BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PRAWA PRACY

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PRAWA PRACY"

Transkrypt

1 BEZPŁATNE PORADY PRAWNE W ZAKRESIE PRAWA PRACY Państwowa Inspekcja Pracy udziela bezpłatnie porad w zakresie prawa pracy WOJEWÓDZTWO PODLASKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku poniedziałek w godz wtorek - piątek w godz osobiście: ul. Fabryczna Białystok pokój 104 (I piętro) telefonicznie: (0-85) Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku Oddział w Łomży Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Polowa 55 A Łomża pokój 1 (parter) telefonicznie: (0-86) Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku Oddział w Suwałkach Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Świerkowa Suwałki pokój 11 (II piętro) telefonicznie: (0-87) (0) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Białystok:

2 WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy W poniedziałek Od wtorku do piątku w godz osobiście: Plac Piastowski 4a Bydgoszcz parter, pokoje 7 i 8 telefonicznie: (0-52) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy Oddział w Toruniu Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Bolesława Chrobrego Toruń telefonicznie: (0-56) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy Oddział we Włocławku Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Piekarska 16a Włocławek I piętro, pokój nr 107 telefonicznie: (0-54) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy Biuro Porad Prawnych w Grudziądzu We wtorki od osobiście: ul. Piłsudskiego 25/ Grudziądz telefonicznie: (0-56) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy w Bydgoszczy Biuro Porad Prawnych w Inowrocławiu We wtorki od osobiście: ul. Franklina Roosvelta 36 (budynek Urzędu Miasta) Inowrocław telefonicznie: Dodatkowe informacje na stronie www OIP Bydgoszcz:

3 WOJEWÓDZTWO POMORSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Od poniedziałku do piątku od 8.00 do UWAGA!!! W miesiącach lipiec-październik porady prawne udzielane są następujących godzinach: - poniedziałki, środy, piątki od 8:00 do wtorki, czwartki od 8.00 do osobiście: ul. Okopowa Gdańsk II piętro, pokój 202 telefonicznie: (0-58) faksem: (0-58) pocztą elektroniczną Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Oddział w Gdyni Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Władysława IV Gdynia II piętro telefonicznie: (0-58) Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Oddział w Słupsku Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. 11 Listopada Słupsk II piętro, pokój nr 214 telefonicznie: (0-59) Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Oddział w Starogardzie Gdańskim Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Kościuszki Starogard Gdański parter telefonicznie: (0-58) Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Oddział w Malborku Od poniedziałku do piątku w godz

4 osobiście: ul. Chodkiewicza Malbork parter, pokój nr 1 telefonicznie: (0-55) Okręgowy Inspektorat Pracy w Gdańsku Oddział w Wejherowo Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Obrońców Helu Wejherowo parter, pokój nr 3 telefonicznie: (0-58) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Gdańsk: WOJEWÓDZTWO ŚLĄSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach poniedziałek w godz. 10:00-13:30 i 14:00-18:00 od wtorku do piątku w godz i osobiście: ul. Graniczna Katowice skrzydło frontowe, wejście od ul. Granicznej telefonicznie: (32) faxem: (32) Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach Oddział w Bielsku Białej osobiście od wtorku do piątku w godz i i tylko telefonicznie w poniedziałek w godz i osobiście: ul. Warszawska Bielsko Biała IV piętro, pokój nr 408 telefonicznie: (33) UWAGA: OD DNIA R. ZMIANA NR TEL. PORAD NA NR: (33) Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach Oddział w Częstochowie osobiście - poniedziałek, środa, czwartek, piątek w godz i i tylko telefonicznie we wtorek w godz i osobiście: ul. Warszawska Częstochowa pokój nr 1 telefonicznie: (34)

5 Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach Oddział w Gliwicach osobiście - poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godz i i tylko telefonicznie w środę w godz i osobiście: ul. Mitręgi Gliwice pokój nr 1 telefonicznie: (32) Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach Oddział w Rybniku osobiście - poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz i i tylko telefonicznie w czwartek w godz i osobiście: ul. Jadwigi i Feliksa Białych Rybnik pokój nr 105 telefonicznie: (32) Okręgowy Inspektorat Pracy w Katowicach Oddział w Zawierciu osobiście - poniedziałek, wtorek, środa, czwartek w godz i i tylko telefonicznie w piątek w godz i osobiście: ul. Okólna Zawiercie parter budynku telefonicznie: (32) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Katowice: WOJEWÓDZTWO ŚWIĘTOKRZYSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach poniedziałek w godz od wtorku do piątku w godz osobiście: Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego Kielce III piętro, pokoje 323 lub 320 telefonicznie: (0-41) faxem: (0-41) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Kielce:

6 WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie poniedziałek, środa, piątek w godz wtorek, czwartek w godz osobiście: pl. Szczepański Kraków 3 piętro, pokój 302 telefonicznie: (0-12) faxem: (0-12) Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie Oddział w Nowym Sączu poniedziałek - piątek w godz osobiście: ul. Długosza Nowy Sącz 1 piętro, pokój nr 23 telefonicznie: (0-18) Okręgowy Inspektorat Pracy w Krakowie Oddział w Tarnowie poniedziałek - piątek w godz osobiście: ul. Mostowa Tarnów parter, pokój nr 2 telefonicznie: (0-14) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Kraków: WOJEWÓDZTWO LUBELSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie poniedziałek w godz wtorek - czwartek w godz piątek w godz osobiście: ul. Piłsudskiego Lublin parter, pokój nr 1 telefonicznie: (0-81)

7 Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie Oddział w Białej Podlaskiej poniedziałek - piątek w godz osobiście: ul. Narutowicza 35A, pok. nr Biała Podlaska telefonicznie: (0-83) Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie Oddział w Chełmie poniedziałek w godz wtorek - piątek w godz osobiście: ul.11 Listopada 2, pok. nr Chełm telefonicznie: (0-82) Okręgowy Inspektorat Pracy w Lublinie Oddział w Zamościu poniedziałek w godz wtorek - piątek w godz osobiście: ul. Grecka Zamość telefonicznie: (0-84) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Lublin: WOJEWÓDZTWO ŁÓDZKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi Od poniedziałku do piątku od osobiście: Al. Kościuszki Łódź pokój nr 2 telefonicznie: (0-42) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi Oddział w Piotrkowie Trybunalskim Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. 3-go Maja Piotrków Tryb. pokój nr 37 telefonicznie: (0-44) w godz

8 Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi Oddział w Sieradzu Od poniedziałku do piątku w godzinach osobiście: ul. Wojska Polskiego Sieradz telefonicznie: (043) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy w Łodzi Oddział w Skierniewicach Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Reymonta Skierniewice pokój nr 408 telefonicznie: (0-46) w godz Dodatkowe informacje na stronie www OIP Łódź: WOJEWÓDZTWO WARMIŃSKO-MAZURSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Kopernika Olsztyn parter, pokój 1 telefonicznie: (0-89) faxem: (0-89) Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie Oddział w Elblągu Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Grunwaldzka 2, budynek B14/F Elbląg telefonicznie: (0-55) Okręgowy Inspektorat Pracy w Olsztynie Oddział w Ełku Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Mickiewicza Ełk telefonicznie: (0-87)

9 Dodatkowe informacje na stronie www OIP Olsztyn: WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Opolu Poniedziałki w godz wtorki, środy oraz piątki czwartki Przerwa w godz osobiście: Pl. Piłsudskiego 11a Opole parter, pokój 1, 2 telefonicznie: (0-77) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Opole: WOJEWÓDZTWO WIELKOPOLSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu W poniedziałki i piątki w godz. - od w pozostałe dni od osobiście: ul. Św. Marcin 46/ Poznań pokój nr 813 telefonicznie od : Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Koninie Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Obrońców Westerplatte Konin pokój nr 110 telefonicznie w. 26 od : Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Lesznie Od poniedziałku do piątku:

10 osobiście: ul. Magazynowa Leszno pokój nr 218 telefonicznie w. 118 od : Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Ostrowie Wielkopolskim Od poniedziałku do piątku: osobiście: ul. Grabowska Ostrów Wlkp. pokój nr 15 telefonicznie od : Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu Oddział w Pile Od poniedziałku do piątku: osobiście: ul. Sikorskiego Piła pokój nr 205 telefonicznie od : Dodatkowe informacje na stronie www OIP Poznań: WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie poniedziałek , wtorek środa do piątku osobiście: ul. Gen. Stanisława Maczka Rzeszów telefonicznie: (017) Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie Oddział w Krośnie Od poniedziałku do piątku w godz do osobiście: ul. Kletówka Krosno II piętro, pokój nr 206 telefonicznie: (0-13) w.30,

11 (0-13) w.30 Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie Oddział w Przemyślu Od poniedziałku do piątku w godz do osobiście: ul. Łukasińskiego Przemyśl pokój nr 1 telefonicznie: (0-16) w.21 Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie Oddział w Tarnobrzegu Od poniedziałku do piątku w godz do osobiście: Pl. B. Głowackiego Tarnobrzeg parter, pokoje nr 2 oraz nr 7 telefonicznie: (0-15) (0-15) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Rzeszów: WOJEWÓDZTWO ZACHODNIOPOMORSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie Porady udzielane są codziennie w siedzibie Okręgu oraz telefonicznie w następujących godzinach: poniedziałek od 9:00 do 18:00, wtorek, środa, czwartek od 9:00 do 17:00, piątek od 11:00 do 18:00 osobiście: ul. Pszczelna Szczecin pokój nr 1 telefonicznie: (0-91) Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie Oddział w Koszalinie Porady udzielane są codziennie w siedzibie Oddziału oraz telefonicznie w następujących godzinach: poniedziałek od 8:00 do 17:00, wtorek, środa, czwartek od 8:00 do 16:00, piątek od 8:00 do 15:00. osobiście: ul. Piłsudskiego 55

12 Koszalin pokój nr 2 telefonicznie: (0-94) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Szczecin: WOJEWÓDZTWO MAZOWIECKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Lindley a Warszawa V piętro, pokój nr 501 telefonicznie: (0-22) Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Oddział w Ciechanowie Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. 17-go Stycznia Ciechanów pokój nr 34 telefonicznie: (0-23) (0-23) Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Oddział w Ostrołęce Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Kopernika Ostrołęka pokój nr 2 telefonicznie: (0-29) (0-29) Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Oddział w Płocku Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. 3-go Maja Płock pokój nr 326 telefonicznie: (0-24) Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Oddział w Radomiu

13 Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. B. Prażmowskiego Radom pokój nr 62 telefonicznie: (0-48) Okręgowy Inspektorat Pracy w Warszawie Oddział w Siedlcach Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Brzeska Siedlce pokój nr 14 telefonicznie: (0-25) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Warszawa: WOJEWÓDZTWO DOLNOŚLĄSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu W poniedziałek w godz Od wtorku do piątku w godz osobiście: ul. Zielonego Dębu Wrocław parter, pokój nr 1,2,3 telefonicznie: (0-71) w poniedziałek w godz oraz od wtorku do piątku w godz (0-71) w godz Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Legnicy Od poniedziałku od piątku w godz osobiście: ul. Lotnicza Legnica pokój nr 3 telefonicznie: (0-76) (0-76) Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Jeleniej Górze Od poniedziałku do piątku w godz

14 osobiście: ul. Wincentego Pola 8a Jelenia Góra pokój nr telefonicznie: (0-75) (0-75) Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Wałbrzychu Od poniedziałku do piątku w godz osobiście: ul. Generała Andersa Wałbrzych pokój nr 12 telefonicznie: (0-74) (0-74) Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu Oddział w Kłodzku poniedziałek - piątek osobiście: pl.b. Chrobrego 20b Kłodzko pokój nr 2 (sekretariat), pokój nr 5, telefonicznie: (074) , (074) Dodatkowe informacje na stronie www OIP Wrocław: WOJEWÓDZTWO LUBUSKIE Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze Od poniedziałku do piątku - od osobiście: ul. Dekoracyjna Zielona Góra I piętro, pokój 220 telefonicznie: (0-68) faxem: (0-68) Okręgowy Inspektorat Pracy w Zielonej Górze Oddział w Gorzowie Wielkopolskim W środę i piątek osobiście: ul. Mościckiego Gorzów Wielkopolski II piętro, pokój nr 1 i 4 telefonicznie: (0-95)

15 (0-95)

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO

WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO WYKAZ PUNKTÓW INFORMACYJNYCH KRAJOWEGO REJESTRU KARNEGO Punkt Informacyjny Krajowego Rejestru Karnego przy Sądzie Rejonowym w Białej Podlaskiej Tel. (83) 34 37 496 ul. Brzeska 20-22 21-500 BIAŁA PODLASKA

Bardziej szczegółowo

LISTA PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA

LISTA PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA Duma Przedsiębiorcy 1/21 LISTA PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA Lista placówek Noble Securities S.A. Noble Securities S.A. Częstochowa 42-200 ul. Dąbrowskiego 7 lok.4 Noble Securities S.A. Gdańsk 80-307 al. Abrahama

Bardziej szczegółowo

W skład Konsorcjum Dystrybucyjnego wchodzą następujące domy maklerskie:

W skład Konsorcjum Dystrybucyjnego wchodzą następujące domy maklerskie: Komunikat aktualizujący z dnia 13 marca 2015 r. do prospektu emisyjnego Private Equity Managers S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 11 marca 2015 r. Terminy pisane wielką literą

Bardziej szczegółowo

Placówki MultiBanku:

Placówki MultiBanku: Placówki MultiBanku: LP Miasto Adres 1 BEŁCHATÓW 97-400 Bełchatów, ul. 1 maja 2 2 BIAŁYSTOK 15-281 Białystok, ul. Legionowa 28 3 15-422 Białystok, ul. Lipowa 19/21 4 BIELSKO - BIAŁA 43-300 Bielsko-Biała,

Bardziej szczegółowo

WYKAZ PUBLICZNYCH SŁUŻB ZATRUDNIENIA I

WYKAZ PUBLICZNYCH SŁUŻB ZATRUDNIENIA I Załącznik nr 1 do umowy nr 11/DI/PN/2014 WYKAZ PUBLICZNYCH SŁUŻB ZATRUDNIENIA I GRUP UŻYTKOWNIKÓW SYSTEMU TELEINFORMATYCZNEGO STOR Rozdział 1. WPROWADZENIE 1. Dokument zawiera wykaz Jednostek macierzystych

Bardziej szczegółowo

Lista Oddziałów Alior Banku S.A.. przyjmujących zapisy na akcje spółki SELVITA S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych

Lista Oddziałów Alior Banku S.A.. przyjmujących zapisy na akcje spółki SELVITA S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych DM Alior Bank Lista Oddziałów Alior Banku S.A.. przyjmujących zapisy na akcje spółki SELVITA S.A. w Transzy Inwestorów Indywidualnych Lp Nazwa Miejscowość Kod pocztowy Ulica 1 Oddział Alior Bank S.A. Biała

Bardziej szczegółowo

nr oddziału nazwa adres 10200029 PKOBP Centrum Operacji Kartowych w Warszawie 01-919 Warszawa ul.wólczyńska 133 10200032 PKOBP Departament Produktów

nr oddziału nazwa adres 10200029 PKOBP Centrum Operacji Kartowych w Warszawie 01-919 Warszawa ul.wólczyńska 133 10200032 PKOBP Departament Produktów nr oddziału nazwa adres 10200029 PKOBP Centrum Operacji Kartowych w Warszawie 01-919 Warszawa ul.wólczyńska 133 10200032 PKOBP Departament Produktów Korporacyjnych - Płatności Masowe 1 00-975 Warszawa

Bardziej szczegółowo

1. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 2. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 3. Agencja Wywiadu 4. Główny Urząd Statystyczny 5.

1. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 2. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 3. Agencja Wywiadu 4. Główny Urząd Statystyczny 5. 1. Kancelaria Prezesa Rady Ministrów 2. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego 3. Agencja Wywiadu 4. Główny Urząd Statystyczny 5. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów 6. Urząd Zamówień Publicznych 7. Rządowe

Bardziej szczegółowo

DANE KONTAKTOWE OKRĘGÓW PZW

DANE KONTAKTOWE OKRĘGÓW PZW DANE KONTAKTOWE OKRĘGÓW PZW Zarząd Główny Polskiego Związku Wędkarskiego Warszawa 00-831 ul. Twarda 42, tel. 022/6208966, mail: zgpzw@zgpzw.pl / http://www.zgpzw.pl / http://www.pzw.org.pl Okręg PZW Wrocław

Bardziej szczegółowo

Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: 2 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8

Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: 2 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 8 Wykaz adresów Punktów Obsługi Klienta Biura Maklerskiego Alior Bank S.A.: L.p. Kod pocztowy Miejscowość Adres 1 21-500 Biała Podlaska ul. Narutowicza 24 2 15-111 Białystok Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego

Bardziej szczegółowo

Lp. Nazwa placówki. 8. Szkoła Policealna nr 2 Pracowników Medycznych i ul. Ogrodowa 23 tel.: (857) 32-12-92

Lp. Nazwa placówki. 8. Szkoła Policealna nr 2 Pracowników Medycznych i ul. Ogrodowa 23 tel.: (857) 32-12-92 Lp. Nazwa placówki Adres Kontakt 1. Policealna Szkoła dla ul. Lipowa 11 tel.: (446) 31-15-04 placówka niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej 97-400 Bełchatów WWW: http://www.szkolygabor.pl woj.

Bardziej szczegółowo

1. Biuro Maklerskie Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. Lp. Miasto Ulica/numer

1. Biuro Maklerskie Banku Gospodarki Żywnościowej S.A. Lp. Miasto Ulica/numer Punkty Subskrypcyjne, w których przyjmowane są zapisy na certyfikaty inwestycyjne serii C związane z subfunduszem UniSystem 1 wydzielonym w UniSystem Funduszu Inwestycyjnym Zamkniętym 1. Biuro Maklerskie

Bardziej szczegółowo

Miejsce przyjmowania zapisów na akcje spółki Berling S.A. w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych:

Miejsce przyjmowania zapisów na akcje spółki Berling S.A. w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych: Miejsce przyjmowania zapisów na akcje spółki Berling S.A. w Transzy Inwestorów Instytucjonalnych: 1. Biuro Maklerskie ERSTE Securities Polska S.A. L.P. NAZWA POK/PPZ ADRES NR TELEFONU/FAKSU 1. WARSZAWA

Bardziej szczegółowo

LISTA PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA

LISTA PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA LISTA PUNKTÓW OBSŁUGI KLIENTA Lista placówek Domu Białystok 15-950 ul. Rynek Kościuszki 7 Bielsk Podlaski 17-100 ul. Adama Mickiewicza 55 Bielsko-Biała 43-300 ul. R. Dmowskiego 16 Bochnia 32-700 ul. Kazimierza

Bardziej szczegółowo

10:00. ul. Hoża 8, piętro III, pok. 312 10:00 nr tel. (087) 65 39 103 10:00

10:00. ul. Hoża 8, piętro III, pok. 312 10:00 nr tel. (087) 65 39 103 10:00 Jednostka ZUS Oddział w Białymstoku Augustowie Bielsku Podlaskim Suwałkach Zambrowie Miejsce szkolenia ul. Młynowa 29, budynek B, piętro III, pok. 302 Rozpoczęcie szkolenia Zgłoszenia nr tel. (085) 74

Bardziej szczegółowo

Lista Punktów Obsługi Klienta przyjmujących zapisy na akcje serii B i D Zakładu Budowy Maszyn ZREMB Chojnice S.A.

Lista Punktów Obsługi Klienta przyjmujących zapisy na akcje serii B i D Zakładu Budowy Maszyn ZREMB Chojnice S.A. Lista Punktów Obsługi Klienta przyjmujących zapisy na akcje serii B i D Zakładu Budowy Maszyn ZREMB Chojnice S.A. Miasto Ulica/aleja, numer Kod pocztowy Dom Maklerski AmerBrokers S.A. WARSZAWA al. Jerozolimskie

Bardziej szczegółowo

Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon

Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon Miasto Ulica Kod pocztowy Telefon Łódź ul. Piotrkowska 108 90-004 782893080 Łódź ul. Piotrkowska 43 90-410 782893201 Łódź ul. Sienkiewicza 82/84 90-318 782893202 Łódź ul. Traktorowa 63 91-111 782893206

Bardziej szczegółowo

Lista oddziałów. Lista Oddziałów InPost, w których możliwe jest nadawanie i odbieranie paczek.

Lista oddziałów. Lista Oddziałów InPost, w których możliwe jest nadawanie i odbieranie paczek. Lista oddziałów Lista Oddziałów InPost, w których możliwe jest nadawanie i odbieranie paczek. Przesyłki awizowane (nieodebrane z Paczkomatu InPost w ciągu 3 dni) można odebrać we wszystkich poniższych

Bardziej szczegółowo

Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Szybowcowej 8A, ( Emitent, Spółka )

Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Szybowcowej 8A, ( Emitent, Spółka ) Esotiq & Henderson S.A. z siedzibą w Gdańsku (80-298) przy ul. Szybowcowej 8A, ( Emitent, Spółka ) KOMUNIKAT AKTUALIZUJĄCY NR 1 z dnia 24 czerwca 2015 roku do prospektu emisyjnego Esotiq & Henderson S.A.

Bardziej szczegółowo

BRASTER S.A. Biuro Maklerskie Alior Banku S.A.

BRASTER S.A. Biuro Maklerskie Alior Banku S.A. BRASTER S.A. (spółka akcyjna z siedzibą w Szeligach w Polsce i adresem przy ul. Cichy Ogród 7 zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 405201) KOMUNIKAT AKTUALIZUJĄCY

Bardziej szczegółowo

39 Placówka BZ WBK Ełk 19-300 ul. Wojska Polskiego 67 40 Placówka BZ WBK Gdańsk 80-958 ul. 3 Maja 3 41 Placówka BZ WBK Gdańsk 80-239 ul.

39 Placówka BZ WBK Ełk 19-300 ul. Wojska Polskiego 67 40 Placówka BZ WBK Gdańsk 80-958 ul. 3 Maja 3 41 Placówka BZ WBK Gdańsk 80-239 ul. Poniżej zamieszczono listę punktów obsługi klienta Domu Maklerskiego BZ WBK, przyjmujących zapisy na Akcje Oferowane składane przez Inwestorów Indywidualnych. Dom Maklerski BZ WBK Lp Nazwa Miejscowość

Bardziej szczegółowo

Komunikat aktualizujący nr 1 do prospektu emisyjnego DEKPOL S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2014 roku.

Komunikat aktualizujący nr 1 do prospektu emisyjnego DEKPOL S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2014 roku. Komunikat aktualizujący nr 1 do prospektu emisyjnego DEKPOL S.A. zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 27 listopada 2014 roku. Niniejszy komunikat aktualizujący został sporządzony w związku

Bardziej szczegółowo

Wykaz Punktów Sprzedaży przyjmujących zapisy na akcje spółki Prime Car Management S.A.

Wykaz Punktów Sprzedaży przyjmujących zapisy na akcje spółki Prime Car Management S.A. 1 Dom Maklerski PKO Banku Polskiego 97-400 Bełchatów ul. Wojska Polskiego 65 2 Dom Maklerski PKO Banku Polskiego 15-426 Białystok Rynek Kościuszki 16 3 Dom Maklerski PKO Banku Polskiego 85-005 Bydgoszcz

Bardziej szczegółowo

NEWAG S.A. 3 Punkt Obsługi Klientów CDM 85-824 Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego 20a. 4 Punkt Obsługi Klientów CDM 42-200 Częstochowa ul.

NEWAG S.A. 3 Punkt Obsługi Klientów CDM 85-824 Bydgoszcz ul. Wojska Polskiego 20a. 4 Punkt Obsługi Klientów CDM 42-200 Częstochowa ul. NEWAG S.A. ( Newag S.A. spółka akcyjna z siedzibą w Nowym Sączu przy ul. Wyspiańskiego 3, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000066315) Komunikat aktualizujący

Bardziej szczegółowo

National Directory of Angling and Fishermen Associations in Poland

National Directory of Angling and Fishermen Associations in Poland National Directory of Angling and Fishermen Associations in Poland Map Directory Legend National and Regional Polish Angling Associations (PZW), Licensed Small Angler clubs, non-licensed entities often

Bardziej szczegółowo

Enter Air S.A. Biuro Maklerskie Alior Banku S.A.

Enter Air S.A. Biuro Maklerskie Alior Banku S.A. Enter Air S.A. (spółka akcyjna z siedzibą w Warszawie, adres Al. Krakowska 106, 02-256 Warszawa, Polska, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XIII Wydział

Bardziej szczegółowo

Warszawa, dnia 21 grudnia 2012 r. Poz. 58

Warszawa, dnia 21 grudnia 2012 r. Poz. 58 Warszawa, dnia 21 grudnia 2012 r. Poz. 58 OBWIESZCZENIE MINISTRA FINANSÓW z dnia 10 grudnia 2012 r. w sprawie wykazu numerów rachunków bankowych urzędów skarbowych 1. Ogłasza się wykazy numerów rachunków

Bardziej szczegółowo

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II

Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II BIBLIOTEKI W INTERNECIE Polskie katalogi centralne 1. FIDES Federacja Bibliotek Kościelnych http://www.fides.org.pl/ 2. KARO Katalog Rozproszony Bibliotek Polskich http://karo.umk.pl/karo/ 3. NUKAT Narodowy

Bardziej szczegółowo