OFERTA WARSZTATÓW. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie LIPIEC Zapisy

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "OFERTA WARSZTATÓW. Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie LIPIEC 2011. Zapisy"

Transkrypt

1 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie LIPIEC ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO METODY POSZUKIWANIA ZATRUDNIENIA MOBILNOŚĆ NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY KOMUNIKACJA - DROGĄ DO SUKCESU W PRACY I NIE TYLKO Sala KOMPUTER I INTERNET JAKO NARZĘDZIE POSZUKIWANIA PRACY Ul. Śląska 4/ KURS INSPIRACJI WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ POMYSŁ POCIĄG DO KARIERY / SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE: POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI Zapisy Kraków, Pl. Na Stawach 1 Sala 003 tel.: BLIśSZE INFORMACJE O USŁUGACH CENTRUM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE: WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE!

2 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie SIERPIEŃ PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO SKUTECZNE DECYDOWANIE RADZENIE SOBIE ZE STRESEM PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ WBP ul. Rajska 1 Sala METODY POSZUKIWANIA ZATRUDNIENIA KOMPUTER I INTERNET JAKO NARZĘDZIE POSZUKIWANIA PRACY Ul. Śląska 4/ ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ MOBILNOŚĆ NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ POMYSŁ POCIĄG DO KARIERY / SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE: WYSTĄPIENIA PUBLICZNE JAK SIĘ DOBRZE ZAPREZENTOWAĆ? WYSTĄPIENIA PUBLICZNE Zapisy Sala Kraków, Pl. Na Stawach 1 Sala 003 tel.: BLIśSZE INFORMACJE O USŁUGACH CENTRUM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE: WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE!

3 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie WRZESIEŃ OKREŚLENIE KOMPETENCJI I PREDYSPOZYCJI ZAWODOWYCH 6.09 PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO 8.09 METODY POSZUKIWANIA ZATRUDNIENIA KOMPUTER I INTERNET JAKO NARZĘDZIE POSZUKIWANIA PRACY Ul. Śląska 4/ ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ PLANOWANIE KARIERY ZAWODOWEJ WBP ul. Rajska 1 Sala MOBILNOŚĆ NA EUROPEJSKIM RYNKU PRACY METODY REKRUTACJI I SELEKCJI OD PODSZEWKI WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ POMYSŁ POCIĄG DO KARIERY / SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE: AUTOPREZENTACJA Zapisy Kraków, Pl. Na Stawach 1 Sala 003 tel.: BLIśSZE INFORMACJE O USŁUGACH CENTRUM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO NA NASZEJ STRONIE: WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE!

4 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie LIPIEC PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO 4.07 INTERNET NARZĘDZIEM POSZUKIWANIA PRACY I piętro, sala 126 I piętro, sala ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ KOMUNIKACJA DROGĄ DO SUKCESU W PRACY I NIE TYLKO METODA EDUKACYJNA EUROPASS - EUROPEJSKI PASZPORT ZAWODOWY-SPOTKANIE INFORMACYJNE RADZENIE SOBIE ZE STRESEM POZNAWANIE SIEBIE - TRENING W DOKONYWANIU SAMOOCENY I piętro, sala POCIĄG DO KARIERY JAK I GDZIE SZUKAĆ PRACY" - SPOTKANIE FILMOWO - DYSKUSYJNE ELASTYCZNE FORMY ZATRUDNIENIA - JEŚLI NIE ETAT TO CO? SKUTECZNE DECYDOWANIE WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ POMYSŁ Wszystkie zajęcia odbywają się w Tarnowie Al. Solidarności 5-9, I piętro, godz Zapisy: Tarnów, Al. Solidarności 5-9, pokój 135, I piętro tel ,

5 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie SIERPIEŃ KURS INSPIRACJI 8.08 PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO 9.08 METODY REKRUTACJI I SELEKCJI OD PODSZEWKI I piętro, sala EUROPASS EUROPEJSKI PASZPORT ZAWODOWY INTERNET NARZĘDZIEM POSZUKIWANIA PRACY I piętro, sala ELASTYCZNE FORMY ZATRUDNIENIA - JEŚLI NIE ETAT TO CO? ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ I piętro, sala GDY ZNAJDĘ PRACĘ RADZENIE SOBIE ZE STRESEM I piętro, sala 134 Wszystkie zajęcia odbywają się w Tarnowie Al. Solidarności 5-9, I piętro, godz Zapisy: Tarnów, Al. Solidarności 5-9, pokój 135, I piętro tel ,

6 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie WRZESIEŃ PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO 2.09 RYNEK PRACY - CO WARTO WIEDZIEĆ WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ POMYSŁ ELASTYCZNE FORMY ZATRUDNIENIA - JEŚLI NIE ETAT TO CO? POZNAWANIE SIEBIE TRENING W DOKONYWANIU SAMOOCENY ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ I piętro, sala RADZENIE SOBIE ZE STRESEM SKUTECZNE DECYDOWANIE KOMUNIKACJA DROGĄ DO SUKCESU W PRACY I NIE TYLKO INTERNET NARZĘDZIEM POSZUKIWANIA PRACY I piętro, sala METODA EDUKACYJNA I piętro, sala TWOJA PRZYSZŁOŚĆ, TWOJA KARIERA I piętro, sala 134 Wszystkie zajęcia odbywają się w Tarnowie Al. Solidarności 5-9, I piętro, godz Zapisy: Tarnów, Al. Solidarności 5-9, pokój 135, I piętro tel ,

7 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu LIPIEC KOMPETENCJE I PREDYSPOZYCJE ZAWODOWE 6.07 METODY POSZUKIWANIA ZATRUDNIENIA 8.07 POCIĄG DO KARIERY/SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE PLANOWANIE KARIERY, CZYLI JAK WYBRAĆ ZAWÓD INTERNET NARZĘDZIEM POSZUKIWANIA PRACY PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY Z PRACODAWCĄ SZTUKA MÓWIENIA I PREZENTACJI ZAPLANUJ PRZYSZŁOŚĆ ZAWODOWĄ POCIĄG DO KARIERY/SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE ROZMOWA KWALIFIKACYJNA WSZYSTKIE ZAJĘCIA odbywają się w CIiPKZ w Nowym Sączu ul. Węgierska 146 II piętro pok. 211, godz Nasze usługi są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

8 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu SIERPIEŃ ZAPLANUJ PRZYSZŁOŚĆ ZAWODOWĄ POCIĄG DO KARIERY/SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI POCIĄG DO KARIERY/SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE CZY NADAJĘ SIĘ NA PRZEDSIĘBIORCĘ. ZAKŁADAM FIRMĘ METODY POSZUKIWANIA ZATRUDNIENIA INTERNET NARZĘDZIEM POSZUKIWANIA PRACY ELASTYCZNE FORMY ZATRUDNIENIA-JEŚLI NIE ETAT TO CO? PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY Z PRACODAWCĄ SZTUKA MÓWIENIA I PREZENTACJI PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO WSZYSTKIE ZAJĘCIA odbywają się w CIiPKZ w Nowym Sączu ul. Węgierska 146 II piętro pok. 211, godz Nasze usługi są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

9 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Nowym Sączu WRZESIEŃ ZAPLANUJ PRZYSZŁOŚĆ ZAWODOWĄ 5.09 KOMPETENCJE I PREDYSPOZYCJE ZAWODOWE 7.09 METODY POSZUKIWANIA ZATRUDNIENIA 9.09 POCIĄG DO KARIERY/SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE BIZNES W PRAKTYCE POCIĄG DO KARIERY/SPOTKANIE FILMOWO-DYSKUSYJNE ZARZĄDZANIE CZASEM INTERNET NARZĘDZIEM POSZUKIWANIA PRACY PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ POMYSŁ PRZYGOTOWANIE DO ROZMOWY Z PRACODAWCĄ SZTUKA MÓWIENIA I PREZENTACJI WSZYSTKIE ZAJĘCIA odbywają się w CIiPKZ w Nowym Sączu ul. Węgierska 146 II piętro pok. 211, godz Nasze usługi są bezpłatne! Serdecznie zapraszamy!

10 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na: Kurs inspiracji JeŜeli jesteś osobą pozostającą bez pracy, zagroŝoną długotrwałym bezrobociem, nie radzisz sobie w obecnej sytuacji, jednak masz ochotę być aktywnym, chcesz pracować w grupie i wierzysz, Ŝe coś moŝna zmienić to zapraszamy na Kurs Inspiracji". Są to zajęcia, które mają na celu wzbudzenie motywacji do działania a takŝe zainspirowanie uczestników do aktywnego poszukiwania swojego miejsca na rynku pracy. Kurs Inspiracji pozwoli Ci na: Zrozumienie samego siebie i otaczającego świata w kontekście Ŝycia zawodowego Odkrycie i wykorzystanie własnego potencjału zawodowego Wzbudzenie motywacji i inspiracji do rozwoju zawodowego czy poszukiwania pracy Nawiązanie kontaktów z osobami będącymi w podobnej sytuacji Warsztaty odbędą się w dniach lipca 2011 r. w godz w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, Plac na Stawach 1, parter,. Aby wziąć udział w zajęciach naleŝy umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym - osobiście, Pl. Na Stawach 1, sala 003 telefonicznie (012) , drogą mailową: lub skorzystać z formularza zapisu na zajęcia na stronie www. Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy!

11 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych stworzeniem poprawnego Ŝyciorysu zawodowego i listu motywacyjnego pn.: Pisanie Ŝyciorysu i listu motywacyjnego Tematyka: Jak zainteresować pracodawcę swoimi dokumentami aplikacyjnymi? Wzory Ŝyciorysów zawodowych, listów motywacyjnych Dokumenty Europass Na co pracodawcy zwracają szczególną uwagę? Najczęstsze błędy przy pisaniu dokumentów Spotkanie odbędzie się w dniu 12 lipca 2011 r. w godz.: w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pl. Na Stawach 1, parter, Sala spotkań grupowych (006) Na spotkanie moŝna zapisać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, sala 003, telefonicznie (12) , drogą elektroniczną: lub poprzez formularz zapisu na zajęcia na stronie www. Udział w spotkaniu jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

12 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem lub poszerzeniem wiedzy i umiejętności z zakresu metod poszukiwania pracy pn. Tematyka: Metody poszukiwania zatrudnienia - Aktualna sytuacja na rynku pracy - Kwalifikacje oczekiwane przez pracodawców - Metody poszukiwania pracy - Źródła informacji o wolnych miejscach pracy - Przygotowanie indywidualnego planu poszukiwania pracy Spotkanie odbędzie się w dniu 14 lipca 2011 r. w godz w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pl. Na Stawach 1, parter, Grupowych 006 Na zajęcia moŝna zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, sala 003, telefonicznie lub drogą elektroniczną: Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy!

13 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. Mobilność na europejskim rynku pracy Jeśli jesteś osobą poszukującą pracy i zainteresowaną tematyką mobilności na europejskim rynku pracy? I chcesz się dowiedzieć: jak napisać swoje CV EUROPASS, jak szukać pracy w krajach Unii Europejskiej, jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicę, w jaki sposób szukać studiów, staŝy oraz praktyk zawodowych, czym są usługi EURES i jak mogą Ci być pomocne w szukaniu pracy za granicą Jeśli tak! To zapraszamy Cię do wzięcia udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym w dniu 15 lipca 2011 r. w godz do w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, pl. Na Stawach 1, parter Grupowych 006 Zajęcia prowadzone są przez doradcę EURES Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. Na zajęcia moŝna zapisać się telefonicznie: (12) , mailowo: osobiście: plac Na Stawach 1, parter, pok Zajęcia są bezpłatne. Liczba miejsc jest ograniczona.

14 Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w porozumieniu z Fundacją Współpracy Chrześcijańskiej w Krakowie zaprasza na zajęcia dla osób zainteresowanych uzyskaniem umiejętności w zakresie podstawowej obsługi komputera i poszukiwania pracy przez Internet pn. Tematyka: Poznaj komputer i Internet jako narzędzie poszukiwania pracy - Podstawy obsługi komputera - Co to jest Internet i jak się poruszać po stronach WWW - Jak wykorzystać sieć w poszukiwaniu pracy - Jak załoŝyć bezpłatne konto poczty internetowej, wysyłać i odbierać wiadomości - W jaki sposób szukać ofert pracy poprzez siec i jak na nie odpowiadać - Jakie są zasady NETykiety Spotkanie odbędzie się w dniu 19 lipca 2011 r. w godz w siedzibie Fundacji Współpracy Chrześcijańskiej w Krakowie ul. Śląska 4/5 Na zajęcia moŝna zapisywać się osobiście w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, Plac Na Stawach 1, pok. 003, telefonicznie lub drogą elektroniczną: Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy!

15 Zapraszamy do skorzystania z usług sieci EURES EURES jest siecią współpracy publicznych słuŝb zatrudnienia i ich partnerów na rynku pracy, wspierającą mobilność w dziedzinie zatrudnienia na poziomie międzynarodowym, w krajach Europejskiego Obszaru Gospodarczego czyli w krajach Unii Europejskiej oraz Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, i w Szwajcarii. Sieć EURES ułatwia swobodny przepływ pracowników poprzez: międzynarodowe pośrednictwo pracy, informowanie na temat warunków Ŝycia i pracy w krajach członkowskich, identyfikowanie i przeciwdziałanie przeszkodom w mobilności. Usługi EURES są ogólnodostępne, bezpłatne i skierowane do osób poszukujących pracy, zainteresowanych wyjazdem do innego kraju w celach podjęcia pracy oraz do pracodawców, którzy chcą prowadzić rekrutację pracowników z zagranicy. Kontakt z przedstawicielem sieci EURES w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie: Telefon: Więcej informacji o sieci EURES na stronach internetowych: wup-krakow.pl/uslugi-rynku-pracy/praca-za-granica eures.praca.gov.pl

OFERTA WARSZTATÓW Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie. Listopad 2012

OFERTA WARSZTATÓW Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie. Listopad 2012 Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie Listopad 2012 5-9.11 KURS INSPIRACJI 8.11 PISANIE śyciorysu I LISTU MOTYWACYJNEGO 8.11 KOMPUTER I INTERNET JAKO NARZĘDZIE POSZUKIWANIA PRACY

Bardziej szczegółowo

WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE!

WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE! OFERTA WARSZTATÓW Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Krakowie Kwiecień 2015 9-15.04 KURS INSPIRACJI 16.04 KOMUNIKACJA DROGĄ DO SUKCESU 20-22.04 ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ 22-24.04

Bardziej szczegółowo

WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE!

WSZYSTKIE USŁUGI CENTRUM SĄ BEZPŁATNE! OFERTA WARSZTATÓW w Krakowie Sierpień 2015 7.08 SZTUKA PLANOWANIA CZASU 12.08 RADZENIE SOBIE ZE STRESEM 18-19.08 ROZMOWA KWALIFIKACYJNA Z PRACODAWCĄ 9.00-15.00 24-26.08 WŁASNA FIRMA - ZANIM ZREALIZUJESZ

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY Małopolski pociąg do kariery 15-21 PAŹDZIERNIKA 2012 r. Praca: zawód czy kompetencje?

HARMONOGRAM OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY Małopolski pociąg do kariery 15-21 PAŹDZIERNIKA 2012 r. Praca: zawód czy kompetencje? HARMONOGRAM OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY Małopolski pociąg do kariery 15-21 PAŹDZIERNIKA 2012 r. Praca: zawód czy kompetencje? ŚRODA 17 października Godzina Tytuł zajęć Adresaci Miejsce spotkania,

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA O METODACH I SPOSOBACH POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ, W TYM PRZEZ SIEĆ EURES

INFORMACJA O METODACH I SPOSOBACH POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ, W TYM PRZEZ SIEĆ EURES INFORMACJA O METODACH I SPOSOBACH POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ, W TYM PRZEZ SIEĆ EURES Poszukiwanie pracy to zadanie niełatwe i wymagające duŝego zaangaŝowania, określonej wiedzy i wielu umiejętności.

Bardziej szczegółowo

Ogłoszenia prasowe dość popularny sposób poszukiwania pracy. Szybko i łatwo można mieć dostęp do dużej ilości ofert pracy. Równocześnie trzeba się

Ogłoszenia prasowe dość popularny sposób poszukiwania pracy. Szybko i łatwo można mieć dostęp do dużej ilości ofert pracy. Równocześnie trzeba się INFORMACJE O METODACH I SPOSOBACH POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ, W TYM PRZEZ SIEĆ EURES AKTYWNE POSZUKIWANIE PRACY Sukces, jakim będzie znalezienie satysfakcjonującej pracy, zależy przede wszystkim

Bardziej szczegółowo

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY?

KIM JESTEŚMY I CO ROBIMY? Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach (WUP) udziela wsparcia osobom bezrobotnym i poszukującym zatrudnienia, a także młodym, którzy stawiają pierwsze kroki na rynku pracy lub są dopiero na etapie wyboru kierunku

Bardziej szczegółowo

Jak aktywnie poszukiwać zatrudnienia?

Jak aktywnie poszukiwać zatrudnienia? Jak aktywnie poszukiwać zatrudnienia? Informator o bezpłatnej ofercie wsparcia dla osób będących w okresie wypowiedzenia, zagrożonych zwolnieniem, które utraciły pracę z przyczyn leżących po stronie pracodawcy

Bardziej szczegółowo

Internet narzędziem poszukiwania pracy

Internet narzędziem poszukiwania pracy 36 Internet narzedziem poszukiwania pracy:makieta 1 2011-09-13 08:30 Strona 1 Internet narzędziem poszukiwania pracy PORADNIK 36 Internet narzedziem poszukiwania pracy:makieta 1 2011-09-13 08:30 Strona

Bardziej szczegółowo

Centrum Aktywizacji Zawodowej

Centrum Aktywizacji Zawodowej 2 Spis treści Pośrednictwo pracy... Eures, Eures-T Beskydy... Poradnictwo zawodowe i informacja zawodowa... Klub pracy... Szkolenia... Pożyczka szkoleniowa... Staże zawodowe... Praktyka absolwencka...

Bardziej szczegółowo

43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 30, tel. (033) 858-27-24, e-mail: gcipoczta@op.pl, http://www.gcicieszyn.asp2.cz

43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 30, tel. (033) 858-27-24, e-mail: gcipoczta@op.pl, http://www.gcicieszyn.asp2.cz W powiecie cieszyńskim działa 9 GCI. Są to Centra funkcjonujące w Cieszynie, Dębowcu, Goleszowie, HaŜlachu, Istebnej, Skoczowie, Ustroniu, Brennej i Zebrzydowicach: 1. 43-400 Cieszyn, ul. Błogocka 30,

Bardziej szczegółowo

II. Punkt informacyjny, Mobilny Punkt Konsultacyjny Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie.

II. Punkt informacyjny, Mobilny Punkt Konsultacyjny Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Krakowie. Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Krakowie 17 listopada 2014 r. (poniedziałek) I. Spotkanie informacyjne, Fundusze Europejskie dla przedsiębiorczości. 1. prowadzący: Monika Biel, Bartłomiej Gąciarz konsultanci

Bardziej szczegółowo

METODY I SPOSOBY POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ

METODY I SPOSOBY POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ METODY I SPOSOBY POSZUKIWANIA PRACY W KRAJU I ZA GRANICĄ Poszukiwanie pracy jest czynnością trudną i stresującą, dlatego powinieneś dobrze się do niej przygotować! Aktywne poszukiwanie pracy Sukces, jakim

Bardziej szczegółowo

POSTANOWIŁEŚ ROZEJRZEĆ SIĘ ZA NOWĄ PRACĄ?

POSTANOWIŁEŚ ROZEJRZEĆ SIĘ ZA NOWĄ PRACĄ? Paulina Krawczyk POSTANOWIŁEŚ ROZEJRZEĆ SIĘ ZA NOWĄ PRACĄ? Być może od Twoich ostatnich poszukiwań minęło sporo czasu i już nie pamiętasz, jak to się robi? A może już długo szukasz pracy bez większych

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM VI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2014 KRAKÓW

HARMONOGRAM VI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2014 KRAKÓW HARMONOGRAM VI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2014 KRAKÓW LP Data Godziny Organizator Przedsięwzięcie Miejsce przedsięwzięcia Krótki opis przedsięwzięcia E doradztwo świadczenie usług doradztwa zawodowego

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM ZAJĘĆ AKTYWIZACYJNYCH W KLUBIE PRACY W PILE III kwartał 2012r.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ AKTYWIZACYJNYCH W KLUBIE PRACY W PILE III kwartał 2012r. HARMONOGRAM ZAJĘĆ AKTYWIZACYJNYCH W KLUBIE PRACY W PILE III kwartał 2012r. Zajęcia aktywizacyjne odbywają się w Klubie Pracy Al. Niepodległości 33/35, 64-920 Piła, Sala 218 ( budynek Starostwa) Lp. TERMIN

Bardziej szczegółowo

POWIATOWY URZĄD PRACY W NYSIE Pakiet usług

POWIATOWY URZĄD PRACY W NYSIE Pakiet usług POWIATOWY URZĄD PRACY W NYSIE Pakiet usług dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy WWW.PUP.NYSA.PL POWIATOWY URZ D PRACY 1 SPIS TREŚCI 2 str. 1. Wstęp 3 2. Pośrednictwo pracy 4 3. Sklep z pracą 5 4.

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM VI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2014 KRAKÓW

HARMONOGRAM VI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2014 KRAKÓW HARMONOGRAM VI OGÓLNOPOLSKIEGO TYGODNIA KARIERY 2014 KRAKÓW LP Data Godziny Organizator Przedsięwzięcie Miejsce przedsięwzięcia Krótki opis przedsięwzięcia E doradztwo świadczenie usług doradztwa zawodowego

Bardziej szczegółowo

Szukając pracy pośrednictwo pracy w Małopolsce

Szukając pracy pośrednictwo pracy w Małopolsce Szukajac pracy 35:Makieta 1 2011-09-05 22:11 Strona 1 Szukając pracy pośrednictwo pracy w Małopolsce PORADNIK Szukajac pracy 35:Makieta 1 2011-09-05 22:11 Strona 2 Szukajac pracy 35:Makieta 1 2011-09-05

Bardziej szczegółowo

Pomoc i wsparcie dla pracodawców oferowane przez sieć Europejskich Służb Zatrudnienia EURES w znalezieniu kandydatów do pracy z innego kraju UE/ EOG

Pomoc i wsparcie dla pracodawców oferowane przez sieć Europejskich Służb Zatrudnienia EURES w znalezieniu kandydatów do pracy z innego kraju UE/ EOG Pomoc i wsparcie dla pracodawców oferowane przez sieć Europejskich Służb Zatrudnienia EURES w znalezieniu kandydatów do pracy z innego kraju UE/ EOG Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie Centrum Informacji

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE 2009 2010r.

WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE 2009 2010r. KLUBY PRACY OPOLSZCZYZNY WOJEWÓDZTWO OPOLSKIE 2009 2010r. WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W OPOLU OPOLE 2011 Wojewódzki Urząd Pracy w Opolu Strona 1 Wstęp Współczesny rynek pracy bardzo szybko się zmienia i stawia

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu za rok 2011. Bytom, luty 2014 r.

Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu za rok 2011. Bytom, luty 2014 r. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Bytomiu za rok 2011 SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI POWIATOWEGO URZĘDU PRACY W BYTOMIU ZA 2013 ROK Bytom, luty 2014 r. Wstęp 3 1. STATYSTYKA BEZROBOCIA

Bardziej szczegółowo

Jak wykorzystać komputer w poszukiwaniu pracy

Jak wykorzystać komputer w poszukiwaniu pracy Jak wykorzystać komputer w poszukiwaniu pracy Internet to sieć komputerowa o światowym zasięgu, łącząca ze sobą tysiące małych i dużych sieci lokalnych oraz pojedyncze komputery. Rewolucja, jaką przyniósł

Bardziej szczegółowo

Katalog usług świadczonych osobom bezrobotnym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku

Katalog usług świadczonych osobom bezrobotnym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku Katalog usług świadczonych osobom bezrobotnym w Powiatowym Urzędzie Pracy w Gdańsku Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku ul. 3 Maja 9, 80-802 Gdańsk www.pup.gda.pl Spis treści Zaczynamy od rejestracji w Powiatowym

Bardziej szczegółowo

PORADNICTWO GRUPOWE - I KWARTAŁ 2015 R. C I ip K Z BYDGOSZCZ

PORADNICTWO GRUPOWE - I KWARTAŁ 2015 R. C I ip K Z BYDGOSZCZ C I ip K Z BYDGOSZCZ STYCZEŃ UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, JAKO KLUCZOWA UMIEJĘTNOŚĆ POŻĄDANA PRZEZ PRACODAWCÓW NIE DAJ SIĘ STRESOWI JAK NIM ZARZĄDZAĆ? Uczestnicy będą mili możliwość przyjrzeć się swojemu

Bardziej szczegółowo

Przejście ze szkoły do pracy - poradnik dla absolwentów starających się o pracę

Przejście ze szkoły do pracy - poradnik dla absolwentów starających się o pracę Przejście ze szkoły do pracy - poradnik dla absolwentów starających się o pracę Sukces w poszukiwaniu pierwszej pracy nie zawsze jest proporcjonalny do uzyskanego wykształcenia. Oprócz posiadanej wiedzy

Bardziej szczegółowo

Aktualizacja 2010. Znaleźć pracę w Europie. Przewodnik dla poszukujących pracy. eures.europa.eu. Komisja Europejska

Aktualizacja 2010. Znaleźć pracę w Europie. Przewodnik dla poszukujących pracy. eures.europa.eu. Komisja Europejska Aktualizacja 2010 Znaleźć pracę w Europie Przewodnik dla poszukujących pracy eures.europa.eu Komisja Europejska Komisja Europejska, ani żadna osoba działająca w imieniu Komisji, nie odpowiada za sposób

Bardziej szczegółowo

POWIATOWY PROGRAM PROMOCJI ZATRUDNIENIA NA LATA 2007 2013

POWIATOWY PROGRAM PROMOCJI ZATRUDNIENIA NA LATA 2007 2013 WSTĘP ANALIZA DZIAŁAŃ ZA 008 ROK POWIATOWY PROGRAM PROMOCJI ZATRUDNIENIA NA LATA 007 03 Lębork, 009 r. WSTĘP Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku w 007 roku opracował Powiatowy Program Promocji Zatrudnienia

Bardziej szczegółowo

POWIATOWY URZĄD PRACY W JAWORZNIE INFORMATOR DLA OSÓB BEZROBOTNYCH

POWIATOWY URZĄD PRACY W JAWORZNIE INFORMATOR DLA OSÓB BEZROBOTNYCH POWIATOWY URZĄD PRACY W JAWORZNIE INFORMATOR DLA OSÓB BEZROBOTNYCH POWIATOWY URZĄD PRACY ul. Północna 9b 43-600 Jaworzno www.pupjaworzno.internetdsl.pl KONTAKT: TEL.: /32/ 618-19-00 FAX: /32/ 618-19-01

Bardziej szczegółowo

WPROWADZENIE WPROWADZENIE

WPROWADZENIE WPROWADZENIE 2 WPROWADZENIE WPROWADZENIE Rynek pracy państw UE/EOG po rozszerzeniu go o nowe kraje członkowskie z dniem 1 maja 2004r. znacznie zwiększył swój potencjał w zakresie siły pracowniczej. Stopniowo realizowana

Bardziej szczegółowo