Lista uczestników według branży

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Lista uczestników według branży"

Transkrypt

1

2 Chemiczna (19 zakładów) Centrum Dystrybucyjne Henkel Polska w Poznaniu Grupa LOTOS SA Henkel Polska Sp. z o.o. - zakład w Bielsku-Białej Henkel Polska Sp. z o.o. - zakład w Ciechanowie Henkel Polska Sp. z o.o. - zakład w Dzierżoniowie Henkel Polska Sp. z o.o. - zakład w Raciborzu Henkel Polska Sp. z o.o. - zakład w Stąporkowie Henkel Polska Sp. z o.o. - zakład we Wrzącej Kosmepol Sp. z o.o. Lakma Strefa Sp. z o.o. Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o. Multichem Sp. z o.o. Orion Engineered Carbons Sp. z o.o. Reckitt Benckiser Production Poland Sp.z o.o. Synthos S.A. Teknos-Oliva Sp. z o.o. ZAK S.A. Zakłady Azotowe w Tarnowie-Mościcach S.A. Zakłady Chemiczne "Police" S.A. Elektroniczna i elektrotechniczna (33 zakłady) ASAJ Sp. z o.o. Biazet S.A. BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o. o. Danfoss Poland Sp. z o.o. - zakład w Grodzisku Mazowieckim Danfoss Poland Sp. z o.o. - zakład w Tuchomiu Electrical Components International Sp. z o.o. FagorMastercook S.A. FEIN-Polska-Elektronarzędzia Sp. z o.o. Follett Europe Polska Sp. z o.o. Hilti (Poland) Sp. z o.o. Huber+Suhner Sp. z o.o. Indesit Company Polska Sp. z o.o. - zakłady w Łodzi Indesit Company Polska Sp. z o.o. - zakłady w Radomsku Jabil Global Services Poland Sp. z o.o. KK-Electronic Polska Sp. z o.o. Kontakt-Simon S.A. Lacroix Electronics Sp. z o.o. LG Electronics Mława Sp. z o.o. MAXCESS Sp. z o.o. Mitsubishi Electric Europe B.V. - oddział w Balicach Mitsubishi Electric Europe B.V. - oddział w Poznaniu Mitsubishi Electric Europe B.V. - oddział w Pruszkowie Mitsubishi Electric Europe B.V. - oddział we Wrocławiu Oticon Polska Production Sp. z o.o. Partner Telekom Spółka Jawna Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o. Plum Sp. z o.o. Seaking Poland Sp. z o.o.

3 Elektroniczna i elektrotechniczna (33 zakłady) ciąg dalszy Sonion Polska Sp. z o.o. Varimed Sp. z o.o. Wamtechnik Sp. z o.o. Zelmer PRO Sp. z o.o. Zelmer S.A. IT (20 zakładów) Advanced Digital Broadcast Polska Sp. z o.o. Blue Media S.A Cegedim Group Poland Sp. z o.o. Computaris Polska Sp. z o.o. - oddział w Białymstoku Computaris Polska Sp. z o.o. - oddział w Warszawie KOMPUTRONIK S.A. Orad Hi-Tec Systems Poland Sp. z o.o. PKP INFORMATYKA Sp. z o.o. Qumak-Sekom S.A. - oddział Kraków Qumak-Sekom S.A. - oddział Warszawa VSoft SA VULCAN Sp. z o.o. - centrala we Wrocławiu VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Katowicach VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Krakowie VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Lublinie VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Łodzi IT (20 zakładów) ciąg dalszy VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Poznaniu VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Sopocie VULCAN Sp. z o.o. - oddział w Warszawie VULCAN Sp. z o.o. - oddział we Wrocławiu Lotnicza (8 zakładów) Goodrich Aerospace Poland Sp. z o.o. Hispano-Suiza Polska Sp. z o.o. MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o. Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o. w Mielcu Pratt & Whitney Kalisz Sp. z o.o. Vac Aero Kalisz Sp. z o.o. Vac Aero Kalisz Sp. z o.o. - zakład w Tajęcinie WSK "PZL - Rzeszów" S.A.

4 Maszynowa (19 zakładów) Aebi Aebi Schmidt Polska Sp. z o.o. AXTONE Sp. z o.o. Cargotec Poland sp. z o.o. Demag Cranes & Components Sp. z o.o. FMC Technologies Sp. z o.o. Joy Maszyny Górnicze Sp. z o.o. Knorr-Bremse Systemy dla Kolejowych Środków Lokomocji PL Sp. z o.o. LM Wind Power Blades Poland Sp. z o.o. Meyn Polska Sp. z o.o. POL-SVER Sp. z o.o. Schindler Polska Sp. z o.o. - centrala w Warszawie Schindler Polska Sp. z o.o. - oddział w Gdyni Schindler Polska Sp. z o.o. - oddział w Łodzi Schindler Polska Sp. z o.o. - oddział w Poznaniu Schindler Polska Sp. z o.o. - oddział w Rudzie Śląskiej Schindler Polska Sp. z o.o. - oddział we Wrocławiu Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. Wood-Mizer Industries Sp. z o.o. Materiały budowlane i wyposażenie wnętrz (19 zakładów) "GÓRKA CEMENT" Sp. z o.o. AXA-MAG Sp. z o.o. CEMEX Polska Sp. z o.o. COM.40 Limited Sp. z o.o. DOVISTA Polska Sp. z o.o. Etex Building Materials Polska Sp. z o.o. - zakład w Chojnicach Etex Building Materials Polska Sp. z o.o. - zakład w Olkuszu Etex Building Materials Polska Sp. z o.o. - zakład w Widziszewie Hunter Douglas Fabrication Sp. z o.o. Marbet Sp. z o.o. Sanitec Koło Sp. z o.o. - zakład w Kole Sanitec Koło Sp. z o.o. - zakład we Włocławku Scanaqua Sp. z o.o. SIG Sp. z o.o. Swisspor Polska Sp. z o.o. - zakład w Chrzanowie Swisspor Polska Sp. z o.o. - zakład w Janowie Podlaskim Swisspor Polska Sp. z o.o. - zakład w Międzyrzeczu Swisspor Polska Sp. z o.o. - zakład w Pelplinie Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. Sp.K.

5 Metalowa i metalurgiczna (24 zakłady) Motoryzacyjna (40 zakładów) APOS Odlewy Ciśnieniowe Sp. z o.o. Sp.k. Armagor SA Armatoora SA Armatura Kraków SA CMC Zawiercie - huta w Zawierciu CMC Zawiercie - zakład w Dąbrowie Górniczej CMC Zawiercie - zbrojarnia w Rudnej Małej CMC Zawiercie - zbrojarnia w Zawierciu CMC Zawiercie - zbrojarnia w Żyrardowie EagleBurgmann Poland sp. z o.o. FAM Cynkownie Ogniowe SA - cynkownia w Obornikach Wielkopolskich FAM Cynkownie Ogniowe SA - cynkownia w Rawie Mazowieckiej FAM Cynkownie Ogniowe SA - cynkownia we Wrocławiu FAM Cynkownie Ogniowe SA - zakład Mostostal w Obornikach Wielkopolskich Fenix Metals Sp. z o.o. FINAL S.A. Grupa Polska Stal S.A. Novoferm Door Sp. z o.o. PPW Araj Sp. z o.o. REMOG POLSKA Sp. z o.o. Severstallat Silesia Sp. z o.o. SKF Polska S.A. Valmont Polska Sp. z o.o. Zakład Walcowniczy PROFIL SA AAM Poland Sp. z o.o. Bridgestone Poznań Sp. z o.o. BWI Poland Technologies Sp. z o.o. - oddział w Krośnie CNH Polska Sp. z o.o. Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Delphi Poland S.A. - oddział w Błoniu Delphi Poland S.A. - oddział w Gdańsku Delphi Poland S.A. - oddział w Jeleśni Delphi Poland S.A. - oddział w Krakowie Delphi Poland S.A. - oddział w Ostrowie Wielkopolskim Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Fiat Auto Poland S.A. Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o. Formpol Sp. z o.o. Gestamp Polska Sp. z o.o. Honda Poland Sp. z o.o. Hutchinson Poland Sp. z o.o. Inergy Automotive Systems Poland Sp. z o.o. KONGSBERG AUTOMOTIVE Sp. z o.o. Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - oddział w Jarosławiu Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - oddział w Mielcu Magna Automotive ( Poland ) Sp. z o.o. MAN Bus Sp. z o.o. - zakład w Starachowicach MAN Bus Sp. z o.o. - zakład w Tarnowie Podgórnym MAN Trucks Sp. z o.o.

6 Motoryzacyjna (40 zakładów) ciąg dalszy Peter Renz Sp. z o.o. - oddział w Grójcu Peter Renz Sp. z o.o. - oddział w Kościanie PROSEAT Sp. z o.o. - zakład w Bielsku-Białej PROSEAT Sp. z o.o. - zakład w Czechowicach-Dziedzicach Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. SUBARU IMPORT POLSKA Sp. z o.o. THULE Sp. z o.o. - zakad w Hucie Szklanej THULE Sp. z o.o. - zakład w Wieleniu TRW STEERING SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. Volkswagen Poznań Sp. z o.o. Vorwerk Dichtungssysteme Polska Sp. z o.o. Wabco Polska Sp. z o.o. WIELTON S.A. Opakowania i tworzywa sztuczne (23 zakłady) Ardagh Metal Packaging Sp. z o.o. - oddział w Bonikowie Ardagh Metal Packaging Sp. z o.o. - oddział w Gdańsku Ardagh Metal Packaging Sp. z o.o. - oddział w Kątach Ball Packaging Europe Radomsko Sp. z o.o. Bech Packaging Sp. z o.o. Bilplast S.A. Can - Pack S.A. - centrala w Krakowie Can - Pack S.A. - oddział w Brzesku Can - Pack S.A. - oddział w Bydgoszczy EUROBOX Polska Sp. z o.o. Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. ILAPAK Sp. z o.o. MWV Bydgoszcz MWV Kraków MWV Manufacturing Bydgoszcz MWV Manufacturing Kraków MWV Warszawa Peak Packaging Poland Sp. z o.o. Sealed Air Polska Sp. z o.o. Silgan White Cap Polska Sp. z o.o. Tabiplast Sp. z o.o. - zakład w Pietrzykowicach Tabiplast Sp. z o.o. - zakład we Wrocławiu TAKT Sp. z o.o.

7 Papiernicza i poligraficzna (10 zakładów) Spożywcza (54 zakłady) ciąg dalszy Amex Stationery Sp. z o.o. Delitissue Sp. z o.o. - biuro w Warszawie Delitissue Sp. z o.o. - zakład w Ciechanowie Duni Poland Sp. z o.o. Granna Sp. z o.o. Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA RR Donnelley Europe SWM-POLAND Sp. z o.o. TREFL S.A. Weltbild Polska Sp. z o.o. Spożywcza (54 zakłady) AMBRA S.A. Bahlsen Polska Sp. z o.o. Sp.K. Bunge Polska Sp. z o.o. Danone Sp. z o.o. - zakład w Bieruniu Danone Sp. z o.o. - zakład w Warszawie Dijo Baking Horeca Service Sp. z o.o. Sp.K. Dinter Polska Sp. z o.o. Frito-Lay Poland Sp. z o.o. - oddział w Grodzisku Mazowieckim Frito-Lay Poland Sp. z o.o. - oddział w Tomaszowie Mazowieckim GRANA Sp. z o.o. Grupa Żywiec S.A. - Browar Cieszyn Grupa Żywiec S.A. - Browar Elbląg Grupa Żywiec S.A. - Browar Leżajsk Grupa Żywiec S.A. - Browar Warka Grupa Żywiec S.A. - Browar Żywiec Grupa Żywiec S.A. - centrala w Warszawie Grupa Żywiec S.A. - Centrum Finansowo-Księgowe Grupa Żywiec S.A. - Żywiec Sprzedaż i Dystrybucja Grupa Żywiec S.A. - Żywiec Trans Trade Hochland Polska Sp. z o.o. - zakład w Baranowie Hochland Polska Sp. z o.o. - zakład w Kaźmierzu Hochland Polska Sp. z o.o. - zakład w Węgrowie King Oscar Sp. z o.o. Kompania Piwowarska S.A. - browar w Białymstoku Kompania Piwowarska S.A. - browar w Kielcach Kompania Piwowarska S.A. - browar w Poznaniu Kompania Piwowarska S.A. - browar w Tychach Kompania Piwowarska S.A. - centrala w Poznaniu KULINARIA S.A. LOTTE Wedel Sp. z o.o. Mars Polska Sp. z o.o. Mleczarnia TUREK Sp. z o.o. - zakład w Głubczycach Mleczarnia TUREK Sp. z o.o. - centrala w Warszawie Mleczarnia TUREK Sp. z o.o. - zakład w Turku Nestlé Polska S.A. - oddział w Kaliszu Nestlé Polska S.A. - oddział w Kargowej Nestlé Polska S.A. - oddział w Namysłowie Nestlé Polska S.A. - oddział w Rzeszowie Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie - centrala

8 Spożywcza (54 zakłady) ciąg dalszy Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie - zakład w Częstoniewie Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie - zakład w Rzeniszowie Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z o.o. - centrala w Warszawie Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z o.o. - oddział w Michrowie Pepsi-Cola General Bottlers Sp. z o.o. - oddział w Żninie VINPOL Sp. z o.o. Wawel SA Wrigley Poland Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe "KRUSZWICA" S.A. - zakład w Brzegu Zakłady Tłuszczowe "KRUSZWICA" S.A. - zakład w Gdańsku Zakłady Tłuszczowe "KRUSZWICA" S.A. - zakład w Kruszwicy Żywiec Zdrój S.A. - oddział Cięcina Żywiec Zdrój S.A. - oddział Jeleśnia Żywiec Zdrój S.A. - oddział Mirosławiec Żywiec Zdrój S.A. - oddział Warszawa Niesklasyfikowane (52 zakłady) Bertelsmann Media Sp. z o. o. oddz. Arvato Services Polska BIS MainServ Sp. z o.o. Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Bielanach Wrocławskich Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Krzemieniewie Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Krzepicach Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Pruszczu Gdańskim Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Ropczycach Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Siedlcach Cargill (Polska) Sp. z o.o. - zakład w Sierpcu EDF Polska CUW Sp. z o.o. ELEKTROBUDOWA SA Enterprise Investors Sp. z o.o. Ferrosan Medical Devices Sp. z o.o. Green Management Sp. z o.o. H&M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o. ICN Polfa Rzeszów S.A. Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A. Imperial Tobacco Polska S.A. Josera Polska Sp. z o.o. Jota Group Sp. z o.o. KONEX Sp z o.o. Levi Strauss Poland Sp. z o.o. Lurgi SA Luxottica Poland Sp. z o.o. Maco Productions Polonia Sp. z o.o.

9 Niesklasyfikowane (52 zakłady) ciąg dalszy Mercator Medical S.A. - centrala w Krakowie Mercator Medical S.A. - oddział w Brześciu Kujawskim NAVO Polska Grupa Dystrybucyjna Sp. z o.o. ORIX Polska S.A. Ośrodek Badawczo-Produkcyjny Politechniki Łódzkiej "ICHEM" Sp. z o.o. Poncyljusz i Radź Firma Audytorsko Księgowa Sp. z o.o. Profarm PS Sp. z o.o. Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Białymstoku Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Bieganowie Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Brzozowie Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Dobrzelinie Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Jarosławiu Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Kochanowicach Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Skokowej Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Świeciu Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Tworogu Provimi Polska Sp. z o.o. - zakład w Ujeździe Dolnym Przedsiębiorstwo Budowlane Artom Sp. z o.o. Real Sp. z o.o. i Spółka Sp.K. Sils Centre Gliwice Sp. z o.o. Synergia Konsulting TJX Europe Trouw Nutrition Polska Sp. z o.o. UTC CCS Manufacturing Polska Sp. z o.o. Wilhelmsen Technical Solutions Sp. z o.o. WOLDREW Sp. z o.o.

10 Kontakt W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami: tel. (12) , (12)

Zasady składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA

Zasady składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA Zakład Ubezpieczeń Społecznych 01-748 Warszawa, ul. Szamocka 3, 5 Zasady składania i wypełniania informacji o danych do ustalenia składki na ubezpieczenie wypadkowe ZUS IWA Poradnik Zakład Ubezpieczeń

Bardziej szczegółowo

2 dni Targów. każdego dnia inne firmy. szkolenia i warsztaty. spotkania z pracodawcami. katalog wystawców. Partner Złoty GDANSK

2 dni Targów. każdego dnia inne firmy. szkolenia i warsztaty. spotkania z pracodawcami. katalog wystawców. Partner Złoty GDANSK 2 dni Targów każdego dnia inne firmy szkolenia i warsztaty spotkania z pracodawcami katalog wystawców Organizator partner strategiczny Partner Złoty GDANSK Organizator Board of european students of technology

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 21 grudnia 2012 r. Poz. 58

Warszawa, dnia 21 grudnia 2012 r. Poz. 58 Warszawa, dnia 21 grudnia 2012 r. Poz. 58 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 10 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu numerów rachunków bankowych urzędów skarbowych 1. Ogłasza się wykazy numerów rachunków

Bardziej szczegółowo

Polsko-włoska współpraca gospodarcza i biznesowa

Polsko-włoska współpraca gospodarcza i biznesowa Polsko-włoska współpraca gospodarcza i biznesowa Patron honorowy Kontakt Jacek Bajger Doradztwo podatkowe Italian Desk Partner E: jbajger@kpmg.pl Mariusz Strojny Zarządzanie Wiedzą i Badania Rynkowe Starszy

Bardziej szczegółowo

Invest in. Czestochowa. www.czestochowa.pl

Invest in. Czestochowa. www.czestochowa.pl Invest in Czestochowa www.czestochowa.pl Made in Częstochowa - the structure of the Warsaw Świętokrzyski Bridge was made in Częstochowa - vast majority of masts for German wind turbines were made in Częstochowa

Bardziej szczegółowo

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Tel. (83) 34 37 496 ul. Brzeska 20-22 21-500 BIAŁA PODLASKA

Bardziej szczegółowo

Invest in. Czestochowa. www.czestochowa.pl

Invest in. Czestochowa. www.czestochowa.pl Invest in Czestochowa www.czestochowa.pl Made in Częstochowa - the structure of the Warsaw Świętokrzyski Bridge was made in Częstochowa - vast majority of masts for German wind turbines were made in Częstochowa

Bardziej szczegółowo

Wymagany termin uzyskania pozwolenia. Liczba instalacji, dla których nie upłynął wymagany termin uzyskania pozwolenia

Wymagany termin uzyskania pozwolenia. Liczba instalacji, dla których nie upłynął wymagany termin uzyskania pozwolenia ustalonych przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Śrowiska w Krakowie, podlegają obowiązkowi, w podziale na branże, zgod z rozporządzem Śrowiska 27 sierpnia 2014 r. w sprawie rodzajów mogących powować znaczne

Bardziej szczegółowo

20 lat specjalnych stref ekonomicznych w Polsce

20 lat specjalnych stref ekonomicznych w Polsce KPMG W POLSCE 20 lat specjalnych stref ekonomicznych w Polsce kpmg.pl Patroni honorowi: Kontakt KPMG Sp. z o.o. ul. Chłodna 51 00-867 Warszawa T: +48 22 528 11 00 F: +48 22 528 10 09 E: kpmg@kpmg.pl Marek

Bardziej szczegółowo

Wrocław, Dolnośląskie. Wilków, Dolnośląskie. Dzierżoniów, Dolnośląskie. Dzierżoniów, Dolnośląskie. Bolesławiec, Dolnośląskie

Wrocław, Dolnośląskie. Wilków, Dolnośląskie. Dzierżoniów, Dolnośląskie. Dzierżoniów, Dolnośląskie. Bolesławiec, Dolnośląskie Lp. Numer umowy Nazwa beneficjenta Siedziba (miasto, województwo) Tytuł projektu 1. UDA-POIG.08.02.00-02-085/13-00 KEA SPÓŁKA JAWNA I.B. BASZAK Wrocław, Dolnośląskie 2. UDA-POIG.08.02.00-02-102/13-00 CINEsync

Bardziej szczegółowo

Przewozy kolejowe osób Przewozy kolejowe rzeczy Świadczenie usług trakcyjnych. WPO/067/2004 aktywna WPR/071/2004 aktywna

Przewozy kolejowe osób Przewozy kolejowe rzeczy Świadczenie usług trakcyjnych. WPO/067/2004 aktywna WPR/071/2004 aktywna Lp. 1 2 Wnioskodawca Arriva Polska 00-739 Warszawa ul. Stępińska 22/30 Arriva RP 00-684 Warszawa ul. Wspólna 47/49 Przewozy kolejowe osób Przewozy kolejowe rzeczy Świadczenie usług trakcyjnych Numer licencji

Bardziej szczegółowo

SEKTOR NOWOCZESNYCH USŁUG BIZNESOWYCH W POLSCE BUSINESS SERVICES SECTOR IN POLAND

SEKTOR NOWOCZESNYCH USŁUG BIZNESOWYCH W POLSCE BUSINESS SERVICES SECTOR IN POLAND SEKTOR NOWOCZESNYCH USŁUG BIZNESOWYCH W POLSCE BUSINESS SERVICES SECTOR IN POLAND Sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce Business Services Sector in Poland Warszawa 2012 Raport opracowany przez

Bardziej szczegółowo

Podział administracyjny Polski 2015

Podział administracyjny Polski 2015 Podział administracyjny Polski 2015 W dniu 1 stycznia 1999 roku wprowadzono w Polsce nowy podział administracyjny. Obowiązujący od 1975 roku dwustopniowy podział administracyjny zastąpiono podziałem trójstopniowym,

Bardziej szczegółowo

Regulamin świadczenia usługi natychmiastowych doładowań telefonów komórkowych w bankowości

Regulamin świadczenia usługi natychmiastowych doładowań telefonów komórkowych w bankowości Regulamin świadczenia usługi natychmiastowych doładowań telefonów komórkowych w bankowości I - Postanowienia wstępne 1. Zgodnie z wymogami ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Bardziej szczegółowo

GRUPA EDF W POLSCE EDF GROUP IN POLAND

GRUPA EDF W POLSCE EDF GROUP IN POLAND GRUPA EDF W POLSCE EDF GROUP IN POLAND Działalność i odpowiedzialność korporacyjna Activities and corporate responsibility EDF - LIONEL CHARRIER Publikacja przygotowana przez Dział Komunikacji EDF Polska

Bardziej szczegółowo

Wykaz jednostek naukowych i kategorii naukowych

Wykaz jednostek naukowych i kategorii naukowych Wykaz jednostek naukowych i kategorii naukowych Lp. GWO Nazwa Identyfikator 1 HS1EK Szkoła Główna Handlowa w Warszawie; Kolegium Analiz Ekonomicznych 107 40,82 330,00 1,85 95,00 83,88 A+ 2 HS1EK Szkoła

Bardziej szczegółowo

Grupa Banków biorących udział w promocji "Zanosi się na udane zakupy z kartami Visa"

Grupa Banków biorących udział w promocji Zanosi się na udane zakupy z kartami Visa Grupa Banków biorących udział w promocji "Zanosi się na udane zakupy z kartami Visa" Załącznik do Regulaminu promocji "Zanosi się na udane zakupy z kartami Visa" Lp. Nazwa Banku Spółdzielczego Siedziba

Bardziej szczegółowo

ZAKRES TEMATYCZNY THEMATIC SCOPE

ZAKRES TEMATYCZNY THEMATIC SCOPE MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE sp. z o. o. POZNAŃ INTERNATIONAL FAIR Ltd. ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań, Poland tel +48/61 869 2534; 61869 2116 fax +48/61 869 29 66 e-mail: polecosystem@mtp.pl; www.polecosystem.pl

Bardziej szczegółowo

I would like to wish all the clients, partners and friends of Siemens in Poland a Merry Christmas and great success in the New Year.

I would like to wish all the clients, partners and friends of Siemens in Poland a Merry Christmas and great success in the New Year. Nr 14 grudzień 2004 Wszystkim Klientom, Partnerom i Przyjaciołom Siemensa w Polsce życzę wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym w Nowym Roku. I would

Bardziej szczegółowo

Sesja inauguracyjna. 20 kwietnia 2015 r. 10.00-17.00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Sesja inauguracyjna. 20 kwietnia 2015 r. 10.00-17.00 Międzynarodowe Centrum Kongresowe 1 Agenda Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2015 Wszystkie sesje VII Europejskiego Kongresu Gospodarczego odbędą się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym (ul. Olimpijska, Katowice) Sesja inauguracyjna

Bardziej szczegółowo

RUCH WYDAWNICZY W LICZBACH LVIII:2012 POLISH PUBLISHING IN FIGURES. Warszawa 2013. Biblioteka Narodowa Zakład Statystyki Wydawnictw ISSN 2083-6953

RUCH WYDAWNICZY W LICZBACH LVIII:2012 POLISH PUBLISHING IN FIGURES. Warszawa 2013. Biblioteka Narodowa Zakład Statystyki Wydawnictw ISSN 2083-6953 ISSN 2083-6953 RUCH WYDAWNICZY W LICZBACH LVIII: POLISH PUBLISHING IN FIGURES RUCH WYD. 58: Warszawa 2013 Biblioteka Narodowa Zakład Statystyki Wydawnictw BIBLIOTEKA NARODOWA ZAKŁAD STATYSTYKI WYDAWNICTW

Bardziej szczegółowo

2. B.104849 ADMINISTRACJA dóbr i usług publicznych / Marta Woźniak. - Warszawa : DIFIN, 2013. - 207 s. ; 23 cm.

2. B.104849 ADMINISTRACJA dóbr i usług publicznych / Marta Woźniak. - Warszawa : DIFIN, 2013. - 207 s. ; 23 cm. 1. B.104974 ABC small business'u : A - jak założyć i prowadzić własną firmę, B - księgowość Twojej Firmy (ryczałt, księga przychodów i rozchodów, VAT), C - jak Cię rozliczy Urząd Skarbowy / Włodzimierz

Bardziej szczegółowo

20 lat. jak jeden dzień

20 lat. jak jeden dzień 20 lat jak jeden dzień Historia Alfa Elektro Utworzenie spółki Alfa 23 października 1989 roku została utworzona Spółka Cywilna o nazwie Przedsiębiorstwo Handlowe ALFA. Jej założycielami byli: Ryszard D

Bardziej szczegółowo

^ Tarnów 14 VI 31 VIII 2015

^ Tarnów 14 VI 31 VIII 2015 Bochnia Bydgoszcz Główna Bytom Częstochowa Stradom Dębica Działdowo Gdańsk Główny Gdynia Główna Iława Główna Katowice Kołobrzeg Kostrzyn 03:19 II 07:45 II 10:45 BUS 13:35 I 06:08 I 08:10 BUS 16:10 BUS

Bardziej szczegółowo

Lp. Miasto w którym realizowana będzie pomoc pokrzywdzonym (główna placówka) Zakres świadczonej pomocy. Podmiot

Lp. Miasto w którym realizowana będzie pomoc pokrzywdzonym (główna placówka) Zakres świadczonej pomocy. Podmiot 1 Lp. Podmiot Elbląskie Centrum Mediacji i Aktywizacji Społecznej Miasto w którym realizowana będzie pomoc pokrzywdzonym (główna placówka) Elbląg Warmińsko mazurskie Kontakt Koordynator projektu: Elżbieta

Bardziej szczegółowo

Grupy kapitałowe w gospodarce polskiej

Grupy kapitałowe w gospodarce polskiej Dr inż. Alina Szewc-Rogalska Zakład Statystyki i Ekonometrii Uniwersytetu Rzeszowskiego Grupy kapitałowe w gospodarce polskiej Wstęp Grupy kapitałowe są w Polsce zjawiskiem nowym, zaczęły bowiem powstawać

Bardziej szczegółowo

Skrócony raport po 79 konkursach

Skrócony raport po 79 konkursach Skrócony raport po 79 konkursach Opracowane przez: Zespół Analiz i Statystyk KPK PB UE Warszawa, 25. marca 205 r. Spis treści Jak interpretować przedstawione w raporcie informacje?... 3 Dane zbiorcze na

Bardziej szczegółowo

raport grupaazoty.com lifestyle

raport grupaazoty.com lifestyle Raport zintegrowany Grupy Azoty 2013 grupaazoty.com lifestyle raport Siła Tworzenia Raport zintegrowany Grupy Azoty 2013 Rynek to otwarta przestrzeń ale tylko dla tych, którzy sami potrafią otworzyć się

Bardziej szczegółowo

Stan branży motoryzacyjnej oraz jej rola w polskiej gospodarce

Stan branży motoryzacyjnej oraz jej rola w polskiej gospodarce Stan branży motoryzacyjnej oraz jej rola w polskiej gospodarce Raport KPMG w Polsce z inicjatywy Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego Październik 2013 Condition of the automotive industry and its

Bardziej szczegółowo