Pokazy Eventy Promocja Warsztaty Animacja

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Pokazy Eventy Promocja Warsztaty Animacja www.niezlycyrk.pl"

Transkrypt

1 Pokazy Eventy Promocja Warsztaty Animacja

2 Niezły Cyrk to nieagencja artystyczna, która powstała z połączenia pasji, miłości i przyjaźni. Jesteśmy przestrzenią łączącą różnorodności. Od talentów artystycznych, przez rzemieślników, po profesjonalnych organizatorów, art directorów i managerów. Zajmujemy się pełną, by nie powiedzieć kompleksową obsługą wydarzeń. Możesz zorganizować z nami szkolenie biznesowe, warsztaty dla dzieci i dorosłych, obchody uroczystości. Pomożemy Ci przy zaprojektowaniu niezapomnianej imprezy, wesela, przyjęcia, zapewnimy Twoim dzieciom doskonałą zabawę podczas ich święta. Wypromujemy Twoją firmę, Twój produkt, nauczymy Cię chodzić na szczudłach, puszczać olbrzymie bańki mydlane, a jeśli poczujesz, że chcesz sprawdzić swoje możliwości - przeprowadzimy Cię po rozżarzonych węglach. Tańczymy z ogniem i światłem, malujemy twarze, tworzymy wielkoformatowe obrazy, uczymy świadomości ciała, jeździmy na monocyklach, żonglujemy, chodzimy na szczudłach. Tworzymy światy magiczne i pełne niezapomnianych wrażeń. Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Matrioszka Madzia, niezłocyrkowa tłumaczka, pomoże Ci w tłumaczeniu z polskiego na rosyjski, z dorosłego na dziecięcy, z szarego na pełen kolorów. Małpek Pietrek podpowie, które z naszych możliwości pomogą spełnić Twoje marzenia, osiągnąć określone cele, rozwinąć skrzydła Twojej marki, firmy czy instytucji. Poniższa oferta to tylko wyjściowa do tego, co możemy dla Ciebie zrobić.

3

4 Spektakle plenerowe pokazy widowiska łączące grę aktorską, różnorodne formy tańca ( również taniec z ogniem) i umiejętności takie, jak chodzenie na szczudłach, jazda na monocyklu, zjawiskowe stroje i scenografia, efekty świetlne, dźwiękowe, zapachowe, dymne czy bańki mydlane. Spektakle we wnętrzach multimedialne widowiska, tworzone specjalnie dla danego wnętrza lub nawiązujące do sytuacji, w której mają być prezentowane. Wielozmysłowe oddziaływanie na widza, łączenie form ekspresji przez teatr, formy kuglarskie, film, śpiew, taniec, sztuki walki, elementy rzeźby. Prezentacje muzyczne didgeridoo pochodzący z Australii instrument o dużej mocy relaksacyjnej bębny djembe, conga, darbuka, cajon, kpanlogo a także święty łuk - berimbau, czy stosowane w muzykoterapii oraz medytacji didgeridoo i misy tybetańskie. DJing w klubach i innych lokalach dysponujących powierzchnią taneczną, jak również w przestrzeni otwartej. Prezentacje bańkarskie bańki xxl (wielkie bańki mydlane, częśto ponad 2m) Istnieje możliwość zamknięcia widza w wielkiej bańce.

5 Prezentacje szczudlarskie pokazy barwne, niecodziennie wysokie postaci skutecznie zwracają uwagę. Szczudlarze świetnie sprawdzają się w paradach ulicznych, spektaklach teatralnych (nie tylko plenerowych), podczas animacji publiczności na imprezach okolicznościowych, podczas dużych festiwali międzynarodowych, ale też lokalnych majówek, dożynek, festynów rodzinnych i imprez integracyjnych. Mogą oni dysponować różnego typu rekwizytami (np. wielkie flagi) i pełnić wiele ról (animacja, informacja, konferansjerka etc.). Prezentacje kuglarskie fireshow/firedance pokazy układów choreograficznych i improwizacji ruchowej z wykorzystaniem narzędzi płonących, aktorów zionących ogniem i połykających ogień. Scenografia podpalana w kulminacyjnym momencie pokazu zapewni niezapomniane wrażenia. Czas przedstawienia, jego temat, liczbę zaangażowanych w działanie artystów, scenografię, rodzaj muzyki, stroje, a nawet makijaże występujących dobierane są na podstawie indywidualnego zapotrzebowania Prezentacje odbywają się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. lightshow kolorowe światło i świecące makijaże. Idealnie nadaje się do prezentacji w ciemnych, zamkniętych pomieszczeniach. monocykliści kolorowe postacie poruszające się na rowerach jednokołowych, desko-rolka z tylko dwoma kółkami (waveboard), rower z trzema kółkami lecz bez kierownicy (balance bike), a także miniaturowy rower (mini bike).

6 animacja Niezłocyrkowa propozycja animacji to rozrywka daleka od bezmyślnych gier komputerowych, wynosząca rozwój człowieka wysoko, jak żurafy oko. Animujemy czas uczestnikom imprez małych i dużych, proponując kreatywne zabawy i mini warsztaty, interakcję przez budowanie ilustracji muzycznej do opowieści, konkursy nie tylko sprawnościowe, gry logiczne, gry miejskie / terenowe, zabawy z chustą animacyjną i tunelem animacyjnym, małą muzykoterapię w rytmie serca i wiele, wiele innych.

7 warsztaty Wszystkie pokazy, które wymienił królik niezając są podstawą do prowadzonych przez nas warsztatów. Uczymy tu technik, które wcześniej testowaliśmy na sobie i w których nieustannie doskonalimy się występując, uczestnicząc w festiwalach i szkoleniach. Czas i intensywność warsztatów dostosowujemy do potrzeb klienta. Zajęcia prowadzą doświadczeni instruktorzy z przynajmniej 3-letnim stażem.

8 warsztaty muzyczne bębniarskie i didgeredoo. Uczymy rozróżniać instrumenty począwszy od ich budowy, przez pochodzenie i historię po strojenie, sposoby gry, dźwięki, oraz rytmy. Istnieje możliwość wykonania własnego instrumentu przez każdego uczestnika. plastyczne obrazy wielkoformatowe, malowanie twarzy, upcycling, charakteryzacja sceniczna, to tylko kilka przykładów spotkań, podczas których uczestnicy nie tylko rozwijają koordynację wzrokowo-ruchową, ale też uczą się współpracy i budowania zaufania. kuglarskie. uczymy pracy z rekwizytami kuglarskimi: talerze, piłeczki, maczugi, wstążki, poi, mikido, diabolo, flowerstick, devilstick, levistick, rola-bola, które mogą być także przedmiotem oddzielnych zajęć. szczudlarskie. poznanie budowy i rodzajów szczudeł, zasad bezpieczeństwa, technik chodzenia i upadania /siadania oraz sposobów asekuracji, utrzymywania równowagi, poruszania się po różnych nawierzchniach, wchodzenia i schodzenia z podestów. fireshow/firedance uczymy historii tańca z ogniem, budowy rekwizytów wykorzystywanych przez tancerzy oraz figur z użyciem takich narzędzi płonących, jak: pochodnia, poi, wachlarze, pazury, kij, czy liny. animacyjne poświęcone zabawom i chociaż na zabawach w głównej mierze oparte, nie są tylko zabawą. Uczymy, jak diagnozować potrzeby grupy oraz jednostki, by później w odpowiedzi na nie zaproponować najlepsze techniki animacyjne. Pokazujemy, jak wykorzystać posiadane zasoby do przygotowania oryginalnych zabaw. modelowanie balonów nauka rodzajów balonów, podstawowych skrętów, prostych i bardziej skomplikowanych kreacji balonowych. Krok po kroku pokazujemy, jak samemu zrobić zwierzątka, serduszka, kwiatki i zabawki, które cieszą się zainteresowaniem na każdej imprezie.

9 eventy Ze zwinnością kota bożydara organizujemy imprezy dla firm, organizacji pozarządowych, sektora samorządowego oraz osób fizycznych. Projektujemy, wspieramy, ulepszamy i kolorami okraszamy obsługę festiwali, festynów, dni miejskich, eventów etc. Naszą ofertą wzbogacamy imprezy integracyjne jednodniowe, kilkudniowe, wyjazdowe eventy, zajęcia motywacyjne dla firm, team building, wieczorki tematyczne, dancingi, karaoke, imprezy tematyczne, okolicznościowe, rodzinne i wiele, wiele innych.

10 promocja Kameleon leon dostosuje się do najbardziej wymagającego klienta biznesowego, proponując szeroką i kolorową gamę usług wspierających promocję marki. Organizujemy parady uliczne z wykorzystaniem identyfikacji wizualnej klienta, stosujemy kuglarstwo promocyjne, marketing partyzancki, akcje zaczepkowe, flash mob, kolportaż materiałów promocyjnych z wykorzystaniem elementów oferty pokazowowej. Zapewniamy oprawę wizualną, muzyczną, artystyczną i animacyjną wydarzenia promocyjnego. Obsługujemy targi i szkolenia firmowe.

11 manifest Niezły cyrk to przestrzeń, którą stworzyliśmy by otworzyć drogi do improwizacji, by zaskakiwać i być zaskakiwanym. Przecież życie zaskakuje nas codziennie. Lubimy to. Nie jesteśmy cyrkiem - jesteśmy nieagencją artystyczną. Mamy regon, ale nie czujemy się firmą. Nie giniemy w cyferkach, w niezłym cyrku na finansach odnóże trzmyma oddelegowany do tego krwiopijczy komar. Naszym zyskiem są przyjaciele. Każda akcja, każde warsztaty, wydarzenia, w których mamy przyjemność uczestniczyć, są okazją do realizacji naszych pasji. Szanujemy życie, dlatego jesteśmy przeciwni wykorzystywaniu zwierząt. Wszelkiemu wykorzystywaniu zwierząt. Wszystkie postaci występujące w niezłym cyrku są wytworami naszej wyobraźni, oddelegowanymi do poszczególnych zadań dlatego, że potrzebujemy ich pomocy. To one organizują naszą rzeczywistość. Im więcej istot tworzy naszą przestrzeń, tym jest ona bardziej kolorowa i nieprzewidywalna. Każde życie, które mamy zaszczyt spotkać, zmienia nas nieodwracalnie. Rozwijamy się razem z Wami i to pozwala nam coraz lepiej poznawać świat, a przede wszystkim Was. Wszystkie akcje, które z chęcią organizujemy, dają nam kopa do ewolucji, a każda nowopoznana postać pomaga nam być lepszymi w tym, co robimy. Niezły cyrk, my sami, kochamy to, co robimy. Odezwijcie się, chętnie Was poznamy.

12 Lubię to! facebook.com/niezlycyrk wszelkie prawa niezlycyrk.pl w ofercie wystąpili: matrioszka madzia, małpek pietrek, królik niezając, krokodyl krzywousty, kameleon leon, kot bożydar, żurafa, mucha 1 i mucha 2, mucha 3, mucha 4, 8 i 6, mucha punktor, nietoperz bez nazwy, krwiopijczy komar, kura sąsiadki, łoś z olecka, a także ludzie ze zdjęć. A zdjęcia robili: artur gawle, paweł topolski, dariusz zaród, maciek maziarka, jarek kulik, mała czarna, radek denisiuk, wojciech poniewierski. projektowała i składała kasia.

FORMY PRACY. Formy pracy dzielą się na kilka grup. Oto ich ogólna charakterystyka:

FORMY PRACY. Formy pracy dzielą się na kilka grup. Oto ich ogólna charakterystyka: FORMY PRACY Forma pracy to inaczej środek jakiego używamy, aby osiągnąć konkretny cel wychowawczy. Gdy mamy już temat naszej zbiórki, umiejscowiliśmy go w naszej harcerskiej rzeczywistości, możemy go przekazać

Bardziej szczegółowo

OPIS ORAZ CENY WARSZTATÓW styczeń 2013

OPIS ORAZ CENY WARSZTATÓW styczeń 2013 OPIS ORAZ CENY WARSZTATÓW styczeń 2013 MINI MONTESSORI zajęcia dla maluszków przygotowujące je do roli przedszkolaka, wykorzystujące elementy pedagogiki Marii Montessori (2-3 latki) Bycie przedszkolakiem

Bardziej szczegółowo

Laureaci V edycji Akademii Orange

Laureaci V edycji Akademii Orange l.p. Nazwa organizacji wnioskującej Laureaci V edycji Akademii Orange Tytuł projektu Nazwa organizacji Skrócony opis projektu kwota województwo partnerskiej wsparcia 1 Bajka - Fundacja na Bajkowe słuchowisko

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI CAŁOŚCIOWEJ

RAPORT Z EWALUACJI CAŁOŚCIOWEJ Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI CAŁOŚCIOWEJ Przedszkole Prywatne Entliczek Pentliczek Lublin Lubelski Kurator Oświaty Kuratorium Oświaty w Lublinie Przebieg ewaluacji: Prezentowany

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Efekty

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Efekty Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Efekty Przedszkole Nr 1 w Gryfinie Gryfino Zachodniopomorski Kurator Oświaty Kuratorium Oświaty w Szczecinie Przebieg ewaluacji:

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ Przedszkole Miejskie nr 10 Gorzów Wielkopolski Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim Wstęp Prezentowany raport jest rezultatem

Bardziej szczegółowo

Zrób to sam. Jak zostać badaczem społeczności lokalnej? Poradnik dla domów kultury

Zrób to sam. Jak zostać badaczem społeczności lokalnej? Poradnik dla domów kultury Zrób to sam Jak zostać badaczem społeczności lokalnej? Poradnik dla domów kultury Zrób to sam Zrób to sam Jak zostać badaczem społeczności lokalnej? Poradnik dla domów kultury Spis treści: Wstęp 7 1. Od

Bardziej szczegółowo

Aktywne społeczności. Zmiana społeczna. Katalog praktyk

Aktywne społeczności. Zmiana społeczna. Katalog praktyk Aktywne społeczności. Zmiana społeczna. Katalog praktyk Model aktywności społecznej tekst Ula Grzęda / Stowarzyszenie CAL towarzyszenie CAL od początku swojej działalności wspiera aktywność społeczną mieszkańców

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Efekty

RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Efekty Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI PROBLEMOWEJ: Efekty Prywatne Przedszkole Językowe Montessori Tęcza Swarzędz Wielkopolski Kurator Oświaty Kuratorium Oświaty w Poznaniu Przebieg

Bardziej szczegółowo

RAPORT Z EWALUACJI CAŁOŚCIOWEJ

RAPORT Z EWALUACJI CAŁOŚCIOWEJ Nadzór pedagogiczny System Ewaluacji Oświaty RAPORT Z EWALUACJI CAŁOŚCIOWEJ Punkt Przedszkolny Montessori Kraków Małopolski Kurator Oświaty Kuratorium Oświaty w Krakowie Przebieg ewaluacji: Prezentowany

Bardziej szczegółowo

INNOWACJA PEDAGOGICZNA TANIEC JAKO ELEMENT EDUKACJI MIĘDZYKULTUROWEJ IX 2015 VI 2018

INNOWACJA PEDAGOGICZNA TANIEC JAKO ELEMENT EDUKACJI MIĘDZYKULTUROWEJ IX 2015 VI 2018 INNOWACJA PEDAGOGICZNA TANIEC JAKO ELEMENT EDUKACJI MIĘDZYKULTUROWEJ IX 2015 VI 2018 MIEJSCE REALIZACJI: SZKOŁA PODSTAWOWA 108 WROCŁAW UL. B. CHROBREGO 3 AUTOR I REALIZATOR : ELŻBIETA GRZELAK 1 I. Wstęp....

Bardziej szczegółowo

Bo przedszkole uczy bawi nas, bo w przedszkolu miło płynie czas... 2. Sześciolatek uczniem Szkoły Podstawowej w Przywieczerzynie...

Bo przedszkole uczy bawi nas, bo w przedszkolu miło płynie czas... 2. Sześciolatek uczniem Szkoły Podstawowej w Przywieczerzynie... 1 Spis treści Bo przedszkole uczy bawi nas, bo w przedszkolu miło płynie czas... 2 Sześciolatek w szkole Szkoła Podstawowa nr 6 w Toruniu... 5 Sześciolatek uczniem Szkoły Podstawowej w Przywieczerzynie...

Bardziej szczegółowo

METODYKA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ZIELONYCH PRZEDSZKOLACH

METODYKA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ZIELONYCH PRZEDSZKOLACH METODYKA ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH W ZIELONYCH PRZEDSZKOLACH Podstawa programowa zajęć dydaktycznych w przedszkolu Zajęcia i metody realizowane dla wszystkich dzieci uczęszczające do Zielonych Przedszkoli w

Bardziej szczegółowo

Nowość! Nasze sale szkoleniowe przy ul. Poplińskich 12 (Poznań-Wilda)

Nowość! Nasze sale szkoleniowe przy ul. Poplińskich 12 (Poznań-Wilda) Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów www.klanza.poznan.pl biuro@klanza.poznan.pl Serdecznie witamy wszystkich, którym bliska jest idea pracy metodami aktywnymi z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Bardziej szczegółowo

Umiejętności społeczne dzieci Dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba Dziecko z rodziny dysfunkcyjnej w szkole

Umiejętności społeczne dzieci Dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba Dziecko z rodziny dysfunkcyjnej w szkole Umiejętności społeczne dzieci Dla wszystkich starczy miejsca pod wielkim dachem nieba Dziecko z rodziny dysfunkcyjnej w szkole 4 Anna Grządkowska Magdalena Pietrzak-Kurzac Patrycja Rusiak RECENZENT: prof.

Bardziej szczegółowo

Dobroć człowieka jest największą wartością Nie ma kaleki jest człowiek Każdy ma prawo do swojego szczęścia i miejsca w społeczeństwie

Dobroć człowieka jest największą wartością Nie ma kaleki jest człowiek Każdy ma prawo do swojego szczęścia i miejsca w społeczeństwie Zespół Szkół Specjalnych im Marii Grzegorzewskiej w Krotoszynie Rok założenia 1949 - Szkoła Podstawowa Nr 6 Specjalna im. Marii Grzegorzewskiej 1974 - Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy 1997- Zespół

Bardziej szczegółowo

"DIAGNOZA POTRZEB SZKOLENIOWYCH INSTYTUCJI KULTURALNYCH NA MAZOWSZU" RAPORT Z BADANIA

DIAGNOZA POTRZEB SZKOLENIOWYCH INSTYTUCJI KULTURALNYCH NA MAZOWSZU RAPORT Z BADANIA "DIAGNOZA POTRZEB SZKOLENIOWYCH INSTYTUCJI KULTURALNYCH NA MAZOWSZU" RAPORT Z BADANIA Raport z badania realizowanego przez zespół Fundacji Obserwatorium na zlecenie Mazowieckiego Centrum Kultury i Sztuki

Bardziej szczegółowo

Pracownik socjalny. czyli rzecz o bardzo specjalnym zawodzie KONFERENCJA PROMOCYJNO-INFORMACYJNA TORUŃ, 28 29 LISTOPADA 2011 R.

Pracownik socjalny. czyli rzecz o bardzo specjalnym zawodzie KONFERENCJA PROMOCYJNO-INFORMACYJNA TORUŃ, 28 29 LISTOPADA 2011 R. Pracownik socjalny czyli rzecz o bardzo specjalnym zawodzie KONFERENCJA PROMOCYJNO-INFORMACYJNA TORUŃ, 28 29 LISTOPADA 2011 R. Zapraszamy do udziału w konferencji i życzymy owocnych dyskusji w sesjach

Bardziej szczegółowo

PRACA Z UCZNIEM ZDOLNYM W PLACÓWKACH WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO

PRACA Z UCZNIEM ZDOLNYM W PLACÓWKACH WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO Publikacja współfinansowana przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego PRACA Z UCZNIEM ZDOLNYM W PLACÓWKACH WYCHOWANIA POZASZKOLNEGO PRZEGLĄD DOBRYCH PRAKTYK (opracowanie materiału:

Bardziej szczegółowo

MAŁE DZIECKO W SZKOLE SPECJALNEJ

MAŁE DZIECKO W SZKOLE SPECJALNEJ MAŁE DZIECKO W SZKOLE SPECJALNEJ Inspiruj, edukuj, motywuj i dziel się dobrymi praktykami Poradnik metodyczny Praca zbiorowa pod redakcją Małgorzaty Kulka, Elżbiety Wolniewicz Autorzy: Katarzyna Bochenek,

Bardziej szczegółowo

Rozdział 1 Równowaga Dbałość o siebie, innych i otoczenie Dziecko Świata lata 3-6+

Rozdział 1 Równowaga Dbałość o siebie, innych i otoczenie Dziecko Świata lata 3-6+ Rozdział 1 Równowaga Dbałość o siebie, innych i otoczenie Dziecko Świata lata 3-6+ Dziecko może rozwijać się jedynie poprzez doświadczenie w swoim otoczeniu. Takie doświadczenie nazywamy pracą. - Dr Maria

Bardziej szczegółowo

nasz region ROZWIJA SIĘ Z EUROPĄ Biuletyn Informacyjny Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013

nasz region ROZWIJA SIĘ Z EUROPĄ Biuletyn Informacyjny Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 nasz region ROZWIJA SIĘ Z EUROPĄ Biuletyn Informacyjny Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013 Nr 1 /2013 ISSN 1733-6473 EGZEMPLARZ BEZPŁATNY Kampania szyta na miarę Zamiast

Bardziej szczegółowo

Świetlica jest ważna-jak organizować zajęcia na świetlicy szkolnej

Świetlica jest ważna-jak organizować zajęcia na świetlicy szkolnej Świetlica jest ważna-jak organizować zajęcia na świetlicy szkolnej Szkolna świetlica stanowi wewnątrzszkolną strukturę wychowawczo-opiekuńczą. Jest bardzo ważnym uzupełnieniem pracy szkoły we wszystkich

Bardziej szczegółowo

Współpraca z mediami a tworzenie wizerunku organizacji. Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 3

Współpraca z mediami a tworzenie wizerunku organizacji. Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 3 Pakiet Edukacyjny Pozaformalnej Akademii Jakości Projektu Część 3 Współpraca z mediami a tworzenie wizerunku organizacji BUDOWANIE WIZERUNKU ORGANIZACJI KOMUNIKACJA: JA - ORGANIZACJA - OTOCZENIE WSPÓŁPRACA

Bardziej szczegółowo

Maria Schejbal SCENARIUSZ. czyli jak opowiadać historie w teatrze

Maria Schejbal SCENARIUSZ. czyli jak opowiadać historie w teatrze Maria Schejbal SCENARIUSZ czyli jak opowiadać historie w teatrze 1 2 Zrealizowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Publikacja powstała w ramach stypendium twórczego Ministra Kultury

Bardziej szczegółowo

,,METODY AKTYWIZUJĄCE

,,METODY AKTYWIZUJĄCE ,,METODY AKTYWIZUJĄCE opracowanie: Agnieszka Trzcianowska Metody aktywizujące charakteryzują się tym, że w procesie kształcenia aktywność podmiotu uczącego się przewyższa aktywność podmiotu nauczającego.

Bardziej szczegółowo

Renata Czekalska, Aleksandra Gaj, Barbara Lauba, Joanna Matczak, Anna Piecusiak, Joanna Sosnowska. Odkryjmy. Montessori. raz jeszcze...

Renata Czekalska, Aleksandra Gaj, Barbara Lauba, Joanna Matczak, Anna Piecusiak, Joanna Sosnowska. Odkryjmy. Montessori. raz jeszcze... Renata Czekalska, Aleksandra Gaj, Barbara Lauba, Joanna Matczak, Anna Piecusiak, Joanna Sosnowska Odkryjmy Montessori raz jeszcze... Program wychowania przedszkolnego opracowany na podstawie założeń pedagogiki

Bardziej szczegółowo

4/15 r o 201 ta mrofni

4/15 r o 201 ta mrofni Informator szkoleniowy /15 Informator szkoleniowy dla Nauczycieli Przedszkoli, Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych oraz Średnich Propozycje warsztatów dla Rodziców dzieci przedszkolnych INFORMACJE OGÓLNE

Bardziej szczegółowo

www.wasilewski-felska.pl

www.wasilewski-felska.pl 2015 wszystkie www.wasilewski-felska.pl wasilewski-felska * TURYSTYKA DZIECIĘCA Spis treści Jastrzębia Góra dom wczasowy vis www.visjastrzebia.pl 28.06-08.07.15 r. 10 STR. WAKACJE Z GWIAZDAMI 11 STR. Wakacje

Bardziej szczegółowo

KONCEPCJA PRACY NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA BAŚNIOWA KRAINA w Tomaszowie Lubelskim na lata 2013-2016

KONCEPCJA PRACY NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA BAŚNIOWA KRAINA w Tomaszowie Lubelskim na lata 2013-2016 KONCEPCJA PRACY NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA BAŚNIOWA KRAINA w Tomaszowie Lubelskim na lata 2013-2016 Koncepcja pracy przedszkola oparta jest na celach i zadaniach zawartych w aktach prawnych: ustawie o

Bardziej szczegółowo