Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków

Save this PDF as:
Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków"

Transkrypt

1 Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków Nr /2016 Kraków, dnia Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Zakup, dostawę i montaż wyposażenia medycznego dla I i III Oddziału Chorób Wewnętrznych i Pracowni Endoskopowej Centrala Telefoniczna Szpitala Sekretariat Szpitala FAX NIP REGON ZP 34/2016 W związku z wniesieniem zapytania dotyczącego wyjaśnienia treści specyfikacji istotnych warunków zamówienia, Zamawiający w oparciu o art. 38 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych ( Dz. U. z 2015, poz 2164 ze zm) udziela poniżej odpowiedzi: Pytanie nr 1. W nawiązaniu do opublikowanej Specyfikacji proszę o informację, czy Zamawiający dopuści ofertę na m.in. 1. Parawany na kółkach (grupa 12): - wykonane z rur stalowych chromowanych (pokrycie tak samo dobre, a może i lepsze od lakieru proszkowego) - dotyczy punktu 2 i 5, - -o szerokości parawanu 960 mm - dotyczy punktu 3, - z możliwością łączenia w zestawy za pomocą łączników z pokrętłem - dotyczy punktu 6, Pozostałe parametry zgodne z oczekiwaniami Zamawiającego. Prosimy o zmianę stawki VAT dla tej pozycji. Nie jest dla nas zrozumiałe, dlaczego nie wymaga się dostawy parawanów medycznych ze stawką VAT 8% tak jak w przypadku pozostałego sprzętu (stawka 23% sugeruje odstąpienie od tego wymogu). Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza parawany na kółkach wykonane z rur stalowych chromowanych dotyczy punktu 2 i 5 o szerokości parawanu 960 mm - dotyczy punktu 3 z możliwością łączenia w zestawy za pomocą łączników z pokrętłem - dotyczy punktu 6 pod warunkiem spełnienia pozostałych parametrów opisanych w SIWZ Zamawiający dopuszcza zmianę stawki podatku VAT Pytanie nr 2: W nawiązaniu do opublikowanej Specyfikacji proszę o informację, czy Zamawiający dopuści ofertę na m.in. Stelaże na kroplówki przyścienne (grupa 15):

2 -długość wysięgnika w stanie złożonym 800 mm - dotyczy punktu 3, -o konstrukcji gwarantującej utrzymanie ramienia w pozycji równoległej do podłogi, bez konieczności stosowania jakichkolwiek regulacji (bo chyba o to-chodzi w punkcie 7 chociaż pojecie odbój wg Słownika Języka Polskiego PWN to «element ograniczający ruch części ruchomych jakiegoś urządzenia»), Jednocześnie prosimy podać rodzaje ścian do których będą montowane stelaże(czy ściany z płyty kartonowo-gipsowej, czy wykonane metodą tradycyjną).pozostałe parametry zgodne z oczekiwaniami Zamawiającego. Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza Stelaże na kroplówki przyścienne o : długość wysięgnika w stanie złożonym 800 mm - dotyczy punktu 3 o konstrukcji gwarantującej utrzymanie ramienia w pozycji równoległej do podłogi, bez konieczności stosowania jakichkolwiek regulacji pod warunkiem spełnienia pozostałych parametrów opisanych w SIWZ Ściany, do których będą montowane stelaże wykonane są w systemie mieszanym Pytanie nr 3: Pytanie dotyczące Grupy nr 9 Wózek reanimacyjny 3 szt.: 1. Czy Zamawiający może wyjaśnić czy wysokość całkowita wózka 1700(±50) mm podana w Lp. 3zależy od wyposażenia dodatkowego, które nie zostało wymienione czy zapis ten został omyłkowo dodany do opisu wózka reanimacyjnego? Odpowiedź: Całkowita wysokość wózka bez wyposażenia: 1000 ± Pytanie nr 4: Pytanie dotyczące Grupy nr 9 Wózek reanimacyjny 3 szt.: 1. Czy Zamawiający dopuści w Lp. 7.2 uchwyty na szynę wykonane ze stali nierdzewnej? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści w Lp. 7.2 uchwyty na szynę wykonane ze stali nierdzewnej, pod warunkiem spełnie pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 5: dot. projekt umowy 7 pkt. 1a Czy Zamawiający przychyli się do prośby i zmniejszy kary umowne wskazane w 7 pkt. 1A z 1% na 0,5 % ceny brutto za każdy rozpoczęty dzień opóźnienia? Jeżeli nie to na jakie maksymalne obniżenie kar umownych Zamawiający wyrazi zgodę? Odpowiedź: Pytanie nr 6: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek leżący do transportu chorych, który posiada pod leżem tunele na kasetę RTG umieszczoną w trzech sekcjach leża w oparciu pleców, segmencie siedzenia oraz segmencie nóg, bez możliwości przesuwania kasety na całej długości leża? Pytanie nr 7: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek leżący do transportu chorych, który posiada 4 pojedyncze koła z centralną blokadą, z jednym kołem do jazdy na wprost, średnicą kół wynoszącą Ø 200 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek leżący do transportu chorych, który posiada 4 pojedyncze koła z centralną blokadą, z jednym kołem do jazdy na wprost, średnicą kół wynoszącą Ø 200 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 8: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt.

3 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek leżący do transportu chorych, w którym funkcję kosza na podręczne rzeczy pacjenta spełnia odpowiednio wyprofilowana tworzywowa osłona podstawy wózka? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek leżący do transportu chorych, w którym funkcję kosza na podręczne rzeczy pacjenta spełnia odpowiednio wyprofilowana tworzywowa osłona podstawy wózka, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 9: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek o długości całkowitej 2110mm? Odpowiedź:Tak, Zamawiający dopuści wózek o długości całkowitej 2110mm, pod warunkiem spełnineia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 10: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek o przechyle Trendelenburga min. 12? Pytanie nr 11: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek o bezpiecznym obciążeniu roboczym 180kg? Pytanie nr 12: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści cztery koła jezdne wyposażone w centralną blokadę oraz blokadę kierunkową, rozmiar kół 200mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści cztery koła jezdne wyposażone w centralną blokadę oraz blokadę kierunkową, rozmiar kół 200mm, pod warunkiem spełninia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 13: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne bez optycznego wskaźnika kąta przechyłu przy segmencie oparcia pleców? Pytanie nr 14: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne sterowane przewodowym pilotem z czytelnymi piktogramami bez podświetlanych klawiszy? Pytanie nr 15: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami z płyty HPL odpornej na działanie wysokiej temperatury, środki dezynfekcyjne oraz działanie UV? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami z płyty HPL odpornej na działanie wysokiej temperatury, środki dezynfekcyjne oraz działanie UV, pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań zawartych w SIWZ Pytanie nr 16: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami z tworzywa ABS odpornego na działanie wysokiej temperatury, środki dezynfekcyjne oraz działanie UV?

4 Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami z tworzywa ABS odpornego na działanie wysokiej temperatury, środki dezynfekcyjne oraz działanie UV, pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań zawartych w SIWZ grubości 6 mm? Pytanie nr 17: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z leżem wypełnionym panelami mocowany na stałe, bez możliwości ich demontażu bez użycia narzędzi? Pytanie nr 18: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty, wypełnione płytą HPL o grubości 6 mm? Odpowiedź: Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty, wypełnione płytą HPL o grubości 6 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych wymagań zawartych w SIWZ Pytanie nr 19: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w szczyty z wypełnieniem mocowanym na stałe, tym samym bez możliwości wykorzystania, jako deska reanimacyjna? Pytanie nr 20: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w metalowe lakierowane proszkowo barierki boczne składane wzdłuż ramy leża, niezintegrowane ze szczytami, zabezpieczające pacjenta na 70% długości leża (tylko przy długości standardowej), pozostawiające wolną (bezpieczną dla pacjenta) przestrzeń pomiędzy szczytem a barierką przy długości standardowej jak i przy wydłużonym leżu, wykonane zgodnie z normą bezpieczeństwa EN ? Pytanie nr 21: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w metalowe lakierowane proszkowo opuszczane barierki boczne niezintegrowane ze szczytami, zabezpieczające pacjenta na całej długości leża, pozostawiające 2 3 centymetrowe wolne przestrzenie pomiędzy szczytem a poręczą tylko w przypadku standardowej długości leża (leże niewydłużone), wykonane zgodnie z normą bezpieczeństwa EN ? Pytanie nr 22: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w aluminiowe opuszczane barierki boczne niezintegrowane ze szczytami, zabezpieczające pacjenta na całej długości leża, pozostawiające 2 3 centymetrowe wolne przestrzenie pomiędzy szczytem a poręczą tylko w przypadku standardowej długości leża (leże niewydłużone), wykonane zgodnie z normą bezpieczeństwa EN ? Pytanie nr 23: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w 4 narożnikach leża w krążki odbojowe jednoosiowe, chroniące ściany i łóżko podczas zmiany położenia w pozycji horyzontalnej? Pytanie nr 24: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt

5 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w metalowe (sztywne) uchwyty materaca, zamocowane na stałe, dostosowane do szerokości materaca, nie wystające powyżej powierzchni materaca, tym samym nie zagrażające powstawaniu urazów kończyn? Pytanie nr 25: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w koła o średnicy 125 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w koła o średnicy 125 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 26: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne z wzmocnioną ramą, której dopuszczalne obciążenie wynosi 230 kg? Pytanie nr 27: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżka szpitalne wyposażone w koła bez właściwości antystatycznych? Pytanie nr 28: dot Grupa nr 1 Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w materac przeciwodleżynowy wykonany z jednej warstwy nietoksycznej i antyalergicznej pianki poliuretanowej jednorodnej o gęstości 30 kg/m3 posiadającej system nacięć zapewniając w ten sposób redukcję nacisku i równomierne rozkładanie ciężaru całego ciała oraz efektywny przepływ powietrza? Odpowiedź: tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania łóżko szpitalne wyposażone w materac przeciwodleżynowy wykonany z jednej warstwy nietoksycznej i antyalergicznej pianki poliuretanowej jednorodnej o gęstości 30 kg/m3 posiadającej system nacięć zapewniając w ten sposób redukcję nacisku i równomierne rozkładanie ciężaru całego ciała oraz efektywny przepływ powietrza, pod warunkiem spełnienia pozostalych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 29: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą blat z trzema relingami metalowymi lakierowanymi? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą blat z trzema relingami metalowymi lakierowanymi pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 30: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą w tylnej części blatu metalowy reling z metalowymi haczykami na ręczniki? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą w tylnej części blatu metalowy reling, z metalowymi haczykami na ręczniki pod warunkiem spełniania pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 31: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z blatem posiadającym relingi bez uchwytu na szklankę?

6 Pytanie nr 32: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z blatem bez zabezpieczenia aluminiowymi listwami w kształcie litery C? Pytanie nr 33: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której szuflada górna wyposażona jest w odejmowany tworzywowy (ABS) wkład ułatwiający mycie i dezynfekcję z podziałem na 2 części? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której szuflada górna wyposażona jest w odejmowany tworzywowy (ABS) wkład ułatwiający mycie i dezynfekcję z podziałem na 2 części, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 34: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której szuflada dolna wyposażona jest w uchwyt na butelki mocowany na stałe, bez możliwości jego demontażu? Pytanie nr 35: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą pod dolna szufladą metalową półkę na rzeczy podręczne pacjenta (np. obuwie) z dostępem do półki od frontu szafki? Odpowiedź:Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą pod dolna szufladą metalową półkę na rzeczy podręczne pacjenta (np. obuwie) z dostępem do półki od frontu szafki, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 36: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z mechanizmem unoszenia oraz zwalniania blatu bocznego umieszczonym w górnej metalowej części podporze blatu, w postaci metalowego przycisku, nie wymuszając konieczności pochylania się celem rozłożenia lub uniesienia blatu bocznego? Pytanie nr 37: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z mechanizmem blatu bocznego, którego wspornik osłonięty jest prostokątną osłoną? Odpowiedź:Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z mechanizmem blatu bocznego, którego wspornik osłonięty jest prostokątną osłoną, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 38: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której boczne krawędzie blatu nie są zabezpieczone aluminiowymi listwami w kształcie litery C? Pytanie nr 39: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z blatem bocznym posiadającym w górnej krawędzi wycięty uchwyt niewystający poza obrys blatu? Oferowane rozwiązanie jest korzystniejsze od opisanego w SIWZ.

7 Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową z blatem bocznym posiadającym w górnej krawędzi wycięty uchwyt niewystający poza obrys blatu, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 40: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą koła o średnicy 50 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową posiadającą koła o średnicy 50 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 41: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której piąte koło do stabilizacji blatu bocznego znajduje się na końcu poziomego wspornika sprężyny gazowej zwiększając stabilność całej szafki? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania szafkę przyłóżkową w której piąte koło do stabilizacji blatu bocznego, znajduje się na końcu poziomego wspornika sprężyny gazowej zwiększając stabilność całej szafki, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 42: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek do przewożenia chorych, którego dopuszczalne obciążenie wynosi 200 kg? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek do przewożenia chorych, którego dopuszczalne obciążenie wynosi 200 kg, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 43: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek do przewożenia chorych z układem jezdnym posiadającym cztery koła jezdne o średnicy 200 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek do przewożenia chorych z układem jezdnym posiadającym cztery koła jezdne o średnicy 200 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 44: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek do przewożenia chorych wyposażony w dwie barierki boczne wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek do przewożenia chorych wyposażony w dwie barierki boczne wykonane ze stali nierdzewnej polerowanej, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 45: dot Grupa nr 1 Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt Prosimy Zamawiającego o zmianę zapisu w rozdziale VII pkt. 2 na następujący: Oświadczenie, że łóżko zostanie przebadane pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego wg normy PN EN wraz z oświadczeniem Wykonawcy, że dostarczy te dokumenty wraz z łóżkiem na etapie realizacji zamówienia. Pragniemy pokreślić, że postawiony wymóg jest niemożliwy do spełnienia przy obecnym zapisie gdyż raport z badania musi odnosić się do konkretnego produktu wraz z podaniem jego numeru seryjnego, w sytuacji gdy produkcja łóżek rozpocznie się po podpisaniu umowy z Zamawiającym, wyrobów fizycznie nie istnieje na etapie składania ofert tak więc niemożliwym jest wykonanie jego badania. Odpowiedź: Zamawiający zmieni zapis w rozdziale VII pkt. 2 SIWZ na Oświadczenie, że łóżko zostanie przebadane pod kątem bezpieczeństwa elektrycznego wg normy PN EN wraz z oświadczeniem Wykonawcy, że dostarczy te dokumenty wraz z łóżkiem na etapie realizacji zamówienia. Pytanie nr 46: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych o szerokości całkowitej 830 mm? Odpowiedź: Tak, zamawiający dopuści do postępowania wózek do transportu chorych o szerokości całkowitej 830 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ

8 Pytanie nr 47: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych o długości całkowitej 2130 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych o długości całkowitej 2130 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 48: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych z możliwością regulacji przechyłu Tredelenburga 12? Pytanie nr 49: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych z regulacją pozycji Trendelenburga i anty-trendelenburga za pomocą pompy hydraulicznej? Pytanie nr 50: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych o dopuszczalnym obciążeniu 250 kg? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych o dopuszczalnym obciążeniu 250 kg, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 51: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych wyposażony w cztery koła o średnicy 20 mm i jedno (kierunkowe) o średnicy 125 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do postępowania wózek do transportu chorych wyposażony w cztery koła o średnicy 20 mm i jedno (kierunkowe) o średnicy 125 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 52: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych ze składanymi stalowymi poręczami bocznymi pokrytymi warstwą lakieru epoksydowego? Pytanie nr 53: dot Grupa nr 6 Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści do postępowania wysokiej jakości wózek do transportu chorych, którego podstawa wyposażona jest w obudowę z tworzywa ABS z uchwytem na butle gazowe i przestrzenią na osobiste rzeczy pacjenta, zamiast oddzielnego koszyka? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do postępowania wózek do transportu chorych, którego podstawa wyposażona jest w obudowę z tworzywa ABS z uchwytem na butle gazowe i przestrzenią na osobiste rzeczy pacjenta, zamiast oddzielnego koszyka, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 54: dot Grupa nr 10 pkt. 1 Prosimy o dopuszczenie wózka wielofunkcyjnego o wymiarach zewnętrznych szafki wózka 690 x 518 mm. Odpowiedź: Zamawiający dopuści wózek wielofunkcyjnego o wymiarach zewnętrznych szafki wózka 690 x 518 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 55: dot Grupa nr 10 pkt. 2

9 Prosimy o dopuszczenie wysokości od podłoża do blatu 927 mm. Odpowiedź:Tak, Zamawiający dopuści wysokości od podłoża do blatu 927 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 56: dot Grupa nr 10 pkt. 6 Prosimy o dopuszczenie wózka wyposażonego w uchwyt do prowadzenia umieszczony z boku wózka. Odpowiedź:Tak, dopuści wózek wyposażony w uchwyt do prowadzenia umieszczony z boku wózka, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 57: dot Grupa nr 10 pkt Prosimy o dopuszczenie szyny instrumentalnej wykonanej z aluminium o dł. 45 cm, wys. 5 cm, grubości (średnicy) 1 cm. Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szynę instrumentalną wykonaną z aluminium o dł. 45 cm, wys. 5 cm, grubości (średnicy) 1 cm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ. Pytanie nr 58: dot Grupa nr 10 pkt Prosimy o dopuszczenie obudowy wykonanej ze stali malowanej proszkowo. Pytanie nr 59: dot Grupa nr 10 pkt. 8. Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie wózka w kolorze biało-szarym? Pytanie nr 60: dot Grupa nr 1 -Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacem i poręczami bocznymi 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z elektryczną regulacją kąta przechyłu Trendelenburga 16? Pytanie nr 61: dot Grupa nr 1 -Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacem i poręczami bocznymi 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z elektryczną regulacją kąta przechyłu anty-trendelenburga 16? Pytanie nr 62: dot Grupa nr 1 -Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacem i poręczami bocznymi 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL o grubości 6 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w szczyty z wypełnieniem z płyty z tworzywa HPL o grubości 6 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 63: dot Grupa nr 1 -Wielofunkcyjne łóżko elektryczne wraz z materacem i poręczami bocznymi 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z metalowymi uchwytami do przytrzymywania materaca? Pytanie nr 64: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową wykonaną z profili stalowych?

10 Pytanie nr 65: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową z blatami (głównym i bocznym) wykonanymi z płyty z tworzywa ABS w kolorze białym z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przed rozlaniem się płynów? Pytanie nr 66: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z czołami szuflad i drzwiczkami metalowymi, lakierowanymi proszkowo? Pytanie nr 67: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę wyposażoną w tylnej części w metalowy reling posiadający haczyki na ręcznik i uchwyt na szklankę? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę wyposażoną w tylnej części w metalowy reling posiadający haczyki na ręcznik i uchwyt na szklankę, pod warunkiem spełnienia warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 68: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z dodatkową półką pomiędzy szufladami 110 mm z dostępem z dwóch stron? Pytanie nr 69: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą górną o wysokości 95 mm? Pytanie nr 70: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z szufladą wysuwaną na prowadnicach suwnych? Pytanie nr 71: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę o szerokości 420 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę o szerokości 420 mm, pod warunkiem spełnienia warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 72: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę o szerokości przy rozłożonym blacie 1100 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę o szerokości przy rozłożonym blacie 1100 mm, pod warunkiem spełnienia warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 73: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę wyposażoną pod dolną szufladą w półkę na rzeczy podręczne pacjenta wykonaną z metalu lakierowanego proszkowo z dostępem z dwóch stron? Pytanie nr 74: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający wymaga szafkę z blatem bocznym z możliwością regulacji kąta pochylenia?

11 Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuszcza szafkę z blatem bocznym z możliwością regulacji kąta pochylenia, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 75: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z mechanizmem unoszenia oraz zwalniani blatu umieszczonym w metalowej osłonie na wysokości blatu głównego szafki, nie wymuszającej konieczności pochylania się celem rozłożenia lub uniesienia blatu bocznego? Pytanie nr 76: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z regulacją wysokości blatu bocznego za pomocą sprężyny gazowej umieszczonej w metalowej kolumnie, lakierowanej proszkowo? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę z regulacją wysokości blatu bocznego za pomocą sprężyny gazowej umieszczonej w metalowej kolumnie, lakierowanej proszkowo, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 77: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z regulacja blatu bocznego w zakresie od 800 do 1100 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę z regulacja blatu bocznego w zakresie od 800 do 1100 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 78: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę ze wspornikiem blatu nieosłoniętym aluminiową osłoną? Pytanie nr 79: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę, w której rozkładanie blatu bocznego rozpoczyna się poprzez uniesieni dolnej krawędzi blatu do góry? Pytanie nr 80: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę z blatem półki bocznej wykonanym z wytrzymałego tworzywa ABS, w kolorze białym, z wystającymi krawędziami zabezpieczającymi przedmioty przed zsunięciem się z blatu? Pytanie nr 81: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę otwierana dwustronnie z blatem bocznym przymocowanym na stałe? Przy otwieraniu dwustronnym szafki odejmowany blat jest zbędny. Pytanie nr 82: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę niewyposażoną w dodatkowe 5-te koło? Przy blacie przymocowanym na stałe do szafki piąte koło jest zbędne.

12 Pytanie nr 83: dot Grupa nr 1 - Szafka przyłóżkowa z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści szafkę niewyposażoną w tworzywowy pojemnik np. na gazety z możliwością mocowania z obu stron szafki? Pytanie nr 84: dot Grupa nr 4 - Stolik przyłóżkowy 10 szt. Czy Zamawiający dopuści stolik wyposażony w 2 blaty: stały o wymiarach 210 x 430 mm i blat z możliwością zmiany kąta pochylenia o kąt 30 i 60 stopni w obie strony o wymiarach 660 x 430 mm? Pytanie nr 85: dot Grupa nr 6 -Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek z regulacją przechyłu Trendelenburga 12? Pytanie nr 86: dot Grupa nr 6 -Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek o udźwigu 220 kg? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści wózek o udźwigu 220 kg, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 87: dot Grupa nr 6 -Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek wyposażony w 4 koła o średnicy 200 mm z centralną blokadą i kołem kierunkowym? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści wózek wyposażony w 4 koła o średnicy 200 mm z centralną blokadą i kołem kierunkowym, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 88: dot Grupa nr 6 -Wózek leżący do transportu chorych 4 szt. Czy Zamawiający dopuści wózek wyposażony w barierki wykonane ze stali nierdzewnej? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści wózek wyposażony w barierki wykonane ze stali nierdzewnej, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 89: dot Grupa nr 5 -Wózek do przewożenia chorych w pozycji siedzącej Czy Zamawiający dopuści wózek w wersji XL w, którym przy szerokości siedziska równej 60 cm całkowita szerokość wózka będzie wynosić 78 cm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści wózek w wersji XL w, którym przy szerokości siedziska równej 60 cm całkowita szerokość wózka będzie wynosić 78 cm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie 90: dot. Grupa 1 - wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający będzie wymagał łóżka z barierkami na całej długości leża, chroniące pacjenta od szczytu głowy do szczytu nóg, metalowe, dzielone, składane wzdłuż ramy leża poniżej poziomu materaca za pomocą przycisku umieszczonego w górnej poprzeczce (na ergonomicznej wysokości) z dodatkową barierką w części nożnej z możliwością odejmowania bez użycia narzędzi? Rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo pacjentowi oraz komfort i wygodę pracy personelu. Konstrukcja barierek zapewnia możliwość składania bez konieczności pochylania się pod leże. Personel w pozycji wyprostowanej, jedną ręką opuszcza barierkę, cały czas obserwując i zabezpieczając pacjenta.

13 Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza łóżka z barierkami na całej długości leża, chroniące pacjenta od szczytu głowy do szczytu nóg, metalowe, dzielone, składane wzdłuż ramy leża poniżej poziomu materaca za pomocą przycisku umieszczonego w górnej poprzeczce (na ergonomicznej wysokości) z dodatkową barierką w części nożnej z możliwością odejmowania bez użycia narzędzi? Rozwiązanie zapewnia bezpieczeństwo pacjentowi oraz komfort i wygodę pracy personelu. Konstrukcja barierek zapewnia możliwość składania bez konieczności pochylania się pod leże. Personel w pozycji wyprostowanej, jedną ręką opuszcza barierkę, cały czas obserwując i zabezpieczając pacjenta, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 91: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający będzie wymagał, aby dodatkowa barierka w części nożnej posiadała zabezpieczenie przed przypadkowym wyjęciem poprzez konieczność zwolnienia blokady za pomocą przycisku umieszczonego w górnej części barierki? Odpowiedź: Zamawiający dopuszcza, aby dodatkowa barierka w części nożnej posiadała zabezpieczenie przed przypadkowym wyjęciem poprzez konieczność zwolnienia blokady za pomocą przycisku umieszczonego w górnej części barierki, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 92: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający będzie wymagał, aby panel sterowania posiadał przyciski pogrupowane wg funkcjonalności i umieszczone w strefach odróżniających się kolorystycznie w celu łatwej i szybkiej lokalizacji przycisków odpowiadających na konkretną regulację? Rozwiązanie jest istotne zwłaszcza w sytuacji, gdy życie pacjenta jest zagrożone, w momencie, gdy liczy się każda sekunda i nie ma czasu na poszukiwanie przycisków np. do pozycji antyszokowej lub CPR na panelu sterownia. Pytanie nr 93: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją segmentu uda w zakresie 0-34 o? Pytanie nr 94: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją przechyły Trendelenburga i anty-trendelenburga w zakresie +/- 15 o? Pytanie nr 95: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści łóżko z elektryczną regulacją wysokości w zakresie mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 96: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z regulacją pozycji egzaminacyjnej za pomocą dwóch przycisków? Pytanie nr 97: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt.

14 Czy Zamawiający dopuści łóżko z leżem wypełnionym panelami z tworzywa ABS? Jest to rozwiązanie tożsame. Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści łóżko z leżem wypełnionym panelami z tworzywa ABS, pod warunkiem spełninaia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 98: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko z możliwością przedłużenia leża o 150mm? Pytanie nr 99: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki przyłóżkowe z blatem bocznym 39 szt. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w tworzywowe szczyty w formie jednorodnego, tworzywowego odlewu, o grubości min 20mm, odejmowane bez użycia narzędzi, umożliwiające łatwy dostęp do pacjenta zarówno od strony nóg jak i głowy, a dzięki wytrzymałej konstrukcji leża nie ma potrzeby wykorzystywania szczytu jako deska reanimacyjna? Odpowiedź: Tak, Zamawiający opuści łóżko wyposażone w tworzywowe szczyty w formie jednorodnego, tworzywowego odlewu, o grubości min 20mm, odejmowane bez użycia narzędzi, umożliwiające łatwy dostęp do pacjenta zarówno od strony nóg jak i głowy, a dzięki wytrzymałej konstrukcji leża nie ma potrzeby wykorzystywania szczytu jako deska reanimacyjna, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 100: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w metalowe, lakierowane proszkowo, składające się wzdłuż ramy leża, zabezpieczające leże na ¾ długości, wyposażone w elastyczne listwy odbojowe oraz z dodatkowymi odejmowanymi barierkami, dzięki którym leże zabezpieczone jest na całej długości? Pytanie nr 101: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści łóżko w 4 jednoosiowe krążki odbojowe? Pytanie nr 102: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w metalowe uchwyty materaca? Pytanie nr 103: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w koła o średnicy 125mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w koła o średnicy 125mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 104: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści łóżko z ramą w kolorze bieli szpitalnej?

15 Pytanie nr 105: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w materac o grubości 12cm, wykonany z dwóch warstw nietoksycznej i antyalergicznej pianki poliuretanowej z krawędziami i dolną warstwą z twardej piany dla stabilizacji oraz z nacięciami typu Gofer na całej powierzchni materaca w celu redukcji nacisku i równomiernego rozłożenia ciężaru całego ciała oraz efektywnego przepływu powietrza? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w materac o grubości 12cm, wykonany z dwóch warstw nietoksycznej i antyalergicznej pianki poliuretanowej z krawędziami i dolną warstwą z twardej piany dla stabilizacji oraz z nacięciami typu Gofer na całej powierzchni materaca w celu redukcji nacisku i równomiernego rozłożenia ciężaru całego ciała oraz efektywnego przepływu powietrza, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 106: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z korpusem wykonanym ze stali ocynkowanej, lakierowanej proszkowo? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę z korpusem wykonanym ze stali ocynkowanej, lakierowanej proszkowo, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 107: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę, której blat oraz czoła szuflady i drzwiczki wykonane są z wodoodpornego tworzywa HPL o grubości 4mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę, której blat oraz czoła szuflady i drzwiczki wykonane są z wodoodpornego tworzywa HPL o grubości 4mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 108: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z blatem z dwoma metalowymi, lakierowanymi relingami oraz tworzywowymi listwami w kształcie litery C na krawędziach, które zabezpieczają przedmioty przed wsuwaniem się? Pytanie nr 109: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę, która nie posiada przy blacie haczyka na ręcznik oraz uchwytu na szklankę? Pytanie nr 110: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z górną szufladą z tworzywowym wkładem z podziałem na 2 strefy o wysokości 83mm? Pytanie nr 111: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę wyposażoną w wysuwane szuflady na prowadnicach ślizgowych?

16 Pytanie nr 112: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z dolną szufladą z tworzywowym wkładem z podziałem na 2 części? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę z dolną szufladą z tworzywowym wkładem z podziałem na 2 części, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 113: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z blatem bocznym wykonanym z wytrzymałego i wodoodpornego tworzywa HPL o grubości 4mm z dwoma krawędziami zabezpieczonymi tworzywowymi relingami w kształcie litery C? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę z blatem bocznym wykonanym z wytrzymałego i wodoodpornego tworzywa HPL o grubości 4mm z dwoma krawędziami zabezpieczonymi tworzywowymi relingami w kształcie litery C, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 114: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę o wymiarach: - szerokość szafki 510mm -szerokość z zamontowanym, złożonym blatem bocznym 510mm? Pozostałe wymiary zgodnie z SIWZ Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę o wymiarach: - szerokość szafki 510mm -szerokość z zamontowanym, złożonym blatem bocznym 510mm? Pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 115: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z półką na rzeczy podręczne pacjenta (np. obuwie) wykonana z metalowej, lakierowanej siatki? Pytanie nr 116: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę ze sprężyną gazową osłoniętą w metalowej, lakierowanej proszkowo obudowie? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę ze sprężyną gazową osłoniętą w metalowej, lakierowanej proszkowo obudowie, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 117: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę posiadającą blat zamontowany na stałe, jednakże z możliwością ustawienia szafki z lewej lub z prawej strony z zachowaniem pełnej funkcjonalności szafki (szafka dwustronna)?

17 Pytanie nr 118: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę, która dzięki swej stabilnej konstrukcji nie wymaga dodatkowego 5ego koła pod blatem bocznym? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści szafkę, która dzięki swej stabilnej konstrukcji nie wymaga dodatkowego 5ego koła pod blatem bocznym, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 119: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę z ramą w kolorze bieli szpitalnej? Pytanie nr 120: dot Grupa nr 5 -wielofunkcyjne łóżka elektryczne wraz z materacami i poręczami bocznymi i szafki Czy Zamawiający dopuści szafkę przyłóżkową spełniającą poniższy opis? Szafka przyłóżkowa z możliwością ustawienia z prawej lub lewej strony łóżka Konstrukcja szafki lekka, kontenerowa wykonana z tworzywa sztucznego Szerokość całkowita: 475 mm Długość całkowita: 475 mm Wysokość całkowita: 810 mm Blat szafki wykonany z tworzywa Czoła szuflad i drzwiczek wyposażone w uchwyty do otwierania nie wystające poza obrys szafki Szafka wyposażona w uchwyty na ręczniki umieszczone na dwóch bokach szafki - składane do korpusu szafki Szafka wyposażona w dodatkowy wysuwany z frontu blat np. do pisania lub jako miejsce na gazety, książkę itp. Szafka wyposażona w cztery koła o śr. 50 mm, w tym 2 z blokadą Pytanie nr 121: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek reanimacyjny wykonany ze stali nierdzewnej o wymiarach zewnętrznych 620x530mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek reanimacyjny wykonany ze stali nierdzewnej o wymiarach zewnętrznych 620x530mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 122: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek reanimacyjny z uchwytami do prowadzenia wózka zintegrowanymi z blatem głównym, montowanymi po obu stronach wózka? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek reanimacyjny z uchwytami do prowadzenia wózka zintegrowanymi z blatem głównym, montowanymi po obu stronach wózka, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 123: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt.

18 Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek reanimacyjny wyposażony w dolną półką pod szufladami z przestrzenią dostępną z wszystkich stron wózka? Przestrzeń zabezpieczona z trzech stron przed spadaniem przedmiotów. Odpowiedź:Zamawiający podtrzymuje zapisy SIWZ Pytanie nr 124: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny- 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny wykonany ze stali nierdzewnej o wymiarach zewnętrznych 620x530mm? Pytanie nr 125: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny- 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny z blatem górnym wykonanym ze wzmocnionego polimeru? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny z blatem górnym wykonanym ze wzmocnionego polimeru, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 126: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny- 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny z podstawą wykonaną ze stali wyposażoną w odboje w narożnikach wózka nad kołami o średnicy 125mm? Pytanie nr 127: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny- 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny wyposażony w 3 szuflady na prowadnicach łożyskowych, szuflady o różnej wysokości Pytanie nr 128: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny- 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny z uchwytami do prowadzenia wózka zintegrowanymi z blatem głównym, montowanymi po obu stronach wózka? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny z uchwytami do prowadzenia wózka zintegrowanymi z blatem głównym, montowanymi po obu stronach wózka, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 129: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny- 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny wyposażony w kosz na odpady wykonany z tworzywa, z pokrywą wahadłową, z możliwością odjęcia, mocowany na uchwycie do ściany wózka? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wózek wielofunkcyjny wyposażony w kosz na odpady wykonany z tworzywa, z pokrywą wahadłową, z możliwością odjęcia, mocowany na uchwycie do ściany wózka, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 130: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny z blatem ze stali nierdzewnej o wymiarach zewnętrznych wózka: - Szerokość: 650 mm, - Głębokość: 475 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny z blatem ze stali nierdzewnej o wymiarach zewnętrznych wózka: - Szerokość: 650 mm, - Głębokość: 475 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 131: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny z 4 kołami o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą;opony nie brudzące podłoża?

19 Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny z 4 kołami o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą;opony nie brudzące podłoża, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 132: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Pkt 5. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny wyposażony w 5 szuflad, wysuwany z boku blat roboczy i blat górny wykonany ze stali nierdzewnej? Pytanie nr 133: dot Grupa nr93 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny wyposażony w uchwyt do prowadzenia wózka umieszczony z lewej lub prawej strony wózka ( w zależności od życzenia Zamawiającego)? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny wyposażony w uchwyt do prowadzenia wózka umieszczony z lewej lub prawej strony wózka ( w zależności od życzenia Zamawiającego), pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 134: dot Grupa nr 9 -wózek reanimacyjny - 3 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny wyposażony w trzy odcinki aluminiowej szyny instrumentalnej o przekroju 40x10 mm i długości 400mm, służącego zawieszenia dodatkowego osprzętu? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek reanimacyjny wyposażony w trzy odcinki aluminiowej szyny instrumentalnej o przekroju 40x10 mm i długości 400mm, służącego zawieszenia dodatkowego osprzętu, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ. Pytanie nr 135: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny - 5 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek wielofunkcyjny o wymiarach zewnętrznych- Szerokość: 650 mm, - Głębokość 475 mm i wysokości: 900 mm? Odpowiedź: Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek wielofunkcyjny o wymiarach zewnętrznych- Szerokość: 650 mm, - Głębokość 475 mm i wysokości: 900 mm, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ Pytanie nr 136: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny - 5 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek wielofunkcyjny z blatem górnym wykonanym se stali nierdzewnej otoczony z 3 stron bandami zapobiegającymi spadanie przedmiotów? Pytanie nr 137: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny - 5 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek wielofunkcyjny którego podstawa wykonana jest z tworzywa ABS z wyprofilowanymi odbojami umieszczonymi w narożnikach wózka nad kołami, zabezpieczającymi wózek przed uszkodzeniami.? Pytanie nr 138: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny - 5 szt. Czy Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek wielofunkcyjny z 4 kołami o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą;opony nie brudzące podłoża? Odpowiedź:Tak, Zamawiający dopuści do zaoferowania wysokiej jakości wózek wielofunkcyjny z 4 kołami o średnicy 100 mm, w tym dwa z blokadą;opony nie brudzące podłoża, pod warunkiem spełnienia pozostałych warunków zawartych w SIWZ. Pytanie nr 139: dot Grupa nr 10 -wózek wielofunkcyjny - 5 szt

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami

dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami Rzeszów, 29.07.2014 r. AD.ZP.3810-4/2014/JJ dot.: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek rehabilitacyjnych wraz z szafkami W związku z pytaniami złożonymi do specyfikacji

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei SR/XV-270-12(3)-EFK/16 Poznań, dnia 08.03.2016 r. wg rozdzielnika Dotyczy: odpowiedzi na zapytania przetargowe złożone do przetargu nieograniczonego na dostawę i zakup aparatury medycznej dla potrzeb Szpitala

Bardziej szczegółowo

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów,

Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, Znak: AE/ZP-27-08/16 Tarnów, 2016-02- 17 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 209.000 EURO na dostawę: wózków do przewożenia chorych, wózków inwalidzkich, stołu zabiegowego dla Specjalistycznego

Bardziej szczegółowo

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Katowice, 20.09.2017 r. WYJAŚNIENIA DO TREŚCI SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, którego przedmiotem jest dostawa łóżek medycznych

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 11/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu

Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Radecznica, dn. 14-02-2013r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu Dot. postępowania o udzielenie zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zakup wraz z dostawą łóżek szpitalnych

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków DZPi Z-271-303/ZP/2013 Kraków, dnia 15 listopada 2013 roku DO UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO Dotyczy: ODPOWIEDZI NA ZAPYTANIA DOSTAWA ZESTAWU ŁÓŻEK SZPITALNYCH ORAZ SZAFEK PRZYŁÓŻKOWYCH NUMER SPRAWY

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych.

dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. Toruń, dn. 31 października 2014r. L.dz. SSM.DZP.200.182.2014 dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych i szafek przyłóżkowych. I. W związku

Bardziej szczegółowo

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r

MCLChPiG-Gr.IVA 12 /PN/2012 Otwock, dn.06..06.2012r Mazowieckie Centrum Leczenia Chorób Płuc i Gruźlicy ul. Narutowicza 80, 05-400 Otwock, tel. (22) 344 64 00, 344 64 71, FAX (22) 344-64-74, centr. (22) 344 62 00 http://www.otwock-szpital.pl e-mail: sekretariat.otw@otwock-szpital.pl,

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych

Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych Toruń, 208.2010 r. L.dz. SSM-XI-73/Z/2010/ /10 Dotyczy: postępowania o zamówienie publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę szafek przyłóżkowych W związku ze skierowanymi przez Wykonawcę

Bardziej szczegółowo

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r.

Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki Kętrzyn. Kętrzyn r. Centrum Usług Wspólnych Powiatu Kętrzyńskiego Pl. Grunwaldzki 1 11-400 Kętrzyn Kętrzyn. 05.04.2016r. Wykonawcy biorący udział w postępowaniu nr CUW.PK.343.3.2016 Nasz znak: CUW.PK..343.3.2016 Dot.: postępowania

Bardziej szczegółowo

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)?

2. Dotyczy Pakietu Nr 2 poz. 1. Czy Zamawiający dopuści łóżko składane w kolorze niebieskim (kolorystycznie nieco ciemniejsze od jasnoniebieskiego)? \ Znak: AE/ZP-27-29/15 Tarnów, 2015-05- 12 Dotyczy: przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 207.000 EURO na dostawę szafek przyłóżkowych, łóżek składanych/foteli rozkładanych, łóżek szpitalnych dla

Bardziej szczegółowo

Gliwice, dn r.

Gliwice, dn r. Gliwice, dn. 11.04.2016r. WYJAŚNIENIA II DO SIWZ Zamawiający, Gliwickie Centrum Medyczne Sp. z o.o. informuje, że w postępowaniu p/t Łóżka i szafki przyłóżkowe na OINK wpłynęły wnioski wykonawców o wyjaśnienie

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r.

Znak sprawy 28/2018/PN Gdańsk, 14 maja 2018 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Gdańsku 80-104 Gdańsk, ul. Kartuska 4/6 NIP 583-25-80-921 REGON 190306013 Telefon: 58 309 82 00 Fax: 58

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, Kraków Szpital Specjalistyczny im. Stefana Żeromskiego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krakowie os. Na Skarpie 66, 31-913 Kraków Nasz znak ZP.271 311-34/2016 Kraków, dnia 31.10.2016 Do uczestników

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ

Wyjaśnienie nr 5 treści SIWZ Górzno, dnia 08 lipca 2011 r. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Rehabilitacyjny MSWiA w Górznie Górzno 63 64-120 Krzemieniewo Do Wszystkich Wykonawców dot. postępowania o udzielenie

Bardziej szczegółowo

ODPOWIEDZI NA PYTANIA

ODPOWIEDZI NA PYTANIA Kraków, 12 lutego 2016r. wg rozdzielnika NR POSTĘPOWANIA: DZP.272-2/16 Przetarg nieograniczony pn. "Dostawa łóżek szpitalnych" ODPOWIEDZI NA PYTANIA działając na podstawie art. 38 ustawy z dn. 29 stycznia

Bardziej szczegółowo

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7

AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 AE/ZP-27-08/16 Załącznik Nr 7 Wymagane i oferowane parametry przedmiotu zmówienia oferowanego w Pakietach Nr 1-4 2. 6. Pakiet Nr 1 - Wózki do przewożenia chorych Nazwa z szerokim materacem handlowa oferowanego

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny 9122.ZESP ISO 9001:2008 Znak sprawy: SZP/380/30/2014 Łańcut, dnia 14.10.2014r. Uczestnicy postępowania przetargowego

Bardziej szczegółowo

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania.

Zamość dn r. AG. Z Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Zamość dn. 08.05.2015 r. AG. Z.2150.44.2.2015 Dotyczy : odpowiedzi na pytania. Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu informuje, że do zaproszenia do złożenia ofert

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017

Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 Kraków, 07.06.2017 r. DZP.271-199/2017 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego dostawa elektrycznych łóżek medycznych, numer sprawy: 199/ZP/2017 WYJAŚNIENIA TREŚCI

Bardziej szczegółowo

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta

Poznań, dnia r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta DZP/69/2018 Poznań, dnia 24.04.2018r. Dotyczy: Dostawa łóżek i szafek przyłóżkowych, wózków do transportu pacjentów, podnośnika dla pacjenta Zamawiający udziela odpowiedzi na zadane pytania: Pakiet NR

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

Toszek, 25.10.2012 r.

Toszek, 25.10.2012 r. Toszek, 25.10.2012 r. dotyczy: postępowania nr 24/PN/DEG/AS/2012 na dostawę aparatury medycznej, mebli medycznych, dezynfektora, sprzętu komputerowego, sprzętów AGD i RTV, mebli, testów psychologicznych,

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 2 Tak. Zamawiający dopuszcza stół ogólnochirurgiczny z napędem elektrohydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE

ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH. Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym WYMAGANIA OGÓLNE Załącznik Nr 2 do SIWZ ZESTAWIENIE WARUNKÓW I PARAMETRÓW WYMAGANYCH Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 4 segmentowym 30 szt. Parametry wymagane Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia r. XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/76/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Łóżko rehabilitacyjne

Bardziej szczegółowo

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia 1 XVI.227 /44 / 2014 Gorlice 16.04.2014r. Wyjaśnienia Treści Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia Dotyczy: Sprawa 31/2014. Postępowanie na dostawę Łóżek rehabilitacyjnych, ortopedycznych szafek przyłóżkowych

Bardziej szczegółowo

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych.

dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Toruń, dn. 12.09.2014r. L.dz. SSM.DZP.200.166.2014 dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publiczne w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę Łózek medycznych, szafek szpitalnych. Na podstawie

Bardziej szczegółowo

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne

Novera 4A, 3A, 1A. Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A, 3A, 1A Wielofunkcyjne łóżka szpitalne Novera 4A Dwuosiowe krążki odbojowe zabezpieczające łóżko przed uderzeniami (opcja) Pilot przewodowy z możliwością blokady poszczególnych funkcji łóżka

Bardziej szczegółowo

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym.

Wszyscy Wykonawcy. Ad. 1 Tak. Zamawiający dopuszcza stół operacyjny mobilny z napędem elektrohydraulicznym i mechaniczno-hydraulicznym. Szpital Specjalistyczny w Zabrzu Ul. M. Skłodowskiej Curie 10 41-800 Zabrze Zabrze, dn. 07.05.2014r DZP/18PN/2014 Wszyscy Wykonawcy Dotyczy: zapytania do postępowania o udzielenie zamówienia publicznego

Bardziej szczegółowo

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:..

Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Znak sprawy: 30/BZLR/ZP/2016 Załącznik nr 1 do umowy ZP/BP/./2016 Dane Wykonawcy: Pełna nazwa:.. Adres: Tel. i fax:.. Zamawiający: Beskidzki Zespół Leczniczo-Rehabilitacyjny Szpital Opieki Długoterminowej

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/1 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r. Z e s p ó ł O p i e k i Z d r o w o t n e j w Bolesławcu Sekcja Zamówień Publicznych D z i e ń p o d n i u b l i ż e j p o t r z e b p a c j e n t a ZOZ/NZP / 170 /2016 Bolesławiec, dnia 9 czerwca 2016r.

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIA ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 13/2016 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe

przetargu nieograniczonego nr TP 231/3/PN/212/2011 łóżka szpitalne, szafki przyłóżkowe Kontakt: Koszalin, 23.09.2011 r. Centrala (94) 34 88-400 Sekretariat (94) 34 88 151 Dyrektor (94) 34 88 102 Dział Jakości i Marketingu (94) 34 88 380 Fax (94) 34 88 103 e-mail: ewelina@swk.med.pl http

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ

Załącznik nr 2 do SIWZ 0-66 Kraków, ul. Wielicka 267 Załącznik nr 2 do SIWZ OPIS ASORTYMENTU Część nr Wózki inwalidzkie (CPV: 920-6) Lp. Nazwa towaru Opis + wymiar Ilość. Wózek inwalidzki specjalny Wózek inwalidzki dla osób

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019

PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 PYTANIA I ODPOWIEDZI DOTYCZĄCE POSTĘPOWANIA O UDZIELENIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO O ZNAKU ZP 6/2019 Na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity

Bardziej szczegółowo

Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ Opolskie Centrum Rehabilitacji w Korfantowie sp. z o.o. Wyzwolenia 11 48-317 Korfantów Pismo: PZP-225/19/2018/2 Korfantów dnia: 2018-12-06 Szanowni Państwo, O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ

Bardziej szczegółowo

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia

Andrzej Pawluczyk. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Tochtermana 1 Dział Zamówień Publicznych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl NIP: 796-00-12-187

Bardziej szczegółowo

Odpowiedzi na pytania

Odpowiedzi na pytania Warszawa, dnia 22 kwietnia 2015 r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu na dostawa sprzętu medycznego, mebli medycznych, akcesoriów oraz wyposażenia biurowego do oddziału ZOL i rehabilitacji neurologicznej,

Bardziej szczegółowo

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015

DO WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW POSTĘPOWANIA PRZETARGOWEGO DZ/271/100/2015 Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II ul. Prądnicka 80 31-202 Kraków Sekretariat Dyrektora Szpitala tel.12-614-20-02 faks 12-614-22-66 sekretariat@szpitaljp2.krakow.pl www.szpitaljp2.krakow.pl

Bardziej szczegółowo

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP.

dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/ Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Do wszystkich zainteresowanych Łódź, dn. 20.09.2016 r. dotyczy: przetargu nieograniczonego ZP/117/2016 - Dostawa wyposażenia medycznego dla Kliniki Interny Instytutu CZMP. Szanowni Państwo! W związku z

Bardziej szczegółowo

WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie

WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie Załącznik nr 1 do SIWZ WyposaŜenie oddziałów psychiatrycznych opis i rozmieszczenie ŁóŜka szpitalne, szafki przyłóŝkowe Oddział psychiatryczny nr 1 1. ŁóŜko na sale chorych szt. 26 Konstrukcja wykonana

Bardziej szczegółowo

Dotyczy wszystkich pakietów:zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy,wymagany rok produkcji 2010.

Dotyczy wszystkich pakietów:zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy,wymagany rok produkcji 2010. Załącznik nr 3. ZESTAWIENIU PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Dotyczy wszystkich pakietów:zaoferowany sprzęt musi być fabrycznie nowy,wymagany rok produkcji 2010. Pakiet nr 1: Wózki szpitalne różne długość całkowita:

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżko rehabilitacyjne LR-12. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżko rehabilitacyjne Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Pilot przewodowy Łóżko rehabilitacyjne w wersji elektrycznej Wyjmowany szczyt nóg PL19.1

Bardziej szczegółowo

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul.

SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym Radom, ul. SAMODZIELNY WOJEWÓDZKI PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW PSYCHIATRYCZNEJ OPIEKI ZDROWOTNEJ im. dr B. Borzym 26-607 Radom, ul. Krychnowicka 1 TELEFONY: Centrala (48) 332-45-00 Izba Przyjęć (48) 332-23-06 Fax: (48)

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia

Znak sprawy: RSS/ZPFSiZ/P-88/./2013 Radom, dnia RADOMSKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. dr Tytusa Chałubińskiego 26-610 Radom, ul. Lekarska 4 Dział Zamówień Publicznych, Funduszy Strukturalnych i Zaopatrzenia www.szpital.radom.pl; zampubl@rszs.regiony.pl

Bardziej szczegółowo

Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2

Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, r. WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2 Znak sprawy: 10/2018 Wysokie Mazowieckie, 10.07.2018r. Do wszystkich Wykonawców ubiegających się o udzielenie zamówienia publicznego Nr post. 10/2018 WYJAŚNIENIE TREŚCI SIWZ NR 2 Dotyczy: postępowania

Bardziej szczegółowo

Zapytanie Wykonawcy i odpowiedź Zamawiającego. w postępowaniu na dostawę sprzętu medycznego, znak PN/6/2017

Zapytanie Wykonawcy i odpowiedź Zamawiającego. w postępowaniu na dostawę sprzętu medycznego, znak PN/6/2017 Sandomierz 27.03.2017 r. Szpital Specjalistyczny Ducha Świętego ul. Schinzla 13 27-600 Sandomierz Zapytanie Wykonawcy i odpowiedź Zamawiającego w postępowaniu na dostawę sprzętu medycznego, znak PN/6/2017

Bardziej szczegółowo

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie:

Odpowiedz 1 Zamawiający dokonuje Zmiany w wierszu 3 załącznika nr 2 Formularz Wymaganych Warunków Technicznych nadając mu brzmienie: Warszawa, dn.11-09-2019r., N/zn.: AAM/1S17/2019/EL/868/2019 Wyjaśnienia treści zaproszenia do składania ofert Pytanie 1 Czy Zamawiający dopuści wózek o wymiarach 2050mm x 755mm Wykonawcy biorący udział

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów)

FORMULARZ OFERTOWY. Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych.... (nazwa Wykonawcy/ów) Załącznik nr 1 do SIWZ..., dnia...2010r. (pieczęć Wykonawcy) FORMULARZ OFERTOWY Niniejszym oświadczamy, Ŝe w postępowaniu o udzielenie zamówienia na: Dostawę łóŝek i szafek szpitalnych ofertę przetargową

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, Kraków Kraków, dnia 17.07.2013r. DZPi Z 271-195/2013 Do uczestników postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę łóżek medycznych oraz szafek przyłóżkowych zgodnie z wymaganiami określonymi

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 Łóżko rehabilitacyjne LR-12 LR- 12 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa standardowa Ramy leża

Bardziej szczegółowo

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM.

dot. przetargu nieograniczonego Nr OS/ZP/109/13 na dostawę łóżek, materaców, wózków oraz stołu zabiegowego dla SPSK nr 1 PUM. SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY NR 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego POMORSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO 71-252 Szczecin ul. Unii Lubelskiej 1 e-mail: spsk1@pum.edu.pl www.spsk1.szn.pl Dyrektor

Bardziej szczegółowo

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei

Szpital Miejski im. Franciszka Raszei Załącznik nr 1 Specyfikacja Techniczna Zamówienia PAKIET nr 4 A. Łóżko medyczne sterowane elektrycznie 4 sztuki L.p. Parametry wymagane Wartość graniczna Parametr oferowany opis /NIE 1 Nazwa oferowanego

Bardziej szczegółowo

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20

1. ŁóŜka szpitalne - szt 20 Załącznik nr: CPV 9000-6 Meble medyczne. ŁóŜka szpitalne - szt 0 /NIE /NIE I ŁóŜka szpitalne fabrycznie nowe Wykonane z profili stalowych pokrytych lakierem proszkowym odpornym na uszkodzenia LeŜe łóŝka

Bardziej szczegółowo

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP-

LP-05.0 LP łóżka rehabilitacyjne LP- LP- łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 LP- LP- 05 01 Przeznaczenie Łóżko przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania i leczenia chorób. Budowa łóżka

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 5 Opis przedmiotu zamówienia Łóżko 2 segmentowe 4 szt Szerokość całkowita: max. 960 mm Długość całkowita: 2150 mm Wysokość leża od podłogi: max. 500 mm Konstrukcja łóżka wykonana z profili

Bardziej szczegółowo

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających /

Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Załącznik nr 1 do pisma z dnia 12.08.2011r. znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1 ) Zestawienie parametrów granicznych / odcinających / Przedmiot zamówienia: Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 segmentowym szt.

Bardziej szczegółowo

O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1

O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 Sekcja Zamówień Publicznych faks: 18 3372 710 e-mail: zampub@szpitallimanowa.pl Pismo: NZ/35/D/N/L/2015/161/2015 Limanowa dnia: 2015-07-14 O D P O W I E D Ź na zapytania w sprawie SIWZ nr 1 Wszyscy zainteresowani!!!

Bardziej szczegółowo

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją

GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską Jakośd Usług Medycznych Ambicją 67-200 Głogów ul. Tadeusza Kościuszki 15 tel. 76 837 32 11 fax. 76 837 33 77 www.szpital.glogow.pl NIP 693-21-75-190 REGON 000308784 GŁOGOWSKI SZPITAL POWIATOWY SP. Z O.O. Zdrowie Pacjentów Naszą Troską

Bardziej szczegółowo

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja)

Solido 2S. Szczyt owalny (opcja) Łóżka szpitalne Solido 2S Szczyt owalny (opcja) Materac M-18 Standardowo leże wypełnione odejmowaną metalową kratką Centralna blokada kół, jedno z blokadą kierunkową (opcja) Wysuwana półka do odkładania

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Poręcz boczna Łóżko

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE. Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: TAK TAK TAK TAK TAK TAK TAK Załącznik nr 11 SPECYFIKACJA TECHNICZNA ŁÓŻKA ORTOPEDYCZNE Ilość: 5 Producent: Model/Typ: Parametry techniczne łóżek do Oddziału Chirurgicznego 4 sztuki: Lp. Wyszczególnienie parametru technicznego Wymagane

Bardziej szczegółowo

Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54?

Zamawiający nie dopuszcza i podtrzymuje w tym zakresie zapisy SIWZ. Czy Zamawiający dopuści łóżko wyposażone w siłowniki spełniające wymagania IP54? Sosnowiec 14.11.2016 r. Dotyczy: Zakup i dostawa łóżek szpitalnych i szafek przyłóżkowych dla Centrum Psychiatrii dla dzieci i młodzieży II Nr sprawy 20/2016 Działając na podstawie art. 38 ust. 2 ustawy

Bardziej szczegółowo

Wszyscy uczestnicy postępowania. Znak: P-M/Z/ /12 Data: r

Wszyscy uczestnicy postępowania. Znak: P-M/Z/ /12 Data: r Wszyscy uczestnicy postępowania Znak: P-M/Z/ /12 Data: 15.06.2012 r Dotyczy: postępowania w trybie przetargu nieograniczonego poniżej 200 000 euro na dostawę łóżek i sprzętu rehabilitacyjnego do zakupu

Bardziej szczegółowo

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO Warszawa, Banacha 1a tel.: (22) ; fax.

UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO Warszawa, Banacha 1a tel.: (22) ; fax. UNIWERSYTECKIE CENTRUM KLINICZNE WARSZAWSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO 02-097 Warszawa, Banacha 1a tel.: (22) 599-17-00; fax.: (22) 599-17-14 DO WSZYSTKICH WYKONAWCÓW I NA STRONĘ INTERNETOWĄ ZAMAWIAJĄCEGO

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na dostawę sprzętu medycznego dla ZZOZ w Ostrowie Wlkp.

Dotyczy: postępowania prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na dostawę sprzętu medycznego dla ZZOZ w Ostrowie Wlkp. Ostrów Wielkopolski, dnia 23.09.2016 r. w Ostrowie Wielkopolskim ul. Limanowskiego 20/22 63-400 Ostrów Wielkopolski Otrzymują: wykonawcy strona internetowa http://www.szpital.osw.pl/ Znak sprawy: FDZZ.226.22.2016

Bardziej szczegółowo

Miejski Szpital Zespolony

Miejski Szpital Zespolony OLSZTYN, DN. 31.08.2018 R. WYJAŚNIENIA SIWZ DOT. POSTĘPOWANIA W SPRAWIE ZAMÓWIENIA PUBLICZNEGO NA dostawę łóżek szpitalnych, szafek przyłóżkowych oraz wózka transportowego. SPRAWA NR DZZ-382-52/18 Miejski

Bardziej szczegółowo

Kraków, 03 lipca 2015 roku. DZPi Z-271/169/2015

Kraków, 03 lipca 2015 roku. DZPi Z-271/169/2015 Kraków, 03 lipca 2015 roku DZPi Z-271/169/2015 Do uczestników postępowania przetargowego na sprzedaż wraz z dostarczeniem wózków do przewożenia chorych w pozycji leżącej, wózków anestezjologicznych, kardiomonitorów,

Bardziej szczegółowo

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 FAMED ŻYWIEC Spółka z o.o.

Łóżko rehabilitacyjne LR-12 FAMED ŻYWIEC Spółka z o.o. OPIS WYROBU Łóżko rehabilitacyjne LR- FAMED ŻYWIEC Spółka z o.o. Zastosowanie Łóżko rehabilitacyjne LR- przeznaczone jest do leżenia dla dorosłych pacjentów szpitali w czasie diagnozowania, monitorowania

Bardziej szczegółowo

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków

Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, os. Złotej Jesieni 1, 31-826 Kraków Kraków, dnia 12.07.2012 r. DZP.271-125/2012 Do Uczestników postępowania prowadzonego

Bardziej szczegółowo

Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015

Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015 DZPi Z-271/126/2015 Kraków, 21 maja 2015 roku Do uczestników postępowania przetargowego sprzedaż wraz z dostarczeniem stołu operacyjnego laryngologicznego, numer sprawy 126/ZP/2015 I. Pytania do zapisów

Bardziej szczegółowo

Dział Zamówień Publicznych

Dział Zamówień Publicznych Dział Zamówień Publicznych SP ZOZ ZSM ZP/32.5/2019 Chorzów, dnia 25.07.2019 r. Szanowni Wykonawcy Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego o wartości szacunkowej nieprzekraczającej w złotych

Bardziej szczegółowo

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14

SPZO Z WIADOMOŚĆ DATA: LICZBA STRON: 14 SZPITAL SPECJALISTYCZNY ŚW. ZOFII W WARSZAWIE SPZO Z UL. ŻELAZNA 90, 01-004 WARSZAWA, Centrala 22 53-69-300, Sekretariat 22 53-69-301, Fax 22 83-82-452 www.szpitalzelazna.pl, e-mail: szpital@szpitalzelazna.pl,

Bardziej szczegółowo

Sukcesywną dostawę łóżek szpitalnych z wyposażeniem oraz szafek przyłóżkowych. Nr spr. 22/2012

Sukcesywną dostawę łóżek szpitalnych z wyposażeniem oraz szafek przyłóżkowych. Nr spr. 22/2012 ,2ZESPÓŁ PUBLICZNYCH ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ w OTWOCKU 05-400 Otwock, ul. Batorego 44 tel.(0-22)778-20-00 do 45; dyr. naczelny (0-22)778-26-10 fax. (0-22) 779-36-02; e-mail:szpital@szpital-otwock.med.pl

Bardziej szczegółowo

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Otwock, dnia 08.04.2015 im. prof. Adama Grucy CMKP ul. Konarskiego 13 05-400 Otwock Do Wykonawców Dotyczy: przetargu na Dostawę metalowych mebli, sprzętu ze stali

Bardziej szczegółowo

SzWNr2 ZP/250/050/2017/310 Rzeszów,

SzWNr2 ZP/250/050/2017/310 Rzeszów, SzWNr2 ZP/250/050/2017/310 Rzeszów, 2017-09-08 wg rozdzielnika Dotyczy przetargu nieograniczonego na zakup, dostawa oraz montaż wyposażenia medycznego i niemedycznego oraz mebli dla Ośrodka Perinatologii

Bardziej szczegółowo

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl

Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Łóżka rehabilitacyjne LP-05.0 LP-01.3 Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. www.famed.com.pl Wyjmowana siatka metalowa Łóżko rehabilitacyjne LP-05 Wyjmowany szczyt nóg

Bardziej szczegółowo

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI Kraków, Al. Modrzewiowa 22

SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI Kraków, Al. Modrzewiowa 22 SP ZOZ KRAKOWSKIE CENTRUM REHABILITACJI 30-224 Kraków, Al. Modrzewiowa 22 tel. centrala: (+48 12) 428 73 00 tel. sekretariat: (+48 12) 428 73 04 fax: (+48 12) 425-12-28 e-mail: office@kcr.pl http://www.kcr.pl

Bardziej szczegółowo

ZOZ/NZP/49/2017 Bolesławiec, dnia 22 marca 2017r.

ZOZ/NZP/49/2017 Bolesławiec, dnia 22 marca 2017r. Z e s p ó ł O p i e k i Z d r o w o t n e j w Bolesławcu Sekcja Zamówień Publicznych D z i e ń p o d n i u b l i ż e j p o t r z e b p a c j e n t a ZOZ/NZP/49/2017 Bolesławiec, dnia 22 marca 2017r. Wszyscy

Bardziej szczegółowo

W związku z ogłoszonym postępowaniem przetargowym, zwracamy się z prośbą o udzielenie dodatkowych wyjaśnień.

W związku z ogłoszonym postępowaniem przetargowym, zwracamy się z prośbą o udzielenie dodatkowych wyjaśnień. Maków Mazowiecki 2017-11-07 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Zakładów ul. Witosa 2 06-200 Maków Mazowiecki Dotyczy: postepowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego przetargu

Bardziej szczegółowo

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania

Gorlice dnia 18.12.2012 r. XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania XVI/227/78/12 Odpowiedzi na zapytania Gorlice dnia 18.12.2012 r. Dotyczy: Przetargu nieograniczonego na dostawę wyposażenia medycznego Oddziału Neurologicznego oraz ZOL, Nr sprawy: 90/2012. Dotyczy treści

Bardziej szczegółowo

Wózki funkcyjne elementy wyposażenia

Wózki funkcyjne elementy wyposażenia Półka robocza dolna W 201 Z blachy kwasoodpornej polerowanej. Wymiary (szer. gł.) 540 565 mm. Blat roboczy W 200 Z blachy kwasoodpornej polerowanej. Wymiary (szer. gł.) 630 570 mm. Koło jezdne pojedyncze

Bardziej szczegółowo

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT

wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT wózki do przewozu pacjentów LAMA CAMEL ELEFANT Lama Wózek przeznaczony do transportu pacjentów wewnątrz szpitala Podstawowa konfiguracja: Konstrukcja wózka wykonana jest z profili stalowych pokrytych lakierem

Bardziej szczegółowo

1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8

1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8 1 Zał. Nr 3 ZP 31 /2014 1. Łóżko rehabilitacyjne z hydrauliczną regulacją wysokości Szt. 8 Lp. Opis parametrów wymaganych Parametr wymagany 1. Nazwa oferowanego urządzenia: Producent: Typ: Parametr oferowany

Bardziej szczegółowo

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie wózka o wymiarach zewnętrznych (dłxszerxwys) w mm: 690x700x985mm? Odpowiedź Zgodnie z SIWZ

Czy Zamawiający wyrazi zgodę na zaoferowanie wózka o wymiarach zewnętrznych (dłxszerxwys) w mm: 690x700x985mm? Odpowiedź Zgodnie z SIWZ Nr sprawy: Wrocław, 03.04.2018 Odpowiedzi na zapytania Wykonawców (1) Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu, jako Zamawiający w postępowaniu o udzielenie zamówienia

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Zadanie Nr 1 meble medyczne OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik Nr 2 do SIWZ Kozetka drewniana do badań EKG 1 szt. Opis parametrów ch Stabilna konstrukcja wykonana z drewna, nadająca się do wykonywania

Bardziej szczegółowo

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem

SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem SZPITAL POWIATOWY im. dr Tytusa Chałubińskiego w Zakopanem tel. (+48 18) 20 120 21, fax (+48 18) 20 153 51 e-mail: zp@szpital-zakopane.pl http://www.szpital-zakopane.pl ZP / 06 / 19 pyt. i odp. do SIWZ

Bardziej szczegółowo

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Centrum Medyczne w Łańcucie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Certyfikat Akredytacyjny Znak sprawy: SZP/380/24/2012 9122.ZESP ISO 9001:2008 Łańcut dnia 12.07.2012r. DO WSZYSTKICH WYKONAWCÓW: Dotyczy:

Bardziej szczegółowo

PYTANIA I ODPOWIEDZI

PYTANIA I ODPOWIEDZI 1 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Żołnierska 18 10 561 Olsztyn PYTANIA I ODPOWIEDZI Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na

Bardziej szczegółowo

L.dz. DZP / 19 Wodzisław Śląski

L.dz. DZP / 19 Wodzisław Śląski L.dz. DZP / 19 Wodzisław Śląski 08.08.2019 Do: Wykonawcy biorący udział w postępowaniu W dobrym zdrowiu - dobry Pracownik. Poprawa warunków pracy personelu Wojewódzkiego Szpitala Chorób Płuc im. dr Alojzego

Bardziej szczegółowo

Elektryczne łóżko szpitalne NANO. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych.

Elektryczne łóżko szpitalne NANO. Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Elektryczne łóżko szpitalne NANO www.famed.com.pl Produkt został wykonany z materiałów, o właściwościach antybakteryjnych. Elektryczne łóżko szpitalne NANO ze sterowaniem Zalety Kolumnowe łóżko szpitalne

Bardziej szczegółowo

Zał. Nr 2 - Pak. nr 3 - łóżko wielofunkcyjne OIOM z napędem elektrycznym - 34 sztuki

Zał. Nr 2 - Pak. nr 3 - łóżko wielofunkcyjne OIOM z napędem elektrycznym - 34 sztuki Znak sprawy:7/2019 Maków Mazowiecki 08.05.2019r Mając na uwadze art. 7 i 29 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2013 r. poz. 907, 984, 1047, 1473 oraz z 2014 r. poz.

Bardziej szczegółowo

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt.

Dotyczy Pakietu nr 1 Łóżko rehabilitacyjne z leżem 2 - segmentowym - 260 szt. Strona1 SZP-2910-9(28/ZP/11)-11(1) Płock, dnia 12.08.2011r. Do wykonawców biorących udział w postępowaniu Dotyczy postępowania o zamówienie publiczne znak: SZP-2910-9(28/ZP/11)-11 prowadzonego w trybie

Bardziej szczegółowo

Dotyczy: odpowiedzi na zapytania w sprawie specyfikacji do przetargu nieograniczonego na dostawę mebli biurowych i medycznych (nr sprawy: 22/13/ZP/PN)

Dotyczy: odpowiedzi na zapytania w sprawie specyfikacji do przetargu nieograniczonego na dostawę mebli biurowych i medycznych (nr sprawy: 22/13/ZP/PN) WSS/KG/ 1107 /DOPKiZP/MW/ 404 /13 Tychy, dn. 16.07.2013r. Wykonawcy ubiegający się o udzielenie zamówienia Dotyczy: odpowiedzi na zapytania w sprawie specyfikacji do przetargu nieograniczonego na dostawę

Bardziej szczegółowo

WYMAGANE WARUNKI OGÓLNE TAK / OPISAĆ

WYMAGANE WARUNKI OGÓLNE TAK / OPISAĆ PAKIET 6: ŁÓŻKO SZPITALNE 18 SZT. Cena jednostkowa netto za 1 szt. Wartość ogółem netto (poz. 1 x 18 szt.) VAT (%) Kwota VAT (poz. 2 x poz. 3) Wartość ogółem brutto (poz. 2 + poz. 4) 1 2 3 4 5 Ilość: 18

Bardziej szczegółowo

WSS5/EP/444/2009 załącznik nr 1 do SIWZ

WSS5/EP/444/2009 załącznik nr 1 do SIWZ Część I Łóżeczko dziecięce z materacykiem Łóżko dziecięce z materacykiem szt. 2 - przeznaczone dla dzieci o wzroście do 120cm - wykonane z profili stalowych - pokryte lakierem proszkowym, odpornym na promienie

Bardziej szczegółowo