Opis przedmiotu zamówienia

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Opis przedmiotu zamówienia"

Transkrypt

1 Załącznik A do SIWZ CRZP/UJ/545/2014 Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa sieci komputerowej w budynku Wydziału Fizyki Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ przy ul. St. Łojasiewicza 11 w Krakowie. Obecnie sieć zbudowana jest z głównych następujących elementów aktywnych: 1. Urządzenie centralne Extreme Networks BlackDiamond X Switchy Extreme Networks BlackDiamond Switchy Extreme Networks Summit X Jeden switch Extreme Networks Summit X System Zarządzania Extreme Networks Ridgeline 4.0 z planowaną migracja do nowej wersji systemu Netsight/Ridgline Celem zamówienia jest uzupełnienie sieci poprzez instalację w sumie 14 switchy, które zostaną zintegrowane z istniejącą siecią komputerową. Wymagania ogólne dotyczące dodatkowych switchy: 1. Wszystkie musza obsługiwać tworzenie topologii ringu zgodnie z standardem EAPS(Ethernet Automatic Protection Switching) RFC3619 w połączeniu z zainstalowanymi już switchami. 2. Wszystkie dodatkowe switche muszą umożliwiać pełne zarządzanie przez posiadane przez Zamawiającego oprogramowanie zarządzające switchami. Tym oprogramowaniem jest system zarządzania o obecnej nazwie Extreme Networks Ridgeline v4.0. Oprogramowanie to jest systematycznie aktualizowane do nowszych wersji na podstawie posiadanego wsparcia technicznego do roku Zamawiane switche należy zainstalować w szafkach sieciowych o szerokości 19 cali w wskazanych przez Zamawiającego miejscach w budynku. Wraz z switchami należy dostarczyć wszystkie potrzebne elementy, jak np. elementy do montażu w szafach sieciowych. 4. Wykonawca musi dokonać konfiguracji dostarczonych switchy zgodnie z parametrami, które zostaną przekazane przed instalacją. 5. Nowe switche mają zostać połączone z istniejąca infrastrukturą przy istniejącej infrastruktury światłowodowej MMF oraz dodatkowych zamawianych w niniejszym postępowaniu elementów typu pomocy patchordów światłowodowych MMF i patchordy RJ45 kat 6 lub 6a ( dł około 3 m), wkładek SFP MMF (1Gbit/s) i media-konwerterów. Te elementy należy dostarczyć. Dostarczane wkładki SFP muszą być produkowane przez tego samego

2 producenta co switch, do którego ma być włożony lub być przez niego certyfikowany ( w tym przypadku należy dostarczyć oświadczenie producenta przełączników o tej certyfikacji). 6. Po stronie zainstalowanych już switchy w budynku należy dostarczyć odpowiednie elementy: 6.1. W punkcie dystrybucyjnym FDB0: x Mediakonweter RJ45-MMF x patchord UTP RJ45-RJ45 kat 6 lub 6a dł 1.5m 6.2. W punkcie dystrybucyjnym FDC0: x wkładka 1000Base-SX SFP MMF LC złącze do istniejących switchy Exteme Networks x460-48t x patchord MMF LC- SC dł ok. 3 m W punkcie dystrybucyjnym FDC1: x wkładka 1000Base-SX SFP MMF LC złącze do istniejących switchy Exteme Networks x460-48t x patchord MMF LC-SC dł ok. 3 m 6.4. W punkcie dystrybucyjnym FDD01: x wkładka 1000Base-SX SFP MMF LC złącze do istniejących switchy Exteme Networks x460-48t x patchord MMF LC- SC dł ok. 3m 6.5. W punkcie dystrybucyjnym FDFG0: x Mediakonweter RJ45-MMF x patchord UTP RJ45-RJ45 kat 6 lub 6a dł 1.5m 7. Nowe switche o oznaczeniach P1, P2 i P3 opisanych dalej w SIWZ wraz z wkładkami SFP 1000Base-TX mają być zainstalowane w następujących miejscach: 7.1. W punkcie dystrybucyjnym FDC01: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.2. W punkcie dystrybucyjnym FDC02: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.3. W punkcie dystrybucyjnym FDFG01: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.4. W punkcie dystrybucyjnym FDD011: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.5. W punkcie dystrybucyjnym FDD012: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.6. W punkcie dystrybucyjnym FDD013: Switch typu P1

3 Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.7. W punkcie dystrybucyjnym FDD014: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.8. W punkcie dystrybucyjnym FDD015: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 7.9. W punkcie dystrybucyjnym FDC11: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze W punkcie dystrybucyjnym FDC12: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze W punkcie dystrybucyjnym FDC13: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze W punkcie dystrybucyjnym FDB01: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze W punkcie dystrybucyjnym FDB02: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze Rezerwa: Switch typu P Wkładka SFP 1000BASE-SX MMF LC złącze 8. Warunki gwarancji: 8.1. Patchordy połączeniowe, mediakonwetory i wkładki SFP musza mieć minimum 1 gwarancji i wsparcia technicznego, polegającej na wymianie zepsutego elementu na następny dzień roboczy od zgłoszenia uszkodzenia Nowe switche Wykonawca musi zapewnić mieć minimum 3 letnie wsparcie techniczne na warunkach: wymianę uszkodzonego urządzenia (elementu) na następny dzień roboczy bezpośredni dostęp do portalu wsparcia technicznego producenta (konto musi być zarejestrowane na Zamawiającego i umożliwiać mu bezpośrednie logowanie na serwer producenta) dostęp do bazy wiedzy technicznej bezpłatny dostęp do aktualizacji wersji oprogramowania poprzez stronę WWW producenta dostęp telefoniczny lub mailowy do inżyniera zapewniającego wsparcie ( w języku angielskim i ewentualnie polskim )

4 9. Wymagania dotyczące instalacji i konfiguracji przełączników. W ramach dostawy Zamawiający wymaga instalacji dostarczonych urządzeń Zakres instalacji: Fizyczna instalacja przełączników w punktach dystrybucyjnych obejmująca: dostawę urządzeń do wskazanego miejsca przez Zamawiającego rozpakowanie zainstalowanie w punktach dystrybucyjnych włożenie wkładek SFP do odpowiednich switchy Zamawiającego oraz nowych zamawianych wykonanie krosowania połączeń (stosowne kable krosowe zapewni Zamawiający) podłączenie zasilania Konfiguracja dostarczonych urządzeń obejmująca: Skonfigurowanie urządzeń w tym adresów IPv4, IPv6, protokółów i odpowiednich VLAN-ów według danych i sposobu który Zamawiający określi, przed instalacją przeprowadzenie testów 10. Poniżej minimalne wymagania techniczne na nowe switche: Wymagane cechy wspólne dla P1, P2 i P3: Wymagania podstawowe Wbudowany zasilacz 230V Wysokość urządzenia 1U Tablica MAC adresów min. 16k Pamięć operacyjna: min. 256GB pamięci DRAM Pamięć flash: min. 256GB pamięci Flash Obsługa sieci wirtualnych IEEE 802.1Q min Obsługa MVRP Obsługa funkcjonalności Private VLAN - blokowanie ruchu pomiędzy klientami z umożliwieniem łączności do wspólnych zasobów sieci Wsparcie dla ramek Jumbo Frames (min bajtów) Obsługa Q-in-Q IEEE 802.1ad Obsługa Quality of Service IEEE 802.1p DiffServ kolejek priorytetów na każdym porcie wyjściowym Obsługa Link Layer Discovery Protocol LLDP IEEE 802.1AB Obsługa LLDP Media Endpoint Discovery (LLDP-MED) Przełącznik wyposażony w modularny system operacyjny z ochroną pamięci, procesów oraz zasobów procesora Wbudowany DHCP Serwer i klient Możliwość instalacji min. dwóch wersji oprogramowania - firmware Możliwość przechowywania min. kilkunastu wersji konfiguracji w plikach tekstowych w pamięci Flash Możliwość monitorowania zajętości CPU

5 Lokalna i zdalna możliwość monitoringu pakietów (Local and Remote Mirroring) Wbudowany dodatkowy port Fast Ethernet do zarządzania poza pasmem - out of band management Obsługa Multicastów Filtrowanie IGMP Obsługa Multicast VLAN Registration - MVR Obsługa IGMP v1/v2/v3 snooping Obsługa min group multicast Obsługa MLD v1/v2 snooping Bezpieczeństwo Obsługa Network Login IEEE 802.1x - RFC Web-based Network Login MAC based Network Login Obsługa wielu klientów Network Login na jednym porcie (Multiple supplicants) Możliwość dynamicznej reautentykacji klientów Network Login Możliwość integracji funkcjonalności Network Login z Microsoft NAP Przydział sieci VLAN, ACL/QoS podczas logowania Network Login Obsługa Guest VLAN dla IEEE 802.1x Obsługa funkcjonalności Kerberos snooping - przechwytywanie autoryzacji użytkowników z wykorzystaniem protokołu Kerberos Obsługa Identity Management Wbudowana obrona procesora urządzenia przed atakami DoS Obsługa TACACS+ (RFC 1492) Obsługa RADIUS Authentication (RFC 2138) Obsługa RADIUS Accounting (RFC 2139) RADIUS and TACACS+ per-command Authentication Bezpieczeństwo MAC adresów ograniczenie liczby MAC adresów na porcie zatrzaśnięcie MAC adresu na porcie możliwość wpisania statycznych MAC adresów na port/vlan Możliwość wyłączenia MAC learning Obsługa SNMPv1/v2/v Klient SSH Zabezpieczenie przełącznika przed atakami DoS Networks Ingress Filtering RFC SYN Attack Protection Zabezpieczenie CPU przełącznika poprzez ograniczenie ruchu do systemu zarządzania Listy kontroli dostępu ACL pracujące na warstwie 2, 3 i Adres MAC źródłowy i docelowy plus maska Adres IP źródłowy i docelowy plus maska dla IPv4 oraz IPv Protokół np. UDP, TCP, ICMP, IGMP, OSPF, PIM, IPv6 itd Numery portów źródłowych i docelowych TCP, UDP

6 Zakresy portów źródłowych i docelowych TCP, UDP Identyfikator sieci VLAN VLAN ID Listy kontroli dostępu ACL realizowane w sprzęcie bez zmniejszenia wydajności przełącznika Min reguł w ramach ACL Obsługa bezpiecznego transferu plików SCP/SFTP Ograniczanie przepustowości na portach wejściowych z kwantem 8 kb/s Ograniczanie przepustowości (rate limiting) na portach wyjściowych z kwantem 64 kb/s Bezpieczeństwo sieciowe Możliwość konfiguracji portu głównego i zapasowego Obsługa STP (Spinning Tree Protocol) IEEE 802.1D Obsługa RSTP (Rapid Spanning Tree Protocol) IEEE 802.1w Obsługa MSTP (Multiple Spanning Tree Protocol) IEEE 802.1s Obsługa PVST Obsługa EAPS (Ethernet Automatic Protection Switching) RFC Obsługa G Obsługa Link Aggregation IEEE 802.3ad wraz z LACP 128 grup po 8 portów Zarządzanie Obsługa synchronizacji czasu SNTP v4 (Simple Network Time Protocol) Obsługa synchronizacji czasu NTP Zarządzanie przez SNMP v1/v2/v Zarządzanie przez przeglądarkę WWW protokół http i https Możliwość zarządzania poprzez protokół XML Telnet Serwer/Klient dla IPv4 / IPv SSH2 Serwer/Klient dla IPv4 / IPv Ping dla IPv4 / IPv Traceroute dla IPv4 / IPv Obsługa SYSLOG z możliwością definiowania wielu serwerów Sprzętowa obsługa sflow Obsługa RMON min. 4 grupy: Status, History, Alarms, Events (RFC 1757) Obsługa RMON2 (RFC 2021) Inne Obsługa skryptów CLI Obsługa funkcji TCL/Tk w skryptach CLI Możliwość edycji skyptów i ACL bezpośrednio na urządzeniu (system operacyjny musi zawierać edytor plików tekstowych) Wsparcie dla AVB poprzez rozszerzenie licencji Możliwość zarządzania przełącznikiem z tabletów ipad i pracujących pod systemem Android Możliwość uruchamiania skryptów Dożywotnia limitowana gwarancja na warunkach określonych przez producenta Wymagania dodatkowe specyficzne tylko dla switcha typu P1:

7 Przełącznik posiadający 8 portów 10/100/1000BASE-T z zasilaniem przez skrętkę PoE+ oraz dodatkowe dedykowane 2 porty definiowane przez interfejsy SFP (nie są to porty combo z portami 10/100/1000Base-TX ) Budżet mocy na zasilanie PoE+ min. 60W Nieblokująca architektura o wydajności przełączania min. 20 Gb/s Szybkość przełączania min. 14 Milionów pakietów na sekundę Wymagania dodatkowe specyficzne tylko dla switcha typu P2: Przełącznik posiadający 24 portów 10/100/1000BASE-T oraz dodatkowe dedykowane 4 porty definiowane przez interfejsy SFP (nie są to porty combo z portami 10/100/1000Base-TX ) Nieblokująca architektura o wydajności przełączania min. 56 Gb/s Szybkość przełączania min. 40 Milionów pakietów na sekundę Wymagania dodatkowe specyficzne tylko dla switcha typu P3: Przełącznik posiadający 48 portów 10/100/1000BASE-T oraz dodatkowe dedykowane 4 porty definiowane przez interfejsy SFP (nie są to porty combo z portami 10/100/1000Base-TX ) Nieblokująca architektura o wydajności przełączania min. 100 Gb/s Szybkość przełączania min.77 Milionów pakietów na sekundę Dodatkowy warunek : Switche P1, P2 i P3 muszą mieć wspólnego producenta Dostawa przedmiotu zamówienia i termin instalacji: do pięciu tygodni od daty podpisania umowy.

Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne

Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne Przełącznik sieciowy (2 szt.) spełniający przedstawione poniżej warunki techniczne 1. Posiadający co najmniej : 24 porty 100/1000BaseX SFP (4 combo) 8 portów 10/100/1000BaseT RJ45 (4 combo) 4 porty 10GBaseX

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA ZADANIE NR 3 DOSTAWA PRZEŁĄCZNIKÓW SIECIOWYCH I. Informacje ogólne 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oraz konfiguracja przełączników sieciowych na potrzeby Powiatowego Urzędu

Bardziej szczegółowo

Liczba portów 10/100/1000Base- T PoE

Liczba portów 10/100/1000Base- T PoE Załącznik A do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest dostawa i uruchomienie urządzeń sieciowych: Oferty na każdą część 1, 2 i 3 (A, B, C) są niezależne. CZEŚĆ 1: Przełączniki sieciowe

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Data 06.03.2014 Spis treści 1.Wymagania odnośnie sprzętu...3 2.Szczegółowa specyfikacja przełączników...4 2.1.Przełącznik

Bardziej szczegółowo

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet)

Porty przełącznika: 8 lub więcej portów typu 10/100/1000Base-T 2 lub więcej porty SFP Gigabit Ethernet (obsługujące również moduły SFP Fast Ethernet) Specyfikacja techniczna zamówienia 1. Zestawienie przełączników Lp. Typ przełącznika Ilość 1 Przełącznik dostępowy z portami SFP GigabitEthernet 30 szt. 2 Przełącznik dostępowy PoE Gigabit Ethernet 3 szt.

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Modernizacja infrastruktury informatycznej Instytutu Fizjologii Roślin im. Franciszka Górskiego w Krakowie - dostawa urządzeń sieciowych Tryb udzielenia zamówienia:

Bardziej szczegółowo

Przełącznika 48 port wersja 1 sztuk 1 Przełącznika 48 port wersja 2 sztuk 1 Panelu światłowodowego wersja 1 sztuk 1

Przełącznika 48 port wersja 1 sztuk 1 Przełącznika 48 port wersja 2 sztuk 1 Panelu światłowodowego wersja 1 sztuk 1 Nr sprawy: EP-271-12/16 Załącznik nr 1a opis techniczny urządzeń Modernizacja instalacji sieci szkieletowej na oddziałach MNK. I. Zamówienie obejmuje instalację wraz z konfiguracją wewnątrz oddziałów urządzeń

Bardziej szczegółowo

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki

Przełączniki sieciowe HP2930 lub spełniające poniższe wymagania 4 sztuki Załącznik nr 1 do zapytania ofertowego na dostawę i wdrożenie urządzeń sieciowych wraz z licencją na oprogramowanie. Wymagania ogólne: Zamawiający wymaga aby: 1. Wszystkie dostarczone urządzenia muszą

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. Rzeszów,

Zapytanie ofertowe. Rzeszów, Zapytanie ofertowe W związku z realizacją przedsięwzięcia Modernizacja infrastruktury informatycznej do komunikacji ze studentami w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie współfinansowanego

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA TECHNICZNE. Oferowany model *.. Producent *..

WYMAGANIA TECHNICZNE. Oferowany model *.. Producent *.. WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia Lp. CZĘŚĆ II PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA I. Przełącznik sieciowy 48 portów Liczba sztuk: 2 Oferowany model *.. Producent *.. Opis wymagań minimalnych Parametry

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.0 Spis treści 1.Przedmiot dokumentacji... 2.Wymagania odnośnie sprzętu... 3.Podłączenie fizyczne urządzeń końcowych....

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ

Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 1 do SIWZ Przedmiotem zamówienia jest: I. Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełącznik sieciowy spełniający poniższe wymagania minimalne szt.

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 1 do SIWZ Załącznik nr 1 do umowy OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przełącznik sieciowy - typ 1. (1 sztuka) Lp. 1 2 3 Minimalne wymagane parametry techniczne Zamawiającego Przełącznik w metalowej

Bardziej szczegółowo

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ

PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ PRZEDMIAR ROBÓT ROZBUDORWA SIECI LOGICZNEJ Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości Rolnych Oddział

Bardziej szczegółowo

SIWZ FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH

SIWZ FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Zamówienie w Części 6 jest realizowane w ramach projektu pn.: "Centrum Transferu Wiedzy KUL" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej VIII:

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe

SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe Załącznik nr 7 do specyfikacji BPM.ZZP.271.479.2012 SZCZEGÓŁOWE OKREŚLENIE Przełączniki sieciowe Sprzęt musi być zgodny, równowaŝny lub o wyŝszych parametrach technicznych z wymaganiami określonymi poniŝej:

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia

Opis przedmiotu zamówienia Załącznik nr 1 do Zaproszenia PWSZ-III/AG-2901-21/2016 Switch - wymagania podstawowe Opis przedmiotu zamówienia 1. Przełącznik posiadający 24 porty 10/100/1000BASE-T, 8 portów 1 Gigabit Ethernet SFP oraz

Bardziej szczegółowo

PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Sprawa Nr RAP.272.44. 2013 Załącznik nr 6 do SIWZ (nazwa i adres Wykonawcy) PARAMETRY TECHNICZNE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja urządzeń aktywnych sieci komputerowej kampusu Plac Grunwaldzki Uniwersytetu

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA LP NAZWA ASORTYMENTU (minimalne wymagania) ILOŚĆ PARAMETRY SPRZETU PROPONOWANEGO PRZEZ OFERENTA PRODUCENT, MODEL CENA JEDNOSTKOWA NETTO WARTOŚĆ NETTO ( 3 x 6) 1 2 3 4 5 6 7 1

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II

Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II Załącznik nr 1b do SIWZ Opis przedmiotu zamówienia dla części II PRZEŁĄCZNIK SIECIOWY szt.1 Rozbudowa istniejącej infrastruktury Zamawiającego o przełączniki sieciowe spełniające poniższe wymagania minimalne:

Bardziej szczegółowo

RAZEM brutto (poz. 1+2). (kwotę należy przenieść do formularza oferty)

RAZEM brutto (poz. 1+2). (kwotę należy przenieść do formularza oferty) Załącznik Nr 1 do formularza Oferty Nr postępowania: ZP/M-15/15 Wykaz cenowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia. Lp. Nazwa komponentu Cena brutto za 1 sztukę Ilość sztuk Brutto RAZEM 1. Przełączniki sieciowe

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA nr postępowania: BU/2013/KW/8 Załącznik nr 4a do SIWZ. Pieczęć Wykonawcy strona z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego oraz systemu zabezpieczeń

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Numer sprawy: DGA/34/10 Załącznik A do SIWZ Przedmiot zamówienia: dostawa urządzeń sieciowych, szaf serwerowych oraz okablowania dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego w Warszawie w ramach

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 do SIWZ

Załącznik nr 6 do SIWZ Załącznik nr 6 do SIWZ Pieczęć firmowa Wykonawcy PARAMETRY TECHNICZNE I EKSPLOATACYJNE 1. Przełącznik dostępowy 48 port Model, wyposażenie (P/N producenta): Producent: Kraj produkcji: Lp. Parametr Wymagany

Bardziej szczegółowo

FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Część 2 dostawa przełączników sieciowych (stawka Vat 0%)

FORMULARZ OFEROWANYCH PARAMETRÓW TECHNICZNYCH Część 2 dostawa przełączników sieciowych (stawka Vat 0%) Zamówienie realizowane w ramach projektu "Budowa i wyposażenie Interdyscyplinarnego Centrum Badań Naukowych KUL" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej na podstawie umowy o dofinansowanie z dnia

Bardziej szczegółowo

FILHARMONIA NARODOWA. 00-950 Warszawa, ul. Jasna 5 tel. 022 5517100, faks 022 5517200 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

FILHARMONIA NARODOWA. 00-950 Warszawa, ul. Jasna 5 tel. 022 5517100, faks 022 5517200 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA FILHARMONIA NARODOWA ZP/02/05/2013 00-950 Warszawa, ul. Jasna 5 tel. 022 5517100, faks 022 5517200 SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Postępowanie prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego

Bardziej szczegółowo

DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania

DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania Monika Bronkau Ługowska Dyrektor Generalny Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Warszawa, 10 maja 2013 r. DBA-2/240-25/2013 Wszyscy uczestnicy postępowania W nawiązaniu do prowadzonego postępowania

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 6 do siwz

Załącznik nr 6 do siwz Załącznik nr 6 do siwz DO.2800.3.2015 dot.: przetargu nieograniczonego powyżej 207 000 euro na dostawę sprzętu sieciowego wraz z instalacją, konfiguracją i serwisem gwarancyjnym Przedmiot umowy w szczególności

Bardziej szczegółowo

DZ-I.272.17.2014. Wymagane minimalne parametry i cechy techniczno-funkcjonalne (w tym równoważne ze wskazanymi standardami) Załącznik nr 2A do SIWZ

DZ-I.272.17.2014. Wymagane minimalne parametry i cechy techniczno-funkcjonalne (w tym równoważne ze wskazanymi standardami) Załącznik nr 2A do SIWZ 1 SPECYFIKACJA TECHNICZNA INFRASTRUKTURY TRANSMISJI DANYCH DLA ZADANIA NR 1 PRZEŁĄCZNIK RDZENIOWY (KONFIGURACJA 1, 23 SZT.) (wewnętrzna infrastruktura transmisji danych) (w tym równoważne ze wskazanymi

Bardziej szczegółowo

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia.

Niniejszy załącznik zawiera opis techniczny oferowanego przedmiotu zamówienia. Numer sprawy: DGA/08/10 Załącznik nr 2 do formularza oferty Przedmiot zamówienia: wyłonienie wykonawcy w zakresie zakupu i dostawy sprzętu sieciowego dla Instytutu Łączności Państwowego Instytutu Badawczego

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af, maksymalna moc całkowita podłączonych urządzeń do 180W Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy

Bardziej szczegółowo

SIWZ na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek UJ. Nr sprawy: CRZP/UJ/677,683/2014

SIWZ na wyłonienie Wykonawcy w zakresie dostawy sprzętu komputerowego dla jednostek UJ. Nr sprawy: CRZP/UJ/677,683/2014 DZIAŁ ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO ul. Gołębia 6/2, 31-007 Kraków tel. +4812-432-44-50, fax +4812-432-44-51 lub +4812-663-39-14; e-mail: bzp@uj.edu.pl www.uj.edu.pl http://przetargi.adm.uj.edu.pl/ogloszenia.php

Bardziej szczegółowo

1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt.

1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt. Załącznik nr 3 do SIWZ ZADANIE NR 3 L. p. OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA WYMAGANIA MINIMALNE 1. Przełącznik do węzła głównego, 48-portowy, gigabitowy 2 szt. Parametr Wymagania minimalne Parametry sprzętu oferowanego

Bardziej szczegółowo

Pytania od pierwszego z Wykonawców

Pytania od pierwszego z Wykonawców Wykonawcy Wrocław, 8.03.2012 r. WZP.271.1.8.2012 ZP/PN/11/WBZ/20,21/867,910/2012 Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na zadanie pn.:

Bardziej szczegółowo

INFORMACJA. Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy)

INFORMACJA. Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy) Załącznik nr 6 do SIWZ... ( pieczęć wykonawcy) INFORMACJA Ja (My), niŝej podpisany (ni)... działając w imieniu i na rzecz :... (pełna nazwa wykonawcy)... (adres siedziby wykonawcy) w odpowiedzi na ogłoszenie

Bardziej szczegółowo

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE

CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Załącznik nr 1 do umowy nr z dnia CZĘŚĆ IV ZAMÓWIENIA OBLIGATORYJNE WYMAGANIA TECHNICZNE Router/Firewall: szt. 6 Oferowany model *... Producent *... L.p. 1. Obudowa obudowa o wysokości maksymalnie 1U dedykowana

Bardziej szczegółowo

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia

1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 3. PRZEŁĄCZNIKI Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CPV 32420000-3 Urządzenia sieciowe Opis: Zamówienie obejmuje dostawę

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA Dostawa infrastruktury serwerowej oraz przełączników sieciowych Zatwierdził: z up. DYREKTORA GENERALNEGO Lubomir Fajfer Z-ca Dyrektora Biura Logistyki Gorzów

Bardziej szczegółowo

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu

GS2200-8HP. Korporacyjny przełącznik LAN. Opis produktu Opis produktu Opis produktu 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 porty combo 10/100/1000Mbps (RJ45/SFP), 8 portów PoE (802.3af) wydajność 180W, VLAN, QoS, IGMP snooping, GVRP, zarządzanie pasmem, agregacja poł.,

Bardziej szczegółowo

PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu

PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu PROJEKT ROZBUDOWY SIECI LOGICZNEJ ANR Oddział Terenowy w Opolu Nazwa robót budowlanych Obiekt: Nazwa i adres zamawiającego Wykonanie rozbudowy sieci logicznej 45-068 Opole Ul. 1 Maja 6 Agencja Nieruchomości

Bardziej szczegółowo

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r.

GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. GOZ-353-2210-7-13/12 Warszawa, dnia 13 lipca 2012 r. Wykonawcy wg rozdzielnika Dotyczy: postępowania o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę switchy dla PIP Zamawiający zgodnie z art. 38 ust. 1

Bardziej szczegółowo

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6)

Obsługa protokołów RIP v1/v2 (RIPng dla IPv6), OSPF v2 oraz v3 (dla IPv6), BGP4 oraz BGP 4+ (dla IPv6) Załącznik V do siwz CZĘŚĆ V ZAMÓWIENIA Urządzenie 1. Dostawa switch a 24 portowego przełącznika Ethernet warstwy (trzeciej) L3 stack owalnego do szafy rack 19 z obsługą IPv6 i zarządzaniem po protokole

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów

SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów Załącznik Nr 1 do SIWZ SP.ZP.-3431/7/09 SPECYFIKACJA TECHNICZNO-ILOŚCIOWO-JAKOŚCIOWA dostawy urządzeń sieciowych i serwerów Lp. Nazwa urządzenia Ilość Sztuk/ Komplet ów 1. Przełącznik brzegowy np. catalyst

Bardziej szczegółowo

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA

SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA SPECYFIKACJA TECHNICZNA ZAMÓWIENIA Załącznik nr 5 Zgodnie z art. 29 Prawa zamówień publicznych dopuszcza się składanie rozwiązań równoważnych. W przypadku oferowania sprzętu równoważnego Zamawiający zastrzega

Bardziej szczegółowo

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3

HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 HYPERION-302-3 10-portowy przemysłowy przełącznik Gigabit Ethernet 8x 100/1000Mbit/s SFP + 2x 10/100/1000Mbit/s RJ45 + RS232/485 + współpraca z modemem GPRS + interfejs 1-wire + cyfrowe wejście + wyjścia

Bardziej szczegółowo

pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9

pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9 . pieczęć, nazwa i adres Wykonawcy Załącznik Nr 9 ZESTAWIENIE PARAMETRÓW MONITORINGU ZEWNĘTRZNEGO OBRZARU PRZYLEGŁEGO DO ARS MEDICAL W PILE WYMAGANYCH DLA DOSTARCZANEGO WYPOSAŻENIA ZAKRES I KAMERY IP HD

Bardziej szczegółowo

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015

KAM-TECH sklep internetowy Utworzono : 03 marzec 2015 MONITORING IP > akcesoria IP > Model : - Producent : TP-LINK Funkcje zabezpieczające ruch sieciowy: wiązanie adresów IP-MAC-Port-VID, listy ACL, Port Security, ochrona przed atakami DoS, Storm Control,

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA. Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych ... /pieczęć Wykonawcy/ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Część I dostawa urządzeń UTM, Routera i Przełączników sieciowych L.p. Wymagane parametry Informacja o spełnieniu lub nie spełnieniu wymaganego parametru.

Bardziej szczegółowo

EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC L2 Szybkie, samodzielne przełączniki Fast Ethernet Edge-Core EE 1040 V2 / EE 1040 V2-DC to szybkie przełączniki Fast Ethernet Layer 2/4, wyposażone w 28 portów; 24 porty 100BASE-TX

Bardziej szczegółowo

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68

Wykonanie Systemu Monitoringu Stadionu Sportowego ARENA w Żaganiu przy ulicy Kochanowskiego na działce ewid. Nr 1844/68 PYTANIA I ODPOWIEDZI do Zamówienia publicznego o wartości szacunkowej poniżej kwot określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 PZP, prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego, na

Bardziej szczegółowo

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu

GS1910-24HP. 24-portowy zarządzalny przełącznik. Opis produktu. Charakterystyka produktu Opis produktu Przełącznik GS1910-24 to inteligentny przełącznik zarządzalny który umożliwia maksymalną przepustowość i spełnia rosnące wymagania sieciowe małych i średnich przedsiębiorstw (SMB). Urządzenia

Bardziej szczegółowo

Załącznik nr 2 do SIWZ. strona. z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ

Załącznik nr 2 do SIWZ. strona. z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ nr postępowania: BZP.243.4.2012.AB Załącznik nr 2 do SIWZ. Pieczęć Wykonawcy strona z ogólnej liczby stron OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA/SPECYFIKACJA TECHNICZNA URZĄDZEŃ LP. Opis i minimalne parametry techniczne

Bardziej szczegółowo

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP

WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP WGSW-50040 Zarządzalny przełącznik 50 portów Gigabit + 4 współdzielone sloty SFP Rozwiązanie klasy telecom dla sieci szkieletowych w przedsiębiorstwach oraz centrów danych PLANET WGSW-50040 jest montowalnym

Bardziej szczegółowo

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (parametry i wymagania minimalne)

SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (parametry i wymagania minimalne) WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE ZP/UR/128/2013 Załącznik nr 1 do SIWZ SZCZEGÓŁOWY OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA (parametry i wymagania minimalne) Dostawa fabrycznie nowego, nie używanego routera, przełączników Ethernet

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA CZĘŚĆ III SIWZ OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA Modernizacja infrastruktury sieciowej Projekt dotyczy dostawy jednego przełącznika ethernetowego rdzeniowego oraz trzech przełączników dostępowych. Poniżej została

Bardziej szczegółowo

Specyfikacje techniczne

Specyfikacje techniczne Załącznik nr 6 Specyfikacje techniczne Pozycja 1-3 Rozbudowa dwóch posiadanych serwerów Dell R620, Service Tag: FXLYD5J, DXLYD5J o komponenty Komponenty do rozbudowy na każdy serwer. procesor (Intel Xeon

Bardziej szczegółowo

Opis Przedmiotu zamówienia na dostawę rezerwowych urządzeń sieciowych

Opis Przedmiotu zamówienia na dostawę rezerwowych urządzeń sieciowych 1 CPV - 32420000-3 - urządzenia sieciowe Opis Przedmiotu zamówienia na dostawę rezerwowych urządzeń sieciowych Załącznik nr 1 do SIWZ 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa rezerwowych urządzeń sieciowych

Bardziej szczegółowo

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-2050-P Brzegowy Gigabitowy przełącznik L2 Web Smart z PoE Plus EE-2050-P jest nowym 50-portowym Gigabitowym przełącznikiem dostarczającym 48 portów RJ-45 10/100/1000 PoE/PoE+ oraz 2 sloty SFP wspierające

Bardziej szczegółowo

SEKCJA I: Zamawiający

SEKCJA I: Zamawiający Ożarów Mazowiecki dn. 04 04 2014 KONKURS OFERT NR 2 /2014 Router IPv4/IPv6 z funkcjonalnością BRAS/service gateway dla potrzeb rozbudowy sieci STANSAT SEKCJA I: Zamawiający I. 1) Nazwa i adres: STANSAT

Bardziej szczegółowo

ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE

ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE ZESPÓŁ LABORATORIÓW TELEMATYKI TRANSPORTU ZAKŁAD TELEKOMUNIKACJI W TRANSPORCIE WYDZIAŁ TRANSPORTU POLITECHNIKI WARSZAWSKIEJ INSTRUKCJA DO ĆWICZENIA NR 1 Zarządzanie wirtualnymi sieciami lokalnymi DO UŻYTKU

Bardziej szczegółowo

Prze czniki sieci LAN. Parametr Warto ci wymagane Warto ci oferowane

Prze czniki sieci LAN. Parametr Warto ci wymagane Warto ci oferowane Za cznik nr 9 Specyfikacja i opis przedmiotu zamówienia Prze czniki sieci LAN Prze cznik sieci LAN Typ I 2 sztuki, ka dy z dwóch prze czników spe niaj cy co najmniej poni sze wymagania: Parametr Warto

Bardziej szczegółowo

OŚWIADCZENIE O SPEŁNIANIU WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU

OŚWIADCZENIE O SPEŁNIANIU WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU Załącznik nr 1 do SIWZ, nr sprawy PN 129/15/MS [pieczątka firmowa] OŚWIADCZENIE O SPEŁNIANIU WARUNKÓW UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU Przystępując do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na

Bardziej szczegółowo

ZMIANA SIWZ JEST WIĄśĄCA DLA WSZYSTKICH WYKONAWCÓW I NALEśY JĄ UWZGLĘDNIĆ W PRZYGOTOWYWANEJ OFERCIE. W imieniu Zamawiającego

ZMIANA SIWZ JEST WIĄśĄCA DLA WSZYSTKICH WYKONAWCÓW I NALEśY JĄ UWZGLĘDNIĆ W PRZYGOTOWYWANEJ OFERCIE. W imieniu Zamawiającego PAŃSTWOWA WYśSZA SZKOŁA ZAWODOWA W NYSIE 48-300 Nysa, ul. Armii Krajowej 7, tel. 77 448 47 00, fax 77 435 29 89, pwsz@pwsz.nysa.pl, www.pwsz.nysa.pl Znak postępowania: ZP 10/2010 Nysa, 19.04.2010 r. Do

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-4252 / EE-4252-P Przełączniki L2 Gigabit Ethernet EE-4252 i EE-4252-P to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 48 portami 10/100/1000Base-T i 4 portami SFP (Small Form Factor Pluggable).

Bardziej szczegółowo

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii. Załącznik nr 5 SIWZ oznaczenie sprawy: IN.2710.5.2012 Opis przedmiotu zamówienia Celem zamówienia jest modernizacja sieci komputerowej Urzędu Miejskiego w Gliwicach eliminująca pojedyncze punkty awarii.

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia parametry techniczne, wyposażenie, zakres prac i wymagań

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia parametry techniczne, wyposażenie, zakres prac i wymagań Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia parametry techniczne, wyposażenie, zakres prac i wymagań Urządzenia sieciowe, moduły i pozostałe komponenty - wymagania wstępne: Cały oferowany sprzęt musi: a) być

Bardziej szczegółowo

Nazwa zamówienia: Dostawa wyposażenia serwerowni oraz podręcznego repozytorium cyfrowego dla Archiwum Państwowego w Opolu

Nazwa zamówienia: Dostawa wyposażenia serwerowni oraz podręcznego repozytorium cyfrowego dla Archiwum Państwowego w Opolu Załącznik nr 1 do SIWZ Nazwa zamówienia: Dostawa wyposażenia serwerowni oraz podręcznego repozytorium cyfrowego dla Archiwum Państwowego w Opolu 1 SPECYFIKACJA TECHNICZNA 1. WYMAGANIA OGÓLNE 1.1. Zakres

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe. zakup routera. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest router spełniający następujące wymagania:

Zapytanie ofertowe. zakup routera. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest router spełniający następujące wymagania: Tarnowskie Góry, 03.12.2012 r. Sitel Sp. z o. o. ul. Grodzka 1 42-600 Tarnowskie Góry Zapytanie ofertowe Działając zgodnie z par. 11 Umowy o dofinansowanie nr POIG.08.04.00-24-226/10-00 Sitel Sp. z o.o.

Bardziej szczegółowo

Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka. Spis treści. Dzień 1

Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka. Spis treści. Dzień 1 I Wprowadzenie (wersja 1307) Kurs Ethernet przemysłowy konfiguracja i diagnostyka Spis treści Dzień 1 I-3 Dlaczego Ethernet w systemach sterowania? I-4 Wymagania I-5 Standardy komunikacyjne I-6 Nowe zadania

Bardziej szczegółowo

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ

WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ WYMAGANIA SPRZĘTOWE DLA SIECI LAN W INFRASTRUKTURZE POCZTY POLSKIEJ Wersja dokumentu 1.1 Data 27.02.2014 Spis treści 1. Przedmiot dokumentacji... 3 2. Wymagania odnośnie sprzętu... 4 3. Rekomendacje...

Bardziej szczegółowo

EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1228 Przełącznik L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet Edge-Core EE 1228 to samodzielny, przełącznik trasujący L2/L3/L4 Gigabit Metro Ethernet z 24 wejściami 1000BASE-X SFP, dwoma wejściami 10G XFP typu uplink

Bardziej szczegółowo

ZMIANA SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA pt. Rozbudowa i modernizacja kablowej sieci telekomunikacyjnej drugi etap

ZMIANA SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA pt. Rozbudowa i modernizacja kablowej sieci telekomunikacyjnej drugi etap Opole, dn. 2011-04-08 KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI w Opolu OIK-Z-2380.11.1172.2011 ZMIANA SPECYFIKACJI ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA pt. Rozbudowa i modernizacja kablowej sieci telekomunikacyjnej drugi etap

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1052 / EE 1054 Przełączniki Ethernet z serii Metro Access Rodzina przełączników Edge-corE EE 1052 / EE 1054 Metro Access jest zoptymalizowana w celu dostarczania providerom usług takiego sprzętu, który

Bardziej szczegółowo

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4

XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 XGS3-42000R 4-slotowy modularny przełącznik L3 IPv6/IPv4 PLANET XGS3-42000R to przełącznik zaprojektowany dla dużych sieci w przedsiębiorstwach, kampusach, centrach danych, i nadaje się wszędzie tam gdzie

Bardziej szczegółowo

Sprawa RAP.272.148.2012. 1.Macierz dyskowa - 2 sztuki

Sprawa RAP.272.148.2012. 1.Macierz dyskowa - 2 sztuki Sprawa RAP.272.148.2012 Parametry wymagane/minimalne - załącznik nr 1a do SIWZ Urządzenie oferowane - producent, typ, model 1.Macierz dyskowa - 2 sztuki 1. Macierz dyskowa musi być wyposażona w minimum

Bardziej szczegółowo

Dostawa sprzętu teleinformatycznego VoIP zadanie E2 realizowane w ramach projektu e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST.

Dostawa sprzętu teleinformatycznego VoIP zadanie E2 realizowane w ramach projektu e-świętokrzyskie Rozbudowa Infrastruktury Informatycznej JST. Strona 1 Or.V.271.26.2013 Ostrowiec Świętokrzyski, 14.08.2013 r. Wykonawcy zainteresowani uczestnictwem w postępowaniu W nawiązaniu do ogłoszenia o zamówieniu (DUUE Nr 2013/S 143-248780 z dnia 25.07.2013)

Bardziej szczegółowo

Wyszczególnienie. 2. Zasilacz do przełącznika szerokopasmowego z pkt. 1. zasilacz redundantny na prąd zmienny 230 V.

Wyszczególnienie. 2. Zasilacz do przełącznika szerokopasmowego z pkt. 1. zasilacz redundantny na prąd zmienny 230 V. Politechnika Poznańska Centrum Mechatroniki Biomechaniki i Nanoinżynierii Urządzenia sieciowe z osprzętem Specyfikacja techniczna i wymagania minimalne Sygnatura: 2008060. Przedmiot dostawy: urządzenia

Bardziej szczegółowo

OPIS WYBRANYCH PARAMETRÓW OFEROWANEGO SPRZĘTU (tabele do wypełnienia przez Wykonawcę)

OPIS WYBRANYCH PARAMETRÓW OFEROWANEGO SPRZĘTU (tabele do wypełnienia przez Wykonawcę) DAG.26.21.2014 Załącznik nr 2 do SIWZ Nazwa zamówienia: Dostawa wyposażenia serwerowni oraz podręcznego repozytorium cyfrowego dla Archiwum Państwowego w Opolu Nazwa i adres Wykonawcy: OPIS WYBRANYCH PARAMETRÓW

Bardziej szczegółowo

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E

Z A P Y T A N I E O F E R T O W E FineMEDIA s.c. Wojciech Wrona, Grzegorz Kałuża ul. Zagrzebska 3 51-206 Wrocław NIP: 895-17-91-494 REGON: 932905107 Wrocław, 20 lutego 2015 r. Z A P Y T A N I E O F E R T O W E Nr 13_p10_prj02 1 Opis przedmiotu

Bardziej szczegółowo

Sprawa numer: BAK.WZP Warszawa, dnia 08 czerwca 2016 r.

Sprawa numer: BAK.WZP Warszawa, dnia 08 czerwca 2016 r. Sprawa numer: BAK.WZP.26.18.2016.6 Warszawa, dnia 08 czerwca 2016 r. Zaproszenie do udziału w ustaleniu wartości zamówienia publicznego 1. Zamawiający: Skarb Państwa - Urząd Komunikacji Elektronicznej

Bardziej szczegółowo

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP

SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP SGSW-2840P4 Zarządzalny przełącznik PoE 380 Watt - 24 porty 10/100Mbps + 4 współdzielone porty TP/SFP Zarządzalny przełącznik ze scentralizowanym zasilaniem PoE dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych

Bardziej szczegółowo

Wymagania wspólne. Przełącznik typ A 2 szt.

Wymagania wspólne. Przełącznik typ A 2 szt. Wymagania wspólne 1. Przełączniki typu A, B oraz C muszą być tego samego producenta oraz wspierać funkcję tworzenia stosów wykorzystując różne modele dostarczanych przełączników. 2. Wykonawca musi posiadać

Bardziej szczegółowo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo

FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo FGSD-1022 Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100Mbps + 2G TP / SFP Combo Zarządzalny przełącznik warstwy 2 / 4 dla przedsiębiorstw i sieci uczelnianych PLANET FGSD-1022 jest w pełni zarządzalnym przełącznikiem

Bardziej szczegółowo

o g ł a s z a przetarg nieograniczony w zakresie:

o g ł a s z a przetarg nieograniczony w zakresie: Zachodniopomorski Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia ul. Arkońska 45 71-470 Szczecin o g ł a s z a przetarg nieograniczony w zakresie: ZAKUPU 6 SZT. PRZEŁĄCZNIKÓW ZARZĄDZALNYCH (kod CPV: 32400000-7)

Bardziej szczegółowo

Zapytanie ofertowe do inwestycji: Ostatnia mila szerokopasmowy Internet dla miejscowości Lubosz.

Zapytanie ofertowe do inwestycji: Ostatnia mila szerokopasmowy Internet dla miejscowości Lubosz. Zapytanie ofertowe do inwestycji: Ostatnia mila szerokopasmowy Internet dla miejscowości Lubosz. Temat zapytania: Dostawa switchy zarządzalnych, urządzeń klienckich CPE oraz modułów SFP Międzychód dnia

Bardziej szczegółowo

Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 1. SERWERY PLIKÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 48823000-3 Serwery plików

Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 1. SERWERY PLIKÓW. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. 48823000-3 Serwery plików Przedmiotem zamówienia jest: ZADANIE 1. SERWERY PLIKÓW Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia CPV 48823000-3 Serwery plików Opis: Zamówienie obejmuje dostawę do siedziby Zamawiającego: - serwer plików

Bardziej szczegółowo

Formularz cenowy dla Systemu głosu Załącznik nr 9e. Centrala Głosowa

Formularz cenowy dla Systemu głosu Załącznik nr 9e. Centrala Głosowa Formularz cenowy dla Systemu głosu Załącznik nr 9e 1. Centrala głosowa 1. Płyta główna 2. Procesor 3. Złącza PCI 4. Pamięć 5. Zarządzanie 6. Karta sieciowa Wymagane parametry sprzętowe Centrala Głosowa

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-42xx-x (EE-4212, EE-4212-P, EE-4228, EE-4228-P) Samodzielne przełączniki L2 Gigabit Ethernet Seria Edge-Core EE-42xx-x to wysokowydajne przełączniki Gigabit Ethernet Layer 2 z 12 lub z 28 portami Gigabit

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1051 Przełącznik L2/L4 Metro Access Przełącznik EE 1051 firmy Edge-Core wyposażony jest w obudowę 1U składającą się z 24 portów 100Base- BX (wbudowane porty światłowodowe WDM, jednowłoknowe), 2 porty

Bardziej szczegółowo

Zestawienie wymaganych parametrów technicznych

Zestawienie wymaganych parametrów technicznych Zestawienie wymaganych parametrów technicznych Załącznik nr 1 do SIWZ Poz. 1 - System pamięci masowej - szt. 1 W ramach przedmiotu zamówienia należy dostarczyć elementy sprzętowo-programowe zgodne z poniższymi

Bardziej szczegółowo

SEKCJA I: Zamawiający

SEKCJA I: Zamawiający Ożarów Mazowiecki dn. 02 06 2014 KONKURS OFERT NR 3 /2014 Router IPv4/IPv6 z funkcjonalnością BRAS/service gateway dla potrzeb rozbudowy sieci STANSAT SEKCJA I: Zamawiający I. 1) Nazwa i adres: STANSAT

Bardziej szczegółowo

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE

GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE GSD-802PS 8 portowy przełącznik 10/100/1000Mbps z 2 współdzielonymi slotami SFP z obsługą PoE Wysokowydajny przełącznik Power over Ethernet Gigabit Ethernet Oszczędność, elastyczność i wysoka przepustowość

Bardziej szczegółowo

ZiMSK. Charakterystyka urządzeń sieciowych: Switch, Router, Firewall (v.2012) 1

ZiMSK. Charakterystyka urządzeń sieciowych: Switch, Router, Firewall (v.2012) 1 ZiMSK dr inż. Łukasz Sturgulewski, luk@kis.p.lodz.pl, http://luk.kis.p.lodz.pl/ dr inż. Artur Sierszeń, asiersz@kis.p.lodz.pl dr inż. Andrzej Frączyk, a.fraczyk@kis.p.lodz.pl Charakterystyka urządzeń sieciowych:

Bardziej szczegółowo

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE

WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budŝetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa

Bardziej szczegółowo

Przełącznik dostępowy sieci LAN (przykładowe urządzenie spełniające wymagania: Cisco Catalyst WS-2960-48PST-L IOS Lan Base):

Przełącznik dostępowy sieci LAN (przykładowe urządzenie spełniające wymagania: Cisco Catalyst WS-2960-48PST-L IOS Lan Base): K-2/02/2010 Załącznik nr 1 do SIWZ Przełącznik dostępowy sieci LAN (przykładowe urządzenie spełniające wymagania: Cisco Catalyst WS-2960-48PST-L IOS Lan Base): 1. Powinno być urządzeniem o zamkniętej konfiguracji

Bardziej szczegółowo

EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade. Aktywne Rozwiązania Sieciowe

EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade. Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE-1212 Szybki przełącznik L2 Gigabit Ethernet Carrier Grade Edge-Core EE 1212 jest przełącznikiem operatorskim Ethernet, służącym do podziału, rozszerzenia oraz agregacji usługi Ethernet. Urządzenie pozwala

Bardziej szczegółowo

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at

WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at WGSD-10020HP Zarządzalny przełącznik 8 portów 10/100/1000Mbps + 2 złącza 100/1000X SFP z obsługą PoE 802.3at Scentralizowane zarządzanie zasilaniem Power over Gigabit Ethernet PLANET WGSD-10020HP to zarządzalny

Bardziej szczegółowo

Opis przedmiotu zamówienia. 1. Szerokość: 19 cali do montażu w szafie rackowej, 2. Wysokość: max 1 U 3. Głębokość: max 50 cm Funkcjonalność

Opis przedmiotu zamówienia. 1. Szerokość: 19 cali do montażu w szafie rackowej, 2. Wysokość: max 1 U 3. Głębokość: max 50 cm Funkcjonalność DA/MB/-232 232-10/14 DZIAŁ II Opis przedmiotu zamówienia 1. Urządzenie sieciowe (3 sztuki) o parametrach nie gorszych niż: Parametr Charakterystyka Obudowa 1. Szerokość: 19 cali do montażu w szafie rackowej,

Bardziej szczegółowo

OPIS PRZEDMIO5TU ZAMÓWIENIA

OPIS PRZEDMIO5TU ZAMÓWIENIA Załącznik nr 4 do SIWZ OPIS PRZEDMIO5TU ZAMÓWIENIA Switch A 48 port. PoE MILWAN Przykładowa konfiguracja Numer produktu Opis Ilość WS-C3650-48FD-S Cisco Catalyst 3650 48 Port Full PoE 2x10G Uplink IP Base

Bardziej szczegółowo

Aktywne Rozwiązania Sieciowe

Aktywne Rozwiązania Sieciowe EE 1200 / EE 1205 24-, 48-portowy stakowalny przełącznik zarządzalny Gigabit L3 Ethernet z 4 gniazdami combo SFP Seria Edge-corE EE 120x obejmuje stakowalne przełączniki rutujące Gigabit Ethernet wyposażone

Bardziej szczegółowo