Anna Słomowicz. Przemysław Jura. Kinga Hoffmann EKSPERCI AKADEMII ZATRUDNIENIA- aktualizacja

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Anna Słomowicz. Przemysław Jura. Kinga Hoffmann 24.06.2013. EKSPERCI AKADEMII ZATRUDNIENIA- aktualizacja"

Transkrypt

1 EKSPERCI AKADEMII ZATRUDNIENIA- aktualizacja Anna Słomowicz Menedżer projektów, doradca biznesowy i właściciel firmy NU-LAB zajmującej się kompleksowym wspieraniem przedsiębiorstw z sektora MSP. Absolwentka the Universyty of Greenwich w Londynie, zdobywała wiedzę i doświadczenie m.in. w Wielkiej Brytanii oraz w Kanadzie. Współpracowała przy realizacji przeszło dwudziestu projektów współfinansowanych ze środków unijnych. Fundator oraz Prezes Zarządu fundacji INGENIUM i autor wielu inicjatyw rozwijających postawy przedsiębiorcze na każdym etapie edukacji i kariery zawodowej. Inicjuje i realizuje liczne projekty wspierające przedsiębiorczość, m.in. akademiazatrudnienia.pl, serwis stanowiący bezpłatne źródło wiedzy i inspiracji niezbędnej do sprawnego zarządzania firmą. Rozwiązania prezentowane w ramach Akademii pozwalają na maksymalne dopasowanie poziomu zatrudnienia do potrzeb firmy, a co za tym idzie, generowanie oszczędności, dostęp do wysokiej klasy specjalistów czy utrzymanie pracowników nawet w czasie kryzysu Przemysław Jura Ekspert w dziedzinie inżynierii finansowej, inwestycji kapitałowych i zarządzania finansami przedsiębiorstw. Koordynator Ponadregionalnej Sieci Aniołów Biznesu Innowacja. Prezes Zarządu Instytutu Nauk Ekonomicznych i Społecznych, Fundacji Rozwoju i Innowacyjności, CAPITAL - Europejski Consulting Inwestycyjny. Przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Agencji Komercjalizacji Technologii Sp. z o.o., Członek Rady Nadzorczej TechMine Fund SA, współwłaściciel funduszu kapitałowego.ekspert zewnętrzny Śląskiej Rady Innowacji przy Marszałku Województwa Śląskiego, Sekretarz Komitetu Współpracy Nauki i Biznesu Krajowej Izby Gospodarczej. Aktywny Anioł Biznesu. Kinga Hoffmann Nauczyciel akademicki, trener, naukowiec, socjolog. Absolwentka studiów magisterskich na kierunku zarządzanie (Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach).Od 2011 roku - doktor nauk humanistycznych z zakresu socjologii nadany (Uniwersytet Wrocławski).Obecnie - adiunkt w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

2 Ewa Słoniowska Radca prawny wpisany na listę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim, ukończyła studia podyplomowe z zakresu Prawa Europejskiego, Funduszy Unijnych, a także Prawa Konkurencji w Instytucie Nauk Prawnych PAN. Specjalizuje się w prawie korporacyjnym, handlowym i gospodarczym, w tym fuzjach, przejęciach i przekształceniach spółek. Ponadto w kręgu jej zainteresowań znajdują się również sprawy związane z obsługą jednostek samorządu terytorialnego, w szczególności w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Ściśle współpracuje z Autoryzowanymi Doradcami Rynku NewConnect w ramach kompleksowej obsługi prawnej. Adrian Pyszka Naukowiec, trener, dydaktyk, znawca i twórca rozwiązań z zakresu zarządzania (również e-biznesu), outplacementu oraz społecznych innowacji. Współpracuje z samorządem i sektorem MSP, konsultant doradzał m.in. w zakresie wsparcia osób zwalnianych z górnictwa w programie "Inicjatywa". Wykładowca m.in. w Polskim Towarzystwie Ekonomicznym, Adiunkt na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, zajmuje się badaniami i dydaktyką z zakresu "miękkiego" HR-u, zarządzania organizacją i Społeczną Odpowiedzialnością Biznesu. Łukasz Hawryluk Coach, trener, menager, handlowiec. Właściciel firmy COACH & SALE. Absolwent Uniwersytetu Śląskiego na Wydziale Nauk Społecznych kierunek socjologia. Swoją karierę zawodową blisko od 12 lat wiąże z handlem. W swojej karierze zawodowej zasilał szeregi struktur sprzedaży w branży telekomunikacyjnej, budowlanej, farmaceutycznej, gastronomicznej, technologicznej, pełniąc różne funkcje zawodowe, w tym funkcje związane z zarządzaniem ludźmi i sprzedażą oraz rozwojem kompetencji miękkich. Jego pasją jest trening sprzedaży w terenie, coaching oraz rozwój sprzedaży poprzez zwiększenie jakości obsługi klienta.

3 Rafał Muster Socjolog, adiunkt w Zakładzie Socjologii Organizacji, Gospodarki i Metodologii Badań Społecznych Instytutu Socjologii Uniwersytetu Śląskiego. Zainteresowania badawcze: związane z problematyką rynku pracy oraz aspektami zarządzania zasobami ludzkimi. Koordynator merytoryczny i uczestnik licznych projektów badawczych także współfinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, związanych z analizami procesów zachodzących na lokalnych i regionalnych rynkach pracy. Autor ponad 80 artykułów z zakresu problematyki rynku pracy i zarządzania zasobami ludzkimi oraz siedmiu opublikowanych raportów z badań rynku pracy. Aleksandra Kwiatkowska Ukończyła studia na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomiczne go w Katowicach oraz Studia Podyplomowe z Rachunkowości w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. Realizując swoje zainteresowania pozaekonomiczne ukończyła wyższe studia magisterskie z Psychologii w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Od 2002r. specjalizuje się w naliczaniu wynagrodzeń, rozliczaniu składek ZUS oraz podatku dochodowego. Od 2005 do 2012r. współwłaściciel Biura Rachunkowego w Katowicach obecnie od 1 czerwca 2012r. właściciel Biura Rachunkowego. Aleksandra Paszkiewicz Absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Posiada pięcioletnie doświadczenie związane z branżą HR, doradztwem personalnym oraz zawodowym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w agencji doradztwa personalnego, zajmując się głównie prowadzeniem procesów rekrutacji i selekcji na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz dziale personalnym jednej z wiodących agencji pracy tymczasowej realizując politykę personalną firmy oraz kreując jej kulturą organizacyjną. Dodatkowo posiada doświadczenie jako psycholog-trener w realizacji warsztatów doradczych z tematyki związanej z umiejętnościami miękkimi oraz z rynkiem pracy.

4 Agata Hagno Magister ekonomii, absolwentka studiów podyplomowych Zarządzanie Zasobami Ludzkimi na Akademii Górniczo Hutniczej oraz MBA Franklin University Wrocław. Założyciel/udziałowiec i prezes zarządu Firmy DPM sp. z o.o; od 18 lat zajmuje się zagadnieniami związanymi z executive search oraz projektami z zakresu outplacementu indywidualnego. Jak sama mówi o sobie: Z zawodu doradca personalny z pełnionej funkcji prezes zarządu, a z pasji poszukiwacz nowych rozwiązań z zakresu dopasowania ludzi do organizacji. Uwielbia podróże, poznawanie nowych ludzi i dobrą książkę. Robert Reinfuss Doradca biznesowy w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, praktyk zarządzania oraz autor licznych publikacji. Specjalizuje się w strategicznym HR, systemach zarządzania, technikach podnoszenia efektywności pracy i polityce wynagrodzeniowej. Dyrektor Personalny Roku Autor książek o zarządzaniu: Rynek celów. Zwrot z inwestycji w HR wyd oraz MBO prosta skuteczna technika zarządzania Twoja firmą wyd jedynego podręcznika poświęconego technikom zarządzania przez cele w j. polskim. Autor metody Market of Objectives. Ukończył socjologię na Uniwersytecie Jagiellońskim i Oxford University oraz Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) w Wielkiej Brytanii. Małgorzata Świerkosz-Hołysz Z wykształcenia filolog. Ukończyła też studia podyplomowe z zarządzania, Akademię Profesjonalnego Coachingu zorganizowaną przez Wyższą Szkołę Biznesu i Centrum Szkoleń i Psychologii Biznesu w Warszawie, oraz Akademię Trenera zorganizowaną przez Górnośląską Wyższą Szkołę Handlową w Katowicach. Doktorantka Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej na Wydziale Zarządzania, Informatyki i Nauk Społecznych w dyscyplinie Nauk o Zarządzaniu. Wykładowca Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Prowadzi zajęcia z Rozwoju i szkoleń pracowników, Projektowania i organizacji szkoleń, Wdrażania modelu kompetencji, Komunikacji interpersonalnej, Prezentacji w wystąpieniach publicznych, Warsztatu budowania zespołu, Etyki w zarządzaniu, Psychologii menedżerskiej i Negocjacji. Doświadczenie w biznesie zdobywała już od 1999 r. jako właściciel firmy, a następnie trener wewnętrzny w dużej korporacji finansowej. Prowadzi szkolenia z zakresu szeroko rozumianego zarządzania, opracowuje i wdraża modele kompetencji, aktywnie działa jako coach.

5 Grażyna Walasz Socjolog, specjalistka z zakresu CSR, rynku pracy. Doświadczenie zawodowe zdobyła w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Katowicach, gdzie współpracowała z urzędami pracy, koordynowała wydawanie środków FP, realizowała projekty w ramach programów: EFS, Leonardo da Vinci, INTERREG III; przewodniczyła komisjom oceny projektów EFS. Współpracowała jako szkoleniowiec i prelegent przy projektach o zasięgu regionalnym z obszaru CSR. Posiada również doświadczenie w zakresie rekrutacji i zarządzania kadrami. Adam Latocha Marketing Manager z doświadczeniem zawodowym w dziedzinach sprzedaży B2B, telemarketingu, marketingu eksportowego, internetowego, kierowania zespołem i rekrutacji, rebrandingu, CI, PI, pozyskiwania środków unijnych w sektorze przemysłowym i informatycznym. Członek Śląskiego Towarzystwa Marketingowego (od Wiceprezes) i Polskiego Towarzystwa Informatycznego. Magister Inżynier - Absolwent Politechniki Śląskiej (Wydział Elektroniki, Automatyki i Informatyki) i Górnośląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania (Marketing i Zarządzanie). Janusz Latacz Absolwent Wydziału Techniki Uniwersytetu Śląskiego, ze specjalizacją Projektant Systemów Informatycznych. Ukończył studia podyplomowe Marketing i Public Relations na Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych w przemyśle, handlu i budownictwie. Wiceprezes SIMPLE Sp. z o.o. w Dąbrowie Górniczej i jeden z głównych udziałowców spółki. Jego pasją jest narciarstwo.

6 Marek Niechwiej Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Przez 3 lata pracował jako asystent i pracownik naukowy w Katedrze Historii Doktryn Politycznych i Prawnych na Wydziale Prawa i Administracji UJ. Ukończył też studia politologiczne, filozoficzne i dziennikarskie. Doktorat uzyskał w zakresie nauk humanistycznych. Jest autorem kilku recenzowanych pozycji naukowych i popularnonaukowych. Od lat współpracuje z lokalnymi mediami i instytucjami kulturalnymi. Charytatywnie zajmuje się poradnictwem prawnym na terenie Chrzanowa i Jaworzna. Od 2007r. prowadzi prywatną Kancelarię Prawniczą LEGIS w Jaworznie z filią w Chrzanowie. Zajmuje się przede wszystkim sprawami cywilnymi, cywilno-rodzinnymi, administracyjnymi oraz z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Prowadzi stałą rubrykę w zakresie poradnictwa w tygodniku lokalnym Co Tydzień w Jaworznie oraz w chrzanowskim Przełomie. Uprzednie doświadczenie zdobył między innymi pracując w kilku prywatnych spółkach jako specjalista do spraw prawnych. Pełnił również funkcję asystenta sędziego w chrzanowskim sądzie rejonowym. Odbył kilkumiesięczny staż w prokuraturze rejonowej w Chrzanowie. Aktualnie świadczy pomoc z rozmaitych dziedzin prawa, nieustannie zgłębiając wiedzę prawniczą. Stale otwarty jest na nową współpracę i wyzwania współczesnego rynku. Zgodnie z jego zapotrzebowaniem oraz oczekiwaniem klientów, których zadowolenie sprawia mu wielką satysfakcję, znajduje motywację do coraz to nowszych przedsięwzięć zawodowych. Joanna Dziubek Menedżer z doświadczeniem w marketingu, public relations, sprzedaży i zarządzaniu należnościami. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Wydział Nauk Społecznych Socjologia ze specjalnością: komunikacja społeczna i badanie rynku) i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu (Wydział Zarządzania i Informatyki - Zarządzanie Przedsiębiorstwem). Realizowała autorskie projekty z zakresu strategii marketingowej, organizacji sprzedaży w sektorze B2B i windykacji należności. Miłośniczka literatury science-fiction, skoków spadochronowych i dobrej kawy. Klaudia Rosa Konsultant biznesu, od ponad siedmiu lat współpracuje z właścicielami firm rozwiązując problemy związane z sprzedażą, marżowaniem, prowadzeniem negocjacji, zatrudnianiem właściwych pracowników, co skutkuje zwiększaniem zysku o 30-70%. Służy swoją wiedzą i doświadczeniem osobom, które chcą znaleźć lub zmienić pracę. Umiejętności zdobywała w korporacjach i mniejszych firmach zarządzając z sukcesami sprzedażą i zespołami handlowców. Często spotkacie ją spacerująca z psem po parku i po górach.

7 Sabina Klimek Dziennikarka i ekonomistka. Obecnie doktorantka Kolegium Społeczno-Ekonomicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach, Politechniki Mikkeli w Finlandii oraz Uniwersytetu St Andrews w Szkocji. Absolwentka Szkoły Liderów Społecznych i Politycznych oraz Trener Polsko- Szwajcarskiego CentrumPrzedsiębiorczości - specjalizuje się w szkoleniach z zakresu zarządzania, negocjacji, marketingu, technik sprzedaży i komunikacji w biznesie. Współzałożycielka i Przewodnicząca Rady Nadzorczej Instytutu Europejskiego "Pro Futuro Europe", członek zarządu Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego oraz Forum Biznesu przy Komisji Europejskiej, negocjator międzynarodowych kontraktów dla firm z Bliskiego Wschodu.

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk

dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Sylwetki trenerów dr inż. Agnieszka Kołodziejczyk Menedżer, trener, mentorka, konsultantka zarządzania z wieloletnim doświadczeniem. Doktor nauk ekonomicznych, o specjalności kompetencje menedżera w kierowaniu

Bardziej szczegółowo

Program AKADEMII ROZWOJU KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH

Program AKADEMII ROZWOJU KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH Oferta Dla kogo? Jaki jest nasz cel? Co nas wyróżnia? AKADEMIA ROZWOJU KOMPETENCJI MENEDŻERSKICH to nowe studia podyplomowe w ofercie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Program został skonstruowany

Bardziej szczegółowo

Tradycja i nowoczesność

Tradycja i nowoczesność Tradycja i nowoczesność Dla kogo? Jaki jest nasz cel? Co nas wyróżnia? Skuteczny menedżer to studia podyplomowe z ponad dziesięcioletnią tradycją. Doczekały się już XVI edycji (wcześniej jako Skuteczny

Bardziej szczegółowo

Program Kongresu. www.seg.org.pl. 9 KWIETNIA (środa)

Program Kongresu. www.seg.org.pl. 9 KWIETNIA (środa) Program Kongresu 9 KWIETNIA (środa) 11.30 12.30 Rejestracja gości 12.30 13.30 Lunch 13.30 13.40 Otwarcie Kongresu Mirosław Kachniewski, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych 13.40 14.00 Wystąpienie

Bardziej szczegółowo

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni

Głodni Sukcesu! Program kongresu. Organizator. Mecenasi. Patroni medialni Głodni Sukcesu! Program kongresu Organizator Mecenasi Partnerzy Patroni honorowi Patroni medialni 1 MID - Międzynarodowy Instytut Demokracji Międzynarodowy Instytut Demokracji (MID) to organizacja pozarządowa,

Bardziej szczegółowo

profile menedżerów HR

profile menedżerów HR Marcin Adamczyk Dyrektor personalny, Project Manager K2 consulting Wyższe, magister socjologii, uniwersytet im. Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie Project Management Office Manager Joanna Antkiewicz Dyrektor

Bardziej szczegółowo

V Krakowskie Forum Wynagrodzeń

V Krakowskie Forum Wynagrodzeń 20 21 maja 2010 roku Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie V Krakowskie Forum Wynagrodzeń 20 lat Compensation & Benefits w Polsce Partner merytoryczny: Katedra Zarządzania Kapitałem Ludzkim Profesora

Bardziej szczegółowo

11-12 października 2011

11-12 października 2011 11-12 października 2011 WROCŁAW Hotel Mercure Panorama PROGRAM WYDARZEO Szanowni Paostwo! Mamy ogromny zaszczyt zaprosid Paostwa na Konferencje organizowane przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych.

Bardziej szczegółowo

Oferta. Sekretem sukcesu jest ciągłe doskonalenie

Oferta. Sekretem sukcesu jest ciągłe doskonalenie Oferta Sekretem sukcesu jest ciągłe doskonalenie Spis treści Szanowni Państwo,... 3 Nasz potencjał... 4 Nasza oferta... 5 Szkolenia zamknięte wewnętrzne dla Firm... 5 Szkolenia otwarte... 6 Kadra trenerów

Bardziej szczegółowo

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ

KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ 2014 KONGRES EDUKACJI POZAFORMALNEJ Jak rozwijać się przez całe życie? Program pierwszego dnia kongresu 25 listopada 2014 r. Centrum Nauki Kopernik Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY WYKŁADOWCY

AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY WYKŁADOWCY Zdolność uczenia się szybciej od swojej konkurencji, może być jedyną długotrwałą przewagą jaką nad nią posiadasz. AKADEMIA MENEDŻERA SPRZEDAŻY WYKŁADOWCY ŁUKASZ KUCIŃSKI Doświadczony trener i konsultant,

Bardziej szczegółowo

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30 Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, Al. Zwycięstwa 96/98 29 maja 2014r., godz. 8:30 16:30 Rejestracja / poranna kawa: 8:30 9:00 Sesja główna: 9:00 10:30 (30 min) Powitanie - Łukasz Żelewski, Prezes

Bardziej szczegółowo

Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1. Prowadzący

Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1. Prowadzący Prelegenci i prelegentki Ogólnopolskiech Spotkań ekonomii Społecznej, OSES 2011 DZIEŃ 1 Prowadzący Kamil Wyszkowski Absolwent wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ekspert w zakresie

Bardziej szczegółowo

Gość Specjalny Kongresu. Zmiany otoczenia gospodarczego szansą na podniesienie konkurencyjności spółek giełdowych

Gość Specjalny Kongresu. Zmiany otoczenia gospodarczego szansą na podniesienie konkurencyjności spółek giełdowych ORGANIZATOR 2013 Zmiany otoczenia gospodarczego szansą na podniesienie konkurencyjności spółek giełdowych Gość Specjalny Kongresu Włodzimierz Karpiński, Minister Skarbu Państwa 17-18 października 2013

Bardziej szczegółowo

Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast. Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego

Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast. Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego Finansowanie inwestycji infrastrukturalnych miast Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego IX Ogólnopolska konferencja BGK dla JST Honorowy Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej

Bardziej szczegółowo

Małopolskie Doradztwo Biznesowe

Małopolskie Doradztwo Biznesowe 1 zaprasza do udziału w projekcie Małopolskie Doradztwo Biznesowe Szansa na rozwój Twojej firmy! 2 Małopolskie Doradztwo Biznesowe Skorzystaj z możliwości bezpłatnej usługi doradczej. Oferujemy Państwu

Bardziej szczegółowo

Pharmaceutical Business Management Diploma

Pharmaceutical Business Management Diploma www.pwcacademy.pl Pharmaceutical Business Management Diploma Jesień/Zima 2013/2014 Program edukacyjny dla menedżerów firm farmaceutycznych Program realizowany przy współpracy: O programie Pharmaceutical

Bardziej szczegółowo

DORADCA BIZNESOWY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ

DORADCA BIZNESOWY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ Serdecznie zachęcamy do udziału w studiach podyplomowych pt.: DORADCA BIZNESOWY PODMIOTÓW EKONOMII SPOŁECZNEJ ADRESACI STUDIÓW DO UDZIAŁU W STUDIACH PODYPLOMOWYCH ZAPRASZAMY: Studia kierowane są do obecnych

Bardziej szczegółowo

C o m p a n y p r o f i l e 2 0 0 7 / 2 0 0 8

C o m p a n y p r o f i l e 2 0 0 7 / 2 0 0 8 C o m p a n y p r o f i l e 2 0 0 7 / 2 0 0 8 Instytut Rachunkowości i Podatków Sp. z o.o. ul. Szpitalna 1, 00-020 Warszawa tel. 022 464 97 05, 022 464 97 17, faks 022 537 01 90 NIP: 525-22-54-518 Kim

Bardziej szczegółowo

Dyplom z turyzmu drogą do rozwoju małych i mikroprzedsiębiorstw. (Diploma in Hospitality & Tourism Marketing)

Dyplom z turyzmu drogą do rozwoju małych i mikroprzedsiębiorstw. (Diploma in Hospitality & Tourism Marketing) Firma questus Akredytowane Centrum Szkoleniowe The Chartered Institute of Marketing (CIM) w Londynie ma przyjemność zaprosić właścicieli i menedżerów małych i mikro firm z województwa małopolskiego do

Bardziej szczegółowo

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE

FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE FINANSOWANIE PROJEKTÓW SAMORZĄDOWYCH CZAS NA INDYWIDUALIZM I INNOWACJE Finansowanie projektów samorządowych czas na indywidualizm i innowacje 1 RAMOWY PROGRAM XI Ogólnopolskiej konferencji BGK dla JST

Bardziej szczegółowo

studia podyplomowe 2015/2016

studia podyplomowe 2015/2016 studia podyplomowe 2015/2016 www.wsb.pl ATRAKCYJNE KIERUNKI STUDIÓW Z DZIEDZIN: ADMINISTRACJA I BEZPIECZEŃSTWO FINANSE RACHUNKOWOŚĆ HR IT MEDIA LOGISTYKA MARKETING I SPRZEDAŻ PEDAGOGIKA PSYCHOLOGIA PRAWO

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o.

SZKOLENIA. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. Wspieramy przedsiębiorczość, innowacje i rozwój... bo liczą się pomysły. Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju sp. z o.o. SZKOLENIA GÓRNOŚLĄSKA AGENCJA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I ROZWOJU SP. Z O.O.

Bardziej szczegółowo

BIULETYN PROJEKTU BRANŻA MEDYCZNA SIŁĄ REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO

BIULETYN PROJEKTU BRANŻA MEDYCZNA SIŁĄ REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO BIULETYN PROJEKTU BRANŻA MEDYCZNA SIŁĄ REGIONU KUJAWSKO-POMORSKIEGO Projekt Branża medyczna siłą regionu kujawsko-pomorskiego w ramach prowadzonych działań, zakłada przeprowadzenie indywidualnego doradztwa,

Bardziej szczegółowo

Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci. 13 grudnia 2010 r.

Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci. 13 grudnia 2010 r. Konferencja Jak zmniejszyć wykluczenie finansowe w Polsce? Program i prelegenci 13 grudnia 2010 r. 2 Program konferencji 9.00 Rejestracja uczestników 10.00 Otwarcie konferencji Marek Belka Prezes Narodowego

Bardziej szczegółowo

XI MIĘDZYNARODOWE SYMPOZJUM WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA W INNOWACYJNEJ GOSPODARCE

XI MIĘDZYNARODOWE SYMPOZJUM WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA W INNOWACYJNEJ GOSPODARCE XI MIĘDZYNARODOWE SYMPOZJUM WŁASNOŚĆ PRZEMYSŁOWA W INNOWACYJNEJ GOSPODARCE NAUKA-BIZNES-ZYSK-ROZWÓJ: BUDOWA EFEKTYWNEGO EKOSYSTEMU INNOWACJI 3-4 WRZEŚNIA 2015 MIĘDZYNARODOWE CENTRUM KULTURY RYNEK GŁÓWNY

Bardziej szczegółowo

Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania.

Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania. P A R T T I M E E X E C U T I V E S T U D I A M B A Szanowni Państwo! Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania. W zarządzaniu wyniki coraz

Bardziej szczegółowo

Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania.

Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania. P A R T T I M E E X E C U T I V E S T U D I A M B A Szanowni Państwo! Żyjemy w czasach, kiedy skuteczność i sukces wymagają odwagi w sięganiu po niekonwencjonalne rozwiązania. W zarządzaniu wyniki coraz

Bardziej szczegółowo

Struktura organizacyjna

Struktura organizacyjna Struktura organizacyjna DYREKTOR Monika Bochenek Wykształcenie wyższe ekonomiczne Ukończone w 2006r. studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, wydział ekonomii; specjalność: strategie rozwoju

Bardziej szczegółowo