Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:"

Transkrypt

1 GRECJA HALKIDIKI Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: CAMPING BUNGALOWS KOUYONI Kontakt: Katarzyna Środa Tel. do Campingu: , Fax: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z rabatu w wysokości 10% na noclegi w Camping Bungalows Kouyoni. NIEZAPOMNIANE WAKACJE W ZAWSZE SŁONECZNEJ I PIĘKNEJ GRECJI! Camping znajduje się na Półwyspie Chalkidiki, w turystycznej miejscowości Gerakini, oddalonej zaledwie 40 km od jednego z najwaŝniejszych i najatrakcyjniejszych greckich miast Salonik. Oferujemy pobyt w klimatyzowanych bungalowach, posiadających w pełni wyposaŝoną kuchnię, łazienkę oraz TV. Na terenie obiektu znajduje się prywatna plaŝa, 2 baseny, Bar, Beach Bar, Tawerna oraz Market. Dodatkowo oferujemy: 24 - h recepcję, Internet, pocztę, sejf, grill,parking, boiska do gier, plac zabaw oraz moŝliwość wypoŝyczenia samochodu, motoru. Organizujemy Greckie Wieczory, Karaoke, seansy filmowe oraz pokazy tańca greckiego. BYDGOSZCZ Restauracja TOBIASZ ul. Jana Biziela 4 tel tel. kom Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania zniŝki w okresie od do w wysokości: 5 % na : imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, catering, przyjęcia komunijne. 15 % na drugie dania z dowozem do klienta przy zamówieniu powyŝej 10 porcji ( 12 zł za porcję po rabacie 10,2 zł ). 10 % na zupy z dowozem do klienta przy zamówieniu powyŝej 5 porcji ( 5 zł za porcje po rabacie 4 zł ). 10 % na pełne zestawy obiadowe ( zupa + drugie danie ) obiadowe spoŝywane w naszym lokalu.

2 COLORADO PIZZA EXPRESS ZniŜka obejmuje punkty: ul. Dworcowa 39 wejście od ul. Marcinkowskiego (Śródmieście) tel (pon sob 11:30 22:00; niedziela 14:00 22:00) Zapraszamy na stronę: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na wszystkie rodzaje pizz na dowóz (koszty dostawy nie podlegają rabatowi) i w lokalu. UWAGA! Przy zamówieniu telefonicznym naleŝy podać informację o posiadaniu karty absolwenta WSG. OLIMP CLUB ul. Długa Bydgoszcz tel Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do ze zniŝki w wysokości 4 zł na wybrane napoje studenckie w kaŝdy czwartek. Oferta waŝna wyłącznie za okazaniem karty PROGRAMU ABSOLWENT. KLUB FITNESS FORDON ul. Rzeźnickiego 1C Bydgoszcz tel Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do z rabatu w wysokości 25% na Karnet miesięczny do Klubu FITNESS FORDON. Oferta waŝna wyłącznie za okazaniem legitymacji PROGRAMU ABSOLWENT.

3 EUROPEJSKIE CENTRUM PODATKOWE SP. Z O.O. SPÓLKA DORZEDZTWA PODATKOWEGO Biuro w Bydgoszczy ul. Gdańska 60, Bydgoszcz tel fax Firma specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu podatku dochodowego zapłaconego przez Polaków za granicą. Kompleksowo dokonuje wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zwrotem podatku, począwszy od kompletowania dokumentów, aŝ do otrzymania pieniędzy z zagranicznego urzędu na rachunek bankowy klienta. W przypadku braku odpowiednich dokumentów, które są niezbędne do rozliczenia, pomagamy klientom w ich odzyskaniu bezpośrednio od pracodawcy. Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z 10% rabatu w okresie od do Za pośrednictwem firmy moŝna odzyskać podatek z następujących krajów UE: Niemcy Holandia Austria Wielka Brytania Irlandia Prowizja wynosi tylko 12% netto odzyskanego podatku i jest pobierana dopiero po otrzymaniu decyzji z zagranicznego urzędu skarbowego. Ponadto nie ma Ŝadnych dodatkowych opłat, ani minimalnych okresów pracy. Jak się rozliczyć? trzy proste kroki: 1. Wystarczy odwiedzić nasz oddział na ul. Gdańskiej 60 w Bydgoszczy lub zadzwonić pod numer bądź numer infolinii Wszystkie dokumenty wymienimy pocztą lub osobiście w biurze. 3. Zwrot podatku następuje w krótkim terminie przelewem na konto klienta. CORSON Doradztwo w karierze ul. Porazińskiej 7/ Bydgoszcz tel: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z rabatu w wysokości 10% na wszystkie usługi firmy CORSON. Eksperci firnmy CORSON doskonale znający rynek pracy i rekrutacji napiszą dla Ciebie profesjonalne CV i list motywacyjny, skutecznie przygotują do rozmowy kwalifikacyjnej, udzielą konsultacji dotyczącej rozwoju Twojej ściezki kariery oraz wskazą najlepszą dla Ciebie strategię poszukiwania pracy.

4 PRL ul. Stary Rynek 5 Bydgoszcz, tel: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do ze zniŝki na napój alkoholowy (czyt. Piwo 0,5l) w cenie 4,50 zł. Cena obejmuje dni: od niedzieli do środy. KLUB FITNESS FIT-MAX ul. M. Curie-Skłodowskiej Bydgoszcz tel Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do z rabatu w wysokości 20% (99zł) na Karnet miesięczny do Klubu Fitness FIT-MAX oraz pierwsze wejście gratis. Oferta waŝna wyłącznie za okazaniem legitymacji PROGRAMU ABSOLWENT. OTO SUSHI UL. Jagiellońska Bydgoszcz Focus Mall tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 10% rabatu na całe menu z wyłączeniem dań lunchowych. PIZZERIA AMBAR ul. Dworcowa Bydgoszcz Zamówienia telefoniczne: tel , Menu na: Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 15% rabatu na całe menu w lokalu z wyłączeniem napoi. Specjalnością Ambaru są pizze, zestawy obiadowe z kotletami w roli głównej, hamburgery, ryŝe zapiekane i kasze z sosem. Posiłki są przygotowywane na bieŝąco, dopiero po ich zamówieniu. Istnieje moŝliwość dowozu dań.

5 AGENCJA VOLKY MACIEJ KULMATYCKI Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do r. mają moŝliwość skorzystania z rabatu w wysokości 30% od ceny regularnej na zabieg floatingu. Rezerwacja: Ocean Myśli Floation Center Adres: Hotel Brda, I piętro ul. Dworcowa Bydgoszcz Co to jest Floating? To najbardziej niesamowity środek odpręŝenia i relaksu jaki jest obecnie dostępny na rynku. Komora wypełniona roztworem soli Epsom, tworzy warunki podobne do tych panujących w Morzu Martwym. Woda zostaje podgrzana do temperatury ciała, wszystko to sprawia, iŝ ciało unosi się i jest wolne od szkodliwych sił grawitacji. WYTWÓRNIA FORM TANECZNYCH TAŃCOWNIA EMILIA RONA Tel Zapraszamy do odwiedzenia strony: Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 20% zniŝki na wszystkie zajęcia taneczne. GRUPA PRACUJ SP. Z O.O. Biuro regionalne - Bydgoszcz Adres: ul. Matejki 1A/305; Bydgoszcz Absolwenci WSG będący w Programie Absolwent i prowadzący własną działalność gospodarczą mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki od cen wynegocjowanych na usługi oferowane przez Grupę Pracuj na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

6 K.P.DOL-BY Michał Dolny Adres: Bydgoszcz, ul. Kasztanowa fax.(52) ; tel.(52) tel. kom Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 9% rabatu na cały asortyment sklepu. Firma prowadzi sprzedaŝ detaliczną i hurtową towarów W branŝy elektrotechnicznej i oświetleniowej: BranŜa elektrotechniczna: - Kable i przewody - Telefonika; - Osprzęt elektrotechniczny: TAAJ, Berker, Lexel; - śródła światła: Tungsram, Polam, Kania, Brilux, Osram. BranŜa oświetleniowa, współpracujemy z firmami: Aldex, Alfa, Technolux, Elektra, Massive, Nowe, Augenti. Realizujemy równieŝ zamówienia wskazanych producentów. Zapraszamy do sklepu internetowego: AUTO-MYJNIA Adres: Bydgoszcz, ul. Wyszyńskiego 44 tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 20% rabatu na wszystkie usługi zakładu: ręczne mycie pojazdów, odkurzanie, czyszczenie tapicerki, renowacja skór, woskowanie, polerowanie, kosmetyka przed sprzedaŝą. PHUP SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY Adres: Bydgoszcz ul. Warmińskiego 1 tel kom Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystania z 25% zniŝki na wszystkie usługi fryzjerskie jak i kosmetyczne.

7 HOTEL FOCUS BYDGOSZCZ Adres: ul. Modrzewiowa, Bydgoszcz Kontakt: tel , fax Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z: - 10% zniŝki na pobyt w tygodniu - 5% zniŝki na pobyt w weekend Hotel Focus przygotował specjalną ofertę na noclegi i organizację konferencji w Hotelu. Oferta konferencyjna dla absolwentów WSG: (szkolenia, konferencje, rekrutacja) Wynajem Sali 20% zniŝki Gastronomia (serwisy kawowe, lunch, kolacja) do 20% zniŝki Projektor multimedialny: 50zł/cały dzień Noclegi: w zaleŝności od ilości pokoi - ceny do negocjacji, dla trenera lub organizatora nocleg 25% Szkoła Jazdy AUTO-START ul. Skłodowskiej-Curie 17, Bydgoszcz, os. Bartodzieje Kontakt: fax/tel. (052) Posiadacze Karty Absolwenta WSG otrzymują 5% rabatu na kurs prawa jazdy. CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WSG Bydgoszcz, ul. Garbary 3, bud. G, pok. G25, Kontakt: tel./fax/ , tel Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z 30% rabatu na wszystkie kierunki Studium Podyplomowego WSG.

8 CENTRUM SZKOLEŃ I CERTYFIKACJI WSG Bydgoszcz, ul. Garbary 3, bud. G, pok. G24 Kursy i szkolenia: tel Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z 15% rabatu na wszystkie kursy i szkolenia organizowane przez Centrum. INOWROCŁAW DOM INOWROCŁAW SP. Z O.O. Ul. Dworcowa Inowrocław Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na cały oferowany asortyment (płytki ceramiczne, armatura łazienkowa, kleje itd.) oraz 30% zniŝkę na wykonanie projektu aranŝacji wnętrz. PHU INOKOMP BARTOCHA DARIUSZ Inowrocław, ul. Dworcowa 35 tel. (052) Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na usługi serwisowe, 5% zniŝki na oprogramowanie i eksploatację oraz z 3% zniŝki na zakup sprzętu. Rabaty obowiązują od kwoty 50 zł netto, zniŝki nie łączą się z innymi promocjami specjalnymi sklepu. Adres sklepu internetowego: INO-ONLINE MEDIA PIĄTEK PIOTR ul. Kusocińskiego 4/44 Inowrocław, tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 15% zniŝki na reklamę internetową w portalu Ino-online.pl przy zamówieniu powyŝej 200 zł netto.

9 WYNAJEM AUTA MATEUSZ MATUSZAK ul. 800-lecia 12a/22 Inowrocław tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na usługę wynajmu samochodu z kierowcą w celach obsługi imprez okolicznościowych. SKLEP ZOOLOGICZN0-PRZEMYSŁOWY SKALAR ul. Rybicka 13 Inowrocław Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki na asortyment sprzedawany przy zakupach powyŝej 30 złotych PIETRZAK-STOCKI ZBIGNIEW NIERUCHOMOŚCI Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki na wynajem nieruchomości oraz dzierŝawę nośników reklamowych. GDYNIA/SOPOT RESTAURACJA SIOUX D.R. FILIPIAK Sp. J. Restauracje w Gdyni i Sopocie: Gdynia: ul. Skwer Kościuszki 15, tel Sopot: ul. Bohaterów Monte Cassino 17, tel Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystania z 10 % rabatu na cały asortyment.

10 WARSZAWA HOTEL IBIS WARSZAWA OSTROBRAMSKA Ul. Ostrobramska 36, Warszawa Tel Mail: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania ze specjalnych cen na indywidualny wynajem pokoi: - w weekend: 140,00 PLN/dobę w pokoju jedno- lub dwuosobowym, - w tygodniu 220,00 PLN/dobę w pokoju jedno- lub dwuosobowym, - śniadanie dodatkowo płatne 29 PLN/os BUSTER SP. Z O.O. - Sklep internetowy Ul. Piłsudskiego 23A Brwinów Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego w kategoriach: Bukiety z cukierków i Słodkie kompozycje. Odbiór zamówienia: 1. Przesyłka 2. Odbiór osobisty w siedzibie firmy 3. Odbiór osobisty: Prezenty zamówione w sklepie internetowym, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, moŝna odebrać osobiście na stoisku Podarunkownia.pl w Galerii Mokotów. Stoisko znajduje się przy fontannie na 1 piętrze. Otwarte od godziny 10:00 do 22:00. Galeria Mokotów Ul. Wołoska Warszawa

11 A ponadto masz: Dostęp do zasobów Biblioteki WSG i Ośrodka Informacji Naukowej WSG Pomoc Biura Karier i Promocji Absolwenta WSG w zakresie poszukiwania pracy JeŜeli posiadasz firmę zyskujesz pomoc Biura Karier w zakresie poszukiwania pracowników Jeśli jeszcze jednak nie masz swojej firmy, Inkubator Przedsiębiorczości chętnie udzieli Ci wskazówek, jak załoŝyć własny biznes MoŜesz brać udział w konferencjach uczelnianych, by pogłębić wiedzę w interesującym Cię zakresie Masz moŝliwość wynajmowania obiektów uczelni ze zniŝką. MoŜliwość organizowania imprez skierowanych do Absolwentów na terenie Uczelni. UWAGA! Partner Programu moŝe poprosić o okazanie dokumentu toŝsamości, aby potwierdzić zgodność osoby z nazwiskiem widocznym na Karcie Absolwenta. BIURO KARIER I PROMOCJI ABSOLWENTA WSG, TEL , ;

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH

WYBIERAJ W PRZYWILEJACH WYBIERAJ W PRZYWILEJACH SPIS TREŚCI WSTĘP............................................................................................ 3 WYPOCZYNEK I ROZRYWKA........................................................................

Bardziej szczegółowo

Logo Nazwa firmy adres Zakres działalności firmy Zniżka

Logo Nazwa firmy adres Zakres działalności firmy Zniżka Lp. Logo Nazwa firmy adres Zakres działalności firmy Zniżka 1. 1 NZOZ PRESTIGE ul. G. Morcinka 43 45-531 Opole 2. 2 Zalewski i Partnerzy Sp. z o.o. ul. Orląt Lwowskich 6/6 45-371 Opole stomatologia zachowawcza

Bardziej szczegółowo

Do dyspozycji Państwa oddajemy bezpłatny katalog, zawierający dane firm biorących udział w Targach oraz aktualne oferty pracy.

Do dyspozycji Państwa oddajemy bezpłatny katalog, zawierający dane firm biorących udział w Targach oraz aktualne oferty pracy. Szanowni Państwo, Serdecznie witamy na Targach, których organizatorami są Urząd Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy i Ośrodek Pomocy Społecznej Dzielnicy Targówek m. st. Warszawy. Inicjatywa adresowana

Bardziej szczegółowo

DAYS OF AUSTRALIA. 6 th EDITION - 2015

DAYS OF AUSTRALIA. 6 th EDITION - 2015 DAYS OF AUSTRALIA 6 th EDITION - 2015 DAYS OF AUSTRALIA 6 th EDITION - 2015 Bridge Agency w Polsce WYJAZDY OD A DO Z w ramach programu Australia4U oferujemy bezpłatne kompleksowe usługi związane z organizacją

Bardziej szczegółowo

www.licznarodzina.pl tel. 32 776 30 30

www.licznarodzina.pl tel. 32 776 30 30 FOTOGRAF www.licznarodzina.pl tel. 32 776 30 30 NAZWA FIRMY ADRES KONTAKT RABAT A PERFECT IMAGE ul. Wirecka 103B, Ruda Śląska SZKOŁY - językowe i inne Lander s Centrum Językowe ul. Sienkiewicza 7, kom.

Bardziej szczegółowo

JAK POSZUKIWAĆ PRACY

JAK POSZUKIWAĆ PRACY JAK POSZUKIWAĆ PRACY PORADNIK DLA OSÓB BEZROBOTNYCH Opracowanie: Dorota Bujnowska Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku ul. Pogodna 22 15 354 Białystok SPIS TREŚCI WSTĘP... 3 1. Przygotowanie do poszukiwania

Bardziej szczegółowo

A&D Pharma Poland Sp. z o.o.

A&D Pharma Poland Sp. z o.o. WYSTAWCY modny ślub 2013 Stoisko E-66 A&D Pharma Poland Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 146 D 02-305 Warszawa tel. +48 22 570 27 00 fax +48 22 570 27 01 e-mail: alcovit@adpharma.com ALCOVIT MED JUŻ NIGDY

Bardziej szczegółowo

studia I stopnia www.wsb.pl GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT studiuj za darmo 9 KIERUNKÓW I 37 SPECJALNOŚCI

studia I stopnia www.wsb.pl GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT studiuj za darmo 9 KIERUNKÓW I 37 SPECJALNOŚCI studia I stopnia www.wsb.pl GWARANCJA STAŁEGO CZESNEGO PROGRAM VERY IMPORTANT STUDENT studiuj za darmo 9 KIERUNKÓW I 37 SPECJALNOŚCI DYPLOM LICENCJATA LUB INŻYNIERA STUDIA W JĘZYKU ANGIELSKIM DODATKOWE

Bardziej szczegółowo

TECZKA INFORMACYJNA. Agencje zatrudnienia na terenie Warszawy

TECZKA INFORMACYJNA. Agencje zatrudnienia na terenie Warszawy TECZKA INFORMACYJNA Agencje zatrudnienia na terenie Warszawy Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Warszawa 2008 Spis treści 1. Wstęp...4 2. Podstawowe sposoby

Bardziej szczegółowo

oferta regionalnej sieci PK KSU dla przedsiębiorców Województwo śląskie PROGRAMY I PROJEKTY FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH,

oferta regionalnej sieci PK KSU dla przedsiębiorców Województwo śląskie PROGRAMY I PROJEKTY FINANSOWANE ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH, PROJEKT SYSTEMOWY PARP Zapewnienie usług z zakresu rozwoju firmy dla przedsiębiorców oraz osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą w formule one-stop-shops w ramach Programu Operacyjnego Kapitał

Bardziej szczegółowo

z Neckermannem? Co warto wiedzieć przed wyjazdem 196 ważne informacje Nnnnn Katalog Grecja i Cypr Aktualne ceny i informacje na www.neckermann.

z Neckermannem? Co warto wiedzieć przed wyjazdem 196 ważne informacje Nnnnn Katalog Grecja i Cypr Aktualne ceny i informacje na www.neckermann. 196 ważne informacje Co warto wiedzieć przed wyjazdem z Neckermannem? Już od 40 lat Nec ker mann or ga ni zu je naj cen niej sze dla swo ich klien tów dni w cią gu ro ku, kie ru jąc się ha słem: Każdy

Bardziej szczegółowo

LATO 2015 75 CO WARTO WIEDZIEĆ

LATO 2015 75 CO WARTO WIEDZIEĆ LATO 2015 75 CO WARTO WIEDZIEĆ Już od ponad 50 lat Neckermann organizuje najcenniejsze dla swoich klientów dni w ciągu roku, kierując się hasłem: Każdy klient jest zadowolonym klientem Neckermann to udany

Bardziej szczegółowo

Tytuł: RAPORT przedsiębiorstwa w Polsce Autor: Daniel Kubach. Wydawca:

Tytuł: RAPORT przedsiębiorstwa w Polsce Autor: Daniel Kubach. Wydawca: Tytuł: RAPORT przedsiębiorstwa w Polsce Autor: Daniel Kubach Copywriter: Edyta Prozorowska Projekt okładki: Aneta Wasilik Wydawca: 8&8 Sp. z o.o. ul. Leszczyńskiego 4/25, 50-078 Wrocław NIP: 8971782498

Bardziej szczegółowo

DOKUMENTACJA SYSTEMU AUTOMATYCZNEJ REZERWACJI TURYSTYCZNEJ v. 3.32c

DOKUMENTACJA SYSTEMU AUTOMATYCZNEJ REZERWACJI TURYSTYCZNEJ v. 3.32c DOKUMENTACJA SYSTEMU AUTOMATYCZNEJ REZERWACJI TURYSTYCZNEJ v. 3.32c 2010-04-12 Dział wsparcia Klienta Zarządzanie projektem sartweb.pl spółka z o.o. 43-309 Bielsko-Biała ul. Kalinowa 1/1 UŜytkownik wdraŝający

Bardziej szczegółowo

SPIS TREŚCI. 2.3.5. Adresy stron internetowych zawierających więcej informacji z powyŝszego zakresu 11

SPIS TREŚCI. 2.3.5. Adresy stron internetowych zawierających więcej informacji z powyŝszego zakresu 11 SPIS TREŚCI 1. Informacje ogólne o Łotwie... 3 1.1. Informacje geograficzne... 3 1.2. Cechy charakterystyczne Łotwy... 3 1.3. Powszechne święta narodowe i dni wolne od pracy... 3 1.4. Telefony alarmowe

Bardziej szczegółowo

Akademia Górniczo Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie

Akademia Górniczo Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie PROGRAM KRAKÓW Akademia Górniczo Hutnicza im. St. Staszica w Krakowie Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości w Krakowie BiznesTUBE Sp. z o.o. Business Link Kraków Centrum Informacyjne FEM Centrum Kształcenia

Bardziej szczegółowo

Bridge Agency Roadshow 2013 DAYS OF AUSTRALIA

Bridge Agency Roadshow 2013 DAYS OF AUSTRALIA Bridge Agency Roadshow DAYS DAYS Bridge Agency w Polsce WYJAZDY OD A DO Z w ramach programu Australia4U oferujemy bezpłatne kompleksowe usługi związane z organizacją wyjazdów do Australii i Nowej Zelandii

Bardziej szczegółowo

43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 30, tel. (033) 858-27-24, e-mail: gcipoczta@op.pl, http://www.gcicieszyn.asp2.cz

43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 30, tel. (033) 858-27-24, e-mail: gcipoczta@op.pl, http://www.gcicieszyn.asp2.cz W powiecie cieszyńskim działa 9 GCI. Są to Centra funkcjonujące w Cieszynie, Dębowcu, Goleszowie, HaŜlachu, Istebnej, Skoczowie, Ustroniu, Brennej i Zebrzydowicach: 1. 43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 30,

Bardziej szczegółowo

Partner dodatku: 137814S01F

Partner dodatku: 137814S01F Partner dodatku: 137814S01F 2 Studia dla przyszłych inżynierów Rozmowa z dr. hab. inż. Jackiem Wróblem, prof. nadzw. ZUT, prorektorem ds. studenckich. Niedługo rozpoczyna się nabór na studia. Co w tym

Bardziej szczegółowo

KATALOG MARKETINGOWY

KATALOG MARKETINGOWY KATALOG MARKETINGOWY MYŚL pozytywnie UFAJ swoim możliwościom WIERZ w marzenia MIEJ ODWAGĘ, by je realizować 01 02 03 Firma /str. 5 Kariera /str. 21 Lou Pre International to stabilna firma, która oferuje

Bardziej szczegółowo

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy: zespół exem.pl. Drukarnia Ligatura www.ligatura.com.pl. event katalog. Druk:

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy: zespół exem.pl. Drukarnia Ligatura www.ligatura.com.pl. event katalog. Druk: 2 Szanowni Państwo, Po głośnej targowej premierze I edycji z 2010 roku, na rynek powraca! Przedstawiamy Państwu najnowszą branżową publikację w odświeżonej szacie graficznej, z nowym podziałem na kategorie

Bardziej szczegółowo

Warunki Ŝycia i pracy w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy SPIS TREŚCI

Warunki Ŝycia i pracy w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy SPIS TREŚCI SPIS TREŚCI 1. Informacje ogólne o Szwajcarii... 3 1.1. Informacje geograficzne... 3 1.2. Cechy charakterystyczne Szwajcarii... 3 1.3. Powszechne święta narodowe i dni wolne od pracy... 3 1.4. Telefony

Bardziej szczegółowo

ROZRYWKA/ FRYZJER Bilet do kina: 7-10 Fryzjer: ok. 20

ROZRYWKA/ FRYZJER Bilet do kina: 7-10 Fryzjer: ok. 20 Zestawienie kosztów w wybranych państwach, na podstawie ankiet wypełnianych przez studentów przebywających na programie Erasmus+ (rok akad. 2014/2015 kolor czarny, rok akad. 2013/2014 czerwony, rok akad.

Bardziej szczegółowo

DB2010.PL REKLAMA OFERTA NIE DOTYCZY REZERWACJI JUŻ DOKONANYCH. OFERTA NR 60/2015 Z DNIA 05.07.2015

DB2010.PL REKLAMA OFERTA NIE DOTYCZY REZERWACJI JUŻ DOKONANYCH. OFERTA NR 60/2015 Z DNIA 05.07.2015 Czwartek, 6 sierpnia 2015 r. nr 30 (253) ISSN 2082-2294 NAKŁAD ŁĄCZNY 15 000 egz. DB2010.PL Wałbrzych, Sztygarska 10 www.kasacja.info BUŁGARIA 2015 - ZAREZERWUJ JUŻ DZIŚ www.duotravel.pl e-mail biuro@duotravel.pl,

Bardziej szczegółowo

Warunki Ŝycia i pracy w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy

Warunki Ŝycia i pracy w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej Departament Rynku Pracy RUMUNIA SPIS TREŚCI 1. Informacje ogólne o Rumunii... 2 1.1. Informacje geograficzne... 2 1.2. Cechy charakterystyczne Rumunii... 2 1.3. Powszechne święta narodowe i dni wolne od pracy:... 3 1.4. Telefony

Bardziej szczegółowo

1. Informacje ogólne o Holandii... 3. 1.1. Informacje geograficzne... 3. 1.2. Cechy charakterystyczne Holandii... 3

1. Informacje ogólne o Holandii... 3. 1.1. Informacje geograficzne... 3. 1.2. Cechy charakterystyczne Holandii... 3 SPIS TREŚCI HOLANDIA 1. Informacje ogólne o Holandii... 3 1.1. Informacje geograficzne... 3 1.2. Cechy charakterystyczne Holandii... 3 1.3. Powszechne święta narodowe i dni wolne od pracy... 4 1.4. Telefony

Bardziej szczegółowo

Warunki świadczenia usług w ramach programu Toyota Bank Concierge dla Klientów Toyota Bank Polska S.A.

Warunki świadczenia usług w ramach programu Toyota Bank Concierge dla Klientów Toyota Bank Polska S.A. Załącznik nr 4 do Umowy serwisowej - Warunki świadczenia usług w ramach programu Toyota Bank Concierge dla Klientów Toyota Bank Polska Warunki świadczenia usług w ramach programu Toyota Bank Concierge

Bardziej szczegółowo

MONITOROWANIE PLUS. Poznań 2005 Priorytet II Działanie 2.1 Rozwój umiejętności powiązany z potrzebami regionalnego rynku pracy

MONITOROWANIE PLUS. Poznań 2005 Priorytet II Działanie 2.1 Rozwój umiejętności powiązany z potrzebami regionalnego rynku pracy Raport z wynikami badania systemu edukacji - przedstawienie sposobów skutecznego monitorowania zmian zachodzących na rynku pracy Projekt realizowany w ramach Priorytetu 2 Wzmocnienie Rozwoju Zasobów Ludzkich

Bardziej szczegółowo

Profesor Leszek Balcerowicz gościem IV Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu wrzesień 2012 1

Profesor Leszek Balcerowicz gościem IV Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu wrzesień 2012 1 WYDAWNICTWO ZACHODNIEJ IZBY PRZEMYSŁOWO-HANDLOWEJ 7 (52) /2012 Profesor Leszek Balcerowicz gościem IV Gali Finałowej Lubuskiego Lidera Biznesu wrzesień 2012 1 LUBUSKI FUNDUSZ POŻYCZKOWY Lubuski Fundusz

Bardziej szczegółowo

BIULETYN nr 3/2010 (6)

BIULETYN nr 3/2010 (6) BIULETYN nr 3/2010 (6) Słowo wstępne... 3 Jednorazowa dotacja z Urzędu Pracy na podjęcie działalności gospodarczej... 4 Dotacja na start biznesu w ramach Działania 6.2 POKL... 5 Dotacja na utworzenie i

Bardziej szczegółowo