statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A Warszawa Copyright stat24 Sp. z o.o.

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "statpremia Oferta partnerska stat24 www.stat24.com stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa Copyright stat24 Sp. z o.o."

Transkrypt

1 statpremia Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A Warszawa

2 statpremia program partnerski stat24 Kim jesteśmy? stat24 to firma badawcza istniejąca od ponad sześciu lat i specjalizująca się w technologii monitorowania ruchu internautów na witrynach. Monitorujemy witryny na ponad kont odnotowując miesięcznie około 2 mld odsłon, dzięki czemu staliśmy się uznaną marką w zakresie statystyk dla małych i średnich serwisów internetowych. Idea współpracy partnerskiej w ramach stat24, polegającej na oferowaniu naszych statystyk klientom i odwiedzającym witrynę Partnera, spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony rynku internetowego w Polsce zarówno w opinii Partnerów, którzy podjęli z nami współpracę, jak również ich Klientów, nasza oferta jest interesująca i atrakcyjna. Obecnie nasza sieć partnerska liczy ponad 300 firm z branży e-business i wciąż się powiększa, również o Partnerów z innych krajów europejskich. Dla kogo? Oferta statpremia jest skierowana do firm i witryn, które chcą wzbogacić swoją ofertę o statystyki oglądalności witryn internetowych. Do współpracy z nami zapraszamy: Wydawców Internetowych Agencje Interaktywne Firmy Hostingowe Webstudia Webmasterów inne firmy internetowe

3 Oferta współpracy Chcemy zaoferować naszym Partnerom możliwość udostępnienia innym podmiotom (klientom lub odwiedzającym serwis) produktów stat24, jakimi są statystyki oglądalności witryn: statoptimum, statbiznes, statbiznespro, statraport oraz graficzną Mapę kliknięć. Za pozyskanych klientów Partner otrzymuje prowizję, zaś dodatkowe korzyści osiąga dzięki wzbogaceniu swej oferty handlowej o nowoczesną atrakcyjną usługę oraz zwiększeniu potencjału posiadanych zasobów medialnych. Proponujemy rozwiązania w zakresie formy oferowania naszych statystyk poprzez Internet. Możliwe jest zintegrowanie formularza rejestracyjnego dla klientów z witryną Partnera, w postaci podstrony/podstron, uzupełnionych dodatkowo o informacje na temat produktów stat24. Alternatywną formą komunikacji internetowej może być element odsyłający (baner, link, itd.) na witrynę gdzie użytkownik dokonuje rejestracji usługi. Udzielamy pomocy technicznej przy wdrożeniu obu rozwiązań, gwarantujemy także dostęp do odpowiednich materiałów informacyjnych i marketingowych. Organizujemy szkolenia, na bieżąco służymy radami i informacjami, odpowiadamy na pytania Partnerów i ich klientów. Zapewniamy narzędzia informatyczne umożliwiające łatwą rejestrację i kontrolę kont statystyk. Każdy Partner uzyskuje dostęp do modułu CRM, za pomocą którego może rejestrować statystyki dla swoich klientów, jak również kontrolować proces automatycznej rejestracji kont (poprzez link odsyłający na witrynę zarządzać istniejącymi kontami oraz nadzorować proces rozliczeń finansowych. Przystąpienie do programu jest całkowicie bezpłatne, a udział w nim nie generuje żadnych kosztów po stronie Partnera. Charakterystyka produktów Produkty stat24 to usługi statystyczne w zakresie monitorowania witryn internetowych. Dzięki integracji technologicznej z firmą Gemius SA, liderem badań Internetu, możemy zagwarantować że wszystkie nasze wersje statystyk są wiarygodne, rzetelne oraz metodologicznie zgodne z europejskimi standardami badawczymi. Zapraszamy do zapoznania się ze statystykami, będącymi przedmiotem oferty w ramach programu statpremia. Wszystkie rodzaje badań mogą być testowo wypróbowywane przez 14 dni, bez konieczności ponoszenia opłat przez użytkowników. Podane ceny są aktualnymi cenami detalicznymi, dostępnymi na stronie

4 Wersja statoptimum to statystyki przeznaczone dla osób zainteresowanych poznaniem wiarygodnych danych o ruchu na swoich witrynach internetowych, a także oceną efektów pracy włożonej w stworzenie i promocję serwisu. statoptimum Dla kogo? witryny firmowe (małe i średnie firmy) witryny produktowe małe wortale tematyczne witryny domowe witryny hobbystyczne Charakterystyka 30 skryptów monitorowanie witryn FLASH zliczanie stron HTML, PHP, ASP większość znaczących wskaźników możliwość uczestnictwa w rankingu Ceny Abonament statoptimum Opłata roczna* 80 PLN * -Podana cena jest ceną netto, nie zawiera podatku VAT (23%).

5 Wersja statbiznes to oferta skierowana do użytkowników, dla których witryna internetowa jest podstawą działalności i którym zależy na szczegółowych i dokładnych danych o odwiedzających ją internautach. statbiznes Dla kogo? rozbudowane strony internetowe witryny firmowe witryny produktowe i usługowe sklepy internetowe agencje interaktywne portale regionalne i lokalne wortale Charakterystyka 100 skryptów monitorowanie witryn FLASH zliczanie stron HTML, PHP, ASP monitorowanie kliknięć w linki (html, flash) integracja z CMS pełna funkcjonalność statystyk Ceny Abonament statbiznes abonament półroczny abonament roczny 110 PLN 200 PLN * Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).

6 Wersja statbiznespro to oferta skierowana do najbardziej wymagających użytkowników, właścicieli rozbudowanych witryn internetowych, zainteresowanych dokładnym rozpoznaniem zachowań użytkowników. statbiznespro Dla kogo? profesjonalne strony internetowe witryny firmowe witryny produktowe i usługowe sklepy internetowe agencje interaktywne portale regionalne, lokalne, usługowe firmy skupiające się na promocji w internecie Charakterystyka 200 skryptów monitorowanie witryn FLASH zliczanie stron HTML, PHP, ASP, SSL monitorowanie kliknięć w linki (html, flash) integracja z CMS pełna funkcjonalność statystyk Ceny Abonament statbiznespro abonament półroczny abonament roczny 360 PLN 700 PLN * Podane ceny są cenami netto, nie zawierają podatku VAT (23%).

7 statraport to profesjonalne sprawozdanie z oglądalności witryny internetowej, które stanowi syntezę danych gromadzonych za pomocą statystyk stat24. statraport to dokument pdf zawierający około 40 stron czytelnych i dokładnych wykresów, tabel oraz zestawień dotyczących monitorowanej witryny. statraport jest generowany za okres jednego miesiąca, po jego zakończeniu. Systematycznie archiwizowany statraport to łatwy dostęp do wszystkich danych dotyczących witryny, a zarazem narzędzie przydatne przy wyciąganiu wniosków i podejmowaniu decyzji dotyczących strategii działalności firmy. statraport dostępny bezpłatnie w wersjach płatnych statystyk. Przykładowe obszary zastosowania statraport: ocena wartości zasobów medialnych opracowywanie strategii rozwoju w Internecie negocjowanie umów reklamowych zaawansowana analiza zachowań odwiedzających witrynę, (np. wpływ zmian w zawartości merytorycznej poszczególnych sekcji serwisu na strukturę ścieżek wizyt internautów na przestrzeni ostatniego roku)

8 Mapa Kliknięć Graficzna mapa kliknięć Badanie Mapa kliknięć prezentuje miejsca na stronie www, w które użytkownicy najczęściej klikają. Informacje takie umożliwiają zwiększenie usability witryny i stworzenie jej bardziej czytelnej, przyjaznej internautom przy jednoczesnym podniesieniu jej efektywności Mapa kliknięć to narzędzie niezbędne dla każdego webmastera, administratora oraz tych, którzy dbają o efektywność witryny i podnoszenie jej usability. Jest to również cenne źródło informacji dotyczących klikalności w stronę oraz zainteresowania Internautów jej elementami. Mapa kliknięć jest niezastąpionym narzędziem przy pracy nad użytecznością serwisu. Pomoże ona ocenić skuteczność poszczególnych rozwiązań nawigacyjnych czy wizualnych. Mapa kliknięć dostępna bezpłatnie we wszystkich wersjach statystyk.

9 Warunki współpracy PROWIZJA Partnerzy otrzymują prowizję w wysokości 20% za każdą opłatę dokonaną przez pozyskanego klienta w ciągu roku od momentu założenia konta. Partner oferuje produkty stat24 na warunkach zgodnych z aktualnym cennikiem, znajdującym się na FAKTURY VAT Rozliczenia pomiędzy stat24 i Partnerem dokonywane są zbiorczo, w trybie miesięcznym. Na początku każdego miesiąca n+1 Partner wystawia fakturę dla stat24, za wszystkie konta opłacone przez jego klientów w miesiącu n. Dotyczy to kont nowych, którym upłynął okres testowy oraz tych założonych w ciągu ostatnich 12stu miesięcy, które straciły ważność. Kwota na fakturze to 20% aktualnych cen dla klientów zgodnie z cennikiem dostępnym na witrynie Minimalna kwota tak wystawionej faktury wynosi 50 zł netto, w przypadku mniejszej łącznej kwoty prowizji za dany miesiąc, jest ona rozliczana w miesiącu, w którym skumuluje się do sumy minimum 50 zł netto z kolejnymi prowizjami. ZAKŁADANIE KONT STATYSTYK DLA KLIENTÓW Istnieją następujące możliwości rejestracji kont statystyk dla klientów Partnera: 1. Klient zakłada konto stat24 za pomocą formularza rejestracyjnego umieszczonego na witrynie Partnera. 2. Klient zakłada konto stat24 po przekierowaniu z witryny Partnera na witrynę Przekierowanie odbywa się za pomocą logo stat24 umieszczonego na witrynie Partnera, które zawiera identyfikator pozwalający na wyróżnienie wszystkich przekierowań danego Partnera. 3. Partner własnoręcznie zakłada konto stat24 dla swojego klienta poprzez Panel CRM, do którego dostaje dostęp po podpisaniu umowy partnerskiej ze stat24.

10 Kontakt: stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A Warszawa tel. (89) fax (89) Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy XIII Wydz. Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego KRS: NIP: Kapitał zakładowy: zł

statpartner Oferta partnerska stat24 www.stat24.com stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa Copyright stat24 Sp. z o.o.

statpartner Oferta partnerska stat24 www.stat24.com stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa Copyright stat24 Sp. z o.o. statpartner Oferta partnerska stat24 stat24 Sp. z o.o. Al. Stanów Zjednoczonych 61 A 04-028 Warszawa www.stat24.com statpartner program partnerski stat24 Kim jesteśmy? Stat24 to firma badawcza istniejąca

Bardziej szczegółowo

stathosting nowa jakość statystyk witryn internetowych w usługach hostingowych Oferta współpracy partnerskiej

stathosting nowa jakość statystyk witryn internetowych w usługach hostingowych Oferta współpracy partnerskiej stathosting nowa jakość statystyk witryn internetowych w usługach hostingowych Oferta współpracy partnerskiej stat24 Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 MARS D 02672 Warszawa kont@stat24.pl 1 Idea współpracy

Bardziej szczegółowo

Oferta Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego SERWISU IFIRMA.PL. Wrocław, czerwiec 2015 roku

Oferta Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego SERWISU IFIRMA.PL. Wrocław, czerwiec 2015 roku Oferta Programu Partnerskiego Biura Rachunkowego SERWISU IFIRMA.PL Wrocław, czerwiec 2015 roku Szanowni Państwo! Niniejszym chcielibyśmy przedstawić Państwu Program Partnerski Biura Rachunkowego ifirma.pl,

Bardziej szczegółowo

ISOF. CRM - możliwości

ISOF. CRM - możliwości ISOF kwiecień 2009 Copyright 2006 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji były aktualne i

Bardziej szczegółowo

KATALOG PRODUKTÓW IT

KATALOG PRODUKTÓW IT Międzynarodowe Targi Poznańskie 2008 KATALOG PRODUKTÓW IT DLA PRZEMYSŁU I ADMINISTRACJI PARTNERZY www.kadry.tv telewizja interaktywna dla mened erów wykorzystaj multimedia w ogl daj prezentacje produktu

Bardziej szczegółowo

Innowacyjne technologie dla e-biznesu

Innowacyjne technologie dla e-biznesu Innowacyjne technologie dla e-biznesu Płatności on-line w rękach profesjonalistów Jeśli chcesz sprzedawać poprzez Internet swoje towary lub usługi, musisz posiadać mechanizm przyjmowania za nie pieniędzy,

Bardziej szczegółowo

Partnerzy. Sponsor. Wydawca

Partnerzy. Sponsor. Wydawca Partnerzy Sponsor Wydawca Zwykło się już mawiać: jeśli czegoś nie ma w Google, to nie istnieje. Sporo racji jest w tym sloganie. Niestety, nadal nie wszyscy mają tego świadomość. Problemu nie dostrzegają

Bardziej szczegółowo

Możliwości podstawowe systemu ISOF

Możliwości podstawowe systemu ISOF Możliwości podstawowe systemu ISOF Copyright 2006-2015 by HEUTHES. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Przedsiębiorstwo HEUTHES dokłada wszelkich starań aby informacje zawarte w tej instrukcji

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ COMPERIA ZA I KWARTAŁ 2015 ROKU

SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ COMPERIA ZA I KWARTAŁ 2015 ROKU SPRAWOZDANIE ZARZĄDU Z DZIAŁALNOŚCI GRUPY KAPITAŁOWEJ COMPERIA ZA I KWARTAŁ 2015 ROKU 12 MAJA 2015 1 Spis treści List do Akcjonariuszy... 6 Skonsolidowane sprawozdanie Zarządu Grupy Comperia za pierwszy

Bardziej szczegółowo

COFFEE INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Nasze rozwiązania wspierają twój rozwój

COFFEE INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ. Nasze rozwiązania wspierają twój rozwój INTERNETOWY SYSTEM ORGANIZACJI WYDARZEŃ COFFEE PIERWSZE ZAPOZNANIE SIĘ Z COFFEE Coffee jest kompleksowym rozwiązaniem wspomagającym organizację różnego rodzaju wydarzeń, takich jak konferencje, kongresy,

Bardziej szczegółowo

Część I Metody zarobkowania... 15

Część I Metody zarobkowania... 15 O autorze... 9 Wstęp... 11 Część I Metody zarobkowania... 15 Rozdział 1. Metody zarobkowania... 17 Jak to działa?... 17 Wady i zalety... 18 Jak się dołączyć?... 19 Gdzie się dołączyć?... 20 Rodzaje reklam...

Bardziej szczegółowo

OPIS PORTALU OPTYMALNYBIZNES.PL

OPIS PORTALU OPTYMALNYBIZNES.PL strona 1 OPIS PORTALU OPTYMALNYBIZNES.PL Tytuł projektu Stworzenie internetowego serwisu OPTYMALNYBIZNES.PL świadczącego kompleksowe usługi e wsparcia procesów zarządczych dla mikro i małych firm z Podkarpacia

Bardziej szczegółowo

Comperia.pl S.A., założona w 2008 roku, była pierwszą w Polsce porównywaką produktów finansowych, twórcą tej kategorii w polskim Internecie.

Comperia.pl S.A., założona w 2008 roku, była pierwszą w Polsce porównywaką produktów finansowych, twórcą tej kategorii w polskim Internecie. Comperia.pl S.A., założona w 2008 roku, była pierwszą w Polsce porównywaką produktów finansowych, twórcą tej kategorii w polskim Internecie. Obecnie należy do najczęściej odwiedzanych witryn internetowych

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012

Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Sprawozdanie Zarządu Nowoczesnej Firmy S.A. z działalności za rok 2012 Strona 1 I INFORMACJE OGÓLNE Nowoczesna Firma S.A.. została zarejestrowana w Sądzie Rejowym dla m. St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy

Bardziej szczegółowo

P r o g r a m P a r t n e r s k i

P r o g r a m P a r t n e r s k i P r o g r a m P a r t n e r s k i P R O G R A M P A R T N E R S K I Wspólnie tworzymy nowoczesne podmioty lecznicze Program Partnerski Sektora Aplikacji Medycznych firmy Ericpol Sp. z o.o. Kraków, marzec

Bardziej szczegółowo

Regulamin Usługi Automatycznej Rekomendacji RekoMe

Regulamin Usługi Automatycznej Rekomendacji RekoMe Regulamin Usługi Automatycznej Rekomendacji RekoMe (wersja z dnia 4.03.2013) kognitek.pl KogniTek Sp. z o. o. ul. Szlachecka 19 60-685 Poznań REGON 301 353 808 NIP 9721 20 94 79 KRS 0000 346 646 Kapitał

Bardziej szczegółowo

Jednostkowe Sprawozdanie Zarządu z działalności Comperia.pl S.A. za rok 2013

Jednostkowe Sprawozdanie Zarządu z działalności Comperia.pl S.A. za rok 2013 Jednostkowe Sprawozdanie Zarządu z działalności Comperia.pl S.A. za rok 2013 Warszawa dnia 30 kwietnia 2014 Comperia.pl S.A., założona w 2008 roku, była pierwszą w Polsce porównywaką produktów finansowych,

Bardziej szczegółowo

WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH NA LINII GRUPA GUMUŁKA - PARTNERZY

WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH NA LINII GRUPA GUMUŁKA - PARTNERZY Katowice, dnia 30.04.2013r. Zapytanie Ofertowe nr EII/02/2013 na WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH NA LINII GRUPA GUMUŁKA - PARTNERZY Dotyczy: Projektu realizowanego w ramach

Bardziej szczegółowo

Sprawozdanie Zarządu z działalności LiveChat Software S.A. za okres 6 miesięcy zakończonych 30 września 2014 r.

Sprawozdanie Zarządu z działalności LiveChat Software S.A. za okres 6 miesięcy zakończonych 30 września 2014 r. Sprawozdanie Zarządu z działalności LiveChat Software S.A. za okres 6 miesięcy zakończonych 30 września 2014 r. Wrocław, 21 listopada 2014 r. Sprawozdanie Zarządu z działalności LiveChat Software S.A.

Bardziej szczegółowo

Projekt nr: WND-POIG.08.02.00-02-052/13

Projekt nr: WND-POIG.08.02.00-02-052/13 Projekt nr: WND-POIG.08.02.00-02-052/13 realizowany w ramach działania 8.2 Wspierania wdrażania elektronicznego biznesu B2B 8 osi priorytetowej Społeczeństwo informacyjne zwiększanie innowacyjności gospodarki

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA:

ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Warszawa, 01.11.2014 Nr Sprawy: 01/01/PRANA/POIG/2014 ZAPYTANIE OFERTOWE PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA: Zakup kompleksowych usług informatycznych i technicznych, wartości niematerialnych i prawnych, nowych środków

Bardziej szczegółowo

SZKOLNY DZIENNIK ELEKTRONICZNY PROMOCJA REGIONU I MODERNIZACJA OŚWIATY. 1 www.naszeoceny.pl www.naszeoceny.pl. www.naszeoceny.pl 1

SZKOLNY DZIENNIK ELEKTRONICZNY PROMOCJA REGIONU I MODERNIZACJA OŚWIATY. 1 www.naszeoceny.pl www.naszeoceny.pl. www.naszeoceny.pl 1 SZKOLNY DZIENNIK ELEKTRONICZNY PROMOCJA REGIONU I MODERNIZACJA OŚWIATY 1 1 Szanowni Państwo, wprowadzenie dzienników elektronicznych do szkół stało się faktem. Wprowadzenie dzienników elektronicznych do

Bardziej szczegółowo

instrukcja obsługi System afiliacyjny spis treści 1/36

instrukcja obsługi System afiliacyjny spis treści 1/36 System afiliacyjny Y M CM MY CY CMY K instrukcja obsługi spis treści Zakładanie konta i logowanie 2 Moje dane 6 Dane Konta 8 Edycja danych kontaktowych 10 Edycja numeru konta 12 Dodawanie powierzchni reklamowych

Bardziej szczegółowo

Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy

Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy 1 Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Wykorzystanie internetu w działalności marketingowej małej firmy Łukasz Laskowski Zespół Systemów produkcji Rolnej Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Brwinów

Bardziej szczegółowo

Internetowe Biuro Rachunkowe Comarch iopt!ma24

Internetowe Biuro Rachunkowe Comarch iopt!ma24 Internetowe Biuro Rachunkowe Comarch iopt!ma24 nowoczesne usługi księgowe w Twoim Biurze Rachunkowym Oferta dla Biur Rachunkowych oraz Doradców Podatkowych Oferujemy Państwu udział w projekcie Internetowe

Bardziej szczegółowo

ERP. Comarch ERP Optima. Program do zarządzania i księgowości

ERP. Comarch ERP Optima. Program do zarządzania i księgowości ERP Comarch ERP Optima Program do zarządzania i księgowości HANDEL I USŁUGI FAKTURY Moduł Faktury gwarantuje łatwe wystawianie dokumentów handlowych takich jak faktury, paragony, korekty itp. Dodatkowymi

Bardziej szczegółowo

Regulamin BitStore.Pl

Regulamin BitStore.Pl Regulamin BitStore.Pl Artykuł 1. DEFINICJE 1. Terminy użyte w Regulaminie oznaczają: 1.1. BrightTech BrightTech Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie, 02-222 Warszawa, przy ul. Al. Jerozolimskie 200/521,

Bardziej szczegółowo

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU ROZWOJU REGIONALNEGO Jaworzno dnia 08.09.2014 r. TALMEX Sp z o.o. realizuje projekt pt.: WDROŻENIE SYSTEMU B2B W CELU AUTOMATYZACJI PROCESÓW BIZNESOWYCH Z PARTNERAMI PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ Z EUROPEJSKIEGO

Bardziej szczegółowo

2. Postanowienia ogólne

2. Postanowienia ogólne 1. Definicje 1. Usługodawca - właściciel domeny internetowej oraz sklepu internetowego tukupie.pl, Alfa Inwestycje Sp. z o.o., ul. Zemborzycka 59A, 20-445 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego

Bardziej szczegółowo

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010

e-biznes 5KroKÓW NIE BÓJMY SIĘ INTERNETU nr 1/Marzec 2010 NIEZALEŻNY DODATEK TEMATYCZNY DYSTRYBUOWANY WRAZ Z DZIENNIKIEM GAZETą prawną nr 1/Marzec 2010 e-biznes 5KroKÓW do UdANeGo e-biznesu E-sklep Dla przedsiębiorcy to duża maszyneria logistyczna E-usługi Gospodarki

Bardziej szczegółowo