COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "COMPANY PROFILE DISTRIBUTION"

Transkrypt

1 COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

2 CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Firma została założona w 1998 roku, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarcza najwyższej światowej jakości rozwiązania software owe oraz sprzętowe uzupełnione wsparciem konsultacyjnym i technicznym, zarówno na rynek krajowy, jak i Europy Wschodniej. CONNECT DISTRIBUTION specjalizuje się w najnowszych, zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych o sprawdzonej niezawodności i najwyższej jakości. Wysoki poziom usług świadczonych przez CONNECT DISTRIBUTION oraz partnerów został wielokrotnie doceniony przez organizacje branżowe i media. Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych oraz budowanie relacji partnerskich z klientem pozwalają szybko reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego. Misją CONNECT DISTRIBUTION jest ciągłe dążenie do zaspokajania potrzeb klientów poprzez dostarczanie im wyspecjalizowanych rozwiązań IT. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania wzbogacone o zakres usług eksperckich oraz szkoleń informatycznych. Nasz zespół konsultantów oferuje nie tylko pomoc techniczną, ale również doradztwo, zapewniając spełnienie oczekiwań oraz gwarancję satysfakcji dla klientów. Firma CONNECT DISTRIBUTION specjalizuje się w rozwiązaniach i usługach z zakresu następujących obszarów: Storage & Server Virtualization Business Intelligence & Databases & Security Workgroup Solutions & Business Mapping Installation & Open Source

3 NAJKORZYSTNIEJSZE WARUNKI HANDLOWE Najszybszy czas reakcji na zapytania oraz najlepsze ceny

4 DataCore DataCore Software jest czołowym dostawcą oprogramowania umożliwiającego wirtualizację pamięci masowych dowolnego typu i producenta. Konsekwencją wirtualizacji jest możliwość konsolidacji zasobów pamięci masowej, jednolite zarządzanie oraz optymalne wykorzystanie nośników różnego typu (w tym dysków i kart SSD) dzięki wbudowanej opcji auto-tieringu. Wielowęzłowa architektura DataCore umożliwia uzyskanie najwyższej niezawodności gwarantującej nieprzerwaną pracę systemów, nawet w obliczu klęsk żywiołowych czy innych zdarzeń losowych. Oprogramowanie DataCore pomaga w rozwiązaniu trudnych problemów związanych z bezpieczeństwem oraz wydajnością pamięci masowych w środowisku wirtualnych serwerów, desktopów i chmur obliczeniowych. Pozwala firmom na stworzenie aktywnej, przezroczystej dla systemów wirtualnej sieci SAN, obejmującej wszystkie zasoby pamięci masowej firmy. Bogaty zestaw zintegrowanych funkcji, takich jak ochrona zarządzanych centralnie danych, dynamiczne przydzielanie zasobów, buforowanie, replikacja i automatyczna migracja danych, pozwala na połączenie ze sobą dowolnych macierzy dyskowych oraz umożliwia rozbudowę infrastruktury o nowy sprzęt bez kosztownych przestojów. Dell Dell od przeszło 28 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania IT dla przedsiębiorstw, instytucji i użytkowników na całym świecie. Konsekwentnie realizowana polityka rozwoju technologicznego oraz ekspansji terytorialnej spowodowała, że firma Dell należy do ścisłej czołówki producentów sprzętu IT oraz dostawców rozwiązań dla wszystkich warstw infrastruktury informatycznej, od doskonałych notebooków i stacji roboczych, poprzez wysokowydajne serwery, zaawansowane systemy pamięci masowej, po kompletne centra danych. Skuteczna sprzedaż realizowana przez firmę Dell na całym świecie umożliwiła dynamiczny rozwój technologiczny firmy, dzięki kolejnym akwizycjom wyspecjalizowanych firm technologicznych zajmujących wiodące pozycje w swoich kategoriach. Dzięki temu Dell może się poszczycić posiadaniem wielu bardzo zaawansowanych i unikalnych rozwiązań z zakresu serwerów, pamięci masowej, bezpieczeństwa czy zarządzania infrastrukturą informatyczną, a co najważniejsze wszystkie te technologie są konsekwentnie i w szybkim tempie integrowane w jeden spójny ekosystem rozwiązań IT. Storage & Server Virtualization Rozwiązania sprzętowe są stałym i nieodłącznym elementem środowiska IT. W swoim portfolio posiadamy jedne z najbardziej znanych i cenionych rozwiązań marki Dell oraz szeroką gamę produktów wirtualizacyjnych. Dzięki temu możemy realizować kompleksowe projekty sprzętowo-wirtualizacyjne w oparciu o najnowocześniejszą technologię.

5 stec stec jest producentem najwyższej jakości dysków SSD (Solid State Disk) i kart pamięci SSD-PCIe klasy enterprise do zastosowań w macierzach i serwerach o najwyższych wymaganiach prędkości działania oraz niezawodności. Firma stec jest notowana na giełdzie NASDAQ i należy do liderów rozwiązań technologii SSD. Posiadając własny zespół projektantów oraz własne zakłady produkcyjne stec gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów oraz ich innowacyjność popartą ponad 100 patentami technologicznymi. Oferta stec obejmuje bogatą gamę dysków SSD klasy enterprise wykonanych w technologii SLC i MSC oraz kart SSD-PCIe montowanych bezpośrednio w serwerach, zapewniając najwyższą przepustowość oraz liczbę operacji zapisu/odczytu na sekundę. Unikalną pozycją w ofercie stec są dyski ZeusIOPS SSD, które dzięki nowatorskiemu wykorzystaniu superszybkich pamięci DDR3 RAM zapewniają niespotykanie wysoką prędkość zapisu. Rozwiązania oferowane przez firmę stec są używane przez tysiące klientów na całym świecie w celu przyspieszenia działania krytycznych baz danych i systemów transakcyjnych (OLTP), środowisk wirtualnych (VDI) oraz rozwiązań chmurowych. Dell Wyse Dell Wyse to światowy lider w dziedzinie rozwiązań typu thin clients. Portfolio produktów zawiera wiodące w branży rozwiązania thin, zero oraz cloud PC. Dell Wyse posiada również aplikacje do zaawansowanego zarządzania, wirtualizacji desktopów oraz rozwiązania cloud dla desktopów, laptopów i urządzeń mobilnych. Technologia opracowana przez Dell Wyse przekształca przestarzałe modele środowiska opartego na PC, energochłonne i kosztowne w utrzymaniu, w bezpieczne, nowoczesne i niskokosztowe projekty. Firma współpracuje z czołowymi dostawcami w branży IT takimi jak: Cisco, Citrix, IBM, Microsoft i VMware.

6 SAP BusinessObjects SAP BusinessObjects to światowy lider w zakresie rozwiązań typu Business Intelligence oferujący szeroki zestaw narzędzi i aplikacji mających na celu skuteczne zarządzanie informacjami, optymalizację wydajności i pełne wykorzystanie posiadanych informacji. Oferta firmy to szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań do przetwarzania i analizy danych pochodzących z dowolnych źródeł (baz danych), wspiera cały cykl przetwarzania danych, od momentu ich gromadzenia (procesy ETL, DQ), modelowania (świat obiektów), przetwarzania (zapytania, raportowanie, analizy wielowymiarowe) aż do prezentacji (raporty, kokpity) na sprawdzonej platformie Business Objects Enterprise (interfejs WWW). Poprzez odpowiednią segmentację rozwiązań SAP BusinessObjects może być wykorzystywany zarówno w dużych korporacjach, jak i w firmach z rynku MSP, potrzebujących konkretnej funkcjonalności jak np. raportowania, analizy wielowymiarowej czy kokpitów menedżerskich. Narzędzia SAP BusinessObjects pomagają zwiększyć przewagę biznesową i ułatwiają podejmowanie świadomych decyzji. Istotnym atutem jest również możliwość ich integracji z aplikacjami firm partnerskich, realizujących konkretne funkcje biznesowe. Sybase Sybase to firma, która od 2012 roku została włączona do oferty SAP, jest pionierem w tworzeniu specjalistycznych rozwiązań bazodanowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb biznesowych klientów. W przypadku problemów z przetwarzaniem dużej ilości danych i transakcji oraz zaawansowanymi analizami w czasie rzeczywistym produkty z szerokiego portfolio SAP Sybase pomogą zarządzać krytycznymi danymi z niezrównaną skalowalnością i wydajnością. Systemy zarządzania bazami danych przeznaczone do współpracy z aplikacjami SAP oraz innych dostawców ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji i zwiększają efektywność operacyjną całej organizacji. Połączenie innowacji oraz wiedzy firm SAP i Sybase redefiniuje rynek baz danych i pomaga klientom wykorzystać dane, a także zwiększyć konkurencyjną przewagę. Business Intelligence & Databases & Security Business Intelligence & Databases & Security to jedne z najbardziej newralgicznych obszarów dla działów IT. CONNECT DISTRIBUTION posiada w swojej ofercie sprawdzone rozwiązania globalnych liderów SAP oraz Oracle. Z zakresu bezpieczeństwa oferujemy najwyższej klasy rozwiązania Dell SonicWall oraz WatchGuard. Sprawdzona i stale rozwijana technologia jest gwarancją jakości działania kluczowych systemów, na których opiera się praca całej firmy.

7 Dell SonicWALL Dell SonicWALL to jedne z najbardziej znanych rozwiązań dedykowanych do inteligentnej ochrony sieciowej. W 2012 roku SonicWALL został przejęty przez firmę Dell, co jeszcze bardziej umocniło firmę w światowej czołówce producentów rozwiązań do bezpieczeństwa. Celem Dell SonicWALL jest dostarczanie dynamicznej ochrony i kontroli, niezależnie od skali i wielkości infrastruktury klientów. Na swoje unikalne rozwiązania i technologie Dell SonicWALL posiada 130 patentów. Portfolio produktów Dell SonicWALL obejmuje szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów. Wśród szerokiej gamy produktów są rozwiązania m.in. do: zabezpieczeń sieci, akceleracji WAN, zabezpieczeń zdalnego dostępu, ochrony poczty, tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych. Produkty Dell SonicWALL jako jedyne posiadają również certyfikację ICSA Labs Enterprise. WatchGuard WatchGuard to amerykański producent, który od 1996 roku jest jednym z największych dostawców urządzeń typu zaawansowana zapora sieciowa, ochrona poczty czy VPNy. W celu zapewnienia najwyższej skuteczności WatchGuard wykorzystuje w swoich produktach technologie czołowych dostawców jak: AVG, Commtouch, Kaspersky Labs czy WebSense. W dziedzinie rozwiązań typu NextGeneration Firewall, WatchGuard jest najchętniej wybieranym produktem na rynku SMB. W portfolio producenta znajdziemy rozwiązania dedykowane do ochrony sieci czyli zaawansowane zapory sieciowe tzw. NextGeneration-Firewall jak również dedykowane urządzenia do ochrony treści oraz poczty wraz z modułem do ochrony przed wyciekiem newralgicznych danych z firmy (Data Loss Prevention) i jest to linia NextGeneration Content Security. W ofercie znajdują się również dedykowane appliance do połączeń zdalnych tzw. SSL VPN. Rozwiązania skierowane są do każdej grupy odbiorców począwszy od małych biur/oddziałów, liczących po kilka osób, do Data Center gdzie przepustowość Firewall jest na poziomie 35Gbps.

8 SIĘGAMY WYŻEJ Indywidualne podejście do Partnerów Jako dystrybutor SAP BusinessObjects niezmiennie stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dynamicznie reagować na zmiany, jakie obserwujemy już od 15 lat. Wiemy, że współpraca zarówno z Partnerami, jak i Klientami wymaga kreatywnego podejścia do stale zmieniających się potrzeb, dlatego dynamicznie rozbudowujemy kanał partnerski SAP BusinessObjects.

9

10 Mindjet Mindjet to najbardziej znany i ceniony producent rozwiązań do zarządzania pracą, w oparciu o technologię mind mappingu. Innowacyjne rozwiązania firmy Mindjet wykorzystuje aż 83% firm z listy Fortune 100. Skuteczność stworzonych rozwiązań opiera się na interaktywnych mapach, które umożliwiają zarządzanie pracą całych zespołów, przetwarzają pomysły w gotowe plany, a także umożliwiają pełną interakcję wszystkich członków zespołu. Technologia opracowana przez Mindjet pozwala na zbudowanie kompletnego środowiska pracy, obejmując przy tym takie procesy jak kontrola projektu, zarządzanie czasem, przechowywanie dokumentów, jak również zaawansowane opcje planowania i budżetowania. Aplikacja umożliwia pracę w środowisku Win, Mac, Web oraz dostęp z urządzeń mobilnych. TechSmith TechSmith jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań do przechwytywania ekranów i oprogramowania nagrywającego filmy, zarówno dla użytkowników prywatnych oraz firmowych. Na linię produktową TechSmith składają się produkty służące zarówno do obsługi zrzutów ekranów, nagrywania ekranu, a także zarządzania zawartością czy edycją powstałych plików. Firma jest liderem w dziedzinie nagrywania od blisko 20 lat, czyli momentu w którym powstał Snagit, jeden z głównych produktów firmy TechSmith. Dzięki technologii opracowanej przez TechSmith użytkownicy mogą korzystać z obrazów i treści ekranu komputera, zmieniając je w dynamiczne prezentacje czy nagrania. Rozwiązania TechSmith umożliwiają efektywną komunikację i angażują uwagę uczestników za pomocą atrakcyjnych wizualizacji. TechSmith jest na bieżąco z trendami rynkowymi, aktualizując swoje produkty i wsparcie również dla platformy Mac. Workgroup Solutions & Business Mapping Praca grupowa i projektowa wymaga zastosowania specyficznych rozwiązań informatycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz większej ilości firm oferujemy najbardziej znane i cenione rozwiązania do business mappingu firmy Mindjet, a także kompleksowy zestaw narzędzi SolarWinds i TechSmith.

11 SolarWinds SolarWinds to znany producent oprogramowania, notowany na giełdzie: NYSE: SWI. Misją firmy jest dostarczanie jak najprostszych w użytkowaniu, ale bardzo funkcjonalnych produktów software owych do zarządzania infrastrukturą IT zarówno w zakresie: sieci, serwerów, aplikacji, przechowywania danych lub wirtualizacji. SolarWinds skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które są nadzwyczaj proste i eliminują złożoności tradycyjnego oprogramowania, ponadto wyróżniają się wysokim współczynnikiem ROI. W ofercie SolarWinds znajduje się wiele dedykowanych rozwiązań m.in. dla platform : MICROSOFT, DELL, HP, IBM, LOTUS, BLACKBERRY, MYSQL, ORACLE, SYBASE, VMWARE, CITRIX, JBOSS, APACHE, SUSE, SYMANTEC, TREND MICRO, WEBSENSE, JUNIPER, CHECK POINT, DELL SONICWALL, WATCHGURAD, REDHAT, NOVELL, EMC, NETAPP, HITACHI, HYPER- V. Firma została stworzona przez zespół inżynierów sieciowych i systemowych, którzy znają wymagania dzisiejszych, dynamicznych środowisk IT. Produkty SolarWinds zostały wielokrotnie wyróżnione i nagrodzone przez prasę branżową i międzynarodowe ośrodki badawcze, takie jak Deloitte. DameWare to firma przejęta przez Solarwinds posiada w swojej ofercie doskonałe narzędzia do zdalnej administracji serwerami, komputerami i laptopami, takie jak DameWare Mini Remote Control czy DameWare Remote Support. Umożliwiają one szybką i sprawną zdalną pomoc użytkownikom będącym w innych lokalizacjach. Narzędzia DameWare pomagają znacznie obniżyć koszty związane z administracją IT. MySQL/Oracle MySQL to najpopularniejsza baza danych o otwartym kodzie źródłowym, włączona obecnie do portfolio firmy Oracle. Z oprogramowania MySQL korzysta ponad 2000 niezależnych twórców oprogramowania i dostawców OEM. Produkt cechuje łatwość użycia, na pełną instalację potrzebujemy mniej niż 15 minut. Wdrożenie MySQL do krytycznych aplikacji, to również znaczne oszczędności kosztów, przy zachowaniu wysokiej skalowalności i wydajności. Dzięki dostępności usługi supportu klienci biznesowi mogą ograniczyć koszt i ryzyko związane z posiadaniem rozwiązań MySQL.

12 Flexera Software Flexera Software od ponad 20 lat dostarcza wysokiej klasy produkty do zarządzania aplikacjami. Rozwiązania te zapewniają ciągłość zgodności licencyjnych oraz optymalizację inwestycji poniesionych na oprogramowanie. Firma oferuje kompleksowy pakiet rozwiązań obejmujący: tworzenie wersji instalacyjnych oprogramowania w środowisku Windows (InstallShield) lub na inne platformy (InstallAnywhere), szybkie przygotowywanie paczek MSI oraz testowanie zgodności aplikacji między innymi w kontekście wirtualizacji aplikacji czy też migracji do nowego systemu operacyjnego np. Windows 8 (AdminStudio), jak również zarządzanie licencjonowaniem oprogramowania, update ami i automatyczną dystrybucją (FlexNet). Red Hat Red Hat jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług typu open source. Szeroki wybór rozwiązań oraz elastyczność pozwala klientom na pełną swobodę przy projektowaniu swoich rozwiązań IT. Czołowe rozwiązania Red Hat umożliwiają wdrożenie kompletnej, wysokowydajnej, skalowalnej i bezpiecznej infrastruktury informatycznej, dopasowanej do potrzeb klienta. Flagowym produktem jest Red Hat Enterprise Linux - znany na całym świecie system operacyjny open source, zapewniający stabilną oraz bezpieczną platformę z szeroką gamą certyfikacji. Red Hat Enterprise Linux znajduje zastosowanie zarówno w środowiskach fizycznych, jak i wirtualnych, chmurach publicznych, prywatnych, hybrydowych, począwszy od rynku SMB do dużych klientów typu enterprise. W portfolio Red Hat znajdziemy również Red Hat JBoss Middleware narzędzie do optymalizacji procesów biznesowych, zawierające serwer aplikacji, SOA, BRMS, ESB, portal, integrację aplikacji i wiadomości. W ofercie firmy znajdziemy także rozwiązania do wirtualizacji Red Hat Enterprise Virtualization samodzielny hypervisor i narzędzia do zarządzania wirtualizacją dla serwerów i komputerów stacjonarnych. Installation & Open Source Optymalizacja pracy działów IT przekłada się na coraz większą potrzebę automatyzacji procesów oraz szukania optymalnych rozwiązań w niskiej cenie. CONNECT DISTRIBUTION oferuje unikalne narzędzia do zarządzania aplikacjami - Flexera, a także duży wybór sprawdzonych i znanych systemów open-source Oracle, Novell/SUSE, Red Hat.

13 Attachmate Group Attachmate Group obejmuje szerokie portfolio produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania Attachmate, a także NetIQ, Novell oraz SUSE. Attachmate jest dostawcą produktów z rodziny Reflection oraz Extra! - wiodących na świecie emulatorów terminali tekstowych i graficznych (X-Windows) oraz szerokiej gamy rozwiązań sieciowych dla stabilnej komunikacji komputerów klasy PC z Hostami. NetIQ to producent oprogramowania korporacyjnego, dla którego priorytetem jest powodzenie klientów. Opierając się na filozofii WorkloadIQ, NetIQ pomaga klientom w ekonomiczny sposób zapewniać bezpieczeństwo informacji zgodnie z wymaganiami FISMA, FDCC/SCAP, PCI DSS, HIPAA, SOX i NERC CIP oraz bezpiecznie realizować i zarządzać usługami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych i środowiskach typu cloud. Od maja 2011 r. firma NetIQ funkcjonuje w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE. Wzbogacenie oferty NetIQ o wybrane rozwiązania Novella znacznie zwiększa potencjał firmy NetIQ w zakresie zarządzania tożsamością, bezpieczeństwem, zapewnianiem zgodności z wymogami przepisów, działaniem informatyki, wirtualizacją i przetwarzania w chmurze. Novell to przede wszystkim oprogramowanie zapewniające większą produktywność, bezpieczeństwo, a także łatwość zarządzania środowiskami pracy. Novell wspiera tysiące organizacji na całym świecie dostarczając im oprogramowanie wspierające pracę zespołową i zarządzanie punktami końcowymi oraz obsługę plików i sieci. Systemy Novell GroupWise, Novell ZENworks i Novell Open Enterprise Server pozwalają firmom osiągać nowe poziomy produktywności przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów, złożoności i ryzyka. SUSE jest wiodącym dostawcą biznesowych rozwiązań związanych z systemem Linux. SUSE Linux Enterprise Server to niezawodny, prosty w zarządzaniu system operacyjny dla serwerów, o dużych możliwościach współpracy z innymi systemami. Został stworzony do obsługi najważniejszych zadań w środowiskach fizycznych i wirtualnych, umożliwia ekonomiczne świadczenie usług, tworzenie bezpiecznej sieci, uproszczanie heterogenicznej infrastruktury, a ponadto zwiększa do maksimum efektywność działania oraz wartość posiadanego środowiska IT. Jest to jedyny na rynku system Linux polecany przez firmę Microsoft i SAP, zoptymalizowany pod kątem wydajnej obsługi krytycznych dla firmy aplikacji.

14 Zapraszamy do współpracy CONNECT DISTRIBUTION to jedyny polski dystrybutor typu VAD (Value Added Distribution Dystrybucja z Wartością Dodaną). Działamy na rynku od 15 lat i od samego początku skupiamy się na wysoce specjalistycznych produktach, zarówno sprzętowych, jak i software owych. Szeroka sieć partnerów, zarówno w Polsce, a także w regionie EMEA pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania do różnego typu klientów. Dzięki temu zrealizowaliśmy już tysiące mniejszych oraz większych projektów dla klientów ze wszystkich branż i segmentów, zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań wspartych pomocą techniczną, szkoleniami, usługami wdrożeniowymi oraz konsultacjami. Współpracujemy z czołowymi producentami najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy jedynym tego typu dystrybutorem na rynku. Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą firmą! DISTRIBUTION Krzysztof Szubert General Manager CONNECT DISTRIBUTION

15 KONTAKT DO NAS CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o. o. ul.woronicza 31/ Warszawa Tel: Fax:

16

Profil firmy. Company Profile

Profil firmy. Company Profile Profil firmy Firma Connect Distribution Sp. z o.o., założona w 1998 roku, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarczamy najwyższej światowej jakości rozwiązania software

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Systemy dla przedsiębiorstw

Systemy dla przedsiębiorstw Systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Zaufanie Partnerów Alstor działa na polskim rynku od ponad 26 lat. Swoje wieloletnie sukcesy na rynku teleinformatycznym

Bardziej szczegółowo

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH

BAZA INFROMACYJNA FORUM TECHNOLOGII BANKOWYCH FIRMA KRÓTKA INFORMACJA OFERTA DLA SEKTORA BANKOWEGO Algotech Polska Sp. z o.o. Algotech jest regionalnym integratorem rozwiązań Conatct Center w Europie Centralnej i Wschodniej. Algotech dostarcza kompleksowe

Bardziej szczegółowo

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw

Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Wybrane systemy dla przedsiębiorstw Oferta Alstor 2014 konsultacje sprzedaż wdrożenia serwis Alstor od ponad 26 lat działa na polskim jako rynku jako dystrybutor IT, oferując klientom nie tylko produkty

Bardziej szczegółowo

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena.

USŁUGI ROZWIĄZANIA ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT. www.atena. ARCHITEKTURA USŁUGI BAZODANOWE ROZWIĄZANIA IT INFRASTRUKTURA WIRTUALIZACJA MIGRACJE KONSOLIDACJA SPRZĘT IT www.atena.pl IT ROZWIĄZANIA USŁUGI ATENA Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z. o.o. 1 AATENA

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence

PORTFOLIO. ALTAB S.A. Konsultacje i wdrożenia na najwyższym poziomie. Altab Portfolio. SAP Business One. SAP Business Objects. Business Intelligence Altab Portfolio PORTFOLIO SAP Business One SAP Business Objects Business Intelligence Business Process Management Obieg Dokumentów Kolokacja Serwerów Konsulatcje i Wdrożenia Usługi Programistyczne ALTAB

Bardziej szczegółowo

uzyskał certyfikaty czołowych producentów sprzętu i oprogramowania,

uzyskał certyfikaty czołowych producentów sprzętu i oprogramowania, DANE TECHNICZNE RED HAT ENTERPRISE LINUX Red Hat Enterprise Linux to wydajny system operacyjny, który od niemal dziesięciu lat oferuje środowiskom informatycznym wyjątkowe korzyści. Jako platforma IT ciesząca

Bardziej szczegółowo

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti

Asseco Business Solutions SA. Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions SA Pion Biznesowy Incenti Asseco Business Solutions S.A. (Asseco BS) dostarcza nowoczesne rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw. Kompleksowa oferta firmy obejmuje gotowe

Bardziej szczegółowo

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2012 ROKU

SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2012 ROKU SPRAWOZDANIE Z DZIAŁALNOŚCI COMARCH S.A. W 2012 ROKU KRAKÓW, 30 KWIETNIA 2013 ROKU SPIS TREŚCI 1. INFORMACJE O FIRMIE... 3 2. PODSTAWOWE WIELKOŚCI EKONOMICZNO-FINANSOWE... 5 3. PRODUKTY I USŁUGI OFEROWANE

Bardziej szczegółowo

Przejdź na wyższy poziom.

Przejdź na wyższy poziom. Przejdź na wyższy poziom. Przekraczaj granice. Przyszłość należy do firm, które są przygotowane na nadchodzące zmiany. Rozwój firmy wymaga wdrożenia środowiska informatycznego, które jest w stanie sprostać

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP

SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem. Nasza kompetencja to SAP SI-Consulting S.A. Wdrażamy SAP dzieląc się wiedzą i doświadczeniem Nasza kompetencja to SAP Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP Spis treści my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci

Bardziej szczegółowo

Linux. MacOS. Windows. Unix

Linux. MacOS. Windows. Unix do polskich realiów Oprogramowanie na zamówienie AION jest firmą doradczą, specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości usług z zakresu modelowania procesów biznesowych oraz inżynierii oprogramowania.

Bardziej szczegółowo

PORTFOLIO PRODUKTÓW INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) O NAS IT NETWORKS DATA CENTER INTEGRATION & OUTSOURCING KLIENCI I PARTNERZY

PORTFOLIO PRODUKTÓW INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) O NAS IT NETWORKS DATA CENTER INTEGRATION & OUTSOURCING KLIENCI I PARTNERZY PORTFOLIO PRODUKTÓW O NAS INFORMATION AND COMMUNICATIONS TECHNOLOGY (ICT) DATA CENTER O NAS SPIS TREŚCI 1 2 3 DATA CENTER O NAS DATA CENTER 4 5 6 O NAS 1 O NAS DATA CENTER Grupa Kapitałowa Comarch na

Bardziej szczegółowo

Dokument przeznaczony wyłącznie do stosowania wewnętrznego w firmie VMware i przez jej partnerów handlowych

Dokument przeznaczony wyłącznie do stosowania wewnętrznego w firmie VMware i przez jej partnerów handlowych Dokument przeznaczony wyłącznie do stosowania wewnętrznego w firmie VMware i przez jej partnerów handlowych VPN Launch Guide Podręcznik VPN Spis treści Wprowadzenie....... Pakiet VMware vcloud... Suite....

Bardziej szczegółowo

światowy lider bezpieczeństwa sieciowego chroń i kontroluj swoje sieci, aplikacje, dane i urządzenia www.fortinet.pl

światowy lider bezpieczeństwa sieciowego chroń i kontroluj swoje sieci, aplikacje, dane i urządzenia www.fortinet.pl chroń i kontroluj swoje sieci, aplikacje, dane i urządzenia www.fortinet.pl bezpieczeństwo następnej generacji FORTINET Paradygmat bezpieczeństwa, który obowiązywał przez ostatnie dwie dekady musiał ewoluować,

Bardziej szczegółowo

Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003

Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 Touch the Future Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 jak migrować szybko i bezpiecznie? Nieunikniony koniec wsparcia dla Windows Server 2003 jak migrować szybko i bezpiecznie? Firma HP

Bardziej szczegółowo

CA Small and Medium Business Solutions Guide Tworzenie Kopii Zapasowych Bezpieczeństwo Zarządzanie stacjami roboczymi i usługami Modelowanie danych

CA Small and Medium Business Solutions Guide Tworzenie Kopii Zapasowych Bezpieczeństwo Zarządzanie stacjami roboczymi i usługami Modelowanie danych CA Small and Medium Business Solutions Guide Tworzenie Kopii Zapasowych Bezpieczeństwo Zarządzanie stacjami roboczymi i usługami Modelowanie danych 2 3 Spis treści Zestawy oprogramowania ochronnego 7 Desktop

Bardziej szczegółowo

PRZEGLĄD PRODUKTÓW SOFTWARE AG

PRZEGLĄD PRODUKTÓW SOFTWARE AG PRZEGLĄD PRODUKTÓW SOFTWARE AG SPIS TREŚCI Wprowadzenie 3 Enterprise BPM Rozwiązania i Produkty - USPRAWNIENIE 4 Business Infrastructure Rozwiązania i Produkty DOSTOSOWANIE 12 Enterprise Data Rozwiązania

Bardziej szczegółowo

zaawansowane technologie informatyczne

zaawansowane technologie informatyczne zaawansowane technologie informatyczne 1 Profil działalności Poznańska spółka informatyczna TALEX powstała w 1989 roku. TALEX świadczy zaawansowane usługi informatyczne dla dużych i średnich przedsiębiorstw.

Bardziej szczegółowo

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM

SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem. Nasza kompetencja to SAP CRM SI-Consulting S.A. Zarządzaj relacjami z klientem Nasza kompetencja to SAP CRM Najlepsi korzystają z rozwiązań SAP my mamy zaszczyt wspierać ich w osiąganiu sukcesów! Konsultanci SI-Consulting doradzali

Bardziej szczegółowo

COMPUTERWORLDGUiDE. Elastyczne Centrum Danych. chmuraprywatna.microsoft.pl

COMPUTERWORLDGUiDE. Elastyczne Centrum Danych. chmuraprywatna.microsoft.pl COMPUTERWORLDGUiDE Elastyczne Centrum Danych Chmura prywatna Computerworld Guide Wiosenne porządki: odzyskaj kontrolę nad serwerownią Wywiad z Tomaszem Klimiukiem, Private Cloud Business Development Managerem,

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie pamięcią masową bez wysiłku

Zarządzanie pamięcią masową bez wysiłku Informacja o produkcie Zarządzanie pamięcią masową bez wysiłku StoreServ 7000 Niezawodna pamięć masowa klasy wyższej w bezkonkurencyjnej cenie Ograniczenia budżetowe zmuszają czasem do wyboru pamięci masowych

Bardziej szczegółowo

SUSE Linux Enterprise Server 10

SUSE Linux Enterprise Server 10 Analiza produktu www.novell.pl SUSE Linux Enterprise Server 10 SUSE LINUX ENTERPRISE 10... 3 SUSE LINUX ENTERPRISE SERVER 10... 3 KRÓTKA CHARAKTERYSTYKA... 4 WŁAŚCIWOŚCI I KORZYŚCI... 5 ZMIANY W SYSTEMIE

Bardziej szczegółowo

Broszura Oprogramowanie Data Protector 9: dziewięć powodów do przeprowadzenia modernizacji

Broszura Oprogramowanie Data Protector 9: dziewięć powodów do przeprowadzenia modernizacji Broszura Oprogramowanie Data Protector 9: dziewięć powodów do przeprowadzenia modernizacji Oprogramowanie Data Protector 9: dziewięć powodów do przeprowadzenia modernizacji Zmieniające się wymagania w

Bardziej szczegółowo

Touch the Future. Systemy konwergentne

Touch the Future. Systemy konwergentne Touch the Future Systemy konwergentne HP Touch the Future Systemy konwergentne Spotkanie poświęcone jest zintegrowanym systemom konwergentnym dostarczanym przez HP do różnych obszarów zastosowań. Seminarium

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego

Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Comarch kompleksowe rozwiązania IT dla handlu detalicznego Posiadanie w pełni zintegrowanego środowiska IT pozwala firmom z branży retail kompleksowo

Bardziej szczegółowo

Katalog usług wdrożeniowych VEGANET. Oferta handlowa

Katalog usług wdrożeniowych VEGANET. Oferta handlowa Katalog usług wdrożeniowych VEGANET Oferta handlowa - 1 - Historia Wersji Data Wersja Autor Opis 13.12.2012 0.6 Tomasz Baczyński Korekta całości dokumentu. Zmiana formy na opis dla klientów. 29.05.2012

Bardziej szczegółowo

SUPERMEDIA Interactive

SUPERMEDIA Interactive 1 SUPERMEDIA Interactive Sp. z o.o. ul. Senatorska 13/15 00-075 Warszawa http://www.smi.pl e-mail: smi@smi.pl Infolinia 0 801 335 500 tel. +48 22 829 65 52 fax +48 22 829 65 42 2 O NAS KIM JESTEŚMY Jesteśmy

Bardziej szczegółowo

JBOSS ENTERPRISE MIDDLEWARE WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW

JBOSS ENTERPRISE MIDDLEWARE WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW JBOSS ENTERPRISE MIDDLEWARE WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW JBOSS ENTERPRISE APPLICATION PLATFORM WYBÓR BEZ KOMPROMISÓW STRATEGIA OTWARTEGO WYBORU JBOSS W dzisiejszym dynamicznym świecie biznesu zdolność szybkiej

Bardziej szczegółowo