INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords"

Transkrypt

1 O USŁUDZE Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli trafiać do tych, którzy naprawdę są zainteresowani reklamowanym produktem lub usługą. KORZYŚCI Dajemy Ci maksimum swobody - samodzielnie ustalasz budżet, czas i miejsce emisji reklamy... FAQ Jak utworzyć linki? Którą wybrać strategię? Czy linki są dla mnie odpowiednią formą reklamy? CENNIK Pakiety dostosowane do Twojego budżetu reklamowego oraz darmowe konsultacje i pomoc w tworzeniu linków... KONTAKT Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami odpowiemy na każde Twoje pytanie i wyjaśnimy szczegóły oferty... INFORMACJE O USŁUDZE: Google AdWords Infolinia:

2 O usłudze Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli trafiać do tych, którzy naprawdę są zainteresowani reklamowanym produktem czy usługą. Więcej, winna być elastyczna, czyli taka, aby można było szybko, z łatwością i możliwie najniższym kosztem zmieniać reklamowany produkt celem dopasowania go do potrzeb rynku. Ponadto doskonała reklama to taka, za którą reklamodawca będzie płacił tylko wtedy, gdy jej adresat zapoznał się z ofertą firmy. Łatwo zauważyć, że tych wymagań nie spełnia reklama w tradycyjnych mediach - telewizyjna, radiowa, prasowa. Nie mogą im również sprostać billboardy, plakaty, ulotki czy katalogi firmowe. Czym jest zatem reklama idealna? Okazuje się nią z pewnością Kampania Linków Sponsorowanych Google AdWords. Popularność i powszechność linków sponsorowanych wynika z tego, że są one pozytywnie odbierane i przydatne dla użytkowników Internetu. Kampania linków sponsorowanych w Google to bardzo efektywna forma reklamy internetowej, dzięki której reklamowana strona może od razu pokazać się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania w formie linków sponsorowanych na promowane wyrażenia kluczowe. Kampania Google AdWords umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które szukają w Internecie informacji związanych z działalnością Państwa firmy. W zależności od przyjętej przez Państwa strategii, po wprowadzeniu w wyszukiwarce Google danego wyrażenia, Państwa reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad naturalnymi wynikami. Infolinia:

3 Korzyści Kampania linków sponsorowanych to nieograniczona możliwość wykorzystania potencjału komunikatu internetowego. Docieramy wyłącznie do klientów realnie zainteresowanych naszą ofertą. Link sponsorowany to idealna propozycja dla firm, które chcą dotrzeć do danej grupy docelowej w sposób szybki, prosty i nieinwazyjny. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce wyrażenia pozycjonowanie lub linki sponsorowane Państwa reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad wynikami naturalnymi, w zależności od przyjętej strategii. Dzięki kliknięciu w link internauta potencjalny klient może wejść na stronę i wybrać produkty czy usługi z Państwa oferty. Przykładowe reklamy mogą wyglądać następująco: Skuteczne pozycjonowanie Stać Cię na pierwszą pozycję. Skorzystaj z doświadczenia liderów! Daj się znaleźć Skuteczne kampanie AdWords. Zaufaj certyfikowanym ekspertom! Trafiając za pośrednictwem linku na Państwa stronę, internauta wykazuje zainteresowanie prezentowaną ofertą. Odwiedziny na stronie oznaczają, że użytkownik ocenił oferty firm konkurencyjnych i wybrał Państwa propozycję, jest zainteresowany Państwa usługami i zamierza rozpocząć współpracę jako usługodawca lub usługobiorca. Obok korzyści płynących z trafnego nakierowania linków sponsorowanych na grupę docelową, tę nowoczesną formę kampanii reklamowej wyróżnia: Szerokie grono odbiorców Dziś 16,7 miliona osób w Polsce, a ponad miliard na świecie, korzysta z wyszukiwarek internetowych. To liczba Państwa potencjalnych Klientów - liczba, której z pewnością nie można zlekceważyć! Możliwość reklamy za granicą Państwa reklama może być widoczna na ekranach monitorów w ponad 150 krajach na całym świecie. Możemy promować Państwa stronę internetową praktycznie w każdym kraju świata, gdzie działa wyszukiwarka Google. Opłaty tylko za wejście na stronę Korzystając z usługi linków sponsorowanych, będą Państwo płacić tylko za kliknięcia czyli wyłącznie wtedy, gdy internauta kliknie w reklamę, a link zaprowadzi go na Państwa witrynę. Infolinia:

4 Korzyści Obecność w najpopularniejszym medium Badania opinii publicznej oraz analizy rynku potwierdzają Internet stał się medium o największej sile nośnej i mocy perswazyjnej. Polacy spędzają w Sieci dziesiątki godzin tygodniowo, przenosząc tam swoją aktywność w tym robienie zakupów. Obecność reklamowa w Internecie to współcześnie obowiązek każdej firmy, która chce odnieść sukces sprzedażowy. Bardzo dokładne targetowanie Kampanię AdWords można bardzo precyzyjnie skonfigurować i nakierować, według kryterium czasu godzin, pory dnia, dni tygodnia, lokalizacji geograficznej użytkownika kontynentu, kraju, województwa, miasta, a nawet konkretnej dzielnicy. Linki są dzięki temu wyświetlane w czasie, gdy użytkownicy korzystają z wyszukiwarki najintensywniej i w miejscu, do którego reklamodawca kieruje ofertę. Inwestycja pod kontrolą Reklamodawca płaci tyle, ile chce wystarczy określić limit dziennych wydatków na kliknięcia, by zachować pełną kontrolę nad kosztami i ocenić czas trwania kampanii. Nasi specjaliści pomogą ustalić, jaki dzienny budżet jest optymalny z perspektywy branży i dobranych wyrażeń kluczowych oraz celów marketingowych kampanii. To reklamodawca decyduje, jakie fundusze przeznaczy na reklamę w Internecie w danym miesiącu. Efekt widoczny natychmiast Reklama w postaci linku sponsorowanego jest widoczna wśród wyników wyszukiwania niemal natychmiast po ustaleniu słów kluczowych i treści reklam. Efekt sprzedażowy może być zatem odczuwalny zaraz po uruchomieniu kampanii. Profesjonalna kampania - zespół certyfikowanych specjalistów Opiekę nad najdrobniejszym aspektem kampanii powierzamy specjalistom certyfikowanym przez firmę Google Inc. Zapewnia to maksymalny profesjonalizm w prowadzeniu kampanii, fachowe doradztwo oraz umiejętną optymalizację parametrów a co za tym idzie, poczucie bezpieczeństwa reklamodawcy i skuteczność reklam AdWords. Możliwość reklamy sezonowej Możliwość emitowania i wstrzymywania reklamy w wybranych miesiącach - a nawet o dowolnej porze dnia - pozwala na maksymalne wykorzystanie okresów promocyjnych (sezonowych) w firmie. Kampanię linków sponsorowanych można wykorzystywać dowolnie w okresach wzmożonej promocji produktów czy usług. Infolinia:

5 FAQ Najczęściej zadawane pytania Czym różnią się linki sponsorowane od naturalnych wyników wyszukiwania? Przede wszystkim, reklama w Google AdWords umożliwia ukazanie się firmowej strony internetowej od razu na pierwszej stronie wyników wyszukiwania po wpisaniu wybranych słów i wyrażeń kluczowych. Reklama ta ukazuje się na prawo od haseł wskazanych przez wyszukiwarkę lub - jako tzw. nagroda od Google - ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania, na podświetlonym polu. Czy można oszacować koszt za kliknięcie danego wyrażenia? Koszt kliknięcia uzależniony jest od konkurencyjności danego wyrażenia, a także od treści reklamy oraz historii kampanii reklamowej. Przed rozpoczęciem kampanii można go oszacować z dość dokładnym przybliżeniem, natomiast w trakcie trwania kampanii można je ocenić realnie, także w kontekście stawek ustalanych przez konkurencję. Dużą rolę odgrywają zarówno czynniki ilościowe - czas trwania kampanii, stawka za kliknięcie, wysokość dziennego budżetu - jak i jakościowe, czyli Wynik Jakości. Mogą być Państwo pewni, że specjaliści z Sunrise System napiszą tekst reklamy tak, by koszt za kliknięcie był jak najniższy. Na jak długo starczy pakiet? Jeśli zdecydują Państwo, by reklama pojawiała się przez miesiąc, ustalimy budżet dzienny tak, by środki przeznaczone na miesięczną reklamę wystarczyły na 30 dni. Jeśli ustalona kwota okaże się zbyt niska w stosunku do zgłaszanego popytu na nią, reklama będzie pojawiać się sporadycznie, by nie została "wyklikana" na samym początku dnia. Istnieje również możliwość zwiększenia kwoty dziennego budżetu do sugerowanego poziomu pozwalającego na emisję reklam bez ograniczeń. Na ile wyrażeń kluczowych, moja strona będzie się pojawiać w wyszukiwarce? Mają Państwo możliwość emisji swojej reklamy nawet na 200 wyrażeń kluczowych. Maksymalna liczba wyrażeń, na jakie Państwa linki będą widoczne, różni się w zależności od wybranego pakietu. Mogą być Państwo pewni, że nasi certyfikowani specjaliści Google AdWords pomogą w przygotowaniu optymalnej listy wyrażeń i słów kluczowych. Infolinia:

6 FAQ Najczęściej zadawane pytania Co wchodzi w zakres obsługi kampanii? Na obsługę kampanii reklamowej składa się szereg czynności zapewniających jej prawidłowe prowadzenie i najbardziej skuteczne rezultaty. Są to między innymi: stały nadzór stawek za "kliknięcia", adekwatnie do wybranej strategii, pilnowanie ciągłości kampanii - każdorazowo informujemy Państwa o kończącym się budżecie. bieżąca optymalizacja Państwa kampanii polegająca na systematycznym zwiększaniu jej rentowności i efektywności, zmiana treści linków i wyrażeń kluczowych, sporządzanie comiesięcznych raportów z kampanii, Co wchodzi w skład jednorazowej opłaty aktywacyjnej? W cenę tej opłaty wliczamy koszt wielu działań, zapewniających prawidłowy "start" Państwa kampanii. Są to między innymi: opłata aktywacyjna do firmy Google, założenie indywidualnego konta firmy w Panelu Klienta, który umożliwia Państwu edycję treści linków, wyrażeń kluczowych oraz wgląd w raporty z kampanii, założenie indywidualnego konta dla Państwa firmy w Google, sporządzenie listy proponowanych przez nas wyrażeń kluczowych, tworzenie i modyfikacja treści linków sponsorowanych, stała pomoc w tym zakresie, sprofilowanie kampanii pod kątem Państwa firmy, zatwierdzenie treści linków sponsorowanych przez naszych specjalistów, zgodnie z zasadami Google AdWords. Jak będą przygotowywane linki reklamowe? W porozumieniu z Państwem przygotujemy krótkie i zachęcające teksty reklamowe, eksponujące zalety Państwa firmy. Każdy link konstruowany będzie zgodnie ze wskazówkami redakcyjnymi i standardami Google. Przy pomocy wygodnego Panelu Klienta każdy link będzie oczywiście każdorazowo konsultowany przed emisją reklamy w wyszukiwarce. Czy będę płacić za wyświetlenie mojej reklamy? Korzystając z AdWords, będą Państwo płacić tylko za "kliknięcia" czyli tylko wtedy, gdy internauta "kliknie" myszką w reklamę, a link zaprowadzi go na Państwa witrynę. Czy mogę emitować reklamę w formie linków sponsorowanych w wybranych godzinach? Tak, istnieje możliwość skonfigurowania kampanii tak, by pojawiała się we wskazanym przez Państwa godzinach. Odpowiednio zaplanowany harmonogram godzinowy z pewnością ograniczy koszty reklamy. Czy w czasie trwania kampanii reklamowej mogę zmieniać wyrażenia i treści linków? Podczas opieki nad Państwa witryną elastycznie dostosowujemy usługę do zgłaszanych potrzeb. Oznacza to ciągłą możliwość zmian wyrażeń kluczowych oraz treści linków sponsorowanych. Zmiany wprowadzamy natychmiast po otrzymaniu od Państwa akceptacji treści linków do emisji. Infolinia:

7 FAQ Najczęściej zadawane pytania Czy można wyświetlać linki na każdą wybraną frazę? Przy kampanii prowadzonej przez certyfikowanych specjalistów Google AdWords, którzy przy planowaniu, wdrażaniu i optymalizacji reklam wykorzystują profesjonalne narzędzia Google, można niemal z gwarantowaną pewnością określić, na jakie wyrażenia kluczowe link będzie się wyświetlał. Kluczem do sukcesu jest zatem zgodność ze wskazówkami Google i profesjonalne monitorowanie kampanii. Czy muszę sam pilnować miejsca, które zajmuje mój link reklamowy? Przez cały czas trwania kampanii pozycje Państwa reklam w kolumnie linków będą obserwować nasi specjaliści. Ta obserwacja i analiza posłuży również optymalnemu dysponowaniu przez Sunrise System budżetem, zgodnie z wybraną strategią. Czy istnieje zabezpieczenie przed nieuczciwymi kliknięciami? Istnieje specjalnie zaprojektowany algorytm, który wychwytuje nieuczciwe kliknięcia. Jeśli zauważy dużo kliknięć z jednego adresu IP, koszty za te kliknięcie są zwracane. W ten sposób kampania jest zabezpieczona przed nieuczciwymi kliknięciami dzięki czemu konkurencja nie "wyklika" wyznaczonego budżetu. Czy jest możliwe ograniczenie zasięgu kampanii tylko do wybranego regionu? Oczywiście. Na przykład, jeżeli odbiorcami produktów lub usług Państwa firmy są przede wszystkim mieszkańcy Wielkopolski, można tak sprofilować kampanię, aby oferta reklamowa pojawiała się tylko na ekranach internautów w tym regionie. Takie ograniczenie pozwoli na jeszcze precyzyjniejsze sprofilowanie Państwa reklamy oraz na zaoszczędzenie środków. Czy mogę w jakiś sposób kontrolować kliknięcia? Aby mieli Państwo całkowitą kontrolę nad wydatkami na reklamę, ustawiamy budżet dzienny. Jeśli okaże się, że jest on zbyt niski, zostaną o tym Państwo poinformowani. Wówczas, po uzyskaniu zgody, zwiększymy budżet dzienny do sugerowanej kwoty, która zapewni widoczność linków przez cały dzień bądź zmienimy strategię na mniej agresywną. Dlaczego warto połączyć AdWords i pozycjonowanie? Integracja kampanii AdWords z pozycjonowaniem przynosi korzyści znane jako efekt wzmocnienia. Łączenie obu skutecznych metod promocji w wyszukiwarkach umożliwi Państwu prowadzenie bardziej agresywnej, szeroko zakrojonej kampanii reklamowej. Dzięki połączeniu AdWords z pozycjonowaniem Państwa strona może być obecna przynajmniej w dwóch różnych miejscach na pierwszej stronie wyników wyszukiwania. Ponadto warto podkreślić, że linki sponsorowane, oprócz ewidentnej korzyści, jaką są bezpośrednie wejścia na Państwa stronę, pomogą przy precyzyjniejszym doborze listy wyrażeń kluczowych do pozycjonowania serwisu www. Czy w jednej kampanii mogę promować kilka domen? Oczywiście. W ramach jednego pakietu możliwe jest promowanie kilku Państwa domen. Czy będę miał dostęp do konta AdWords? Skuteczność kampanii reklamowej mogą Państwo śledzić, korzystając z miesięcznych raportów, które zamieszczamy w Panelu Klienta, gdzie znajduje się również lista wyrażeń kluczowych oraz treść linków. Infolinia:

8 FAQ Najczęściej zadawane pytania Od czego zależy miejsce, na którym pojawi się moja reklama? Miejsce, które zajmie Państwa link w tej kolumnie, zależy od wyników jakości i kosztów reklamy - a te wiążą się z konkurencyjnością właściwą danej branży. Jeśli konkurencja jest w niej niewielka, również koszty utrzymania reklamy na czołowych pozycjach kolumny są nieduże. O tym, które miejsce ma zająć Państwa link reklamowy, przesądza strategia wybrana przez naszego Klienta. Oferujemy Państwu jej trzy rodzaje: Oszczędnościową, Optymalną i Agresywną. Oszczędnościowa Pozwala na wyświetlanie Państwa reklamy najdłużej, ale niekoniecznie na najwyższych pozycjach wobec linków sponsorowanych konkurencji. Zamawiając ten rodzaj kampanii, mają Państwo pewność, że koszt "kliknięcia" w reklamę będzie najniższy z możliwych. Optymalna Umożliwi Państwa linkom zajęcie wysokich pozycji przy zachowaniu optymalnych kosztów. Nasi specjaliści będą tak dysponować budżetem, aby Państwa reklamy lokowały się na najwyższych miejscach wobec linków konkurencyjnych, a cena za jedno "kliknięcie" wciąż będzie optymalna. Agresywna Co prawda wiąże się z większymi kosztami za "kliknięcie", ale jej celem jest zajęcie przez Państwa stronę pierwszego miejsca w kolumnie reklam. Co ważne, podjęcie kampanii tego rodzaju stwarza największą szansę na nagrodę: to link na specjalnym, pomarańczowym tle, usytuowany ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Ile wyrażeń i linków mogę wykorzystać w kampanii? W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Do Państwa dyspozycji oddajemy kilkanaście możliwości. Pierwsze trzy pakiety prezentowane poniżej - proponują różne ilości słów kluczowych i linków. Następne pakiety nie ograniczają Państwa w żaden sposób. Czy linki sponsorowane można kierować na inne kraje? Oczywiście. W ramach kampanii AdWords można kierować linki na dowolną lokalizację, język oraz wyszukiwarkę. Dzięki temu docelowi odbiorcy z całego świata, korzystający z różnych wyszukiwarek, mogą zobaczyć Państwa reklamę, także w ojczystym języku. Infolinia:

9 FAQ Najczęściej zadawane pytania Jakie korzyści wiążą się z inwestycją w wyższe pakiety linków sponsorowanych Google AdWords? Wyższe pakiety Google AdWords to możliwość prowadzenia intensywniejszej i dłuższej kampanii reklamowej w Internecie. To szansa na pozyskanie większej liczby wejść na stronę oraz większe prawdopodobieństwo otrzymania nagrodę od Google miejsca linku sponsorowanego na podświetlonym polu ponad naturalnymi wynikami wyszukiwania. Wyższe pakiety to możliwość kontaktu nie z setką, nie z tysiącem, ale nawet z dziesiątkami tysięcy potencjalnych klientów. I wreszcie wyższe pakiety Google AdWords to niższa prowizja dla naszej firmy oraz większa kwota na promocje Państwa produktów i usług w Internecie. Czy można opracować specjalną strategię w sezonie sprzedażowym właściwym dla naszej branży? Jak wskazują: doświadczenie oraz statystyki Google popyt na określone produkty jest uzależniony od pory roku. Na przykład: pod koniec zimy zwiększa się zainteresowanie produktami związanymi z branżą budowlaną, meblarską i odzieżową. Z początkiem wiosny rozpoczynają się poszukiwania miejsc na urlopy, imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, szkolenia i kursy wakacyjne. W drugiej połowie roku zwiększa się popyt na zimowy sprzęt sportowy, cieplejszą odzież i prezenty świąteczne. Wraz ze zmianą krajobrazu za oknem zmieniają się potrzeby konsumentów. Odpowiedź na te zachowania jest ogromną szansą na zwiększenie obrotów finansowych Państwa firm. Specjalnie dla Was, analizując statystyki udostępniane przez Google, wprowadzamy nowatorską strategię sprzedaży linków sponsorowanych - Sezon na zysk. Do miana głównej zalety naszej nowej propozycji urasta możliwość zaspokojenia konkretnych potrzeb klienta - zdeterminowanych przez okres roku kalendarzowego. Wiemy, kiedy wzrasta zainteresowanie określonymi produktami i usługami. Wiemy, kiedy jest Państwa sezon na zysk. Skorzystanie z tej wiedzy to ogromna szansa na zwiększenie przychodów Państwa firmy! Zapytaj naszych doradców handlowych o Sezon na zysk - nową strategię linków sponsorowanych Google AdWords. Co muszę zrobić, aby rozpocząć kampanię linków sponsorowanych Google Adwords? Aby rozpocząć skuteczną kampanię linków sponsorowanych Google AdWords, wystarczy skontaktować się z naszymi specjalistami, którzy pomogą wybrać odpowiedni pakiet i strategię kampanii reklamowej dla Państwa firmy. Po tych ustaleniach otrzymacie Państwo fakturę pro forma z wyliczeniem kosztów kampanii Google AdWords. Natychmiast po wpłynięciu środków na nasze konto wysyłamy do Państwa zestawienie proponowanych słów kluczowych, na które będzie się wyświetlała reklama. Po dobraniu słów i wyrażeń pomożemy w stworzeniu treści linków sponsorowanych - tak, by koszt za kliknięcie był jak najniższy. Na każdym etapie trwania kampanii mają Państwo możliwość zmiany treści linków sponsorowanych oraz wyrażeń kluczowych. Zmiany wprowadzimy natychmiast po otrzymaniu akceptacji linków do emisji. Wyniki kampanii reklamowej mogą Państwo śledzić dzięki miesięcznym raportom, jakie zamieszczamy w Panelu Klienta. Znajdą w nim Państwo również wyrażenia kluczowe oraz treść linków sponsorowanych. Nasi pracownicy posiadają wydany przez firmę Google Inc. certyfikat Qualified Google Advertising Professional, potwierdzający profesjonalne przygotowanie do prowadzenia kampanii Google AdWords. Infolinia:

10 Cennik Linki sponsorowane Google AdWords to jedna z najbardziej elastycznych form reklamy, gdzie płaci się za efekt w postaci wejścia na stronę i pozyskania potencjalnego klienta. Aby zapewnić naszym klientom dostosowanie tej formy promocji do budżetów przeznaczonych na reklamę, przygotowaliśmy kilkanaście możliwości do wyboru. Poniżej prezentujemy szczegółowy wykaz opłat za wybrany model kampanii AdWords. Zapraszamy do analizy oferty i kontaktu z nami! Nazwa usługi Wpłata na kliknięcia Opłata za prowadzenie kampanii Cena netto Jednorazowa opłata aktywacyjna 199,00 zł Pakiet Mini 350,00 zł 249,00 zł 599,00 zł Pakiet Standard 500,00 zł 299,00 zł 799,00 zł Pakiet Premium 700,00 zł 399,00 zł 1099,00 zł Pakiet Super Premium 1 300,00 zł 699,00 zł 1 999,00 zł W przypadku większych budżetów przeznaczonych na kampanię linków sponsorowanych prowizja za prowadzenie kampanii jest jeszcze bardziej atrakcyjna: Budżet przeznaczony na kampanię Wpłata na kliknięcia Opłata za prowadzenie kampanii Prowizja 3 000,00 zł 2 000,00 zł 1 000,00 zł 33% 5 000,00 zł 3 500,00 zł 1 500,00 zł 30% 7 500,00 zł 5 400,00 zł 2 100,00 zł 28% ,00 zł 7 400,00 zł 2 600,00 zł 26% ,00 zł ,00 zł 3 450,00 zł 23% ,00 zł ,00 zł 4 200,00 zł 21% ,00 zł ,00 zł 5 400,00 zł 18% ,00 zł ,00 zł 7 500,00 zł 15% ,00 zł ,00 zł 9 000,00 zł 12% ,00 zł ,00 zł ,00 zł 10% Powyżej ,00 zł do negocjacji do negocjacji do negocjacji Infolinia:

11 Kontakt Zapraszamy do kontaktu z nami: Wszystkie osoby poszukujące więcej informacji o świadczonych przez nas usługach internetowych zapraszamy na nasze firmowe strony internetowe w tym między innymi na: - stronę poświęconą naszej firmie i jej kulturze organizacyjnej; - stronę dotyczącą wyłącznie usługi pozycjonowania; stronę omawiającą usługę linków sponsorowanych oraz na nasz blog firmowy dotyczący e-marketingu to jest stronę Centrum Innowacyjno Wdrożeniowe w biurowcu Delta Dział Pozycjonowania i Performance Marketing usytuowane są w biurowcu Delta w Poznaniu. Działy pracują nad konkurencyjnością usług firmy, tworząc rozwiązania odpowiadające najnowszym wymaganiom wyszukiwarek internetowych. Zadaniem zespołów jest dbać o to, aby każde stosowane rozwiązanie skutecznie promowało strony naszych Klientów na najwyższe wyniki wyszukiwania. Zespół Doradców Biznesowych w Andersia Tower Wszystkich Klientów i Partnerów biznesowych, zainteresowanych osobistym kontaktem ze specjalistami z naszej firmy, zapraszamy serdecznie do nowego biura spółki mieszczącego się na ostatnim piętrze Andersia Tower, który jest obecnie najwyższym i najbardziej prestiżowym biurowcem w Poznaniu. Budynek Andersia Tower usytuowany jest w ścisłym centrum Poznania, na Placu Andersa, przy skrzyżowaniu ulic Królowej Jadwigi i Półwiejskiej. W najbliższym sąsiedztwie znajduje się budynek Poznańskiego Centrum Finansowego, Hotel Novotel oraz Stary Browar, w bardzo bliskim zasięgu jest Dworzec Autobusowy, Dworzec Główny PKP oraz Stary Rynek. Położenie firmy w pobliżu głównych dworców Poznania zapewnia bardzo dobrą komunikację, wygodę dla odwiedzających nas Klientów z innych miast, natomiast bezpośrednie sąsiedztwo renomowanych hoteli i dobrych restauracji pozwala naszym gościom na luksus i wygodę nawet w przypadku spotkań biznesowych wykraczających poza ramy jednego dnia. Dla Klientów odwiedzających nas własnym środkiem lokomocji pod budynkiem znajduje się dwupoziomowy parking strzeżony. Sunrise System sp. z o.o. Plac Andersa 3, Poznań Budynek Andersia Tower XVIII p. Witamy w przyszłości reklamy strona dot. pozycjonowania strona dot. linków sponsorowanych blog firmowy dot. e-marketingu INFOLINIA: TELEFON: FAX: Firma spółki: Sunrise System sp. z o.o.; siedziba: Poznań; adres: Plac Andersa 3, Poznań; oznaczenie sądu rejestrowego: Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu VIII Wydział Gospodarczy KRS ul. Grochowe Łąki 6, Poznań; numer KRS: ; wysokość kapitału zakładowego: zł; NIP: ; REGON: Infolinia:

PORADNIK MARKETINGOWY

PORADNIK MARKETINGOWY PORADNIK MARKETINGOWY dla właścicieli małych i średnich firm Jak prowadzić tani i skuteczny marketing? Justyna Muszyńska 1 MARKETINGOWY KOCIOŁEK Marketing jest jak wrzący kocioł, do którego wrzucasz różne

Bardziej szczegółowo

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH

SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH MAGAZYN MARKETINGU W WYSZUKIWARKACH www.semspecialist.pl Numer 2 styczeń 2011 ISSN 2082-3894 SEM W BANKACH ZADOWOLENIE.pl Optymalizacja stron DOCELOWYCH PATRONAT WYDAWCA Duarte Leszek Wolany ul. Studzienna

Bardziej szczegółowo

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I

Tytuł: Jak prowadzić tani i skuteczny marketing Autor: Justyna Muszyńska Wydanie I Copyright by Wydawnictwo Złote Myśli & Justyna Muszyńska rok 2009 Darmowa publikacja dostarczona przez ZloteMysli.pl Niniejsza publikacja może być kopiowana, oraz dowolnie rozprowadzana tylko i wyłącznie

Bardziej szczegółowo

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu

Jak założyć. sklep. internetowy. ABC Biznesu ABC Biznesu Jak założyć sklep internetowy Spis treści 2 Pomysł na firmę / 3 1. W jakiej branży założyć sklep internetowy / 4 1.1. Kim są klienci sklepu internetowego? / 4 2. Cele i zasoby osobiste / 4

Bardziej szczegółowo

O autorach...11 Uwagi od autorów...13 Współpraca...15

O autorach...11 Uwagi od autorów...13 Współpraca...15 Reklama w wyszukiwarkach internetowych. Jak planowaæ i prowadziæ kampaniê. Wydanie II Autorzy: Kevin Lee, Catherine Seda T³umaczenie: Tomasz Walczak ISBN: 978-83-246-2605-2 Tytu³ orygina³u: Search Engine

Bardziej szczegółowo

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga

Autorzy: Wojciech Kyciak, Marek Kończal, Łukasz Majewski, Paweł Regiec, Barbara Molga 1 e-book stanowi przedmiot praw autorskich icomarch24 S.A. z siedzibą w Krakowie zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem KRS 0000328672. e-book podlega ochronie na podstawie ustawy o prawie

Bardziej szczegółowo

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie

Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie 2012 Rozpoczęcie sprzedaży w Internecie SPIS TREŚCI 1. Założenie e-sklepu... 3 1.1. Co jest potrzebne do rozpoczęcia e-działalności gospodarczej w Internecie?... 3 1.2. Rejestracja działalności gospodarczej...

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak siê to robi. Wydanie II poprawione i uzupe³nione Autor: Bartosz Danowski, Micha³ Makaruk ISBN: 978-83-246-1936-8 Format: 158x235, stron: 432 Przewodnik po

Bardziej szczegółowo

Wynik Jakości od A do Z

Wynik Jakości od A do Z Wynik Jakości od A do Z Krótki przewodnik dla reklamodawców Google AdWords By Przemysław Modrzewski AdWords Certified Trainer www.marketinglab.pl Drogi czytelniku, Ciszę się, że skorzystałeś z możliwości

Bardziej szczegółowo

Marketing i reklama w Internecie

Marketing i reklama w Internecie Marketing i reklama w Internecie Bartosz Małecki UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Bartosz Małecki UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą poradnik dla nowo powstałych firm SPIS TREŚCI WPROWADZENIE 4 1. NA STARCIE 5 1.1. Ile jest wart pomysł na biznes 5 1.2. Czy firma ma szanse powodzenia na rynku

Bardziej szczegółowo

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international

Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych. biznes 2.0 contium divante imas international Co działa w polskim e-commerce Raport z badania sklepów internetowych biznes 2.0 contium divante imas international wrzesień 2009 Dodaj form p atnoêci dla Twoich Klientów LUKAS Raty dla Twojego Sklepu

Bardziej szczegółowo

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE

Raport. Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Raport Wpływ internetu na gospodarkę w POLSCE Przedmowa Internet. To słowo zadomowiło się w języku na dobre. Sieć stała się częścią naszego życia, naszej codzienności. Coraz częściej jako użytkownicy

Bardziej szczegółowo

Jak wybrać dobrą agencję PR?

Jak wybrać dobrą agencję PR? Jak wybrać dobrą agencję PR? opracowanie przygotowane przez Związek Firm Public Relations Warszawa 2013 Spis treści Słowo wstępu 3 Typologia przetargów 4 Przed przetargiem 7 Zarządzanie przetargiem 13

Bardziej szczegółowo

Google AdWords jak to działa?

Google AdWords jak to działa? 0 Google AdWords jak to działa? Narzędzie, o którym można usłyszeć w wielu miejscach w sieci, nie tylko w serwisach, newsletterach branżowych. Na hasło adwords praktycznie widać jak strony www walczą o

Bardziej szczegółowo

Gminne Centrum Informacji ul. Jana Pawła II 8 64-550 Duszniki tel. / fax (061) 2919496 www.duszniki-wlkp.pl/gci.php gci@duszniki-wlkp.

Gminne Centrum Informacji ul. Jana Pawła II 8 64-550 Duszniki tel. / fax (061) 2919496 www.duszniki-wlkp.pl/gci.php gci@duszniki-wlkp. Poradnik dla osób pragnących prowadzić własną działalność gospodarczą Gminne Centrum Informacji ul. Jana Pawła II 8 64-550 Duszniki tel. / fax (061) 2919496 www.duszniki-wlkp.pl/gci.php gci@duszniki-wlkp.pl,

Bardziej szczegółowo

Na rozdrożu Big Data: zwrot w kierunku inteligentniejszych doświadczeń z podróżowania. Thomas H. Davenport

Na rozdrożu Big Data: zwrot w kierunku inteligentniejszych doświadczeń z podróżowania. Thomas H. Davenport Na rozdrożu Big Data: zwrot w kierunku inteligentniejszych doświadczeń z podróżowania Thomas H. Davenport Profesor wizytujący w Harvard Business School Amadeus IT Group kładzie duży nacisk na minimalizację

Bardziej szczegółowo

Modele biznesowe e-usług

Modele biznesowe e-usług Michał Śliwiński UNIA EUROPEJSKA EUROPEJSKI FUNDUSZ ROZWOJU REGIONALNEGO Autor: Michał Śliwiński UBIK Business Consulting Sp. z o.o. www.ubikbc.pl Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP)

Bardziej szczegółowo

Skrypt ABC tworzenia projektu praktyczny przewodnik

Skrypt ABC tworzenia projektu praktyczny przewodnik Skrypt ABC tworzenia projektu praktyczny przewodnik - materiał opracowany przez Zespół Centrum PISOP - Spis treści DEFINICJA... 3 CHARAKTERYSTYKA PROJEKTU... 3 CYKL ŻYCIA PROJEKTU... 5 TWORZYMY PROJEKT...

Bardziej szczegółowo

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR

Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Prawie wszystko o prowadzeniu bloga firmowego przez dział HR Autorzy: Ben Yoskovitz i Susan Burns Wydawca w Polsce: HRstandard.pl Tłumaczenie: Magdalena Nowacka, SETENTA 1 Spis treści: Wstęp Dlaczego właśnie

Bardziej szczegółowo

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej. GŁÓWNE LOGO Polski HR S.A. skupia

Bardziej szczegółowo

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne

Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Jak organizować i prowadzić gimnazjalne projekty edukacyjne Strona1 Strona2 Spis treści: 1. PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...5 2. DLACZEGO PROJEKT EDUKACYJNY W GIMNAZJUM...7 2.1. Nowa podstawa programowa...7

Bardziej szczegółowo

System komercjalizacji nowoczesnych technologii

System komercjalizacji nowoczesnych technologii Nauka + Partnerstwo + Innowacyjność = Sposób na biznes Gdański Park Naukowo- Technologiczny System komercjalizacji nowoczesnych technologii System komercjalizacji nowoczesnych technologii 2 System komercjalizacji

Bardziej szczegółowo

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników

Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników Agata Dragan Szkolenia i rozwój kompetencji pracowników WSTĘP Kapitał ludzki jest zasobem każdego przedsiębiorstwa, który w znacznym stopniu wpływa na jego konkurencyjność, ale jednocześnie wymaga szczególnych

Bardziej szczegółowo

Realizacja budżetu obywatelskiego w Rudzie Śląskiej Raport z monitoringu

Realizacja budżetu obywatelskiego w Rudzie Śląskiej Raport z monitoringu Realizacja budżetu obywatelskiego w Rudzie Śląskiej Raport z monitoringu Opracowanie: Grzegorz Wójkowski Katowice, luty 2015 r. Stowarzyszenie Aktywności Obywatelskiej Bona Fides 1 Stowarzyszenie Aktywności

Bardziej szczegółowo

Jak efektywnie szkolić pracowników

Jak efektywnie szkolić pracowników Jak efektywnie szkolić pracowników Wydanie I Wydawca: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa www.parp.gov.pl Copyright by Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości,

Bardziej szczegółowo

Pozycjonowanie stron dla początkujących!

Pozycjonowanie stron dla początkujących! Pozycjonowanie stron dla początkujących! SPIS TREŚCI Rozdział 1: Wprowadzenie Czym jest pozycjonowanie Podstawy pozycjonowania Rozdział 2: Podstawy pozycjonowania Dobór słów kluczowych i ocena konkurencji

Bardziej szczegółowo

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą

Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą 2013 Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Jak zostać i pozostać przedsiębiorcą Poradnik dla nowo powstałych firm Wydanie IV Stan na grudzień 2013 Publikacja bezpłatna

Bardziej szczegółowo

STRATEGIA EKSPORTOWA I SKUTECZNY MARKETING JAKO ELEMENT EKSPANSJI FIRM NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ. Wykładowca: Mieczysław Bąk

STRATEGIA EKSPORTOWA I SKUTECZNY MARKETING JAKO ELEMENT EKSPANSJI FIRM NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ. Wykładowca: Mieczysław Bąk STRATEGIA EKSPORTOWA I SKUTECZNY MARKETING JAKO ELEMENT EKSPANSJI FIRM NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ Wykładowca: Mieczysław Bąk TEMATY DO OMÓWIENIA (1/2) Światowy kryzys gospodarczy klątwa czy wyzwanie? Strategia

Bardziej szczegółowo

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES

POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES POLISH HOLDING OF TEMPORARY AND PERMANENT STAFFING AGENCIES Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą

Bardziej szczegółowo