Charlie bokserem. Obsada. Premiera: 19 września Scena Kameralna Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

Kasia z Heilbronnu. Heinrich von Kleist. Premiera: 04 lutego Duża Scena Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

PŁATONOW. Obsada. Anton Czechow. Premiera: 26 października Scena Kameralna Czas trwania: 2 godziny 10 minut (jedna przerwa) Tylko dla dorosłych

URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA

INTYMNE LĘKI. Obsada. Alan Ayckbourn. Polska Premiera: 15 grudnia Scena Malarnia Czas trwania: 1 godzina 40 minut (bez przerw)

URODZINY CZYLI CEREMONIE ŻAŁOBNE W CZAS RADOSNEGO ŚWIĘTA w 42. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

Billy Van Zandt i Jane Milmore. Polska Premiera: 14 lipca Scena Letnia Czas trwania: 1 godzina 20 minut (bez przerw)

FAZA DELTA. Radosław Paczocha. Polska Premiera: 13 stycznia Scena Malarnia Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

Pan Tadeusz. Obsada. Adam Mickiewicz. Premiera: 16 kwietnia Duża Scena Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

G upa Laokoona. Obsada. Tadeusz Różewicz. Premiera: 17 marca Scena Malarnia Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw) Tylko dla dorosłych

RANDKA Z FEMINISTĄ. Samantha Ellis Najbliższy spektakl: :00 - Scena Kameralna - Sopot

Gramy w Święta! Gramy w Święta! 10 kwietnia 2017, 11:42

Solness. Henrik Ibsen. Premiera: 14 maja Scena Malarnia Czas trwania: 1 godzina 40 minut (bez przerw)

WIŚNIOWY SAD. Obsada. Anton Czechow. Premiera: 16 grudnia Duża Scena Czas trwania: 1 godzina 35 minut (bez przerw)

Zawisza Czarny. Juliusz Słowacki. Premiera: 11 lutego Czarna Sala Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

MARY PAGE MARLOWE. Tracy Letts. Prapremiera: 14 lipca Duża Scena Czas trwania: 1 godzina 45 minut (bez przerw) Sezon 2018/2019

BRONIEWSKI w 26. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym. BRONIEWSKI w 26. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

Tajemnicza Irma Vep. Charles Ludlam. Polska Premiera: 25 lipca Scena Letnia Czas trwania: 1 godzina 35 minut (bez przerw)

Eva Peron. Copi. Polska Premiera: 22 maja Scena Malarnia Czas trwania: 1 godzina 45 minut (bez przerw)

Tajemnicza Irma Vep. Charles Ludlam Najbliższy spektakl: :30 - Stara Apteka - Gdańsk

AKT RÓWNOLEGŁY. Derek Benfield Najbliższy spektakl: :00 - Scena Kameralna - Sopot

Pieszo. Obsada. Sławomir Mrożek. Premiera: 05 czerwca Duża Scena Czas trwania: 1 godzina 15 minut (bez przerw)

Persona. Obsada. Ingmar Bergman. Polska Premiera: 26 marca Czarna Sala Czas trwania: 1 godzina 40 minut (bez przerw)

Zmierzch bogów. Obsada. Luchino Visconti, Enrico Medioli, Nicola Badalucco

Być jak Kazimierz Deyna

ZAGRAJ TO, CZYLI 17 TAŃCÓW O CZYMŚ

RAJ DLA OPORNYCH. Michele Riml. Polska Premiera: 06 czerwca Duża Scena Czas trwania: 2 godziny (jedna przerwa)

PODRÓŻE GULIWERA. Jonathan Swift. Premiera: 05 lipca Scena Kameralna Czas trwania: 1 godzina 40 minut (jedna przerwa)

CZAROWNICE Z SALEM w 21. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym. CZAROWNICE Z SALEM w 21. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym

STATEK SZALEŃCÓW. Nikołaj Kolada. Polska Premiera: 29 sierpnia Duża Scena Czas trwania: 3 godziny (jedna przerwa)

CIĄG. Michał Buszewicz

BRONIEWSKI na antenie TVP Kultura! BRONIEWSKI na antenie TVP Kultura! 24 marca 2015, 08:50

PORTRET DAMY na Festiwalu Interpretacje. PORTRET DAMY na Festiwalu Interpretacje

BILET ZA GROSZE BILET ZA GROSZE. 10 maja 2017, 09:46

WYSPA NICZYJA. MAPPING

PRZYGODY KOZIOŁKA MATOŁKA

NASI NAJDROŻSI. Obsada. Philip Osment. Polska Premiera: 27 marca Scena Malarnia Czas trwania: 2 godziny 25 minut (jedna przerwa)

RAJ DLA OPORNYCH. Michele Riml Najbliższy spektakl: :30 - Duża Scena

TAK POWIEDZIAŁ MICHAEL J.

Zwodnica. Thomas Middleton, William Rowley. Premiera: 06 marca Scena Malarnia Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw)

PER PROCURA. Neil Simon. Premiera: 08 stycznia Duża Scena Czas trwania: 2 godziny 5 minut

Sylwester w Teatrze Wybrzeże. Sylwester w Teatrze Wybrzeże. 30 grudnia 2016, 08:20

NOC IGUANY. Tennessee Williams. Premiera: 20 maja Scena Kameralna Czas trwania: 2 godziny 40 minut (jedna przerwa)

STRATEGIA (MIMOWOLNA REAKTYWACJA)

Dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu oraz ich opiekunów przewidziano specjalną pulę biletów.

AMATORKI na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. AMATORKI na Kaliskich Spotkaniach Teatralnych. 17 maja 2013, 06:26

PAN SCHUSTER KUPUJE ULICĘ

DAMY I HUZARY albo Play Fredro

CZYŻ NIE DOBIJA SIĘ KONI?

MURZYN WARSZAWSKI. Antoni Słonimski. Premiera: 17 lipca Scena Kameralna Czas trwania: 2 godziny 15 minut (jedna przerwa)

AKT RÓWNOLEGŁY w programie KULTURA DOSTĘPNA. AKT RÓWNOLEGŁY w programie KULTURA DOSTĘPNA

Malina Prześluga na motywach scenariusza serialu Vaclava Vorlicka i Milosa Macourka

FARAON w 31. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym. FARAON w 31. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym. 27 października 2015, 13:40

ARABELA na Dzień Dziecka. ARABELA na Dzień Dziecka. 29 maja 2014, 06:40

WIELKA IMPROWIZACJA - prapremiera! WIELKA IMPROWIZACJA - prapremiera! 06 lipca 2013, 08:25

(g)dzie-ci FACECI - jubileusz! (g)dzie-ci FACECI - jubileusz! 03 lutego 2015, 08:31

WIELKA IMPROWIZACJA. Abelard Giza, Jakub Roszkowski, Wojciech Tremiszewski

PRZEDWIOŚNIE. Obsada. Stefan Żeromski. Premiera: 14 marca Duża Scena Czas trwania: 2 godziny 45 minut (jedna przerwa)

ŚMIERĆ BIAŁEJ POŃCZOCHY

Nagroda dla najlepszego spektaklu na 21. Międzynarodowym Festiwalu Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi.

PORTRET DAMY na Festiwalu Nowego Teatru. PORTRET DAMY na Festiwalu Nowego Teatru

Serdecznie zapraszamy na 50. ARABELĘ! Prezentacja jubileuszowego spektaklu odbędzie się już jutro o godzinie na Dużej Scenie.

CIAŁA OBCE. Julia Holewińska. Polska Premiera: 17 lutego Scena Kameralna Czas trwania: 1 godzina 45 minut (bez przerw)

Lee Hall na podstawie scenariusza filmowego Marca Normana i Toma Stopparda Najbliższy spektakl: :30 - Gdański Teatr Szekspirowski

spektaklu jak to u Szekspira. Okazuje się jednak, że nawet w tej niewesołej historii nie brakuje okazji do śmiechu.

CIAŁA OBCE na Festiwalu Dwa Teatry. CIAŁA OBCE na Festiwalu Dwa Teatry. 31 maja 2013, 10:00

INTRO. Produkcja: Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw, Teatr Wybrzeże

FARAON. Bolesław Prus. Premiera: 21 sierpnia Duża Scena Czas trwania: 2 godziny 50 minut (jedna przerwa)

KONIEC WIELKIEJ WOJNY

O PÓŁNOCY PRZYBYŁEM DO WIDAWY, CZYLI OPIS OBYCZAJÓW III

przeczytaj regulamin wejściówek ZAKOCHANY SZEKSPIR Bilety dostępne wyłącznie w kasach Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego. LEKCJE NIEGRZECZNOŚCI

DWÓCH W TWOIM DOMU. Jelena Griemina

PROJEKT W LABIRYNCIE TEATRU (kl. 5)

Cud albo Krakowiaki i Górale w Teatrze Muzycznym

Jaka jest Ania z Zielonego Wzgórza? Oczekiwanie, że coś miłego się wydarzy, to niemal połowa przyjemności. /Ania Shirley/

T.E.O.R.E.M.A.T. wg Piera Paolo Pasoliniego

Ósma LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI. Ósma LEKCJA NIEGRZECZNOŚCI. 05 października 2014, 10:03

WYSPA MARIVAUX: WYSPA NIEWOLNIKÓW, SPÓR, TRIUMF MIŁOŚCI

Nadchodzi czas Wiedźmina w Teatrze Muzycznym

Po premierze MARII STUART. Po premierze MARII STUART. 02 października 2014, 08:21

WILLKOMMEN W ZOPPOTACH

ENCLAVE 4/7 Roberto Olivan Roberto Olivan

Charlie bokserem Tym razem Charlie Chaplin wciela się w postać boksera i na jego nieszczęście już w pierwszej rundzie zostaje znokautowany przez Rzeźnika z Bostonu. Zanim jednak Charlie oprzytomnieje, zanim my oprzytomniejemy po nokaucie i staniemy do Wielkiego Rewanżu, czeka nas długa, nie zawsze logiczna, podróż po świecie, której drogowskazami będą dzieła malarstwa, począwszy od Lascaux, a skończywszy na sztuce współczesnej. Podróż z przymrużonym, podbitym okiem. Premiera: 19 września 2010 - Scena Kameralna Czas trwania: 1 godzina 30 minut (bez przerw) Scenografia: Andrzej Witkowski Asystent reżysera: Małgorzata Oracz Scenariusz: Maciej Adamczyk Muzyka: Paweł Czepułkowski (Kormorany) Inspicjent: Katarzyna Wołodźko Scenariusz: Leszek Bzdyl Muzyka: Michał Litwiniec (Kormorany) Scenariusz: Piotr Cieplak Ruch sceniczny: Leszek Bzdyl Reżyseria: Piotr Cieplak Wideo: Joanna Michaelis Obsada

Piotr Łukawski Emilia Komarnicka Marek Tynda Małgorzata Oracz gościnnie Leszek Bzdyl Karolina Piechota gościnnie Maciej Adamczyk Piotr Chys Aktualności 2011-12-06 CHARLIE BOKSEREM na Scenie Kameralnej Po kilkumiesięcznej przerwie na deski Sceny Kameralnej wraca CHARLIE BOKSEREM w reżyserii Piotr Cieplaka. Spektakl zostanie zaprezentowany w najbliższy piątek, sobotę i niedzielę. W roli tytułowej znakomity Leszek Bzdyl. Zapraszamy!

2011-08-01 Kolejna recenzja CHARLIEGO BOKSEREM Pewnie ten spektakl nigdy by nie powstał, gdyby sztuka nie została wepchnięta do muzealnej gabloty. Zgoda, dzieła Van Gogha i Renoira można oglądać w muzeum i nie ma w tym nic gorszącego. Ale trudno pogodzić się z faktem, że malarstwo traktujemy jak kolorowe dewocjonalia. 2011-02-17 Relacja z 4. Dyskusyjnego Klubu Teatralnego Wczoraj na Scenie Kameralnej odbyło się 4. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Teatralnego poświęconego spektaklowi CHARLIE BOKSEREM. Uczestniczył w nim reżyser Piotr Cieplak, aktorzy i autorzy scenariusza - Maciej Adamczyk i Leszek Bzdyl oraz zespół aktorski. Na widowni zgromadziło się kilkudziesięciu widzów. Spotkanie moderował kierownik literacki Teatru Wybrzeże, Cezary Niedziółka. 2011-02-16 CHARLIE BOKSEREM w 4. Dyskusyjnym Klubie Teatralnym Serdecznie zapraszamy na 4. Dyskusyjny Klub Teatralny poświęcony spektaklowi CHARLIE BOKSEREM. Spotkanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 20.45 na Scenie Kameralnej w Sopocie. Wstęp wolny.

2011-02-09 Relacja z 3. Dyskusyjnego Klubu Teatralnego Wczoraj na Dużej Scenie Teatru Wybrzeże odbyło się 3. spotkanie Dyskusyjnego Klubu Teatralnego poświęconego KASI Z HEILBRONNU. Uczestniczył w nim reżyser spektaklu oraz zespół aktorski. Dyskusję pomiędzy zespołem artystycznym a publicznością moderował dramaturg Jakub Roszkowski. 2011-01-17 Teatr ogromnych możliwości - podsumowanie Gazety Świętojańskiej Miło nam poinformować, że Teatr Wybrzeże został doceniony w aż 8 kategoriach w podsumowaniu teatralnym 2010 roku sporządzonym przez gdyńską Gazetę Świętojańską. 2010-12-03 Charlie wróć! Zapraszamy do lektury artykułu Charlie wróć!", w którym Wojciech Świdziński analizuje teatralną recepcję kina niemego, między innymi na przykładzie naszej wrześniowej premiery CHARLIEGO BOKSEREM.

2010-11-17 Kolejna recenzja CHARLIEGO Wszystko marność, powtórzył znowu Cieplak za Koheletem. Tym razem najdobitniej, głosem jakiegoś szyderczego sobowtóra, kwestionując nawet własny spektakl. Nie raz u Cieplaka zapadała ciemność, kulisa się rozsuwała, a za sceną ściana albo czarne Nic. Zawsze jednak na jej tle, w tym Nic, stali żywi ludzie, chłopak w swetrze, dziewczyna w... 2010-09-29 Wszystko o CHARLIE BOKSEREM CHARLIE BOKSEREM to spektakl-mozaika: poskładany z kulturowych odniesień, momentami denerwujący, ale niepozbawiony autoironii, wychodzący od burleskowej rozrywki, ale oscylujący wokół kwestii zupełnie poważnych" 2010-09-22 Otwarcie nowej Sceny Kameralnej - relacja W uroczystej atmosferze, przy dźwiękach tybetańskiego gongu i z udziałem znakomitych gości otworzyliśmy w niedzielę 19 września, oficjalnie już, nową siedzibę Sceny Kameralnej w Sopocie, inaugurując jednocześnie kolejny sezon Teatru Wybrzeże.

2010-09-21 Po premierze CHARLIEGO CHARLIE BOKSEREM to przedstawienie inteligentnie skonstruowane i interesujące od strony artystycznej. Wychodzimy z teatru uśmiechnięci, zaskoczeni, nieco zdezorientowani ale wierząc, że walka o sztukę wysoką zostanie wygrana. 2010-09-17 KAMERALNY PROLOG NA OTWARCIE Premierą spektaklu Piotra Cieplaka - CHARLIE BOKSEREM, inaugurujemy nowy sezon teatralny i nową siedzibę Sceny Kameralnej. Wydarzeniu towarzyszy wernisaż wystawy SOPOCKI KAMERALNY PROLOG NA OTWARCIE. 2010-09-16 POPRAWNIE / NIEPOPRAWNIE Sezon 2010/2011 Motywem przewodnim naszego nowego sezonu jest polityczna poprawność: postaramy się przyjrzeć i pozytywom i negatywom tej dominującej doktryny.

2010-09-09 Premiera na otwarcie nowego sezonu i sceny Premierą sztuki CHARLIE BOKSEREM, spektaklu Piotra Cieplaka, otwieramy we wrześniu naszą nową siedzibę w Sopocie, a także inaugurujemy nowy sezon w Teatrze Wybrzeże - 2010/2011. Wszystko to już w niedzielę, 19 września o godzinie 19.00 na Scenie Kameralnej przy ulicy Bohaterów Monte Cassino 30 w Sopocie. 2010-08-10 Dziennik o wrześniowej premierze Cieplaka Filmowa scena w teatrze? Dlaczego nie, Plus pokaz slajdów z obrazami największych malarzy, dynamiczna muzyka i elementy happeningu - to wszystko w najnowszym spektaklu PIOTRA CIEPLAKA "Charlie bokserem", który reżyser przygotowuje na otwarcie nowej Sceny Kameralnej w Sopocie. Premiera 19 września. 2010-07-12 Piotr Cieplak w Sopocie W Teatrze Wybrzeże w Gdańsku trwają próby do autorskiego spektaklu Piotra Cieplaka CHARLIE BOKSEREM. Jego premierą - 18 września tego roku - otwieramy oficjalnie nową siedzibę Sceny Kameralnej w Sopocie. Otwiera ona także nasz nowy sezon 2010/2011. Charlie bokserem

Teatr Wybrzeże, 80-834 Gdańsk, ul. Św. Ducha 2, tel. 058 301 70 21