REGULAMIN KONKURSU WEWNĘTRZNEGO SIECI DEALERSKIEJ I SERWISOWEJ VOLKSWAGEN GROUP POLSKA SP. Z O.O. - MARKA SKODA DEALER ROKU 2015 SPRZEDAWCA ROKU 2015

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "REGULAMIN KONKURSU WEWNĘTRZNEGO SIECI DEALERSKIEJ I SERWISOWEJ VOLKSWAGEN GROUP POLSKA SP. Z O.O. - MARKA SKODA DEALER ROKU 2015 SPRZEDAWCA ROKU 2015"

Transkrypt

1 REGULAMIN KONKURSU WEWNĘTRZNEGO SIECI DEALERSKIEJ I SERWISOWEJ VOLKSWAGEN GROUP POLSKA SP. Z O.O. - MARKA SKODA DEALER ROKU 2015 SPRZEDAWCA ROKU 2015 DORADCA SERWISOWY ROKU 2015 / SKODA SERVICE CHALLENGE 2015 TECHNIK SERWISOWY ROKU 2015 / SKODA SERVICE CHALLANGE 2015

2 Organizatorem powyższych działań motywacyjnych jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. wyłączny przedstawiciel producenta samochodów Marki Skoda w Polsce. - I ZAŁOŻENIE WSTĘPNE 1. Zasady Konkursów są jawne i udostępnione wszystkim zainteresowanym w Intranecie, na platformie CTO oraz na stronie -II- DEALER ROKU Konkurs odbywać się będzie w dniach od do dla pracowników Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Skoda Auto w Polsce. Dla kogo: 3. W Konkursie DEALER ROKU 2015 mogą brać udział AZD, które podpisały Umowę Dealerską przed i posiadają indywidualny numer dealerski. Jak będzie przebiegał Konkurs: ETAP 1: 4. Autoryzowany Zakład Dealerski dobrowolnie zgłasza swój akces do Konkursu. ETAP 2: Warunki uczestnictwa: 5. Autoryzowany Zakład Dealerski musi w II, III i IV 2015 kwartale uzyskać 0,1% bonusa za plany marketingowe, czyli przedstawić i realizować kwartalne plany marketingowe Dealera. 6. Autoryzowany Partner Serwisowy musi mieć zaliczony test warsztatowy.

3 ETAP 3: Analiza danych uzyskanych przez AZD: 7. Przez okres II, III i IV kwartału 2015 roku Dział Rozwoju Sieci Dealerskiej Skoda analizował będzie parametry w ramach Balance Operation: 7.1. CSS (badanie poziomu satysfakcji Klienta) salon wynik bonusowy, który dostępny będzie w Intranecie SKODA, zakładka Wyniki badań, Sprzedaż, Satysfakcja Klienta sprzedaż. Do wyniku kryterium liczone są dane kwartalne za dany kwartał CSS (badanie poziomu satysfakcji Klienta) serwis wynik bonusowy, który dostępny jest w Intranecie SKODA, zakładka Wyniki badań, Serwis, Satysfakcja Klienta serwis 7.3. Reguła potencjału 1 wyniki reguły są prezentowane w Zintegrowanym Raporcie Zarządczym, który co miesiąc przesyłany jest do każdej stacji Dealerskiej. Wynik reguły to stosunek dziennej liczby przejść serwisowych do miesięcznej sprzedaży nowych samochodów przez Dealera. Do wyniku kryterium liczone są dane rolowane za ostatnie 12 miesięcy np. po 3 kwartale, będzie to narastająca wartość parametru z okresu październik 2014 wrzesień Reguła potencjału 2 wyniki reguły są prezentowane w Zintegrowanym Raporcie Zarządczym, który co miesiąc przesyłany jest do każdej stacji Dealerskiej. Wynik reguły to stosunek liczby sprzedanych samochodów dla Klientów serwisu Dealera, do miesięcznej sprzedaży nowych samochodów przez Dealera. Do wyniku kryterium liczne są dane rolowane za ostatnie 12 miesięcy np. po 3 kwartale, będzie do narastająca wartość parametru z okresu październik 2014 wrzesień Udziały rynkowe udziały, jakie realizuje Dealer, zgodnie z zasadami Raitingu Dealerów. Są one liczone kwartalnie (Wynik Dealera). Dane prezentowane są w Intranecie SKODA w module Analizy Przestrzenne Realizacja celu zlecenia z Biznes Planu dane prezentowane są w Auto Team - raportowanie serwisowe - plan roczny. Wartość dotyczy zleceń płatnych oraz gwarancyjnych dla marki Skoda. 8. Dla każdego z powyższych kryteriów, co kwartał ustalany jest ranking Dealerów. Następnie sumowana jest wartość pozycji rankingowych (czyli suma zajmowanych

4 miejsc/ pozycji). Dealer, który osiągnie najniższą sumę pozycji rankingowych to najlepiej oceniany Dealer. 9. Na etapie 3, na podstawie danych liczbowych zostanie wyłonionych 10 Autoryzowanych Zakładów Dealerskich, które przejdą do etapu 4, na podstawie uzyskanych przez AZD, najlepszych wyników w poszczególnych, wyżej wskazanych parametrach ETAP 4 - FINAŁ: Autoryzowanych Zakładów Dealerskich przystępuje do rozgrywki finałowej bez uwzględnienia punktacji uzyskanej w etapie Zadaniem finałowym będzie przygotowanie przez przedstawicieli AZD prezentacji dotyczącej 4 z 6 wybranych aktywności związanych z KPI Balance Operation czyli: Ilość aktywnych szans sprzedażowych w danym miesiąc. Umówienie pierwszej wizyty na serwis w czasie wydania pojazdu do Klienta ( Np. : wymiana opon ). Odkup pojazdu używanego. Umówienie wizyty w serwisie przed upływem gwarancji. Penetracje kredytów i leasingów. Sprzedaż pakietów przeglądów oraz pogwarancyjnych. 12. Przedstawiciele wyłonionych w 3 etapie 10 Autoryzowanych Zakładów Dealerskich, zostają zaproszeni na prezentacje Prezentacje muszą w pierwszej kolejności zostać przekazane do Doradcy Sieci Dealerskiej i Doradcy Sieci Serwisowej, w celu ich weryfikacji, pod kątem zawartych w nich danych liczbowych. Kryteria oceny prezentacji: 13. Przebieg współpracy między działowej, oceniany pod kątem: W jaki sposób podejmowane akcje sprzedażowe wspierają działalność serwisu W jaki sposób podejmowane akcje serwisowe wspierają działalność sprzedaży. 14. W jakim stopniu podejmowane przez Autoryzowany Zakład Dealerski działania, przyczyniają się do zwiększenia ruchu w salonie i serwisie.

5 15. Jakie działania podejmuje Autoryzowany Zakład Dealerski, w celu poprawy, czyli zwiększenia efektywności sprzedaży. 16. Prezentacja nie może przekroczyć jednej godziny zegarowej. Sposób oceny: 17. W skład Jury wchodzą Dyrektorzy Działów: Dział Marketingu - Maciej Michalik, Dział Rozwoju Sieci - Tomasz Piasny, Dział Obsługi Posprzedażnej - Michał Bajon i Dział Handlowy - Dariusz Brodnicki oraz Dyrektor Marki Tomasz Porawski. 18. Przez Jury przyznawane jest do 25 punktów za każde z kryteriów. 19. Autoryzowany Zakład Dealerski może uzyskać maksymalnie 100 punktów. 20. Autoryzowany Zakład Dealerski, który uzyska największą liczbę punktów, otrzymuje tytuł Dealera Roku Harmonogram działań konkursowych / Jak będą publikowane wyniki: 21. W dniu opublikowane zostaną nazwy 10 najlepszych Autoryzowanych Zakładów Dealerskich, wyłonionych po przeprowadzeniu 4 etapów. 22. Od do czas na przygotowanie prezentacji oraz weryfikacja prezentacji przez Doradców Sieci Dealerskiej i Doradców Sieci Serwisowej W dniu prezentacje dealerskie, które odbywać się będą w siedzibie Volkswagen Group Polska Sp. z o.o W dniu Prezentacje przedstawi pierwsze 5 Autoryzowanych Zakładów Dealerskich, dnia , kolejne 5 Autoryzowanych Zakładów Dealerskich. 23. Oficjalne przekazanie tytułu oraz wręczenie nagród nastąpi podczas Kongresu Dealerskiego, który odbędzie się w marcu 2016 Nagrody: 24. W ramach Konkursu zostaną przyznane następujące tytuły i nagrody:

6 Tytuł Nagrody 1. Dealer Roku Wyróżnienie 3. Wyróżnienie Właściciele Autoryzowanych Zakładów Dealerskich wraz z Dyrektorami Zarządzającymi udadzą się na tygodniowy wyjazd na szkolenie, gdzie będą pozyskiwać doświadczenie z dojrzałego rynku motoryzacyjnego, w celu przeniesienia inspiracji i najlepszych praktyk na rynek polski, aby zwiększać rentowność salonów sieci dealerskiej Skoda oraz budowania przewagi konkurencyjnej Skoda w Polsce. - II KONKURSY INDYWIDUALNE SPRZEDAWCA ROKU Konkurs odbywać się będzie w dniach od do dla pracowników Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Skoda Auto w Polsce. Dla kogo: 26. W Konkursie SPRZEDAWCA ROKU 2015 udział biorą AZD, które znalazły się w pierwszej 10 po III etapie Konkursu Dealer Roku 2015 i które podpisały Umowę Dealerską przed oraz posiadają indywidualny numer dealerski W Konkursie indywidualnym SPREDAWCA ROKU 2015 mogą brać udział tylko Ci Sprzedawcy, którzy są zatrudnieni przez cały okres trwania Konkursu Dealer Roku 2015 w ww. AZD w związku ze sprzedażą samochodów Skoda. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości Sprzedawców z jednego punktu dealerskiego. Jak będzie przebiegał Konkurs: ZGŁOSZENIE:

7 27. Sprzedawcy z Autoryzowanego Zakładu Dealerskiego dobrowolnie zgłaszają swój akces do Konkursu, z uwzględnieniem kryterium opisanego w pkt Termin składania zgłoszeń do Zgłoszenia będzie można składać na platformie Każdy Sprzedawca, który wyrazi chęć wzięcia udziału w Konkursie otrzyma swój indywidualny login, za pomocą którego będzie mógł rozpocząć rozwiązywanie testu. SPRZEDAWCA ROKU 2015 ETAP 1/ ELIMINACJE 28. Każdy ze zgłoszonych Sprzedawców przystępuje do rozwiązania testu wiedzy, umieszczonego na platformie osiągając określony wynik, wyrażony w procentach, gdzie 100% równa się wynik maksymalny możliwy do osiągnięcia. 29. Do finału przechodzi jeden Sprzedawca z każdego salonu, który zakwalifikował się do Finału Konkursu Dealer Roku 2015, który osiągnął najwyższy wynik w teście wiedzy (pkt. 28). SPRZEDAWCA ROKU 2015 ETAP 2/FINAŁ 30. Drugi etap składać się będzie z części teoretycznej i praktycznej, realizowany będzie w miejscu wyznaczonym przez przedstawicieli Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Marka Skoda Wiedza finalistów zostanie sprawdzona w trakcie gali finałowej, podczas której Sprzedawcy udzielą odpowiedzi na pytania zadawane przez osobę prowadzącą galę. Punktowane będą wyłącznie prawidłowe odpowiedzi Podczas zmagań finałowych osobą wspierającą Sprzedawcę będzie Kierownik Sprzedaży/Dyrektor Zarządzający, który będzie miał możliwość udzielania podpowiedzi. 31. Sprzedawca, który otrzyma największą liczbę punktów otrzymuje tytuł Sprzedawca Roku Trzej Sprzedawcy z najwyższą liczbą punktów (miejsce I, II i III), otrzymują nagrody zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie 34. Nagrody zostaną wręczone podczas Kongresu Dealerskiego, który odbędzie się w marcu 2016 roku.

8 Jak będą publikowane wyniki: 33. Wyniki zostaną opublikowane na platformie oraz w postaci mailingów, wysyłanych do Działów Handlowych i Kierowników Sprzedaży z zakwalifikowanych Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Terminy: I etap do II etap/finał do Nagrody: 34. W ramach Konkursu zostaną przyznane następujące tytuły i nagrody: Etapy Pierwsza 10 Sprzedawca Roku 2015 etap 2/Finał Nagrody Nagroda rzeczowa o wartości od 1900 zł 2000 zł dla 10 osób, wraz z dodatkową kwotą pieniężną stanowiącą równowartość podatku zryczałtowanego PIT od nagrody, które zakwalifikują się do 2 etapu/finału Szkolenie, dla trójki finalistów wraz z Kierownikami Sprzedaży, którego celem będzie zainspirowanie i zmotywowanie uczestników do budowania pozytywnego doświadczenia Klienta w praktyce. Wartość szkolenia zostanie określona do dnia Z w. w. nagród kwota pieniężna zostanie potrącona na poczet zapłaty podatku dochodowego, na co Nagrodzeni wyrażają zgodę. 36. Zasady Konkursu określone przez niniejszy Regulamin są jawne i zostaną udostępnione wszystkim zainteresowanym na platformie CTO i na platformie

9 Wszelką pomocą w zakresie zasad konkursu będzie służyć Koordynator Projektu Urszula Mania-Ozdoba (Specjalista ds. Systemów Motywacyjnych) a także Doradcy Sieci Dealerskiej i Serwisowej marki Skoda. DORADCA SERWISOWY Konkurs odbywać się będzie w dniach od do dla pracowników Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Skoda Auto w Polsce. Dla kogo: 38. W Konkursie DORADCA SERWISOWY ROKU udział biorą AZD, które znalazły się w pierwszej 10 po III etapie Konkursu Dealer Roku 2015 i które podpisały Umowę Dealerską I Umowę Serwisową przed oraz posiadają indywidualny numer dealerski i serwisowy W Konkursie indywidualnym DORADCA SERWISOWY ROKU 2015 mogą brać udział tylko Ci Doradcy Serwisowi, którzy są zatrudnieni przez cały okres trwania Konkursu Dealer Roku 2015 w ww. AZD w związku z serwisowaniem samochodów Skoda. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Nie ma ograniczeń dotyczących ilości Doradców Serwisowych z jednego punktu dealerskiego. Jak będzie przebiegał Konkurs: ZGŁOSZENIE: 39. Doradcy Serwisowi z Autoryzowanego Zakładu Dealerskiego dobrowolnie zgłaszają swój akces do Konkursu, z uwzględnieniem kryterium opisanego w pkt Termin składania zgłoszeń do Zgłoszenia będzie można składać na platformie Każdy Doradca Serwisowy, który wyrazi chęć wzięcia udziału w Konkursie otrzyma swój indywidualny login, za pomocą którego będzie mógł rozpocząć rozwiązywanie testu.

10 DORADCA SERWISOWY 2015 ETAP 1 /ELIMINACJE 40. Każdy ze zgłoszonych Doradców Serwisowych przystępuje do rozwiązania testu wiedzy, umieszczonego na platformie osiągając określony wynik, wyrażony w procentach, gdzie 100% równa się wynik maksymalny możliwy do osiągnięcia. 41. Do finału przechodzi jeden Doradca Serwisowy z każdego salonu, który zakwalifikował się do Finału Konkursu Dealer Roku 2015, który osiągnął najwyższy wynik w teście wiedzy (pkt. 40). DORADCA SERWISOWY ROKU 2015 ETAP 2/ FINAŁ 42. Drugi etap składać się będzie z części teoretycznej i praktycznej, realizowany będzie w miejscu wyznaczonym przez przedstawicieli Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Marka Skoda Wiedza finalistów zostanie sprawdzona w trakcie gali finałowej, podczas której Doradcy Serwisowi udzielą odpowiedzi na pytania zadawane przez osobę prowadzącą galę. Punktowane będą wyłącznie prawidłowe odpowiedzi Podczas zmagań finałowych osobą wspierającą Doradcę Serwisowego będzie Kierownik Serwisu/Dyrektor Zarządzający, który będzie miał możliwość udzielania podpowiedzi. 43. Na podstawie wyników każdego z Doradców Serwisowych wytypowanych do trzeciego etapu, sporządzany jest ranking Doradców Serwisowych. 44. Doradca Serwisowy, który otrzyma największą liczbę punktów otrzymuje tytuł Doradca Serwisowy Trzej Doradcy Serwisowi z najwyższą liczbą punktów (miejsce I, II i III), otrzymują nagrody zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie 47. Nagrody zostaną wręczone podczas Kongresu Dealerskiego, który odbędzie się w marcu 2016 roku. Jak będą publikowane wyniki: 46. Wyniki zostaną opublikowane na platformie oraz w postaci mailingów, wysyłanych do Działów Handlowych i Kierowników Sprzedaży z zakwalifikowanych Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Terminy:

11 I etap do II etap do Nagrody: 47. W ramach Konkursu zostaną przyznane następujące tytuły i nagrody: Etapy Pierwsza 10 Doradca Serwisowy 2015 etap 2/Finał Nagrody Nagroda rzeczowa o wartości od 1900 zł 2000 zł dla 10 osób, wraz z dodatkową kwotą pieniężną stanowiącą równowartość podatku zryczałtowanego PIT od nagrody, które zakwalifikują się do 2 etapu/finału Szkolenie, dla trójki finalistów wraz z Kierownikami Serwisu, którego celem będzie zainspirowanie i zmotywowanie uczestników do budowania pozytywnego doświadczenia Klienta w praktyce. Wartość szkolenia zostanie określona do dnia Z w. w. nagród kwota pieniężna zostanie potrącona na poczet zapłaty podatku dochodowego, na co Nagrodzeni wyrażają zgodę. 49. Zasady Konkursu określone przez niniejszy Regulamin są jawne i zostaną udostępnione wszystkim zainteresowanym na platformie CTO i na platformie Wszelką pomocą w zakresie zasad konkursu będzie służyć Koordynator Projektu Urszula Mania-Ozdoba (Specjalista ds. Systemów Motywacyjnych) a także Doradcy Sieci Dealerskiej i Serwisowej marki Skoda.

12 - IV - TECHNIK SERWISOWY ROKU Konkurs odbywać się będzie w dniach od do dla pracowników Autoryzowanych Zakładów Dealerskich Skoda Auto w Polsce. Dla kogo: 52. W konkursie TECHNIK SERWISOWY ROKU 2015 udział biorą AZD, które znalazły się w pierwszej 10 po III etapie konkursu Dealer Roku 2015 i które podpisały Umowę Dealerską i Umowę Serwisową przed oraz posiadają indywidualny numer dealerski i serwisowy W konkursie indywidualnym TECHNIK SERWISOWY ROKU 2015 mogą brać udział tylko Ci Technicy Serwisowi, którzy są zatrudnieni przez cały okres trwania Konkursu Dealer Roku 2015 w ww. AZD w związku z naprawą i serwisowaniem samochodów Skoda. Udział w Konkursie jest całkowicie dobrowolny. Jak będzie przebiegał Konkurs: ZGŁOSZENIE: 53. AZD, które znalazły się w pierwszej 10 po III etapie Konkursu Dealer Roku 2015, zgłaszają swojego Technika Serwisowego, z uwzględnieniem kryterium opisanym w pkt Termin składania zgłoszeń do Zgłoszenia będzie można składać na platformie Każdy ze zgłoszonych Techników Serwisowych przystępuje automatycznie do finału Konkursu. TECHNIK SERWISOWY 2015/FINAŁ 55. Finał składać się będzie z części teoretycznej i praktycznej, realizowany będzie w miejscu wyznaczonym przez przedstawicieli Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Marka Skoda Wiedza finalistów zostanie sprawdzona podczas gali finałowej, podczas której Technicy Serwisowi napiszą test wiedzy a następnie przystąpią do

13 usuwania usterki w samochodzie Skoda. Podczas zmagań finałowych osobą wspierającą Technika Serwisowego będzie Kierownik Serwisu. 56. Technik Serwisowy, który otrzyma największą liczbę punktów otrzymuje tytuł Technik Serwisowy Trzej Technicy Serwisowi z najwyższą liczbą punktów (miejsce I, II i III), otrzymują nagrody zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie 59. Nagrody zostaną wręczone podczas Kongresu Dealerskiego, który odbędzie się w marcu 2016 roku. Jak będą publikowane wyniki: 58. Terminy publikacji wyników na platformie i w postaci mailingów, wysyłanych do Działów Serwisu i Kierowników Serwisu z zakwalifikowanych Autoryzowanych Zakładów Dealerskich I etap do II etap/finał do Nagrody: 59. W ramach Konkursu zostaną przyznane następujące tytuły i nagrody: Etapy Pierwsza 10 Technik Serwisowy 2015 etap 2/FINAŁ Nagrody Nagroda rzeczowa o wartości od 1900 zł 2000 zł dla 10 osób, wraz z dodatkową kwotą pieniężną stanowiącą równowartość podatku zryczałtowanego PIT od nagrody, które zakwalifikują się do 2 etapu/finału Szkolenie, dla trójki finalistów wraz z Kierownikami Serwisu, którego celem będzie zainspirowanie i zmotywowanie uczestników do budowania pozytywnego doświadczenia Klienta w praktyce. Wartość szkolenia zostanie określona do dnia Z w. w. nagród kwota pieniężna zostanie potrącona na poczet zapłaty podatku dochodowego, na co Nagrodzeni wyrażają zgodę.

14 61. Zasady Konkursu określone przez niniejszy Regulamin są jawne i zostaną udostępnione wszystkim zainteresowanym na platformie CTO i na platformie Wszelką pomocą w zakresie zasad konkursu będzie służyć Koordynator Projektu Urszula Mania-Ozdoba (Specjalista ds. Systemów Motywacyjnych) a także Doradcy Sieci Dealerskiej i Serwisowej marki Skoda.

REGULAMIN KONKURSU WEWNĘTRZNEGO SIECI DEALERSKIEJ I SERWISOWEJ VOLKSWAGEN GROUP POLSKA SP. Z O.O. - MARKA SKODA DEALER ROKU 2016 SPRZEDAWCA ROKU 2016

REGULAMIN KONKURSU WEWNĘTRZNEGO SIECI DEALERSKIEJ I SERWISOWEJ VOLKSWAGEN GROUP POLSKA SP. Z O.O. - MARKA SKODA DEALER ROKU 2016 SPRZEDAWCA ROKU 2016 REGULAMIN KONKURSU WEWNĘTRZNEGO SIECI DEALERSKIEJ I SERWISOWEJ VOLKSWAGEN GROUP POLSKA SP. Z O.O. - MARKA SKODA DEALER ROKU 2016 SPRZEDAWCA ROKU 2016 DORADCA SERWISOWY ROKU 2015 / SKODA SERVICE CHALLENGE

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu dla Sprzedawców ubezpieczeń w sieci autoryzowanych dealerów i subdealerów Skoda Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Regulamin Konkursu dla Sprzedawców ubezpieczeń w sieci autoryzowanych dealerów i subdealerów Skoda Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. Regulamin Konkursu dla Sprzedawców ubezpieczeń w sieci autoryzowanych dealerów i subdealerów Skoda Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. 1. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu jest Powszechny Zakład

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ "TOP HR MANAGER" POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ TOP HR MANAGER POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ "TOP HR MANAGER" 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 2 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs wiedzy na Top Managera 2017 w kategoriach HR i Kadry, pod nazwą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU MARTEX BUSINESS

REGULAMIN KONKURSU MARTEX BUSINESS REGULAMIN KONKURSU MARTEX BUSINESS I. PRZEDMIOT REGULAMINU Niniejszy Regulamin, dalej zwany Regulaminem określa zasady funkcjonowania Konkursu pod nazwą MARTEX BUSINESS, w szczególności zasady i warunki

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Turbo Moda 20 sierpnia 20 października 2012 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU Turbo Moda 20 sierpnia 20 października 2012 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KONKURSU Turbo Moda 20 sierpnia 20 października 2012 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Regulamin konkursu organizowanego przez Arkady Wrocławskie S.A. zwanego dalej Organizatorem określa zasady konkursu

Bardziej szczegółowo

Regulamin Trzeciego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych T.I.K? TAK!

Regulamin Trzeciego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych T.I.K? TAK! Regulamin Trzeciego Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych T.I.K? TAK! 1 Organizatorzy Organizatorem konkursu jest Polskie Towarzystwo

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ TOP HR MANAGER POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ TOP HR MANAGER POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KONKURSU POD NAZWĄ TOP HR MANAGER 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 2 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs wiedzy na Top HR Managera 2016, pod nazwą TOP HR MANAGER, zwany

Bardziej szczegółowo

R E G U L A M I N K O N K U R S U HILTON S INNOVATION CHALLENGE

R E G U L A M I N K O N K U R S U HILTON S INNOVATION CHALLENGE R E G U L A M I N K O N K U R S U HILTON S INNOVATION CHALLENGE Rozdział I Cel Konkursu Celem Konkursu Hilton s innovation Challenge zwanego dalej Konkursem jest 1. Umożliwienie studentom kierunków związanych

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU CHROŃ SWÓJ ŚWIAT. 1 Postanowienia Ogólne

REGULAMIN KONKURSU CHROŃ SWÓJ ŚWIAT. 1 Postanowienia Ogólne REGULAMIN KONKURSU CHROŃ SWÓJ ŚWIAT zwanego dalej konkursem 1 Postanowienia Ogólne 1. Organizatorem konkursu jest 24/7Communication Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (00-236), ul. Świętojerska 5/7, wpisana

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU: Promocja ACTION S.A. UltraBook

REGULAMIN KONKURSU: Promocja ACTION S.A. UltraBook REGULAMIN KONKURSU: Promocja ACTION S.A. UltraBook 1 Postanowienia ogólne 1. Niniejszy regulamin konkursu zwany dalej Regulaminem określa zasady, zakres i warunki uczestnictwa w konkursie Promocja ACTION

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Wiedzą Pisane

REGULAMIN KONKURSU Wiedzą Pisane REGULAMIN KONKURSU Wiedzą Pisane 1. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Organizatorami konkursu o nazwie Wiedzą Pisane, zwanego dalej Konkursem, są Powszechny Zakład Ubezpieczeń SA z siedzibą w Warszawie (00-133)

Bardziej szczegółowo

Startuje projekt - Przedsiębiorczość w praktyce

Startuje projekt - Przedsiębiorczość w praktyce Startuje projekt - Przedsiębiorczość w praktyce Rusza II edycja projektu Przedsiębiorczość w praktyce realizowanego z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Do udziału zapraszamy

Bardziej szczegółowo

Laptop na bank Regulamin konkursu edycja 2008

Laptop na bank Regulamin konkursu edycja 2008 WOJEWÓDZKI OŚRODEK DOSKONALENIA INFORMATYCZNEGO I POLITECHNICZNEGO OPOLE Laptop na bank Regulamin konkursu edycja 2008 I. Organizatorzy konkursu Organizatorami konkursu Laptop na bank" zwanego dalej Konkursem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. I Gminnego Konkursu Informatycznego. oraz. XI Szkolnego Konkursu Informatycznego. dla szkół podstawowych i gimnazjum

REGULAMIN. I Gminnego Konkursu Informatycznego. oraz. XI Szkolnego Konkursu Informatycznego. dla szkół podstawowych i gimnazjum REGULAMIN I Gminnego Konkursu Informatycznego oraz XI Szkolnego Konkursu Informatycznego dla szkół podstawowych i gimnazjum Informacje wstępne 1. Organizatorem Konkursu jest Publiczne Gimnazjum im. Św.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW PT. W ŚWIECIE FINANSÓW VI

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW PT. W ŚWIECIE FINANSÓW VI REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW PT. W ŚWIECIE FINANSÓW VI (projekt realizowany z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej) I. Postanowienia ogólne 1.Konkurs

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN AKCJI Kuchnia+ poleca. Artykuł 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN AKCJI Kuchnia+ poleca. Artykuł 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN AKCJI Kuchnia+ poleca Artykuł 1 Postanowienia ogólne 1. ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie przy al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego

Bardziej szczegółowo

Zasady Konkursu LIGA 100 dla Pełnomocników Handlowych Cyfrowego Polsatu S.A.

Zasady Konkursu LIGA 100 dla Pełnomocników Handlowych Cyfrowego Polsatu S.A. Zasady Konkursu LIGA 100 dla Pełnomocników Handlowych Cyfrowego Polsatu S.A. I. Warunki ogólne konkursu 1. Organizatorem konkursu jest Cyfrowy Polsat S.A. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Łubinowa 4A,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN XV edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O SENACIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. rok szkolny 2016/2017 I CELE KONKURSU

REGULAMIN XV edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O SENACIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ. rok szkolny 2016/2017 I CELE KONKURSU REGULAMIN XV edycji WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O SENACIE RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ rok szkolny 2016/2017 I CELE KONKURSU 1 Zadaniem konkursu jest popularyzowanie wiedzy o historii i współczesnej działalności

Bardziej szczegółowo

Konkurs Energia kontrolowana

Konkurs Energia kontrolowana Regulamin Konkursu Energia kontrolowana 1 Postanowienia ogólne Terminy używane w regulaminie oznaczają: Konkurs - przez termin Konkurs rozumie się konkurs Energia Kontrolowana. Organizator - przez termin

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW PT. W ŚWIECIE FINANSÓW II

REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW PT. W ŚWIECIE FINANSÓW II REGULAMIN WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU DLA GIMNAZJALISTÓW PT. W ŚWIECIE FINANSÓW II (konkurs organizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr II w Opolu i dofinansowany ze środków Narodowego Banku Polskiego)

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPORTS STARTUP PROJECT

REGULAMIN SPORTS STARTUP PROJECT Sports StartUP Project to konkurs mający na celu wyłonienie najlepszych innowacyjnych projektów z branży biznesu sportowego. Organizowany jest on przez firmę SportWin w ramach Dni Marketingu Sportowego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO Happy Service

REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO Happy Service REGULAMIN PROGRAMU PARTNERSKIEGO Happy Service Niniejszy Regulamin określa zasady Programu Partnerskiego Happy Service przeznaczonego dla pracowników lub współpracowników podmiotów prowadzących serwis

Bardziej szczegółowo

1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4. 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4

1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4. 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4 Zasady programu Spis treści 1. Czym jest Serwisowy Program Flotowy?... 4 2. Kto może korzystać z Serwisowego Programu Flotowego?... 4 3. Zestawy usług obsługi serwisowej w Serwisowym Programie Flotowym...

Bardziej szczegółowo

REKOMENDOWANE MODELE WYNAGRADZANIA PRACOWNIKÓW DEALERA UCZESTNICZĄCYCH W SPRZEDAŻY USŁUG I PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH

REKOMENDOWANE MODELE WYNAGRADZANIA PRACOWNIKÓW DEALERA UCZESTNICZĄCYCH W SPRZEDAŻY USŁUG I PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH REKOMENDOWANE MODELE WYNAGRADZANIA PRACOWNIKÓW DEALERA UCZESTNICZĄCYCH W SPRZEDAŻY USŁUG I PRODUKTÓW UBEZPIECZENIOWYCH Rekomendowane systemy wynagrodzeń zostały opracowane w oparciu o następujące założenia:

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA BIZNESOWE ZARZĄDZANIE SERWISEM SAMOCHODOWYM CZ. I PROGRAM GRUPA DOCELOWA ZALECENIA PROWADZĄCY CZAS TRWANIA MIEJSCE KOSZTY

SZKOLENIA BIZNESOWE ZARZĄDZANIE SERWISEM SAMOCHODOWYM CZ. I PROGRAM GRUPA DOCELOWA ZALECENIA PROWADZĄCY CZAS TRWANIA MIEJSCE KOSZTY SZKOLENIA BIZNESOWE SZKOLENIA BIZNESOWE ZARZĄDZANIE SERWISEM SAMOCHODOWYM CZ. I 1. OBSŁUGA KLIENTA W SERWISIE SAMOCHODOWYM 1.1. Jakość obsługi klienta serwisu samochodowego Jakość obsługi Naprawa postrzegana

Bardziej szczegółowo

I POSTANOWIENIA OGÓLNE

I POSTANOWIENIA OGÓLNE Regulamin konkursu pt. Wodny Świat Wałbrzycha kierowanego do przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich z terenu działalności Wałbrzyskiego Związku Wodociągów i Kanalizacji I POSTANOWIENIA

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN XI WROCŁAWSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów klas I-III GIMNAZJÓW rok szkolny 2015/2016

REGULAMIN XI WROCŁAWSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów klas I-III GIMNAZJÓW rok szkolny 2015/2016 I Organizatorzy REGULAMIN XI WROCŁAWSKIEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO dla uczniów klas I-III GIMNAZJÓW rok szkolny 2015/2016 1. Organizatorem Konkursu jest Gimnazjum Nr 9 im. św. Jadwigi Śląskiej. 2. Honorowy

Bardziej szczegółowo

Lex Best Dealer, Gazele Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Najlepszy Sprzedawca Samochodów Skoda.

Lex Best Dealer, Gazele Biznesu, Przedsiębiorstwo Fair Play, Najlepszy Sprzedawca Samochodów Skoda. Z okazji 40-lecia istnienia firmy Zimny przygotowaliśmy dla Państwa ten specjalny katalog. Historia grupy Zimny rozpoczęła się w roku 1973, w którym to Pan Włodzimierz Zimny otworzył pierwszy warsztat

Bardziej szczegółowo

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

IX. POSTANOWIENIA KOŃCOWE REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO BE SMART I. ORGANIZATOR Organizatorem Gminnego Konkursu Języka Angielskiego Be Smart jest Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Warszawy w Piasecznie. II. CELE KONKURSU

Bardziej szczegółowo

Załącznik do Uchwały nr 1191/11 z dnia 6 października 2011 r.

Załącznik do Uchwały nr 1191/11 z dnia 6 października 2011 r. Załącznik do Uchwały nr 1191/11 z dnia 6 października 2011 r. Regulamin konkursu wiedzy o Funduszach Europejskich w Małopolsce Tropami dotacji na terenie powiatów: krakowskiego, miechowskiego, myślenickiego,

Bardziej szczegółowo

W skład cyklu wchodzą imprezy organizowane przez Organizatora oraz imprezy partnerskie organizowane przez inne podmioty.

W skład cyklu wchodzą imprezy organizowane przez Organizatora oraz imprezy partnerskie organizowane przez inne podmioty. 1. Organizatorem cyklu Enea Tri Tour 2016 jest Firma ENDU SPORT Sp. Z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61 741, przy ul. 23 Lutego 4/6, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2014

Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2014 Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2014 1 Postanowienia Ogólne 1) Regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w konkursie pod nazwą: Nauczyciel Roku ( Konkurs ). 2) Organizatorem Konkursu jest Wydawnictwo

Bardziej szczegółowo

UCZESTNICY KONKURSU. 1 z 5

UCZESTNICY KONKURSU. 1 z 5 Regulamin Konkursu Szkoła zawodowa najwyższej jakości na najlepsze praktyki szkół zawodowych w zakresie zapewnienia jakości kształcenia Edycja II 2016/2017 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu pt. Wakacje z nagrodami organizowanego przez TU Europa S.A.

Regulamin Konkursu pt. Wakacje z nagrodami organizowanego przez TU Europa S.A. 1 Ogólne zasady Konkursu 1. Konkurs organizowany jest przez Towarzystwo Ubezpieczeń Europa Spółkę Akcyjną, z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Gwiaździstej 62, 53-413 Wrocław; zarejestrowaną w Sądzie Rejonowym

Bardziej szczegółowo

1 Informacje ogólne. 2 Cel konkursu

1 Informacje ogólne. 2 Cel konkursu Załącznik do Uchwały nr 1190/11 z dnia 6 października 2011 r. Regulamin konkursu wiedzy o Funduszach Europejskich w Małopolsce Tropami dotacji na terenie powiatów: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu. 2.3. Organizator zastrzega sobie prawo anulowania Konkursu bez podania przyczyny.

Regulamin konkursu. 2.3. Organizator zastrzega sobie prawo anulowania Konkursu bez podania przyczyny. Regulamin konkursu 1. Organizator 1.1. Organizatorem Konkursu na najbardziej użyteczną opinię z wakacji, zwanego dalej Konkursem, jest Nowa Itaka Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu, przy ul. Reymonta 39, 45-072

Bardziej szczegółowo

22 marca - 30 czerwca 2013

22 marca - 30 czerwca 2013 REGULAMIN KONKURSU PRZEBOJOWE DZIECIAKI 2013 22 marca - 30 czerwca 2013 Przepisy ogólne 1. Organizator konkursu. 2. Media Regionalne Sp. z o.o. wydawca Gazety Codziennej Nowiny oraz właściciel portalu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU HR OSOBOWOŚĆ POSTANOWIENIA OGÓLNE DEFINICJE

REGULAMIN KONKURSU HR OSOBOWOŚĆ POSTANOWIENIA OGÓLNE DEFINICJE REGULAMIN KONKURSU HR OSOBOWOŚĆ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na najlepszego HR Managera, który odbędzie się w okresie listopad 2013 czerwiec

Bardziej szczegółowo

1 Postanowienia ogólne

1 Postanowienia ogólne S.A., którym powierzono wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem i przekazywaniem zleceń i dyspozycji dotyczących jednostek uczestnictwa funduszy inwestycyjnych 1 Postanowienia ogólne Niniejszy

Bardziej szczegółowo

Konkurs sprzedażowy dla OWCA

Konkurs sprzedażowy dla OWCA Konkurs sprzedażowy dla OWCA 1. Zasady uczestnictwa w Konkursie 1. Organizatorami Konkursu są: a) TUW SKOK z siedzibą w Sopocie, 81-743, ul. Władysława IV 22; b) TU SKOK ŻYCIE S.A. z siedzibą w Sopocie,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Wolontariusz Roku

Regulamin Konkursu Wolontariusz Roku ostatnia aktualizacja dokumentu: 9 października 2016 r. Regulamin Konkursu Wolontariusz Roku właściciel dokumentu: Członek Zarządu ds. Wolontariuszy zatwierdzono dnia: 9 października 2016 r. 1 z 4 0. Słowo

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN VII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PODATKOWEGO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW MONETA AUREA 2011

REGULAMIN VII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PODATKOWEGO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW MONETA AUREA 2011 REGULAMIN VII EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PODATKOWEGO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW MONETA AUREA 2011 1. Organizatorami VII Edycji Konkursu Podatkowego dla Studentów i Absolwentów Moneta Aurea 2011,

Bardziej szczegółowo

Konkurs sprzedażowy dla Kierowników Oddziałów

Konkurs sprzedażowy dla Kierowników Oddziałów Konkurs sprzedażowy dla Kierowników Oddziałów 1. Zasady uczestnictwa w Konkursie 1. Organizatorami Konkursu są: a) TUW SKOK z siedzibą w Sopocie, 81-743, ul. Władysława IV 22; b) TU SKOK ŻYCIE S.A. z siedzibą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 3000 punktów Sygma Bonus za 4 transakcje kartą 14.09-31.10.15

REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 3000 punktów Sygma Bonus za 4 transakcje kartą 14.09-31.10.15 REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 3000 punktów Sygma Bonus za 4 transakcje kartą 14.09-31.10.15 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin (dalej zwany Regulaminem ) określa zasady uczestnictwa w programie

Bardziej szczegółowo

Młodzieżowi liderzy przedsiębiorczości. XIII Międzyszkolny Konkurs Przedsiębiorczości. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Regulamin.

Młodzieżowi liderzy przedsiębiorczości. XIII Międzyszkolny Konkurs Przedsiębiorczości. dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Regulamin. ZESPÓŁ SZKÓŁ HANDLOWYCH IM. MARII DĄBROWSKIEJ W BYDGOSZCZY Młodzieżowi liderzy przedsiębiorczości XIII Międzyszkolny Konkurs Przedsiębiorczości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych pod hasłem: Młodzi w

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN I ORGANIZACJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA

REGULAMIN I ORGANIZACJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA REGULAMIN I ORGANIZACJA KONKURSU MATEMATYCZNEGO MATEMATYKA W TECHNICE DLA TECHNIKA I. Organizatorzy: Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół Elektronicznych w Lublinie we współpracy i pod patronatem Politechniki

Bardziej szczegółowo

I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2015/2016

I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2015/2016 I Organizatorzy I Międzyszkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych w roku szkolnym 2015/2016 1. Organizatorem Konkursu jest Publiczna Szkoła Podstawowa nr 15 w Radomiu. II Rodzaj konkursu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN IV Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych rok szkolny 2015/2016

REGULAMIN IV Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych rok szkolny 2015/2016 Załącznik nr 1 do projektu: IV Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych i Jubileuszowy X Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas I-III gimnazjów REGULAMIN IV Konkurs

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu wiedzy o CSR 2014

Regulamin Konkursu wiedzy o CSR 2014 Regulamin Konkursu wiedzy o CSR 2014 1. Cel Konkursu Celem konkursu jest rozpowszechnianie idei społecznej odpowiedzialności biznesu (ang. Corporate Social Responsibility, CSR) wśród licealistów/ek i studentów/ek,

Bardziej szczegółowo

Regulamin Programu motywacyjnego Mamy energię do podróżowania. Definicje

Regulamin Programu motywacyjnego Mamy energię do podróżowania. Definicje Regulamin Programu motywacyjnego Mamy energię do podróżowania 1 Definicje Na potrzeby niniejszego Regulaminu zostały przyjęte poniższe definicje: 1. Uczestnik Programu - Przedsiębiorca, który podpisał

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU KONKURS MASZ DYLEMAT? PODAJ TEMAT!, czyli twórz Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej razem z nami i wygraj atrakcyjne nagrody!

REGULAMIN KONKURSU KONKURS MASZ DYLEMAT? PODAJ TEMAT!, czyli twórz Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej razem z nami i wygraj atrakcyjne nagrody! REGULAMIN KONKURSU KONKURS MASZ DYLEMAT? PODAJ TEMAT!, czyli twórz Dni Alergii i Nietolerancji Pokarmowej razem z nami i wygraj atrakcyjne nagrody! 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem konkursu pod

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu. Young Project Management Program. Gdańsk 2015. www.ypmp.pl

Regulamin Konkursu. Young Project Management Program. Gdańsk 2015. www.ypmp.pl Regulamin Konkursu Young Project Management Program Gdańsk 2015 www.ypmp.pl Załącznik nr 1. Do Porozumienia w sprawie organizacji XV edycji konkursu YPMP REGULAMIN KONKRSU XV EDYCJI YPMP Art. 1 Postanowienia

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu. Young Project Management Program. Gdańsk 2016. www.ypmp.pl

Regulamin Konkursu. Young Project Management Program. Gdańsk 2016. www.ypmp.pl Regulamin Konkursu Young Project Management Program Gdańsk 2016 www.ypmp.pl Załącznik nr 1. Do Porozumienia w sprawie organizacji XVI edycji konkursu YPMP REGULAMIN KONKURSU XVI EDYCJI YPMP Art. 1 Postanowienia

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU SERWISOWEGO "Saeco Premium Service" (dalej Regulamin ) 1 Postanowienia ogólne

REGULAMIN PROGRAMU SERWISOWEGO Saeco Premium Service (dalej Regulamin ) 1 Postanowienia ogólne REGULAMIN PROGRAMU SERWISOWEGO "Saeco Premium Service" (dalej Regulamin ) 1 Postanowienia ogólne 1. Organizatorem programu serwisowego Saeco Premium Service (zwanego dalej Programem ) i administratorem

Bardziej szczegółowo

KORZYŚCI SPECJALNE DLA SPRZEDAWCÓW ROZWIĄZAŃ NA RYNKU OŚWIATY NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

KORZYŚCI SPECJALNE DLA SPRZEDAWCÓW ROZWIĄZAŃ NA RYNKU OŚWIATY NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA KORZYŚCI SPECJALNE DLA SPRZEDAWCÓW ROZWIĄZAŃ NA RYNKU OŚWIATY NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA Jakie nowe korzyści są dostępne? Korzyści obejmują m.in. dostęp do specjalistów ds. technicznych i zasobów działu

Bardziej szczegółowo

KONKURS NA WYSTĄPIENIE PUBLICZNE DLA UCZNIÓW WROCŁAWSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

KONKURS NA WYSTĄPIENIE PUBLICZNE DLA UCZNIÓW WROCŁAWSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH KONKURS NA WYSTĄPIENIE PUBLICZNE DLA UCZNIÓW WROCŁAWSKICH SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH W ramach projektu Prawa człowieka nie są nam dane raz na zawsze rola Parlamentu Europejskiego w umacnianiu praw człowieka

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN. Stowarzyszenie dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego

REGULAMIN. Stowarzyszenie dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego Stowarzyszenie dla Rozwoju Ubezpieczeń Komunikacyjnych i Rynku Motoryzacyjnego REGULAMIN I EDYCJI KONKURSU STOWARZYSZENIA DLA ROZWOJU UBEZPIECZEŃ KOMUNIKACYJNYCH I RYNKU MOTORYZACYJNEGO PRO-MOTOR NA NAJLEPSZĄ

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MASTER OF ENGLISH

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MASTER OF ENGLISH REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MASTER OF ENGLISH I. ORGANIZATOR Organizatorem Konkursu Języka Angielskiego MASTER OF ENGLISH jest LO im. C.K. Norwida w Mońkach. II. CELE KONKURSU

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN SPORTS STARTUP PROJECT

REGULAMIN SPORTS STARTUP PROJECT Sports StartUP Project to konkurs mający na celu wyłonienie najlepszych innowacyjnych projektów z branży biznesu sportowego. Organizowany jest on przez firmę SportWin w ramach Dni Marketingu Sportowego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Serwis Stołowy Twoich Marzeń wersja od dnia 01 kwietnia 2015 r.

REGULAMIN KONKURSU Serwis Stołowy Twoich Marzeń wersja od dnia 01 kwietnia 2015 r. REGULAMIN KONKURSU Serwis Stołowy Twoich Marzeń wersja od dnia 01 kwietnia 2015 r. 1. WARUNKI OGÓLNE 1. Organizatorem konkursu Serwis Stołowy Twoich Marzeń zwanego dalej Konkursem jest Fyrklövern Sp. z

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Polska i Polacy w czasie II Wojny Światowej

Regulamin Konkursu Polska i Polacy w czasie II Wojny Światowej Regulamin Konkursu Polska i Polacy w czasie II Wojny Światowej 1. Definicje zawarte w Regulaminie Konkursu: Regulamin zbiór zasad oraz reguł obowiązujących w Konkursie Polska i Polacy w czasie II wojny

Bardziej szczegółowo

Słownik użytych definicji:

Słownik użytych definicji: I Słownik użytych definicji: 1. Program olśnienie program, zwany dalej w skrócie Programem, którego zasady określa niniejszy Regulamin. 2. Organizator ELKIM LIGHTING Zofia Drat-Szymkowiak, ul. Wiosenna

Bardziej szczegółowo

V REGIONALNY KONKURS POŚWIĘCONY WARTOŚCIOM GŁOSZONYM PRZEZ BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II. pn. BĄDŹ WIELKIM. Dąbrowa Tarnowska 2012 r.

V REGIONALNY KONKURS POŚWIĘCONY WARTOŚCIOM GŁOSZONYM PRZEZ BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II. pn. BĄDŹ WIELKIM. Dąbrowa Tarnowska 2012 r. V REGIONALNY KONKURS POŚWIĘCONY WARTOŚCIOM GŁOSZONYM PRZEZ BŁOGOSŁAWIONEGO JANA PAWŁA II pn. BĄDŹ WIELKIM Dąbrowa Tarnowska 2012 r. To, co głosi Papież, staje się sprawą nie tylko ludzi jednego wyznania,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN II Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych rok szkolny 2013/2014

REGULAMIN II Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych rok szkolny 2013/2014 Załącznik nr 1 do projektu: II Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas V-VI szkół podstawowych i VIII Konkurs Matematyka i Ekonomia dla uczniów klas I-III gimnazjów REGULAMIN II Konkurs Matematyka

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2015

Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2015 Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2015 1 Postanowienia Ogólne 1) Regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w Konkursie pod nazwą: Nauczyciel Roku (dalej Konkurs ). 2) Organizatorem Konkursu jest

Bardziej szczegółowo

W Olimpiadzie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych terenu powiatu krapkowickiego.

W Olimpiadzie mogą wziąć udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych terenu powiatu krapkowickiego. Załącznik do uchwały Nr 588/2012 Zarządu Powiatu Krapkowickiego z dnia 19 listopada 2012 r. REGULAMIN X POWIATOWEJ OLIMPIADY WIEDZY O HIV/AIDS pod hasłem GETTING TO ZERO Dążymy do zera. Zero nowych zakażeń

Bardziej szczegółowo

3. Fundatorem nagród w Konkursie jest Organizator. Fundator jest przyrzekającym nagrodę w myśl art. 919 i następne Kodeksu Cywilnego.

3. Fundatorem nagród w Konkursie jest Organizator. Fundator jest przyrzekającym nagrodę w myśl art. 919 i następne Kodeksu Cywilnego. REGULAMIN KONKURSU FERIE ZA PASEM Postanowienia ogólne. 1. Organizatorem konkursu, zwanego dalej Konkursem, jest Volkswagen Group Polska Sp. z o.o., z siedzibą w Poznaniu (61-037), przy ul. Krańcowej 44,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU TECHNOTALENT 2014

REGULAMIN KONKURSU TECHNOTALENT 2014 REGULAMIN KONKURSU TECHNOTALENT 2014 I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1 1. Organizatorem konkursu Technotalent 2014 jest Fundacja Technotalenty, z siedzibą przy ul. Adama Mickiewicza 95 F, 15-257 Białystok. 2.

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu. Skoda Auto Muzyka. 1. Postanowienia ogólne

Regulamin Konkursu. Skoda Auto Muzyka. 1. Postanowienia ogólne Regulamin Konkursu Skoda Auto Muzyka 1. Postanowienia ogólne 1. Określenie użyte w niniejszym Regulaminie oznaczają a) Konkurs akcja mająca na celu promowanie marki Skoda z wykorzystaniem aplikacji muzycznej

Bardziej szczegółowo

Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

Radomski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli REGULAMIN KONKURSU NA INNOWACYJNY RADOMSKI BIZNES DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH REGULAMIN KONKURSU INNOWACYJNY RADOMSKI BIZNES NAJLEPSZY BIZNESPLAN I. Postanowienia ogólne 1. Udział w konkursie

Bardziej szczegółowo

Następujące terminy użyte w Regulaminie mają znaczenie zdefiniowane poniżej:

Następujące terminy użyte w Regulaminie mają znaczenie zdefiniowane poniżej: REGULAMIN SPRZEDAŻY PREMIOWEJ 10 000 punktów Sygma Bonus za Kredyt Gotówkowy 1. Postanowienia ogólne 1. Niniejszy Regulamin (dalej zwany Regulaminem ) określa zasady uczestnictwa w programie sprzedaży

Bardziej szczegółowo

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE II. UCZESTNICY KONKURSU

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE II. UCZESTNICY KONKURSU I. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1 Organizatorem Gry TRANS-MISJA jest Polskie Towarzystwo Programów Zdrowotnych (al. Zwycięstwa 42a, 80-210 Gdańsk) wydawca Kampanii społecznej Dawca.pl Bądź świadomym dawcą narządów.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN IV EDYCJI PROGRAMU MIEJSCE INSPIRACJI 1 PRZEPISY OGÓLNE

REGULAMIN IV EDYCJI PROGRAMU MIEJSCE INSPIRACJI 1 PRZEPISY OGÓLNE REGULAMIN IV EDYCJI PROGRAMU MIEJSCE INSPIRACJI 1 PRZEPISY OGÓLNE 1. Podstawę prawną czwartej edycji Programu Miejsce Inspiracji stanowi niniejszy Regulamin, który jest jednocześnie dokumentem określającym

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI SKODA MOICH MARZEŃ. I. Postanowienia ogólne

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI SKODA MOICH MARZEŃ. I. Postanowienia ogólne REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA DZIECI SKODA MOICH MARZEŃ I. Postanowienia ogólne 1. Organizatorem Konkursu Plastycznego pt. Skoda moich marzeń jest CRH Żagiel Auto Sp z o.o. z siedzibą w Lublinie,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN GŁOSOWANIA PLEBISCYTU GALA BEAUTY STARS 2016

REGULAMIN GŁOSOWANIA PLEBISCYTU GALA BEAUTY STARS 2016 REGULAMIN GŁOSOWANIA PLEBISCYTU GALA BEAUTY STARS 2016 1 ORGANIZATOR PLEBISCYTU GALA BEAUTY STARS 1. Niniejszy regulamin reguluje zasady głosowania w plebiscycie GALA BEAUTY STARS, zwanym dalej Plebiscytem

Bardziej szczegółowo

Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu

Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu Oferta współpracy dla autoryzowanych dealerów samochodów Zwiększ z nami sprzedaż swojego salonu Wypromuj salon w swoim regionie. mojeauto.pl - internetowa platforma motoryzacyjna. Od 2000 roku udostępnia

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MASTER OF ENGLISH

REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MASTER OF ENGLISH REGULAMIN KONKURSU JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MASTER OF ENGLISH I. ORGANIZATOR Organizatorem Konkursu Języka Angielskiego MASTER OF ENGLISH jest LO im. C.K. Norwida w Mońkach. II. CELE KONKURSU

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Moje Stypendium - Opowieści stypendialne

Regulamin Konkursu Moje Stypendium - Opowieści stypendialne Postanowienia ogólne: Regulamin Konkursu Moje Stypendium - Opowieści stypendialne 1. Tematyka Konkursu Celem Konkursu jest promocja programów stypendialnych rozumianych jako narzędzie rozwoju stypendystów.

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Wesołe wakacje ze Skodą!

REGULAMIN KONKURSU Wesołe wakacje ze Skodą! REGULAMIN KONKURSU Wesołe wakacje ze Skodą! I. ORGANIZATOR KONKURSU CRH Żagiel Auto Sp. z o.o. w Lublinie, ul. Roztocze 4, 20-722 Lublin wpisana do rejestru przedsiębiorców, prowadzonego przez Sąd Rejonowy

Bardziej szczegółowo

Regulamin Regionalnego Plebiscytu RODZIC ROKU 2016

Regulamin Regionalnego Plebiscytu RODZIC ROKU 2016 Regulamin Regionalnego Plebiscytu RODZIC ROKU 2016 1 Postanowienia ogólne 1. Celem Plebiscytu jest wyłonienie laureatów, których można wskazać za wzór rodziców dla całej społeczności oraz przyznanie tytułu

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU HR OSOBOWOŚĆ POSTANOWIENIA OGÓLNE DEFINICJE

REGULAMIN KONKURSU HR OSOBOWOŚĆ POSTANOWIENIA OGÓLNE DEFINICJE REGULAMIN KONKURSU HR OSOBOWOŚĆ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs na najlepszego HR Managera, który odbędzie się w okresie listopad 2013 czerwiec

Bardziej szczegółowo

Regulamin konkursu "Kobiety na start" dla najbardziej aktywnych grup kobiet wiejskich organizowany przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o.

Regulamin konkursu Kobiety na start dla najbardziej aktywnych grup kobiet wiejskich organizowany przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. Regulamin konkursu "Kobiety na start" dla najbardziej aktywnych grup kobiet wiejskich organizowany przez Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. 1 Postanowienia ogólne: 1. Organizatorem konkursu pod nazwą

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Wygraj bilet do Europarlamentu edycja w dniu 16 lutego 2017 r.

REGULAMIN KONKURSU Wygraj bilet do Europarlamentu edycja w dniu 16 lutego 2017 r. REGULAMIN KONKURSU Wygraj bilet do Europarlamentu edycja w dniu 16 lutego 2017 r. POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Nazwa Konkursu: Konkurs będzie prowadzony pod nazwą Wygraj bilet do Europarlamentu 2. Podmiotem

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU. Gra o kartę. Postanowienia ogólne.

REGULAMIN KONKURSU. Gra o kartę. Postanowienia ogólne. REGULAMIN KONKURSU Gra o kartę I Postanowienia ogólne. 1 1. Niniejszy Regulamin określa zasady organizacji i przebiegu Konkursu Gra o kartę przeznaczony dla pracowników sieci dealerskiej PGD sprzedających

Bardziej szczegółowo

I. Poszczególne punkty Regulaminu Plebiscytu otrzymują następujące brzmienie:

I. Poszczególne punkty Regulaminu Plebiscytu otrzymują następujące brzmienie: Aneks do Regulaminu Na podstawie pkt. 8.3 Regulaminu REGULAMIN PLEBISCYTU FARMACEUTA ROKU. NAGRODA MAGAZYNU APTEKARSKIEGO, w dniu 20.12.2016 roku do regulaminu Plebiscytu wprowadza się następujące zmiany:

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU O NAZWIE JESIENNY KONKURS SUWAŁKI PLAZA. (dalej Regulamin ) Organizacja

REGULAMIN KONKURSU O NAZWIE JESIENNY KONKURS SUWAŁKI PLAZA. (dalej Regulamin ) Organizacja REGULAMIN KONKURSU O NAZWIE JESIENNY KONKURS SUWAŁKI PLAZA (dalej Regulamin ) 1 Organizacja 1.Organizatorem Konkursu Jesienny Konkurs Suwałki Plaza jest Suwałki Plaza Sp. Z o.o. z siedzibą w Warszawie,

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN PROGRAMU PROMOCYJNEGO STARTuj na zakupy

REGULAMIN PROGRAMU PROMOCYJNEGO STARTuj na zakupy REGULAMIN PROGRAMU PROMOCYJNEGO STARTuj na zakupy [Postanowienia ogólne] 1 1. [Program; Organizator] Organizatorem programu promocyjnego pod nazwą: STARTuj na zakupy zwanego dalej "Programem", jest spółka

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN III EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PODATKOWEGO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW MONETA AUREA

REGULAMIN III EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PODATKOWEGO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW MONETA AUREA REGULAMIN III EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PODATKOWEGO DLA STUDENTÓW I ABSOLWENTÓW MONETA AUREA 1. Organizatorami III Edycji Konkursu Podatkowego dla Studentów i Absolwentów Moneta Aurea, zwanego dalej

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Kohersen Polska i Hell s Kitchen Polska

Regulamin Konkursu Kohersen Polska i Hell s Kitchen Polska Regulamin Konkursu Kohersen Polska i Hell s Kitchen Polska POSTANOWIENIA OGÓLNE: 1. Organizatorem Konkursu Kohersen Polska i Hell s Kitchen Polska (dalej Konkurs ) jest: Marta Zielińska RUMOUR PR, z siedzibą

Bardziej szczegółowo

Zawód: TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Zawód: TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Zawód: TECHNIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH Kod Zawodu: 311 [52] Program praktyk zagranicznych nauczycieli i instruktorów kształcenia zawodowego I. Postanowienia ogólne 1. Podstawą opracowania programu są: podstawa

Bardziej szczegółowo

Regulamin Powiatowy Konkurs Informatyczny BajtMaster dla uczniów gimnazjów powiatu wołomińskiego w roku szkolnym 2014/2015

Regulamin Powiatowy Konkurs Informatyczny BajtMaster dla uczniów gimnazjów powiatu wołomińskiego w roku szkolnym 2014/2015 Regulamin dla uczniów gimnazjów powiatu wołomińskiego w roku szkolnym 2014/2015 Organizatorem konkursu jest Zespół Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce 1. Cele konkursu. a) Rozwijanie umiejętności

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PRZETWÓRSTWA MIĘSA im. Iwony Mossakowskiej

REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PRZETWÓRSTWA MIĘSA im. Iwony Mossakowskiej REGULAMIN OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU PRZETWÓRSTWA MIĘSA im. Iwony Mossakowskiej 1. CELE TURNIEJU Turniej przetwórstwa mięsa jest trójstopniowy. Biorą w nim udział uczniowie klas Zasadniczych Szkół Zawodowych

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO

REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO MEGA MÓZG 2015 I WSTĘP Konkurs Matematyczny MEGA MÓZG 2015, zwany dalej Konkursem, adresowany jest do uczniów szkół podstawowych Gminy Wiązownica 1. Organizatorem

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu. Aktywny senior

Regulamin Konkursu. Aktywny senior Regulamin Konkursu Aktywny senior 1 ORGANIZATOR I CZAS TRWANIA KONKURSU 1. Organizatorem Konkursu na najbardziej pt. Aktywny senior, zwanego dalej jako Konkurs, jest Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych z

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MISTRZ MATEMATYKI

REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MISTRZ MATEMATYKI REGULAMIN KONKURSU MATEMATYCZNEGO DLA GIMNAZJALISTÓW MISTRZ MATEMATYKI I. ORGANIZATOR Organizatorem Konkursu Matematycznego Mistrz Matematyki jest LO im. C.K. Norwida w Mońkach. II. CELE KONKURSU 1. Doskonalenie

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Matematycznego KRASZ-MISTRZOWIE MATEMATYKI

Regulamin Konkursu Matematycznego KRASZ-MISTRZOWIE MATEMATYKI Regulamin Konkursu Matematycznego KRASZ-MISTRZOWIE MATEMATYKI I. Organizator Konkursu Organizatorem Konkursu jest I Liceum Ogólnokształcące im. Józefa Ignacego Kraszewskiego w Białej Podlaskiej, ul. Kraszewskiego

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU Challenge yourself! Become no 1. software developer in Lublin

REGULAMIN KONKURSU Challenge yourself! Become no 1. software developer in Lublin REGULAMIN KONKURSU Challenge yourself! Become no 1. software developer in Lublin 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Organizatorem Konkursu Challenge yourself! Become no 1 software developer in Lublin, zwanego dalej

Bardziej szczegółowo

Rozdział 1 Organizacja oraz zasady uczestnictwa

Rozdział 1 Organizacja oraz zasady uczestnictwa Regulamin uczestnictwa w Projekcie Gdyński Kupiec" w Zespole Miejskich Hal Targowych Rozdział 1 Organizacja oraz zasady uczestnictwa 1 Projekt "Gdyński Kupiec", zwany dalej Projektem organizowany jest

Bardziej szczegółowo

Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2011

Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2011 Regulamin Konkursu Nauczyciel Roku 2011 1 Postanowienia Ogólne 1) Regulamin określa zasady i warunki uczestnictwa w konkursie pod nazwą: Nauczyciel Roku ( Konkurs ). 2) Organizatorem Konkursu jest Wydawnictwo

Bardziej szczegółowo

REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZY MODEL BIZNESOWY 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZY MODEL BIZNESOWY 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE REGULAMIN KONKURSU NA NAJLEPSZY MODEL BIZNESOWY 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE 1. Niniejszy Regulamin [Regulamin Konkursu] określa zasady i warunki Konkursu na najlepszy model biznesowy w Projekcie Go Creative

Bardziej szczegółowo