaj sekcje sprzedażowe. Statystyki

Poznajmy się! Poznaj sekcje sprzedażowe. Statystyki Poznajmy się! NASZANOWAZELANDIA.PL jest serwisem internetowym łączącym w sobie funkcje informacyjne, społecznościowe oraz sprzedażowe. Główny cel to dzielenie się aktualnymi informacjami dotyczącymi organizacji

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa 2015

Oferta reklamowa 2015 Oferta reklamowa 2015 To jedna z najlepszych stron internetowych o tematyce Franczyzy w sieci. Portalfranczyza.pl jest portalem internetowym przedstawiającym system franczyzy w Polsce. Działąjący już od

Bardziej szczegółowo

StartUp IT / rozgrzewka

StartUp IT / rozgrzewka StartUp IT / rozgrzewka StartUp IT / rozgrzewka Ile osób na sali słyszało o Google? Kto już próbował reklamować się w wyszukiwarkach? Kto uważa że to ma sens? StartUp IT / Jak zdobyć Klienta za grosze?

Bardziej szczegółowo

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym

7 rzeczy. które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz robić w Marketingu Internetowym 7 rzeczy które musisz zrobić w Marketingu Internetowym Ten ebook jest skierowany do właścicieli małych przedsiębiorstw. Zawarliśmy w nim porady dla

Bardziej szczegółowo

Monitoring mediów i Human Resources

Monitoring mediów i Human Resources Monitoring mediów i Human Resources Prezentujemy materiał, dzięki któremu dowiesz się, jak monitoring internetu i mediów tradycyjnych może wspomagać działania Human Resources w Twojej firmie. 1 Jak funkcjonuje

Bardziej szczegółowo

Zdobądź nowych klientów poprzez reklamę w CzarterMazury.pl

Zdobądź nowych klientów poprzez reklamę w CzarterMazury.pl Zdobądź nowych klientów poprzez reklamę w CzarterMazury.pl Data utworzenia: luty 2011 Liczba stron: 8 Rodzaj dokumentu: dokument zewnętrzny Adres:, Al. Stanów Zjednoczonych 26/143, 03-964 Warszawa Strona:

Bardziej szczegółowo

Pierwsze koty za płoty

Pierwsze koty za płoty Wprowadzenie Pierwsze koty za płoty i kilka słów o sobie 8 lat doświadczeń w SEM 4 lata doświadczenia w mobile SEM 25 milionów pozyskiwanych użytkowników z SEM certyfikowany specjalista AdWords i Analytics

Bardziej szczegółowo

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads!

Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! allegro ads.manual wstęp co to jest? Sprzedawaj jeszcze więcej dzięki usłudze Ads! Zaprezentuj pierwszy swoją Ofertę klientom dokładnie w momencie, w którym szukają jej w Allegro. Zapłacisz tylko wtedy,

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa portalu

Oferta reklamowa portalu Oferta reklamowa portalu Szanowni Państwo, Chcielibyśmy przedstawić ofertę reklamową portalu tarnowskieinfo.pl uwzględniającą atrakcyjne i skuteczne formy promocji Tarnowa i regionu. Informacje podstawowe

Bardziej szczegółowo

Oferta kompleksowej realizacji strony internetowej

Oferta kompleksowej realizacji strony internetowej Oferta kompleksowej realizacji strony internetowej Szanowni Państwo Dziękujemy za zainteresowanie ofertą naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kompleksowym projektowaniu stron internetowych.

Bardziej szczegółowo

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów

Organizator w kilka minut tworzy profesjonalną stronę internetową wydarzenia i rozpoczyna sprzedaż biletów Czym jest Evenea? Evenea to elastyczne narzędzie dla organizatorów wszelkiego rodzaju wydarzeń (takich jak konferencje, szkolenia, targi, imprezy rozrywkowe, kulturalne, imprezy korporacyjne i prywatne)

Bardziej szczegółowo

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl

Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Komunikaty, wydarzenia i artykuły firmowe w Serwisach branżowych xtech.pl Spis treści: Użytkownicy Serwisów xtech.pl... 3 Promowanie komunikatów i wydarzeń firmowych... 4 Artykuły... 5 Kontakt:... 6 4

Bardziej szczegółowo

OFERTA POZYCJONOWANIA 3 PAKIETY. Wybierz model rozliczenia dostosowany do swoich potrzeb.

OFERTA POZYCJONOWANIA 3 PAKIETY. Wybierz model rozliczenia dostosowany do swoich potrzeb. OFERTA POZYCJONOWANIA 3 PAKIETY Wybierz model rozliczenia dostosowany do swoich potrzeb. #ELASTYCZNY miesięczne stała opłata miesięczna wydajne pozycjonowanie w możliwie krótkim czasie brak, sam decydujesz

Bardziej szczegółowo

Oferta dotycząca pozycjonowania strony internetowej w wyszukiwarce Google. Dla firmy. Mix-Graf ul. Bursaki 19 E Lublin

Oferta dotycząca pozycjonowania strony internetowej  w wyszukiwarce Google. Dla firmy. Mix-Graf ul. Bursaki 19 E Lublin Oferta dotycząca pozycjonowania strony internetowej www.mix-graf.lublin.pl w wyszukiwarce Google Dla firmy Mix-Graf ul. Bursaki 19 E 20-150 Lublin Do Pana Mateusza Wasilewskiego Mix-Graf Witam serdecznie,

Bardziej szczegółowo

dla Klientów SuperHost.pl

dla Klientów SuperHost.pl Oferta usług SEO dla Klientów SuperHost.pl Spis treści Czym jest pozycjonowanie?... 3 Dlaczego SEO?... 3 Zalety SEO w skrócie... 4 Na czym polega SEO?... 4 Co wchodzi w skład usługi?... 5 Koszty SEO...

Bardziej szczegółowo

Oferta reklamowa serwisu

Oferta reklamowa serwisu Oferta reklamowa serwisu harcerskie.com Wyobraź sobie, że prezentujesz swoją firmę w sali, w której znajdują się 3342 osoby zainteresowane Twoimi produktami. Co im powiesz? Właśnie tyle osób, co miesiąc

Bardziej szczegółowo

Reklamuj się z Google. Skuteczne rozwiązania i przykłady

Reklamuj się z Google. Skuteczne rozwiązania i przykłady Reklamuj się z Google. Skuteczne rozwiązania i przykłady Autor: Kristina Cutura Skuteczne kampanie na platformie Google Adwords! Google Adwords to skuteczne i niezwykle elastyczne narzędzie, dzięki któremu

Bardziej szczegółowo

Czym jest sportoryko?

Czym jest sportoryko? Czym jest sportoryko? Jest unikalnym portalem społeczno-informacyjnym skupiającym osoby pasjonujące się podróżami, sportami ekstremalnymi jednym słowem aktywnym życiem. System rezerwacyjny Oddajemy do

Bardziej szczegółowo

Sposoby analizy i interpretacji statystyk strony WWW.

Sposoby analizy i interpretacji statystyk strony WWW. Sposoby analizy i interpretacji statystyk strony WWW. Jak oceniać sprzedaŝ przez WWW? Grzegorz Skiera, Łukasz PraŜmowski grzegorz.skiera@cyberstudio.pl lukasz.prazmowski@cyberstudio.pl O czym powiemy?

Bardziej szczegółowo

OFERTA FIRMY CLICKMANIA.PL

OFERTA FIRMY CLICKMANIA.PL Warszawa, 4 listopad 2008 OFERTA FIRMY CLICKMANIA.PL Konfiguracja i zarządzanie kampaniami reklam tekstowych w wyszukiwarkach Szanowni Państwo, myślę, że po rozmowie telefonicznej, jaką odbył z Wami nasz

Bardziej szczegółowo

wizytówka firmy skutecznie zwiększaj liczbę klientów Twojej firmy

wizytówka firmy skutecznie zwiększaj liczbę klientów Twojej firmy wizytówka firmy skutecznie zwiększaj liczbę klientów Twojej firmy dlaczego interaktywnie.com dlaczego interaktywnie.com interaktywnie.com to specjalistyczny portal informacyjny skierowany przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

Skuteczne sposoby budowania ruchu w oparciu o SEM/SEO. - Karol Wnukiewicz

Skuteczne sposoby budowania ruchu w oparciu o SEM/SEO. - Karol Wnukiewicz Skuteczne sposoby budowania ruchu w oparciu o SEM/SEO - Karol Wnukiewicz Pino Brunch - 26 marca 2009 Agenda Wstęp SEM a SEO Strategie i założenia Wybór słów kluczowych Techniczne aspekty budowy strony

Bardziej szczegółowo

W Naszym Serwisie do wyboru są 3 rodzaje wizytówek:

W Naszym Serwisie do wyboru są 3 rodzaje wizytówek: Serwis Saleilokale.pl istnieje na rynku już 9 lat. To katalog i wyszukiwarka polskich obiektów oferujących sale do wynajęcia. Saleilokale.pl to także wspaniałe narzędzie dla organizatorów wszelakich imprez.

Bardziej szczegółowo

netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1

netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1 netsprint Oferta 360 stopni artur.banach@netsprint.eu 1 Gdzie jesteśmy Polska (Adkontekst.pl & 6 innych sieci) Ukraina (Adpower.com.ua) Dania (Openadex.com) Litwa, Łotwa (Textads) Norwegia (Adpower) Bułgaria,

Bardziej szczegółowo

Sklepy Internetowe oferta

Sklepy Internetowe oferta Sklepy Internetowe oferta Kilka słów o nas Agencja Interaktywna CleverAgency powstała jako odpowiedź na współczesne potrzeby przedsiębiorców. W obecnych czasach obecność firmy w Internecie jest obowiązkowa,

Bardziej szczegółowo

Odkryj potencjał swojej strony internetowej

Odkryj potencjał swojej strony internetowej Odkryj potencjał swojej strony internetowej Do prężnej działalności w przestrzeni internetowej nie wystarczy posiadanie rozbudowanej strony internetowej. Aby witryna była widoczna dla użytkowników i potencjalnych

Bardziej szczegółowo

Oferta SEO. Analiza i optymalizacja

Oferta SEO. Analiza i optymalizacja Optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych (ang. search engine optimization, SEO; zwana także pozycjonowaniem) są to procesy zmierzające do osiągnięcia przez dany serwis internetowy jak najwyższej pozycji

Bardziej szczegółowo

DOZ.PL Kupowanie przez wyszukiwanie

DOZ.PL Kupowanie przez wyszukiwanie DOZ.PL Kupowanie przez wyszukiwanie Jak poprawić ilość i jakość ruchu w serwisie internetowym i przełożyć to na sprzedaż? Portal Dbam o Zdrowie pokazał jak tego dokonać. Właściciel serwisu www.doz.pl w

Bardziej szczegółowo

CENNIK PORTALU JOGA-JOGA.PL

CENNIK PORTALU JOGA-JOGA.PL CENNIK PORTALU JOGA-JOGA.PL 1. WIZYTÓWKA W WYSZUKIWARCE SZKÓŁ JOGI 2. DZIAŁ INFORMACJE, INFORMACJE SPECJALNE 3. ARTYKUŁY TEMATYCZNE ( wakacje z jogą, majówka z jogą, zima z jogą etc) 4. ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Bardziej szczegółowo

Instrukcja Kreatora Ogłoszeń

Instrukcja Kreatora Ogłoszeń Instrukcja Kreatora Ogłoszeń Ins/01/ko/2011 biznes-informator24.pl Drogi użytkowniku! Dziękujemy za wybranie serwisu biznesinformator24.pl Postaramy się w kilku krokach wyjaśnić jak dodać atrakcyjne ogłoszenie

Bardziej szczegółowo

CENNIK USŁUG W TWOIM MIEŚCIE

CENNIK USŁUG W TWOIM MIEŚCIE CENNIK USŁUG W TWOIM MIEŚCIE Znajdź! Porównaj! Wybieraj! Gezoruj! 1 Dzięki wciąż rosnącej roli internetu wśród konsumentów budujemy portal www.gezor.pl, który powstał z myślą o rosnącej konkurencji na

Bardziej szczegółowo

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik Niniejszy plik PDF jest skróconym przewodnikiem po książce Reklama w Internecie praktyczny poradnik autorstwa Artura Kosińskiego. Z pełną wersją książki możesz zapoznać się na tej stronie: http://reklamawinternecie.org/poradnik

Bardziej szczegółowo

DLA SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

DLA SERWISÓW SAMOCHODOWYCH Reklama w wyszukiwarce DLA SERWISÓW SAMOCHODOWYCH Czego użytkownicy szukają częściej? Kiedy najlepiej reklamować wymianę oleju, a kiedy rozrządu? Czy przepłacasz za kliknięcia w reklamę w Twoim mieście?

Bardziej szczegółowo

INNOWACJE NA CELOWNIKU

INNOWACJE NA CELOWNIKU INNOWACJE NA CELOWNIKU 1 Kim jesteśmy? - Istniejemy na rynku od 2005 roku - Pracujemy w gronie 15 specjalistów wysokiej klasy - w 2009 pomyślnie przeszliśmy audyt technologiczny, otrzymując opinię firma

Bardziej szczegółowo