COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "COMPANY PROFILE DISTRIBUTION"

Transkrypt

1 COMPANY PROFILE DISTRIBUTION

2 CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Firma została założona w 1998 roku, jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarcza najwyższej światowej jakości rozwiązania software owe oraz sprzętowe uzupełnione wsparciem konsultacyjnym i technicznym, zarówno na rynek krajowy, jak i Europy Wschodniej. CONNECT DISTRIBUTION specjalizuje się w najnowszych, zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych o sprawdzonej niezawodności i najwyższej jakości. Wysoki poziom usług świadczonych przez CONNECT DISTRIBUTION oraz partnerów został wielokrotnie doceniony przez organizacje branżowe i media. Szerokie portfolio produktów, bogate doświadczenie w zakresie zaawansowanych technologii informatycznych oraz budowanie relacji partnerskich z klientem pozwalają szybko reagować na potrzeby dynamicznie zmieniającego się otoczenia rynkowego. Misją CONNECT DISTRIBUTION jest ciągłe dążenie do zaspokajania potrzeb klientów poprzez dostarczanie im wyspecjalizowanych rozwiązań IT. Firma oferuje innowacyjne rozwiązania wzbogacone o zakres usług eksperckich oraz szkoleń informatycznych. Nasz zespół konsultantów oferuje nie tylko pomoc techniczną, ale również doradztwo, zapewniając spełnienie oczekiwań oraz gwarancję satysfakcji dla klientów. Firma CONNECT DISTRIBUTION specjalizuje się w rozwiązaniach i usługach z zakresu następujących obszarów: Storage & Server Virtualization Business Intelligence & Databases & Security Workgroup Solutions & Business Mapping Installation & Open Source

3 NAJKORZYSTNIEJSZE WARUNKI HANDLOWE Najszybszy czas reakcji na zapytania oraz najlepsze ceny

4 DataCore DataCore Software jest czołowym dostawcą oprogramowania umożliwiającego wirtualizację pamięci masowych dowolnego typu i producenta. Konsekwencją wirtualizacji jest możliwość konsolidacji zasobów pamięci masowej, jednolite zarządzanie oraz optymalne wykorzystanie nośników różnego typu (w tym dysków i kart SSD) dzięki wbudowanej opcji auto-tieringu. Wielowęzłowa architektura DataCore umożliwia uzyskanie najwyższej niezawodności gwarantującej nieprzerwaną pracę systemów, nawet w obliczu klęsk żywiołowych czy innych zdarzeń losowych. Oprogramowanie DataCore pomaga w rozwiązaniu trudnych problemów związanych z bezpieczeństwem oraz wydajnością pamięci masowych w środowisku wirtualnych serwerów, desktopów i chmur obliczeniowych. Pozwala firmom na stworzenie aktywnej, przezroczystej dla systemów wirtualnej sieci SAN, obejmującej wszystkie zasoby pamięci masowej firmy. Bogaty zestaw zintegrowanych funkcji, takich jak ochrona zarządzanych centralnie danych, dynamiczne przydzielanie zasobów, buforowanie, replikacja i automatyczna migracja danych, pozwala na połączenie ze sobą dowolnych macierzy dyskowych oraz umożliwia rozbudowę infrastruktury o nowy sprzęt bez kosztownych przestojów. Dell Dell od przeszło 28 lat dostarcza kompleksowe rozwiązania IT dla przedsiębiorstw, instytucji i użytkowników na całym świecie. Konsekwentnie realizowana polityka rozwoju technologicznego oraz ekspansji terytorialnej spowodowała, że firma Dell należy do ścisłej czołówki producentów sprzętu IT oraz dostawców rozwiązań dla wszystkich warstw infrastruktury informatycznej, od doskonałych notebooków i stacji roboczych, poprzez wysokowydajne serwery, zaawansowane systemy pamięci masowej, po kompletne centra danych. Skuteczna sprzedaż realizowana przez firmę Dell na całym świecie umożliwiła dynamiczny rozwój technologiczny firmy, dzięki kolejnym akwizycjom wyspecjalizowanych firm technologicznych zajmujących wiodące pozycje w swoich kategoriach. Dzięki temu Dell może się poszczycić posiadaniem wielu bardzo zaawansowanych i unikalnych rozwiązań z zakresu serwerów, pamięci masowej, bezpieczeństwa czy zarządzania infrastrukturą informatyczną, a co najważniejsze wszystkie te technologie są konsekwentnie i w szybkim tempie integrowane w jeden spójny ekosystem rozwiązań IT. Storage & Server Virtualization Rozwiązania sprzętowe są stałym i nieodłącznym elementem środowiska IT. W swoim portfolio posiadamy jedne z najbardziej znanych i cenionych rozwiązań marki Dell oraz szeroką gamę produktów wirtualizacyjnych. Dzięki temu możemy realizować kompleksowe projekty sprzętowo-wirtualizacyjne w oparciu o najnowocześniejszą technologię.

5 stec stec jest producentem najwyższej jakości dysków SSD (Solid State Disk) i kart pamięci SSD-PCIe klasy enterprise do zastosowań w macierzach i serwerach o najwyższych wymaganiach prędkości działania oraz niezawodności. Firma stec jest notowana na giełdzie NASDAQ i należy do liderów rozwiązań technologii SSD. Posiadając własny zespół projektantów oraz własne zakłady produkcyjne stec gwarantuje najwyższą jakość swoich produktów oraz ich innowacyjność popartą ponad 100 patentami technologicznymi. Oferta stec obejmuje bogatą gamę dysków SSD klasy enterprise wykonanych w technologii SLC i MSC oraz kart SSD-PCIe montowanych bezpośrednio w serwerach, zapewniając najwyższą przepustowość oraz liczbę operacji zapisu/odczytu na sekundę. Unikalną pozycją w ofercie stec są dyski ZeusIOPS SSD, które dzięki nowatorskiemu wykorzystaniu superszybkich pamięci DDR3 RAM zapewniają niespotykanie wysoką prędkość zapisu. Rozwiązania oferowane przez firmę stec są używane przez tysiące klientów na całym świecie w celu przyspieszenia działania krytycznych baz danych i systemów transakcyjnych (OLTP), środowisk wirtualnych (VDI) oraz rozwiązań chmurowych. Dell Wyse Dell Wyse to światowy lider w dziedzinie rozwiązań typu thin clients. Portfolio produktów zawiera wiodące w branży rozwiązania thin, zero oraz cloud PC. Dell Wyse posiada również aplikacje do zaawansowanego zarządzania, wirtualizacji desktopów oraz rozwiązania cloud dla desktopów, laptopów i urządzeń mobilnych. Technologia opracowana przez Dell Wyse przekształca przestarzałe modele środowiska opartego na PC, energochłonne i kosztowne w utrzymaniu, w bezpieczne, nowoczesne i niskokosztowe projekty. Firma współpracuje z czołowymi dostawcami w branży IT takimi jak: Cisco, Citrix, IBM, Microsoft i VMware.

6 SAP BusinessObjects SAP BusinessObjects to światowy lider w zakresie rozwiązań typu Business Intelligence oferujący szeroki zestaw narzędzi i aplikacji mających na celu skuteczne zarządzanie informacjami, optymalizację wydajności i pełne wykorzystanie posiadanych informacji. Oferta firmy to szeroki wachlarz sprawdzonych rozwiązań do przetwarzania i analizy danych pochodzących z dowolnych źródeł (baz danych), wspiera cały cykl przetwarzania danych, od momentu ich gromadzenia (procesy ETL, DQ), modelowania (świat obiektów), przetwarzania (zapytania, raportowanie, analizy wielowymiarowe) aż do prezentacji (raporty, kokpity) na sprawdzonej platformie Business Objects Enterprise (interfejs WWW). Poprzez odpowiednią segmentację rozwiązań SAP BusinessObjects może być wykorzystywany zarówno w dużych korporacjach, jak i w firmach z rynku MSP, potrzebujących konkretnej funkcjonalności jak np. raportowania, analizy wielowymiarowej czy kokpitów menedżerskich. Narzędzia SAP BusinessObjects pomagają zwiększyć przewagę biznesową i ułatwiają podejmowanie świadomych decyzji. Istotnym atutem jest również możliwość ich integracji z aplikacjami firm partnerskich, realizujących konkretne funkcje biznesowe. Sybase Sybase to firma, która od 2012 roku została włączona do oferty SAP, jest pionierem w tworzeniu specjalistycznych rozwiązań bazodanowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb biznesowych klientów. W przypadku problemów z przetwarzaniem dużej ilości danych i transakcji oraz zaawansowanymi analizami w czasie rzeczywistym produkty z szerokiego portfolio SAP Sybase pomogą zarządzać krytycznymi danymi z niezrównaną skalowalnością i wydajnością. Systemy zarządzania bazami danych przeznaczone do współpracy z aplikacjami SAP oraz innych dostawców ułatwiają podejmowanie trafnych decyzji i zwiększają efektywność operacyjną całej organizacji. Połączenie innowacji oraz wiedzy firm SAP i Sybase redefiniuje rynek baz danych i pomaga klientom wykorzystać dane, a także zwiększyć konkurencyjną przewagę. Business Intelligence & Databases & Security Business Intelligence & Databases & Security to jedne z najbardziej newralgicznych obszarów dla działów IT. CONNECT DISTRIBUTION posiada w swojej ofercie sprawdzone rozwiązania globalnych liderów SAP oraz Oracle. Z zakresu bezpieczeństwa oferujemy najwyższej klasy rozwiązania Dell SonicWall oraz WatchGuard. Sprawdzona i stale rozwijana technologia jest gwarancją jakości działania kluczowych systemów, na których opiera się praca całej firmy.

7 Dell SonicWALL Dell SonicWALL to jedne z najbardziej znanych rozwiązań dedykowanych do inteligentnej ochrony sieciowej. W 2012 roku SonicWALL został przejęty przez firmę Dell, co jeszcze bardziej umocniło firmę w światowej czołówce producentów rozwiązań do bezpieczeństwa. Celem Dell SonicWALL jest dostarczanie dynamicznej ochrony i kontroli, niezależnie od skali i wielkości infrastruktury klientów. Na swoje unikalne rozwiązania i technologie Dell SonicWALL posiada 130 patentów. Portfolio produktów Dell SonicWALL obejmuje szereg rozwiązań dopasowanych do potrzeb klientów. Wśród szerokiej gamy produktów są rozwiązania m.in. do: zabezpieczeń sieci, akceleracji WAN, zabezpieczeń zdalnego dostępu, ochrony poczty, tworzenia i odzyskiwania kopii zapasowych. Produkty Dell SonicWALL jako jedyne posiadają również certyfikację ICSA Labs Enterprise. WatchGuard WatchGuard to amerykański producent, który od 1996 roku jest jednym z największych dostawców urządzeń typu zaawansowana zapora sieciowa, ochrona poczty czy VPNy. W celu zapewnienia najwyższej skuteczności WatchGuard wykorzystuje w swoich produktach technologie czołowych dostawców jak: AVG, Commtouch, Kaspersky Labs czy WebSense. W dziedzinie rozwiązań typu NextGeneration Firewall, WatchGuard jest najchętniej wybieranym produktem na rynku SMB. W portfolio producenta znajdziemy rozwiązania dedykowane do ochrony sieci czyli zaawansowane zapory sieciowe tzw. NextGeneration-Firewall jak również dedykowane urządzenia do ochrony treści oraz poczty wraz z modułem do ochrony przed wyciekiem newralgicznych danych z firmy (Data Loss Prevention) i jest to linia NextGeneration Content Security. W ofercie znajdują się również dedykowane appliance do połączeń zdalnych tzw. SSL VPN. Rozwiązania skierowane są do każdej grupy odbiorców począwszy od małych biur/oddziałów, liczących po kilka osób, do Data Center gdzie przepustowość Firewall jest na poziomie 35Gbps.

8 SIĘGAMY WYŻEJ Indywidualne podejście do Partnerów Jako dystrybutor SAP BusinessObjects niezmiennie stawiamy na innowacyjność i najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dynamicznie reagować na zmiany, jakie obserwujemy już od 15 lat. Wiemy, że współpraca zarówno z Partnerami, jak i Klientami wymaga kreatywnego podejścia do stale zmieniających się potrzeb, dlatego dynamicznie rozbudowujemy kanał partnerski SAP BusinessObjects.

9

10 Mindjet Mindjet to najbardziej znany i ceniony producent rozwiązań do zarządzania pracą, w oparciu o technologię mind mappingu. Innowacyjne rozwiązania firmy Mindjet wykorzystuje aż 83% firm z listy Fortune 100. Skuteczność stworzonych rozwiązań opiera się na interaktywnych mapach, które umożliwiają zarządzanie pracą całych zespołów, przetwarzają pomysły w gotowe plany, a także umożliwiają pełną interakcję wszystkich członków zespołu. Technologia opracowana przez Mindjet pozwala na zbudowanie kompletnego środowiska pracy, obejmując przy tym takie procesy jak kontrola projektu, zarządzanie czasem, przechowywanie dokumentów, jak również zaawansowane opcje planowania i budżetowania. Aplikacja umożliwia pracę w środowisku Win, Mac, Web oraz dostęp z urządzeń mobilnych. TechSmith TechSmith jest globalnym liderem w dostarczaniu rozwiązań do przechwytywania ekranów i oprogramowania nagrywającego filmy, zarówno dla użytkowników prywatnych oraz firmowych. Na linię produktową TechSmith składają się produkty służące zarówno do obsługi zrzutów ekranów, nagrywania ekranu, a także zarządzania zawartością czy edycją powstałych plików. Firma jest liderem w dziedzinie nagrywania od blisko 20 lat, czyli momentu w którym powstał Snagit, jeden z głównych produktów firmy TechSmith. Dzięki technologii opracowanej przez TechSmith użytkownicy mogą korzystać z obrazów i treści ekranu komputera, zmieniając je w dynamiczne prezentacje czy nagrania. Rozwiązania TechSmith umożliwiają efektywną komunikację i angażują uwagę uczestników za pomocą atrakcyjnych wizualizacji. TechSmith jest na bieżąco z trendami rynkowymi, aktualizując swoje produkty i wsparcie również dla platformy Mac. Workgroup Solutions & Business Mapping Praca grupowa i projektowa wymaga zastosowania specyficznych rozwiązań informatycznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom coraz większej ilości firm oferujemy najbardziej znane i cenione rozwiązania do business mappingu firmy Mindjet, a także kompleksowy zestaw narzędzi SolarWinds i TechSmith.

11 SolarWinds SolarWinds to znany producent oprogramowania, notowany na giełdzie: NYSE: SWI. Misją firmy jest dostarczanie jak najprostszych w użytkowaniu, ale bardzo funkcjonalnych produktów software owych do zarządzania infrastrukturą IT zarówno w zakresie: sieci, serwerów, aplikacji, przechowywania danych lub wirtualizacji. SolarWinds skupia się na dostarczaniu rozwiązań, które są nadzwyczaj proste i eliminują złożoności tradycyjnego oprogramowania, ponadto wyróżniają się wysokim współczynnikiem ROI. W ofercie SolarWinds znajduje się wiele dedykowanych rozwiązań m.in. dla platform : MICROSOFT, DELL, HP, IBM, LOTUS, BLACKBERRY, MYSQL, ORACLE, SYBASE, VMWARE, CITRIX, JBOSS, APACHE, SUSE, SYMANTEC, TREND MICRO, WEBSENSE, JUNIPER, CHECK POINT, DELL SONICWALL, WATCHGURAD, REDHAT, NOVELL, EMC, NETAPP, HITACHI, HYPER- V. Firma została stworzona przez zespół inżynierów sieciowych i systemowych, którzy znają wymagania dzisiejszych, dynamicznych środowisk IT. Produkty SolarWinds zostały wielokrotnie wyróżnione i nagrodzone przez prasę branżową i międzynarodowe ośrodki badawcze, takie jak Deloitte. DameWare to firma przejęta przez Solarwinds posiada w swojej ofercie doskonałe narzędzia do zdalnej administracji serwerami, komputerami i laptopami, takie jak DameWare Mini Remote Control czy DameWare Remote Support. Umożliwiają one szybką i sprawną zdalną pomoc użytkownikom będącym w innych lokalizacjach. Narzędzia DameWare pomagają znacznie obniżyć koszty związane z administracją IT. MySQL/Oracle MySQL to najpopularniejsza baza danych o otwartym kodzie źródłowym, włączona obecnie do portfolio firmy Oracle. Z oprogramowania MySQL korzysta ponad 2000 niezależnych twórców oprogramowania i dostawców OEM. Produkt cechuje łatwość użycia, na pełną instalację potrzebujemy mniej niż 15 minut. Wdrożenie MySQL do krytycznych aplikacji, to również znaczne oszczędności kosztów, przy zachowaniu wysokiej skalowalności i wydajności. Dzięki dostępności usługi supportu klienci biznesowi mogą ograniczyć koszt i ryzyko związane z posiadaniem rozwiązań MySQL.

12 Flexera Software Flexera Software od ponad 20 lat dostarcza wysokiej klasy produkty do zarządzania aplikacjami. Rozwiązania te zapewniają ciągłość zgodności licencyjnych oraz optymalizację inwestycji poniesionych na oprogramowanie. Firma oferuje kompleksowy pakiet rozwiązań obejmujący: tworzenie wersji instalacyjnych oprogramowania w środowisku Windows (InstallShield) lub na inne platformy (InstallAnywhere), szybkie przygotowywanie paczek MSI oraz testowanie zgodności aplikacji między innymi w kontekście wirtualizacji aplikacji czy też migracji do nowego systemu operacyjnego np. Windows 8 (AdminStudio), jak również zarządzanie licencjonowaniem oprogramowania, update ami i automatyczną dystrybucją (FlexNet). Red Hat Red Hat jest wiodącym dostawcą rozwiązań i usług typu open source. Szeroki wybór rozwiązań oraz elastyczność pozwala klientom na pełną swobodę przy projektowaniu swoich rozwiązań IT. Czołowe rozwiązania Red Hat umożliwiają wdrożenie kompletnej, wysokowydajnej, skalowalnej i bezpiecznej infrastruktury informatycznej, dopasowanej do potrzeb klienta. Flagowym produktem jest Red Hat Enterprise Linux - znany na całym świecie system operacyjny open source, zapewniający stabilną oraz bezpieczną platformę z szeroką gamą certyfikacji. Red Hat Enterprise Linux znajduje zastosowanie zarówno w środowiskach fizycznych, jak i wirtualnych, chmurach publicznych, prywatnych, hybrydowych, począwszy od rynku SMB do dużych klientów typu enterprise. W portfolio Red Hat znajdziemy również Red Hat JBoss Middleware narzędzie do optymalizacji procesów biznesowych, zawierające serwer aplikacji, SOA, BRMS, ESB, portal, integrację aplikacji i wiadomości. W ofercie firmy znajdziemy także rozwiązania do wirtualizacji Red Hat Enterprise Virtualization samodzielny hypervisor i narzędzia do zarządzania wirtualizacją dla serwerów i komputerów stacjonarnych. Installation & Open Source Optymalizacja pracy działów IT przekłada się na coraz większą potrzebę automatyzacji procesów oraz szukania optymalnych rozwiązań w niskiej cenie. CONNECT DISTRIBUTION oferuje unikalne narzędzia do zarządzania aplikacjami - Flexera, a także duży wybór sprawdzonych i znanych systemów open-source Oracle, Novell/SUSE, Red Hat.

13 Attachmate Group Attachmate Group obejmuje szerokie portfolio produktów, w skład którego wchodzą rozwiązania Attachmate, a także NetIQ, Novell oraz SUSE. Attachmate jest dostawcą produktów z rodziny Reflection oraz Extra! - wiodących na świecie emulatorów terminali tekstowych i graficznych (X-Windows) oraz szerokiej gamy rozwiązań sieciowych dla stabilnej komunikacji komputerów klasy PC z Hostami. NetIQ to producent oprogramowania korporacyjnego, dla którego priorytetem jest powodzenie klientów. Opierając się na filozofii WorkloadIQ, NetIQ pomaga klientom w ekonomiczny sposób zapewniać bezpieczeństwo informacji zgodnie z wymaganiami FISMA, FDCC/SCAP, PCI DSS, HIPAA, SOX i NERC CIP oraz bezpiecznie realizować i zarządzać usługami informatycznymi w środowiskach fizycznych, wirtualnych i środowiskach typu cloud. Od maja 2011 r. firma NetIQ funkcjonuje w ramach holdingu Attachmate Group skupiającego firmy NetIQ, Novell i SUSE. Wzbogacenie oferty NetIQ o wybrane rozwiązania Novella znacznie zwiększa potencjał firmy NetIQ w zakresie zarządzania tożsamością, bezpieczeństwem, zapewnianiem zgodności z wymogami przepisów, działaniem informatyki, wirtualizacją i przetwarzania w chmurze. Novell to przede wszystkim oprogramowanie zapewniające większą produktywność, bezpieczeństwo, a także łatwość zarządzania środowiskami pracy. Novell wspiera tysiące organizacji na całym świecie dostarczając im oprogramowanie wspierające pracę zespołową i zarządzanie punktami końcowymi oraz obsługę plików i sieci. Systemy Novell GroupWise, Novell ZENworks i Novell Open Enterprise Server pozwalają firmom osiągać nowe poziomy produktywności przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów, złożoności i ryzyka. SUSE jest wiodącym dostawcą biznesowych rozwiązań związanych z systemem Linux. SUSE Linux Enterprise Server to niezawodny, prosty w zarządzaniu system operacyjny dla serwerów, o dużych możliwościach współpracy z innymi systemami. Został stworzony do obsługi najważniejszych zadań w środowiskach fizycznych i wirtualnych, umożliwia ekonomiczne świadczenie usług, tworzenie bezpiecznej sieci, uproszczanie heterogenicznej infrastruktury, a ponadto zwiększa do maksimum efektywność działania oraz wartość posiadanego środowiska IT. Jest to jedyny na rynku system Linux polecany przez firmę Microsoft i SAP, zoptymalizowany pod kątem wydajnej obsługi krytycznych dla firmy aplikacji.

14 Zapraszamy do współpracy CONNECT DISTRIBUTION to jedyny polski dystrybutor typu VAD (Value Added Distribution Dystrybucja z Wartością Dodaną). Działamy na rynku od 15 lat i od samego początku skupiamy się na wysoce specjalistycznych produktach, zarówno sprzętowych, jak i software owych. Szeroka sieć partnerów, zarówno w Polsce, a także w regionie EMEA pozwala nam dostarczać kompleksowe rozwiązania do różnego typu klientów. Dzięki temu zrealizowaliśmy już tysiące mniejszych oraz większych projektów dla klientów ze wszystkich branż i segmentów, zarówno na polskim, jak i europejskim rynku. Misją naszej firmy jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań wspartych pomocą techniczną, szkoleniami, usługami wdrożeniowymi oraz konsultacjami. Współpracujemy z czołowymi producentami najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jesteśmy jedynym tego typu dystrybutorem na rynku. Zapraszam Państwa do zapoznania się z naszą firmą! DISTRIBUTION Krzysztof Szubert General Manager CONNECT DISTRIBUTION

15 KONTAKT DO NAS CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o. o. ul.woronicza 31/ Warszawa Tel: Fax:

16

SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie

SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie SANSEC Poland S.A. dla III Konwent Informatyków Warmii i Mazur Bezpieczna administracja w mobilnym świecie Agnieszka Skorupka Key Account Manager Piotr Szewczuk Starszy Konsultant Misja Ludzie Oferta Poprzez

Bardziej szczegółowo

The Right Direction. www.tspace.pl

The Right Direction. www.tspace.pl The Right Direction www.tspace.pl Jesteśmy specjalistami w budowie zaawansowanych platform utrzymujących krytyczne systemy IT oraz systemów składowania i zabezpieczania danych Dlaczego TSpace? Zespół Kapitał

Bardziej szczegółowo

HUAWEI TECHNOLOGIES CO., LTD. BACKUPCUBE BUNDLE APPLIANCE

HUAWEI TECHNOLOGIES CO., LTD. BACKUPCUBE BUNDLE APPLIANCE HUAWEI TECHNOLOGIES CO., LTD. BACKUPCUBE BUNDLE APPLIANCE Dlaczego bundle CommVault i Huawei? CommVault jest światowym liderem w kategorii Enterprise Backup&Recovery, czego dowodem jest 19 000 zadowolonych

Bardziej szczegółowo

Small Business Server. Serwer HP + zestaw NOWS

Small Business Server. Serwer HP + zestaw NOWS Small Business Server Serwer HP + zestaw NOWS Co to jest NOWS? Novell Open Workgroup Suite (NOWS) to: zestaw 10 rozwiązań w 1 pakiecie narzędzia do budowy infrastruktury IT całej firmy produkty dla użytkowników

Bardziej szczegółowo

Gwarantujemy najwyższą dostępność systemów IT. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi.

Gwarantujemy najwyższą dostępność systemów IT. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi. COMPAREX Poland Gwarantujemy najwyższą dostępność systemów IT. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi. Oprogramowanie. Konsulting. Usługi. Comparex poland COMPAREX Poland Sp. z o.o. jest międzynarodowym integratorem

Bardziej szczegółowo

Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody.

Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody. Niniejszy dokument jest własnością European Security Tranding SAS i nie może być kopiowany w całości lub częściowo bez jej zgody. Prezentacja - 2013 1. Historia European Security Trading powstało w 1999

Bardziej szczegółowo

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny

FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny FOCUS TELECOM POLSKA SP. Z O.O. Materiał Informacyjny I. INFORMACJE OGÓLNE Focus Telecom Polska Sp. z o.o. działa w branży ICT od 2008 roku. Firma specjalizuje się w tworzeniu i dostarczaniu innowacyjnych

Bardziej szczegółowo

Z roku na rok wzrasta liczba systemów informatycznych, co skutkuje coraz większym uzależnieniem od nich działalności biznesowej przedsiębiorstw.

Z roku na rok wzrasta liczba systemów informatycznych, co skutkuje coraz większym uzależnieniem od nich działalności biznesowej przedsiębiorstw. Single Sign On Z roku na rok wzrasta liczba systemów informatycznych, co skutkuje coraz większym uzależnieniem od nich działalności biznesowej przedsiębiorstw. Jednocześnie systemy te przechowują coraz

Bardziej szczegółowo

Kompleksowe rozwiązania do ochrony danych. Wybrane przykłady wdroŝeń. Tomasz Tubis. Tivoli Summer Academy 2010

Kompleksowe rozwiązania do ochrony danych. Wybrane przykłady wdroŝeń. Tomasz Tubis. Tivoli Summer Academy 2010 Kompleksowe rozwiązania do ochrony danych. Wybrane przykłady wdroŝeń. Tomasz Tubis Tivoli Summer Academy 2010 Grupa Sygnity Powstała w marcu 2007 roku w wyniku połączenia dwóch giełdowych grup kapitałowych:

Bardziej szczegółowo

SunBajt Sp. z o.o. ul. Przejazdowa 25 05-800 Pruszków www.sunbajt.pl KRS 0000418911 NIP 5342486155 REGON 146102078

SunBajt Sp. z o.o. ul. Przejazdowa 25 05-800 Pruszków www.sunbajt.pl KRS 0000418911 NIP 5342486155 REGON 146102078 Profil działalności Jesteśmy kompleksowym integratorem zaawansowanych technologii informatycznych, Nasze usługi świadczymy dla dużych i średnich firm, urzędów i instytucji państwowych oraz przedsiębiorstw

Bardziej szczegółowo

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o.

CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. COMPANY PROFILE CONNECT DISTRIBUTION Sp. z o.o. Firma została założona w 1998 roku i jest wyspecjalizowanym dystrybutorem rozwiązań IT z wartością dodaną. Dostarcza najwyższej światowej jakości rozwiązania

Bardziej szczegółowo

Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych

Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych Bezpieczeństwo dla wszystkich środowisk wirtualnych SECURITY FOR VIRTUAL AND CLOUD ENVIRONMENTS Ochrona czy wydajność? Liczba maszyn wirtualnych wyprzedziła fizyczne już 2009 roku. Dzisiaj ponad połowa

Bardziej szczegółowo

evolpe Consulting Group 2011 2011-12-03

evolpe Consulting Group 2011 2011-12-03 evolpe Consulting Group 2011 2011-12-03 Rynek oprogramowania evolpe Consulting Group Open Source Commercial Open Source Polecane produkty Korzyści z wdrożenia Podsumowanie Pytania 2 evolpe Consulting Group

Bardziej szczegółowo

SIŁA PROSTOTY. Business Suite

SIŁA PROSTOTY. Business Suite SIŁA PROSTOTY Business Suite REALNE ZAGROŻENIE Internetowe zagrożenia czyhają na wszystkie firmy bez względu na to, czym się zajmują. Jeśli masz dane lub pieniądze, możesz stać się celem ataku. Incydenty

Bardziej szczegółowo

Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V

Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V Case Study: Migracja 100 serwerów Warsaw Data Center z platformy wirtualizacji OpenSource na platformę Microsoft Hyper-V Warszawa, 6 lutego 2014 www.hypermixer.pl 01 1 2 3 4 Rynkowe wyzwania Poszukiwania

Bardziej szczegółowo

Portfolio produktowe DELL w zastosowaniach systemów GIS

Portfolio produktowe DELL w zastosowaniach systemów GIS Portfolio produktowe DELL w zastosowaniach systemów GIS Gigoń Piotr ITPUNKT SP. Z O.O. 14.12.2012, Cieszyn 10 minut to z pewnością za mało więc na pewno nie będzie o wszystkim 2 IT Punkt Dell Premier Partner

Bardziej szczegółowo

BCC Data Centers. Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT. Tytuł prezentacji 1

BCC Data Centers. Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT. Tytuł prezentacji 1 BCC Data Centers Oferta: Outsourcing IT, cloud computing Optymalizacja i bezpieczeństwo IT SAP Competence Center Tytuł prezentacji 1 BCC Software Factory Wyspecjalizowany ośrodek kompetencyjny BCC, świadczący

Bardziej szczegółowo

Przetwarzanie i zabezpieczenie danych w zewnętrznym DATA CENTER

Przetwarzanie i zabezpieczenie danych w zewnętrznym DATA CENTER Przetwarzanie i zabezpieczenie danych w zewnętrznym DATA CENTER Gdańsk, 27-28 września 2012 r. Krzysztof Pytliński Zakład Teleinformatyki Kontekst Data Center jako usługa zewnętrzna, zaspokajająca potrzeby

Bardziej szczegółowo

PureSystems zautomatyzowane środowisko aplikacyjne. Emilia Smółko Software IT Architect

PureSystems zautomatyzowane środowisko aplikacyjne. Emilia Smółko Software IT Architect PureSystems zautomatyzowane środowisko aplikacyjne. Emilia Smółko Software IT Architect Wbudowana wiedza specjalistyczna Dopasowane do zadania Optymalizacja do aplikacji transakcyjnych Inteligentne Wzorce

Bardziej szczegółowo

IBM FlashSystem V9000

IBM FlashSystem V9000 IBM FlashSystem V9000 SUCCESS STORY Efektywność Innowacyjność Bezpieczeństwo IBM FlashSystem V9000 - Wzrost wydajności środowiska SAP HANA dzięki IBM FlashSystem V9000 Dzięki pełnej kooperacji firm itelligence,

Bardziej szczegółowo

Projektowanie Infrastruktury Sieciowej v2 2012/09/01

Projektowanie Infrastruktury Sieciowej v2 2012/09/01 Projektowanie Infrastruktury Sieciowej v2 2012/09/01 www.netcontractor.pl Wstęp Era nowych technologii umożliwiła praktycznie nieograniczone możliwości komunikacji niezależenie od miejsca i czasu. Dziś

Bardziej szczegółowo

Comparex It przyszłości już dziś.

Comparex It przyszłości już dziś. Comparex It przyszłości już dziś. Janusz Krzyczkowski www.pc-ware.com/group 1 Grupa PC-Ware Jesteśmy częścią międzynarodowego koncernu PC-WARE Group i działamy na rynku IT od ponad trzydziestu lat. 2 Grupa

Bardziej szczegółowo

Ochrona i przywracanie sprawności obciążeń serwerowych po awarii

Ochrona i przywracanie sprawności obciążeń serwerowych po awarii Broszura informacyjna www.netiq.pl ZARZĄDZANIE ZASOBAMI IT PlateSpin Protect Ochrona i przywracanie sprawności obciążeń serwerowych po awarii PlateSpin Protect firmy NetIQ stanowi proste, elastyczne i

Bardziej szczegółowo

ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE CISCO IP KLASY SMB: PODSTAWA WSPÓLNEGO DZIAŁANIA

ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE CISCO IP KLASY SMB: PODSTAWA WSPÓLNEGO DZIAŁANIA ROZWIĄZANIA KOMUNIKACYJNE CISCO IP KLASY SMB: PODSTAWA WSPÓLNEGO DZIAŁANIA SCENARIUSZ Rozwiązania Cisco przeznaczone dla małych i średnich firm Wdrażając zaawansowane rozwiązania, Państwa firma może skorzystać

Bardziej szczegółowo

Oferta Obsługi Informatycznej

Oferta Obsługi Informatycznej Oferta Obsługi Informatycznej Strona 1 z 6 Outsourcing IT Oznacza powierzenie zarządzania systemem informatycznym w ręce fachowców, przeniesienie odpowiedzialności i ciężaru zarządzania systemem komputerowym

Bardziej szczegółowo

integration networking development

integration networking development integration networking development NOWA JAKOŚĆ NA RYNKU IT Być wiarygodnym, zaufanym i kompetentnym partnerem, zarówno dla Klientów, jak i dostawców wiodących światowych technologii informatycznych. Firma

Bardziej szczegółowo

IBM POWER8 dla SAP HANA

IBM POWER8 dla SAP HANA IBM POWER8 dla SAP HANA SUCCESS STORY Efektywność Innowacyjność Bezpieczeństwo Success Story Pierwsze wdrożenie w Polsce Dzięki współpracy firm itelligence, COMPAREX oraz IBM została zaprojektowana i zrealizowana

Bardziej szczegółowo

Kolokacja w Beyond.pl to oszczędność do 70% kosztów działań IT

Kolokacja w Beyond.pl to oszczędność do 70% kosztów działań IT Kolokacja w Beyond.pl to oszczędność do 70% kosztów działań IT ZWROT Z INWESTYCJI 85% CEO i CFO odnotowuje zwrot z outsourcingu IT w ciągu pierwszych 2 lat, 35% z nich w okresie krótszym niż 6 miesięcy!

Bardziej szczegółowo

Atena.Portal Kredytów Kupieckich Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności

Atena.Portal Kredytów Kupieckich Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności Wsparcie dla klienta i underwritera Atena.Portal Kredytów Kupieckich Pełna obsługa ubezpieczenia wierzytelności Czołowy dostawca TOP provider of IT solutions for insurance Pierwszy dostawca IT dla ubezpieczeń

Bardziej szczegółowo

2014-03-17. Misja. Strategia. Cele UNIT4 TETA BI CENTER. Plan prezentacji. Grupa UNIT4 TETA. Grupa kapitałowa UNIT4 UNIT4 TETA BI CENTER

2014-03-17. Misja. Strategia. Cele UNIT4 TETA BI CENTER. Plan prezentacji. Grupa UNIT4 TETA. Grupa kapitałowa UNIT4 UNIT4 TETA BI CENTER Plan prezentacji Prowadzący: Mateusz Jaworski m.jaworski@tetabic.pl 1. Grupa kapitałowa UNIT4. 2. Grupa UNIT4 TETA. 3. UNIT4 TETA BI CENTER. 4. TETA Business Intelligence. 5. Analiza wielowymiarowa. 6..

Bardziej szczegółowo

Poradnik dotyczący licencjonowania Symantec Backup Exec 3600

Poradnik dotyczący licencjonowania Symantec Backup Exec 3600 Poradnik dotyczący licencjonowania Symantec Backup Exec 3600 Dzięki niniejszemu poradnikowi można poznać metody udzielania licencji na urządzenie Symantec Backup Exec 3600. Confidence in a connected world.

Bardziej szczegółowo

www.szkolenia.unizeto.pl

www.szkolenia.unizeto.pl 801 540 340 91 4801 340 www.szkolenia.unizeto.pl Kompetencje zbudowane na doświadczeniu Doświadczenie Unizeto Technologies to wypadkowa historii biznesowej naszej firmy, praktycznie zdobytej wiedzy, która

Bardziej szczegółowo

Symantec Backup Exec System Recovery 7.0 Server Edition. Odtwarzanie systemu Windows w ciągu najwyżej kilkudziesięciu minut nie godzin czy dni

Symantec Backup Exec System Recovery 7.0 Server Edition. Odtwarzanie systemu Windows w ciągu najwyżej kilkudziesięciu minut nie godzin czy dni GŁÓWNE ZALETY Odtwarzanie systemu Windows w ciągu najwyżej kilkudziesięciu minut nie godzin czy dni Firma Symantec wielokrotnie publicznie udowadniała, że dzięki oprogramowaniu Backup Exec System Recovery

Bardziej szczegółowo

TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI

TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI TWÓJ MARKETING BEZPOŚREDNI cloud.callcenter Cloud.CallCenter to innowacyjne call center wspierające procesy sprzedaży i umożliwiające monitorowanie pracy telemarketerów. Cloud.CallCenter tym różni się

Bardziej szczegółowo

Comarch IT Integration Kompleksowe rozwiązania informatyczne w zakresie integracji i administracji IT

Comarch IT Integration Kompleksowe rozwiązania informatyczne w zakresie integracji i administracji IT Comarch IT Integration Kompleksowe rozwiązania informatyczne w zakresie integracji i administracji IT www.comarch.pl Wprowadzenie Obecnie wszystkie liczące się na rynku przedsiębiorstwa bazują w swej działalności

Bardziej szczegółowo

Instalacja SQL Server Express. Logowanie na stronie Microsoftu

Instalacja SQL Server Express. Logowanie na stronie Microsoftu Instalacja SQL Server Express Logowanie na stronie Microsoftu Wybór wersji do pobrania Pobieranie startuje, przechodzimy do strony z poradami. Wypakowujemy pobrany plik. Otwiera się okno instalacji. Wybieramy

Bardziej szczegółowo

Przyszłość to technologia

Przyszłość to technologia Przyszłość to technologia - twórz ją z nami Innowacyjne projekty dla prestiżowych klientów Wdrażamy jedne z największych w kraju projekty z dziedziny informatyki i nowoczesnych technologii. Realizujemy

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie Dwie wersje: do domu i dla firmy. Do kogo adresowany? Komponenty

Wprowadzenie Dwie wersje: do domu i dla firmy. Do kogo adresowany? Komponenty Office 365 dla firm Wprowadzenie Jednym z głównych produktów działających w chmurze oferowanych przez firmę Microsoft to Office 365. Czym jest to rozwiązanie, jakie ma sposoby wykorzystania, do kogo jest

Bardziej szczegółowo

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel. +48 91 4315 363 e-mail: gbi@profipc.pl www.ctera.pl CTERA

EPA Systemy Sp. z o.o. Przedstawiciel CTERA Networks Ltd w Polsce Tel. +48 91 4315 363 e-mail: gbi@profipc.pl www.ctera.pl CTERA CTERA PROFESJONALNE ROZWIĄZANIA DO BACKUPU I ARCHIWIZACJI DANYCH DLA MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM ORAZ KORPORACJI CTERA Networks specjalizuje się w systemach do magazynowania i ochrony danych, realizowanych

Bardziej szczegółowo

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zamawiający. Przedmiot zapytania ofertowego. Wrocław, dnia 23.03.2015 r.

ZAPYTANIE OFERTOWE. Zamawiający. Przedmiot zapytania ofertowego. Wrocław, dnia 23.03.2015 r. ZAPYTANIE OFERTOWE Wrocław, dnia 23.03.2015 r. W związku z realizacją przez Nova Telecom spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, projektu pn.: Wdrożenie zintegrowanego systemu klasy B2B, umożliwiającego

Bardziej szczegółowo

15-24.10.2013 Kraków Wrocław Poznań Warszawa Gdańsk CLOUD SERVICES & DATA CENTER

15-24.10.2013 Kraków Wrocław Poznań Warszawa Gdańsk CLOUD SERVICES & DATA CENTER 15-24.10.2013 Kraków Wrocław Poznań Warszawa Gdańsk CLOUD SERVICES & DATA CENTER EXEA DATA CENTER bezpieczna lokalizacja projekt budynku Data Center (2009) budowa obiektu (2012-2013) BEZPIECZNE MIEJSCE

Bardziej szczegółowo

TECHNOLOGY ADVANTAGE Sky Is The Limit......Czyli jak usługi w chmurze zmieniają małe i średnie firmy

TECHNOLOGY ADVANTAGE Sky Is The Limit......Czyli jak usługi w chmurze zmieniają małe i średnie firmy TECHNOLOGY ADVANTAGE Sky Is The Limit......Czyli jak usługi w chmurze zmieniają małe i średnie firmy Warszawa, marzec 2014 Dotychczas małym i średnim firmom trudno było zyskać dostęp do nowoczesnych rozwiązań

Bardziej szczegółowo

Cyfrowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo Skuteczny przekaz komunikatów, niezależnie od sytuacji

Cyfrowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo Skuteczny przekaz komunikatów, niezależnie od sytuacji Cyfrowy system nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo Skuteczny przekaz komunikatów, niezależnie od sytuacji 2 System nagłośnieniowy i dźwiękowy system ostrzegawczy Praesideo firmy Bosch

Bardziej szczegółowo

Firma Informatyczna ASDER. Prezentacja. Profesjonalne usługi Informatyczne. Przemysław Kroczak ASDER 2012-02-26

Firma Informatyczna ASDER. Prezentacja. Profesjonalne usługi Informatyczne. Przemysław Kroczak ASDER 2012-02-26 2012 Firma Informatyczna ASDER Prezentacja Profesjonalne usługi Informatyczne Przemysław Kroczak ASDER 2012-02-26 Szanowni Państwo, W nowoczesnym biznesie komputery stanowią podstawę komunikacji oraz wymiany

Bardziej szczegółowo

SYMANTEC TO SYMANTEC TO KOPIE ZAPASOWE. ODZYSKIWANIE DANYCH.

SYMANTEC TO SYMANTEC TO KOPIE ZAPASOWE. ODZYSKIWANIE DANYCH. SYMANTEC TO KOPIE ZAPASOWE. Firma Symantec oferuje szybkie i skuteczne kompleksowe rozwiązania do ochrony danych i systemów w środowiskach wirtualnych i fizycznych. SYMANTEC TO ODZYSKIWANIE DANYCH. Wirtualizacja

Bardziej szczegółowo

Aplikacje dedykowane IT-Consulting Outsourcing usług IT

Aplikacje dedykowane IT-Consulting Outsourcing usług IT SOLSOFT SOFTWARE DEVELOPMENT JAKOŚĆ, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE Aplikacje dedykowane IT-Consulting Outsourcing usług IT Kim jesteśmy: SOLSOFT jest polską firmą informatyczną specjalizującą się w tworzeniu oprogramowania

Bardziej szczegółowo

Remote Access Manager

Remote Access Manager Remote Access Manager Wraz z ekspansją rynku urządzeń mobilnych i wzrostem liczby osób pracujących poza siedzibą swojej firmy, coraz większego znaczenia nabiera możliwość zdalnego dostępu do zasobów wewnętrznych

Bardziej szczegółowo

Atena.Insurance Platform

Atena.Insurance Platform Pełna obsługa procesów biznesowych zachodzących w towarzystwie ubezpieczeń na życie Atena.Insurance Platform Life Czołowy dostawca TOP provider of IT solutions for insurance Pierwszy dostawca IT dla ubezpieczeń

Bardziej szczegółowo

Usługi dystrybucyjne FMCG

Usługi dystrybucyjne FMCG Usługi dystrybucyjne FMCG 1990 powstaje firma handlowa Mister w Tychach 1992 rozpoczynamy współpracę z firmą Procter&Gamble jako jedna z 650 polskich hurtowni 1993 25 firm zostaje regionalnymi dystrybutorami

Bardziej szczegółowo

Wirtualizacja sieci - VMware NSX

Wirtualizacja sieci - VMware NSX Wirtualizacja sieci - VMware NSX Maciej Kot Senior System Engineer mkot@vmware.com 2014 VMware Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone. Software-Defined Data Center a Usługi Sieciowe Software-Defined Data Center

Bardziej szczegółowo

Backup, odzyskiwanie i deduplikacja danych dla różnorodnych środowisk IT

Backup, odzyskiwanie i deduplikacja danych dla różnorodnych środowisk IT Backup, odzyskiwanie i deduplikacja danych dla różnorodnych środowisk IT Hartmut Birke, SEP AG Senior Channel Sales Manager & Kamil Krzywicki, Veracomp SA Business Development Manager O firmie SEP AG 2

Bardziej szczegółowo

Symantec Powered by PGP

Symantec Powered by PGP Symantec Powered by PGP Ewolucja 20 lat technologii 1990 Pojawiły się możliwości 2000 Dostępne dla każdego Dziś Centralnie zarządzalne Platforma Symantec Encryption Encryption Management Server Endpoint

Bardziej szczegółowo

Obsługa posprzedażowa klientów indywidualnych online. Atena.eKonto. ubezpieczeniowe. Czołowy dostawca. TOP provider of. IT solutions for insurance

Obsługa posprzedażowa klientów indywidualnych online. Atena.eKonto. ubezpieczeniowe. Czołowy dostawca. TOP provider of. IT solutions for insurance Obsługa posprzedażowa klientów indywidualnych online Atena.eKonto ubezpieczeniowe Czołowy dostawca TOP provider of IT solutions for insurance Pierwszy dostawca IT dla ubezpieczeń Potrafimy wykorzystać

Bardziej szczegółowo

SYSTEM VILM ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA ŚRODOWISK WIRTUALNYCH. info@prointegra.com.pl tel: +48 (032) 730 00 42

SYSTEM VILM ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA ŚRODOWISK WIRTUALNYCH. info@prointegra.com.pl tel: +48 (032) 730 00 42 SYSTEM VILM ZARZĄDZANIE CYKLEM ŻYCIA ŚRODOWISK WIRTUALNYCH info@prointegra.com.pl tel: +48 (032) 730 00 42 1. WPROWADZENIE... 3 2. KORZYŚCI BIZNESOWE... 4 3. OPIS FUNKCJONALNY VILM... 4 KLUCZOWE FUNKCJE

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie do sieciowych systemów operacyjnych. Moduł 1

Wprowadzenie do sieciowych systemów operacyjnych. Moduł 1 Wprowadzenie do sieciowych systemów operacyjnych Moduł 1 Sieciowy system operacyjny Sieciowy system operacyjny (ang. Network Operating System) jest to rodzaj systemu operacyjnego pozwalającego na pracę

Bardziej szczegółowo

Rozwój rynku usług chmury obliczeniowej w Portugalii 2013-02-26 22:05:56

Rozwój rynku usług chmury obliczeniowej w Portugalii 2013-02-26 22:05:56 Rozwój rynku usług chmury obliczeniowej w Portugalii 2013-02-26 22:05:56 2 Chmura obliczeniowa (cloud computing) umożliwia, za pośrednictwem Internetu, z dowolnego komputera, telefonu komórkowego, czy

Bardziej szczegółowo

IT-Archiwum SaaS. www.osg.pl tel: 0801 115 804. Światowej klasy usługa tworzenia backupów online dopasowania do Twojej firmy

IT-Archiwum SaaS. www.osg.pl tel: 0801 115 804. Światowej klasy usługa tworzenia backupów online dopasowania do Twojej firmy IT-Archiwum SaaS Światowej klasy usługa tworzenia backupów online dopasowania do Twojej firmy Kluczowe zalety: Prosta, automatyczna ochrona danych Bezpieczeństwo i niezawodność Bez nakładów kapitałowych

Bardziej szczegółowo

BCC ECM Autorskie rozwiązanie BCC wspomagające zarządzanie dokumentami oraz procesami biznesowymi

BCC ECM Autorskie rozwiązanie BCC wspomagające zarządzanie dokumentami oraz procesami biznesowymi BCC ECM Autorskie rozwiązanie BCC wspomagające zarządzanie dokumentami oraz procesami biznesowymi Prezentacja rozwiązania Co to jest ECM? ECM (enterprise content management) to strategia świadomego zarządzania

Bardziej szczegółowo

1.1. Założenia dla architektury korporacyjnej EPL

1.1. Założenia dla architektury korporacyjnej EPL 1.1. Założenia dla architektury korporacyjnej EPL Podczas tworzenia koncepcji architektury korporacyjnej mieliśmy na celu zaproponowanie takich zmian architektonicznych, które wprowadzałyby w Urzędzie

Bardziej szczegółowo

Virtual CRM STAĆ CIĘ NA INNOWACJE. Systemy Call Center Sp. z o.o. ul. Wilcza 31/1A, 00-544 Warszawa

Virtual CRM STAĆ CIĘ NA INNOWACJE. Systemy Call Center Sp. z o.o. ul. Wilcza 31/1A, 00-544 Warszawa Virtual CRM STAĆ CIĘ NA INNOWACJE Systemy Call Center Sp. z o.o. ul. Wilcza 31/1A, 00-544 Warszawa tel.: 00 48 222 286 286 fax: 00 48 227 450 201 e-mail: info@systemycallcenter.pl www.systemycallcenter.pl

Bardziej szczegółowo

Open Source Stack jako. alternatywa

Open Source Stack jako. alternatywa Open Source Stack jako Marek Najmajer Product Manager alternatywa Krzysztof Gorski, RHCE Systems Integration Manager Co decyduje o ich sukcesie? Narzędzia Umiejętności Doświadczenie Współpraca Motywacja

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2015 2 Język: polski, angielski Data publikacji: IV kwartał 2015 Format: pdf Cena od: 2400 Możesz mieć wpływ na zawartość

Bardziej szczegółowo

Ogólna informacja. O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz

Ogólna informacja. O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz Ogólna informacja O firmie e-direct sp. z o.o. Marcin Marchewicz Spis treści O nas... 3 Historia firmy... 3 e-direct... 4 Struktura firmy... 4 Nasza oferta... 5 Strategia... 5 Promocja... 5 Kreacja...

Bardziej szczegółowo

ROZMOWY W CYFROWEJ JAKOŚCI

ROZMOWY W CYFROWEJ JAKOŚCI ROZMOWY W CYFROWEJ JAKOŚCI Strona 2 cloud.pbx Cloud.PBX to wirtualna centrala telefoniczna, obsługująca połączenia przychodzące i wychodzące oraz połączenia wewnątrz firmy, która swoimi możliwościami przewyższa

Bardziej szczegółowo

2011-11-04. Instalacja SQL Server Konfiguracja SQL Server Logowanie - opcje SQL Server Management Studio. Microsoft Access Oracle Sybase DB2 MySQL

2011-11-04. Instalacja SQL Server Konfiguracja SQL Server Logowanie - opcje SQL Server Management Studio. Microsoft Access Oracle Sybase DB2 MySQL Instalacja, konfiguracja Dr inŝ. Dziwiński Piotr Katedra InŜynierii Komputerowej Kontakt: piotr.dziwinski@kik.pcz.pl 2 Instalacja SQL Server Konfiguracja SQL Server Logowanie - opcje SQL Server Management

Bardziej szczegółowo

Usługi i rozwiązania IT dla biznesu

Usługi i rozwiązania IT dla biznesu Usługi i rozwiązania IT dla biznesu lat doświadczeń specjalistów przedsięwzięć krajów od 1995 r. na rynku konsultanci, programiści, kierownicy projektów wspieranych dla ponad 400 klientów klienci i projekty

Bardziej szczegółowo

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE

OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE Warszawa, sierpień 2010 r. KLIKNIJ, ABY EDYTOWAĆ STYL OPCJA KOMPLEKSOWE USŁUGI INTERNETOWE O nas Świadczymy kompleksowe usługi informatyczne od 1991 r. Pracowaliśmy dla niemal 400 Klientów. W tym czasie:

Bardziej szczegółowo

Katalog handlowy e-production

Katalog handlowy e-production 1 / 12 Potęga e-innowacji Katalog handlowy e-production 2 / 12 e-production to zaawansowany system informatyczny przeznaczony do opomiarowania pracy maszyn produkcyjnych w czasie rzeczywistym. Istotą systemu

Bardziej szczegółowo

Produkty Acronis. Dariusz Cudak, Systemy Informatyczne ITXON

Produkty Acronis. Dariusz Cudak, Systemy Informatyczne ITXON Produkty Acronis Dariusz Cudak, Systemy Informatyczne ITXON Agenda 1. Krótka informacja o firmie Acronis 2. Podział produktów 3. Krótkie omówienie funkcjonalności i wybranych unikatowych cech produktów

Bardziej szczegółowo

EMC ViPR. Pamięć masowa zdefiniowana programowo

EMC ViPR. Pamięć masowa zdefiniowana programowo Pamięć masowa zdefiniowana programowo Software-Defined-Storage Prosta Wyodrębnia pamięć z macierzy fizycznej i umieszcza ją w pojedyńczej puli Centralizuje zarządzanie pamięcią w ramach wirtualnej infrastruktury

Bardziej szczegółowo

Mateusz Kurleto NEOTERIC. Analiza projektu B2B Kielce, 18 października 2012

Mateusz Kurleto NEOTERIC. Analiza projektu B2B Kielce, 18 października 2012 2012 Pierwsze przymiarki do zakresu informatyzacji (rodzaj oprogramowania: pudełkowe, SaaS, Iaas, CC, PaaS. Zalety i wady: dostępność, koszty, narzędzia, ludzie, utrzymanie, bezpieczeństwo, aspekty prawne)

Bardziej szczegółowo

Symantec Backup Exec 2012 V-Ray Edition

Symantec Backup Exec 2012 V-Ray Edition Lepsze tworzenie kopii zapasowych dla wszystkich Broszura informacyjna: Archiwizacja Wprowadzenie Oprogramowanie jest przeznaczone dla klientów, którzy w pełni lub w znacznej części zwirtualizowali system

Bardziej szczegółowo

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing

ZARZĄDZANIE MARKĄ. Doradztwo i outsourcing ZARZĄDZANIE MARKĄ Doradztwo i outsourcing Pomagamy zwiększać wartość marek i maksymalizować zysk. Prowadzimy projekty w zakresie szeroko rozumianego doskonalenia organizacji i wzmacniania wartości marki:

Bardziej szczegółowo

DESIGNER APPLICATION. powered by

DESIGNER APPLICATION. powered by DESIGNER APPLICATION powered by O FIRMIE HiddenData specjalizuje się w technologii dystrybucji treści video w Internecie oraz w budowie złożonych, funkcjonalnych aplikacji internetowych i mobilnych. Budujemy

Bardziej szczegółowo

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl

omnia.pl, ul. Kraszewskiego 62A, 37-500 Jarosław, tel. +48 16 621 58 10 www.omnia.pl kontakt@omnia.pl .firma Dostarczamy profesjonalne usługi oparte o nowoczesne technologie internetowe Na wstępie Wszystko dla naszych Klientów Jesteśmy świadomi, że strona internetowa to niezastąpione źródło informacji,

Bardziej szczegółowo

SiR_13 Systemy SCADA: sterowanie nadrzędne; wizualizacja procesów. MES - Manufacturing Execution System System Realizacji Produkcji

SiR_13 Systemy SCADA: sterowanie nadrzędne; wizualizacja procesów. MES - Manufacturing Execution System System Realizacji Produkcji System informatyczny na produkcji: Umożliwi stopniowe, ale jednocześnie ekonomiczne i bezpieczne wdrażanie i rozwój aplikacji przemysłowych w miarę zmiany potrzeb firmy. Może adoptować się do istniejącej

Bardziej szczegółowo

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2014. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP

Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2014. Na podstawie badania 800 firm z sektora MŚP Oprogramowanie, usługi i infrastruktura ICT w małych i średnich firmach w Polsce 2014 2 Język: polski, angielski Data publikacji: Q2 Format: pdf Cena od: 2400 Sprawdź w raporcie Jakie są najpopularniejsze

Bardziej szczegółowo

Projektowanie zabezpieczeń Centrów Danych oraz innych systemów informatycznych o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa

Projektowanie zabezpieczeń Centrów Danych oraz innych systemów informatycznych o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa Projektowanie zabezpieczeń Centrów Danych oraz innych systemów informatycznych o podwyższonych wymaganiach bezpieczeństwa dr inż. Mariusz Stawowski mariusz.stawowski@clico.pl Agenda Wprowadzenie Specyficzne

Bardziej szczegółowo

Oferta podstawowa na dostarczenie i wdrożenie systemu Ascent.DBI

Oferta podstawowa na dostarczenie i wdrożenie systemu Ascent.DBI Oferta podstawowa na dostarczenie i wdrożenie systemu jest systemem, który wspiera koordynację procedur zarządzania dokumentacją oraz informacją Kapitał zakładowy 11 000 000 PLN Oferta podstawowa na dostarczenie

Bardziej szczegółowo

Katalog rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych

Katalog rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych Katalog rozwiązań informatycznych dla firm produkcyjnych www.streamsoft.pl Obserwować, poszukiwać, zmieniać produkcję w celu uzyskania największej efektywności. Jednym słowem być jak Taiichi Ohno, dyrektor

Bardziej szczegółowo

Zapewnienie dostępu do Chmury

Zapewnienie dostępu do Chmury Zapewnienie dostępu do Chmury O bezpiecznym i sprawnym dostępie do Chmury i danych w Chmurze. Marcin Tynda Business Development Manager Grupa Onet S.A. Warszawa, 24.06.2013 1 Kto jest kim Klient? Kim jest

Bardziej szczegółowo

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy?

Dlaczego outsourcing informatyczny? Jakie korzyści zapewnia outsourcing informatyczny? Pełny czy częściowy? Dlaczego outsourcing informatyczny? Przeciętny informatyk firmowy musi skupić w sobie umiejętności i specjalizacje z wielu dziedzin informatyki. Równocześnie musi być administratorem, specjalistą od sieci

Bardziej szczegółowo

Wykład I. Wprowadzenie do baz danych

Wykład I. Wprowadzenie do baz danych Wykład I Wprowadzenie do baz danych Trochę historii Pierwsze znane użycie terminu baza danych miało miejsce w listopadzie w 1963 roku. W latach sześcdziesątych XX wieku został opracowany przez Charles

Bardziej szczegółowo

Twórz mobilne aplikacje biznesowe dzięki SAP Mobile Platform

Twórz mobilne aplikacje biznesowe dzięki SAP Mobile Platform Ogólna charakterystyka rozwiązania SAP Technologia SAP Mobilna platforma SAP Cele Twórz aplikacje biznesowe dzięki SAP Mobile Platform Wykorzystaj szanse, jakie dają technologie Wykorzystaj szanse, jakie

Bardziej szczegółowo

Sposób funkcjonowania

Sposób funkcjonowania Stratus Avance został zaprojektowany w sposób, który w przypadku wystąpienia awarii ma zminimalizować czas przestoju i zapobiec utracie danych. Jednocześnie rozwiązanie ma być tanie i łatwe w zarządzaniu.

Bardziej szczegółowo

Dane bezpieczne w chmurze

Dane bezpieczne w chmurze Dane bezpieczne w chmurze Grzegorz Śladowski Dyrektor Działu Technicznego S4E S.A. Agenda Chmura definicja, zasady działania, rodzaje Cechy bezpiecznej chmury Architektura Chmura - definicja Model przetwarzania

Bardziej szczegółowo

Optymalna Chmura. Właściwy kierunek dla Twojego biznesu

Optymalna Chmura. Właściwy kierunek dla Twojego biznesu Optymalna Chmura Właściwy kierunek dla Twojego biznesu AGENDA Agenda i cele 1 2 3 4 5 O firmie Struktura i Usługi Wyzwania Cloud Computing Wirtualizacja Oracle Case Study O firmie COIG S.A. - Doświadczenie

Bardziej szczegółowo

InfoCloud24 Usługowe Centrum Danych

InfoCloud24 Usługowe Centrum Danych InfoCloud24 Usługowe Centrum Danych Tomasz Laszuk Michał Makowski Tomasz Ciesielski Prezes Zarządu Dyrektor Techniczny Inżynier Systemowy Nie jestem geniuszem, ale miejscami jestem niezły, więc trzymam

Bardziej szczegółowo

Rynek przetwarzania danych w chmurze w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2020

Rynek przetwarzania danych w chmurze w Polsce 2015. Prognozy rozwoju na lata 2015-2020 Rynek przetwarzania danych w chmurze w Polsce 2015 2 Język: polski, angielski Data publikacji: wrzesień 2015 Format: pdf Cena od: 1800 Sprawdź w raporcie Jaka jest obecna i przyszła wartość rynku przetwarzania

Bardziej szczegółowo

Jak zaoszczędzić na kosztach licencji? www.pc-ware.com/group

Jak zaoszczędzić na kosztach licencji? www.pc-ware.com/group Jak zaoszczędzić na kosztach licencji? 1 Agenda Dlaczego licencje Volumenowe są lepsze? Które licencje Volumenowe są najtańsze dla mojej organizacji? Jak dobrze i tanio kupić w Select Plus? Dlaczego i

Bardziej szczegółowo

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE

TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE TELEMEETING ZAMAWIANY BLISKI KONTAKT NA ODLEGŁOŚĆ PROFESJONALNE ROZWIĄZANIE TELEKONFERENCYJNE CZYM JEST TELEMEETING? Telemeeting to innowacyjna usługa telekonferencyjna, która umożliwia prostą, szybką

Bardziej szczegółowo

Dajemy WIĘCEJ CALL CENTER? WIĘCEJ? ODWAŻNIE, chcą ROZWIJAĆ SIĘ każdego dnia i pomagają w tym innym,

Dajemy WIĘCEJ CALL CENTER? WIĘCEJ? ODWAŻNIE, chcą ROZWIJAĆ SIĘ każdego dnia i pomagają w tym innym, NIE DAJEMY GOTOWYCH ODPOWIEDZI 3 Co decyduje o skuteczności i jakości działań nowoczesnego CALL CENTER? Jak wybrać partnera biznesowego, który dostarczy profesjonalną usługę? 2 4 Ludzie? Procesy? Technologie?

Bardziej szczegółowo

Narzędzia mobilne w służbie IT

Narzędzia mobilne w służbie IT Narzędzia mobilne w służbie IT Przykład rozwiązania Mobile Admin na platformie BlackBerry Witold Walczak Data Account Manager PTK Centertrel Agenda Rola działu IT Zdalne zarządzanie i sprawny serwis Dlaczego

Bardziej szczegółowo

BitDefender GravityZone Security for Virtualized Environments VS 1ROK

BitDefender GravityZone Security for Virtualized Environments VS 1ROK Dane aktualne na dzień: 01-07-2016 00:32 Link do produktu: http://www.galeosoft.pl/bitdefender-gravityzone-security-for-virtualized-environments-vs-1rok-p-2165.html BitDefender GravityZone Security for

Bardziej szczegółowo

AppSense - wirtualizacja użytkownika

AppSense - wirtualizacja użytkownika AppSense - wirtualizacja użytkownika Zaawansowana personalizacja, zarządzanie polisami: Personalizacja ustawień użytkownika, takich jak preferencje druku czy zasobów sieciowych, personalizacja ustawień

Bardziej szczegółowo

Prezentacja wyników badania wykorzystania przetwarzania w chmurze w największych polskich przedsiębiorstwach

Prezentacja wyników badania wykorzystania przetwarzania w chmurze w największych polskich przedsiębiorstwach Prezentacja wyników badania wykorzystania przetwarzania w chmurze w największych polskich przedsiębiorstwach Grzegorz Bernatek Kierownik Projektów Analitycznych Audytel SA Partnerzy badania: Plan prezentacji

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia

Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia Załącznik nr 3 do SIWZ znak sprawy: 20/DI/PN/2015 1. Zamówienie jest realizowane w ramach projektu System ulg i bonifikat skierowanych do rodzin wielodzietnych certyfikowany

Bardziej szczegółowo

SOLSOFT SOFTWARE DEVELOPMENT

SOLSOFT SOFTWARE DEVELOPMENT SOLSOFT SOFTWARE DEVELOPMENT JAKOŚĆ, WIEDZA, DOŚWIADCZENIE Usługi dla mikro i małych przedsiębiorstw Szybka i skuteczna realizacja projektów finansowanych z funduszy europejskich z kategorii szeroko pojętych

Bardziej szczegółowo

Aplikacje webowe wspierające procesy biznesowe nowoczesnych przedsiębiorstw

Aplikacje webowe wspierające procesy biznesowe nowoczesnych przedsiębiorstw Aplikacje webowe wspierające procesy biznesowe nowoczesnych przedsiębiorstw Paweł Rzepka Dyrektor Działu Handlowego Warszawa, 23 kwietnia 2009 09:30 10:00 Rejestracja i poranna kawa. 10:00 10:50 ARENA

Bardziej szczegółowo

Security Master Class

Security Master Class Security Master Class Platforma kompleksowej analizy zdarzeń Linux Polska SIEM Radosław Żak-Brodalko Senior Solutions Architect Linux Polska sp. z o.o. Podstawowe problemy Jak pokryć lukę między technicznym

Bardziej szczegółowo