Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:"

Transkrypt

1 GRECJA HALKIDIKI Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: CAMPING BUNGALOWS KOUYONI Kontakt: Katarzyna Środa Tel. do Campingu: , Fax: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z rabatu w wysokości 10% na noclegi w Camping Bungalows Kouyoni. NIEZAPOMNIANE WAKACJE W ZAWSZE SŁONECZNEJ I PIĘKNEJ GRECJI! Camping znajduje się na Półwyspie Chalkidiki, w turystycznej miejscowości Gerakini, oddalonej zaledwie 40 km od jednego z najwaŝniejszych i najatrakcyjniejszych greckich miast Salonik. Oferujemy pobyt w klimatyzowanych bungalowach, posiadających w pełni wyposaŝoną kuchnię, łazienkę oraz TV. Na terenie obiektu znajduje się prywatna plaŝa, 2 baseny, Bar, Beach Bar, Tawerna oraz Market. Dodatkowo oferujemy: 24 - h recepcję, Internet, pocztę, sejf, grill,parking, boiska do gier, plac zabaw oraz moŝliwość wypoŝyczenia samochodu, motoru. Organizujemy Greckie Wieczory, Karaoke, seansy filmowe oraz pokazy tańca greckiego. BYDGOSZCZ Restauracja TOBIASZ ul. Jana Biziela 4 tel tel. kom Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania zniŝki w okresie od do w wysokości: 5 % na : imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, catering, przyjęcia komunijne. 15 % na drugie dania z dowozem do klienta przy zamówieniu powyŝej 10 porcji ( 12 zł za porcję po rabacie 10,2 zł ). 10 % na zupy z dowozem do klienta przy zamówieniu powyŝej 5 porcji ( 5 zł za porcje po rabacie 4 zł ). 10 % na pełne zestawy obiadowe ( zupa + drugie danie ) obiadowe spoŝywane w naszym lokalu.

2 COLORADO PIZZA EXPRESS ZniŜka obejmuje punkty: ul. Dworcowa 39 wejście od ul. Marcinkowskiego (Śródmieście) tel (pon sob 11:30 22:00; niedziela 14:00 22:00) Zapraszamy na stronę: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na wszystkie rodzaje pizz na dowóz (koszty dostawy nie podlegają rabatowi) i w lokalu. UWAGA! Przy zamówieniu telefonicznym naleŝy podać informację o posiadaniu karty absolwenta WSG. OLIMP CLUB ul. Długa Bydgoszcz tel Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do ze zniŝki w wysokości 4 zł na wybrane napoje studenckie w kaŝdy czwartek. Oferta waŝna wyłącznie za okazaniem karty PROGRAMU ABSOLWENT. KLUB FITNESS FORDON ul. Rzeźnickiego 1C Bydgoszcz tel Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do z rabatu w wysokości 25% na Karnet miesięczny do Klubu FITNESS FORDON. Oferta waŝna wyłącznie za okazaniem legitymacji PROGRAMU ABSOLWENT.

3 EUROPEJSKIE CENTRUM PODATKOWE SP. Z O.O. SPÓLKA DORZEDZTWA PODATKOWEGO Biuro w Bydgoszczy ul. Gdańska 60, Bydgoszcz tel fax Firma specjalizuje się w profesjonalnym odzyskiwaniu podatku dochodowego zapłaconego przez Polaków za granicą. Kompleksowo dokonuje wszelkich niezbędnych formalności związanych ze zwrotem podatku, począwszy od kompletowania dokumentów, aŝ do otrzymania pieniędzy z zagranicznego urzędu na rachunek bankowy klienta. W przypadku braku odpowiednich dokumentów, które są niezbędne do rozliczenia, pomagamy klientom w ich odzyskaniu bezpośrednio od pracodawcy. Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z 10% rabatu w okresie od do Za pośrednictwem firmy moŝna odzyskać podatek z następujących krajów UE: Niemcy Holandia Austria Wielka Brytania Irlandia Prowizja wynosi tylko 12% netto odzyskanego podatku i jest pobierana dopiero po otrzymaniu decyzji z zagranicznego urzędu skarbowego. Ponadto nie ma Ŝadnych dodatkowych opłat, ani minimalnych okresów pracy. Jak się rozliczyć? trzy proste kroki: 1. Wystarczy odwiedzić nasz oddział na ul. Gdańskiej 60 w Bydgoszczy lub zadzwonić pod numer bądź numer infolinii Wszystkie dokumenty wymienimy pocztą lub osobiście w biurze. 3. Zwrot podatku następuje w krótkim terminie przelewem na konto klienta. CORSON Doradztwo w karierze ul. Porazińskiej 7/ Bydgoszcz tel: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z rabatu w wysokości 10% na wszystkie usługi firmy CORSON. Eksperci firnmy CORSON doskonale znający rynek pracy i rekrutacji napiszą dla Ciebie profesjonalne CV i list motywacyjny, skutecznie przygotują do rozmowy kwalifikacyjnej, udzielą konsultacji dotyczącej rozwoju Twojej ściezki kariery oraz wskazą najlepszą dla Ciebie strategię poszukiwania pracy.

4 PRL ul. Stary Rynek 5 Bydgoszcz, tel: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do ze zniŝki na napój alkoholowy (czyt. Piwo 0,5l) w cenie 4,50 zł. Cena obejmuje dni: od niedzieli do środy. KLUB FITNESS FIT-MAX ul. M. Curie-Skłodowskiej Bydgoszcz tel Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania w okresie od do z rabatu w wysokości 20% (99zł) na Karnet miesięczny do Klubu Fitness FIT-MAX oraz pierwsze wejście gratis. Oferta waŝna wyłącznie za okazaniem legitymacji PROGRAMU ABSOLWENT. OTO SUSHI UL. Jagiellońska Bydgoszcz Focus Mall tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 10% rabatu na całe menu z wyłączeniem dań lunchowych. PIZZERIA AMBAR ul. Dworcowa Bydgoszcz Zamówienia telefoniczne: tel , Menu na: Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 15% rabatu na całe menu w lokalu z wyłączeniem napoi. Specjalnością Ambaru są pizze, zestawy obiadowe z kotletami w roli głównej, hamburgery, ryŝe zapiekane i kasze z sosem. Posiłki są przygotowywane na bieŝąco, dopiero po ich zamówieniu. Istnieje moŝliwość dowozu dań.

5 AGENCJA VOLKY MACIEJ KULMATYCKI Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do r. mają moŝliwość skorzystania z rabatu w wysokości 30% od ceny regularnej na zabieg floatingu. Rezerwacja: Ocean Myśli Floation Center Adres: Hotel Brda, I piętro ul. Dworcowa Bydgoszcz Co to jest Floating? To najbardziej niesamowity środek odpręŝenia i relaksu jaki jest obecnie dostępny na rynku. Komora wypełniona roztworem soli Epsom, tworzy warunki podobne do tych panujących w Morzu Martwym. Woda zostaje podgrzana do temperatury ciała, wszystko to sprawia, iŝ ciało unosi się i jest wolne od szkodliwych sił grawitacji. WYTWÓRNIA FORM TANECZNYCH TAŃCOWNIA EMILIA RONA Tel Zapraszamy do odwiedzenia strony: Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 20% zniŝki na wszystkie zajęcia taneczne. GRUPA PRACUJ SP. Z O.O. Biuro regionalne - Bydgoszcz Adres: ul. Matejki 1A/305; Bydgoszcz Absolwenci WSG będący w Programie Absolwent i prowadzący własną działalność gospodarczą mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki od cen wynegocjowanych na usługi oferowane przez Grupę Pracuj na terenie województw: kujawsko-pomorskiego, warmińsko-mazurskiego.

6 K.P.DOL-BY Michał Dolny Adres: Bydgoszcz, ul. Kasztanowa fax.(52) ; tel.(52) tel. kom Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 9% rabatu na cały asortyment sklepu. Firma prowadzi sprzedaŝ detaliczną i hurtową towarów W branŝy elektrotechnicznej i oświetleniowej: BranŜa elektrotechniczna: - Kable i przewody - Telefonika; - Osprzęt elektrotechniczny: TAAJ, Berker, Lexel; - śródła światła: Tungsram, Polam, Kania, Brilux, Osram. BranŜa oświetleniowa, współpracujemy z firmami: Aldex, Alfa, Technolux, Elektra, Massive, Nowe, Augenti. Realizujemy równieŝ zamówienia wskazanych producentów. Zapraszamy do sklepu internetowego: AUTO-MYJNIA Adres: Bydgoszcz, ul. Wyszyńskiego 44 tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 20% rabatu na wszystkie usługi zakładu: ręczne mycie pojazdów, odkurzanie, czyszczenie tapicerki, renowacja skór, woskowanie, polerowanie, kosmetyka przed sprzedaŝą. PHUP SALON FRYZJERSKO-KOSMETYCZNY Adres: Bydgoszcz ul. Warmińskiego 1 tel kom Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystania z 25% zniŝki na wszystkie usługi fryzjerskie jak i kosmetyczne.

7 HOTEL FOCUS BYDGOSZCZ Adres: ul. Modrzewiowa, Bydgoszcz Kontakt: tel , fax Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z: - 10% zniŝki na pobyt w tygodniu - 5% zniŝki na pobyt w weekend Hotel Focus przygotował specjalną ofertę na noclegi i organizację konferencji w Hotelu. Oferta konferencyjna dla absolwentów WSG: (szkolenia, konferencje, rekrutacja) Wynajem Sali 20% zniŝki Gastronomia (serwisy kawowe, lunch, kolacja) do 20% zniŝki Projektor multimedialny: 50zł/cały dzień Noclegi: w zaleŝności od ilości pokoi - ceny do negocjacji, dla trenera lub organizatora nocleg 25% Szkoła Jazdy AUTO-START ul. Skłodowskiej-Curie 17, Bydgoszcz, os. Bartodzieje Kontakt: fax/tel. (052) Posiadacze Karty Absolwenta WSG otrzymują 5% rabatu na kurs prawa jazdy. CENTRUM KSZTAŁCENIA PODYPLOMOWEGO WSG Bydgoszcz, ul. Garbary 3, bud. G, pok. G25, Kontakt: tel./fax/ , tel Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z 30% rabatu na wszystkie kierunki Studium Podyplomowego WSG.

8 CENTRUM SZKOLEŃ I CERTYFIKACJI WSG Bydgoszcz, ul. Garbary 3, bud. G, pok. G24 Kursy i szkolenia: tel Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystać z 15% rabatu na wszystkie kursy i szkolenia organizowane przez Centrum. INOWROCŁAW DOM INOWROCŁAW SP. Z O.O. Ul. Dworcowa Inowrocław Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na cały oferowany asortyment (płytki ceramiczne, armatura łazienkowa, kleje itd.) oraz 30% zniŝkę na wykonanie projektu aranŝacji wnętrz. PHU INOKOMP BARTOCHA DARIUSZ Inowrocław, ul. Dworcowa 35 tel. (052) Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na usługi serwisowe, 5% zniŝki na oprogramowanie i eksploatację oraz z 3% zniŝki na zakup sprzętu. Rabaty obowiązują od kwoty 50 zł netto, zniŝki nie łączą się z innymi promocjami specjalnymi sklepu. Adres sklepu internetowego: INO-ONLINE MEDIA PIĄTEK PIOTR ul. Kusocińskiego 4/44 Inowrocław, tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 15% zniŝki na reklamę internetową w portalu Ino-online.pl przy zamówieniu powyŝej 200 zł netto.

9 WYNAJEM AUTA MATEUSZ MATUSZAK ul. 800-lecia 12a/22 Inowrocław tel Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od do mają moŝliwość skorzystania z 10% zniŝki na usługę wynajmu samochodu z kierowcą w celach obsługi imprez okolicznościowych. SKLEP ZOOLOGICZN0-PRZEMYSŁOWY SKALAR ul. Rybicka 13 Inowrocław Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki na asortyment sprzedawany przy zakupach powyŝej 30 złotych PIETRZAK-STOCKI ZBIGNIEW NIERUCHOMOŚCI Posiadacze karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki na wynajem nieruchomości oraz dzierŝawę nośników reklamowych. GDYNIA/SOPOT RESTAURACJA SIOUX D.R. FILIPIAK Sp. J. Restauracje w Gdyni i Sopocie: Gdynia: ul. Skwer Kościuszki 15, tel Sopot: ul. Bohaterów Monte Cassino 17, tel Posiadacze Karty Absolwenta WSG mają moŝliwość skorzystania z 10 % rabatu na cały asortyment.

10 WARSZAWA HOTEL IBIS WARSZAWA OSTROBRAMSKA Ul. Ostrobramska 36, Warszawa Tel Mail: Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki mają moŝliwość skorzystania ze specjalnych cen na indywidualny wynajem pokoi: - w weekend: 140,00 PLN/dobę w pokoju jedno- lub dwuosobowym, - w tygodniu 220,00 PLN/dobę w pokoju jedno- lub dwuosobowym, - śniadanie dodatkowo płatne 29 PLN/os BUSTER SP. Z O.O. - Sklep internetowy Ul. Piłsudskiego 23A Brwinów Posiadacze Karty Absolwenta WyŜszej Szkoły Gospodarki w okresie od mają moŝliwość skorzystania z 5% zniŝki na wszystkie produkty znajdujące się w ofercie sklepu internetowego w kategoriach: Bukiety z cukierków i Słodkie kompozycje. Odbiór zamówienia: 1. Przesyłka 2. Odbiór osobisty w siedzibie firmy 3. Odbiór osobisty: Prezenty zamówione w sklepie internetowym, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, moŝna odebrać osobiście na stoisku Podarunkownia.pl w Galerii Mokotów. Stoisko znajduje się przy fontannie na 1 piętrze. Otwarte od godziny 10:00 do 22:00. Galeria Mokotów Ul. Wołoska Warszawa

11 A ponadto masz: Dostęp do zasobów Biblioteki WSG i Ośrodka Informacji Naukowej WSG Pomoc Biura Karier i Promocji Absolwenta WSG w zakresie poszukiwania pracy JeŜeli posiadasz firmę zyskujesz pomoc Biura Karier w zakresie poszukiwania pracowników Jeśli jeszcze jednak nie masz swojej firmy, Inkubator Przedsiębiorczości chętnie udzieli Ci wskazówek, jak załoŝyć własny biznes MoŜesz brać udział w konferencjach uczelnianych, by pogłębić wiedzę w interesującym Cię zakresie Masz moŝliwość wynajmowania obiektów uczelni ze zniŝką. MoŜliwość organizowania imprez skierowanych do Absolwentów na terenie Uczelni. UWAGA! Partner Programu moŝe poprosić o okazanie dokumentu toŝsamości, aby potwierdzić zgodność osoby z nazwiskiem widocznym na Karcie Absolwenta. BIURO KARIER I PROMOCJI ABSOLWENTA WSG, TEL , ;

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: GRECJA HALKIDIKI Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: CAMPING BUNGALOWS KOUYONI Kontakt: Katarzyna Środa e-mail: kasiasroda@wp.pl Tel. do Campingu:

Bardziej szczegółowo

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: BYDGOSZCZ Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Rewital przy WyŜszej Szkole Gospodarki ul. Garbary 2

Bardziej szczegółowo

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Ośrodek Szkolenia Kierowców START-CAR ul. Z. Augusta 14 85-082 Bydgoszcz Tel. 506 739 305 www.start-car.pl

Bardziej szczegółowo

Otrzymując Kartę Absolwent WSG możesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Otrzymując Kartę Absolwent WSG możesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Otrzymując Kartę Absolwent WSG możesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: EUROPEJSKIE CENTRUM PODATKOWE SP. Z O.O. SPÓŁKA DORADZTWA PODATKOWEGO Biuro w Bydgoszczy ul. Gdańska 60, 85-021

Bardziej szczegółowo

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Otrzymując Kartę Absolwent WSG moŝesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Ośrodek Szkolenia Kierowców START-CAR ul. Z. Augusta 14 85-082 Bydgoszcz Tel. 506 739 305 www.start-car.pl

Bardziej szczegółowo

Otrzymując Kartę Absolwent WSG możesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG:

Otrzymując Kartę Absolwent WSG możesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Otrzymując Kartę Absolwent WSG możesz skorzystać z rabatów u PARTNERÓW PROGRAMU ABSOLWENT WSG: Klub Bilardowy MAXIMUS ul. Warszawska 25 85-058 Bydgoszczy club-maximus@wp.pl Telefon: 52 33 00 596 www.club-maximus.pl

Bardziej szczegółowo

Your partner in business

Your partner in business Your partner in business 100 m od przystanków (tramwaje/autobusy) H 100-250 m od hoteli M 400 m od stacji metra Rondo ONZ 950 m od Dworca Centralnego 8 km od Lotniska Chopina w Warszawie 39 km od Lotniska

Bardziej szczegółowo

Krajowe Forum Oświaty Niepublicznej ul. Raszyńska 22, 02-026 Warszawa, tel/fax 22 822 25 15

Krajowe Forum Oświaty Niepublicznej ul. Raszyńska 22, 02-026 Warszawa, tel/fax 22 822 25 15 Krajowe Forum Oświaty Niepublicznej ul. Raszyńska 22, 02-026 Warszawa, tel/fax 22 822 25 15 Warszawa, dn. 20/01/2011 Do wszystkich członków KFON Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy Państwa na konferencję

Bardziej szczegółowo

Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem. oferta

Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem. oferta Data: 03.04.2009 stron : 5 Hotel Mercure Kasprowy w Zakopanem oferta Grupa 10 osób w terminie : 01-05.07.2009r. Szanowni Państwo, Dziękujemy za zainteresowanie usługami naszego Hotelu Mercure Kasprowy

Bardziej szczegółowo

OFERTA organizacji przyjęcia okolicznościowego Chrzciny

OFERTA organizacji przyjęcia okolicznościowego Chrzciny OFERTA organizacji przyjęcia okolicznościowego Chrzciny Szanowni Państwo! Przyjęcie organizacji chrzcin to bardzo ważny dzień w życiu. Jest to wyjątkowy czas zarówno dla dzieci oraz ich rodziców. Te szczególne

Bardziej szczegółowo

HOTEL KARCZMA KLIMTÓWKA, ul. Ordona 2, 32-340 Wolbrom www.klimtowka.pl, e-mail: karczma@klimtowka.pl tel./fax: +48 32 644 10 77

HOTEL KARCZMA KLIMTÓWKA, ul. Ordona 2, 32-340 Wolbrom www.klimtowka.pl, e-mail: karczma@klimtowka.pl tel./fax: +48 32 644 10 77 Szanowni Państwo! Będziemy zaszczyceni jeżeli wybiorą Państwo Hotel-Karczmę Klimtówka jako miejsce swojego wesela. Ślub to najważniejsze wydarzenie w życiu każdej Młodej Pary, dlatego też dołożymy wszelkich

Bardziej szczegółowo

CENNIK - WAKACYJNE PAKIETY KONFERENCYJNE obowiązuje w okresie od 05.07.2010 do 31.08.2010

CENNIK - WAKACYJNE PAKIETY KONFERENCYJNE obowiązuje w okresie od 05.07.2010 do 31.08.2010 CENNIK - WAKACYJNE Y KONFERENCYJNE obowiązuje w okresie od 05.07.2010 do 31.08.2010 WAKACYJNE Y KONFERENCYJNE CENTRUM-HOTELE ZAWIERAJĄ: (dotyczy wszystkich hoteli) wynajem sali konferencyjnej na cały dzień

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Czech Praga PRAGA 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Czech Praga PRAGA 2011. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Czech Praga PRAGA 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 695 zł 55 430,63

Bardziej szczegółowo

PLUS WROCŁAW KATOWICE

PLUS WROCŁAW KATOWICE PLUS WROCŁAW KATOWICE Q HOTEL PLUS KATOWICE Czterogwiazdkowy Q Hotel Plus Katowice to najnowszy, piąty już obiekt sieci Q Hotel. Jest on położony w centrum Katowic, ok. 400 m od Dworca Głównego i Galerii

Bardziej szczegółowo

LISTA PARTNERÓW. nazwa partnera rodzaj zniżki/rabatu miejsce korzystania

LISTA PARTNERÓW. nazwa partnera rodzaj zniżki/rabatu miejsce korzystania LISTA PARTNERÓW 1. 2. 3. 4. nazwa partnera rodzaj zniżki/rabatu miejsce korzystania Ośrodek Sportu i Rekreacji Pływalnia Miejska w Środzie Wielkopolskiej Ośrodek Kultury Kino Baszta w Środzie Wielkopolskiej

Bardziej szczegółowo

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM 1 Szanowni Państwo! Mamy

Bardziej szczegółowo

CITY HOTEL ZAPRASZA DO BYDGOSZCZY.

CITY HOTEL ZAPRASZA DO BYDGOSZCZY. CITY HOTEL ZAPRASZA DO BYDGOSZCZY www.city-hotel.pl CITY HOTEL - PRZYWIĄZUJEMY SIĘ DO NASZYCH GOŚCI. City Hotel w Bydgoszczy jest hotelem czterogwiazdkowym. Zarówno osoby podróżujące służbowo jak i turyści

Bardziej szczegółowo

Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie oferta dla firm i osób rozpoczynających działalność gospodarczą

Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie oferta dla firm i osób rozpoczynających działalność gospodarczą Centrum Przedsiębiorczości w Sopocie oferta dla firm i osób rozpoczynających działalność gospodarczą IV Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Pomorski Park Naukowo - Technologiczny Gdynia, 12 marca 2009 Centrum

Bardziej szczegółowo

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Kraków, 21 kwietnia 2010 r. OFERTA DLA FIRM

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Kraków, 21 kwietnia 2010 r. OFERTA DLA FIRM Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Zaprasza do udziału w Targach Pracy Kraków, 21 kwietnia 2010 r. OFERTA DLA FIRM 1 Szanowni Państwo! Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia

Bardziej szczegółowo

termin: wylot z Katowic- 13.10.2011-20.10.2011

termin: wylot z Katowic- 13.10.2011-20.10.2011 termin: wylot z Katowic- 13.10.2011-20.10.2011 ALFA STAR Hotel: TRITON SEA BEACH RESORT (DAWNIEJ HOLIDAY BEACH)- ****+ All inclusive http://www.alfastar.com.pl/egipt,kraj/kurort,marsa+el+alam/hotel,triton+sea+beach+resort+%28dawniej+holiday+beach%29

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE w postępowaniu o wartości zamówienia nie przekraczającej w złotych równowartości kwoty 14 000 euro netto

ZAPYTANIE OFERTOWE w postępowaniu o wartości zamówienia nie przekraczającej w złotych równowartości kwoty 14 000 euro netto Katowice, dnia 20 sierpnia 2013 r. ZAPYTANIE OFERTOWE w postępowaniu o wartości zamówienia nie przekraczającej w złotych równowartości kwoty 14 000 euro netto na rezerwację oraz wynajem sali konferencyjnej

Bardziej szczegółowo

OFERTA KONFERENCYJNA

OFERTA KONFERENCYJNA OFERTA KONFERENCYJNA Oferta konferencyjna Hotel Morawa to nowoczesne, kameralne miejsce do organizacji szkoleń, konferencji oraz innych spotkań biznesowych. Nasz obiekt idealnie nadaje się do podejmowania

Bardziej szczegółowo

WORLD ELITE MASTERCARD PRIVILEGES

WORLD ELITE MASTERCARD PRIVILEGES WORLD ELITE MASTERCARD PRIVILEGES Program MasterCard Privileges zapewnia posiadaczom kart kredytowych World Elite/Signia wiele atrakcyjnych przywilejów. AVIS Wrzuć wyŝszy bieg - wypoŝyczaj samochody na

Bardziej szczegółowo

Niemcy / Garmisch - Partenkirchen / Garmisch-partenkirchen / Mercure (Garmisch- Partenkirchen) /

Niemcy / Garmisch - Partenkirchen / Garmisch-partenkirchen / Mercure (Garmisch- Partenkirchen) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Niemcy / Garmisch - Partenkirchen / Garmisch-partenkirchen / Mercure (Garmisch- Partenkirchen) / Kategoria **** Region Garmisch-Partenkirchen/Bawaria/Niemcy

Bardziej szczegółowo

THE ROYAL EIGHTEEN RESORT & SPA **** (w ocenie Organizatora ***/***+)

THE ROYAL EIGHTEEN RESORT & SPA **** (w ocenie Organizatora ***/***+) THE ROYAL EIGHTEEN RESORT & SPA **** (w ocenie Organizatora ***/***+) Czterogwiazdkowy hotel położony w centrum miasta Kuta na wyspie Bali oferuje zakwaterowanie ze śniadaniem w pokojach dwuosobowych deluxe

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Portugalii. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Portugalii. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Portugalii LIZBONA 2011 Termin wyjazdu: 5 7.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 981,00 zł 59 721,73

Bardziej szczegółowo

Propozycja menu 2. 147 zł/os 167 zł/os 170 zł/os. 157 zł/os 177 zł/os 180 zł/os. 167 zł/os 187 zł/os 190 zł/os

Propozycja menu 2. 147 zł/os 167 zł/os 170 zł/os. 157 zł/os 177 zł/os 180 zł/os. 167 zł/os 187 zł/os 190 zł/os Przyjęcia weselne 2013 Zapraszamy Państwa do Dworku Grzebienisko oddalonego zaledwie 30 km od Poznania. Proponujemy Państwu zorganizowanie niezapomnianego przyjęcia weselnego dla maksymalnie 80. Przyjęcia

Bardziej szczegółowo

Imperiall Resort & MediSpa Dla Biznesu

Imperiall Resort & MediSpa Dla Biznesu Imperiall Resort & MediSpa Dla Biznesu Efektywna konferencja, szkolenie czy impreza integracyjna wymaga wyboru właściwego miejsca, które pozwoli z dala od codziennych problemów zrealizować zakładany cel.

Bardziej szczegółowo

Credit Agricole Bank Polska oferta produktowa dla małych i średnich firm

Credit Agricole Bank Polska oferta produktowa dla małych i średnich firm Credit Agricole Bank Polska oferta produktowa dla małych i średnich firm Konferencja FRIG Zielona Góra 27.02.2012 Credit Agricole Bank Polska S.A. Bank Credit Agricole od 117 lat teraz także w Polsce.

Bardziej szczegółowo

CallShop. Usługi. Oferta dla firm PostPaid. tel. (12) 350 63 70

CallShop. Usługi. Oferta dla firm PostPaid. tel. (12) 350 63 70 PostPaid Uruchom z nami swój własny Usługa Call-Shop, dająca możliwość korzystania z telefonii internetowej w miejscach publicznych, staje się coraz bardziej popularna. Call-Shop nie jest nowym pomysłem,

Bardziej szczegółowo

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu

Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu Naczelnik Urzędu Skarbowego w Przasnyszu informuje Zeznania podatkowe za 2013r. można składać: na Sali Obsługi Podatnika o poniedziałek w godz. od 7 30 do 18 00 o wtorek, środa, czwartek i piątek w godz.

Bardziej szczegółowo

Hotele Focus to: dynamicznie rozwijająca się polska sieć

Hotele Focus to: dynamicznie rozwijająca się polska sieć Hotele Focus to: dynamicznie rozwijająca się polska sieć hotele ekonomiczne zorientowane na Gościa biznesowego, konferencyjnego oraz turystę indywidualnego doskonałe lokalizacje hoteli w centrach miast

Bardziej szczegółowo

SZKOLENIA I KONFERENCJE

SZKOLENIA I KONFERENCJE SZKOLENIA I KONFERENCJE PROMOCJA NOWOROCZNA SALE KONFERENCYJNE Zapewniamy wszelkie udogodnienia niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnych szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych. Oferujemy trzy

Bardziej szczegółowo

Centrum konferencyjne Atrium. Business events in the centre

Centrum konferencyjne Atrium. Business events in the centre Centrum konferencyjne Atrium Business events in the centre Business events in the centre Lotnisko Warszawa-Modlin 100 m od przystanków (tramwaje/autobusy) H M 100-250 m od hoteli 400 m od stacji metra

Bardziej szczegółowo

Oferta Konferencyjna

Oferta Konferencyjna Oferta Konferencyjna Hotel Atrium pozostawia do Państwa dyspozycji nowoczesne sale konferencyjne, znakomicie przygotowane do organizowania seminariów, sympozjów, szkoleń oraz bankietów. Nasze sale są w

Bardziej szczegółowo

Klub Sportowy Akademia Piłkarska oraz Hotel Olimpic w Puławach

Klub Sportowy Akademia Piłkarska oraz Hotel Olimpic w Puławach Klub Sportowy Akademia Piłkarska oraz Hotel Olimpic w Puławach Zaprasza na letni Obóz Piłkarski w Puławach 2015r. Wyjazd odbędzie się w terminie: 27.06 4.07 (43 osoby) Gościć będzie nas Hotel Olimpic Cena:

Bardziej szczegółowo

25% 25% 20% 10% Piotrowice - Ochojec. Drukuj KUPONY z portalu www.twoja-dzielnica.pl! Więcej na str. 3 PIZZERIA DRIVER.

25% 25% 20% 10% Piotrowice - Ochojec. Drukuj KUPONY z portalu www.twoja-dzielnica.pl! Więcej na str. 3 PIZZERIA DRIVER. 10.02.2013 / kwartalnik / 3(12)/2013 Piotrowice - Ochojec Sprawdź najnowsze zniżki z kwartalnikiem Twoja-dzielnica.pl! Korzystając z kuponów rabatowych w firmach z Twojego otoczenia możesz zaoszczędzić

Bardziej szczegółowo

Perłowa Inwestycja to kompleksowa strategia rozwoju gospodarczego i promocji terenów inwestycyjnych gminy Debrzno, której kluczowym elementem jest

Perłowa Inwestycja to kompleksowa strategia rozwoju gospodarczego i promocji terenów inwestycyjnych gminy Debrzno, której kluczowym elementem jest Perłowa Inwestycja to kompleksowa strategia rozwoju gospodarczego i promocji terenów inwestycyjnych gminy Debrzno, której kluczowym elementem jest Zielony Park Przemysłowy Cierznie obejmujący obszar 56,63

Bardziej szczegółowo

Klub Sportowy Akademia Piłkarska Silesia oraz Ośrodek Wypoczynkowy Banderoza

Klub Sportowy Akademia Piłkarska Silesia oraz Ośrodek Wypoczynkowy Banderoza Klub Sportowy Akademia Piłkarska Silesia oraz Ośrodek Wypoczynkowy Banderoza Zaprasza na SIERPNIOWY letni Obóz Piłkarski do Banderozy 2015r. Wyjazd odbędzie się w terminie: 31.07 07.08 (45 osób) Gościć

Bardziej szczegółowo

Oferta konferencyjna. Grupy Montemarco

Oferta konferencyjna. Grupy Montemarco Oferta konferencyjna Grupy Montemarco Grupa Montemarco dysponuje 3 obiektami w Warszawie Dedek Park Aleja Zieleniecka 6/8, 03-727 Warszawa tel.: +48 22 619 77 81 e-mail: parkhotel@dedek.pl Villa Montemarco

Bardziej szczegółowo

OFERTA. ul. Akacjowa 5, Kraków. Rezerwacja:

OFERTA. ul. Akacjowa 5, Kraków. Rezerwacja: OFERTA KONFERENCJE SZKOLENIA ul. Akacjowa 5, Kraków Rezerwacja: Osoba kontaktowa Katarzyna Peterman tel./fax. (12) 411 07 95 kom. 784 045 308 e-mail: katarzyna.peterman@pijarzy.pl Jeśli planujecie Państwo

Bardziej szczegółowo

GEOVITA w Lądku Zdroju

GEOVITA w Lądku Zdroju GEOVITA w Lądku Zdroju Położenie Ośrodek zlokalizowany jest na uboczu uzdrowiska Lądek Zdrój, w otoczeniu gór oraz lasów. Wszystkie pokoje posiadają łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów oraz wyposażone

Bardziej szczegółowo

LISTA PROPONOWANYCH NOCLEGÓW W LUBLINIE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI DNI MÓZGU 3

LISTA PROPONOWANYCH NOCLEGÓW W LUBLINIE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI DNI MÓZGU 3 LISTA PROPONOWANYCH NOCLEGÓW W LUBLINIE DLA UCZESTNIKÓW KONFERENCJI DNI MÓZGU 3 Uwaga: poniŝsza lista nie jest ofertą handlową i organizatorzy nie odpowiadają za aktualność znajdujących się na niej informacji.

Bardziej szczegółowo

UWAGA! Godziny i miejsca odjazdu: Dzierżoniów - parking Lidl 23:00 Kłodzko -parking Carrefour 00:15 Polanica-parking InterMarche 00:40

UWAGA! Godziny i miejsca odjazdu: Dzierżoniów - parking Lidl 23:00 Kłodzko -parking Carrefour 00:15 Polanica-parking InterMarche 00:40 UWAGA! Godziny i miejsca odjazdu: Dzierżoniów - parking Lidl 23:00 Kłodzko -parking Carrefour 00:15 Polanica-parking InterMarche 00:40 *** OFERTA SPECJALNA DLA GRUPY MIKO-SPORT *** Opis miejscowości: Passo

Bardziej szczegółowo

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój LUKSUS BLISKO NATURY

Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój LUKSUS BLISKO NATURY Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój Pokoje Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój dysponuje 48 pokojami i apartamentami Apartamenty 2 apartamenty GRAND 1 apartament SENIOR 7 apartamentów JUNIOR 1 STUDIO

Bardziej szczegółowo

KONFERENCYJNE e-mail: zajazd@zajazdpiastowski.pl

KONFERENCYJNE e-mail: zajazd@zajazdpiastowski.pl 20 A NI ZE DC IA ŚW DO t la *** Hotel *** Zajazd Piastowski KONFERENCJE w Kazimierzu Dolnym ZAPLECZE KONFERENCYJNE 6 SAL KONFERENCYJNYCH *** SALA A B C D E HALA NAMIOTOWA powierzchnia 296 m2 160 m2 34

Bardziej szczegółowo

INSTRUKCJA ROBIENIA ZAKUPÓW W SKLEPIE CZŁONKA EKOSPOŁECZNOŚCI

INSTRUKCJA ROBIENIA ZAKUPÓW W SKLEPIE CZŁONKA EKOSPOŁECZNOŚCI 1) Wejdź na stronę mojego sklepu: INSTRUKCJA ROBIENIA ZAKUPÓW W SKLEPIE CZŁONKA EKOSPOŁECZNOŚCI (podano przykładowy format adresu o dokładną nazwę sklepu zapytaj członka EkoSpołeczności) 2) Aby zrobić

Bardziej szczegółowo

Szanowni Uczestnicy, Do zobaczenia w Warszawie! Zespół Cyfrowobezpieczni.pl

Szanowni Uczestnicy, Do zobaczenia w Warszawie! Zespół Cyfrowobezpieczni.pl Informator 1 Szanowni Uczestnicy, Przed nami najważniejsze tegoroczne wydarzenie projektu Cyfrowobezpieczni.pl Bezpieczna Szkoła Cyfrowa, realizowanego przez Stowarzyszenie Miasta w Internecie we współpracy

Bardziej szczegółowo

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń

PizzaPolska.pl. Zaproszenie do współpracy. Państwa serwis dostawczy w Internecie. Wyszukaj Delektuj się Oceń PizzaPolska.pl Zaproszenie do współpracy Wyszukaj Delektuj się Oceń Państwa serwis dostawczy w Internecie PizzaPolska jest... PizzaPolska.pl jest specjalistycznym portalem internetowym, skupiającym restauracje,

Bardziej szczegółowo

METODY POSZUKIWANIA PRACY

METODY POSZUKIWANIA PRACY METODY POSZUKIWANIA PRACY W BRANśY KARTOGRAFICZNEJ Istnieje wiele sposobów poszukiwania pracy kaŝdy jest odpowiedni! Jakie metody poszukiwania pracy uznać naleŝy za najbardziej skuteczne? Nie ma na to

Bardziej szczegółowo

Centrum konferencyjne Atrium. Business events in the center

Centrum konferencyjne Atrium. Business events in the center Centrum konferencyjne Atrium Business events in the center Business events in the center Lotnisko Warszawa-Modlin 100 m od przystanków (tramwaje/autobusy) H M 100-250 m od hoteli 400 m od stacji metra

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZENIE Nr 33/2015 BURMISTRZA GMINY JEDLICZE. z dnia 5 lutego 2015 r.

ZARZĄDZENIE Nr 33/2015 BURMISTRZA GMINY JEDLICZE. z dnia 5 lutego 2015 r. ZARZĄDZENIE Nr 33/2015 BURMISTRZA GMINY JEDLICZE z dnia 5 lutego 2015 r. w sprawie wprowadzenia cennika opłat za korzystanie z obiektu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jedliczu Działając na podstawie

Bardziej szczegółowo

SALE KONFERENCYJNE KATOWICE / TYCHY / BYTOM /

SALE KONFERENCYJNE KATOWICE / TYCHY / BYTOM / SALE KONFERENCYJNE KATOWICE / TYCHY / BYTOM / Szanowni Państwo, mamy przyjemność przedstawić ofertę wynajmu sal konferencyjnych w obiektach zlokalizowanych w Katowicach, Tychach oraz Bytomiu. Nasze obiekty

Bardziej szczegółowo

Fotografia Mateusz Mikołajczyk

Fotografia Mateusz Mikołajczyk Fotografia Mateusz Mikołajczyk OFERTA DLA FIRM Fotografia nieruchomości Zdjęcia pokazujące wnętrze całego domu, mieszkania lub lokalu. W cenie również zdjęcia z zewnątrz. Usługa kierowana jest dla osób,

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe EFS POKL

Zapytanie ofertowe EFS POKL Zapytanie ofertowe EFS POKL Dotyczy projektu numer: WND-POKL.07.02.01-24-059/09 Ośrodek Wspierania Inicjatyw Społecznych w Jaworznie, w związku z realizacją projektu Inwestycja w młodzieŝ to się opłaci!

Bardziej szczegółowo

Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2016 rok w Powiatowych Urzędach Pracy - organizacja prac, omówienie istotnych zmian na rok 2017

Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2016 rok w Powiatowych Urzędach Pracy - organizacja prac, omówienie istotnych zmian na rok 2017 oferta szkolenia: Zamknięcie ksiąg rachunkowych za 2016 rok w Powiatowych Urzędach Pracy - organizacja prac, omówienie istotnych zmian na rok 2017 30.01-01.02.2017r., Kołobrzeg MW Consulting, Pl. Batorego

Bardziej szczegółowo

Oferta wynajmu sal konferencyjnych

Oferta wynajmu sal konferencyjnych Oferta wynajmu sal konferencyjnych Krajowa Izba Gospodarcza, ulica Trębacka 4, 00-074 Warszawa tel. 22 630 96 08 Oferujemy: 7 sal konferencyjnych: różne możliwości aranżacji miejsc (10 150 osób) Możliwość

Bardziej szczegółowo

Oferta wynajmu sal konferencyjnych

Oferta wynajmu sal konferencyjnych Oferta wynajmu sal konferencyjnych Krajowa Izba Gospodarcza, ulica Trębacka 4, 00-074 Warszawa tel. 22 630 96 08 Oferujemy: 7 sal konferencyjnych: różne możliwości aranżacji miejsc (10 150 osób) Możliwość

Bardziej szczegółowo

HomeClasse Sp. z o.o. Hotel Spa Posnania Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie tel. 61 29 51 488, e-mail: recepcja.lezeczki@wp.pl

HomeClasse Sp. z o.o. Hotel Spa Posnania Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie tel. 61 29 51 488, e-mail: recepcja.lezeczki@wp.pl HomeClasse Sp. z o.o. Hotel Spa Posnania Łężeczki 1, 64-412 Chrzypsko Wielkie tel. 61 29 51 488, e-mail: recepcja.lezeczki@wp.pl Baza noclegowa Do Państwa dyspozycji oddajemy 92 miejsca noclegowe w 35

Bardziej szczegółowo

Imperiall Resort & MediSpa Dla Biznesu

Imperiall Resort & MediSpa Dla Biznesu Imperiall Resort & MediSpa Dla Biznesu Efektywna konferencja, szkolenie czy impreza integracyjna wymaga wyboru właściwego miejsca, które pozwoli z dala od codziennych problemów zrealizować zakładany cel.

Bardziej szczegółowo

Oferta organizacji konferencji i szkoleń.

Oferta organizacji konferencji i szkoleń. Oferta organizacji konferencji i szkoleń. Centrum Konferencyjno- Szkoleniowe & SPA Businessman Institute - to zespół obiektów, które połączone tworzą luksusowy kompleks na obszarze około 5 hektarów, zaledwie

Bardziej szczegółowo

FORMUŁA F1 niemoŝliwe staje się moŝliwym,

FORMUŁA F1 niemoŝliwe staje się moŝliwym, FORMUŁA F1 niemoŝliwe staje się moŝliwym, gdzieindziej to tylko slogan, u nas rzeczywistość!!! Koktajl zwycięstwa w najbardziej ekskluzywnym klubie prędkości Pure Sport. Zapisy otwarte dla osób prywatnych,

Bardziej szczegółowo

Pod Lipami Sp. z o. o. ul. Tczewska 57, Łęgowo, Tel ,Fax

Pod Lipami Sp. z o. o. ul. Tczewska 57, Łęgowo, Tel ,Fax Szanowni Państwo, Pod Lipami to Centrum Bankietowo - Konferencyjne świadczące usługi noclegowe, gastronomiczne, konferencyjne i rozrywkowe. Mamy przyjemność zaprosić Państwa do owocnej współpracy oferując

Bardziej szczegółowo

BIZNES I KONFERENCJE

BIZNES I KONFERENCJE BIZNES I KONFERENCJE Jest takie miejsce... Hotel Senator to doskonale wyposażony obiekt wypoczynkowo-rekreacyjny położony zaledwie 80 m od morza, z bogatym zapleczem gastronomicznym i rekreacyjnym. Szeroka

Bardziej szczegółowo

OŚRODEK SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNY PAŁAC W WALEWICACH ZAPRASZA!!! Oferta dla klienta indywidualnego

OŚRODEK SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNY PAŁAC W WALEWICACH ZAPRASZA!!! Oferta dla klienta indywidualnego OŚRODEK SZKOLENIOWO-KONFERENCYJNY PAŁAC W WALEWICACH ZAPRASZA!!! Oferta dla klienta indywidualnego 1. Zakwaterowanie w Walewickim Pałacu. Mamy do dyspozycji: Apartamenty: Napoleoński i Walewskiej - 400,00

Bardziej szczegółowo

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM

Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM Biuro Promocji i Karier Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie Zaprasza do udziału w Targach Pracy Wybierz lepszy start w przyszłość Kraków, 19 kwietnia 2011 r. OFERTA DLA FIRM 1 Szanowni Państwo! Biuro

Bardziej szczegółowo

HOTEL 500 W TARNOWIE PODGÓRNYM

HOTEL 500 W TARNOWIE PODGÓRNYM HOTEL 500 W TARNOWIE PODGÓRNYM HOTEL 500 HOTEL 500 w Tarnowie Podgórnym położony jest w przepięknym ogrodzie wielkości 1 hektara, który sprzyja organizacji przyjęć na świeżym powietrzu oraz imprez integracyjnych.

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe na usługę wynajmu sali z cateringiem podczas szkoleń dla Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Ziemi. Kujawskiej

Zapytanie ofertowe na usługę wynajmu sali z cateringiem podczas szkoleń dla Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Ziemi. Kujawskiej Zapytanie ofertowe na usługę wynajmu sali z cateringiem podczas szkoleń dla Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Ziemi I. Zamawiający: Kujawskiej Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dla Ziemi

Bardziej szczegółowo

Zaproszenie. Liczymy na Wasz aktywny udział i pełne konstruktywnych wniosków obrady! Do zobaczenia w grodzie Neptuna! Bogumiła Sutkowska

Zaproszenie. Liczymy na Wasz aktywny udział i pełne konstruktywnych wniosków obrady! Do zobaczenia w grodzie Neptuna! Bogumiła Sutkowska Zaproszenie Uczelniany Samorząd Studencki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego ma zaszczyt zaprosić Państwa na LIX Konferencję Komisji Wyższego Szkolnictwa Medycznego Parlamentu Studentów Rzeczypospolitej,

Bardziej szczegółowo

Oferty Specjalne Villa Park. www.villapark.pl

Oferty Specjalne Villa Park. www.villapark.pl Oferty Specjalne Villa Park ŚWIĘTA WIELKANOCNE 6-9.04.2012 Oferta Specjalna: noclegi 5-6.04.2012 i 9-10.04.2012 - rabat - 30% Zapraszamy do spędzenia Rodzinnych Świąt Wielkanocnych w Hotelu Villa Park

Bardziej szczegółowo

LISTA PARTNERÓW. nazwa partnera rodzaj zniżki/rabatu miejsce korzystania

LISTA PARTNERÓW. nazwa partnera rodzaj zniżki/rabatu miejsce korzystania LISTA PARTNERÓW 1. 2. 3. 4. nazwa partnera rodzaj zniżki/rabatu miejsce korzystania Ośrodek Sportu i Rekreacji Pływalnia Miejska w Środzie Wielkopolskiej Ośrodek Kultury Kino Baszta w Środzie Wielkopolskiej

Bardziej szczegółowo

Hotel ARA ** Jastrzębia Góra

Hotel ARA ** Jastrzębia Góra Hotel ARA ** Jastrzębia Góra Hotel ARA ** położony jest w centrum Jastrzebiej Góry tylko 100 m. od piaszczystej plaży. Ta piękna miejscowość to malowniczy kurort na klifie, który jest krajobrazową atrakcją

Bardziej szczegółowo

INSTYTUT ROZWOJU BIZNESU USŁUGI KONFERENCYJNE. Warszawa, 29 sierpnia 2012. Inspiracje Innowacje Rozwój

INSTYTUT ROZWOJU BIZNESU USŁUGI KONFERENCYJNE. Warszawa, 29 sierpnia 2012. Inspiracje Innowacje Rozwój INSTYTUT ROZWOJU BIZNESU USŁUGI KONFERENCYJNE Warszawa, 29 sierpnia 2012 Inspiracje Innowacje Rozwój AGENDA 1. Informacje o Instytucie Rozwoju Biznesu 2. Usługi szkoleniowo-konferencyjne Instytutu nasza

Bardziej szczegółowo

*** Hotel Aviator Pabianice

*** Hotel Aviator Pabianice *** Hotel Aviator Pabianice Oferta Konferencyjna Szanowni Państwo, Mamy niezmierną przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się, oraz skorzystania z oferty Centrum Konferencyjno-Bankietowego Hotelu Aviator.

Bardziej szczegółowo

WORLD SERIES 3000. Nissan 3000 to wspaniały samochód!!!

WORLD SERIES 3000. Nissan 3000 to wspaniały samochód!!! WORLD SERIES 3000 Nissan 3000 to wspaniały samochód!!! Formula Nissan to świetna alternatywa w stosunku do Formuły 1, ze względu na niskie koszty,jak i łatwiejsze prowadzenie, nie tak ekstremalne jak w

Bardziej szczegółowo

KONFERENCJE, SZKOLENIA, BANKIETY

KONFERENCJE, SZKOLENIA, BANKIETY KONFERENCJE, SZKOLENIA, BANKIETY Lubuskie SPA posiada idealne warunki do organizacji imprez konferencyjnych Dysponujemy powierzchnią konferencyjną o wielkości 447 m2, na której możemy zorganizować konferencje

Bardziej szczegółowo

lokalizacja, centrum Warszawy otwarta kuchnia, dwie sale restauracyjne znakomite jedzenie oraz wybór wina wszystkie pomieszczenia multimedialne

lokalizacja, centrum Warszawy otwarta kuchnia, dwie sale restauracyjne znakomite jedzenie oraz wybór wina wszystkie pomieszczenia multimedialne nasze sale Restauracja Private Room Sala konferencyjna DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ orgynalne wnętrze - industrialny klimat studyjne kino Czary znakomite jedzenie oraz wybór wina lokalizacja, centrum Warszawy

Bardziej szczegółowo

O FIRMIE. Serdecznie zapraszamy!!! Bartosz Obracaj. Wojciech Obracaj

O FIRMIE. Serdecznie zapraszamy!!! Bartosz Obracaj. Wojciech Obracaj O FIRMIE Firma Polconn - Complete Sailing Service to przedsięwzięcie bazujące na naszym wieloletnim doświadczeniu żeglarskim, skierowane do wszystkich pasjonatów tego sportu, zarówno osób prywatnych jak

Bardziej szczegółowo

Chorwacja / Dalmacja Południowa / Dubrownik / Valamar Club (Dubrovnik) /

Chorwacja / Dalmacja Południowa / Dubrownik / Valamar Club (Dubrovnik) / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Chorwacja / Dalmacja Południowa / Dubrownik / Valamar Club (Dubrovnik) / Kategoria *** Region Dubrovnik/Dalmacja/Chorwacja Atuty basen, animacje dla dzieci,

Bardziej szczegółowo

www.dwaksiezyce.com.pl

www.dwaksiezyce.com.pl www.dwaksiezyce.com.pl 56 MIEJSC NOCLEGOWYCH W 28 PRZYTULNYCH POKOJACH Struktura pokoi: 6 pokoi 1-os. 16 pokoi 2-os. 6 pokoi 2-os. z mo liwoœci¹ dostawki Wyposa enie: stylowe wnêtrza ³azienka z kabin¹

Bardziej szczegółowo

Specjalna oferta. Specjalne ceny pokoi dla Państwa

Specjalna oferta. Specjalne ceny pokoi dla Państwa Specjalna oferta Liczący sobie blisko 100 lat całkowicie odrestaurowany budynek, stanowiący pierwotnie część zabudowań pałacowych a obecnie hotel - położony jest nad brzegiem Kaczawy, przy pałacowym parku

Bardziej szczegółowo

E-handel i E-sklep. Jak wdroŝyć i wykorzystać w swoim Ŝyciu i pracy.

E-handel i E-sklep. Jak wdroŝyć i wykorzystać w swoim Ŝyciu i pracy. E-handel i E-sklep Jak wdroŝyć i wykorzystać w swoim Ŝyciu i pracy. Piotr Krośniak Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju UNDP Piotr.krosniak@undp.org Plan warsztatu Handel elektroniczny co to jest,

Bardziej szczegółowo

ZADANIE EGZAMINACYJNE

ZADANIE EGZAMINACYJNE ZADANIE EGZAMINACYJNE Jerzy Górski z Zakopanego złożył pisemne zamówienie na usługi w hotelu Neptun *** w Sopocie w terminie 05-11.05.2012. Dokonał rezerwacji dla dwóch osób dorosłych i dziecka (6lat).

Bardziej szczegółowo

Biuro Karier Politechniki Łódzkiej. Łódź, 2013 r.

Biuro Karier Politechniki Łódzkiej. Łódź, 2013 r. Biuro Karier Politechniki Łódzkiej Łódź, 2013 r. Usługi Biura Karier PŁ Na stronie pojawia się codziennie kilkanaście nowych ofert pracy, staży oraz praktyk. Wizyta w Biurze Karier pomoże Wam w napisaniu

Bardziej szczegółowo

Trol InterMedia Sp. z o.o. sp. k. Ul. Poznańska 56, 64-510 Wronki

Trol InterMedia Sp. z o.o. sp. k. Ul. Poznańska 56, 64-510 Wronki Wronki, dnia 09.12.2011 r. ZAPYTANIE OFERTOWE NR 8/2011 DOTYCZY: postępowania opartego na zasadzie konkurencyjności mającego na celu wybór ośrodka dla celów organizacji szkoleń w ramach projektu pt.:.

Bardziej szczegółowo

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com

Program Wyjazdu. do Wilna. Nowak Adventure Travel Sp. z o.o. www.nowakadventure.com Program Wyjazdu do Wilna WILNO 2011 Termin wyjazdu: 20 22.09.2011 Czas trwania programu: Orientacyjna cena netto na 1 uczestnika Cena za grupę 15 osobową Ilość uczestników: 3 dni 3 420 zł 51 293,39 zł

Bardziej szczegółowo

Agencja marketingowa rozwoju marek wyjątkowych dla Państwa obiektu turystycznego

Agencja marketingowa rozwoju marek wyjątkowych dla Państwa obiektu turystycznego Agencja marketingowa rozwoju marek wyjątkowych dla Państwa obiektu turystycznego PROPOZYCJA WSPÓŁPRACY w zakresie obsługi marketingowej i sprzedażowej Kim jesteśmy? 1. Business and Concept - Doradztwo

Bardziej szczegółowo

Przystanek. 27 maja 2014 r. I Opolskie Targi Kariery

Przystanek. 27 maja 2014 r. I Opolskie Targi Kariery Przystanek Kariera Opole 2.014 r. I Opolskie Targi Kariery Szanowni Państwo Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na Przystanek Kariera Opole 2.014. Przystanek Kariera to I Opolskie Targi Kariery,

Bardziej szczegółowo

Włochy / Cortina d'ampezzo / Misurina / Grand Misurina /

Włochy / Cortina d'ampezzo / Misurina / Grand Misurina / OTIUM.pl narty w Alpach i Dolomitach FREE SKI Włochy / Cortina d'ampezzo / Misurina / Grand Misurina / Kategoria **** Region Cortina d'ampezzo/veneto/włochy Atuty strefa wellness z basenem, nad brzegiem

Bardziej szczegółowo

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na nr fax: 091 431 87 10.

Aby wziąć udział w imprezie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przesłać na nr fax: 091 431 87 10. Szanowni Państwo! Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Szczecińskich Targów Turystycznych pod hasłem Zdrowy Aktywny Wypoczynek, które odbędą się 18-19 pażdziernika 2008 w CHR Galaxy. Szczecińskie Targi

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. na organizację usługi obejmującej. nocleg i wyżywienie, wynajem sali konferencyjnej podczas spotkania wyjazdowego. dn. 7-8.11.

Zapytanie ofertowe. na organizację usługi obejmującej. nocleg i wyżywienie, wynajem sali konferencyjnej podczas spotkania wyjazdowego. dn. 7-8.11. Wałbrzych 2011.10.14 Zapytanie ofertowe na organizację usługi obejmującej nocleg i wyżywienie, wynajem sali konferencyjnej podczas spotkania wyjazdowego dn. 7-8.11.2011 W związku z realizacją projektu

Bardziej szczegółowo

Oferta handlowa Biura reklamy TVP Kielce Cennik podstawowy

Oferta handlowa Biura reklamy TVP Kielce Cennik podstawowy Cennik podstawowy Zasięg Pasmo Cena netto emisji jednego spotu 30 7:45-7:59 8:45-8:59 (sb. i nd. 7:45-8:28 150 TVP 2* 16:00-16:27 (pn. pt.) 17:30-17:54 1 000 16:45-17:13 300 (nd. 17:30-17:57) 17:30-19:28

Bardziej szczegółowo

PICART PERSONAL. SZEF KUCHNI od 15.06.2012 Kuchnia: śródziemnomorska Brygada: 5 kucharzy + 3 pomoce kuchenne

PICART PERSONAL. SZEF KUCHNI od 15.06.2012 Kuchnia: śródziemnomorska Brygada: 5 kucharzy + 3 pomoce kuchenne Dla naszego klienta restauracji w niewielkiej miejscowości oddalonej o 50 km od Frankfurtu nad Menem, poszukujemy kandydata / kandydatki na stanowisko: SZEF KUCHNI od 15.06.2012 Kuchnia: śródziemnomorska

Bardziej szczegółowo

Erasmus+ STAFF MOBILITY FOR TRAINING. Vrije Universiteit Brussel Career Center

Erasmus+ STAFF MOBILITY FOR TRAINING. Vrije Universiteit Brussel Career Center Erasmus+ STAFF MOBILITY FOR TRAINING Vrije Universiteit Brussel Career Center Vrije Uniwersytet w Brukseli (VUB) to uczelnia licząca 12 tysięcy studentów studiujących na 8 wydziałach: Inżynieria Nauki

Bardziej szczegółowo

STADION: STADION ul. 22-go LIPCA KOMPLEKS BOISK. 100,00 zł/godz.

STADION: STADION ul. 22-go LIPCA KOMPLEKS BOISK. 100,00 zł/godz. STADION: STADION ul. 22-go LIPCA * BOISKO ZE SZTUCZNĄ NAWIERZCHNIĄ Grupy zorganizowane przy włączonym oświetleniu 10,00 zł/godz. + koszt energii * BOISKO DO PIŁKI PLAŻOWEJ wynajęcie 1 boisko 10,00 zł/godz.

Bardziej szczegółowo

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu. Informacja Zawodowa

Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu. Informacja Zawodowa Wojewódzki Urząd Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu Informacja Zawodowa Wykaz instytucji znajdujących się na terenie miasta Nowego Sącza - oferujących wsparcie ze środków unijnych.

Bardziej szczegółowo

OFERTA KONFERENCYJNA

OFERTA KONFERENCYJNA OFERTA KONFERENCYJNA recepcja@ Sala Multimedialna Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy nowoczesną Salę Multimedialną w pełni sterowaną automatycznie m.in wyposażoną w strzelnicę multimedialną oraz zaplecze

Bardziej szczegółowo

Regulamin cennika Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy.

Regulamin cennika Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy. Załącznik nr 1do zarządzenia nr 15/2013 Dyrektora Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ m.st. warszawy z dnia 9.09.2013 r. Regulamin cennika Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Bardziej szczegółowo

Katedra Marketingu. Wydział Zarządzania. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT

Katedra Marketingu. Wydział Zarządzania. Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT Katedra Marketingu Wydział Zarządzania Koło Naukowe Komunikacji Marketingowej PRYZMAT Drogi studencie! Dziękujemy, że zainteresowała Cię oferta Katedry Marketingu Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego!

Bardziej szczegółowo