Timing Trader. Jaki jest dokładny program szkolenia?

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Wielkość: px
Rozpocząć pokaz od strony:

Download "Timing Trader. Jaki jest dokładny program szkolenia?"

Transkrypt

1 Timing Trader Sam fakt przeczytania książek, posiadania wiedzy dotyczącej narzędzi inwestycyjnych czy instrumentów giełdowych nie gwarantuje sukcesu, a co gorsza również bardzo często ogranicza rozwój we właściwym kierunku. Teraz dzięki technologii inwestowania na miarę XXII wieku, możesz zadbać o siebie rozwijając swoje umiejętności. Timing Trader poprzez swoją spójność, precyzję w wyszukiwaniu okazji rynkowych oraz doskonałe współgranie systemu z psychiką, otwiera nowy rozdział skutecznej gry inwestycyjnej. Zatem jeśli jesteś już osobą, która lokuje swoje oszczędności na rynkach kapitałowych, doradza innym jak mają to robić lub dopiero zaczynasz i szukasz rozwiązań jak pomnażać kapitał, a dodatkowo chcesz otrzymać za darmo układ pozwalający skutecznie zarabiać, czytaj dalej Jaki jest dokładny program szkolenia? Jest to jedyne takie szkolenie na rynku, które łączy w sobie najlepsze strategie inwestycyjne w jedną spójną całość. Poznasz metodę, dzięki której znajdziesz się w gronie kilku procent ludzi zarabiających na rynkach kapitałowych. Usłyszysz od nas informacje, które pozwolą Ci dojść do profesjonalizmu. Najważniejsze elementy, których się nauczysz to:

2 Zasady Trendowe poznasz najbardziej dopracowane i proste w stosowaniu narzędzie oceny trendu, aby w dokładnie zrozumiec jak zarabiać stosując zasadę Trend Folowing w oparciu, o którą Ed Seykota doszedł do 15 mln USD w 12 lat. Struktura Falowa dostosowana do trading u w unikalny i praktyczny sposób jedna z najskuteczniejszych metod analizy. Geometria poznasz sekretną matematyczną wiedzę, która określa ruchy rynku. Formacje dzięki długoletniemu doświadczeniu oraz setkom statystyk pokażę Ci jak widzieć tylko skuteczne formacje, w bardzo elastycznej formie, dającej poczucie bezpieczeństwa. Zarządzanie Kapitałem poczujesz równowagę między ryzykiem a szansą na zysk. Jako jedyni na świecie nauczymy Cię jak ucinać straty i jak dawać zyskom rosnąć mimo naturalnych przeszkód psychologicznych. Street Smart zrozumiesz jak wykorzystać naturalny owczy pęd inwestorów, aby pozycja, którą zajmujesz była jak najlepsza Harmonic Trading poznasz ideę set up ów stosowaną przez najlepszych Trading Behaviorism krótki wstęp do zagadnień psychologicznych Stałe Układy dostaniesz gotowe schematy pozwalające Ci z dużym prawdopodobieństwem zajmować zyskowne pozycje rynkowe Ujęcie praktyczne nauczysz jak skutecznie łączyć całą wiedzę w praktyczną całość, aby gra przestała być loterią, a zaczęła być sztuką z inżynieryjną precyzją.

3 W połowie 2005 roku przeczytałem książkę Bodo Schäfera Droga do finansowej wolności. Miałem wtedy złotych długu, swoją wiedzę Timing Trader oraz przekonanie, że mogę dokonać niemożliwego i tak właśnie się stało. Kim jestem? Zastanawiałem się jak napisać, że nie rzecz w tym czy mało czy dużo osiągnąłem, czy mam Casio czy Rolex a na ręku, garnitur i buty robione na miarę, bo może na szkolenie przyjdę w dresie, nieogolony i powiesz: to ktoś inny. Jestem, aby przekazać Ci ogromne doświadczenie, pokłady wiedzy, wyjątkowe technologie. Pragnę przede wszystkim dać Ci podejście, wiarę w Ciebie większą niż masz sam oraz pewność, że i Ty możesz. Zapraszam Cię zatem na szkolenie Timing Trader. Włożyłem w nie absolutnie wszystko technologicznie, emocjonalnie i intelektualnie. To szkolenie to ja, straty i zyski, smutki i radości, przegrane i wygrane, samotna gra i wolność. Obiecuje Ci, że czekają Cię najbardziej wyjątkowe chwile w otwierającym się nowym rozdziale życia. Podzieliłem się tym z wyjątkową grupą ludzi do której i Ciebie zapraszam. Przyjdź koniecznie. A jeśli nawet nie będzie nam dane poznać się, żywię do Ciebie ogromny szacunek za to, że chcesz się rozwijać i dlatego ma dla Ciebie prezent na końcu Michał Kurach Gdzie, kiedy, ile? I Moduł 01 i 02 wrzesień 2012, Warszawa II Moduł 08 i 09 wrzesień 2012, Warszawa III Moduł 15 i 16 wzresień 2012, Warszawa Od 10 do 18, czasem dzień może się przedłużyć. Około jest przewidziana 1,5 godzinna przerwa obiadowa. W trakcie kilka krótszych około 15 minutowych przerw kawowych. Cena obejmuje: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat Timing Trader, bogaty catering (kawa, herbata, soki, woda, słodycze). Inwestujesz: 4460 zł do 13 sierpnia 2012 później cena rośnie do 4860zł. Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych mają rabat w kwocie 250zł Oszczędź i zapewnij sobie miejsce i zgłoś się już teraz Zgłoś się już teraz Liczba miejsc, ze względu na praktyczny charakter warsztatu, jest ściśle ograniczona do 24. Wyślij e mail na adres: W tytule wpisz: TimingTrader Twoje Imię i Nazwisko

4 Cierpienie podobno bierze się z trzech rzeczy: braku cierpliwości, braku możliwości i niespełnionych oczekiwań. Trading Behaviorism, jako wzorzec skutecznego zarządzania swoim umysłem i emocjami daje Ci możliwość stworzenia rzeczywistości o wiele bardziej dopełnionej, wymarzonej, pełnej pozytywnych chwil i niewiarygodnych możliwości. Bo czym jest rzeczywistość jak nie odbiciem lustrzanym naszych myśli, które dzięki nowej wiedzy będziesz kreować w sposób bardziej efektywny i w kierunkach przez Ciebie pożądanych. Trading Behaviorism to z jednej strony możliwość odkrycia wielkich zasobów będących częścią Ciebie, udoskonalenia ich przez oszlifowanie diamentu, jakim jesteś Ty sam i z drugiej strony to dostęp do gotowych wzorców pozwalających pozbyć się problemów wynikających z przeszłych doświadczeń rynkowych albo wykreować zachowania właściwe do osiągnięcia sukcesu w taki sposób, aby stały się teraz realne jak Ty sam. Może dodatkowo Twoim sukcesem jest szczęśliwa rodzina, może po prostu wewnętrzny spokój, może miliony w banku, a może po prostu sukces to być szczęśliwym. Jeśli jeszcze masz wątpliwości, że Ty też możesz osiągnąć to wszystko, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Ludzie 30 lat temu rzucili wyzwanie tradycyjnej edukacji, standardowym sposobom myślenia, post freudowskiej psychologii i teraz mamy dowody, że umysł każdego z nas ma potężne możliwości do zmiany, poprawiania jakości życia, sposobu myślenia, skuteczności działania. Zatem zapraszam Cię byś i Ty stworzył/ła własną wyśnioną rzeczywistość.

5 Fundament Najważniejszą w życiu inwestycją jesteś Ty sam i dlatego proponujemy Ci szkolenie będące podwaliną pod przyszły magiczny ogród pełen wyborów i możliwości. Trader to osoba odpowiedzialna za własne decyzje, posiadająca umiejętność kreowania właściwych celów i podążania do nich odpowiednimi ścieżkami, zarządzająca swoimi emocjami i doskonale komunikująca się z samym sobą oraz innymi. Do tego wewnętrzny spokój, jako fundament do właściwego podejścia, dobrych przekonań. Na koniec, jako absolwent tego szkolenia będziesz posiadać umiejętność ogromnej motywacji oraz czerpania radości z tego, co robisz, aby mięć pozytywną energię do kontynuacji przygody jaką jest inwestowanie na rynkach finansowych. Jaki jest dokładny program szkolenia? Założenia poznasz podstawy skutecznej gry w kontekście psychologicznym. Up Time & Trans nauczysz się używać alternatywnych stanów umysłu, aby dokonywać zmian w swoich zachowaniach. Rozszerz percepcję. Autocoaching dostaniesz gotowy model coachingowy. RTZ i Zmiana przekonań wydobędziesz do świadomości ograniczające przekonania i zmienisz je oraz nauczysz się tworzyć nowe będące podstawą efektywnego zarabiania na rynkach finansowych. Stan doskonałości osiągaj pełne połączenie pewności siebie i kompetencji, aby działać na poziomie doskonałości. Linia czasu uzyskasz dostęp do kreowania przyszłości i zmiany negatywnych doświadczeń. Raport z rynkiem zdobędziesz dostęp do rynków, poprzez dokładne dopasowanie na poziomie o jakim nawet nie marzyłeś. Zmiana nawyków by robić te rzeczy, które chcemy w sposób szybki i precyzyjny. Pozycje percepcyjne jak patrzeć w trzech podstawowych pozycjach, aby znaleźć właściwą optykę siebie i rynku. Nowa teoria obwodów neurologicznych poprowadź swoje życia tak byś czuł wyjątkową spójność i równowagę na wszystkich poziomach i dzięki temu był w pełni gotowy skutecznie inwestować. Zarządzanie ciałem dlaczego sen jest ważny, jak negocjować z bólem i wiele innych aspektów zdrowego życia.

6 Submodalności poznaj neurologię Twojego umysłu i zacznij panować nad swoimi myślami. Fast Fobia Cure i Time Line Therapy poznasz metody usuwania lęków. Zarządzanie emocjami czyli zamiast kontrolować i eliminować emocje w swoim życiu, wybieraj, kiedy jak chcesz się czuć, bawiąc się wolnością emocjonalną. Dialogi wewnętrzne eliminuj rozbijające Ciebie wewnętrzne głosy oraz buduj głosy pozytywnie nakręcające. Systemy Reprezentacji poznasz lingwistykę zmysłów, aby komunikować się wykorzystując każdy z nich. Asocjacja i Dysocjacja jak dystansować się od strat oraz przeżywać w pełni zyski. Planowanie i Realizacja dowiesz się, dlaczego planowanie w tradycyjnym rozumieniu powoduje problemy i jak zarządzać czasem, aby nie popaść w chaos. Kotwiczenie wpływaj na swój stan emocjonalny i łącz go z dowolnymi aktywnościami lub likwiduj negatywne uczucia. Poziomy logiczne i piramida Diltsa poznaj strukturę działania człowieka. Strategie Decyzyjne dostrzeżesz różnice między złą, a dobrą decyzją by dokonywać mądrych wyborów. JEŚLI NAM STARCZY CZASU TO MAMY DLA CIEBIE JESZCZE O WIELE WIĘCEJ Szczyt Jest fundament pod sukces, który zbudowałeś sam poprzez własne doświadczenia i/lub uczestnicząc w naszym szkoleniu Timing Trader. Teraz przyszedł czas na stanie się królem swojego życia i mistrzem na miarę czasów, w jakich żyjemy i wyjątkowych możliwości, jakie jeszcze w sobie nie odkryłeś. Bo gdy początkujący inwestor korzysta z rad, sugestii innych to mistrz tworzy techniki, strategie, marzenia i rzeczywistość, która teraz jakąś chwile wcześniej wydawała się nieosiągalna. Jednak Ty wiedziony wyższą siłą zaczynasz rozumieć, a może po prostu czuć, że już jest najwyższy czas sięgnąć po to, co dalekie było jeszcze chwilę temu, a teraz z każdym momentem przybliża się to, co przeznaczone. To oznacza, że marzenia urzeczywistniają się, zaczynają w pełni przenikać do głębszej świadomości pozwalając na kolejny krok. Weź, zatem los we własne ręce i stań się skutecznym Traderem, bo wiedza ma tylko sens wtedy, gdy osadzana jest jeszcze bardziej w praktycznym zastosowaniu, a kolumnami wspierającymi są umiejętności, które pomożemy Ci dziś zdobyć.

7 Dlaczego, po co i dla kogo Trading Behaviorism? Kontynuacja dla Ciebie bo rozwiniesz i uzupełnisz to, czego nauczyłeś się z książek, doświadczeń, Timing Trader Prośby bo byłem ciągle pytany i proszony, abym zrobił szkolenie tzw. psychologiczne. Teraz jest. Autorytety bo najlepsi na świecie w tym Ed Seykota twierdzą, że tzw. aspekt psychologiczny to 80% sukcesu. Sugestia bo wyjątkowi ludzie jak Charles Faulkner powiedzieli, że mamy wyjątkowe rzeczy, które mamy obowiązek przekazać dalej Wiara bo wierzę w Ciebie i Twój sukces rynkowy bardziej niż ty sam/sama. Spokój bo jeśli dasz nam tą chwilę, to my damy Ci równowagę wewnętrzną jaka niezbędna jest do długoletniej gry. Dla Ciebie bo każdy ma prawo mięć szansę Doświadczenie innych bo nawet najlepsi przegrywali dlatego, że długoletni stres doprowadzał ich do błędów ostatecznych. Zaawansowane technologie bo poziom jaki jest reprezentowany na Trading Behaviorism to najwyższa półka światowa. Strategie Decyzyjne bo wreszcie nauczymy Cię dostrzegać różnicę między złą, a dobrą decyzją, abyś dokonywał teraz mądrych wyborów. Ja bo szkolenia to dodatek do mojego inwestowania i każde szkolenie traktuję jako okazję do poznania wyjątkowych ludzi i dlatego każde szkolenie odbywa się tylko raz do roku. Ty bo nie talent w dużym palcu stopy, tylko doskonałe umiejętności i wiedza, którą teraz możesz zdobyć decyduje, że i Ty zarabiasz na swoje marzenia Setki godzin, jeśli nie tysiące włożyłem w kreację tej możliwości jaka stoi przed Tobą. Te 7dni to mój osobisty przekaz tego, czym jest równowaga psychiczna w kontekście giełdowym. Patrzę jak to ziarno jak kiełkuje już w grupie kilkudziesięciu osób, aby byli jeszcze bardziej szczęśliwi i zarabiali więcej. Jestem dumny. Z całego serca zapraszam się na cudowną przygodę, która jeśli tylko zapragniesz nie będzie miała końca, a nazywa się rozwojem. Weź głęboko do serca następujące słowa. Twój sukces finansowy, życiowy, wyjątkowe chwile, widzialne efekty i wewnętrzny spokój są warte każdych pieniędzy, pracy, czasu i dlatego najlepszą inwestycją jest inwestycja w siebie samego. Przyjdź koniecznie. Te chwile zmienią Twoje życie. Życzę Ci tworzenia oczekiwań na miarę Twoich możliwości i ogromnej cierpliwości w osiąganiu wyśnionego, aby na końcu zawsze był spokój, spełnienie i szczęście. Baw się, ucz oraz rozwijaj siebie i innych, a wtedy nagroda będzie na wyciągnięcie ręki. Mam nadzieję do zobaczenia Michał Kurach

8 Gdzie, kiedy, ile? W Warszawie w dniach wrzesień 2012; Od 10 do 18, czasem dzień może się przedłużyć. Około jest przewidziana 1,5 godzinna przerwa obiadowa. W trakcie kilka krótszych około 15 minutowych przerw kawowych. W niektóre dni odbędą się nieobowiązkowe zajęcia dodatkowe. Cena obejmuje: szkolenie, materiały szkoleniowe, certyfikat, bogaty catering (kawa, herbata, soki, woda, słodycze). Inwestujesz: 4560 zł do 13 sierpnia 2012 później cena rośnie do 4960zł. Członkowie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych mają rabat w kwocie 250zł Zgłoś się już teraz Liczba miejsc, ze względu na praktyczny charakter warsztatu, jest ściśle ograniczona do 24. Wyślij e mail na adres: W tytule wpisz: Trading Behaviorism Twoje Imię i Nazwisko Czy wszystkiego można się nauczyć w 6 czy 7 dni? Nie ma treningu, po ukończeniu którego będziesz wiedział wszystko w 100%. Najważniejsze byś szedł w dobrym kierunku i kontynuował rozwój po ukończeniu kursu. Dlatego to szkolenie ma Cie przygotować do własnego zindywidualizowanego rozwoju emocjonalnego i rynkowego. Jest okazją poznania technik jakiego inne programy nie oferują, bo po prostu go nie znają! Dodatkowo masz możliwość skorzystać z mentoringu i coachingu jaki oferujemy. Mentoring i Coaching do Timing Trader Uczniowie indywidualnie prowadzeni w okresie kilku miesięcy stają się bardzo skutecznymi inwestorami. Niestety cena powoduje, że mało kogo stać, aby zapłacić za taką wyjątkową formę współpracy 25 tysięcy złotych. Szukając rozwiązania równie skutecznego, zaproponuję Ci absolutnie fantastyczną rzecz. To szkolenie jest wyjątkowe bo masz warunki i tryb szkolenia bliski uczniów indywidualnych, a płacisz cenę szkolenia grupowego. Ta wersja edukacji dzięki możliwości zadawania pytań w dowolnej ilości drogą e mailową udostępnia Ci ogromne zasoby. Uważamy, że kluczem do sukcesu zarówno uczniów indywidualnych jak i Twojego, jest właśnie bezpośredni i bieżący kontakt z nami drogą elektroniczną oraz sprawdzanie swoich postępów dostając feedback od swojego mentora. W pierwsze fazie kontakt umożliwia Ci dobrze opanować wiedzę miedzy sesjami, a potem możesz pod czujnym okiem zacząć praktykować na rynkach finansowych. Gdzie, kiedy, ile? E mail Termin: 1 październik listopad Inwestycja tylko w ramach poniższych pakietów. Wartość bez pakietów 4780zł.

9 Pakiety Chcesz zaoszczędzić pieniądze i czas? Chcesz by było łatwo, szybko i przyjemnie? W trosce o Twoją kieszeń i wygodę przygotowaliśmy następujące pakiety, dzięki którym możesz bardzo wiele zyskać! Pakiet Trader I (Timing Trader + Mentoring) inwestujesz 7620zł rabat dodatkowy dla członków SII 320zł czyli oszczędzasz 2020zł Pakiet Trader II (Timing Trader + Trading Behaviorism ) inwestujesz 8120zł rabat dodatkowy dla członków SII 320zł czyli oszczędzasz 2020zł Pakiet Master Trader (Timing Trader + Mentoring + Trading Behaviorism ) inwestujesz 11520zł rabat dodatkowy dla członków SII 520zł czyli oszczędzasz aż 3600zł. Kto Cię będzie uczył? Studiowałem na najlepszych kierunkach najlepszych uczelni w Polsce: Wydział Weterynarii SGGW, Finansów i Bankowości SGH oraz Psychologii Społecznej SWPS. Jednak żadnych studia nawet nie zbliżały mnie do realizacji marzeń, więc nie ukończyłem żadnych i postanowiłem realizować mit od pucybuta do milionera na własną rękę. W 1999 postanowiłem otworzyć własny biznes oraz zainteresowałem się rynkiem kapitałowym. Szybko zrozumiałem, że jest to moje powołanie oraz droga do finansowej wolności. Stworzyłem Timing Trader i Trading Behaviorism na własne potrzeby, a teraz dziele się tym z innymi. Dane mi było wyszkolić wielu traderów. Jeden z nich po sześciu miesiącach indywidualnego treningu wystartował w Mistrzostwach Świata w Trading u 2008, gdzie zajął 8 miejsce, a w Polsce uplasował się na miejscu 1. W 2010 roku powtórzył wynik odpowiednio zajmując 7 i 2 miejsce. Przekazałem też wiedzę rynkową kadrom wielu firm min.:

10 ING S.A., Premium Financial Sp. zo.o., Zakłady Chemiczne Police S.A., Europartner Sp. z o.o., Spray S.A., Mostostal Zabrze S.A. i wielu innym. Prywatnie uwielbiam podróżować, fotografować, grać w pokera, jeździć konno oraz co za tym idzie zaczynam bawić się w hodowlę koni czystej krwi arabskiej. Kocham obcować z doskonałymi dziełami najlepszego zegarmistrzostwa. Wierząc w ideę ciągłego rozwoju, inwestuje cały czas ogromne pokłady energii, wartość dobrego samochodu oraz kilkadziesiąt dni w roku w swoją naukę i podnoszenie kompetencji. Wiele odbytych szkoleń i certyfikatów daje gwarancje najwyższej światowej jakości w kontekście umiejętności komunikacyjnych oraz trenerskich. Poniżej kilka najważniejszych odbytych szkoleń: Harvard Business School Review & CIMI Program Menedżerski: Management I Brian Tracy Szkolenie: Maksimum Osiągnięć; Nowa Psychologia Sprzedaży 2008 Anthony Robbins Szkolenie: Unleash The Power Within 2008 Dr Richard Bandler, Co creator of NLP Szkolenia: Persuasion Engineering, Trening Trenerski Charisma Enhancement, Meta Master Practitioner of NLP 2009 Frank Farrelly Szkolenie: Coaching Prowokatywny 2009 Jaap Hollander Szkolenie: Coaching Prowokatywny 2008 Stephen Gilligan Szkolenie: W poszukiwaniu generatywnej świadomości i przemiany 2009 Kevin Hogan Szkolenie: Persuasion 2007 Robert Cialdini Seminarium: The Power of Social Versus Financial Factors in Behaviour Change 2008 Dr Aleksadner Daniłow Szkolenie: Hipnoza oraz Coaching 2008 Różni Autorzy Książki, kursy audio i video, opracowania, artykuły: ponad 350 pozycji Polityka Firmy: Wszyscy podpisują oświadczenie o tym, że w żadnej formie nie będą utrwalać i nagrywać szkolenia, oraz będą przestrzegać praw autorskich. W przypadku ciągłego nieodpowiedniego zachowania uczestnika, Timing Trader Michał Kurach może poprosić go o opuszczenie szkolenia za zwrotem proporcjonalnej części pieniędzy. Seminaria, szkolenia, warsztaty mają charakter tylko i wyłącznie edukacyjny. Jeśli z jakiś powodów nie mógłbyś przyjść na zapłacone szkolenie, możesz zawsze przyjść na następne nie płacąc nic dodatkowo (nawet w przypadku zmiany cen). Dane do wpłaty: Timing Trader Michał Kurach Ul. Ordona 7/ Warszawa mbank : Nr konta: Tytułem: Wybrana Wersja Twoje Imię i Nazwisko

11 Dlaczego najlepiej zrobisz przychodząc do nas? Zamiast wypisywać Ci listę powodów postanowiliśmy zdać się na Twój osąd, bo już nas znasz lub czytasz te słowa z polecenia kogoś Ci bliskiego, a jeśli nie to przeczytaj co mają inni do powiedzenia Testymoniale uczestników poprzednich szkoleń: Szkolenie prowadzone przez Michała Kurach to duża doza artyzmu połączona z profesjonalizmem najwyższej klasy. Jako trener Michał bardzo sprawnie oraz skutecznie pracuje na wielu różnych poziomach i jest spójnym przykładem tego czego naucza. Jego szkolenia to świetna zabawa z niesamowicie szybkim tempem rozwoju umiejętności. Podejście prezentowane na szkoleniu jest autorską, wyjątkową oraz skuteczną metodą oceną rynków finansowych, która jasno określa co masz zrobić teraz. Decydujesz się w prosty sposób, jak na podstawie Timing Trader połączonego z wiedzą sprzedaży doradzasz skutecznie klientowi, aby był zadowolony i powrócił do Ciebie. Kiedyś przyjąłem zasadę, że uczę się od najlepszych i dlatego szczerze polecam gorąco jego wiedzę, doświadczenie oraz warsztat trenerski. Norbert Pyffel, członek klubu Milion Dolar Round Table, konsultant finansowy oraz członek zarządu Premium Financial Sp. z o.o. Dziękuje za pokazanie mi drogi jak skutecznie zarabiać na rynku kapitałowym. Timing Trader Michał Kurach to firma przekazująca wiedzę najwyższej jakości. Najbardziej przemawia do mnie spójność całego systemu. Prezentowane podczas szkolenia podejście pozwala na pewne podejmowanie decyzji inwestycyjnych w oparciu o analizę techniczną, zarządzanie kapitałem i psychologię inwestowania. Pewność i świadomość zachowań rynkowych jaką daje połączenie tych wszystkich aspektów pozwala podejmować strategiczne decyzje inwestycyjne w spółce giełdowej. Polecam każdemu menedżerowi szkolenie Timing Trader jako narzędzie skutecznego zabezpieczenia się przed ryzykiem kursowym i każdemu inwestorowi giełdowemu jako sposób na pomnażanie pieniędzy na rachunku inwestycyjnym. Waldemar Sałata, Członek Zarządu spółki giełdowej Spray S.A.

12 Wiedza zdobyta na szkoleniach prowadzonych przez Michała, otworzyła mi drogę do profesjonalnego podejścia do rynku. W dużym skrócie mogę powiedzieć, że Michał Kurach pokazał mi, że rację ma rynek, my tylko możemy się nauczyć jak się poruszać i reagować na informacje płynące z wykresów. Timing Trader to zestaw schematów ułożonych w całość i nauczanych w klarowny i skuteczny sposób. Dzięki wiedzy przekazanej przez Michała oraz własnej determinacji, zdecydowałem się wystartować w 2007 roku w mistrzostwach świata w trading u. Po roku zmagań, zająłem 8 miejsce na świecie i 1 na polskiej liście rankingowej. Polecam jego szkolenia z pełnym przekonaniem. Rafał Glinicki, Współwłaściciel oraz Prezes Zarządu Europartner Sp. z o.o. Pan Michał Kurach prowadził szkolenia w których byłem uczestnikiem z zakresu analizy technicznej wykresów i skutecznego inwestowania. Szkolenia te przeprowadzone były w sposób fachowy. Pan Michał Kurach w czasie szkoleń wykazał się wszechstronną wiedzą teoretyczną, jak i praktyczną, z zakresu analizy technicznej, metod zarządzania kapitałem oraz psychologii inwestowania. Szczególnie polecam szkolenia pana Michała dla inwestorów którzy zamierzają rozpocząć inwestowanie ponieważ szkolenia z zakresu psychologii inwestowania są na najwyższym poziomie. Jan Duda, Członek Rady Nadzorczej spółki giełdowej Mostostal Zabrze Holding S.A. Pomimo tego, że funkcjonujemy od lat w gospodarce rynkowej, jakość, a zwłaszcza jakość usług jest w Polsce w dalszym ciągu rzadkością. Michał Kurach jest chlubnym wyjątkiem i dlatego zasługuje na miano wyjątkowego. Profesjonalista w każdym calu, podchodzi do tego, co wykonuje z pasją i potrafi nią zarazić słuchaczy. Jest autentyczny, opowiadając o skutecznych metodach inwestowania udowadnia, że sam potrafił skutecznie zainwestować. Zainwestował w siebie, w rozwój swojego warsztatu i cały czas się rozwija. Z przyjemnością wziąłem udział w jego szkoleniu, które oprócz odświeżenia wiedzy na temat narzędzi analizy technicznej a także jej nowatorskiego interpretowania zwróciło moja uwagę na pomijane często behawioralne aspekty trading u. Techniki motywacji, budowania kierunków czy definiowania celu, o których mówi Michał są warte zastosowania nie tylko na rynku finansowym, ale w naszym codziennym życiu.. Jednym słowem warto Przemek Drumlak, Dyrektor Finansowy, ACCA, CIA, Biegły rewident

13 Szanowny Panie, Miło mi poinformować, że właśnie zakończyłem swoje pierwsze 20 tradów od ukończenia szkolenia w lutym i warsztatów w marcu. 20 tradów przeprowadziłem w okresie od 26 marca do 26 kwietnia z tygodniową przerwą na urlop. Grałem dokładnie według tego czego nauczyłem się od Pana (bo nic innego nie potrafię i nie znam) i tylko na czterech głównych walutach. Do każdego zagrania piszę certyfikat i prowadzę wszystkie statystyki. To nie tylko moje pierwsze 20 tradów grając wg Timing Trader, ale w ogóle pierwsze zagrania w życiu (oprócz demo).mój wynik mimo popełnienia wielu oczywistych błędów wyniósł: plus 365 pipsów!!!! Powiem, że nawet w najbardziej optymistycznych założeniach nie przypuszczałem, że w mojej pierwszej 20 tce tradów osiągnę tak znakomity wynik. Bardzo dużo dały mi warsztaty, to po nich od razu zacząłem grać na prawdziwe, ale jeszcze nie duże pieniądze z dużą pewnością co do własnych umiejętności i dlatego niecierpliwie czekam na następne warsztaty. Adam B. Panie Michale Minął prawie rok od czasu szkolenia Timing Trader i parę miesięcy od warsztatów, w których miałem przyjemność uczestniczyć. Stosuję zasady, których Pan mnie nauczył, z coraz większym powodzeniem, na rynku kontraktów terminowych. Przekonałem się, że zasady naprawdę działają chylę czoła. Pozdrawiam, Tadeusz P. Zawsze z ogromną przyjemnością polecam wszystkim znajomym szkolenia które przerosły moje oczekiwania. Tak też i było tym razem. Podczas szkolenia Michał i jego współpracownicy przekazali w skondensowanej i bardzo prostej formie sprawdzoną w praktyce rynkowej wiedzę obejmującą całe lata ich doświadczeń w tradingu. Przychodząc na to szkolenie otrzymujesz bardzo praktyczną wiedzę, której zdobycie zabrałoby wielokrotnie więcej czasu i pieniędzy. Z każdym kolejnym szkoleniem korzystasz dodatkowo jeszcze więcej, ponieważ Michał się wciąż rozwija i stale udoskonala swój warsztat o najnowsze strategie tradingowe, co ważne kładzie też bardzo duży nacisk na psychologię inwestowania element niezwykle istotny dla wszystkich profesjonalnych traderow. Szczerze polecam Michała Kuracha i jego szkolenie Timing Trader Leszek Badurowicz Zdecydowanie polecam szkolenie Timing Trader dla każdego kto chce inwestować na rynkach i żyć z tego. Rozłożenie w czasie kolejnych spotkań pozwala odpowiednio przyswoić sobie podane informacje. Widać, że prowadzący robią to z "sercem" i z zaangażowaniem. Polecam. Prowadzący Michał zasługuje na zaufanie. Adam Głaz To wspaniałe że Michał zdecydował się podzielić z nami tak wartościową wiedzą. Już po krótkim czasie stwierdzam że Timing Trader to zasady spójne i skuteczne, a elementy psychologiczne już zmieniły nawet inne, pozarynkowe aspekty mojego życia. Jeżeli tylko tego chcesz szkolenie Timing Trader na zawsze odmieni Twoje życie! Marek Pasierbski Gorąco polecam szkolenie Timing Trader!! Uzyskasz tam z całą pewnością bardzo konkretną i spójną wiedzę potwierdzoną kilkuletnim doświadczeniem, sprawdzone zagrania, wielki zasób wiedzy na temat psychologii rynku, czy też prawidłowego zarządzania kapitałem. Wiedza jaką zdobędziesz na szkoleniu będzie pierwszym krokiem do zarobienia potężnych pieniędzy, gdyż dowiesz się w jaki sposób absolutnie fantastycznym traderem!! Jeśli marzy Ci się gra na rynku, to moim zdaniem to szkolenie jest właśnie dla Ciebie!! polecam!! Grzegorz Gwiazdowski Prezes Zarządu Studenckie Forum Business Centre Club

14 "Krótko: PP Pełen Profesjonalizm: Szkolenie pozwoliło mi zrozumieć na czym polega idea Timing Trader, jak powinienem zarządzać kapitałem i swymi emocjami. Po prostu jak stać się odpowiedzialnym i skutecznym traderem. Pozostało tylko wziąć się ostro do roboty i pozostać konsekwentnym w realizacji stworzonego przez siebie planu. Pozdrawiam miłych Panów, dziękuję za otwartość i wszelką pomoc:" Wiktor Chudzyński "W stosunku do jakości i zawartości kurs jest bardzo, bardzo tani!" Krzysztof Hryniewiecki Mimo, iż uczestniczyłem już w wielu szkoleniach, to szkolenie Timing Trader z całą pewnością było spośród nich najlepsze. Perfekcyjnie zorganizowane i przeprowadzone z ogromną ilością przykładów. Zaprezentowane przez praktyków, którzy przekazują swe doświadczenia w formie skondensowanej i uporządkowanej wiedzy z dużą dawką humoru. Panowie Rafał i Michał uczą zarówno metod i technik gry jak i kompletnego oraz spójnego sposobu myślenia, odpowiedniego nastawienia, które moim zdaniem decyduje o sukcesie na rynku. Serdecznie polecam wszystkim osobom niezależnie od wieku i doświadczenia giełdowego. Marek Wilczura "Szkolenie Doskonałe pod każdym względem. Zakres merytoryczny łączy w sobie najciekawsze aspekty Analizy Technicznej w spójną całość Timing Trader. Rozwiązało wszystkie moje wątpliwości i niejasności związane z teorią fal. Super atmosfera na szkoleniu zwłaszcza wieczorami:) Naprawdę warto!" Maciej Pietraszkiewicz "Profesjonalne szkolenie uczące bardzo realistycznego spojrzenie na rynki finansowe. Wspaniała przyjazna atmosfera. Gorąco polecam zarówno doświadczonym inwestorom jak i początkującym." Janusz Witek "Pozwoliłem sobie na bardzo subiektywną ale jednocześnie jednoznaczną opinię na temat kursu Timing Trader, którego uczestnikiem miałem przyjemność być ostatnio. Oto ona: Kurs szokujący w ilości przekazanego materiału. Szokujący w swej prostocie. Szokujący w efektach jakie przyniesie. Tyle tylko, że ten trzeci punkt jest jeszcze bezwarunkowo przede mną. A nade wszystko daje ogromny luz i świeże spojrzenie na rynek. Pozdrawiam serdecznie." Zbigniew Kręcisz "Gorąco polecam! Nauczyłem się wielu, nowych i bardzo przydatnych rzeczy. Zmieniłem swoje podejście do analizy technicznej. Teraz już wiem, że analizę, którą stosowałem do tej pory mogę między bajki włożyć. Sam się sobie dziwię, a zarazem podziwiam siebie za to, że do tej pory udało mi się zarobić jakiekolwiek pieniądze na rynku. Mogę śmiało powiedzieć, że przed szkoleniem "grałem na rynku". Podczas szkolenia dostałem narzędzie dzięki, któremu będę mógł zacząć... Zarabiać. Chłopaki "dali radę"! Szkolenie było przeprowadzone na bardzo wysokim poziomie, pełny profesjonalizm. Po prostu FULL WYPAS. Nie żałuję wydanych pieniędzy. Wiem, że prędzej czy później się zwrócą!" Krzysztof Chodorowski "Wcześniej byłem na kilku szkoleniach i przeczytałem wiele książek ale tak naprawdę dopiero po tym szkoleniu zrozumiałem jak czytać sygnały, które daje nam rynek. Wiedza książkowa wydaje się niczym w porównaniu z wiedzą, jaką wynosi się z tego szkolenia. Naprawdę polecam. Marcin Zychalak "Kurs praktyczny, o bardzo dużej przydatności, poszerzający i porządkujący wiedze. Rzuca nowe światło na rynki, odsłania czarne i jasne strony grania, zarówno od strony technicznej jak i

15 psychologicznej, a co najważniejsze przedstawia system, dzięki któremu można zarobić. Jednocześnie nie jest to szkolenie dla ludzi, którzy chcą wyciągnąć milion z zainwestowanych dziesięciu tysięcy w cztery tygodnie. Wykorzystując Timing Trader i grając ostrożnie trzeba na to poświęcić aż 8 lat... Oprócz części teoretycznej i praktycznej są również wieczorne spotkania integracyjne, przy których można pytać o wszystko, wyciągając cenne doświadczenia dotyczące stylu życia narzucanego przez rynek gdy chcemy by był on jedynym źródłem naszego utrzymania. Reasumując: Szkolenie nie można traktować inaczej jak bardzo dobra inwestycje z jajem." Tomasz Z. Kosowski "Znakomite i bardzo profesjonalne szkolenie. Ciekawe i praktyczne podejście do gry oparte o reguły rządzące rynkiem. Wiedza przekazana fachowo w praktyczny i zrozumiały sposób poparty przykładami. Zdecydowanie polecam wszystkim, którzy próbowali zarabiać, próbują zarabiać lub planują w przyszłości zarabiać pieniądze na różnych rynkach finansowych. Warto wydać takie pieniądze aby nie być tzw. "inwestorem strategicznym" czyli takim, który najczęściej ma stratę i gra tragicznie." Krzysztof Ratajczak "Takiego szkolenia poszukiwałem od kilku lat. Zobaczyłem to, czego wcześniej nie widziałem, bądź widziałem, a nie byłem przekonany teraz jestem. Szkolenie godne polecenia." Andrzej Czechowski "Szkolenie spełniło moje oczekiwania i warte jest wydanych pieniędzy. Zmieniło całą moją optykę i podejście do rynku. Cała wiedza przekazana w bardo profesjonalny sposób. Polecam." Krzysztof Lisowski "Szkolenie w pełni spełniło moje oczekiwania, polecam je wszystkim, którzy myślą o poważnym tradingu." Tomasz Maślanka "Gorąco polecam dla osób, które grały na tzw. "czuja" metoda Timing Trader całkowicie zmieniła moje podejście do inwestowania na giełdzie." Rumas Arkadiusz "Zdecydowanie polecam. Zwłaszcza dla osób krytycznych, nastawionych sceptycznie, niewierzących itd. Jeśli jesteś laikiem giełdowym to nie trać czasu, zdrowia i pieniędzy, zainwestuj w szkolenie." Tomasz Wysoczański "Bardzo gorąco polecam, super szkolenie! Niesamowita praktyczna wiedza prowadzących przekazana w sposób mocno usystematyzowany" Albert Niechciał "Sądzę, że uczestnictwo w szkoleniu Timing Trader jest najlepszą i niezbędną inwestycją dla początkujących, a dla doświadczonych traderów może być niezwykle interesujące i również godne polecenia" Jarosław Kowasz "Bardzo dobry kurs. Jako osoba bardzo "świeża" w temacie, zdecydowanie rozjaśnił moje spojrzenie na grę. Wiem na co się decyduję. Polecam każdemu, kto myśli poważnie o grze na giełdzie i zarabianiu na niej! Dorota Osik "Uczestniczyłem w wielu szkoleniach i dopiero to szkolenie uzmysłowiło mi jak naprawdę powinienem postrzegać rynek." Marcin Robakiewicz

16 "Jeśli ktoś poważnie myśli o dochodach z inwestycji giełdowych to ten kurs jest obowiązkowy. Bez tego kursu gra giełdowa to podniecająca ale tylko gra w ruletkę lub jej mocniejszą odmianę rosyjską ruletkę." Ewa Stochlak "Bardzo dobre szkolenie. Dobrze poprowadzone, profesjonalnie. Długo czekałem na podobną okazję do zdobycia nowej wiedzy. Autorzy spełnili moje oczekiwania. Dodatkowo wszystko odbyło się w miłym klimacie." Robert Tatko "Doskonałe zamiast książki "Magia dla opornych" w rzeczowy sposób pokazane działanie ( zasady) rynku." Robert Koricki "Cała prawda o regułach rządzących rynkiem. Polecam szkolenie wszystkim wchodzącym na rynek, jeszcze bez "naleciałości." Paweł Boruń "Bardzo fachowo przekazana wiedza, w bardzo praktyczny sposób. Reszta zależy od nas. Gorąco polecam szkolenie." Adam Poleski "Szkolenie jest niezbędne dla osób, które myślą o zarabianiu na różnych rynkach: waluty/akcje/towary. Prowadzone jest w sposób profesjonalny. Robert Żmijewski "Bardzo dobre spojrzenie na podstawowe zasady Timing Trader. Antoni Bunar "Super szkolenie porządkujące wiedzę o falach. System, który daje duże prawdopodobieństwo wygrania, a także porusza ważne aspekty psychologii i zarządzania kapitałem." Mariusz Major "Kurs warty wydanych na niego pieniędzy. Zmienia kierunek myślenia o 180 stopni. Kto błądzi a jest takich wielu ( choć wydaje im się że nie ) od razu niech się zapisuje na kurs!... i nie wali całym klopsem:)" Marek Machow "Ciekawe i praktyczne podejście do gry na rynku. Sposób przekazania informacji odpowiedni dla osób niezaawansowanych, jak również doświadczonych graczy. Dobry materiał w formie skryptów, do wykorzystania przy grze "na żywo", szczególnie cenne wykłady z zarządzania kapitałem i psychologii inwestowania. Polecam:) Grażyna Krupińska "Mogę z całą pewnością powiedzieć, że jest to szkolenie prowadzone przez profesjonalistów. Ludzi praktykujących sami mają duże sukcesy na rynku i potrafią przekazywać swoją wiedzę w bardzo prosty sposób. Ja osobiście poszedłem na to szkolenie bez żadnego doświadczenia na giełdzie i stwierdzam, że wiedza którą tu otrzymałem jest duża i w pełni profesjonalna do zastosowania w praktyce. Osoby prowadzące są bardzo dobrze przygotowane, miłe itd." Terwiński "Kurs prowadzony bardzo profesjonalnie, dostosowany do różnych poziomów już posiadającej wiedzy słuchaczy. W istocie zaprezentowana przez wykładowców wiedza jest "unikatowa". Do zastosowania na rzeczywistym rynku. Zainwestowane w szkolenie pieniądze czekają na zwrot z gry na giełdzie." Marta Pieńkowska

17 "Spełniło moje oczekiwania w większym stopniu niż oczekiwałem. Pozwoliła zrozumieć, że nigdy nie straciłem, lecz zawsze zdobywałem doświadczenie. Dodaje odwagi i wiarę w siebie. Upraszcza moje dotychczasowe podejście do trading'u i gwarantuje jego jeszcze większą skuteczność. Przekonałem się w tym już w trakcie 2 tygodniowej przerwy po pierwszych 2 dniach szkolenia." Dymitr Milajew "Yes,Yes,Yes. Pełen profesjonalizm, polecam. Tadeusz Zambrzycki "Bardzo interesujące zajęcia, dużo ważnych informacji. Świetny poziom przygotowania wykładowców sprawia, że wykorzystana jest każda minuta zajęć" Małgosia Pospiszyl "Każdy kto chce "grać" na rynkach finansowych powinien odbyć takie szkolenie" Grzegorz Pluciński "Generalnie: zwłaszcza dla mnie jako początkującego, całkowite zaskoczenie i rewelacja ogromna!! Potężne narzędzie, że to działa i będzie działać, ( na wszystkich rynkach do końca) więc bardzo uniwersalne narzędzie również." Filip Gołębiowski "Bardzo dobre szkolenie, idealne prowadzenie i podejście do tematu. Bez tej wiedzy, zakładam iż miałbym olbrzymie problemy ze zrozumieniem zasad panujących na rynku." Tomasz Bożyczko Bardzo fajne szkolenie. Porządkuje informacje. Uczy gry wg. ZASAD a nie na czuja!" Tomasz Lipski "Fajne szkolenie, pozwala zrozumieć zachowanie rynku, teraz "tylko" wprowadzić w życie. Bardzo dużo wiedzy do ogarnięcia. Szkoda, że takie krótkie. Rybicki Grzegorz "Polecam wszystkim zainteresowanym tematem giełdy. Zarówno początkującym jak i doświadczonym, skorzysta każdy!!!" Szymon "Szkolenie w pełni spełnia oczekiwania inwestorów początkujących ( zachęca) oraz zawansowanych ( daje świeże spojrzenie na rynek, uczy traktowania rynku po partnersku z właściwą rezerwą )." Bożena Tomczyk "Szkolenie prowadzone profesjonalnie. Układ materiału czytelny, przykłady dość dobrze dobrane. Materiały mogły być obszerniejsze, wykresy powinny być czytelniejsze. Wadą szkolenia jest to, że było za krótkie:. Dodałbym dwa dni warsztatów. Polecam tym, którzy lubią się uczyć." Paweł Zdun "Fantastyczna wiedza, przekazana jasno i precyzyjnie. Gdybym nie uczestniczył to byłaby to dla mnie strata. Dziękuję." Jerzy Tomaszewski

18 "Rewelacyjny kurs. Zmienia pogląd na rynek. Warto go przejść, żeby się nie bać. Niestety trochę za krótki." Adam Pietrzak "Nareszcie można zrozumieć rynek." Jerzy Linka "Bardzo dobre szkolenie, dużo nowych rzeczy, także dla początkujących." Michał Majewski "Rewelacyjna wiedza, tylko za mało czasu na jej przyswojenie podczas kursu poprosimy o warsztaty za jakiś czas." Elżbieta Michalak "Zupełnie inne spojrzenie na rynek. Zarządzanie kapitałem super, dzięki temu nawet jak się pomylisz w ocenie rynku to nie stracisz lub stracisz niewiele. Tnij straty i pozwól rynkom rosnąć! Już się nie boję rynku i bać mogę się siebie ( PSYCHOLOGIA!!!) Daniel Zieliński "Znakomite szkolenie, które w jasny i uporządkowany sposób przedstawia ideę Timing Trader. Charyzmatyczni wykładowcy. Gorąco polecam!" Iwona Domin "To szkolenie zwraca się już po pierwszym dniu. Nowe wiadomości są przełomowe w sposobie gry i rozumieniu rynku" Krzysztof ( Kraków ) "Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie, na pewno poleciłabym je swoim znajomym. W szybkim tempie przekazano bardzo dużo wiedzy." M. Nowak "Niesamowite podejście do inwestowania na giełdzie. Zupełnie inne podejście jakie miałem do Forex'u. Pokazanie prostych i skutecznych metod w inwestowaniu pozwalających na zachowanie zyskowne." Sławek Jankowiak "Jestem bardzo zadowolony! Kurs pomaga w zrozumieniu giełdy! Przecież przyjechałem tu się uczyć! Teraz moje spokojniejsze serce i sumienie będzie bardziej trzeźwo patrzyło na giełdę." Sławomir Nigborowicz "Kurs jest bardzo ciekawy i dostarcza wiedzę w skondensowanej formie. Daje nowe spojrzenie na rynek i sposób inwestowania pieniędzy." Justyna W. "Prowadzący przekazują praktyczną wiedzę jak zarabiać pieniądze popartą teorią i doświadczeniem. Złożona wiedza, którą warto posiąść." AR "Zdecydowanie poleciłbym wszystkim graczom, nawet tym którzy zarabiają ( by czuli się pewniej )." D.S. "Szkolenie spełniło moje oczekiwania. Ze względu na dość spory zakres nowatorskiego podejścia sugerowałbym dodatkowy dzień na szkolenie, w celu łatwiejszego przyswojenia przekazanej wiedzy."

19 Karol Łukaszewski "Szkolenie przeprowadzone w sposób profesjonalny, jednak sugeruję rozszerzenie w czasie. Zbyt wiele materiału jak na dwa dni szkolenia. Należy rozważyć przeprowadzenie kursu teoretycznego w ciągu dwóch weekendów." Ireneusz Robak "Szkolenie Timing Trader spełniło moje oczekiwania. Szkolenie przeznaczone jest zarówno dla inwestorów posiadających doświadczenie jak również dla tych początkujących. Wykładowcy kładą nacisk na zastosowanie praktyczne, ale nie zapominają o teorii. Podczas szkolenia znaleziono także czas na aspekty psychologiczne, które moim zdaniem są równie istotne jak stałe układy, czy teoria fal." Wojciech Sutor "Bardzo dobre szkolenie, mnóstwo cennych, praktycznych uwag i porad. Ciekawe spojrzenie na rynek. Ogólnie ciężka sprawa, ale wysiłek procentuje." Piotr Pajka " Profesjonalne szkolenie. Dużo informacji, których nie znajdzie się w podręcznikach. Lepiej zapłacić za szkolenie niż stracić duże pieniądze na giełdzie samemu." R.G. "Szkolenie zweryfikowało moje podejście do tradingu. W sposób szczególny trafiło do mnie ujęcie praktyczne. Czas wyruszyć na rynek, aby zastosować przekazaną wiedzę i własne umiejętności doskonalić." Bartek Papierski "Szkolenie bardzo profesjonalne. Przygotowujące do inwestycji finansowych na giełdzie i w waluty w sposób nowatorski. Polecam!!!" Piotr "Szkolenie przeprowadzone bardzo profesjonalnie przez praktyków a nie teoretyków." Maciej Mrozowisk "Jestem zachwycony kursem. Wreszcie jest metoda która niezależnie od otoczenia pozwala na spokojniejszą grę i skuteczną. Gdyby warsztaty były bardziej rozbudowane skuteczność byłaby wyższa" Andrzej Sobański "Odwrócenie całości sposobu myślenia! Postrzegania rynku! Wszystkie opinie tzw. "guru", nawet pracowników BM, a nie daj boże komentarze analityków ogólnie dostępne należy wrzucić do kosza. Dobrze radzę zapomnijcie o tym!!! To będzie was dużo kosztowało! Kurs jest wart wielokrotnie więcej! Sam to sprawdziłem!" Tadeusz "Bardzo profesjonalne szkolenie prezentuje unikalną wiedzę. Materiał nie jest prosty. Potrzeba czasu żeby osiągnąć łatwość oceny. Jednak wykład prowadzi do jednoznaczności wyboru co jest bardzo dużym osiągnięciem. Brawo!" Jacek Bąk "Doskonałe przekazanie esencji wiedzy. Wysoki profesjonalizm prowadzących." Agnieszka Niemczyk Proń

20 "Szkolenie spełnia oczekiwania początkujących oraz zaawansowanych traderów, rzucając zupełnie nowe światło na podejście do rynku. Maksymalnie upraszcza grę, koncentrując się na wyniku ( który jest najważniejszy ) zamiast na zbędnej, rozbudowanej i czasami trudnej do opanowania analizie." P.Krupiński "Materiału jest dużo i jest dość trudny dla osoby która pierwszy raz się styka z inwestowaniem w waluty czy futures. Prowadzący są profesjonalistami z bardzo dużym doświadczeniem. Polecam kurs wszystkim początkującym jak również osobom już doświadczonym do weryfikacji swojego podejścia do grania, jak również bycia bardziej pewnym podczas gry i zrozumienia co rynek robi." Jarek "Szkolenie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. W przyjemny, przystępny i przemyślany sposób przekazywana wiedza. Jestem pewien, że będzie to szkolenie dla mnie bardzo pomocne we właściwej ocenie rynków." Artur Falkiewicz "Po szkoleniu jestem zdecydowanie pozytywnie nastawiony na metody przedstawione przez sympatycznych trenerów Timing Trader. Kurs na wysokim poziomie." Marek Michalak "Szkolenie jest prowadzone przez fachowców, którzy przekazują mnóstwo wiedzy. Uważam, że jej przyswojenie pozwoli na odnoszenie sukcesów na każdym rynku" Artur Kiełbowicz "Cała magia polega na prostocie a kluczem do wszystkiego jest poznanie samego siebie. Po kursie znamy zasady i wiemy co to leszczyzna. Reszta zależy od nas samych." Sebastian Rzymyszkiewicz "Profesjonalne podejście prowadzących szkolenie do tematu. Przekazywaną wiedzę uzupełniają praktycznymi przykładami. Zawartość rozdanych grupie materiałów spełni potrzeby każdego, kto na poważnie myśli o profesjonalnym tradingu na rynkach Forex oraz przy grze na giełdzie. Z całą odpowiedzialnością polecam kurs Timing Trader." Artur Rojek Doskonałe szkolenie, nawet dla całkowicie początkujących." Małgorzata Bugaj "Można się dużo nauczyć. A czy to zastosujemy zależy tylko od nas. Myślę, że warto na kurs przyjechać a rynek zweryfikuje nasze postępy w nauce." Kinga Tatko "Zdecydowanie polecam wszystkim, nawet początkującym!!! Ale proponuje wcześniej zapoznać się z tematami poruszanymi na szkoleniu." Wiktor Gawroński "Bardzo profesjonalne szkolenie. Jestem na początku drogi więc bardzo dużo nauki przede mną. Wiem, że jeśli zdołam przyswoić przekazaną wiedzę, rynki finansowe nie będą miały tajemnic. Nawet ewentualne błędy i straty jestem w stanie odrobić i wyciągnąć wnioski. Bardzo polecam wszystkim,

Program Coachingu dla młodych osób

Program Coachingu dla młodych osób Program Coachingu dla młodych osób "Dziecku nie wlewaj wiedzy, ale zainspiruj je do działania " Przed rozpoczęciem modułu I wysyłamy do uczestników zajęć kwestionariusz 360 Moduł 1: Samoznanie jako część

Bardziej szczegółowo

Piotr Malesa ekspert teorii fal, swoje rekomendacje umieszcza na portalu AstroElliott.pl, którego jest twórcą.

Piotr Malesa ekspert teorii fal, swoje rekomendacje umieszcza na portalu AstroElliott.pl, którego jest twórcą. AT Day Warszawa dzień z analizą techniczną w Stowarzyszeniu Analityków Technicznych www.satrf.org Stowarzyszenie Analityków Technicznych powstało dla Ciebie. Abyś mógł zobaczyć jak inni inwestorzy inwestują

Bardziej szczegółowo

Od Wciskania do Sprzedawania. Mistrzem Etycznej Sprzedaży

Od Wciskania do Sprzedawania. Mistrzem Etycznej Sprzedaży Szkolenie Od Wciskania do Sprzedawania czyli jak zostać Mistrzem Etycznej Sprzedaży Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak zmieniłoby się Twoje życie zawodowe, gdyby każdy klient z otwartymi rękoma brał

Bardziej szczegółowo

EDUKACJA FINANSOWA /WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI/ PARTNERSTWO KONSUMPCJA BIZNES

EDUKACJA FINANSOWA /WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI/ PARTNERSTWO KONSUMPCJA BIZNES EDUKACJA FINANSOWA /WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI/ PARTNERSTWO KONSUMPCJA BIZNES NASZE ŻYCIE NIE MAMY WPŁYWU NA TO, JAK SIĘ RODZIMY I JAK UMIERAMY (ZAZWYCZAJ) Dobry mąż, dobry ojciec, ale zły elektryk NASZE ŻYCIE

Bardziej szczegółowo

Wybrani Klienci, którzy skorzystali z poprzednich edycji szkolenia Kompetencje Menedżerskie :

Wybrani Klienci, którzy skorzystali z poprzednich edycji szkolenia Kompetencje Menedżerskie : KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE Czyli jak być szefem od którego nie odchodzą ludzie Wybrani Klienci, którzy skorzystali z poprzednich edycji szkolenia Kompetencje Menedżerskie : KOMPETENCJE MENEDŻERSKIE Czyli

Bardziej szczegółowo

Skuteczne Techniki Sprzedaży

Skuteczne Techniki Sprzedaży Skuteczne Techniki Sprzedaży warsztaty w budowaniu długofalowych relacji z klientami Korzyści z udziału w naszym szkoleniu: wzrost sprzedaży w firmie, dzięki wykorzystaniu skutecznych technik sprzedaży,

Bardziej szczegółowo

SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA W SŁUŻBIE CYWILNEJ - szkolenie

SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA W SŁUŻBIE CYWILNEJ - szkolenie SŁUŻBA PRZYGOTOWAWCZA W SŁUŻBIE CYWILNEJ - szkolenie Termin 1: 18-20.05.2016, Termin 2: 13-15.06.2016, Termin 3: 28-30.09.2016, Miejsce: kurs Warszawa Termin: 5-6.05.2016, Miejsce: kurs Kraków Termin:

Bardziej szczegółowo

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie.

Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji. Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Jak Zarobić Na Fakcie Własnego Rozwoju I Edukacji Czyli propozycja, której NIKT jeszcze nie złożył w e-biznesie ani w Polsce ani na świecie. Przede wszystkim dziękuję Ci, że chciałeś zapoznać się z moją

Bardziej szczegółowo

Daytrading Harmoniczny - warsztaty jednodniowe. FOREX CHARTIST przedstawia:

Daytrading Harmoniczny - warsztaty jednodniowe. FOREX CHARTIST przedstawia: Daytrading Harmoniczny - warsztaty jednodniowe FOREX CHARTIST przedstawia: 2012 2 0.1. Autor szkolenia Autorem szkolenia jest Łukasz Fijołek - trader walutowy, trener Forex, niezależny analityk, autor

Bardziej szczegółowo

Copyright 2015 Monika Górska

Copyright 2015 Monika Górska 1 Wiesz jaka jest różnica między produktem a marką? Produkt się kupuje a w markę się wierzy. Kiedy używasz opowieści, budujesz Twoją markę. A kiedy kupujesz cos markowego, nie zastanawiasz się specjalnie

Bardziej szczegółowo

Program Studiów Zawodowych Coachingu

Program Studiów Zawodowych Coachingu Program Studiów Zawodowych Coachingu Instytutu Komunikacji i Rozwoju Mukoid Program jest w pełni zgodny ze standardami International Coach Federation (ICF). Jest to pełne profesjonalne przygotowanie do

Bardziej szczegółowo

Szkolenie Daytrading

Szkolenie Daytrading Szkolenie Daytrading Prowadzone przez Macieja Golioskiego Szkolenie Daytrading to czysty price action. Na wykładach nie znajdziecie żadnych wskaźników, oscylatorów i średnich kroczących. Skupiamy się tylko

Bardziej szczegółowo

Efektywna Komunikacja i rozwiązywanie konfliktów

Efektywna Komunikacja i rozwiązywanie konfliktów Efektywna Komunikacja i rozwiązywanie konfliktów Korzyści z udziału w naszym szkoleniu: Głównym celem szkolenia jest poznanie zasad, skutecznych metod i dostarczenie niezbędnych narzędzi do budowania pozytywnych

Bardziej szczegółowo

Odzyskajcie kontrolę nad swoim losem

Odzyskajcie kontrolę nad swoim losem Odzyskajcie kontrolę nad swoim losem Mocno wierzę w szczęście i stwierdzam, że im bardziej nad nim pracuję, tym więcej go mam. Thomas Jefferson Czy zadaliście już sobie pytanie, jaki jest pierwszy warunek

Bardziej szczegółowo

Skuteczna Rozmowa Telefoniczna

Skuteczna Rozmowa Telefoniczna Skuteczna Rozmowa Telefoniczna warsztaty w budowaniu długofalowych relacji z klientami Korzyści z udziału w naszym szkoleniu: wzrost skuteczności i oczekiwanych efektów prowadzonych rozmów telefonicznych,

Bardziej szczegółowo

Odbędziesz wstęp do Praktyka NLP i będziesz mógł go kontynuować, kiedy tylko zechcesz, w odpowiednim dla Ciebie terminie.

Odbędziesz wstęp do Praktyka NLP i będziesz mógł go kontynuować, kiedy tylko zechcesz, w odpowiednim dla Ciebie terminie. Intensywne Wprowadzenie do NLP to ekscytująca, wyprawa w świat Twojego własnego umysłu. Jest to, być może, najważniejsza podróż, jaką możesz odbyć. W czasie dwóch dni Intensywnego Wprowadzenia do NLP spędzonych

Bardziej szczegółowo

Zarządzanie przez coaching

Zarządzanie przez coaching Zarządzanie przez coaching Trening dla Managerów Opinie o naszych szkoleniach: Agnieszka Sz. Wrocław: Ciekawie ujęty temat, świetna atmosfera, dużo praktycznych ćwiczeń, otwartość trenera, super szkolenie.

Bardziej szczegółowo

Kielce, Drogi Mikołaju!

Kielce, Drogi Mikołaju! I miejsce Drogi Mikołaju! Kielce, 02.12.2014 Mam na imię Karolina, jestem uczennicą klasy 5b Szkoły Podstawowej nr 15 w Kielcach. Uczę się dobrze. Zbliża się 6 grudnia. Tak jak każde dziecko, marzę o tym,

Bardziej szczegółowo

WPROWADZENIE. Zwycięska umiejętność M A K S I M U M O S I Ą G N I Ę Ć MODUŁ 10

WPROWADZENIE. Zwycięska umiejętność M A K S I M U M O S I Ą G N I Ę Ć MODUŁ 10 WPROWADZENIE MODUŁ 10 Zwycięska umiejętność Pewien mądry człowiek powiedział mi kiedyś: sukces to cele, cała reszta to komentarze. Opanowanie umiejętności wyznaczania celów i robienia planów ich realizacji

Bardziej szczegółowo

Inwestor musi wybrać następujące parametry: instrument bazowy, rodzaj opcji (kupna lub sprzedaży, kurs wykonania i termin wygaśnięcia.

Inwestor musi wybrać następujące parametry: instrument bazowy, rodzaj opcji (kupna lub sprzedaży, kurs wykonania i termin wygaśnięcia. Opcje na GPW (II) Wbrew ogólnej opinii, inwestowanie w opcje nie musi być trudne. Na rynku tym można tworzyć strategie dla doświadczonych inwestorów, ale również dla początkujących. Najprostszym sposobem

Bardziej szczegółowo

CO TO JEST AFLATOUN?

CO TO JEST AFLATOUN? OPIS PROGRAMU AFLATOUN CO TO JEST AFLATOUN? Aflatoun to innowacyjny program, którego celem jest podniesienie kompetencji społecznych oraz stopnia zaangażowania społecznego i kreatywności dzieci i młodzieży

Bardziej szczegółowo

ZMIEŃ TO NATYCHMIAST!

ZMIEŃ TO NATYCHMIAST! 4 siły sprzedaży LANCO Selling System Strategia negatywnego odwracania, NLP, Psychologia wywierania wpływu, Question algorithm 4-ro KROTNIE skuteczniejszy proces perswazji z dnia na dzień Jeżeli: Stosowałeś

Bardziej szczegółowo

Dzięki ćwiczeniom z panią Suzuki w szkole Hagukumi oraz z moją mamą nauczyłem się komunikować za pomocą pisma. Teraz umiem nawet pisać na komputerze.

Dzięki ćwiczeniom z panią Suzuki w szkole Hagukumi oraz z moją mamą nauczyłem się komunikować za pomocą pisma. Teraz umiem nawet pisać na komputerze. Przedmowa Kiedy byłem mały, nawet nie wiedziałem, że jestem dzieckiem specjalnej troski. Jak się o tym dowiedziałem? Ludzie powiedzieli mi, że jestem inny niż wszyscy i że to jest problem. To była prawda.

Bardziej szczegółowo

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków.

to jest właśnie to, co nazywamy procesem życia, doświadczenie, mądrość, wyciąganie konsekwencji, wyciąganie wniosków. Cześć, Jak to jest, że rzeczywistość mamy tylko jedną i czy aby na pewno tak jest? I na ile to może przydać się Tobie, na ile to może zmienić Twoją perspektywę i pomóc Tobie w osiąganiu tego do czego dążysz?

Bardziej szczegółowo

Coaching drogą do ponadprzeciętnego rozwoju własnego i organizacji

Coaching drogą do ponadprzeciętnego rozwoju własnego i organizacji Coaching drogą do ponadprzeciętnego rozwoju własnego i organizacji Poznań, 2013 1 Spis Treści 1. Coaching to... 2. Korzyści z Coachingu 3. Efekty Coachingu 4. Opinie o Coachingu 5. Zyski z rozwiniętej

Bardziej szczegółowo

Pakiet Promocyjny dedykowanych kursów e-learningowych dla polskich piłkarzy

Pakiet Promocyjny dedykowanych kursów e-learningowych dla polskich piłkarzy Pakiet Promocyjny dedykowanych kursów e-learningowych dla polskich piłkarzy PARTNER O WSZiC WSZiC to uczelnia, której przewodnią ideą jest hasło Profesjonalizm w sporcie. Poprzez nasze działania staramy

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA DLA MŁODYCH. Osiąganie celów. moduł 3 PODRĘCZNIK PROWADZĄCEGO. praca, życie, umiejętności. Akademia dla Młodych

AKADEMIA DLA MŁODYCH. Osiąganie celów. moduł 3 PODRĘCZNIK PROWADZĄCEGO. praca, życie, umiejętności. Akademia dla Młodych Osiąganie moduł 3 Temat 3, Poziom 1 PODRĘCZNIK PROWADZĄCEGO Akademia dla Młodych Moduł 3 Temat 3 Poziom 1 Zarządzanie czasem Przewodnik prowadzącego Cele szkolenia Efektywność osobista pozwala Uczestnikom

Bardziej szczegółowo

30 Najskuteczniejszych Afirmacji Pieniędzy i Bogactwa. Mark Hubert Kamerton Skuteczne Afirmacje www.skuteczneafirmacje.com

30 Najskuteczniejszych Afirmacji Pieniędzy i Bogactwa. Mark Hubert Kamerton Skuteczne Afirmacje www.skuteczneafirmacje.com 30 Najskuteczniejszych Afirmacji Pieniędzy i Bogactwa Mark Hubert Kamerton Skuteczne Afirmacje www.skuteczneafirmacje.com Witaj. Chciałbym dzisiaj podzielić się z Tobą moim kilkunastoletnim doświadczeniem

Bardziej szczegółowo

INSPIRUJEMY DO WIELKOŚCI SZKOŁA TUTORÓW VII EDYCJA: KRAKÓW, WARSZAWA, ŁÓDŹ GDAŃSK, POZNAŃ, KALISZ

INSPIRUJEMY DO WIELKOŚCI SZKOŁA TUTORÓW VII EDYCJA: KRAKÓW, WARSZAWA, ŁÓDŹ GDAŃSK, POZNAŃ, KALISZ INSPIRUJEMY DO WIELKOŚCI SZKOŁA TUTORÓW VII EDYCJA: KRAKÓW, WARSZAWA, ŁÓDŹ GDAŃSK, POZNAŃ, KALISZ CO PROPONUJEMY? Szkoła Tutorów to nowatorski, 64-godzinny program dla nauczycieli, wykładowców akademickich,

Bardziej szczegółowo

WSPÓŁPRACA W ZESPOLE W OPARCIU O MODEL

WSPÓŁPRACA W ZESPOLE W OPARCIU O MODEL WSPÓŁPRACA W ZESPOLE W OPARCIU O MODEL FRIS DLA KOGO? Dla kierowników, liderów, menedżerów, którzy chcą spojrzeć na zespół w kontekście posiadanych zasobów i skutecznie je alokować zgodnie z realizowanym

Bardziej szczegółowo

Szkoła Trenerów STO. pomożemy Ci w tym!

Szkoła Trenerów STO. pomożemy Ci w tym! Szkoła Trenerów STO Jeśli chcesz: zdobyć nowy, prestiżowy zawód doskonalić swoje umiejętności rozwijać się pomożemy Ci w tym! Dzięki udziałowi w naszym projekcie możesz: zrealizować swoje życiowe cele

Bardziej szczegółowo

OPANUJ RYNEK w 8 minut!

OPANUJ RYNEK w 8 minut! OPANUJ RYNEK w 8 minut! OPANUJ RYNEK w 8 minut! Witaj w anyoption, wiodącej na świecie opcjach binarnych! platformie do transakcji na Dajemy Ci możliwość osiągnięcia wysokich zysków w krótkim i średnim

Bardziej szczegółowo

Zmiana przekonań, czyli jak stać się panem swojego umysłu

Zmiana przekonań, czyli jak stać się panem swojego umysłu Zmiana przekonań, czyli jak stać się panem swojego umysłu - Arkusz ćwiczeń - Lista ograniczających przekonań: Żeby być bogatym trzeba ciężko pracować W Polsce trudno jest zrobić biznes Świat jest brutalnym

Bardziej szczegółowo

Coaching Academy. Szkoła coachów Urszuli Sadomskiej

Coaching Academy. Szkoła coachów Urszuli Sadomskiej Coaching Academy Szkoła coachów Urszuli Sadomskiej Zapraszam do Coaching Academy, miejsca, które stworzyliśmy dla managerów, coachów, trenerów i innych osób poszukujących rozwoju osobistego, spełnienia

Bardziej szczegółowo

Prowadzenie efektywnych spotkań i telekonferencji

Prowadzenie efektywnych spotkań i telekonferencji Prowadzenie efektywnych spotkań i telekonferencji Trening praktyczny WARSZTAT OTWARTY 26-27.10. MIEJSCE: WARSZAWA GODZINY: 9:00-17:00 www.aktren.pl e-mail biuro@aktren.pl 2 Specjalizujemy się w prezentacjach

Bardziej szczegółowo

Jak zdobyć atrakcyjną pracę?

Jak zdobyć atrakcyjną pracę? Jak zdobyć atrakcyjną pracę? Cena szkolenia: za darmo Często spotykam kobiety, które mają swoje marzenia, mnóstwo pomysłów, energii i chęci realizacji swoich aspiracji w życiu zawodowym. Niestety w zderzeniu

Bardziej szczegółowo

Naszym największym priorytetem jest powodzenie Twojej inwestycji.

Naszym największym priorytetem jest powodzenie Twojej inwestycji. Naszym największym priorytetem jest powodzenie Twojej inwestycji. Możesz być pewien, że będziemy się starać by Twoja inwestycja była zyskowna. Dlaczego? Bo zyskujemy tylko wtedy, kiedy Ty zyskujesz. Twój

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Ekonomia w domu Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach? Agata Szumska Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu 23 marca 2015 r. ekonomia w domu EKONOMICZNY UNIWERSYTET DZIECIĘCY

Bardziej szczegółowo

Danuta Sterna: Strategie dobrego nauczania

Danuta Sterna: Strategie dobrego nauczania : Strategie dobrego nauczania Strategie dobrego nauczania Strategie oceniania kształtującego I. Określanie i wyjaśnianie uczniom celów uczenia się i kryteriów sukcesu. II. Organizowanie w klasie dyskusji,

Bardziej szczegółowo

10 kluczowych zasad efektywnego uczenia się tradingu

10 kluczowych zasad efektywnego uczenia się tradingu 10 kluczowych zasad efektywnego uczenia się tradingu Prowadzący: Agenda 1. 5 najpoważniejszych błędów traderów podczas nauki tradingu 2. Uczenie się na błędach - czy na pewno to jest dobre? 3. Dlaczego

Bardziej szczegółowo

Raport o kursie. Strona 0. www.oczyszczanieumyslu.pl www.czystyumysl.com

Raport o kursie. Strona 0. www.oczyszczanieumyslu.pl www.czystyumysl.com Raport o kursie Strona 0 Raport o kursie Marcin Tereszkiewicz Raport o kursie Strona 1 Oczyszczanie Umysłu Oczyść swój umysł aby myśleć pozytywnie i przyciągać to czego chcesz Raport o kursie Strona 2

Bardziej szczegółowo

Dorota Sosulska pedagog szkolny

Dorota Sosulska pedagog szkolny Czasem zapominamy o prostych potrzebach, które dzieci komunikują nam na co dzień. Zapraszam więc wszystkich dorosłych do zatrzymania się w biegu, pochylenia się nad swoimi pociechami i usłyszenia, co mają

Bardziej szczegółowo

BTI SALES SCHOOL SZKOŁA SPRZEDAŻY BTI

BTI SALES SCHOOL SZKOŁA SPRZEDAŻY BTI BTI SALES SCHOOL SZKOŁA SPRZEDAŻY BTI BTI CONSULTING W LICZBACH ponad 30 lat na rynku ponad 5 mln klientów w 36 krajach świata 2 000 akredytowanych trenerów więcej niż 200 000 dni szkoleniowych Partnerzy

Bardziej szczegółowo

Akademia Młodego Ekonomisty

Akademia Młodego Ekonomisty Akademia Młodego Ekonomisty Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach? Sebastian Wons Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu 13 października 2011 r. Poznajmy się Sebastian Wons Specjalista ds. szkoleń 1 Agenda

Bardziej szczegółowo

Jak zdobyćpierwszy milion w Internecie i dobrze sięprzy tym bawić? V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Gdynia, 14 maja 2010

Jak zdobyćpierwszy milion w Internecie i dobrze sięprzy tym bawić? V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Gdynia, 14 maja 2010 Jak zdobyćpierwszy milion w Internecie i dobrze sięprzy tym bawić? V Pomorskie Forum Przedsiębiorczości Gdynia, 14 maja 2010 JAK TO SIĘDZIEJE? 2005 potrzeba zakupu analiza możliwości pomysł potrzeba działania

Bardziej szczegółowo

Jak poznać, że ktoś jest skutecznym traderem?

Jak poznać, że ktoś jest skutecznym traderem? Jak poznać, że ktoś jest skutecznym traderem? (m.in. na podstawie badań zachowania klientów BossaFX) Sebastian Zadora BossaFX.pl Warszawa, 25 czerwiec 2014 2 Inwestorzy BossaFX w 2013r. Agenda składniki

Bardziej szczegółowo

Zmiana przekonań ograniczających. Opracowała Grażyna Gregorczyk

Zmiana przekonań ograniczających. Opracowała Grażyna Gregorczyk Zmiana przekonań ograniczających Opracowała Grażyna Gregorczyk Główny wpływ na nasze emocje mają nasze przekonania na temat zaistniałych faktów (np. przekonania na temat uprzedzenia do swojej osoby ze

Bardziej szczegółowo

Prezenter profesjonalny!

Prezenter profesjonalny! Prezenter profesjonalny! Czego możesz się nauczyć? Masz przed sobą ważną wypowiedź, która będzie zapamiętana. Z pewnością siebie patrzysz na swoich rozmówców, widownie. Panujesz nad emocjami, wszyscy dostrzegają

Bardziej szczegółowo

Osoba, która Ci przekazała tego ebooka, lubi Cię i chce, abyś poświęcał wiele uwagi swojemu rozwojowi osobistemu.

Osoba, która Ci przekazała tego ebooka, lubi Cię i chce, abyś poświęcał wiele uwagi swojemu rozwojowi osobistemu. Osoba, która Ci przekazała tego ebooka, lubi Cię i chce, abyś poświęcał wiele uwagi swojemu rozwojowi osobistemu. Zależy jej na Twoim sukcesie, w każdej sferze życia. Im więcej szczęśliwych ludzi na świecie,

Bardziej szczegółowo

PUBLIKACJA PODSUMOWUJACA ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI. realizowane w ramach projektu Stąd do przyszłości. nr. POKL.09.01.

PUBLIKACJA PODSUMOWUJACA ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI. realizowane w ramach projektu Stąd do przyszłości. nr. POKL.09.01. Mołodiatycze, 22.06.2012 PUBLIKACJA PODSUMOWUJACA ZAJĘCIA DODATKOWE Z MATEMATYKI realizowane w ramach projektu Stąd do przyszłości nr. POKL.09.01.02-06-090/11 Opracował: Zygmunt Krawiec 1 W ramach projektu

Bardziej szczegółowo

Akademia Młodego Ekonomisty

Akademia Młodego Ekonomisty Akademia Młodego Ekonomisty Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach? Iwona Przęczek Andrzej Markiewicz-Markielewicz Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach 7 listopada 2011 r. Poznajmy się Iwona Przęczek Specjalista

Bardziej szczegółowo

Jak pracować z Points-of-You. Dorota Raniszewska

Jak pracować z Points-of-You. Dorota Raniszewska Jak pracować z Points-of-You Dorota Raniszewska Tak wygląda gra coachingowa Points-of-You Notes Książeczka Karty Plansze W środku jest 65 kart, książka z opowiadaniami, cytatami, dobrymi pytaniami, 4 gotowe

Bardziej szczegółowo

FILM - W INFORMACJI TURYSTYCZNEJ (A2 / B1)

FILM - W INFORMACJI TURYSTYCZNEJ (A2 / B1) FILM - W INFORMACJI TURYSTYCZNEJ (A2 / B1) Turysta: Dzień dobry! Kobieta: Dzień dobry panu. Słucham? Turysta: Jestem pierwszy raz w Krakowie i nie mam noclegu. Czy mogłaby mi Pani polecić jakiś hotel?

Bardziej szczegółowo

Analiza jakości kursów PERK na maklera papierów wartościowych, 2010 2012

Analiza jakości kursów PERK na maklera papierów wartościowych, 2010 2012 Strona 1 Analiza jakości kursów PERK na maklera papierów wartościowych, 2010 2012 Poniższy raport został przygotowany przez zespół analityczny PERK w celu przedstawienia ilościowej analizy jakości przeprowadzonych,

Bardziej szczegółowo

1 Ojcostwo na co dzień. Czyli czego dziecko potrzebuje od ojca Krzysztof Pilch

1 Ojcostwo na co dzień. Czyli czego dziecko potrzebuje od ojca Krzysztof Pilch 1 2 Spis treści Wstęp......6 Rozdział I: Co wpływa na to, jakim jesteś ojcem?...... 8 Twoje korzenie......8 Stereotypy.... 10 1. Dziecku do prawidłowego rozwoju wystarczy matka.... 11 2. Wychowanie to

Bardziej szczegółowo

POMOC W REALIZACJI CELÓW FINANSOWYCH

POMOC W REALIZACJI CELÓW FINANSOWYCH POMOC W REALIZACJI CELÓW FINANSOWYCH Szczegółową instrukcję znajdziesz tu: http://marciniwuc.com/ Miesiąc:. (np. Styczeń 2015) Punkt 1: Wyznacz Twoje 20 minut z finansami. Moje 20 minut na finanse to:

Bardziej szczegółowo

VC? Aniołem Biznesu. Przedsiębiorcą. Kim jestem? Marketingowcem

VC? Aniołem Biznesu. Przedsiębiorcą. Kim jestem? Marketingowcem Aniołem Biznesu VC? Przedsiębiorcą Kim jestem? Marketingowcem Dlaczego tutaj jestem? Fakty: 1997 30m2 powierzchni, brak wynagrodzenia, trzech cofounderów 1999 pierwsza ogólnoplska nagroda 2000 pierwsza

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w skrócie!

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w skrócie! AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI w skrócie! Witaj w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI Cieszę się, że aplikujesz, by zostać wolontariuszem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Misją AKADEMII jest inspirowanie do wzrastania, by każdy wygrywał

Bardziej szczegółowo

DayTrader Event 2012

DayTrader Event 2012 DayTrader Event 2012 20-22 kwietnia 2012 w Zawrat Ski Resort w Białce Tatrzańskiej odbędzie się II edycja szkoleń pod nazwą "DayTrader Event". W ciągu wydarzenia, uczestnicy będą mieli możliwość wzięcia

Bardziej szczegółowo

Studia podyplomowe Collegium Civitas w partnerstwie z CSRinfo. Studia podyplomowe. Manager CSR. www.civitas.edu.pl/collegium/manager-csr

Studia podyplomowe Collegium Civitas w partnerstwie z CSRinfo. Studia podyplomowe. Manager CSR. www.civitas.edu.pl/collegium/manager-csr Studia podyplomowe Collegium Civitas w partnerstwie z CSRinfo Studia podyplomowe Manager CSR www.civitas.edu.pl/collegium/manager-csr NAJLEPSZY PROGRAM STUDIÓW PODYPLOMOWYCH CSR W POLSCE Cztery przemyślane

Bardziej szczegółowo

AUDYT ENERGETYCZNY TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW kurs audytor energetyczny

AUDYT ENERGETYCZNY TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW kurs audytor energetyczny AUDYT ENERGETYCZNY TERMOMODERNIZACJA BUDYNKÓW kurs audytor energetyczny Termin 21-23.10.2016 - razem 3 dni (25,5 godzin zegarowych) - Kurs Warszawa Godziny szkolenia: 8:30 do 17:00 Posiadamy wieloletnie

Bardziej szczegółowo

Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale:

Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale: lex.blog Chcesz mieć profesjonalny Blog w swojej kancelarii ale: - nie masz czasu, - wiedzy i doświadczenia w promocji biznesu prawniczego, - nie masz czasu ani ochoty na naukę obsługi tego narzędzia,

Bardziej szczegółowo

Analiza Transakcyjna dla menedżerów

Analiza Transakcyjna dla menedżerów Analiza Transakcyjna dla menedżerów Poznań, 27-28 kwietnia 2016r. Skontaktuj się z nami i zapisz: tel. 606 42 42 00 lub 61 657 09 77 mail: spotkanie@spotkanie.edu.pl Skuteczność przez zaangażowanie Analiza

Bardziej szczegółowo

Człowieka nie można niczego nauczyć. Można mu tylko ułatwić naukę.

Człowieka nie można niczego nauczyć. Można mu tylko ułatwić naukę. AKADEMIA KOMPETENCJI TRENERSKICH WPROWADZENIE: POTENCJAŁ ZAWODOWY I OSOBISTY TRENERA Magdalena Bergmann Toruń, 9 września 2011 r. Fundacja Gospodarcza Pro Europa www.fundacja-proeuropa.org.pl Człowieka

Bardziej szczegółowo

HARMONOGRAM ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015:

HARMONOGRAM ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015: HARMONOGRAM ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 2015: Poniedziałek 16.11 11.40-13.10 402A Michał Kucharski Biznes z pasji czy to ma sens? Spotkanie dyskusyjne o tym, czy każda firma musi być taka jak

Bardziej szczegółowo

emind Coaching Co to jest emind Coaching?

emind Coaching Co to jest emind Coaching? Co to jest emind Coaching? emind Coaching to metoda, która zawiera w sobie zarówno elementy Coachingu, jak i Mentoringu. Metoda ta bazuje na prawidłowym i skutecznym wykorzystaniu zasobów podświadomości

Bardziej szczegółowo

Wizerunek kobiety. Czego możesz się nauczyć? Szkolenie przygotuje Cię do: Jak możesz wykorzystać szkolenie?

Wizerunek kobiety. Czego możesz się nauczyć? Szkolenie przygotuje Cię do: Jak możesz wykorzystać szkolenie? Wizerunek kobiety Czego możesz się nauczyć? Wielu badaczy i praktyków tematu jest zgodnych, iż obecnie żyjemy w świecie wizerunkowym. Każda aktywność przekłada się na określone postrzeganie nas przez otoczenie.

Bardziej szczegółowo

Człowiek biznesu, nie sługa. (fragmenty rozmów na FB) Cz. I. że wszyscy, którzy pracowali dla kasy prędzej czy później odpadli.

Człowiek biznesu, nie sługa. (fragmenty rozmów na FB) Cz. I. że wszyscy, którzy pracowali dla kasy prędzej czy później odpadli. Człowiek biznesu, nie sługa. (fragmenty rozmów na FB) Cz. I Piotr: Ludzie nie rozumieją pewnych rzeczy, zwłaszcza tego, że wszyscy, którzy pracowali dla kasy prędzej czy później odpadli. Kasa nie może

Bardziej szczegółowo

Jak osiągnąć sukces w dzisiejszej szkole- praca i życie z pasją. Spór o edukację i wychowanie.

Jak osiągnąć sukces w dzisiejszej szkole- praca i życie z pasją. Spór o edukację i wychowanie. III seminarium z cyklu Autorytety dla edukacji Jak osiągnąć sukces w dzisiejszej szkole- praca i życie z pasją. Spór o edukację i wychowanie. Redakcja miesięcznika Edukacja i Dialog" zaprasza 21 maja 2009

Bardziej szczegółowo

Igor Siódmiak. Moim wychowawcą był Pan Łukasz Kwiatkowski. Lekcji w-f uczył mnie Pan Jacek Lesiuk, więc chętnie uczęszczałem na te lekcje.

Igor Siódmiak. Moim wychowawcą był Pan Łukasz Kwiatkowski. Lekcji w-f uczył mnie Pan Jacek Lesiuk, więc chętnie uczęszczałem na te lekcje. Igor Siódmiak Jak wspominasz szkołę? Szkołę wspominam bardzo dobrze, miałem bardzo zgraną klasę. Panowała w niej bardzo miłą atmosfera. Z nauczycielami zawsze można było porozmawiać. Kto był Twoim wychowawcą?

Bardziej szczegółowo

Techniki Obrony Ceny i Negocjacji

Techniki Obrony Ceny i Negocjacji Techniki Obrony Ceny i Negocjacji Informacje o usłudze Numer usługi 2016/04/21/5030/8381 Cena netto 1 690,00 zł Cena brutto 2 078,70 zł Cena netto za godzinę 0,00 zł Cena brutto za godzinę 0,00 Możliwe

Bardziej szczegółowo

Anselm Grün OSB i Piotr Marek Próba. Ćwiczenia do seminariów: Jak być szczęśliwym... Singlem, Świeckim, Zakonnikiem, Księdzem, Siostrą.

Anselm Grün OSB i Piotr Marek Próba. Ćwiczenia do seminariów: Jak być szczęśliwym... Singlem, Świeckim, Zakonnikiem, Księdzem, Siostrą. Anselm Grün OSB i Piotr Marek Próba Ćwiczenia do seminariów: Jak być szczęśliwym... Singlem, Świeckim, Zakonnikiem, Księdzem, Siostrą. Anselm Grün OSB & Piotr Marek Próba Ćwiczenia do seminariów: Jak być

Bardziej szczegółowo

Witaj, Odważ się i podejmij wyzwanie- zbuduj wizję kariery, która będzie odzwierciedleniem Twoim unikalnych umiejętności, talentów i pragnień.

Witaj, Odważ się i podejmij wyzwanie- zbuduj wizję kariery, która będzie odzwierciedleniem Twoim unikalnych umiejętności, talentów i pragnień. Witaj, Nazywam się Magdalena Kluszczyk. Jestem self-leadership coachem i coachem kariery. Wspieram ludzi w budowaniu i odkrywaniu sukcesu na własnych warunkach. Stwórz wizję kariery to pierwszy krok na

Bardziej szczegółowo

Proces Inwestycyjny AkademiaFx. Paweł Śliwa, 17/09/2015

Proces Inwestycyjny AkademiaFx. Paweł Śliwa, 17/09/2015 Proces Inwestycyjny AkademiaFx Paweł Śliwa, 17/09/2015 Paweł Śliwa Prowadzi i organizuje szkolenia dla inwestorów od 2005 rokut w ramach spotkań stacjonarnych jak i webinarowych. Założyciel Stowarzyszenia

Bardziej szczegółowo

Jaki jest poziom Twojej skuteczności i gotowości do życia z pasją?

Jaki jest poziom Twojej skuteczności i gotowości do życia z pasją? Jaki jest poziom Twojej skuteczności i gotowości do życia z pasją? test, BONUS SPECJALNY dla czytelniczek i klientek Inkubatora Kobiecych Pasji Autorka testu: Grażyna Białopiotrowicz Jaki jest poziom Twojej

Bardziej szczegółowo

Sytuacja zawodowa pracujących osób niepełnosprawnych

Sytuacja zawodowa pracujących osób niepełnosprawnych Sytuacja zawodowa pracujących osób niepełnosprawnych dr Renata Maciejewska Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie Struktura próby według miasta i płci Lublin Puławy Włodawa Ogółem

Bardziej szczegółowo

Szczegółowy program - Szkoła Planowania Biznesu -

Szczegółowy program - Szkoła Planowania Biznesu - Szczegółowy program - Szkoła Planowania Biznesu - Przed seminarium otrzymasz bonusowe narzędzia w mailu: Przegląd najbardziej zyskownych branż i generatorów pomysłów na biznes dzięki temu otrzymasz inspirację

Bardziej szczegółowo

Dzięki mojemu poradnikowi poznasz elitarne strategie i techniki, metody znane bardzo nielicznej grupie mężczyzn specjalizujących się w randkowaniu.

Dzięki mojemu poradnikowi poznasz elitarne strategie i techniki, metody znane bardzo nielicznej grupie mężczyzn specjalizujących się w randkowaniu. Zawsze w życiu lubiłem podejmować wyzwania i właśnie tak podchodzę do pracy z Tobą. Być może nie masz jeszcze takich sukcesów z kobietami jakich byś pragnął więc musimy bezwzględnie poprawić ten wynik.

Bardziej szczegółowo

Jak osiągnąć sukces w dzisiejszej szkole- praca i życie z pasją. Spór o edukację i wychowanie.

Jak osiągnąć sukces w dzisiejszej szkole- praca i życie z pasją. Spór o edukację i wychowanie. III seminarium z cyklu Autorytety dla edukacji Jak osiągnąć sukces w dzisiejszej szkole- praca i życie z pasją. Spór o edukację i wychowanie. Redakcja miesięcznika "Edukacja i Dialog" zaprasza 21 maja

Bardziej szczegółowo

Coaching jako narzędzie wspierania ludzi w rozwoju: zasady, techniki, zastosowanie

Coaching jako narzędzie wspierania ludzi w rozwoju: zasady, techniki, zastosowanie Coaching jako narzędzie wspierania ludzi w rozwoju: zasady, techniki, zastosowanie Opis szkolenia: Szkolenie Coaching jako narzędzie wspierania ludzi w rozwoju jest podstawowym i najbardziej ogólnym kompendium

Bardziej szczegółowo

T R A V E L C O A C H I N G 5 0 +

T R A V E L C O A C H I N G 5 0 + A K T Y W N I 5 0 + C o t o z a p r o j e k t? Chcę realizować swoje marzenia, Chcę poznawać ludzi, Chcę zobaczyć przyrodnicze ciekawostki, Jestem ciekawy świata!. Takie głosy osób po 50-tym roku życia

Bardziej szczegółowo

Akademia Młodego Ekonomisty

Akademia Młodego Ekonomisty Akademia Młodego Ekonomisty Jak rozmawiać z dziećmi o pieniądzach? Małgorzata Romaniuk Malwina Faliszewska Szkoła Główna Handlowa w Warszawie 11 października 2011 r. Poznajmy się Małgorzata Romaniuk Dyrektor

Bardziej szczegółowo

Wewnątrzszkolne Doskonalenie Nauczycieli Nowatorskie metody nauczania

Wewnątrzszkolne Doskonalenie Nauczycieli Nowatorskie metody nauczania Wewnątrzszkolne Doskonalenie Nauczycieli Nowatorskie metody nauczania Zapraszam na szkolenie on line prezentujące dwie nowoczesne metody pracy: coaching i mentoring. Idea i definicja coachingu Coaching,

Bardziej szczegółowo

w sprzedaży Klucz do sukcesu Brian Tracy Hotel Marriott 26 maja 2011 9 00-13 00

w sprzedaży Klucz do sukcesu Brian Tracy Hotel Marriott 26 maja 2011 9 00-13 00 International zaprasza na konferencję prowadzoną przez Briana Tracy: Klucz do sukcesu w sprzedaży Nikomu nie udało się jeszcze odnotować sukcesu w interesach, kierując dużą firmą przy użyciu teorii akademickich.-

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Temat spotkania: Finanse dla sprytnych Dlaczego inteligencja finansowa popłaca? Prowadzący: dr Anna Miarecka Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie 28 maj

Bardziej szczegółowo

Jak motywować młodzież do planowania kariery i rozwoju zawodowego

Jak motywować młodzież do planowania kariery i rozwoju zawodowego Jak motywować młodzież do planowania kariery i rozwoju zawodowego Psycholog biznesu, menadżer, coach, asesor, trener. W latach 2012-1013 Członek zarządu IIC Polska (International Institute of Coaching).

Bardziej szczegółowo

Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa? tel.

Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa?     tel. Platforma Inwestycyjna CARFORFRIEND.DE Jak to działa? www.carforfriend.pl www.carforfriend.de Dlaczego używane samochody? Rynek używanych samochodów szybko wzrasta. Z jednej strony wręcz nieetycznie drogie

Bardziej szczegółowo

Numer i nazwa obszaru: 5 Wdrażanie nowych, innowacyjnych sposobów nauczania i oceniania, w celu podnoszenia efektywności kształcenia w cyfrowej szkole

Numer i nazwa obszaru: 5 Wdrażanie nowych, innowacyjnych sposobów nauczania i oceniania, w celu podnoszenia efektywności kształcenia w cyfrowej szkole Numer i nazwa obszaru: 5 Wdrażanie nowych, innowacyjnych sposobów nauczania i oceniania, w celu podnoszenia efektywności kształcenia w cyfrowej szkole Temat szkolenia: Gryfikacja i inne innowacyjne metody

Bardziej szczegółowo

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy Młody inwestor na Giełdzie dr Witold Gradoń Akademia Ekonomiczna w Katowicach 19 Kwietnia 2010 r. EKONOMICZNY UNIWERSYTET DZIECIĘCY WWW.UNIWERSYTET-DZIECIECY.PL Plan wykładu

Bardziej szczegółowo

Test mocny stron. 1. Lubię myśleć o tym, jak można coś zmienić, ulepszyć. Ani pasuje, ani nie pasuje

Test mocny stron. 1. Lubię myśleć o tym, jak można coś zmienić, ulepszyć. Ani pasuje, ani nie pasuje Test mocny stron Poniżej znajduje się lista 55 stwierdzeń. Prosimy, abyś na skali pod każdym z nich określił, jak bardzo ono do Ciebie. Są to określenia, które wiele osób uznaje za korzystne i atrakcyjne.

Bardziej szczegółowo

ABONAMENT LISTA FUNKCJI / KONFIGURACJA

ABONAMENT LISTA FUNKCJI / KONFIGURACJA ABONAMENT PROFESJONALNY LISTA FUNKCJI / KONFIGURACJA INWESTOWANIE MOŻE BYĆ FASCYNUJĄCE GDY POSIADASZ ODPOWIEDNIE NARZĘDZIA Abonament Profesjonalny to rozwiązanie dla tych wszystkich, którzy na inwestowanie

Bardziej szczegółowo

5 kroków do skutecznego wprowadzania zmian w życiu

5 kroków do skutecznego wprowadzania zmian w życiu 5 kroków do skutecznego wprowadzania zmian w życiu Jak zarządzać zmianą w życiu osobistym i w pracy www.dorotasoida.pl 5 kroków do skutecznego wprowadzania zmian w życiu Jak zarządzać zmianą w życiu osobistym

Bardziej szczegółowo

Opracowanie wyników badań ewaluacyjnych Warsztatu Sztuka Negocjacji

Opracowanie wyników badań ewaluacyjnych Warsztatu Sztuka Negocjacji Opracowanie wyników badań ewaluacyjnych Warsztatu Sztuka Negocjacji Termin realizacji: 1...1 Miejsce realizacji: Wydział Nauk Społecznych w Warszawie Badanie ewaluacyjne przeprowadzone zostało w ramach

Bardziej szczegółowo

AKADEMIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH PROGRAM ROZWOJU UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POLSKI WSCHODNIEJ PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ:

AKADEMIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH PROGRAM ROZWOJU UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POLSKI WSCHODNIEJ PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ: AKADEMIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH PROGRAM ROZWOJU UCZNIÓW SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH POLSKI WSCHODNIEJ PROJEKT REALIZOWANY PRZEZ: Bezpłatne zajęcia dodatkowe w Twojej szkole dowiedz się więcej!!!! Projekt

Bardziej szczegółowo

Jak motywować uczniów do nauki

Jak motywować uczniów do nauki Jak motywować uczniów do nauki Właściwa nagroda/ pochwała zawiera konkretne i precyzyjne informacje, które dokładnie wskazują, co dziecko osiągnęło, w czym się poprawiło docenianie nie tylko końcowego

Bardziej szczegółowo

Żyj w dobrobycie Pozwól sobie na relaks Asertywność na codzień Quiz rodzinny

Żyj w dobrobycie Pozwól sobie na relaks Asertywność na codzień Quiz rodzinny Oferta warsztatów Żyj w dobrobycie Pozwól sobie na relaks Asertywność na codzień Quiz rodzinny ul. Farna 9A, tel. 505 972 352 www.harmonia.net.pl Warsztaty rozwoju osobistego Zapraszamy do wzięcia udziału

Bardziej szczegółowo

Wprowadzenie do Six Sigma

Wprowadzenie do Six Sigma Wprowadzenie do Six Sigma Fakty vs mity posłuchaj, zanim zdecydujesz 21 września 2015, Wrocław Akademia Białego Kruka Sp. z o.o. ul. Wystawowa 1/125, 51-618 Wrocław KRS: 0000272081, Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej

Bardziej szczegółowo

Techniki efektywnej prezentacji i autoprezentacji w biznesie

Techniki efektywnej prezentacji i autoprezentacji w biznesie Techniki efektywnej prezentacji i autoprezentacji w biznesie LondonSAM Polska, Kraków 2014 Opis szkolenia Umiejętność skutecznego komunikowania się jest we współczesnym biznesie sprawą kluczową, a jednym

Bardziej szczegółowo