Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków"

Transkrypt

1 Kraków, dnia r. DZPi Z /2013 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych oraz szafek przyłóżkowych zgodnie z wymaganiami określonymi w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia numer sprawy 195/ZP/2013 I. Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o.o. w związku z prowadzoną procedurą przetargową o zamówienie publiczne, w trybie przetargu nieograniczonego, numer sprawy 195/ZP/2013 odpowiada na zapytania uczestników postępowania o następującej treści: Pytanie nr 1 Czy Zamawiający dopuści łóżko o konstrukcji podpartej w 6 punktach, które to rozwiązanie nie ujmuje stabilności łóżka? Zgodnie z SIWZ Pytanie nr 2 Czy Zamawiający dopuści łóżko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie mm? Pytanie nr 3 Czy Zamawiający dopuści łóżko z leżem wypełnionym profilowanymi, metalowymi, lakierowanymi lamelami w kształcie spłaszczonej, odwróconej litery C, z krawędziami zaokrąglonymi do dołu, rozmieszczonymi w leżu stosownie do nacisku ciała pacjenta, najbardziej zagęszczone w części środkowej leża, poprzez oparcie pleców, a najmniej w oparciu nóg. Leże umożliwiające przeprowadzenie reanimacji, dające dobre wsparcie dla materaca, łatwe w dezynfekcji, odporne na rozwój mikroorganizmów, bezpieczne dla pacjenta? Zgodnie z SIWZ Pytanie nr 4 Czy Zamawiający dopuści łóżko o elektrycznej regulacji segmentu oparcia pleców w zakresie 0-72? Pytanie nr 5 Czy Zamawiający dopuści łóżko o elektrycznej regulacji segmentu uda w zakresie 0-37 o? Pytanie nr 6 Czy Zamawiający dopuści łóżko o elektrycznej regulacji pozycji anty-trendelenburga w zakresie 0-12?

2 Pytanie nr 7 Czy Zamawiający dopuści łóżko z barierkami metalowymi, lakierowanymi proszkowo, składanymi wzdłuż ramy leża, zabezpieczającymi 80% długości leża, zgodnymi z normą EN ? Pytanie nr 8 Czy Zamawiający dopuści łóżko bez listew odbojowych? Krążki odbojowe w narożach łóżka doskonale chronią całe łóżko przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pytanie nr 9 Czy Zamawiający dopuści łóżko z metalowymi, lakierowanymi proszkowo uchwytami do materaca, umiejscowionymi w leżu w ten sposób, że nie narażają pacjenta na urazy? Pytanie nr 10 Czy Zamawiający dopuści łóżko z kołami o średnicy 125 mm blokowanymi centralnie? Pytanie nr 11 Czy Zamawiający dopuści łóżko ze szczytami wypełnionymi płyta w kolorze morskim? Pytanie nr 12 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową wykonaną z profili stalowych i blachy pokrytej lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne i promieniowanie UV? Profile aluminiowe to parametr czysto marketingowy, mający na celu ograniczanie konkurencji na poziomie parametrów technicznych. Pytanie nr 13 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową wykonaną z profili stalowych lakierowanych na kolor aluminium? Profile aluminiowe to parametr czysto marketingowy, mający na celu ograniczanie konkurencji na poziomie parametrów technicznych. Pytanie nr 14 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z czołami szuflad wykonanych z blachy lakierowanej proszkowo na dowolny kolor?

3 Pytanie nr 15 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z blatem głównym i blatem bocznym wykonanymi z płyty z tworzywa ABS z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przed rozlaniem się płynów? Pytanie nr 16 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z szufladami wysuwanymi na prowadnicach ślizgowych? Pytanie nr 17 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z jedną szufladą wysuwaną dwustronnie oraz szafką zamykaną drzwiczkami, otwieraną dwustronnie, z miejscem na 3 butelki 1,5 l wewnątrz zamykanej szafki?, nie wymaga Pytanie nr 18 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową otwieraną dwustronnie, bez konieczności przekładania blatu bocznego? Jest to parametr lepszy od wymaganego. Pytanie nr 19 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o wysokości 840 mm? Pytanie nr 20 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o szerokości 520 mm? Pytanie nr 21 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o głębokości 410 mm? Pytanie nr 22 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o szerokości przy rozłożonym blacie 1180 mm? Pytanie nr 23 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z regulacja wysokości blatu bocznego w zakresie mm?

4 Pytanie nr 24 Czy Zamawiający dopuści do postępowania łóżko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie cm? Pytanie nr 25 Czy Zamawiający dopuści do postepowania łóżko z elektryczną regulacja segmentu oparcia pleców do 70? Pytanie nr 26 Czy Zamawiający dopuści do postepowania łóżko z elektryczną regulacją segmentu uda do 34? Pytanie nr 27 Czy Zamawiający dopuści do postepowania łóżko z elektryczną regulacją pozycji Trendelenburga i anty- Trendelenburga do 16? Pytanie nr 28 Czy Zamawiający dopuści do postępowania łóżko w pełni elektryczne? Pytanie nr 29 Czy Zamawiający dopuści do postępowania łóżko z możliwością przedłużenia leża o 18 cm? Pytanie nr 30 Czy Zamawiający dopuści do postępowania łóżko wyposażone w tworzywowe dzielone barierki z minimalną przestrzenią pomiędzy nimi a szczytami łóżka? Przestrzeń ta jest tak mała, że nie stanowi zagrożenia dla pacjenta. Pytanie nr 31 Czy Zamawiający dopuści do postepowania krążki odbojowe jednoosiowe? Pytanie nr 32 Czy Zamawiający dopuści do postępowania łóżko bez listew odbojowych po bokach leża? Krążki odbojowe umieszczone w narożnikach stanowią wystarczające zabezpieczenie przed uszkodzeniami. Pytanie nr 33 Czy Zamawiający dopuści do postepowania łóżko ze specjalnie wydzielonym miejscem do zawieszenia uchwytów do kaczkę i basen?

5 Pytanie nr 34 Czy Zamawiający dopuści do postępowania szafkę wykonaną z profili aluminiowych oraz płyt laminatowych (czoła szuflad i boki) i blatów z tworzywa ABS? Pytanie nr 35 Czy Zamawiający dopuści do postępowania szafkę z blatem bocznym montowanym z jednej strony? Pytanie nr 36 Czy Zamawiający dopuści do postepowania blat boczny odejmowalny za pomocą mechanizmu ręcznego? Pytanie nr 37 Czy Zamawiający dopuści do postępowania szafkę z blatem bocznym bez koła ułatwiającego przemieszczanie? Rozwiązanie takie nie jest konieczne w przypadku oferowanej szafki. Pytanie nr 38 Czy Zamawiający dopuści do postępowania szafkę o wymiarach 83 x 52 x 43 cm? Pytanie nr 39 Czy Zamawiający dopuści do postepowania szafkę bez regulacji wysokości blatu bocznego? Pytanie nr 40 Czy Zamawiający dopuści do postepowania szafkę z regulacja blatu bocznego w zakresie cm? Pytanie nr 41 Czy Zamawiający dopuści do postępowania szafkę bez aluminiowego relingu? Pytanie nr 42 Czy Zamawiający dopuści do postępowania szafkę bez zamku w dolnej szufladzie? Pytanie nr 43 dot. załącznik 1 punkt 3 Czy zamawiający dopuści całkowitą szerokość 102 cm ( większą )?

6 Pytanie nr 44 dot. załącznik 1 punkt 5 Czy zamawiający wyrazi zgodę na zmianę parametru : Elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 370 do 820, na Elektryczna regulacja wysokości w zakresie od 375 do 780? mm (+/-20 mm) Pytanie nr 45 dot. załącznik 1 punkt 10 Czy zamawiający zgodzi się na następujące parametry: Elektryczne regulacje: - segment oparcia pleców do 66 stopni - segment uda do 28 stopni - pozycja Trendlelenburga od( ) do ( ) - pozycja anty-trendlenburga od( ) do ( ) - regulacja segmentu podudzia ręczna mechanizmem zapadkowym Pytanie nr 46 dot. załącznik 1 punkt 5 ( szafka przyłóżkowa) Czy zamawiający wyrazi zgodę na niżej opisane parametry szafki: Wymiary zewnętrzne: wysokość 963 mm szerokość 558,8 mm głębokość 436mm długość przy rozłożonym blacie bocznym. max mm Regulacja wysokości półki bocznej 710, ,53mm Pytanie nr 47 dot. załącznik 1 punkt 11 ( szafka przyłóżkowa) Czy zamawiający dopuści szafkę z szufladą bez zamka? Pytanie nr 48 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją segmentu oparcia pleców w zakresie 0-70, co nieznacznie różni się od parametru oczekiwanego? Pytanie nr 49 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją segmentu uda w zakresie 0-40, co nieznacznie różni się od parametru oczekiwanego? Pytanie nr 50 Czy Zamawiający dopuści łóżko z Trendelenburgiem 18 i anty-trendelenmburgiem 18, co nieznacznie różni się od parametru oczekiwanego?

7 Pytanie nr 51 Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością punktowego montażu uchwytów na kaczki, baseny lub woreczki na płyny fizjologiczne? Pytanie nr 52 Czy Zamawiający dopuści łóżko opatrzone zgłoszeniem do Rejestru Wyrobów Medycznych, co jest równoważne z wpisem i poświadcza dopełnienie obowiązków jakie stawiane są przed producentem/dystrybutorem danego sprzętu? Pytanie nr 53 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z blatem bocznym wykonanym z laminatu? Pytanie nr 54 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z czołami szuflad zaopatrzonymi w uchwyty z materiału innego (trwały, estetyczny) niż stal nierdzewna? Pytanie nr 55 Czy Zamawiający dopuści 7 tygodniowy termin realizacji przedmiotu zamówienia? Zgodnie z SIWZ Pytanie nr 56 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko, w którym regulacja wysokości odbywa się w zakresie od 420? Oferowany parametr jest wystarczający dla zapewnienia pełnego bezpieczeństwa podczas opuszczania leża przez pacjentów o niższym wzroście. Pytanie nr 57 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko, w którym regulacja segmentu oparcia pleców odbywa się w zakresie od 0 do 70º? Oferowane rozwiązanie jest optymalnie dostosowane dla zapewnienia pełnej funkcjonalności łóżka i bardzo dobrze sprawdza się w praktyce użytkowej gwarantując pełny komfort hospitalizowanym pacjentom Pytanie nr 58 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko, w którym regulacja części nożnej odbywa się w zakresie od 0 do 40º? Oferowane rozwiązanie jest optymalnie dostosowane dla zapewnienia pełnej funkcjonalności łóżka i bardzo dobrze sprawdza się w praktyce użytkowej gwarantując pełny komfort hospitalizowanym pacjentom.

8 Pytanie nr 59 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko, w którym regulacja przechyłów wzdłużnych odbywa się w następującym zakresie: Trendelenburga 0 do 13º, anty-trendelenburga 0 do 14º? Oferowane rozwiązanie jest optymalnie dostosowane dla zapewnienia pełnej funkcjonalności łóżka i bardzo dobrze sprawdza się w praktyce użytkowej gwarantując pełny komfort hospitalizowanym pacjentom. Pytanie nr 60 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko wyposażone w aluminiowe barierki boczne zapewniające ochronę na 3/4 długości leża, bez możliwości przedłużenia? Proponowane rozwiązanie jest w zupełności wystarczające. Barierki doskonale i w pełni zabezpieczają pacjenta przed zakleszczeniem, w łatwy sposób są opuszczane oraz mogą służyć jako podparcie przypuszczaniu łóżka przez pacjenta. Pytanie nr 61 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko, którego segmenty leża wypełnione są płytami wykonanymi z tworzywa HPL charakteryzującym się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne, a ponadto właściwościami przeciwgrzybicznymi, ognioodpornością i wodoodpornością? Oferowane rozwiązanie jest idealne do zastosowań szpitalnych, zapewnia pełny komfort hospitalizowanym pacjentom i bardzo dobrze sprawdza się w praktyce użytkowej. Pytanie nr 62 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko wyposażone wyłącznie w 4 jednoosiowe krążki odbojowe zlokalizowane w narożnikach leża, bez listew odbojowych? Oferowane rozwiązanie jest wystarczające dla zapewnienia ochrony łóżka przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pytanie nr 63 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko którego szczyty wykonane są z tworzywa PP w kolorze białym z listwą ozdobną w kolorze granatowym? Pytanie nr 64 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową której korpus wykonany jest z profili metalowych malowanych proszkowo, górny blat oraz spód szafki wykonane z tworzywa ABS, boki oraz fronty szafki- laminowane, szuflada o lekkiej konstrukcji wykonanej z polipropylenu, łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji, z tworzywowym pokryciem?

9 Pytanie nr 65 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę składającą się z szuflady oraz części zamykanej drzwiczkami, z półką na prasę pomiędzy nimi? Oferowane rozwiązanie pod względem funkcjonalnym jest tożsame z wymaganym. Pytanie nr 66 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę, której szuflada nie jest wyposażona w tworzywowy wkład? Pytanie nr 67 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę wyposażoną w składany blat boczny z możliwością jego montażu z prawej bądź lewej strony na etapie produkcji, bez możliwości jego odczepiania w trakcie eksploatacji? Pytanie nr 68 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę wyposażoną w stabilną podstawę z 4 kołami, z których każde posiada blokadę indywidualną, bez dodatkowego koła przy blacie bocznym? Oferowane rozwiązanie zapewnia zarówno stabilność konstrukcji, mobilność i zwrotność szafki oraz możliwość jej całkowitego zablokowania w razie potrzeby. Pytanie nr 69 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę bez zamka? Pytanie nr 70 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową o następujących wymiarach zewnętrznych 800 x 680 x 500 mm? Proponowane rozwiązanie jest bardzo funkcjonalne. Pytanie nr 71 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego konstrukcja opiera się na 4 punktach podparcia co zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa? Pytani nr 72 Czy Zamawiający dopuści łóżko o regulacji wysokości w zakresie 39,5-76 cm?

10 Pytanie nr 73 Czy Zamawiający dopuści łóżko, którego leże wypełnione jest tworzywowymi lamelami łatwymi w dezynfekcji oraz odpornymi na działanie wysokiej temperatury i promieniowanie UV? Pytanie nr 74 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją oparcia segmentu pleców w zakresie do 70? Pytanie nr 75 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją segmentu uda do 34? Pytanie nr 76 Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją pozycji anty- Trendelenburga do 15? Pytanie nr 77 Czy Zamawiający dopuści łóżko z mechaniczną wspomaganą elektrycznie regulacją segmentu podudzia? Pytanie nr 78 Czy Zamawiający dopuści łóżko sterowane pilotem oraz panelem centralnym usytuowanym w dolnym szczycie łóżka, na ramie leża? Umiejscowienie panelu zapewnia wygodny do niego dostęp. Pytanie nr 79 Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością przedłużenia leża 15 cm? Pytanie nr 80 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w barierki boczne jednoczęściowe, metalowe lakierowane proszkowo, składane wzdłuż ramy leża, zabezpieczające pacjenta na 3/4 długości, spełniające wszystkie obowiązujące normy dotyczące łóżek szpitalnych w tym obowiązującą ? Pytanie nr 81 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w barierki boczne dzielone wykonane z wysoce wytrzymałego tworzywa, z wbudowanymi obustronnie sterowaniami dla pacjenta i personelu medycznego, bez widocznych elementów łączenia, zabezpieczające pacjenta na ¾ długości, spełniające wszystkie aktualnie obowiązujące polskim prawem normy dotyczące łóżek szpitalnych?

11 Pytanie nr 82 Czy w rozumieniu punktu 19 i 20 tabeli, Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w jednoosiowe krążki odbojowe, które w pełni zabezpieczają leże oraz ściany przed uszkodzeniami bez konieczności stosowania listew odbojowych? Pytanie nr 83 Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w bezpieczne metalowe uchwyty do materaca, które to rozwiązanie nie wpływa na obniżenie funkcjonalności łóżka? Pytanie nr 84 Czy Zamawiający dopuści łóżko z wypełnieniem szczytów w innym kolorze niż turkus? Pytanie nr 85 Czy w rozumieniu punktu 27 Zamawiający dopuści materac w pokrowcu zmywalnym, paroprzepuszczalnym spełniający wszystkie obowiązujące polskim prawem normy? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie nr 86 Czy Zamawiający dopuści łóżko o bezpiecznym obciążeniem roboczym 185kg? Pytanie nr 87 Czy Zamawiający dopuści szafkę o poniższym opisie: Szafka przyłóżkowa dwustronna z możliwością postawienia po lewej i prawej stronie łóżka. Z blatem bocznym posiadającym regulację wysokości i pochylenia. Konstrukcja wykonana z blachy ocynkowanej, pokrytej lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenie mechaniczne, chemiczne i promieniowanie UV. Czoła szuflad i drzwiczki oraz blaty wykonane z płyty dekoracyjnej UNILAM. Szuflady szafki wysuwane na prowadnicach ślizgowych, z wyjmowanym wkładem tworzywowym. Szafka z relingiem do zawieszania ręczników umieszczonym z boku szafki. Cztery podwójne koła równomiernie umieszczone w każdym narożniku o średnicy 75mm Szafka przystosowana do mycia i dezynfekcji. Waga 35kg PARAMETRY TECHNICZNE Wymiary blatu stałego 500x510mm Wysokość szafki 860mm Blat boczny z regulacją wysokości mm Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie nr 88 Czy Zamawiający wyrazi zgodę na realizację zamówienia do 10 tygodni od daty podpisania umowy? Jeśli nie, to na jakie maksymalne wydłużenie terminu realizacji zgodzi się Zamawiający? Zamawiający nie wyraża zgody na powyższe

12 Pytanie nr 89 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z podstawą łóżka osadzoną na dwóch cylindrycznych kolumnach, gwarantujących stabilność leża? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie nr 90 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z elektryczną regulacją wysokości w zakresie od 450 do 850mm? Pytanie nr 91 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z leżem wypełnionym płytami laminatowymi odpornymi na działanie wysokiej temperatury, środków dezynfekujących oraz działanie UV? Pytanie nr 92 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne wyposażone w tworzywowe szczyty z ABS z kolorowymi wklejkami? Pytanie nr 93 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne wyposażone w szczyty wykonane ze stali lakierowanej wypełnione płytą HPL? Pytanie nr 94 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne wyposażone w szczyty wykonane ze stali chromowanej wypełnione płytą HPL? Pytanie nr 95 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne o szerokości przy całkowicie opuszczonych barierkach wynoszącej 1010mm Pytanie nr 96 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne o szerokości przy całkowicie podniesionych barierkach wynoszącej 990mm?

13 Pytanie nr 97 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne o szerokości całkowitej przy opuszczonych lub podniesionych poręczach bocznych wynoszącej 970mm? Pytanie nr 98 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z elektryczną regulacją oparcia pleców w zakresie 0-74º Pytanie nr 99 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z elektryczną regulacją pozycji Trendelenburga w zakresie 0-17º? Pytanie nr 100 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z mechaniczną regulacją segmentu podudzia przy pomocy sprężyny gazowej? Pytanie nr 101 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z możliwością przedłużenia leża o 300mm? Pytanie nr 102 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne wyposażone w poręcze boczne składane wzdłuż ramy leża wykonane ze stali lakierowanej, spełniające normę bezpieczeństwa EN ? Pytanie nr 103 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne wyposażone w poręcze boczne składane wzdłuż ramy leża wykonane ze stali lakierowanej, spełniające normę bezpieczeństwa EN ? Pytanie nr 104 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne wyposażone w poręcze boczne dzielone tworzywowe z kolorowymi wklejkami?

14 Pytanie nr 105 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z 4 krążkami odbojowymi, jednoosiowymi, obracającymi się w płaszczyźnie poziomej? Pytanie nr 106 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne bez elastycznych, tworzywowych uchwytów do materaca? Pytanie nr 107 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z możliwością zamontowania w podwoziu uchwytów na kaczkę i basen oraz możliwością zawieszenia na haczykach woreczków na płyny fizjologiczne? Pytanie nr 108 Czy Zamawiający dopuści łóżko medyczne z materacem dopasowanym do rozmiarów leża o wysokości 12cm (gąbka w pokrowcu z tkaniny. Osłona z zamkiem błyskawicznym z 2 stron, zapięcie w kształcie litery L), chroniąca materac, wykonana z włókna tekstylnego, pokrytego czystym przepuszczającym parę wodną poliuretanem, bez PCV. Osłona na materac powinna być odporna na przemakanie, zanieczyszczenia (wydaliny i wydzieliny organiczne), przemakanie mikroorganizmów, wytrzymała, elastyczna odporna na ścieranie. Łatwa do dezynfekcji i prania, nie zmieniająca swych parametrów pod wpływem środków chemicznych (wytrzymałość na alkohole, środki czyszczące, środki dezynfekcyjne, oleje i smary, wysokie temperatury (pranie na gorąco do 90, suszenie w bębnie do 120º, tkanina nie jest odporna na zawartość formaldehydu? Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie nr 109 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z korpusem oraz czołem szuflady oraz skrzyni wykonanym z profili stalowych, blatem stałym oraz bocznym wykonanym z tworzywa ABS? Pytanie nr 110 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową składającą się z szuflady oraz skrzyni, pomiędzy którymi znajduje się półka np. na prasę. Szuflada wyposażona w prowadnice rolkowe umożliwiające ciche i łatwe wysuwanie i domykanie? Pytanie nr 111 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową bez szuflady dolnej w której miejscu znajduje się skrzynia?

15 Pytanie nr 112 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z możliwością montażu i demontażu blatu bocznego wykonanego z tworzywa ABS, bez możliwości zmiany strony po której jest zamontowany, bez koła ułatwiającego przemieszczanie. Regulacja wysokości blatu bocznego realizowana przy pomocy sprężyny? Pytanie nr 113 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o szerokości wynoszącej 510mm? Pytanie nr 114 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o głębokości wynoszącej 390mm? Pytanie nr 115 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o długości przy rozłożonym blacie bocznym wynoszącym 1180mm? Pytanie nr 116 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową o regulacji wysokości półki bocznej w zakresie mm? Pytanie nr 117 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z czołami szuflad zaopatrzonymi w chromowane uchwyty? Pytanie nr 118 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową bez relingów umożliwiających zawieszanie haczyków na ręczniki na tylniej części blatu szafki? Pytanie nr 119 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową ze stopniową regulacją wysokości półki bocznej wspomagana sprężyną?

16 Pytanie nr 120 Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową bez zamków w szufladzie a także skrzyni? Proszę o potwierdzenie otrzymania zapytań na nr faxu: III. Przedstawione wyjaśnienia stają się obowiązujące i zostają przekazane wszystkim uczestnikom, którym przekazano SIWZ oraz na stronie internetowej Zamawiającego IV. Pozostałe warunki postępowania zostają bez zmian.

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków DZPi Z-271-303/ZP/2013 Kraków, dnia 15 listopada 2013 roku DO UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO Dotyczy: ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA DOSTAWA ZESTAWU ŁÓŻEK SZPITALNYCH ORAZ SZAFEK PRZYŁÓŻKOWYCH NUMER SPRAWY

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE Załącznik Nr 2 do SIWZ ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym 30 szt. Parametry wymagane Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających /

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Załącznik nr 1 do pisma z dnia 12.08.2011r. znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1 ) Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 segmentowym szt.

Bardziej szczegółowo

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami Rzeszów, 29.07.2014 r. AD.ZP.3810-4/2014/JJ dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami W związku z pytaniami złożonymi do specyfikacji

Bardziej szczegółowo

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Radecznica, dn. 14-02-2013r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Dot. postępowania o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup wraz z dostawą łóżek szpitalnych

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Katowice, 20.09.2017 r. WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa łóżek medycznych

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Narutowicza 80, 05-400 Otwock, tel. (22) 344 64 00, 344 64 71, FAX (22) 344-64-74, centr. (22) 344 62 00 http://www.otwock-szpital.pl e-mail: sekretariat.otw@otwock-szpital.pl,

Bardziej szczegółowo

1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8

1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8 1 Zał. Nr 3 ZP 31 /2014 1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8 Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr wymagany 1. Nazwa oferowanego urządzenia: Producent: Typ: Parametr oferowany

Bardziej szczegółowo

Gliwice, dn r.

Gliwice, dn r. Gliwice, dn. 11.04.2016r. WYJAŚNIENIA II DO SIWZ Zamawiający, Gliwickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu p/t Łóżka i szafki przyłóżkowe na OINK wpłynęły wnioski wykonawców o wyjaśnienie

Bardziej szczegółowo

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta DZP/69/2018 Poznań, dnia 24.04.2018r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta Zamawiający udziela odpowiedzi na zadane pytania: Pakiet NR

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/30/2014 Łańcut, dnia 14.10.2014r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

ODPOWIEDZI NA PYTANIA Kraków, 12 lutego 2016r. wg rozdzielnika NR POSTĘPOWANIA: DZP.272-2/16 Przetarg nieograniczony pn. "Dostawa łóżek szpitalnych" ODPOWIEDZI NA PYTANIA działając na podstawie art. 38 ustawy z dn. 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Łóżko rehabilitacyjne

Bardziej szczegółowo

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe Kontakt: Koszalin, 23.09.2011 r. Centrala (94) 34 88-400 Sekretariat (94) 34 88 151 Dyrektor (94) 34 88 102 Dział Jakości i Marketingu (94) 34 88 380 Fax (94) 34 88 103 e-mail: ewelina@swk.med.pl http

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ Górzno, dnia 08 lipca 2011 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Rehabilitacyjny MSWiA w Górznie Górzno 63 64-120 Krzemieniewo Do Wszystkich Wykonawców dot. postępowania o udzielenie

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei SR/XV-270-12(3)-EFK/16 Poznań, dnia 08.03.2016 r. wg rozdzielnika Dotyczy: odpowiedzi na zapytania przetargowe złożone do przetargu nieograniczonego na dostawę i zakup aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia 1 XVI.227 /44 / 2014 Gorlice 16.04.2014r. Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Dotyczy: Sprawa 31/2014. Postępowanie na dostawę Łóżek rehabilitacyjnych, ortopedycznych szafek przyłóżkowych

Bardziej szczegółowo

Wszyscy uczestnicy postępowania. Znak: P-M/Z/ /12 Data: r

Wszyscy uczestnicy postępowania. Znak: P-M/Z/ /12 Data: r Wszyscy uczestnicy postępowania Znak: P-M/Z/ /12 Data: 15.06.2012 r Dotyczy: postępowania w trybie przetargu nieograniczonego poniżej 200 000 euro na dostawę łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego do zakupu

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych Toruń, 208.2010 r. L.dz. SSM-XI-73/Z/2010/ /10 Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych W związku ze skierowanymi przez Wykonawcę

Bardziej szczegółowo

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)?

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)? \ Znak: AE/ZP-27-29/15 Tarnów, 2015-05- 12 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 207.000 EURO na dostawę szafek przyłóżkowych, łóżek składanych/foteli rozkładanych, łóżek szpitalnych dla

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Dotyczy treści

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 Opis przedmiotu zamówienia Łóżko 2 segmentowe 4 szt Szerokość całkowita: max. 960 mm Długość całkowita: 2150 mm Wysokość leża od podłogi: max. 500 mm Konstrukcja łóżka wykonana z profili

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 Kraków, 07.06.2017 r. DZP.271-199/2017 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 WYJAŚNIENIA TREŚCI

Bardziej szczegółowo

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015 Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II ul. Prądnicka 80 31-202 Kraków Sekretariat Dyrektora Szpitala tel.12-614-20-02 faks 12-614-22-66 sekretariat@szpitaljp2.krakow.pl www.szpitaljp2.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:..

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Znak sprawy: 30/BZLR/ZP/2016 Załącznik nr 1 do umowy ZP/BP/./2016 Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Adres: Tel. i fax:.. Zamawiający: Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej

Bardziej szczegółowo

Toszek, 25.10.2012 r.

Toszek, 25.10.2012 r. Toszek, 25.10.2012 r. dotyczy: postępowania nr 24/PN/DEG/AS/2012 na dostawę aparatury medycznej, mebli medycznych, dezynfektora, sprzętu komputerowego, sprzętów AGD i RTV, mebli, testów psychologicznych,

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r.

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r. Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki 1 11-400 Kętrzyn Kętrzyn. 05.04.2016r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu nr CUW.PK.343.3.2016 Nasz znak: CUW.PK..343.3.2016 Dot.: postępowania

Bardziej szczegółowo

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM.

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM. SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO 71-252 Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1 e-mail: spsk1@pum.edu.pl www.spsk1.szn.pl Dyrektor

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt.

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt. Strona1 SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1) Płock, dnia 12.08.2011r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu Dotyczy postępowania o zamówienie publiczne znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11 prowadzonego w trybie

Bardziej szczegółowo

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania.

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Zamość dn. 08.05.2015 r. AG. Z.2150.44.2.2015 Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu informuje, że do zaproszenia do złożenia ofert

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych.

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. Toruń, dn. 31 października 2014r. L.dz. SSM.DZP.200.182.2014 dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. I. W związku

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1

O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 Sekcja Zamówień Publicznych faks: 18 3372 710 e-mail: zampub@szpitallimanowa.pl Pismo: NZ/35/D/N/L/2015/161/2015 Limanowa dnia: 2015-07-14 O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 Wszyscy zainteresowani!!!

Bardziej szczegółowo

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP.

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Do wszystkich zainteresowanych Łódź, dn. 20.09.2016 r. dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/2016 - Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Szanowni Państwo! W związku z

Bardziej szczegółowo

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów,

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, 2016-02- 17 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 209.000 EURO na dostawę: wózków do przewożenia chorych, wózków inwalidzkich, stołu zabiegowego dla Specjalistycznego

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul.

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul. SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY: Centrala (48) 332-45-00 Izba Przyjęć (48) 332-23-06 Fax: (48)

Bardziej szczegółowo

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI Kraków, Al. Modrzewiowa 22

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI Kraków, Al. Modrzewiowa 22 SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI 30-224 Kraków, Al. Modrzewiowa 22 tel. centrala: (+48 12) 428 73 00 tel. sekretariat: (+48 12) 428 73 04 fax: (+48 12) 425-12-28 e-mail: office@kcr.pl http://www.kcr.pl

Bardziej szczegółowo

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów)

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów) Załącznik nr 1 do SIWZ..., dnia...2010r. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Niniejszym oświadczamy, Ŝe w postępowaniu o udzielenie zamówienia na: Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych ofertę przetargową

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r.

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku 80-104 Gdańsk, ul. Kartuska 4/6 NIP 583-25-80-921 REGON 190306013 Telefon: 58 309 82 00 Fax: 58

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Lekarska 4 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r. Z e s p ó ł O p i e k i Z d r o w o t n e j w Bolesławcu Sekcja Zamówień Publicznych D z i e ń p o d n i u b l i ż e j p o t r z e b p a c j e n t a ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

Bardziej szczegółowo

Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r.

Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r. Znak Sprawy: 84/2014 IK/EZP-065/538/2014 Warszawa, dnia 02 grudnia 2014 r. WYJAŚ i ZMIANA TREŚCI SIWZ (1) Na podstawie art. 38 ust. 2 i 4 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku Prawo zamówień publicznych

Bardziej szczegółowo

Sukcesywną dostawę łóżek szpitalnych z wyposażeniem oraz szafek przyłóżkowych. Nr spr. 22/2012

Sukcesywną dostawę łóżek szpitalnych z wyposażeniem oraz szafek przyłóżkowych. Nr spr. 22/2012 ,2ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ w OTWOCKU 05-400 Otwock, ul. Batorego 44 tel.(0-22)778-20-00 do 45; dyr. naczelny (0-22)778-26-10 fax. (0-22) 779-36-02; e-mail:szpital@szpital-otwock.med.pl

Bardziej szczegółowo

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A, 3A, 1A Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A Dwuosiowe krążki odbojowe zabezpieczające łóżko przed uderzeniami (opcja) Pilot przewodowy z możliwością blokady poszczególnych funkcji łóżka

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/5/2013 Łańcut, dnia 11.03.2013r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

Do wszystkich Uczestników postępowania DZ/10/2012

Do wszystkich Uczestników postępowania DZ/10/2012 NIP: 118-134-98-98 Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej im. Dzieci Warszawy z siedzibą w DZIEKANOWIE LEŚNYM 05-092 Łomianki ul. Marii Konopnickiej 65 fax. (0-22) 751 27 07, tel. (0-22)

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny Znak sprawy: SZP/380/24/2012 9122.ZESP ISO 9001:2008 Łańcut dnia 12.07.2012r. DO WSZYSTKICH WYKONAWCÓW: Dotyczy:

Bardziej szczegółowo

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14 SZPITAL SPECJALISTYCZNY ŚW. ZOFII W WARSZAWIE SPZO Z UL. ŻELAZNA 90, 01-004 WARSZAWA, Centrala 22 53-69-300, Sekretariat 22 53-69-301, Fax 22 83-82-452 www.szpitalzelazna.pl, e-mail: szpital@szpitalzelazna.pl,

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

SzWNr2 ZP/250/064/279/2014 Rzeszów,

SzWNr2 ZP/250/064/279/2014 Rzeszów, SzWNr2 ZP/250/064/279/2014 Rzeszów, 2014-08-28 Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup i dostawy aparatury medycznej. Zamawiający na podstawie art. 38 ust. 1 i 2 ustawy Prawo zamówień publicznych z

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja)

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja) Łóżka szpitalne Solido 2S Szczyt owalny (opcja) Materac M-18 Standardowo leże wypełnione odejmowaną metalową kratką Centralna blokada kół, jedno z blokadą kierunkową (opcja) Wysuwana półka do odkładania

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PYTANIA I ODPOWIEDZI 1 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Żołnierska 18 10 561 Olsztyn PYTANIA I ODPOWIEDZI Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP-

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP- łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 LP- LP- 05 01 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa łóżka

Bardziej szczegółowo

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 Wymagane i oferowane parametry przedmiotu zmówienia oferowanego w Pakietach Nr 1-4 2. 6. Pakiet Nr 1 - Wózki do przewożenia chorych Nazwa z szerokim materacem handlowa oferowanego

Bardziej szczegółowo

WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie

WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie Załącznik nr 1 do SIWZ WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie ŁóŜka szpitalne, szafki przyłóŝkowe Oddział psychiatryczny nr 1 1. ŁóŜko na sale chorych szt. 26 Konstrukcja wykonana

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Poręcz boczna Łóżko

Bardziej szczegółowo

Szczecin r. znak sprawy: ZP/220/05/13. Wyjaśnienie nr 1

Szczecin r. znak sprawy: ZP/220/05/13. Wyjaśnienie nr 1 Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 2 PUM w Szczecinie Dział Zamówień Publicznych Al. Powstańców Wielkopolskich 72, 70-111 Szczecin tel. (0-91) 466 10 86 do 88 fax. 466 11 13 znak sprawy: ZP/220/05/13

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Wyjmowany szczyt nóg

Bardziej szczegółowo

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20 Załącznik nr: CPV 9000-6 Meble medyczne. ŁóŜka szpitalne - szt 0 /NIE /NIE I ŁóŜka szpitalne fabrycznie nowe Wykonane z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia LeŜe łóŝka

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem tel. (+48 18) 20 120 21, fax (+48 18) 20 153 51 e-mail: zp@szpital-zakopane.pl http://www.szpital-zakopane.pl ZP / 06 / 19 pyt. i odp. do SIWZ

Bardziej szczegółowo

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, Wałbrzych

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, Wałbrzych D:... D... SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych Wałbrzych, 13.09.2013 r. Znak sprawy: ZP/9/ŁS/2013 Szanowni Wykonawcy!

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei Załącznik nr 1 Specyfikacja Techniczna Zamówienia PAKIET nr 4 A. Łóżko medyczne sterowane elektrycznie 4 sztuki L.p. Parametry wymagane Wartość graniczna Parametr oferowany opis /NIE 1 Nazwa oferowanego

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków Nr.271 310-34/2016 Kraków, dnia 28.10.2016 Do uczestników postępowania

Bardziej szczegółowo

WYKONAWCY UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO

WYKONAWCY UBIEGAJĄCY SIĘ O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny 42-200 Częstochowa ul. Bialska 104/118 tel. i faks: (034) 367-36-74 Częstochowa, dnia 01 sierpnia 2012 r. Oznaczenie sprawy:

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków Kraków, dnia 12.07.2012 r. DZP.271-125/2012 Do Uczestników postępowania prowadzonego

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Radom, ul. Krychnowicka 1

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ Radom, ul. Krychnowicka 1 SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ 26-600 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY: Centrala 332-45-00 Izba Przyjęć 332-23-06 Fax: 332-15-08 www.szpitalpsychiatryczny.radom.pl

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na pytania Warszawa, dnia 22 kwietnia 2015 r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu na dostawa sprzętu medycznego, mebli medycznych, akcesoriów oraz wyposażenia biurowego do oddziału ZOL i rehabilitacji neurologicznej,

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych.

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Toruń, dn. 12.09.2014r. L.dz. SSM.DZP.200.166.2014 dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych

SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych D:... D... SPECJALISTYCZNY SZPITAL GINEKOLOGICZNO-POŁOŻNICZY im. E. Biernackiego w WAŁBRZYCHU ul.paderewskiego 10, 58-301 Wałbrzych Wałbrzych, 13.09.2013 r. Znak sprawy: ZP/9/ŁS/2013 Szanowni Wykonawcy!

Bardziej szczegółowo

1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata

1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata ZESTAWIENIE PARAMETRÓW I WARUNKÓW WYMAGANYCH Załącznik Nr 2- Pak Nr 4 : Łóżko szpitalne regulowane z leżem dwu segmentowym 154 sztuk. 1 sztuka łóżka to - jedno łóżko wyposażone w materac, szafkę i stolik

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zadanie Nr 1 meble medyczne OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 2 do SIWZ Kozetka drewniana do badań EKG 1 szt. Opis parametrów ch Stabilna konstrukcja wykonana z drewna, nadająca się do wykonywania

Bardziej szczegółowo

Wszyscy uczestnicy postępowania. Wyjaśnienia

Wszyscy uczestnicy postępowania. Wyjaśnienia Lubaczów, 15.02.2013 Wszyscy uczestnicy postępowania nr sprawy: ZP-III343/2/2013 Wyjaśnienia Dotyczy: przetargu nieograniczonego na dostawę sprzętu rehabilitacyjnego w ramach programu pn. Program wyrównywania

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 Łóżko rehabilitacyjne LR-12 LR- 12 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa standardowa Ramy leża

Bardziej szczegółowo

WSS5/EP/444/2009 załącznik nr 1 do SIWZ

WSS5/EP/444/2009 załącznik nr 1 do SIWZ Część I Łóżeczko dziecięce z materacykiem Łóżko dziecięce z materacykiem szt. 2 - przeznaczone dla dzieci o wzroście do 120cm - wykonane z profili stalowych - pokryte lakierem proszkowym, odpornym na promienie

Bardziej szczegółowo

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem tel. (+48 18) 20 120 21, fax (+48 18) 20 153 51 e-mail: zp@szpital-zakopane.pl http://www.szpital-zakopane.pl ZP / 16 / 17 pyt. i odp. do SIWZ

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015

Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015 DZPi Z-271/126/2015 Kraków, 21 maja 2015 roku Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015 I. Pytania do zapisów

Bardziej szczegółowo

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT Lama Wózek przeznaczony do transportu pacjentów wewnątrz szpitala Podstawowa konfiguracja: Konstrukcja wózka wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem

Bardziej szczegółowo

DZPZ-530-Zp/50/PN-48/14 Wykonawcy wszyscy

DZPZ-530-Zp/50/PN-48/14 Wykonawcy wszyscy ISO 9001 Specjalistyczny Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego ul. A. Sokołowskiego 4 58-309 Wałbrzych tel. 74/64 89 600 fax. 74/ 64 89 746 www.zdrowie.walbrzych.pl szpitalsokolowski@zdrowie.walbrzych.pl

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Katowice, dn. 05.05.2015r WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy : postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, LP-01.5

ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, LP-01.5 ŁÓŻKA REHABILITACYJNE LP-05, LP-01.3, LP-01.4, ŁÓŻKO REHABILITACYJNE LP-05 Przeznaczenie łóżek Łóżka LP-05, LP-01.3, LP-01.4 i przeznaczone są do do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania,

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

Miejski Szpital Zespolony

Miejski Szpital Zespolony OLSZTYN, DN. 31.08.2018 R. WYJAŚNIENIA SIWZ DOT. POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA dostawę łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz wózka transportowego. SPRAWA NR DZZ-382-52/18 Miejski

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków Kraków, dnia 18.02.2013 Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. zo.o. w związku z prowadzoną procedurą przetargową o zamówienie publiczne, w trybie przetargu nieograniczonego,

Bardziej szczegółowo

Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54?

Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54? Sosnowiec 14.11.2016 r. Dotyczy: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla Centrum Psychiatrii dla dzieci i młodzieży II Nr sprawy 20/2016 Działając na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy

Bardziej szczegółowo

WYMAGANE WARUNKI OGÓLNE TAK / OPISAĆ

WYMAGANE WARUNKI OGÓLNE TAK / OPISAĆ PAKIET 6: ŁÓŻKO SZPITALNE 18 SZT. Cena jednostkowa netto za 1 szt. Wartość ogółem netto (poz. 1 x 18 szt.) VAT (%) Kwota VAT (poz. 2 x poz. 3) Wartość ogółem brutto (poz. 2 + poz. 4) 1 2 3 4 5 Ilość: 18

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2

Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2 Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, 10.07.2018r. Do wszystkich Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego Nr post. 10/2018 WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2 Dotyczy: postępowania

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA Dotyczy: przetarg nieograniczony na dostawy mebli medycznych 28/2013

INFORMACJA Dotyczy: przetarg nieograniczony na dostawy mebli medycznych 28/2013 Jarocin, 05.12.2013 INFORMACJA Dotyczy: przetarg nieograniczony na dostawy mebli medycznych 28/2013 Działając na podstawie art. 38 ust. 1 i 4 ustawy Prawo zamówień publicznych odpowiadamy na pytania do

Bardziej szczegółowo

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie:

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie: Warszawa, dn.11-09-2019r., N/zn.: AAM/1S17/2019/EL/868/2019 Wyjaśnienia treści zaproszenia do składania ofert Pytanie 1 Czy Zamawiający dopuści wózek o wymiarach 2050mm x 755mm Wykonawcy biorący udział

Bardziej szczegółowo

Zał. Nr 2 - Pak. nr 3 - łóżko wielofunkcyjne OIOM z napędem elektrycznym - 34 sztuki

Zał. Nr 2 - Pak. nr 3 - łóżko wielofunkcyjne OIOM z napędem elektrycznym - 34 sztuki Znak sprawy:7/2019 Maków Mazowiecki 08.05.2019r Mając na uwadze art. 7 i 29 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907, 984, 1047, 1473 oraz z 2014 r. poz.

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK Załącznik nr 11 SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE Ilość: 5 Producent: Model/Typ: Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: Lp. Wyszczególnienie parametru technicznego Wymagane

Bardziej szczegółowo