Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54?

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54?"

Transkrypt

1 Sosnowiec r. Dotyczy: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla Centrum Psychiatrii dla dzieci i młodzieży II Nr sprawy 20/2016 Działając na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dn. Ustawa z dnia r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2015 r. poz z późn. zm.) zwanej dalej PZP Zamawiający przekazuje treść zapytań wraz z odpowiedziami. Pyt. 1 do 7 dot. wielofunkcyjne łóżko z napędem elktr. Pytanie 1 Czy Zamawiający dopuści łóżko o konstrukcji opartej na pantografie podpierającej leże w 6 punktach, które to rozwiązanie nie ujmuje stabilności łóżka? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 2 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54?. Pytanie 3 Czy Zamawiający dopuści łóżko z leżem wypełnionym profilowanymi, metalowymi, lakierowanymi lamelami, z krawędziami zaokrąglonymi do dołu, rozmieszczonymi w leżu stosownie do nacisku ciała pacjenta, leże umożliwiające przeprowadzenie reanimacji, dające dobre wsparcie dla materaca, łatwymi w dezynfekcji, odpornymi na rozwój mikroorganizmów, bezpiecznymi dla pacjenta? Zamawiający dopuszcza, pod warunkiem, że opisane rozwiązanie umożliwia założenie pasów bezpieczeństwa unieruchamiających pacjenta. Pytanie 4 Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością przedłużania leża o 200 mm?

2 Pytanie 5 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL o grubości 6 mm? Pytanie 6 Czy Zamawiający dopuści łóżko z metalowymi uchwytami do przytrzymywania materaca przy dwóch segmentach? W oferowanym łóżku uchwyty materaca nie wystają powyżej powierzchni materaca, tym samym nie zagrażają powstawaniu urazów kończyn. Pytanie 7 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w kątomierze umieszone na ramie leża po dwóch stronach łóżka? Pyt. 8 do 14 dot. łóżko szpitalne z leżem 2-segmentowym Pytanie 8 Czy Zamawiający dopuści łóżko o długości całkowitej 2150 mm? Pytanie 9 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty metalowe, lakierowane proszkowo z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL?

3 Pytanie 10 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL? Pytanie 11 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL o grubości 6 mm? Pytanie 12 Czy Zamawiający dopuści łóżko bez możliwości wyjmowania wypełnienia szczytów? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 13 Czy Zamawiający dopuści łóżko z leżem wypełnionym profilowanymi, metalowymi, lakierowanymi lamelami, z krawędziami zaokrąglonymi do dołu, rozmieszczonymi w leżu stosownie do nacisku ciała pacjenta, leże umożliwiające przeprowadzenie reanimacji, dające dobre wsparcie dla materaca, łatwymi w dezynfekcji, odpornymi na rozwój mikroorganizmów, bezpiecznymi dla pacjenta? Zamawiający dopuszcza, pod warunkiem, że opisane rozwiązanie umożliwia założenie pasów bezpieczeństwa unieruchamiających pacjenta. Pytanie 14 Czy Zamawiający dopuści łóżko z leżem o wysokości 500 mm?

4 Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pyt. 15 do 25 dot. łóżko szpitalne z leżem 4-segmentowym Pytanie 15 Czy Zamawiający dopuści łóżko o długości całkowitej 2150 mm? Pytanie 16 Czy Zamawiający dopuści łóżko z leżem o wysokości 500 mm? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 17 Czy Zamawiający wymaga łóżko z hydrauliczną regulacją wysokości leża w zakresie od mm? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 18 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją segmentu oparcia pleców w zakresie od 0 do 72? Pytanie 19 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją segmentu oparcia uda w zakresie od 0 do 40?

5 Pytanie 20 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją oparcia pleców i ud wykonywanymi za pomocą dwóch osobnych dźwigni umieszczonych obok siebie? Takie rozwiązanie jest korzystniejsze dla leżącego pacjenta, który nie musi zastanawiać się jak przechylić tylko jedną dźwignię, by uzyskać np. pozycję siedzącą. Nasze dźwignie są czytelnie oznaczone i zwiększają komfort leżącego pacjenta. Pytanie 21 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty metalowe, lakierowane proszkowo z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL? Pytanie 22 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty ze stali nierdzewnej z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL? Pytanie 23 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL o grubości 6 mm? Pytanie 24 Czy Zamawiający dopuści łóżko bez możliwości wyjmowania wypełnienia szczytów?

6 Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 25 Czy Zamawiający dopuści łóżko z metalowymi uchwytami do przytrzymywania materaca przy dwóch segmentach? Pyt. 26 do 34 dot. szafka przyłóżkowa bez blatów bocznych Pytanie 26 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową wykonaną z profili stalowych? Pytanie 27 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z blatami (głównym i bocznym) wykonanymi z płyty z tworzywa ABS w kolorze białym z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przed rozlaniem się płynów? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 28 Czy Zamawiający dopuści szafkę z czołami szuflad metalowymi, lakierowanymi proszkowo? Pytanie 29 Czy Zamawiający dopuści szafkę z dodatkową półką pomiędzy szufladami 11 cm z dostępem z dwóch stron?

7 Pytanie 30 Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą górną o wysokości 95 mm? Pytanie 31 Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą wysuwaną na prowadnicach suwnych? Pytanie 32 Czy Zamawiający dopuści szafkę bez blatu bocznego o szerokości 420 mm? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 33 Czy Zamawiający dopuści szafkę wyposażoną pod dolną szufladą w półkę na rzeczy podręczne pacjenta wykonaną z metalu lakierowanego proszkowo z dostępem z dwóch stron? Pytanie 34 Czy Zamawiający dopuści szafkę nieprzystosowaną do zamontowania w przyszłości blatu bocznego? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pyt. 35 do 46 dot. szafka przyłóżkowa z blatem bocznym

8 Pytanie 35 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową wykonaną z profili stalowych? Pytanie 36 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z blatami (głównym i bocznym) wykonanymi z płyty z tworzywa ABS w kolorze białym z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przed rozlaniem się płynów? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 37 Czy Zamawiający dopuści szafkę z czołami szuflad metalowymi, lakierowanymi proszkowo? Pytanie 38 Czy Zamawiający dopuści szafkę z dodatkową półką pomiędzy szufladami 11 cm z dostępem z dwóch stron? Pytanie 39 Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą górną o wysokości 95 mm? Pytanie 40 Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą wysuwaną na prowadnicach suwnych?

9 Pytanie 41 Czy Zamawiający dopuści szafkę bez blatu bocznego o szerokości 520 mm? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 42 Czy Zamawiający dopuści szafkę wyposażoną pod dolną szufladą w półkę na rzeczy podręczne pacjenta wykonaną z metalu lakierowanego proszkowo z dostępem z dwóch stron? Pytanie 43 Czy Zamawiający dopuści szafkę nieprzystosowaną do zamontowania w przyszłości blatu bocznego? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 44 Czy Zamawiający wymaga szafkę z blatem bocznym z możliwością regulacji kąta pochylenia? Pytanie 45 Czy Zamawiający dopuści szafkę z blatem półki bocznej wykonanym z wytrzymałego tworzywa ABS, w kolorze białym, z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przedmioty przed zsunięciem się z blatu?

10 Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 46 Czy Zamawiający dopuści szafkę otwierana dwustronnie z blatem bocznym przymocowanym na stałe? Przy otwieraniu dwustronnym szafki odejmowany blat jest zbędny. Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pyt. 47 do 56 dot. szafka przyłóżkowa wyposażona w lodówkę Pytanie 47 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką wykonaną z profili stalowych? Pytanie 48 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką niewyposażoną w dolnej części w szufladę na obuwie? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 49 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką o korpusie nieobrotowym? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 50 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką niewyposażoną w blat boczny? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 51

11 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką o wysokości 800 mm? Pytanie 52 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką o szerokości 530 mm? Pytanie 53 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką o głębokości 520 mm? Pytanie 54 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką z blatem wykonanym z płyty z tworzywa ABS w kolorze białym z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przed rozlaniem się płynów? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 55 Czy Zamawiający dopuści szafkę z lodówką z czołami szuflad metalowymi, lakierowanymi proszkowo? Pytanie 56 Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą wysuwaną na prowadnicach suwnych?

12 Pyt. 57 dot. wielofunkcyjne łóżko z napędem elktr. Pytanie 57 Czy Zamawiający dopuści materac w pokrowcu bez możliwości prasowania?. Pyt. 58 do 70 dot. całego przedmiotu zamówienia Pytanie 58 Czy Zamawiający dopuszcza wielofunkcyjne łóżko szpitalne (4 szt.) spełniające wymagania normy IP-44?. Pytanie 59 Czy Zamawiający dopuści wielofunkcyjne łóżko szpitalne (4 szt.) bez możliwości wykorzystania płyty (wypełnienia szczytów) jako deski reanimacyjnej? Zamawiający dopuszcza wielofunkcyjne łóżko szpitalne (4 szt.) bez możliwości wykorzystania płyty (wypełnienia szczytów) jako deski reanimacyjnej Pytanie 60 Czy Zamawiający dopuści powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych co jest dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych? Zamawiający dopuszcza powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych jako dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych Pytanie 61 Czy Zamawiający dopuści łóżko z certyfikatem ISO 13485:2012, który jest aktualną wersją certyfikatu 13485:2003?

13 Zamawiający dopuszcza złożenie oferty z certyfikatem ISO 13485:2012 pod warunkiem spełnienia przez oferowane wyroby medyczne wszystkich wymogów stawianych przepisami prawa oraz pozostałych wymogów SIWZ. Pytanie 62 Czy Zamawiający dopuści wielofunkcyjne łóżko szpitalne (4 szt.) wyposażone w materac przeciwodleżynowy pasywny z pokrowcem, którego nie można prasować?. Pytanie 63 Czy Zamawiający dopuści wielofunkcyjne łóżko szpitalne (4 szt.) wyposażone w materac przeciwodleżynowy pasywny z pokrowcem wykonanym w 100% z bielonego poliestru oraz warstwy poliuretanu o gęstości materiału 170 g/m²?. Pytanie 64 Czy Zamawiający dopuści łóżka szpitalne wyposażone w materace, które przeszły test tlącego papierosa i palącej się zapałki? Zamawiający dopuszcza łóżka szpitalne wyposażone w materace, które przeszły test tlącego papierosa i palącej się zapałki Pytanie 65 Czy Zamawiający dopuści łóżka szpitalne wyposażone w materace nie opatrzone Certyfikatem ISO :2003 (certyfikat ten nie dotyczy materacy)? Zamawiający dopuszcza złożenie oferty bez certyfikatu ISO 13485:2003 pod warunkiem spełnienia przez oferowane wyroby medyczne wszystkich wymogów stawianych przepisami prawa oraz pozostałych wymogów SIWZ. Pytanie 66

14 Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe oraz łóżka szpitalne bez badania na niepalność? Zamawiający dopuszcza szafki przyłóżkowe oraz łóżka szpitalne bez badania na niepalność. Pytanie 67 Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe z blatem bocznym wyposażonymi w lodówkę z jedną szufladą oraz lodówką zamykaną drzwiczkami? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 68 Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe z blatem bocznym wyposażonymi w lodówkę z czołem szuflady wykonanym z płyty tworzywowej hpl?. Pytanie 69 Czy Zamawiający dopuści szafki przyłóżkowe z blatem bocznym wyposażonymi w lodówkę z drzwiczkami wykończonymi kolorową wklejką?. Pytanie 70 Czy Zamawiający dopuści termin gwarancji na poziomie 24 miesięcy w przypadku szafek przyłóżkowych z lodówkami oraz materacy, oraz 36 miesięcy na pozostały sprzęt? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pyt. 71 do 76 dot. łóżko z leżem 2-segmentowym i 4-segmentowym Pytanie 71 Czy Zamawiający dopuści łóżka, których wymiary leża wynoszą 860x2000 mm? Proponowany parametr nieznacznie różni się od wymaganego.

15 . Pytanie 72 Czy Zamawiający dopuści łóżka, których szczyty są tworzywowe, wykonane z jednolitego odlewu z kolorowym wypełnieniem. Szczyty wyjmowane bez użycia narzędzi lub blokowane na stałe? Podane rozwiązanie jest korzystnijesze od wymaganego. W zakresie szczytów łóżek Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ. Pytanie 73 Czy Zamawiający dopuści łóżka, których segmenty leża wypełnione są stalową siatką montowaną na stałe o wymiarach oczek min 5 x 5cm. Siatka metalowa wykonana z pręta stalowego o średnicy 5 mm? Podane rozwiązanie jest korzystniejsze od wymaganego.. Pytanie 74 Czy Zamawiający dopuści łóżka, których bezpieczne obciążenie robocze wynosi 170 kg? Proponowany parametr nieznacznie różni się od wymaganego. Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 75 Czy Zamawiający dopuści materac wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 10 cm dostowane do bezpiecznego obciązenia roboczego łóżek? Podany parametr nieznacznie różni się od wymaganego. Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ

16 Pytanie 76 Czy Zamawiający dopuści łóżka, których rama jest w kolorze bieli szpitalnej i istniej możliwość kolorów wypełnień w 10 kolorach? Podane rozwiązanie jest zbliżone do wymaganego i nie ma pływu na aspekty medyczne oferowanego sprzętu.. Pyt. 77 do 78 dot. łóżko z leżem 4-segmentowym Pytanie 77 Czy Zamawiający dopuści łóżko nieposiadające przechyłów wzdłużnych? Podany parametr nie jest wykorzystywany w specyfice dedykowanego oddziału.. Pytanie 78 Czy Zamawiający dopuści łóżko, z 4 krążkami odbojowymi o średnicy 100 mm w narożnikach leża, bez dodatkowych krążków od strony głowy w przypadku łóżka ze stałym szczytem (tj. nie poruszającym się przy zmianie pozycji: horyzontalnej/wertkalnej)? Wymagane rozwiązanie nie ma zastosowania w przy oferowanym produkcie. Proponowane rozwiązanie (tl. stały szczyt) jest parametrem korzystniejszym pod tym względem.. Pyt. 79 do 84 dot. szafka przyłóżkowa Pytanie 79 Czy Zamaiający dopuści szafkę, której: - korpus wykonany ze stali ocynkowanej, lakierowanej proszkowo. - ramki szuflad oraz boki korpusu wykonane z ocynkowanej stali pokrytej lakierem poliestrowo-epoksydowym - blat główny i boczny szafki wykonane z wytrzymałego i wodoodpornego tworzywa HPL (o grubości min. 4 mm). Podane rozwiązanie jest korzystnijesze od wymaganego.

17 . Pytanie 80 Czy Zamaiający dopuści szafkę, w której: - szuflada górna jest wyposażona w odejmowany tworzywowy (ABS) wkład ułatwiający mycie i dezynfekcję z podziałem na 2 części, - wysokość szuflady górnej wynosi min. 80 mm, - szuflada górna wysuwana jest spod górnego blatu szafki na prowadnicach suwnych umożliwiające ciche i łatwe wysuwanie i domykanie, - szuflada dolna wyposażona jest w odejmowany tworzywowy (ABS) wkład łatwy do mycia i dezynfekcji dzielący wnętrze szuflady na 2 części (jedna z części pełniąca funkcję uchwytu na 2 butelki o pojemności min. 1,5 l) - wysokość szuflady dolnej wynosi min. 350 mm, - szuflada dolna wyposażona jest w prowadnice ślizgowe umożliwiające ciche i łatwe wysuwanie i domykanie. Podane rozwiązanie jest korzystnijesze od wymaganego.. Pytanie 81 Czy Zamaiający dopuści szafkę, w której wymiary zewnętrzne wynoszą: - wysokość mm - szerokość szafki mm - głębokość mm Podane parametry nieznacznie różnią się od wymaganych. Pytanie 82 Czy Zamawiający oczekuje szafki wyposażonej w blat boczny z regulacją wysokości w zakresie min. 730mm 1100mm oraz z możliwością ustawienia blatu pod wybranym kątem (regulacja wysokości blatu wspomaga sprężyną)?

18 Pytanie 83 Czy Zamawiający oczekuje szafki wyposażonej w 4 podwójne koła jezdne antystatyczne z niebrudzącym podłóg bieżnikiem w tym min. 2 z blokadą (przy pomocy pokrętła na wysokości górnej szuflady), o śr. min. 50 mm? Pytanie 84 Czy Zamaiający dopuści szafkę, w której półka na rzeczy podręczne pacjenta (np. obuwie) dolną szufladą wykonana jest z metalu lakierowanego i dostęp do półki jest możliwy z obu stron szafki? Podane rozwiązanie jest korzystniejsze od wymaganego. Pyt. 85 do 96 dot. wielofunkcyjne łóżko z napędem elktr. Pytanie 85 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego podstawa oparta jest na ramionach wznoszących podpierających leże w 8 punktach, gwarantując stabilność leża? Podane rozwiązanie jest korzystniejsze od wymaganego. Zamawiający dopuszcza Pytanie 86 Czy Zamawiający dopuści łóżko spełniające wymagania normy min IPx4? Podane rozwiązanie jest analogiczne do wymaganego.. Pytanie 87 Czy Zamawiający dopuści łóżko z elektrycznymi regulacjami:

19 - segment oparcia pleców 0-70, - segment uda 0-34, - kąt przechyłu Trendlelenburga kąt przechyłu anty-trendlenburga 0-15, - regulacja segmentu podudzia ręczna z mechanizmem zapadkowym - wysokości 370 do 735 mm Podane parametry nieznacznie różnią się od wymaganych. Pytanie 88 Czy Zamawiający oczekuje sterowania przy użyciu: - przewodowyego pilota. Pilot z możliwością selektywnej blokady funkcji przez personel medyczny. - panelu centralnego dla personelu obsługującego wszystkie funkcje elektryczne łóżka, łącznie z pozycją CPR, krzesła kardiologicznego oraz pozycji antyszokowej (pozycje uruchamiane po naciśnięciu jednego przycisku) Panel posiadający 3 strefy odróżniające się kolorystycznie (w każdej strefie kilka przycisków) w celu szybkiego odnalezienia odpowiedniego przycisku, rozwiązanie ułatwia i przyspiesza obsługę łóżka? W zakresie sterowania zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 89 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego leże wypełnione panelami z tworzywa ABS odpornego na działanie wysokiej temperatury, środków dezynfekujących oraz działanie UV (płyty odejmowane bez użycia narzędzi)? Podane rozwiązanie jest korzystniejsze od wymaganego. Pytanie 90 Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością przedłużenia leża o 150 mm? Podany parametr nieznacznie rózni się od wymaganego.

20 Pytanie 91 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego Szczyty są tworzywowe, wykonane z jednolitego odlewu z kolorowym wypełnieniem; z możliwością zablokowania na czas transportu przed przypadkowym wypadnięciem? Podane rozwiązanie jest korzystniejsze od wymaganego. W zakresie szczytów łóżek Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ. Pytanie 92 Czy Zamawiający oczekuje, by łóżko było wyposażone po obu stronach w opuszczane barierki boczne, zabezpieczające pacjenta na 3/4 długości leża, barierki posiadające przycisk w górnej poprzeczce zwalniający blokadę w celu ich opuszczenia? W zakresie barierek Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ. Pytanie 93 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w uchwyty (nieelastyczne, ale niewystające ponad poziom) materaca przy min. dwóch segmentach leża, zapobiegające przesuwaniu materaca, bez kątomierzy po dwóch stronach przy segmencie wezgłowia? Podane rozwiązanie jest bezpieczne i zapobiega powstawaniu urazów kończyn. Pytanie 94 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego podstawa jezdna wyposażona jest w koła z nie brudzącym podłóg bieżnikiem koła o średnicy 125 mm, z centralną blokadą kół oraz blokadą kierunkową i dźwignie posiadają kolorowe oznaczenie blokady przy obu kołach od strony nóg? Podany parametr nieznacznie rózni się od wymaganego. Pytanie 95

21 Czy Zamawiający dopuści: materac przeciwodleżynowy pasywny do dwóch łóżek o grubości 12 cm o następujących cechach (po 1 szt. na łóżko): - zbudowany z pianki poliuretanowej typu gofer o gęstości, co najmniej 30kg/m³ oraz pokrowca. Pianka przeciwodleżynowa - bezfreonowa nietoksyczna, wykonana z materiałów antyalergicznych i antystatycznych. - pokrowiec materaca - posiadający następujące właściwości; wodoszczelny, nieprzepuszczalny dla zabrudzeń i zanieczyszczeń ciekłych (wydaliny, wydzieliny), oddychający, paroprzepuszczalny. Pokrowiec rozpinany zabezpieczony przed przenikaniem zanieczyszczeń listwą. Możliwość prania pokrowca w temp. 95 C, dezynfekcji termicznej w temp. do 105 C. Prasowanie do min. 110 C. Wymiar dostosowany do wielkości leża. ** materac do dwóch łóżek wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 12 cm, Pokrowiec wodoszczelny, nieprzepuszczalny dla zabrudzeń i zanieczyszczeń ciekłych ( wydaliny, wydzieliny), oddychający, paroprzepuszczalny z przystosowanym do dezynfekcji. Pokrowiec materaca zdejmowany, nadający się do prania w temperaturze 95º C, wymiary materaca dostosowane do wielkości leża. Podane rozwiązania nieznacznie różnią się od wymaganych. W powyższym zakresie Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ z uwzględnieniem odp. na wcześniejsze pytania. Pytanie 96 Czy Zamawiający dopuści: ** materac przeciwodleżynowy pasywny do dwóch łóżek o grubości 14 cm o następujących cechach (po 1 szt. na łóżko): - zbudowany z pianki poliuretanowej typu gofer o gęstości, co najmniej 30kg/m³ oraz pokrowca. Pianka przeciwodleżynowa - bezfreonowa nietoksyczna, wykonana z materiałów antyalergicznych i antystatycznych. - pokrowiec materaca - posiadający następujące właściwości; wodoszczelny, nieprzepuszczalny dla zabrudzeń i zanieczyszczeń ciekłych (wydaliny, wydzieliny), oddychający, paroprzepuszczalny. Pokrowiec rozpinany zabezpieczony przed przenikaniem zanieczyszczeń listwą. Możliwość prania pokrowca w temp. 95 C, dezynfekcji termicznej w temp. do 105 C. Prasowanie do min. 110 C. Wymiar dostosowany do wielkości leża. ** materac do dwóch łóżek wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 14 cm, Pokrowiec wodoszczelny, nieprzepuszczalny dla zabrudzeń i zanieczyszczeń ciekłych ( wydaliny, wydzieliny), oddychający, paroprzepuszczalny z przystosowanym do dezynfekcji. Pokrowiec materaca zdejmowany, nadający się do prania w temperaturze 95º C, wymiary materaca dostosowane do wielkości leża. Podane rozwiązania są analogiczne do wymaganych. W powyższym zakresie Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ z uwzględnieniem odp. na wcześniejsze pytania.

22 Pyt. 97 do 99 dot. szafka z lodówką Pytanie 97 Czy Zamawiający dopuści szafkę: - o konstrukcji na profilach aluminiowych, z wypełnieniem z płyty laminowanej; - wyposażoną w cztery kółka w tym jedno z blokadą; - otwieraną drzwiami jednoskrzydłowymi; - posiadająca wbudowaną lodówkę z powłoką antybakteryjną, z jedną półka z tworzywa sztucznego oraz dwiema półkami w drzwiach; - o wymiarach maksymalnych (mm) 650x550x550 - przystosowaną do dezynfekcji środkami dopuszczonymi do użycia w szpitalach - z dodatkowym, odjmowanym blatem dla pacjenta, który można zawiesić za łóżkiem na szczycie od strony głowy - wyposażoną w uchwyty na ręczniki - z możliwością wyboru kolorystyki (min. 10 kolorów) - bez WPISu do Rejestru Wyrobów Medycznych, ale z wymaganymi certfikatami ISO? Podane rozwiązanie jest równie funkcjonalne, co wymagane. W powyższym zakresie Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ z uwzględnieniem odp. na wcześniejsze pytania. Pytanie 98 Czy Zamawiający dopuści szafkę: - o konstrukcji na profilach aluminiowych, z wypełnieniem z płyty laminowanej; - wyposażoną w cztery kółka w tym jedno z blokadą; - wyposażoną w szufladę górną - otwieraną drzwiami jednoskrzydłowymi; - posiadająca wbudowaną lodówkę z powłoką antybakteryjną, z jedną półka z tworzywa sztucznego oraz dwiema półkami w drzwiach; - o wymiarach maksymalnych (mm) 850x550x550 - przystosowaną do dezynfekcji środkami dopuszczonymi do użycia w szpitalach - z dodatkowym, odjmowanym blatem dla pacjenta, który można zawiesić za łóżkiem na szczycie od strony głowy - wyposażoną w uchwyty na ręczniki - z możliwością wyboru kolorystyki (min. 10 kolorów) - bez WPISu do Rejestru Wyrobów Medycznych, ale z wymaganymi certfikatami ISO? Podane rozwiązanie jest równie funkcjonalne, co wymagane. W powyższym zakresie Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ z uwzględnieniem odp. na wcześniejsze pytania. Pytanie 99 Czy Zamawiający wyrazi zgodę na wydzielenie szafki z lodówką do osobnego pakietu? Umożliwi to złożenie ofert przez większą ilość wykonawców.

23 Zamawiający nie godzi się na podzielenie zamówienia na pakiety w jakimkolwiek zakresie. Pyt. 100 do 117 dot. wielofunkcyjne łóżko z napędem elktr. Pytanie 100 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne bez optycznego wskaźnika kąta przechyłu przy segmencie oparcia pleców? Pytanie 101 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z regulacją wysokości leża w zakresie od 350 do 810 mm? Oferowany zakres jest korzystniejszym od wymaganego w SIWZ. Pytanie 102 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w pilot przewodowy z możliwością użycia blokady w następujących opcjach: zablokowane wszystkie funkcje elektryczne, odblokowane wszystkie funkcje elektryczne, zablokowana regulacja do pozycji Trendelenburga a pozostałe funkcje aktywne, zamiast blokady opisanej w punkcie 12 tabeli technicznej? W zakresie sterowania Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 103 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w pilot przewodowy tylko z możliwością blokady jednocześnie wszystkich elektrycznych funkcji łóżka? W zakresie sterowania Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 104 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w centralny panel z możliwością blokady poszczególnych funkcji elektrycznych łóżka (wraz z pilotem

24 przewodowym) oraz pilot przewodowy z możliwością blokady jednocześnie wszystkich elektrycznych funkcji łóżka? W zakresie sterowania Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 105 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami z płyty HPL odpornej na działanie wysokiej temperatury, środki dezynfekcyjne ora działanie UV? Pytanie 106 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami z tworzywa ABS odpornego na działanie wysokiej temperatury, środki dezynfekcyjne ora działanie UV? Pytanie 107 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z panelami w leżu mocowanymi na stałe? Pytanie 108 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne posiadające możliwość przedłużania leża o 200 mm? Pytanie 109 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty, wypełnione płytą HPL o grubości 6 mm?

25 Pytanie 110 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty z wypełnieniem mocowanym na stałe, bez możliwości wykorzystania jako deska reanimacyjna? Zamawiający dopuszcza wielofunkcyjne łóżko szpitalne bez możliwości wykorzystania płyty jako deski reanimacyjnej. Pytanie 111 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w metalowe (sztywne) uchwyty materaca, zamocowane na stałe, dostosowane do szerokości materaca, nie wystające powyżej powierzchni materaca, tym samym nie zagrażające powstawaniu urazów kończyn? Pytanie 112 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z uchwytami materaca bez kątomierzy przy segmencie wezgłowia? Pytanie 113 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w koła o średnicy 125 mm? Pytanie 114 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z wzmocnioną ramą, której dopuszczalne obciążenie wynosi 230 kg z potwierdzeniem przez producenta? W zakresie dopuszczalnego obciążenia i jego potwierdzenia Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ

26 Pytanie 115 Prosimy o wykreślenie zapisów dotyczących konieczności potwierdzenia bezpiecznego obciążenia do min. 230 kg przez niezależny podmiot? Wymóg taki należy traktować jako nadmierny oraz sprzeczny z obowiązującym w tym zakresie prawem - Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2009 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz. U. z 2009 r. nr 226 poz.1817) nie obejmuje wymaganego w SIWZ zaświadczenia. Zgodnie z dyrektywą medyczną i szczegółowymi normami medycznymi producent który spełnia odpowiednie wymogi prawne, sam przeprowadza procedurę badań wyrobów, wydaje ocenę spełnienia tych norm i sam deklaruje zgodność parametrów i funkcji gotowego produktu, tak więc wymóg ten dotyczy jedynie tych wytwórców/producentów którzy nie posiadają możliwości wykonania samodzielnie takich badań i muszą zlecić wykonanie ich przez inny niezależny podmiot. Rozporządzenie Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2009 r. w sprawie rodzajów dokumentów, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, oraz form, w jakich te dokumenty mogą być składane (Dz. U. z 2009 r. nr 226 poz.1817) uznaje się za uchylone patrz również Internetowy System Aktów Prawnych Sejmu RP (źródło wobec czego powoływanie się na ten akt prawny, a zatem również na wymogi lub ich brak wynikające z tegoż, jest bezprzedmiotowe. Pytanie 116 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w materace opisane w punkcie 23 tabeli technicznej, posiadające grubość 12 cm? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Pytanie 117 Prosimy Zamawiającego o wyrażenie zgody na zaoferowanie wyrobów posiadających zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgodnie z Komunikatem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 2 sierpnia 2012r, Prezes Urzędu informuje o obowiązkach zgłaszania wynikających z ustawy, jak również informuje, że nie istnieje ustawowy wymóg oczekiwania przez podmioty na ( ) uzyskanie potwierdzenia wpisu do rejestru. W/w dokument w postaci zgłoszenia jest równoważny dla Wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych. Zamawiający dopuszcza powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych jako dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych

27 Pyt. 118 do 132 dot. łóżko z leżem 2-segmentowym Pytanie 118 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko posiadające konstrukcję z ramą tzw. wewnętrzną oraz segmentami umieszczonymi na ramie? Przy wyspecyfikowanej przez Zamawiającego konfiguracji łóżka rozwiązanie takie nie ma wpływu na funkcjonowanie łóżka dla użytkownika. Pragniemy również zaznaczyć, że łóżka z ramą zewnętrzną są konstrukcją starszą zastępowaną przez większość producentów stosujących nowoczesne rozwiązanie, które znacznie ułatwia pacjentom wejście do łóżka jak również wyjście. Pytanie 119 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne o długości całkowitej wynoszącej 2180 mm? Pytanie 120 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające szerokość całkowitą wraz z zamontowanymi poręczami bocznymi oraz bez niech wynoszącą 960 mm? W oferowanych łóżkach poręcze boczne nie zwiększają szerokości łóżek gdyż najbardziej skrajnym elementem są krążki odbojowe chroniące łóżka oraz ściany przed otarciami? Pytanie 121 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające leże o wymiarach 2000x850 mm? Pytanie 122 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające szczyty wykonane z stali nierdzewnej polerowanej, wypełnionej płytą HPL? Oferowane rozwiązanie jest korzystniejsze od opisanego w SIWZ.

28 Pytanie 123 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty, wypełnione płytą HPL o grubości 6 mm? Pytanie 124 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty z wypełnieniem mocowanym na stałe? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 125 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty wyjmowane od strony nóg i głowy pewnie posadowione w gniazdach w ramie bez potrzeby stosowania dodatkowych blokad przed wypadnięciem w trakcie transportu? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 126 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z segmentami leża wypełnionymi stalową siatką wykonaną z pręta o średnicy 4 mm? Pytanie 127 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z segmentami leża wypełnionymi stalową siatką mocowaną na stałe, nieodejmowaną? Pytanie 128

29 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające leże na wysokości 500 mm? Oferowana wysokość zapewnia pacjentom komfortowe wejście do łóżka oraz wyjście z niego. Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 129 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z wzmocnioną ramą, której dopuszczalne obciążenie wynosi 230 kg bez poprzeczek łączących nogi łóżka, które przy takiej konstrukcji łóżka są elementem zbędnym? Opisane w SIWZ rozwiązanie jest stosowane w przypadku wiotkiej konstrukcji. Pytanie 130 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w koła z rdzeniem osłoniętym tworzywową osłoną? Pytanie 131 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w koła z wytrzymałą tworzywową indywidualną blokadą jazdy i obrotu? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 132 Prosimy Zamawiającego o wyrażenie zgody na zaoferowanie wyrobów posiadających zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgodnie z Komunikatem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 2 sierpnia 2012r, Prezes Urzędu informuje o obowiązkach zgłaszania wynikających z ustawy, jak również informuje, że nie istnieje ustawowy wymóg oczekiwania przez podmioty na ( ) uzyskanie potwierdzenia wpisu do rejestru. W/w dokument w postaci zgłoszenia jest równoważny dla Wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych.

30 Zamawiający dopuszcza powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych jako dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych Pyt. 133 do 153 dot. łóżko z leżem 4-segmentowym Pytanie 133 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko posiadające konstrukcję z ramą tzw. wewnętrzną oraz segmentami umieszczonymi na ramie? Przy wyspecyfikowanej przez Zamawiającego konfiguracji łóżka rozwiązanie takie nie ma wpływu na funkcjonowanie łóżka dla użytkownika. Pragniemy również zaznaczyć, że łóżka z ramą zewnętrzną są konstrukcją starszą zastępowaną przez większość producentów stosujących nowoczesne rozwiązanie, które znacznie ułatwia pacjentom wejście do łóżka jak również wyjście. Pytanie 134 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne o długości całkowitej wynoszącej 2180 mm? Pytanie 135 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające szerokość całkowitą wraz z zamontowanymi poręczami bocznymi oraz bez niech wynoszącą 960 mm? W oferowanych łóżkach poręcze boczne nie zwiększają szerokości łóżek gdyż najbardziej skrajnym elementem są krążki odbojowe chroniące łóżka oraz ściany przed otarciami? Pytanie 136 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające leże o wymiarach 2000x850 mm? Pytanie 137

31 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające leże na wysokości 500 mm? Oferowana wysokość zapewnia pacjentom komfortowe wejście do łóżka oraz wyjście z niego. Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 138 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z segmentami leża wypełnionymi stalową siatką wykonaną z pręta o średnicy 4 mm? Pytanie 139 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z segmentami leża wypełnionymi stalową siatką mocowaną na stałe, nieodejmowaną? Pytanie 140 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z regulacją segmentu oparcia pleców w zakresie od 0 do 74 stopni? Pytanie 141 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z regulacją segmentu oparcia uda w zakresie od 0 do 44 stopni Pytanie 142 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z regulacją segmentu oparcia pleców oraz uda wykonywaną za pomocą dwóch osobnych dźwigni umieszczonych pod ramą leża w miejscu łatwego dostępu dla leżącego pacjenta? Oferowane rozwiązanie jest

32 korzystniejsze od wymaganego, gdyż zapewnia precyzyjny wybór właściwej regulacji i zapobiega omyłkowym regulacjom. Pytanie 143 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z regulacją przechyłów wzdłużnych obsługiwaną za pomocą przycisku znajdującego się na ramie leża pod szczytem w części nożnej łóżka, uniemożliwiając dostęp dla leżącego pacjenta? Pytanie 144 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne z regulacją przechyłu do pozycji anty-trendelenburga w zakresie do 18 stopni? Pytanie 145 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne posiadające szczyty wykonane z stali nierdzewnej polerowanej, wypełnionej płytą HPL? Oferowane rozwiązanie jest korzystniejsze od opisanego w SIWZ. Pytanie 146 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty, wypełnione płytą HPL o grubości 6 mm? Pytanie 147 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty z wypełnieniem mocowanym na stałe?

33 Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ Pytanie 148 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty wyjmowane od strony nóg i głowy pewnie posadowione w gniazdach w ramie bez potrzeby stosowania dodatkowych blokad przed wypadnięciem w trakcie transportu? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 149 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w 4 krążki odbojowe, jednoosiowe, chroniące ściany i łóżko przed uderzeniami i otarciami tylko podczas zmiany położenia w pozycji horyzontalnej? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 150 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z wzmocnioną ramą, której dopuszczalne obciążenie wynosi 230 kg bez poprzeczek łączących nogi łóżka, które przy takiej konstrukcji łóżka są elementem zbędnym? Opisane w SIWZ rozwiązanie jest stosowane w przypadku wiotkiej konstrukcji. Pytanie 151 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w koła z rdzeniem osłoniętym tworzywową osłoną? Pytanie 152 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w koła z wytrzymałą tworzywową indywidualną blokadą jazdy i obrotu?

34 Pytanie 153 Prosimy Zamawiającego o wyrażenie zgody na zaoferowanie wyrobów posiadających zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgodnie z Komunikatem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 2 sierpnia 2012r, Prezes Urzędu informuje o obowiązkach zgłaszania wynikających z ustawy, jak również informuje, że nie istnieje ustawowy wymóg oczekiwania przez podmioty na ( ) uzyskanie potwierdzenia wpisu do rejestru. W/w dokument w postaci zgłoszenia jest równoważny dla Wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych. Zamawiający dopuszcza powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych jako dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych Pyt. 154 do 159 dot. szafka przyłóżkowa bez blatu bocznego i z blatem bocnzym Pytanie 154 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której szuflada górna wyposażona jest w odejmowany tworzywowy (ABS) wkład ułatwiający mycie i dezynfekcję z podziałem na 2 części? Pytanie 155 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której szuflada dolna wyposażona jest w uchwyt na butelki mocowany na stałe, bez możliwości jego demontażu? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 156 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadająca szerokość wynoszącą 440 mm bez podpory blatu bocznego oraz 570 mm wraz z podporą blatu bocznego? Pytanie 157

35 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadająca głębokość wynoszącą 445 mm? Pytanie 158 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą pod dolna szufladą metalową półkę na rzeczy podręczne pacjenta (np. obuwie) z dostępem do półki od frontu szafki? Pytanie 159 Prosimy Zamawiającego o wyrażenie zgody na zaoferowanie wyrobów posiadających zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgodnie z Komunikatem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 2 sierpnia 2012r, Prezes Urzędu informuje o obowiązkach zgłaszania wynikających z ustawy, jak również informuje, że nie istnieje ustawowy wymóg oczekiwania przez podmioty na ( ) uzyskanie potwierdzenia wpisu do rejestru. W/w dokument w postaci zgłoszenia jest równoważny dla Wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych. Zamawiający dopuszcza powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych jako dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych Pyt. 160 do 167 dot. szafka z lodówką Pytanie 160 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą pod dolna szufladą metalową półkę na rzeczy podręczne pacjenta (np. obuwie) z dostępem do półki od frontu szafki? Dotyczy punktu 2 oraz 15 tabeli technicznej. Pytanie 161 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową mobilną z korpusem nieobrotowym, posiadającą możliwość zmiany miejsca montażu blatu (z prawej lub lewej strony), bez użycia, z możliwością złożenia/schowania blatu do boku szafki?

36 Pytanie 162 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z funkcją zmiany stron umieszczenia blatu bocznego realizowaną w prosty sposób bez użycia narzędzi, poprzez odkręcenie/przykręcenie pokręteł zabezpieczających? Pytanie 163 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową bez uchwytu na szklankę? Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie 164 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą czoło dwóch szuflad wykonane z płyty HPL z możliwością wyboru jej koloru? Pytanie 165 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z szufladą bez lodówki? Dotyczy punktu 8 oraz 10 tabeli technicznej. W zakresie wskazanym przez Zamawiającego przedmiot zamówienia szafka przyłóżkowa z lodówką lodówka jest elementem niezbędnym i wymaganym; w tym zakresie Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ. Pytanie 166 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z szafką przyłóżkową wyposażoną w 4 podwójne koła jezdne o średnicy 50 mm, z dodatkowym piątym kołem pod podporą blatu bocznego?

37 . Pytanie 167 Prosimy Zamawiającego o wyrażenie zgody na zaoferowanie wyrobów posiadających zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych, zgodnie z Komunikatem Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych z dnia 2 sierpnia 2012r, Prezes Urzędu informuje o obowiązkach zgłaszania wynikających z ustawy, jak również informuje, że nie istnieje ustawowy wymóg oczekiwania przez podmioty na ( ) uzyskanie potwierdzenia wpisu do rejestru. W/w dokument w postaci zgłoszenia jest równoważny dla Wpisu do Rejestru Wyrobów Medycznych. Zamawiający dopuszcza powiadomienie/zgłoszenie do Rejestru Wyrobów Medycznych jako dokumentem równorzędnym z wpisem do Rejestru Wyrobów Medycznych Pyt. 168 dot. SIWZ Pytanie 168 Zwracamy się z prośbą o wydzielenie do osobnego pakietu szafek przyłóżkowych z lodówką, opisanych w załączniku do SIWZ nr 2e, jest to produkt nietypowy, stosowany w jednostkach służby zdrowia bardzo sporadycznie. Podtrzymanie takiego wymogu spowoduje zważenie ilości oferty tylko do jednego Wykonawcy, co stoi w sprzeczności z zasadą określoną w art. 7 ust. 1 ustawy PZP uczciwej konkurencji i równego traktowania wykonawców. Zamawiający nie godzi się na podzielenie zamówienia na pakiety w jakimkolwiek zakresie.

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami Rzeszów, 29.07.2014 r. AD.ZP.3810-4/2014/JJ dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami W związku z pytaniami złożonymi do specyfikacji

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei SR/XV-270-12(3)-EFK/16 Poznań, dnia 08.03.2016 r. wg rozdzielnika Dotyczy: odpowiedzi na zapytania przetargowe złożone do przetargu nieograniczonego na dostawę i zakup aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków DZPi Z-271-303/ZP/2013 Kraków, dnia 15 listopada 2013 roku DO UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO Dotyczy: ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA DOSTAWA ZESTAWU ŁÓŻEK SZPITALNYCH ORAZ SZAFEK PRZYŁÓŻKOWYCH NUMER SPRAWY

Bardziej szczegółowo

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:..

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Znak sprawy: 30/BZLR/ZP/2016 Załącznik nr 1 do umowy ZP/BP/./2016 Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Adres: Tel. i fax:.. Zamawiający: Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Katowice, 20.09.2017 r. WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa łóżek medycznych

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

ODPOWIEDZI NA PYTANIA Kraków, 12 lutego 2016r. wg rozdzielnika NR POSTĘPOWANIA: DZP.272-2/16 Przetarg nieograniczony pn. "Dostawa łóżek szpitalnych" ODPOWIEDZI NA PYTANIA działając na podstawie art. 38 ustawy z dn. 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Łóżko rehabilitacyjne

Bardziej szczegółowo

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta DZP/69/2018 Poznań, dnia 24.04.2018r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta Zamawiający udziela odpowiedzi na zadane pytania: Pakiet NR

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE Załącznik Nr 2 do SIWZ ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym 30 szt. Parametry wymagane Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r.

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku 80-104 Gdańsk, ul. Kartuska 4/6 NIP 583-25-80-921 REGON 190306013 Telefon: 58 309 82 00 Fax: 58

Bardziej szczegółowo

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Radecznica, dn. 14-02-2013r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Dot. postępowania o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup wraz z dostawą łóżek szpitalnych

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia 1 XVI.227 /44 / 2014 Gorlice 16.04.2014r. Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Dotyczy: Sprawa 31/2014. Postępowanie na dostawę Łóżek rehabilitacyjnych, ortopedycznych szafek przyłóżkowych

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych Toruń, 208.2010 r. L.dz. SSM-XI-73/Z/2010/ /10 Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych W związku ze skierowanymi przez Wykonawcę

Bardziej szczegółowo

Gliwice, dn r.

Gliwice, dn r. Gliwice, dn. 11.04.2016r. WYJAŚNIENIA II DO SIWZ Zamawiający, Gliwickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu p/t Łóżka i szafki przyłóżkowe na OINK wpłynęły wnioski wykonawców o wyjaśnienie

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 Kraków, 07.06.2017 r. DZP.271-199/2017 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 WYJAŚNIENIA TREŚCI

Bardziej szczegółowo

WYMAGANE WARUNKI OGÓLNE TAK / OPISAĆ

WYMAGANE WARUNKI OGÓLNE TAK / OPISAĆ PAKIET 6: ŁÓŻKO SZPITALNE 18 SZT. Cena jednostkowa netto za 1 szt. Wartość ogółem netto (poz. 1 x 18 szt.) VAT (%) Kwota VAT (poz. 2 x poz. 3) Wartość ogółem brutto (poz. 2 + poz. 4) 1 2 3 4 5 Ilość: 18

Bardziej szczegółowo

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Narutowicza 80, 05-400 Otwock, tel. (22) 344 64 00, 344 64 71, FAX (22) 344-64-74, centr. (22) 344 62 00 http://www.otwock-szpital.pl e-mail: sekretariat.otw@otwock-szpital.pl,

Bardziej szczegółowo

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających /

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Załącznik nr 1 do pisma z dnia 12.08.2011r. znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1 ) Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 segmentowym szt.

Bardziej szczegółowo

Toszek, 25.10.2012 r.

Toszek, 25.10.2012 r. Toszek, 25.10.2012 r. dotyczy: postępowania nr 24/PN/DEG/AS/2012 na dostawę aparatury medycznej, mebli medycznych, dezynfektora, sprzętu komputerowego, sprzętów AGD i RTV, mebli, testów psychologicznych,

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych.

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. Toruń, dn. 31 października 2014r. L.dz. SSM.DZP.200.182.2014 dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. I. W związku

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r.

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r. Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki 1 11-400 Kętrzyn Kętrzyn. 05.04.2016r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu nr CUW.PK.343.3.2016 Nasz znak: CUW.PK..343.3.2016 Dot.: postępowania

Bardziej szczegółowo

1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata

1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Załącznik Nr 2- Pak Nr 4 : Łóżko szpitalne regulowane z leżem dwu segmentowym 154 sztuk. 1 sztuka łóżka to - jedno łóżko wyposażone w materac, szafkę i stolik

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul.

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul. SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY: Centrala (48) 332-45-00 Izba Przyjęć (48) 332-23-06 Fax: (48)

Bardziej szczegółowo

WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie

WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie Załącznik nr 1 do SIWZ WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie ŁóŜka szpitalne, szafki przyłóŝkowe Oddział psychiatryczny nr 1 1. ŁóŜko na sale chorych szt. 26 Konstrukcja wykonana

Bardziej szczegółowo

1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8

1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8 1 Zał. Nr 3 ZP 31 /2014 1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8 Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr wymagany 1. Nazwa oferowanego urządzenia: Producent: Typ: Parametr oferowany

Bardziej szczegółowo

Zał. Nr 2 - Pak. nr 3 - łóżko wielofunkcyjne OIOM z napędem elektrycznym - 34 sztuki

Zał. Nr 2 - Pak. nr 3 - łóżko wielofunkcyjne OIOM z napędem elektrycznym - 34 sztuki Znak sprawy:7/2019 Maków Mazowiecki 08.05.2019r Mając na uwadze art. 7 i 29 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907, 984, 1047, 1473 oraz z 2014 r. poz.

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/30/2014 Łańcut, dnia 14.10.2014r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków Nr.271 310-34/2016 Kraków, dnia 28.10.2016 Do uczestników postępowania

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków Kraków, dnia 17.07.2013r. DZPi Z 271-195/2013 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych oraz szafek przyłóżkowych zgodnie z wymaganiami określonymi

Bardziej szczegółowo

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania.

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Zamość dn. 08.05.2015 r. AG. Z.2150.44.2.2015 Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu informuje, że do zaproszenia do złożenia ofert

Bardziej szczegółowo

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)?

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)? \ Znak: AE/ZP-27-29/15 Tarnów, 2015-05- 12 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 207.000 EURO na dostawę szafek przyłóżkowych, łóżek składanych/foteli rozkładanych, łóżek szpitalnych dla

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei Załącznik nr 1 Specyfikacja Techniczna Zamówienia PAKIET nr 4 A. Łóżko medyczne sterowane elektrycznie 4 sztuki L.p. Parametry wymagane Wartość graniczna Parametr oferowany opis /NIE 1 Nazwa oferowanego

Bardziej szczegółowo

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe Kontakt: Koszalin, 23.09.2011 r. Centrala (94) 34 88-400 Sekretariat (94) 34 88 151 Dyrektor (94) 34 88 102 Dział Jakości i Marketingu (94) 34 88 380 Fax (94) 34 88 103 e-mail: ewelina@swk.med.pl http

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ Górzno, dnia 08 lipca 2011 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Rehabilitacyjny MSWiA w Górznie Górzno 63 64-120 Krzemieniewo Do Wszystkich Wykonawców dot. postępowania o udzielenie

Bardziej szczegółowo

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A, 3A, 1A Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A Dwuosiowe krążki odbojowe zabezpieczające łóżko przed uderzeniami (opcja) Pilot przewodowy z możliwością blokady poszczególnych funkcji łóżka

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych.

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Toruń, dn. 12.09.2014r. L.dz. SSM.DZP.200.166.2014 dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów,

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, 2016-02- 17 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 209.000 EURO na dostawę: wózków do przewożenia chorych, wózków inwalidzkich, stołu zabiegowego dla Specjalistycznego

Bardziej szczegółowo

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015 Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II ul. Prądnicka 80 31-202 Kraków Sekretariat Dyrektora Szpitala tel.12-614-20-02 faks 12-614-22-66 sekretariat@szpitaljp2.krakow.pl www.szpitaljp2.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM.

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM. SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO 71-252 Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1 e-mail: spsk1@pum.edu.pl www.spsk1.szn.pl Dyrektor

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 Wymagane i oferowane parametry przedmiotu zmówienia oferowanego w Pakietach Nr 1-4 2. 6. Pakiet Nr 1 - Wózki do przewożenia chorych Nazwa z szerokim materacem handlowa oferowanego

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Lekarska 4 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP.

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Do wszystkich zainteresowanych Łódź, dn. 20.09.2016 r. dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/2016 - Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Szanowni Państwo! W związku z

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14 SZPITAL SPECJALISTYCZNY ŚW. ZOFII W WARSZAWIE SPZO Z UL. ŻELAZNA 90, 01-004 WARSZAWA, Centrala 22 53-69-300, Sekretariat 22 53-69-301, Fax 22 83-82-452 www.szpitalzelazna.pl, e-mail: szpital@szpitalzelazna.pl,

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PYTANIA I ODPOWIEDZI 1 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Żołnierska 18 10 561 Olsztyn PYTANIA I ODPOWIEDZI Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

W związku z ogłoszonym postępowaniem przetargowym, zwracamy się z prośbą o udzielenie dodatkowych wyjaśnień.

W związku z ogłoszonym postępowaniem przetargowym, zwracamy się z prośbą o udzielenie dodatkowych wyjaśnień. Maków Mazowiecki 2017-11-07 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów ul. Witosa 2 06-200 Maków Mazowiecki Dotyczy: postepowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego przetargu

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, Wałbrzych

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, Wałbrzych D:... D... SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych Wałbrzych, 13.09.2013 r. Znak sprawy: ZP/9/ŁS/2013 Szanowni Wykonawcy!

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 Łóżko rehabilitacyjne LR-12 LR- 12 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa standardowa Ramy leża

Bardziej szczegółowo

SzWNr2 ZP/250/064/279/2014 Rzeszów,

SzWNr2 ZP/250/064/279/2014 Rzeszów, SzWNr2 ZP/250/064/279/2014 Rzeszów, 2014-08-28 Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup i dostawy aparatury medycznej. Zamawiający na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Nazwa oferenta : Producent : Nazwa i typ : Fabrycznie nowe wyprodukowane nie wcześniej niż 2014r

Nazwa oferenta : Producent : Nazwa i typ : Fabrycznie nowe wyprodukowane nie wcześniej niż 2014r Zał. Nr 1 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Poz. Nr 1 Przedmiot zamówienia : Łóżko szpitalne z napędem elektrycznym i ramą wyciągową 5 sztuk Nazwa oferenta : Producent : Nazwa i typ : Fabrycznie

Bardziej szczegółowo

TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH. Balkonik 3 szt.

TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH. Balkonik 3 szt. Załącznik nr 1.22 do opisu przedmiotu zamówienia TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Balkonik 3 szt. Rok produkcji 2013 / 2014 Lp. Nazwa parametru Parametry wymagane Balkonik wyposażony w miękką półkę do siedzenia

Bardziej szczegółowo

O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1

O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 Sekcja Zamówień Publicznych faks: 18 3372 710 e-mail: zampub@szpitallimanowa.pl Pismo: NZ/35/D/N/L/2015/161/2015 Limanowa dnia: 2015-07-14 O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 Wszyscy zainteresowani!!!

Bardziej szczegółowo

Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r.

Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r. Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r. WYJAŚ i ZMIANA TREŚCI SIWZ (1) Na podstawie art. 38 ust. 2 i 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych

Bardziej szczegółowo

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt.

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt. Strona1 SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1) Płock, dnia 12.08.2011r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu Dotyczy postępowania o zamówienie publiczne znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11 prowadzonego w trybie

Bardziej szczegółowo

Wszyscy uczestnicy postępowania. Znak: P-M/Z/ /12 Data: r

Wszyscy uczestnicy postępowania. Znak: P-M/Z/ /12 Data: r Wszyscy uczestnicy postępowania Znak: P-M/Z/ /12 Data: 15.06.2012 r Dotyczy: postępowania w trybie przetargu nieograniczonego poniżej 200 000 euro na dostawę łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego do zakupu

Bardziej szczegółowo

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r. Z e s p ó ł O p i e k i Z d r o w o t n e j w Bolesławcu Sekcja Zamówień Publicznych D z i e ń p o d n i u b l i ż e j p o t r z e b p a c j e n t a ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem tel. (+48 18) 20 120 21, fax (+48 18) 20 153 51 e-mail: zp@szpital-zakopane.pl http://www.szpital-zakopane.pl ZP / 16 / 17 pyt. i odp. do SIWZ

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów)

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów) Załącznik nr 1 do SIWZ..., dnia...2010r. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Niniejszym oświadczamy, Ŝe w postępowaniu o udzielenie zamówienia na: Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych ofertę przetargową

Bardziej szczegółowo

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja)

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja) Łóżka szpitalne Solido 2S Szczyt owalny (opcja) Materac M-18 Standardowo leże wypełnione odejmowaną metalową kratką Centralna blokada kół, jedno z blokadą kierunkową (opcja) Wysuwana półka do odkładania

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Dotyczy treści

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny Znak sprawy: SZP/380/24/2012 9122.ZESP ISO 9001:2008 Łańcut dnia 12.07.2012r. DO WSZYSTKICH WYKONAWCÓW: Dotyczy:

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Poręcz boczna Łóżko

Bardziej szczegółowo

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie:

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie: Warszawa, dn.11-09-2019r., N/zn.: AAM/1S17/2019/EL/868/2019 Wyjaśnienia treści zaproszenia do składania ofert Pytanie 1 Czy Zamawiający dopuści wózek o wymiarach 2050mm x 755mm Wykonawcy biorący udział

Bardziej szczegółowo

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP-

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP- łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 LP- LP- 05 01 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa łóżka

Bardziej szczegółowo

dot. przetargu nieograniczonego ZP-36/12 na dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla SP ZOZ MSW w Krakowie

dot. przetargu nieograniczonego ZP-36/12 na dostawę łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla SP ZOZ MSW w Krakowie Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej MSW w Krakowie ul. Kronikarza Galla 25 30-053 Kraków Kraków dn. 09.11.2012r. dot. przetargu nieograniczonego ZP-36/12 na dostawę łóżek szpitalnych i szafek

Bardziej szczegółowo

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20 Załącznik nr: CPV 9000-6 Meble medyczne. ŁóŜka szpitalne - szt 0 /NIE /NIE I ŁóŜka szpitalne fabrycznie nowe Wykonane z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia LeŜe łóŝka

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Miejski Szpital Zespolony

Miejski Szpital Zespolony OLSZTYN, DN. 31.08.2018 R. WYJAŚNIENIA SIWZ DOT. POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA dostawę łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz wózka transportowego. SPRAWA NR DZZ-382-52/18 Miejski

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zadanie Nr 1 meble medyczne OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 2 do SIWZ Kozetka drewniana do badań EKG 1 szt. Opis parametrów ch Stabilna konstrukcja wykonana z drewna, nadająca się do wykonywania

Bardziej szczegółowo

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI Kraków, Al. Modrzewiowa 22

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI Kraków, Al. Modrzewiowa 22 SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI 30-224 Kraków, Al. Modrzewiowa 22 tel. centrala: (+48 12) 428 73 00 tel. sekretariat: (+48 12) 428 73 04 fax: (+48 12) 425-12-28 e-mail: office@kcr.pl http://www.kcr.pl

Bardziej szczegółowo

Sukcesywną dostawę łóżek szpitalnych z wyposażeniem oraz szafek przyłóżkowych. Nr spr. 22/2012

Sukcesywną dostawę łóżek szpitalnych z wyposażeniem oraz szafek przyłóżkowych. Nr spr. 22/2012 ,2ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ w OTWOCKU 05-400 Otwock, ul. Batorego 44 tel.(0-22)778-20-00 do 45; dyr. naczelny (0-22)778-26-10 fax. (0-22) 779-36-02; e-mail:szpital@szpital-otwock.med.pl

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH. Kozetka lekarska składana 1 szt.

TABELA PARAMETRÓW TECHNICZNYCH. Kozetka lekarska składana 1 szt. Załącznik nr 1.1 opis przedmiotu zamówienia Kozetka lekarska składana 1 szt. Lp. Nazwa parametru Parametry wymagane 1. Kozetka - łóżko rozkładane możliwość rozłożenia do pozycji leżącej i złożenia do pozycji

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ

Załącznik nr 2 do SIWZ 0-66 Kraków, ul. Wielicka 267 Załącznik nr 2 do SIWZ OPIS ASORTYMENTU Część nr Wózki inwalidzkie (CPV: 920-6) Lp. Nazwa towaru Opis + wymiar Ilość. Wózek inwalidzki specjalny Wózek inwalidzki dla osób

Bardziej szczegółowo

A. Opis Przedmiotu zamówienia:

A. Opis Przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 1.1 do SIWZ Formularz Szczegółowy Oferty Oznaczenie postępowania: DA.ZP.242.56.2018 Pakiet nr 1: A. Opis Przedmiotu zamówienia: Lp. Przedmiot zamówienia Parametr Minimalne wymagania Parametr

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2

Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2 Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, 10.07.2018r. Do wszystkich Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego Nr post. 10/2018 WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2 Dotyczy: postępowania

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych.

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Toruń, dn. 11.09.2014r. L.dz. SSM.DZP.200.166.2014 dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. W związku

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 Opis przedmiotu zamówienia Łóżko 2 segmentowe 4 szt Szerokość całkowita: max. 960 mm Długość całkowita: 2150 mm Wysokość leża od podłogi: max. 500 mm Konstrukcja łóżka wykonana z profili

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/5/2013 Łańcut, dnia 11.03.2013r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, LP-01.5

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, LP-01.5 ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LP-05 Przeznaczenie łóżek Łóżka LP-05, LP-01.3, LP-01.4 i przeznaczone są do do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania,

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Wyjmowany szczyt nóg

Bardziej szczegółowo

łóżka FALCON CONDOR HAWK

łóżka FALCON CONDOR HAWK łóżka FALCON CONDOR 1 2 NOWATORSKA KONSTRUKCJA Projektując nasze wyroby wykorzystujemy wiedzę i doświadczenie naszych pracowników konstruktorów, technologów, handlowców. Proces projektowania zawsze przebiega

Bardziej szczegółowo

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT Lama Wózek przeznaczony do transportu pacjentów wewnątrz szpitala Podstawowa konfiguracja: Konstrukcja wózka wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem

Bardziej szczegółowo

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Katowice, dn. 05.05.2015r WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy : postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem tel. (+48 18) 20 120 21, fax (+48 18) 20 153 51 e-mail: zp@szpital-zakopane.pl http://www.szpital-zakopane.pl ZP / 06 / 19 pyt. i odp. do SIWZ

Bardziej szczegółowo

Częstochowa, dn.05.05.2015 r. WSZYSCY WYKONAWCY

Częstochowa, dn.05.05.2015 r. WSZYSCY WYKONAWCY Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny, ul. Bialska 104/118, 42-200 Częstochowa dot. przetargu nieograniczonego na: DOSTAWĘ ŁÓŻEK SZPITALNYCH ORAZ WÓZKÓW DO PRZEWOŻENIA

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia Zadanie 1 - Łóżka medyczne z regulacją wysokości hydrauliczną 42 szt.

Opis przedmiotu zamówienia Zadanie 1 - Łóżka medyczne z regulacją wysokości hydrauliczną 42 szt. Opis przedmiotu zamówienia Zadanie 1 - Łóżka medyczne z regulacją wysokości hydrauliczną 42 szt. Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr wymagany Parametr oferowany Nazwa oferowanego urządzenia: 1. Producent

Bardziej szczegółowo

Szczecin r. znak sprawy: ZP/220/05/13. Wyjaśnienie nr 1

Szczecin r. znak sprawy: ZP/220/05/13. Wyjaśnienie nr 1 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie Dział Zamówień Publicznych Al. Powstańców Wielkopolskich 72, 70-111 Szczecin tel. (0-91) 466 10 86 do 88 fax. 466 11 13 znak sprawy: ZP/220/05/13

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Radom, ul. Krychnowicka 1

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Radom, ul. Krychnowicka 1 SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ 26-600 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY: Centrala 332-45-00 Izba Przyjęć 332-23-06 Fax: 332-15-08 www.szpitalpsychiatryczny.radom.pl

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Załącznik nr 2 do SIWZ /Załącznik nr 2 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH 1. Przedmiotem zamówienia publicznego jest dostarczenie i przeniesienie na własność Zamawiającego

Bardziej szczegółowo