Białogard Białystok Brzeg Bydgoszcz Główna Czechowice- Dziedzice Częstochowa Działdowo Gdańsk Główny Gdańsk Oliwa Gdynia Główna Gliwice Iława Główna 22:00 I 3:39 II 4:47 II 6:06 II 1 7:36 BUS c) 3:45 II 5:01 II 6:07 II 9:12 II 10:09 II 12:35 BUS 15)c) 12:59 II 1e) 1 15:10 II 15:36 I a) 17:09 II 17:52 Ia 18:52 II 19:55 II 21:25 II 22:00 I e) 5:45 I a) 5:45 I a) 5:45 I a) 5:45 I a) d) 5:45 I a) d) 18:03 I 5) 3:50 II 5:04 II 6:09 II 1 20)e) 10:10 II 13:11 Ia 22:23 Ia 2g) e) 3:57 II 5:45 I a) 8:00 II 2 11:01 II 13:13 II 22:47 Ia 1g) 4:19 II 4:29 II 5:47 I a) 5:54 II b) 7:12 II 8:18 II d) 12:22 Ia 1e) 2e) 16:29 II 18:42 II 2g) 11:15 II 16:19 II 18:11 Ia 22:00 I 15:36 I a) 15:36 I a) 15:36 I a) 15:36 I a) 4:36 II 5:56 II 7:15 II b) d) 12:28 Ia 14:59 II 1 16:50 BUS 2c) 18:47 BUS 2c) 21:17 II 22:00 I 22:00 I 22:00 I Strona 1 z 6
Katowice Kędzierzyn-Koźle Koluszki Kołobrzeg Kraków Płaszów Kutno Laskowice Pomorskie Lubliniec Łódź Kaliska Łódź Widzew Malbork Małkinia Opole Główne Ostrów Wielkopolski 3:45 II 6:56 BUS h) d) 2 12:22 Ia 16:19 II 19:55 II 22:00 I 3:50 II 5:54 II 7:12 II b) d) 12:28 Ia 4:29 II 5:56 II b) 4:36 II 6:06 II 1 7:15 II 9:12 II 10:09 II 12:59 II 13:13 II 14:59 II 17:09 II 17:52 Ia 2e) 2g) 1g) 16:29 II 22:23 Ia 5:47 III 2i) 35)k) 6:39 BUS 14:50 III 3 22:00 I 22:00 I d) 22:00 I 22:00 I 5:45 I a) d) 2 12:13 III 2i) 15:00 BUS 35)m) d) d) 22:47 Ia 12:21 III 30)j) 3j) 3j) 12:37 III 3 3 2i) 5:01 II 6:07 II 10:10 II 1 15:10 II 18:11 Ia 2g) 3j) 35)l) 12:46 BUS 18:45 III 3 5:04 II 6:09 II 8:00 II 11:01 II 1 e) 15:36 I a) 18:42 II 21:17 II 3 14:23 III 2i) 40)n) 5:45 I a) 8:18 II 11:15 II 20)e) 18:52 II 21:25 II 3j) 3j) 4n) Strona 2 z 6
Piła Główna Poznań Główny Pszczyna Racibórz Rybnik Skierniewice Sopot Sosnowiec Główny Szczecin Dąbie Szczecin Główny Świnoujście Tczew Toruń Główny d) 11:01 II 16:19 II d) 3:45 II 3:50 II 5:04 II 5:45 I a) 6:09 II 1 8:00 II 8:18 II 11:15 II 1e) 2e) 16:29 II 18:42 II 2g) 18:11 Ia 4:47 II 4:19 II 7:12 II 18:47 BUS 2c) 5:45 I a) 5:45 I a) o) o) o) 22:00 I 15:36 I a) o) o) o) d) 4:29 II 5:54 II 7:15 II b) d) 4:36 II 5:56 II b) 7:36 BUS c) 4:47 II 6:06 II 1 9:12 II 10:09 II 12:22 Ia 12:28 Ia 12:35 BUS 15)c) 12:59 II 1 1e) 1 14:59 II 15:10 II 15:36 I a) 16:50 BUS 2c) 17:09 II 17:52 Ia 18:47 BUS 2c) 18:52 II 19:55 II 21:17 II 21:25 II 22:00 I 22:23 Ia 7:36 BUS c) 18:47 BUS 2c) 12:35 BUS 15)c) 22:00 I 2g) 15:36 I a) 2g) 20)e) 2g) 22:00 I e) 5:01 II 6:07 II 2 10:10 II 13:13 II 22:47 Ia 1g) 16:50 BUS 2c) 22:00 I e) Strona 3 z 6
Wadowice Centralna Gdańska Wschodnia Zachodnia Włocławek Włoszczowa Północ Wrocław Główny Zawiercie Zielona Góra Zwardoń Żyrardów 5:47 III 2i) 12:13 III 2i) 12:21 III 15:00 BUS 35)m) 16:25 III 40)n) 5:45 I a) 4 5:45 I a) 5:45 I a) 22:00 I 5:45 I a) 2 3j) 45) 4n) e) o) o) 4j) 12:37 III 3 35)p) 4 35)l) 2 12:46 BUS 14:23 III 16:43 BUS 16:49 III 22:52 III 4 23:10 BUS 40)q) 4 4 4 e) 4:09 III 4 6:53 II 2 8:18 I 2r) 9:58 III 2s) 11:03 I 12:53 III 16:50 I u) 16:53 I u) 17:54 III 4 22:39 I 22:49 I 8:28 I 2r) 13:13 I 18:55 III 3j) 2i) 3j) 15:36 I a) 2g) 8:55 I s) t) 19:05 III 4 3j) 2i) 2g) 9:11 I s) 15:39 III 20:54 I 35)k) 6:39 BUS 14:50 III 3 18:45 III 3 15:36 I a) 15:36 I a) 15:36 I a) 22:00 I 9:54 I 2s) 15:50 III 21:03 I Strona 4 z 6
Żywiec 4:09 III 4 8:18 I 2r) 11:47 I 15:08 III 18:55 III b) kursuje 29 IV-1 kursuje 2 25-28 kursuje 1-6 + 1 V / 28 III, 3 kursuje 4 V-10 VI 1-57; 5) kursuje 13-20 III 7 + 28 III; 3-24 IV 7; 8 V-5 VI 7 + 3 kursuje 30 IV-11 VI; kursuje 14 III-29 IV 1-5 / 28 III; kursuje 13 III-29 IV / 27 III; kursuje 4 V-10 VI 1-5 / 26-27 kursuje 13 III-29 I 1 kursuje 19 III-23 IV 6; 1 kursuje 13 III-29 IV 1-57; 1 kursuje 30 IV-11 VI 1-6 / 3 1 kursuje 14 III-29 IV 1-6 / 28 III; 15) kursuje 67 + 28 III, 2-3 V, 26-27 V / 27 III; 1 kursuje 14 III-12 IV 1-5 / 28 III; 1 kursuje 13 III-24 IV 67 + 28 III / 27 III; 1 kursuje 13-29 IV 1-5; 1 kursuje 7 V-11 VI 67 + 2-3 V, 20) kursuje 16 V-10 VI 1-5 / 26-27 2 kursuje 30 IV-1 2 kursuje 4-13 V 1-5; 2 kursuje 30 IV-11 VI 67 + 2-3 V, 2 kursuje 1-7 / 27 III; 25) kursuje 13-20 III 7 + 28 III; 3-24 IV 7 + 2-3 8 V-5 VI 7 + 25-28 2 kursuje 67 + 28 III, 2-3 V, 26-27 2 kursuje 13 III-24 IV 67 + 28 III; 2 kursuje 6-27 I 2 kursuje 18-31 11 VI; 30) kursuje 6 VI; 3 kursuje 4-5 VI; 3 kursuje 2-3 VI; 3 kursuje 13-22 III; 26 III-4 IV 167 ; 5 I 28 IV-17 1 VI; 3 kursuje 23 III-1 IV 2-5; 5:46 II 2 8:28 I 2r) b) 12:01 II 15:24 III 19:05 III 6:53 II 2 8:55 I s) 12:53 III 15:39 III 20:00 III w) 2 9:11 I s) 13:13 I 15:50 III 20:54 I 35) kursuje 7-10 VI; 3 kursuje 23 III-1 IV 2-5; 2-3 VI; 6 VI; 3 kursuje 13-22 III; 26 III; 28 III; 2 I 3-5 I 28 IV-11 VI / 2-3 VI, 6-10 VI; 3 kursuje 2 VI; 3 kursuje 13 III-5 I 28 IV-11 VI / 2 VI, 7-10 VI; 40) kursuje 7-9 VI; 4 kursuje 10 VI; 4 kursuje 2-3 VI; 6 VI; 4 kursuje 28 IV-17 1 VI; 4-5 VI; 4 kursuje 13-22 III; 26 III-4 IV 167 ; 5 I 45) kursuje 13 III-5 IV / 27 III; 28 IV-11 VI / 7-10 VI; 4 kursuje 1-5 / 28 III, 2-3 V, 26-27 V, 7-9 VI; 4 kursuje 13 III-26 4 kursuje 27 V-11 VI; 4 kursuje 1-5 / 28 III, 2-3 V, 50) kursuje 4 I 11 I 5 kursuje 13 III-24 IV 67 + 28 III, 2-3 V / 27 III; 7 V-11 VI 67 + 5 kursuje 2-5 + 14 III, 21 III, 18 IV, 25 IV, 9 V, 16 V, 23 V, 30 V, 6 VI / 3 V, a) UWAGA! Na przejazd pociągiem EIP obowiązuje wyłącznie bilet ze wskazaniem miejsca do siedzenia, kupiony przed rozpoczęciem podróży. b) Pociąg przyspieszony c) Na odcinku Bielsko Biała Główna - Pszczyna kursuje Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Autobus zatrzymuje się tylko na stacji Czechowice Dziedzice. d) I - na wybranych odcinkach. e) Pociąg przyspieszony na odcinku Katowice - Częstochowa f) p na odcinku Bielsko Biała - Centralna. g) Pociąg przyspieszony na odcinku Żywiec - Zawiercie 50)v) 9:54 I 2s) 13:54 III 16:50 I u) 21:03 I 5 9:58 III I 2s) 16:53 I u) 22:39 I 11:03 I 5v) t) 17:54 III 22:49 I h) Zastępcza Komunikacja Autobusowa. Autobus bezpośredni do stacji Katowice. i) Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Skawina - Kraków Płaszów. j) Zastępcza komunikacja autobusowa na odcinku Kalwaria Zebrzydowska Lanckorona - Skawina. k) Zastępcza komunikacja autobusowa za pociąg 43600. l) Zastępcza komunikacja autobusowa za pociąg 43602. m) Zastępcza komunikacja autobusowa za pociąg 43604. n) Zastępcza komunikacja autobusowa za pociąg 43608. o) p na odcinku Kraków Główny - Szczecin Główny. p) Zastępcza komunikacja autobusowa za pociąg 43606. q) Zastępcza komunikacja autobusowa za pociąg 43610. r) Pociąg przyspieszony na odcinku Zawiercie - Żywiec Strona 5 z 6
s) W stacji Tychy w okresie 13 III - 24 IV w 6-7 oprócz 27 III istnieje 9.05 t) W stacji Tychy w okresie 13 III - 24 IV w 6-7 oprócz 27 III istnieje 13.57 u) W stacji Tychy w okresie 13 III - 24 IV w 6-7 oprócz 27 III istnieje 15.58 v) Pociąg przyspieszony na odcinku Częstochowa - Katowice w) W stacji Tychy w okresie 13 III - 29 IV oprócz 27 III istnieje 19.02 I sprzedaż napojów i przekąsek p przewóz przesyłek konduktorskich / oprócz + oraz 1 w poniedziałki 2 we wtorki 5 w piątki 6 w soboty 7 w niedziele IC: "PKP Intercity" S.A. - EIP: Express InterCity Premium IC: "PKP Intercity" S.A. - IC: InterCity IC: "PKP Intercity" S.A. - TLK: Twoje Linie Kolejowe PR: "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. - BUS: autobus komunikacji zastępczej za pociąg REGIO PR: "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. - R: REGIO KS: Koleje Śląskie sp. z o.o. - Os: osobowy peron - indeks górny godziny Sprzedaż biletów krajowych w każdym pociągu, na zasadach określonych przez danego / Tickets for domestic routes can be purchased at every train, on the terms specified by the carrier. Za dane handlowe pociągów odpowiada przewoźnik. / Services in trains determines the carrier. Numery telefonicznej informacji poszczególnych przewoźników: / Carrier infoline numbers: IC - 19 757, 22 391 97 57 (24h) PR - 703 20 20 20 (24h) KS - 32 428 88 88 (24h) www.intercity.pl www.przewozyregionalne.pl www.kolejeslaskie.com zapraszamy na http://portalpasazera.pl Strona 6 z 6